Új privát üzeneted érkezett!

Kataa- ne már, hogy a balkéz miatt :) én mindkettővel csináltam, a bal cicit jobb kézzel, a jobb oldalt bal kézzel. szerintem neked is menni fog, ügyes vagy te! hát érdekes ki mit mond, mert nekem ahogy elmúlt a mellgyulladás, még fél évig fejtem az Aventtel. mi 6 hetesen utaztunk először Danival, 80 km-re, igaz augusztusban.

füles maciknak jobbulást gyorsan!!!

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Nyuszi
Jol neznek ki a szines szandi plane :) Majd mondj arakat es megbeszeljuk.
A mellgyulladas a bacitol volt ami a seben ment fel de volt bimboudvar gyulladasom is,nehogy mar csak egyszeruen megusszam :lol: Szoval a bimboudvart a mellszivo durrantotta be,ezert nem ajanlott a fejo.Olyan kis gizda szoveteim vannka hogy csak na... :? :roll:

Gumicukor
Hatha mashogy nem fog menni megprobalom majd a kezivel csak,az elektromos erosebb.
Egyebkent meg nem bizti a korulmeteles itthon,nem szeretnem az altatast nagyon.Meglatom mit monda doki ha nem lesz szimpi azt hiszem megcsinaltatjuk majd kint,ott 5 perces dolog az egesz.
K

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa

Azt hiszem a Salus arak hasonlok a tobbihez, Asso es tarsai, tehat a szandik 6 ezer korul vannak. De majd mondok pontosabbat a jovo heten.
En is a mellgyuszi utan meg honapokig fejtem. Nem lehet hogy az illeto ugy ertette, hogy amig sebes a cici addig ne fejjel? Ertheto hogy a sebes hamszoveten keresztul konnyen bejut a rusnya baci. Bevallom en a kezi fejest soha nem tudtam igazan megtanulni, szerencsere nem is volt ra szuksegem, annyira jol mukodott az Avent pumpa.:)

Bea

Osszegyurtam a tesztat, en is tettem bele vizet... remelem jo lesz... ha nem, postazom az egeszet NEKED!:):):)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

 
 

Jó reggelt!

Nyuszika
Ez akkor fair igazán ha akkor is postázod ha sikerült! :wink:
Nem hiszem hogy elrontottad! Akinek eddig megadtam fincsiket és szépeket sütött. :lol: Jó sokáig fent voltál.


Kata
40 sztem nem sok. De te érzed. Úgyis bepakolsz mindent, ami kellhet és autók is vannak a családban. Bármikor haza repítenek szerintem. :lol: Alexnek hol csinálták meg műtétet? Annó nem altatták? Oda nem viheted?

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Kata
Lemaradt. Pozíció még alakulóban, nem konkrét. Izgi.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok!

Bea! Helyesbítek: Márknak tegnap éjszaka csorgott a trutyi a füléből. (láz és komolyabb fájdalom nélkül :? ) Na, erre mondta a doki, hogy a már felszakadt fülbe NEM szabad csepegtetni semmit. Bocsi a félrevezetésért.

Tegnap mi is mézeskalácsoztunk, tészta pihen a hűtőben, ma formázzuk. kíváncsi vagyok, hogy sikerül, ez valami új recept.

Gumicukor! Akartam már írni régebben, hogy tök jó ötletet adtál a felnőtt társasjáték-linkkel. Azt kapnak sógornőmék :wink: ugyhogy köszi a tippet!

Nagyjából megvagyok az ajándékokkal, még pár apróságot szerettem volna a héten elintézni, meg kéne csapni egy nagy élelmiszerbevásárlást is :? Takarítani lesz időm a héten, bár két lelkes segítőmmel egy kicsit lassan fogok haladni :lol: Na mindegy, ha nem lesz minden kész, az se baj, idegeskedni nem vagyok hajlandó semmin. Bár most örülnék egy lelkes nagymamának, aki vigyázna egy napot a gyerekekre. :roll:

Az adott nagymama épp a minap fejtette ki, hogy túlságosan örökmozgók a gyerekeim, ő bizony nem engedne nekik egy csomó mindent, de ő NEM MER szólni, merthogy tekintettel van az ÉN lelkivilágomra :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: Meg a múltkor ő olyan beteg volt, amikor 1 órát vigyázott Márkra. Máki akkor takcis volt, mama másnapra lázas-influenzás beteg lett. Szerinte tuti Márk fertőzte meg, hiába no, egy kisbaba lever egy egész ötyebandát.(a papa mesélte, hogy mama összes barátnője hasonló tüneteket produkált) :lol: :lol:
Szóval az adott nagymamát már nem szívesen kérem meg semmire, egyszerűen nem bírom a mártírkodását.

Panasz kikapcs. :lol:
Máki felkelt (AB hatására tök jókat alszik, nem is tudom mikor aludt utoljára fél9-ig :wink: )
Szép napot Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok, Eszter vagyok a 2006. tavaszi topicból!

Figyelmetekbe ajánlok egy hiánypótló, vadonatúj kiadványt, melyet bátyám, dr. Krivácsy Péter (intenzív terápiás orvos, gyermekorvos) írt.
Mindenkinek ajánlom a könyvet, melynek címe: Gyermekkori vészhelyzetek - S.O.S. megoldások. Idegen szavak nélkül, röviden és egyszerűen, sok képpel illusztrálva segít eligazodni sürgősségi állapotok esetén.

Mikor hívjunk orvost, és mikor mentőt?
Mik az első teendőnk súlyos helyzetekben?
Enyhe vagy súlyos? Hogyan ítéljük meg gyermekünk állapotát baj esetén?
Ilyen egyszerűnek tűnő, de a gyakorlatban nagyon is komoly kérdésekre választ kaphatsz.

Kiknek ajánljuk? Szülőknek, nagyszülőknek, babysittereknek, óvónőknek és mindenkinek, aki gyerekekkel foglalkozik.
Néhány fejezetcím a könyvből: Áramütés, Bőrkiütések, Bölcsőhalál, Csonttörés, Félrenyelés, Gyógyszermérgezés, Kiszáradás, Láz, Rovarcsípések, Szemsérülés, Újraélesztés, Vérzések...stb.

Kapható a nagyobb könyvesboltokban (2850,-Ft), de az alábbi honlapon rendelve olcsóbb.
http://www.leghajo.hu/
Vendég
 


Nyuszi
Ok akkor varom majd az arakat,meg szineket.
A Sarlai drno es a vedono is azt mondta, hogy nem a seb a gond a fejesnek hanem a bimboudvarom olyan erzekeny (sot a a drno azt mondta,ez is csoda hogy igy szoptatok,mert mas mar reg feladta volna.Ugyanis nem igen jo alap a szopihoz,a korhazba is mondta hogy ne fejjek mert be fog dagadni,en meg mint kis buzgo nem hallgattam ra..pedig igaza volt.Allitlag ritka az ilyen ,de van...na persze hogy ez is nalam jon elo :? :roll:
A baba kiszivja a magaet szerencsere.
A suti sikerulni fog,nekem is osszejott tavaly,pedigaz nagy szo,igaz Bea jo szajbaragosan irta le nekem :lol:

Ja es a 4 hetes meresunk: 3080 gramm!
Vagyis egy het alatt 250gramm hizas.Legkisebb sulyhoz 700gramm es a szuletesihez meg 520 gramm 4 het alatt (ebbol egy hetig semmit nem hizott ),ugyhogy nagyon happy vagyok,belolem is hizik ez a mano, aki mar 80-akat eszik egy evesre :o :D

Magdi
Ne is figyelj nagymamara, plane hogy mi lenne ha eppen inna amikor gyerekezik....Szedjen inkabb vitamint, hogy ne legyen beteg :lol:

Alexet tesomek elvitek Halasz judit koncerte a Vigszinhazba,kivancsi vagyok milyen elmenyekkel er haza.

kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Bea!
Én is lenyúltam a receptedet, mert bár az enyém sem lesz kemény, de a tiedet nem kell gőt fölött kevergetni (az a halálom :wink: ). ebből a mennyiségből kb. hány db lesz? Nekem kellene vagy 150 (komolyan...)db. Gyúrjak be inkább mégegy adagot?
Én nem tettem hozzá vizet, de alapból 5 tojással csináltam, így klasszul összeállt. Szerintetek nem baj?

Kataa!
Hízás :lol: :lol: :lol: !

Tegnap elmentünk ajándékokat venni, szinte minden sikerült. Egyedül lámpát nem vettünk a gyerekszobákba (anyósoméktól azt kapnak karácsonyra), de vannak már jelöltek, csak még átgondoljuk, és jövő héten Kornél megveszi.

Beszti!
Mi ez a csönd???? Van már bébi????

Na, megyek is, mert sülnek a sütőben a zsugorka medáljaim, remélem, sikerülnek. most csinálom először, ajándék lesz, jó lenne, ha sikerülne.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Panda

Sztem nem gond a tojás. Sok lesz, asszem én 3v 4 tepsivel sütöttem. de azért nem lesz 150db.

Nyuszikát várom, hogy beszámoljon!

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Par kep rolunk,
Kalozkodunk:
Kép

Ovis kepek:
Kép
Kép

Leon babuska 4 hetesen:
Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata

Naggyon gyonyoru mind2 fiacskad.:)

Lanyok

Megegy aji hianyzik. Nem tudja valaki hol lehet a Thomas mozdonyokhoz sinkeszletet kapni?????

Bea

Nagyon szupi lett a jo resze, ami nem, az az en hibam, mert vagy elbambultam az idot illetoen, ugyanis kevesebb mint 10 perc is eleg, vagy kicsit vekonykara nyujtottam. Tenyleg, Te legkeverosben sutod_?
Mindenesetre a torpek nagyon elveztek a tojassal kenegetest, dioval, SMarties-sal meg egerkakival (tortadara) diszitest. Csinaltunk emberke figurat, mozdonyt, csillagot , karacsonyfat...

Apropo, apjuk vett egy bazi nagy Nordmann fat es fel is diszitettuk delutan. Az ajandekozas persze kesobb lesz, de angolszaszeknal hamarabb van fa. :)

Danny beszolasa:

Hazaerek a boltbol, mire Danny jon elem vilagfajdalmas arccal:

"ANya, ugy aggodtam éjted!"

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszi
Próbáld meg ezt Thomas ügyben:
http://www.jatek-makett.hu/index.php?page=shop
vagy ezt:
http://shop.modell.hu/

Jó éjt!

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Hali!

Szombaton megvolt Dani második szülinapja, csak pár képet felrakok, aztán indulunk a fülészetre!


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha! Nagyon boldog születésnapot kívánunk Danidnak!
Igazi stramm kislegény, nem is gondolná az ember, hogy enniyre beteges. Remélem meggyógyultatok teljesen és az ünnepeket nyugalomban, egészségben fogjátok tölteni.
Nagyon helyesek a fiúk, igazi sorminta :lol:

Tegnap mi mézeskalácsoztunk, nagyon szép és nagyon finom lett. Megveregettem a vállam gondolatban :lol:

Kata! Nagyon aranyosak a fiacskáid! Leon képén itt olvadozok. Nórim is megkérdezte, hogy "Anya, ki ez az aranyos kisbaba?" :lol:
Kalóz Alex nagyon férfias jelenség :wink: :lol:

Nyuszika! "Anya úgy aggódtam érted!" Nórim is egy csomószor jön ezzel. :lol: Hogy honnan szedik? :lol:

Na, megyek recepteket nézegetni
Senki nem írt nekem, hogy hogyan készítené el a csukát :wink:
Még várom az ötleteket :lol:
pussz:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


hali
a mi ovis képeink is elkészültek, íme:
Kép


Kép [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 757.38.jpg[/img]

magdi
én még életemben nem ettem csukát, a folyami halakat nem nagyon komálom

én fiam hétvégén rajzolás közben megkérdezte:
- Anya! Aki öreg az miért hal meg?
- Hát mert már elvégezte itt a feladatát és mennie kell, elfáradt. Kicsit itt vagyunk, de egy idő után menni kell, ez így van rendjén.
- Igen a Holdba mennek... De én nem szeretném, ha az Ági mama megöregedne, mert olyan finomakat főz nekem. :)

Annyira megható volt, majdnem elsírtam magam.

Másik szösszenet:
Együtt fürdünk a kádban, úszószemüvegben búvárkodik, feljön:
- Anya! Láttam a kisbaba lyukat!
- És hogy nő ott bent a kisbaba? Mitől növekszik?
- Ha lesz kistesóm és lány lesz, legyen Anna a neve.
- És ha nem Anna, hanem Alíz lesz?
- Jó, akkor úgy fogom hívni, hogy Alíz, és megmutatok neki mindent.

(Tévedés ne essék, még nem vagyok babás)

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Szasztok!

Gc
Dani duma. :D Anna :lol:

Magdi
Márk füle hogy van? Mi holnap megyünk kontrollra. :roll:

Sasha
Nagyon aranyosak a fiúk! Boldog születésnapot utólag is Danidnak!

Nyuszika
Danny szöveg :lol:
http://www.g-portal.hu/portal/siposanett/ kérdezd meg ezt a lányt, hátha tud olyan sínt, ami neked kell.
Akkor nem küldöd nekem a mézest? :wink: Kisütve is jöhet. Idén nem fért bele a táncrendembe. :oops:

Kata
Bánom, hogy mégsem hoztam haza magammal annó Leon babát. Olyan kis nyuszika. Érzem a babaillatát! :lol:
Alexről is nagyon jók a fotók. A közelin annyira jógyerek, az egész alakoson pedig vagány. A kalóz meg magáért beszél. Egyébként, hogy kerül a képbe a kalózkodás? Kaptátok vagy vettétek? Szokot játszani "Leon ajándékával?"

Jelentem ajikat én is becsomiztam. :lol: Már csak egy kis hóra vágyom...

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok!

Kata, Sasha, Gumicukor!
Nagyon édesek a fiúk! Leon baba annyira édes, hogy az ember komolyan kedvet kap újból a babázáshoz. :P
Daninak Boldog születésnapot!

Na beléptünk mi is a fülesek klubjába! :roll: Még csak egy kicsit látja a doktor néni Bálint fülében a bajt, de felírt antibiotikumot. Nálunk sem volt semmi más tünet, csak az orrfolyás. Arra viszont kapott köptetőt, orrcseppet . Semmi láz. Tegnap az lett gyanús, hogy időnkét a füléhez nyúlt és piszkálta.
Lilit, tegnap visszavittük kontrollra a kulcs csontja miatt. Szépen meggyógyult. :P Megkérdeztem, hogy akkor mostmár jöhet a játszóház, udvaron játék...Képzeljétek még mindig nem. :( Volt valakinél ilyen törés? Már 8 hete történt a dolog, és még mindíg visszarendeltek minket február elejére. Szerintetek nem túlzás egy kicsit? Én úgy tudom, hogy egy törés 6 hét alatt gyógyul.

Andi
andrea27
 
 


Nyuszi

Én a Duna Plaza-ban láttam a minimaxos játékboltban a postával szemben. Egy rahedli volt, minden féle cuccossal együtt.

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem ám el! :)
A mobiltechnika korában, egy informatikus férjjel ez még szülés esetén is nehéz lenne. :D Csak már nem akartam nyavalyogni, kicsit olyan sok szék között a pad alá estem érzésem volt.
Ma ez történt velünk (hosszú, a türelmetlenek kedvéért a végén happy end lesz :D:D):
CTG-re kellett mennem reggel, és az ügyeletes doki (akinél a szülésznôm szerint nem szabad szülni) akart még egyet, meg kellett volna flowUH is.
De azt nem csináltak, végül egy másik doki elfogadta a CTG-t is. Meg is vizsgált, ujjnyi, puhul. Ja így terminus után 2 nappal, vagy ki tudja már mikor. :D:D Holnap reggel flow, CTG, amnio (meg három napi hidegélelem... :D) Haza (két kicsivel egyedül autóval, a páromnak végre dolgoznia is kellett).
Amint hazaértünk (11 óra), rögtön 10 perces fájások. Reggel indulás elôtt voltak 20 percesek, de elmúltak (szerintem a kórházi pánik miatt, a kórházban 159/88-as vérnyomást is sikerült mérni, gondolom szintén ezért).
Elvoltam, párom hazaért. Fájogattam, de nem volt vészes. Aztán egy idô után kezdett erô is lenni benne. Én meg nem tudtam, mi legyen.
Aztán 5-kor 6-7 percesek lettek, fürödtem, lazítottam. 6-kor felhívtuk a szülésznôt, hogy mi legyen, van-e már jó doki, mert azért megnézetnénk, hogy mi van. (Hannánál is voltak 6-7 perces fájások, de mégis egyáltalán nem tágultam, csak burokrepesztés után, nem akartam, hogy "potyára" fájjon).
A szülésznôm azt mondta, hogy ha 1 órán keresztül így fáj, akkor indulás be. Azért én halogattam, nem akartam korán se beérni.
De aztán még sűrübb lett (idônként 3 perces is volt, fájt is rendesen), 7-kor végül elindultunk, de nem száguldoztunk.
Az úton 5-6 percenként jöttek, de amint leparkoltunk és kiszálltunk újra sűrübb lett. Az utat a szülôszobáig 4 fájással tettük meg.
Már várt a szülésznôm, és mázlinkra pont egy másik kismama miatt bent volt a dokinô is.
Elôször CTG-t akart a szülésznő, de persze én (a nem tágulok félelme miatt) inkább vizsgálatot akartam, végül épp jött is a dokinô. Bô 4 ujjnyi! :):) És ráadásul mialatt épp tanakodtak (dokinô keze még bent), hogy legyen-e akkor burokrepesztés, a természet megoldotta, és mindent elárasztott a magzatvíz (teljesen tiszta, nem is volt akkor nagyon túlhordva! :)).
CTG, közben fájás. De nekem annyi erôt adott az egész helyzet, hogy tiszta boldog voltam. :D:D Még néhány fájás, aztán szülôágy. Nem is emlékeztem rá, de a kitolás rosszabb volt, mint vajúdni.
Mindenesetre 1 órával a beérésünk után, nagy-nagy örömünkre megszületett:
Bartha-Tóth Simon
3650 g-mal és 56 cm-rel.
Csodás, egészséges, gyönyörű formás fejecskével, és barna hajjal (lesz még szôke! :D) Apuka elvágta a köldökzsinórt kis várakozás után. Engem meg varrtak...
1 1/2 óra megfigyelés, szopi, most meg itt alszik mellettem az ágyon.
Szóval mindenkinek köszönöm a drukkot, egyáltalán nem bántam meg a kórházváltást, a dokinô korrekt, kedves, alapos volt. Ha nem is teljesen egyszerű volt a szülés, de én valami ilyesmit szerettem volna magamnak!! És nagyon boldog vagyok!

Ja, közben holnap lett, megpróbálok aludni, nem tudom, menni fog-e ilyen feldobott állapotban...

Beszti
beszti
 
 


Beszti!

Hatalmas gratula a kicsi fiúhoz! Kívánok Neki minden szépet, jót, legfőképpen egészséget, hosszú, boldog életet!
Nagyon örülök, hogy minden a lehető legjobban alakult és ilyen szép, természetes szülésed volt! Ügyi vagy!!!! :lol: :lol: :lol:

Bea! Köszi kérdésed. Mákin az égvilágon semmi nem látszik, eleven, rosszcsont. Mondjuk eddig sem tünt valami hú, de betegnek :lol: . Mi csütörtökön megyünk kontrollra, remélem minden oké tényleg, mert jövő héten mennénk Kőszegre.
Többek között ezt utálom nagyon a fülgyusziba. Alattomos egy betegség, és sajnos nem látok bele a gyerek fejébe :?
Pancsinak drukk, hogy minden rendben legyen!!

Andi! Blintnak gyors gyógyulást. Jó, hogy időben elcsíptétek a bajt.
Kulcscsont törés: Nekem szerencsére nincs tapasztalatom, de azt tudom, hogy hosszadalmas a gyógyulás. KITARTÁST tudok kívánni! Én nem is tudom, hogy hogyan fékezném meg a szélvész gyerekeimet egy hasonló helyzetben :roll:

Gumicukor! Danid annyira hasonlít Rád, hogy hűűűűű! :shock: :lol: Nagyon helyes kisfiú!!! :lol:

Szép napot Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok

Beszti
Sejtettem en hogy itt valami van,hogy eltuntel.Gratulalok es minden szepet a harmadik kisfiuhoz! :lol: Hiaba te is beleestel a fius szeriaba :lol:

Nyuszi
Danny is odafigyelo pasi lesz ezek szerint.Alex is minden reggel elmonda:-Anya vigyazz magadra meg Leonra :D

Sasha
Daninak boldog 2-at!!!
Tenyleg le sem tagadhatnak, hogy tesok :lol:

Magdi,Bea,Andi
En is oda vagyok tole,de hat a mienk ugye ,ez ertheto :wink:
Olyan jo ujra elvezni ezt,nagyon jol idozitettem,pont mostanra erzem azt hogy nem biiirnek baba nelkul lenni.

Gumocukor
Dani nagyon kis vagesz a kepen :D

Bea
Hat igen jo vasart csinaltal volna vele,jokat alszik(ejjel csak egyszer van fent ) es keveset sir. :wink:
Hasfajasa meg nincs.Lehet hogy mar nem is lesz?
Van ilyen ,hogy valakinek ketszer is szerencseje van?Hat remelem :wink:
Alexet is altattak anno,az egesz csak 5 perc es most is csak a szopi miatt aggodom,maga a beavatkozas nagyon egyszeru,osszesen 15 pervcet volt kulon tolunk.Altaltas miatt nem ehet mar kora reggeltol delig vagy delutanig.O 2 hetes volt,de akkor nem volt annyi tejem hogy bezavarjon :? A dokino mar nyugdijba ment aki csinalta neki a Tuzolto utcai klinikan,azert keresek ujat.
Nem biztos, hogyezt a dokit valasztom,csak a gyerekorvos ajanlotta,megnezem magamnak, szimpi-e.
A kalozt kaptuk,uram keresztanyja hozta.(Ugy ismersz ,mint aki ilyet vesz? :D )Szerencsere nem erti meg ,mire valo a kard.(Nekunk nincs semmi fegyver a jatekai kozott )Csak rohangaszik benne 5 percet es kesz,talan elteszem frasangra,ha nem lesz mas otlet :?
IGen a kozeli kepen adja a jo gyereket,nevettunk is rajta,igazabol az allo kep tukrozi Ot.
Milyen ajandekra gondolsz?
Igazabol meg nem igen fogadtunk latogatokat,nem voltam rajuk kivancsi...Egyedul a nagyszuleim+egy turelmetlen barati par jott.A tobbieket attolom az uj evre. :wink:
A korhazba is egyedul teged engedtelek (figyeled? :D )uramon es anyuekon kivul.
Ja ma jon a fonoknom (tudod ki),ugyhogy megyek felkeszitem magam ra testileg-lelkileg :lol:

Andi
Jobbulast Balintnak!!!!


Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Beszti!
Nagyon nagy gratulációóóóó :lol: :lol: :lol: ! Akkor karácsonyra épp beestek a fa alá :P ! Mégiscsak Simon lett, sikerült meggyőzni a férjedet?

Kataa, Gumic., Sasha!
Olyan jók a képek! Megállapítottam, hogy mindannyian nagyon klassz férfiháremmel rendelkeztek :lol: !

Bea!
Tegnap kisütöttem a mézset, kb. 130 db van ebből amennyiségből, és NYAGYON FINOM!!!! Mégegyszer köszi!

Na, mennem kell, meló van

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Beszti
Gratulálok :D :D ez aztán szép karácsonyi ajándék :D sok boldogságot :D

Kataa
nagyon szép kisbaba Leon :D :D szerintem bármikor is születne úgy éreznéd, hogy már nem tudsz nélküle élni :wink: :wink: nem hiszem hogy az időzítésen múlik :wink: :wink:

Sasha
Boldog szülinapot Daninak :) nagyon hasonlít a 3 kölkec :) Gergő is milyen nagy már :)

fülecskéknek jobbulást :roll: sajna tudjuk milyen gáz :roll:

Gergő már jobban van, ma bement a karácsonyi ünnepségre. a Mátyás templomba mentek. de mindjárt hozom is haza, még nem 100%-os.

én is tegnap megsütöttem a mézeseket :) 4 dobozzal lett :) :)

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali!

Beszti!!!!

Hatalmas gratuláció a kis Simonhoz! Mikor elkezdtem olvasni nem is gondoltam ám, hogy ez egy születéstörténet, de aztán olyan izgatott lettem! Melyik kórházban is sikerült ilyen rendes dokinőt kifogni? Bocsi, csak nem vagyok a toppon.

Köszi mindenkinek a szülinapi köszöntéseket Danim nevében! Igen jó kis kemény húsú stramm kölyök ramaty légúti berendezéssel... :lol: :cry:

Én a karácsonyi készülődésben sehogy se állok. Tudom, tudom nem szép dolog, de tegnapi nap kicsit gázos volt! Illetve a hétvége is. Szombat-vasránap voltak nálunk, a konyhában nincs tiszta pohár. Ráadásul mint aki terhes (nem vagyok, lehetetlen most), álomkórban szenvedek, folyton fáradt vagyok. Hétfőn Danival fülészet, utána mindhárommal háziorvos. Dani füle nem gyógyult semmit. Ellenben a hörghurut már elmúlt, Gerinek még nem, Gabinak még mindig zöld folyik az orrából... ÉÉÉÉs Úgy kiment a bokám a rendelőben a sáros járólapon. A már megszáradt sáron, úgy csúszott, hogy még. Gergő meg a kezemben, majdnem teljes erőmmel ráestem, de még jött az a régi vasajtó éles széle is... Nem tudom, hogy hogy tartottam meg végül az egyensúlyomat, azt hiszem, csak a Gergő miatt. Fájt pár percig, aztán rohantam tovább kétfelé. Hazajöttünk muszáj volt lefeküdnöm aludni, azátn arra keltem, hogy be van görcsölve a talpam. Masziroztam, mozgattam, hogy múljon már el, nagyon-nagyon fájt. Próbáltam mászkálni rajta, de mégjobban fájt. Aztán eszembe jutott a rendelőben történtek. Vártam 2 órát, hogy múljon, vagy valami, aztán elmentünkaz ügyeletre. Az ínszalagok megnyúltak, fog is fájni, jelegljem és plcolva pihentessem... köszi.
Hát most cincoghatnak az egerek, sánta a macska :wink:

Kép
sasha
 
 


Beszti!

Gratulálok kisfiad születéséhez! Örülök neki, hogy minden úgy alakult ahogy, szeretted volna. :P


Kép

Sasha! Jobbulást! Nem volt túl szerencsés a heted. :( Nincs valaki, aki segíteni tudna neked a ház, illetve a gyerekek körül?

Andi
andrea27
 
 


Beszti
Nagy gratula 4eskéhez!!! Teljes férfiuralom ezek után, vegyél jumbo topf-ot mindenképp :) Én már a 2 férfitól kivagyok, annyit esznek :)
És mikor született melyik napon? MÁV lett végül? Nem teljesen vagyok képben, hogy most akkor hogyis döntöttél.

Sasha
Nem semmi, amik veled/tek történnek, ezek után már csak jobb jöhet, kívánom! Viszont bírom, hogy humorral vészeled át a dolgokat.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Halihó!

Andi
Bálint füle :( Tényleg nagyon gyakori betegség lett. :?
Kulcscsont törésről nem tudok semmi hasznosat.

Boldog születésnapot kicsi Simon! Nöjj nagyra!

Magdi
Tényleg alattomos betegség. Nem is tudom, hogy előzhető meg. :roll: Ha megelőzhető egyáltalán. Pancsit ma egészségesnek nyilvánította doki bácsi, akire idpőnt ellenére vártunk 1 órát. Műtött. Láttuk a gyerkőcöket, akiket vittek a műtőbe. :cry: Anna kérdezgette, hogy mi is történik és miért és nagyon nehezen sikerült megnyugtatni, hogy neki nem veszik ki a manduláját. Reméljük.

Kata
Hehe, bevallom nem illett hozzád a kalóz, ezért is érdeklődtem óvatosan. Kukis "problémát" így már értem. Leon ajándéka alatt a gitárt értettem, amit Alex Leontól kapott. :)

Panda
Nagyon szívesen! :lol: Tényleg 130db lett? És úgy, hogy nem nyújtottad vékonyra? És puha maradt neked is?

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


én is most készítem a mézeskalácstésztát, holnap meg sütés. most éppen almás-diós muffint sütök a holnapi ovis karibulira, fincsi illatok szállnak.
viszont én felezem a hozzávalókat, amit írtál Bea, 130 db az vmi rengeteg... :)

mandulaműtét- hmm. én tisztán emlékszem az enyémre, beültettek egy nagy székbe bőrkötény előttem, lekötve kezem lábam, bazi nagy injekció a torkomba, de nem emlékszem, hogy fájt volna, bár tuti üvöltöttem. egy ollószerű nagy hurokra akasztották a mandulákat, a vágás meg recsegett.. a köpőtálba megmutatták mi is az, amit kivettek. meg a végén még valami gézdarabot szedtek le a mandula helyéről, utána úgy aludtam el, hogy másnap jöhet a fagyi :) ekkor voltam 4 éves. nem semmi, hogy így emlékszem. akkor még nem altattak.sok gyerek volt uezért, és jókat játszottunk együtt.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Beszti, óriási gratula kisfiad születéséhez :D Örülök, hogy minden simán ment!

Sasha, Kataa, Gumicukor, nagyon helyesek a fiúk, még a végén valamelyikőtök a nászasszonyom lesz :)

Beteg babóknak nagyon gyors javulást kívánok, hogy karira minden ok legyen!

Nálunk hétfőn volt az oviban karácsony. Feldíszített fa várta a lurkókat. Kaptak saját és közös ajándékokat is.

Bea, megsütöttem a mézest, tök jó lett, bár mikor már összegyúrtam a tésztát, akkor vettem észre, hogy a kimért porcukor a hátam mögött lapult, én meg azt hittem már belekevertem a liszthez. Na mindegy, beledolgoztam. Nekem kicsit dagik lettek, szerintem sok szódabikarbónát tettem bele. Köszi a receptet, tényleg puha.

Kép

Ez a kép az ovis fotózáson készült, hááát :roll:

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Beszti

Gratulalok az uj jovevenyhez!!!!!:):):)

Kataa

Kiraktam a kepeket (2db)a Salus szandirol ide:
http://www.babanet.hu/album/main.php?al ... age=251404
De sajna nem kek, hanem barna, egyedul a 27-es :oops: ,de ha a keket jobban szeretnetek en megertem...:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Beszti
Gratula az újabb kis pasihoz!

Nyuszi
Árulsz Salus cipőt?

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Bea!
Kb. 4-5 mm-re nyújtottam (mikor hogy sikerült :wink:), de jól megdagadtak. És igen, nagyon puha maradt mindegyik :lol: ! Mégegyszer köszi. Bár, ahogy számolom, ez kevés lesz, egy fél adagot be kell gyúrnom még.

Sasha!
Ne már, Ti aztán tényleg mindig kikapjátok :roll: . Most még a te lábad is, hihetetlen. Őszintén remélem, hogy mihamarabb kikecmeregtek ebből a nyavalyából!!!!

Conti!
Nagyon jó a télanyós kép :P !


Hát, minket sem került el a kórság, Ádám ma délutánra belázasdotott, de ezen kívül semmi baja. Picit folyik az orra, de sehol nem fáj neki, se a torka, se a füle, hiába kérdezgetem, sehol semmi. Remélem, karácsonyra túlleszünk rajta.


Ma végre sikerült megvenni a gyerekek szobáiba a lámpákat, anyósomék örömére. Noémi Disney hercegnőset kapott, Ádám Micimackósat. Soha nem gondoltam volna, hogy épp a Baumaxban fogok kapni, sosem szerettem azt az áruházat. Pedig már lejártuk a lábunkat érte, és a férjem munkahelye mellett kaptunk, Budaörsön.


Jó éjt,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Beszti
Hatalmas Gratula :lol: :lol: :lol: bizti aranyos a kis simon :D

Gyerek beszéd
Imiének mondom lókötövagy (fél10 még nem aludt mindig kitalált valamit hogy ne keljen aludnia ) imike válasza ,a mama a lókötö nem az imi :lol:

Megyek
Pusz Csics
csics
 
 


Sziasztok!

Conti! Mi a bajod a fotóval? Szerintem nagyon cuki :wink: Gyönyörű a haja kicsi lánykádnak :lol: Nem macerás mosni, fésülni? Én emiatt vágom le Nóriét :wink:

Panda! Drukk, hogy Ádám ne legyen beteg!

Bea! Hurrá, hogy Pancsi meggyógyult!
Várakozás az orvosnál: Mi magánrendelésre járunk és a múltkor így vártunk közel 1 órát :? Naggyon pipa voltam. 2500 pénz/alkalom. Azért ennyiért már lehetnénk egy kicsit kivételezettek. :roll: Na, mindegy, amerre csak járok agyondicsérik a dokibácsinkat, talán akkor érdemes rá várni :wink:

Gumicukor! De durva, hogy így emlékszel a mandulaműtétre. Én is voltam kórházban 2-3 éves korom körül, azt nem tudom, hogy mi bajom volt, de arra élesen emlékszem, hogy sírtam anyukámék után, a tesóm meg nem jöhetett be látogatni, mindenhol üvegfalak voltak. ÉÉÉÉÉs a vérvételes néni volt a legaranyosabb az egész kórházban, ergó nem is félek semmiféle tűtől. :wink:

Na, megyek összedobok egy borsólevest gyorsan
pussz

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok

Judy
Persze,igy van :lol: En ugy ertettem, hogy erre az azre erztem ugy ,hogy johet tiszta szivbol a teso.
Pont errol jutott eszembe,hogy tesom kisfia a multkor zokogott,hogy neki nem lesz tesoja :oops: ,pedig mindenkinek,Alexnak is van mar.Szegeny ugy sajnaltam :roll: .Biztos ,hogy mar ilyen korban sem jo ha tudatosodik,hogy nem lesz teso.

Sasha
Hat tenyelg nem jo ez az evetek betegseg fronton.Remelem a labad mar kicsit jobb.Ki segit?

Bea
Jaaa ,ertem mar.Hat gitarozik ezerrel,nagyon cuki ahogy feltesz ia labat egy szekre mint a nagyok es penget :lol:

Conti
Betti haja hihetetlen,hogy milyen hosszu.Meddig novesztitek meg?
Gondolom O elvezi,olyan kiralylanyos :lol:
Te hogy vagy,hogy birod a ket nocivel?

Nyuszi
Koszi,most megfogtal..hat ezen emg gondolkozom.Tudod annyira nem vagoy ken barna....Nem is lesz masik?
Akkor varok inkab a Leora.Marha uzletkoto is ugy akarja. :wink:

Panda
Adamnak jobbulsast.

Magdi
Nekem pont ilyen emlekem van,hogy uvegfal en bent sirok es anyuek meg kint :oops: .Akkor meg nem lehetett,csak ugy ott lenni.3*voltam korhazban 10 eves koromig,de mindre emlekszem...
Latom te is kora reggeli haziasszony vagy.En is,ma mar megfoztem,kimostam,kivasaltam,rend van es meg csak fel 10.
Kovetkezo etetes utan megerdemlek egy is alvast :wink:

Szilcsike
Mi van veletek? Tomi bolcsis mar ,vagy mikor mesz dolgozni?

Bea
Van valamim szamodra,legyel majd onlany!!!

Na pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok

Beszti
Hatalmas gratula a kispasihoz :D ! Sok boldogságot és jó egészséget nektek! Nagyon örülök, hogy végül minden jól alakult!!!

Nem vagyunk ám elveszve, csak totál káosz van nálunk. Gergő fogzik :arrow: alig alszunk, kicsit taknyos is, de vele szerencsére nincs semmi komoly. Ellenben Gyurcikámnak jobboldali tüdőgyulladása van :cry: , gégegyulladással párositva :cry: Totál padlón vagyok. A tavalyi skarlátos karácsony után idénre ez jutott nekünk :( .

Minden betegeskedőnek nagyon gyors gyógyulást kivánok!!!
A képek szuperek!

Kata, Leon gyarapodása szerintem nagyon jó :D Szuper ügyes vagy, igazán nincs okod aggódni!!!

Mennem kell...

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Forti

Igen, most kezdek Salus cipoket forgalmazni. Egyelore csak szandi van, de lesznek cipok is nemsoka.:)

Kata

Te tudod. Majd szolok ha van Dr Leo, vagy kek Salus, ok? Sajna nagyon le van pukkanva szandi arukeszletuk ,nem tul nagy a valasztek, de januarra igertek, hogy gyartanak meg.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


sziasztok, csak gyors bekukk, olvastam, de mire írnék ideköltözött R a kezembe :(
csatlakozunk a kórságosokhoz, Dodi vasárnapra szép vörösszemű nyuszi lett, így mentünk a cirkuszba is :( szerencsére más baja nem volt, kedve is ok, csak ez a kötőhártyagyusz nem hiányzott... mára rendben, mehetett oviba, ma van a kari ünnepség, annyira ott akart lenni, holnaptól meg téli szünetezik. Tenapra viszont Regén is kijött a vörösszem-effektus, most őt kezelgetem :(

Beszti
hát ez tényleg up to date bejelentkezés volt :) gratula Simonhoz :):)

Gumicukor
jó a szöveg, de ha nem mondod, tényleg azt lehetne hinni, hogy van babó :) babalyuk :) Dodi anno meg volt győződve, hogy a teső kilát az én köldökömön, rendszeresen hozta oda a könyveket, játékokat neki mutogatni, meg ott is beszélt hozzá, a lukhoz hajolva :)

Conti
hát igen Betti haja mindíg is csudaszép volt, hozza a formáját. hihetetlenül hosszú. én még mindíg csak párszor visszaigazítottam Dodeszét,. mégsem nőtt hosszabbra a vállig érőnél.

Banyóci
:(:( jobbulást Gyurcinak!!!

Sasha
mekkorák már a fiúk!!! és tényleg le sem tagadhatnák, hogy tesók :)

pusz: rit
anemona7
 
 


Sziasztok

Beszti
Hatalmas gratula a kicsi Simonhoz!!!!!!!!!! Végül Máv lett? Melyik dokinőnél szültél? (én ott szültem mindkettőt KHP-nál) :lol: A szülésed mintha csak az én második szülésem lett volna :)

Bocsi mindenkitől, hogy eltüntem (megint), de egy hét bölcsi után Tomi 4. hete van itthon. Kezdtük vírusos takonykórral, majd tüdőgyuszi, majd asztmatikus hörghurut és torokgyuszival fejeztük be. Ezeket mind a váróban üldögélve szedtük össze, merthogy máshol nem jártunk. Most ő egészséges, de dokinénink azt mondta, ha nem akarjuk a kórházban tölteni a karácsonyt, januárig már ne vigyem. Két nap múlva Szilcsit lázasan hoztam haza az oviból, tüsszös mandula + középfülgyulladás. Úgyhogy heti 3x orvosnál ülünk, nekem meg már tele a hócsukám is, mert ismerve a gyerekeimet, tuti hogy karácsonyra Tomi elkapja Szilcsitől.

Banyóci
Jobbulást, és megy a drukk, hogy betegségmentes karácsonyotok legyen.

Sasha
Gratula a 2évesnek! Gyógyuljatok Ti is.

Conti
Betti haja tényleg csodaszép.

Kata, Gumicukor
Szépek a pasik :D

Ovi: nálatok még van ovi? A mi ovinkban összevont csoportok vannak már csak, ráadásul egy másik ovival együtt, és persze nem a mi ovinkban. Ha nem lenne beteg a csajszi, akkor sem vinném, csoportjából csak 2 gyerek megy a héten.

Ennyi időt kaptam :(

C.
szilcsike
 
 


ha valakinek még nincs ajándékötltete, akár gyereknek, vagy felnőttnek, itt is vannak csudajó dolgok:
http://www.fakopancs.com/fakopancs.php? ... lerhetoseg

Ovi- nálunk még mindegyik csoport tele van. ma volt a kariünnep, anyósom volt ott, csak sajnos utána minden szülőnek haza kellett mennie, amit olyan hülyeségnek tartok, mert Dani is bőgött, hogy haza akar vele menni. sokkal jobb lett volna, hogyha délutánra teszik. De kárpótlásul mindjárt indulunk érte, ma van az évben az ucssó munkanapunk. Dani még megy oviba a két napon, de ebéd után megyünk érte. csak így mi is gyorsabban elvégzünk még mindent, és még sok gyerek ott van, a kis haverjai.

rit- még várakozó álláspont van, tudod a vetélés miatt, inkább kivárjuk, amit ki kell. de már nem sokáig :)

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Banyoci
Na akkorezert nem jelentkeztel :oops: Nagyondrukkolok hogy vasarnapig jobban legyen Gyurci.Ennyi minden egyszerre. :?
Fogzas mar regota tart?Hat igen Gergo jo koran kezdi,talanazert szenvedmeg vele.Azt mondjak ,minel kesobb annal konnyeben bujnak ki.
Koszi,tenyleg megnyugodtam mar,nem merem mennyit eszik,csak 3 naponta este a sulyat es az eleg.
Napkozben sem ebresztgetem mar 2 orankent,csak ha O kel,delutan ugyis sokkal tobbet van fentes akkor tobbszor eszik.

Nyuszi
Koszike,kedves vagy! De meg megkonzultalom apaval a barna szandti,meglatjuk O mit mond. Bar serintem majd azt:Te tudod. :lol:

Rit
Szemes nociknek jobbulast! Remelem Te azert jol vagy :wink:

Szilcsike
Jaj ,hat akkor te sem unatkozol.Jobbulast csaladilag.Ezek szerint Tomi mg be sem szokott igazan?

Ovi
Meg nalunk is van.Bar mar kerdeztek, hogy meddig megy Alex.Be probalkoznak gyeses anyukanal ugye... :?
Mivel minden nap 2-kor megyunk erte es csak 9-re megy,sok bajuk azert nincs vele...
Viszont most sem akart meg hazajonni a mamaval,ott kereti magat ,hogy O 5-kor akart jonni haza majd apaval,mint egyszer a mult heten,amikor csak igy tudtuk megoldani. Tipikus pasi :lol:
Mar osszevont csopik vannak,de az O csoportjaban megy at par gyerek,mert ok vannak a legtobben.O alapbol nem szereti az osszevontat ,de ha az O szobajukban vannak akkor komlja.
Penteket meg nem dontottuk el vagy nem megy vagy csak delig.

Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Megvettük az ünneplős rucikat. :) Íme a főpróba:
Kép

Bálint már valamivel jobban van,(kopp-kopp) már nem piszkálja a fülét. Antibiotikumot még szedjük, és non-stop orrszívás.

Conti! Betti nagyon édes. :P A miki jelmezt az óvónénik találták ki? :lol:

Nyuszika! Hol van boltod? Mert mi is úgy nőjük ki a cipőket mintha muszáj lenne. :roll: Tél elején vettem Bálintnak 22kiscsizmát, akkor még egy kicsit nagy volt, de már most végigéri a lába. :P

Andi
andrea27
 
 


Bocs nem 22 kiscsizmát, hanem 22-es kiscsizmát. :oops: :P

Egyébként jobbulást a többi kis betegnek :!:

Andi
andrea27
 
 


Beszti,
Gratulálok a kis Simonhoz! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek:)!

Sziasztok,
Mi is megvagyunk csak sajnos betegen. Vasárnap óta nyüglődünk, szokás szerint apának kutya baja, mi meg 3-an alig élünk. Lili rengeteget hány, még többet köhög, az orra pedig egyfolytában folyik, Bala is hasonlóképpen. Ma is voltunk dokinál, ami kicsit kalandos volt, mert reggel nem indult a kocsi, úgysem hogy betolták. Már épp kezdtem volna nekikeseredni úgy nagyon, amikor átjött a szomszéd kedves bácsi, ő mondta hogy szaladjak el a közeli autójavítóhoz hátha segítenek, ő addig itt maradt a kocsiban ülő gyerekekkel. Na ott már elég sírós hangon adtam elő magam, persze segítettek, bebikázták az autót, ami rögtön indult, fene bele. Aztán száguldottunk is a dokihoz, mert ugye fájt Lili füle. Utolsóként be is estünk, de megvárt, dendi volt. Na és most jön a panaszáradat. Aaaaaaaaaanyira kivagyok, hogy csuda, olyan szépen el volt tervezve a hetem, mindent szépen kitaláltam, mikor mit intézek. Erre mindenki lebetegszik, tetejébe én is alig élek, dokihoz sem tudok elmenni, mert nincs aki vigyázzon a gyerekekre addig, a felnőtt rendelőbe meg be nem viszem őket, nehogy még mást is elkapjanak. Arcom baromira fáj, valszeg arcüreggyuszi, apának minden nap sírok, hogy mi van, de nem tud mit tenni, mert dolgoznia kell, jó ha este 8 körül hazaesik. Abba meg, hogy 5 percre nem tudom senkire sem bízni a gyerekeket, komolyan bedilizek, néha bele szoktam gondolni, hogy mi lenne ha velem valami történne? Tudom nem kéne ezeken gondolkozni, de tényleg aggódom, mert ha velem valami van, megáll az élet itthon. A másik ami nagyon aggaszt, hogy Lili alig eszik, amit meg megeszik, ki is hányja viszonylag hamar. Szerencsére iszik sokat, de sokszor még az is kijön. Szép kis karácsonyunk lesz így, és hát persze ez még nem minden de a többivel nem terhellek titeket.
Bocsi, hogy most csak magunkról regéltem, de ma különösen depis napom van.

A többi betegeskedőknek mielőbbi jobbulást kívánok!

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

HŰŰŰ! Mennyiféle-fajta kórság! :cry: Jobbulást MINDENKINEK!!!!!!

Andi! Nagyon csinosak a gyerkőcök. Szépek :D

Ügyes háziasszonyok! SAJTOS POGI receptet tegyetek fel nekem LÉTSZÍÍÍÍÍ! Rengeteg van a neten, éppen ezért nem tudok választani. Olyan kéne, ami finom, puha és legalább 2-3 napig nem keményedik be. Előre is köszi!

pusssz:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Ilke! Most olvaslak. :cry: Nagyon-nagyon együttérzek Veled, nekem hetekig tartó szervezés előzte meg, hogy holnap eljussak a kozmetikushoz. Pedig itt lakik anyós a szomszédban :?
Én bizony egy depis napomon (hozzátok hasonlóan mindenki beteg volt) megkérdeztem Apjuktól, hogy mi lenne, ha történne velem valami. Válasz: Fizetést adna a tesómnak, vagy a saját tesójának, ők nem dolgoznának, hanem gyereket nevelnének. Na ja :roll: 24/24-ben :(

Jobbulást Nektek. A karácsonyi készülődés miatt NE idegeskedj, tényleg az a legfontosabb, hogy TE is gyorsan meggyógyuljál!!!

pusz:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Tomi most aludt el, ebből sem lesz éjfélig alvás :(

Kataa
Tomi be se szokott. Egy hét , 10-12-ig, ott voltam vele végig, pénteken hagytam ott kb. fél órára muszájból, de ügyes volt nagyon. Majd jan. 2-től próbálkozunk megint.
Egyébként az kiakasztott ott is, hogy 13-as csoportból 11-nek zöld folyt az orrából. Oké, megértem azokat a szülőket, akik tényleg küzdenek a munkahelyükért, és gyes után nem tudnak azonnal táppénzre jönni, de a 11 gyerekből 8-nak otthon van az anyukája még szabin. Volt olyan kislány, hogy azon a héten végig lázasan volt a csoportban, anyuka meg otthon. És hiába szóltak neki, másnap vitte, mert otthon állítólag nem volt lázas.

Magdi
Én sajtos pogit azóta nem sütők, mióta megtaláltam a tejfölös-krumplis pogácsa receptet, ha gondolod, átküldöm, vagy beírom ide.

Ilke
Drukkolok, hogy mielőbb meggyógyuljatok, és a gondok is megoldódjanak hamar.
Az érzés egyébként ismerős, nekem 4 napja annyira fáj a lábam (bal térd hátul), hogy se állni, se járni nem tudok. Ülve-fekve semmi bajom, de ha kinyújtva van a lábam, szörnyen fáj. Orvoshoz kocsi nélkül két gyerekkel elmenni lehetetlen, apa meg nem ér rá, úgyhogy ez van. A gáz csak az, hogy mivel a jobb térdem már eleve 10% terhelést bír, így még kímélni sem tudom a balt.

Na megyek, mézest sütünk, az lesz az egyik ajándék a gyerekektől a mamáknak.
szilcsike
 
 


Ilke!

Írtad, hogy Lili nem eszik. Az nem annyira nagy baj, csak igyon amennyit csak tud. Én ilyenkor az enyéimnek NORMALYT port adok. Ez direkt a "só és folyadékveszteség pótlására alkalmas porkeverék. Ivóoldat készítéséhez."A NORMAFLORE is nagyon jó ez " elősegíti a bélflóra helyreállítását annak különböző eredetű károsodása esetén............... bakteriális, vagy vírusos eredetű gyomor-bél rendszeri fertőzés........" Mindkettő vény nélkül kapható.
Jobbulást neked is, és a gyerekeknek :!:

Andi
andrea27
 
 


Sziasztok!

Reggel óta takarításba vagyok és most kezdek el sütni csak gyorsan végigtekertem a Beszti miatt. Majd este jövök.

Beszti
NAGYON - NAGYON GRATULÁLOK A KISFIADHOZ!!!!
Örülök, hogy végre minden úgy történt ahogy szeretted volna. Akkor pont karácsonyra már haza is engednek, nincs is szebb karácsonyi ajándék ennél. Remélem a szopizás zökkenőmentes lesz. Megkérdezhetem ki volt az a dokinő mert én is nőnél szültem. Azért jó, hogy a szülésznő megmondja, hogy kinél nem szabad szülni.

Ági
petra2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: