Új privát üzeneted érkezett!

Monazsu: Sajnálom, hogy nem sikerült a szigorlat Kép Kitartás!

Virág: Igen, már jól van, nincs láza, viszont nem akar enni, 2-3 falat kaját evett csak ma. De szopik rendesen. Remélem azért visszajön a jó étvágya napokon belül.

Sinlac: tuti lehet recept nélkül is kapni, nekem mondta a védőnő, hogy nehogy úgy vegyek, csak szóljak a dokinak hogy szeretnék és felírja. Akkor ő a jó szívű, nem szigorú dokik táborába tartozik? Kép
Gréti nem allergiás semmire.

Nebula: Olyan nyugalmat árasztó tekintete van a lánykádnak ezen a képen, nagyon aranyos.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Mi is megyunk a talira ecceruen nincs idom meselni, majd eloben.


Kép
vaktyuk
 
 


Connie,
A biztosító a maga szempontját nézi. Egy ilyen után sokszor az ember dühében maga kifesti az egészet és fizeti tovább a biztosítást. Hát nem megéri nekik?!
Az én önbizalmamat a sztármamik szokták ellátni. Légy szülés után 3 héttel 50 kg és alakod legyen tökéletes. Annyi nyugtat azért, hogy én addig hordtam a picit, amíg ő akarta.

Kép KépKép
lorca
 
 

 
 

Monazsu,
sajnálom a szigorlatot. Nekem is minden tiszteletem a tiétek, én nem merném beválllani a tanulást gyerkőc mellett.
Fénykép oké hétfőn is vagy kedden is.

Réka,
küldtem neked mailt.

Lorca,
Még jó, hogy ez a társasház biztosítása, nem mi fizetjük. És legalább kisebb lesz a felfordulás is.
Mivel a sztármamikat nem veszem figyelembe, az én önbizalmamat csak Vezso szokta ellátni.Kép

KépKép
connie
 
 


Brigó
kösziKép
Hang nélküli a videó.


Hüpi
tök jók a képek

Nebula
Flóra ügyes és nagyon okos kiscsaj,ja és nagyon szép,ezen a képen nagyon hasonlít rád

Tücsök
nem baj,gyere amikor tudszKép

Monazsu
sajnálom a szigorlatotKép

Virág
Éjszakáink elég szarok ugyanis alig tudom lerakni a kiságyba és amikor ébred éjjel 5-10szer nehéz visszaaltatni.

Connie
remélem jól vagy már

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap csak az algopyrin beszélt belőlem, mégse javulok rohamosan.Kép Ma is rosszul lettem a Kikában, és köhögök is.Kép Így én se merek elmenni kedden a talira. Mi legyen, mondjam le, és beszéljek meg új időpontot pl. egy héttel későbbre?

KépKép
connie
 
 


Monazsu!!
Sajnalom a Szigorlatodat!!! Legkozelebb sikerul!!!TUTI Melyik Iskola??? Melyik KAR???

UDV, BJ
babjag
 
 


Connie
Sztem akkor mondd le, annyira kevesen lennénk...Kép Sajnálom, hogy nem vagy jól, hogy lettél rosszul? Voltál orvosnál? Mielőbbi gyógyulást kívánok!!! KépKépKép Szerencsére jön anyukád és tud segíteni mindenben.

Minden betegnek jobbulást, vizsgázóknak erőt és energiát, rosszkedvűeknek jókedvet kívánunk!!

Monazsu, fel a fejjel, lesz ez még így se...Sikerülni fog! KépKépKépKép


Puszi: Vezso
vezso
 
 


Hajni!
Először is jobbulást!
Másodszor pedig nem értem a biztosítót, mert nekünk egy falsík fele ázott át a szomszéd fürdőkádjától, és az egész szoba kifestését hivatalból fizették. Egyáltalán nem is volt kérdés, pedig nálunk sima fehér a fal. Ez kb. három hónapja volt!

Virág!
Igyekszem megkérdezni. Ha még ott lesz kedden, mikor mi megyünk a saját dokinéninkhez, akkor mindenképpen!

Minden betegeskedőnek jobbulást! Engem is ráz a hideg és fáj a torkom. De mivel sűrű hetem lesz, meg sem merem mérni a hőmet.

Puszi mindenkinek!
Ja, és örülök, ha elhalasztjátok, mert jövő héten én is tudok menni. Remélem! Kép

Dorka
dorka
 
 


Vezso,
Oxi, holnap felhívom a pasit és megbeszélem vele a halasztást.

A Kikában szédülés meg gyengeség jött rám, sztem részben a betegség, részben a fáradtság miatt. Úgyhogy nem is jöttünk haza ebédelni, hanem ott az étteremben ettünk, és a vészhelyzetre való tekintettel engedélyeztem magamnak egy somlóit is.Kép

Dorka,
Én sem értem a biztosítót, ilyen hülyeséget, még fehér falnál is látszik a különbség, hát még színesnél. Főleg, hogy tapétát is cserélni kell, és mi az esélye, hogy ugyanúgy fűrészporozottat kapunk? De ha meg tudjuk így szépen csinálni más színre, még jól is járunk, mert a festék anyumtól van ingyen, a festő meg Gabi régi haverja, és baráti áron számol. De azért eléggé felháborító az egész.

Jobbulást neked is!

KépKép
connie
 
 


Hm, hát nem kellene még elkotyognom, mert 3 vagy 4 menüpont még nincs áttéve a tesztoldalról (azt elvileg éjszaka megcsinálja a programozó), de nem bírom kiKép - szóval működik a babafalva.hu! Szeretettel várunk mindenkit - nemcsak látogatóba.Kép Pl. a fórum már teljesen jó.Kép Lehet regisztrálni.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie
Hát nagyon gratulálok a babafalvához. Nagyon jó lett. Az a csizmáskandúr Ákos ott az elején.... látom Juszti fotóival tetted színesebbé a verseket. Most csak gyorsan átfutottam rajta, majd még böngészem rendesebben is , és majd regisztálok. Majd.....

SzilviKép
hüpi
 
 


Hüpi,
Köszi.Kép Ákos a cég arca.Kép
A verseknél a fotók Jusztit dícsérik, ő is válogatta őket, nem én.

Közben dolgozott a programozó is, és már minden működik.

És Patri is regisztrált.Kép

Háá, ez olyan izgi - nem tudom, hogy fogok elaludni. Túlpörögtem, mint Ákos szokott.Kép Azért próbálkozom. Jó éjt.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok, Virnya vagyok a 2005/2006 téli babáktól.
Baby björn kengurut vennék, ha van valakinek eladó.
virnya kukac freemail hu

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok!

Talit lemondtam, és átetettem jövő keddre, az 24.-e.

KépKép
connie
 
 


Connie,
Sikerült regisztrálnom a babafalván. Az internet keresőt is ráálítottam, de nem találta meg az oldalt. Tetszik, még majd jobban is megnézem. Majd a délutáni alváskorKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Connie
Hogy kell regisztrálni? Kitöltöttem mindent, és nem jött még email. Mást is kell tennem?
V.
vezso
 
 


Vezso,
nem, elvileg hamarosan meg kell kapnod a mailt. Beikszelted azt is, hogy elfogadod a feltételeket?

KépKép
connie
 
 


Connie
Köszi, hogy intézed a talikat KépHogy vagy?
Rozi ma 10 hónapos!!!! Két hónap múlva szülinapi buli!!!!!!!
Az a Stahl-cikk a Nők Lapjában engem is bosszantott. Pedig a Storyban akkor lett vele az a másik interjú (amire Timurr hívta fel a figyelmem) és az olyan aranyos volt. A nőklapjás pedig ugyanazért zavart engem is, teljesen idilli képet festett a mindennapokról, olyan tündérvilágot, amiben szó nincs pénzkeresésről, meg csekkbefizetésről, meg fáradtságról, időhiányról, kompromisszumokról stb. Jó-jó, nem ez volt a cikk témája alapvetően, de ezek a dolgok igencsak hozzátartoznak egy átlag anyuka életéhez, ha bevallja, ha nem.

Jégvirág
Hogy van Gréti?

Timurr
Maja szeme azóta sem könnyezik? Remélem segített az a borzasztó kezelés. A koszmót le tudtátok szedni a fejbőréről?
És a lelked hogy van?
Úgy szeretnék egy kis napfényt, olyan szürke idő van, én is beleszürkülök...
Vezso
vezso
 
 


Connie
Beikszeltem, persze. Tényleg izgi ez a babafalva, fantasztikus, hogy megcsináltátok KépKép
V.
vezso
 
 


Vezso,
Köszi, jobban vagyok, csak most valami randa köhögés szokott rám jönni, főleg ha fekszem. Ákos már reklamált is, hgy így nem tud enni, ha rázkódik a kaja.Kép Este jön anyukám, holnap nagy selejtezést rendezek, amíg ő Ákosozik, szerdán meg randim lesz.Kép És ha jól sikerül, csütörtökön megyünk moziba a pasimmal.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie,

Nekem is lehet babafalvára regisztrálnom? Jobbulást.

Adri
hadri
 
 


Sziasztok

En is regisztraltam magam, Connie megneztem illetve lattam, hogy kuldted az emailt Kép
Oldal nagyon teccKép
Sztem a jo forum lenyege hogy karban van tartva.
Szoval roviden, azert nem volt idom mert szakitottam, szakitottunk a parommal szilveszter utan kicsit magamba is zuhantam de ez mara elmult, teljesen jol vagyok es azt veszem eszre jobban elvagyok egyedul, sokkal kevesebb dolgom van es meg fogyokurazni is tudokKép , nem kell minden este foznom es akkor persze nem is allommeg , hogy ne kajaljak be.
Sajnalom, hogy a tali elmaradKép mentunk volna szivesen.
Tucsok egy kerdesem lenne hozzad, mibol gondoljak , hogy a lanyod liszterzekeny yganus??


Kép
vaktyuk
 
 


Connie
Jaj de jó, hogy jövő héten lesz a tali, mert mi sem vagyunk 100 %-ak, ezért nem tudtunk volna menni. De remélem, jövő héten már teljesen felgyógyulunk minden nyavajából.
Mindjárt megnézem babafalvát is. KÉpzeld, elkezdtem a cikket összerakni, de Dóri sajna nem sok időt hagy nekem, de remélem a héten el tudom küldeni, mert tényleg nincsen sok munka vele.

Timurr
Szegény kicsi Maja. Nem lehet kellemes egy ilyen könnycsatorna átmosás. Az vigasztaljon, mire nagy lesz , elfelejti ezt a rossz emléket. Nagyon helyes az újabb macis képen.

Mennem kell, mert Dóri felébredt, és minden érdekli, ami tilos, és nem a játéka.ű
pviki
 
 


Hadri,
persze, hogyne, sőt!!!Kép

Réka,
sajnálom.Kép Mi történt? Csipet hogy viselte?
Jövő héten azért tudtok majd jönni a talira ugye?

A fórumot feltett szándékunk karban tartani, az sztem is alapvető.

A fórumon belül van egy Honlap/Technikai segítség, léci oda írjátok pl. a regisztráció menetével kapcsolatos kérdéseket is, ne ide. Regisztráció nélkül is lehet a fórumba írni. Köszi!

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Réka!
Nemtom mit írjak. Ha úgy érzed, hogy jobb nélküle, akkor csak nem volt egy rossz döntés.

Connie!
Babafalvát én is néztem. TecccccikKép Regelem majd magam. Persze az nem jelenti azt, hogy oda több időm lesz írni, mint ide Kép

Vezso!
Rozinak boldog hófordulót.

Jégvirág!
Azért kínlódtam Timurr videójával egy fél órát én is, mire itt megnéztem, hogy neked sem volt hang.Meg aztán Timurr is tájékoztatottKép

Ma volt itt a védőnő. Mondta, hogy már adhatok Jázinak túrót, sajtot, és joghurtot is, de tejet még továbbra sem. Illetve a tojássárgájával is próbálkozhatunk, de egyelőre csak egy negyedet adjak neki. Meséltem neki az éjszakáinkról, hogy Jázi 9-1 v.2-ig tök nyugodtan alszik, onnantól viszont nincs megállás, hiába veszem magam mellé, csak forgolódik, felül, szóval nagyon nyugtalanul alszik. Azt mondta, hogy majd ki fogja nőni, és ennek ezer és egy oka lehet. De szerintem a fog miatti ébrenlét kihúzható, mert nem sír, hogy fáj vmilye, szóval nem tudom, mi lehet. A védőnő szerint ez a napi ingerek miatt van. Ha egy új dolgot meglát, már az sokat jelent neki. Mondtam neki, hogy akkor bezárom Jázit egy gumiszobába egy db játékkal, ott nem éri inger, és végre lesz egy átaludt éjszakánkKép

Ja, és az oltásról beszéltünk. Asszonta, hogy jelenleg 2 oltás van, az agyhártyagyulladás elleni, amit, ha egy éves kor alatt oltatsz be, akkor 70%-os támogatás jár rá, ha 1 és 2 éves kor között, akkor 50%, és van a bárányhimlő elleni védőoltás, amit mérlegelni kell, hogy egyáltalán megéri-e.

Megyünk sétálni, de olyan depi idő van, hogy nem is nagyon van kedvem kimozdulniKép

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Vezso
gratula Rozikának a 10 hóhoz,milyen tortája lesz tudod már?Kép
Kicsit könnyezik Maja szeme ,de nem vészes.

Réka
ajajKép
ha szeretnél mesélj,de persze nem muszály csak ha jól esik,jöhet emailbe is,hátha tudok bármibe segíteni


húzok babafalváraKép
Vendég
 


Persze hogy jovunk ott majd reszletesebben meselek, en is regisztraltam mar magamKép Csipet erdekesen viseli, mivel december eleje ota gyakorlatilag csak velem van tehat nem volt az exnagymamanal es senkivel sem, ezert jon utanam mindenhova mint a fingszagKép


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!
Vagyunk ám még mi is! Kép

Réka!
Nagyon sajnálom ami történt veletek, de talán jobb így mint ha állandóan vitatkoztok!
Lassan be kéne pótolni a multkori almaradt talit!Csak szólj mikor érsz rá, és szeretettel várunk benneteket! Kép

Connie!
Mint már mailben írtam, nagyon jó az oldal; én is regisztráltam! Kép

Minden beteg babának és mamának jobbulást!Én olyan szomorú vagyok, hogy nem mehetünk a találkozókra, tökre foigtok hiányozni! Kép

Képzeljétek Marcipán már az ágyba kapaszkodva feltérdel, olyan édes.Bár most még több borulás van mint térdelés; de annyira örülök neki így is.
Kép

Jégvirág!
Kicsi menyem hogy van?

Ildi

delfinke
 
 


Ildi siman, ha neked jo a szerda esetleg????
Akkor atcsattogok es meselek.


Kép
vaktyuk
 
 


Réka!
Mi szerdán 10,30-ra megyünk zenebölcsibe; 1 óra körül jó nekünk; ha nektek is jó! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Vaktyuk!

Nagyon sajnalom!! Nem is tudom mit mondjak!

Connie!

tok jo Babafalva, regisztraltam!!!

Vezso!

Gratula a 10 honaphoz!!


udv, BJ
babjag
 
 


Halló!

Réka, annyira sajnálom.... Remélem, hogy boldogulni fogsz egyedül is. A jövő héten jöttek, ugye? Kívnáncsi vagyok. Ha tudok segíteni bámiben, szólj!

Connie! Köszi, hogy szóltál, akkor jövő hét.
Nem tudok regisztrálni a babafalván, folyamatosan errort ír ki, nem enged regisztrálni Kép Később próbálkozom még.
De nagyon jó lett, este megnézegetem, gratulálok!

Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Vaktyúk
Sajnálom Kép Majd mesélj bővebben a talin.

Dóri
Nekem is először nem ment a regisztráció, de kiderült, hogy nagybetűvel kezdtem a leszót, és csak kisbetűvel lehet. És azóta írkáltam már mindenhova, remélem írsz Te is.

Banyák! Gyertek, lakjunk babafalván is!! Tervezgetem, hogy írok cikket majd, meg pl beírnám (ha majd kitalálom hogyan illusztráljam) a hobbis részbe a sapkavarrást, azt a polár sapka-sál együttes varrását. Meg olyan alvós játékot is, amit csináltam Ro-nak.
Köszönjük a hófordulós jókívánságokat.

Timurr
Szted akkor segített az a fránya kezelés szegény Majának? Torta: még nem tudom, Zsófinak csokitortája volt anno 1 évesen, megpróbálom majd lefényképezni a régi fényképet hogyan nézett ki tőle... Kép Nem is ette, csak szétkente mindenhova. Tényleg, ehetnek akkor már csokit? Gondolom nem enne hatalmas mennyiséget...
Vezso
vezso
 
 


Réka!

Alig vettem észre, hogy nekem is írtál!

Még egyáltalán nem biztos, hogy az majd elküldik gasztróra és ott egy vérvételes allergia vizsgálaton ki fog minden derülni. Egyenlőre a lisz és a tej ami elég problémát okoz nekünk.
Ez az úgy derült ki, hogy nagyon sokat és viszonylag hígat - de nem hasmenéseset - és iszonyat büdöset kakilt, ami párosult a szája körül végig apró piros kiütésekkel. Most teljes tejdiétán vagyunk, és a kaki már teljesen rendben van, egy nap egy max. kettő és az sem olyan furcsa szagú és állagú. Még a kiütésekkel van baj, ha az sem múlik el akkor egyértelmű, hogy nem csak a tejjel van a baj. Ha érdekel a végkifejlett akkor majd beszámolók ha történik valami.

nagyon sajnálom ami veled történt, de hidd el a manócskának és neked is jobb ha békességben vagytok, mintha minden nap veszekedned kell valakivel és a manócskád azt látja. Tudom én könnyen beszélek és nem is akarok okoskodni csak így gondolom. Egyébként mindig beszültem és tiszteltem azokat a nőket akik egyedül nevelnek gyereket, én azt hiszem nem lennék rá képes. Bocsi , hogy leírtam a véleményem!!!!

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Csajok aranyosak vagytok kosziKép

Tucsok azert kerdezem mert pl egy egesz kifli megevese utan nalunk is szokott hasmenes lenni.

Azt azert le kell irnom, aki nem tudja ,hogy nem o a gyerek apja.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok
Mindenkinek köszönöm a szigorlathoz való "lelki vigaszt".
Babjag: FEEFI és személyügyi szervező szak.
Ez az én szerencsém ide ülük és a lányom már rá is zendit.
Monika
monazsu
 
 


Réka!

Tudom, mert már találkoztunk.

Monazsu!

Én is oda jártam, ha kell valami és tudok segítek.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tucsok akkor elvileg nekem is kene szolnom a dokinonknek? MArmint a fostossag miatt kifli utan.


Kép
vaktyuk
 
 


Szerintem minden képpen kérdezd meg, főleg ha nagyon bűdös. Egy kérdést minden képpen megér a dolog. Más kaja után nem vetted ezt észre?

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Én úgy tudom, de majd aki jobban tudja kijavít, hogy a tej és a liszt ami a kakit és a kiütéseket okozza. Én kifigyeltem, hogy nekünk mikor és mitől lett ilyen, és, hogy mi van abban amit evet. Gyakorlatilag így jött ki, hogy a lisztes és tejes kajáknál produkálja ezeket a tűneteket.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


A tejesnel nalunk nincs baj, pl turorudit eszik csoki nelkul, na jo picit adok nekiKép , meg kremturot is adok neki, tehat savanyitott tejtermeket mar kap es semmmi baja sincs tole, pl kapott babapiskotat haztartasi kex attol sem volt semmi baja, en arra is tippelek esetleg hogy az elesztos cucc nem jo nekik, regebbn olvastam a januari topikban passz hogy kinel ugyanilyen tunetek voltak. A budosseg hat az meg nagyjabol ugyanolyanKép) holnap lehet csinalok neki egy rantasos fozit probakepp, akkor eldol, es nem kap semmi tejtermeket, hogy ne csapjon be a dolog.
En is regisztraltam mar magamKép
Csajok az elmaradt nevnapokert stb bocsi igy utolagis mindenkinek sok Boldogsagot.


Kép
vaktyuk
 
 


Hali!

Gyors beköszönés. Babafalva szuper, mindjárt regisztrálok!

Réka: én is sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.

Kicsit ki vagyunk dögölve, ugyanis az elmúlt 3 napban megjártuk New Yorkot és Philadelphiát is. Flórácskám nagyon jól viselte, csak néha volt már elege a kocsizásból. Meg is tudom érteni, mert legszívesebben egész nap mászkálna, mi meg autósülésbe és babakocsiba gyömöszöljük állandóan. De holnap, holnapután nyugi van, nem megyünk sehova. Ha minden jól megy, holnap elmegyünk az emberrel moziba, addig a nagymamiék vigyáznak majd a kölökre. Fura lesz, az tuti, de már nagyon ránk férne. Sajna én valami ronda köhögős nyavalyát is elkaptam, tegap éjjel alig aludtam. De ma vettem gyógyszert (ez nálam ált. az utolsó menedék), remélem, használni fog.

A hétvégén visszakapcsolok rendes üzemmódba (anyuék szombaton mennek haza).

Addig is legyetek jók, mindenki vigyázzon magára!
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Connie,

Babafalva ezt írja nekem ki:

Új felhasználó aktivizálási hiba


Ez a felhasználó ezekkel az információkkal nem szerepel az adatbázisban.

Regisztrálj egy új felhasználót itt.

Vm-t rosszul csináltam?

Adri
hadri
 
 


Sziasztok!

Hadri,
pedig ott vagy a regisztrált felhasználók között. Nem azt írta ki, hogy ez a felhasználó már szerepel? Elvileg be kellene tudnod lépni a jelszóval és fhnévvel, amit megadtál.

Köszönöm szépen mindenkinek, aki regisztrált nálunk! Nagyon aranyosak vagytok.Kép

Megyek gardróbot pakolni, majd este még jövök erre is.

KépKép
connie
 
 


Persze, persze! Most, amikor jeleztem, hogy majd jövök minden nap, és írok nektek, szinte kihal a topicKép

Kép

Kép
brigó
 
 


Connie,
nem. Onnét másoltam ki az üzenetet. MEgpróbálok belépni.

Adri
hadri
 
 


Hali! Nekem még mindig nem sikerül a babafalvára regisztrálom. Hiba: ismeretlen azonosító. Pedig dóri78 és bdóri néven is próbálkoztam Kép
Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul...
Segítsetek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri,
az ékezetet nem fogadja el.

Hadri,
sikerült belépned?

KépKép
connie
 
 


Connie,

sikerült Kép, már írtam is

Adri
hadri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?