Új privát üzeneted érkezett!

Brigó,
bocsánat, én vagyok a ludas, elcsábultak a csajok a babafalva.hu-ra. Nem előled menekültünk el.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Akkor most teljesen átköltözött a topic babafalvára????

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Connie!
Láttam, hogy ott vagytok, mert már én is regisztráltam, csak még nem írtam.
De nekem is hasonló kérdésem van, mint Mtücsöknek, hogy akkor már csak babafalvára írjunk?

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 

 
 

Tücsök
Hát, úgy néz ki ott vagyunk most (kipróbáltuk és beleszerettünk Kép) és nagyon jó, gyere Te is, van minden egy helyben, és olyan jópofa az egész. Megnézheted milyen babaprogramok közül lehet választani, van egy receptes rész, ami állandóan bővül, hiszen mi küldhetjük be a receptet (ez nekem nagyon tetszik), meg mindenféle hasznos dolog van. Egy csomó dolgot még nem is fedeztem fel. Tetszik az is, hogy van szakértő, akit lehet kérdezni pl tb-s dolgokról.
Meg vannak új tagok a társalgóban, úgy értem jönnek mások is Kép, lehet ismerkedni pl a hobbis részben.
Puszi: Vezso
vezso
 
 


Brigó
Gyere, próbáld ki, aztán majd kialakul, meglátod mit szeretnél. Az biztos, hogy fantasztikus munkát végeztek Hajniék, most néztem meg pl, a programválasztós részt, hogy hová érdemes babával menni, és olyan jó, időrendi sorrendben benne van minden. Még nem is láttam ilyet máshol. Olyan barátságos az egész. Elcsábultam, látszik...Kép
vezso
 
 


Brigó
Gyere, próbáld ki, aztán majd kialakul, meglátod mit szeretnél. Az biztos, hogy fantasztikus munkát végeztek Hajniék, most néztem meg pl, a programválasztós részt, hogy hová érdemes babával menni, és olyan jó, időrendi sorrendben benne van minden. Még nem is láttam ilyet máshol. Olyan barátságos az egész. Elcsábultam, látszik...Kép
vezso
 
 


VezsoRO!Kép

Már írtam oda isKép

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Sikerült regisztrálnom amgam, köszi a segítséget!

Villes! Képzeld, megjött a nőgyógyászomtól a hormoneredméyn, és kiderült, hogy nincs peteérésem. Felírt vmi gyógyszert, majd azt kell szednem két hónapig. Kép A prolactin eredményemet még most várom, lehet, hogy az is rosszKép

Tényleg átment mindenki a falvára? Akkor oda kellene írnom...
Megyek át!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok! Szia Connie!

Az Istvános topikból vagyok, csak érdeklődnék, hogy Nektek megy a Babafalva oldal, vagy nálam van a hiba?
Bármire rákattintok, azt írja ki, hogy hiba az oldalon.

Egyébként gyönyörűek a babáitok, szoktalak Benneteket olvasgatni! Kép

Ilba

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
Megy a www.babafalva.hu. Nekem bejön.
Hogy próbáltad?
Vezso
vezso
 
 


Vezso,
az oldal bejön nekem is, csak azt írja ki a bal alsó sarokba, hogy "kész, de az oldal hibás" és bármire rá szeretnék menni, nem jeleníthető meg.
Majd megnézem, lehet, hogy valami biztonsági beállításom rossz.
Azt hittem nem jó most, de ha nektek jó, akkor nálam a hiba. Kép
Köszi: Ilba

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Először is remélem, hogy mindenki már tök egészséges, mert nem szeretném, hogy ennyi beteg Anyuka és baba legyen, bár ez a szar idő nem kímél senkit. Szóval MINDENKINEK JOBBULÁST!!!
Jelentem ma vagyunk 8 hósak. Lányok Beni olyan szépen ücsörög, de tojik rá, hogy neki ha hason van akkor meg is kéne fordulnia, Pedig tud, mert már megmutatta a tudományát, de nem nagyon szorgalmazza. Már hat és fél foga van, ami elé kerül könyörtelenül megeszi, vagyis egyenlőre mindenevő.
Én a vizsgákkal a vége fele járok, még egy szóbeli van hátra, aztán készen vagyok az első fél évvel. Átlag négyes, de filóból kettest kaptam, na arra marhára nem készültem bevallom, és négyesről indultam aztán kaptam két olyan kérdést amire nem is emlékszem, hogy olvastam volna, úgyhogy nekem mindegy volt csak görbüljön már. Nem vagyok büszke,de Beni mellett nem nagyon lehet tanulni, na nem azért mert nem hagy hanem mert annyira édi, hogy ha ránézek muszáj odamennem és megpuszilgatni, megölelgetni. Úgy vigyorog az emberre, hogy elolvadok. Na nehéz róla levakarni.

Kriszta!
Mégegyszer köszi a para/szoció anyagot! Flóra nagyon édi a képen, tényleg egyre jobban hasonlít rád. Gondolom szuper volt Flórának, hogy a nagyszülők ott voltak, meg hát neked is mi?

Réka!
Nagyon sajnálom, hogy így indult az újévetek. Én 4 évig voltam Patrival egyedül, de jobb, hogy ezt az utat választottam, mint hogy ajtócsapkodás legyen otthon. Marha jó tanácsokat tudok adni, mert nagyon tapasztalt vagyok, Te meg egy vagány nagyszájú csaj, úgyhogy fel a fejjel. Aztán az idő úgyis megold mindent. Mondjuk már tavaly voltak előszelei a dolognak. Azért nagyon sajnálom Csipetke hogy viseli hiányzik az apja?

Kinga!
Naaaaaagyon édi Boticica képen legyél nagyon büszke!! Na a múlt heti vizsga milyen lett?

Monazsu!
Hát nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a szigorlatod, pedig te végig marha jól tanultál ha jól emlékszem. Tök ügyi vagy! Azért most egy kicsit elvetted a kedvemet. Ja a Tóth Tiborról meg a Koltai Zoltánról mi szépet tudsz mondani, állítólag ők elég szenyák a suliban?

Viki!
Én is Boldog Szülinapot kívánok, azért pár szemközt vagyunk nyugodtan elmondhatod hányadik?

Juszti!
Az a csajozós kép állati, ez a nézés! Nagyon szép mosolya van a vacsis képen, biztos vacsi után volt úgye?

Wester!
Hogy milyen szuper csajszi LucaZsófi, azok a copfok, olyan kis törékeny lányos. Az ünnepi ruhája is nagyon csini volt.

Connie!
Nagyon bejön Babafalva már másnak is mondtam, olyan édi Ákosom okos feje az elején. Nincsenek a babaneten friss képek Ákosról, ide már nem teszel fel?

Vezso!
Mi nagyon rendetlenek voltunk Benicével és Veronak elfelejtettünk Boldog Névnapot kívánni, nem is tudom, hogy elfogadja-e még.
Vezsokám elfelejtettem írni, hogy a múltkor a férjemet megdicsérted na azóta nőtt vagy 20 centit és már nem fér be az ajtón, annyira örül magának.
Ez a lefordított szöveg nagyon tetszett, hogy a fenébe jut ilyen elmebeteg eszükbe, nem gondolják, hogy van egy-két elvetemült és képes lefordítani mi?
Látom Rozibaba beteg volt, meg Anyája is, hát nem szép dolog.
Ja láttam, hogy keresel olyan hálós játéktárolót , én még a Patri idejében vettem ezt a delfines tárolót, és tökre bevált, volt rákos, halas, meg tudom is én. Azt hiszem a Dm, vagy Rossmann nem is tudom. Természetesen tele van delfines bigyókkal.
Kép

Zsuzsa!
Nagyon édi Áron ahogy falra rá van tapadva, nagy eleven lehet a szeme sem áll jól, jó kis huncut. És mennyi foga van! Ilyen simán bealszik a játék közbe, mint Apa ölébe?

Virág!
Még mindig érdekel az a csudamasina, hol lehet kapni, biztos már irtad, de én nem tudom visszanézni.
Mit adtatok Vincének tényleg olyan mintha be lett volna csicsentve, nagyon drága. Mi ez a dudor, mert a barátnőm kislányának is valami hasonló van (Canadában) és ott is azt mondták, hogy várjanak majd lehet, hgoy felszívódik, ha nem egy kis műtét. De a kiscsajnak semmi baja, nagyon édi kiscsaj és csak a képeken látszik a dudor.

Babjag!
Andoron az a szemüveg nagyon kemény, nyolckerbe ha szembe jönne velem, tuti belennék rezelve. Annyira édin áll rajta.

Timurr!
Azért ha Majának nem jönnek be a vőlegényei akkor a férjem simán rástartolna Benicével Majára, néztük a régi képeit is és a férjem idézem „annyira szép ez a kislány” sóhajjal ácsorgott mellettem. Ja a Babafalvás képeket néztük. Mond meg Apájának, hogy az idősebb pasiknak is nagyon bejön. Szegénykém, nagyon sajnálom, hogy igy megkínozták, de biztos jobb ha most túl esett rajta, később nem is fog rá emlékezni.

Delfinke!
Marcipán haverjának Benice is megkésve, de küld egy baráti Boldog Névnapot hátbaveregetést, a sör most elmarad, marad a cici.
Tudod, amikor mi is kórházba voltunk Benivel és láttam azokat a beteg gyerekeket akiknek olyan bajuk volt, hogy azon a jó Isten sem tudott volna segíteni, akkor hálát adtam, hogy „csak” ennyi a bajunk. Az egyik soha a büdös életbe nem fog tudni járni, a másiknak a lábát már annyit húzták, mert annyira rövid a lába. Ilyenkor az ember átértékeli a saját baját, nyavalyáját és rájön, hogy pl. Marcipán csuda helyes minipasi és még milyen lesz? A gondja tized annyi amit ott láttál, és szerintem marha időbe csinál mindent.

Akiren!
Tudod a pasik már csak ilyenek, néha félrenéznek erre-arra aztán megakad a szemük, de ő még csak nézelődik!! Örülöl, hogy Gréti nem látta, van mostanában friss kép a szumósunkról, bár Benice szerintem már nem nagyon menne el a szumóbajnokságon. De azért az nem semmi, hogy milyen nyüzsi Gréti, nagyon pörög a kiscsaj. Ja a gipszet már lecseréltük egy műanyag sínre, elvileg könnyebb és szebb, de olyan béna egy találmány. Csak éjszaka kell hordani, és nappal tornáztatni, meg keddenként járunk a Klinikára és ott is tekergetik.

Angéla!
A táblázat tényleg eléggé elcsúszott, én azt sem tudom, hogy hol van az a kórház ami bejön a nevünkhöz, nem hogy ott szültem. De a technika csodája biztos-

Hüpi!
Áron nagyon eleven kis pasi mi, azok a lábak abban a harisnyában, hát csuda, és milyen ártatlanul néz, mintha csak azt mondaná, hogy most akartam neked előszedni a szűrőt.

Cerzsebet!
Bevallom, többször is megnéztem a jó súlyban született kislányt, Benice sem volt kis súlyú (csak fél kiló mínusz), de a barátnőd babája nem semmi.

Ja az lenne még a kérdésem, hogy egy ismerősöm kért tőlem olyan wiwi-es meghívót azt, hogy kell csinálni, vagy küldeni, mert én is kaptam és gőzöm sincs az egészről?

Lányok akkor most ide ne is Írjunk, mert költözés van Babafalvára????
Patri
Sikerült az éjszakai műszakba átmennem, pedig még annyi mindent akartam írni, na majd legközelebb.
Ja és ezt a művirág kompoziciót csináltam a héten tanulás helyett, egy virág boltban láttam és megtetszett. Kép
patri
 
 


Patri,
már jó ideje nem lehet iwiw meghívót küldeni sajnos, meg a képfeltöltésük is szünetel Kép. Talán pár nap múlva sikerül helyrehozniuk a hibát. Visszaigazolnál majd engem? Jelöltelek ismerősnek, de régóta nem igazoltál vissza KépKép...
zitmi
 
 


Sziasztok
T%ucsok nem jossz at a babafalvara?
En megcsinaltam a liszt-tesztet es semmi ajanlanam neked is hogy csinald meg, nekem is nagyon para volt ez a glutenerzekenyseg.


Kép
vaktyuk
 
 


Patri: engem is igazolj majd vissza iwiwen Kép

bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Patri

légyszi engem is

Adri
hadri
 
 


MEGHALT A BABANET BABAFALVA MIATTKépKép
Igaz én nem sokat irtam ide ,de olvasgattam,a Babafalva pedig sztem nem annyira jo!!KépKépKép

K

Kinga
skinga
 
 


Kinga,
Sajnálom, ha neked nem jön be babafalva, mi megszerettük. sokkal több minden van ott egyhelyen a babákkal kapcsolatban, igazi közösségi portál. igaz, hogy még van rajta csiszolni való, de conniék dolgoznak is rajta egyfolytában. ha meg úgyis csak olvasgatsz, akkor azt ott is megteheted.
kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Szia Kinga!

Én még azért benézek ide is. Sajnálom itthagyni a babanetet, mert a terhességem elejétől elkísért....

Egyébként mi van veletek? Jól vagytok?

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Kinga,
szerintem csak várd ki a végét, itt is, ott is mindig lesz mozgás. Eddig csak olvasgattál, de ha írsz is, biztos találsz másokat is. Olyanokat, akik esetleg eddig szintén csak olvasgattak.

Kép KépKép
lorca
 
 


Szia Brigo!

Én szeretem a babanetet,igaz sokszor van vele mostanában gond,de akkor is...
Jo olvasgatni.Kép
Mi jol vagyunk köszi,két nagy sulizik,picur 10 honapos,7 fog,tud járni,pakol,ki-be kapcsol mindent,szoval minden ok.
Veletek mi van?

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Szia Kinga!

Nálunk kb uez a helyzetKép Csak mi még a jövő héten töltjük a 10 hónapot, csak 4 fogunk van, és még az én segítségemmel jár JázminKép

Szerencsére minden oké, nagyon jó kedélyű mostanában, sokat beszél és kacag.Ilyenkor annyira imádom!!! Meg persze akkor is, ha sír, de azért jobban szeretem, ha nevetKép

Ma vettem neki túrót, joghurtot, vajat, és szép lassan elkezdem adagolni neki. Te már adsz ilyeneket Bazsinak? Ja, és most kezdem bevezetni a karfiolt, kelbimbót. Remélem megússzuk ablaknyitás nélkül az emésztéstKép

Kellemes hétvégét!
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Lányok!

Tudom, hogy kéne visszajeleznem az iwiw-en, de ez olyan szar, hogy állandóan a jelszavamat kéri, mondjuk 10-szer aztán beenged és amint valamit csinálnék rögtön kéri a e-amil címet és jelszót, állandóan. Hát már a puttonyom tele volt, ti mit csináltok, mert én még semmit sem tudtam eddig.
Egy órát azért nem szeretnék vele tökölni
Patri
patri
 
 


Patri,
Nálam az iwiw csak azóta kéri a jelszót, amióta apuci is bejelentkezett. Azóta csak ő kell neki. Jelentkezz be, és egy belső oldalról tedd be a kedvencek közé, elméletileg akkor nem kéri újra, csak ha kijelentkezel. És ha nem elfogult, mint az én gépem. Nekem nagyon tetszik, egy rakás ismerős megkeresett és én is találtam olyanokat, akikkel már rég elvesztettem a kapcsolatot és nagyon jó újra hallani felőlük. Kicsit köhög a rendszer, mert olyan népszerű lett hirtelen, hogy nem bírta a hardware. De legalább így egy csomó embernek eszébe jut, hogy szülinapod van, és olyan jó, amikor megköszöntenekKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Szia Brigo!
Én már szinte mindent adok a Bazsinak,és semmi baja sincs.Mindent megeszikKép.
Imádja a joghurtokat,a krémturot,a puddingokat,a vajas kenyeretKépés ugy általában mindent.Na jo,azért füszeres kajákat,és nehezebbeket nem,de pl.a karfiolt is régota eszi,és szereti.Levesben,rántva,párolva.
Levest a miénkböl adok neki,igaz én szinte nem használok füszert,csak amit nagyon muszáj,mert igy szoktuk meg.
Adj neki egész nyugodtan amit szeretne,nem lesz semmi gond.Szép lassan egyre nagyobb adagokbanKép

Nektek is kellemes hétvégét,szia.
Kinga

Kinga
skinga
 
 


SKinga
Ne haragudj nem ertelek teged, nekiallsz fikazni milyen szar a masik oldal, amikor te amugy is csak akkor jottel amikor kerdeztel valamit es ha rogton nem ugrott mindenki nekialltal hisztizni, nem mind1 neked???
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Réka miért sértegetsz engem?Bántottalak Téged?
Felnöttek modjára kell viselni a kritikát,nekem nem jön be annyira a babafalva.Nektek tetszik,ott vagytok,gondolom Te is,és együtt vagytok barátnök,ez csak az én véleményem,és nem akarok ellentábort kovácsolni.
Fikázásrol szo sem volt.VÉLEMÉNY az igen.
Szerintem én itt kulturáltan viselkedtem,és viselkedek,látom Neked nem nagyon megy.
Ne legyél ideges,ne is foglalkozz velem.Neked nem irtam,nem kértem Töled segitséget,nem hisztiztem,nem fikáztam,és föleg nem vagyok ezek után kiváncsi a véleményedre.

Szia:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Lorca!
Igy ahogy irtad tényleg megy az iwiw, de meghívót nem tudok küldeni másnak, nem engedi a rendszer egyenlőre. Köszi az ötletet.

Lányok, ne veszekedjetek ki itt van ki ott, van elég hely a neten.
Patri
patri
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk! Remélem ez a topic nem fog meghalni? Nagyon sajnálnám, mert nekem sokat jelentett és még mindig sokat jelent.
Csilla

Kép

Kép
vizimano
 
 


Lorca,
nagyon szépen köszönjük a köszöntést! Ne haragudj, hogy nem reagáltam előbb, de most eddig ez nem az én évemKépKép Valahogy azt látom, hogy pusztul a világ minden szinten.KépKépKép

Patri,
sztem a meghívó küldés karbantartás miatt nem megy az iwiw-en.Kép Lehet, hogy tévedek, de tegnap még ezt írta nekem.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Szia Patri!
Én nem veszekszem,Réka ugrott a torkomnak egyböl,én pedig reagáltam.
De teljesen igazad van,ugyhogy részemröl be is van fejezve.

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Nati végre megtanult felülni. Ideje volt már, jó két hónapja csak ülve szeret játszani. Addig hátrál, amíg feltorlódik a feneke és szép lassan feltolja magát a kezével. Közben egy spárgát is megcsinál. Nagyon vicces a kis stratégiája. Haladni meg csak ülve tud, de még mindig elég random módon.

Patri,
Az iwiw-en nem tudsz meghívót küldeni és képet feltölteni. A rendszerük túl van terhelve, javítják. (rendszerüzenet) Kb jan eleje óta. Nekem több ismerősöm rendszeresen üzenget, hogy miért nem küldök meghívót, ha már egyszer felkeltettem az érdeklődésüket.

Vizimano,
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne a topic miatt. Csak a csapat fog egy kicsit változni. Én pl most ide és oda is írok, de mivel itt más topicban is érdekelt vagyok, nem költözködök. Szerintem többen vagyunk így. Kicsit depisnek tűnsz. Nagyon sajnálom, hogy nem jönnek össze a dolgok. Csak hogy tudd, van napsugár is. Az iwiw-en sok tanítványommal összefutottam, és még így, évek távlatából is nagyon kedvesek és lelkesen mesélnek. Nagyon örültem nekik!

Kinga,
Ne aggódj Vaktyúk miatt, szeret acsarkodni, és most te vagy soron. A következő majd én leszek KépAranyos a szöszikéd, most néztem a profilodban. írnál valamit magatokról? Nemigen ismerjük még egymást.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Énisénis szeretem a babanetet Kép

Vizimano: Milyen köszöntést? Mit ünnepelsz? Nem látom hogy névnapod lenne, szülinapod se...

Lorca: Gratula a felüléshez Kép Gréti is próbálkozik vele. Õ mászásból próbál picit eldőlni és úgy felülni...alakul a dolog...

Kinga: Nyugalom! Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Lorca

Nem acsarkodom de a közhelyes hülye válaszok sztem semmit sem érnek annak aki szarban van és te épp azt csináltad, most nem fejtem ki bövebben de ha gondolod irhatok rola egy oldalt, ugy esetleg megérted, talán bölcsebb maradtál volna akkor ha nem mondasz semmit.

SKinga

Nos én a véleményemet irtam le sajnálom ha az öszinteség neked nem jön be és ugy kezeled neked ugrott valaki, nehéz lehet igy neked az életben,
amugy azért irtam amit irtam mert anno neked is akkor volt fontos irogatni amikor harisnyát szerettél volna, mivel senki nem tudott neked konkrét infot irni,/ én anno akkor egy zoknigyárto ismerösöm megkérdeztem van e ilyen szte nincs/
másnap nekiálltál kiabálni, hogy itt mindenki szarik rá amit irsz és senki nem válaszol neked, hát ha ez egy ilyen topic akkor neked nem teljesen mind1 ki hova irogat, és miért kell más munkáját fikázni amikor nem tudod mennyi melo van benne, és ha továbbiakban is kiváncsi vagy arra amit irok továbbmegyek a babanet nagyon jo lenne HA karban lenne tartva, lennének moderátorok és nem lennének
kéretlen reklámok, ill idiota topicok, ill a föoldal uj dolgokbol is állna nem csak reklámbol és ezeréves cikkekböl.


Kép
vaktyuk
 
 


Valaki nagyon frusztrált, örülök, hogy nem én.

Kép KépKép
lorca
 
 


Hello csajok

Én kezdő apa vagyok, de haladó netcowboy Kép na ez mind1 bekukkoltam ide mert kicsi fiam miatt kiváncsi voltam 1-2 dolgra másoknál hogy zajlik. Régebben is nézelődtem de akkor még nem voltam regisztrálva most már vagyok! Na ez senkit nem érdekel de ahogy látom itt is fika hegyek vannak és az asszonyok nem bírják elviselni a másikat lásd valami CSIRKE aki nem lát! sebaj majd itt is kiközösitik biztos vagyok benne, máshol is történt már ilyen. Mindenhol lesznek ilyenek akik csak a fikát ismerik és a másiknak csak a butaságuk marad, emlékszem erre a harisnya ügyre képzeld VAN 100%-os pamut harisnya!!!!!! és nem is olyan drága. Gondolom most nekem is nekem fogsz ugrani de sebaj majd kiheverem az aljasságokat vagy talán nem is veszem fel mert már máshol megszoktam. Véleményem a többi hölgyröl eddig igen pozitív és azt hiszem ide sokat fogok írni.
Amúgy terminátorossan :
Még visszatérek!!

Csövi
Papamaci
papamaci
 
 


Sziasztok!
Én is maradok ám itt is; én is szeretni babanet!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Vaktyuk
NO KOMMENTKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépGondolom otthon a családdal is igy kommunikálsz,ha egy kissé ideges vagy.
Továbbitottam kérésed a moderátorok és apa felé szoszerint idézveKép

Delfinke
KépKépKépKépszia!Látom még vannak ide valo,és kedves,hangsulyozom kedves anyukák!KépÉdi a kis manod!

Lorca
Hát valahogy nem vagyunk vaktyuknak a szive csücskei,de nem baj,nem is akarok az lenni.Kép

Papamaci!!!!KépKép
Üdv.nálunk!Jo,hogy apucik is olvassák a hsz-okat,és köszi a védelmet!KépKép



KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Lorca
33 éves vagyok,jelenleg Gyed-en 10 honapos Balázsunkkal,van az elözö házasságombol két nagy fiam,Márk,és Tamás.
Szeretem a babanetet én is,valaki szerint hisztis vagyok,mások szerint nem,csak néha,ugyanugy mint bárkinek,vannak rossz napjaim is.
Én is irogatok más topicba is,és ott jol elvagyok mindenkivel.
Vizimano-CsillaKép
Fel a fejjel,ne légy szomi.Minden rendben lesz,gyere ahogy tudsz.

Kinga

Kinga
skinga
 
 


JégvirágKép
Köszi a nyugtatást,én nyugis vagyok,valaki más ingerült egy picit jobban a kelleténél.

Édi GrétiKép

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Kinga!
Köszi! Kép

Vizimanó!
Mi a baj?Ne légy szomorú!
Naaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Ildi

delfinke
 
 


Sokat gondolkodtam azon, hogy most én depis lennék-e, vagy mi a helyzet. Talán inkább elégedetlen vagyok magammal, hogy nem sikerül a fogyásom, de tudom, hogy az eredményhez idő kell, és ezzel próbálom doppingolni magam.Kép Ezen kívül még a férjem munkája körül vannak nehézségek, úgy néz ki, hogy jelentős változások lesznek, és ezen is szoktam tűnődni.Kép

Jégvirág,
Flóra Ákost köszöntött 9 hónapja alkalmából, azt köszöntem meg.Kép

Ami igazán elszomorított - és sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e vagy sem, mert nem szoktam élesen fogalmazni és nem szeretek ítélkezni... Úgy gondolom, hogy most mégis megteszem. Volt itt egy olyan fórum, ahol jóban rosszban meghallgattuk egymást, támogattuk egymást, és nem az volt a jellemző, hogy ha valaki leírt valamit, és mi többiek esetleg azzal nem értettünk egyet, akkor éles hangnemnben válaszoltunk neki.
Sok kérdés felmerült, szoptatás, altatás, hozzátápi stb. Ezek mind nagyon kényes kérdések, több topicban vérremenő viták voltak. Itt valahogy minden vélemény elfért, kulturáltan álltunk hozzá a témához, nyitottak voltunk egymásra. Ezért szerettem ide írni. Ha valaki eltűnt hiányoltuk, visszakérdeztünk fontosabb kérdésekre.
Tegnap attól lettem szomorú, hogy úgy tűnik ez nem így van már.KépKép
Továbbra is az a véleményem, hogy mindenkinek lehet véleménye, még akkor is ha sosem csinált weblapot, mint ahogy én sem csináltam, mégis elismerésemet fejeztem ki Hajninak a munkája miatt. Számos dolgot nem csinálunk életünkben, és mégis minősítjük, pl. (szerencsére) kevesen ölnek embert és mégis van véleményünk a gyilkosról.
Ez a fórum azért volt jó, mert eltérő véleményeink miatt senki sem bántott senkit.
Na, bocs, hogy hosszú lettem.Kép De legalább kiírtam magamból a dolgokat.
Csilla

Kép

Kép
vizimano
 
 


Csilla!
Ezt nagyon jól megfogalmaztad; teljesen igazad van!
Nekem az a véleményem, hogy az ember írja le ha bántja valami; de ne ugorjon a másiknak ha annak eltér a véleménye.Engem is sokan támadtak mikor mondtam hogy nem tudom szoptatni Marcipánt.De nem sértődtem meg amikor nem éppen jóindulatú hozzászólásokat kaptam.Nem esett jól, de én kértem tanácsot és felvállaltam hogy nem mindenki ért meg engem.
Hű, remélem ez nem volt zavaros.

Szerintem egy ilyen topicon vannak akiknek tök szimpi a másik, de olyan is akit nem csíp.Ezzel én is így vagyok.Vannak emberek akikkel tök jó viszonyban vagyok; de olyan is van akivt nem tulzottan csípek.
De egy ilyan fórum erről szól!

Ildi

delfinke
 
 


MINDENBEN EGYETÉRTEK VELETEK CSILLA ÉS ILDI!!!!!!
MESSZEMENÖEN!!!
Egyébként én sem Connie munkáját kritizáltam,csak nekem személyszerint az oldal nem jött be annyira,és ez lehet,hogy csak azért van,mert maradi tipus vagyok,és nehezen változtatok.Connie szép munkát végzett,le a kalappal elötte.De izlések és pofonok,mindenkinek más tetszik,és oda egy összeszokott csapat ment át.Szivük joga,ki tudja,egyszer én is lehet,hogy ugy döntök,hogy az jobban tetszik,de attol még a babanetet,és azokat,akiknek a másik oldal nem tetszik,nem fogom szinte megkövezni,és mindezt izléstelen modon.És részemröl itt az egész lezárva,mert tényleg nem erröl szolt és szol ez a topik,és az egész babanet.


Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!
ejhej én nem tudom megérteni mire jó ez az egész nem állhatom meg szó nélkül bocsi.
Ha valaki kirohan a topikból ok nélkül(Skinga) ,akkor utána vállalja föl a következményket,hogy utána ,aki nem tesz lakatot a szájára ilyen-olyan stílusba visszamondja azt.Így van ,ahogy papamaci mondja ahol sok nő van,mindig lesz konfliktus,ezért is vagyunk nők szerintem,mert hogy vannak érzékenyebb korszakaink.De kedves Papamaci,azért miért nem írod le,hgy igen Kinga férje vagyok és felháborított,hogy bántották a feleségemet,ez így olyan gázzzzz.
Kinga
ezt pedig,hogy elkülted Réka írását Apának gusztustalannak tartom.És mi ez a szöveg,hogy örülsz a védelemnek meg üdv itt?????jajj
Réka nem ugrott a torkodnak,az csúnyább lett volna szerintem,teljesen egyetértek vele.
Sőt amit Lorcának írt azzal is egyetértek,úgyhogy nem is írok mást erről.Kép


Vizimanó
sajnos a topik már nem a régi,én valamilyen szinten örülök is,hogy a másikban mondjuk úgy tiszta lappal lehet kezdeni.Én az egyik legrégebbi vagyok és ,ha te pl. itt maradsz ide is benézek,de én örülök,hogy van az új társalgó,honlap,szerintem nagyon klassz és új tagok is jönnek.
Sajnos én se fogytam,pedig alig eszem és Maja állandóan beteg,utálom 2006-ot eddig.
Utólagos boldog 8 hót Ákos lovagnak!
Mesélj róla itt-ott,nekem mindegy.Én az ilyen értékes embereket mint Te,nem szeretném elveszíteni.

puszi


Timurr
Vendég
 


Vizimanó
bocsi 9KépKép
Vendég
 


Vizimanó
bocsi 9Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi: Már írtad tudom, de nem vagyok benne biztos, pénteken műtik a kezed?

Papamaci: Üdv Kép Mikor született a kisfiad? Írj picit magatokról! Megkukkoltalak ám benneteket a profilodban Kép

Vizimano: Szívemből szóltál...tudnék még mit hozzátenni, de mint tudjuk: Hallgatni arany...(beszélni Petőfi Kép)
Bár mostanában egyre többször egyre közelebb vagyok a cérnaszakadáshoz. Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Timurr
Gondoltam nem kell bemutatnom apát,mivel a profiljában ott van minden,és aki veszi a fáradtságot,ugy mint Te,az hamar rájön.Üdvözölni pedig hagy üdvözöljem a páromat,és a köszi a védelemért neki szolt nem másnak,ugyanis a tudtomon kivül a munkahelyéröl irt.
De be is fejeztem,elég volt,mindenkinek aki ebben a topikban marad,további jo beszélgetést,és Rékának gratulálok,ugy látszik Ö és a hasonloak itt az etalon.
Apának pedig azért másoltam az üzit,mert igy korrekt.
Aki felnöt,vállalja a kijelentéseinek a sulyát bárki elött.Azért vagyunk regisztrálva.Én is irhattam volna végig névtelenül,és a párom is.

Szóval részemröl befejeztem ezt a topikot,remélem örül,akinek kell.
Sziasztok


Ui.:És ez nem hiszti,csak nem állok le vitatkozni senkivel,van elég más problémám,és ide kikapcsolodni jönnék,nem sarat dobálni.
Ha sértödésnek veszitek,az sem érdekel,további jo szorakozást.

Kinga
skinga
 
 


Timurr,
írok majd privit, de a fiam ma tette meg az első önálló lépését, én meg csak bőgni tudtam a meghatottságtól.Kép Igaz, hogy csak 1 db lépés volt, de úgy meghatódtamKép

Kép

Kép
vizimano
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?