Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kislányok!
Először is jobbulást kívánok Bujka kicsi fiának én fel sem tudom fogni, hogy én hogyan élem túl, ha ilyen beteg lesz a babukám.

Köszönöm a szülinapi gratulációkat! Elmentünk ebédelni a párommal és mivel svédasztalos kaja volt, nagyon sokmindent ettem, volt is jó kis hányinger utána, aztán egy óra múlva már éhes voltam.
Végre megküldte a barátnőm a hasas képet, bár ez két héttel ezelőtt készült és már sokat nőttem azóta.
Szombaton iszonyúan megijedtem. Felmentünk az Oázis kertészet akciójára, reggel 7-kor ébredtem elég nyomottan, Siófokon is volt elintéznivalónk, úgyhogy dél volt mire felértünk és 2 óra mire végeztünk és már a növények is a kocsiban voltak. Igazából nem éreztem, hogy fáradt lennék, de valószínűleg a baba megérezte, mert nagy iszonyúan el kezdett kalimpálni a hasamban, olyan volt mintha nagyon gyorsan dobogna a szívem a hasamban. Aztán a párom kitett a Brendonnál Budaörsön és ott bent, amikor már egyedül voltam megint kezdődött, akkor már a víz is kivert és nagyon féltem, mert nagyon fura volt. Bementem a mosdóba és kinézetre sem voltam semmi, az arcom piros volt a szemem alatt meg jó mély árkok voltak. Háromszor ismétlődött meg. Este aztán felhívtam a dokit, mert nagyon ideges voltam és erre azt mondta, hogy csuklott a baba.
Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Miközben zajlott azt a képett láttam magam előtt, hogy a baba fekszik a hátán és nagyon gyorsan kalimpál a lábával, rugdalja a hasam, ki akar törni.
De lehetséges, hogy ilyan gyorsan csuklanak?Kép

Kép
manka2
 
 


Manka,
szerintem ne aggódj! Nekem van, hogy úgy megrúg (ha húzódik a hasam pl. felülés közben, vagy ha rosszul mozdulok), hogy kicsit fáj is... Az izzadás stb. pedig attól volt, hogy megijedtél.
Nagyon aranyos vagy a képen Kép A hátatok mögött a kertetek van?

Mamy,
én holnap reggel megyek UH-ra, kíváncsi vagyok, mekkorák már a békácskák Kép
Oázis - milyen volt? Mi is készültünk, de sajna egy csomó mindent kellett csinálni aznap...

Kép
Ákata
 
 


Szia Manka,

Nagyon szép kismama vagy!!! Ha a dokirészt nem írtad volna, akkor én azt mondtam volna, hogy valószínűleg a vérnyomásod szaladgált föl-le. De szerintem se aggógj, azóta gondolom minden rendben. A kislányom is rengetegszer csuklott odabent, de akkor ő már nagyobb volt, így mókásan a pocakom ugrált 10mp-ként... Nekem is furi érzés volt.

KépKép
Kép
jadey
 
 

 
 

Végre küldöm a képeket a kertünkről - tegnap készültek -, meg az egyik kutya is rajta van KépKépKépKépKép

Kép
Ákata
 
 


Bocs, nemtom, miért így tette fel... Nézetben tök jó volt... Így meg görgetni kell...

Kép
Ákata
 
 


Köszi a bókokat és a megnyugtatást, a vérnyomásra nem is gondoltam.
ami mögöttem látszik az a hátsó kert, vagyis az üvegház, még hiányzik belőle a fűtés és az asztalok, de idén télen már ott is folynia kell a munkának.
Majd rakok fel képet a kertről, de még nem mutat sokat, másrészt lusta vagyok bekapcsolni a laptopot, hogy át tudjam rakni a képeket.

Az Oázis nagyon tuti volt, vettünk göcsört mogyorót, páncél fenyőt, magnóliát, Ámbra fát, törzsre oltott csüngő cédrust, 5m-es ginkót, két mandarin fát és egy cikászt agyagcserépben, mindezt 74000 ft-ért, úgy hogy mindegyik kifejlett, nagy növény. Április közepéig bevakolják és szinezik a házunkat és utána beültetjük a növényeket, és ez még nem az összes, mert 6-8 nagy fát kell még vennünk, így nem kis suhángok hajladoznak majd a szélben, hanem lesz pár nagy növényünk, ami körvonalazza majd a későbbi kertet. Annyira várom már a költözést!

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem voltam, de most bepótolom a lemaradást. Csütörtök este iszonyú migrénem kezdődött és pénteken már tudtam, hogy a szeles időjárástól van. Szombat reggelig szenvedtem, de nem vettem be semmit a baba érdekében. Remélem több ilyen nem lesz.
Csütörtökön voltam a 13. heti UH-n, ahol megnyugtatott a doki, hogy úgy néz ki minden rendben van a picurival. CRL: 75 mm, jó szívműködés, orrcsont már kifejlődve. Az Istvánban voltam és kb 5 percig tartott a vizsgálat, de az előttem lévő nővel 2 perc alatt végzett. Remélem, hogy ennyi idő alatt mindent alaposan meg tudott nézni.

Manka, végre egy kislány is előkerült a sok fiú után. Remélem örültök a hírnek.

Rolex, látod, hogy nem kell aggódni az eredmények miatt. Most már megnyugodtál?

Rejo, a vérezgetés lehet akár méhszájseb miatt is, ami viszont a babától teljesen független. Az egyik ismerősömnél 5 hét után jöttek rá, hogy ez a probléma és addig vérezgetett és természetesen pánikolt. Egyébként amikor nekem volt a 6-7 héten akkor nálam is reggel volt több, mert a doki szerint akkor ürül ki az éjszaka felgyülemlett mennyiség. Remélem hamarosan kiderül, hogy mi a gond, addig is jobbulást.

Bujka, Marci jobbulást kívánok nektek is és nagyon vigyázzatok magatokra. Millió gyógypuszi postázva!

Piciri!
Köszi, hogy gondolsz rám is a találka ügyében, egyébként azóta kiderült, hogy Gigaboszinak sem lenne jó a májusi, így tényleg jó lenne áprilisban egyet szervezni. Már csak azt kéne kitalálni, hogy hol legyen és egy napot kijelölni az eseményre. Ha valakinek van ötlete a helyet illetően, írjon!

Piciza!
Én augusztusban is szívesen találkoznék veletek és ebben a pocak sem tud megakadályozni Kép

Timota!
Megyünk az előadásokra, de még nem döntöttük el, hogy mikor kezdjünk el járni. Ha már fix az időpont, akkor írok.

Mindenkit puszilok és bocsi a szófosásért, de 3 napi lemaradást kellett behoznom.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Manka!

Mi is voltunk az Oázisban, de mi inkább szobanövényeket vásároltunk, szintén nagyon olcsón. Most otthon gyönyörködöm bennük és a hét végén már össze is ültetem a pozsgásokat egy kedves kis edényben, ami amolyan szobai sziklakertnek készül. Ezen kívül még nárciszt, Yukka-t és nyíllevél virágot vettünk. Ez utóbbi a büszkeségem, mert gyönyörű szép bokros. Ti is olyan sokat álltatok sorban? Mi legalább 30 percet időztünk, míg a pénztárhoz értünk. Kár, hogy nem találkoztunk (meg sem ismertük volna egymást), de remélem ezt hamarosan pótoljuk.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


De jó nektek, hogy már virágokat vásárolgattok... Mi legfeljebb a teraszra tudunk venni növényeket (ha elkészül), mert a kertet még ketté kell osztani a kutyik miatt. Addig nem ültetünk, nehogy kitapossák. Úgyhogy leghamarább ősszel veszünk mindenfélét... Persze most is van egy csomó virágunk, fánk-bokrunk-cserjénk Kép

Gesztenye,
migrén Kép nincs vmi módszer a gyógyszeren kívül ellene?

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Kata szép a Dalmatátok.Kis csini karcsú.A férjem szüleinek is volt.Szegényke tavaly ősszel ment el.Már nagyon öreg,és beteg volt./daganatok,asztma stb.../A 2004/2005-ös telet pulóverben vészelte át.Hiába volt fűtött helyen,mindig fázott szegényke.A pulcsit büszkén viselte,annyira aranyos volt benne.
Szépek a nárciszok!

Manka gratulálok a sok-sok szép növényhez.
Mi még nem tartunk a kertépítésnél.De én már kinéztem bele a növénykéket.Mi is ültetünk majd magnóliát/fehéret/.Imádom.Itt most virágzanak.Greenwich Parkban van sok.Olyan gyönyörűek.A kertünk nem nagy,és már adott egy fa,ami nagyon szép.Azt hiszem réz bükk.Az utcánkban pedig végig hársfák vannak az út mentén.Olyan finom illat van amikor virágzanak.Mmmm...

Jadey,milyen volt a pécsi kiruccanás?

Pusz Iza
piciza
 
 


Ákata!

Mással nem próbálkoztam, csak lefeküdtem aludni és utána egy kicsit elviselhetőbb volt. Majd utána nézek, hogy van e valamilyen természetes gyógymód, mert mással nem szeretnék próbálkozni. Én úgy vagyok vele, hogy inkább szenvedek 1-2 napot, de biztos akarok lenni benne, hogy a babának nem ártok. Kis mártír lett belőlemKép

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Iza,
köszönöm a kutyi és a nárciszok nevében Kép Majd rakok fel a lánykutyiról is (ő barna pöttyös, szintén nagyon szép...) Sajna tesók, nem lehetnek bébik... Én leándert szeretnék, de 1. mérgező, 2. nincs hol teleltetni... Szeretnék az ablakokba némi futómuskátlit, de az is kérdés, őket hol teleltetem. Gyulán lesz a ház, ugye? Hogy álltok?

Gesztenye,
no gyógyszer: igazad van... (én nem vagyok migrénes, de 1-2X elkapott. Én se szedtem gyógyszert, próbáltam aludni...)

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Hello Csajok,

írtam egy szép hosszút és amikor fel akartam tölteni, úgy elszállt, mint a sicc! Köszi, hogy aggódtatok, nem tudtam jönni, sok volt a munka, meg nem voltam annyira jól sem, rókakóma nem hagy élni, egész nap itt köröz, kínomban már kólát iszom.. (sose szoktam semmilyen szénsavast..kólát csak max anno macskajaj esetén) de ez olyan jót tesz a belemnek..Kép

Melindának és Marcinak millió gyógypuszi és várjuk a híreket! Remélem minden rendben!

Macifülke, a palástfű méherősítő, nekem szülésznő ajánlotta és én is ittam literszámra, amikor véreztem . Valamikor a héten megkapom egy régi jó ismerősöm telefonszámát, aki hamarosan a Nyírőben szül, majd őt is kifaggatom torna és szülésznő ügyben és hogy mi ez a 14 ezer forint, Ázsiába ezért 5 csillagos szállodát kap az ember, remélem csak viccelnek Pilchard! Megyek be a jövő héten, majd akkor rákérdezek!

Suezika, a 17.héten még mindig hánysz? Annyira sajnállak, meg magamat is Kép bár nekem most kezdett ez bejönni a képbe, volt egy jó hetem vérzés nélkül, kellett már valami extra Kép Lehet ezzel valamit csinálni? Én már arra is gondoltam, hogy a gyomrom kikészült, hiszen 1,5 hónapja szedem az antibiotikumot (semicillin, 3x500 mg). Ha valakinek van valami jó ötlete, szeretettel várom, reggel felkelés előtt nyomom a kexet, de nincs semmi pozitív eredménye, minden reggel vezetem a porcelánbuszt, ahogy angol barátaink mondják..Kép

Rejo, a barna nekem is csak 2 hete szűnt meg, egyik napról a másikra. Pihenj sokat! Rutascorbint szedsz? Én legalább tudtam, hogy a hematómából jött, bár az nagyobb, mint valaha és már nincs barna.

Manka, lassan meg lehet alapítani a siófoki kihelyezett tagozatot, ismered esetleg a Ferencffy Rékát? Õ veled egyidős kb. szerintem és ismerek még + 2 lányt, akik nyáron /ősszel szülnek, úgyhogy majd mehet a közös tologatás Kép Mi is veszünk lassan egy kocsit, hogy egyszerűbben le lehessen járni Siófokra, eddig a belvárosban inkább bkv és bicaj ment, de nagy hassal nem merek biciklizni és babával meg kell egy autó, bár környezetvédő vénám tiltakozik, + erre a tompa utca környékén képtelenség parkolni.

Na, remélem mindent összeszedtem, ami az előbb kilövődött az űrbe. A jó eredményekhez, megtudott nemekhez mindenkinek gratulálok! Ügyesek vagytok! A mostani anyák lapjában van egy cikk, hogy az AFP mennyire megbízhatatlan és hogy civilizált országokban már nem is csinálják!

Ja és még valami, képzeljétek megvan a bébink első gönce Kép Megjött a barátnőm Vietnámból és hozott egy bébi selyemköntöst, sárga selyem, arany hímzések vannak rajta, sárkány és egyéb ázsiai motívumok, halálra röhögjük magunkat rajta a párommal, nem bírom eltenni, itt lóg a szemem előbb, mert annyira cuki! Én még semmit nem merek venni, de szerencsére a barátok nem ilyen babonások!

Puszi mindenkinek!

MSE (13+5)

Kép
siba
 
 


Ákata:
Nekem is nagyon tetszik a kis pöttyösötökKép A kert is, bár én annyira nem értek hozzá (a párom annál inkább) Én olyan kényelmes típus vagyok, szeretem, ha szép, de ennyi...

Iza: Aranyos vagy, hogy így emlékszel, hová is mentünk. Klassz volt Pécsett. Jelöltek egy díjra és most volt a fesztivál. A gálaest szerdán lesz, kicsit izgulok is és már álmodtam is róla... Addig drukkolhatsz, ha gondolodKép Én is bevállalom az augusztusi talit a kedvedért, valahogy csak odagurulok majdKép
Remélem azóta is kitartóan ragyog a napocska Nálatok!!!

Puszi

KépKép
Kép
jadey
 
 


Siba:

Az AFP-re: én eddig nem mertem elárulni, de a kislányommal én sem votam. Pedig az 9 éve volt, de Angliában, ahol szintén nem kötelező, sőt...
Igaz, akkor 22 éves voltam, most meg 31Kép És biztos voltam benne, hogy minden rendben. Most meg agyonizgulom magam mindenenKép

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Nem jöttem hétvégén, mert telken dolgoztunk (Dunakanyar), meg néztük az áradást.

Siba:
Köszi az Anyák lapja cikk tippet, megyek és meg is veszem.

Babamozgás téma:
Szerintem az a tuti módszer, hogy megérezd a mozgást, ha jól belakmározol, s utána ledőlsz/hátradőlve ülsz, s akkor lehet megérezni a kicsi bökést belül.
De én nem érzem még minden nap, viszont egyre erősebb, úgyhogy ez már biztosan az.

Kata:
Kutyus nagyon aranyos, nekünk is van kettő, de egyik sem fajtatiszta, menhelyről fogadtuk be, illetve internetről. Viszont nagyon neveletlenek, de imádom őket, és már alig várom a babás, kutyás sétákat az erdőben.
Most meg a vérképem lett vacak, de nem izgatom magam egylőre.

Rolex:
Vizelet most nekem is tök jó lett!!! Előtte valami üledék volt benne.

Bocsi, hogy ezt itt taglalom...

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Siba!

Jobbulást és most már kergesd el magad mellől a rókicát, mert rossz helyen kódorog. Most már átpártolhatna valakihez, aki most kezdi a terhességet.
Mi is megkaptuk az 1. rucit egy tündéri plüss rugdalózót világoskék színben. Bár a nemét még nem tudjuk, mert most kezdtem a 14. hetet, de a doki a múlt heti ultrahangon célozgatott, hogy mintha nőne valami a lába között. Azért megnyugtatott, hogy a tutit csak pár hét múlva lehet látni, így addig még bármi lehet (még az is, hogy rosszul látta).

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Piciza
Gyönyörű lehet az utcátok, jó lehet ilyen helyen lakni. a mi magnóliánk halványrózsaszín, a virágszirmok tövénél erősebb rózsaszín.

Siba
Nem ismerem a lányzót, de ez nem meglepő, mert én Ádándon nőttem fel, anyuék 3 éve költöztek be Siófokra, mi 3 éve lakunk Ságváron és hamarosan mi is beköltözünk Siófokra.
Ezek a mi kutyáink Aibo, Vito és JónásKép

Kép
manka2
 
 


ez pedig Aibo nagytestvér egyedül. Végtelenül kedves és bújós amióta terhes vagyok, bár hozzám mindig is különösen kedves volt, de egyébként is nagyon szeretetreméltó és barátságos kutya. Imádom, ő a párom kutyája, az enyém a spániel és Jónás a kis terrier, ő is a pároméKép

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Most már biztosan mondhatom, hogy megkezdődött a 19 hetemKép Jó ezt biztire tudni!!! És holnap megyek még egy (3. genetikai UH-ra) Ha jól fordul a babóca lehet hogy már tudom fiú-vagy lány leszKép Az elsőnél "aludt" a másiknál meg "ráült" Kép
Úgyhogy most van élményem rendesen, de mi lesz velünk a 20. és 30. hét között??? Meggazdagszanak a 4D-s Uh-osokKép

Ákata
Köszi a krémtanácsot. Hát nekem alapból is vannak csíkok a combon meg a derekam táján, ez elég alkati nálamKép
Görcs, hát ő is a magnéziumot ajánlgatta. De majd jövő héten jobban fogok panaszkodni, mert most igazából másért mentem hozzá, és lekopogom azóta nem voltak görcsös panaszaim.Kép) Kop-Kop
Vau... takinéni irigyellekKép

Rönci
Elevittel nekem sincs semmi gondom, talán csak az a kis esztétikai fekete szín ami barnán jobban néz ki, de hát nem gond, már nem kukkolom Kép

Hettie
Még milyen picur a pocid. Azért már látszik Kép

Macifülke
Számítógép téma. Én meg csak a melóhelyen jutok hozzá, úgyhogy ha majd nem melózok, teljes hírzárlat leszKép Azonnal be kell szerezni egyet otthonra is. A melóval meg tényleg óvatosan!!! És ne emelj súlyos dossziékat!!!!

Mammy
Én is egyet értek Ákatával a táblázattal. Az első genetikait is ehhez hasonlítottam és köze nem volt hozzá pedig a doki azt mondta hogy a babámnak jók az adatai. Nem a táblákat kell nézni, hanem az egész fejlődést folyamatában. Mert nem mindenkinek szüleik 4 kilós babója és akkor ugye nem lesz olyan nagy az adat. De nem akarok okoskodni, csak tényleg szerintem sincs sablon baba.

Manka2
Ari a kép rólad. Mi is akartunk menni oázisba, de helyette egész nap tapétát kaparásztunk.Kép Mondhatom felemelő érzés volt! Kép

Csajok
Én már érzek mocorgást, de csak ha hátamra fexek és nyugiba vagyok. Akkor mindig mozogKép Persze papa még nem érzi, lehet neki puszit küld Kép Amúgy még nem olyan erőteljes, de azért nagyon jó hogy ad életjeletKép

Na most megyek vissza dolgozniKép
Puszi mindenkinek: Bettus

Kép
bettus79
 
 


Kata,hááát házügyileg még elég sz'rul.Eddig még csak romboltunk meg betonoztunk.Jó lenne ha idén nyáron eljutnánk a tetőtérig...

Emese,a kis kimonó,tényleg nagyon cukor lehet.

Jadey,ok drukkolok.De mihez,mire jelöltek?
A napocska elég gyenge.Mindig legyőzik a gonosz felhők.

Manka,igen nagyon szép az utcánk,szerintem az egyik legszebb Gyulán.
Nagyon cukik a kutymókok.Az a hármas kép nagyon tetszik.Nekünk sajnos nincs kutyusunk.Lakásban nem az igazi neki.De majd otthon lesz.Egy Border terriert nagyon szeretnék.Anyukáméknak Boxereik vannak.3őrült lükegép.

Bettus jó,hogy végre tudod a baba korát.És már mocorog?Gratulálok!

Iza
piciza
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is voltam Oázisban, nem is tudom ki ajánlotta annak idején, de köszi. Mi Soroksáron voltunk és
nem kellett sokat várni, vettünk MAgnóliát, Korallberkenyét meg apró virágokat.
Gesztenye! Én is vettem nyílvirágot, olyan kedves virág.
Ákata, MAnka! Nem semmi a kutyákkal együtt. Manka, Te is azt tervezed, mint Kata, hogy a kutyákat elválasztod a kert többi részétől? Mi egyenlőre annyira élvezzük a kert örömeit, hogy nincs szívünk oda kutyát is beengedni, egyébként a környéken mindenkinek van kutyája, akik előszerettel ébresztgetnek hajnalban.
Kata! Nárciszért irigykedek, nekem még sokára nyílnak. Végig süti őket a nap, mégis.

Bujka! Jobbulást Marcinak, remélem, ma tényleg hazamentek és újra a saját birodalmában alhat majd.
Suezika! Jobbulást, nagyon sajnállak! Mikor mész uh-ra? Neked megvan már az afp eredményed? Hányás ellen mindent kipróbáltál már? én nem tudok ugyan ötletet adni, de hátha a többiek igen.
Bettus, mit érzel, amikor a mozog, mihez hasonlít?
Erika
(17+1)
piciri
 
 


Jadey! Milyen gálára mész?
Erika

Macifülke! Hogy ment az első nap? Mikor fejezed be a munkát?
piciri
 
 


Melinda!
Marcinak gyógypuszik és sok-sok buksisimi...

Irigykedem a kertek miatt...KépKép nekem a 9.emeleten csak néhány cserép virágom van... virágzik most az amarillisz-ültetvényemKépKépKépKép
De lehet, hogy mire megérkezik Peti, mi is családi házban fogunk lakni...

Reggel előszőr bizonytalanul, napközben pedig egyre határozottabb belső bökdösődést éreztemKépKépKépKépKépKépKépKép

Mamy
Én is most ebben a "nem történik semmi" időszakban vagyok... Kihasználom, legalább tanulok...

Holnap megyek a terhesgondozóba a táppénzes papírért... védőnő megint csóválni fogja a fejét... 7 kg-t híztam eddig...

Gigi (19+3)
Vendég
 


Rejokám, pihenj sokat, remélem, csak az a fránya gomba teszi... Drukkolok, de úgyse lesz semmi bajKép
(haskeményedés: dokim jól rámijesztett. feküdtem egész hétvégén... most kicsit jobb...)

Gigi, Kata, Többiek!
De jó Nektek, semmi mozgásfélét nem érzek, pedig már a 20. hétben vagyok.

pusz
Kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Szia Krisszi!

Akkor hétévgén a fagyi??KépMész vissza dolgozni?

Lányok!
Tudjuk, hogy miért vérzek! Ma voltam UH-n, és a méhlepény kicsit rálóg a méhszájra. De UH-s dokinéni megnyugtatott, ez el fog múlni, ahogy nő majd a méhem, szépen lehúzódik róla. Mindenesetre szex tilos. De legalább már nem bizonytalanságban vagyok, és tudom mitől van, és tudom, hogy a babó jól van!!
Gyönyörű ez a gyerek!!Kép(Szkennelés folyamatban)
Mindene megvan, és olyan tornamutatványokat csinált a lábával, hogy mindketten elnevettük magunkat az UH-s nővel.
Holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani a melóba való visszatérésre, de ettől a kis úttól, hogy elbuszoztam a kórházig meg vissza, már piros vér lett a betéten. Szóval van egy sejtésem. Munkahelyemen katasztrófa lesz, nem tudom, hogyan fogják megoldani.

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, megyek is feküdni.

meddig tart az akció Oázisban?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Örülök, hogy kicsit megnyugatott az UH, hogy babuci jól van és szépKépKépKép
Munkahely... szerintem, most nem igazán kellene ezzel foglalkoznod...
Az, hogy a méhszájra lóg a lepény egy része (még ha kicsi is)... veszélyeztető tényező... ilyenkor inkább szeretik az embert otthon marasztalni...
Vendég
 


Sziasztok,
kora délután két órán keresztül próbáltam feltenni az alábbiakat:

Siba,
Mire szedsz antibiotikumot ily hosszú ideje?
Jobbulást neked!

Jadey,
én is laikus vagyok, bár szívesen teszek-veszek (mármint tettem-vettem) odakint. Fűnyírás, nyesegetés, szőlőkötözés, ilyesmik (eddig Balatonon, jövőre már itthon is Kép) AFP: ha ott nem volt kötelező, hát miért is mentél volna?!

Dorka,
mi egy kollégánktól kaptuk őket, bébikorukban. Tesók, fajtiszták, de nem törzskönyvezettek. Édes, kajla dögök, rosszak néha nagyon... Ruci: mi már kaptunk rengeteget a családtól, de nem hoztuk el őket, babonából. Azért anyunál megnéztem ám a kínálatot... Alig várom, hogy lábacska kerüljön a minizokniba Kép

És most a frissek Kép:

Manka,
csodásak a kutyusok!!! Érdekes, aszittem, a kertészek alapjáraton nem szeretik a kutyákat (mármint a kertjükben). Ti hogy birkóztok meg a folyamatos rombolással? (Fűkopás, virágletaposás, fiúkutyapisi-által-sárgult-növények). Nekünk ezek miatt kell kettéválasztani a kertet, még jó, hogy megoldható teljesen esztétikusan, és nekik is, nekünk is sok-sok marad...

Bettus,
mi is holnap megyünk UH-ra Kép Végül is a Praxisba, mert ott nem kell sorbanállni, és nagyon kedvesek voltak két hete... Végül Ti elmentetek oda? Elvileg én holnap kezdem a 19. hetet, de lehet, hogy fiatalabb vagyok - azért remélem, a genetikai UH-t meg lehet csinálni...
Örülök, hogy elmúltak a görcsök Kép Tapétakaparás Kép Mikor költöztök?

Iza,
mi sem vagyunk még kész... igaz, már bent lakunk, de nincs külső vakolás, terasz, járda, kertrendezés... Úgy néz ki, nemsoká belefogunk. (Aztán három év múlva jöhet a hozzáépítés, mert a ház csak 70 nm, illetve kívülről annyi, belülről kicsit kisebb....) Régen sokat nyaraltam Gyulán, közel a Várhoz - volt ott egy munkásszállóból átalakított szálloda a többi "előkelő" között, ott szálltunk meg az osztálytársaimmal. Milyen jó volt a Százéves meg az indonéz étterem... Meg az a kis csatorna, ami mellett hazaballagtunk... Nem lesz furcsa London után egy "nyugis kisváros"?

Piciri,
nekem is csak egy-két nagy tő nyílt ki, a többi még bimbó... Talán azok másfajták. Meg a nagyok irtó sok napot kapnak.

Gigi,
ház Kép bökdösés KépKépKépKép
Kilók: én eddig 2-3 között "gyarapodtam". Viszont szedem az Euthyrox-ot, ami gyorsítja az anyagcserét. Áttértem barnakenyérre, abból is kevesebbre. Viszont: állandó csoki- (és egyéb édesség-)éhségem van. És most semmilyen gyümölcsnek nincs még idénye, hogy azzal helyettesíthessem, sok alma meg puffaszt...
Ez a hét kiló egyébként nem tűnik tragikusnak...

Krisszi,
nemsoká megérzed te is Kép Keményedés: vigyázz magadra, pihenj sokat!!!

Rejo,
örülök, hogy kiderült végre... Meló miatt ne izgasd magad, most nem az a legfontosabb, hanem
TE és a BÉBI! Majd megoldják vhogy, ne félj Kép Zárójeles: én a helyedben akkor se mennék, ha engedne az orvos. A vérveszteség azért nem jó buli... ezzel nem akarlak megijeszteni, de mikor én barnázni kezdtem, másnaptól hat hétre otthon maradtam. Sok fekvés, pihi...

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok kismamák!
Bocsánatot kérek amiért nem írtam mostanában de volt egy szörnyű egy hetem.Az első biokémiai eredményemet összekeverték egy másik nő leletével akinek a neve hasonlított az enyémhez.Az összekeverés miatt azt mondták neken,hogy el kell venni a kisbabámat mert nagyon- nagy a valószínűsége, hogy Down-kóros lesz ha megszületik.Borzalmasan össze voltam törve és depressziós lettem.Az újabb orvosi vizsgálat után derült ki,hogy összekeverték a leleteket és az én kis pocaklakómnak nincsen semmi baja.Ma voltam a következő biokémiai vizsgálatok.
Ami nagyon fantasztikus volt ma reggel - úgy éreztem,hogy megmozdult a kis picur - de nem vagyok biztos benne.
Melinda! - Köszönöm a képünkről a pozitív véleményt.
Puszilok mindenkit!Sziasztok!
Andi!
andrea82
 
 


Rejo: Juj de jó, hogy végre kiderült!!! Szerintem se menjél, hs megteheted. Tényleg nincs semmi fontosabb, mint hogy rendben legyetek. Nagyon várom a kis lurkó fotóját!!!

Iza, Piciri: Riporterként dolgozom az Rtl-nél és van egy Kamera Hungária nevű díj, ez olyan médiaoszkár-féle, csak pénzdíj nélkülKép A szakmai elismerés viszont annál nagyobb. A színes riport kategóriában jutottam be a döntőbe és holnap lesz a gálaest, eredményhirdetéssel. Ugyi drukkoltok??

Ákata: Igazad van, hogy miért is mentem volna AFP-re. Amikor viszont hazaköltöztem, megkérdezte a doki, hogyhol van, egy kicsit megijedtem...

KépKép
Kép
jadey
 
 


Jadey!

persze hogy drukkolunk!!KépKép
Nem is tudtam, hogy ilyen média zseni vagy!KépLátni is lehet téged, az RTL-ben képernyőn? Hol és mikor?

Lányok, 2 mm. nyakiredő az jó?

Itt van Kistesó képe!Nézzétek a feje mellett a kezét, le lehet számolni az ujjait!Kép

Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Jadey,
persze hogy drukkolunk! Kép De nehogy stresszeld magad Kép

Andrea,
ez a történet maga a horror Kép És ha belegondolok, a fordítottja még rosszabb - azt mondják, minden OK, és közben korántsem... De ebbe talán ne mélyedjünk bele. Nem teszel lépéseket a lelet összekeverése miatt? Hol történt ez?

Kép
Ákata
 
 


Rejo,
nagyon édes a bébi Kép Sztem a nyaki rendő teljesen OK. (Ha jól tudom, 4 mm-ig jó)

Kép
Ákata
 
 



Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jadey
Drukk holnapra...

RejoKépKépKépKép a 2 mmnagyon jó....
Vendég
 


Rejo!

Csodálatosssssssssss! Gratula!!!

Nyaki redő tökéletes!!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Melinda mi van veletek?
Otthon vagytok már?Ugye nincs semmi komoly baj?

Úgy látom hétvégén az Oázis sokatokat vonzott.Gratulálok mindenkinek az új szerzeményekhez.Nevelgessétek őket szeretettel!

Rejo,jaj olyan jó,hogy megnyugtattak.Tényleg pihenj inkább.Én a helyedben azt csinálnám.Nagyon cuki a picikéd.Úgy örülök,hogy jól vagytok.

Jadey,jó gálaestet neked.És megy a drukk az "Oszkár-díjért".

Andi!Ez nem semmi.Hogy lehetnek ilyen zizik a kórházban?Még szerencse,hogy nem fordítva történt.Szegény másik kismami akivel összekevertek.

Olyan fincsi vacsit csináltam:tepsis krumplit,meg aszaltszilvás pulykamellet baconbe tekerve.Nyam-nyam.

Iza
piciza
 
 


Jadey!

Mi az a színes riport? Van valami elképzelésem, de ...Kép Hajrá!!!!!!!!!!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jadey!

Mi az a színes riport? Van valami elképzelésem, de... Hajrá!!!!!!!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok a 4 napos kórházi tartózkodásból. Nagyon remélem, nem kell visszemennünk a kórházba, mert valszeg sikerült valami fosis vírust is benyelnünk az ott tartózkodás alatt (Szent László fertőző osztályán voltunk, tele rota vírusos /hányós-fosós/ gyerekekkel), Marci tegnap is egy picit, de hazajövetelünk óta folyamatosan fosizott. Azt hiszem egy darabig nem leszek, visszaolvasni semmi esélyem.

Köszönöm a drukkokat, puszikat! Szívesen fogadjuk a további szurkolásokat is Kép

Mindenkinek sok puszit és boldog pocaknövesztést: Melinda (20+3)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Rejo:

Nagyon édi a bébid és szép formás. Úgy látom ,jól érzi magát odabentKép
Az Rtl-en belül a Fókusznál vagyok 6. éve... Remélem nem ástam el magam ezzel előttetekKép
Néha lehet látni, ha a riport megkívánja, amúgy nagyon lámpalázas vagyokKép, komolyan.
Megpróbálom felrakni ide az elérhetőségét annak a riportnak, ami bejutott.

Bulka: Remélem jobban vagytok, nagyon aggódok, hogy még ma sem jelentkeztél!!!!!


Bocsi, tök hülye vagyok, nem holnap lesz az est,hanem holnapután... De azért drukkolhattok addig isKép

Ákata:
Megpróbálom stresszmentesíteni magam...

Iza: Kösz iaz előre drukkotKép


Bali78: csak a pontosság kedváártKépSzínes riport konkrét megfogalmazása:Egyedi vagy sorozatműsorban adásba kerülő, olyan nem politikai vagy össztársadalmi problémával foglalkozó riportok, amelyek érdekesek, szórakoztató témát dolgoznak fel és mutatnak be.

Hú, bocsi, ha valakit untattam...

KépKép
Kép
jadey
 
 


Szióka!
Úgy gondoltam,hogy nem teszek semmilyen lépést az ügyben, mert örülök, hogy túl vagyok rajta.Az biztos, hogy nem lennék én sem a másik kismama helyében.Nem is tudom,ohgy mit csináltam volna a fordított esetben.De az a lényeg,hogy nincsen semmi baj és szépen növekszünk, igaz a négy és fél hónap alatt csak négy kilót szedtem fel a babával együtt.Az nem olyan rossz énszerintem.
Most megyek alukálni, mert a kis ricsike már nagyon álmos!
Sziasztok és jó éjszakát mindenkinek!
Andi!
andrea82
 
 


Sziasztok!

Rejo, úgy örülök a hírnek!!! És szép kis formás a babád! Azért csak pihengess, eszedbe ne jusson most visszarohanni dolgozni. Tali: mit szólnál a vasárnaphoz? Szombaton 5-re fogorvoshoz kell mennem, ez volt az egyetlen időpontjaKép
Meló - sz-rd le!!! Komolyan. Mindenki pótolható, ezt az egyet marhára megtanultam. (persze pénteken délután még bejöttem megcsinálni egy anyagot.) Kép szóval vizet prédikálok, de bort iszom, vagy mi.Kép Rájöttem, attól jött a haskeményedés, hogy most helyettesítem a főnököm is, amíg nincs meg az utódja és rohadt nagy felelősség ÉS nyakamon a vizsgaidőszak a jogon. Szerintem még egy hónapig dolgozom, aztán hasta la vista! Kép

Andrea- horror sztori, próbáld elfelejteni... Szörnyű és nagyon sajnállak az izgalmakért! Ricsi lesz a Ti babátok is? (a miénk isKép

Kata, talán most egy kicsit jobb lett a haskeményedés, a dokim jól beparáztatott: azt mondta, ha vérzés van AZONNAL irány a klinika. Szóval mániákusan nézem az erre utaló jeleketKép

Vannak ám nekem is kutyusaim! Kép

Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok Kismamik!

Annyi programunk volt péntektől tegnapig, hogy nem volt időm jönni. Ráadásul tegnap nem is volt jó már megint a net...
Jó sokat termeltetek.

Bettus - nagyon szépen köszi a felkészítős infókat, azt hiszem el is megyek. Még egy kérdés, erre kell jelentkezni, vagy csak oda kell sétálni? És fizetős vagy nem? Köszönöm előre is...

Allergia témában én voltam tavaly ezen az orrnyálka kezelésen kb 8 vagy 10 alkalommal, de nekem semmit sem ért. Illetve annyit igen, hogy a szemviszketésem elmúlt egy darabig. A taknyozáson mit sem segitett, és alkalmanként ha jól emléxem kb. 4 e Ft körül volt. Ja és úgy kiszáritja az orrnyálkahártyát, hogy lángolt az orrlyukam... Hát ezek az én tapasztalataim....

Gigi - azért vigyázni kell ezzel a gyógyszer nem szedéssel allergia ügyben, mert ha évekig nem kezelteted, úgy jársz mint én, nekem már asztmám is van. Jól le is b.sztak, hogy ennyi évig tojtam rá. Bár most én sem fogok semmit sem szedni a várandósság alatt.

Rejo - örülök, hogy megnyugtattak, a méhlepény gyakran hunyó, a reggeli erősebb vérzés is természetes. Nekem a 14. héten vágták el teljesen, azóta egyáltalán nem vérzem. Kitartás.
Viszont, hogy a munkától elriasszalak, ha a méhlepény alacsonyan van, nem szabad melózni és járkálni, sokat kell pihenni, mert lehet, hogy nincs még teljesen erősen megtapadva, és hirtelen rándulástól stb... még gyengébb lesz a tapadás. szóval melót én teljesen kizárnám...

Lányok a kutyás, kertes képek nagyon cukik
Manka a pocód még alig látszik olyan kis helyes.
Rejo - klassz a kép a bébiről

Bujka - gyógyuljatok meg mihamarább, és ne szomorkodj, pihenjetek sokat. Puszi

Most megyek, sok a házimunka, mindenkinek szép napot!!!

Kép
kriszkrosz
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Krisszi! - Megpróbálom elfelejteni az egészet és csak arra gondolni,hogy nincsen semmi baj.Már amióta összekerültem a férjemmel azóta tudjuk,hogy ha lesz kisfiunk akkor Ricsinek fogják hívni.Ez már 6 éve.Milyen idős vagy? Én tegnap voltam 18 hetes és már nagyon várom,hogy mozgolódjon.
Ha a párom felkel akkor megkérem,hogy csináljon rólam egy pocis képet és ha meglesz akkor felteszem.Még mielőtt tévhit lenne az előző mondatomból- a párom nem ilyen lusta,hogy még alszik, hanem éjszakás volt és reggel 7 -kor jött haza.-
Ha sikerül akkor és is teszek fel a kutyusaimról meg a két cicámról képet, ha már ti is raktatok fel.Én sem akarok lemaradni.
Most menne kell mert éppen főzök, csak benéztem egy percre.
Szisztok!
Andi!
andrea82
 
 


Jadey!

Én nem látom azt az elérhetőséget, de a válaszod kimerítő volt, köszi!Kép
Na, felrakod?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a genetikai UH-n (Praxisban), minden OK, bébik nagyot nőttek Kép És képzeljétek, a lányok egymással szemben ülnek, és boxolnak Kép Majd rakok fel képet, csak az UH-ból rohantunk dolgozni, és most el vagyok havazva. (Ezért nem is tudok most külön-külön írni, csak Melindának és Marcijának kívánok jó egészséget.)
Ja, és most már biztos: Liza is Liza, és nem Ádám Kép
Tök érdekes egyébként, hogy egyforma a súlyuk - 23 deka -, viszont kicsit eltérőek a méreteik (1-2 mm-rel), és visszanézve az UH-kat, eltérő ütemben fejlődtek a mostani méreteikig. Nem tudom, ez mennyire érthető - szóval egyikük combcsontja a múltkor rövidebb volt, mint a másikuké, és most gyorsabban fejlődött, és beérte a másikét. Ezt csak a táblázatok miatt írom - tehát nincs két egyforma fejlődés és két egyforma baba...

Puszi, később még jövök a fotókkal Kép

Kép
Ákata
 
 


Bujka
Drukkolok Marcinak, hogy elmúljon a hasmenés!

Jadey
Szuper lenne, ha megnyernéd, kismama és még a munkájával is díjakat nyer!

Kata
Mi kutyáink nagyon rosszak, sokáig teljesen szabadon voltak a kert hátsó felében, de teljesen rombolásmániásak - pl. lehántották 2 almafa kérgét csak úgy játékból. Azóta sajnos éjszakára be vannak zárva, s nappal kiengedjük őket.

Andrea
Én annyira felháborodtam ezen, hogy a helyedben megfontolnám a kórház betegjogi képviselőjének bejelenteni az esetet. Főleg azért, hogy jobban odafigyeljesek, és ez mással NE TÖRTÉNJEN meg.

Rejo
Éppen akartam írni, hogy biztos az alul fekvő méhlepény miatt van- nekem is ezt mondták a 12. héten, de szerencsére én nem véreztem. Viszont tényleg nagyon vigyázz - emelni, erőlködni tilos.

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Ákata: Gratula az uh-hoz, fantasztikus lehetett őket ismét látni. Én is nagyon várom már a következő talit a bébinkkel. Én jövő hét keddre jelentkeztembe 4d-re (akkor lesz 16 hetes). Bár a telefonba le akartak beszélni róla, hogy később látványosabb, de elutazunk külföldre 4 napra és szeretném tudni, hogy minden rendben van-e. Szerintetek akkor lehet már látni a nemét???
Várjuk az uh-s képetKép

Bali78: igen, nem sikerült tegnap felraknom, de most leírom, bár egy kicsit körülményes:

www.rtlklub.hu utána a "fejlécnél" rámész a tv online-ra majd rtlklub.hu video-ra klikk ott fejléc: riportok, azon belül fókusz, ott pedig a riportok felirat alatt látod a címeket, ennek a címe segítség-teszt. Elég komplikált, mi?Kép

Édes vagy, hogy érdekel, remélem sikerül megnyitnod. Kíváncsi vagyok a véleményedreKép

Puszi

KépKép
Kép
jadey
 
 


Boróka:

Aranyos vagy, hogy így drukkolsz nekünk. Köszönöm!!!

KépKép
Kép
jadey
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?