Új privát üzeneted érkezett!

Nem is tácol!!!!!Vagy nem találom?

benianya
ákosbenianya
 
 


Bénianyu, én is új freemailt használok, és egy aprócska afféron kívül semmi bajom sincs vele. Mondjuk az az aprócska affér annyi volt, hogy már írtam is nekik, mert tudtam, hogy van levelem, de a postaládám üres (!) volt. De megoldották...
Ilyen barnás képet a jobb képszerkesztőkkel már lehet csinálni (lehet, hogy a kevésbé jókkal is, nem tudom), a kép színezésénél kell általában kiválasztani, hogy szépia legyen. De ezt, ahogy írtam, én kapásból ilyenre csináltam a telefonommal...
Keljfeljancsit majd lefotozóm, ez a fajta a Corában 1690 Ft-ba került.
Nem tudom, miféle magánt folytatsz Vierával, de az olvasógépről jut eszembe: tegnap nézem a körzeti híradót, és a tandíjról volt szó. Na a szövegben kiírták, hogy "ütközőpont", de az élőszavas kommentnél valószínűleg rosszul írták ki a hírolvasónak, mert azt mondta, hogy ütőközpont. :?

Drukkolok, hogy Blanival minden OK legyen, de ha ennyire gáz, én csak adnék neki gyógyszert. Azért egy bizonyos szint után nem biztos, hogy jó, ha valaki sokáig lázas.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hali!
Csak gyors bekukk!

Köszöntés után a fiúk focizni mentek, a csajok meg hozzán, így:
Era!
A keresztlányom írt nekem a nevemben, hogy most nem vagyok gépnél, de majd jövök!!!!

Most olvasom Benianyu írását, és.........................
KÉPZELJÉTEK A JÁTSZÓTÉREN (ahol Dani a gombát ette) LENYÍRTÁK A FÜVET!!!! Pedig még levelet sem küldtemnekik, hogy nincs gondozva!!!

Na, most lépek! Majd holnap jövök!

Gab! Egy istennő vagy! Ezer éve keresem ezt a számot de mivel nem tudtam az előadót, nem találtam!!! Most mentettem "örökre"!!!
KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Andy

Kép
oriandy
 
 

 
 

Húúúúúúúúúúúú nem tudok írni!!

Javítások:

hozzánk
írt neked a nevemben
küldtem nekik

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok,

Sokat írtok, nem tudok tempósan olvasgatni. :?

Oriandy: Esetleg nem kipróbáltatok ROOIBOS teát? Nem akarok okoskodni, csak egy tipp! Ugye múltkor írtál Daninak mutatta vas hiányt. ROOIBOS koffeinmentes (nem mossa ki vasat), maga teában is tartalmaz a vasat. Mi is szoktunk inni.

Exdeus: Jobbulást Petinek! Kihányást még nem tapasztaltam. Sőt köhögését sem hallottam soha Kevintól, csak akkor, amikor utánoz minket, orrszívó készlék is még dobozban van csomagolva nálunk. De már volt mentő hívás! :shock:
Igen, itt hétvége a családé, ez nekem nagyon tetszik. :P Most találkoztunk kint egyik barátnőmmel. Ő nem dolgozik, viszont a férje általában hajnal után hazajön, hétvégen megy dolgozni vagy golfozni az ügyfelekkel( nálunk ez is munka). Ő nagyon irigy volt, hogy mennyi sok időt együtt töltünk hárman, neki is van 2 éves kisfia. A bátyáméknak is ugyan ilyen a helyzetek, meg többi barátainknak is. :( Ott sok minden szuper, de valaki dolgozik, akkor erőtejesen dogozik( azért is kapunk jó szolgáltatást), nagyon kevés idő jut a családnak. Ez szomorú.
A rep.térről induló vonatjegy pénztárnál minden alkalommal a férjem dicsér, hogy milyen kedvesek a japán pénztárosok, őket lát, akkor igazán érzi, hogy most Japánban van. Most is szólt nekem, én viszont azt mondtam neki „ hát igen szépen dolgoznak, de ki tudja, hogy otthon sírva vár a kis csemete!”

Meteor: A férjednek ajánlom japán szokást. :wink: Viszont nálunk valami más hang zavarja Kevin alvását, az puki! :oops: Már milliószor szóltam a férjemnek „nem tudsz halkabban?”, de soha nem tartja komolyan. :evil:

Ákosbenianya: Nektek is jobbulást! A tojásba teszek burgonyalisztes vizet. A rizsfőző olyan mint kenyérsütő. Időzítem mindig, akkor rajta nem kell semmi más tennivaló.

Vajon Kimikének mi a foglalkozása? Én kimaradtam. Csak kíváncsi voltam.

Ma is néztünk bölcsit. Nekünk jobban tetszett mint másik. Szimpatikusabbak voltak a gondozók, ebédet nem hoznak valahonnan, hanem kiválasztott anyagból helyszínen szakácsnéni főz. Havidíj is kedvezményesebb volt. De még folytatunk a nézelődést.

Képek nagyon aranyosak, tényleg. :P

★☆。.:*:・"゜★βyёヾ(⌒∇⌒)ノβyё★。.:*:・"☆★
Vendég
 


Jó reggelt!
Rengeteget írtatok az este. Én meg aludtam. Majd a nap folyamán válaszolgatok, de nem egyszerre, hanem mindig ami eszembe jut. Csak nehogy kifelejtsek valakit. Ajjaj.

Figyusz: nem lenne baj, ha amikor megszólítást írok (pl. Ti, Bennetek, stb.) nem írnám nagybetűvel? Csak mert állandóan javítgatnom kell. Így sokkal gyorsabb is. A tisztelet persze ugyanaz, csak kisbetűvel.


[/i][/u]

Erika

Kép
viera
 
 


Szép jó reggelt!!!

Végre úgy ébredünk, hogy süt a napocska! Remélem a mai nap már nem fog esni az eső és mehetünk lovagolni!!

Kmammy!
Ezt a teát hol lehet beszerezni? Kipróbálnám! Minden tanácsot szívesen fogadok!
Szerencsére a kórházosdi végére kiderült, hogy nem vashiányos Dani, de attól még nem baj, ha a teában van vas!

Pusza!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Gab!

Képzeld! Megjött a teszvesz-es aktiváló kódom, de nem tudok belépni! Nem fogadja el a felh. nevet vagy a jelszót. OK! Mondjuk elfelejtettem a jelszót és segítséget kérek, de ott meg a szül. hely ill. a lakcímem ir. számát nem fogadja el!!
Most írtam nekik egy email-t, hogy most mi van!
Úgy látszik nekem nem megy minden elsőre......

Andy

Kép
oriandy
 
 



Kép
oriandy
 
 


Lányok! Elég nagy ma a pangás! NEMDE????
Merre jártok??
Hát magammal beszélgetek???

Kép
oriandy
 
 


Hali.

Kmammy, jobbulást. Du, ha lesz időm, írok neked egy privit.

Oriandy, de jó, hogy eszükbe jutott, hogy gondozzák a játszóteret...

Viera, én már ezer éve nem adom meg az ittenieknek írás terén a tiszteletet, de még nem utáltak ki, tehát szerintem nem gond, ha ezentúl nem nyomsz Shiftet a szó kezdőbetűje elé. :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kép JÁTSZUNK....

Kép
oriandy
 
 


Andy!


Lótok-futok. Holnapi, vasárnapi ebédhez valókért. Plusz oviba is vittem sütit, oda is úgy kell besettenkedni, hogy a Zorci nehogy észrevegyen. Most még újsággyűjtés is van náluk, azt is becipeltem, de még viszem a következő adagot, de hogy hogy fogom becipelni nem tudom még.
És képzeld kupakot is kérnek. Azt a párat, ami eddig öszejött, kb. 10 db odaadtam az oviba, a többit gyűjtöm, mert nekik csak ezen a héten kellett.

Képekkel jövök délután, kicsit sok lesz, mert van függönyös, virágos, Noémis, meg fogjátok unni.

Nálunk most kezd sütni a napocska.

Rohanok tovább...
Ja, teszveszen én is rajta vagyok, lehet, hogy tudok segíteni. Már vásároltam tök jó rucikat a nyáron a gyerekekre.

Sziasztok!!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!!
Gab, de jó, hogy feltetted azt a zenét!Beni megbűvölve nézte, aztán Blanka is. ÉÉÉss...találtunk egy kerti növényeset, amiben tök jól lassan és érthetően angolul beszélnek, szineket, jó reggelt mondanak, szuper angol segitség Blaninak. Egész reggel azt nézegettük-hazajött apa, és képzeljétek még táncoltunk is!!Az a spanyolos zene is olyan jó!!Meg a karácsonyos is. Ott vannak egymás alatt. Apa kedvéért ametálosat is meghallgattuk-ölég szar.
Annyira jó hangulat volt, olyan édesek ezek a kis rajzfilmes zenék. Köszönjük nagyon.
Úgy szeretem ezt a topicot, annyi mindent kaptam már tőletek! köszi!!! :P :P :P
Viera milyen a függönyöd?

Blaninak már éjjel nem ment fel a láza(pedig ex hatására már kezdtem fontolgatni, hogy kiváltom az augmentint). Sőt még most sem lázas. Vedeli a hársfa, citromfű teát-virusölő, meg lámpázom, meg c vit. Úgyhogy szerintem meggyógyul. Olyan édes volt, azt mondta este imádkozott, hogy gyógyuljon meg. Már sirt, mert hangosan gondolkodva azt mondtam, ha a gyógyszer ellenére is még fentebb megy a láza, 39,5 nél nincs más hátra mint a hűtőfürdő. Úgy sirt szegény és rezsketett, majd szétment a homloka, úgy fájt, lüktetett a láztól. aztán csak lement, pedig csak a homlokára tettem hideg pelust, ami ugye nem priznic, de valamennyit mégis ért. ez az elős reggel, hogy nem lázas. Sőt már majdnem dél. Jujj de jó!!!!!

Mindjárt kicsinyitek képet.

benianya
ákosbenianya
 
 


ex=Ex! Bocs.

benianya
ákosbenianya
 
 


Na, most meg én társalgok magammal?
Viera, igy sikerültek a hajszin képek.
Kép
Kép

Ezek meg itt Blani nyári agyagozó táboros alkotásai-most nyilt kiállitás belőlük.
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Kép

Kép (igaz még nincs pontosan 17 hós...)

Dani csápol a saját kedvencére

Kép
oriandy
 
 


Benianya!!

Tuti jó a hajad!! Énis-énis-énis!!!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Halihó! A videónk túl sötét lett...

De erre táncol Meske:

http://www.youtube.com/watch?v=WoP5K-yX220

Megjöttünk Gyuláról, minden ok! Juhé!

Ebédelünk, aztán jövök.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy! Már akartam kérdezni, milyen programmal csinálod ezeket a jó kis kollázs képeket?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 



Kép
oriandy
 
 



Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Nekem ma iszonyat szar délelőttöm volt. Elterveztem, hogy gulyást főzők és sütök dupla adag mákos, diós csigát, hogy küldjek apukámnak is. ( ez a kedvence). Úgy volt, hogy párom ma itthon lesz. Erre lett egy kis maszek melója. Persze én azért véghez vittem, amit elterveztem. Közben Peti torkából szedtem ki egy kupakot. Nem is akármilyet, kétszer akkorát, mint egy normál kupak. Az erőlködéstől kihányta a reggelit. Kétszer fejelte le a konyhaszekrényt. Egyszer a hűtőnek, egyszer a falnak ment neki arccal. Kapaszkodott a lábamban, hogy vegyem fel, hisztizett a nyújtófáért. Áááá! Végül én bőgtem akkorát, hogy szegénykém azt hihette, hogy meghibbantam, végül csatlakozott hozzám.
Mostmár nyugi van alszik, én meg megyek tanulni.
Ja, és éjjel leesett az ágyról. Csak azt nem tudom, hogyan, mivel az ágy végében van egy nagy akadály, hogy le ne essen, plussz még én is ott voltam! Kész vagyok! :shock: :roll: :( :cry:

Benianyu!
Nagyon klassz a hajszíned! Imádom a vöröset. Míg hosszú hajam volt, nekem is vörösre volt festve. És nagyon csini vagy. Megnéztelek az iwiw-en.
4kg-ot fogytam egy hónap alatt. Nem sok, de már tök jó érzés, hogy érzem a ruháimon. Arról nem is beszélve, hogy nem szenvedek. Például gyümöcs napon simán eszek párolt zöldséget is, mert másképpen nem bírnám ki! Viszont az aktív mozgás nagyon hiányzik, de iskola mellett még ezt is megoldani nehéz lenne. ( Férjem kiakadna).

Reni
Kép
prenata
 
 


Andy! Nem vagyok jó angolból... :(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy!

Ma reggel Dani videóit mutattam Petinek. Tátott szájjal figyelt, majd elmagyarázta nekem, hogy ott a baba és mit csinál! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Marcy!

én is felraktam Petit az NCL-re. Küldenek valamit, ha már látható?

Reni
Kép
prenata
 
 


Mármint ha moderálták, vagy mi a szössz?

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Sajnálom a mai napod! (Nekem is szokott így alakulni...)

Benianya! Tök jó a hajad! És nagyon menő csaj vagy! Komolyan!

(Bocs, még csak ezt az oldalt nézegettem vissza.)

youtube-on hallgatom a régi kedvenceimet. Egyre inkább bulizhatnékom van! (Esélyem sincs rá... brühühühühühühü)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jaj, el vagyok havazva!!!
Mindenkinek nagyon jók a képei. Benianyu, nagyon jó lett a hajad. Majd én is megmutatom az enyémet, csak most göndör, amúgy ki szoktam vasalni, mert utálom a göndört. Így nem is mutatnak benne a csíkok.

Reagálni is fogok mindenkinek.
Felébredt Noémi, most meg Tőle nem tudok semmit csinálni. Ebben a percben értem haza pedig, azt hittem lesz egy kis időm netezni.

Pápá!

Erika

Kép
viera
 
 


http://nosztalgia.blog.hu/2007/10/19/highland_solo_tu

Bocsi, de olyan nagy hangulatban vagyok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Ha az oldalra kattintasz, ott van, hogy Picasa2 Preview and Download, na arra kattintva letölti a gépedre, majd (valószínűleg a dokumentumok/beérkezett file-ok-ba teszi) ott előkeresed és az ikonra 2x kattintva egyszerűen feltelepíted a gépre! Nem bonyolult, mindenhol azt fogadd el, amit felajánl és kész!
Aztán ott lesz az asztalon ez a figura

Kép

Na, ez az a program és ha képeslapot akarsz szerkeszteni, mindig ide lész be!
Én sem tudok nagyon angolul, vagyis majdnemhogy semennyit és így is meg tudom oldani!! Ügyes vagy te! Menni fog!!
Ha kell, akkor gyere msn-re!
Ott még van lehetőség távsegítség kérésére és akkor majd én felteszem neked a gépedre!!!

Kép
oriandy
 
 


Gab!
Csak neked!!! :wink: :wink:

Kép

Kép
oriandy
 
 


Telepítős dolgokban magam nem döntök, apánk leszedi a fejem! :-) Majd vasárnap meginterjúvolom ezügyben.

Publisherben nem lehet ilyen valamiket csinálni?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ó, de édi, köszi!♥♥♥♥♥♥

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


CSAJOK!
CSAK NEKTEK!!!
(aki kimaradt, az vagy nem fért rá és majd a köv.-őn lesz, vagy nincs róla képem!)


Kép

Kép
oriandy
 
 


Nagyon ügyi vagy! :-)

Mesi hót álmos de nem tudom elaltatni... Másfél óra múlva meg anyu hozza Lackót...

Én hót fáradt vagyok! Bukik lefele a fejem...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

Kép
oriandy
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
kajla
 
 


Helló!

Na, én lemaradtam, bár rólunk ugye nem sok kép van, mert ebben aztán nagyon szőke vagyok, másban is.... :wink: . nekünk se lakultak jól a dolgok ma, kezdve az éjszakai köhögésrohammal amit Noi produkált. persze utána már nem bírt aludni...Mivel semmi kedvem nem volt a zimában sétizni, megfűztem anyut, vigyen minket el a Tesco-ba, pelenkáért stb. Hát, Noi nagyon nem bírta, már annyira fáradt volt, hogy kb. 5 percet volt a kocsiba, aztán felváltva futottunk utána. Aztán már hazafelé elaludt, ebéd nélkül szunnyant. :shock:
De, este megyek koncertre! Szenya vagyok, hogy írom? Bocsika, de öröm-bánat is megírandó, nem? Ja, és sikerült Siófokra helyet szereznem vasánap megyünk együtt 4-en, keddig, szállodába. Gondolom nem lesz nagy pihi nekünk, de ők majd pancsizhatnak...


Benianyu: Jaj, ez a vörös haj nekem mindig lelkifurdalás. Mert a férjem mindig nyúz, mert úgy ismert meg(inkább rózsaszín volt alter. korszak
:oops: . Viszont én annyira sápadt vagyok vörösen. Lényeg, neked tök jó!

Reni: Nálunk is így megy ha főzni akarok Noi mellett, annyira nem viseli el! Én általában azt szoktam, hogy berakom a Hupikáket Máténak, kapnak gyümökcsöt, és akkor Noi is nézi egy ideig. Persze, 10 perc, és kiabálás, Noinak az kell ami Mátéé...Tornára meg nem muszálj eljárni, ha egyszer taliznánk, ami nem jön össze, ugye, mondanék pár otthoni secc-perc gyakorlatot. Gratula a fogyáshoz!

Tényleg! Nézitek a nagy Fogyást? Én általában csokievéshez társítom....De még ők sem tudnak elriasztani.

Tali: Döntöttünk mán? Nehogy lecsússzunk!

mennyit írtam, bocsika.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Colett!
Rólad az iwiw-en csak 1 kutyusos kép van és azon sem látszol túl jól! Küldj egy jobbat és felteszlek!!! Mindenki számít aki itt van!!!
:wink: :wink: :wink:

Kép
oriandy
 
 


Kép

Kép
oriandy
 
 


BOCSI!
MOST MÁR LELÖVÖM MAGAM! VELEM VAN TELE A TOPIK!
:oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
oriandy
 
 


Hali!

Próbálok pár sort létrehozni, de Bálint pont most ébredezik 2 óra szunya után.

Kicsit garázdálkodtam az iwiwen, hát mindenki nagyon gyönyörű és szép, meg csodás családja van, és olyan szép menyasszonyok voltatok (akinél van ilyen kép!!!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap voltunk babaklubban és hát meg kell mondjam, el vagyok ájulva. Na, kivételesen nem a gyerekemtől, hanem a védőnőtől, aki csinálja. Egyrészt hoztak egy csomó gyümölcsöt, meg müzlit a gyerekeknek, babáknak, mamáknak, másrészt az előadó (Nasivinről, Cebionról) hozott mindenkinek ajándékba egy Cebion multi szirupot. De nem ám csak termékmintát, hanem normál 150 milis patikai kiszerelésű lötyit. :lol: :lol: És mint korábban írtam, ez az egész teljesen ingyenes...

Kajával úgy állunk, hogy mióta gyümölcsös főzit (kecskeméti 5hós) kap ebédre, szépen eszik. Valószínűleg főziundorunk van.

Remélem, a beteg babók (Blani, Peti, és akire nem emlékszem :oops: :oops: :oops: ) már jobban vannak!!

Oriandy:
Hová jártok lovagolni? És ez mit takar, Dani csücsül fel, vagy Te? Lehet, hogy nem emlékszel, nekünk van saját "paripánk", kár, hogy Bálint egyelőre csak a földről kedveli, a hátán visít... :roll: . Szóval mivel Sárvár nincs annyira messze, egyszer akár el is jöhettek errefelé, Bessre bármikor felülhet Dani is!! Tavaszra lesz egy csomó kiscsikó is (nekünk is). A meghívás természetesen mindenkire áll, aki szereti a gebéket, vagy csak szeretné a csemetéjén kipróbálni, hogy mit szól hozzá!!!!! A Káli-medence szépségeit meg nem kell ecsetelnem! És persze elfogult sem vagyok 8)

Reni:
Zh-khoz gratula, gyerkőc mellett nem kis teljesítmény!!!

Gab:
Fejet fel, mellet ki, hasat be: szuper vagy, na, nem megmondtam!!! Apa hiánya néha engem is felőröl, tudom milyen, de azt csak sejtem, hogy mindez két gyerekkel milyen lehet!

Mi is volt még!
Ja, Ex, nem is gondoltam, hogy fiatalabb vagy :D :shock: . Valahogy idősebbnek gondoltalak az írásaid alapján... :oops:

Tegnapi kép: Bálint virágot locsol. Nem tudom, hogy jutott eszébe, ált. egy héten egyszer szoktam meglocsolni a "gazokat". A számítógépet már ki kellett húzni az áramból, mert állandóan be- és kikapcsolta.....
Kép

Megyek most, este lehet, hogy még jövök, olvasni mindenképp, meg addig talán eszembe jut, mit akartam még írni....Sétálni nem tudom, megyünk-e, itt nagyon fúj a szél, de legalább nem esik és süt a nap!!!

Üdv

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Hali.

Huh, nagyon mérges vagyok, már vagy egy hónapja nyaggatom a hímzőst, hogy csinálja meg, amit kértünk, de finoman szólva szarik a fejemre, holott van egy hallgatólagos megegyezésünk, hogy minket előre vesz. :?

Peti ma kilenc előtt kelt, a gyógyszereit meg a többi lötyijét (Béres csepp és Vigantol) úgy nyelte, mint kacsa a nokedlit!

Viera, akkor ma jó napod lesz. Én itt teszem a fenekem, szedem össze a "nyaralásra" az elpakolni valót.
Nálunk is van valami akció kupakra meg PET palackra, de eddig még nem néztem utána, na, ha befejezem a kommentet, megsasolom.

Bénianyu, milyen zenéről ömlegtek itten???
Na szuper, hogy végén nem kellett gyógyszer, de sasolj, nehogy csak lappangjon tovább. Drukkolok, hogy minden OK legyen.
Jó lett a hajszíned. És hallod, milyen ügyes a lányod. Szépeket alkotott.

Oriandy, jók a képek, nagyon kis kreatív vagy. Jó ez a bújós izé is, nálunk már nem férne el.
Na erre a zenére Peti régebben táncizott, újabban sajna leszokott a táncizásról. Pedig ezt tényleg szerette, szereti. Mellesleg anyukám is imádja, szerintem meg annyira rossz, hogy az már jó. :D
Ja, nálunk délelőtt esett az eső!
Jó ez a kép, mit jó, SZUPER!!!

Gab, aha. Na majd du. kipróbálom Petinél, hátha beválik. :) Ezt a román számot már ezer éve nem hallottam. :P Majd én is keresgélek...nosztalgia.
A képszerkesztők meg tényleg nem bonyolultak, na meg, ha nem tetszik, akkor kitörlöd és kész.
Nekem ez a nosztalgiablogos oldal nem jó...lassú. :(

Reni, ne emészd magad, úgy tűnik ez egy ilyen nap, vagyis remélem, csak VOLT ilyen nap! Hát én amit csinálok, amellett nekem csak és kizárólag mozogni kéne rendszeresen, de egyszerűen nem tudom az általam kedvelt időpontra beszorítani a konditermet. Sebaj, majd ha megőszülök...

Colett, hát mi meg holnap indulunk, habár volt egy kis afférom a szobafoglalással, de megoldódott a végén.
Én nem nézem a Nagy fogyást...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Vicky!

Hol is laktok pontosan?? Annyit látok, hogy Veszprém megye.
A lovaglás egyenlőre kimeríti a lovak megnézését és megsimogatását (puszit nem engedem, pedig csinálná), ugyanis egyenlőre Dani is fél felülni! De mivel ha lehet 1 héten 3x is kimegyünk, talán nemsokára megkedveli és fel lehet majd ültetni a hátára!

Kép

Kép
oriandy
 
 


Úristen, annyit írtok, nem tudlak behozni titeket! Gyorsan dobok egy pár képet. (sok lesz, lapozzatok, ha uncsi)

Aha, csak dobnék. Mindig azt írja ki, hogy hiba történt. Nem tom most mi van. Majd később megpróbálom. Pedig le vannak kicsinyítve a képek.

Hsz-ra később reagálok.
Vettem magamnak egy új csizmát. Muszáj volt, holnap este megint kimenőm van. Barna csizim viszont nincs. Kínai, de nagyon jó.

Szerintem csak este tudok jönni, akkor meg már ti nem. Ugye?

Nektek nem hullik a hajatok? Nekem csomókban. Azt mondták vashiány. Most eszek Béres vasat, vas pezsgőtablettát, meg még valami bőr és haj szépítő tablettát. Meg vettem egy drága sampont, azt mondják, hogy használ: Vichy vagy hogy kell írni. Plusz Varga hajcsepp. Szóval egész nap a hajamról szól. De nagyon hosszú és mindenhol csak azt látom a lakásban.

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
Én sem tudtam Dani "lovaglós" képeit csak simán felrakni, ezért tettem fel így képeslap formájában! Szerintem megint a B.net vacakol!!!!

Kép
oriandy
 
 


Akkor majd este ülök neki a képeknek. Most a Noncsi miatt úgysem tudok, mert itt húzogatja a fiókokat és már ki van a ... (á, Rá nem mondok ilyet, de akkor is!)

Ma még csak citromfűteát ivott pici cukorral citromlével. Most tuszkolom belé a második üveggel. Kb. 220 ml lehet.

Milyen Liptont is szoktál adni Daninak? Lehet, hogy nem is te írtad?
nem baj, hogy a te-t nem nagy T-vel írom. Reggel már írtam, hogy miért.

Erika

Kép
viera
 
 


Andy!

Én is szeretném ezt a képkeretezős progit majd. Okesz? Jaj, csak nem most.
De ha te távkapcsolatban fel tudod a gépemre tenni, akkor oké.

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
Green Label a tea, és dehogy baj a kis t!!!!
Este ha tudok jönni felteszem távkapcsiban a progit!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?