Új privát üzeneted érkezett!

Edit:még nem néztük meg az ovit, de itt van 2 percre, elvileg ugye májusban van a beíratás, de Szonó februárban lesz 3 éves azért megkérdezem hátha beveszik előbb!!!!
Már jobban van Zsombi láza már nincs, meg el-el játszogat, néha dob 1-2 mosolyt, de azt még nem viszi túlzásba!!!!!
Nekem is több a menzesz , amennyiség is meg most 1 nappal tovább is tartott!!!!Ez van. :roll:
Na igen a bevásárlás így ősszel sulira meg ovira és a duplacsaládi pótlékot meg eltörölték!!!!Minek az???? :evil:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit:még nem néztük meg az ovit, de itt van 2 percre, elvileg ugye májusban van a beíratás, de Szonó februárban lesz 3 éves azért megkérdezem hátha beveszik előbb!!!!
Már jobban van Zsombi láza már nincs, meg el-el játszogat, néha dob 1-2 mosolyt, de azt még nem viszi túlzásba!!!!!
Nekem is több a menzesz , amennyiség is meg most 1 nappal tovább is tartott!!!!Ez van. :roll:
Na igen a bevásárlás így ősszel sulira meg ovira és a duplacsaládi pótlékot meg eltörölték!!!!Minek az???? :evil:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu, kanállal, darabosat? Éljen! :lol:

Edit, nekem ugyan ez a helyzet. Nem hosszabb ideig tart, csak ömlik. Ez eddig nem ilyen volt. Remélem később beáll, és nem marad mindig így.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Márti, borzasztóan örülök, hogy nincs láza. Remélem este sem megy fel neki. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hurra!!! Eljen Zsombika :D :D :D

Lanyok holnap gondoljatok rank,hogy minden rendben menjen :(
Nagyon koszi!

En itthon leszek 16-an ,a ferjem sajnos csak masnap erkezik kulfoldrol(ez lesz mostmar a babakig a leghosszabb,1 het kulon.Utana csak 2,3 napra utazik,es november,december O is minden koncertet lemondott.Jan.majd meglatjuk ,mert csak 2 nagyon rovid 2 napos utja lenne,viszont szepen fizetnek.Furcsa hogy most ez elkezdett erdekelni,eddig soha nem jutott eszembe hogy zenevel kapcsolatban a penz fontos legyen,dehat a zene imadata mellett mi ebbol elunk,es bizony most ez sem lesz mindegy.)
Szoval ha jol vagyok es a babocik kozul senki nem beteg Nalatok(foleg ezek a vacak himlok)ne haragudjatok ram ezert,de most minden betetgsegtol rettegek a pocaklakok miatt.Akkor nagyon-nagyon koszonom a meghivast es nagyon boldogan Veletek tartanek. Alig varom hogy szemelyesen is megismerkedjunk!:D :lol:
rillisz
 
 


Rillisz:megértem az aggodalmadat, addig mindenki meggyógyul remélem!!!!És akkor ki jön még????Julcsi, Zsuzsi azt írták hogy jó.Még valaki????

Barbi:szerintem már nem lesz lázas, én azt remélem hogy nyugodtabb éjszakánk lesz!!!!! :shock: Én önző dög!!!! :oops:

Julcsi:merre vagy???

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Végre megint gépközelben.

Előzör is boldog hófordulót Ádámnak és boldog 2,5 évet Szonónak.

Edit, a képek csudajók! Rakhatsz még fel én tuti szívesen nézegetem.

Rillisz, örültem a két lány egy fiú felállásnak. De azért jobban jártok ha 3-3 fiú és lánynevet kerestek. Nálunk a Livit fiúnak mondták. Tényleg pihenj sokat. Nekem novemberben elég komoly méhösszehúzódásaim voltak. Aztán onnantól szinte csak feküdtem és ki is húztuk jó sokáig. Ha a dokid most ezt még megengedte, akkor oké. De utána tessék pihenni, mert annál nagyobbak lesznek a végére a picik. Amíg dolgoztam és lóttam-futottam, minden uh egy héttel visszább jósolta őket. Amikortól pihentem egy hetet mindig előredobott. Szemmel láthatóan jobban fejlődtek miután pihentem. Nem akarok indiszkrét lenni, ha izé a kérdés lépj tovább. Nincs rokon aki tudna segíteni, esetleges mindennapos átjárással? Vagy ideiglenes odaköltözéssel? Amúgy ez is jó napi pár óra segítséget kapsz? 3 gyerekhez? Aki ezt a törvényt hozta tuti, hogy tartott bejárónőt. Holnapra sok mázsa kakit szerencsehozónak. Vagy mit kell kívánni a zenészeknek?

Zsuzsi, akkor nem unatkozol mostanában. Panelban laktok? A csöpögő csap ismerős...

Andi, még 1-es tápot esznek,a 2-es már nem támogatott. Én is gondoltam a gyümis tápra. Viszont tegnap mindet megette. Igaz, hogy bealudt közben, de most legalább megette. És az ebédjét is. Lehet, hogy a foga miatt nem eszi, vagy nem tom. Eléggé beindult neki.
Most viszont megint gondom van Livivel. Adjatok tanácsot. Ugyebár fellál a drága... viszont nem tud leülni. Fél. Berakom az ágyába hogy alvás van, erre fél perc és már áll. Aztán már nagyon elfárad és nem bír lefeküdni. És akkor üvölt. Pedig még álmos is. Feláll üvölt, lefektetem és akkor is sír. Mindig állna viszont még nem elég erős. Tegnap fogtam a kezét és átkaroltam hátulról és próbáltam megmutani, hogy hogyan tud leülni. De éreztem a félelmét és sírt közben. Hogyan kell egy már állni akaró, de ülni még nem tudó gyereket megtanítani ülni? Nemhiába ülés és utána állás a sorrned. Asszem esti mese gyanánt a gyerekek fejlődése című nagykönyvből kéne neki felolvasnom. Két nap óta ezt csinálom amúgy. Mindenre felmászik akár a nővére hátára feláll aztán sír. Ezt a hsz-t is már egy órája írom. Éppen folyamatban az elalvás.

Amúgy a menstrcim nekem is több. Ezek szerint normális, de remélem visszaáll a régi kerékvágás.

Márti, Zsombi hogy van jelenleg? Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Az anyatejes védelemről annyit, hoyg ismerősék csak szoptatott babája kb egy hónapig nem tudott kilábalni a takonykórból, míg az enyémeknek eddig (kopp-kopp) semmi baja nem volt. A közösségbe jutáskor meg szerintem minden gyerek, de legalábbis a legtöbb sokat betegeskedik.

Estére még megpr. jönni.
Addig is puszi.

KépKép
kgiulia
 
 


Barbi: gratulálok Ádámnak a fordulásért. Nagyon ügyes!

Edit: nálam is ez a helyzet, csak nekem meg is rövidült a ciklus. Az eddigi 24 nap helyett most 20 nap. De remélem, nem marad így.
A feles tápszert lehet gyümölcslével is keverni?
Sajnos vissza kellett térnünk az AR-es tápra, egyszer már próbáltam a simát sűríteni, de az is kijött belőle.

Zsu: nagyon ügyes Katica, hogy már kanállal eszik, ráadásul darabosat.
Jó szórakozást az állatkerthez. Én IMÁDOM!!

Márti: örülök neki, hogy eddig nincs láz, remélem ez már így is marad!

Julcsi: igen panelban lakunk. Sajnos nincs ötletem a leültetéssel kapcsolatba. De előbb utóbb csak rájön, hogy kell csinálni. De gondolom addigra neked, már tényleg nem marad hajad.

Rillisz: sok sikert holnapra, vigyázatok magatokra!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Koszi a sok jo kivansagot,vasarnap estetol mar igerem nyugton maradok :D
Kgiulia,
Koszi a sok mazsa kakit,olyan jot rohogtem,mi csak egy kalappal szoktunk egymasnak kivanni,de igy meg biztosabb :lol:
A segitseggel kapcsolatban,az en szuleim Miskolc mellett laknak,es most is sokat segitenek(kert ,kutya)foleg amikor utaztunk mindketten,mindig jottek kutya vigyazoba es persze mire hazaertunk a hazban is ragyogott minden.Ferjem szulei Pesten laknak,rajuk is lehet sokat szamitani,anyosom most is sokat foz nekunk.Csak valahogy jobb ez a mostani bekesseg mindenkivel,mert 3 babaval azert sok sok gond lesz,es nem biztos hogy nagyon turelmes leszek en is lelki kerdesekkel kapcsolatban.Meg valahogy ugy gondolom hogy egy nem csaladtagnak en mondom meg hogy hogyan szeretnem csinalni a dolgokate,es remelhetoleg ugy is csinalja,mig egy csaladban ez esetleg nem biztos hogy jol bevalhat.
Meg tapasztalatbol tudom hogy nem jo a tobb generacios egyutteles.Ezert szeretnenk valakit aki nem csaladtag,viszont a lelkes nagyik mindig johetnenek kisegitonek.
Persze majd mindent meglatunk,lehet hogy rosszul leszek ha egy idegen ember akarja majd a kicsinyeinket etetni. :roll:

Most bucsuzom,mindenkinek sok puszi es egy nagyon szep hetveget :D Majd vasarnap vagy hetfon jelentkezem :)
rillisz
 
 


Rillisz:én is szorítok majd holnap!!! :wink:

Kicsi Zsombink újra a régi lassacskán, kurjongat nevetgél, pancsolt nagyon most fürdésnél:édes pofa!!!!!Az biztos hogy a tegnap meg a ma ég és föld volt, úgyhogy jót tett az antibogyó aztán majd benormaflórázom!!!! :wink: Csak az a bibi hogy nagyon nehezen lehet beadni neki!!!!!Most megtanulta a kórság alatt, hogy ha nem kér valamit akkor úgy összezárja a száját, hogy semmit sem lehet belerakni!!!!! :shock:

Zsuzsi:majd akkor hétfőn kiderül, hogy mi van Szandival, de könnyen lehet, hogy ő ilyen bukós fajta!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képzeljétek!
Tegnap sokat gyakoroltam a Livivel a leülést állásból és már nen fél. Leülni egyedül még mindig nem tud állásból, de legalább már nem remeg ha le akarom ültetni. ÉÉÉSSSS nincsen FOGATLAN gyermekem! Livinek is kikukucskált az első fogacskája. Most meg rohanok, mert megyünk csavarogni. Majd este jövök.
Márti, remélem, Zsombival minden okés volt éjjel. Majd írd be mi van vele.
Puszi mindenkinek és szép napot.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:gratula a leülés tanuláshoz, és ahhoz hogy az összes lánykád ügyesen növeszti a fogacskáit!!!!!!

Zsombim ismét mosolyalbum éjjel csak 2x kelt, teát ivott ,és tündérbogyó!!!! :lol:

Mi is mászkálunk ma, de majd bekukucskálok, ha esetleg valaki otthon lógázza a lábait nyugodtan írjon!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Julcsi, ügyes ez a kiscsaj, hogy így megtanul ülni. És te is, hogy megtanítottad neki. :wink:
És a fogacskához meg gratulálok.
Jó csavargást.

Márti, örülök, hogy Zsombi már jól van. Csavarogjatok, sétáljatok a levegőn, gyógyítsa csak tovább a napocska!

Mi itthon vagyunk, végre 2 év után elkészül a felső konyhaszekrényem. Már alig várom!
Ja, és maszírozni megyünk sajnos továbbra is, a nyaka még nem az igazi, úgyhogy amíg teljesen helyre nem jön, addig visszük. De szegény tegnap megint annyira sírt, fájt neki. Valószínűleg ezért is nem szeret hason lenni, húzódik a nyaka.
Komolyan mondom, hogy minden ilyen kezelés után én teljesen kikészülök. Tudom, hogy ez nagyon fontos, de a szívem megszakad amikor sír, és nem tudok segíteni neki. Ő meggyógyul, én meg megzakkanok. :cry:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti képei

A kölkök
Kép

Ádámhoz bújva
Kép

Az új sapómban
Kép

Az új farmeromban feszítek
Kép

Elaltattuk Zsombit
Kép

Elkaptam az asztal lábát
Kép

Ez vicces
Kép

Ez még viccesebb
Kép

Még mindig röhögünk
Kép

Papa mepörgette őket
Kép

Megtéptem Apát
Kép

Most mi van?
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok

Látom mindenki családozik.

Mi tegnap barátoknál voltunk, 4 kicsi gyerek is volt, nagyon jól éreztük magunkat. Amíg nem volt gyerekünk, valahogy mindig kívülállónak éreztem magamat. De most már én is be tudtam kapcsolódni a beszélgetésekbe.

Márti: nagyon jók a képek, kicsi Zsombi már nem is olyan kicsi, a hordózóba látszik milyen nagyot nőtt.

Julcsi: ügyes vagy, hogy megtanítottad a leülést. Gratulálok Livinek a fogacskához.
Nem viseli meg nagyon őket, amikor kijön?

További szép napot mindenkinek, azért remélem este mindenki tart élménybeszámolót. :lol:

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!!!!!

Mi vásárolni voltunk ma is tegnap is, meg tegnap du-án párom keresztanyjának a meglepi szülinapi buliján!!!!Jól éreztük magunkat, bár Zsombinak nagyon hangos volt a zene, így kint voltunk vele ,legalább levegőzött!!!! :lol: Szonika talált 1 kislányt egész végig fogták egymás kezét és sétáltak:édesek voltak.Ettünk , ittünk, beszélgettünk, szóval kellemes volt!!!
Zsombi csupa szívjóságból szétszedte az ünnepelt pofiját :lol: , de engem is este mikor altatni akartam, felnézett rám és jól meggyűrkézte az arcomat!!!!
:lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:igen hosszú a fiacskám, mint a vonatfütty, kíváncsi vagyok mekkora majd kedden megyünk tanácsadásra.
Voltunk most du-án moziba!!! :lol: A Ház a tónál-t néztük meg, nekem nagyon tetszett!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok
A konyha szekrényem majdnem kész, már csak az alsó szekrényajtók hiányoznak. A héten az is meglesz.

Mi is szülinapi buliban voltunk ma, az Ádámot szétimádták. Ő meg csak mosolyog mindenkire. És hangosan beszélget, olyan aranyos!Persze úgy elfáradt, hogy ma már 3/4 8-kor elaludt.

Márti, tényleg nagyon jók a képek. Olyan nagyon huncut mindkét gyermek. Elképzelem, amikor már a Zsombi is kicsit nagyobb lesz és együtt játszanak, hát... Lesz rosszalkodás! :wink:

Zsuzsi, hogy álltok az evéssel? Illetve a bukással?

Többiek merre jártok?
Kérdés: mikor ül már egyedül, hogy nem terheli vele a gerincét?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:hogy mikor ül???Arra emlékszem, hogy Szoninak 8 hónaposan vettük azt az autósülést amihez már tudnia kellett ülni.Szerintem olyan 7-8 hónapos kor, de javítsatok ki ha tévednék!!!!! :wink:
Zsombi nagyon édes:ő is dumál, hangosan kacag és az apja haját nagy csatakiáltások kíséretében próbálta kitépni!!!!Ja és hajt mindenféle kajára, apa körözöttes kiflijére, Szoni hasábkrumplijára, úgyhogy vigyázni kell vele!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jóreggelt!!!! :lol:
Kicsi fiam 5-kor kelt és csak most aludt vissza!!!De cserébe sokat nevettem rajta:a labdát akarta elérni, négykézlábra tornázta magát és úgy vetődött előre, néha hanggal kísérte a műveletet, de volt mikor nem sikerült, mert szétcsúszott a konstrukció!!!!! :lol: :P
Ma jönnek a tetőszigetelők, remélem nem lesznek hangosak, először a csatornával kezdik.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jóreggelt!!!! :lol:
Kicsi fiam 5-kor kelt és csak most aludt vissza!!!De cserébe sokat nevettem rajta:a labdát akarta elérni, négykézlábra tornázta magát és úgy vetődött előre, néha hanggal kísérte a műveletet, de volt mikor nem sikerült, mert szétcsúszott a konstrukció!!!!! :lol: :P
Ma jönnek a tetőszigetelők, remélem nem lesznek hangosak, először a csatornával kezdik.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


ááááááá nem alszik, csak viccelt :roll: , mire visszamentem ott dumált az ágyban!!!!! :lol:
Remélem ti jó sokáig alszotok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Mi is fent vagyunk, bár a gyerekszobából most már mintha nem jönnének hangok! Talán visszaaludtak. Fél 6-kor kelt Marci, de nem mentem be rögtön, még dumált egy darabig. Mire beértem, épp a pörgő-forgót akarta lerángatni. Tegnap reggel Apa kelt hozzájuk, akkor sikerült lerángatni a pelenkázó fölött lógó izét, meg a polcon levő kosarat együtt. Szóval, megy a munkálkodás.

Szombaton Anyukáméknál voltunk míg Apa dolgozott, tegnap meg itthon. Délután vendégek jöttek, meg Anyósom, kicsit elvitte a törpéket sétálni.
Most meg újra belecsöppentünk a hétköznapok kerékvágásába, Apa 8-ig dolgozik. De már csak csütörtökig, addig talán végez, pénteken meg szabin lesz, mert megyünk a neurológiára, meg valami öltönyt venni neki az esküvőre.

Valószínüleg hétvégén a fülbevalót is belövetjük Flóra fülébe, akkor lesznek 6 hónaposak.

Barbi!
Kicsit irigykedem a konyhaszekrényedre, ugyanis mi 3 éve költöztünk ide, ahol most lakunk, akkor készült a bútor, viszont ajtaja még mindig nincs. :lol: Már megszoktam a látványt, és mindenki így van ezzel, de azért nagyon kéne rá. Főleg ha beindul majd a pakolós időszak. De hát miért is lenne ajtó rajta, hiszen Apa asztalos. A suszternak is lyukas a cipője.... :lol:

Julcsi!
Gratula Livinek az üléshez! Sok kisgyerek van ezzel így, hogy már felhúzza magát állásba, és nem tud leülni. Ezt az időszakot is ki kell bírnunk valahogy, de te nagyon ügyesen megoldottad, hogy tanítgatod neki!

Szombaton vettem csőrös poharat, csöpögésmenteset. Gőzük sincs, hogy mit kéne vele csinálni, :lol: úgyhogy használat kicsit elhalasztva.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt!

Pocsék szar éjszakánk volt, éjféltől keltünk Virággal óránként. Fájt a hasa, nem bírt kakilni. Maszíroztam, szélcsöveztem, simiztem, tornáztunk, de semmi. Talán úgy néz ki, hogy most alszik. Legalábbis csend van.

Menni kellene tanácsadásra, de annyira fáradtnak érzem magam bárhová elindulni ez után a rohadt éjszaka után. Annyira kínlódott a pici manó. Ráadásul az eső is szakad.

Szombaton itthon voltunk, fűnyírás, kert szépítés, délután mire az egyik gyerek felkelt, elaludt a másik. Nem is mentünk sehová. Tegnap viszont voltunk Kecskeméten vadasparkba, Mc Donalds-ba. Este 8-kor értünk haza, utána nagyüzem volt.

Márti! Nagyon aranyos a gyerekcsapat. Csodaszépek! És mit vettetek a nagy bevásárlásba? Lapos tetőtök van, hogy szigetelni kell? Lesz tali 16-án? Én sajna nem tudok menni, Edit névnap lesz.

Elértük, hogy Barni és Virág végre imádja egymást. Reggel az első mondata Barninak, hogy hol van Virág babám. Így hívja Junci-Puncit. Ha Virág meghallja a hangját Barnusnak, vége minden nyűgösködésnek, fülig ér a szája és hangosan sikong. Barni táncol neki, akkor is gurgulázva rötyög. Ma reggel orvosi táskával gyógyitotta a kiskrapek a fájó pocakot. Virág meg odahajolt, és megsímogatta a fejét. Minden játékot odaad a fiam a huginak, ha elgurul, vissza is adja. Sőt még a szent takarója alatt is együtt fekszenek.

Julcsi! Ügyesek vagytok Livivel! Evés hogy áll?

Zsuzsi! UH eredmény? Remélem nincs gond.

Rillisz! Most már tedd takarékra Magad, élvezd ki ezeket a napokat, a vége felé már megmozdulni sem tudsz majd a három lurkóval a pocakban.

Csajok! Újra kezdtem volna Virág hozzátáplálását, de nem kell neki. Fintorog, talán másfél kanál almát evett. Pedig éhes volt, mert fél óra múlva sírva követelte a kaját. Úgy látom, nem fogja elkapkodni az evést, mindentől idegenkedik. Most naponta egy-két kanállal próbálkozom. Szomorú is vagyok. Annyira más a két gyerek. Barninál nem kellett küzdeni semmi kajával, mindent szívesen fogadott. Fogalmam sincs, Virág mikor lesz jó étvágyú és nyitott az ízekre.

Nem tudtok valami olyan játékot, ami egy lapos műanyag doboz, és vannak rajta forgatható részek és zenélő, villogó kütyük? Fejleszteni kellene Virág hason lévő mozgását, szerintem el van maradva. Fisher Price-ban láttam valamelyik topicban egy képen olyat. Szerintem ez érdekelné, a zenélő dolgokat imádja.

Olvasni szoktam a 2006. nyáriakat. Van ott egy anyuka, Pilchard. Úgy tűnik, vége a szopinak náluk. Annyira sajnálom, nagyon el volt keseredve, pedig rengeteget küzdött a kezdetektől fogva. Ott olvastam, hogy a 2006. őszieknél 30. héten meghalt a pocakba egy baba. Bele se mertem olvasni élesbe az őszi topicba, nekem már a hír is elég volt.

A héten Laci megy Olaszba, egyedül leszek itthon. A bölcsi elkezdődött, Barnit itthon sem lehetett tartani. Egy hetet még megy, aztán szept. 4-től ovi.

Legyen szép napotok!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ja még valami!

Szeretnénk berendezni a vendégszobát Barninak. Olyan bútort szeretnék, ami élénk színes, modern, rengeteg tároló rész legyen benne. Kellene sarokszekrény, játéktartó dobozoknak tároló, könyvespolc és sok sok rakodó felület. Olyan igazi gyerekszobát képzeltem el neki. Nem tudtok segíteni, hol lelhetnék neki? A neten nézelődtem, de csak snassz szokásos bútorsorokat találtam. Az Ikea katalógus is igen sovány gyerekbútorban, a helyszínen van sok gyerekbútor? Érdemes lenne szétnézni? Kikát ismeritek?

Köszi a segítséget?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:na látod, hogy egymásba szerettek, csak kellett egy kis idő!!!!! :lol:
Vásárlás:lehet, hogy nagyon hülyének néztek, de én már ilyenkor gondolok a Karácsonyra, már a 24-ből a felének meg is vettem, nagyon jó alciók voltak a Corában pl: a keresztlányomnak meg nővérem gyerekeinek vettem jövőre való ujjatlan polót 300-ért, vagesz fiús polót a keresztfiamnak 700-ért!!!Meg a LIdl-ben is voltak olyan cuccok amiket nagyon akartam ajándéknak, mondjuk hozzátartozik, hogy nálunk a fele bandának nov.dec.-ben van még pluszban a szüli meg névnapjuk!!!!Ja meg a Kenguru Goldban van most a törzsvásárlói akció 16% azt se lehetett kihagyni, Zsombinak vettünk melegebb cuccokat, most már 80-ast!!! :shock: Mekkora lesz ez a manó!!!Na jó az apja is 195 cm. :lol:
Én nem szoktam más topikot olvasni, úgy vagyok vele, hogy nekem itt jó veletek és kész. :wink:
A hozzátápi miatt ne aggódj, mondjuk nekem is így volt Szonival semmi gond, na jó Zsombival sincs sok, de tegnap is amit főztem nem akarta raktam bele 1 kis almát, na úgy már igen!!!De a gyümit mindíg eszi , mikor beteg volt akkor is talán 1 nap volt olyan hogy az se kellett.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ikea:tárolónak ha pl. játékot akarsz van ez a trofast fa váz és abba lehet dobozokat venni, szerintem az jó pofa, meg van ilyen színes tároló ilyen háló szerű, meg amit fellógatni lehet nekünk olyanunk van.
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... ctId=61498
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... attype=sub
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... geNumber=1
utolsóban a korallfisk meg a minifángst
Szerintem jópofák, színesek.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 



Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na nem megy, szóval a gyerekek ikeájában a tárolás és a gyerekszobai rendezőknél nézd meg, vannak a Kikában is jó dolgok, mi ott vettünk a SZonónak ifjúsági szekrényt, színes, állatos fogantyúk vannak rajta, 1 ruhásszekrény meg asztal van benne, másik oldalon is 1 kis pakolós rész.Szerintem érdemes bekukkantani oda is, mi a szekrényeink nagy részét ott vettük.Meg nekem tetszik az Ikeában a MAMUT szék , asztal is. :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt.
Mi bizony aludtunk! 1/4 6-kor kelt a drága, (persze 3/4 8-kor már aludt) és utána visszaaludtunk 9-ig. Nagyon jó volt. :oops:
Most meg bepakolok végre a szekrényembe, mert egyenlőre olyan a lakás mintha bomba csapott volna be. Az összes konyhai cucc a nappaliban, megmozdulni nem lehet.

Andi, asztalos és nincs ajtó? :lol:
Akkor elmesélem, hogy az én párom burkoló. Na, 1/2 évet vártam, mire kifugázta a WC padlóját.
A konyha pult oldalát térkővel búrkolta, nagyon szép. De! 2 és 1/2 éve várok, hogy végre ki lis fugázza. :lol:
Úgyhogy, nemcsak nálatok vannak elmaradások. Én már azon gondolkoztam, hogy kifizetek egy burkolót, csak kész legyen. :?

Márti,
ilyen előrelátó vagy, hogy már most karácsonyi ajándék? Szerintem nagyon jól csinálod, nekem már attól az embertömegtől is a kedvem megy el, ami a karácsonyi bevásárlásnál van.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:na igen mire mások elkezdenek vásárolni, én már be is csomagoltam az ajándékokat. :wink: Meg nem utolsó szempont, hogy nem 1 hónapban kell megvennem így mindent!!!! :lol:
Na akkor már szépséges a konyhád és lassan kész!!!Jó munkához idő kell!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Igen, a konyha lassan kész, de még az alsó szekrényajtók csak csüt-ön jönnek. Úgyhogy csütörtökig olyan a konyhaszekrény alja, mint az Andiéknál.
Előtte a felső szekrény hiánya miatt minden, ami benne lett volna a konyhapulton volt. Hát...
Andi, megadjam az asztalos számát? Nagyon jól dolgozik. :wink:
Cserébe szerezz nekem egy jó burkolót. (Illetve jó burkoló van, csak valamiért itthon nem dolgozik. :) )

Edit,
én is azt mondom, hogy nézzétek meg az Ikeában. Nagyon jó bútorok vannak, nagyon ötletesek gyerekeknek.

Márti,
na, hangosak nagyon a tetős fickók? Vagy majd csak ezután melegszenek be? :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Most csak az anyagot hozták el, majd holnap kezdik, ha nem esik az eső!!!! :roll:
Csütörtök az már mindjárt itt van, fél lábbal is kibírod addig!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edit!
Jó hallani, hogy a gyerekeid ennyire szeretik egymást.
Bútort nem tudom, hogy hol érdemes, én az IKEA-t nagyon szeretem, szerintem ott érdemes körülnézni, bár inkább csak kiegészítők ügyében, amivel feldobhatod Barni szobáját, kifejezetten szerkénysor ott szerintem nincs.
Játék: http://www.jatek-city.hu/index.php?cPat ... =2a&page=1
Itt van több fajta is, talán találsz olyat, amilyenre gondoltál.

Barbi!
Hát igen, mindenki bútora fontosabb a miénknél, de ez így is van jól, amíg meg nem elégelem. :lol: A nappaliba már így is rábeszéltem, hogy vegyünk egy szekrénysor, mert neki úgy sincs ideje megcsinálni. Ne tudjátok meg mit hallgattam, míg összeszerelte. Hogy ez micsoda szar, meg ilyesmi. De azért nekem tetszik ám! :wink:
Ágyunk meg szerintem majd nyugdíjas korunkra lesz, addig ezen a két 180 éves összetolt heverőn fogunk aludni. Pedig matracunk van, és kb. 3 napig tartan csinálni neki egyet fából. :roll:

Márti!
Változatlanul irigykedem, hogy te már így állsz a karácsonyi ajándékokkal. Én meg át sem merem gondolni egyenlőre, hogy kinek is kéne venni. Eddig a 13. havi fizetésem szokott minket megmenteni, de idén ugye már nem kapok.

Rillisz!
Hogy sikerült a koncert? Jól vagy? Akkor most már indulhat a pihenés!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Megjottunk tegnap Pannonhalmarol,es eletem egyik leggyonyorubb elmenye volt :D Annyi de annyi szeretetet kaptunk :D :D :D
Mindenki(aki meg nem tudta)elajult a hirtol(kollegak)a paromat holgykoszoru vette korul es csodalattal bamultak,hogy mire volt kepes :wink: De viccet felreteve ,tenyleg uj emberkent jottunk haza.Az egesz helynek valami olyan kulonleges kisugarzasa van,valahogy megtalalja az ember a lelki bekejet.
A koncert is jol ment,es nagyon jo volt hogy meg jatszhattam :D
Tegnap talalkoztunk a kapolna ajtoban egy gyonyoru ikerparral kb.2 es 1/2 evesek lehettek.Tejfel szokek irto helyesek voltak.Persze rogton lecsaptunk rajuk.Kiderult hogy nemetek.Egy kisfiu es egy kislany,napszemuvegben.Hat valami tunemenyesek voltak :D
Aztan meseltuk a mamajuknak hogy nalunk harman lesznek,teljesen elkepedt. :o
Olyan erdekes,hogy ez a hir meg ikres anyukaknak is szenzacionak tunik,en meg mindig ugy rotyogok ilyenkor magamban :lol:
Most valahogy ez kezd termeszetesse valni,marmint hogy harman vannak,es ez olyan jo erzes,mert azert sokaig nagyon nehez volt ezt felfogni.Igazsag szerint ebben is Pannonhalma segitett...
Szoval most elkezdem megint a lustizast,de jol is esik.Nagyon kell Rajuk vigyaznunk :D

MEG SZERETNEM KOSZONNI MINDANNYIOTOKNAK A SOK TORODEST VELUNK ES HOGY GONDOLTATOK RANK :D :D :D
Nagyon sokat segitettetek es segitetek.Tenyleg nagyon koszonom :D

Marti,
irto helyesek a kepek,jo kis mosolygos csalad vagytok!

Zsandi,
Ajto helyett mit szolnal vidam textilekhez a konyhaszekrenyedre ,,atmenetileg".Nekem mindig nagyon tetszett,es nagyon fel tudja dobni a konyhat.

Edit ,
Ugy sajnaltalak az ejszaka miatt,remelem a mai napod jobb lesz.Probalj egy picit pihenni,ilyenkor 20 perc relaxacio is csodat tud muvelni,persze lehet hogy meg annyi idod sincs...
rillisz
 
 


Rillisz:úgy örülök, hogy ilyen jól ment minden.Látod erre az élményre még szükséged volt, hogy feltöltődj és most már csak a manókra és magadra, na meg a párodra koncentrálhass!!!!! :lol:
Most hogy Zsombi meggyógyult, megint ilyen mosolygós az életünk, kivéve amikor balhézik!!!! :wink:

Barbi:ti jöttök a talira??????Nyugodtan, nálunk lesz szept. 16-án, XI. ker-ben a Petőfi laktanya felett lakunk a Sas-hegyen.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:jelentkezz!!!Mi volt az UH-on??????Ugye minden rendben van!!!!!! :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti
én szívesen mennék a talira, csak még azt nem tudom, hogy a párom dolgozik-e. (mert ha dolgozik, nincs autóm) Rendszerint, ez előtte pár nappal derül ki.
De ha nem dolgozik akkor persze.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:rendben akkor majd meglátod, hogy sikerül -e, de gyere ha tudtok.Erősítésnek jó lenne nagyon Ádám, itt a sok csajszi között (Szandi,Livi, Dorina na meg a Szonó) Zsombi nem biztos, hogy elbír velük!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi csajok a linkeket!

Találtam is olyan játékot, ami érdekelne. Valószínű valamikor elmegyünk a Kikába meg az Ikeába. De szerintem ez nem egyszeri alkalom lesz, mire elkészülne a szoba. Jó munkához idő kell. Na de nem is annyira sürgős.

Rillisz! A Te segítségedet szeretném kérni. Úgy látom, Virág mozgás fejlődése késik. Megkérdeznéd a Bartátnődet, hogy Kecskeméten vagy a közelben van e Dévényi Anna módszerrel dolgozó csoport? Meg szeretném mutatni Virágot nekik! Lehet, hogy minden rendben, de fő az óvatosság. Nagyon köszi! Örülök, hogy most már ráhangolódsz a gyerekekre és a másállapotra. Lazíts sokat és ráérsz a gondokkal később is foglalkozni.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szia Edit,

Ma este megprobalom elerni telefonon,es megkerdezem.Remelem holnapra tudok Neked valaszt adni.
rillisz
 
 


Sziasztok

Az UH-on mindent rendbe találtak. El kell fogadnunk, hogy a Szandi ilyen kis bukos baba. De remélem, hamarosan kinövi.

Én már alig várom a talit, kár, hogy nem mindenki tud jönni.

Andi: a Brendonba (Anyák lapja) kuponnal az utazóágy 9900,- , ha kell én tudok egy kupont küldeni.

Rillisz: örülök neki, hogy jól sikerült a hétvége és a fellépés. Vigyáz magatokra most már pihiz sokat!

Később még jövök, csak most a kiscsaj a kezembe van.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:örülök, hogy nem volt semmi gond!!!!Bukni csak addig fog míg ilyen folyékony dolgokat eszik nem?????? :roll:
Én is várom már a talit nagyon!!!!!! :P :lol: :) :D
Sajnálom, hogy nem tud jönni mindenki, de szerintem jó lesz nagyon!!!! :wink:

Na "szakácsnénik" :lol: paradicsomos krumplit hogyan kell a manónak készíteni????Parit forró vízbe dobom lehúzom a héjját aztán felforralom és szitán átnyomom?????Tudom Barbi 1x már mondtad csak lyukas az agyam és nem tudom hogy mikor volt ez!!! :oops: De most jegyzetelni fogok ígérem!!!! :wink:
Na elküldtem mindenkinek azt a NŐ-ről szóló mailt?????Meghatódott mindenki?????Én igen!!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
semmi gond, íme a recept:
meghámozod a paradicsomot, összevágod és utána a krumplival megfőzöd. Ennyi. Én babérlevelet is teszek bele, egy ici-picit. Ha kanállal eszitek, akkor nem kell átszűrni, csak turmix. Ha cumiból, akkor sajnos kell, mert a cumin nem megy át a magja. Jó kis babra munka, mire átszűröd. Ha nem elég édes, egy pici cukrot tegyél bele. Az Ádám imádja.
Kell az erősítés a sok csaj közé? :lol: (ez tetszik)

Zsuzsi,
örülök, hogy nincs semmi baj. Ha meg csak ilyen bukós, azt kinövi. Nem?

Rillisz,
most már akkor lazíts és sokat pihenj. Olvass sokat! Utána egy darabig úgysem lesz időd. :lol:

Julcsi
végre a drágám megvette a Rossman-os pelust. Ugyanis a múlt héten is elindult, csak nem ért oda. (Konkrétan elfelejtette!) Vett helyette a közértben Pamperst.
Hát... Vasárnap kerti bulin voltunk, az Ádám elaludt a babakocsiban. Mikor felébredt nemhogy a ruhája volt pisis, de még a babakocsi is. :( Előtte 2 órával tettem tisztába. Úgyhogy mától teszteljük az új pelust. Remélem ez jó, meg nem utolsó szempont, olcsóbb is, mint a többi márkás szar.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:Dunakeszi az nem Dunaharaszti felé van?????? :oops: Persze nem biztos.Fogalmam sincs! :oops: Mert Harasztin van Lidl, és mi most azt a pelust teszteljük, amit ott vettünk:16 db=500 Ft.Eddig nem volt vele gond, de persze csak úgy írom, biztos jó a Rossmanos is, hiszen Julcsiék már régóta használják, a DM-es tuti nem jó, nekünk az volt és mostanában kezdett ereszteni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Őrület!
Tegnap nekiálltam lakástvikszolni, merthogy néha azt is kell. Erre jött a telefon, estére jön egy komoly vevő a lakásra. Na, úgy néz ki nagyon akarja, már szerződést akart írni. Szóval ma egy frászba vagyok, hogy semmi ne jöjjön közbe. Ha meg eladjuk akkor sűrgősen lakást kell találni, mert mi is hitelből vesszük és az is idő. Tiszta idegbeteg vagyok, hog ysemmi gáz ne legyen. Ennyit itthonról, most reagálgatok.

Márti, talit már várom, habár mi már előbb talizunk, bibi. A héten még nem tom mi lesz, de feltétlen talizunk. Nektek mikor lenne jobb? Én nem kaptam NŐ-s mailt. Vagy mikor küldted? Paradicsom: én a magját még mindig nem merem beletenni. Úgy szoktam, hogy a krumpli levében megfőzöm és krumplinyomón átnyomom. Akkor a mag nem jön át.

Zsuzsi, a pépes evésnél is előfordul a bukás, legalábbis Dorkánál. De ezt reméljük ki fogják nőni. A lényeg, hogy minden rendben volt az uh-n.

Edit, ugye, ugye! Tudtam én, hogy szeretni fogják egymást. Csak az eleje a nagyon nehéz amikor még friss a kistesó élménye.

Barbi, már épp kérdezni akartam a pelust tesztelését. Akkor látom a te párod is olyan lökött mint az enyém. :lol: :lol: :lol:

Rillisz, örülök, hogy ilyen jó volt a 7 végétek. Úgy látszik ez kellett neked a nagy pihi előtt. Jótanács: Aludj amennyit bírsz, mert én pl a nagy hasamtól már nem tudtam aludni a végén. Akármelyik oldalamra fordultam arra az oldalra csúsztak a hasamban a gyerekeke és rossz volt. A hármat el sem tudom képzelni. Bíztatásként: a szülésznőmhö visszamentük egy hónapja csajbemutatóra és mondta, hogy éjjel votl szülése 3-as ikrek és a legkissebb is 2400 gramm fölött volt. És a nőt bent fogták merthogy ugye császár és ő meg mindig attól félt, hogy előreborul a hasa miatt.

Andi, az tök jó hogy asztalos a Zsolti és nincs szekrényajtód. Jót nevettem! Az enyim férjecske műszaki antitalentum. Mindenhez ért ami nem barkácsolás. De komolyan. Megszereli a számítógépet, megold akármilyen matekoéldát, vagy akármiylen feladványt, de egy szöget nem tud beütni (legalábbis jó körülményesen megy neki :lol: ). Imádom benne, hogy tök okos, de barkácsilag... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szorítsatok, hogy minden renben menjen!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:szorítok nagyon!!!!! :wink: Remélem tényleg nagyon rázizzent a kecóra és nem csap bele az emberbe a villám!!!! :lol:
A magját szerintem én se fogom belerakni, jobb félni.... :oops:

Basszus most nézem JULCSI!!!!!A lánykáid tegnap töltötték a hetedik hónapjukat!!!Nagy-nagy gratula hozzá!!!!!! :lol: :lol: Ez azért van, mert nem jöttél tegnap!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Julcsi, mennek a drukkok. Jó volt olvasni, hogy van egy biztosnak látszó vevőtök. Kb. úgy örültem, mintha a mi házunkat akarná megvenni. Így legalább él a remény, hogy el lehet adni házat/lakást is. Bár ha nem hirdetjük, úgy elég nehéz, nem? :oops:
Boldog hófordulót a lánykáidnak, már milyen nagyok!

Barbi, várom a tapasztalataidat a Rossmannos pelust illetően. Bár Julcsi már meggyőzött, de akkor már ketten lesztek, hátha én is rászánom magam. Az egyetlen gondom vele, hogy nálunk olyan hülye helyen van a Rossmann, hogy elég körülményes gyerekekkel odajutni. Be meg nem is tudok velük menni. De azért megoldható minden. :wink:

Márti!
Én is mostanában kacérkodtam a paradicsom gondolatával. De én az üvegest gondoltam először, nem bízom annyira magamban, hogy tutit tudok csinálni. De lassan lesz a nagymama kertjében rengeteg pari, úgyhogy tökélyre kéne fejleszteni az elkészítését.
Mi meg a hétvégén leszünk 6 hósak, onnantól kaptunk zöld utat a husira, meg az egy kanál olajra a főzibe. Anyukám meg tegnap hívott, hogy ő tett el a fagyra csirkemájat, meg párolt husit a törpéknek arra az időre, mikor már ehetik. El sem hiszem, hogy itt tartunk. Egy-két hónapja még meg voltam győződve, hogy az én gyerekeim lesznek az elsők, akik felnőttként is tápszert fognak enni, mert én annyira béna vagyok a hozzátápiban. De azért haladunk, jövő héttől a délelőtti kaja már tejpép lesz, úgyhogy már csak napi 2x lesz tápszer. Azért akkor van remény.

A rizzsel mi a helyzet? Adott már valaki? Azt hallottam, hogy azt is lehet viszonylag korán.

Zsuzsi!
Örülök, hogy minden rendben volt az UH-on. Biztos kinövi majd Szandi ezt a bukást. Egyébként nálunk Marci volt nagy bukós (lehet írtam már), és még most is öltözünk napi 1-2x emiatt. De már látványosan jobb a helyzet.

Edit!
Kiváncsi vagyok már most Barni leendő szobájára. Majd ha elkészül, remélem dobsz róla képet!
Egyébként valami ifjúsági bútorban gondolkodtok? Csak azért kérdezem, mert lehet már érdemes lenne az íróasztalra is gondolni, hiszen hipp-hopp iskolás lesz.
Miből gondolod, hogy Virág mozgásfejlődése késik? Én is mindig ezen agyalok, főleg Flóra esetében, bár Marci is eléggé toporog. Ezért is várom kiváncsian a pénteki neurológiát.

Rillisz!
Akkor mostantól már nem is dolgozol? Nagyon jól teszed, kell a pihenés. Nekem is sokan tanácsolták a pihit, a dokimmal az élen, és igazuk is volt. Azért is, mert mióta megszülettek a babák, könyv, napilap még nem volt a kezemben és egy filmet sem láttam még elejétől a végéig. De ez így van jól, gondolom nálad sem lesz másképp. De persze a legfontosabb szempont a babák szép fejlődése a pocakodban, úgyhogy ezért is tedd azt!
Konyhabútorra köszi a tippet, azért most már reménykedem erősen, hogy elkészül. Főleg, mivel mondtam, hogy addig tuti meg kell lennie az ajtóknak, míg nem kezdődik el a pakolós időszak, mert akkor kő kövön nem marad majd. :)
Elhiszem a hírt megtudók döbbenetét, én, kettes ikresként is elképzelhetetlennek tartom a 3 babát egyszerre. :) De olyan nagy boldogság lesz, az tuti!

Merre járnak vajon a nagyon csendben levők? Gabek, Timi, ....?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit:bocs hogy tegnap nem válaszoltam:igen lapos tetős, mikor ezt a szintet ráhúzták 30 éve akkor nem engedélyezték a cserép tetőt.Most az lenne az igazi megoldás, de az még több pénz, úgyhogy marad ez a megoldás!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Julcsi, gratulálok a lányoknak a 7. hónaphoz.
Remélem ez lesz a tuti vevő. Utána merre felé szeretnétek lakást venni? Ja, és ezt miért adjátok el? Kicsi?

Márti
Dunakeszi nem Dunaharaszti, hanem Vác felé van. Újpest után. Van Lidl Újpesten is, még ott nem vettem pelenkát, csak popsitörlőt és fűszereket. Remélem ez a Rossmanos végre beválik!

Andi, tudod mi jutott eszembe? Hogy a Jóbarátokban a Mónika konyháján sincsenek ajtók. Ez a divat! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?