Új privát üzeneted érkezett!

Igen, úgy a kép éppen lemarad... Nem?
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


De. Na mindegy, marad a másik helytakarékos vonalzó...

Mesi nem hagy kijutni a konyhába... Itt bezzeg ülhetek, akkor elvan...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Én is csak a belsejéből a kódot szedtem ki szinte, így fért be a három vonalzó.
Az őszieknél asszem van akinek öt vonalzója van. Én őt kérdeztem.

Erika

Kép
viera
 
 

 
 

Köszi csajok! A babafalvából befér az 5, nőivonalból csak kép nélkül... :(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


KépKép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hát ez nem jó így se, inkább hagyjuk! Mostmár lenyomom Mesit, ha ordít, ordít... Mosogatni meg főzni kell, de nagyon!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

(Bocs, hogy kísérletezek!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

szegény Marcin nagyon látszik, hogy beteg, olyan kis esetlen, csetlik-botlik :( !
De. aludt fél órát, most nem volt hajlandó elaludni délben, kiváncsi leszek, hogy mikor dől ki.
Pedig most én is akartam vele szunyálni, hogy este jobban bírjam a kiképzést!!!

Úgy várom már, hogy holnap vizsga után, ha hazaérek én is nekiálljak a mézeskalácsnak. Szerintem megsütöm a vaníliás kiflit is, az is olyan, hogy sokáig eláll.

Hol vagytok csajok??? Lehet, hogy ez már év végéig így megy, de remélem utána újult erővel írunk egymásnak :) .

Megyek én is tágítani a fejem.

Puszi

Eni
marcy
 
 


Csak benéztem, megint raktam pár képet a BLOGRA

Sütni kéne, de most nem megy. Majd holnap hozzáfogok. Végülis van még 6 nap...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jajj, én is úgy szerettem volna aludni egy jót, de 20 perc után megcsörrent a telefonom, utána meg fel is ébredt Beni. Nem tudom miért van igy, de eddig 3-3,5 órát aludt de.+du össz., most meg egy alvással csak 2-t. Sőt 11 kor ebédelt lefeküdt, de 12 kor már megint fent volt.Szerintem a foga jön, mert 3 kendőt cserélek rajta naponta, és még igy is átázik a bodyja. Szóval 2 órát aludt, egy sirással aminek az lesz a következménye, hogy fél 7 kor már szédeleg majd.
Ő is köhög és folyik az orra. Én most csak Cebion cseppet adok.

A betegségről jut eszembe: van olyan anyuka közöttünk aki az 1. babával, vagy most a másodikkal otthon marad,otthon tud maradni 3 évet? Csak villám szociológiai tanulmány egy anyaghoz, hogy kb 20 anyából hányan maradnak otthon 3 évig.????

Marcy és a többi beteget ápoló anyuci-kitartás!!!!!!!!
Amandi neked is! Gxógymanók mennek!!!!!!
Én karácsonyra azt kértem a férjemtől, hogy alhassak délig!!!!

Marcy, és Preni-ügyesek legyetek a vizsgán!!!
Meteor! Nkeed most nincs vizsgád?????

Mézgombi, Colett,Kimike hol vagytok????????

Én vasárnap kezdek sütni! -nem válaszoltatok, gyurma formákkal is lehet szaggatni? Abból van picike krékerszerű. Igaz kacsa meg halacska, de oly mindegy. :roll:

benianya
ákosbenianya
 
 


Helló!


Jaj, csak irigykedem, mi sehogy se állunk a karácsonnyal. Pl. férjemnek nagyon nem tudom mit vegyek, ő nem kér semmit kijelentéssel eléggé nehéz. Járom a boltokat valami pulcsi, vagy ing kéne, de ami most divat, az nekem nagyon sürke...(szó szerint mindenhol szürke semmilyen pasi ruhák vannak). Viszont tegnap volt ovis "buli", édes volt Máté, eltekintve a nemalvás következményeitől. Annyira ette a beiglit (így írják?), hogy eldöntöttem egy életem-egy halálom csinálok most először. A sütőt már úgyis megkaptuk, muszálj, hogy sikerüljön!

Amandi: Lehet, hogy lenyúlom a lazac receptet, mert uram azt akar csináltatni velem. Ez a hol legyünk szenteste problema ismerős. Mi mindig anyuéknál vagyunk, ami jó is, meg nem is. Nekem nem kell kaját csinálni, de annyira elfáradnak a gyerkőcök, és későig maradunk, hogy a mi ajándékunkainknál már alszanak. De én úgy vagyok vele, hogy addig leszünk így amíg ők vannak, és örülök, mert ők tényleg imádják az unokákat. Betegség durva! Na, meg az orvosok!

Marcy: Én is éjszára szoktam hagyni a tanulást, sajna. Tényleg cici helyzet? Noi kakóal szokott le, szerencsére már csak reggel iszik cukros kakaót, este tejet. Azért örülök, hogy ilyen sokáig szopizott. Bár a mellem durva. Vagyis mellhelyem... :oops:

Viera: Jók a képek, külömben hol voltatok helyileg?

Ex: Bódogságos szülinapot? Hányadik 25. ? Jaj, én is annyit szeretnék!!!! Meló megy ezerrel?

Gabella: Jó a pulcsi, nálunk Anyu kötött nekeik, kicsit ciki de én nem tók. Egyszer próbáltam, akkor anyu kérdezte, hogy hol dugja be az ember a kezét? Mondtam, ja, azt már nem tóm....Na, itt hamar feladtam.

Mentem, ovijárat.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Benianya! Én úgy néz ki, itthon maradok 3 évig. (Remélem, tovább nem...) Én már 2002. június eleje óta itthon vagyok... (Ok, volt 2 hónap biztosítósdi, de az nem volt komoly.)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya: én a 2. gyerkőc 2 éves kora után (talán 1-2 hónapot még ráhúzok a szabadságok miatt) megyek vissza dolgozni.

Colett: most, hogy Marci beteg ezerrel cicizik, de már nagyon kivagyok!!! Fáj nagyon, hogy sokszor a semmit szívja, de egész nap azt mondogatja, hogy ci-ci ci-ci és nyúl a pólóm alá...
Most egy kicsit engedékenyebb vagyok vele, de ha kilábal a betegségből, akkor minden a régi kerékvágásba kerül.
Reggel van cici, egyébként még egyszer napközben, általában késő du. és kész. Ez addig megy, amíg végleg el nem apad a tejem, vagy a végtelenségig????????????? ÁÁÁÁÁÁÁÁ
A mellem nekem is pocsékul néz ki, nem vagyok elragadtatva. Na jó, sosem voltam...
Mondtam is Istinek, hogy elfut a méreg és a 2. baba után megcsináltatom a mellem. Nem akarok nagyot, sőőőőt, de azért mégis legyen vmi formája. Isti azt mondta, neki így is tetszik, sőt tök jó, hogy ilyen puha 8) :roll: ...
Ja egyébként a 2. baba után a végleges szőrtelenítés is képben van :roll: :D ! Kész vagyon!!!
Na most aztán untattalak benneteket az 5 éves tervemmel :twisted: !

Inkább megyek tanulni.

Eni
marcy
 
 


Fú, Marcy! Erről én is beszélgettem egy barátnőmmel még régebben, hogy egy kis cici igazítás kellene a gyerekek után, ő még mindig tervezi, de én ezt csak egy pillanatig gondoltam, mert annyira rettegek minden fájdalmas dologtól, hogy inkább leszek ronda. Amíg apát nem zavarja, elvagyok, és hát legfeljebb jól tartó cicifixeket kell keresnem... :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya!

Én 1996 óta "csak" ANYA vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mióta Alex megszületett nem dolgozom!
Persze ehhez kellett egy olyan férj,mint amilyen van! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Benia:
Hát persze, hogy lehet gyurmaformával. Mindennel lehet, ha az van picike, akkor hajrá. Kiváncsi vagyok, majd tegyél már fel képeket.

Tényleg csajok, akik sütnek mézeskalácsot:
Ti díszíteni fogjátok? Én nem. Ja, de ezt egyszer már leírtam kb. két napja. Bocsi.
Én körbehúznám cukormázzal, vagy mivel, de nem tudom, hogy hogy kell. Az a habkinyomó vagy mi nagyon nagy hozzá szerintem. Akkor meg mivel.

Colett:
Veszprémben voltunk,a Villa-Medici-ben. Hát valami gyönyörű hely.
Nem nagyon lettek jók a képek. Ha egy picit kiváncsi vagy, menj már rá a honlapjukra, csak azért, hogy lásdd mit láttunk mi a szállodából éjszaka, vagyis sötétedés után. Kivilágítva minden...
Egyetlen bánatom az volt, hogy nincs gyermekpancsoló, tehát mindig ott kellett lennem Noémivel. De volt ám két ari barátnőm, ők átvették amíg én szoliztam, ilyesmi.

Felhoztátok itt ezt a témát, hogy ki meddig marad otthon a gyerkőccel. Én tuti három éves koráig. Zoránnal is addig maradtam. Igaz, az utolsó év húzós volt, mert én már kevés voltam neki, kellett a közösség, én meg ugyancsak vágytam már vissza emberek közé a munkahelyemre.
Noémivel szinte ugyanez lesz a helyzet, hiszen szinte öt év korkülönbséggel egyszerre fogantak, egyszerre jöttem el a munkahelyről, ugyanannyi szabim van, mondjuk asszem két gyerek után már több. Na, szóval mikor elkezdi az ovit, az lesz 2009. szeptember és én kb. novemberben megyek vissza dolgozni. Szeretek Vele itthon lenni és kihasználom az uccsó gyermekkel járó mindenfélét.
Bár most megint elég hisztis. Én nem tom mi van Vele. Nem engedi, hogy tisztába tegyem, állandóan a lábamat fogja, de ezt senki nem hiszi el, mert máshol, meg ha van valaki nálunk egy angyal. Csak velem csinálja ezt. Apával sem.
Zorántól mindent elszed, kiabál, veszekszik. Akarotos kis libuci.

Most amúgy is kezdek kicsit befordulni depibe a karácsony miatt. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy még sehogy sem állok. Sós süti ugyan kész, holnap mézes kész lesz, gyerekeknek és rokonságnak ajándék megvan, kivéve Anyukámat, de bemegyek a Tesco-ba és lerendezem, mert tányérkészletet kért.
Viszont Apának, hát fogalmam sincs.

Na, nem hangolok le senkit.

Erika

Kép
viera
 
 


Ja, ez lemaradt:

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Igaz, engem senki nem hiányolt.... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért egy kis eltűnés után ismét itt vagyok!
A hétvégét ugye a szüleimnél töltöttük, a héten pedig ezer dolgom van, hiszen szombaton elutazunk és jan 6.-ig haza sem jövünk!!
Dani megint egy kicsit náthás, így ma sem kapta meg a 18 hós szuriját, sebaj, majd januárban.
Kerestem anyuméknál pár kiskori képet, amit már a múltkor ígértem, meg teszek fel a hétvégről is. ja és egyet ráadásnak: apum egy jópofa karácsonyfatartót vett, na ezt is lefotóztam!
Íme a képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Hétvége:
Kép
Kép

Karácsofatalp:
Kép

Na, most lépek megint, aztán holnap jövök újra és este is, mert apa ismét össznépi buliba megy.

Szép estét!
Pusszancs!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok.

Töredelmesen bocsánatot kérek mindenkitől, hogy az utóbbi napokban nem jelentkeztem, de remélem, nem kell hosszadalmasan magyarázkodjak: a nap végére lefáradok, bedőlök az ágyikóba, na meg Petizek. ;)

Meg intézkedek, anyósnak meg kéne csinálni a naptárját, már átszerkesztettem az exceltáblát jövő évire, képet kéne bele válogatni, meg kinyomtatni, spiráloztatni...csupa apróság. :?

Hó itt is esett, Petinek nagyon tetszett, a tatám ma szedte le a szánkót a padlásról. Képek még nincsenek, de ha a hét végére is marad még némi fehérség, majd csináltatok párat a férjemmel.

Mindenkinek köszi a köszöntéseket, nagyon jól estek!

Nancsa, nálam még semmi személyes nincs, majd ha letelik a próbaidőm, és nem billentenek fenékbe, akkor rendezkedek.

Alziza, remélem a legkisebbed már jobban van! Nálunk a 18 hós oltásnak volt némi mellékhatása a múlt héten, de azóta lekopogom, minden rendben van.

Preni, örülök, hogy minden simán ment a hétvégén. Édes lehetett Peti, ahogy elmondta, merre jártál.
A férjed miatt ne aggódj, azt hiszem, tudom, mit érzel...én, mióta dolgozom, nem fordult elő, hogy vitatkoztunk volna. De előtte én is sokat panaszkodtam, biztosan emlékszel.
Bőröndhúzos Peti szupiédes. :)

Bénianyu, na én is pont ugyanúgy tanultam mindig, mint a párod! Olvastam a vizsga napján a vonaton, vagy hajnalban a koleszszobában...
Figyi, nem vagy infantilis! Én is imádom a telet, szeretek hógolyózni, stb. A szánkóval kapcsolatban van némi fenntartásom, de ettől függetlenül nem tartom magam besavanyodottnak...
Jaj, a beszéddel én is így vagyok. Mondom mindig Petinek, hogy nem értem, erre csak ööööööö a válasz, én meg legszívesebben a falnak mennék.
Figyi, ha nem találtam volna munkát, én is itthon maradtam volna a fiammal. Persze nem ez volt a cél, szerintem nem is nagyon van olyan, aki ezt megengedheti magának.

Viera, apának még nálunk sincs ajándék, és nem is tudom, mikor fogom megvenni, majd megveszi magának...időhiányban szenvedek.

Marcy, nem olyan vészes ám az államháztartás! Ott is lehet mellédumálni, mindenhol lehet...szerintem.
A fiad hogy van? Remélem, jobban! Germicid? Nálatok nem ír fel a doki amidazophen kúpot? Olcsóbb és "biztonságosabb", a Germicidben a mi dokink szerint van valami segédanyag, ami nem egészen jó...
Ja, DM-be mi is voltunk szombaton, a férjem fizetett, otthagyott némi pízt. :o

Meteor, homeopátiás immunerősítő az enhiacea, van golyócskája és cseppje is. De van hasonló elven alapuló, mint amit Amandi írt, Broncho-Vaxom a neve.

Gab, rácsodálkozás nálunk is volt, Petinél a hósimi a nyerő. Na meg ahogy megy benne, és ropog a lába alatt.

Amandi, én ilyen vizsgáljon meg a gyerek dokija eleve nem kérek. Valahogy eszembe se jutna...
Hát nálunk is megy a tévé, de nem látom, hogy javítana-rontana Peti beszédfejlődésén. Tény, hogy nem kapkodja el.
Karácsonyi jövés menés már 23-án elkezdődik nálunk, akkor anyóshoz megyünk ebédre, a 24.-e az közös, 25-én jönnek a nagyszüleim, 26-án mi megyünk hozzájuk, ott lesz anyukám testvére és a családja, így ez a "családi party".

Colett, ja, negyed X. :)

Andy, a második képen mintha Danit látnám! Kiköpött másod.
Karácsonyfa tartó :D

Na megyek, jó éjt mindenkinek.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Nagyon boldog szülinapot!!!


Kép



Bocs, csajok!

Hulla vagyok! Ma ezer volt a dolgom. Remélem holnap ideérek!

Reni
Kép
prenata
 
 


Hali!

Mit szóltok az én kis angyalkámhoz?
Itt ülök kint vele a nappaliban 11.00 óra óra. Előtte pedig majdnem egy órán keresztül simiztem a kiságyban.
Már volt azóta tápszer, tiszta pelus (eddig is tiszta volt), Nurofen.
Próbáltunk összebújva aludni itt a nappaliban, eltol magátó. Bent ringatom a bébihordóban, ott is eltolja a kezem.
Most bekapcsoltam a laptopot, itt ül mellettem, játszik egy kispárnával és most megnyugodott.
Igen, megnyugodott, de hát nem alszik.
Én megőrülök, olyan álmos vagyok. Mi lesz velem így ma? Sütni akarok, ajándékért rohangálni, ilyesmi.
Drágám tudja mikor kell időzíteni a bombát.

Kép
Álmos vagyok!!!

Ti ilyenkor mit csinálnátok?
Apánkat nem keltem fel váltani, mert örülök, hogy alszik. Hétvége óta be van gyulladva a veséje és úgy fáj, hogy alig bír megmozdulni. Ráadásul tegnap neki is hajnal ötkor kellett kelnie.

Na, jó, aludjatok csak.
Puszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Gyors helyzetjelentés:
Még mindig ébren vagyunk. Fél négy óta már teletabit nézünk. Sehogysem tudom elaltatni. És ha megunja egy helyben, csak akkor nyafog. Hasa nem fáj, nem pukizik, szájában nem kotor, gondolom a foga miatt sem lehet. Akkor?
Találós kérdés.

Nem tudom hogy bírja, én már kevésbé. Négykor túl voltam az első kávémon.

Erika

Kép
viera
 
 


Oriandy! Dehogynem hiányoltunk, jó, hogy jöttél.(én egyébként azt hittem már elutaztatok.) A 2. kép tiszta ani!!!Vagy inkább Dani tiszta anyukája!!!!! :lol: :lol: :lol:
NaGYON TETSZIK EZ A KARCSONYFATALP!!!!

Mi úgy döntöttünk kis ezüst fenyőt veszünk és feltesszük a kisasztalra, Beni miatt!
Én szerettem volna nagy fát, de nem merjük megkockáztatni!!!

Ex, de jó, hogy vagy megint!!!Isten éltessen sokáig!!!!!!!
Te jó é egy 10-essel vagyok vénebbb nálad!!!!!Használd ki ezeket A HAMVAS ÉVEKET!!!!!!

Viera! Fúúú, nem is tudom mit mondjak!Én alvás ügyben szigorú, vagy inkább következetes, de lehet, hogy egyszerűen csak szerencsés vagyok!
Szerintem Nonónak kezd felborulni a biológiai órája.Vagy közben voltak átalvós éjjelei?
Front?Csillagállás? Meleg, hideg, száraz levegő?
Valami tuti van. Próbáld meg, hogy levendulaolajat csöpögtetsz a párológtatójába a radiátorra. Vagy vizes pelusra levendulát, s azt a kiságy szélére terited a fejéhez!
Akárhogyis na, nem normális, hogy egy 16 hónapos baba éjjel fent van, tv-zik hajnalban, de. meg beájul!
Ha visszafekteted sir? Nem simized, csak (tudod már csináltad) visszateszed és kijössz?

Nagyon tetszik a házatok!
Ahol a fehér bőrkanapé van azzal szemben van a konyha?
Maga a konyha nem tűnt nagynak, ahhoz képest, hogy Te is állandóan használod.
Szép.
Jók a képek is nagyon.

Alziza, fú de szerencsés vagy. Bár be kell valljam 11 évet nem biztos, hogy kibirnék itthon. Bezizzennék. Bár igy Te már főállású anya vagy. :P
Várom a többbiek irásait is. Gyanitom kb. 20 ból ha 4-en maradhatnak 3 évig.

Ex! Hát nem csodálom, hogy mióta dolgozol nem veszekedtek apával-jó ha beszélgetni jut időtök!!!!!!

Peti hogy viseli?Nem hiányol?

Colett! Tetszik ez a mellhely! De hát mi már nem akarunk hódiani, s ha a párunk elfogadja, s szereti ahogy Marcy irta a puhaságát, akkor minek költeni rá. Hát nem tudom milyen lesz ha Beni már nem szopik, de én szivesebben nyomogatnék,nyunyuzgatnék egy picit leeresztett lufit, mint egy keményre felfújtat. Remélem tornával még elérhető majd, hogy valóban csak picit legyen leeresztett, s ne legyen ráncosan csoffadt. Na ezt a szopis cicis témát jól kitárgyaljuk! :wink:
Marcy! a végleges szőrtelenités tök jó dolog, csak olyan sokba kerül. Ha mos lennék 20 éves, tuti megcsináltatnám. Igy már minden fillér a gyerkőkre megy, s marad az epillátor meg a gyanta.

Szép napot nektek!Megyek ébresztem a csipet csapatot.Sulijárat ééés nagyooon hideg van kint!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali.

Viera, jézus, hogy bírod ezt a fentlétet? Én beleőrülnék...
Tény, hogy valszeg nappal fog aludni, én nem hagynám, habár, ha ma rohangálni akarsz, nem nagyon kivitelezhető...

Bénianyu, azért még beszélek a férjemmel. :wink: Hozzáteszem, ugyanannyit, mint amikor nem dolgoztam. :lol:
Peti jól elvan nélkülem...

És íme végre Peti babaalbumos fotója...ha valakit érdekel.
http://www.delmagyar.hu/common/kepgaler ... 071963.jpg

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Benia:

Át szokta aludni az éjszakát Noémi kb. 7-1/2 8-ig is. Nem tudom most mi lehetett vele. 11-kor felébredt, 00 óra 20 percig simiztem a hátát a kiságyban, de amint meghallotta, hogy próbálok kimenni, sírt. Ezért kijöttem vele a nappaliba. Ez általában be szokott jönni, itt elalszik és visszaviszem.
De most egyszerűen nem aludt el. Magam mellé fektettem, ellökött. Ha a bébihordóba tettem, ott ringattam, lökte el a kezem. Már leírtam, hogy megnéztem a pelusát, adtam neki Nurofent, stb. Utolsó gondolatom volt, hogy ha nézi a mesét, akkor hátha elálmosodik és elalszik. Ezek előtt még azt is kipróbáltam, hogy mint egy icipici babát ringatva sétálgattam vele. De nevetett, én meg alig bírtam el a súlyát. Ez tehát kilőve.
Mese közben otthagytam, mert majd elaludtam mellette, elmentem vasalni. Néha ránéztem,de még mindig fent volt. Akkor adtam neki egy plüss macit, meg egy régi cumit (nem cumizik, de gondoltam hátha), mondtam neki, hogy tejcsi. Előtte egyébként azt is ivott. Nézegette a cumit, néha odaérintette a szájához, de nem kapta be, azt sem tudja, hogy mi az. EGyszer csak mikor ránéztem, akkor már aludt. De ez már öt órakor volt. Akkor vittem vissza a kiságyába.
Nem szokott naphosszakat aludni, nem is tudna napközben, mert délelőtt jövünk-megyünk, csak délután alszik egyet kb. fél kettőtől háromig-félnégyig.
Szerintem ez nem sok.

Na, szóval nem tudom. Amire még gondoltam: nem lehet a 15 hós oltás mellékhatása? Azt kb. 10 napja kapta. És még egy-két pötty is van rajta, arra meg azt fogtuk, hogy megcsípte valami a kiruccanás alatt. Egyébént Veszprémben végigaludta az éjszakát 8-ig.

Amit láttál, az nem a nappalink, meg nem a konyhánk. Van egy hátsó helyiségünk, egy ilyen vizesblokk vagy mi. Ott van egy ülőgarnitúra, télen bent vannak a kinti székek, asztal, van egy jacuzzi, meg egy kis konyhaszekrény mosogatóval. Lépcsőn felfelé pedig egy szoba Zoránnak ha majd nagyobb lesz, plusz egy pár kondigép és egy infraszauna.
Szóval nem ott lakunk.

Na, most kezdeném a süti összegyúrását, de félek, hogy pont közben felébred Noémi. Az előbb már hallottam, hogy nyöszörög. Pedig ez még mindig kevés alvás, az éjszakait még nem pótólhatta.

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok!

Mi van akkor, ha az összegyúrt tésztát beteszem a hűtőbe, mjd délután kiveszem, picit meglangyosítom, hogy ki tudjam nyújtani, szaggatni és majd délután megsütöm.
Két adag megsült, de Noémi felébredt és nem bírok vele.

Segítsetek gyorsan válasszal!
Már az idegösszeroppanás szélén állok, itt bőgők. Itt a karácsony, sehol nem tartok, se ajándék, se semmi, ez a kis cafka meg most akar éppen porrá zúzni.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Viera!
Ez nem semmi!
nekünk Alexel volt egyszer egy ilyen,kb. ugyanennyi idős korában!Felkelt hajnalban és nem aludt vissza,aztán kivettük a kiságyból és játszott reggel 7-ig!A mai napig fogalmam sincs,hogy miért volt ez?
Reméljük Nálatok sem lesz több ilyen! :lol:

Andy!
Jó a karácsonyfatalp! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Benianya köszi a hiányolást. Kórházban voltam 6 napig, epeműtétem volt. Nem is tudtam még igazán visszaolvasni.

Minden névnaposnak, szülinaposnak sok boldogságot és minden jót kívánok!

Viera, szegény, ne idegeskedj! Még csak 19-e van. Nekem most karácsonyi hangulatom sincs. Sütési tanácsot nem tudok adni sajnos. Na meg amúgy is kimaradok most a nagy eszemiszomból, mert diétázni kell. Persze azért a családomat nem fogom sanyargatni, nekik lesz ünnepi menü. :-)

Mennem kell, nem igazán kényelmes a gép előtt ücsörögni. Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Halihó, sziasztok!

Itten vagyogatok, végre van egy kis időm.

Kimike: jobbulást, nem lehet semmi pont karácsony előttre "időzíteni" a műtétet :cry:

Oriandy: tök jó a karácsonyfatalp, a miénken három rénszarvas van, a férjem csinálta, majd lefotózom.

Bálint megint beteg, vírusos torokgyulladás a szokásos tünettel: folyik az orra, szívjuk, de alig jön, levegőt viszont nem kap. Nem lázas, nem köhög. Én is picit náthás vagyok, na de aki hóesésben egy ujjatlan topban pucol ablakot.... :oops: :shock:

Amúgy zajlik a karácsonyi őrület: egy adag zserbó kész, fa megvéve, ajándékok becsomagolva (az ÉDÁSZ borítékba tette csak, aranyos 35 ezer forintos csekk, bef. határidő: 12. 24.), ablak, függöny tiszta. Még van egy adag zserbóm megsütni, csinálok kókuszgolyót, és a nagytakarítás.

Viera: hogy van a sógorod? Hazamehetett már? Noi nemalvása kiakasztó lehetett, nem is tudom, mit csinálnék. Asszem Benianyához hasonlóan következetes vagyok, vagy szerencsés. Bár az elmúlt héten kétszer is volt, hogy nagyon sírva ébredt este, nem tudtam visszaaltatni és ki kellett venni. Olyan volt, mintha megijedt volna valamitől (pl. nem kap levegőt, vagy beverte a fejét a rácsba). Amint viszont megnyugodott a vállamon, már tettem is vissza, picit sírt, aztán elaludt (szerintem nem is ébredt fel rendesen..) éjjel is ha ébred, még villanyt sem kapcsolok, sötétben keresem az előre fix helyre rakott cumikat, vagy ha melléfekszem a földre, akkor sincs játék, meg semmi, anya is alszik...stb.

Benianya: igen, bebarnultam. Persze nem ilyet akartam, mert ez majdnem fekete, én csak barnát szerettem volna. De mivel az előzőleg vett csokibarna hajfestéktől vörös lettem, most vettem egy sötétbarnát....nem sikerült... :? majd legközelebb. gyanítom, visszatérek a régebbihez, világos vöröses barnás, szőke melírcsíkokkal. Ja, tényleg, holnap még fodrászhoz is megyek, meg epilálni akarok...mégiscsak karácsony :wink:

Vizsgásoknak sok-sok drukk, betegeknek gyógymanók, név- és szülinaposoknak pussz!!!

Nem tudom, jövök-e még, remélem igen. Mi Pestre megyünk első ünnepen, és másodikon jövünk haza. Izgi lesz, Bálint még nem aludt máshol, csak autózás közben....Remélem, nem bőgi szét az ünnepi éjszakát!

Na, Maócska felébrdet, visszaolvasni sincs időm, mert szokás szerint sírva kel.

Bocsi, akinek nem válaszoltam, pusz!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Móni!

JOBBULÁST! Remélem, hamar helyrejössz. Nagyon fáj? Sógornőmnek meg vasárnap éjjel volt vakbélműtétje... :cry:

Ex!

Én is boldog szülinapot kívánok! Milyen tortád volt? :oops: tudom, hogy gáz, de én a szülinapról mindig először a tortára gondolok... kicsit mint Micimackó


Era!

Nálunk akkor szokott Misi nagyon hisztis lenni szervi ok nélkül, amikor én is nagyon feszült vagyok valami miatt. Rossz, mert pont akkor lenne jobb egy könnyen kezelhető gyerek, de így van. A karácsonyi készülődést nem tudod valahogy redukálni? vagy valakit bevonni segítségnek? Talán ha te picit "leeresztenél", Nonó is lenyugodna.


Mi nem tudunk készülődni, mert folyton csak csomagolunk, csomagolunk, csomagolunk, stb. Meg dolgozom is, Gábor meg a munkája mellett szív az építkezésen. De egyszer csak vége lesz, és akkor remélhetően lakható lesz és szép. Tegnap éjjel kivittünk rettentő sok dobozt, amikbe törékeny cuccokat csomagoltunk, mert itt már nem fértünk el tőlük. A végén úgy lihegtem, mint egy aerobic órán :lol: Persze a férjem jobban bírta, mert ő rendszeresen sportol. De büszke voltam, hogy én is csak a végén nyúltam ki, amikor már kb. 2 órája cipekedtünk. Ja, és tegnap voltam Monoron ügyintézni valamit az autóm kapcsán, ezáltal (meg a dobozok kivitele este) egy nap alatt vezettem 120 km-t. Erre is büszke vagyok ám :oops:

Új hírünk: a 15. fog is áttört!!! Iszonyat egyszerre jönnek, ez a jobb alsó szemfog.

Reni!

Nagyon örülök, hogy jól sikerült a buli!!! Peti tényleg édi a bőröndöddel. Ha jól emlékszem, te csodálkoztál, hogy ilyen későn jöttek nálunk a szemfogak. Nem tudom, mi a hivatalos "menetrend" erre, de Misinek először kijöttek a metszők (8 db), aztán egy sorozat őrlő (4 db), és most a szemfogak, azokból már csak a jobb felső hiányzik. Nálatok másképp jönnek a fogak?

Benianya!

Nem tudom, mikor sikerül kistesó, de szeretnék a kistesó 3 éves koráig itthon lenni majd. De igaziból én nem vagyok releváns, mert ugye én most is dolgozom valamennyit a szakmámban, meg ezt lehet itthonról is csinálni, és azt is elképzelhetőnek tartom hosszabb távon, hogy annyi melót vállalni önállóan (vállalkozóként) majd, mintha kb. 5-6 órás munkahelyem lenne, és akkor tudok foglalkozni a gyerekekkel is. Már írtam korábban (bocsi az ismétlésért), hogy bennem elég neurotikus nyomokat hagyott, hogy anyám állandóan csak dolgozott, és sosem volt velem. Ezt próbálom elkerülni, én szeretnék majd társasozni a gyerekeimmel, meg kirándulni, meg múzeumba menni, meg sétálni, esetleg sportolni is. Kolléganőmék pl. négyen jártak edzésre, a két gyereke kezdett karatézni, és az edző rábeszélte a szülőket is, hogy akit érdekel, csatlakozzon, és hétfőn meg csütörtökön együtt mentek sportolni. Nekem ez nagyon tetszett, szerintem tök jó fejek.

Most nem jut eszembe más, mert még dolgoznom kell, és már azon jár a fejem :-( meg még ma meg akarok csinálni három törékeny cuccos dobozt (azokat főleg én csinálom, anyám csak a saját hobby cuccait csomagolja el a törékenyekből, az étkészlet, jénai, lámpa, váza, dísztárgy szakasz az én feladatom). Azt hiszem, Misi simán elaludt most :-) ez nagyszerű, mert tegnap 1,5 óra alatt sikerült csak neki, éjjel kellett gyógyszert is adni, meg még azután is sokszor felsírt, forgolódott...

Mindenkinek puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Kata, nem fáj, csak még nem lehet emelgetni, és fáradékonyabb vagyok. Igazán a műtét utáni első 24 óra volt kellemetlen. De ennél sokkal jobban megviselt az a morál, ami a kórházat jellemezte. Az, hogy 3 napig minden reggel úgy ébredtem, hogy ma műtenek, aztán mondták, hogy mégsem. Egy rémálom volt. Egyetlen orvos volt, aki meghallgatta a panaszáradatomat és nem kezdett el mellébeszélni, tudom, hogy nevetséges, de ott, akkor, abban a helyzetben baromira sokat jelentett ez nekem. Akiben éreztem a hivatástudatot és az emberséget. Nem is akarom részletezni, mert nem akarok senkit sem a negatív élményeimmel bombázni, és én is szeretném az egészet elfelejteni. Lényeg, hogy túl vagyok rajta. Egy tanulsága volt, rádöbbentett, hogy az egészség mindennél fontosabb, nagyon fogok vigyázni rá.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, jól eltűntem, de itthon van apánk is, meg végülis nem is voltunk itthon. És mostantól beindul a nagyüzem, sütés-főzés-takarítás, úgyhogy nem nagyon leszek már idén. Remélem, nem fogtok elfelejteni minket! :-)

Era! Mézeskalács! Díszítés. Mi egyszer kipróbáltuk, porcukorral kell kikeverni tojást, és olyat is csináltunk, hogy ételszínezékkel kevertük ki a porcukrot, és 10 ml-es fecskendőt vettünk a patikában, azzal nyomtuk ki. Csak sokszor kellett felmelegíteni, mert beleszárad a máz.

Hö, csak pislogok, hogy milyen helységek vannak a házatokban! Biztos jó nagy ház! (Bocs, ha bunkó a kérdés, de mivel foglalkozik a párod? :oops: )

A sütitésztát nyugodtan el lehet rakni egy kicsit a hűtőbe, sok olyan van, amit direkt pihentetni kell egy kicsit, szóval néhány óra biztosan nem árt neki, én is szoktam ilyet csinálni. Bár a válasszal már elkéstem.

Karácsony miatt meg ne hangolódj le! Nem érdemes gürizni, hajtani, csak legyetek boldogok, érezzétek jól magatokat, a gyerekek is azt értékelik a legtöbbre, nem a sok kaját! (Én még jobban el lehetnék kenődve, mert hát ajándékozás csak a család három gyerekének lesz, egymásnak se veszünk semmit, de mégis boldog vagyok, mert már nem dolgozik apa, sok napot itthon leszünk együtt, már megvan a fenyőfánk, együtt fogunk sütni-főzni, és már azt is várom, hogy menjünk anyuékhoz 24-én mama meglepi szülinapi ebédjére. Tök jó fényképes hatalmas tortát rendeltünk neki, a hugom sültes tálat rendelt a helyi konyhán, anyu csinálja a salátákat, sütiket, a másik lánya meg unokája meg a piát rendezi, szóval tuti lesz!)

Noi nem semmi! Nem lehet, hogy érzi, hogy feszült vagy, és azért nem alszik? Nincs ötletem, szerencsére Mesi éjjel alszik, ha fel is kel, köztünk visszaalszik...

Benianya! Szaggatni mindennel lehet, ha tetszik a forma! :wink:


Andy! Azért nem hiányoltunk, mert igazoltan voltál távol! :lol: :lol: (Mondjuk engem se hiányolt senki, jó, csak egy nap nem jöttem...) Nagyon jók a kiskori képek! A lavros a legjobb! :lol: Dani is nagyon cuki, és nekünk is hasonló karácsonyfatalpunk van, csak nem arany a szánkó, hanem olyan antik hatású. És még persze nincs a fa se beleállítva.

Kimike! Nagyon sajnálom az epeműtétet, de így utólag már csak annyit kívánok, hogy gyorsan épülj fel, és legyen szép karácsonyotok!

Kedves többiek, bocsi, hogy nem reagálok, de mennem kéne dolgomra.

Majd jövőre jelentkezem! Boldog karácsonyt mindenkinek! (És ha nem jönnék, boldog új évet is!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

Kimike: én is jobbulást kívánok és remélem, hogy az ünnepekre már a régi leszel :) !!! Milán hogy viselte a távollétedet???

Vicky: Bálintnak mennek a gyógymanók :) !!! Talán karácsonyra ő is jobban lesz!

Wkata: nektek jó csomagolást és ne idegeskedj!

Gab: ha már nem írsz addig, akkor jó szórakozást a nagymamád szülinapi buliján :) !

Ex: a 2 ünnep között is dolgozol???

Viera: képzeld, most hívtam a fajáték shop-ot, hogy mi van a hintalóval, erre közli velem a nőci, hogy tönkrement vmi és a regisztrációt ugyan látta, de a megrendelést már nem és hogy neki ebből mekkora kára keletkezett stb. Hát nekem is, mert így nem lesz hintalovunk...
Most anyukámnak átadjuk az egyik ajándékot, mert a hintalovat ő vette volna, viszont nem akarok össze-vissza vásárolni mindent. Ez van... Nektek szerencsétek volt, kár hogy nem rendeltem meg én is elöbb...

Ma le kellett mondanom a kozmetikusnál az időpontot, mert apukám csak du. tud eljönni vigyázni Marcira, viszont akkor legalább sütni tudok, holnap pedig bepótolom a kozmetikát :) :) :) !
Ezt a cukormázas dolgot vki írja le nekem, mert nem tudom az arányokat...
Mennyi tojásfehérjéhez mennyi cukor kell??? Gőz felett kell felverni, vagy csak simán??? Analfabéta vagyok...


Köszi

Eni
marcy
 
 


Marcy!
Nézzétek meg a Kikában ha még van időtök.
Hátha ott van, ott rengeteg fajáték van.

Bocsi a többiektől, majd írok délután, de nincs időm most.

Gabi!
Az idén már nem is akarsz írni! Megdádázlak!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Marcy! Sajnálom a hintalovat! miket vettetek még. az szerintem is nagyon jó, hogy nem kezdtek el fölösleges dolgokat vásárolgatni a hintaló helyett. Hát IKEA szerintem felétek nincs, de gyanitom pl. az okos játékok boltjában-ha van ilyen nálatok, vagy valamilyen fajátékokat árusitó boltban még kaptok. Lehet, hogy a kar
ácsonyi faluban-vásárban-nem tudom nálatok hogy hivják-is van. Bár valószinű, amit ti néztetek az olcsóbb lehet nem?
Hajrá kozmetikus!
Viera!Tessék pihenni!!!!

Gab, hát ne már! 2 hétig nem jössz!!!!!??????Azért ha belefér az idődbe számolj be 27-én a karácsonyról!!!!!!
Szilveszteri buli?

Oriandy, Te mikor jössz utoljára és legközelebb?

Kimike!!!Fúú, megdöbbentem!!!!!Minden elismerésem a tié, pici gyerek meg munka mellet bevállalni egy epeműtétet! Feküdj sokat és "hagyd a koszos ruhát másra"....
Vágtak, vagy olyan kis lyukakon át kamerás szondával operáltak?
Hát akkor Te sem nagyon bulizol szilvezsterkor!!!Bár azért remélem addigra teljesen jóül leszel.
Epediétánál csak töltött káposztát nem ehetsz nem, a többit szabad. Beigli, szaloncukor, geysztenyepüré, kocsonya stb.
Legközelebb egy tavaszi tisztitókúrával kösd össze a műtéted :wink: -de inkább ne legyen legközelebb.

Ex, mit kaptál?

Wkata! kitartás!
ez a karatés dolog nagyon szimpi, nekem is van ilyen ismerősöm akik együtt járnak a gyerkőkkel edzésre.
Nekem is sokat dolgozott anyu, mivel egyedül nevelt fel-sokat voltam bent a munkahelyén, de én mivel megtehetem, van apa-többet tervezek a gyerekekkel lenni. Pl. mi mindfig mindketten járunk szülőire, az ovis kirándulásokra is mindketten mentünk, nagyon örült ám neki a lány. Sajnos volt akinek 3 év alatt egyszer sem tudtak elmenni a szülei. Sirt is nagyon.

Szóval 2 évtől dolgozni kell, de megpróbálunk nagyon sokat velük lenni, mert ezek az évek nem jönnek vissza sohasem.

Képzeljétek tegnap sirtam!
Beni evett az etetőszékben, egyszercsak megfogta a kezem a kis fejéhez húzta, belehajtotta oldalt a fejét a tenyerembe, dorombolt mint egy kiscica, majd elvette a kezem és bele pusszantós puszilt a tenyerembe. És mindezt olyan tekintettel, olyan édesen, azokkal a kis suta babás mozdulatokkal tette, szinte égetett a szeretete-hááát lányok teljesen odavoltam! Beszélni még nem tud, de minden porcikájával képes kifejezni a szeretetét!!!!!Annyira jó volt!!!!!!!


Kivánok mindenkinek sok sok szeretetet, szép ünnepeket a következő napokra!!!!!!!!!Akik már utaznak azok miatt ilyen korán-
Boldog Karácsonyt!
Szép Szilvesztert!

benianya
ákosbenianya
 
 


Marcy, nagyon hiányolt Milán. Mikor hazajöttem a kórházból első éjszaka aludni sem akart. Most pedig azt nem érti szegény, hogy miért nem veszem fel. Úgy sajnálom, de nem szabad megemelnem, még egy ilyen kórházi tortúrát nem szeretnék, így most kímélő üzemmódban vagyok.
Benianya, laporoszkópos megoldással (remélem jól írom) oldották meg a műtétet, 4 pici vágás van a hasamon. Sajnos ezt az időpontot nem én találtam ki, várólista van. Én most tartom a tisztítókúrát. :D Elég sok kaja tiltólistás, pl. a beigli is, mert az kelttésztából készül. De nem baj, lényeg, hogy soha ne kerüljek oda vissza, inkább ezerszer a diéta. Ez nagyon kis áldozat, nem is érdekel, simán bírom.

Mi újság a kismamáinkkal? Juca, Méz?
Vendég
 


Na jó, majd még jövök azért idén! De most megyek, sütöm a sós sütit, meg gyúrok még valamit holnapra.

Kimike! Így van, csak ügyesen! Szegény kis Milán! Úgy nem jó neki, hogy ülsz, és az öledbe adják? Vagy féltek, hogy úgy meg esetleg megrúg, vagy ilyesmi? Nem lehet egyszerű!

Marcy! Hát, leírni nem tudom a máz arányait, de pici tojáshoz rengeteg cukor kell, valami 5-6 evőkanál, mert először nehéz kavarni, de mikor feloldódik, nagyon sokat felvesz. Jó sűrűnek kell lenni, de még éppen kenhetőnek... (Hátha valaki tud pontosabbat.)

Megyek dolgomra, pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy el-el tünedezek, de így ünnepek elött (és sulikezdés elött) még ki akarjuk használni a barátnőimmel a lehetőségeket, hogy együtt lehessünk! Így szinte minden nap találkozunk, hol itt-hol ott.
Ma voltam a magán bölcsiben és beveszik Danit január végétől, olyan rendesek voltak, és úgy éreztem, nem azért mert ez fizetős hely, hanem mert valóban szeretik a kis prüntyikéket!!
Kaptam egy tályékoztatót is, de még beszélnem kell a csajjal, mert nem egészen igazodtam el rajta, mert 2 ár volt megadva: családi napos gyereknek 300 Ft/ megkezdett óra, nem családi naposnak 700Ft/megkezdett óra. De még ha 700 Ft is lenne óránként.... Valamit muszály, mert a bébiszitterrel meg úgy vagyok, hogy nehéz jót kifogni és amúgy ő sem biztos hogy kevesebbet kérne.
Mindegy, a sulit jan. végén kezdem és az első 300 órára kell csak feljárnom Szombathelyre, a gyakorlat itt lesz Sárváron, és talán meg tudom beszélni a dokival, hogy úgy menjek hozzá, amikor apa már hazaért! De ha ezt nem is tudnám megoldani, akkor is kevesebb ideig lenne a bölcsiben, mert nem kell elutazni Szhelyre.

Ma voltam a városban és megvettem mindenkinek a kari ajándékot, de azt hiszem még egszer ezt nem vállalnám!! Biciklin a gyerek, elöl a kosárban a babatáska + pár ajándék, és mindkét kormányon szatyrok. mire hazaértem Dani elaludt a bicón, így fel kellett cipelnem az alvó gyereket, a cuccokat....
ÁÁÁÁÁÁÁÁ. De túl vagyok rajta és ez a lényeg.

Finomabbnál-finomabb sütiket csináltok!! Én is sütök majd anyuéknál, pogit, meg csokis drazsés mandulás kekszet. Tvaly is megcsináltam és nagyon fini lett! Ja meg anyum az üdítős szeletet kérte. Tehát nem leszünk itthon, de nekem is lesz ám dolgom!! :wink: :lol:

Tesókával egyenlőre nem tudom hogy állunk! Ebben a hónapban elkezdtem a hőmet is mérni, és a peteérés után most szépen elkezdett emelkedni, de majd csak jövőre tudjuk meg mi is az eredmény!! A vonalzóm szerint pontosan január elsején kell tesztelnem! Ajaj, szóval hogy fogom kezdeni az újévet? Vidáman vagy szomorúan??? Majd meglátjuk!
Mivel nem leszünk itthon, nem tudom megírni (legalábbis ide!), de ha érdekel valakit, Benianyunak megírom majd sms-ben! Már megbeszéltem vele!!

Eni!
Dani is hintalovat kap anyuméktól! Ti honnan akartátok beszerezni? És mennyiért? Mert itt Sárváron van még!!! Több fajta is! Van színes fa elefánt fejjel és lovacska feljjel is. Ezek kb. 3500-4000 Ft-ok és van ami rendes hintaló (tehát plüss a paci), de az 10. ezer körül van! Érdemes lenne egyik nap eljönni ide! Nem laktok messze!! :wink: :wink: :wink: :wink:


Bocs, hogy most másnak nem reagálok személyesen, de lassan hazaér apa és hát... 2 hete szinte alig látom, mert céges buli céges buli hátán volt!!!
De holnap még jövök!! UTOLJÁRA!!! Mert szombaton reggel utazunk!
Szép estét mindenkinek!!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Tényleg Eni!!!
Mikor tesztelsz????? Nagyon kivi vagyok és tudni szeretném, de holnap elutazunk!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Csak bekukkantottam és láttam valamit:
Andy!
Nekem is írd meg sms-ben, hogy Tesóka veletek lakik-e már? :D

Nekem még egy mézeskrémesem van hátra. Annak is csak a krém része. A lapot házilag veszem. Isteni finom.

Utána kész. Meg én is. Karira most már mindenkinek minden megvan, csomagolni kellene, de rengeteget. Majd szerintem szombaton valamikor.

Pussz.

Erika

Kép
viera
 
 


Benianya: olyan hintalovat akartam venni, mint ami a babatalin volt az ára kb. 7500 Ft lett volna + postaköltség. Nagyon sajnálom.

Andy: tök jó, hogy lehet venni Sárváron még hintalovat!! Pontosan hol??? Szerintem elmennénk Istivel!!! Írd meg légyszi :) !.
A fa hintaló érdekel, nem a plüss, olyan a Metroban is lett volna, de Marcinak nem jött be...

Viera: ügyes vagy! Én ma csak a mézeskalácsot sütöttem meg a te fajtádat. Gondoltam megsütök egy adagot Gabéból is, de az túl bonyolult (legalábbis nekem :roll: ) .
Én a csomagolást vasárnapra hagyom és akkor még így is nagyon jó vagyok, mert általában az ajándékozás elött pár órával szoktam ezt a tevékenységet művelni...

Benianya: Marci karácsonyi ajándéka egy távirányítós autó, építőkocka (egy olyan fajta, aminek tök jó kis tárolója van + kereke, úgyhogy nagy szerelem lesz...) egy másik fajta építőkocka (az a régi fajta, ami a mi gyerekkorunkban is volt, hogy 12 db-ból áll és a kockák mind a 6 oldalából új képet lehet kirakni).
Akkor valószínű, hogy lesz hintalova is és néhány könyv (még ne kérdezd, hogy milyen, mert szombaton megyünk el Istivel az Alexandrába). Nem igazán készségfejlesztő játékok, viszont Marci imád építőkockázni, abból sosem elég, a könyveket is nagyon szereti, de amik vannak azokat már elölről-hátulról kivégeztük, úgyhogy szép színes, sok állatos, képes könyveket szeretnék neki venni. Az autókról nem is beszélve, hát még hogy távirányítós lesz :D !

Andy: ha addig nem jön meg, akkor karácsonykor szeretnék tesztelni :) ! Egyébként 22-e körül várható piri :( !

Kimi: diétához kitartást főleg így ünnepek alatt!

Eni
marcy
 
 


Era!
Természetesen megírom neked is! Remélem jó hírekkel szolgálhatok majd!! :roll: :wink: :lol:

Eni!
A Tinódi vendéglőhöz be kell menni egy udvarba és ott van hátul egy bababizományi. Nem csak használt cuccok vannak, hanem vadi újak is, pl. ez a hintaló! Érdemes megnézni!!
Karira pedig mennek a drukkor!! Hajrá kistesó!!! :wink:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Marcy!

Itt vagy még?

Menj rá a www.fajatek-sportszer.hu.online áruház oldalra.
Ott pont egy olyan hintaló van a főoldalonn!

ÉN próbáltam regisztrálni.
Mindjárt érdeklődöm tőlük, hogy mikorra tudnak szállítani.
Esetleg sürgősen is.

Erika

Kép
viera
 
 


Na!
Pont ilyen hintaló van itt a boltban asszem, elefánt ill. ló fejjel!
De: www.fajatek-sportszer.hu ! Online nélkül, mert úgy nem jön be!! :wink: :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Andy!
Igen, de ez nem jön be.
Találtam egy másik oldalt, Fakopancs.hu.
Itt is ugyanilyen van és és max. 2 nap alatt szállítanak.
Megrendeljük szerinted?
Nem tudod véletlen Marcy telcsiszámát?

Erika

Kép
viera
 
 


Viera, Andy: most néztem meg az oldalt, igen ilyen hintalovat szerettem volna. Még nem néztem, hogy itt mennyibe kerül.
Viera, látom fent vagy mint új tag :D !
Na mindjárt megnézem jobban ezt a hintalovat, de ha pont ilyen van Sárváron 3500-4000 Ft-ért akkor lehet, hogy ott érdemesebb lesz megvenni.

Eni
marcy
 
 


Marcy!

Ott bizti nem ilyen van, mert én is láttam azokat 3 ezreseket.
Ez tuti annyi, mert mi is 7-ért rendeltük, plusz postaköltség, kb. 9.000 lett.
Deez van.
Viszont tényleg 2. napon ott van a lovacska.

Erika

Kép
viera
 
 


Fakopancs.hu-t nézted?

Erika

Kép
viera
 
 


Eni!
Ez az elefántfejes!!
Kép

Nem akarok hazudni, mert pontosan nem tudom az árát, de valahogy 3200-3500Ft volt asszem!!

Kép
oriandy
 
 


A másik asszem meg pont ilyen, és ez valahogy 4500 Ft körül volt.
Kép
A barátnőim vették a gyerkőjüknek. Mindeggyikkel ott voltam, de az árat azért nem is figyeltem pontosan, mert nekünk anyuék vették meg Veszprében!

Kép
oriandy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?