Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

De még van egy csomó másféle is, csinibbek is, nézd meg a honlapot.

KépKép
kertikiri
 
 


Sziasztok,

Andi:
jobbulást.

Móni:
jó munkát. :wink:

Kerti:
simán mehetsz szállodába ám. viszel és vízforralót és a kajakérdés megoldva. :wink:

Bea:
jó utat.

Kaja:
mi 5x.
reggel 6 körül 180 ml tápszer
fél10 100 ml gyümölcs sinlaccal, úgy 250 ml kb.
fél2 250-270 ml főzi
fél7 250-270 ml tejpép
lefekvéskor pedig 150-180 ml tápszer

erről jut eszembe:
Lilla csak a gyümiket eszi meg hússal. azt is csak úgy, h 50 ml sinlacot teszek bele. :roll:
próbáltam: sárgarépa, karfiol, brokkoli, vegyeszöldség és öklendezik tőle. :(
egyedül a sütőtök jön be neki.
most mit csináljak? tömjem bele??

nálunk ilyen túró, rizs, keksz, rántotthús stb.. még nem játszik, így elég egyhangú a kaja.

Májat én még nem adtam.

De van cseresznye és meggy, azt lehet, h kipróbáljuk.

mézes babakeksz:
én is láttam. de sztem még ráérünk a kekszel, arra meg ehet mézet mire adok kb. :wink:

Marci diétája meg nehezebb lesz, mint hittem. :(

Kép
Kép
h@jni
 
 


Hajni. azt elhiszem ,hogy nehéz lesz Marci menüje!
Úgy sajnálom4
Mert igy még az ovi is nehezebb!

Hallod-e Lillának is jó húzatja van!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Kriszti: azt elhiszem ,hogy mérges voltál! :twisted:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Zsu:
Neked Angelcare sima bébiőrződ van ugye?
milyen? nem susog?
akarok venni én is + 1-t, de eddig ami volt ( Sensor, Philips) össze-vissza susogott, recsegett. :evil: :evil:
most ami van a maxi phone, az légzésfigyelős, ez jó, de kellene egy sima bébiőr is.
Kinek milyen van?

Kép
Kép
h@jni
 
 


Psszolom a választ!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Bocsi félreírtam, nem tudok csak borsólevest csinálni.

Gabci: Sima háztartási kekszet, vagy győri édest rakok a kajába.

Kriszti: az első linked a nyaralásos nem nyitódik meg!
Biztos jó ideges lehettél az úszás miatt. Én csak mérlegelni akartam volna Ádámot és nem volt védőnő. Már ezem kiakadtam! :evil:
Nyugodtan adhatod Nadinnak a combot is. A csirke májat én megfőzöm és turmix. (Jobban szereti mint a húst)

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Hello Mindenkinek!

Most sütöm én is a kuglófot az illata nagyon jó, képzeljétek a kuglóf formám annyira új volt, hogy még az ára is rajta volt pedig megvettem már vagy 1 éve. :D :D

Mi hétvégén biciklizni voltunk Apa szállította Petrát nagyon élvezte a kirándulást.

Zsu!Én ma vettem Petrának a Brendonban olyan 1500.-ft-os cipőt szerintem tök jó de a színe az nem hófhér hanem inkább vajszínű.
Tényleg Csajok a gyerkőcöknek mikortól lehet rendes cípőt venni ami a bokát is tartja meg keményebb a talpa???

Itt egy kép a bicajozásról
Kép

Ja én meg olyan kis zoknit keresek ami fehér és ha visszahajtom akkor van rajta olyan kis csipke, szóval olyan igazi ünneplős zokni sehol nem találok ilyet.

Hétvégén turkálóba is voltam az eladó csaj annyira dinnye volt meg persze bunkó és számolás közben telefonált, hogy vettem Petrának 2 db nadrágot 400.-, pedig minkettő új volt még cimke is benne volt. :D :D

Na megnézem, hogy néz ki a kuglófom :arrow:

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Petrának boldog hófordulót!

Hát épp gondolkodtam ,hogy mikor is lehetne már vinni a csajt biciklin!
Hát én olyan fehér zoknit a kinaiban vettem vagy is onnan kaptam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi, az előbb a legfontosabbat elfelejtettem, az ikreknek jobbulást és sok sok gyógypuszit küldök!

Kriszti, elég bunkó az uszi oktatótok! Messze van nektek?
Köszi a cipő ötletet, ilyen van itt helyben is, de valahogy másmilyenre gondoltam, bár semmi választék nem volt. Lehet, hogy marad ez. :roll:
Én mellehúsán kivül nem adnék mást, mindenhol csak azt irják.

Hajni, Lilla se eszik főzeléket? Azt hittem csak Panka ilyen finnyás. Sütőtök nálunk is lecsúszik, a többi kinszenvedés. Néhány kanál a "jobbakból", a többi 1-2 kanálnál megáll. Én próbálkozom folyamatosan, hátha többedszerre elfogadja. Tudod mit evett meg eddig a sütőtökön kivül úgy-ahogy? Cékla-alma-csirke (saját kotyvasztás) és paradicsomos burgonya csirkehússal (üveges). Ja, és legutoljára a répa is ment. Az nem gáz, ha ebédre is gyümit eszik hússal szerinted? Szerdán megyünk tanácsadásra és megkérdezem, de tudom mi lesz a válasz: kell a főzelék. :?
Bébiőrre tudod én ráfaragtam az elsőre, ami tök drága volt, hiper-szuper kamerás, recsegett mint az állat, nem is hallottuk a gyereket. Angelcare tuti jó, nulla zaj, nagyon ajánlom!

Andi2, Petra édes a bicajon! Zoknit is keresek, olyasmit, mint Te, azt se kaptam :? Van még 2 hetem a keresztelőig, össze kell szednem magam!
Jó vétel volt a 2 gatya! :lol:
Boldog hófordulót a nagylánynak! :wink:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Nem akartam itt leirni, úgy szégyenlem magam, de talán jobb, ha könnyitek a lelkemen. Képzeljétek, hagytam Pankát sirni 10 percig :cry: Olyan hisztis volt, semmi se volt jó neki, már tök ideg voltam, igy betettem a kiságyba és otthagytam :cry: Most meg persze bánt a lelkiismeret :?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Hajni, kezed már jól van teljesen?
És emlitetted, hogy sok rossz dolog történt veletek mostanában és padlón vagy. Konkrétan Marci allergiájára gondoltál, vagy van más is? Már ha publikus persze. :roll:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Eltökélt szándékom, hogy teleirom az oldalt :)
Hajni, ugye Marci se kapott tejterméket sokáig? Nem kellett neki külön Kalciumot szednie vitaminpótlásként? Nekem kellett, amig szoptattam és nem ehettem tejterméket.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsu:szerintem ne izgulj ez miatt!
Én is volt,hogy beraktam a kiságya mert hisztizett semmi nem volt jó de abbhagyta a nyüszit nem sirt csak egy pillanatra!

Mintha a Gabci irta volna egyszer ,hogy a húsosgyümis
kaja is főzelék!

Hű akkor a csaj már régebb óta adja a puszit igy elgondolkodtam mert csinálja hogy nyitott szájjal dörgölödzik(ha ezt lehet puszinak nevezni)

csütörtökön megyek hajatvágatni(mert a lányom harangjátékot játszik rajta) de amugy is akartam már(emlékesztek biztos) :oops:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Zsu:
köszi az infót. :)
nem kellett kalciumot szednie, de ugye kapott tápszert, doki szerint elég az.
a sok rossz dolog meg sajna nem publikus, sokan olvassák a fórumot, de majd küldök pü-t ha érdekel.
jóóóvan, akkor nem csak Lilla nem eszik zöldséget. :wink:

ááááá olyan fejgörcsöm van. :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!

Gabcii ez a topic biztosan nagggyyyon jó lehet:)

Amúgy nem is olyan régen bennünket is leöregeztek. A kutyás klubbnak volt egy vacsorája, két hosszú sorban terítették meg az asztalokat, ugye egyikhez mi "öregek" ültünk, a másiknál meg a kiscsajok és kissrácok, de ott nem volt eglég helyük, így kénytelenek voltak hozzánk ülni. Közben hallottuk, hogy bocsi, de nekünk csak az "öreg asztalhoz jutott hely"..:)Na szép! Viktor kollegájának a felső tagozatos ált.iskolás lánya engem csókolomoz, a férjemet tegezi...:(múú, pedig én vagyok a fiatalabb:)

Mogyo, Ágika nagyon vagesz ahogy ül az ágyban és Tv-zik veletek:) Látom, teljesen le kellett már rakni a matracot, mi még csak a 2. szintre tettük le, Léni még nem kapaszkodik ki belőle.

Andi, Petra nagyon szépen ül a bringán! Én is úgy várom, hogy mehessünk tekerni, imádok bringázni.

Tegnap nagy buláj volt a szomszédban, azaz a kastélykertben. Koncertek és főzőversenyek, de mi annyira fáradtak voltunk mindannyian, hogy lusták voltunk elnézni a rendezvényre...

Meggyet és cserit én is héjastól adtam Babszemnek, no de leturmixolva.

Akartam ma céklát és sóskát is venni, de egyik sem volt a közeli üzletben. Most már jöhetnek újabb ízek is.

Valaki csinált már sóska főzit? Én utálom, a szagát is, de lehet Léninek bejön majd...tesztek hozzá szőlőcukrot, hogy "finomabb" legyen?

Most megyek fürdetni :arrow:
Vendég
 


Mogyo, milyen lesz az új frizkód?
Vendég
 


Látom csajok, beindult a kuglóf-mánia:) :lol: :lol: Jó is az!!!

Nekem is sütni kéne valami egyszerűt és finomat.

Ma este főztünk Apával:

Rakott zöldbab (holnapra), fincsi-bincsi saláta joghurttal - ezeket én csináltam
Rántott törpeharcsa, sült krumpli - ezt Apa

mmmmm naggggyyyon fincsi volt minden
Vendég
 


Mogyo, köszi, ari vagy :wink:
Aztán dobj majd képet az új frizkóról!

Hajni, jöhet a privi, érdekel, hogy mi van!
Miket adsz főzi gyanánt? Mit mivel mixelsz?

Kriszti, megnéztem Zatont, van kaja sokféle. Ha rámész Services - Others menüre akkor ott mutatja.

Nem is mondtam, ma megvolt az első "igazi" játszóterezésünk. Homokoztunk, csúszdáztunk és hintáztunk. Volt vagy 10 gyerek, Panka nagyon élvezte, ott voltunk másfél órát.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Edit: nem tudom még!

Csajok azon agyalok ,hogy nem megyünk fel az anya tanyára!
Van-e valakinek kedve mert akkor nyitnák magunknak egy forúmot!
Ott tudunk képet, receptet felrakni ,beszélgetni és csak azok láthatják akik hozzánk vannak regisztrálva!
Persze itt is beszélgethetnénk de ami olyan akkor oda irhatnánk!
És ott is lehet privit meg sok m9ndent csinálni.Pl: látni lehet ki az aktiv forumózo az is egy jó dolog!

Várom a válaszokat!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hajni, a rizs miért van tiltólistán? Kajamelegítést meg lehet oldani konyha nélkül, de a mosogatás, sterilizálás már problémásabb :?
Zsu, vannak csinibbek is a Brendonban, sztem nézd meg a honlapot.
Mogyó, jók az Ágika képek!
Andi2, szuper a bringázás, mennyi ideig bírta Petra?

KépKép
kertikiri
 
 


köszi a gyógykívánságokat, eddig sajnos nem nagyon működtek, de lesz ez még így se! biztos a lassan ható fajták jöttek ;)

másik fórum: ki van csukva. nekem egy is elég, ezt meg már megszoktam. ide sincs időm, nem még máshová (is)

cipő: mi az elefániban vettünk Petrusnak, a képeken vhol rajta van (talán a májusi albumban van egy olyan kép).

Móni, még annyit, h milyen 'sunyi' vagy Te, nő! :wink: 8) :lol: fogak? mászás? hajkorona? gyere már és büszkélkedj egy kicsit. ha írni nincs is annyi időm, olvasni szoktam!

őzgerinc/kuglóf/stbstb formák... én már arra is büszke vagyok, h főzök. 10 évig max olajbogyó és kecsap volt a hűtőmben :lol:

ja, és volt pár kérdés, bocs:
Mogyó, nem, a skacok nem harapnak, viszont profin szopiznak. Petrus egyszer harapott meg, de megbeszéltük. azóta vigyáz :D

Kriszti: májat főzni turmixolni (Zsu, igen a mai ebédet is összeturmixoltam. nem totál simára). ennyi. az ikreknek is bejön.
turi: iszonyú aranyos cuccokat vettünk, rengeteg csajszi-ruhácska volt. árak: 490-990 általában.

na, megyek világfalut nézni (nem, nem tévében), így még ezt linkelem be ide, h röhöghessetek:
http://velvet.hu/poronty/2007/01/11/jatszoterek_nepe/

mindenkinek jóccakát!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


ja, még annyi, h vannak fenn Hubáról nyírt fejű képek (is)
ha érdekel vkit..

ja, és még tipp: Móni, a házatok sztem lila 8) :roll: vagy narancssárga
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Andi, miért kellett Huba haját levágni? Nem is volt hosszú neki! :roll:
Jók a játszótéri kategóriák, ma már gyűjtöttem is egy kis tapasztalatot :lol:
Jó éjt! :arrow:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Cseresznye az üvegben figyel!
A gyerekem meg felállt a kiságyában! :shock: 8)
Hát így állunk mi...
Lila vagy narancssárga ház? Hmmm, majdnem... :lol: Nem! :lol:
Bár így, ahogy keresgélem a szállást az Adrián, találtam néhány ilyen szép házat!
Kriszti! Nem találtam még semmit! Sajna! Az egyik kedvenc falunkban lenne, de én ott tuti nem tudom feltolni a babakocsit... :roll: Nagyon hegyvidéki...
Te hol keresel és milyen szállást?
Zsu! Nekem is anyukám a befőző kisiparos, de kaptam egy vödör cseresznyét! Ennyit nem bírunk legyűrni. (Én Jankának nem adok még cserkót!) Szal elraktam 10 üveggel!
Ja, meggyet már evett... Én centrifugálom, almával (így héj tuti nincs! Igaz túl sok rost sem!). Sztem tök fini volt, de a lánykámnak savanyú volt. (Raktam már rizshez is!)
Hajni! Nekem is jöhet! :wink:
Csajok! Végülis volt találkozó vagy sem!? Már mint parkos találka...
És hol van Macsek? :shock:
Prücsi, kérdeztem a férjem! Erre túrákat javasolt! Mondom neki: Te, hát két kiscsávóval mennek. Hát vigyék őket is! :lol: Komolyan, ezek a hapsik! :lol:
Gabcii! Én nem is írtam: én a készételeket nem nagyon fagyasztom. Én nem szeretem. Ezért nincs is rá javaslatom! A 20 körüli kismamiknak meg üzenem: a kor nem dicsőség, mert múló állapot, néhány év múlva már ők sem lesznek 20 év körüliek! :wink: Az meg hogy ki mikor szül? Hmmm, sztem magánügy! És én sem kritizálom azt aki 20 körül szül... Mert engem pont nem érdekel!
Na jóccaka! Nyugis, torokfájásmentes iccakát!

Kép
ermoni
 
 


Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok! :lol: Már elvonási tüneteim voltak. Viszont csak ezt az oldalt futottam át, mert félek, h kidob a szörny. És tényleg csak a Babanet. És tudjátok, h kb mióta? (ez aztán rajtam kívül kit érdekel? sztem senkit, de azért közzé teszem) SZóval amióta ez a Ki lesz a köv címlapbaba felugró ablak megjelenik. Ki érti ezt? (Talán Jolka :lol: )

Móni, férjedet csókoltatom! :lol: De azért tervezek Apa ellen egy-két cselt és ma vettem egy csővázas háti hordozót, abba lehet vinni a gyereket majd a Fertő tavi tanösvényen... de ezt még nem tudja...viszont csak 4 km-es távot néztem ki, mert hátha dob egy hátast és átadja a lehetőséget, hogy bontakozzam én ki a hátihordozós témával... Aztán majd ketten h isztiznek B-vel, hogy haggyámáAnyaezzelakirándulással!
Házatok...hmm, hmm... mogyoró színű !

Andi005, bicajos kép tuti! Húú, nekünk is be kéne már izzítani a bringákat (hátha ledobnám ezt az 5 kg fölösleget, na jó, 6)
Keménytalpú cipőket csak akkor ajánlják, ha már megy a gyerek rendesen. Addig inkább mezítláb és egyenetlen talajon.

Hajni, hős vagy ezzel a diéta témával, de mi mást is csinálhatnál...Kezed hogy van?

Hétvégén volunt a Gyerekszigeten, szupi volt! B nagyon élvezte, Ábel is elnézelődött a kocsiban, majd a Libero sátorban megszoptattam és tisztába tettem. Szóval egy szavunk sem lehet a szervezésre...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Móni: gratula a felálláshoz látom Janka is beindult!

Házszin: basszus nem tudom!
Hát lehet nekem is a mogyorószin, vagy a gesztenye,

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Jó reggelit!
Szal, nekünk nem maradt el az uszi, úgy hogy mi már frissen, kiuszizva itthon. Na én csak a lelátón, mert úgy néz ki újra nagylány vagyok! :roll:
Hát, lassan vége nálunk a szopitime-nak, mert se kereslet, se kínálat. Én meg már szaporítani, stb. nem akarok. Januárban ha valaki asszongya, h júniusig kihúzzuk, hát nem hittem volna neki! Úgysem terveztem, h érettségiig szoptatom, így én nagyon meg vagyok elégedve! Amíg elfogadja, és nyúzza még, addig csak szívja! :wink:
A színt eddig még nem találtátok el, de szóljatok, ha elárulhatom! :wink: (Ha érdekel valakit! :lol: )
Ezen a bicajülésen már én is gondolkodtam, de előbb meg kéne szervizeltetni a bringámat, meg kéne vennem magamnak is a bicajozás miatt bukót és a gyerek sem ülhet anélkül fel. Ebben én szigorú vagyok, mert van ismerős, aki már pórul járt (asszem 2 hétig volt kórházban! utána 2 hónapig betegen, varrták a fejét, állát...). Én nem kockáztatok. Viszont, milyen ülést vettetek Andi 005? Olyan jófajtának néz ki!
Ja, én kis csipke zoknicskát a tescoban mintha elég csinit láttam volna!
Mogyo! Hát igen, a kisasszony későn indult be, de nagyon igyekszik! Pedig azt a több mint 9,5 kg (annyi volt kb 2 hete) bizti nem könnyű megmozdítania! :wink:
Na megyek vasalni! :arrow:

Kép
ermoni
 
 


Móni, Janka is nagyon ügyes, szépen halad! Azért a gyarapodásból most látom kicsit visszavett, a mi "pehelysúlyúink" kezdik behozni a nagyobb babákat.
Szerintem piros :wink: :P
Mi kedvenc horvát falunk Vodice, kicsi hely, de olyan bájos! És nagyon jó pékségek vannak!
Én még mindig nem vagyok nagylány, de nem bánom! :D

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Barack!
Na de nem is lényeg engem a másik sorozat érdekel! :lol: :lol: :lol:

Hát igen ez nagyon jó ,hogy eddig tudott szopizni meg azért csurran cseppen!
Hát Andi is igy az ikreket nem semmi!(le a kalappal)

Kép


Kép
mogyoland
 
 


szevasztok
nálunk már megint alvás van :shock: remélem, gyengül az a fránya vírus 8)

szopi: tényleg hagyjátok már a kalpagolást: nem tehetek róla, h olyan sok tejem volt (oké, kicsit benne volt az én kezem is a rengeteg fejéssel meg akartam is szoptatni nagyon).. inkább a szopi, mint egy gyulladás, nem? :twisted:

Móni, a másik sorozat, a Miért éppen Alaszka... figyeltem én :wink: :wink: ugye jól?

Huba haja igenis, h hosszú volt. mikor Petra belemarkolt, nagyon lehetett szegénykémet sajnálni. és izzadt a feje rettentően (erre itt a hidegfront, nabumm).

na, megyek, főzök életemben először paradicsomos káposztát. van van vkinek egyéb ötlete? találtam egy fej káposztát a hűtőben...

Kép
an°°di
 
 


Mogyó! Fityiszt! :lol: A másik sorozat, mi?! :lol: :lol: :lol: Fityisz!
Zsu! Hát még így sem kicsi, de tény, h most már a havi 1 kilót nem hozza, de amúgy most meg megnyúlt! Jó összehasonlítási alap az uszi. Ott látom igazából, h mekkora! És télleg nem kicsi!
Írd már meg légy'szi, h milyen szállásotok volt ott! Meg még egy kis info a helyről! Köszi! (Pü-ben is jöhet!)
Ha más is megosztaná velem, h hol járt Horvátországban, akkor azt köszi. Csak a pozitív dolgok érdekelnek! :wink:
Szempont: 2 különálló helyiségből álló apartman, szabad internet használat, klíma, strandtól max. 1-1,5 km. És ne legyen messze: vagyis Isztria, Kvarner öböl, Krk-sziget (nem akarok kompolni, híd legyen a szigetre...). Ilyesmit keresek... De nem találok túl sok netes helyet. Kutyát már több helyre vihettem volna, de internet?!

Kép
ermoni
 
 


Hú b@sszus akkor valohol lemaradtam! :roll: :oops:
De hol..................................................................................................

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Lányom alszik, ebéd megfőzve,hajam megmosva+beszárítva :D .

Ma jön haza sógornőm meg a kicsi lánya, ja el is felejettem pénteken született a kis Laura ugyhogy babázunk egy kicsit.

Móni a házatok szerinetem fehér vagy esetleg valami pasztel szín én úgy képzelem a házat frankón lehet láttni de az udvarba nem lehet bekukucskálni.
Ja a bicaj ülés OK Baby és dönthető a háttámla a bukó meg még nagy a fejére.
Tesco-s zoknit már vettem de elkopott egy kicsit a hétvégén meg már nem volt ilyen. :( Így jártam vehettem volna kettőt!!!

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


natessék :roll:
harmadszor is elaludtak a gyerekek, erre senki nem írt semmit. akkor olvasok híreket picit.
csá
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Hát én is azt vártam ir valaki!
De láttam erre Juttát is de nem irt! :?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Szasztok majd én írok akkor ha megfelelek. :wink: Kicsit eltűntem, volt okom, illetve van is, de ezt ide nem akarom leírni. Sokat kell gondolkodnom mostanában. A csajom is szétszórt kissé, mert bár kapaszkodva magától feláll, de mászni még nem akar. Kúszik kb fél métert és feladja. Kaja szempontjából se smafu a gyerek, amit eddig megevett, (na az se sok) annak kb a felét hajlandó elfogyasztania. Ma konkrétan délután 2 óra óta most fürcsizett és most aludt el. Kicsit fárasztó volt a dolog.Szóval a napközbeni alvások is leredukálódtak a fél óra háromnegyed óra szintjére, ebből van kb. kettő darab. A nap fennmaradó részében, szórakoztatnom kell, kaját gyártani, és lakást puceválni.
Panninál kitört a vakáció, konkrétan péntek óta egy napot töltöttünk együtt, nagymamázik, keresztanyázik, nagynénizik és ehhez hasonlók. Ő jól érzi magát és ez a lényeg. :wink:
Bocsi csajok hogy önző módon most csak rólunk, de most csak ennyire futotta.
Ikreknek jobbulást+++++++++++ minden Babának puszi a buksijára :arrow:

kikuka
 
 


szóval úgy értettem hogy kettő óta nem aludt egész délután..... :oops: :oops: látszik hogy nem itt jár az eszem (már ha maradt még belőle valami) :wink:

kikuka
 
 


Hát Ági sem alszik sokat nepközben ilyenkor meg már nyügi!
De nem mindig persze ő szeretne 7 körül elalduni de már nem engedem mert akkor az istenért nem lehet lelőni fekvéskor múltkor még fél 11-kor játszott az apjával!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Zsu! Sajnos nincs, nagyon nehéz izléses keresztelő cuccokat beszerezni nem horror áron.

Móni! Nem kaptál a csajoktól ajánlatokat nyaralásra, mert én kiadtam nekik!? egyébként 4 teregetőm van ami időjárástól függően a beter0ti a teraszt vagy a pincét!

Marci éjjel nyűgösködött, sirt, nem aludt. végül kapott egy nurofent. a foga, gondolom... :twisted:

Tegnap elkeztünk úszni járni, mármint Betti. 3 hétig minden reggel nyolcra megyünk. Délután meg meghivtunk pár ovistársat játszani, tesókkel együtt 10 gerek volt! Ma meg 3 gyerekkel voltam nagykerben, amivel semmi baj nem lett volna, de 1 óra alatt értünk ki az autópályához hazafelé (összesen 20 perc az út!), mert a polus centernél baleset volt! szerencsére mindhárom elaludt, igy egyedül szívtam! Ja és délután kiszabtuk a függönyt, talán a héten kész is lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


na, Huba még mindig lázas. túlvagyunk egy hűtőfürdőn (valamit biztos szarul csinálok, mert majdhogynem lázasabb volt utána, mint előtte 8) :roll: ), egy nurofenen, és alszik. étvágya jó, kedve lázcsillapítóval szintén. én meg idegességemben zabálok.... :oops: :?
kb legszívesebben sírnék a tehetetlenségtől. azzal nyugtatom magm, h nem aludna, ha annyira rosszul lenne. jó, mi? :| tegnap éjjel is csak akkor ébred fel, amikor kiesett (? -dobta?) a cumi. gondolom, gyógyulgat alvás közben.
köszi a vudukat, be is viszem a szobájukba.
Petra szerencsére szuperjól van: dobozt mászik, jackie chan-es eséseket gyakorol lelkesen, felmossa a parkettát az ivóvizükkel, stb...
:D

Kép
an°°di
 
 


Helló!

Jolka boldog névnapot!

Na eltűnésem oka, hogy Dorka a HP-ban összeszedett vmit, és most bélhurutja van (vagy nem tejallergiás és egyéb emésztési zavara van). Frankó mi? De most megint küldjük a kakiját tenyészteni...

De olvasni olvasok!

Andi jobbulást, 2 beteg gyerek az tényleg gáz lehet!

Móni, szerintem mokka színű vagy vmi viágos krémes - barnás...
Janka nagyon belecsapott a lecsóba! Már áll is? Még aztán... :lol:

Kaják, na ebben (is) el vagyunk maradva, nem merek én már semmit se adni... de lesz kiktől tanulni, majd megyek Zsuhoz főző iskolába! :wink:
Pl. ez a riszlisz tápval habarás király ötlet, azt nekünk tejtől tiltottaknak is lehet!

Játszótér, bicikli és tsai... csajok mi teljesen el vagyunk maradva emiatt a kurv@ hasfájás miatt.... de simizni már Dorka is tud, és azt hiszem ezt a nyitottszájú puszit is kezdi!

Na el dolgomra... :arrow:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Móni, már nincs meg az apartman cime, ahol voltunk Vodicében, odatalálnék, ha ott lennék, de gondolom nem visztek magatokkal :lol: A hely tényleg bűbáj, régi, kővel kirakott, kacskaringós, szűk utcák (2 fotó fent van iwiw-en). Neten biztos lehet foglalni. És nincs messze.

Kikuka, ne siettesd a mozgást Vivinél, majd mászik, ha akar. Sok anyukától hallom, hogy előbb ment a gyereke és csak utána kezdett mászni. Naés?

Hubának továbbra is jobbulást!!!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, bár velem is kezd szarakodni a babanet.
Andi: jobbulást a gyerekeknek!
Móni: felőlem házszín ügyileg szabad a gazda!
Jankának gartula a felálláshoz
Kikuka: szal most akkor gyakorlatilag egy gyerekes anyuci vagy?
Vivi meg a leírtak alapján kemény dió, de ahogy nőnek és nyíladozik az értelmük, egyre jobb lesz. Főzöl még mindig neki?
Nálunk bejön Ádinak mostmár a főztöm. Gyanítm megint elindulhatott vmelyik fogacska, mert kevesebbet eszik, bár ha ez a mennyiség marad, még akkor is okésak vagyunk.
Jutta: most akkor mégsincs meg a pontos diagnózis? Édes kicsi Dorka úgy sajnálom. Puszi neki!
Pénteken megyünk anyósékhoz. Először fog Ádika "idegenben" aludni. Kíváncsi leszek...
A tegnap éjjelünk "szuperul" alakult. Csöpp csibe hamar elaludt, csak én nem tudtam, mert nagyon befulladtam. Természetesen a spraym kifogyott. Fél éjféltől kb 2-ig bírtam, aztán ébresztettem Apát. Nem vagyok egy nagy kórházba járós, de ha hirtelen van kire hagyni Ádit, bementem volna... Végülis Apa szerzett nekem inhalátort és okés lettem. Valszeg mostmár nem halogathatom tovább és ki kell vizsgáltatnom mire vagyok allergiás.
Na jóccakát.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Sziasztok!
Ma kivételesen gép előtt vagyok.

Köszönöm a névnapi köszöntést. Nagyon kedvesek vagytok.

Kriszta!
Most csak neked, mert megakadt a szemem rajta.
Zatonnál Holiday village-t nézted ki?
Mi tavaly ott voltunk. Szerintem Horvátországban az egyik legjobb nyaralóhely. Messze sincs, családosoknak a legideálisabb hely.
Ja és ellátás van!!! Persze pluszért, de van önkiszolgáslós étterem.
Homokos a strand, medencék, gyerek és felnőtt programok. Különböző apartmanok, általánostól a luxusig.millió étterem, van egy nagy market, kisebb ajándék boltok. Tényleg olyan mint egy falu, ami zárt helyen van. És csodálatos helyen. ;) Külön busz járat vasn zadarba, de kocsival is csak 15 perc. Ott meg minden hiper super üzlet van. Mi a spárba jártunk. Mi az idén is szivesen misszamennénk.
Ja és árnyéknak ott vannak a csodás fenyők. De a van napos part is. Mi félsátrat vittünk magunkal a gyerkőcnek.
Ennyi voltam...

Szép estét nektek!!!
Pénteken leszek....

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka, erről a zatoni Holiday village-ről van egy linked? Kíváncsivá tettél...

Jutta, bakker, már követni sem bírom ezt a sok nyavalyát... Gömbvillámkánkról dobhatnál képet!
Köszi a Suttogós választ. Lehet,h Ábel ezt olvasta, mert egy ideje délután már nem lehet elringatni, hanem be kell tennem a kiságyba, még dörmög magának egy sort és aztán lefekszik és elalszik. De B miért nem tudja elolvasni a dackorszakos részt, azt nem tudom 8)

Anett, anyós sztorikon jókat derülök...Te gondolom kevésbé. Szobatisztaság 8 hósan??? :shock:

Lányok, Ti milyen rizst főztök a gyerekeknek? Hosszúszemű, kerekszemű, stb És ez turmixolva nem nagyon nyúlós trutyi?
Amúgy a krumplit én továbbra sem turmixolom, hanem vettem végre egy krumplinyomót és azzal klasszul megoldom. (Tán Zsu javasolta, vagy Kiri? Nem tom, de köszi!)

Andi, ikreknek jobbulást! Hubának tuti a sérója! Meglestem a képeket, nőnek ezek a gyerekek és persze cukik!

Gabci, igaz már túllendültetek a kaja témán, de azért még leírom én is. Én fagyasztok sokmindent (idő hiányában szegényem csak bótit enne, ha ez nem lenne), de kész kaját azt nem. Tehát külön a husit (húslevesbe megfőzve, leturmixolva, kis adagokba eltéve), külön a zöldségeket és frissen főzök hozzá általában krumplit. Ábel mostanában sokat eszik, egy üveg bóti cucc már nem is elég. Ha fagyasztottat adok neki, akkor az azért több, mert egy üveg zöldség, egy krumpli és egy adag husi (ami olyan két teáskanálnyi mennyiség).
Reggel viszont már nem elég a szopi, mert fél óra múlva éhesen kopognak a szemei és kéri a tízóraiját, ami 3 db gyümi turmixolva (kb 3 dl). Rákérdeztem a dokinéninél, hogy nem sok-e ez. Ezért írt Sinlac-ot és azzal keverem a gyümit. Így kibírja délig valahogy.
És! Ma megette a spenótot, krumplival, husival. Csak úgy tátogott. Igaz, csináltam egy baklövést, mert a krumplit kicsit elsóztam (amúgy nem teszek sót a kajáiba, de a krumpli főzőlevébe egy csipettel mindig. Most meg kicsit megdőlt a sószóró, szóval jó ízletes lett...)

Kölesgolyó. Én a sós volta miatt még nem adtam (rögeszmém, hogy a természetes ízekkel ismerkedjen meg a gyerek...ehhez képest a mai spenót valahogy rögeszme ellenes volt :lol: ). Lehet, ki kéne próbálnom? Meg babakekszet sem eddig. Én megvárom ezzel az egy évet. Csatlakozom a túl óvatos anyák táborába. No meg a matuzsálemek közé (ahogy olvastam, oda sorolódtunk :lol: De hát a 20 év körüli anyukákhoz képest már tényleg több az élettapasztalatunk - nézzük a dolog jó oldalát)

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Lehet,h nekem is le kéne már vágni a sérómat, mint Hubának?
Ébredés utáni séró...

Kép

... vagy szélfútta frizura?
Mocira pattanok és már száguldok is

Kép

Anya, ne fotózz már!
Kép

Jól mosom a fogam? Ja, hogy ez nem is fogkefe?
Kép

Tesóm kisbabásat játszik velem, hogy én ezt hogy unom már!
Kép

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Hát én is nagyon nehezen jutok be a babanetre most!

Andi: hát a hűtőfürdőt nekem a doki úgy mondta, hogy ahogy belerakod abba amilyenbe fürdik és gyorssabban kell hűteni a vizet mert ha beleöntöd és vársz 2 percet akkor pont rosszat teszel először én is igy csináltam!
De ,hogy gyorsabban hütöttük a vizet egyből lement a láza!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Helló mindenkinek!!!!!!!!!!!
Kb. 5 óta fenn vagyok. Miért????? mert a kislányom felkelt kajálni, kidumálta magát pörgött kúszott, aztán 3/4 7-kor úgy gondolta, mostmár visszaalszik őméltósága. Én persze megittam a kávém, úgyhogy nesze neked. Azért megnézném magam olyan 2 körül délután. :?
Hihetetlenül mocskos idő van, azt se tudom, hogy megyek így vásárolni a csajokkal. Ja Gabci, már hazajött a csavargó, tegnap este. Kiváncsi leszek meddig marad itthon. :wink:
Főzés: eleinte szépen ment a dolog, most pihentetem a témát, mert örülök ha a boltit megeszi valamennyire. Közbejött ez a lázas torokfájós betegség, na akkor már nem kellett a főztöm, de hogy ne haljon éhen, adtam neki üvegest, na azt ímmel ámmal megette, és azóta is ez van. De nem baj, jön még kutyára dér :wink: 8)
Hubának küldjük a vudukat továbbra is.
Edit merre vagy?????? és Macsek????? :roll: :arrow:

kikuka
 
 


Sziasztok!

Most csak képekkel jöttem bocsi, de szarakodik a babanet és nem merem megkockáztatni, hogy olvassak és írjak is. Nameg a főni sem engedi, mert áll a járókában és nemtetszését fejezi ki elég nyomatékosan :twisted:

kedvenc játék a hifi kapcsolgatása ( ez az egyik nagyon nem szabad dolog, de kit érdekel?)
Kép
Kép

Kép
Kép
gabcii
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: