Új privát üzeneted érkezett!

Beszéltem Rizzel délelőtt, mindenkinek köszi az együttérzést.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Márminthogy mindenkinek köszöni.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Rizi atyaisten,ma hívott Ildi,hogy mi történt,hát nem tudom mit mondjak...vagy egyáltalán szóhoz sem jutok...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 

 
 

Én lányok nem térek magamhoz.Olvasgatom Riz hozzá szólásait,és semmi de semmi nem utalt arra hogy ekkora a baj.
Egy egészséges életvidám kisbaba.Miért???

Csak nézek magam elé.Drága Riz nagyon sok erőt kívánunk.
tina7373
 
 


Nekem is csak Ő jár egész nap az eszembe...döbbenet.... Nyugodjon békében kicsi angyalka :( :(

Kép
Kép
melódia78
 
 


Köszönöm lányok!
aranyosak vagytok
Valami csodaszerű ez, mert sok erőt adott az Úr. Erősek vagyunk!
Örülök az elmúlt csodás fél évnek, köszönöm. És igyekszünk továbblépni, tele vagyunk szép, szebbnél szebb emlékekkel, amik még nagyon fájnak, hogy nincs folytatás.
Jó Veronikára ránézni, a csodás férjemre (és neki viszont), így könnyebb. Ezt belül el kell fogadni. Hívőként erre van lehetőségem. Tudom, hogy a mennyben van! Ez nagyon fontos!
Világi gondolatokkal biztos megőrülne az ember...
Értitek?

KépKép
rizibizi
 
 


Ne haragudjatok lányok, hogy megszólalok! Régóta olvaslak már benneteket vagyis mióta a legkisebb lányom megszületett.
Ma is "jöttem" és csak ülök itt csak ülök, képtelen vagyok magamhoz térni, csak kavarognak bennem a gondolatok-érzelmek-kérdések annyira megdöbbentett ez a borzasztó hír. Annyira igazságtalan és annyira nincs erre jó szó-jó vigasz...........................

Drága Riz és családod, végtelenül sajnálom ami történt. A Jó Isten legyen veletek és adjon erőt nektek. Imádkozom kicsi angyalkátokért!


még 1x ne haragudjatok, hogy írtam! Vigyázzatok magatokra!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Rizi

Istenem, nagyon sajnálom. :cry: Öszinte részvétem. Elfogott a sírás.
Én sem értem, ahogy Tina írta.
Nagyon erős vagy akkor, minden elismerésem, én biztos nem bírnám ki ép ésszel.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Kedves Riz,

Köszi a hívást,ne haragudj nem hallottam...
Nem vagyok hívő,így azt hiszem pontosan értem,hogy mit gondoltál az alatt,hogy világi gondolatokkal megőrülne az ember...
Jó,hogy a hitetek erőt ad és kitartást a továbbiakhoz. Minden tiszteletem a tiétek,úgy érzem rendkívül erősek vagytok ebben a tragédiában,valószínűleg én már rég elhagytam volna magam. Mégis,ha tudok (tudunk) bármiben segíteni,vagy ha csak szükséged van arra,hogy beszélj valakivel,akármikor,akkor szeretném,hogy tudd számíthatsz rám.
Zs

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Riz!

Több olyan topic is van, ahol olyan anyukákkal írkálhatsz, akik hasonló helyzetben vannak, mint Te. Szerintem jó ötlet lenne felvenned velük a kapcsolatot. Sokat tudtok segíteni egymáson, régebben beleolvastam már. És van az angyalokszülei oldal, ha felteszed majd Karolinát, gyújtunk érte virtuális gyertyát.... :cry: :cry: :cry:

Nálunk tegnap este 9-kor a férjem nagypapája, a dédi távozott el, de ez nem volt tragédia, hiszen 96 éves volt. Szép csendben elaludt.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Kedves Riz!

Őszínte részvétem!
Megdöbbenve olvastam soraidat,légy erős a továbbikaban is,úgy gondolom most jön a neheze.....

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 



ez döbbenet....

Kedves Riz!

Fogadd őszinte szérszvétemet!!
Kívánom, hogy a hitetek, és a szeretet, ami összeköt benneteked adjon további erőt Nektek!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,
köszönöm mindenkinek az együttérzést. Nagyon jól esett!
Pussz

Cuncogo-tündi, neked is köszönöm, és nem baj, hogy írtál, de máskor is írhatsz nyugodtan.
True: köszi az ajánlatot, de nem szeretnék se másik fórumba irogatni, se erről senkivel trécselni. Én feldolgoztam-dolgozom, nem akarom a sebeimet nyalogatni-tépkedni. Nektek elmondtam, és kész :) Nem jó az önsajnálat.
Nagypapa halála miatt fogadd együttérzésem. Azért egy ilyen szép kort megért idős embert is nehéz elengedni.

Beuka: neked külön megörültem, és a pocaklakónak méginkább!!!!!! Apa is emlékezett rád, tök jó újra látni. Nagy-nagy gratula a bébihez. Néha megtisztelhetnél még minket az írásaiddal.

kedves kis fórumlakóim, azért még írhatnátok mint régen, hogy mi van veletek. Mert most megfagyasztottam a topikot, pedig az élet megy tovább. Veronika is egyre több létrára, mászókára tud már felmászni. Sokat hisztizik (santos-lánya), de egyben imádnivaló. Be nem áll a szája, közvetlen, bárkivel kommunikál. Idegeneket invitál játszani. Tündérlány. Másfél évig még otthon lett volna velünk, de ez most megváltozik, majd lépni kell tovább...

Megyek pihizni, ma fárasztó napunk volt, Szegeden jártunk papírokat intézni, persze csak félmunka volt, nem lett meg minden. De emberi szinten nagyon ott voltak a dokik, tapintatosak, kedvesek.... Baja nem ilyen. Az autóutat mindig rosszul bírom, ezért a dedalon, ami beálmosít, kávét nem ihatok, mert akkor kiugrik a szívem... így a játszótéren délután majdnem elaludtam....

sziasztok és mindenkink köszönök mindent!!! :?

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok

Riz aranyos vagy, köszönöm :) igen már nagyon vártuk a pocaklakót :)
Megkérdezhetem, hogy mikor helyezitek örök nyugalomra a Picilányt?
Elhiszem, hogy fárasztó, és fájdalmas volt intézni a dolgokat. :(

más: a Délikertbe szoktatok játszótérre menni? Néha elmegyünk mi is oda Botonddal, ha Baján járunk, szerintem nagyon jó játszótér.

Pusz. Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka

Örülök hogy írtál, hiányoztál. :) Én is gratulálok a bébihez! írj gyakrabban! Tehetsz fel Botiról is képet, már rég láttuk. :)

Rizi

A kávéval én is így vagyok, nem bírja a szívem.
Mi megvagyunk, épp ma kapta meg a kismotorját, gyereknapra. Nagyon tetszik neki, már teszteltük is, én meg rohanhattam utána. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok

Tényleg jó Beuka, hogy jöttél nekem olyan furcsa, amikor valaki hirtelen eltűnik.... Én mindig bekukkantok ide, ha a netet megnézem, persze nincs sok időm, így mostanában csak célirányosan netezek, de ennyi még belefér. Gratula a babához, tudni már a nemét???

Timi veled mi van? Nagy a csend.....

Riz: én nem azért írtam elsősorban, hogy neked segítsenek, hiszen te így is nagyon erős vagy. De talán lehetséges, hogy te tudnál nekik segíteni, és ez is nagyon fontos dolog. És az, ha beszélnél róla, azt gondolom, nem önsajnálat, hanem szerintem segítene a gyászmunkában. De tiszteletben tartom a kívánságodat, és ha akarod, akkor nem fogunk erről kérdezgetni, és ha úgy gondolod, akkor folytatjuk a topic életét úgy, ahogy volt azelőtt. Kérlek, ne haragudj rám, engem csak a jószándék vezérelt.
Azért légyszíves, ha gondolod, írd meg, mi történt- ha már kiderült - szerintem mindenki kíváncsi rá.

Most mennem kell, még csak most kezdek hozzá a káposztás tésztához.
Pusz

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok,

holnap, pénteken, délelőtt 11 órakor lesz a kicsi Karolina temetése. Elég faramuci helyzet volt, vagy inkább morbid, mert délutánra szerettük volna tenni a temetést, de a barátnőm beelőzött :o :oops: az anyukája hosszú szenvedés (rák-morfium) után, a héten ment el... és "elhappolták" az időpontunkat, mert mi még hezitáltunk.... De no problem. Nekünk így is jó.

True: nem akartalak megbántani ne haragudj. És köszönöm az írásaid. Csak tényleg nincs se erőm írni más topikba, se kedvem.
Igen, bizonyságtételként működünk most, hogy elfogadtuk az Ur akaratát.... és tényleg ő adott nyugalmat a szívünkbe, ő gyógyítja a sebeinket, enyhíti a fájdalmat.... Ez egy nagy csoda, megtapasztalni is!!!!!
És köszönöm, hogy ennyien részvéttel vagytok irántunk, csak nem akartam, hogy miattam megfagyjon a fórum, vagy ne merjetek hétköznapi dolgokról írni utánam... Értitek? De nagyon jól esett minden egyes sorotok!!!!!!!

Beuka: Déry-kertbe szoktunk járni, ha csak nem nagy kánikula van, mert akkor árnyék híján túl forró, akkor jobb a Vonat-kert.

Közben az írásom átcsúszott péntekre, mert átugrott sógornőm, a jövendőbelijével, kicsit beszélgettünk.... Jó volt. Most ezt gyors befejezem, és el is küldöm nektek. Jó éjt

zi

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok!

Riz:

Megértem a kérésed hisz ha itt mindenki drága kicsi lányodról kérdezne az nem lenne neked sem nagy segítség a gyászban.Ettől függetlenül is tudod kell hogy én( és azt hiszem beszélhetek a többiek nevében is)nagyon de nagyon együtt érzünk veled.Hisz még így látatlanul is, de olyan mintha több éves barátság fűzne itt bárkihez.Úgy ismerem a gyerekeket mintha az enyémek lennének.Biztos vagyok benne a lányok csak azért nem írnak amiért én is napokig fontolgattam mit és hogyan kezdjem el.Egy ekkora tragédia után nem lehet csak úgy leírni a hétköznapjainkat mikor tudjuk azt hogy egy édesanya gyászol.. Tiszteletben tarjuk a kérésed hisz Veronikának most még nagyobb szüksége van rád.ha ezzel segítünk hogy a topik visszatérjen a régi kerék vágásba legyen úgy,de biztos lehetsz benne hogy a kis Karolina emléke mindig a szívünkben lesz .Kívánok sok erőt neked és családodnak.

Még mielőtt valaki megkérdezi az előző nevem jelszava nem akart beengedni.Töröltettem magam hátha tudok ugyanazzal regisztrálni de nem sikerült. :(
Így most ismét kezdő felhasználó lettem :shock:
tina7373
 
 


Beuka:
Gratulálok a kis pocalkalóhoz.Botirol rakhatnál képet.Irhatnál sűrűbben is (én beszélek :) )

Timi
Biztosan megszületett a kislányod.Ahogy tudsz jelentkezz de csak képekkel!!

Hettie:
De jó neked Arti motorozik.Én is megvettem neki mert a játszón ráült a másikéra.Még színben is olyan.De mióta megvan nem is érdekli.Csak szaladgál állandóan.Kávétól én olyan vagyok mint a mérgezett egér.Fel le rohangálok a lakásban.

Melodia:
Meglestem a gyermekeid az iwiw-en.Fati hatalmasat nött.Pistike meg apa klónja :)

Mi is eljutottunk a biliig.Nappal nincs pelus már szol ha jön a pisi.Kezdők vagyunk még de alakul.Holnap gyereknap kellene valahova menni de ilyen rossz időben nem tudom mi legyen.Városligetben vannak programok de nagykabátban nincs kedvem menni.
Na megyek punnyadni ..szép délután mindenkinek.
tina7373
 
 


Zi,
Tina rendkívül jól megfogalmazta a gondolataim én nem mertem,nem tudtam volna jobban.

Hétköznapok:
Sajnos nem tudtunk Ildivel találkozni,Réka már megint neonzöld orrfolyással és kötőhrátyával van itthon (egyébként semmi más nincs,nem lázas,visítozik és akaratos ahogy szokott fél percenként kitervel valamit,amivel kissebb sztrókot hoz rám,viszont a doki azt mondta,hogy 3 napig ne menjünk sehová,mert skarlátgyanús valamint ne fogadjunk látogatókat sem...hát most mit tegyek,ugrott a gyereknapi mulatozás,hímezzek cifra A betűt a bölcsis ruháira???? :lol:

na léptem,még majd írok,úgyis itthon leszünk...

Beu Kár,hogy nem jöttél,gratula a picihez,ha van kedved időd írhatnál magatokról...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok

Képzeljétek, végre van Levinek ágya, tegnap hoztuk Pestről, állati menő, ma apa összerakta, de még nincs a szoba elrendezve, igazság szerint így már kicsi is lenne nekik a szoba, viszont még nincs meg az átalakítás, de azért mutizom a képét, teljesen be vannak zsongva tőle :)

Riz, és kiderült valami, hogy igazából mi történt???

Na megyek is, mert egész nap gyereknapoztunk, hulla vagyok, megáztunk, szétfagytunk, hideg volt a "pörküt" és apa még ott szobrozik, mert már a gyerekek nem bírták, viszont quadot lehet nyerni a tombolán :roll:

Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Most nézem, jó kicsi ez a kép, nem sok minden látszik belőle :(
Képzeljétek, vettünk hozzá matracot is, használt volt minden, de tök szép állapotban, de azért a matracot kis szivaccsal végigdörgöltem, kiraktam a napra, hogy jól kiszáradjon erre mire hazajöttünk felhőszakadás volt, és amellett hogy csumára elázott, még ráadásul mindenféle kosz is rápotyogott, szóval most gáz az egész, na ilyenkor tudok dühös lenni :mrgreen:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!
Nagyon klassz ágya van Levinek.A mi emeletes ágyunk szivacsát is ki kellett mosni.Én beleállítottam a kádba összetekerve és domestost nyomtam rá.Tusolóval folyattam addig míg színe jött.ezt többször megcsináltam és szép lett.reggelre kifolyt annyira hogy másnap ki tudtam vinni az erkélyre.
Biztosan tetszeni fog neki a csúszda.Marvin is kapott egy smobyt de 2-3 napig volt csak új neki.Azóta is ott áll a sarokban.
tina7373
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy csak most írok,itt van a barinőm pár napig a kislányával s nincs sok szabadidőm,mikor meg lett volna akkor meg nem volt net :roll:


Tina,szívemből szóltál,én sem tudtam mit írjak de valami ilyesmit szerettem volna,kedves volt tőled :)
Én nem is néztem hogy kezdő vagy :lol:
Te is rég dobtál ám képeket!!

Riz,remélem jól vagy/vagytok mindannyian!

Zsuzs,skarlát betű király :mrgreen: (nekem tök tetszett az a film amúgy)
Különben az mivel jár,pötyökkel?Jobbulást a zöld izéhez......
Mi van a tejes cuccokkal?

Beuka,én is gratula,tényleg írhatnál máskor is :wink:

Timi,na??

Ildi,de jó Levinak az ágya,Launak is kell vennünk majd a nyáron,mert az övé a babucijé lesz vissza-összeszerelve,szóval érted a rácsok....Még fogalmam sincs milyet vegyünk,s az árakat sem tudom,van valmi oldal ahol lehet ilyet nézegetni??(mástól is kérdezem)szeretnék fát,juharszínűt....

Lau ma szívószállal itta a krumplilevest a pohárba meg belerakta a kanalat :roll: :lol:

Na lépek,holnap valahova mi is elmegyünk gyereknapozni,remélem jobb idő lesz itt is :roll:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Linda használtat szeretnél, vagy újat? Én egy olyan csajtól vettem, aki Németországból hoz be jó állapotú használt bútorokat, elsősorban ikeás cuccokat. Ha érdekel, nyomom a linket. Tudod, én Ikea fan vagyok, úgyhogy én először ott szoktam megnézni. Magyar készítők horror áron készítenek ilyesmiket, és a KIKA is durván drága. Legalábbis ami kinéz valahogy.

Zsuzsi nekem ez a skarlát betű valahogy nem esett le :oops:

Tina köszi a tippet, még nem tudom, meg merem-e csinálni :oops: mármint domestossal tuti nem, mert kék színű. De nem volt egyébként koszos - míg hozzá nem nyúltam :roll: :roll:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Linda:
krumplileves szívószállal. :lol:
Akartam rakni képet de uj xp van a gépen és még nem raktam fel az Office-t ,nem tudok kicsinyíteni.
Merci már kitalálta hogy mit szeretne gyereknapra.Plazába megy moziba a húgommal,aztán Mekibe.Mi meg addig Marvinnal csavargunk a Pólusban.Biztosan lesz valami ott is.Kár hogy így elrontja az idő.egész hétre ilyen rossz időt mond.

True:
Azt hittem a szivacs a'la natúr azért írtam a domestost.Én le szedtem a huzatot szerencsére cipzáras volt és úgy csináltam.Jól kiszedte a port belőle.

Santos:
Már kezdem azt hinni lánykád a hisztivel a betegséget is elő tudja idézni,csakhogy igaza legyen.A képeket elnézve ki sem nézném belőle.

Marvin ma azt mondta nekem:Ne félj anya nem fejellek le.Mondtam neki akkor megnyugodtam kisfiam.Honnan szedi ezeket???? :shock:

Jó éjt.sziasztok
tina7373
 
 


Tina, ezen a szövegen nagyot nevettem :lol: :lol: Pedig az én fiam is hasonló stílusban nyomja. Mindent úgy kezd: KÉPZSELD EL, és akkor mondja.

Csináltam néhány képet, sajnos, a gyereknapozásról nem tudtam, mert a memóriakártyát nem fogadja be a gép, így egyszerre csak 15 képet tud tárolni.

Raktam az ágyról is, basszus kicsit elszámoltam magam, nem gondoltam, hogy ilyen nagy, de végülis nemsokára lesz külön szobájuk, ha minden jól megy.

Kép Kép Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok,

jól vagyunk. Tegnap volt egy kicsit rossz, mikor megtaláltam Veronika ruhahalma alatt Karolina pár ruháját, ami rajta volt nem is olyan régen, tele mind az illatával. Az egyik nadrág, ami itt volt rajta utolsó nap, le is volt bukva. Vittem volna mosni őket, de ha kimosom, akkor már az illata sem marad itt velem :cry: Apa megvigasztalt, hogy el kell engednem. Igaza volt teljesen, ezzel csak nehezebb lenne. Kimostam őket. Emléke tényleg elvehetetlen. Mosolya itt van beleégetve a szívünkbe.
A buta cicik is, eddig alig csordolgáltak, míg etettem volna a babát, most meg még mindig van tejem, nem apadt még el. Elég morbid, mikor masszírozom, vagy kicsit fejek, hogy ne csomósodjon...., hogy Karolina már nincs de tej még van :o

Aztán ezt a két dolgot nem tekintve, elég jól vagyunk. Veronika kis energiabomba, meg az Istenbe vetett hit, és az "ennek így kellett lennie" felfogás segít, hogy tovább lépjünk-jussunk.
Meló lesz még jó kérdés. Munkaköröm már régen megszünt a tesconál (irodában voltam), nyár végére lehet lenne majd valami, addig örülnének, ha otthon ülnék gyesen, mert struktura átalakítás van!. De ezt anyagilag nem tehetem meg. Majd ez ügyben is lépnünk kell valamerre.
Bölcsöde-óvóda..... Veronika még másfél évig itthon maradt volna velünk, hármasban.... de majd ezt is elrendezzük. Hiszem, ha az Ur így megváltoztatta az életünket, akkor csak megadja a folytatáshoz is a szükséges dolgokat.
Ma rendeztük a számlát a temetéssel kapcsolatban. Próbáltak legkisebb összegre kihozni minket, 89 ezer lett(virág nélkül). Ahhoz képest, hogy egy beajánlott emberke máshol 150-200 ezerre készített fel minket, már nem is olyan szívhez kapos a 90ezer ft. :shock: :roll:

Hirtelen több lett a szabad időnk, így sokat járunk el pl biciklizni, vagy este eljön hozzánk családtag, barát... és társasozunk.... Most minden nap mamánál ebédelünk, vacsorázunk. Nekik is jó, mert nincsenek egyedül. Nekünk is. Most nagyon klassz, hogy szemben lakunk.

True: nagyon király az ágy. És az arcfestés is.
Santos: mi van végül is Rékalánnyal? Skarlát? :roll:

Most ennyi, ébredés van, és bekaptunk egy orrfolyos nádhhháát

Sziasztok, és köszönök minden együttérzést, minden szót, bátorítást, érdeklődést, Részvétet!
zi

KépKép
rizibizi
 
 


Riz!

Vissza KELL, HOGY VEGYENEK, AMÍG JÁR A GYES!!! Ezt használd ki, és ne hagyd magad lerázni. És ha visszavettek, akkor menj el táppénzre. Még mindig több, mint a gyes. (A gyes meg akkor is jár). Ebben neked most mindenki segíteni fog, segíteniük kell!!!

Írj csak ki mindent magadból, ez kell most neked. Nem tudom, igaza van-e a férjednek, de lehet, hogy tényleg így a jobb. Nem akarok sajnálkozni, de nem lehet elégszer mondani, hogy mennyire együttérzek Veletek!!! Többször nem kérdezem, ha nem akarsz, akkor írd meg, és nem kell válaszolni, de én nagyon kíváncsi vagyok, mi volt a halál oka. Tudom, hogy ez már nem változtat semmin, de ha nem volt krónikus baja, akkor nekem nagyon műhibaszagú ez a dolog.

Jó dolog, hogy így elfoglaljátok magatokat.

Nagyon ügyesek vagytok!!

Most mennem kell puszi mindenkinek

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Most jöttem vérvételről,ma van a cukorterhelésem megittam azt a sz@rt,most vittem magammal egy citromot s mind belefacsartam,majdnem olyan volt mint egy "fini" limonádé :mrgreen: alig várom hogy valami sósat ehessek végre :roll: Hazafelé beléptem a picara vettem 3 kiló epret,akarok lekvárt főzni,persze miután csak végeztema kórházba,meg a tankolással meg a bevásárlássál,na meg a postára menéssel :lol:
Még nem tudom mit főzők,tegnap gyümileves meg tök főzi volt.
Lehet összedobok egy kis lecsót,imádom!
Laura annyira sokat beszél pár napja,s olyan jól el van most is egyedül,fent vagyunk az emeleten ki be rakosgatja a babáját meg az állatait a hálózsákba s fekteti le az ágyába,az én rutinom szerint,utána meg tologatja őket a babakocsiba s elmegy velük a boltba :lol: Olyan édi!
Gyereknapon csak lent voltunk a Balcsiparton,semmi különös,mászoka hinta csúzda ....majd keresek képet,de jól éreztük magunkat midannyian.
Ma délután 5 re megyünk 4d-re Kanizsára,nanyon várom s nagyon kiváncsiak vagyunk :D

Ildi,hát új ágyat szeretnénk inkább,már néztem pár,jól megkérik a gyerekágyat is,azt megmondom plussz a matrac bele....
Jővő héten a barinőmmel s Lauval elmegyünk az Ikeába,én is szeretem s van már pár cuccunk onnét.

Riz,le a kalappal előtted hogy ilyen erős vagy,tény hogy visszahozni nem lehet a kis Karolinát,emlékét viszont senki nem veheti el tőletek!
Nagyon örülök hogy irsz ide nekünk,biztos neked is könnyebb,s remélem a továbbikaban is igy lesz :wink:
Veronika hogy viseli?

Jajj mennem kell,eltelt a 2 óra......

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Helló Csajok!

Riz,
Most,hogy írtál összeszorult a szívem picit....Rékagyerekkel igazából semmi baj nincs,kicsit váladékozott a szeme,hát elmentem szemcseppért vele a dokihoz,egy öreg dokinéni volt és azt mondta,hogy a torka alapján 3 nap szobafogság,sehová se menjünk vele,mert skarlát is lehet akár...

Hát megijedtünk,de azért vasárnap,mivel se láz,se kiütés elmentünk állatkertbe,meg a nemzeti vágtát nézni,gyerek azóta is teljesen elkábult a lovaktól,azóta is lovagolni akar menni,meg huszár szeretne lenni :lol:
orr folyik,szívom,szembe csepp,csüt. visszamegyünk,mert akkor van a mi dokink...remélem mehet már pénteken,mert a bölcsiben akkor lesz gyereknap és van egy csomó tombolánk...gondolom visszanyerjük a játékainkat :lol: amit tombolára vittünk be.

Linda,
Fűű az a cukros izé de rossz volt emlékszem,viszont jó ötlet a citrom (a kis rutinos :lol: ) remélem,ha jöttök megint Pestre azért összefutunk.

Hát csajok nem tudom mit kellene tegyek a gyermekemmel,elképesztő sőt hajmeresztő dolgokat művel,de csak nekem illetve csak ha velem van. Mindenki mással egy tündér...velem meg valahogy levezeti a rengeteg energiáját és dühét...néha arra gondolok,hogy vajon a Sors mire akar tanítani ezzel? Türelemre? Megértésre? Fogalmam sincs.

(Ördögfióka tegnap a fejére húzta a bilit,mert az vicces,persze ,hogy még nem volt elmosva így hát haj és bilimosás,leszakadt egy polcom,összetört pár pohár de minduntalan a szilánkokba akart belelépni,ha rászóltam üvöltött,mivel nem engedtem öklendezésig hergelte magát megint...aztán mintha elvágták volna,csend,majd megnéztem miben mesterkedik,hát éppen filctollal,amit nem tudom hogyan kaparintott meg,a bútorokat díszítette és közben énekelgetett,majd mikor leszidtam nevetgélt,és közölte,hogy Buta vagy anya,a papírra nem rajzolt,csak széttépte és felhintette vele a lakást, majd a filctollal a kezében rohangálni kezdett,végül kidekorálta a saját kezét (amit nem csodálok,újabban közölte,hogy neki is kell tetoválás,a hátára virágot szeretne,a hasára pedig kolbászt :lol: )
...nem is folytatom. Egyébiránt egy tündér mindenhol és mindenkivel...csak én kapom ezt... :?: )

True,
nagyon klassz az ágy,épp most csinálom a költségvetést,nem tudom hogy mi fér bele a felújításba,de egyelőre csak a fürdő lesz megcsináltatva...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Santos :D:D:D:D
Nálunk is firkált múltkor Veronika, a wc-be mindkét oldalon, és barna zsírkétával :lol: :lol: Azóta olyan, mintha kakival lenne összemázolva. De mikor van valami produkció a wc-be, akkor dícséret mellett rajzolok oda egy virágot vagy cicát - annak a falnak már úgyis mindegy - így úgy ahogy kinéz már :roll: :lol: :lol: :lol:

True: ha tudok többet, úgy egy hónap múlva talán, de akkor sem biztos, akkor megírom. Amúgy a baloldali szívelégtelenség "tette be a kaput". (Ami simán lehetett az oxigénigényes tüdőgyusziféleségtől, vagy születési probléma is lehetett :?) Most mi sem tudunk többet, de ez már nem is segít rajtunk. Hibáztatni senkit sem hibáztatok, és így még megnyugtatóbb is, hogy láttam mindent megtettek, jó ellátásban részesült.... Ennek így kellett lennie, így volt megírva. Ha a fenekem ütögetem a földhöz, az sem segít. Így probálok nyugodt lenni, beletörődni.
Tegnap megnéztem a fényképezőn egy videót Karolináról, akkor jobban hiányzott. Már annyi mindent csinált, olyan tündéri volt. Mindig mosolygott és játszott.... zabálnivaló volt. Persze még nem járt, nem beszélt, ezért nem várom, hogy belépjen az ajtón, nincs ilyen megszokás.... ennyivel könnyebb. De ha látom a képét, akkor még természetesebbnek érzem, hogy eddig is itt volt velünk, most is itt kellene lennie...hol is van.
De elfogadja az eszem teljesen, hogy ezt így akarta Isten. ("Szívvel elhiszem, szájjal megvallom..."-keresztény dal)


Ma voltunk itt egy bölcsibe, egy percre van tőlünk. Itt szeptembertől várnák Veronikát. Majd még utánanézek a mellette lévő ovinak és még más bölcsiknek is...
Veronika ma azzal játszott, hogy egy butikokkal megrakott utcában, minden boltba benézett, beköszönt, pár lépést bement, szétnézett, majd kijött és már ment is be a következőb boltba, vagy éppen fodrászatba. Ez utóbbiak ma nagyon lenyűgözték. Igaz az első fodrászatban ma a barátunk levágta a frufruját, mert már hosszú volt ;)

Linda: én is hallottam a citromról. Jól tetted, így sokkal tűrhetőbb az a vacak lötyi. Anyósom ma sajtlevest, és kelkáposzta főzeléket csinált, főzőkolbásszal. Fini volt. Élvezd ki a puffasztósokat, amíg lehet ;) szoptatás alatt már elég sok a tiltott "gyümölcs" 8)

Tina: Marvin beszólása aranyos. Veronika is olyanokat kombinál manapság, csak úgy nézek. Hogy nőnek ezek a lúrkók... :? :lol:

Azért Santos leírása teljesen megnevettetett, gondolom, te nem nevettél így :P :D

Szép napot nektek!
zi

KépKép
rizibizi
 
 


Santos

Nálunk is így működik, amíg nem vagyok ott addig jol viselkedik, ahogy megjelenek máris megy a nyígás. Kolbász kell a hasára :lol:

True

Jó az ágy. Ez rajta csúszda lenne? Manó imádja a csúszdát mióta rájött hogy kell rá felmászni. Persze még csak a kicsire.

Mi 7végén kersztszüleimnél voltunk, ott volt az egész család, keresztapám kitett magáért, olyan finom levest csinált..meg ötféle sali, sok husi, süti, mondom nem eszek most 1 hétig. :)
Nem tudom írtam e hogy júliusban minden vasárnap Pestre fogok járni műkörmös tanfolyamra. Barátnők is igényt tartanak rá, na meg látom mindig keresnek a városban is. A másik meg hogy a gimibe, ahová jártam keresnek rajz és műalkotások elemzése tanárt. Megpróbálom hátha, meglátjuk..

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Santos!

Levi múltkor vastag méregzöld filccel az egész karját vastagon becsíkozta, és ő volt a tigris!! :lol:


Riz: nem hagy nyugodni a gondolat, ha már az elején kapott volna antibiot Karolina, akkor lehet, nem lesz tüdőgyuszi.... Tudom, nem akarsz ezen agyalni, de az én eszemmel annyira értelmetlen volt ez a haláleset :cry: :cry:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Hát a lányok táborát gyarapítjuk úgy néz ki :lol:
Tök cuki volt a babuci a hasamban,nem nagyon mozgolódott (csak a kocsiban)de a pici szája az egyfolytában járt,mintha cumizott volna vagy ivott volna.Kis kezét is párszor meglendítette.A nemét illetően végül is szégyenlős volt,mert a lábaközé tette a másik kezét,plussz a lábait is keresztbe,sőt még a köldökzsínór is ott lógott :lol: De a doktornő nem látott herezacsikat,így azt mondta kislány.Legközelebb 32 hetsene lesz UH,azért majd ott is megkérdezem.Nagyon szerettünk volna kisfiút(de én valahol tudtam hogy csajszi lesz ez is :roll: :lol: )így mostsantól mondta Laura apja hogy Lau lesz a fiú :lol: nem mintha már nem akart volna venni neki egy Triál motort,most már tuti kap egyett 5 évesen s így ő lesz majd az első női világbajnok :lol: Annyira nem is csajos,imádja a nagy autókat:kukás,teher,tűzoltó,motorokat,auótja is van egy csomó,csak mostanában kezdett el babaázni.
Természetesen nagyon boldogok vagyunk,az egézség a lényeg meg hogy minden rendben legyen alatta,közben s utána :wink:

Az én Laum olyan jó gyerek hogy csak papírra rajzol!Persze ez annak is tudható be hogy magasan van minden irkafirka eszköz,s ha kéri akkor van csak levéve. :lol: Igaz neki csak színesei vannak,meg zsírkrétája,de az meg olyan ócska.Tényleg Zsuzs,megyek az Ikeába,ott van valami jóképű cerka meg zsírkréta?Te bizti tudod,sőt még valami más is ami jó és kedvező áron van??.Lecserélném ezeket az itthoniakat,mert a cerka az olyan halvány meg vékonyhegyű....

Riz,mikor Laut szopiztattam akkor sem kíméltem magam,ettem mindent,nem volt gond se neki se nekem,4 hónapig csak aludt meg evett,de jó volt...Na majd a második,ki tudja milyen lesz...
Mindenki azt mondta egy "rosszcsont kisfiú" igazán megjárná nekem Lau után.... :lol: Hehe nem jött be :lol:

Ildi ,Levi nem akar még alvás előtt is csúszni párat?Vagy mikor kijössz a szobából?? :lol:
Melóhely?Bírod még?

Na megyek,átlépünk a Yiskbe bambuszrolót venni.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Szeva Csajok!

Ma egy rövid utsó levélke,ugyanis holnap mehetünk bölcsibe,így nem csúszunk le a gyereknapról...
( a dokinál azért sikerült megkérdeznie,hogy "Ez milyen doktornéni ? Ez a krumplifejű palacsinta?
Mostanában a gyermek szeretne fényt deríteni erre,ugyanis a "Megy a gőzös" c. dal után folyvást azt kérdezi,hogy MI az a krumplifejű palacsinta...így hát mindenkitől megkérdi...a boltban is megkérdezte a pénztárost...bár ő nem értette,a doki igen,tök jót röhögtünk... :lol: )

Gyermekem ismét alakított,reggel kezdődött,amikor is szaltózni kezdtek a babák,majd többszöri felszólítás ellenére,tobábbra is úgy tett,mintha a bili kismotor lenne és az előszobában "motorozott" vele..

Megelégeltem a cirkuszt és büntetést kapott (a kézre - fenékre pacsi nem hatásos nálunk és nem is szívesen teszem,csak olaj a tűzre) ...újfent a sarokban kell állni,gondolkodni a szabályokon,majd bocsánatot kérni...akkor kijöhet...az elején 234 szer kijött,de visszacipeltem,elmondtam,hogy nem szabad ezt meg ezt meg ezt és hogy miért is kell a sarokban állnia...ekkor 233 szor elmondta,hogy Buta vagy anya,de kitartottam,így a végére ott maradt,bocsánatot kért...ma ez működött,remélem holnap is fog,már megjegyezte,hogy nem akarok büntibe menni,sőt a babákat is büntibe küldte,mert "AZ ÉNKICSIPÓNIM MEGRUGTA A PETRA BABÁT" szóval lehet,hogy hat majd ez,nem tudom...bízom benne,persze ellenpontként van dícséret és matricaosztás is. :lol:

Tulajdonképpen tegnap láttunk egy műsort Petivel a Discovery-n,ahol mindenféle Ördögfiókákat reguláz meg egy pszicológusnő akkor összenéztünk és úgy döntöttünk teszünk egy próbát ezzel a sarokba állítássl,mert hatalmas káosz kezdett eluralkodni és úgy éreztem semmi tekintélyem a gyerek előtt,apával fenyegetőzni meg nem lehet,a fizikai erőszak meg balgaság...

Remélem hatékonynak bizonyul ez a dolog és hogy sikerül következetesnek lenni.
Mennem kell,puszi nektek

ui Timi egyben van méééég?

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


LInda,
előre csajok! Otthon akkor nőuralom lesz...van tök jó cerka Ikeás,vastag,jól kézre áll,jól is fog,meg nem is drága...na megyek gratu a kiscsajszihoz!

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Santos,jajj köszi ari vagy ,a cerka infót is köszi. :wink:

Gyorsan két kép:
egy bilis elbújva,amúgy nem szégyenlős de nagyon vicceseket tud kitalálni :roll: :lol:
Kép

és természetesen egy virágos,beültette egyedül a levirágzott s levágott rózsákat a cserébe :lol:
Kép

Ui:megvan a véreredmény ,nem magas a cukrom a szär lötyi ellenére sem :lol: a többi is jó csak vasat kell szednem.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

köszönöm szépen a kedves fogadtatást, annak ellenére, hogy úgy eltűntem :oops: :oops: :oops:
Nem tudtam sajnos követni az eseményeket. Nálam van, hogy 2 hétig le sem ülök a gép elé, csak ha nagyon muszáj.

Nost pár szó rólunk: Botond tipikus fiú, imád motorozni, focizni, autókkal játszani...
Meg rajzolni. Na ami egy kicsit aggaszt, hogy sokszor veszi elő a rózsaszín tollat, pedig tudja hogy az lányos :lol:

Még nem szobatiszta, én idáig nem is nagyon erőltettem. Vártam a jóidőt, hogy kinn lehessünk.
Nem hisztis, jól meg tudunk mindent beszélni, persze Neki is vannak rossz pillanatai.
Ahogy betölni a 3-at elvileg megy oviba. Feltéve, hogy fel leszünk-e rá készülve...

A pici nemét még nem tudjuk, de még korai is lenne.

Linda Gratuláok az újabb kiscsajhoz (nem baj, majd a 3. fiú lesz :lol:
Az nagyon jó, hogy a cukor megfelelő lett. Tudod nekem ez a "vesszőparipám". Botondnál magas lett, most már odafigyelek az elejétől fogva.
Azért a 2. fényképen látszik, hogy nem esik messze az alma.....

Riz Épp Baján voltam pénteken, gondoltam Rátok!! :(
De béna vagyok! Én mindig azt hittem, hogy az déli-kert :oops: :oops:

TIMI Nagyon várom a híreket Rólatok!!!

Nos most "csak" ennyire voltam. MEgpróbálok többször jönni, de nem ígérem.

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Én is, mi is vagyunk, de nem jutok ide. Napközben más a téma, meg más netes dolgaim vannak. Mindig estére hagyom a fórumozást, de akkor meg nem tudok felkelni :( Kata még mindig későn alszik el, 10 után még felkelek vmikor fürödni, hami stb. már nem tudok gépezni :(
DE ma megpróbálok :lol: Nem igaz 2 oldalt ne tudnék visszaolvasni.
Láttam vannak képek meg irományok. Reagálok.
Minden nap Timiékre is gondolok, vajon mi lehet velük?

Edit
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edi78 2009.06.04 21:54-kor.

Kép
Kép
edi78
 
 


A másik meg, hogy még mindig egyedül vagyok a gyerkőcökkel. Apa még nem jött haza, nagyon rapszódikus, mikor jön meg. Így nem vártam, vacsit adtam Katának meg a kádban cseresznyét evett. Nagyon szeret a kádban gyümit enni, narancs, eper stb. Dávidkát is megfürdettem, rendberaktam, most etettem meg, szól a zene, remélem hamar elalszik, ma csak 1x aludt a 2 helyett. Katát épp látom innen jól elvan a kádban, mindig kitalál vmit :lol:
A mai nap azért is volt nehéz (nem panaszkodás), mert reggel nem tudtunk kimenni, főzés volt a téma. Borsóleves, pöri, rízs, paprikasali. Nem akartam levest, de Kata imádja a borsót, így miatta megerőltettem magam.:D Tényleg írjátok miket főztök, esztek, mert sosem tudom mi legyen a hami. Most rakott kelt kívánok meg tésztasalit. Rakott krumpli is régen volt. 2 után aludtak el a gyerkőcök, nem is pihentem, nem tudom mi volt már, amire lefeküdnék addigra Dávidka kel. Ő alszik el később, de a Kata alszik tovább. Utána rögtön mentünk is ki, Dm vásárlás meg játszótér, de nem volt senki csak mi. Visszafelé még vettünk nyalókát, néha kap Kata, az a törzshelyünk ilyen nyalánkságokban...télifagyi, gumicukor nyalóka a mi időkben is volt és itt a cba-ban is van.
Na mentem, kiveszem Katát. Bocs, hogy magunkról regéltem, de jólesett :oops:
Jövök még!
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok én is bekukkantottam egy percre, persze csak panaszkodni bírok :( Rossz passzban vagyok.

Szóval Linda Binda :lol: a melóval semmi gáz, jól viselkedik :lol: viccet félretéve tényleg nincs semmi gond vele, gondoltam, hogy így lesz, az itthoni dolgokhoz képest a kisujjaból kirázom. Viszont itthon nagyon el vagyok maradva mindig. 3 gyerekhez tényleg főállású anyának kellene lenni, dehát ez van.Mindig ilyenkor fekszek le, reggel egy zombi vagyok. Holnap is a Hannát délben el kell hozni az oviból , mert készülnek az óvónénik az évzáróra. :x Ezek az óvónők basszus úgy el vannak rugaszkodva a való világtól, egyszerűen nem értik meg, hogy nem lehet minden héten kétszer elkéreckedni a munkahelyről, főleg úgy, hogy nincs is csúsztatásom mert ugye mikor túlórázzak??? Hétfőn meg Levit kell elhozni, mert ott is értekezlet lesz. Nagyon nehéz ez, hogy nincs semmi segítségünk. Most Hannát gondolom Gabi beviszi magához az angol órára.

Linda, tök jók a képek!!

Edi, én tegnap pl. penne a la bellarosát csináltam :lol: egy újságban találtam, csak kicsit változtattam a recin, hagymát margarinban megfuttattam, rá bacon, tejszín, megrotyogtatni, és paradicsomot darabolni bele, só, bors, oregánó. Elég fini lett. Igaz, én nem tésztával csináltam, hanem nudlival, mert kellett a hely a fagyóban. Így gnocchi a la bellarosa lett :)))) Ma spenót volt bolti fasírtgolyóval. A tésztasalit hogy szoktad?

Van egy kérdésem is: a kezdeti ügyesség után most van egy kis visszaesés a szobatisztaságban, többször bepisil, kakil a Levi. Kíváncsi vagyok, másnál ez hogy működik, ugyanis nálunk mindháromnál így volt. Nem tudom mihez kötni igazából, igaz, a bölcsiben többször előfordult kezdetektől a bekakilás - nagy az udvar, későn érnek be, stb. de ma pl. állt velem szemben -épp fényképeztem - aztán már csak a szagot éreztem. Nem tudom, mi lehet vele, bár többet kellene velük játszanom, alig van időm rájuk is. Annyira várom már a nyaralást, végre sikerült találnunk egy jó kis helyet, Boglári Kollégium, nagyon szép épület, hatalmas kert, és ami a leglényegesebb, lehet teljes ellátást is kérni. Igaz, reggelit nem kérünk mert azért 650 ft egy reggeliért túlzás, (majd veszünk valami kakaós csigát), de ebédet és vacsit befizetjük. Galériás szobák, zuhanyzóval, wc-vel, és ami a fő ötünknek nem lesz egészen 100 ezer a 6 nap. Szállás, kaja együtt. Ennyiért máshol nem találtunk volna, még rendőrségiben sem. Igazából valami klassz nyaralót szerettünk volna kivenni, de az meg úgy lenne jó, hogy társasággal, lehetne bográcsozni, meg borozgatni. De arra nem vágyom, hogy nyaralás alatt is ugyanúgy főzőcskézzek, ahogy itthon. Így egy hétig csak PIHENNI FOGOK.

Na mentem puszi

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!
Igazad van a teljes ellátással kapcsolatban. Mi tavaly a sógórnőmékkel együtt töltöttünk egy hosszú hétvégét a Tiszatónál egy nyaralóban (falusi turizmus). Hát minden nap abból állt, hogy a tíz embert megreggeliztettük, elpakoltunk, elmosogattunk, gyorsan valami program délelőtt, utána rohanni ebédet főzni, terítés, ebédeltetés, pakolás, mosogatás, gyorsan valami program, vacsikészítés, terítés, elpakolás mosogatás. Úgy jöttem haza, mint akit kicsavartak. SOHA TÖBBÉ NEM MEGYEK ÖNELLÁTÁSOS NYARALÁSRA!!!! Mondjuk idén nem is lesz nyaralás, mert egy kis kerti házat építünk, meg úgy néz ki, hogy a szemeimet is megműttetjük, az meg igen borsos (250 ezer) lesz, szóval maradnak az egynapos kirándulások. Igazából mióta kertesházban lakunk, olyan, mintha egész nyáron nyaralnánk, medencéznek, napozok stb. Amikor a Párom délután hazajön, ő is ugrik az úszónadrágjába, nagyon élvezzük, már nagyon nem mennék vissza panelba.
Munkahely: már írtam, hogy minden elismerésem neked!!! A napi 8 órás melót nem nagycsaládosoknak találták ki, csak sajnos a férfiak fizetését sem. Úgy tűnik, hogy szeptembertől én is dolgozni fogok, de csak 4 v. 6 órában. A Párom szerette volna, hogy ha náluk, de a főnökei annyira félnek ettől a lehetőségtől (szerintük a férj feleség egy munkahelyen nem működik, pláne úgy, hogy a férjem lenne a főnököm), hogy inkább keresnek nekem munkát az ismerőseik cégeinél.
Szobatisztaság: nem tudom, nálunk egyikkel sem volt ilyen átmeneti „visszaesés”.

Linda!
Nagyon édes Laura, ahogy „félrevonul”. Biztosan élveznék a kertészkedést együtt Jazival, ő is állandóan csinálja, amit tőlem lát, és persze, amit a fiúktól, vagyis autók, motorok, szerelés stb. A kicsi lányhoz gratula, ennek az az előnye, hogy így majd jobban fognak tudni játszani egymással, mintha külön neműek lennének.

Santos!
Hajrá új módszerek, és kitartás!!!

Riz, Santos!
Falfirkálás: annak idején én is dekoráltam – most az enyémek hála Istennek nem -, és anyukám úgy oldotta meg, hogy a gyerekszobám egyik falának nagy részét befedték csomagoló papírral, oda lehetett firkálni. Állítólag nagyon élveztem, és telepingáltam „szemétdombokkal” (a kiskakas gyémánt félkrajcárja adta a témát). Érdekes, hogy most is csinálnak ilyet a suliban, csak „színgombóc”-nak hívják.

Nálunk jól telnek a napok, már nagyon várjuk a szünetet. Elég volt már a rohanós reggelekből. A hétvége Daniról fog szólni; ma délután családi szülinapi bulija lesz, holnap délután pedig a barátait hívtuk meg. Már nagyon izgatott, tegnap este elalvás előtt az volt az utolsó mondata, hogy „Olyan boldog vagyok!”. Közben felvették a suliba, hála Istennek abba az osztályba, amelyikbe szerettük volna, együtt marad jónéhány ovis barátjával. Beni is várja már a vakációt, és kitartóan súlyzózik, hogy izmos legyen. :D Hiába, elkezdett kamaszodni, és ez nagyon sok területen megmutatkozik. Érzékenyebb lett, könnyebben megbántódik, vennem kellett neki egy dezodort és esténként arctisztító tonikkal kell lemosnia az arcát a pattanások miatt. Hát, ez is eljött, meg az Apucis felvilágosító beszélgetés ideje...Persze már nem egészen tudatlan, mert a kérdéseire mindig válaszoltunk, de van még mit elmondani neki, nehogy megijedjen a teste változásaitól. Jazikám is szépen nő, és már nagyon várja az ovit. Amikor Daniért megyünk egyből beáll a lányokhoz játszani, és amíg régen tartózkodó volt a gyerekekkel szemben, most már nagyon kis aktív lett. Alig várja már ő is Dani holnapi buliját, hogy játszhasson az ovisokkal. Nagyon cukin beszél, egyre gyakrabban használ olyan szavakat, hogy „tehát”, „viszont”, „természetesen”, én meg megzabálom. Sokat nőtt, most 16 kg és 1 méter, általában 104-es ruhákat hordunk, és 25-ös cipőt. Most elkezdtem növeszteni a frufruját, hát, nem tudom meddig bírjuk, volt már próbálkozás régebben is.
Én meg életmódot váltottam. Kiiktattam az étrendemből a kenyeret és a tésztát, plusz minden nap Rubint Réka és még néhány kiegészítő spec. gyakorlat az úszógumik ellen. Meg lehet kapni a DM-ben agyagos bőrfeszesítő pakolást a „problémás” területekre, ezt a sógórnőm ajánlotta, neki nagyon bevált. Szeretnék öt kilót leadni, de az eddigi módszerrel (vacsi kihagyása, néha egy kis torna) csak annyit értem el, hogy nem ment feljebb. A barátnőm a napi edzéssel (mondjuk ő napi két órát edz edzőteremben) és az egészséges táplálkozással öt hónap alatt 15 kg-t fogyott, ő adta a lökést.
Na, megyek, mert ébredezik a család, és már így is regényt írtam…
pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok

Éjjel fájt Levi füle, így ma szabit vettem ki, legalább Hanna dolga is meg van oldva. Kapott antibiot voltunk fülészeten is, de annyira nem vészes, nem kellett gyógyszeres csík. Utána játszótereztünk egyet, és jól eláztunk, mire a kocsihoz értünk ,csuromvizek lettünk, olyan hirtelen jött egy zivatar. HOgy futottak a kicsik :lol: :lol: :shock:

Jubi: azt hallottam, hogy ilyen korban már nem éri meg annyira megműttetni a szemet, hiszen nemsokára jön az "öregkori" távollátás :lol: :lol: Én már észre is veszem, hogy gyengébb szemüveg kell, nemsokára megyek én is szemészetre.

Na megyek, készülődök az évzáróra.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Jubi: remélem, sikerrel jársz az álláskeresésben, bár Debrecen nagyobb város, itt nálunk polgármesteri-rendőrkapitányi protekcióval sem sikerült még egy szar állást sem megszereznem :x

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!
Erre az öregségi látásra rákérdezek, kíváncsi vagyok, mit mondanak.
Remélem találunk (találnak) nekem munkát, de ha nem, akkor sem fogok azért annyira elkeseredni, legfeljebb tanulok (nyelvet, szám.gépes grafikát), aztán majd meglátjuk. Mondjuk a pénz miatt nem lenne mindegy...

Néhány fotó az utóbbi napokból:
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

A szivecskét a hasára DM-es testfestő szappannal csináltuk, nagyon tetszett neki. Ő pocakfestő szappannak hívja, és mindenhová magával hurcolta, most nem is találom, hol lehet...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most nézegettem meg a Dani tegnapi szülinapos fotóit, és látom, hogy a Kisasszony titokban nyalakodott, amíg én a tortát szeleteltem :shock: :D Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Helló Mindenki

True, :lol: :lol: Mi Balatonboglárra megyünk nyaralni júli -21.-27- közt. Jó lenne,ha lenne átfedés...kíváncsi vagyok...Levifülnek gyógyulást. Ma végre kimozdulunk,Petinek koncertje van,anyukámat felrángattam Pestre,így szilveszter óta először együtt el tudok menni az urammal. Ennek örömére,vettem egy gatyát,feltöltettem a körmöm és most indulok befesteni a hajam...
Jubi,
fűű mekkora lett Jazi,éngyerekem kb 14,5kg amióta vasat szed,az uram szavaival élve "nagyobb lett a gyermek kiterjedése" szóval hízott,nőtt nem mértem le,de a 98-as gatyák jók rá,így tippelem,hogy kb 98 cm lehet,mindig megjegyzik,hogy tök magas.
Ez a festőszappan tök állat,Réka is imádja,így legalább ráveszem,hogy alaposan mosson kezet,de tele van a csempe a kád és minden más rózsaszín kéznyomokkal,van kék is,de olyat még nem vettünk.

Megyek hajat festeni
pusz

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre valahára megszületett Panna: 3780g, 55 cm. Jól vagyunk, de még kusza minden. Dóri édesen viszonyul hozzá, de sajnos én türelmetlen vagyok. Remélem ez az idővel oldódik. Most röviden ennyi. Összeszedem magam és akkor jövök egy teljes történettel.

Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


A vonalzó nem sikerült.

Kép

Kép
hogyor timea
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: