Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ari,
Boldog Születésnapot a gyerkőcnek!

Zulu,
bárányhimlőKép Én is úgy gondoltam, hogy legalább letudjuk most. Igaz az első pár nap nem volt könnyű.

Nelli,
üdv itt.Kép

Momo,
lánykáid.KépKép

Zsuzsi,
nem evésKép, MalagaKép

Urszila,
Zsuzsinak jobbulást!Kép

Kangi,
????Kép

Elli,
képekKép

Kriszta
tkriszta
 
 


Halihó! Kép
Megjöttünk Somlóról meg Füredről. Julcsi elég kimerítő, folyton engem követel, és mérgelődik, dobálózik, néha még püföl is Kép Remélem, elmúlik ...

Momo Kép
Nagyon édesek kis sonkalábú lányaid, hogyhogy nem esznek?! Akkor mitől ilyn husikák? Julcsi zabál, mégis olyan a lába, mint a szívószál KépKép

Zulu Kép
Juj, pöttyök Kép Nekünk is túl kellene lennünk rajta. Talizzunk? Most komolyan! Szerelmes leányanyácskád nagyon tündér! Kép

Nelli Kép
Üdv köztünk újra! Kép

Urszila Kép
Szegény Zsuzsi Kép De legalább túl van rajta, drága kis bogár Kép

Ari Kép
Boldog születésnapot Boricskának! Kép Hová kirándul szépszemű fiad?

Zsuzsi Kép
Malaga, huáááhh, irigy, irigy! ... bár nekem tulajdonképpen majdnem mindegy, hol rángat a lányom, hogy "Anya! Anya!" KépKépKép Nemevés ... na nálunk van evés, de se nem hosszú, se nem kövér a lány ... csak anyás, mint a fene, én asszem, megkompolyodom! Kép

Kriszta Kép
Még lakat a számon, bizots, ami biztos KépKépKép

Elli Kép
Nagyon édesek a képek, a beájult gyermeket ábrázoló különösen cukor! Kép

Norka Kép
Julcsi még nem rajzol. Adtam neki aszfaltkrétát, amit hol megnyalt, hol pedig rémisztően zörgetett a vödrében, de alkotni egyelőre nem akart Kép Motorozás nagy ász, nekünk még minden motor óóóriási, nem ér le a lába KépKép Könyveket Julcsi is szereti, meg pakolgat vödörbe, edénybe, ja, és babázik! Van Lili, Marcsi és Bori baba, meg szőrös állatok. Azokat szereti. Ja, és ékíti magát a rúdra húzható karikákkal, karkötőként alkalmazza őket, és sóhajtozik, hogy "Óóóóó!" (mármint, "Óóóóó, de csinos!" KépKépKép)
Vettem neki elemes zongorát is (mindenki ott rontja el az életét, ahol akarja Kép), de csak akkor érdekli, ha én püfölöm.

Jaj, nem bírom én már ezt a jajongást. Mikor lesz már vége, segítség??!!!! Kép

Azért teszek fel két somlói képet.

Apával a szőlőben:

Kép

Hülyesapkás Anyával pipacskoszorúban:

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Ari Borinak boldog szülinapot!

Zulu:bárányhimlő részvétem. Nővérem lányán most jött ki, a múltkor egy családi bulit direkt Ancsi nélkülire csináltam, most mázlim volt, mert vasárnap jöttek volna, és szombaton jöttek a pöttyök. Én azért nem pelusos gyerkőccel szeretném letudni...

Rajzolás:Ancsi ceruzával rajzol, bár vastag zsirkréta is volt már a kezében. A ceruza nyerő neki, meg a tollat is szeretné, de azzal annyira nem megy. EZeket látja tesóknál. Ja és radirt is begyűjti, de azt rágózásra használjaKép.
Ancsi is még a nagymozgások nagy kedvelője, mászni mindenre, tologatni mindent, motort is tolja inkább, meg babakocsit, bevásárlókocsit (játékot és igazit egyaránt). Kint jön a homokszórogatás és persze a mindent megevés. Értékeli a könyveket, egész hosszan és a puhalaposakkal is egész jól boldogul már. Meg babázik.

Meg taknyos újfent. És 11 fogú lett, péntekre nagyon pocsék éjjelünk volt, mert megérbredt és vagy 2-3 órán át nem birt visszaaludni. MÁsnap volt a 10. fog, aztán egy nyugibb éjjel és a 11. fog. Mondjuk ezek rágók és csak a kezdetük, szóval még nem vagyunk túl rajta.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 

 
 

SziasztokKép

Megvagyunk mi isKép Hétvégén lent voltunk anyukáméknál, nagyon klassz volt. Enyém Apa paintball versenyen volt, el is hoztak egy aranyatKép
Én befejeztem tegnap a diétát, most itt tipródok, mit egyek?Kép

Momo
Zsebi tigrisbukfencKép
A Tiéd meg KépKépKép

Angi
Bogaras KépKép

Maci_2
Mindkettőtöknek igazat kell, hogy adjak. Nekem már Szandival kijött a betegségem, én mégis bevállaltam Zsombit (az érdekelt, hogy örökíthetem-e, állítólag nem genetikai és az érdekelt még, hogy átalakulhat-e vmi durvább betegségbe, erre is azt mondták, eddig nem volt rá példa. Bíztam benne, hogy nem én leszek az)
Csak súgom: telek... holnap megyünk az ügyvédhez

Leszter
ÖnzőzésKép

Gombóc
BarátnődKépKépKép

Zulu
Képek klasszak, már éppen kérdezni akartam, mi van Veletek, olyan régen nem írtál.
Nem korai még egy kicsit az a szerelem?Kép

Ari
Borinak mi is boldog szülinapot kívánunkKépKépKép

Urszila
Egyelőre köszi, holnap megyünk ügyvédhez, ha vmi miatt nem jön össze, akkor írok...
Műtét klassz, hogy jól sikerültKép

Nelli
Üdv ittKép Gyere gyakranKép

Norka
Nekem egyszerű a dolgom, ha nem akar Zsombi a saját játékaival játszani, beengedem Szandi szobájábaKépKép Rajzolni színessel szokott, de van egy mágneses elven működő rajztáblánk, az nekem is jobban tetszik és szerencsére neki isKép

Zsombi nem hagy tovább olvasni, lemegyünk sétálni...
Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Leszter, Momo! Boldog nevnapot!

Ari
ari
 
 


Maci_2Kép
Nem tudom, miért nem jön át. Próbáld meg mégegyszer (petronella@freemail.hu). Ha még mindig nem műxik, küldök egy másik mail címet.

Tüni
tüni
 
 


Helló Csajok!

MInden kirándulásról hazatértnek, irigy-irigy!
(Kangi, Toffi, Zsuzsi- Malaga, különösenKép )

Ari!
Boldog szülinapot Borinak!Kép

Zulu!
BárányhimlőKép A bárányhimlő ugye csak direktben fertőz? Anyuék ismerősének 4 éves kislánya lett a minap bárányos, majd jöttek hozzánk (mármint csak Anyuék). Ők nem hozhatták át ugye?
Jobbulást!Kép

Toffikám!
Csak súgom, hogy drukk!Kép

Kangi!
Nagyon szépek a képek! Olyan jó rátok nézni!Kép

Ildi!
Ancsi fogacska gratula!

Momo!
Pancsoló kislányokKép
Boldog névnapot!

Leszter!
Neked is boldog névnapot!

Voltunk ma a védőnőnél, Ilang 9 hósan 8130 gramm és 70 cm. A védőnő semmit nem mondott, hogy ez jó vagy rossz. Szerintetek?
Pár napja nem nagyon eszik, és sokat alszik, de nincs láza, meg jó a kedve is. Lehet ez fogzási tünet?
Jelenleg kinn alszik a kertben, megyek meglesemKép

Pusza, még lehet, hogy jövök

Tündér
tündér
 
 


Ja és mégyegy kérdés!

Megvettük az autósülést, azt mikortól lehet illetve ajánlatos használni?
Azt mondják 8 kilótól vagy amikortól a babó biztosan ülni tud.

És mikortól mondhatjuk azt, hogy kinőtte a hordozót? Most végigér benne, a lába picit már lelóg.

Bocsi, hogy megint megkérdezem, de szinte mindennap mást hallok ezzek kapcsolatosan és teljesen tanácstalan vagyokKép

Előre is köszi
Pussz

Tündér

Ui: teljsen más. A nagy ABC-ben itt ahol lakunk, az Állateledel szó egy 'l"-lel volt kiírva. Hmmmmmm..... én egy kicsit fennakadtam ezen
tündér
 
 


Sziasztok!

Norka!
Én vettem egy füzetet, meg zsírkrétát, Levi azzal firkálgat (persze szigorú felügyelet mellett Kép), az tetszik neki.
Ugyanebbe a füzetbe ragasztgattam olyan képeket, amik nagyon tetszettek neki Tescos, Baumaxos, stb. újságokból, így ez egy külön, csak neki készült könyv is egyben. Persze elsősorban autók és fűnyírók vannak benne Kép, de hát férfi a lelkem...

Leszter, Momo!
Boldog névnapot Kép!

Pusza, Virág
virga
 
 


Tündér!

Szerintem teljesen átlagos a súly és a magasság. emma 73 cm és 8750 volt ennyi idősen és ő elég nagynak számít a lányok között azóta is. Szóval mindne Ok!Kép

Mi a 0-18-as ülésbe kb 10 hónaposna tettük át, igaz akkor rögtön menetiránynak megfelelően, mi háttal azt sose hazsnáltuk. Ő addigra olyna 9,5 kg volt, 10 kg-tól lehet elvileg menetiránynak megfelelően hazsnálni. szerintem háttal már most beleültethetitek. De ha még szereti a hordozóját akkor abban is maradhat, nálunk Emam már nagyon utálta, mert abban csak feküdni lehetett, ezt meg lehet állítani. Az hoyg hosszra kinőte nem jelent semmit, csak ha állandón apróbál benne felüli, az jelenti azt hogy már nem szereti.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Momo, Leszter: Nagyon sok boldog névnapot
Kép

Köszönöm mindenkinek az ötleteket pohár témában, megfogom probálni hátha szerencsével járok.

Márk ma extra nyügös biztos a szél miatt. Meg észre vettem, hogy kezd kibujni a rágófoga is felül, tehát még ez lehet a nyügi oka.

Nekünk 9-18kg.ig van az autós ülésünk és Márk is 10hónapos volt amikor kapta, mert a másikat már nem szerette.

Játékok: Itthon ha rossz idő van és nem mehetünk ki akkor álltalában a könyveivel játszik szokott rajzolgatni, és elégé elfoglalja magát a játékaival, én mindig veszek neki a korának megfelelően való játékot, jó nem minden hónapban de 3havonta szokott kapni másikakat. De sokszor előszedem azókat a játékokat is amikkel már rég játszott és annak is nagyon örül.

Tündér: Teljesen normális súlya van a gyerköcnek. Én őrültem volna neki ha Márk legalább elérte volna a 8kg 9hónapossan, de ő csak 7500gramm volt és ehezz 70cm. Mondjuk azóta se visszi tulzásba.

Most ennyi
Puszi
Andy
Kép
andy78
 
 


Sziasztok,

Leszter, Momo,
Boldog Nevnapot!!!!

Ari,
Boldog Szulinapot Borinak!!!
Kép

Momo,
Lanykaid edik. Megmutattam enyem lanynak, aki sikongatva kozolte, hogy babababa... es puszit adott egyenkent nekik a monitorraKépKépKép

Kangi,
Drukkkkkk.
Kepek nagyon jokKép

Elli,
Kevin kepKép

Tunder,
Mi kb. 9 hosan atraktuk a lanyt a nagyobb ulesbe, de szigoruan menetiranynak hattal. O nagyon utalta a hordozot, sirt benne, ezzel pedig akar 2 oras utat is kibir es kenyelmesen tud benne alukalniKép

Zulu,
BarihimloKép de legalabb tul lesztek rajta.
Kepek tutikKép

Toffi,
Magneses rajztabla tuti, enyem fiu is imadta. Lanyomat egyenlore hidegen hagyja, max. a tollat ragjaKép

Urszila,
De jo, hogy tul vagytok a mutetenKép

Norka,
Enyem szinten a nagymozgasokat gyakorolja, igaz o meg csak 11 hos. Imad meg babazni, tologat mindent ami kerekkel rendelkezik. Formadobalot most kezdi hasznalgatni, es persze a homokozas.
Nalunk is hasonlo, mint Toffinal, ha nem talal semmi fogara valo jatekot megy es rendet rak a batyusnalKép

Zsuzsi,
Valami apropobol jartal arra?

Mi starndoltunk a hetvegen. Nem messze tolunk van a tenger es egy nagyobb folyo torkolata nyaranta oda jarunk. Iden eloszor mentunk le es nagyon jol sikerult, csajszikam alig akart kijonni a vizbolKép

Mentem dolgozni,
Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves üdvözlést. Igyekszem jönni, ahogy tudok, bár egyenlőre lánykáim sok elfoglaltságot jelentenek. Jön a nyár, nagyobbik lányom is itthon lesz, bezár az ovi.

Nagyon aranyos mindenkinek a gyereke, ezek a képek tündériek.

Ari!
Isten éltesse Borikát szülinapja alkalmából.

Leszter, Mono! Boldog névnapot!

Tündér! Én úgy tudom, hordozó is lehet, aki találkozik egy bárányhimlőssel, így nem csak direktbe fertőz.

Zulu! Nagylányom is a múlt év őszén lett bárányhimlős. Szerencsésen túl lettünk rajta. Én terhességem végén féltem tőle, hogy elkapom.

A nagylányomnak fájt éjjel a füle. Ez korábban nála nagyon gyakori volt. Ilyenkor kimossák neki. Mondták eddig is, hogy tegyek bele olajat, de én ezt állandó alkalmazásra nem tartom jó ötletnek. Viszont nem tudom, mivel lehet megakadályozni, hogy összegyüljön a fülzsír nála? Fülpucolót nem használunk, mosni szoktam a fülét. Illetve csak nagyon kívül használom a pálcikát. Nektek mi erről a véleményetek?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Először csak képek, mert különben soha... Talán este írni is tudok.

jajj, de érdekes
Kép

figyi, megmutatom
Kép

szeretek levegőzni
Kép

de azért ne hagyjatok egyedül
Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Megint jöttem egy kicsit...

Leszter, Momo
Én is boldog névnapot kívánokKépKépKép

Tündér
KösziKépKép
Szerintem Ilang méretei tökéletesekKép Szandi 9 hósan 8000 g és 73,5 cm volt.

Andy
Márkról a kép szupiKép

Zsuzsó
Nagyon klassz képekKépKépKép
Szandi is befeküdt Zsombi mellé játszaniKép

Megyek, felébresztem a hétalvót, fél 1 óta alszik. De legalább főztem, mostam és mindent kivasaltam (csak a hasamon a ráncokat nem). 6-kor sebész, fél 7-kor angol teszt, amire nem volt idő tanulni, mert otthon voltak a barátnőmék is Ausztriából, inkább csaptunk egy pletyi-szombatotKép

PusziKép
Toffi + 7alvó Zsombi
toffifee
 
 


Virág!

Küldtél nekem mailt?
Csak mert jött egy értesítés, hogy valami tőled kapott levélben vírust talált a freemail....

MOstanság csak ilyen üziket kapok a freemail-es címemreKép

Na eldugultam

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Megjöttünk Madridból!! Igaz, nem irtam, hogy megyünk (babonából, mert féltem, hogy nem férünk fel), de már itthon vagyunk, úgyhogy igyexem visszarázódni. Jó volt, csak sokat esett az eső. A királyi párnak személyesen adtuk át jókivánságainkat esküvőjük alkalmából (na jó, csak integettünk nekik Kép)

Dani meglepően jól viselte az utat is meg a városnézést is.

ESte jövök bővebben

puszi: Andi
psandi
 
 


Kedves Mamitársak, Apukák!

Ha megengeditek, ajánlom a testvéremet, aki üvegre, tükörre különleges dekorációkat készít. Idemásolom az egyik hirdetését.

"Különleges fotók, babafényképek, esküvői képek, vadászjelenetek ÜVEGRE, TÜKÖRRE!!! ILYET MÉG NEM LÁTOTT!
www.andrasdekor.hu
KÉSZÍTTESSEN SZERETTEIRŐL MAGYARORSZÁGON EGYEDI TÜKÖRDEKORÁCIÓT!
MÉLYHOMOKFÚJT ÜVEGKÉPEINKKEL TÉRBELI HATÁST ÉRÜNK EL, VALÓBAN KÜLÖNLEGES KÉPEK!
CÉGES AJÁNDÉKTÁRGYAKAT IS KÉSZÍTÜNK, ( PL. ÜVEGNEHEZÉKEKET) GRAVÍROZÁST VÁLLALUNK AJÁNDÉKTÁRGYAKRA, BOROKRA.

www.andrasdekor.hu
Kép
harangvirág
 
 


Van itt még egy kép: Kép

Sziasztok!

Harangvirág
harangvirág
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a tovabbi jo kivansagokat.
Akkor itt vannak az ilyen volt ilyen lett kepek.

pocaklako
Kép
nehany perces, meg a szuloszobaban
Kép
Ilyen lett
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kangi, Julcsi csodaszep pipacskoszorus leanyzo.
Kristof Palhazara ment erdei iskolaba.

Momo, pancsolo lanyok Kép

Zsuzsi Andi vilaglato kirandulok Kép

Zsuzso, aranyosak a csajok Abigel is mekkora nagy mar!

Urszilla, varrataid?

Este furdeteskor talaltam Boriban egy kullancsot Kép Sikerult egeszen keszedni.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől, aki vírusos levelet kapott tőlem Kép.
Már megint van valami a gépemen, egy csomó levél jött mindenféle csatolmányokkal, egyiket sem nyitottam ki és mégis Kép. Mit kell ilyenkor csinálni? Egyszerűen csak töltsek le valamit a netről? És az magától működik vagy aktiválnom kell? Bocs, de nagyon kis hülye vagyok ebben a témában...
Köszi, Virág
virga
 
 


Hello csajszik!

Ari
Asszem en meg nem gratulaltam, Boldog szulinapot a gyonyoruuu csajszinak! Kép

Zsuzso
Kepek Kép

Kangi
Nagyon helyesek vagytok ,mint mindig!

Beu
Merre vagy???

Zsuzsi
Nem eves Kép Doki mit mond? Utert irigyirigy, bar gondolom mar nagyon rad fert egy kis kimozdulas!

Lanyok
Koszi a jatekos infokat. Kiscsajszimnal valahogy meg nem erett meg a rajzolas orome, a gyurmat meg folyton meg akarja enni. Viszont imadja simogatni a teknosoket.Sikongat oromebe Kép
Mas
Jazin vegre elmult a hasmeneses cucc erre 3 napja rajtam elvezkedik Kép Mar nagyon elegem van. Tegnap a fel napot WC-n toltottem. Jo hely... Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Ari
Borinak nagyon sok boldog szülinapot kivánunk KépKép szépséges a képeken

Nelli
üdv itt, gyere gyakran Kép

Momo, Kangi, Zsuzsó
lánykáitok gyönyörűek Kép

Andy
Márknak pedig milyen csibészes a mosolya, nagyon édi Kép

az előző oldalon is nagyon édesek a babák Kép

Zulu
bárányhimlő Kép remélem hamar túllesztek rajta

Kangi
de izgi... Kép

erről jut eszembe, a barátnőm 2 csikos lett, úgy örülök neki Kép

Tündér
sztem teljesen jó Ilang súlya, ne aggódj

Zsuzsi
bátor vagy, hogy egyedül nekivágtál Malagának MIkivel Kép

Norka
hasemnés Kép

bennünk is bújkál valami, Dani köhög (megint!!, pedig kb 1 hete múlt el a 6 hétig tartó köhögésKép) nekem torokfájás, kezdődő orrfolyás

megyek, mert hirtelen nagyon büdös lett... Kép

ANdi
psandi
 
 


Psandi,
Hu azta, de jo volt nektek!
Beszamolo???
BetegsegKép

Ari,
Kepek nagyon jok, lanykad szepsegesKép

Toffi,
Ha elkuldom fenypostan lanyomat megtanitod esetleg Zsombi megtanitja, hogy kell ennyit aludniKép
Ma reggel 4:30-kor keltunkKép, 6-ig jatszottunk, majd o aludt, nekem meg indult a napKép

Nelli,
Jobbulast a lanykanak!

Norka,
HasmenesKépGyurmaval enyem is hasonloan ismerkedikKép

Almosangi
angela2
 
 


SziasztokKép

Bejglit sütök KépKép

Norka
Én még nem mertem gyurmát adni Zsombinak (mivel mindent megkóstol), de ha adok is, az előszöt só-liszt gyurma lesz (esetleg megpróbálom később a főzött gyurmát, amit egyszer Zsuzsi írt)

Ari
Ilyen volt - ilyen lett Bori tündér! Kép

Zsuzsi
Nekem valahogy kimaradt, hogy Malagán voltatok... Mindjárt visszakeresem. Képek vannak?

Andi
Te babonás Kép Tőled is képeket kérnék...

Úgy vágyok ilyen helyekre...

Angi
Az sem volt semmi, ahogy elaludt: lefektettem, betakartam, mondtam neki, hogy csicsis van, kimentem kezet mosni és mire visszaértem, már húzta a lóbőrt Kép. Viszont este alig tudtuk ketten lenyomni Kép
Most biztosan nem lesz 4 óra alvás, de nem is bánom.
Szegény Te, bizakodj, nemsokára lehet aludni (egyszer csak)

Szandival voltunk vérvételen, hááát, nem volt semmi... Kép Most már el tudom képzelni, mit művelt a fogorvosnál Kép (inkább a vérvételt választom). Utána a Mekiben akkora volt a szája, mint a Bécsi Kapu.

Megyek, lekenem a bejgliket... Apa kért mákosat, annak majdnem folyik a tölteléke. Nem tudja valaki, jó az úgy, vagy valamivel be kell sűríteni (mivel)?
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak sajnos rosszabb élményekkel mint Madrid. Lőrinc múlt vasárnap magára húzott egy kancsó forró teát, egy hétig voltunk a Bethesdában. KépKépKépKép Hajszál híján úsztuk meg a műtétet. A karja és a mellkasa égett meg, elég csúnyán. Bent voltam vele a kórházban, nem volt könnyű.
De most már újra itthon, igazi rosszcsont megint. Végre!!! Hogy ennek hogy lehet örülni!!!
Vigyázzatok nagyon a babókra, csak egy pillanat, és kész a baj. Pedig annyi mindenre figyelek, és mégis. Csak reménykedem, hogy nem marad különösebb nyoma.

Mindenkinek minden jót, Azúr Artúrjának, Ari Borijának boldog szülinapot, Esztereknek boldog névnapot!

Pussz, Beu
beu
 
 


Beu
Ez szörnyűKépKépKép Gyors gyógyulást Lőrincnek!!!

Toffi
toffifee
 
 


Már alig vártam, hogy írjon valaki Kép

Toffi
karácsonyi hangulatod van? Kép Mondjuk amilyen az idő...
képet sajnos nem tudok feltenni, mert most csak a sima fényképező gépet vittük magunkkal

Agni
álmosság Kép
beszámoló? Hát jó volt, a repcsin felszálláskor szopiztunk, leszálláskor aludtunk, néha nyűglődtünk, visszaúton a barátnőm volt a stewardess, ő egy kicsit lefoglalta a Danit, addig kifújtuk magunkat Kép
Madridban pedig délelőttöl estig az utcákat jártuk, Dani a babakocsiban el-el szundított, nejlonzacskót húztam rá minden fele, amikor esett az eső (sajna nem kaptam esővédőt a kocsira), étteremben halaztunk (Dani csak úgy falta!) a Retiro parkban mezítlábaztunk és füveztünk. A metrón pedig mindig volt valaki, aki kukucsosat "akart" játszani. Hát röviden ennyi Kép

Ceruzát, gyurmát én még nem adtam Dani kezébe, előbbivel hamarabb rajzolná össze a fogait, mint a papirt, utóbbit is biztos megkóstolná Kép Viszont a homokot már csak időnként tömi a szájába, de akkor lapáttal Kép

Andi
psandi
 
 


JÉzusom BEu, ez borzasztó KépKép Nagyon sajnálom!

Andi
psandi
 
 


Köszönöm a névnapi jókívánságokat, legalább ti figyelmeztettetek ráKép

Kangi,
lányaimat nem kell a sonkák miatt irígyelni, sajna genetikus az ügyKép Kapok én még tini korukban ezért a fejemreKép
Lányod nagyon helyes a pipacsok alattKép

Zulu,
ti szegény barikásokKép Ez idén mintha sláger lenne, én azért momentán szívesen kihagynám.

Ari,
Bori nagyon szépséges volt és lettKép
KullancsKép A csipesszel kitekeréses módszerrel szedted ki? Mert mióta a kutyámon megtanultam, azóta én csak ezt használom, tutira egészben kijön az a fránya dögKép

Toffi,
bejglihez nem értek, mert nem is kedvelemKép
Szandi nem lehetett semmiKép Félek, Timi is ilyen leszKép

Psandi,
de jó lehetett nektekKép Betegség viszontKép

Virga,
asszem, én is kaptam tőled, de már rutinból azonnal törlöm a gyanús csatolmányos leveleket. Egy naprakész vírusirtót kéne szerezned a gépre, az kiszűri ezeket a dögöket. Viszont én nem tudok ingyenes progit, szóval passzKép

Zsuzsó,
lányaid szépségesekKép És tényleg már mekkora Abigél isKép

Kisebbik csemetém bitang rossz és fürge isKép Tegnap este valahogy csak kibuherálta a csigalépcső ajtózárját és felment egyedül a lépcsőnKép Aztán bevonult a fürdőszobába, és elkezdte összehordani a fürdéshez szükséges kellékeket...amit nem ért el, ott bevetette a sámlitKép Mire észbekaptam, már fölösleges volt verejtékezni, így inkább egy jót röhögtem...persze Zsebinek is fülig ért a szája a nagy tettőlKép

Mennem kell, mert hiányolnakKép

Momo


Momo
momo
 
 


Beu,
Ez tenyleg szornyuKépKépKép
Szerencsere mar jobban van. Drukk, hogy ne maradjon nyoma!!!
Apuci nalunk forro tejberizst huzott anno magara, csak egy ici-pici vagas szeru heg maradt es azt sem veszi eszre aki nem tud a dologrol.
Kivanom, hogy nektek is ennyi legyen!

Toffi,
Ne ingerelj!!!Kép
Tenyleg megkapod a lanyt tovabbkepzesreKép vagy esetleg en vallalom Zsombit egy idoreKép


Psandi,
Tenyleg rovidKép
Dani ugyi, hogy igy birta.
Kivi leszek enyemek hogy birjak hetvegen a 16 oras utat.
Homokeves, nem lehet tudni mitol no a gyermekKép

Megyek dolgozom is maKép

kavetolfelebredtangi
angela2
 
 


Beu,
szörnyen hangzik, ami veletek történtKép De jó, hogy már otthon vagytok és megúsztátok a műtétet isKép Gyors felépülést Lőrincnek!
Ne okold magad, bármelyikünkkel megeshet, hiába próbálunk vigyázni mindenreKép


Momo


Momo
momo
 
 


Helló Lányok!

Beu!
Jaj szegény Lörinc! De jó, hogy már újra a régi és rosszalkodik a javából. Remélem semmi hege nem marad, de szerintem ez szinte biztos. Ne okold magad ez bárkivel megeshet!
Gyógyulgassatok!Kép

Toffi!
Beigli?! Irigy vagyok mert nemhogy tölteléket, beiglit sem tudok sütni, úgyhogy megkíméllek a jótanácsaimtólKép
Viszont, a tanulást, hogy oldod meg izgö-mozgó Zsombi mellett?
Most vacilálok, hoyg bejelentkezzek-e szombatra vizsgázni Gyöngyösre, mert még nem tanultam és Ilang nem az a menetrend típus. Alszik, eszik játszik, majd mindezt elölröl.
Tanácstalan vagyok, vagy csak gyáva??

Momo!
Rosszcsont Zsebi! Nem semmi a kiscsaj!
Nálunk mostanság az etetöszékben való ácsingózás a menö.... kész szívroham

Andi!
Biztos jó lehetett Madridban! irigy-irigyKép

Lányok! Mostanában kicsit mintha depis lennék, vagy mi, csak nem is tudom, talán szégyellem bevallani. Imádom a gyerköcöt, de valahogy semmi sem úgy jön össze ahogy eltervezem. Elvágyodom itthonról, hogy menjünk utazzunk, legyen több programunk, de Apa meg annak örül ha itthon lehet végre.
A hétvégén mentünk volna Szegedre, meg Szabadkára a barátainkhoz, de lemondták így maradunk itthon, söt még Anyósék is lehet, hogy megrohamoznak minket....
Mostanság nincs semmiben sikerélményem, hiányzik a "frissesség" az életemböl. Mit tegyek?
Össze kéne szednem magam, de valahogy nem megy...
Bocsi, hogy így kifakadtam, nem akartam a topicot magammal teleírni.

Szóval megyek valamit kezdeni magammal..
Ja mosni kéne..

Pussz

depis Tündér
tündér
 
 


Tündér
én is szoktam időnként depis lenni, szerencsére eddig max 2-3 napig tartott. Olyankor baromira tudom sajnálni magam, és hiányzik minden, ami régen volt. Aztán szerencsére túlvagyok rajta, de általában kell valami program, hogy feltöltődjek újra, mondjuk egy kics barinőzés.
Amúgy egyszer csinálhatnánk anyukás talit is, és beülhetnénk mondjuk egy cukiba/kávézóba. Addig apukák babáznának. Már felvetettem ezt párszor, de senki nem reagált brühühü Kép

Momo
Zsebi nagyon kis önálló Kép

Toffi
na mit csináltál a töltelékkel? amúgy hogy csináltad, mitől lett híg, mert én vajjal szoktam kicsit főzni (ha jól emléxem, mert 2,5 éve sütöttem utoljára) és nem szokott nagyon híg lenni. Ne kend a széléig a mákot és akkor talán nem csurog ki.
Zsombi beszélt Danival? Mert már 3 órája alszik... (megjegyzem, nem bánom Kép)

Angi
16 órás út valszeg húzósabb lesz, mint nekünk a 3 óra... Én felvittem minden sz.rt a gépre, hogy majd játszik a gyerek, ehhez képest csak a fedélzeti újságot volt hajlandó olvasgatni, meg a kajás dobozt nyitogatta/csukogatta. Ja és folyton sétálgatni akart a folyosón, de ezt csak módjával engedtük.

Andi
psandi
 
 


Tunder,
Szerintem mindenkinek vannak ilyen idoszakai. Amikor otthon voltam a fiammal nalam is elojott tobbszor, es hasonloan mint nalatok Apa a heti hajtas utan inkabb otthon ult volna. Szoval mi megbeszeltuk, hogy a hetvege egyik napjan par orara szervezhetek programot, ami vagy egyeni vagy csaladi es Apa sem fog tiltakozni. Ekkor vagy o volt a gyerekkel ami neki is feludules es jo elmeny, vagy csaladilag elmentunk valahova, mi foleg kirandultunk. Igy en is feltoltodhettem kicsit.

Psandi,
Hat en korabbi tapasztalatbol tudom, hogy az uj jatek es mindenfele vacak csak ideig-oraig koti le, ha egyaltalan lekoti. Szoval van par uj dolog, de nem vittem tulzasba. Mi ejszaka fogunk utazni, szoval ha szerencsem van a kicsi rogton felszallaskor szopcsizik es alszik vegig. A nagy meg alombaajulasig fogja szerintem megint nezni az eppen aktualis mesefilmetKép Masfel eve a Tarzant volt szerencsem parszor latniKép
En inkabb a londoni atszallastol es a maradek 2 oras uttol tartok, mert ott 3 ora varakozasi idonk van es megtort gyerekekkel meg ezutan utazni, de remelem jol fog sikerulni.
Ismerve lanyomat mi is mewgismerkedunk a turistaosztaly jo par tagjavalKépKépKép
angela2
 
 


Sziasztok!

Beu, Kép Biztosan emlegettem már, hogy Orsi anno hasonlóan járt. És semmi nyoma. Illetve senki nem látja a nyomát rajtam kívül. De azt hiszem az én retinámra örökre ráégett.

Mindenkinek minden jót, többre most nem fussa, Marcipán és Orsi banyaltak valamit, negyedik napja ringatok síró kölköt éjjel-nappal. Csak az ölemben szundikál, de azt sem mélyen. Némileg zombi lettem.
Zulu, mi a helyzet a barikórral? Az sem lehet sokkal vidámabb!

Urszila, varrat nélkül? Végre vége? Ugye milyen jó?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Beu: Ez elég szörnyű. Kép Remélem nem fog nyoma maradni drukkolok nektek és gyorsan gyógyuljatok meg, és tényleg ne okold magad, mert nem voltál hibás minden gyerekkel ez megtörténhet.

Ma voltunk mérekezni. Márk 9500gramm és 82cm.

Holnap megyünk beoltatni bárányhimlő ellen. Valaki beadatta már ezt az oltást közületek?

Na most lépek
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy,
Itt rutinszeruen adjak, benne van az oltasi panelba. Matyinak semmi problemaja nem volt utanna. Bar gondolom laz ennel is lehetseges.

Sofka,
Jobbulast a betegeidnek. Neked meg kitartast.

Angi
angela2
 
 


Beu,
Ha ez vigasztal, nagyon keves gyerek ussza meg kisebb-nagyobb baleset nelkul a gyerekkort! Magadat ne hibaztasd, es mielobb felejtsetek el. Homeos bogyok ezesetben is nagyon jol segitenek, gondolom meg most sem keso elkezdeni.
Azt hiszem baratnommel voltal bent, az o Benceje is megegett mult heten, o is a hasan. Talalkoztatok? 14 honapos feketeszemu, jo husban levo kisfiu, es az anyukaja, aki Ildi nevre hallgat. Es nagyon durva dolgokat meselt a korhazrol...

Tofi,
Itt vannak a kepek:
http://www.fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=74336
Andival egyutt mentunk volna Madridba, de o galad modon inkabb a ferjet valasztotta helyettem! De lehet, hogy mi el sem jutottunk volna oda, csontra tele voltak a gepek, vissza meg plane! Igy is szivtam am visszafele, Miki tulporgott, nem tudott rendesen aludni a babakocsiban, aztan meg mar csak orditott! A Picasso-muzeumban vegig szoptattam a hordozokendoben!

Andi,
Azert Milanot egyszer majd megjatszuk, jo? Vagy valami mast! Pl. Helsinki?

Az ovodaban nalunk is volt baranyhimlo, de (meg) nem kaptuk el!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Beu,
ez nagyon szörnyen hangzik!!! Jobbulást! Azért az már jól hangzik, hogy rosszalkodik.

Zulu,
hogy vagytok, bárányhimlő? Jobbulást!

Sofka,
jobbulást!

Tündér,
hess depi! Néha én is rossz paszban vagyok. Ráadásul most ment a férjem koncertre mert Ő azért eljárhat szórakozniKép, ilyenkor én is úgy mennék.

Momo,
hol lehet venni kullancs kiszedő csipeszt?

Ari,
kullancs.Kép

Toffi,
beijgiKép Most én is meg tudnám enni.
Nórit hétvégén apja elvitte a fodrászhoz szeritem felért egy vérvétellel.Kép A haja a fején maradt. Nekem kellett délután elvinni.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Beu! Nagyon sajnálom, hogy ilyet kellett átélni. Ez tényleg rossz érzés, mert az ember magát okolja. De ne tedd! Ezek a gyerekek egy pillanat alatt tudnak hajat merestő dolgokat csinálni. Nekem egyszer a nagylányom kiugrott a fotelból, beverte a fejét, ahol azóta is van egy kis heg. Mi is nagyon megijedtünk, és magunkat hibáztattuk. Az a szerencse, hogy nincs már semmi baj. Nyugodj meg!

Toffi! Hogy van időd beiglit csinálni? Az nagyon finom.

Tündér! Én tudom, miről írsz. Én mind a két terhességem után depressziós lettem. Most is szedek antidepresszánst, és altatóval alszom. Ez nem szégyellnivaló. Ez egy betegség. Valakinél enyhébb, valakinél erősebb. Az én hangulatom is nagyon ingadozó. Menj sokat napra, és próbálj pihenni, meg kikapcsolódni. Jobbulást!

Holnap megyek fodrászhoz. Nagyon szeretnék újítani. Most barna hosszú a hajam, de hogy milyen lesz, nem tudom eldönteni.

Nelli
hnelli
 
 


Lányok!
Köszi az együttérzést!

Zsuzsi!
Bencus nagy haver!!!! Együtt szereltek jobb perceikben. Ey szobában voltunk. Szerencsére neki nem volt komoly baja. Igen, a kórház szörnyű volt. Homeos ötletet köszi, megpróbálok utána kérdezni, mit adjunk neki. Lehet elviszem a dokihoz, most már van egy-két problémánk, nem olyan problémamentes gyerek, mint akkor volt.

Beu
beu
 
 


Beu,
Ja, ja, nekem Ildi nagy haverom! Vele voltam Indiaban!
Egy tavalyi kep:
Kép

Meselte is Ildi, hogy volt ott megegy anyuka, szinten 14 honapos babaval, szinten leforrazta magat (a baba, nem az anyuka), de almomban nem gondoltam volna, hogy ti vagytok azok! Kép
Megnezem majd en is a homeos konyveket.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

köszönjük a ránkgondolást, kiderült, hogy mégsem bari, hanem allergiaKép. Hülyén hangzik, de a bárányoknak jobban örültem volna. Malac pöttyei felszívódtak, talán csak szolidarításból növesztett néhányat, Macus viszont elég pöttyöspanka még. Kangi, oda a bárány-partynkKép.

Beu,
atyaégKépKépKép. Pusszantom a kis sebesültet, és gyógyuljon meg gyorsan!
Te pedig ne rágd magad, ahogy a többiek is írták, az a csoda, ha egy gyerek különösebb zűrök nélkül felnő. És nincs értelme a "mi lett volna, ha.." kérdésnek, ez NEM a Te hibád! Persze, az ember igyekszik vigyázni, de pl. velünk is előfordult, hogy valami forró volt a kezemben, Malac berohant a semmiből, és csak a mázli segített, hogy ne borítsa magára a kalimpálásával.
Remélem, hamarosan már csak egy rossz emlék lesz ez az egész!

Tündér,
nekem is vannak nyomibb időszakok, szerintem ezen nincs mit szégyelni. Az ember imádja a gyereke(i)t, meg minden, de néha betelik az a bizonyos hócsuka. Támogatom Andi ötletét, csináljunk egy gyerekmentes talit!Kép

Zsuzsi,
húúú, szuperek a fotók! Annyira édes az első éjszakás, úgy megpuszilgatnám!Kép

Bocs, hogy ilyen szűkszavúan, de olyan fáradt vagyok, nem bírom ezeket a 10 fokos hőingásokatKép
pusszancs mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Olyan üres a ház már -1 gyerektől. Természetellenes csend vanKép

KangiKép gyönyörűséges a pipacsos Julcsid!Kép

TündérKép tavaly pont a pár hetes Julka idején volt barijárvány az oviban, dokinénink megnyugtatott, hogy Zsuzsi, mivel volt barihimlős, nem hozhatja haza. Súly biztosan OK, Julka 1 évesen volt fix 1 kiló és 73 centi, doki megjegyzés semmi. Én is bezsongok néha az állandó és mulandó rendrakástól és egyébb háztartási munkáktól. Menj el baba nélkül szórakozni, olyan jó olyankor hazaérni!

ZuluKép hogy vagytok? mennyire ütött ki rajtuk?

NelliKép fülfájásra nagyon jó a kövirózsa csepp. Én natúrban szoktam a kövirózsalevelet kipréselni, de lehet kész cseppet is kapni. Orr-fül-gégész szerint 5x3 csepp.

ZsuzsóKép testvérkék csudaédesekKép

BeuKép ez szörnyűKép, de tényleg bárkivel megeshet. Biztosan nem marad nyoma, még olyan regenerálódó a bőrük (barátnőm kisfia a tábortűzbe esett bele 3 évesen, köv. nyáron már nem volt nyoma).

SofkaKép csudajó vas+varrat nélkül. Csak Zsuzsi ne látta volna a varratszedést -muszáj volt magammal vinni a csajokat- most izgul a sajátjától. Pedig igyekeztem mosolyogni közbenKép Gyógyulást nektek!

MomoKép oooolyan édesek a husicombi lányaidKép

Urszila
urszila
 
 


ZuluKép most olvasom, hogy mégsem himlő. Akkor is múljon gyorsan, és ne jöjjön vissza soha! Mire allergia?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Képek szuperek mint mindig, gyerekek éééédesek, csak a teljesség igénye nélkül: Julcsi pipaccsal, Macó hordozóval, Kevin hattyúkkal és Momo csajszijai locsolásban. Egyik szebb, mint a másik!!!KépKépKép

Beu,
nagyon sajnálom, ami Lőrinccel történtKép, nem lehetett könnyű. Kitartás, a nehezén már túl vagy! Engem is gyakran lever a víz, mert Bence aztán mindent elkövet, hogy történjen vele vmi.
Szólj, ha tudok segíteni vmiben.

Zulu,
jaj ez a zsalu rablás nagyon gáz, nem is gondoltan volna, hogy ilyenek vannak.Kép Viszont, hogy a pince így alakul az jóKép. Nemsokára "házas" leszel.
Pöttyöktől én eléggé parázok. Anyu és nagymamám azt mesélték, hogy elég rosszul tűrtem és el is kapartam párat, pedig én Bencéhez képest jó gyerek voltam.Mire számíthatok nála?Kép
Allergia mire jött elő??? Malac a szolidárisKép
Holnap írok rendesen is, ok?Kép

Zsuzsi,
hűha Malaga, az igen!Kép
Jók a képek, biztos szuper volt. Picasso múzeum szép lehetett.

Kangi,
ne légy titokzatos sokáig, mert lukas lesz az oldalam, gyere mesélj!!!Kép

Mennem kell, sajna mások is igényt nyújtottak be a gépre.
Jó éjt! pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom szepen a nevnapos koszonteseket, nagyon jol estek!Kép

Asszem megint csak magunkrol fogok irni. Bocsi. Szoval, UH-ra nem volt idopont, csak junius 4-ere, azaz pont ket hettel kesobbre, mint amikor az idopontot kertem. Ez mas korhazakban normalis??

Ennek ellenere ma reggel tettem egy villamlatogatast a korhazban, mert a Petraval mar szinte megszokott maszatolas enyhebb verzesbe torkollott.Kép Ferjem videken volt, ugyhogy anyukam rohant ide taxival a varos masik vegen levo munkahelyerol, hogy be tudjak menni Petra nelkul a korhazba. Ott szerencsere mindent rendben talaltak, addigra epp nem is vereztem, apro szivecske pedig dobogott.Kép De azert nem vagyok nyugodt. El is mondta az UH-t vegzo doki, hogy ez jo, hogy most rendben van minden, de tudnom kell, hogy ez a kovetkezo napokra vagy akar fel orara nezve semmi biztositekot sem jelent.Kép Miert vagyok en ilyen bena???? Miert nem mehet minden siman, mint szinte mindenkinel? Persze halas vagyok a sorsnak, hogy vert az a pici szivecske, es tudom, hogy ez az egesz mar most is vegzodhetett volna sokkal rosszabbul, es probalok nem idegeskedni, de azert ez nehez.Kép Es ekozben emelygek, nem birok ebren maradni, stb. Onzo allaspont, de azert azt is remelem, hogy mindez nem hiaba tortenik velem.Kép

Nem akarom tovabb rontani a hangulatot, csak jol esett leirni. Esetleg johetne nemi kis drukk...Kép

Beu,
O, szegenykek! Drukkdrukk, gyogypuszik, es pozitiv energiak a mielobbi teljes gyogyulashoz!!! Es most hogy van Lorinc? Kell meg visszajarnotok? Ha igen, azt hogy viseli? Esetleg irnal a korhazi tapasztalatokrol?

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Urszila,
azé' a mi dokink bizti elküldte volna az egykilós egyévesedet kisrutinraKép.
Allergénünk most keresődik, első körben össze kell írnom, miket evett a nőci péntektől vasárnapig, na itt lesz némi vallatás, mert pénteken nagypapa őrizte a srácokat, ki tudja, mi mindent kaptak, amit a hülye szigorú anyjuk nem enged meg...

Timici,
oké, várom!Kép

pusz

Zulu (nem hagynak aludniKép)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ZuluKép Ajjaj, azér ennyire nem rossz a helyzet, 1 kiló 22 óra után = 8 kilóKép

LeszterKép jaj, de sajnálom, hogy megint van izgulnivalódKép remélem, az lesz a vége, mint Petrával, azaz egy szép, időre született babaKép
Nekem csak I-es klinikás tapasztalataim vannak, amikor megjelentem, h állapotos vagyok, doki vizsgálat után rögtön átküldött UH-ra. Mind a 3xKép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?