Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, de megnyugodni még mindig nem tudtam. Szóval tegnap gyorsan csináltak egy Uh-t, és azt mondták, h vannak kicsi eltérések. Már akkor remegni kezdtem. Ezek az eltérések:” Oldalkamra hátsó szarva jobb oldalán 9 mm, bal oldalon 11mm, III. agykamra tágassága 3mm. Bal vesében 5 mm, jobb vesében 2mm átmérőjű pyelectasia.” Mondták, h ezek eltűnhetnek. Nem vagyok nyugodt. Dórinál is volt vesemedence tágulat, és valóban terhesség végére eltűnt. Utána beszéltem a genetikussal, aki megnézte a friss Uh- képeket, integrált tesztet, és picit akkor megnyugodtam. Azt mondta, h ezek 98%-al el fognak múlni. Bár akkor leszek nyugodt amikor valóban nem látom majd a papírokon. Attól függetlenül jan 7-én lesz a magzatvízmintavétel, Uh újból, és vérvétel TORCH. Annak az eredménye kb 3 hét mire megjön. Szóval annyira nem megnyugtató, de azt mondta, h a magzati adatok a kiírt terhességnek megfelelnek. Nyugtatgatva magamat, ha nagy gond lenne, akkor bizti eltérés lenne.

True!

Akkor most örülsz a melónak vagy sem? Milyen munka ez? A régi? Most ezt a bölcsi, ovi dolgot nem értem. Akkor ki fogja vinni a gyerekeket? Lehet most fárasztó vagyok, bocsi. Nézd el Nekem. Nagyon kis kreatív vagy: fa, csomagolás, asztal. És még sorolhatnám. Jobban vannak a gyerekek?

Linda!

Fényképező????? De jó! Remélem tudunk majd fotózni. Ez mind annak a függvénye, h mi lesz velem. Kivagyok nagyon emiatt.

Tina!

Édes vagy amiket írtál, és valóban ne legyen semmi baj.

Hettie!

Mi van veled? Utána jártál?

Edi!

Pici Dávidkádnak Boldog első névnapot kívánok!!!!!!!!!!!!! A kockázati tényező ez volt: kockázat a Down –kór előfordulására: 1:320 Nem értem a számokat. Konkrétum jöv héthez képest kb 3 hét. Te csináltál anno integrált tesztet?

Jubi!

Szorítsál értem nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem tudtam meg még túl sokat. Izgulok nagyon. Ezek az eltérések nagyooon jó lenne ha jövő hétre nem lennének ott.


Mi itthon szilveszterezünk.

Megtudtam a nemét is: kislány. De akkor fogom csupa nagybetűvel írni, amikor meglesz a magzatvízmintavételnek az eredménye.


Ha nem jönnék holnap, akkor BUÉK mindenkinek.

Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Reggel elutazunk:

Mindenkinek Boldog új évet kívánunk!

Timinek :
Nagyon Boldog Születésnapot !
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!
Szorítoooooook!!!!!!! Mindennek rendben kell lennie!
Köszi, de Dávid napot március 1-jén tartjuk (az nincs benne a naptárban, de akkor is van) :wink:
Nem csináltattunk semmiféle plusz fizetős tesztet, most sem.

Jubi!
Nagyon édes pici a fátok, Jazi is zabálnivaló a mosolyával :)

Hettie!
Azóta nem jelentkezett a problémád? Voltál dokinál?

True!
Köszi :), de a fa műfenyő és a tavalyi díszeket tettük fel (narancs, barna, piros gömbök). Műanyag, egyszerű, és olcsók voltak :)
2 napja körbe még narancsos gyöngyszalagot is feltettem most sokkal szebb a fa. Apa nem szereti ezeket a girlandokat, így maradtunk az egyszerű változatnál. Jobbulást Hannának!

Jó olvasni ezeket a kenyérsütési dolgokat, írhatnátok a másikba bevált receptet, mert anya is szokott néha sütni, de nem jön össze igazira, ahogy kellene. Köszi.

BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!


Kép Kép Kép
Edit Kép

Kép
Kép
edi78
 
 

 
 

Timi

Szorítok neked hogy ne legyen semmi baj. Reméljük ugy lesz ahogy Dórinál is volt.
Boldog szülinapot!
Nem tudom még hogy mi van, mert nem voltam ma dokinál, csak a jövő héten rendel majd.

Edi
Barnázás csak szenteste volt, de az a fájás még mindig megvan, de már nem annyira vészes, meg nem is lenne baj, ha tudnám mi ez. Remélem nem a méhszájseb alakult ki. Vagy ki tudja mi.
Dávidka is már milyen nagy lett. :)

Nem is írtam semmit a karácsonyunkról. A fánkat most kék-narancs-ezüstszínekbe öltöztettem. Szenteste apáék, meg anyósék voltak lent, másnap meg jött a rokonlátogatás. Manó 3 kerekű biciklit kapott meg ruhát, pénzt, autót garázzsal. És végre 3 év után eljutottam az éjféli misére is. Apa itthon maradt manóval.

Holnap barátokkal szilveszterezünk, és még előtte megyek kozmetikushoz sminkre. Kíváncsi leszek majd mit fog művelni. Valami olyat szeretnék, hogy ne ismerjek magamra én sem. :lol:

Ha nem jönnék én is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok

Timi: UH-on orrcsont ábrázolódik???? Az eléggé lényeges momentum. Szorítok, hogy ne legyen semmi baj. Integrált teszttel ne törődj, azok csak számok! :wink:

Apa fogja vinni a gyerekeket, mennek kocsival, én pedig busszal.

Hettie, rakjál már fotót a kifestett arcodról! Kíváncsi vagyok rá!

Edi: a fára gondoltam, hogy drága volt.


Mindenkinek BÚÉK!!!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!
6000Ft volt a fa, de láttam 30e-ért is :)
E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Timi!
Örülök, hogy azért egy kicsit nyugodtabb vagy! Imádkozom azért, hogy azok a pici eltérések is eltűnjenek!!

Edit!
Aranyosak a gyerekek, nagyon hasonlítanak egymásra :D

True!
na, szóval azért kell nekem a kenyérsütő, mert meg is kelesztem benne a tésztát, aztán átteszem a formába, ott még kel egy kicsit és úgy sütöm ki. Én még sosem dagasztottam a kézimixerrel :oops:

NAGYON BOLDOG 2009-ES ÉVET KÍVÁNUNK MINDANNYIÓTOKNAK!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Dög fáradt vagyok,ma is nyomtam a melót a vir.boltba,tök sokan voltak,ma még egy eskübői csokrot is kellett gyártanom :shock: holnap nem megyek,utána meg még 4 napot.
Fú,húzós igy ez,igaz Laura a mamiéknél volt, 5 körül szoktunk hazaérni,olyankor állok neki főzni, takizni,blablabla...na mindegy,örülök,mert ezt a kis pénzt végre magamra fogom költeni,s nem mindig csak kajára,veszek egy új Nike cipőt,lehet Launak is egyett,remélem januárban még lejjebb nyomják az árakat :P
Szépek a karifák s a gyerekek is :wink:
Nekem eddig mindegyik kenyerem tök ízlett,Pannon lisztet vettünk,kicsit drágább mint a másik,de 46 deka lisztből akkor a óriási kenyér lesz mindig hogy szinte rádagad az üvegfalra.
Majd beírom a nekem bevált reciket a másikba,de nem most,majd ha végzek a melóval.Képeket is teszek,csak még le kell kicsinyíteni őket.
Na durrognak ám a petárdák!
Itthon tvzünk,majd Atisom éjfél után csatlakozik a többiekhez,nekem nincs most kedvem,aludni szeretnék.

Forralt bor ,jöhet ide is Ildi,mi is szeretjük :wink:
Lau sem eszik mostanában valami jól,mindig tütit kér,de holnaptól befejezzük,mert végre már elfogynak.

Timi,tényleg szülinapos is vagy,hát sok boldogságot,én is imádkozom majd hogy minden oké legyen :wink: Remélem talizunk,s akkor sok képet csinálunk egymásról :lol:

Na megyek,bizti megfürödtek má,bohóckodunk még egy kicsit.Aztán lejövünk,mi is bohóckodunk itt a tv előtt egy üveg pezsivel :P
Kellemes szilvesztert,és nagyon boldog új évet mindenkinek!!! Majd bekepcsolom a messengert,hátha valaki akar csevegni :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Hello!

Timi!
True-tényleg jót mondott, a 12 hetes UH-on megnézik az orrcsontot és a tarkóredő vastagságát, biztos neked is nézték.

Linda!
Nem semmi mennyit dolgozol :wink:
Utálom a petárdákat, de láttunk kisebb tüzijátékot, Katának nagyon tetszett.
Nem vagy msn-en :D

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok

BÚÉK!

Punnyadunk kegyetlenül. Egész jól sikerült a tegnap este, itt voltak a barátnőmék, aztán éjfél után egy kisebb társaság jött hozzánk, két pár, a férjem munkatársai, de tök jól kijövök velük én is. Sőt, az egyik csajjal kezd kialakulni egy kis barátság köztünk, örülök neki, mert nagyon bírom. Az egyik srác "szintén zenész" :lol: :lol:, így volt egy kis gitározás, elég jó volt, de - az elfogyasztott koktélok forralt bor és pezsgő ellenére - nem voltam valami éneklős kedvemben. Végül fél 5-ig néztük az Ali G, meg még utána volt a Jackass, Hanna meg fél hét körül már nem bírt aludni, így aztán sok alvás nem volt. Most délben ledőltem.

Linda: 46 dkg liszt... Az mennyiben más mint 50 dkg? :roll: :lol: :lol: Az ilyen recepteken mindig kiakadok. A kenyérlisztet mondod? Mert van ilyen, hogy Pannon BL 80 kenyérliszt. A simának BL 55 a neve.

Ja, képzeljétek, mi is tűzijátékoztunk, vett a férjem a Lidl parkolójába, tök jó volt, az egyik ilyen kis darázsfélék felszállak spirálosan, az nem volt nagy szám, de a másik rendes kis mini tűzijáték volt. Kicsiknek nagyon tetszett. Éjfélkor rengetegen nyomatták őket, de akkor már a gyerekek aludtak, illetve Levi felijedt, nagyon sírt, de gyorsan visszaaludt.

Jubi: én mindenféle tésztát a dagasztóval csinálok, kár, hogy nem előbb kérdezted, mert tényleg szerintem megdagaszt mindent klasszul. Ha jó a sütőd, biztos meg tudnád csinálni a kenyeret azzal is. Mostmár mindegy, de próbáld ki fánkhoz, vagy linzerhez, szerintem nagyon jól kidolgozza a tésztákat.

Én ilyenkor olyan depis vagyok :cry: Elmúltak az ünnepek, olyan jó volt ez a készülődés, meg minden... Most keresni kell valamit, amire várni lehet.... Igyekszem pozitívan gondolkodni, és megtalálni mindenben a jót... a mai napban pl, hogy végre pihenhettem, de azért bennem van, hogy úgy mennék valahova...

Timi neked boldog szülinapot, és egy nagyon jó vizsgálati eredményt kívánok!!!!!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


BÚÉK LÁNYOK!!!! Kép

Kép
Kép
melódia78
 
 


HELLÓ MINDENKIIIII ! Boldog 2009-et! (most néztem,hogy a karácsonyi jókívánságüzenetem nem ért célba,de sebaj,így utólag...)

Timi,
Remélem mire írok,már több konkrétumot tudsz és eltűnnek azok az eltérések,szorítok nagyon,hogy ne legyen semmi gáz!!!!

Bocsi,de nem tudtam jönni,10 napot voltunk Dújv.-ba,hozzáteszem tök betegen,mind a hármónkat ledöntött valami nyavalya amit szépen át is adtunk a családnak,bár én talán annyira nem voltam padlón,így hát a szilveszteri kiruccanás is kicsit nyomi volt,de azért buliztunk egyet. Nem túl nagyot.

Nagyon jók a képek és szép karácsonya volt mindenkinek,ha megengeditek teszek fel én is képeket,lesz még,ezeken most nem látszik a karácsonyfa,majd a többin...
Rékának baromi gazdag karácsonya volt,csak kapkodtam a fejem egy rakás játékot kapott(én pedig tárólókat,hogy legyen hová tennem) nem is tudom,meg van bolondulva a családom,lelőtték az összes poént amiket kb 6 éves korig vettem volna,de hát az egyetlen kisgyermek a családban ugye...szóval dupló,favonat 300 db-os (ájulás) play doh gyurma 15 doboz, nyomóval formákkal stb. Babák (2 db) babakocsi,mózeskosár,játék-bébiőr,kirakó,thomas filmek ,mesekönyvek 4 db,orvosi táska,táviránytós kocsi és egy láda gyerekruha a nagybátyóm ajándéka...szóval nagyon kemény.

Főzni nem főztem,meghívásaink voltak,de mivel takonykór volt rajtunk nem mentünk annyit ,a család jött anyumékhoz inkább...anyósoméknál voltunk 3 napot,jó volt ...komolyan.

Kedves Ildi !
:lol: így utólag is bocs,hogy nem is hívtalak,remélem nem haragszol rám,de nem tudtam volna megszervezni a kiruccanást...mondjuk azért a telefont felemelhettem volna :oops: bocsi még egyszer.)



Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


SZiasztok!

Manó is jókor alszik el :roll: Este megint nem lesz alvás. Képtelen vagyok időben elaltatni, másnak nemtom hogy alszik el ugyanabban az időben. Ha meg délután alszik, bármikor, este nem alszik el csak későn. Ha viszont nem alszik, na akkor időben le lehet fektetni. Ugyhogy én is ugy vagyok vele mint Edi. Még este sincs nyugtom.

True

A sminket majd felteszem, de saját gépet nem vittünk, ugyhogy barát csinált képeket. Ha eljut hozzánk akkor elküldöm. De amugy nem lett olyan különleges, csak szolidat kértem, majd jövőre... AMugy olyan lilás rózsaszínes lett, mint a ruhám volt. Meg egy kis csillám, de nem sok. Viszont ami tök jó volt az az, hogy a rúzsra tett még valami csípős lötyit, mondta igy nem fog elkenődni és rajtam marad sokáig. Tényleg nem is jött le jó sokáig. Mert amugy az a bajom a rúzsokkal hogy 1 percig ha rajtam marad.

Zsuzs

Nem semmi az ajándékmennyiség :D

a KENYÉRSÜTÉSHEZ AMUGY nekem azt írja hogy erős lisztet kell használni, az a BL 80-as. Én most kevertem kukoricaliszttel, meg tettem bele hagymát is. Jo lett :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hol vagytok?


Jó nagy hó esett reggelre, lapátolhattam is, de már meg sem látszik, mert most is esik.

Férjem Romániában lesz péntekig, ugyhogy én meg apáéknál alszom majd a héten, de azért hazajövök egyszer egy nap megnézni rendben van e minden.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok

Tényleg hol vagytok????? Nálunk semmiféle hó sem esett, remélem, fog majd valamikor. Baromi hideg van. Annyit kell fűteni mint a fene.

Velünk az volt, hogy péntek éjjel Hanna úgy köhögött, hogy nem bírta abbahagyni, így az éjszaka közepén a kórházban kötöttünk ki. Hidegpárásítóval inhaláltatták, aztán hálistennek másnap délelőtt hazajöhettünk. Majdnem belehaltam, olyan rossz volt, mivel a bárányhimlő miatt ki sem jöhettünk a szobából. Szegénykém ő is készen volt. De szerencsére attól a gyógyszertől nagyon jól lett, már másnap alig köhögött. Tegnap éjjel pedig már egyet sem. Most írt a drnő egy jó erős immunerősítőt (broncho vaxom) qva drága, majd 5000 Ft. És két főre kell ugye. Lehet, hogy jobb lett volna ezzel kezdeni novemberben. Megyünk allergiavizsgálatra is, mert már nem hiszem el, hogy ez van velünk. Levikém most jól van, ment is bölcsibe m, de ki tudja meddig. Most a bárányhimlő miatt is lepusztult az immunrendszerük. Röviden ennyi.

Írjatok már, mi van veletek, hogy vészelitek át ezt a rossz időszakot. Úgy utálom a januárt :evil:

Linda 90 napos???? Elkezded??? Én még nem szántam el magam semmiféle fogyira. Szombaton voltunk vendégségben, olyan jót röhögtem a csajon, azt mondja basszus hétfőn meló, és egy gatya se jön rám :lol: :lol:

Na mentem akkor. Többiek? Jubi, Edi, RIZ??????

Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Én itt vagyok, kibújtam a hó alól :D
Először nem nagyon örültem neki - három napja kezdődött, de tegnap már egész nap esett -, mert belegondoltam a latyakba, ami utána marad, meg abba, hogy vezetnem kell ilyen utakon, meg abba, hogy Jazinak nincs hótaposója...szóval nem fogadtam lelkesen a havat. Aztán elkezdtem a gyerekek szemével nézni, és tényleg tök jó!! :D Találtam egy nagyon jó - az árak is és a választék is - bababizományit itt Józsán, és vettem Jazinak egy nagyon cuki, meleg és vízhatlan hótaposót 1300 ft-ért. Azóta gázol a hóban, és nagyon élvezi!!! Ha elesik akkor sír, mert a hó ugye hideg, de majd csak megszokja ezt is :wink:

True!
Sajnálom, hogy Hannával a kórházban kötöttetek ki :( Ugatva köhögött? Arra szokták a hidegpárát. Sajnos mi is megjártuk ilyen ügyben a kórházat néhányszor annak idején Benivel :(

A 90 naposhoz lehet, hogy én is csatlakozok, mert két kiló jött fel rám az ünnepek alatt, de sajnos nagyon látványos a változás :roll: Annyit teszek, hogy elkezdtem a felüléseket, meg kihagyom a vacsorát, ill. nagyon várom a tavaszt, akkor már úgy is annyit dolgozok a kertben, hogy nem kell fogyizni...de addig is kell valami, mert szörnyű :? A Párom szerint jól áll, de szerintem csak hízeleg, mert tudom, hogy neki is fontos, hogy ő is meg én is jó formában legyünk...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi: nem kruppos köhögés volt, egyszerűen csak szárazon köhögött, de úgy, hogy folyamatosan, fél perc szünet nem volt. Muszáj volt bemennünk, mert nem tudott aludni sem. Nem egyszerűen hidegpára volt (az lett volna az udvaron is :lol: ) hanem hörgőtágítót és gyulladáscsökkentőt raktak bele, és azt szívta be. Mostmár jól van, de annyira unatkozik itthon, hogy hihetetlen. Nem csoda, kb. 1 hónapja nem volt már oviban, csak 1-2 napot :cry:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Na helló!

Buék mindenkinek még egyszer!
Na végre már nem melózóm,kiszívott ez a két hét,tegnap voltam utoljára,legközelebb majd csak nőnapkor megyek.
Teszek majd fel karis képeket én is,végre lekicsinyítettem.
A tiétek is mind tök jó!!!
Nálunk sem esett egy deka hó sem.
Kilók sem vészesek,mióta ősszel lemet az 5 kiló azóta csak egy jött vissza,bár még így is lehetne miből lefaragni vagy 7-8 kilót :oops:
Jelelnleg nem tervezek fogyit,de próbálok vacsira én is nem vagy csak keveset enni,ma elmegyek s betankolok kefírből,mert azt imádom s vacsira az tök jól esik egy kis sajttal meg olajbogyesszal.
Épp sül egy keneyerem,még fél óra,nem is reggeliztem mert abból akarok enni :P
BL 80 -as lisztet vettem,meg félbarna valamit,ezek arányából sütöm a finiket.Valahova elkeveredett egy fótó az egyik szépen megsült kenyérről,de majd ha meglesz beteszem a másikba,meg a recit is.Néztem itt neten is reciket,de még nem csináltam.

A 46 dekát,betartom Ildi,ez van,szeretem a pontos arányokat,akkor bizti jó lesz a süti is meg minden. :wink: Fúú ez a kórház tök ijesztő lehetett,örülök hogy hamar hazaengedtek benneteket.Hogy hogy unatkozik?Semmi nem köti le?
Bár Lau is mostanában tök nyügi,kezd akaratos lennei,de nem engedek neki,mindenért bőg amire azt mondom nem,nem szabad,hiába magyarázom meg 5x szépen ,csak vísit,na akkor ráhagyom,mert én sem bírom idegekkel. :lol:
Én is fűtök ezerrel a cserépkályhába,fent megy a gáz,de keveset,mert csak 19 fokra van beállítva,s úgy is csak estefelé megyünk felk.

Jubi,Hetti,én is örültem volna ha itt is esik a hó de sajna minket majdnem mindig kihagy,nemcsak a hó a nyári esők is elmenekülnek Keszhely felől :?

Timi,mizu???


Na dobom a képeket:
Kis konyhás:
Kép
hinta -palinta
Kép
babakocsiba makival
Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


www.egmont.hu

Nézzétek meg, én beregisztráltam, annak idején Marcival is tagok voltunk, pár mesekönyvet küldtek, aztán lemondtam. Igazság szerint a verdás hátizsák volt a vonzó pont most:)) de az is tök jó, hogy mese cd-t is adnak. Sokszor ha utazunk, jól jönne, de még soha nem jutott eszembe, hogy vegyek...

Linda: Hanna néz mesét, aztán van ilyen kis foglalkoztató füzete, azt nagyon szereti, de mágiscsak más az ovi.... Játszani egyedül nem szokott semmivel :shock: ez tök fura nekem is....
Értem én a 46 dekát, de nekem nincs olyan profi mérlegem, ami ne csalna ennyit :wink:

Fő a pulykahúslevesem, meg vettem ki a fagyóból maradék palacsintát.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ildi,megyek majd a héten a Lidlibe,mert le lesz akciózva a kedvenc ívoyoghurtunk.
Légyszi írd meg milyen az a liszt amit majd keressek a kenyérsütőgépbe,1x írtad hogy van spéci,amihez már csak víz kell.
Köszi előre is :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Na, most nézem, hogy írtam, és nem jelenik meg :shock: Szóval az a liszt az Aldiban van, meg fogod ismerni, van sokféle, én napraforgómagost vettem, de az mindig sikerül. Tescos is van, de ahhoz még kell só is, és nkem az vagy sótlan lesz, vagy sós, még nem tudtam kitapasztalni. Lidl-ben még nem láttam ilyet.
Pusz

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Linda:
Én auchanban vettem ilyen lisztet,de nagyon klassz.Karácsony óta nem vettünk kenyeret.Félbarna ,fehér ,és rozsos.mondjuk ebbe kell só, de eddig mindig klasszul eltaláltam.Nagyon szép és finom kenyerek lettek belőle.
Jubi:
Szépek vagytok.A gyerekek mint 2 tojás...

Később jövök,csak kávézok és benéztem olvasni.:)
Vendég
 


Linda: a 2 liszt:a félbarna elfogyott :oops:

Kép Kép
Vendég
 


Helló

Ildi,Tina köszi :wink:
Tina,ilyen liszteket szoktam én is venni,de nálunk nincs osön,és akkor ezekhez csak vizet meg sót adsz?Én még adtam hozzá kevés fehérlisztet,cukrot,sót s a porélesztőt,s így is fini lett.Mi sem vettünk kenyeret kari óta,csak sajtos kiflit :P Te is dobjál képeket!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Huha kezd ez a topic kenyérsütős lenni :oops: Bocs attól, akit nem érdekel.

Szóval ilyen liszt van a tescoban, de az aldis az egészen más. Német termék, és szerintem nagyon jó, igaz az ára is.

Én meg tegnap mikroban csináltam madártejet, mindjárt felteszem a fotóját, és ha valakit érdekel, belinkelem a receptet. Isteni lett, és nagyon gyorsan megvolt. Azért nem szeretek madártejet csinálni, mert olyan tökölős, mire a habgaluskákat megfőzöd, így meg berakod a mikroba és kész. Hóvirágkrémet csináltam belőle amúgy.

Holnap végre már Hanna is mehet az oviba, imádkozok, hogy ne legyenek betegek. Lassan készülődnek a farsangra is. Na dobok pár képet.

Kép karácsonyi utazás után megfáradtan Kép Kép vadmotoros

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ildi,szerintem az összes gyerek rád hasonlít :lol:
Madártej jöhet nekünk,imádjuk!

Laura taknyos,eléggé,bizti megfázott az usziba Kehidán.Tegnap vettem neki egy orrcseppett,addig játszott vele míg kiöntötte az egészet :roll: ma megint vettem egyett,de nem tettem elérhető magasságba.Láza nincs ,kicsit köghög arra meg kap borostyánkivonatos izét,nem jut eszembe.

Megtaláltam a kenyér fotómat,az új fényképezőmön volt :oops: :lol:
Mutatom:
Kép
Kép
Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Csak végigpörgettem az oldalt, éjjel visszaolvasok és holnap írok :)
Engem érdekel a kenyérsütéses téma, nyugodtan írjatok :wink:

Pár szó rólunk és majd holnap folytatom.
Ma voltam a munkahelyemen Pesten a Gyed papírt intézni, nem voltam 2 éve, nem is volt kedvem menni. A munkatársakhoz be sem mentem, majd legközelebb, mert amíg gyereksírás van a kocsiban, addig nem érek rá. Egy percre meg nem akartam bemenni, legalább 1 órát, meg egy másik volt munkatársammal is akartam volna talizni, de ő más részlegen van, így 1,5 órát bent lettem volna. Amikor végeztünk elmentünk a volt egyetemhez gyrost enni, na az nagyon jólesett. :lol:
Árkádba mentünk és nem bántam meg.
H&M-ben vettem ezt-azt a gyerekeknek. Dávidkának egy szuper szürke kötött kis takarót, fél áron volt. Katának hello kittys kötött sapkát, már tavaszra, meg egy piros szuper kis kardigánt. Meg vettem neki 6 bugyikát, hercegnőset és hozzá 2 atlétát, mert elkezdett hirtelen bilizni és napi több bugyi kell, mert nem tolja le a bugyit, azon keresztül.... :D de legalább haladunk, jó lenne tavaszra eljutni vhová és nyáron már pelus nélkül lehetne. Ovira úgyis szobatisztának kell lennie. Magamnak is 2 bugyit vettem, végre én is kaptam valamit. :)

Képzeljétek tegnap sütöttem életem első piskótatekercsét és jó lett. Igaz csak 3 tojásból, de nem mertem elsőre többől. Megkentem eperlekvárral meg rátettem tejszín+porcukor+habfixáló+fagyasztott eper turmixot, hát finike lett. A következő projekt egy csokikrémes torta, nyami. Van vagy tortasütő formám, írhattok alaptészta receptet, ami tortának való, mert megsütném. Tetejére teszek krémet vagy party bevonót, meg megszórom színes darával.

Na jól van sok már belőlem, megyek még írok emaileket. Mostanában éjjel 1-ig nyomom a gép előtt. Holnaptól sorozatot fogok nézni, és van 2 új könyvem azzal se haladok :(

holnap jövök, Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Tegnap irtam egy kissebb regényt erre a fiam ujrainditotta a gépet.

Edi:
Nagyot nöttek a gyerekek.Jól eljátszanak eggyütt?Kata ügyes a bilizéssel.A fiam az egyáltalán nem akar még hallani sem rola.Pedig szol ha jöna cucc a bugyiba de már késö.Multkor eldugtama pelusokat de 3 perc mulva be is pisilt.A 4.-ik bugyi után meguntam.Biliztetni nem tudom orditt mint a sakál.Szép volt a ti fátok is.MArvint nagyon érdekelte feljebb kellett rakni az üvegdiszeket mert lelopkodta a fárol öket és elszaladt velük.Ne is mond az uj ruhát.Lányom tegnap megkérdezte:anya ha kinövöd a fehér pulcsid akkor nekem adod? Hát és sokat nyulok még biztosan hamar kinövöm -mondtam neki..Annyi ruhája van de sosem elég neki.T.bányán szilvesztereztünk.Gondoltam rátok..

Linda:

Igen abba a lisztbe csak sót és vizet rakok.tegnap vettem kalács lisztet is.Finom lett.True jól irta tegnap bellibbentem a tescoba és ott is lehet kapni 218 ft.De jó nektek hogy igy eljártok fürdeni.Mi itt lakunk a dagály strand mellett de nem jutok le.pedig nagyon klassz ez is.Marvinnak is van konyhája,valamelyik nap a sütöben ült..Aztán meg egy pohár vizet boritott be.De tetszik neki rotyog a fazék minden nap.

True:
Majdnem benyaltama képernyöt a madártejed láttán.Sajnálom Hannát.De örülök hogy jobban van.Mercinek a fütésszezonban az orra vérzik álandoan éjjel.Pedig van párásitonk.de még igy is.


Jubi:
Irigykedek a hó miatt.Fiam azt sem tudja mi az.pedig a szánkó térdelörajtban áll az erkélyen.

hettie:
Késön fekvés:Detto:Még fél12-kor is szaladgál.reggel 9-kor kel,megszakitva egy kakoval 7-kor.Ebéd után hiába fektetem le nem akar aludni,viszont 5 körül eldöl mint a liszteszsák.Hiába csak fél órát hagyom.Akkor is fent van késö estig.Képeket kérünk.

Santos:
Réka nagyon csinos.Hát lesz mit pakolnod a kiskobold lány után.Mi is voltunk Dujv-ban,igaz csak 1 napot.összejártuk a fél országot karácsonykor.Komló, duanujváros,Sz.fehérvár,tatabánya.pest.

Timi:
Mi van veletek?Reméljük csak jóhireket kaptál, és az aprónéppel minden rendben.Hogy fogják hivni a kislányod?

Mennem kell megébredt a fiam.Már csaka 2 lába látszik ki a szekrényböl.Ki sem nyilt a szeme de már pakol..

Rosszcsontom:
Kép
Vendég
 


Bocs a hibákért,Jegyzettömbbe írtam az meg nem javít magától. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Dumcsiztam Timivel messengeren,mindenkinek köszöni az érdeklődést,Jubinak az imát,most nem ír csak ha tud valami biztosat.Az agyban lévő tágulatot már nem látták a legutóbbi vizsgálaton,megvolt a magzatvíz vétel is,de annak az eredménye majd csak február másodikán lesz,nagyon izgul,de most otthon van,pihizik,nem melózik.Írtam neki nyugodjon meg,biztos minden rendben lesz :wink:

Edi,de jó hogy írtál,én is tök elmennék vásárolgatni,itt semmi sincs,még egy rohadt nike cipőt sem kapok ami tetszene....
Lassan én is elmegyek majd turizni,Launak,nyári göncöket,bár már van egypár.
Ügyi vagy a piskóta tekercsel,én is gyakran csinálok,de én mindig fele liszt fele keményítőből,4 tojásból,s gesztenyemaszlaggal szoktam megtölteni,s még aznap elfogy :lol: Holnap én is sütök valamit.
Mit melóztál?
Milyen sorozatot nézel?

Tina,ez ám hajkorona?Mivel mosod Marvin sérőját hogy így nől??
Ja ,jó volt az uszi,de tök náthás lett mindenki :?
Szóval az a liszt már be van keverve...na mindegy...

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Linda!
Köszi a híreket Timiről, örülök, hogy az agyban lévő tágulat már eltűnt!

Tina!
A fiad haját bármelyikünk lánya megirigyelhetné :wink:

visszakeresem True foszlós kalács receptjét, mert ki szeretném próbálni...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szép jó reggelt!! :D

Képzeljétek, ma reggel -16 C volt nálunk :shock: Ennek örömére nem vittem a gyerkőcöket oviba/suliba, inkább odaadtam a Páromnak a kocsit, hogy ne gyalogoljon ebben a hidegben. Sapkája nincs, mert egyik sem állt jól neki, így inkább nem vett. Még jó, hogy a nők a hiúk :D

Szóval most itthon csücsülünk mind a négyen, majd kitalálok nekik valami érdekeset, én pizzát fogok sütni.

Remélem a gáz ügy hamarosan megoldódik. Érdekes, hogy három nappal ezelőtt még azt mondták a híradóban, hogy egy hónapra elegendő tartalék van, tegnap este pedig azt, hogy két hétre. Na most akkor, melyik az igaz? Vagy egyáltalán nem is igaz, amit mondanak??? :shock: 8)

Na jó, megyek kávézni és megnézem az indexet...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi: te még ezen meglepődsz???? Én már akkor ideges lettem, amikor bejelentették, hogy hónapokra elég a gáz. Beszéltük is a férjemmel, hogy akkor nagy a gond. Ezek akkor is hazudnak, ha azt mondják jónapot :lol: :lol:
Ti spóroltok amúgy a gázzal? Én napközben, mikor egyedül vagyok, leveszem teljesen, úgyis rohangálok egész nap, ma porszívózok, vasalni fogok, inkább felöltözök. De ha hazajön a család, este, éjjel akkor azért fűtünk rendesen.

De én is remélem, meg fog oldódni, ugyan kályhával be tudnánk fűteni, a melegvíz villanyboylerből jön, na de nehogymár visszamenjünk a középkorba.... Bár az ebédlőbe már rég tervezek egy vaskandallót, bár a fa is drága....

LInda te nem szoktad elolvasni a használati útmutatót??? :lol: :lol:

Ma egyedül vagyok itthon, ma nem is megyek a kicsikért, mert apa rövidnapos, így időben tud menni értük. Bár ha dolgozni fogok, akkor heti 3 napot csak 4 után tud menni értük, dehát ez van. Levi már nagyon jól megszokta a bölcsit, szeret is járni. Tegnap mondjuk az orrán volt egy kis bibi, a kismotorral nekiesett a kerítésnek, még jó, hogy a fején olyan vastag a sapi, hogy annak nem lett semmi baja.Annyi ruhát kell adni a gyerekekre, hogy dupla annyi idő átöltöztetni őket. Tényleg, ti mit adtok a gyerekre? Igaz, a bölcsiben nem viszik ki őket olyan sok időre, de akkor is nagyon hideg van. Mondjuk csütörtökig ki se vitték őket, de tegnap sütött a nap, meg ma is, kb. fél órát kint vannak. Levin térdzokni, polárgatya, hosszúujjú body, kötött garbó és overall, sapi sál kesztyű. Igaz, vittem be mellényt is, de szerintem nem adják rá, mert ha mozog, akkor megizzad.

Lenne egy kérésem azokhoz, akik egy Régió játékboltba be tudnak menni. Vagy bármilyen játékboltba, ahol vannak jelmezek is. Hannának méhecske kellene farsangra, de egyenlőre nem találok sehol. Régióban emlékszem, hogy láttam, de nem tudom, van-e még, és hogy mennyibe kerül. Csak ezért lemenni Pécsre elég gáz lenne, szóval ha néznétek nekem nagyon megköszönném. Esetleg képpel együtt?? :oops: Már napok óta vadászok a neten, de nem találok olyat, ami szép is, jó az ára is, és a mérete is megfelelő.

Na megyek, mert igazából a porszívózást hagytam félbe, hogy menézzem az e-mailjeimet, méhecske ügyben már írtam csomó helyre, de sehonnan nem jött visszajelzés :(

Ilyenkor jó porszívózni, hogy nincs itthon senki, fele annyi időbe telik. Majd hétvégén szétrombolják :lol: :lol:

Sziaztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!

Ha a neten keresztül vagy telefonon kinyomzod, hogy a debreceni Régióban van-e méhecske jelmez, akkor én szívesen megveszem és elküldöm neked.

Spórolás: hát, nálunk 21,5 C-ra van állítva a termosztát, szerintem nem visszük túlzásba a fűtést. Ha egyedül lennék itthon, akkor talán még ennél is alacsonyabbra állítanám, de így nem. Egyébként olyan rossz, hogy nem lehet adni a politikusok szavára. Pedig én szeretnék bízni bennük, csak rossz a tapasztalatom...pedig milyen szép dolog a becsület, őszinteség és megbízhatóság! Ébredjek fel? :wink:

A hidegből meg már nagyon elegem van, jöhetne már a tavasz... 8)

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi: köszi szépen, de látatlanban nem merném, a webáruházukban pedig nincs sajna :(

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

spórolás:Hát nem tudom,de nálunk a lakásban 27 fok van.központi fűtés.Nem rajzunk múlik de simán visszavehetnék.Én is lejjebb raknám ha tudnám.A gyerekek rövid nadrágban vannak napközben,este vékony pléddel takaróznak.Elég rossz belegondolni hogy Szerbiában meg fagyoskodnak.A főzéssel mit spóroljak?eddig is általában 2 napra főztem felváltva hol levest hol másodikat.Igaz tegnap sütöttem almás pitét.nagyon finom lett.

true:

https://www.arzuhanas.com/%DAjdons%E1gok-Kat885/farsangi_jelmez_m_hecske_-Art12878.html

http://www.molding.hu/products/jelmezek

Hát nem olcsó egyik sem.Nézek még ha lesz felrakom.A második link nem lett jó nem engedte kirakni ,de keresd ki volt közte méhecske.

Jubi:
-16 fok? :? nem semmi.A politikusoknak azt sem hiszem el amit kérdeznek.tegnap már csak 10 napot mondtak a tévében a tartalékból.[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk az emeleten 19 fokra van állítva a gáz,éjjel 18 ra,itt lent az alsó szintet meg befűti a cserépkályha 21-22 fok van mindenhol,80 nm-en,bizti sokat számít hogy ősszel az egész kérő le lett szigetelve,na és persze színezés is megvolt.
Most eszem,még nem volt időm se reggelizni se ebédelni,csak egy teát nyomtam délelőtt,sütit sütöttem 2 félét,(beírom a másikba isteni mind a kettő,száraz sütiket kedvelőknek:az egyik a csokis brownie,a másik meg egy narancsos szelet,ami csiuda puha és finom,olyan mint azok az előre csomizott hosszú sütik,sok porcukorral a tetejükön,de ez annál is finomabb!!)mostanra végeztem a karifa lebontással s a dekoráció s szemét eltakarításával.Nyelvem lóg.....
Nálunk védett helyen van a hőmérő,(ablakba a teraszon)így "csak" -8 fok volt reggel.De a kocsimból szivárgott a víz,ki kellett cserélni új fagyállósra :?
Még mindig mindenki tök dáthás,pedig úgy lementünk volna a befagyott Balcsit megmutatni Launak,de nem merek nagyon kimennei ilyen hidegbe.Tegnap is beöltöztettem mint egy hóember olyan duci volt,gondoltam kicsit kint leszünk ,mert sütött a nap,de 5 perc után már be akart jönni :roll: :lol: (én is :mrgreen: )
Arra gondoltam míg ilyen sz@r idő van,mindennap kitakizok egy -egy szekrényt a konyhában,kidobom a fölös cuccokat,s haladok a szobák felé....

Ildi,de el szoktam olvasni a dolgokat :lol: ,de ez eszembe se jutott hogy ez már kész cucc,nem is én vettem a ezeket a liszteket,hanem Atisom.
Méhecske:a tavalyi Praktika számba volt egy házolag gyártott méhecske,kint van Györökön az újság,holnap úgy is megyek,megnézem neked,lefotózom vagy elküldöm.....

Jővő héten szeretnék eljutni fodrászhoz is.Na megyek,megkostolom a sütiket,lefotózom s írom a másikba :wink:
Ja,ma is sütöttem (vagyis a gép :P )egy kenyeret,tejes-et-ez nem lett olyan nagy ,mint a többi,de fini édeskés izű.Ebbe csak BL 80-as lisztet tettem.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 



Sziasztok

Jubi, köszi, ezeket már mind láttam, de van egy, amit Tina linkjében találtam, és beleszerettem - sajnos, már elfogyott... :cry: Ha nem találok szépet, akkor valahogy megoldom - van egy fekete plüss balerinarucija, fekete tüll tütü-vel- valahogy sárga csíkokat kéne ráraknom - na ezt még nem tudom, hogyan.... és ahhoz egy fejdísz, harisnya meg szárny - azt is lehet meg tudom oldani feket tüllel, szóval ha más nem lesz, akkor valahogyan megoldom. 6000-ret bizti nem adok érte :)) Egyébként ezt, amit kinéztem is megvarrnák egy helyen, de 3500 lenne a kölcsönzése, + 5000 kauciót le kellene tenni érte - hát nem vagyok én hülye azért.... megmutizom azt, ami nagyon tetszik: Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Na tegnap nem sikerült ideérnem, ahogy ígértem.

True!
Ne is mondjad ezt a punnyadást, nálunk is volt. Több napig nem is mozdultunk ki, már fájt. Főleg az elseje volt rossz. Mennyibe került a tűzijáték?
Január, február olyan borongós, sötét, várom a márciust, hogy tavaszodjon. Utálom a hideget, amire elkészítem a gyerekeket ezer ruha, addig tökre leiizzadok, meg elegem van. Kata nem akar öltözködni. Ma 1fele voltunk kint, de nagyon fáradt volt, nem aludt egész nap. Maradunk a 12 előtti kimenetelnél, az jobb alvás szempontjából, de akkor főzés kilőve, vagy korán reggel, vagy előző este.
Szegény Hanna, szar lehetett ez a köhögés meg minden, elhiszem, hogy kész voltál.
Jó a kép ahol a 3 gyerek ki van dőlve :D

Tegnap fincsi muffint sütöttem, nyami. 12 db nem volt elég. Holnap is sütök este, apa dolgozik majd ha hazajön még el kell mennem boltba, semmi zöldségünk nincs. Party bevonó is kell, azt tettem olvasztva a muffinba és tökre bejött.

Zsuzsi!
Jó sok mindent kapott karira Réka. Ha úgy gondolod tegyél el belőle és minden hónapban vagy kéthavonta odaadsz neki egy ajándékot, ennyivel úgysem játszik. Nálunk Kata Dávidka 2 játékával szeret játszani (egyik játék fentebb képeken van, amikor hasalnak a földön). Egyébként mesekönyvet ő is kapott 6-ot, de azokat felváltva nézegetjük. Duplozni minden nap szoktunk. Most vhogy a rajzolás háttérbe szorult.
Nagyon tetszik a ti duplotok, ez milyen nevű? Menő. Mivel játszik Réka a 2. képen?

Jubi!
Szépek a gyerekek :wink: Hótaposó nekünk sincs. Fogyáshoz inkább nem írok…nekem is kellene…de csak eszem a sütit, csokit.
Csak a Kata miatt kellene egy kis hó, mert tavaly 2x volt hóban kint, idén 1x szánkózott és szokta mondani ha esik a hó, utána megyünk szánkózni, turul madár :D

Hettie!
Nálunk ha Kata nem alszik egész nap, van, hogy 10kor alszik el ugyanúgy. Tegnap 7kor elaludt, nem szabadott volna hagyni 10fele felkelt és fél12kor aludt újra el. Ma 8kor aludt el, mind a kettő alszik, de meddig??? Tegyél fotót!

Linda!
Köszi a híreket Timiről.
Laura nagyon csini és a haja is tök jó nő. Én ma vágtam le Kata frufruját, mert nagyon a szemébe lógott.
19 fok úristen, megfagynék :lol: Meleghez szoktam, régen anyáéknál megfagytam a nagy házban, itt a tömbben elvagyok, bár túlzás mennyire nyomják…Szép a kenyered. Írhattok a másikba bevált kenyér receptet.(de azt is a liszt milyen, hol vettétek )
Olvastam a sütidet, ez a brownis tetszik, milyen formába teszed, fotó please.
Nem melóztam, hanem neteztem éjjelente.
Sorozat: nem is tudom asszem a national geographicon van a survivor egy faszi a főszereplő és mféle helyen jár, kajál amit talál.
Mit adsz ilyen időben Laurára?
Nekem Dávidka kinőtte az overált, de fullra, most szereztem egy használtat remélem hamar ideér…

Tina!
Nagyon sármos a kisfiad. Te vágod a haját?
Még nem játszanak el együtt, de ma Kata adott Dávidkának játékot, meg olvasott neki papírból (imád olvasni Kata, a R. Cook könyveket is olvassa, sokáig nézegeti és lapozgatja :lol: )
Hol szilvesztereztetek? Jó volt?

Fűtés: nálunk is k. meleg van, nyomják a barmok, egy szál atlétában és bugyiban vagyunk. Éjjel visszaveszik, az meg azért gáz, mert izzadtan fekszünk, kitakarózunk aztán meg amikor visszaveszik megfagyunk. Kinyithatjuk a bukszánkat, megáll majd az ütő bennem…De kicsit az vígasztal, hogy sok ismerős is ennyit fizet, de náluk hideg van, mert szar a ház, szigetelés stb.

Mentem híreket olvasni,
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Tényleg Riz-zel mi van? :shock:

Dávidka már ekkora:
Kép Kép

Kép
Kép
edi78
 
 


Helló

Edi,tényleg milyen nagy már Dávid,akkora mint egy kacsa :wink:
Fúú Lau rucija,kintre(holnap le akarunk menni a Balcsira,oda overált fogok ráadni)harinari,térdzokni,bélelt kordnaci elmaradthatatlan virág mintával(olyan cukin mondja :anya szereti a virágot :lol: Kata miket mond?)szóval még van rajta badi,kettő puli egy kabi, kesztyű,sapi ,sál bundás csizma.
A sütit kenyérsütőformában sütötem,majd lefotózom ,oké?
Nekem egy maffinadagból sosem jön ki 12 :roll:
Az emeleten csak alszunk,azért annyi a hőm.,reggelre befűt,akkor jó meleg van mikor ébredünk s bohóckodunk,9 körül mindig lejövünk,s itt jó meleg van.Lau legközelebb csak délben megy aludni,majd 6 körül szoktunk újra felmenni,akkor megint felfűt,meg fürdésnél is jó meleg van.Itt lent van egy két alapjáték,s pelus csomag....hogy ne kelljen állandóan rohangálni,bár így is kell :?
Én tuti nem vágok elől Lau hajából,mindig csinálok neki pálmafát,vagy csatot kap,vettem neki hajpántot is.

Tényleg mi van Riz-el,Anitával,Santossal,Bettussal és a többi régi csajszival??Beusa is ezeréve írt.....

Ma husos pali lesz,remélem marad holnapra is,nagyon szertjük :P

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Hát nálunk ez alvás úgy van mostanában, hogy ha szórakoznak, és nem akarnak menni, akkor apa elrikkantja magát :lol: :lol: Hanna persze bőg, de nem érdekel, akkor is menni kell, és nincs kijövés. Meguntam a szórakozást. Reggel is vonatozás volt (találtam Tescoban 100 db-ost 3400-ért!!!) persze Levinek kellett minden mozdony, és jött a pofozkodás, eldobta a vonatokat. Jó alaposan rácsaptam a kezére, és le kellett ülnie az ágyára. Akkor már persze könyörög, hogy hadd jöjjön játszani, inkább odaadja Hannának. Úgy nézem, ez mostanában bejön ez az ágyra leültetés. Mostmár muszáj kicsit szigorúbban venni a dolgokat, mert Levi azt hiszi, lehet szórakozni. Hanna egyik este a hányós köhögésig hisztizett, mert vacsora helyett rajzolni akart. Láttam apán, hogy nagyon kell türtőztesse magát, és nekem is. De akkor sem érdekelt. Apától még így is jobban tartanak. Nagyobb a hangja :lol: :lol: Meg az én üvöltözésemet már megszokták. Most a verekedést akarom beszüntetni. Még nem tudom, hogy fogom, mert teljesen természetes nekik, hogy püfölik egymást, de nem érdekel. Ha kell elverem mind a kettőt. Ha már elmondtam nekik százmilliószor, akkor befejeztük a könyörgést.

Edi: én attól is bekattannék, ha ilyen összevissza lenne az alvás. Nem igazán bírom, ha nem én alakítom a dolgokat :lol: Max 3000 volt a tűzijáték.

Én most azon vagyok kiakadva, hogy ugye a bölcsiben kivitték a gyerekeket, valahol megértem, hogy kell a levegő, de már mindkettőnek folyik az orra.... Szerintem ennyire hidegben ha már beszívnak pár slukk mínuszos levegőt, kész a megfázás. Remélem, nem lesz megint komolyabb, mert már nagyon nehezen bírom.

Na mentem, sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ildi,verekedés beszüntetés :mrgreen: ez király :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Csajok, visszaolvastam kicsit az 1 évvel ezelőtti dolgokról - kicsit :shock: basszus mindjárt éjfél - de én annyit de annyit röhögtem... Régen tök viccesek voltunk.... Kiemelném Santos anyukát, Bettust Lindát és Rizt, hát haláli... Kár, hogy már alig írogat valaki :(

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Én vicceset most nem tudok írni, csak filmet ajánlani jöttem. Tegnap este megnéztük a Párommal a Benjamin Button-t, szerintem fergetegesen jó film. Igaz, hogy 2,5 óra, de tényleg nagyon jónak kellett lennie ahhoz, hogy én ébren kibírjam :wink: (általában elalszok a filmeken az első 20 perc után). Egy férfi életéről szól, aki az első világháború utolsó napján született de öregként, kb. 80 évet él, folyamatosan fiatalodva. Közben persze telnek az évek, változik a világ, a szerettei öregednek, ő meg egyre fiatalabb lesz, végül újszülöttként hal meg. Kicsit fura story, de bennem nagyon sok gondolatot indított el, arról nem is beszélve, hogy csatakosra sírtam a takarót :cry:

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi:
Elkezdetem nézni a filmet amit irtál.Feliratos a mienk. Tényleg érdekes..

Edi:
A Bánhidai lakótelepen voltunk .Dávidka nagyon szép kisfió.Marvin haját én vágom .Ha látnád hogy.. :lol: Katának jó ízlése van könyvek terén.Imádom a r.Cook könyveket.


True:
Sikerül a jelmez?

Timi:
Mi van veled?

Linda:
Klassza kenyérkéd a múltkor nem írtam..

Ma a városban a páros r.számú kocsik mehetnek.A mienk páratlan és mind a 2 gyerekem beteg.Tiszta láz.Mercin jobban kijön Marvin az ugyanúgy rohangál.Hát én biztosan nem szállok a szutykos BKV-ra.Megyek kocsival a dokihoz ..Jó kis ürügy hogy emeljék a BKV bevételét.

Mennem kell..ennyire futotta..
Vendég
 


Tina!

Igen, én is feliratozva láttam, én így jobban szeretem a filmeket, mint szinkronizálva.

Gyerkőcöknek gyors gyógyulást, ha jól tudom nem büntethet meg a rendőr, ha autózol, csak figyelmeztethet...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

TRue

Majd küldök képet, ha lekicsiníted. Köszi

MI megint egyedül, férjem kint van megint románban, pedig most jött haza. Teljesen idióták ezek, nem lehetett volna akkor megcsinálni. Méghogy gazdasági válság van... úgy pazarolnak ahogy tudnak.

Sajna mától büntetnek érte, ha kocsival mész,lehet akár 100 ezer ft is, de mondjuk engem sem érdekelne ha beteg lenne a gyerekem. Meg nem is fogok fagyoskodni más miatt(gondolok itt az ukránok lopására) , nincs kedvem felfázni, a gyerekről nem is beszélve.
Voltam a dokinál, és azt mondta be van gyulladva a petefészkem. Írt antibiotikumot, már beszedtem, de ha nem múlik vissza kell mennem. Csak az a gáz hogy ez nekem már tavaly május vagy ki tudja mióta fáj. Csak nem tudtam mi ez, meg először hátul fájt a vesénél, de azt megnézettem még akkor és nem volt vele semmi. Szeptember óta pedig tényleg ott érzem ahol kell, de csak félidőben. Azt hittem hogy csak az, de mégsem.

Timi

Mi van veled?

Tina

Aranyos a haja Marvinnak. Engem folyton piszkálnak hogy hosszú a gyerek haja :twisted: Mi közük van hozzá? Pedig láttátok hogy mennyire hosszú, egyáltalán nem az. Olyan aranyos szerintem ha egy kisgyereknek ilyen fürtjei vannak. Azért mert sógorék ugy vágják a gyerek haját mint régen a lelencházban a tetvek miatt, azért én nem fogom ugy vágni... Jobbulást a gyerekeknek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: