Új privát üzeneted érkezett!

Nati,
boldog névnapot Neked! Kép
angi79
 
 


Angi, köszi szépen, nagyon aranyos vagy :D
Bakker, én meg el is felejtettem :oops:
Bekukkantottam ide, és látom a hellokittyt, amit felraktál, na mondom kinek lehet ma névnapja? :wink:
Hát, basszus, Natasának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pedig az ilyenek mindig a fejembe vannak, tegnap az uramnak volt szülinapja, erre azt is majdnem elfelejtettem, vagyis már akkor jutott az eszembe, amikor már semmit se tudtam tenni, se torta, se vacsora, se ajándék :roll:
Mindegy, majd bepótolom :lol:

Hogy van Lidike?
Eszti, ti hogy vagytok???
Eszti, fújj az orrodba bioparoxot, amikor náthás vagy, én is most azt fújkáltam, mert féltem egy újabb arc/homlok gyuszitól.
És nem lettem az.
Anita,te is azt szoktad használni ilynekor nem??
Baromi rossz érzés, ahogy befújsz, de nagyon jó a hatása.
A gőzbe, amivel gőzölsz, teszel szódabikarbónát is? (+ kamilla)


Edit, jól eltűntél :wink:
Bót: megyeget :wink: :lol:

most ennyi jutott eszembe, lassan lépünk az oviba, cső
vas
 
 


Ildi,
nem baj, majd bepótoljátok a 7végén. Sütsz valami nagyon frankót nekik. :)
Köszi, Lidi már javul. 2 napja már rosszalkodik is és végre eszik is. :D Doki tegnap itt volt és azt mondta antibigyó menjen péntekig, gyerektársaságba ne vigyem és januárban immunerősítés. Fül-orr-gégészt viszont nagyon nem bírja, pedig rendes a csajszi.
Melitta,
ezüstön gondolkozom még, köszi a tippet.
Babetta,
a fiad tündér lehetett a Mikivel. Betegséget sajnálom.
Eszti,
éjszaka hogy telt?

Pussz. Szép napot.
angi79
 
 

 
 

Benyónak megint a füle....
Minden előjel nélkül tegnap a balból elkezdett jönni a trutyi.
De ez most nem gennyes, szóval nem kell AB.
Amúgy a láza lement teljesen, és nagyon jókedvű, de utálom, hogy most volt a műtét is, és simán megint a füle vacakol. És megint a bal. :?


Lassan tényleg nézem már a repjegyeket, hogy hova húzzunk innen.... :( :evil:
Vendég
 


Eszti: nagyon sajnálom Benyót!!!Jobbulást Neki!!!

Ildi: sok boldog névnapot Natinak!

Melitta: bulit sajnos ki kell hagyjam, de azért köszi! :wink: Riska :lol: Tényleg ennyire jó?

Babetta: jó hogy Te is írtál végre! Ügyes fiú Levi is!

Anita: töltöm a képeket :lol:

Fanni haja, amit nem bír ha nincs felkötve(nem csodálom, olyan mint egy oroszlán :lol: )

Kép Kép Kép
Duzzogás: Kép
Mi így vártuk a Télapót :lol: Tiszta bakancscsal :lol:

Kép Kép Egy mosoly: Kép
Egy vigyor: Kép

És egy igazán ijjedt :lol: Apa ránkkapcsolta a villanyt fényképezkedés közben Ez nagyon eredeti:lol: Kép

Bocsi ha sok lett :lol:
Vendég
 


Atyaég, ennyi hajat!!! Mintha legalább is tini lenne. :wink:
Nagyon édesbogár! :)

Angi, jobbulást nektek is.
Bence hála most, hogy kifakadt, már teljesen a régi. Mondjuk neki betegen sincs baj az étvágyával. :wink:

Remélem a héten végleg összeszedjük magunkat.

A gyerekdokinál 2 órával meghosszabbították a rendelést, annyi a beteg. :?

Én tényleg úúútálom a telet, de ha már muszáj, akkor komolyan: legyen legalább -5 fok. Akkor hó is lenne és a bacik sem dúskálnának.

Ildi, boldog Nati napot! :) Mondjuk ennyi gyereknél nem csodálom, ha néha kihagy a memóriád. :lol: 8)

Én ma immunerősítőnek túrós rétest gyártottam. :wink:
Ajánlom mindenkinek!!!

Pusssz
Vendég
 


Atyaég, Fannikának mekkora és mennyi haja van :shock: Nem lehet semmi minden nap kifésülni sem :roll: Nagyon édes, ahogy suvickolja a csizmáját. :)

Eszti: Sajnálom, hogy megint ráment Benyó fülére a megfázás. Én azt hittem, hogy az orrmandula kivételével megszünik a gond :?

Angi: Örülök, hogy Lidi jobban van és visszajött az étvágya is.

melitta: ezt a tejserkentőt megjegyzem :) (igaz 2 napja megint van tejem :shock:. Az előbb is néztem, hogy mi ez a hideg, erre tiszta folt a polóm)

Babetta: Ennyit melózni :shock:, remélem ez nem állandó azért. Tali jó ötlet, van konkrét helyszín is?

Én tegnap begyúrtam a mézeskalácsot. Ha felkell a Lili kiszaggatjuk. Remélem nem lesz béna.

na megyek, puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Natusnak boldog névnapot (látod Ildi nekem is kiment a fejemből, pedig kb.2 perce olvastam :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, akkor mostantól te leszel Bimbó! :))) Más tehénnevet nem tudunk... Hajrá tej és mézeskalács!!!

Esztipeszti! Akartam mondani, hogy azt tudod, hogy a hétfejű sárkánynak a legjobb tápanyaga a fehérje? Próbáljátok ki egyszer, amikor betegek vagytok -ilyen légúti ilyen-olyan gyulladt nyavaja- hogy teljesen elhagyjátok a fehérjéket pár napig. Csak egy tipp, de hátha bejön.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Natikának nagyon boldog névnapot kívánunk!

Angi!
Örülök, hogy Lidi jobban van! Az, hogy négy hete beteg volt előtte, mit jelent? Azt, hogy a doki nem vette észre, hogy mi a baja, vagy nem adott időben gyógyszert, vagy azt, hogy egy ártatlannak induló vírus ráhúzódott a fülére, tüdejére? Egyébként mit jelent a savós középfülgyulladás?

Lyly!
Szuperül hangzik az új munkád! :D Én is ilyenről álmodozom... :wink: Uradnak is gratula az előléptetéshez! 8) :D Bencus édes lehet, ahogy segít a kicsik körül! :D Mire megszületik a kistesó, már egyedül is menni fog neki az ellátás, neked csak a szopival kell majd foglalkoznod! :lol:
Hajrá-hajrá januári baba! :lol:
Szopira nem tudok tanácsot adni, nekem Keve magától hagyta abba.

Eszter!
Én baromira felháborítónak tartom, hogy betegen viszik a gyerekeket bölcsibe, oviba! Azt is, hogy a gondozónők, óvónők hagyják! :evil:

Boscó!
Fannika jobban van? Micsoda hajkoronája van! :D
Két ünnep között nem jöttök föl? Mi ugyan Anyuméknál leszünk, de ha jössz, jövök én is! :lol:

Edit!
17 szerda! 18-án dolgozom, azért említettük! :lol:
Levi nagyon jó fej, hogy így ígérget a Mikulásnak! :lol:

Eszti!
Szegény Benyó! :( Én is azt hitem, hogy a műtét után nálatok is minden rendben lesz! :?

Riska! :lol:
Aquaworld nem zsúfolt? Mennyire tiszta? Szoficát beengedted a vízbe?
Valamilyen csírát Annácska is mondott, talán pont a lucernát.
Mi vasárnap délután sütöttünk mézest. Eszméletlenül jó lett, pont, amilyennek álmodtam! :D Benevezem az általad kiírt versenybe! :lol: Puha, omlós, szép, egyszerű, semmi fakszni nincs vele! :lol: Amint lesz egy kis időm, belefogok a nagyüzemi gyártásba, bár ez valószínűleg csak közvetlenül karácsony előtt lesz. :? :(

Ildi!
Az urad megérti (bár biztos nem esik jól neki) Natasa meg még úgysem ért hozzá! Majd bepótoljátok! :wink:
Ügyes vagy, hogy ilyen gyorsan beindítottad a bótot! :D Szilveszteri, karácsonyi sminkeket fogsz csinálni, vagy akkor nem dolgozol?
A gőzben jót tesz a szódabikarbóna? Én ezt még nem is hallottam.

Rólunk:
Keve megint dacol, csak most nem hisztizik, csak mindenre agresszívan rávágja, hogy "Nnnnnnnnem!" Még arra is, amit pedig szeretne! :lol:
Déva tegnap megevett kb. egy deci sárgarépát krumplival! :D Annyira bejött neki, hogy ha nem adtam elég gyorsan, mondogatta, hogy "Am-am-am!" (Ham-ham-ham! :lol: ), aztán mikor elég volt neki, elkezdte minden erejéből rázni a fejét (ez most a legújabb), és mondta, hogy "Nnnnnnnnem!" (tisztára Keve-hangsúllyal :lol: ) Ma meg megint semmi. :? Ki érti ezt a kölköt? :roll:
Én dolgozom ezerrel, jövő hét még nagyon húzós lesz, aztán jön egy kis pihi remélhetőleg. Attila csütörtöktől szombatig nincs itthon, dolgozik, úgyhogy mi pénteken vagy akár szombat délelőtt is kaphatóak vagyunk egy talira, ha valakinek van kedve. Vagy valakinek nincs esetleg kedve szombat délelőtt az Aranytízben a Kismama által szervezett ünnepi készülődéshez? Ez olyan gyerek kézműveskedős buli.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke, szerintem ha a szülők igazolással viszik a gyereket bölcsibe/oviba, akkor a gondozók/óvónők nem tudnak mit csinálni. :roll: Vagy igen??
És igazolást sajnos elég sok helyen adnak kérésre. :evil:

De én is utálom, hogy mindig van egy-két totál taknyos, bágyadt, beteg gyerek. Felelőtlenség, mert ha szövődménye lesz a betegségnek, akkor aztán meg tuti, hogy 2 hétig otthon maradhat az anyja....na mindegy. :twisted: :?
Vendég
 


Lidke, nekem a szombat délelőttöm szabad, nálunk sincs Peti, kettecskén leszünk Bencével.
Őt viszont még sokáig nem lehet kézműves helyre vinni, kb. 10 percig bírja. :wink:
Vendég
 


Mi benevezünk egy péntekre...

Natusnak boldogságosat utólag! És Fannikának bóközön a döbbenetes hajkoronához! :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke! Neked milyen nevet is adjunk? :lol: Te is szoptatsz, hmm? ;)
Extrém időpontban voltunk, este 8-ra kerültünk be. Rajtunk kívül még kb. 30 ember volt hétfő este -lehet hogy sokkal több, csak olyan nagy, hogy én ennyinek ítéltem. Szóval semmi tömeg, csendes, jófej emberek, sok gyerek :shock: ahhoz képest amire én számítottam ebben az órában. Kb. 10 gyerek volt a gyerekmedencében. A szülők bemehetnek, bele is ülhetnek -ami számomra fura, de ugyanakkor annyiból jó, hogy elég masszívak a gyerekcsúszdák és ott elkel a szülői segítség. Nagyok és gyorsak, de egy-két közös csúszás után Zazi teljesen belejött és egyedül is le mert csúszni. Alig akart hazajönni... A víz nem tűnik agyonvegyszerezettnek, így Szofit is beletettem kb. 10 percre, aztán vittem a csap alá és egy bodyban hepergett a kihelyezett járókában. Ebben az órában nagyon jó volt, tényleg, hogy egyébként... passz!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Eszti,
sajnálom, hogy megint fülgyuszija van. Az jó, ha a kedve frankó. Gyógyulást! Ti lámpázzátok? Lidi sikitófrászt kap az infralámpától, sajnos...
Boscó,
jaj de szép ez a kiscsaj! Tényleg gyönyörű haja van.
Lidke,
cuki lehetett Déva, ahogy követelte a hamit. Ez a betegség történet elég hosszú, majd egyszer szóban.
Gyöngyi,
milyen lett a mézes?

Mi ezt sütöttük ma:
Hozzávalók kb. 140 darabhoz:
• 200 g méz
• 150 g barna cukor
• 50 g vaj/margarin
• 4 tojás
• 400 g teljes kiőrlésű búzaliszt
• 1 kk. őrölt fahéj
• 1/2 kk. őrölt szegfűszeg
• 1 kk. szódabikarbóna
• 1 csipet só

A díszítéshez és a mázhoz:
• morzsacukor, dió, felezett mogyoró, vágott mandula, pisztácia, mazsola, cukrozott cseresznye, napraforgómag

Elkészítés:
1. A mézet felmelegítjük, hozzáadjuk a barna cukrot és a vajat/margarint, mérsékelt tűzön addig kevergetjük, amíg a cukor fel nem olvad. Lehúzzuk a tűzről, hagyjuk langyosra hűlni, majd egyenként beledolgozzuk a tojásokat.

2. Egy mélyebb tálban összekeverjük a lisztet, a fahéjat, a szegfűszeget, a szódabikarbónát és a sót, hozzáadjuk a mézes masszát, fakanállal jól összekeverjük (A), a tetejét elsimítjuk, letakarjuk, és a hűtőszekrényben 12 órát pihentetjük.

3. Sütőpapírral kibélelünk 2-3 sütőtepsit. A sütőt előmelegítjük 200 °C-ra. Alaposan meglisztezett munkalapon vagy két sütőpapírlap között kb. 4 mm vastagra kinyújtjuk a tésztát, lisztbe mártogatott különféle formákkal kiszúrjuk. Amelyiket karácsonyfadísznek szánjuk, azt valamelyik csúcsánál-csücskénél szívószállal átlyukasztjuk (B). A sütőlapokra rakosgatjuk őket, tetejüket tetszés szerint, változatosan díszítjük.

4. A forró sütőben 10-12 percig aranybarnára sütjük. Még melegen – sütőlapáttal – leválasztjuk őket a sütőpapírról, rácsra rakosgatva hagyjuk egészen kihűlni.
Fémdobozba zárva, hűvös helyen nagyon sokáig eláll, az idő haladtával egyre puhább, porhanyósabb lesz.

Jó lett. :)
angi79
 
 


Angi: fincsi lett a mézeskalács, csak kicsit odakozmált az alja :) Mindegy, majd kitapasztalom mit meddig kell sütnöm a sütőben. A héten még kipróbálom a gesztenyés beiglit (ne Szentestén mondjak csődöt vele :) ). Anyósom így is megjegyezte, hogy elsőre úgyis elrontom.

Megyek, mert már a Lili is tiszta takony és ilyenkor egésznap igénye van rám

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Angi, mi Bioptronozunk, de azt területenként legalább 6-8 percig kellene, na, ennyit ő nem tud egy helyben ülni.
Ezt én használom, de nagyon jó. Az arcüregemből mindig akkor jön trutyi, ha bioptronozom. Utána mindig megindul.
Vendég
 


Eszti: és milyen színnel bioptronozol? Csak azért érdekel, mert nekünk sárga van és nem nagyon vettem észre javulást a Lilinél mikor használtuk. Ráadásul fül-orr-gégén is hallottam már, hogy nem minden esetben jó. Szóval most itt áll a gép és filózok, hogy bekapcsoljam-e takony írtásra

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Natasa köszöni szépen :D

Lidke, azér annyira nem indítottam ám be, néha van vendég, néha nincs.
De gyakoribb a nincs.
De azér jövögetnek...
Min. egy év :wink:
Ma is lesz egy nagy kezelésem, holnap is, mingyá jön egy bajusz-áll-szemöldök gyanta
Azér akad, de nem oylan, mint egy bejáratott szalon.
De ami késik, nem múlik :D (reméljük) :D
Szilveszterkor valószínű, dolgozom, vannak már smink jelöltek :D
24.-én nem szeretnék dolgozni :wink:
Igen, arcüreggyuszira jó a szódabikarbónás, kamillás gőzölés, nekem azt mondta a fül-orr -gégész.
És ki is hozta a nem mondom milyen színű trutyit.Életemben annyi cucc nem jött ki, mint akkor :oops:


nekem sajnos nem jó a 18.-a délután , Leventéért kell mennem a templomba lesz karácsonyi koncert főpróbájuk..
Meg ki tudja, lesz-e vendég akkorra.

pusszancs a betegeknek, bipotronozzatok sokat!!!! :D
vas
 
 


jajj, kimaradt: Fannika egyszerűen zabálnivaló!!
Micsoda hajorona!!! :shock: :shock: :shock:
nekem nincs ennyi hajam, pedig sok van :wink:

Natasa meg pont az ellenkezője, ő meg gumit, csatot nem tűr meg a hajába :roll:
vas
 
 


Ildi,
idővel majd biztosan jobban belendül a dolog. És gondolom neked is az lesz a jobb, ha kb. márciustól indul be az üzlet, amikor Natasa oviba megy. :)
Gyöngyi,
nem jó? :shock: Én mindenütt azt hallom, hogy ez az egyik legjobb. Jobbulást Lilinek!
Anyósod igazán kedves. :wink:

Én ma beszéltem az ovival. FELVETTÉK, most már tuti. Januárban megyünk ebédet fizetni és megbeszélni a továbbiakat.

Tündéről tud valaki valamit?
angi79
 
 


Persze, Angi, sokkal jobb lesz, ha márciustól tódul a nép :D
Akkor majd valami jó nagy kampányt kéne csinálni :D

Grtau az ovihoz!!!! :D :D
Ebbe szeretted volna?


Tünde szerintem dolgozik, és suliba jár, és nem nagyon ér rá írni :wink:
vas
 
 


Angi: én is csodálkoztam, de az is lehet, hogy a doki nem híve az ilyen kezelésnek és azért mond ilyeneket. Én most inhalátorral próbálok a Lilinek segíteni. Sikerűlt rávennem, hogy magára rakja a maszkot és 2-3 percig hajlandó is volt viselni. Remélem ez megindítja a taknyot.
Ja, jó fej az anyósom (látszik, hogy gyógyulgat) :wink: én egyébként is kishitű vagyok a konyhában, szóval még jól alám is vágott ezzel a beszólással
Gratulálok a félig ovisnak :)

na megyek beveszek valamit, egyre jobban fáj a fejem

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, én nem ismerek ezeket a színeket, a színterápia csak egy adalék, ez csak egy szimpla kézi Bioptron, és a leírásban megfelelően használjuk. :)

Angi, juhhhéééé ovi!!!! :)
Vendég
 


Eszti: köszi :) Nálam egy bazi nagy Zepter van (kölcsönben), aminek elvileg lehet cserélgetni a színeit, de csak sárga van hozzá. Na majd azért odaültetem a Lilit, hátha segít rajta. És milyen hosszan lámpázol vele? Mert lehet, hogy én kevés ideig használtam nála (persze leírásom nincs hozzá, hogy megnézzem :? )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ez a színterápia egy választható módszer csak. A leírásban is van külön rész a színterápiához, de én ilyet nem használok.

Átlagban 6-8 percet kell világítani egy-egy területet.
Vendég
 


Este jövök, most csak Melittának:
Mikor és hol jó nektek a holnap?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Eszti!
Nálunk közben Attila itthon maradt, sőt, szombatra el is ígérkezett Após szülinapi zsúrjára, úgyhogy sajna a talit máskorra kell halasztanunk. :? :(

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke, semmi gond, mert én meg nagytakarítás szervezek, és karácsonyi hangulatba öltöztetem a lakást. :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Lyly
Levi is magától hagyta abba, nincs ötletem. :(

Ildi
Natinak Boldog Névnapot :!: :)
Nem 18, hanem 17 szerda
Arra gondoltam, hogy Gödöllőn le kéne foglalni a játszóházat 1-2 órára. Mondjuk így mindenki fizet, de csak mi vagyunk. Más ötlet lányok :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Gyöngyi
Hol is laksz :?: :?: :?: Nálatok jár vonat nem? Azzal el tudsz jönni Gödöllőre ,szerintem.

Eszti
Ezt jól bekaptátok, remélem, már jobban vagytok. :(
Hova mennél nyaralni? :lol:

Eszter
Tényleg jól kombinálsz :lol: :lol: :lol:

Boscó
Én hívtalak bulizni, nem a Melitta :x :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fanni nagyon édi. :D A csizmamosós a kedvencem. :lol: :lol: Ha lenne verseny, hogy 3 évesen kinek van a legtöbb haja, tuti nyerne.

Angi
Akkor lassan kezdődhet a ráhangolódás az ovira. :wink: Mármint a számodra, mert neked rosszabb lesz, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mint a Lidinek. Mi lesz a jele :?: :?: :?: :?:











Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, nélkülem szervezel Gödöllői talit??? :lol:

17 szerda elméletileg eddig jó. :D
Délelőtt vagy délután?
Délelőtt ovis karácsony van, aznap nem is dolgozom.
13.40-re kell a sulihoz mennem, ennyi programom van.
Pestre sajnos az idő rövidsége miatt nem tudok bemenni.
Mostmár különböző időpontokba szedem össze a skacokat :wink:

Natus köszi :D


csók

vas
 
 


ja, és melyik játszóházra gondoltál??? :D
vas
 
 


Edit! Én is hívtam! Beeee

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke: Sajnos a szüleimmel már soha nem lesz jó a kapcsolat. Embernek is rosszak, nemhogy szülőnek. Anyuval elvagyunk most, de azt a bizonyos 3 méter távolságot meg kll vele tartani. :cry: Köszönöm, nagyon aranyos vagy, ígérem ha szükséges, írok :lol:

Edit: Tudom, emlékszem hogy Te is hívtál :lol: Aranyos vagy, de messze vagytok :cry: Majd ha arra járunk elugrunk :lol:

Gyöngyi: jól fog sikerülni elsőre is, meg sokadik alkalommal is :lol:

Angi: gratula a felvételhez!!!Igen, Neked is készülnöd kell lelkileg!!!

Fannika nevében köszi a dicsiket!!!
Vendég
 


Ildi
Bármelyik, egyiket se ismerem. :lol: Csak egy ötlet volt. De ha senki nem jelentkezik rá, akkor lefújva. Más nem, marad egy szerda délelőtti IKEA. :wink:

Melitta
Sikerült a vásárlás? :?: :) Ma itthon vagytok? Délután mehetünk egy kört! :lol:

Boscó
Oké :lol:

Nancsi, Vali, Mamac és többiek??? :?: :?:

Elkezdtem a konyhát takarítani, mindent ki és vissza. Azt hiszem, sose fogok végezni, de lassan 2 éve nem volt kipakolva. :oops: Húú a szekrény teteje a legjobb, főleg a gáz fölött. :lol:

Szép napot ,és jó vásárlást, ha ott töltitek az időt
:D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit! Megint útra kelünk. :( Pedig úgy szeretem, ha együtt játszanak!
Hozzánk is jöhetsz a kis rongyocskáddal... ááá mikor végzem én itt???
:shock:

Nem dobtok fotókat a mézesekről? Nálunk az ablakok fölött vannak girlandon. Jó illat van tőlük. :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Szépeket!

Nancsi megvan, dolgozik ezerrel, Alex is melózik, ha nem beteg. Apa munkanélküli lett hétfőn, Ő nem melózik... Szal elvagyunk, jól vagyunk, boldogság.
(bocsesz, csak olvasok, de írni...)
Majd egyszercsak jövök megint!

Puszik!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi
De gyors voltál :lol:
Szegény apa. :( Van már valami új munkahely ,vagy sehol semmi. :?:

Melitta
Ma itthon vagytok?
Megtanultam,jöhetnek a lemezek. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Jó reggelt!

Talit érdeklődés hiány miatt elmarad. :shock: :(

Lidke
Mindig elfelejtem írni, van nekik diavetítőjük. :oops:

Ildi
Téged hívlak! :lol:

Na, mást nem írok, mert csak magammal levelezek. :roll:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Oké, Edit, értettem mindkettőt :D

pusz :D
vas
 
 


Edit: én itt vagyok :) A tali részemről a vasutassztrájk és Apa miatt marad el :? Holnaptól nincs kocsim kb. péntekig, vonatra meg nem merek felszállni, mert félúton tuti cserben hagy és hát ugye a repülőgép se jöhet nagyon számításba most :wink:
Egyébként a Lili még mindig taknyizik kicsit és köhécsel, de remélem ez már a betegség vége, szerencsére mi megúsztuk enyhébb lefolyással. Többi kis beteggel miújság?

Vok írok pü-t

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, pedig van repülőtér is .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kár, hogy mindenki sztrájkol.. :lol:
vas
 
 


Ildi: :) , és holnap lehet, hogy a BKV is. Mi lesz itt :shock:

Melitta: a lucernát te csíráztatod, vagy lehet csírázva is kapni? Keresgéltem, de csak magot vagy csírakapszulát találtam.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, káosz :roll: :shock:
vas
 
 


Sziasztok!
Lányok a lándzsás útifűről tud valaki véleményt mondani? Ma kezdtük el adni Fannikának, mert egy hete már hogy köhög és orrot szívunk naponta többször, de a dokinéni azt mondta, nem kell antibigyó, viszont ha nem javul, menjünk vissza.... Hát nem javul....Kb. mikorra fejti ki ez a hatását? Péntek délutánig gondoltam hogy várok még, de annyira köhög, hogy már aludni sem nagyon tud szegénykém. És érdekes, mert leginkább amikor fekszik akkor köhög, napközben ritkán, de csúnyán! :cry:

Gyöngyi:én azt hiszem láttam már a Sparban, de azért nem merném teljesen biztosra állítani, de úgy rémlik az volt!

Nancsika: remélem hamarosan lesz új munkája a párodnak!!! Mostanában nagyon sokan sajnos munkanélküliek lettek. Persze tudom ez nem vigasz!Fel a fejjel!!!

Vali? Bartika? Mamacka? És mindeki aki már rég adott életjelet!!!! Hol vagytok???Képek és hírek után epekedem :lol:
Vendég
 


Boscó: búzacsírát én is láttam a Sparban, megnézem majd, hátha van lucerna is. Nekünk inkább a Stodal szirup és a Fenorin (vagy Mucopront) jött be eddig.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Boscó,
Lidi is így kezdte. Szóval mi Rhinathiollal kezdtük, de az kb. annyira nem ér semmit, mint a Lándzsás útifű, legalábbis Lidinél. Neki a Stodal se használ. Aztán kapott ACC-t és éjszakára Fenistil cseppet. Párásítasz? Én legkésőbb holnap visszavinném Fannit. A váladék akkor ingerli, amikor fekszik, ezért köhög. Jobbulást!
angi79
 
 


Livi, ha olvasol: Kétüléses kisteherautóba be lehet rakni a gyereket gyereküléssel?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


íme:
:D :) :D
angi79
 
 


Angi: de jóóóóóó :) :) :) (nekem volt egy ilyen megérzésem, sőt valakiről álmodtam is, de nem írom le kiről :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?