Új privát üzeneted érkezett!

KingAndi! O.K. szivesen megyünk homokozni. Mikor? majd viszem a húslevest a börtönbe, ha valamit kifelejtettél a bevallásbólKépÜdv:Pankamama
PM
 


sziasztok.

Norcsi olvastad elso napokba az egyfel fordulasrol amit irtam? Ahogy irod mit csinal fiad mintha Szabikamrol irnal. Nem ilyesztegetni szeretnelek, de szemecskejere figyeljetek


Szulinaposoknak boldog oregedest.

Napocska
napocska
 
 


Pankamama, 1 hónap alatt nagyon kevés a 28 dkg! Ha a baba 8-10-ig sír, akkor ágyba kéne bújni vele és szoptatni, szoptatni, akár egész idõ alatt.

Ha gondolod, akkor megadhatod neki az emil címemet, mert még sok mindent kéne tudnom ahhoz, hogy pontosan lássam, miért nem gyarapodott: a mamájának nincs teje, vagy õ nem szopik jól, stb. De ha te szeretnél neki segíteni közvetlenül, akkor megírom neked a kérdéseimet és te tedd fel neki õket, aztán írd meg a válaszokat. Kitaláljuk mi a baj, de gyorsan kéne, mert nem éhezhet a baba!
Addig is szoptassa gyakran, legalább 2 óránként, de inkább igény szerint.

Kanga, Esztergomban van a csoportom, nem is tudom, valahogy nem is jutott eszembe, a babák érdekesebb témának bizonyultak. Kép

Összpuszi minden egyévesnek - Panka, Kitti, Leevi -, Kangának, és minden névnaposnak - Bálintok, Lilik és Donát.

Pusyi
Iboly
iboly
 
 

 
 

Sziasztok!
GeriAnikó,és Emese:Kedves kislányaitoknak NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK A KISLÁNYOMMALKépKép!

Norcsi:Julcsinak is Boldog Névnapot!Nekem a védönö nem mert semmit mondani,mivel tudja,hogy barátom a gyerekdoki és elöbb halgatok az orvosra mint Õ rá!Ez így van a dokim természetesség híve,nagyon ritkán antibiotikumozik,csak végszükség esetén!!KépKépKépKép

Ági:Bálintnak is Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!!SokKépKépKépben!!

Képzeljéte el hétvégén apa mentes övezet van,haza utazott már megint az anyukájához.Aminek persze nem örülök,szóval egy kicsitKépKépKépKépa hétvégém!Sajnos annyira ragaszkodó vagyok,hogy nem tudom elviselni ha nincs itthon!Mi lesz velem ha már kint lesz Kanadában 3 hétig?Kész depis leszek!Tudom,hogy itt a topicban ti majd segítetek,annyira jó,hogy ide csöppentem még annak idején egy éve lassan!!KépKépKépKépKép!!
Tegnap leraktuk a Dórikának a kiságyat alsó szintre,mert kezdte magát felhúzni,csak úgy nézet,hogy hova kerültt!Most éppen alszik,remélem ez így lesz hajnal 4 ig!
Sziasztok!Képek a Züllésröl jövöhéten!!
barika_andi
 
 


bocsi ezt még tegnap írtam!

PM:Nem félek védönö lenni,mert nem aza lényeg,hogy elsimerjék hanem,hogy én elismerjem ezt a szép szakmát!!Nekem nagyon tetszik és tanulmányozom!!Biológia és magyar felvételi lesz ezt pedig csak olvasgatni kell és érthetö!
Sziasztok!Holnap jövök!
barika_andi
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a jobbulás-kívánságokat, de sajnos most még rosszabb lett a dolog mint eddig. Mára ugyanis már az egyik kis fülecskéje kifakadt és folyt, így hamarosan a fülészeti ügyeleten kötöttünk ki. Szerencsére rajtunk kívül senki sem volt(ez aztán a szerencse). De ezen kívül több szerencsénk nem is volt, mivel kiderült hogy középfülgyulladása van, a másik fülén meg kezdõdik.KépKépKépKép Hurutos eredetû, ami számomra azért volt megdöbbentõ, mivel alig volt taknyos. A lányoknál mikor ilyen fül-problémák voltak (mert sajnos volt több alkalommal is)azt borzasztó taknyosság elõzte meg. Aztán a dokinéni elmondta, hogy mivel ilyen pici még (3 és fél hónapos) ezért minden járata is kicsi, keskeny, így sokkal kevesebb váladék elég hozzá hogy ilyen problémákat okozzon. Hát most még várunk az antibiotikummal, mivel a homeopata ügyeletessel is beszéltem (õt már korábbról ismerjük, egy nagyon rendes és lelkiismeretes nõ)és azt javasolta, hogy egyenlõre kezdjük el a bogyókat, és utána ha nem javulna akkor párhuzamosan az antibiotikumot is. Na a hétfõi napunk lesz még igen cifra, mivel akkor egyás után megyünk a homeopata dokinéninkhez és utána pedig a fül-orr-gégészhez is. Most csak azért izgulok, hogy legalább a másik fülére már ne húzódjon rá, vagyis abból ne alakuljon ki a középfülgyulladás.

Köszi Barika Andi, nagyon aranyos vagy, de Julcsi Júlia és májusban lesz a névnapja,Kép viszont a szülinapja most lesz.KépKépKép

Napocska. Olvastam, de már nem emlékszem pontosan elolvasom ismét. Jaj, nehogy még a szemérõl is kiderüljön, hogy van vele valami. Más már nem is hiányozna!

Iboly. Köszi amit a szoptatás topicban írtál, remélem én is hogy most már majd túljutunk ezen a betegségen és ismét gyarapodásnak indulunk, és akkor már a múlté lesz ez a probléma is.Kép

A szülinaposoknak és névnaposoknak továbbra is minden szépet és jót és sok boldogságot kívánok.
Jó hétvégét még a hátralevõ idõre és szép idõt!

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

A szakdolim meg mindig nincs teljesen begepelve, folyamatos idohianyban szenvedek. Igy titeket sem nagyon tudlak olvasni. Roviden rolunk. A mai napunk meglehetosen szornyu volt. Vikivel egesz delutn nem lehetett birni. Alig aludt valamit, es folyamatosan nyafogott, kiabalt, hisztizett. Nem tudom mi baja volt. Levittem setalni, elaludt, de mikor felkelt, ugyanott folytatta a nyugosseget, ahol abbahagyta. Szerencsere este szepen elaludt. Martinnak szerdan volt a farsngja az oviban. Franklin volt, nagyon jol sikerult a jelmeze. A teknojet en varrtam, kezzel, es szivaccsal tomtem ki. Volt tobb Franklin is, a masik csoportba, de elfogulzsag nelkul allithatom, hogy a Martin jelmeze volt a legjobb. Ha keszen lesznek a kepek, majd kuldok. Kedvet kaptam en is az "atvaltozashoz". Hetfon megyek fodraszhoz, levagatni a hajam. Na nem teljesen rovidre, csak frufrut(lehet, hogy nem igy kell irni) vagatok. Olyan rossz, hogy nem tudok surun jonni. Mar rengeteg lementett irasom van, de nem tudom elolvasni, anelkul meg nehez lepest tartani veletek. Talan ha meglesz a szakdolim, akkor sikerul minden nap jonnom. Viszont a kepeket valtozatlanul varom mindenkitol!!! Ha lesznek ujak, akkor majd en is kuldok.
Jaminanak(valamilyen hiba), Cili2-nek(valamilyen hiba), Katicanak(nincs ilyen postafiok), Pelenek(Megtelt a postaladaja) nem mentek el a kepeim. Hogyan tudnek kuldeni nektek?
Sziasztok!
Moni
Moni
 


Sziasztok!
Képzeljétek, tegnap sikerélményem volt! Elvittem (életemben elõször egyedül) a kocsit az autómosóba. Nagy ügyesen sikerült elindítanom, amíg tisztult, beszélgettem a kutassal. Kérdezte, hogy minek sikátatom az autót, tán csak nem az eljegyzésemre készülök? Kép Mikor mondta, hogy azon már túlvagyok, apájuk épp most altatja a 3 gyereket, gratulált. Olyan jólesett! Kép
A múltkor meg a gyerekrendelõben láttam egy 3 hónapos babát, annyira édes volt, úgy megkívántam újra a babázást. Meséltem a páromnak, alég riadtan tiltakozot! Kép

Köszi mindenkinek a névnaoi jókívánságokat, átadtam mindet Lilinek!

Ági! A Te Bálintodat kifelejtettem, neki is boldog névnapot!

Norcsi! Nagyon sajnálom, ami Bánkkal történt! Vigyázzatok nagyon a fülecskékre, sajnos, tapasztalatból tudom, hogy nagyon kellemetlen! Majd meséld el, mi történt a hét végén, remélem, hétfõre javulni fog a dolog!

Moni! Szépülj, aztán küldd a képeket! Kép
Jaminának én sem tudtam küldeni, nemtom miért. Pelének még nics internete, de már telefonjuk van, hamarosan jön, új címe lesz.

Barika! Neked most melyik címed él? Mert nem ment át a levél, amit küldtem.

Cili! Forduláshoz gartula, alvás miatt: Kép
A címed beírtam a listára.

Katiék, PM-ék, Adriék most biztos bõszen ünnepelnek! Remélem, jól érzik magukat!

Ne haragudjatok, megyek, mert leragad a szemem, pedig hozzám képest még kimondottan korán van.
Sok puszi mindenkinek:
Emese

ui.: Próbáltam képeket küldeni, ha valaki nem kapott, szóljon bátran! Kép
Emese
 


Evey, Évi, Zsóka, Snoopy!
HOL VAGYTOK????
Emese
 


Sziasztok!

Egyenlõre még van internet, úgyhogy igyekszem szorgalmasan olvasgatni.Móni, milyen címet próbáltál? Ez tuti jó: katocam@freemail.hu
Na, felébredt a kicsi fiam. Mára ennyire futotta.Kép

Sziasztok, Katica
Katica
 


Sziasztok

Norcsi: Jobbulast nektek mihamarabb. Nem lesz baja szemevel es nem ilyesztegetni szeretnelek. De emg mindig jobb ha esetleg gond van idobe derul ki. Nalunk evekig adtak ki egeszseges papirt pedig nem 2 het alatt alakult ki ami kialakult nalunk. Csak en akkor meg kicsit naiv voltam hittem orvosokba. Utana tul sok csalodas ert kicsit kritikusabb lettem
Emese : Koszonom kepeket nagyon jol neznek ki gyerekek.

NApocska
napocska
 
 


Lányok, én miért nem kapok a kitöltött kérdõivekbõl???
Zorkanya
 


Sziasztok!

Bocsi, bocsi, bocsi! Olyan sokan vagyunk, hogy már nem merek írni, mert tuti fáziskésésben vagyok!

De mivel meg lettem szólítva (Emese), így jelentkezem!

Zorkanya, kérd meg szépen a lányokat, hogy aki kitöltötte küldje el neked! De megjegyzem elég kevés van!
Lányok, aki még nem töltötte ki, nem is akarja? Nekem annyira fúrja az oldalam a kíváncsiság!

Zorkanya, RebekAnna, megkaptátok a képeimet is? Én is szeretnék rólatok + Kanga, Andi3 (Norcsit mindjárt megnézem a fotóalbumában)!

Emese, írok neked emilt!

Barika, én magas, sötétbarna hosszú hajúnak képzeltelekKép

Geri, hogy van Lili? Sikerül mást is a szájába tuszkolnod a cicin kívül?

PM, Adri, Kati hogy sikerült a szülinap?

Madárka, még mindig nagyon csípem a szöveged!Kép

Na, most rólunk. Semmi különös nem történt. Csongi járkál, hisztizik, próbálja meddig mehet el.
Viszont ami elég rossz hír, hogy anyagilag közelítünk a padló felé. Ezért felmerült, hogy egy idõre visszamondjuk az internetet. Bár õrült nehéz lesz, nagyon hozzászoktunk. Éppen ezért nehezen szánjuk rá magunkat, még várunk, hátha elmúlik ez az éveleji pénztelenség, és beindul az üzlet.
A kérdésem az lenne (hónapokkal ezelõtt terveztem), hogy hogyan lehet ezekbõl a beszélgetésekbõl lementeni lemezre. Olyan jó lenne megõrizni emlékként. Azóta itt vagyok, mióta csak pocakom volt, annyi minden történt azóta...
Szóval örülnék ha segítenétek! De úgy írjátok már le, mint egy óvodásnakKép, mert én olyan kis lüke vagyok ezekhez a dolgokhoz!

Elõre is köszike!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Kedves Cili2!

Köszönöm a részletes beszámolót! Igazán nagyon hasznos dolgokat olvastam és örülök, hogy valaki ismeri az AngelCare-t, mert mi is azt szeretnénk kölcsönözni, csak eddig még senkit nem találtam, akinek konkrétan ezzel a típussal lett volna tapasztalata. Szóval, köszi még egyszer - a jókívánságokat is -, és továbbra is jó egészséget a kis Dávidnak és Neked is!

manok
manok
 
 


Sziasztok!

Mire épp leírtam, hogy csak Adri beteg, már Kikkó is az lettKép Szerencsére csak náthának tünik.
Babanetesített kérdöívet nem kaptam: Adri, Bigacsiga, Bóbita, Cili2, Dia, Edóka, Anikó, Jamina, Kati, Kingandi, Liesel, Madárka, Moni, Ildi, Pele, PM, Snoopy, Verus, Katica, Kriszta, Lara, JM, Tvica, Feksi és az újak (akiknek ma átküldöm az enyémet), kivéve Andi3. Tessék szépen kitöltögetni és elküldeni!


Kanga! Gyermek szül.ideje, súlya, hossza, jelenlegi súly, hossz, lakhely, email cím, magzat várható szül. ideje, ill. jelenlegi súlya. Felírlak a táblázatba, amit szét szoktam küldeni közöttünk idönként a megadott friss adatokkal.

Évi! Nem lehet elég korán kezdeniKép Lehet, hogy Csongi nagy Don Juan leszKép Kék csíkos korszakKép Köszi a bókot, de azért nem vagyok olyan nagyon figyelmes, csak minden héten átnézem a naptárt, hogy kinek mije van. Azért volt már, hogy ki maradt valami. Mivel foglalkozik a párod? Akármivel is, remélem helyrejöttök és beindul az üzlet! Mentés: én úgy szoktam, hogy jobb gombbal rákattintok az archivált írásunkra ott felül és ott van, hogy cél mentése másként. A jelenlegi írást pedig úgy, hogy rákattintasz a névnél levö pici sárga "kofferre" és úgy szintén jobb gombbal lemented!

Anikó! Gyors gyógyulást Lilinek! Adj neki sok husikát!Kép

Kati! Kittinek nagy gratula!

Norcsi! 1: Üdv itt közöttünk! 2: Gratula a gyerekekhez! 3: Jobbulást!KépKép Adatokat írd le, ugyanúgy, ahogy Kangának is leírtam!Kép

PM! Lásd: Feltétlen jelentkezz, ha meg van a hely!

Katica! Küldd el emailben a mobilszámod, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot, amíg nem lesz neted! Küldöm az enyémet én is.Kép

Andi! Fog:Kép Oltás:Kép

Pocok! Lehet, hogy nem voltam figyelmes olvasó, vagy csak lemaradtam: ki mondta, hogy baj, hogy máshová is írsz?

Ancsa! Végre jelentkeztél!KépKép

Lányok! Ez az én hibám, hogy szegény Kati nem kap senkitöl semmit! Biztos a táblázatból néztétek ki a címét, ahol rosszul szerepel! Átküldöm mindenkinek azonnal a jó címét!

Emese! Tessék szépen gyógyulni!KépKép Lehet, hogy félreérthetö voltam: züllést szeretnék rendezni vhol itt Szentendrén! Babás talit inkább csak összel tartanék az egynyári virágaim óvása miatt, összel már nem érdekes. Én inkább leírtam a hét elején, hogy mindenkinek minden jót, mert soha nem tudni, mikor jövök. LillánakKépa fülecskéjére!

Zorkanya! Ejnye...28 nem vén! Kikéri magának a majdnem 32 éves Evey!Kép

Ildi! Miért kell kiönteni a spenót fözölevét?

Madárka! Ez a Calgonos dolog nem semmi, még jó, hogy nem lett baja!Kép

Norcsi! Üdv neked is! Jobbulást a fiacskádnak!Kép

Adri! Nekem nem jött át a lapKép

Cili! Végre felbukkantál! Gyere gyakrabban, én is csak úgy tudok heti 2* jönni, hogy valaminek a rovására megy, de az mindig megvárKép


Sztendrei züllés után érdeklödök: fDia, Kati, PM, Barika, Emese, Snoopy, Evey. Mások?

Pusszanás:

Evey
evey
 
 


Most küldtem el mindenkinek Kati címét, de visszajött, hogy nem ment át pár helyre.
Jamina címe nem helyes. Ugyanezért nem mentek át a képeim is, kérlek írjátok meg, hogy most ki nem kapta meg tölem az emailt, hogy tudjam mi lehet a hiba!?

Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Evey:Megkaptam a mailt,nekem így volt rögzítve a CsKati mail címe!Köszönöm.

Emese:bogdanyine.andi@postaladaja.hu erre a címre eddig mindenki mailja átjött!
Ma már nem mélykocsiba vittem sétálni a Dórit, átszereltem az ülöset neki,mert hagy nézelödjön.Mostanában sok új dolgot fedez fel maga körül,sok mindenben változtattam!Nem gyözi követni öket!
Apja csak nézni fog,mert soha nincs itthonKépKépKép amikor valami újat csinálunk!
Készülök a felvételire,hát nem egy leányálom az biztos,de élvezem,ha pedig idén nem sikerül akkor jövöre próbálkozom!Biológia és magyar felvételi van,magyarból csak szóbeli!Ha van köztetek olyan akinek a gépén megtalálható a magyar éretségi tétel sorozat és nem túl nagy méretû akkor küldje el nekem e-mailban!Segítségeteket köszönöm elöre is!KépKépKép
Sziasztok!
barika_andi
 
 


Sziasztok Lányok!

A szülinapról: Már az elõzõ éjszak is többszöri ébredéssel telt és tegnap de. is csak 1/2 órát aludt Panka, mintha érezte volna, hogy esemény lesz. Én balga burgonyafánkot csináltam a vendégeknek életemben elõször, vsak azt nem vettem figyelembe, hogy ez nem egyszemélyes munka. Na, a kicsi felkelt, én talpig ragacsban gyúrtam a gombócokat, a párom meg sütögette õket az olajban, amibõl a földre is jutott. Panka kijött a konyhába és jó szokásához híven hol az én-, hol az apja lábába kapaszkodva felállt. A baj csak az volt, hogy az én nadrágom öve kioldódott és lecsúszott. Csirizes kézzel nem tudtam felhúzni a páromé meg csupa olyaj volt, közben Panka még az olajat is felmosta a rucijával a kõrõl. Mindez alig fél órával a vendégek érkezése elõtt volt, se megterítve, se semmi. Gondoltam most vagy idegrohamot kapok vagy röhögök. Az utóbbi lett. Végülis még szerencse, hogy a tortát elõzõ nap megsütöttem. Nagyon jó lett a kaja és a torta is. Olyan büszke vagyok, mindenki csak dicsért. Panka is kisangyal volt, mindenkinek gurította a labdát és nevetgélt. Élvezte a felhajtást és hogy õ volt középpontba.
Aztán 7 körül hazamentek a vendégek és mi nekikezdtünk takarítani, mosogatni. 10-kor merevfáradtan össze is estünk. De olyan jó a gyerekemnek csinálni ünnepetKépNem is gondoltam volna. Többiek, milyen volt?

Norcsi! Tényleg jobbulást, anno nekem is 40x szurkálták a füleimet, nem élveztem, viszont mára kinõttem. Vagy infra-, vagy Bioptron lámpával jól lehet kezelni.

Evey! Jobbulást nektek is. A férjem cégénél vannak kedvezményes nyaralások, csak a helyszinek április körül derülnek ki. Az egész országban, ezért remélem arra felé is. Azt azért megvárjuk, mert fele ennyibe kerülne FP-val, és nem mindegy. Ha nem lesz akkor még mindig tudunk szállást foglalni Orfû környékén. Így jó? Ráadásul mi nem is csak strandolni akarunk 1 hétig, hanem mennénk pl:Pécsre, kirándulni, bicózni, stb. Ilyen mozgalmasak vagyunk.

Emese! Lili, Lilla?Akkor sok boldogságot nekiKépOlyan ügyi vagy, én se mostam se tankoltam még egyedül. El kellene kezdeniKépA bók meg persze, hogy jól esett, hiszen alig nézel ki 50 évesnél többnekKépKépKépKépKépKépKép

Iboly! Nagyon köszi. Megadom neki az emilcímed, aztán vagy ír, vagy nem- tudod õk Borsodban laknak - meg olyan lemondó volt a barátném hangja, hogy 3 hétig próbálkozott és nem ment, most este ezért ad tápszert. Olyan is lehet, hogy beindul ugyan a tejtermelés de nincs elegendõ? Ez mitõl lehet? a ritka mellretételen kivül?

Barika! te aztán elszánt vagy. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön, biztosan rátermett vagy. A férjed meg néha hadd csellengjen egy kicsitKép

Mindenkitõl várom a képeket és a kérdõívet elõbb-utóbb csak kitöltöm én isKép

Üdv:Pankamama
PM
 


Sziasztok!

Mi is élünk ám. És jól vagyunk, Lili már nem köhög és egyáltalán nem náthás. Elraktuk a porszívót is. És újrí kis vidám, mosolygos és végtelenül kedves. És hincut. Imádom. tegnap éjjel elkezdtük a leszoktatást az 1 órai szopiról, csak 5 körül szeretnék adni cicit elõször. Ja és az étvágy is visszatérõben, de van még mit bepótolni. De ma volt reggeli, ebéd, uzsi és most vacsi Apucival. azt nem tudom hogyan eszi. Mindenben van máj és szedjük a cseppeket folyamatosan. KépKép Köszönjük a bíztató sorokat és a gyógypuszikat. Most én küldök Eveyéknek.

Evey! Engem érdekel a tali, de mikor attól függ. Nyaralás sajna nem jön össze, majd jövõre. Kép

Évi! Ha nem kábalneteztek olcsóbban is ki tudtok jönni. Tudom, hogy az a leggyorsabb, de nekünk sem az van és ezt az oldalt 1 perc alatt tölti le. Ne menj el! KépKép rendezzünk gyûjtést KépKép

Iboly! Azt írtam, hogy hellótok? Mikor? Ezentúl nem fogom.A szia sem jó? Akkor hogyan köszönjek? Háj!! Ez jó lesz? (Ezt meg én utálom) És eszembe sem jutott tápszert adni Lilinek én is elkezdtem szedni a vasat, a tejem a vastartalmú tej. Ellenben olyan gyümileveket adok, amiben több vas van. nem is ajánlotta senki a tápszert.

Barika! Jó tanulást!

Emese! Babára fel és jó kocsikázást!

Köszönjük a névnapi jókívánságokat, de Lili neve nem Lilla, hanem Lili és azt július 11-én ünnepeljük. Evey, felírod? KépKép

Norcsi! Küldök sok gyógypuszit nektek! hatásosak szoktak lenni! Kép

Voltunk vacsizni szerelmemmel péntek este írtó jót beszélgettünk és utána pedig életemben elõször ruletteztem. Irtóra élveztem és egy jól kidolgozott szisztémával nyertünk 15000 Ft-ot. Tisztán. Kifizettük a vacsit és még maradt is. Megdumcsiztuk, hogy néha elmegyünk és kiegészítjük egy kicsit a havi pénzt. De gyakran nem mennék, mert a 2 óra végén már elvesztette a varázsát. Bezzeg eleinte, úgy dobogott a szívem, hogy csak na.

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Jajj, Évi, bocs. Nem akarom, hogy ne netezz többé. Ne hagyj itt minket ha lehet. Meglátod minden rendbe jön csak higgyj benne!!!Üdv:Pankamama
PM
 


Remélem mást már nem felejtek el a hiányos agyammal.
Kriszta! Mit mond neked és a férjednek az a név, hogy Jegenye? Ismeritek õt? Mert õ igen titeket.

Puszi:PM
PM
 


Evey!
Gergõm 99.június 15-én született , 56cm , 3520g. Most kb.96 cm és 14 kg. Budapesten lakunk a VII.kerületben. kanga-zsebibaba@freemail.hu
A kicsi 2002.május 26-ra van kiírva és fogalmam sincs a súlyáról.

Most csak ennyi mert nagyon fáradt vagyok!
Mindenkinek pussz
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Azt hittem, ma nem írok, de elolvastam, és nem bíííírom ki!
Velünk nics ám semmi különös, csak válaszolnom KELL Nektek.

Évi! Nehogymáááá! Nagyon sajnálnám, ha nem lennél itt! Remélem, megoldódik a problémátok! Azt persze megértem, hogy ha muszáj, akkor le kell mondani... Kép
Nem kaptam Tõled semmit, pedig azt ígérte, hogy írsz!
Múltkor ugyan Verus is azt írta, hogy küldi az emilt, aztán semmi. Én vagyok béna vagy tényleg nem írtatok?

Adri! A pocakos viszont megjött, szuper, köszönöm. Kép Azonnal el akartam küldeni az apámnak, de rájöttem, hogy még ki kell találnom, hogy lehet a nevet lecserélni rajta.

Anikó! Hogy Ti milyen kis Szerencsefiai vagytok! Mostantól aztán minden este a kaszinóban a helyetek, és hajrá!!! Kép
Örülök, hogy Lili jól van! Te megkaptad, amit a vasról küldtem Neked, vagy tényleg ennyire bénus vagyok?

Evey! Az összes kis és nagyobb betegednek jobbulást! Milyen kórság jár arra, hogy folyton Benneteket talál meg? Vigyázzatok Magatokra nagyon! És: KépKépKép

PM! Köszikösziköszi, nagyon jólesett! KépKépKép Legközelebb Nálad mosatom a kocsit, Te sokkal jobb bókokat tudsz! Kép
Igen, Lili hivatalosan Lilla, Neked is köszöni a névnapit!

Puszi Mindenkinek, jó éjszakát, aztán holnap ne halljak ám újabb betegekrõl!
Emese
Emese
 


Sziasztok!

Ajajj! Már megint hogy le vagyok maradva!
Bálintoknak, Liliknek boldogságos név, Kangának és a csomó egyéves picinek hasonló születésnapot. Várjuk a beszámolókat! KépKépKép

Mennyi bajság jár felétek. Itt-is-ott-is egy-egy beteg. Ne csináljátok aprók-cseprõk és nagyobbak! Tessék meggyógyulni!!!

Anikó!
Utánaolvastam a vasnak. Az almában csak akkor van jelentõs mennyiség, ha teleszúrkálod elõtte vasszöggel és abból kijön. A növényi vas pl:spenót sokkal rosszabbul szívódik fel, mint az állati (pl, máj, húsok). Ami segíti a növényi felszívódását, az a csirke, vagy hal alapú fehérjeforrás (de a tojás már nem). Ami 75%-kal rontja az a feketeteában lévõ tein.
Persze aki csak cicizik, ott az anyuka vasa profin átmegy, dehát ezt persze tudodKép Gyógyuljon meg hamar a leányzó! Kép

Madárka!
Olyan jó hallani rólatok. Még ha ilyen kellemetlen kalandok is esnek meg veletek. Mi mindenesetre jót nevetünk. Mindenesetre én biztosan.

Valaki kérdezte, mi8t tudok a kukiügyekrõl.
Nos, finoman húzgálni szabad, de nem muszáj. Kis sérülések hegesebbé teszik. Öntisztuló.
Ha szûk, akkor egyévesen megmutatják sebésznek, aki általában további türelemre int 2-3 éves korig. Ha akkor sem tágul, akkor mûtét. Addig bármikor javulhat. Ha elõtte tépik, akkor soxor heges lesz és azt nagyobb valószínûséggel kell mûteni.

Annyi mindent akartam még írni, de elfeledtem. Bocsi!

Képzeljétek, lentebb tettük az ágyat, mire Zsombi egyedül felállt benne! Persze ülésbõl, mert felülni még nem tud.És megszületett az igény a haladó mozgásra, így talán hamarosan kúszik. Ujjfogással már lépked, csak még hamar összeakadnak a lábai.

Mindenkinek minden jót.
De leginkább meleg tavaszi napsütést! Kép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!KépKépKép

Ma már kicsit kipihentebb vagyok, az éjszakát egész jól végigaludta a kis picikém, csak szopizni ébredt fel. Aztán hajnalban meg a pocakja volt a ludas a sírdogálásáért, akkor kicsit megtorzáztattam és ez a gond is megoldódott.KépViszont szopizni nem akart utána, úgyhogy le is kellett fejnem az egyik mellemet, nehogy bedurranjon. Miért csinálja ezt velem? Olyan jó lenne, ha nekiállna most rendesen szopizni, hiszen van mit behoznia most hogy betegeskedett (betegeskedik).Mindenesetre meg fogom próbálni pohárból itatni a lefejt tejcsivel, mert hátha úgy jobban elfogadja. Mindenesetre most legalább alszik.KépKépKép Viszont ma még menni kell a homeopata dokinkhoz meg a fülészhez is. Képzeljétek, a fülésznél héttõl lehet telefonon sorszámot kérni, engem most összevissza kapcsolgattak, így már hét után voltunk néhány perccel mikor végre a jó helyre kapcsoltak, és így is már csak a 7-es sorszámot kaptuk. Hát nem tudom mennyit kell majd várni, remélem nem sokat, mert az aztán tényleg nem hiányozna ha a köhögõs, eg egyéb más nyavalyában szenvedõ beteg gyerekektõl még mást is összeszedne!KépKépKépHelyzetjelentésrõl egyenlõre ennyit.)

Emese. Gratulálok a mosatáshoz, nagyon ügyes voltál. És ezek a bókok, ennyit azért nagyon megért a dolog!Kép
Ezek szerint akkor még nálatok sem lefutott dolog a következõ baba? Képzeld nálunk a férjem már most emlegeti a kis negyediket, pedig ugyebár Bánk még csak 3 és fél hónapos. Nekem egyenlõre bõven elég a három is.Én is szeretnék Lillának itt külön boldog névnapot kívánni!Kép
És az összes többi névnaposnak és szülinaposnak is csupa szépet és jót kívánok.

Elsõ szülinaposok!
Hogy sikerültek a szülinapi bulik?

PM. Nagyon örülök hogy a végén minden jól sikerült!KépÉn is hasonlóan el szoktam tudni csúszni, mert mindig az utolsó pillanatban jön közbe valami.De minden jó, ha jó a vége! Hát remélem hogy a 40 felszúrást nem fogjuk megérni, mert abból még egy is sok. Brrrr. Még a hideg is kiráz, szeretném ha megúszná szegényke!

Napocska. Próbáltam rákeresni az archívumban is amit az elsõ napokban írtál, de nem találtam.Kép Leírnád nekem mégegyszer légyszi mi volt a lényege? Akár emilben is.
Köszi, igyekszünk most már gyógyulgatni,remélem.

Évi. Remélem hogy sikerül hamar helyreállnotok anyagilag, én nagyon drukkolok érte.

Evey.Köszi az üdvözlést is, meg a jobbulás-kívánást is.Nektek is nagyon gyors gyógyulást, és gyógypuszik mennek.
Most írjam az adatokat? oké, végülis mindegy.
Annus:1996.07.10. 3200 gramm és 55 centi, most 116 cm (?) és 21 kiló.
Julcsi:1999.02.26. 2540 gramm és 48 centi, most 98-100 cm és 16 kiló.
Bánk: 2001.11.01. 3300 gramm és 53 centi, most 68-74 centi (?) és 6700 gramm körül van a súlya.
Ennyi elég, így jó volt? Budapest, XIX. kerület, és norcsievi@freemail.hu (bár ez a profilomban is benne van, de most már leírtam).

Barika Andi. Nagyon ügyesek vagytok!KépKépKépJó tanulást a felvételire!

Gerianikó. Azt igazolhatom hogy Lili-nap július 11-én van, mivel az én névnapom is akkor van.KépNagyon köszi a gyógypuszikat!Kép Tényleg hatásosak voltak,mert látod már az éjszakát egész jól végig tudtuk aludni!KépMost már csak az étvágyának is helyre kellene jönnie!Nagyon jól megy neked ez a rulettezés! Tiszta nyereség, csak bátran a jövõben is.

Snoopy. Nagyon ügyes a kis Zsombi.

Most már kezdõdik a szokásos reggeli õrültekháza, rohanás az oviba, stb.
Sziasztok és mindenkinek nagyon szép napot kívánok, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok

Norcsi: Bemasoltam egy mailbe elkuldtem. Ja szopizast is akartam irni ode de kapkodtam elfelejtettem. Szoval szerintem , ha ember beteg kevesebbet eszik es mikor meggyogyul akkor bepotolja. En is ilyen vagyok , nagylanyom is. Kepzeld 3-4 evesen volt hogy betegen 1 banan es egy bogre tej volt az adagja semmi mas. Aztan mikor meggyogyult kicsit jobb evo lett, habar o alapba nagyon keveset eszik latszani annyira nem latszik rajta.

Snoopy nagyn ugyes Zsombi Kép

Geri : Gratulalok nyeremenyhez Kép

Evey en nem kaptam mailt.

Pankamma megegyszer sok boldog szulinapot kisholgynek

Mindenki masnak jobbulast es egeszsegeseknek szep idot sok setat.
Sajno Lianna nagysaga ennyit hagyott epp nekem pedig ejfel elmult igazan szunyalhatna mar, pedig gondoltam ma szorgos leszek es irok mindenkinek, elobb utobb majd csak belejovok.


Napocska
napocska
 
 


Sziasztok!
Atkuksiztam egy kicsit tegnap a topicotokba es teljesen meghatodtam, hogy mennyien gondoltatok rank es Donat babankra!
Koszonom Donci neveben a sok nevnapi gratulaciot, nagyon edesek vagytok.

Magunkrol annyit, hogy mar tobb mint 2 hete itthon van Donci, ugy tunik remekul erzi magat kozottunk. Mostanaban az Elso napok, hetek topicban irogatok, mert nekunk meg csak igazabol most kezdodott a kozos eletunkKép Aztan majd jovok ide is.

Puszi mindenkinek: Nyuszimano es Donat babaja
Nyuszimano
 


Sziasztok!

Ide is leírom hogy ma kiderült szegény kisfiamról, hogy a HEIM PÁL KÓRHÁZ FÜLÉSZETI ÜGYELETE MIATT ma a másik fülét fel kellett szúrni, és amelyik füle korábban magától perforálódott, abból is ki kellett szívni a gennyes váladékot mert volt benne szépen. Ugyanis fent nevezett kórházban az ügyeletes nem vette a fáradtságot arra (két nappal ezelõtt!!!) hogy a fülecskékek kitisztítsa és úgy nézzen bele. Ha ezt megteszi, akkor lehet hogy a felszúrást is megúsztuk volna ma. Mivel két napig ott gyûlt benn a váladék sokkal rosszabb lett a végeredmény, mintha akkor szakszerû orvosi ellátásban részesülhettünk volna, és nem kötelezõ erõvel kell oda mennünk mert az az ügyeletes. Azt hozzátenném, hogy nincs olyan mentségük sem, hogy sokan voltak és nem értek rá velünk foglalkozni, mivel csak mi voltunk egyedül, sem elõttünk sem utánunk nem volt senki.KépKépKép
Részletesebben leírom a kórházak negatív tulajdonságait taglaló topicban, de ki vagyok nagyon akadva.KépKépKép És most szegény picikémet egy ilyen kóhler nõ miatt kínozták ma meg.

Megyek is, mert meg akarom írni az elrettentõ történetet, hogy más azért okuljon a példánkból.

Sziasztok, majd jövök, ha lesz egy kis idõm: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

A "Friss kismamákból...." átkuksiztam ide, mivel ott panaszkodtam a pocakosoknak, hogy iszonyú csúnya csíkos lett a hasam. Ott ajánlották POCOK CSODAKENÕCSÉT, amit állítólag bõrgyógyász írt fel Neki.
Nos, kedves POCOK megosztanád ezt a kenõcsöt velem is? Tudom, hogy nincsenek csodák, de azért szeretnék valamelyest javítani a helyzeten, hiszen nyáron nem szeretném zsákba húzni magam . Egyébként most vagyok a 33. héten és keneget(t)em én mindenfélével, de sajna nem segített.
Várom a bõrmentõ segítségedet, elõre is köszi
Heni
heni
 
 


Ja, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy Ti, mint gyakorlott Kismamák/Anyukák mik a tapasztalatok, mennyi idõvel a szülés után halványodnak el ezek a csíkok?
Heni
heni
 
 


Sziasztok lányok!

Norcsi,
sajnálom....

Pocok,
én ugyan fû hülye voltam a kémia minden válfajából, de hasonló rémlik.

Snoopy,
hiába, nincs is szebb dolog, mint az ágyban állva ordító baba, aki úgy tesz mintha aludan, azután mint a villám felpattan, és célba dobál rád, majd kiröhög, hogy megint sikerült átvernie, ha Te már azt hitted, hogy alszik....

Anikó
a maradék lóvét a La Halléban szórtad el? Én sokat... Tudod ennek az 50 százaléknak nem tudtam ellenállni...
Nyugi, én sem hiszem, hgoy most kezdenék el konyhatündérkedni. Azon gondolkozom, hogy Horváth, vagy Daubner torta legyen...

PM,
gratulálok a szülinapi zsúrhoz! Ahhoz a 40 bökdöséshez kevésbé. Olyan jó, hogy ti már a nyaralást terveziktek, én még a jövõ hétig sem látok...

Evey,
ma hajhabot evett a gyerek. nem értem, nem érzi, hogy piszok rossz íze van?

Évi,
ha csak napi egy órát vagy a neten max, az kifizethetõ (állítólag). Inkább magad fogd vissza egy kicsit, és maradjatok.

Norcsi,
alaphelyzetben semmi gond nincs anyóssal, csak néha olyan hülyeségeket beszél, hgoy visítani tudnék. A vércukrom sajnos nem szállt el, holnap megyek ismételni, merta terhelés utáni eredményem kisebb lett mint a terhelés elõtti. Most egyenlõre azon az állásponton vagyunk, hogy elcseszerintette a labor....

Emese,
remélem sok tengerrel csináltad Ausztráliát. Legalább jó pasi volt az autómosós?

Lányok, ha valaki el akar titeket vinni az operabálra, rúgjátok bokán (vagy egyéb érzékeny testrészen), és szaladjatok jó messzire. Nekem most kötelezõ jelleggel volt jelenésem, háááát.... most mindenki abroncsos csodaruhában jelent, és annyoian voltak, hgpoy úgy kellett nyomorogni, mint a szardíniás dobozban. Mindenki cibálta a ruháját, stóláját, pelerinjét, kendõjét, táskáját, és levegõt nem lehetett venni. nekem meg egész este bárgyú módon kellett vigyorognom. Utána alig tudtam lemosni a szupertartós sminkemet, amit másnap kenhettem vissza, mert este a zeneakadémiára mentünk. Szegény Petrus abszolút kétszülõs gyerek lett, az apjára meg rám is szüksége van ahhoz, hogy kerek legyen a világ. Képzelhetitek, hgoy ilyen helyzet lényegesen kevesebb van, mint õ szeretné. Sajnálom szegényt, mert kedden este megint megyek az Operába, és õt így nagymami õrzi újfent.
Most annyit kellett vakolnom magam, hogy egy-két dolgot be kellett szereznem. Elmentem Petrussal vásárolni, és õ az üzletben rendkívüli ízléssel a legdrágább cuccokat rámolta le a polcról. Egy biztonsági õr, meg egy eladó rámolt utána teljes gõzzel, de nem szóltak egy szót se, mert gondolom látták, hgoy én most jó nagy valag pénzt hagyok itt. A kiscsaj odaadta petrának a testereket, amiket a lányom boldogan végigkóstolt, illetve kent magára. nagyon élvazte, de azért én itthon nem adok 4000 Ft-os rúzst játszani. Bár õ most azt hiszi, hogy az játék.

Most ennyi megyek, írok egy-két sort 15 oldalnyi angolleckémbõl.
Sziasztok
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok,
Itt vagyok, köszi a hiányolást!
Köszönöm mindenkinek a képeket, kérdõíveket. Én sajna az enyémet már nem tudom elküldeni annak, aki kérte, mert kiöröltem Kép.
Minden ünneplõsnek boldog születés-, névnapot KépKépKép

Az elmúlt napokban összesen ha aludtam nyolc órát, kivagyok rendesen... Pályázatot írtunk a férjemmel, nekem kellett megszerkeszteni, képeket belerakni meg ilyesmi, sosem csináltam máég ilyet, és mire rájöttem hogy kell (onnantól egy képe ö4t perc alatt beraktam megszerkesztve), eltelt egy kis idõ... Kép

Képzeljétek el, mire ébredtem egyik éjjel: Emese (mellettem alszik el szopi után, éjszaka közepén)fogta magát, lemészott az ágyról és lehátrált a galériáról. HAjnali kettõkor. Még jó, hogy a párom ébren volt, és meghallotta, hogy a kisasszony rángatja a kilincset, ki akar menni a nappaliba... Zoli kinyitotta az ajtót, és olyan kilincsmagasságba nézett, mert azt hitte, Ábel az, csak nem tudja kinyitni az ajtót, de kilincsmagasságban nem vot senki. Akkor nézett lejjebb, ott volt Emese Kép. Mindenesetre alaposan ráénkijesztett. Vége a szopiba való belealvásnak (részemrõl), ki kell húznom ébren. Kép

Fürödtetek már úgy, hogy a kûád mellett két gyerek lövöldözött rátok pisztollyal? És közben nektek kiabálni kell, hogy jaj, jaj, segítség... Ma így fürödtem. (Meg néha úgy, hogy mindenféle kacsákat, halakat meg hajókat dobálnk mellém, azt hiváén, hogy én is azokkal szeretek fürödni Kép)

Ma rendberaktam a gépünket, kidobáltam mindenféle kacatot, felszabadítván így közel 300 Mb-nyi helyet. Mi minden el van itt raktározva...

Na megyek, mert mág mentegetnem kell egy-két dolgot, amire tegnap nem volt idõm.
Puszi mindenkinek.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Lányok, küldjétek már nekem a kérdõiveket....Za
Zorkanya
 


Szia Lányok! (Mellõzöm a helló szótKép)

Madárka! Én nem szándékozom Operabálba menni a közeljövõben csak, ha véletlenül rámszakad egy bank és min. 1000 eurót dob rám, mert a vacsis két jegy olyan áron mozgott, nem? És kit érdekel az a sok hülye? Kép Vigyázz nehogy a babád az operában szülessen a végén, annyit jársz oda Kép. Jó angoltanulást! Leárazás a La Halleban? Meddig?

Emese! Nem keptam semmit, de múltkor a képek átjöttek. A vasról semmit.

Pocok! Mi ez a krém? Használ a csikokra miután már szültél? Tényleg? Mert akkor szaladok venni.

Snoopy! Kössz, hogy utánanéztél a dolognak vas ügyben, akkor sok husi és máj. Rendben. Ami pedig a felállást illeti ügyik vagytok Kép

Norcsi! Titeket nem irigyellek fõleg Bánkot. Pici szive Kép

Napocska! Nem kell minedenkinek írni, lényeg az, hogy jelentkezz sokat és írjál magatokról! KépKépKép

Tegnap éjjel Lili aludt egészen reggel 1/2 6-ig szopi nélkül. Ilyen se volt már egy hónapja. Kár, hogy én 2-kor aludtam el. De így is büszke voltam rá nagyon. Látszik, hogy gyógyulgat, kíváncsi vagyok hány kiló, holnap megyünk méredszkedni.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Anikó! Úgy látom, megbántottalak a köszönéssel kapcsolatban. Igazán nem állt szándékomban, bocsánat!
Örülök, hogy Lili jobban van!

Pankamama! Igen, van olyan, hogy egy anyának nem termelõdik elegendõ teje, annak ellenére, hogy a baba is, õ is mindent megpróbáltak. Anatómiai oka is lehet, pl. kevesebb a tejmirigye.

Puszi
Iboly
iboly
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, de végre otthonról!!!!! Újra teljes jogú tagként!!!Kép Délelõtt még rajtam volt a "kismama-blues", még bõgtem is, de aztán mikor konstatáltuk, hogy már mûködik a netünk, egybõl magamhoz tértem, és olyan szárnyakat kaptam, hogy egy lendülettel kivasaltam, felsöpörtem-felmostam, vacsit csináltam, elmosogattam, aztán azóta olvasgatok boldoganKép Igyekszem megint fölvenni a tempót!
Üdvözlet minden újonnan csatlakozottnak, a szüli- és névnaposoknak pedig sok puszi!
Magunkról: páraknak már meséltem, hogy Áron a napokban gombelemet nyelt (volt valakinek hasonló élménye?), vártuk, hogy kijöjjön, de nem találkoztunk vele. Persze lehet, hogy csak elkerülte a figyelmünket. Amúgy jól vagyunk, élvezzük a nyugitKép Hannus szókincsének új darabja: kopár(=bogár), és most nagyon odavan a bogarakért. Szombaton voltunk az Állatkertben, hát legjobban a bogárház tetszett nekiKép A pocakom egyre nagyobb, és kis Babszem mindenre reagál, mindenrõl van véleménye (pl. errõl is, hogy most ezt íromKép)Hannust próbálom nem emelgetni és fõleg nem cipelni, azóta a visszereim is szépen visszahúzódtak.
Próbálok 1-2 dologra visszaemlékezni, amit írtatok...

Évi!
Nagyon drukkolok nektek, hogy rendbejöjjetek anyagilag!!!! Mi sem ugrálunk nagyon éppen, de talán ha valami nagyon minimálcsomagra fizetnétek elõ...Én is úgy csinálom, hogy a hozzászólást offline írom, aztán megint felmegyek, amikor elküldöm. Így csak pár perc az egész. Enélkül a klassz társaság nélkül viszont olyan nehéz! Én csak tudom!!!Kép

Norcsi!
Nagyon sajnálom, hogy ti is így megjártátok a fülészettel! Úgy látszik, ez egy rázós terület. Lekopogom, de nekünk szerencsére mostanában nem volt ilyen problémánk.

Zsóka!
Bedobálni nekem is szoktak, sajnos Hanna abszolút oda nem illõ tárgyakat, pl. plüssállat meg képeskönyv. Ákos sose hiszi el, hogy ha én klotyóra megyek, akkor fél percen belül mindkét gyerek ott van, ha fürödni, akkor ott.

Snoopy!
Milyen ügyes Zsombi! Kuki: nálunk is nagyon szûk volt eleinte, nem csináltunk vele semmit, mégis magától kitágult. A legtövénél volt letapadva egy picit, azt doki húzta fel 3 évesen, azóta semmi gond.

Evey!
Jobbulást!

Emese!
Na igen, ilyen bókot sem kap ám mindennap az ember 3gyerekes lánya!KépHol van ez a kocsimosó?

Pankamama!
Röhögni határozottan jobb!!KépKép Egyébként a múltkori züllõs beszélgetésünkhöz, hogy mikor tanulja meg betartani a szabályokat a gyerek: Hanna már tudja, hogy õ nem rajzolhat filccel, csak cerkával (kanapénk, fotelünk, falunk viseli már a mûvész kezenyomát), így ha bent vagyok a szobában, akkor már csak kiveszi a filcet a dobozból, forgatgatja, rámnéz, aztán visszateszi. No de tegyem csak ki a lábam akár egy másodpercre is...!!!KépAmi viszont még abszolút nem megy: cerkával a kézben hangosan mondogatja, hogy "papírra, papírra", és rajzolja a padlót, a bútortKép

Hát most ennyi tellett tõlem elsõre, de majd belerázódom!
Mindenkinek millió puszi: Pele
Pele
 


Sziasztok!KépKépKép

Most már kicsit jobb a kedvem is, bár az éjszakánk még mindig elég fárasztó volt. Most a babám kétóránként kelt, kicsit szopizott ilyenkor, de csak villanyfénynél tudott nehezen visszaaludni. (Ez mondjuk a férjemnek nem volt túl jó, mivel amúgyis korán kel szegény!) De mostmár úgy 5 óta egyfolytában alszik, és hõemelkedése sem volt már tegnap sem. Ugye ez már a gyógyulás jó jele?Kép

Zsuzsannáknak nagyon boldog névnapot kívánok!KépKépKép

Madárka olyan jókat írsz, hogy mindig felvidulok mikor olvaslak. Ez a hajhab dolog!Kép SZóval a kislányod abszolút mindenevõ? MÉg a drága rúzsokat is ilyen élvezettel eszi? Ilyen nálam is volt, anno anyukám méregdrága külföldi rúzsát ettem meg (valahonnan kapta ajándékba, ami a szocializmusban nagyon nagy kuriózum volt)de úgy, hogy még az ujjammal ki is kotorásztam ami benne maradt a tokban (kb. ennyi idõs lehettem mint a lányod).Az én lányaim nem voltak szerencsére ilyen kis kíváncsiak, bár a szájukba vettek mindent, de szerencsére lenyelniük nem sikerült.Az jó lenne ha a vércukrodat a labor szúrta volna csak el! Drukkolok érte. Addig nem baj amíg csak hülyeségeket beszél az ember anyósa, de mikor csinál is! Na az már elég gond.Operabál minket sem fenyeget még néhány évig!TEgnap volt az RTL-Clubon, valami olyan felhanggal, hogy az összes híresség ott volt. Ezek szerint Te is egy híresség vagy!!!

Kérdõívet én sem kaptam!Kép De azért fogok, ugye? Meg képeket is mindenkitõl?

Gerianikó. Hát azért már gyógyulgatunk remélhetõleg!Kép
Ügyes volt a kis Lili. Hát még majd ha Te is idõben kerülsz ágyba, akkor aztán már tényleg jó éjszakáid lesznek.

Pele. örülök hogy itt vagy! Hát ne is legyen füles problémátok, mert ez nagyon rossz dolog. Eddig nálunk már mindegyik gyerek túlesett a középfülgyulladáson, a nagyoknál az arcüreggyulladás is elég gyakori volt. Sajnos úgy látszik ilyen típusúak. (Pedig sem én sem a férjem nem voltunk füles betegek gyerekként, na de kamaszkorunktól kezdve annál inkább!Kép )Jó pocakosodást továbbra is!Kép

Sziasztok, mindenkinek nagyon szép napot kívánok! Remélem nemsokára már mi sem leszünk szobafogságban és sétálhatunk majd a jó kis csípõs, ámde szép napos idõben!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok lányok!
Most talán van pár szabad percem... Nem akarom nagyon elkiabálni, mert Luca az elmúlt pár napban nem nagyon akar aludni. Tegnap is talán összesen aludt 1 órát. Persze a cicimen nagyon jól elvan, de ha megmozdítom, kipattan a szeme. Nem szeretném rászoktatni a cicin való alvásra. Remélem, tényleg csak a fogzás az oka a nyugtalanságának, és utána rendezõdik a dolog.
Zsófi mindig is nagyon keveset aludt, úgy irigyeltem azokat, akiknek 3-4 szabad órájuk is volt délután. Én örültem, ha 1-másfél órát aludt a lelkem. (Szerencsére éjszaka nem volt vele gond.)

Norcsi!
Remélem, segít a kép Bánknak a gyógyulásban! Köszi a dícséretet, örülök, hogy tetszik. A festék nem a miénk volt, de tudom, hogy az IKEÁ-ban vették. Azért is volt nehéz dolgom, mert Zsófi közben egy pillanatra sem állt meg, állandóan mozgott a feje.
A Heim Pált messzire elkerülöm!!!!!

Kanga!
Zsófinak is meg volt ígérve, hogy kaphat újra cicit (27 hónapig szopott, 5 hónapos terhes voltam, amikor abbahagyta). Várta is a dolgot, de amikor megpróbálta (nagyon szégyenlõsen) csak annyit mondott: ez nem is jó, semmi nem jön belõle, inkább nekiadom a Lucának.

Évi!
Szorítok, hogy sikerüljön egyenesbe jönnötök anyagilag!
Mi is nagyon rosszul állunk mostanában, ráadásul a tb sem utal hónapok óta egy fillért sem. (Rengeteg törlesztés, építkezés félbehagyva....) Mi szavaztunk, h. mirõl mondjunk le, és a net maradt (minimál csomag, szûk 3000 forint havonta, 6 óra ingyenes, a többi 5,40ft /perc) Én is offline olvasgatok és csak a küldésnél csatlakozom.
Ez nekünk is nagyon nehéz idõszak, de folyamatosan próbálkozunk, hogy jobb legyen.

Evey!
Remélem, már jobban vagytok! A züllésbe én benne lennék, bár Szentedre tõlünk elég messze van. Majd konzultálok a férjemmel. Én még azt hittem, hogy lassú vagyok a kérdõívvel!

ZA! Én sem kaptam még senkitõl (kivéve Evey!) kérdõívet! Most megyek, és küldök neked! (Én is kérek ám....)

Madárka! Én ugyan szeretek sütni-fõzni, de a Daubnerre szavazok, nálunk az mindig nyerõ!!! (És FELTÉTLENÜL kell venni pár gombóc fagyit, amikor elhozod a tortát!)

Zsóka!
Nálunk még csak egy gyerek "pisztolyképes", de rendszeresen szokott lövöldözni. Nekem is kell jajjgatni közben, de én vissza is lövök.....

Snoopy!
Zsombi nagyon ügyi, vigyázz, már csak egy lépés és kimászik! Amikor Zsófi elõször jött át hozzánk éjszaka, én biztos voltam benne, hogy a férjem segített neki, mert õ még képtelen kimászni egyedül a kiságyból. Bebizonyította, hogy igenis képes rá.

Puszi mindenkinek
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Csak röviden, mert alig tudtam elaltatni Csongit! Vagyis nálunk is állandóan az van, amit Madárka emleget. Lerakom, csend van, benézek, áll a kiságyban és kiröhög. Aztán egy idõ után, õ is, én is begurulunk, õ sír, én meg hagyomKép
Közben persze jön a postás, és cseng a telefon!

Nagyon-nagyon aranyosak vagytok, majdnem elbõgtem magam, de inkább mosolyogtam! Lehet, hogy csak ki kellett panaszkodnom magam? Tegnap azzal jött haza a férjem, hogy jött egy pár megrendelés, net marad!Kép
Amúgy õ igazi KISvállalkozó, asztalos, kárpitos munkákat csinálnak a sógorommal. És közben most egy faszárító üzemeltetését is át akarják venni, hátha több pénz lenne belõle! De az csak májusban indulnak...
Mi anno azért fizettünk elõ kábelnetre, mert kis naívan azt hittük olcsóbb lesz, mint a telefonos! Na, megjegyzem a UPC sem jobb a Matávnál! Tudtok valami olyat ahol nincs belépési díj, és olcsóbban jönnénk ki?
Tudom, hogy van egy ilyen topic, de nem lettem okosabb!

Zsóka, nekem még megvan a kérdõíved (mindenkié), ha akarod elküldhetemKép

Norcsi! Ez a füldolog szörnyû! Minek megy az ilyen orvosnak!Kép

Zsuzsannáknak én is boldog névnapot kívánok, eszembe jutott, hogy ma van anyukám szülinapja, az elõbb beszéltünk telefonon, és elfelejtettem felköszönteni! Igaz az ajándékot elõre megkapta. Na, mindjárt meg is teszem.

Mára ennyi.

Sziasztok Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!

MÁg 8 napon belül Donátoknak boldog névnapot, meg frissen a Zsuzsannáknak!
Evey, kreálhatnál már nekünk egy olyan táblázatot, ami inkább naptár, és szépen sorra benne van, hogy kinek mikor mi van, mert ez nekem nem megy, én mindig kihagyok valakit.

Kérdõívvel adós vagyok, meglesz egyszer, ígérem, de addig is jöhet mindenkié, most már mentegetem õket haza, és otthon szépen gyûjtöm, rendezem is egyszer talán!

Rólunk: hétvégén disznóölés volt, az volt a legfurább, hogy két disznó ellenére hamar kész volt, anyósom egész este törte a fejét, vajon mit felejthettünk el, annyira hihetetlen volt neki. Mondjuk nekünk meg jó volt, mert mire mi leértünk, már feküdtek a disznók, sõt az egyik már szétbontva is volt (anyósomék sógoromékkal korán kezdték).

Ilcsinek szombaton kiesett a második tejfoga. Gergõnek mozog a harmadik.

Bocs, most csak ennyi, sok a meló, csak már hogy ne kelljen hiányolnotok Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, nem gyógyultunk meg! Kép Amikor már azt hittem, vége, mindenki teljes, akkor tegnap estére Lili 39,2 volt. kapott egy kúpot, lement neki, azóta semmi. drnéni ma látta, azt mondta, egy kicsit itt is piros, egy kicsit ott sem tökéletes, de ettõl még nem kéne ilyen magas láznak lennie. A védõnõ meg azt mondta, hogy ma én vagyok a harmadik, aki ugyanezt meséli: hirtelen láz, aztán semmi. nem tudom, lehet, hogy valami újabb vírus? Ugye, Nálatok nincs ilyen?
Most tágítjuk Lili pupilláját, holnap megyünk újra a szemészetre, daninak szemüveg, Lilinek vizsgálat! Szorítsatok, hogy nem legyen máááá minden gyerekem vaksi! Köszi!

Norcsi! Elolvastam a kórházas esetedet, elég borzasztó! Szegény kicsi Bánk, jól megkínozták! Gyorsan tessék meggyógyulni! Kép

Peleeeee! De jó! Na, végre!!! Emilcímed? Én itt ezerrel aggódtam az elemetek miatt, meg amiatt, hogy egész nap a kakiban kotorásztok, erre Áron képes volt nem produkálni? És azt nem vetted észre, hogy azóta fel van töltõdve? Valami szupertartós volt legalább? Kép

Madárka! Elképzeltelek nagy pocakkal az Operabálon! Nem lehetett valami szívderítõ, mindenféle híresség ellenére sem. De akinek reprezentálni kell... Kép Vigyázz Magadra!

Zsóka! Én imádok a kádban üldögélni, ezért nagyon igyekszem olyankor tenni, amikor a gyerkõcök alszanak. Volt már hasonló "élményem", elég is volt! Kép

Anikó! Elküldtem még egyszer a vasas levelet, remélem, most átmegy.

Évi! Örülök, hogy maradsz! Komolyan! Kép

ZA, Andi! Küldöm!

Puszi Nektek, igyekszem ma még jönni!
Emese
Emese
 


ZA, Andi! Helyesbítek: nem találom sehol a kérdõívet, mert a drága férjem szíveskedett rendet rakni a gépben.
Évi! Ha Neked megvan az enyém, küldd el, légy szíves nekem, igyekszem mindenkinek továbbítani, akinek eddig nem sikerült. Köszi nagyon! (És a válaszemil megy.)
Emese
Emese
 


Halihóóó,

itten vagyunk mi is. Ma jöttünk meg a szüleimtõl. Csak ketten voltunk Tomival, persze az úton felébredt, így hol elõre figyeltem, hol meg rá... de azért feltepertünk Pestre. Anyukámék meg kiunokázták magukat. Ez alatt az egy hét alatt annyit fejlõdött Tomi! Ha van mibe kapaszkodnia (sokszor elég neki az is, hogy a falnak támaszkodik), bejárja az egész szobát és egyfolytában jár a szája, nagyon édi... Mondtam is, hogy az apja meg sem ismeri egy hét után.. Olyan kíváncsi voltam rá, hogy mit "szólnak" majd egymáshoz, hát... volt nagy egymásra találás, Tomi fúrta a fejét az apjába, alig engedte el és állandóan csak õt követte a szemével. Úgy szeretem õket!!!!
Szerencsére az "idegen" helyen is jól aludt Tomi, nem volt egy felébredés sem, még nappal is alszik 2x2 órát, tehát lenne idõm tanulni.... de nagyon nem akaródzik Kép

Elolvastam az elmúlt hetet, kavarog bennem minden.
Az egyéveseknek, Panka, Kitti és Leevi (jaj, kihagytam vkit?) boldog szülinapot kívánok és sok puszit küldök az anyukájuknak is!

Anikó,
sajnálom Lilit a szuri miatt, meg téged is a sok aggódás miatt, viszont örülök, hogy nincs nagy baj. Remélem, azóta már sikeresebben megy a fõzi, gyümi.

Evey,
engem is érdekelne a szentendrei tali!
Gyógypuszik az egész családnak (már nem írom név szerint, mert sajna "percenként" változik KépKépKép )

Jázminmama,
jó, hogy jelentkeztél, hidd el nagyon jó dolog Tomi anyukája lenni KépKép

Most nem jut eszembe más...Kép
Tudom, hogy nem nagyon szokás név szerint hiányolni valakit (bár mostanában mintha megint "divatba" jött volna), de, hol vagy Juca?

Fentieket még tegnap írtam, de nem volt idõm elküldeni. A mai nap nagy híre, hogy Tomi hasonfekvésbõl felült!! Teljesen meglepett minket, persze másodjára már nem produkálta ugyanezt, de gondolom, hogy nem egyszeri dolog volt Kép

Jaj, nehogy elfelejtsem, Évi, de jó, hogy maradsz!! KépKépKép

Puszi mindenkinek:
Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Lementek mindent és elolvasom, de addig is annyit, hogy voltunk a homeopata dokinéninknél és Adriánnak -ezt tanácsolja- ne adjak kiwin kívül semmilyen déligyümit (banánt sem), semmiféle tejpépet, gabonák közül csak rizs és kukoricapelyhet, zabpelyhet. Nem adhatok babapiskótát sem. Kenyérhéját pedig csak rozskenyérböl. Hát én ebböl már sokat adtam neki. Azt mondja, hogy ezek mind allergizálhatnak, ami nem most jön ki, hanem majd 6 éves kora körül vagy után.
Képzeljétek a szomszédomnak most született az elsö unokája, úgy, hogy erre a hétre lett volna kiírva és másfél hete az UH-án (Margit Kh) a doki szó szerint ezt mondta a mamának:
- Kismama menjen haza, szedje össze a holmiját és jöjjön vissza, mert meg kell szülnie a babát, mert halott.
Ilyen ocsmány, undorító, érzéketlen tuskó.
Egy csomó volt a köldökzsinóron és nem vették észre. Állítólag ezt nem lehet észrevenni. Hát én ezt nem hiszem! Akkor honnan látják, hogy 3 ér van a köldökzsinórban, stb.?
Mit szóltok. Egyszerüen állandóan ez jár a fejemben, annyira sajnálom öket! Nem ismerem öket, csak köszönésileg, de végig láttam, ahogy nött a pocija. A férje bent volt a szülésnél. Egy gyönyörü 3600 grammos baba volt.KépKépKépKép

Írjak valami jót is:
Jamina! Sok boldog névnapot!KépKépKép

Puszi, Evey
evey
 
 


Ma szórakoztatni foglak benneteket:
Zozival nézegettük az esküvõi fotókat. A nagy családi képen a Dédi éppen pislogott. Zozi elkezdi sorolni: ez a mama, ez a tata, ez az anya, ez az apa, ez meg alszik.
A mamánál:
Zozi odaguggol a Buksi elé. Buksi csak bámulja, mire Zozi ráförmed: Mi bajod van Buksi? Nem tudsz beszélni?
Valamelyik nap Zozi rámmászik és azt mondja:
Anya! Csókolózzunk mint a Barátok köztben!
Mára ennyi. Köszönöm a kérdõiveket- cserébe küldtem az enyémet is. Puszi:
ZA
Zorkanya
 


Sziasztok!
Nagyon pipa vagyok mert amit írtam az elszállt!Kép
Röviden:

A "Pocok" krémet ajánlják mûtéti hegekre is.

Heni!
Nekem szülés után két évvel is szörnyen látszanak a csíkok!Kép Anno még véreztek is!Kép Pedig kentem rendületlenül.

Andi!
Nekünk az ismeretségünkben többen is vannak akik visszaszoktak a cickóra. Sõt többet szoptak , minnt a tesó!KépKép

Norcsi!
Olvastam a rémtörténeteteket!Kép Remélem hamar túl lesztek rajta!!! JOBBULÁST!!!!!!!

Mindenkinek üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok Lányok!

Nekem sem sok idõm van, csak úgy jöttem, mint Ildi: nehogymá' hiányoljon vki..Na, nem mintha!!!KépKép

Evey, annyira szörnyû, és ha minden igaz, akkor anyukám volt aznap a beosztott szülésznõ mellé..KépKép Napokig maga alatt volt! Kép És asszem tudom ki volt ez a bunkó..úgy utálom!!

Én -ígérem!!- a napokban fogom elküldeni a kérdõívemet..

ZA, éssss csókolóztatok?? Mi már csináltuk úgy, mint az eszkimók..Kép

Pele, végre!! Már ÚÚÚÚGGYY hiányoztál!! Kari puszilja ÁrontKép

Holnap talán lesz sok-sok idõm..és akkor talán tudok mesélni is magunkról, meg el tudok mindent rendesen olvasni..! A remény az örök!

Jamina, boldog Zsuzsi napot!

KingAndi, képzeld: reagáltak anyósék.., emilben elmesélem majd, hogy mit!

JA, engem is érdekel ám a szentendrei tali!!

Most szaladok tovább, puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Ki tudja melyik archívban van a legutóbbi hozzászólásom...(Így jár az, aki 250 db-os patchwork takaró varrására adja a fejét!)

Köszönöm Erika, hogy hiányoltál, bár még félig sem néztem át az elmúlt idõk terméseit. Gyanítom, hogy hamarosan kiesek a "pixisbõl", mert Evey-n kívül nem ismer senki. Kép
Pedig sajnos úgy néz ki, táncos züllésre se megyek. Csak az április 14. vagy a 28. dátum lenne jó. Kép

Gyorsan pár szót: üdv a mostanában érkezetteknek! Boldog születés- és névnapot mindenkinek, aki még belefér a Vízöntõ kategóriába.

Mi holnap megyünk be a suliba, mert az adóbevalláshoz kell az a nagy lepedõ és még nem kaptam meg. Mazochista módon én szoktam csinálni, pedig csak ez az egy jövedelmem van, de jó egyben látni, hogy mennyit is kerestem. (Aztán szomorú, hogy ebbõl mennyit kaptam.)
Holnap után pedig vérvétel Vilinek.(17 hó) Szegényt miattam szurkálják, pedig nincs is semmi baja. Ezért is jó, hogy keleten lakunk: amikor Ti írjátok, hogy nátha meg egyebek, akkor én bespájzolok gyümölcsökbõl és "megelõzöm". Kép

Na, olvasgatlak még Benneteket, üdv:

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Ismét jól le vagyok maradva. Próbálok olvasni, de írni nem fogok tudni még egy darabig, mert elromlott a monitorom (a dög számítógép). A párom gépéért pedig közelharc megy. Kép Lenne még egy dolog, elõször itt kérdezem meg, mielõtt felteszem máshova is. Tudtok-e valakit, akit érdekelne olyan munka, ahol szóróanyagokat kellene eljuttatni kórházakba, védõnõkhöz, termékbemutatót tartani. Talpraesett kell hogy legyen. Autó elõny, idõnként szükség lenne rá. A fizetés elég jó.
No, megyek, mert elalszok helyben. A betegeknek mielõbbi gyógyulást, az egészségeseknek további egészséget! Kép
Üdv,
Liesel
liesel
 
 


Lányok,

igazán szégyellem magam, hogy a züllés óta még nem is irtam, pedig tényleg jó volt, sokkal jobb, mint vártam. Ezért jó pesszimistának lenni..... Persze mindenki más volt, mint képzeltem...Pötyi akkor átaludta az éjszakát, így nem is volt vészes a dolog.
Azóta ez már romlott, de még türhetõ, 1x kelünk ált., aztán meg 5 és 6 között, még kis szendergés cicin kb. fél hétig. Amikor lehet, délután együtt szundizunk.

Pötyivel egyébként minden rendben, bár most este 37.5 volt ( végbélben) ami ugye határeset. REmélem ne mlesz semmi. Mindig feláll és próbálkozik nem kapaszkodni, rövid ideig sikerül is neki. AZtán totty.

Bevallom, hogy nem olvastam el mindent, csak végigfuttatam a szemem....de már káprázik... dolgoztam ma, és egész nap a gépet bámultam. Aztán rohantam haza, hogy szoptassak meg vacsit csináljak az én kis férjemnek, aki eezek után fél tízkor állítotthaza.. Kép de nem haragudtam ám....

PM! Utólag is happy birthday, és Te honnan ismered a Jegenyét?

Elnézést kérek mindnekitõl, mindnekinek jobbulást, meg most jó alvást.. még leszinkronizáom az oldalt, aztán holnap -ha lesz egy nyugodt félórám elolvasok mindnet és írok is. Tegnap akartam ,csk a vmi miatt nem jelent meg a lap alján az ablak, ahová írni lehet.

Pusszancs: KRiszta
pötyimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?