Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Anett, öreg a nagyanyád vallaga :evil: :lol: :wink:
...
nem is akarom ezt tovább ragozni. az idegeim tropák a hajvágástól.. jó, nem volt annyira vészes, de máskor jobban meg kellene nézni, h ne egy majdnem ülve elalvó gyereknek (ez volt Huba) essek a fejének egy félelmetes zúgó bigyóval. szegénykém :oops: :oops: :oops: :? DE olyan, de olyan cuki lett a feje. és púpos maradt egy picit a homloka. tudjátok, abból az időből, amikor még csurkista volt a lelkem :wink: hátha javulgat még tán...

hm, valahol vmi buli megy és behallatszik a "lemon tree" :D Gyula meg a nappali közepén alszik.. pedig olvasni akart. 8) :lol: én meg keresek vmi jó kis filemt, aztán irány az ágy.

Kép
an°°di
 
 


Ciripke, én sem úgy éreztem, hogy negatívan gondolkodtál róla, nem azért írtam! Csak gondolom, neked már nem kellett Marcikáhot Suttogót olvasni, ment a kisujjból... :-D

Tök ügyi vagy! Görkori, hullahopp (este 9-kor), 3 gyerek mellett...!!! Csak lesek. Így: :shock: :shock: :shock: :lol:

Tegnap itt volt anyósom, nem bírom ki, le kell írnom két szösszenetet!

1. Panaszolom anyósomnak, hogy Eszti mindent almával eszik, a főzeléket is. Erre ő: annak idején (juj, már borsódzott is a hátam!) úgy csinálta, hogy mindenbe tett egy kis kanál cukrot. Ühüm. Akkor inkább maradjunk az almánál.

2. Augusztusban egy hetet náluk leszünk ( a Sziget-fesztivál alatt ugyanis a lakásunkban nem lehet megmaradni, hajnalig behallatszik a dübörgés.) . Aszongya "augusztusban már elkezdhetjük Eszterkét szobatisztaságra nevelni, nem adunk rá pelenkát, csak egy kis bugyit, kitesszük a kertbe egy plédre, nem baj, ha odapisil..." Egy 10 hónapos gyereket. Kitesszük a kertbe (nem kutya, gyerek!!!). Meg szobatisztaság. Normális???

Ja, és persze nem felejtette el megemlíteni (ismét), hogy annak idején Klárika (=sógornőm) 9 hónaposan már elkezdett járni! Hát egészségére. Eszti nem fog, az biztos. És???

Kép
waterlilly
 
 


Jóvanna, ÉN vagyok öreg csak! :lol: :lol: :lol:

Kép
waterlilly
 
 

 
 

Huba frizkóról képet!!!

Kép
waterlilly
 
 


Aham, szóval mi öregek :? .... Én sem emlékszem az örvényre.
Megmondom őszintén nekem fogalmam sincs az altatásról. Ádika kisebb korában Apa ölben ringatta, aztán jött az egyedül elalvás, ami nálunk sokkal, de sokkal zökkenőmentesebben zajlott, mint a ringatásos. Igen, valszeg tényleg gyerek függő a dolog.
Mogyo:gratulálok Ágikának a felálláshoz
Kati: kékszeműnek jó a sapija. És csuda nagy fiú már Ő is!

Mi ma akkorát sétáltunk. És beleraktam a homokozóba Ádit. Szegénykém úgy nézett, mint tyúk a piros kukoricára. Nem nagyon tudott mit kezdeni a dologgal.
A boltban már irtó fáradt volt, nyüglődött, sírdogált. De azt esetleg, hogy vki is maga elé engedjen a pénztárnál, ugyan már... :evil:
Vagy én várok el túl sokat???
Pedig szegénykém olyan könyörgően nézett és simizte a lábamat, hogy anya, menyjünk már. Úgy megsajnáltam.
Nem tudom nektek mik a tapasztalataitok, de sztem az emberek abszolút nem előzékenyek az idősökkel, terhesekkel és babakocsit toló kismamákkal. Ezen úgy be tudok dühödni! :evil:

Kép
Kép
gabcii
 
 


Na szép estét fiatalok és öregek:))!!!

Asszem az utóbbi táborba tartozom, de bocsika fogalmam sincs az Örvény c. filmről/sorozatról :lol:

Tipp Nadinhoz: Kiri, végy példát az én őslényekkel táncoló (ez jó Kikuka:) lányomról, mindegy csak plüss legyen az orra ügyében.. :lol: :lol: de ha lehet nagy mennyiségben. Most már eljutottunk odáig, hogy van egy nagyobb de tök könnyű és nem szöszölős mackója, azzal dörzsölgeti az orrát, de a vékony takarója is megteszi medve híjján. Nem szokattuk rá, ő alakította így. Ha meg vannak a dolgai, akkor alszik szépen, no van hogy 5-10 percig ordít előtte, de utána, ha tényleg álmos, elalszik szépen egyedül. Nagyon édes:)

Azt hiszem mennem kell, mert Apa közeledik a géphez!

Jó éjt mindenkinek!!!! :wink:
Vendég
 


Hahó! Zsúfolt napjaink voltak mostanában. Függönyvarrás kész, na nem én varrtam, de volt felfordulás tőle, anyós itt van hétfő óta. Tegnap vendégség volt, egy volt óvodás társam szülei jöttek Pankát megnézni, meg az én szüleim is voltak. Apámmal az első 2 percben úgy összevesztem, hogy hazarohant :shock: Jobb is :? De azért a vendégség jól sikerült, a vendégek még nem voltak itt a veszekedésnél.
Ma babaúszás volt (Juttáék is voltak), mindkét nagymama eljött velünk.

Alvás-altatás: nekem Panka az első 2 hónapban egyáltalán nem aludt nappal, szóval ilyen gondom nem volt :lol: Aztán CSAK ölben aludt el, úgy kellett "becsempészni" a kiságyba. Mikor elmúlt a hasfájós időszak, akkor kezdtem a "nevelést". Nekem a Suttogó bevált. Felvesz-letesz, aztán popsi ütögetés egy kis énekléssel kombinálva. 1 hét alatt magától aludt a csaj. Most napközben csak leteszem, kicsit dumálgat még és alszik. Este éneklek neki, simogatom, beszélgetünk, de akkor már a kiságyban fekszik, kap egy jóéjt puszit és kijövök. Néha 1x még be kell menni, mert nyöszi van, akkor cumi a szájba és kijövök. El is alszik magától. Éjjel, ha felkel, cumi a szájába és alszik is.

Hajni, nem hangzik jól ez az allergia dolog, én Pankánál hasonlóan betartom ezeket az étel bevezetéseket, mint Te. Nálunk a tejallergia miatt sok másra (glutén, szója) hajlamos lehet. Tejterméket 1,5 éves korban fogják nála csak visszaterhelni először, ha még mindig fennáll az allergia, akkor 3 éves koráig várni kell minden tejtermékkel :?

Ezekről a filmekről nem is hallottam :roll:

Kati, nagyon jó lehetett az út, még nem néztem meg a képeket, de kiváncsi vagyok rájuk!

Akinek már mászik a gyereke irja már le lszi, hogy hogy indult a mászás. Panka egyre többet kutyázik, próbál mászni, de nem "szabályosan" úgy, hogy jobb láb-bal láb, jobb kéz-bal kéz, hanem a lábát valahogy egyelőre egyszerre mozgatja, nagyon furán néz ki, de halad vele. Ez igy normális? Majd előbb-utóbb rájön a technikára?

Mogyo, Ágika tündéri kis vigyori, és nagyon ügyesen áll!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Anett: :D Bocs, de ezen a szobatisztaságra szoktatáson olyan jót röhögtem :D
Gáborka (ugye így hívják a férjed?) és Klárika is gondolom 1 éves koruk elött tudták már használni a bilit, ne adj isten angol wc-t?!
Andi: ha a fáradt, félig alvó gyerek nem megfelelő alany a hajvásgáshoz, mikor és hogyan lehet egyébként kivitelezni?
Nekem is kéne, de ötletem sincs hogy fogom megtenni.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Na, most jutott csak eszembe Krisztinek: a husit én is jégkockatartóban fagyasztottam le, összeturmixolva, főzőlé nélkül és szintén száraz lett, de nem büdi!
Én nem szoktam átforralni, csak megmikrózni és bele a főzit.
Ez annyira pici adag, hogy hamar kiolvad.
Ja és nekem is írjatok privibe baba kaja ötleteket, hogy mit-mivel, milyen gyakran, stb

Kép
Kép
gabcii
 
 


Andi, muti a sérókat!

Anett, mééé, a szobatisztaságnak már épp itt az ideje :lol: Nem semmi az anyósod hallod! Én már rég úgy összevesztem volna vele, hogy többet nem jönne, az biztos :oops:

Gabci, nálunk tök más a helyzet, legalábbis nekem nagyon jó tapasztalatom van. Mindenhol mindenki olyan előzékeny, hogy már néha rosszul érzem magam. :) A múltkor a CBA-ban odajött a biztonsági őr, hogy menjünk egy új pénztárhoz, most jön a pénztásros. Aztán végül nem jött, mert szóltak, hogy még eszik, erre egy másik sorban maguk elé engedtek az emberek. Pedig Panka nem is nyűglődött. A gyógyszertárban ugyanez. Ahogy beléptünk, azonnal maguk elé engedtek az emberek.

Ciripke, Marcika még nem görkorizik? Simán el tudom képzelni, hogy a hátadra kötöd kendőben, és uzsgyi!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsu: ez nem vmi kúszás-mászás kombináció, amit Panka produkál?
Ádi csinált ilyesmit. Ő nagyon sokáig kúszott, nem ment neki a mászás. Egyik napról a másikra kezdett mászni. Nem nagyon volt előjele.
Akkor végre a felfüggönyözött lakásról képek?
Jajj, remélem hamar kibékülsz Apukáddal.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Kriszti, én a főzőlével turmixolom a csirkét, jégkockatartóban fagyasztom, aztán a hűtőrészben vagy mikróban engedem ki. Fini!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Gabci, az emberek úgy általában tényleg nem túl előzékenyek sajnos. Viszont mióta szültem már legalább öt babakocsit segítettem le-fel cipelni az aluljáróba meg villamosra. Régen csak elrohantam volna mellettük. :oops:

Köszi mindenkinek.
Edit, én szivesen írnék élménybeszámolót minden hónapban más országból, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :)

Ez az alvás téma rejtélyes. Sokan mondják, hogy a testvérek is teljesen különbözőek tudnak lenni. De nagyon kevés baba van szerintem aki ilyen ügyesen elalszik egyedül, mint Ádám. Ha Marcit leteszem a kiságyba, mégha hulla fáradt is, egy percen belül már áll és kukorékol. Esélytelen vagyok vele szemben. Az sem biztos, hogy Nadin azért kel sokszor, mert cicvel alszik el. Én Marcinál például inkább a nappali nem megfelelő kalóribevitelre gyanakszom. Mert amikor néha rendesen eszik napközben, akkor ő nem kel, pedig cicivel vagy tápszeres üveggel a szájában alszik el a nagyágyon és a kiságyában ébred.
Viszont mi anyukák sem vagyunk egyformák, én még a férjemmel sem tudok összebújva aludni, nemhogy a fiammal. Ha nem tudom felvenni azt az egy hülye pózomat kispárnával a fejemen reménytelen. :roll: És már nekem is elegem van a kelésből de nagyon. :twisted:
Ciripke, tetszett a bögyös macás szösszenet, én is ezt érzem, csak nem éjszaka. Akkor csak aludnék ha hagynának a fiúk. :)

ukati74
 
 


Gabci, de igen, valami kombináció. Úgy megy, mint egy fóka :lol:
Akkor ne aggódjak?
Majd lesz nálunk babatali, akkor csinálunk képeket, amin rajta lesznek a függönyök is esetleg :wink: Nekünk nagy élmény, de másnak nem hiszem, hogy az lenne :)

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Újra itthon. Qva fáradt vagyok: nemcsak a gyerekemet felügyeltem, hanem azt is, aki a gyerekemet felügyelte... :shock:
A gyerekem 2-2,5 órát bír ki szó nélkül a kocsiban...
Mi van még?
Hát csajok, visszaolvastam, de nem tudok/akarok írogatni, mert most alkalmatlan vagyok mindenre! :roll:
Azt látom, h mennek a mini barátkozások Esztella-Huba-Petra (helyes! ). Már megint suttogó... Katiéknak jó volt Hollandia (quinny babakocsitok volt kölcsönben, hihi, hollanduséknál mi más!), azt a hajvágást megnéztem volna, Andi... és Hajni, a buzi génkezelt szójára én is marha allergiás vagyok (vegáktól és kínai kaja-rajongóktól bocs)! És ez még nem végleges, ne feledd! Szerencsére lehet ez még jobb is!
Edit, barátok, régebben kolbifest, saját rendezvény, elő is adtam... szal ezért jártam/járok Békéscsabára!
Többiektől bocs... :oops:
Jóccaka!

Kép
ermoni
 
 


Jóóó, tisztában vagyok vele, hogy szerencsém van Ádival az éjszakai elalvás terén (is)!
Kati: milyen módszerrel altatod Marcit?
És egyébként jól látom, hogy fáradt, vagy mostanság?
Na el aludni. Jóccakát!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Zsu, nekem Marciról mindig a kommandósok jutnak eszembe, tud négykézláb is mászni, de nem szeret. Ő inkább térden és könyökön kúszik-mászik. Panka egyik pillanatról a másikra rá fog érezni a dologra. De meg is mutathatod neki, hogy kell, én is mindig azt csinálom. :D

Anett, anyósod hozta a formáját. :wink:

ukati74
 
 


Zsu! Janka sztem a kutyázásból indult el... bár őszintén: én nem nagyon nézegettem. De logikusnak is tűnik! Az biztos, h először eléggé kis esetlen és speciális volt a próbálkozás. De mostmár jön utánam, mint egy kiskutya! :lol: És térdel, kapaszkodik... Hát és én nem is "állítom"... Csak föláll egyszer... 8) Majd 8) ...

Kép
ermoni
 
 


Kati, tök jók a képek, a lavórban fürdős csúúúcs, és apa pólója is király!
Ja, és azok az éttermi kaják...ma csak mákos gubát vacsiztam, ennék valami hasonlót "desszertként. :D

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Kati, Panka is valahogy ilyesmit csinál, térden kúszik, de közben tolja fel a popóját.
Jól van, azért megnyugtattok, hogy minden gyerek speciálisan kezd neki a dolognak.
És ha megmutatsz Marcinak valamit, akkor figyeli és csinálja?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Indiai volt, csípett mint állat, de én is ennék még belőle. :D

Móni, hogy tudsz ilyen zseniálisan belesűríteni mindent pár sorba? Pihizzél akkor jól.

Mentem, jó éjt.

ukati74
 
 


Figyel, de nem csinálja. Egyenlőre. De én sosem adom fel! :D

Ja, az a bizonyos póló a foci EB-re készült, kis suvenir a focirajongó férjemnek. 8)

ukati74
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Legközelebb egy ESC is elég, bocsi, erre nem gondoltam ....

Kriszta!
De 2 éves koráig szopizott Manó. kb 1,5 éves kora után már csak 1x kelt, akkor is nyugtató szopira, vagy csak szomjas volt, akkor már nem evett. :) Majd 20 hósan elhagytuk az esti szopit (maradt a déli és nyugtató szopik), mert már Ákosra akartunk gyurni. Egy esténk borzalamas volt, énekeltem neki, ő sírt. Ebben az időben kelt a kili-kili kalapács nótája :wink: Már akkor is nagyon szeretett barkácsolni, na ezzel álomba tudtam altatni. De míg Ákos meg enm született, akkor éjszaka egyszer tuti felkelt inni, de azóta egyszer sem.

Anett!
Akkor inkább az alma. Nem baj, ha minden főzibe megy.
Szobatisztaság, akár...Van aki már 1 évesen az. Ez is gyerek függő. Pelus nélkül lehet kint, és naha bilire is lehet ültetni. Hátha majd jelez is majd a saját módján, a kislányok hamarabb szoktak.
Amúgy én se kezdtem volna ilyen hamar Manóval, de Ákossal már másabb.

Ja jelzés, ano valaki kisbetűsen megemlítette a könyvet a babajelezésről. Nem tudm, utána kiveséztéttek-e a témát. De érdekelne, pár pl. BÁr minden anyukának meg van a saját jelzése, hangutánzója, szócskája a kommunikációra. De kiváncsi vagyok, könyvben miylen tippek vannak.

Kata!
LÁttad ma a széfen az rtl-en, Miért olyan keskenyek Amsterdanba a házak? Hogy kevesebb adót keljen fizetni,... :wink:

Ágika nagyon ügyi!

Várom a képekt Hubáról, biztos aranyos lett.

Én képekkel most nem tudok jönni, 1 hete én sem láttam a házat. Holnap látom, de akkor már megint anyósék leszek, így nem megyek gép elé. Tehát 1 hét múlva tudok mutatni róla. Ma befejezték a külső színt. Kiváncsi vagyok milyen amit eddig csak papíron láttam. Belül a burkolás is kész. Most már a h. gépeket kell megvenni, mert kapok újat. :) Tippek? Külön vagy egybe legyen a tűzhely? Külön most a divat, de jó is? Hütő? Andi! Ti milyet vetettek?

Szép álmokat!
Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka, azért jobb külön a sütő és a főzőlap, mert a sütőt feljebb tudod tenni, nem kell hajolgatni és a gyerekek se érik el. Praktikusabb és szebb is.
Milyen szinű a ház?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsu:
akkor nagyon megkell neked is nézni a bébikajákat meg mindent...

Móni:
és akkor Te sem ehetsz semmit amiben van? vagy hogy?

Jolka:
ehemmmm,ezt most nem értem. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Hajni!
Amikor elállítodtad, akkor akár esc is elég, bár nem tuom mitörtént... :oops:

Zsu!
HÁt sárga.....De nem élénk, nem citrom, olyan elengáns kastély sárgát választottam volna, de még nem láttam a véeredményt....kiváncsi vagyok... Termésköves megoldást akartam, de itt nyíregyen minden második ház olyan, így el vetetük, egyelőre a szín marad és a barna nyil, lábazat egyelőre passz.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka! Tényleg, a smucig hollandusok inkább laktak csőben, csak ne kelljen sokat fizetni. :)
Azt írtad, jó nekem. Hát szerintem meg neked jó, mindjárt beköltöztök, minden szép lesz, új, tiszta, ott lesz a kert... Legyetek benne nagyon boldogok! Háztartási gép ügyben szóljanak a nálam okosabbak. :D

Gabci, elfelejtettem válaszolni. Úgy alszik el, mint régen. Nagy ágyon, cumival, cicivel, mikor mivel. Aztán szépen áthelyezem a kiságyába. Szerencsére gyorsan elalszik, nekem nem terhes így. Próbálkoztam én is nevelgetni, de nagyon öntörvényű, nem hagyja magát. Vagy csak én vagyok béna, ez sem kizárt. Még nem olvastam a híres Suttogót. :)

Most már tényleg :arrow:

ukati74
 
 


Jolka:
még most sem értem. szőke vagyok, mondtam már? :wink:

Kép
Kép
h@jni
 
 


na puff neki, ezt jó leírogattam...bocsi

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Na hali !

volt élet azt látom alig győztem visszaolvasni!

andi: képet az új frizuráról!

Anett: nemm hülye ötlet az a bugyi amugy mert legalább szellőzik a popoja de nem azért mert már gyakorolja a szobatisztaságot!

Altatás: én adok neki egy kispárnát vagy pelenkát de elgyörögeti a takarot is!

Majd jövők még éhesek elszünk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hahó!
Csak egy kérdésre jövök, aztán majd olvasok is.
Lányok, ki ismerős Soprtonban és környékén? Jövő hét vasárnap megyünk egy hétre és valami programkát kéne a gyerekekkel csinálni. Eddig tervben van a Fertő tó és a bécsi állatkert. Ötleteljetek légyszi!
Ja és ismer valaki a határhoz nem messze a osztrák oldalon valami mesevárost? A dokinénink erről regélt, de nem tudott közelebbit. Hátha majd Ti! :wink:

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Prücsi:
én Sopront nem igazán ismerem, de sztem erre gondolt a dokinénitek:
http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/
ez egy családi vidámpark, mi kb 1 hónapja volt, nagyon jó. Gyerekek nagyon élvezték. csak fürdőrucit vigyetek a nagynak, mi azt nem vittünk és volt kis pancsoló a gyerekeknek. :wink:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!
Köszi Hajni, erre én is kiváncsi voltam. Küldöm Apának tovább a linket. :D

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Most rohanni kell, úgyhogy később olvasok vissza.

Itt egy kis kedvcsináló mosolyáradat Babszemtől!

Kép Mosoly


Ágikának gratula, gyönyörűen áll!!!!
Vendég
 


Kati, kell a kitartás, az tény. Panka is önfejű nagyon, meg amihez hozzászoktak, arról nehéz őket letériteni. Az első 2 napban azt hittem feladom. Aztán próbálkoztam tovább, mert "Suttogó" azt mondta, hogy ez mindig sikerül :D És tényleg, utána már látványos volt a változás. Én nem hagytam sirni.

Prücsi, nagyon bátrak vagytok ezzel a meseparkkal, irigyellek érte! Én nem mernék nekivágni. Ábelt hogy fogjátok közben altatni? Babakocsiban elalszik? Mert Panka már egyáltalán nem.

Olyan rosszul aludt éjjel a csaj, kb 6x keltem hozzá, annyit felsirt. Reggel az volt a gyanúm, hogy lehet, hogy be volt kakilva és azért. Szegény, most olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy úgy hagytam egész éjjel :( :roll: :oops:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Akkor folytatom a vigyori sorozatot: vidám-kutyázó Panka

Kép

Rózsaszin nadrág - narancssárga zokni kombináció gáz :lol: :oops: , de már nem volt más tiszta zoknija :D

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


nem gáz...
Öszhangba van a pléddel. :) ;)

Lénike és Panka is csodaszép kislány.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Léni és anya párositás nagyon jó!

Panka is édes !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!
Hajni! Ez csak vicc volt, de én nem rajongok a szójáért, sőt! Én mindenből kiérzem az ízét! Ez a génkezelés amúgy is gáz! Tanulság: kevesebb kínai kaját egyetek! (Én szerencsére nem szeretem!)
Prücsi! Megkérdezem a férjem, h van-e valami jó ötlete. Ő Sopronba járt egyetemre... Bár az már rég volt! 8)
Na megyek, mert Janka lakberendez! :shock: Mingyá' szétveri az asztalt!
Jolka! Én akármibe lefogadtam volna, h sárga lesz! :wink:

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!
Jöttem köszöni, legközelebb 1 hét múlva lesz, addig is jók legyetek!

Anett, ha ma tartod, akkor sok boldog névnapot!!!

Móni!
Sárga, igen ez is tucat árú, de zöld pl, nemmertem, mert nagoyn jó és bűn ronda is. Capuccino volt még, de olyan a szomszéd is....;)

Kelelems hétvégét mindenkinek!!!!

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


tehát bűn ronda is lehet, már rohanok, lassan indulunk....

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka! Lehet, h félreértettél... Nekem nincs bajom a sárgával! Amúgy olyan nagyon nagy választék nincs- sztem. Illetve árnyalatok vannak... Na meg van olyan festék is ami egy átlag házra is néhány misi... szal, tényleg nincs bajom vele. (Amúgy mi egy almazöld-szerű házat nézünk :? :roll: , kicsit falura jó az kategória, bár gondolom/remélem sokat nem fizettek érte! Ez a szembeszomszéd...)
És várom a tippeket, h a miénk milyen lehet!? Márcsak azért, mert így fair! Lehet majd véleményezni (bár engem nem nagyon érdekel... bocs! :lol: ).
Csemete ma délután nem alszik... :shock: :evil: Mit csináljak vele? "Agyoncsapni" sajnálom... :lol: :lol: :lol:

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!

Kati: Megnéztem a képeket, hát biztos nagyon szuper volt. Engem is a Marcell és a kék lavór kép fogott meg a legjobban. Na meg persze apuka pólója sem semmi.

Jutta: Remélem minnél hamarabb kinövi Dorka ezt az időszakot!

Ciripke: A közös ismerőseink, (babaneteseken kívül), mind a munkatásraim. Éva csak volt.

Gabci: Szerencsés vagy az alvással. Nekem ez sosem jött össze, hogy csak letegyem a kiságyba és aludjon. ádám ha felébred a kisányba, rögtön mászik és utána feláll.
Igen megy ha fogom a kezét, de már a nagy ágynál is körbe járkál.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Anett csatlakozom Jolkához:


SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!
[color=red]
Vendég
 


Mára megint csavargás volt a terv, de sajna a hülye esős és dörgős idő elmosta..:( Pedig annyira jó lett volna. Egész héten csak szerdán és csütörtökön voltam a házon kívül :( Lassan olyan vagyok, mint egy panellakó..Hét elején várni kellett a hűtőt, ja meg a régi hűtők új gazdáit, ugye GYED-es anyuka, ráérsz itthon ülni.. :evil:

Amúgy a kicsit bosszús kedvem ellenére, Lénike nagyon jó kislány volt egész héten, bár a délutáni alvások már nem léteznek, de jól evett és ráadásul saját főztömet keverbe bébikajával! YES, YES YES!!!!

Anett, akkor Eszter mindjárt szobatiszta lesz anyósod szerint? Hmm tényleg fura a gondolat, bár abban megerősítem a dolgot, hogy az én nagymamám is azt mondta, hogy 1 évesen már szobatisztának kell lennie. Meg ültessem a bilire stb...na én sem értek vele egyet, de mindegy hadd mondja csak, veszekedni nem fogunk ezért.

Zsu, szép lett a ház az új függönyökkel? Majd csinálj függönyös fotót is:) Nálunk pl. én varrtam az összes függönyt (is:)
Vendég
 


Jajaj a lényeg kimaradt, Panka írtó cuki a szőnyegen!!!!! Nálunk is volt már úgy, hogy piros cucchoz kék zokni dukált, mert nem volt másik tiszta...nem baj, jó az itthonra:) Nagyon ügyesen mászkál Panka és gondolom jó hangosan kacarászhat:)
Vendég
 


Tudom, hogy foglalom a felületet, de itt egy vicc nekem nagyon bejött:

Ilyenek a gyerekek



Egy öreg ember Pécsről felhívja a Debrecenben élő fiát:
- Sajnálom, hogy el kell rontsam a napodat, de el kell mondjam neked, hogy az anyád és én elválunk egymástól. 45 év szenvedés épp elég volt.
- Fater, miről beszélsz? - üvölt fel a fiú.
- Nem bírunk egymásra sem nézni - válaszol az öreg. - Hányunk egymástól, és attól is rosszul vagyok, hogy erről többet beszéljek. Szóval hívd fel a húgod Szombathelyen és mondd meg neki te. Ezzel leteszi a kagylót.
A fiú eszeveszetten hívja húgát, aki felpaprikázódik a telefontól:
- A fenét fognak elválni - üvölt fel -, majd én megoldom.
A lány azonnal felhívja Pécset, és ráüvölt az öregre:
- NEM fogtok elválni. Nehogy bármit is tegyetek, mielőtt odaérek. Mindjárt visszahívom a bátyám, és mindketten ott leszünk holnapra. Addig ne tegyetek semmit, ÉRTESZ? - és leteszi.
Az öreg leteszi a kagylót és a feleségéhez fordul:
- Oké, eljönnek húsvétra, és maguk fizetik az utat. ... Hát karácsonykor mit fogunk mondani nekik?
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Léni és anyuka kép szuper!! Nagyon-nagyon tetszik!

Kép I LOVE SPENÓT! Kép

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Vicuska ez a spenótot nyammogo Rami fotó tündéri! Tényleg bejön neki? Látom nálatok is több van a baba arcán, mint a szájában:)
A mi fotónk tegnap este készült, mondtam Léninek, hogy imádlak és így mosolygott rám! Most nézem, Raminak is van fülbevalója, milyen? Piros virág?
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: