Új privát üzeneted érkezett!

Erősíti a gyanúmat, hogy azidőtájt Andi a MÁV-os topicba is írtKép

Tüni
tüni
 
 


Jelentem már csak a fürdöszoba takarítása, meg a teregetés van hátra...huhhhh

Azért nem kicsi ilyenkor ez a ház, de azért én nyerekKép

Na még bekukk, de most lépek.

Norka!
Valamikor elmehetnénk megnézni a sárkányvárat, azt hallottam jó, nos?

Sofka!
Tali-turka akkor lesz? Engem érdekelneKép

Pussz
T
tündér
 
 


Lebuktam Kép
gondoltam, hogy nem kéne más topicba is írnom Kép
Szóval akik rám tippeltek, nyertek Kép
Andi vagyok
Friss_baba
 

 
 

AndiKép

Hatalmas GRATULAKépKépKép

Tüni
tüni
 
 


Jajj, már megint valaki borzolja az idegeinket.

Tündér első listájából Rékát kihúzom, mert nem szokott képeket feltenni, és ugye Friss_baba profiljában van,
Psandi tényleg esélyes,
Andyt a már említett okokból én sem gondolom, Timici azért te is gyanús vagy. Végülis egy vagon kölköt szeretnél, nem?
Elli, mintha azt mondta volna, hogy a férje még várna a projekttel.
Évi pedig maga szeretne várni, ha emlékeim nem csalnak.
Norka talán most, hgoy költöznek, még sem.
Szal, én Andit és Timicit támogatom. De inkább Timicit az első helyen.
De igazság szerint, Réka sem lepne meg.

Lányok,
ti mit adnátok kezdeti kajának, ami HAJT. Abigél négy napja nem tojt és teljesen kivan. Tegnap kapott egy fél kúpot is, de semmi. Eddig életében evett kb. 2 mokkáskanál répapürét (az ugye most nem igazán játszik) és ma néhány csepp szőlőlevet, hátha... de nem.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ennyit a kitartásomról, hogy csak este akartam megírni, de nem bírtam magammal Kép
Szóval a 7. hétben vagyok, örülni is csak kicsit visszafogottan merek, még úgy vagy 5-6 hétig..., de remélem minden rendben van/lesz Kép

Andi
psandi
 
 


ANDI DRÁGA!!!!!!

Hatalmas gratula!!!!!!!KépKépKépKépKép

Akkor még nagyon friss a dolog ugye???

Egyébként én találtalak ki elsönek, vagy legalábbis az elsö tipp az enyém voltKép

Pussz
Tündérek
tündér
 
 


De ugye a párod már elöttünk tudta?Kép

Mit szólt?
tündér
 
 


Köszi-köszi Kép
Ja, Tündér, légyszi Mirtillnek egy szót se, a család előtt még legalább 2 hétig titok marad, amíg a doki nem látott, oksi? Kép

Zsuzsó
jó volt a gondolatmenet Kép
Abigél -ügyben pedig a szőlőt akartam javasolni, de látom, nem jött be...

Andi
psandi
 
 


Tündér
hát igen, azért a férjecskémet beavattam Kép örül nagyon, és már találgatja a lányneveket, hiába mondom, hogy tuti fiú (legálábbis 99%)

Andi
psandi
 
 


Andi ez csak természetesKép
Ez úgy gondolom családi dolog, és a helyedben én sem szólnék amíg nem mentem dokihozKép
Tényleg 2 hét múlva mész?

Zsuzsó!
Kamilla tea üvegböl, vagy kanállal csodákat tehet, kicsit rendbevágja a beleit. Nem literszámra, de Ilangnál bevált.

Na tényleg mentemKép

Tündér
tündér
 
 


Andi!

És miért vagy ennyire biztos benne, hogy fiú?

Tüni
tüni
 
 


Szerintem csak fiút szeretneKép
Nem?Kép

Nem tudok elszakadni.....

Ez mind miattatok vanKép

Tündér
tündér
 
 


Andi,
nagy-nagy gratula! És küldtem mailt!!!
franyo
 
 


Hát azért fiú, mert a férjem családjában generációkra visszamenőleg nincs egyetlen lányzó sem... Nagyon szeretnék kislányt, de igazából tök mindegy, most hogy már tudom, hogy egy kisfickó is lehet zabálnivaló Kép De azért talán van némi esély....

Franyó
válaszoltam

Andi
psandi
 
 


Zsuzsó
eszembe jutott, hogy még ezer éve Leszter írta a kamillateát, jó sok cukorral, szirup-sűrűségűre csinálni, és néhány kiskanállal állítólag hatásos

Andi
psandi
 
 


Andi! Hatalmas gratula!!!

Tündér, Ilangnak utólag is boldog szülinapot!

Zsizsa:még az is jó szokott lenni, ha te eszel valami hajtós dolgot, tavaly nyáron Ancsit megdobta nagyon, mikor én gyümölcsöztem (már nem emlékszem, ringló vagy a barack volt a nyerő). Meg valamelyik gyümölcslét emlegettük tavaly, tán a hohesc narancsléjét??? Persze magadnak szép tisztes adagban! Ilcsi lányom tudott egy hétig is nem kakilni, igaz, előttelevő nap kezdte csak zavarni.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Andi,
SZUPER!!! Kép
Vigyázz magadra!
Kamillára én is gondoltam, csak kicsit félek tőle, mert én allergiás vagyok rá. De talán megpróbálom.
Zs.
zsuzso
 
 


Ildi!
Köszi a gratulátKép

Tényleg mi van Leszterrel? Tud róla valaki valamit?

És Toffi, Zulu, Klár?????

Tündér
tündér
 
 


Franyó!
Tessék ám magatokról is írni, valami fotó ilyesmi?

Nem ér csak így bekukkantani aztán lelépniKép
tündér
 
 


Andi Kép
Tyuhuuuu, nagy gratula es irigysegfelhok! Vigyazz magatokra,es tuti minden rendben lesz!!! Kép

Tunder
Jovo7en mi is terveztunk oda egy utat, osszefuthatunk! Jo takaritast!Azert nagyon ugi vagy,hogy ilyen tempoban meg!

Zsuzso
Es egyszeruen egy kis baracklevet sajtolni? Jazi azt kapott legeloszor. Es meg szezonja is van.

Franyo
Nekem is nekem is mailt!Vagy mar csak akkor irsz,ha pocakos leszek? Kép

Mentem fuvcsizni, Apa levitte az udvarra a kolkot Kép
Norka
norkini
 
 


Jajajajjj, kikaptam Kép, na írok kicsit...

Készülök ezerrel, holnap KRESZ-vizsgázom, ide meg már csak kukkolni járok, bocsánat.

Tündér,
utólag is Isten éltesse egyéves Ilangot, gyönyörü kislány!

Norka,
ezer bocsi, hogy nem válaszoltam, gondoltam, legyek túl ezen a nyavalyás vizsgán, aztán le se lehet vakarni a számítógépröl. Na jó, azért egy röpke mailt mindjárt megeresztek neked is Kép.

Puszi mindenkinek
F.
franyo
 
 


Andi,
HATALMAS GRATULAKép Nem baj, ha megint fiad lesz, nekem tecc, ha sok kisfiú születik, legalább lesz miből válogatni a lányaimnakKép

Tündér,
szégyenszemre csak így utólag, de Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk IlangnakKép

Zsuzsó,
Zsebinek kajában a sütőtökpüré is bejött, mint hashajtóKép (persze, aztán hozzászokott és már nem volt gond vele)

Franyó,
szóval az autóversenyzők közé vágysz a mi csendes kis topikunk helyett?KépKépKép Egyébként van valami négykerekű kilátásban, vagy csak úgy unalmadbanKép nekiláttál?

Mi hétvégén IKEÁ-ban voltunk új ebédlőasztalt venni...lehet, hogy kicsit túlméreteztük, mert már egy inas is elkelne, ha a férjem a sótartót kéri az asztal másik végérőlKép Viszont még rengeteg gyerek fér az asztalhoz akár etetőszékestől isKépKépKép
Egyébként azért vagyok ilyen ritka jószág, mert pakolok, takarítok, vasalok (szóval tőlem merőben szokatlan dolgokat művelekKép), mert nem szeretném, ha a saját szülésem felkészületlenül érneKép No meg a lyányok is igényt tartanak rámKép


Momo


Momo
momo
 
 


Andi,
Kitalaltam, kitalaltam! Hatalmas gratula! Kép
Nalunk is igy kezdodott, egesz mult het kozepeig remenykedtem, hogy helyrebillentjük a nemek egyensulyat a csaladban Kép...oszt nem...Kép
De nalatok azert hajra, hatha ugyibbek voltatok! Kép

Zsuzso,
nalunk Zsombinal a nagyon cukros kamillatea hatott vagy ha en ittam Hohesc narancslevet. Semmilyen mas narancsle nem hajtotta meg, csak ha Hohesc-t ittam. Kép

Momo,
ebedloasztal. Kép Akkor jovore johet Négyeske? Kép

Norka,
NEkunk a Campona nagyon kiesik, igy a Sarkanyvarba se fogunk eljutni Veletek. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzso! Azt hiszem a Kecskeméti szilva desszertet már 4 hónapos kortól lehet adni, ami hashajtó hatású. Ez lehet még egy tipp.

Andi! Nagy-nagy gratula picurkához!

Tegnap reggel elment a nagylányom még egyet nyaralni Anyuékhoz, de ma reggel Apu hazahozta, mert velünk akart lenni. Ki érti ezt?

Nelli
hnelli
 
 


Lányok,
köszi.
Végül csináltam egy nem annyira cukros, nem annyira erős kamillát, és láss csodát... pedig csak 30-40milit ivott meg. Azért látszott, hogy a két napja elfogyasztott kb. 2,5 mokkáskanál répapüré nem tett jót Kép
Következőre a szilva jön.

Tündér,
ezer bocsi. Isten éltesse Ilangot!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Momo,
tavasszal vettünk egy kis Skodát. Remélem, fogom én is vezetni Kép.
Mikorra vagy kiírva?

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

PsAndi: Hatalmas gratula nektek.
Kép

Mi jól vagyunk nem történt semmi különös a legutóbi írásom óta.

Márk ma extra nyügike volt, nem tudom miért.

Na most ennyi csak beugrottam végigolvatalak benneteket.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

PsAndi!
Gratula Nektek Kép!

Jó éjt! Virág és Levi
virga
 
 


Andi, nagy-nagy gratula!!!

Csütörtökön nekem délelőtt lenne jó a turkálós találkozás, déltől altatnom kell a nép nagy részét. Délutánra meg többnyire én vagyok haszálhatatlan.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulát, jól esik, hogy Ti is örültök Kép

Tündér
a nagy izgalomban nem is írtam, hogy Ilang-baby milyen édes volt/lett Kép

Sofka
én is a délelőttre szavaztam volna Kép
De jó, az első tali, amire 2 gyerekkel megyek Kép

Jó éjt, Andi
psandi
 
 


Andi!

Gartulálunk mi is az újdonsült pocaklakóhoz, egyben jó egészséget kívánunk:

Kép

Aztán majd dönt a gólyaKép.

Szánom bánom, már jó régen jeletkeztem, de valahogy nincs időm netezni mostanában. Mi jól vagyunk(gyors kopp-kopp). Robó is szépen növöget, mostanában roppant anyás lett. Fogacskát lassan növesztgetjük, még csak kettő vanKép.Étvágya változó.Mint olvastam itt a múltkoriban, hogy kevesett esznek a gyerkőcök, így megnyugodtam, mert Robóra is jellemző, hogy hol degeszre eszi magát, hol meg alig , alig. Mostanában a gyümik nem mennek egyáltalán de legalább a zöldségféléket megeszi. Igaz azokban nincs annyi vitamin, de nem tudok mit tenni. Azért az anyatejjel még hozzájut valamennyihez.

Azért szoktalak ám benneteket olvasni, képeket nézegetni, mégha időm sincs írni.

Mindenkinek jó éjt és szép napokat:

Anita

Anita
anita77
 
 


Zsuzso!

Nlunk amikor Emma nem kakilt akkor kb 20-30 ml szőlőlé segített (tehát nem néhány csepp), úgy hogy ha déelőtt itta kkor kb délután kakilt. Ha az sem jött be akkro a kecskeméti szilva bébiétel, ha attól tutir ajött a trotty, úgy hogy mostuk a ruhát is.

Andi!

Gratulálunk!

Azért bízza láynban, barátnőm mesélte hogy náluk csak lányok születteka családban generációkon át anyai oldalon,e zért anyukája mikor másodszor terhes lett si tuti volt a lányban, fiú névbn nem is gondolkodott, uh akkoriban nem volt, aztán megszületett és fiú lett. kínjában az apja után Gyulának nevezte el szegényt. Azóta sajnálja hogy nem készült fiú névvel. elnézést a GyuláktólKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Halihó Lányok!

Sofka!
Most csütörtökre gondolsz? A kérdésem csak annyi, hogy, hol?, dobj meg egy mail-lel légyszi.
KöszikeKép

Momo!
Nem vagy semmi! Nagy pocival takarítasz, vasalsz, + a lányok! Vigyázz magadra/magatokra nagyon! Nem haragudj nem emlékszem, mikorra várható Emese?
EbédlöasztalKép

Psandi!
Köszi a gratulátKép Nálunk is volt a családban töretlen férfiág, aztán beütött egy kiscsajKép
Nem jártak úgy mint a Manóéknál, de nagy volt a meglepödésKép

Zsuszo!
Gratula Abigél "teljesítményéhez"!Kép

Franyó-drága!
Megy neked a drukk ezerrel a vizsgához, sikerülni fog!!Kép
Aztán vezess is majd, majd meglátod, abba sem lehet hagyniKép

Andy!
Remélem Márk ma már jobban lesz!Kép Ilang is nyügi volt tegnap, nem lehet a fogacskája?

Anita!
Gyere sürübben, ha csak egy pár mondat erejéig isKép Képeket is szívesen veszünk a nagylegényrölKép

Nelli!
Kiderült már miért jött vissza ilyen gyorsan a kislányod? Valamitöl megijedt?

Gombóc!
Zsombinak lesz egy öcsikéje? Gratula!!! Mármint a babát tudtam, nehéz lett volna nem észrevenni, hanem a neméhezKép
Remélem mi is másodjára majd fiút produkálunkKép
Majd kérdezekKép

Norka!
Benne vagyok egy Sárkányvárazásban de ez a hét már elég full. A jövö7 alatt erre a hétre gondoltál?????

Elli!
A fotók Kevinröl nagyon állatiak! És milyen ügyes már, hogy járKép Igazi kis pasiKép
Gyere sürübben!

Most ennyi, de még igyekszem benézni!

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Dani alszik, ráérek, írjatok! Kép
mert ha nem, vasalnom kell..., ugye nem akarjátok, hogy vasaljak??? Kép
Andi
psandi
 
 


Andi Kép
Én írok gyorsan, nehogy vasalnod kelljen! Nagyon gratulálok a picipocilakóhoz! KépKépKép

Lányok Kép
Horrorisztikus állapotok uralkodnak a lakásban, Apacuka minyá szétszedi a gépet is, és csak hetek múlva lesz Internet az új házban, mert elcsúsztunk az ügyintézéssel (viszont jót nyaraltunk!), úgyhogy jó darabig most nem leszek. Ezért mindenki jó legyen és egészséges, azért néha-néha meg fogok próbálni bekukkantani.

Pussz
Kangi és rugdalózó pocimanója
kangi
 
 


Kangi
huhhh, akkor megúsztam, köszi Kép
akkor a héten már az új kégliben fogtok lakni? De jó! Remélem hamar sikerül ezt is elpasszolni Kép
Már várom, hogy az enyimé is rugdosson Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Andi Kép
Gratulálok a pocilakóhoz! Majd várunk a 2005. tavaszi babákban....

Régen jelentkeztem, lassan majd mi is költözünk, igaz még van dolog az új házban, de majd csak kialakul a dolog. Már betöltöttem a 14. hetet, most pont nem érzem magam terhesnek, ami elvileg nagyon jó, de most ezen aggódom.

A képek szuperek, minden babó nagyon aranyos. Én is teszek majd fel képet Zsaniról ami az augusztus 20-ai debreceni tüzijáték alatt készült. Csak azt várom, hogy hajlandó legyen lenyugodni és aludni.

Momo
Csak megpróbálkoztok majd egy 4.-el is hátha fiú lesz??? A férjem unokatesója most mindenórás a 3. kislányával, de azt mondta hogy 5 gyerekig próbálkoznak Kép Igaz az ebédlőasztalnál van már hely nálatok is Kép

Na megyek megpróbálom elaltatni a leányzót.....

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Andi itt vagyok, nehogy már vasalj! KépGratulálok, nem is gondoltam rád. KépKépKépValahogy sose beszéltünk erről. nagy meglepetés volt! Viszont nem tudok menni csütörtökön.KépKép Apa véletlenül szabadnapos, és csinálunk valami családi programot.Kép

Beu
beu
 
 


Hahó régi ismerösök!!!

Nadine, Kangi!

Most azért én is ideszólhatok, mert nincs pocilakóm?Kép

De jó nektek, hogy pocilakóztokKép
Mi még azért várunk egy kicsit, mert félnék egy kicsivel, meg egy picivel egész nap egydül itthon lenni. Messze a segítségKép

Lányok akit érint ügyes költözést!Kép

Andi, te meg ne vasalj már ilyen szép idöben!Kép
Netezzél inkábbKép

Ilang már több mint 3 órája alszik, és még minidg csupa takonyKép

na megyek indítom a köv. adagot a mosómasába.

Tündér
tündér
 
 


Beu
semmi gond Kép Akkor elmegyek a "gyerekekkel Kép" a nagyimhoz, úgyis rég voltam

Nadine
már a 14. hét? De jó, bár már én is ott tartanék, talán kevesebbet aggódnék Kép
várom a fotókat

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jelentkeztem, most is csak kölcsöngépről és szeretnék gratulálni Andinak!KépKép
Sok boldogságot!

Aki rám tippelt annak azért köszi, mert én is babát várok, most már tuti, van szívhang is. Ikreknek indultak, de csak az egyik babó maradt meg. Szóval március végén Dani sem lesz egyke.

Új lakás nagyon klassz, csak kicsit nagy a káosz még, de élvezem, hogy van konyhám, meg sütőm, meg végre lehet majd vendégeket fogadni. Sajna a lift egyenlőre nem üzemel és így a 7. egy kicsit magas, pláne egy 11 kilóssal együtt.

Bocsi, hogy csak magamról írtam, de rohannom kell. Ha bekötik majd a netet ígérem újból bekapcsolódom, mert már nagyon hiányoztok!

Pussz Mindenkinek!

Réka
muki
 
 


Na vagyok ismét, szerencsére alszik a csaj.

Na akkor a megígért kép:

Kép

A csaj ilyen nagy szemekkel nézte végig a tüzijátékot, pedig ilyenkor már rég aludni szokott. De előtte volt a virágkarneváli felvonulás, mert ilyenkor este mégegyszer végigmennek a főutcán, így a nagy meleg miatt délelőtt a TV-ben este meg élőben néztük meg. Ezen annyire felpörgött, hogy éjfélig el se aludt, pedig csak 1,5 órát aludt napközben.

Andi
Kevesbbet nem lehet aggódni, én is aggódok, hogy semmi bajom nincs. Ez szokatlan a reggeli rosszullétek elmúlásával semmi bajom. Most alig várom hogy megmozduljon végre, hogy tudjam igen terhes vagyok, nem csak beképzelem.

Tündér
Hát igen egy kicsi, másik pici. De még mindig jobb mint egykének lenni, én sajnos az vagyok és sose volt aki játszon velem.... A férjem és a huga közt másfél év van és nagyon jól elvoltak kiskorukban lefoglalták egymást, csak az első félév, 9 hónapot bírjam ki valahogy, utána összenőnek. Legalábbis ebben reménykedem. Igaz nekem ott lesznek a szüleim, mert külön házban, de egy udvaron fogunk lakni (na azért jobb mint most, teljesen együtt anyósomékkal, ott azért teljesen külön leszünk).

Ma van a második házassági évfordulónk, valamit szervez a párom, még nem tudom mit. Remélem Őkisasszonysága nem húzza keresztbe a számításokat (én legszívesebben moziba mennék meg vacsizni, de a garfieldot még nem adják)

Nadine 14+1

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Helló Lányok!

Amikor csak benézek ilyen jó hírek???

Druszám!
Hatalmas gratula, én elsönek rád tippeltem, tudod beszéltük, még azt hiszem az állatkertben, hogy vannak ilyen terevitekKép
Nagyon örülök, neked/nektek is jó gömbölyödéstKép
Gratula a költözéshez, meg a saját konyhához, jó is azKép

Nadine!
De jó azért, hogy ANyudék ott lesznek a közelben. Az együttélés szerintem is necces, amennyi jó, annyi rossz is van benne. Jobb a különKép
Az együtt játszás-növés is okés. Mi is szeretnénk tesót, csak a korkülönbség nem eldöntött még.
Párom szülei szegediek (az ugye nem itt vanKép), az enyémek meg a város végén, és reggeltöl estig dolgoznak. Anyunak kevés a szabija, szóval nehéz...

Na ennyit a kesergésrölKép

Vivala Csajok éljenek a kismamik!Kép

(csak csendben jegyzem meg, hogy Ilang több mint 5 órája alszik) - már unom magamKép
Ebböl is látszik, hogy nincs jólKép

Na még benézek!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Jaj de csacska vagyok!

Nadine!
Zsani milyen édes, tényleg szép nagy szemei vannak, és úgy ül Apája nyakában mint egy fotelbenKép Na kérem, ha valami még az alvásnál is érdekesebb arra érdemes fenn maradniKép

Még egy kérdés:
tudtok valami homeos dolgot náthára, orrfolyásra, köhögésre?
Ilangnak nincs láza, csak egyszerüen dáthás, és nem akarok neki gyógyszert adni.

Tippek???

Köszi,

Tündér
tündér
 
 


Réka
jaj de jó, Neked is nagy-nagy gratula KépKépKépAkkor kb. 2-3 héttel lehetsz előrébb, mint én, ugye?

Tündér
szegény Ilang Kép Remélem hamar meggyógyul
immunerősítő Echinacea D4 3-4x naponta alkalmanként mondjuk 3 bogyó?
mindjárt nézek valamit a náthára...
vizes orrfolyásra Allium Cepa 9CH napi 3x5 golyó (de sztem babának elég kevesebb)
sűrű orrváladék, hurutos köhögés: Kalium Muriaticum 9CH
vagy Oscillococcinum, ez is immunerősítő és influenza ellen van

Nadine
Zsanka nagyon édi Apuci nyakában Kép
boldog házassági évfordulót!

Andi
psandi
 
 


Réka!
Te is???? Nahát!!! Nagy-nagy gratula nektek is!

Tündér!
Jobbulást Ilangnak!

beu
beu
 
 


Beu
nagyon rövid vagy mostanában KépKép
Andi
psandi
 
 


Andi!
Nagyon köszönöm!!Kép

Nadine!
Boldog házassági évfordulót!Kép

Jelentem Ilang most ébredt, fél 11 óta aludt...

Na megyünk a gyógyszertárba...

Puszi
T
tündér
 
 


Réka,
nektek is gratula, vigyázz magadra azzal a hetedikre rohangászással!
Zsuzsó
zsuzso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?