Új privát üzeneted érkezett!

Angi, gratulálok!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

De örülök neki :D


Gyöngyi, ugye nem rólam álmodtál? :roll: :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2008.12.21 13:22-kor.
vas
 
 


Angi, gratulálunk! :D :D :D :D :D :D :D :D
Épp ma írtam egy postit arról, hogy szerintem a legjobb dolog, amit egy szülő a gyermekének adhat, az a Testvér.
Vendég
 


Angi!

Sok szeretettel gratulálok! Ez igazán meglepetés! Olyan boldog lettem ettől a hírtől, mintha én pocakosodnék már... :D

Vasildi,
engem is kezelésbe vehetnél, van már 4 éve, hogy kozmetikusnál jártam. :oops: Nem mondom, rám férne egy kis kezelés.
Sok vendéget kívánk neked a jövőben, annyit, amennyivel kényelmesen elbírsz!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

Angi: sok szeretettel gratulálunk mi is! Hasonlóan érzek mint Lyly. :lol: Vigyázz magatokra!!!És köszi a választ!
Vendég
 


Angi
Gratulálok!!! :D :D :D :D :D
Lidi tudja már? :lol: Lesz jó kis segítséged :lol:
Családnak karácsonyi ajándék lesz a hír :?: :?: :?: :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Boscó
Sok gyógymanót Fannikának :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Angi:
Nagyon örülök!!!!
:D :D :D
Most nem fogunk egyszerre szülni, az tuti! :lol:

Gyógyulást a kis (és Nagy) betegeknek!!!!!!!

Mi 8 hónapja nem voltunk betegek, illetve 3 napja Dorina elkezdett köhögni és folyt az orra, aztán ezüstkolloid-ot kapott és másnapra semmi baja nem volt (régen nálunk is hetekig húzódott)

Én nem győzöm hangsúlyozni, hogy az ezüst csodákra képes, semmi mellékhatása nincs (immár 5ezer éve...) és minden vírust, baktériumot, gombát elpusztít és mivel nem nehézfém így max. 24 óra alatt ki is ürül.
A szervezetnek fémekre szüksége van (vas, réz, cink, szelén...stb), ugyanígy ezüstre is. csak sajnos a táplálékkal már nem jutunk hozzá.

Amúgy tényleg nincs időm, Peti hívta fel a figyelmemet, hogy hiányoltatok, köszi!!!

Azért mindent olvasok ám, igaz kis csúszással.

Reggel 5-kor kelek és van hogy csak este 10-11-re érek haza.
Anyukámat is gondozgatni kell, Parkinson kóros, néha félig lebénul, Patríciával együtt kell tanulni, a kicsik meg ugye lógnak rajtam ha végre látnak...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Angi, tyűűűűűű. Gratulálok!!!!!!!!! :) :)

Tünde, és akkor nálunk miért nem hat semmilyen szinten az ezüst?????? :shock:
Vendég
 


Ildi: nem rólad álmodtam, ha ez megnyugtat :)

Tünde: örülök, hogy jelentkeztél, sajnálom, hogy ilyen elfoglalt vagy. Anyukádnak meg nektek is sok erőt kívánok. Asszem én is előveszem az ezüstöt, remélem nálam nem lesz hatástalan mint az Esztinél :? , mondjuk a herpeszem 2x olyan gyorsan gyógyult tőle

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszi Lányok! :D :D

Tünde,
de jó, hogy jöttél. :) Sajnálom, ami anyukáddal történik. Nem lehet egyszerű. Sok-sok erőt Neked!!!
Hogy álltok az ovival?
Babetta,
Lidi előbb mondta, hogy baba van a hasamban, mint én megcsináltam a tesztet. Persze akkor még nem mondtuk meg neki, de 8 hetes uh képet megmutattuk, hogy ez anya hasa. Ő meg azonnal rávágta, hogy és ott a kisbaba, a kistesóm. :) Nagyon várja már. Azt szokta játszani, hogy beteszi a pólója alá a babáját, hogy ő is kismama. :D
A családnak tegnap mondtam el. :)
Gyöngyi,
neked is nagyobb most a pocakod, mint Lilinél?
angi79
 
 


Angi: a gyerekorvos kérdezte, hogy hányadikára vagyok kiírva, mondtam,hogy márc 18., elkerekedett a szeme és azt mondta: azt hittem mindennapos.
Egyébként tényleg nagyobb. A tesóm is azt mondta, hogy ő ekkorával ment szülni.
(mondjuk van rajtam egy adag háj is :) )Neked mennyire látszik már? Lidi azért megy majd oviba?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
megy oviba, mert várja is és mert egy 2 hónapos baba mellett jövő szeptemberben nehezebb lenne beszoktatni és azt se szerettük volna, ha azt hiszi le lett passzolva a tesó miatt. A többit meg majd meglátjuk, amikor elkezdi az ovit.
A pocakom nekem most sokkal előbb el kezdett látszani, mint Lidinél. :D
Március 18 már csak 3 hónap. :)
angi79
 
 


én meg azért várom meg a szeptembert, mert márciusra jön a kistesó és én sem akarom, hogy összekösse a babát az ovival, meg egy újszülöttel biztos nem egyszerű rohangálni az oviba.

na megyek pusza

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tünde: jó volt olvasni rólatok is :lol: Sok erőt anyukád ápolásához!!!

Írjatok már Nekem arról hogy honnan szerezzem be az ezüst kolloidot, mert utánna olvasgattam, de sok helyen arról is lehet olvasni, hogy léteznek"hamisítványok" is. A leírtak és amiket Ti is írtatok meggyőztek arról minket, hogy egy próbát megér. Nekem meg az arany jönne most be :wink: :wink: :wink: Közületek ki is foglalkozik vele?
Köszi ha válaszoltok. :lol:
Fannika amúgy már jobban van, úgy néz ki a lándzsás útifű javít rajta. De még közel sincs a tökéletességhez szegénykém!Jó lenne az ünnepekre legalább helyrejönne.

Anita: köszi az emailt!
Vendég
 


Boscó,
Fannikának esetleg csinálhatsz egy kis inhalációt: amikor pancsikál, egy nagyobb edényben forralj vizet, tegyél bele kamillát és eukaliptuszolajat és/vagy citromolajat, és tedd be a fürdőszobába párologni. Bencus egy jó félórát szippantgat ebből, és sokkal könnyebben alszik, tisztább az oroocskája, mert az eukaliptusz odaken a taknyinak, a citromolaj pedig fertőtlenítő, szintén jó a bacik, vírusok llen. Kb. 2-3 fürdetést csinálunk így, azután már nem kell orrot porszizni, mert nincs mit. :D
Én is kipróbálok már mindent, de nekünk ez a Broncho-kúra jó lesz, úgy érzem: a mostani nagy taknyiban voltunk a Tropicáriumban (na, ott a párában aztán van minden), össze is szedett valamit, de 2 napos lázzal megúsztuk + meg egy kis köhivel. Semmilyen gyógyszert nem szedtünk, a torka nem volt piros, az orra kicsit folyt, csináltuk az inhalációt + csipkebogyó+hársfatea kombináció ment. A dokinőnk szerint ez a legjobb, ha lázzal lenyomja a bacikat vagy vírust, mert dolgozik a szervezete.
Hátha nektek is bejön! Gyógyika a pici lánynak!

Bence még csak most kezd bilizni, ráülni nem hajlandó, de állva belepisil, éjszaka már 3 hete száraz. Remélem, hamarosan leszokunk a pelusról, mert kész anyagi csőd. Ha egyet pisil bele, már kéri, hogy vegyem le, de ugye ha boltban vagyunk, muszáj még ráadnom. Ha itthon vagyunk, kisgatyát adok rá, akkor szól, hogy pisilni kell, és tartja is, amíg előkerítem a bilit, és lehúzom a gatyit. Többiek, nektek hogy ment ez?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok,

Elnézést az eltűnésért, de rengeteget dolgozom (ma is még bent vagyok :? ), határidős munkánk van, amivel sajna már most látom, hogy nem leszünk készen :( Na de majd lesz valami. Otthon is többnyire egyedül vagyok a gyerekekkel, szal nem unatkozom egyáltalán. Meg hát itt volt/van a karácsonyi hajrá, de sikerült megoldanom, már csak 1-2 ajándék becsomagolása van hátra :)

Csak röviden, 1-2 reagálás, bocsi :oops: :oops: :oops:

Boscó: Én úgy tudom, hoyg a lándzsás utifű allergizál. Sztem nézz utána!

Nancsika: Sajnálom apátokat :( Van valami kilátásban?

Angi: Óriási gratula :) Jó sokáig tudtad előlünk titkolni :wink:

Gyöngyi: A lucerna csírát én bioboltban vettem anno, de nekem semmit sem használt :( Rátettem vajaskenyérre, fini volt, de semmi több :?

Tünde: A napjaim nekem is hasonlóan telnek, úgyhogy részvétem. Tegnap már ki is borultam otthon, le is üvöltöttem szegény apa fejét, de már elegem lett abból, hogy csak vacsorakor látjuk másfél órát, mert utána fekvés van :evil:
Anyukádnak jobbulást! Ez a Parkinson mikor derült ki nála? Tudnak valahogy segíteni rajta?

Ha nem jönnék, akkor most kívánok mindenkinek, Nagyon boldog, békés Karácsonyi Ünnepeket!

Kép

Üdv:
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boscó
Nekem van egy ezüstöm, és aranyam eladó. :lol:

Vali
Jó hallani rólad! :D
Már azt hittem, soha többet nem írsz ide!! :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Angi!
Gratulálunk mi is!!! Hamar összejött, onnantól, hogy elterveztétek? :wink:
Eszter! Láttam tesódat a TV-ben! :lol: Bartha Sylvinek tanította a babamentés fotélyait!!! :lol:

Rólunk: Még mindig fekszem, de már lazábban. De akkora vagyok, mint egy bálna és nem sokat bírok. :roll: Rémesen messzinek tűnik még január 18. :(

MIndenkinek Áldott Ünnepeket! :P

Puszi:

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Én is csak extrém időpontokban tudok jönni és csak hébe-hóba reagálni, akinek hirtelen eszembe jut valami.

Boscó! Sinupret!!! Olvass utána a neten. Editnek van ezüstje és aranya is.

Bartika!!! Azta, január 18??? Ú mekkora drukk neked és kitartás! Gyere gyakran!

Angi! Hajrá picibaba! Gratulálok nektek!

Gyöngyi! Minden nagyobb boltban lehet kapni felénk. Én készen veszem, de fontolgatom a csíráztatóedényt. www.csira.hu - esetleg kérdezz rá, hogy felétek merre. Vagy www.biohalo.com. Ez utóbbit ajánlom inkább, mert őket személyesen ismerem és megbízom bennük.

Ildi! Nem nézegetnél meg komolyabban a két ünnep között? Hívlak majd, jó?

Edit! Karácsonyig szerintem nem sok esélyünk lesz. Node aztán! ;) Szervezzünk talit Ildihez! :lol: :lol: :lol:

Lidke! Téged is hívlak majd.

Eszterem! És téged is. :lol:

És még kit hívjak? :wink:

Anitaaa! Mi újság?

Puszi mindenkinek,

Kép
Kép
~melitta~
 
 


csók!!

Melitta, tényleg extrém időpontokban írsz :shock:
Két szopi között beugrottál? :lol:
Mit nézzek rajtad komolyabban? :lol:
nem nagyon akarok ünnepek között dógozni, de gyere nyugodtan :D :D :D


Bartika, kitartást!
Jan. 18, hát nincs messze :shock: , nemsoká itt is van :D


Boscó, lándzsás útifű szerintem is allergizáló, én mindenesetre nem adok senkinek.
Sinupret viszont tényleg JÓ :D
Hogy van Fannika?

Tünde, Vali, ünnepek között ugye nem dolgoztok?
Pihenjetek is már!!!! :D
Tünde, suli ? :D


Gyöngyi, meg is nyugodtam, hogy nem rólam álmodtál :D Az egy rémálom lenne :lol:

na, puszi, további szép vasárnap délutánt
(jó szeles, én ma voltam bótba, majdnem elfújt) :lol:
vas
 
 


Bartika,
köszi. Elsőre összejött, meg is lepődtünk. :lol:
Elhiszem, hogy nehéz lehet már a vége, de kitartást!!!!
Vali,
sajnálom, hogy ilyen sok a munka. Ügyi vagy az ajándékokkal! Én még nem csomagoltam be. Mindig estére tervezem, de aztán hulla vagyok este...

Anitával a héten beszéltem, jól vannak. Majd biztos jön, ha lesz 1kis ideje. :)

Mindenkinek szép vasárnapot! Nekünk még a fát is be kellene szerezni.
angi79
 
 


Boscó
Megkaptad a privit? :?:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vali: Ildi: köszi, igazatok van, sajnos mint minden gyógynövény ez is allergizálhat. De 3 nap alatt javított egy kicsit Fannikán :lol:

Lyly: ki fogom próbálni, köszi hogy leírtad. Mégis mennyi olajat csepegtessek bele?Jó hogy Nálatok így bejött ez..

Bartika: kitartás, már nemsoká itt van az a január 18.

Edit: írtam pü-t. Ma szétnéztünk itt hogy lehet-e kapni, de csak nanosilvert forgalmaznak, amit itt Egerben csinálnak. Hallottál erről valamit? Vélemény?
Fannikát megvizsgálta a doki, nem piros a torka, nem lázas, nem húz a tüdeje, csak köhög, és orrból beszél, ami tisztul ha szívjuk neki. Szerencsére étvágya és közérzete jó. Nem írt antibigyót, a Sinupretet nem ajánlotta a sok útifű után :lol:
Vendég
 


Boscó,
2-4 csepp bőven elég, ha jó az olaj. Vagyis megbízható helyről vedd, mert ezeket is hamisítják. Ami 200 Ft körül van, az inkább felejtős. Mi Aromax termékcsaládot használunk, nagyon bevált. Az eredetiséget onnan is ki lehet próbálni, hogyha a citromolajból 2-3 cseppet teszel egy kádnyi fürdővízbe (a sajátodba!), ha kicsípi (piros lesz és viszket) a bőröd, akkor hatásos. 2-3 csepp az okosok szerint kb. 30-50 légköbméter fertőtlenítésére elég...
Fahéjat is használhatsz, de belsőleg jobban hat, nem illóolajban, hanem fahéjrudat reszelj le egy kicsit a tejbepapira, és ezt egye a kicsi lány. Ez pl. tuti jó torokfertőtlenítő.
A legerősebb fertőtlenítő állítólag a teafa-olaj, mi még ezt nem próbáltuk, az enyhébbek is bejöttek.
Oldalak: http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=3160663 Itt olvashatsz az aromaterápiáról bővebben.
Kb. 2 napig használjuk délelőtt (a szobában játszunk pl. zárt ajtónál, ablaknál, aztán szellőztetek) és este fürdésnél. Már az első éjszaka könnyebb szokott lenni, a másodiknál határozott a javulás, a 3-nál általában már nincs orrszívás-fújás, köhögés. Mindezt gyógyszer nélkül.
1 főzet kamillát mi egy napig használunk (reggel és este).
Bocsi, ha kicsit sok voltam, javulást nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: nagyon köszönöm!!!Aranyos vagy hogy leírtad!!!
Vendég
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!
Kép
angi79
 
 


Békés, boldog ünnepeket kívánunk!

Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ha holnap már nem jönnék...






"... a roppant csöndön át
puhán és észrevétlen,
a hangtalan meginduló
és puha hóesésben,

akár a fényes pelyhek is
vigyázva földet értek,
a fényességes angyal is,
ő is a földre lépett."


Pilinszky János 1960 december 25.


Áldott Karácsonyt!





Kép



Kép

Kép



Kép


"Tudjuk a Karácsony a szeretet ünnepe. Az ajándékozás gesztusának is ez az értelme: önmagunkat, önmagunknak egy "részét" ajándékozzuk, adjuk oda másoknak. De ez a jelképes gesztus akkor valódi, ha nem marad puszta jelkép. Azaz ha minél teljesebb az odaadásunk, s ha teljes emberségünk, minden képességünk tudatosan vesz részt benne. Csak így kerülhetjük el a csodálatos harmonikus ünnep nemegyszer zavaró kísérőit, azt, hogy a három nap pillanatra se váljék terhesé vagy akár unalmassá. Mert a szórakozás természete, hogy kiapad, egyedül a szeretet találékonysága kifogyhatatlan."

Pilinszky János 1963. december 22.



Angi
Allelúja!
Nagyon örülök!
Gratulálunk!
Boldog békés gömbölyödést!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Csodálatos a vers, köszönöm, hogy megosztottad velünk!
Hogy vagytok? van már munkája a párodnak? Sokat gondolok ám rátok, a képek valami fantasztikusak!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Bocs, de szörnyű rohanásban voltam/vagyok, az ünnepek alatt majd jövök bővebben.

Angi!
Hurrrrrrrrrrááááá! :D Jó pocakosodást, amiről majd képeket is hozzál!
Pont a múlt héten gondoltam Rád, hogy na, mi van már?! :lol:



Mindenkinek áldott, békés karácsonyt kívánunk!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kedves lányok!

Nagyon boldog ünnepeket kívánunk mindannyiótoknak!

Betti, András, Marcika és Pocakmatyi

ui.: április elejére várjuk következő kisfiunkat :)


Kép Kép

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Kép Kép
Vendég
 


Karácsony este mikor kigyúlnak a fények,
a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek.
Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol,
s a gyertya fényénél még a csillag is táncol.

Mikor a fenyő illata megérinti szívünk,
ezen az estén, kicsit az álmokban is hiszünk.
Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni,
és másokért a szokottnál is többet tenni.

A rohanó világban megkoptak a fények,
halványak a hitek, és halványak a remények.
Nem szeretnénk mást, csak hinni a szóban,
őszintén szeretni, és bízni a jóban.

Őrizzük meg az ünnep fényét,
S a szeretetben való hitünk reményét.
Karácsony este mi is gyermekek vagyunk,
s gyermeteg vágyainknak határt nem szabhatunk.

Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, itt is nagyon gratulálok, szívből örülök Nektek!

Betti, Nektek is! Szuper!!!

Barti, Nektek meg már nagyon nincs sok! Druuuukkkk!!!

Mi jól, Boti f@sós-hányós (utóbbi csak egyszer volt) vírusban. Kedve jó, csak nem eszik.
Emmácska még mindig a földre szállt Angyal. Tünemény, nyugodt, türelmes. Boti meg egy imádnivaló kisördög, aki sose bír nyugton lenni. :wink:

Egyszer jövök bővebben is, tudom, csak ígérem. (Lidke, nem felejtettem ám el a kérésedet sem.)

Puszi Mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Kellemes karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Betti
Gratula a kisfiúhoz! :D

Barti
Már tényleg nincs sok. :wink: Végig feküdni kell? :(

Boscó
:lol: :lol: :lol:
Majd válaszolok ám :lol: :lol:

Anita
Botinak jobbulást! :(


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Nagyon bolod és békés ünnepet kívánok nektek! :)

Betti!
Hatalmas gartul az újabb kiskrapekhoz! :)

Angi!
Még egyszer itt is gartu az ujabb jövevényhez! :):)

Bartika!
Kitartást!!!! Nemsoká ismét a kezedben lehet egy apró emberke :):)Nagyon közel van a a18adika! :):)

Tünde!
Jó volt olvasni rólatok. Nem lehet egyzserű ezeket 3 gyerekkel csinálni! Én néha 1el is kifáradok...

Ildi!
egyzser azért én is kipróbálnám majd a "bótod"... szervezheténk tömeges kiszállást hozzás és végigikezelnél mindekit, akit meg épp nem kezelsz, elvan a törpékkel. :D:D

Vali!
Örülök, hogy megvagytok! Már azt hittem nem is jössz többet... Gyere kicsit sűrűbben. :)

Rólunk:
Hanna megint bekapott valamit.. de most legalább nem megy 5dikéig bölcsibe De tuti, hogy ott megont valakit hót göthösen visznek be... :S
Nekem meg kiment a térdkalácsom és most járok totnára vele, meg van nagyon "szexi" térdtartóm is... Még csomó ideig kell majd rárjak, meg tornáztathatom itthon is...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál,
ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután!
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
békés karácsonyt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Boldog karácsonyt minden kicsinek és nagynak! :)
Nekem már van segítségem. :)

Kép

És az ünnepi ebéd is készen. (Vaddisznó almával, aszalt szilvával és zöldségekkel sütve)

Kép


További kellemes ünneplést mindenkinek!
Vendég
 


Nagyon boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk mindnekinek!!!!!

Kép
vas
 
 


Áldott ünnepeket kívánunk mindenkinek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ÁLDOTT, BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK INNEN IS! ÚGY MEGHATÓDTAM A KÉPEKEN, VERSEKEN!
Eddig nem nagyon talált rám a karácsony-hangulat, de most anyáékkal vagyunk és titeket olvasva meghatódtam. Köszönöm nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek. :)

Nálunk nem igazán a tervek szerint... 24-ét borogatással töltöttük és 25-én a gyerekdoki jött hozzánk, nem mi mentünk nagyszülőzni. Lidinek most vírusos torokgyulladása van. Azért próbálunk szépen ünnepelni. Délelőtt feljöttek anyósék és este jönnek anyukámék.

Köszönöm szépen mindenkinek a sok gratulát, nagyon kedvesek vagytok.

Mamacka, Meli,
nagyon szép családotok van. :D
Eszti,
milyen klassz a segítséged.
Vok,
Hannának is jobbulást!
Anita,
hogy van Boti? Jobbulást!

Szép délutánt!
angi79
 
 


Sziasztok!

Angi!
Szegény Lidi! :( Remélem hamar kilábaltok ebből a szériából!!!!
Köszi, Hanna már sokkal jobban van. "Csak" köhög. És rossz, mint a bűn :D
Raksz majd fel pocakfotókat? :D

Nálunk ismét "remek" ünnep volt. Alapvetően tök jól indult. Voltunk a szomszédoknál (rokonok), feldíszítettük a fát, és lementünk anyához enni. Mondtam neki, hogy majd kaja közben kiosonok az ajándékaimmal, amik lent voltak nála és becsomizom Hanna ajándékait. (anyósé is nálam volt). Lent Hanna nekiállt megnézni az ajándékait. Kapott egy porszívót, meg egy pénztárgépet. És volt még egy plüss bárárny, amit anyutól kellett volna kapnia. Mondom anyunak, hogy miért nem hozza ki a plüsst is? Erre nem kiállít a mi nagy plüss pingvinünkkel, mit tőlünk kapott volna Hanna? Hát, de... Én komolyan mondom, azt hittem felrobbanok. És nem fogjátok kitalálni, hogy ki volt a hibás: ÉN... szerinte ÉN nem szervezem rendesen a dolgaimat és Hanna többet van vele, mint velem... Úúúúúúgy dühített. El sem tudom mondani. Elhatároztam, hogy a legminimálisabbat lesz csak Hannával (eddig is erre törekedtem), de se vinnie, se hoznia nem kell majd, azt biztos.... Nagyon szarul esett. Tavaly a szülinapom, idén a karácsony... Kíváncsi vagyok mit tudnak még elrontani.... Jó kis család... :S

Anyósnál szerencsére minden jól ment. Azon kívül, hogy 2 percenként kérdezte szegény gyereket, hogy nem akar-e enni valamit és ezzel az őrületbe bírt kergetni, tök jó volt minden :d Aranyosak voltak.

Képzeljétek: szegény sógornőm... Ő általános iskolai tanár. Kap 87ezret nettón... eddig úgy tudott megélni, hogy vigyázott egy kislányra hétköznap. Idéntől átrakták napközisnek és nem ért oda a kiscsajért, csak 2x egy héten. Ezért találtak egy másik nőcit, aki vigyáz rá. Ez logikus is... csak, nem talál magának a leányzó másik helyet... Pedig aranyos, meg okos is... csak épp nem mer megszólalni angolul.. 4 éve tanulja... Na, a lényeg: Azt, hogy nem mehet többet a kiscsajért megtudta múlthéten, rá 2 napra megpróbáltak betörni hozzá úgy, hogy benyomják a zárát... szegényem még bejutott az ajtón, de ki már nem... 17.000 ért szedték ki és raktak neki új zárat....
A másik ilyen "szerencsés" dolga: A háznak tömb fűtése van. 3-4 lakó nem fizetett, kikapcsolták az egész tömbnek. Nem volt majdnem 2 hónapi meleg vize, meg fűtése. Erre kihoznak neki egy 17.000es fűtésszámlát....
Szóval összegezve: nekem csak a karácsonyomat cseszték el. :D
Milyen jó, hogy írok nektek. :D:D Rögtön meg is gyógyítom a lelkemet...

Hogy egy kis jót is meséljek:
Hanna... :D:D Iszonyatosan édes tud lenni, ha akar. :D Persze csak ha akar. Halandzsázik még rendesen (anyós meg is kérdezte, hogy ez nem kóros-e.. :?) de mesél, meg énekel mindenfélét. :D Nagyon cukin nyomja. :D Már szinte az egész Grillus albumot tudja, meg is lepődtem. :D Vannak kedvenc meséi is. Jobban is szeretem, ha azokat nézni, mint mondjuk az apával a Cartoon Network-öt.
Tegnap újfajta festéssel próbálkoztunk. Találtam egy olyan kifestőt, ahol vízzel kell szétpacsmagolni a lapon lévő festéket. Hannának nagyon bejött. :D
Tegnap fel akartam porszívózni nála. Erre nekiállt rohangászni, hogy még várjak, ő elpakol... :D Minden kint lévő játékát berakta a kisházába... igy csak ott volt kupi. :D:D:D
Már fantáziál, nagyon élvezem. :D És persze mindenhova mennem kell nekem is. Próbálok minél többet játszani vele, mert emlékszem, anya sokszor lepasszolt, hogy játsszak egyedül, vagy az Imivel. Érthető is ez, felnőtt fejjel, hiszen volt dolga elég, de nekem szarul esett.


Bepótoltam néhány hét írást. :) Remélem értékelitek :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vokeszti: igen, értékeljük :lol: Legalább tartod bennem a lelket, hogy nem csak nekem kellett túlélnem a karácsonyt, hanem másoknak is! :wink: A készülődést nagyon élvezte Fannika. Iszonyat szar volt minden amúgy, de komolyan. Anyum szerencsére jól tartotta magát. Anyóséknál volt inkább kisebb balhé. Itthon meg csak Fannika örült a Jézuska által hozott fának, díszeknek, meg ajándékoknak. Nekünk nem volt karácsonyi hangulatunk egyáltalán. Csak azt sajnálom hogy Neked is ilyen az anyukád... Mert mégha az ember anyósa ilyen hát na ez van, ezt kaptuk a párunkkal. De olyan rossz mikor a saját anyád rúg beléd azzal hogy beszólogat!!! Hanna meggyógyult amúgy? Még jó hogy halandzsázik néha, és jó hogy ő is vigyáz a játékaira! Fanninak eltűnt a múltkor egy műanyag kiskutyája, és megkaptam hogy:-biztos felszívtad a porszívóval :shock: :lol: Meddig leszel otthon most? Szerintem lesz sok időtök hogy együtt legyetek!!!

Angi. sajnálom hogy így telt a karácsonyotok! Jobbulást a kis angyalkának!!!

Fannikának letört a fülbevalója, jól meg is sírattam hogy elhagytuk, amit még dédimajájától kapott, aki már nem él. De szerencsére meglett itthon 3 nap után.

Esztipeszti: jól nézett ki a vaddisznó :lol: Biztos finom is volt!!! És nagyon cuki a segítséget. Örülök hogy munkában is segít :lol: Jöhet udvarolni majd :lol:

Munkái Fannikának. Kép Kép Kép

Az asztali dísz különlegessége, hogy mindent ő gyűjtött hozzá, és a bogyókat is ő fűzte fel!!! Annyira jó volt vele bíbelődni, és még jobb volt amikor a fa alá tettük, és azt mondta:-látod Jézuska milyen ügyes vagyok??? :lol: Fa díszítés közben is azt mondja egyszer:-de aranyos ez a Jézuska hogy hozott fát, meg díszeket :lol: Sajnos a gépünk elromlott karácsonyra, így nagyon rossz minőségű képek készültek rólunk.... Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok
íme a mi szentesténk

megjött az angyal...
Kép


A családfő felolvassa Jézus születésének történetét.
Kép


Legények
Kép


ajándék bontás
Kép


...és tényleg vonatot hozott az angyal...
(sokat agyaltam hol vegyem a sínkészletet, végül nagyon jót választottam. A Lidliben 5900 Ft-ért egy akkora Eichorn készletet lehetett kapni... elemes vonattal, sorompóval, gyorsvonattal, autókkal, híddal, 2db hármas elágazással, emberekkel (ezek nem tetszettek mert műanyagból vannak) házakkal, fákkal-bokrokkal, állomással, táblákkal... nagyon megérte szerintem. Nálunk a tescos sínek nagyon törnek, ugyanis az fenyőből van, ez meg tölgyből.
Andor egy autószállító kamiont kapott fából. Áronnal még kaptak egy fa csigát is (olyan cukin vonaglik ha húzzuk) Áron ugyanis épp a csigamániás korszakát éli.

Kép



Kép

Kép

Kép

Kép



Áron előző este anyunál aludt, így nyugodtan tudtunk díszíteni, főzni... ő már kevésbé! :)
Együtt mentünk el érte így egyszerre fedeztük fel a fát a szobában. Nagy sikere volt. Körbetáncolta, hogy nálunk is van karácsonyi ünnepély... :) :)
Sorra fedezte fel a díszeket, nagy örömujjongással kísérve.
Másnap kezdtük a vándorlást...


apósomnál,



Kép

Kép

Kép




anyunál




Kép

Kép




Anyutól duplot kaptak amit használtan sikerült megvennem elég jó áron. Nem is adtuk egyszerre mindet oda. Andor kapta a kreatív állatosat. Szerintem nagyon jó mert roppant jópofa állatfejű építményeket lehet velük összehozni.
Áron szerelős duplot kapott egy csomó autót. Nagyon tetszett neki, a darus autó ugyanis nagy sláger.


Kép



Kép



Kép


Kép

Kép


anyósomnál

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép




Ma végre nyugi van.
A következő karácsonyokat szeretném kevésbé vándorlósra venni.
Most is volt róla szó, hogy hozzánk jöjjenek EGYSZERRE Ádám szülei, de berezeltem, hogy ennyi embert vendégül lássak, még székem sincs elég. Utólag látom, hogy nem lett volna gond. Annyi tejszínes harcsát sütöttem, hogy egy hadseregnek is elég lett volna, ráadásul apa akkora fát tett, hogy a kis asztalra sem lett szükség. Padlótól plafonig ér (és csak kétezer pénz volt).
Rengeteg ajándék volt, egy kicsit túl sok is... szeretném ezentúl máshogy csinálni. Olvastam egy ötletet ami nagyon tetszik, ha nagyobbak lesznek a gyerekek bevezetjük. Mindenki november elején kihúzza egy rokon nevét (lehet szűk vagy nagyobb családban is) lehetőleg gyerek felnőttét felnőtt gyerek nevét, és sajátkezűleg vagy minimális költségből személyes ajándékon töri a fejét amit szenteste ad át.

Kép

Áron ajándékai.
Fontosnak tartom, hogy ő is megtanulja ajándékozni jó, ezért megpróbáltunk együtt bütykölni. Olyan boldogan adta oda.

süti mamának
rajzok cím szerint:
1. az angyal ajándékot hoz apának
2. kígyócomb mamának


Kép

Többi kép:
http://s59.photobucket.com/albums/g310/ ... =slideshow

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jó reggelt!
Boscó,
Fanni nagyon szép dolgokat készített és nagyon klassz a kiskonyhája. Sajnálom a család hozzáállását a dolgokhoz...
Mamacka,
szépen ünnepeltetek. Tök jó egyforma ruhájuk van a fiúknak. :)
Vok,
jófej a nagyi. Használd is ki az időt Hannával, most, hogy otthon vagytok. Hol vetted a festős könyvet?? (Iwiwen van friss kép rólunk.)

Nálunk a helyzet: Lidinek adni kellett megint antibigyót. Enni alig eszik..Köhög, főleg éjjel. Tegnap Feri is lebetegedett, mára én is.
Van valakinek valami ötlete, hogy én mit szedhetek köhögésre, náthára, torokra?
angi79
 
 


Szia Angi!

Jajj, sajnálom! :(
Hurutoldónak mehet a Sinupret neked is. Kicsike alkohol van benne, de kb annyira, mint egy homeós szerben, tehát elenyésző.
Kiegészítésként az Aflubint mondanám óránként 10 cseppet. Emellé max fájdalomcsillapító. :?
A Sinupret naaaagyon jó! Nekem az arcüregbajaimat 2 nap alatt eltünteti... Ami mostanában nem volt jellemző rá.

A festős könyvet a Bookline-on rendeltem. Hófehérkés, de tuti van másmilyen is. Fessünk vízzel, az az alcíme :)

Remélem hamar rend bejöttök!

Melózni, gondolom nem mész vissza. Vagy hogy csináljátok?

Képeket megnézem! :)

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Össze-vissza írja a Babanet az időt... pedig jól van beállítva... :shock: :?

Angi!
Milyen hosszú haja van Lidinek!!! :D:D Azta!!!! Nagyon csini! :):)
A te pociból meg semmit se lehet látni :D Oldalirányú kép képe :D:D akkor talán. :D
Kislányt, vagy kisfiút szeretnél másodiknak?
Tényleg, melyik szobába kerül majd a kicsi?

Na, eldugultam...

pusza

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Péntekre csajos bulit hirdetek, aki tud és szeretne, jöjjön:

Este 8-tól a Vörös Oroszlánban a Ráday utcában találkozunk Vokesztivel, és örülnénk, ha nem maradnánk kettesben!!! :)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?