Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

majd jövök ! (ha tudok ugyebár :evil: )

Kép
Kép
gabcii
 
 


Prücsi! Nagyon édesek a srácok!

Ádi is tündéri!

Jutta! Dorkának mielöbbi jobbulást!

Andi! Nektek duplán!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Hali!

Jutta, már nem is tudom mit mondjak, annyira jó lenne ha kiderülne már vmi biztos diagnózis.

Andi, gyógyuljanak gyerkőcök gyorsan, képek nagyon aranyosak, nekem nagyon tetszett Huba hosszú hajjal, de így is édi.
Játszótéri mama-típusok nagyon tetszettek, de még jobban a róluk kialakult parázs vita a hozzászólások között.

Ádi nagyon aranyos a képeken, kisértetiesen hasonlít Marcira, már ami a rosszalkodást illeti, ő is pont ilyen képet vág. :D

Kikuka, 5-kor kelni elég horror, de ismerem a gyerek visszaalszik én meg nem szindrómát, csak nálunk ma 6-kor volt az ébresztő. :twisted: Most hogy vagy?

Móni, áruld el a ház színét légyszi. Szerintem vmi karakteres szín lehet. :) Jankának gratula a sok-sok újdonsághoz. Rágja már a kiságyat?
Marci tele van harci sérülésekkel, kék-zöld a térde, folyton bevágja a fejét mindenhová, de csak akkor sír, ha már látszatra is nagyon gáz esés volt. Szóval halad tovább lelkesen mint egy kis tank, bármi is történik csak én parázok némán. De elég nehéz megállni, hogy ne tegyem be a biztonságos ágyikójába. :)

Prücsi, Ábel még mindig nagyon dögös, így álomittasan meg külön zabálnivaló.
Kölesgolyó védelmében, igaz, hogy kicsit sós, viszont fogzásra a lehető legjobb megoldás. Főleg ha már egy-két napig kibontva áll, jó kemény. Marci imádja rágcsálni. Unja már a pürét, a darabostól viszont még öklendezik. Persze csak akkor ha kanálból jön, mert amúgy az almát, barackot meg a golyócskát imádja rágcsálni.
Én is nagyon natúran főzök, és továbbra is megeszi, sőt tegnaptól natúr joghurtot is kap, azt is úgy nyeli, mint a fene.

Tudom Prücsi utazik, de többieket nem érdekli egy spontán babatali a Kopaszi gátnál, mondjuk pénteken. Akkor már jó idő lesz.
De hol is vannak a többiek? :wink:

ukati74
 
 

 
 

Ja azt akartam még, hogy Mogyo tőlem mehetünk (B)anya-tanyára, de akkor csak oda, kettő már nekem is sok lenne. Hátha az jobban működik, mint a Babanet.

A nyaralós-kirándulós tippekért is köszi nektek, mind ment a kedvencek közé. :D
Nekem is van egy kempinges, biztosan sokan ismerik, nagyon jó bababarát helyeket lehet találni, sok jót hallottam már róla.
http://www.vacansoleil.hu

ukati74
 
 


Helló!

Az már lehet a gyógyulás jele, hogy Dorka ma sokat alszik?
7 előtt pár percel kelt és 9-kor már aludt, eddig 11-kor aludt először. Most megint alszik.

Andi? Hogy vagytok?

Prücsi, fiúk töndériek, főleg együtt!

Talit mi sajna kihagyuk, nehogy fertőzünk!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Jó lenne ha a gyógyulás jele lenne, de ez a szuper idő is lehet ludas.
Bezzeg Marcira nem hat, úgyhogy megyünk sétálni, mert botrány van. :arrow:

ukati74
 
 


Halihó!
Jolka, köszi a megerősítést Zaton ügyben. Zsu, ami linket feltettem, az a Holiday Village. www.zaton.hr
A Kati-félét meg pont most ajánlotta a sógornőm, és előállt azzal is, hogy menjünk együtt. Ez nagyon szuper lenne, csak ők pont olimpia alatt akarnak menni, mi meg pont nem :lol:
Hubának mennek a vuduk.
Kiku, Nektek is a fogakhoz. Mikor múlik már el a depis korszak? :?
Játszótéri anyukák: hát én mindgyikben kicsit magamra ismertem :D Viccen kívül, mi már minden nap játszóterezünk, homokozunk, hintázunk, csúszdázunk, szerencsére nagyon jó a társaság. Tegnap Nadi megölelte és megpuszilgatta a nála egy hónappal fiatalabb Marcit, a kisfiú meg csak tűrte, sőt, tartotta neki a kis buksiját. Mindkettő a homokban fetrengett közben, el lehet képzelni hogy néztek ki :D És Nadi valahogy nagyon közvetelen, odamászik a gyerekekhez, és nyomja nekik a szöveget. Még a nagyobbak is veszik a lapot, van olyan 2,5 éves kislány, aki már alig várja, hogy menjünk, és eljátszik Nadinnal. De múltkor egy nagyobbacska kisfiúval játszottak talicskásat. Szóval játszóterezés nekünk állandó délutáni-esti program, és én egyelőre nagyon élvezem, több anyukával már össze is járunk.
Jutta, Nektek jobbulást. Nem semmi, amin átmész Dorkával.
Cirip, tetszik Bettinek az uszi?Barnu nem kapott kedvet??

KépKép
kertikiri
 
 


Halihó!
Jolka, köszi a megerősítést Zaton ügyben. Zsu, ami linket feltettem, az a Holiday Village. www.zaton.hr
A Kati-félét meg pont most ajánlotta a sógornőm, és előállt azzal is, hogy menjünk együtt. Ez nagyon szuper lenne, csak ők pont olimpia alatt akarnak menni, mi meg pont nem :lol:
Hubának mennek a vuduk.
Kiku, Nektek is a fogakhoz. Mikor múlik már el a depis korszak? :?
Játszótéri anyukák: hát én mindgyikben kicsit magamra ismertem :D Viccen kívül, mi már minden nap játszóterezünk, homokozunk, hintázunk, csúszdázunk, szerencsére nagyon jó a társaság. Tegnap Nadi megölelte és megpuszilgatta a nála egy hónappal fiatalabb Marcit, a kisfiú meg csak tűrte, sőt, tartotta neki a kis buksiját. Mindkettő a homokban fetrengett közben, el lehet képzelni hogy néztek ki :D És Nadi valahogy nagyon közvetelen, odamászik a gyerekekhez, és nyomja nekik a szöveget. Még a nagyobbak is veszik a lapot, van olyan 2,5 éves kislány, aki már alig várja, hogy menjünk, és eljátszik Nadinnal. De múltkor egy nagyobbacska kisfiúval játszottak talicskásat. Szóval játszóterezés nekünk állandó délutáni-esti program, és én egyelőre nagyon élvezem, több anyukával már össze is járunk.
Jutta, Nektek jobbulást. Nem semmi, amin átmész Dorkával.
Cirip, tetszik Bettinek az uszi?Barnu nem kapott kedvet??

KépKép
kertikiri
 
 


Halihó!
Jolka, köszi a megerősítést Zaton ügyben. Zsu, ami linket feltettem, az a Holiday Village. www.zaton.hr
A Kati-félét meg pont most ajánlotta a sógornőm, és előállt azzal is, hogy menjünk együtt. Ez nagyon szuper lenne, csak ők pont olimpia alatt akarnak menni, mi meg pont nem :lol:
Hubának mennek a vuduk.
Kiku, Nektek is a fogakhoz. Mikor múlik már el a depis korszak? :?
Játszótéri anyukák: hát én mindgyikben kicsit magamra ismertem :D Viccen kívül, mi már minden nap játszóterezünk, homokozunk, hintázunk, csúszdázunk, szerencsére nagyon jó a társaság. Tegnap Nadi megölelte és megpuszilgatta a nála egy hónappal fiatalabb Marcit, a kisfiú meg csak tűrte, sőt, tartotta neki a kis buksiját. Mindkettő a homokban fetrengett közben, el lehet képzelni hogy néztek ki :D És Nadi valahogy nagyon közvetelen, odamászik a gyerekekhez, és nyomja nekik a szöveget. Még a nagyobbak is veszik a lapot, van olyan 2,5 éves kislány, aki már alig várja, hogy menjünk, és eljátszik Nadinnal. De múltkor egy nagyobbacska kisfiúval játszottak talicskásat. Szóval játszóterezés nekünk állandó délutáni-esti program, és én egyelőre nagyon élvezem, több anyukával már össze is járunk.
Jutta, Nektek jobbulást. Nem semmi, amin átmész Dorkával.
Cirip, tetszik Bettinek az uszi?Barnu nem kapott kedvet??

KépKép
kertikiri
 
 


Hoppá! Babanet nálam sem százas :-)

KépKép
kertikiri
 
 


sziasztok
na, ideért az összes vudu: Huba már nem lázas, remélem, estére sem lesz az (koppkoppkopp)
Kriszti, ez a játszizás tök jó lehet. mi is mennénk, de újpesten esküszöm, 7 délutánból 5ször esik. kb minden hétköznap. nem vagyok egy nagy kánikula-rajongó, de annyira várom már, h elmúljanak a vírusok, megszáradjon a homok, és izzadhassunk a játszin... felétek nem esik? :roll:

na, megyek játszani, mert túl közel hozzám a papírkosár :twisted:
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!
Nincs most türelmem ehhez az akadozó babanethez! :evil:
Andi! Szuper, h Huba alakul. (Vudu: az nem csak negatív, rossz dolgokat jelent? Én úgy tudom, de Ti itt előszeretettel vuduztok. :shock: Én meg lesek! :roll: )
Ciripke! Nem kaptam ajánlatot sajnos, és mostmár lassan kezdek kétségbeesni! Segítség!
A ház színe: skandináv! Vagyis a faburkolatok (felsőrész skandinávosan le van fával burkolva) bordó, fehér nyílászárókkal. Szal kicsit olyan mint egy norvég halászház... :lol:
Andi005! Melyik ülés is az pontosan?
Mogyó! Andi figyelt! Alaszka az valóban!
Na, megyek, mert ma valahogy nem vagyok kommunikatív... Legalábbis emberi formában...
Játszótér? Ammegmi? Itt falun nincs olyan... Igaz időm se lenne "játszi"-zni (jézusanyám, feláll a szőr a hátamon a játszi szótól. Miért? Fogalmam sincs, hisz magam is használok néhány lüke szót, de valahogy...ez...nem megy!)
Elvitte a zuram a bringámat szervízbe! :wink: Lassan nyeregbe pattanhatok/tunk!

Kép
ermoni
 
 


Bicikliüléseket nézegetek és ezt találtam:
http://www.vatera.hu/iker_bicikli_ikres ... 23618.html
Andi! Láttad már? Nattyooon komoly! :lol:

Kép
ermoni
 
 


Hello!

Hoppá az ikres bicikli ára nem semmi ennyi pénzért már motort is lehet venni.
Én itt a faluba olyat láttam, hogy az ikreket ilyen kis "utánfutó"-hoz hasonló bicaj után húzott kis fedett szerkezetbe szállították!
Nagyon jó pofa volt!

Móni pontosan ez az ülés

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Na ez babanet ma olyan lassú
akkor Móni mégegyszer Ok Baby Sirius az ülés és Brendonba vettük.

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Köszi Andi005! Ez elég jó kis ülés! (Én most a bicajkereskedők által forgalmazottakat nézem pont...) Petrus gondolom élvezte?! 8)
A bicaj után köthető riksa 35 körül van a Praktikerben! (Sztem városban, pl. Pesten nem annyira jó!)

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót Jankának!!!!

De jó annak, aki már tekerhet a babájával...!! Én is úgy mennék, de Babszem még instabilan ül. Három napja út próbál felülni, hogy az oldalán nyomja ki magát..nagyon ügyes. Ma egész nap csavarogtunk, tesó és barátnő, fél hétre értünk haza, itthon meg 15 perc üvöltés az ágyában, kénytelen voltam a mi ágyunkba tenni... :evil:
Tudom, hogy nem jó választás, de fáradt a gyerkőc és nem tud megnyugodni.... :( :( :(

Ki csinált már sóskát? Hogy csináltátok? A céklához kevertek valamit?

Vettem rizslisztet és kölest a bioboltban, tovább fejlesztem a főzőtudományt:) Léni mostanában elfogadja a saját kajáimat is...félek elkiabálni.

Ádi nagyon cuki a tiltott hifivel:) Vannak olyan dolgok a házban, amit egyszerűen lehetetlen elpakolni, hmmm itt is vannak földszintem majd tiltólistára kerülő dolgok.
Vendég
 


Móni! Elvileg küldtek a lányok, még anno megkérdeztem őket. Még egyszer megpróbáljuk!
Kép nincs a házról?

Kriszti! Barnu nem járhat, 5 éves kortól lehet. Majd jövőre azért benyomom már!

Barnu is kapott múlt héten új ülést, olyan mint Bettié.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25
Persze nem ennyiért, ausztriában vette Szabi kiállított darab volt 305 euro, de keresztapa lealkudta 270-re! Marci meg megörökli a régit, de még nem most majd ősszel. Ilyesmi: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
csak már nem éppen újszerű állapotban.
Na ebben az évben tőlem ennyi link tellet!

Ma is tanultam valami újat. Egy vevő azt mondta nem vesz színes bodzt a babának, mert a festék mérgező. A 100% pamut meg nem is az! Ez van!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


úgy értem bodyt

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Mennyit esik az eső mostanában! :? A reggeli séta el is maradt, nehezebb igy birni a csajjal!

Ábelem és Ádika nagyon helyesek.
Nálunk a TV gombjai a nyerők és Panka imád minden zsinórt és dugót, szóval állandóan mindent ki kell húzni a konnektorból. Meg a virágok földjét szereti kitúrni. :D

Andi, örülök, hogy jól van már Huba!

Ezt a kiscipőt vettem végül teszveszen a keresztelőre:
http://www.teszvesz.hu/item384762585_sz ... 12_ho.html

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Móni, biciklisülést mi a Decathlonban vettük:

http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8060527-34932054/

De itt is van dönthető (az miért is jó?)

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Ahoj!
Itt ma még nem járt senki? :shock:
Köszi Prücsi! Ez is okés, nagyjából hasonlóak az árak is... Na majd meglátjuk. Azért jó a dönthető (állítólag), ha hosszú útra mész (pl. bicajtúra) és elszundít, akkor kényelmesebb. Én nem tom, az okosok mondják!
Képzeljétek, tegnap éticsigákat gyűjtöttünk (sajna nálunk qrva sok van, már 4-féle virágomat lezabálták a rohadékok!). Mindig szoktuk, aztán a férjem kiviszi az erdőbe őket és szabadon engedi..., de most a férjem egyik barátjának a fellépéséhez kellett! :lol: A performance-ához. Hát hogy az ember mit meg nem tesz a barátaiért! :lol: :lol: :lol:
Na, írjatok már valamit, vagy teleírom az oldalt! 8)

Kép
ermoni
 
 


Ja, Edit köszi a köszöntést, de a vonalzóm (az alsó) csalóka! Bár most látom rajta, h 100(!) nap múlva szülinap...
Ciripke! Jaj de jó lenne, ha tudnátok segíteni...

Kép
ermoni
 
 


Na jó, mégsem írom tele az oldalt, megyek varrni. Függönyt! Elkapott a topikbetegség -úgy látszik fertőző!-, én is függönyvarrásban utazom. (Zsu, az a 60 rugó kicsit fura ár volt! Hány m függöny, milyen szabás, stb.? Mondjuk amióta nálunk 20-25 csempét 20ezerért akartak felrakni 2 nap alatt, azóta én semmin nem vagyok meglepve!)

Kép
ermoni
 
 


sziasztok
én is lennék, ha nem lenne sziesztaidő... muszáj aludnom :wink: annyira teliettem magam paprikás krumplival, h minden vér a gyomromban.
voltunk játszótér-felderítésen délelőtt, alvás után pedig jöhet az éles próba (akkor nem is lehet azt írni, h játszi/zni? :roll: :? :wink: --- mai "cuki" szó: babóca-sapóca. :twisted: majdnem elröhögtem magam...), mert itt Újpesten meg kert nincs :P így marad a szabad levegőzés ezen formája. fura, mert én is játszótérmentesen nőttem fel, de biztos ebbe is bele lehet jönni 8)

Móni, köszi a bicajötletet. kicsit esztétikusabb, mint a holland megoldás, de ezzel is combosodnék az tuti. a pénztárcánk meg vékonyodhatna. akkor inkább 2 bébiülés. talán.
a babakocsink amúgy is szétesett a tolókarjánál, azaz egy csavar megadta magát.. szervizelni kőne.

Kikuka, köszi az egyszerű sütireceptet: tegnap megcsináltam meggyel és cseresznyével és a felébe kakaót. isteni lett! (bár nincs itthon olaj, sebaj.. kreatív sütés... :shock: )
na, lépek, mert ki tudja milyen hosszúra sikerül a szieszta
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt voltunk baba-mama talin, Léni nehezebben oldódik Sára babánál, pedig már többször találkoztak. Úgy fél órát csak kézben marad meg,mert fél szegénykém:( Amúgy minden jó sikerült,csak az nem hogy az ebédhez vett alapanyagokat ott hagytam a barátnőmnél és nem volt itthon kaja..hát igen olyan dolgokat kutyultam össze, hogy több mint fele Zebunak ment:) Viszont most zöldség leves lesz és még nem tudom mi lesz a második...

Délutánra Léni bio kölest kap, tápszerrel vegyítve és gyümivel ha kell. Kíváncsi vagyok hogy ízlik majd neki!

Móni, az éticsigák szétzabálták a citromfámnak a leveleit..a fenébe velük. Vagy egy kis kertitavunk és körét tettem ki néhány benti virágot, többek között hibiszkuszt és citromot. A hibiszkus nem ízlik a csiguszoknak, de a citrom olyan egzotikus lehet:) Ja és megint tetves, komolyan, ezzel a fával annyi ban van..:(

Na megyek főzni valamit, meg eszem egy kis gyümit!
Vendég
 


Hú lehet én is csiálok egy kis paprikás krumplit, már tök régen volt!!! Köszi a tippet Andi!!
Vendég
 


Léni így kimerült a babatali után:)

Kép Fárasztó a sok játék:)
Vendég
 


Sziasztok!

Fú de nehezen jutotta, be :evil:

Paprikás krumplit akarok én is honap csinálni! :lol: :lol: :lol: (nokedlival)

Voltam fodrásznál(bibi)Rövid a hajam!

Lány nagyokat vigyorgott nekem!

Én is le vagyok zsibbadva áááááááááááááááááááááááááááá!

Képek szuperek!

Játszótér???Ami??
Nállnuk is komoly van nagyon egyszerűbb ha veszünk neki kompletten egyet!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Móni, sok vagy kevés a 60e a varrásért? 80 vagy 100 Ft-ért varrják méterét, a behúzót 3x kell végigvarrni, szóval az 3x számit. 5 helységet függönyöztünk fel nejlon + sötétitő, nagy helyiségek és tiszta ablak mind. Ennyi az ára, de tudod, nekünk anyós megvarrta, szóval ingyen volt! :wink:
Nálunk nem szeditek össze a csigákat? Itt is van jó sok, főleg esőben!

Edit, vidd többet gyerekek közé Lénit, majd megszokja és nem fog félni!
Milyen csini a leányzó! :wink:

Tegnap voltunk tanácsadáson, a lányom jó dugó, csak 68 cm, dehát milyen legyen, az anyja is az :lol:

A gyógytornász tanácsára Panka járás segitő kis tolit kap keresztelőre. Azt mondta, hogy az tök hasznos, inkább úgy járjon, mint hogy én vezetgetem. Szóval igy azt kap!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Mogyo, képet, de azonnal!

Hajni, ha olvasod...dokinő tegnap azt tanácsolta, hogy tegyek a főzelékbe tápszert, akkor megeszi. Ma brokkolit próbáltam, tettem bele tápszert és láss csodát, megette :shock: Te próbáltad már? Azt mondta, hogy Sinlacot is tehetek bele, de szerintem az édes, nem főzelékbe való, max gyümölcsbe.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Mogyo: Ne "csigázz" :wink: minket! Rakj már képet!

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Látom mostmár kell egy babatalit rendeznem, hogy lássátok a függönyöket :D

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Móni, ha Te nem irod tele az oldalt, akkor majd én :P
Panka úgy bealudt, már 2 órája alszik, én meg arra várok, hogy felkeljen, megyünk anyukámékhoz.

Képzeljétek, ma Panka reggel kikúszott a fürdőszobából az előszoba közepéig. Ennyit még sose sikerült neki, utánam indult el! Olyan kis ügyes nagylányom van! Jó, nem nagy táv, csak 4-5 méter, de én nagyon büszke vagyok rá!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Ádi, Ábel+B, Lénibaba, és persze az ikrek nagyon édesek a képeken.
Hát Andi a szöveg aláírásaidon nagyon jókat szoktam röhögni. Akár képregényt is írhatnál.

A Babanet nálunk is sz@rakszik, de még a monitor is elkapott valami betegséget. Színeket vált (rózsaszín, kék, zöld) este azt hittem hogy megártott az a kis bor. :lol:

Dzsuzsa. Jól nézzétek meg a tolit amit vesztek, mert az egyik ismerősömnek van és nem tartja meg a gyereket (túl könnyű a gyerek súlyához képest).

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Mogyo sértót mutatni azonnal!!!!

Zsu, biztosan nagyon szépek a függönyök, majd tegyél fel függönyös-babatalis fotókat:)

Léninek Sára a barátnője vele hetente talizik, meg lenne még néhány de valahogy mindenki idősebb, mint ő:) Igyekszem sokat vinni mindenhová...:)

Léni evett 5 szem kimagzott, héjazott cserit magában! Tök cuki volt, ízlett neki!
Vendég
 


Ági, persze, köszi, hogy szóltál, a gyógytornász is felhivta rá a figyelmem, hogy súlyozott kerekeset kell venni.
Most néztem meg, hogy Galgamácsa milyen közel van hozzánk! Eddig nem is tudtam.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsuzsa: Pár nap és már azt fogod észrevenni, hogy rögtön ott van mögötted. Ha rájönnek a dologra, akkor nincs akadály!
Nagyon ügyes :wink:

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Edit, nem baj, ha idősebb babák! Pankának van 2 unokatesója, 2 és 4 évesek, tök jól elvan velük! Ők ökörködnek, Panka meg tátott szájjal nézi őket, nevet rajtuk és nagyon élvezi a társaságukat. Mindig Pankával babáznak.
Na felkelt a csaj. :arrow:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Főztem bio kölest, egy kanállat beletettem a vaníliapépbe, megette Babszem, tetszett neki!!!
Vendég
 


helló Lányok!!!!!!!!!! csak nagyon gyorsan mert Vivi itt csimbilimbizik a kezemben.

Lányok olyan boldog és büszke vagyok az én Pannim kitűnő bizonyítványt hozott haza és még külön oklevelet is kapott!!!!!!!!! és még az évzárón külön előadott egy dalt is!!!!!!!!!! Olvadoztam :D :D :D
majd még fürcsi után.........
pusz

kikuka
 
 


Gratula Panninak, nagyon okos kislány!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Babák szépségesek.

Gratula Panninak és persze az anyukájának. :wink:

Függöny:
muti képeket, igaz én 2 éve cseréltem le az egész házban, de ha a macska így folytatja, akkor újra cserélhetem. :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsu:
az a baj, h Lilla nem eszi meg a tápszert ébren. Csak hajnalban és este félálomban. De ha pl. előbb leteszem aludni, mint, h nagyon álmos legyen és úgy próbálom akkor max 20 ml-t és csapkod. :(
szval ő nem szereti már, így akkor marad a Sinlac :oops: tudom, h édes, de még így sem nagyon eszi meg, enélkül meg...

Mogyo:
muti a hajad.

Betegeknek jobbulást.

Nekem a fejem robban szét, tegnap egész nap feküdtem. Most ver a víz, hát nem tom milesz..... :roll:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Zsu még:
megrendeltem az Angelcare babaőrt. :) hétfőn hozzák, mert a győri Brendonban nincs. :twisted:
és kapok mellé olyan Captiva kukát. Te is kaptál? Ahhoz adnak zsákot is vagy csak a kuka?

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!

Tegnap mire be tudtam jönni, lemerült a laptop :evil: Így inkább elhúztunk sétálni. Ádi csibe olyan eleven lett, hogy ha nem rosszalkodhat, kiabál. Akkora hangja van. És ismét nem tudtam vele nyugodtan megiszogatni a kólámat egy kerthelységes presszóban. Úgy látszik, nem szeret "kocsmázni"!
Mi ma délután elmegyünk anyósékhoz vasárnapig. Aztán meglátjuk mikor jövünk. Kicsit tartok tőle, hogy fog aludni idegen helyen, mert ha ott vagyunk (még nem aludtunk ott vele), napközben sem akar aludni, az evés is necces, szal nem tom... :roll:
Zsu: tök jó a keresztelős kiscipő. Én fehér szandit keresek Ádinak az esküvőre. Nadrágot varratok neki. A varrónőnek már ötlete is van milyen legyen, nagyon be van lelkesülve. Csak még azt nem tudom én mit veszek fel...
Edit: de kis drága Léni, ahogy szundizik a babakocsiban. Nyugi, nem lesz mindig ilyen félős. Ádika is ilyen volt, most meg olyan hamar feloldódik társoságban.
Hajni: tényleg, cicával hogy boldogulsz? Lilla szereti?
Amennyire nagy evő volt picinek ez a csajszi, most annyira nem az.
Miket szeret?
Ja és Zsu: igen, én mondtam, hogy minden húsos étel főzeléknek számít és a krumplis, rizses is, még ha gyümölcs is van benne.
Én szoktam tápszert rakni a főzibe, ha én csinálom. Ma krumplipüré lesz tápszerrel és husival.
Mogyo: képet akarunk!
Prücsi: nem emlékszem dícsértem-e Ábelt, de még mindig nagyon tetszik! Olyan cuki kis arca van! És, hogy mennyire nem hasonlítanak egymásra B.-vel. B. olyan nagyfiús már!
Kikuka: gratulálok Panninak! Büszke lehetsz rá. Szeret tanulni egyébként? Na én is tuti elérzékenyültem volna.
A szülés óta amúgy is olyan szentimentális lettem. Könnybe lábad időnként a szemem, ha Ádika szeretget, vagy olyat csinál. :oops:
Pedig nem voltam ilyen!
Na . dologra fel.
:arrow:
Ja, és még annyit, hogy felőlem is mehet a másik fórum, de akkor csak az. Szóljatok azért, hogy döntött a többség. Talán oda Timi is be tudna jutni!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Kiku, Panni tényleg nagyon ügyes lány, joggal lehetsz büszke rá!!! Mi a nyári programja? Megy valami táborba, vagy nagyihoz nyaralni?

Hajni, még mindig nem eszi Lilla a tápszert? Nálunk az már ok. Hát akkor tényleg nincs más hátra, mint előre :)
Fejfájás :evil: Sokat fáj a fejed, nem? Nem kéne ezt kivizsgáltatni? Vagy lehet,hogy csak túlterheled magad, sokat idegeskedsz?
Nekem régen irtó sokat fájt a fejem, sokszor migrénem is volt. Voltam komplett kivizsgáláson is, EEG, CT, minden. Nem találtak semmit, annyit tanácsoltak, hogy a fogamzásgátlót hagyjam abba, utána már migrénem nem volt, csak sima fejfájás. Viszont amióta szültem, azóta szinte sose fáj. Ki érti ezt?
Igen, kaptunk mellé kukát, de elajándékoztuk, mert nekünk van TT-s, az jobb. És adnak hozzá 1 guriga zsákot.

Gabci, hát az "én mit veszek fel" kérdés engem is foglalkoztat. Fogalmam sincs, de lényeg, hogy a csaj csini legyen :D (nincs egy rongyom se brühühü :lol: )

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Majd lesz foto is de apa nem ér rá! :twisted: :twisted: :twisted:
Kiakaszt már itt az unokaöccse és egyfolytában az x-boxot nyomják ha azt nem akkor a gépet!
Meg szerintem meg is jön tiszta dili vagyok!
mostanság úgy feltudom húzni magam tegnap is szóltam neki vagy 6-szor és nemhallota(az uram)NAMINDEGY!

Hát voltunk az oltáson meg sem szólalt meg is dicsértek minket!

Meg mértek is kemény fél centit nőtt megint és most nem hizott 10 dekát hát mozog a csaj mondták is hogy ezért ne izguljak ha már ilyíen aktiv nem is fog ugy hizni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Pankának boldog hófordulót!!!!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Gratula Panninak a szép bizonyítványhoz, és Pankának a kúszáshoz!
Mogyó, én is kíváncsi vagyok a frizurádra!
Léni nagyon édes a babakocsijában. A társaságot meg majd megszokja!
Zsu, mikor lesz a keresztelő?

Nadin már megeszik egy üveg főzeléket ebédre, és már nem keverek hozzá tejet. Ma én főzök neki, répa-krumpli-pulykát, és tettem egy fokhagymát is a vízbe. Azt nem turmixolom azért bele.

Andi, mi mindig reggel megyünk le 9-től, mert 10-ig árnyékban van a játszótér, és este 5-től 7-f8-ig. Esik itt is, csak pont nem ebben az időpontban :-)

Kérdés, ha már színekről is szó esik. Vacillálok, hogy mi legyen Nadin szobájával. Jelenleg potom pénzért barátnőtől vásárolt bútorai vannak, szar bútorlapból, fehérek. Mindenképp kell valami polcos szekrény már a játékoknak. Úgy döntöttem, hogy veszek neki fehéret az ikeában (hensvik), így marad fehér a bútor addig, amíg a rácsos ágyat le nem cseréljük majd, mert akkor az összes bútort le akarom cserélni fára. Szóval a kérdés, hogy Ti fehér bútorokhoz milyen falszínt választanátok??

KépKép
kertikiri
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Nálunk a fehér bútorhoz alma zöld lett a fal szerintem tök jó mert ha nálunk is bútor csere lesz a bükk színhez is jó lesz ez.

Hajni!
Nekem is volt tavaly a bébiőrhöz ajándék Captiva ami tök jó, csak egy baj van vele, hogy kb 1.800.-ft hozzá az utántöltő. :(
Egy ilyen utántöltő meg kb. 3 hétig bírja jó esetben.

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: