Új privát üzeneted érkezett!

Húha, úgy látszik, hogy én nagyon akarom ezt a Szolnokot.

Benianyu!
Mi az a susulyka? :shock:

Erika

Kép
viera
 
 


Ó, az szuper lenne, de szerintem többen pestiek, ezért nem szivesen utaznak.
A vidékieknek meg ha jól nézem közelebb van Pest. Pedig ez télleg jó hely.

benianya
ákosbenianya
 
 


Hogy tudtál ilyen jó képeket szerkeszteni? Márminthogy a gyerkőknek a feje látszik csak benne és ennyire szép tisztán.

Erika

Kép
viera
 
 

 
 

Susulyka gombát evett(vagy nem evett)Dani, a dokijuk gombász férje szerint. Hát szóval mérges gomba.

benianya
ákosbenianya
 
 


Apa csinálta, egy nagy képből vágott ki portrét. Fogalmam sincs hogy csinálta.Paint-el csinázta aszonta.
De ideje újitanunk, eltelt azóta fél év.

benianya
ákosbenianya
 
 


Na, sziasztok!
Megyek aluszkálni.
Úgysem nagyon pörög már a topik.

Holnap megyek Szolnokra a Corába!!

Puszi

Erika

Kép
viera
 
 


Hali!

Igen, a susulyka mérges gomba, de még az sem bizti, hogy az volt, pedig vittem mintát belőle!! Na, de mindegy már!
Ja! Amúgy ma délután a "börtönünk" után elmentünk kicsit egy másik játszóra (ami itt van a közelünkben) és..... OTT IS VOLT GOMBA A FENYŐFA ALATT!!!!! Na, jó, lehet hogy az ehető, de mi van, ha mégsem!!!! Pedi aztán ez is és a hétfői játszó is EU-s!!!!
Szóval nem tudom bele tartozik-e a feladatkörükbe, de nekem is eszembe jutott, hogy az önkormányzatnál bejelensem és panaszt tegyek. Perelni nem igen akarom (a macerák miatt), de azért egy jó odamondást szívesen megtennék!!
Amúgy rendes volt a doki, aki felvett a kórházba, mert elméletileg be kellett volna jelentenie a mérgezést és ez velem szemben is eljárással járt volt, mégha a végén ki is jön, hogy nem hibáztam, tutira meghúzkodnak! Legalábbis ezt mondta!

A Szolnoki tali részünkről tuti nem jó, mert ugye minket apa visz fel, de ő amíg mi tracsizunk, barátogat látogat. Legalábbis ez a célja, így ha nem Pest a cél, akkor mi nem fix, hogy tudunk menni!

Na, elteszem magam holnapra, és (talán) újult erővel jövök vissza!!

Jó éjt!
Pussz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok,

Oriandy: Örülök, hogy hazaértetek. :D A játszónak nem az önkormányzat fenntartó? Nálunk így van, mostanában mindennap látok az ápolókat, akik takarítanak a játszót. Néha mi anyukák is söprünk. Én biztos panaszlevelet küldenék. :evil:

Marcy: Aranyos vagy, köszönöm. :D
Már azt akartam kérdezni tőled, hogy van a melled? Írtál, van fajdalma. Nekem is van, sőt múlthéten azt hittem mellgyulladást kaptam. De lehet az is volt, nagyon fájt a bal cicim, már sima lakásbeli járásban is éreztem a fajdalmát. Nagyobb is lett mint szokott, de nem éreztem feszültséget. Estére volt lázam is. 2 napig fájt. Ilyenkor is kapható a mellgyulladás? Hmm… :roll: Mostanában szopizás végen is fáj, úgy érzem üres cicit szívogatja Kevin.

Exdeus: Hát igen Kevin karcsú, még simán járunk a kenguruval. Én is imádom a kengurut. :P

Viera: Nálunk a férjem és én is mindennap haját mosunk, ezért nem jut eszembe Kevinnek kimarad a fajmosás a fürdésnél. Mi gyógyszertári krémet használunk Kevinnek, a balzsamot nem hiszem szükséges lenne.




Ákosbenianya: Köszi.

Ma jelentkeztünk egy állami bölcsődbe, de nem nagyon reménykedem, sok a jelentkező. Inkább jövő héttől néhány családi napközit és magán bölcsit is nézegetek. Ha valaki tud ajánlani hasonló intézményt, előre is köszönném. Nekünk munkahely szempontból XI. XII. I. II. kerületen vagy Budakeszin is jó lenne.

Szép estét Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.02 00:08-kor.
Vendég
 


Üdv.

Száva, jó a vonalzódon a kép. :)

Viera, hát jó a reklámja ennek a pneumos reklámnak, én már leírtam, hogy csak az marad ki, hogy a veszélyeztett gyerekek nagy része inkább az "elmaradott" területekről kerül ki. Na meg én úgy vagyok vele, ha akkora volna a veszély, nem nekünk kéne fizetni ezért az oltásért. :o
Látom, félig sikerült a vonalzó, az első elöl hiányzik a [img] meg a link végéről a szögletes zárójel. Aztán már tuti lesz!
Ha nincs más jelentkező, nekem jöhet a kép.

Marcy, nálunk is úgy volt, hogy az elején minden nap leöblítettem Peti buksiját, de jó ideje már csak heti egyszer van hajmosás, mi Johnsons sampont használunk vagy a gyógyszertári fürdetőt.
Petinek a fogára én Zymafluort adok, de van még a Dentocar is, utóbbi olcsóbb, de nekem a dokink elsőre a Zymafluort mondta, így azt vettem meg.

Oriandy, "jó" kis kálváriátok volt. Emlékszel, régebben én is marha pipa voltam, mikor alvadékos lett Peti vérmintája, de a dokink nem mondott rá semmit. De lassan letelik az egy év, azt hiszem, majd beszélek vele, hogy írjon egy beutalót.
És milyen érdekes, ahogy anno Gab Mesijén, úgy én Danin sem látom, hogy nagyon megviselte volna a bentlét, a kicsit fáradtnak tűnő szemecskéin kívül.
Hát én mondtam volna, hogy jelentse, nem nagyon érdekelt volna, gondolj bele, ez bárkivel megeshet, nehogy már te legyél a hibás, nem lehetsz a gyereked fenekébe (ezt szó szerint értem) minden pillanatban. Én ezek után biztosan írnék nekik, hogy azért mi is a helyzet...

Bénianyu, na igen, a hajszárítás nem egészséges. De pl. az én hajam sulis korom óta olyan, hogy szárítás nélkül kezelhetetlenné vált másnap reggelre...
A kullancs elleni szuri neve, ahogy már írták, FSME Immun Inject, de árat nem tudok.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz, hogy nem tudok annyit írni, mint korábban. Napközben képtelenség, mert Peti jön és kinyomja a gépet. Délután próbálok tanulni és lassan az éjjeli tanulást is be kell vezetnem, pedig mindig gyülöltem!

Oriandy!
Örülök, hogy már otthon vagyok!

Ma nálunk is történt egy baleset. Peti rohangált a lakásban, megcsúszott és arccal esett a falnak. Szegénykém üvöltött, aztán én is üvölteni kezdtem, amikor megláttam, hogy dől a vér a szájából. De hamar megvigasztalodott és fél óra múlva evett is, így nagy baj nem történhetett!



Kmammy!
Én inkább nem versenyzek veled, mivel én 15 kg-ot akarok leadni. 10 nap alatt 2 kg lement, úgy hogy hétvégén pezsgőztem és boroztam a névnapom miatt. ahhoz képest, jó eredmény! Na meg persze a mozgás a Peti utáni futkosást jelenti. Sajnos heti két iskola melett nincs idő mozogni. Illetve nincs, aki vigyázzon Petire, pedig úsznom kellene, márcsak a gerincem miatt is!

Marcy, Kmammy!
Néha nekem is fáj a mellem szopi közben. ezek szerint ilyenkor nincs már benne tej. Ezt akkor veszem észre, amikor szinte semmit nem eszek, vagy csak gyümit!

Nálunk a játszótér nem gombával, hanem cigicsíkkel van tele. Már kétszer szedtem ki Peti szájából. És a kedves anyukák dobják el. erre csak szavam van: Bunkók!

Holnap megyünk bevásárolni. Lidl, Tesco, Rossman. Lidlben lesz gyerek téli kabát és kiscsízma. Remélem sikerül venni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Jó reggelt, vagy hajnalt!
Kb. fél négy óta vagyok fent és nem egyedül ám, férjecske is itt van.
Egyszerűen nem tudtunk aludni. Nálam egyébként szokott ilyen lenni, hogy hajnal három tájban kipattan a szemem és akkor már nem tudok visszaaludni.

Oriandy!
Persze, Szolnok mindenkitől messze esik, csak úgy írtam, hogy ott van egy tök jó kis játszóház.
Az a baj, hogy én ceglédi vagyok és kb. 30 km-es vonzáskörzetben még tudok mozogni autóval, de utána kuka vagyok.
A húgomék Vasadon laknak, na, oda el tudok menni, szoktam is. Az kb. Monor környékén van.

Reni!
Nekünk is volt már ilyen szájból ömlős vér sztori. A lépcsőn (2 db van összesen a lakásban ) baktatott lefelé a leányzó és hát...
Nem tud lemászni seggel, csak szépen gyalogol lefelé, vagy pedig mászik, ámde fejjel lefelé.
Én épp fürödtem, Apa hozta, hogy a leányzó lepuffant, egy kicsit sírt is. Én meg jól leteremtettem, hogy mossa már le az arcát, ruháját, stb. mert tiszta vér. Erre ő ránézett Noémire (Ő nem látta, hogy vérzik a szája, mert háttal fogta) és ja, tényleg vérzik. Mit vérzik!! Szabályosan ömlött belőle.
Na, én nem is attól félek, hogy esetleg a kis szája felreped (persze ettől is, nehogy félreértsétek), hanem a fogát féltem.
Kb. két napig olyan dagadt volt a szája, hogy csak na. Amúgy is olyan szép kis vastag szája van. Mindenki azt mondja, hogy Neki már nem kell szilikonoztatni vagy mi.

Ági!
Akkor lehet, hogy Neked fogok küldeni képet! Majd jelentkezek, hogy mikor, de jó lenne, ha a skype-ra küldhetném, bár tudom, hogy Te nem szereted ott fogadni, de akkor ha visszaküldöd, rögtön el is tudom menteni. Jó?
Örülök, hogy segítesz.

Kmammy!
Tök szupik a pelusok még csak így képernyőn is. Hát erre mondtam, hogy utána meg csak bosszankodok, hogy nekünk ilyen miért nincs. :evil:

Benianyu!
Nincs véletlen bevásárolni valód a Corában? Csak mert ott összefuthatnánk egy köszönésre
.

Mindenkinek:
Nem akarom én Noémi haját balzsamozni, csak úgy rákérdeztem.
Már nem tudom ki írta, de én már adom a Nonónak a Zymafluort. Plusz egy fél c vitamint.



Na, megyek.

Erika

Kép
viera
 
 


Gaaaaaaabiiiiiiiiiiii!

Segííííííííts!!
Először is ugye regisztrálni kell az nlc-ben. Azt megtettem. Utána küldenek valami visszaigazolást mélben? Mert még nem kaptam meg.
Utána pedig tölthetem fel a képet?

Help!!!

Ezt szeretném feltölteni, de addig lehet, hogy még fotózok, hátha sikerül jobb is. Bár a Nonót elég nehéz egy helyben tartani. :lol:

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok!
Szerintetek miért lett ilyen rossz minőségű a kép?
Amíg eredeti méret volt, addig szuper volt. Lekicsinyítettem, hogy beférjen ide, most megilyen lett! Lehet ezen javítani valahogy?

Erika

Kép
viera
 
 


Viera! Sajna, nlc regisztrációban nem tudok segíteni, ugyanis én már 2002. augusztus óta nlc-őslakos vagyok, fogalmam nincs, hogy működik. :oops:

A kép meg nagyon jó, tetszik, utólag a minőségen javítani már nem nagyon lehet, szerintem. Max. ha megvan az eredeti, nem lekicsinyített változat is...

Andy! Gombák mindenhol vannak. Nálunk az udvar is tele van, és hiába csinálunk bármit, újra kinőnek. Esős időben ez van. Szerencsére a csemeték már nem kapdosnak be semmit.

Tali Szolnokon. Na, az nekünk nagyon jó lenne, mert jelentősen közelebb van, mint Bp, és közlekedni is egyszerűbb azért még ott, de ugye akkor mi van a dunántúli csajokkal? Nekik bonyolultabb, és még sokkal hosszabb is az út. Majd ha egyszer tényleg elkészül a Pestet elkerülő, az ország nyugati és keleti szélét összekötő autópálya... Ha-ha! Álmodik a nyomor!

Ja, hajmosás. Hát, Mesi is hajasbaba, és nálunk ez olyan, hogy mióta Lackóval közösen fürdenek, minden este csurom víz a hajuk. Viszont babasamponnal csak kb. hetente mosom meg. Így is jó kis selymes, a többi napokon csak megtöröljük a fürdővíztől.

A tegnapi napunkról majd írok a blogra, hátha valakit érdekel, itt meg nem akarom a helyet tölteni vele. De kicsit magam alatt vagyok miatta.

Más!

Kmammy! Tök jó ötlet a fordítva is feladható pelus! Na de a japán ötletek mind tök jók!

Megyek, mert megint szalad a lakás, most viszont még hangulatom is van rámolni, pucolni, mert holnap vendégem lesz! Jön egy jófej ismerős csaj, megmutatom neki, hogy kell tesz-veszezni.

Mentem dolgomra! Pusszanat! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Viera! Nem tudom otthon vagy -e még, vagy már elndultál. Kedvem lenne, de Beni alszik, aztán főzök, aztán megoint alszik,aztán megyünk a suliba onnan meg balettra. És várok szállitmányt is igy itthon kell dekkolnom10-3 ig. De ha itt vagy felugorhatnátok!
Ha még ottjpn vagy, jelentkezz!!!!!!!!Útba esünk Cegléd meg a Cora között.Mi meg oda jártunk hozz
átok strardra, olyan jó lett!!!!!


Oriandy, mindenképp tégy panaszt az önkormányzaton.

Doki valóban rendes volt.

benianya
ákosbenianya
 
 


Lányok!Fogyókúra!
Én most egy gyógynövényes kúrát kezdtem el. Megnéztem a Metabolt, Catabolt, aranymozsaras krómot, bio cla-t, bio slimet, de iszonyú drágák. Találtam egy fogyi teás receptet még évekkel ezelőtt(Blanka után is azzal fogytam le)és 3 napja elkezdtem. 2 kilót már fogytam.
Az egész fél évi adag 700 ft volt, és nem 5-6 ezer/hó.
Lényege, hogy természetes, van benne vizhajtó, vércukorszint szabályozó, krómtartalmú növény ,ami csökkenti az étvágyat. És fogyasztó, ami gátolja a vastagbélban a zsirok felszivódását.
Hátránya, hogy az első napokban fosat(bocs), szóval rendesen kitisztitja a szervezetet. Ezért csak du iszom, hogy du meg este hasson, igy reggelre van eredménye, napközben szaladozhatok dolgomra nyilvános illemhely keresése nélkül.

Beütöttem a netre is a gyógynövényes fogyókúrát és ugyanezeket a teákat dobta ki.
Plussz még lenmagot, amit délután eszek egy evőkanállal, megrágom majd iszom rá 3 pohár vizet. Igazából 3 órára be kéne áztatni 1 pohár vizbe, és amikor nyákot termel, azt meginni- de attól majdnem hánytam olyan rossz, igy inkább szétrágom és úgy iszok rá sokat. Képződjön csak az a nyák a gyomromban, mikor nem érzem.(egyébként gyomorfekélyeseknek is ajánlják.)
Ez telit, nem leszek éhes este(nekem a fő bajom, hogy este műszak után bezabálok,jól megérdemelt jutalomként). Szóval eltelit, nagyon jót tesz a beleknek, az a nyák segit lepucolni a bélfalról a káros cuccokat, és végigpucol belülről.
Ehhez még megpróbálok 7 ből legalább 5 este 6 után már csak salit enni norbi kefirrel. Abból jó sokat -sajttal vagy pulykasonkával, hogy a fehérjebevitel beinditsa a zsirégetést. Iszok még 2 liter vizet és almaecetes vizet(1 pohárba 1 kávéskanál almaecet), mert az is zsirégető.

Prenata, én nem birnám a 90 naposat,(akaraterő :cry: ) főleg szoptatás mellett. Mindig éhes vagyok, és állandóan rágnék valamit. Tegnap sárgarépát rágtam, meg kápsztalevelet.

Fogyi tea házilag( 3 hét után szünetet kell tartani, csak kúraszerúen szabad inni!!!!!!!)

2 ek. kukoricabajusz
2 ek kutyabengekéreg
1,5 ek. nyirfalevél
1,5 ek borókabogyó
1 ek. babhéj
1 ek édeskömény
1 ek koriander

A keverékből 1 teaskaállal teszünk 2 dl vizhez, 1-2 percig főzzük, 5-10 percig állni hagyjuk. Étkezések előtt fogyasztjuk, napi 2-3 csészével.

Nekem úgy tűnik már a 2. baba után is bejött, és a tejjel sem csinál semmit, Beninek sincs hasmenése. Bár gondolom ez egyénfüggő. Ki kell próbálni. Eddig nem mertem elkezdeni, mert sokat szopizott, de már csak reggel-este cicizik keveset.

Na, szóval sok skert mindenkinek a fogyáshoz.
Háá tornázni is kéne, van mindenem itthon, de Benivel a popsimban nem lehet egyet sem végigcsinálni. Ahhoz meg 5kor kéne kelni, hogy a reggeli sulijárat előkészitéséig letornázzam a napi adagot. Abban bizom napi 2 szeri gyors séta 20 percig, meg a 4 emelet le-fel futása Benivel meg bevásárlószatyrokal a kezemben égeti a hájam.

Megyek főzök egy kis birsalmaszózst Beninek!
szép napot!

benianya
ákosbenianya
 
 


háát, szatyrokkal
birsalmaszószt

Ejnye, bejnye, megint ezek az elütések. Hebrencském.

ez egy én-én üzenet volt.

benianya
ákosbenianya
 
 


Jó reggelt,

Ex,
De körülötte piros nagyobb körben? Mármint a csipés körül? Nézesd meg dokival, mert az akár Lyme kór is lehet és ha jól emlékszem az ellen nem véd a kullancs elleni oltás, csak az agyhártyagyulladás ellen. A tesómnak volt és neki a csipés körül alakult ki egy piros kör.
Viera,
Nem elég csak elküldeni a vonalzót magadnak, hanem az emilből a phpp akármilyen kódot, tehát nem a httml-t kell bemásolni a profilodba, hogy itt is látszódjon.
Benianyu,
Köszi a kérdést, a rajz egész jó lett, amig ceruzával volt csak, de aztán amikor azzal a rohadt tollal kihúztam maszatolódott az egész, mert a tanár nem volt képes azt az apróságot megosztani velünk, hogyha nem akarjuk, hogy a tustoll elkenődjön akkor meg kell forditani a vonalzót és úgy kell kihúzni. Nem akarom leirni mennyire ideges voltam, de szerintem el birjátok képzelni
Hosszu i-m meg nekem sincs ezen a gépen...vagyis ha direktbe irom be a hozzászólást, akkor az alt i, az hosszú i, de ha word-ben akkor Í nagybetű lesz.
Andy,
Én basszus bemennék az önkormányzathoz kiverni a balhét. Ez nagyon durva. A mi játszóterünkön nincs fű, hanem aprókaviccsal van felszórva...mondjuk azt is simán a szájukba vehetik a gyerkők, hinták alatt meg az a gumi izé van, ja és kiirás az összes ajtón, hogy bármi óhaj, sóhaj , javaslat, probléma van kit kell hivni.
Kmammy,
Én két magánbölcsit tudok: az egyik a Bilimbo nemzetközi bölcsi az I. Kerület Nyárs utcában (ez a Mészárosból nyilik) www.bilimbo.hu, csak ide csak 20 hónaposnál idpsebb babák mehetnek A másik a babamegőrző a Mammutnál, ahova én is hordom Pannit, ott egy óra 800ft, de ha gyakran megy valaki, akkor valami jóval alacsonyabb árban lehet megalkudni velük. Én nekem abban az a szimpi, hogy max. 8 gyerek lehet és két szociálpedagógus csaj van, szóval nagyon oda figyelnek a gyerkőkre.

meteor
 
 


Viera,

ha még mindig szenvedsz a képpel, akkor küld el az emilemre, lekicsinyitem és megcsinálom a vonalzót. Kivágni nem hiszem, hogy tudok, mert asszem paintünk nincs, de megnézem azt is.

Emilcim: rita.abonyi@gmail.com

ird meg, hogy a babafalvából melyik vonalzóalapot milyen figurával szeretnéd és milyen emil cimre küldjem vissza neked.
ha megérkezett akkor pedig a PHPBB kódot a teljeset, tehát onnan, hogy kapcsos zárójel url stb. kell bemásolnod itt az oldalon fent a
Segédletek/Profil fülecskén található aláirás részbe.

meteor
 
 


Sziasztok!

Csajok este mindenkinek reagálok, de háromszor veszett el az írásom. Utoljára a Microsoft elnézést kért a kellemetlenségért és leáll.
Nem vagyok formában és mérges :twisted: is vagyok.
Kikészít a fiam.

Este jövök.

Puszi.

Ági, ha olvasod, légyszi gyere már fel a skype-ra. Köszi

Erika

Kép
viera
 
 


sziasztok! Mesinek megjött a labor lelete, és nem valami hibátlan. Nincs jó kedvem, a blogra most tudtam bemásolni, amit reggel írtam, mert elszállt a net. Mindjárt mehetnénk Lackóért, de Mesi még nemhogy nem kajált, de még alszik


Feszült vagyok. Sziaszotk
bocsi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianyu!

Mi ez az Amway termék, ill. melyik fajtája? Hol lehet rendelni? Ha nem tudok rendelni, akkor nem postáznál nekem egyet?

Köszike.

Ja, és nem szólíthatnálak a keresztneveden? Hm, bár már így nagyjából megszoktam mindenkit.

Erika

Kép
viera
 
 


Ex!
Bocsi, a skype-ot nem Neked akartam írni. :oops:

Erika

Kép
viera
 
 


BEnianya!
És nem küldhetnék el két képet, hogy a férjecskéd Nekem is olyan szépre csinálja mint a Ti gyerkőid képei? A Zorci fejét már ki tudtam vágni. :lol: De tovább nem haladok. Mélben mehet?

Erika

Kép
viera
 
 


JÓ, FELADTAM!!


Valaki segítsen: (vonalzó ügyben)

Zoránnak:
2001. július 23.
sárga csillagos csík vonattal.

Noéminek:
2006. július 30.
zöld fűcsík katicával.

Köszike.

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Nekem msn-em van, ott nem vagy? Segítek, ha gondolod!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Kivágni is tudsz, mert tudod fent írtam, hogy úgy szeretném, hogy mindkettőnek csak a feje legyen jó nagyban benne. Kb. úgy mint Benianyunál.

Ha sikerülne, akkor küldeném a saját fotómat is, mert az avatarra is ugyanígy kellene, mármint hogy mint Neked, hogy jól látszik csak a fejed. Már bocsi, hogy így írtam, de nem tudom másképp megfogalmazni. :?

Köszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Értelek, tudok kivágni, persze! Küldjed! E-mailben, vagy msn-ben?
Az msn címem: gabella@dpg.hu

Bocs, csak közben ettünk.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


És egy privit is írtam.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Akkor msn-ben megy oké?
Az avataros is.

Erika

Kép
viera
 
 


Nézd csak, Era!
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hűha, összekavarodtunk.
Küldöm a többi képet oké?

Erika

Kép
viera
 
 


Nem kavarodtunk, csak a tegnapi képből csináltam egy ilyet. Kell a kódja, vagy inkább a másik képekből szeretnél?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, milyen? :)

Erika

Kép
viera
 
 


Pontosabban:

Era! Na, milyen? :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


GABI!

Szupi vagy és pirosba foglalom a neved!!!!! :D

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!

Ha itt vagy még!
Az nlc-be is segítenél feltenni a gyerkőket?

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Most már nem írok sokat, mert vacakol a netünk. Az előbb írtam annyit, hogy még holnap is azt olvastátok volna.

Benianyu:
Kár, hogy nem találkoztunk, én 9-kor már indultam és délre haza kellett jönnöm. Noémivel voltam, gyerekruhákat vettem, meg biocuccokat. (Nonónak rizstej, szójajoghurt, tofu, ilyesmi). Vettem neki egy cuki csajos felsőt, meg egy kötött pulcsit. Zorcinak vagy 8 db hosszú ujjú felsőt és egy vagesz pulcsit. Rá sem ismerek a fiamra. Tiszta pasi már.
Remélem legközelebb összehozzuk a talit.
Ja, és mindezért, amit vettem össz. 11 ezer ft-ot fizettem. Szerintem nem is volt sok.

Mik is ezek a pöttyök? És hol jelentkeznek a pofin, vagy testszerte? Netán már el is múltak? Olyan is van.

Mindenkinek köszi a segítséget képekkel kapcsolatban, megoldódtak a problémák.
Illetve van még egy : van, köztetek olyan aki felteszi a gyerkőről a képet az nlc-re? Azért kérdezem, mert hiába regisztrálok, nem igazolnak vissza mélben, így pedig nem érvényes a reg. Tehát most enélkül nem tudok képet feltenni. Ti regisztráltatok és kaptatok visszaigazolást mélben?

Hm, mit is akartam még...
Ha eszembe jut még valami írok.

Pussz.

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!
(Imádlak, mármint a képekért :lol: )

Olvastam a blogot.
Eléggé zűrös napjaitok vannak. Mondjuk ma én is sírva, őrjöngve jöttem haza az oviból.

Te jobban vagy már? Írtad, hogy a szemed, meg a gyomrod vacakol.

Ez a vérvétel amúgy engem is teljesen padlóra vág. Pedig velünk Apa is szokott jönni és ő fogja a gyereket. Egyébként oltásoknál is.Viszont ami nálunk jó, hogy vérvételt ilyen piciknek kórházban végeznek, mi várunk a váróban, őt elviszik és legalább nem látjuk, hogy hogy szenved. Egyszer nekem azt mondták, hogy szorosan becsavarják őket egy lepedőbe, hogy ne tudjanak rugkapálni, kapkodni és akkor nem tudnak félreszúrni.

Majd vérvételről írok sztorit (mit sztorit, hülye vagyok én? ). Zoránnal volt három éves korunkban egy tortúra. Orrmandula műtétre készültünk, előtte vérvétel és nem alvadt a vére. Egy évig jártunk a Heim-be, mire végül egyszer csak alvadt. Utána tudták megműteni. Az alatt az egy év alatt havonta kellett mennünk Ceglédről Pestre vérvételre úgy, hogy 6-kor keltünk, nem ehetett semmit a gyerek. 8-kor fogadtak minket. :evil:

Rüh:
Ez mitől van, és hol szedhette össze Lackó? Szegénykém el tudom képzelni, hogy viszket. Látván Nonót, ahogy két napig kaparózott a Rubeola miatt.

Na, pusssz.

Erika

Kép
viera
 
 


Szasztok!

Hát, lányok, ma semmi erőm nem volt írogatni. Olyan fáradt voltam, hogy ebéd után lefeküdtem Danival együtt és fél 4-kor keltünk. gyors uzsi, aztán irány a lovalda utána játszótér.
Most már alszik a manó, apa meg focizik, így van egy csöpp időm és mostmár kedvem is! :lol:
Gab! Olvastam a blogod! Nem semmi ami veletek is történt!!!
És: hogy tetted fel a videó hangját?? Mert ahogy megnyitottam a blogod, a Meskepuszis videó hangja szól! Kép nincs? :wink:

Mindjárt felteszem a játszóteres videót, aztán közzéteszem, ha érdekel egyáltalán valakit! :roll:

Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 



Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám.....

Képzeljétek, mi történt ma este: egyedül vagyok itthon a gyerekkel, apa dolgozik, esti fürdés, gyermek csücsül a kádban, én mellette, épp vizezzük a haját, amikor is egyszercsak eszement sötétség hull reánk... :shock: .Halleluja, akkor most csak nálunk nincs villany, avagy városilag ment el valami kütyü....Oké, gyermek vizesen kimer, irány a gyertya, gyufát persze csak telefonnal találtam. Bálint ekkor már kezdett szakadozni, miért nincs fény és mi ez a pislákoló izé....Törcsibe becsavartam, bekötöttem az etetőszékébe, kinéztem, mire láttam, hogy máshol a házban van villany, tehát csak nálunk van gond. Felmásztam a biztosítékkapcsolóhoz, visszanyomtam a valamit (édesapám villanyszerelő, akár büszke is lehetne rám :lol: ), majd konstatáltam, hogy így sincs villany. Csattoghattam ki a lépcsőházba a kinti villanyóraszekrényhez, ahol szintén visszanyomtam, Bálint ekkor már torkaszakadtából üvöltött, hogy még ott is hagyom, és láss csodát, fény gyúlt :D . Gyereket visszanyomtam a kádba, nem tetszett persze, de azért még hajat is mostunk. Hogy az ilyenek miért akkor történnek, amikor az ember lánya egyedül van....Belegondoltam, mi lett volna, ha városilag nincs áram.....Civlizáció, óóóóóó :wink:

Oriandy:
Nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek!!!!! Ahogy néztem a kórházi képeiteket (főleg ahol alszik Dani a kiságyban), majd elbőgtem magam....olyan szörnyű lehetett, és ráadásul az ember ebben a mai egészségügyben annyira kiszolgáltatott..... :twisted:

Na, mit is akartam még, ja igen, ma is voltunk baba-mama klubban és csak lestem, hogy az én kicsi fiam milyen jól elvan. Múltkor ugye 20 perc után már csak én voltam jó, sőt még cumi is kellett. Ma meg! El voltam ájulva! :oops:

Marcy:
Babakocsiból én pont ezért nem veszem ki sehol, ha nem muszáj, fogja magát és megy világgá. Irányítani nem lehet, csak ha hagyja (ált. nem....) Hiába akarom vezetni, vagy kihúzza a kezét és megy, vagy letérdel és üvölt. Bár hogy így mikor tanulja meg, hogy jön mellettem kézen fogva, azt nem tudom....(ez pont olyan, hogy minek ül addig lóra, amíg nem tud lovagolni...... :roll: )

Viera:
Jók a vonalzók!!!! :wink: Bár már régi téma: nekünk is aventes csőrös csöpögős van.....

Ja, hisztihez: Bálint tegnapelőtt megkapta az első kispohár vizét az arcába.....Nem nagyon hatott, most nem tudom, hogy a víz mennyiségét kéne növelni, vagy a hidegségét... :oops: Bár tegyük hozzá, hogy azóta nem volt hiszti...(ezt itt most csak nagyon halkan mondtam) Ti amúgy mit csináltok ilyenkor? Viera? Marcy? Benianyu elvei alapján próbáltam szépen elmagyarázni neki, hogy mi miért történt és mi nem jó, de szerintem a saját üvöltésétől nem hallott semmit. Aztán próbáltuk ott hagyni, de már annyira sírt, hogy alig vett levegőt, és ilyenkor csak esik-kel, beverte magát mindenhová, mert nem figyelt, így aztán már volt is oka bőgni.... :roll:

Benianyu:
Gratula Beninek!!! Most már tényleg nem lesz megállás!!!

Na, iszom még egy konyak-kólát az ijedtségre :oops: :roll: , apa is mindjárt hazaér.....

Jó éjt!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Halihó!
Én is itt vagyok ám, csak kicsit későn jutottam géphez. Nem bírtam már tovább és kitakarítottam, rémes, hogy pillanatok alatt milyen kosz lesz. Manókánk csak pakol, futkározik, ha napjában 5-ször nem pakolok utána egyszer sem. Mindegy nem panaszkodom.
[b]Andy![/b] Nem semmi, ami veletek történt. Annyira aranyos Dani a képeken, függetlenül a helytől. Szerintem jelentened kellene az önkormányzatnál a dolgot, és ha valamelyik babóca többet eszik belőle??? Brrr még belegondolni is rossz.
Benianyu! Ne izgasd magad az elütések miatt, velem is elő szokott fordulni. Azért értjük mit akartál írni.
kmammy! Tök jó a pelus, hát igen mi még messze vagyunk ettől,bár választék nálunk is van, csak nehéz megtalálni a megfelelőt, vagy a gatyádat kifizeted rá. A kengurut én is szerettem, de mi már nem hiszem, hogy tudjuk használni, már kölcsön is adtam az unokatesóméknak, nekik jobban kell. Bölcsi ügyben nem tudok neked segíteni, arra nem vagyok igazán ismerős.
ex! köszönöm én is szeretem ezt a képet.
viera! Máté is 11 kg esetleg pár dekával több. Szerintem én is a 9-18 kg-os vettem, nem emlékszem a csomagolást kidobtam. Már két balesetetek is volt???? Nekünk csak a kaki jött ki, de szerintem azt az adagot egyik sem bírta volna. Én nem tudom a reklámonkba olyan egyszerű a pelenkázás a kicsikkel, nálunk folyamatos harcok mennek. Állandóan kifordul és már menekül is.
A kistesó bármikor jöhet, már nagyon szeretnénk.
Gabi! Miket olvasok, gond van Mesivel. Jaj ne, remélem semmi komoly.
Ja és olvastam, hogy vki írt az organza függönyről. Nekünk is az van, de én nem vasalom, kimosom és gyorsan felteszem, és nem gyűrődik és én nagyon szeretem.
száva26
 
 


Sziasztok,

Exdeus: Nagyon figyelmes vagy, köszönöm. :)

Prenata: 15 kiló? :shock: Minek annyit? Úgy látom avatarban egyáltalán nem lenne szükséges ennyi. :roll: Én soha nem kipróbáltam fogyókúrát, inkább ahogy te is írtál sok mozgásra gondolok. Legközelebbi uszodánál van gyermekfigyelő is, talán jövő héten egyet kipróbálnám.

Ákosbenianya: A fogyókúrára oolongtea is ajánlatos. Régen én sokat fogyasztottam, nem fogyi miatt csak nekem tetszett az íze. Most inkább nem, pedig innám szívesen, csak magas a koffein tartalma.

Meteor: Köszi az infót. :) Bilimbót már gondoltam én is. MOMosról nem is tudtam. Majd egyszer benézek. Azon a környéken még Manóvárt és AuPair?t is majd szeretnék megnézni.

Viera: Én inkább este nem nagyon tudok álmos lenni, éjfél után alszok általában. Nagyon szeretek könyvet olvasni, és nem tudok abbahagyni…. Reggel mindennap 6-kor kelés.

Vicky21: Konyakoskóla! :shock: Én nem tudok ilyesmit inni, maga konyakot se kólát sem. Sörös vagyok. De lehet ettől jól tudnék álmos lenni. :wink:

Száva26: Köszönöm, azért gondolkodtál a bölcsiügyiben. :)

Holnap megnézünk egy kicsinyi családi házat Budakeszin. Nagyon kíváncsi vagyok már.
Megyek könyvet olvasni.

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


Vicky!

Erre most gyorsan válaszolok, mert utána elfelejtem:
Képzeld, én a Zoránnál alkamaztam a vizet kb. három éves korában.
Tiszta hiszti volt.
De: mint okos és lusta anyuka lévén, nem a konyhában zúdítottam rá a vizet (nehogy utána még nekem kelljen már felmosnom), hanem elvezettem a fürdőszobába és uccu neki, fogtam a zuhanyt és telibe szegényt.
Erre Ő: Anya! Ez hideg!
Én: Tudom.
Ő: Jó, akkor beülök a kádba.

Egyébént ő imádja a hideg vizet, reggel azzal mossa az arcát, kezét, fogát, ha lehetne, abban is fürdne. Hát én biztos nem bírnám hideg vízzel megmosni az az arcomat!

Szóval nekünk nem jött be a vizes nevelés. Csak a nevetés. :lol:

Erika

Kép
viera
 
 


Jó reggelt!

Hogy miket olvasok: konyak, sör.. :shock: . Na de anyukák :!:
Na jó én egy héten egyszer-kétszer este borozok. :lol: Imádom a fehér édes bort.
Csak tudjátok mitől félek nagyon? Mi van, ha az éjszaka közepén kell orvost hívni, mert volt már ilyen. És ha épp be vagyok csiccsentve? Ne gondoljatok rosszra, nem részegedek le, csak úgy, hogy még kellemes legyen. Hűha.
Borozás pedig csak akkor van, hogyha már minden csemete elaludt.

Száva!

Nekem lesz organzám, most varrják, talán a héten kész. Na de 14 méter é 3,8 m magas. Azt azért már biztos gyűri a mosógép. Azt mondta a csaj, aki varrja, hogy próbáljam ki, még vizesen felrakni vasalás nélkül. Ha szerencsém van kirúgja magát. Ilyen is szokott lenni. Ha nincs szerencsém, akkor lehet vasalni. Hát én már előre tudom: nem lesz szerencsém.
Már alig várom a függönyt és hogy rakhassak fel képet róla.


Most tényleg megyek, majd reagálok mindenkinek, Zorán elment oviba. Akkor nagyobb nyugi van.
Most megint nem tudok aludni. Mit tudok tenni? Hát vasalok :roll:

Csáó!

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!Mi a vihart csinálsz Te3 ilyen korán? Nem tudsz aludni?
Én is csak az ádes bort szeretem, de csak a nagyon édeset. Mindig kinevetnek, mert a legexluzivabb borra is fintorgok, mert az ugye száraz, fanyar. Nekem csak a tokaji szamorodni, vagy 5-7 puttonyos jön be. a vörösbolt meg csak édes szőlőlével tudfom meginni. most apa vett sz
raz bort és vettem hozzá feketeáfonyaszörpöt, de el van dugva, nehogy a ygerkők meglássák, mert tuti kérnének, és oda lenne a 7 évs vizivás.

A mosópor SA8(4-5 ezer körül), a folttisztitó spray Pre Wash. 1000-1500 ft körül), de hónapokig elég. Most léptem be pont azért, hogy tudjak renelni, mert egy csomó mindent lehet rendelni amwayen kivül-pl biocuccokat-rizstej, pehely stb, mert a biopiac is partner. Kedvezményes minden és házhoz szállitják. És benne van egy vitaminis cég is, az is nagyon jó.
Vettem felmosót is(LOC), mert Beni rágja a felmosórongyot és nyalja a követ-meg fürdőszobai speciális LOC-t is, mert nem birom már a kemikáliákat. Ja meg mosogatót, mert mindig az a kényszerképzetem, hogy a tányéron maradt mosogatószermaradványt mi a levessel megesszük(hiába öblitek tuti marad rajta), és ezért saját megnyugtataásomra vettem mososgatót is. Most még az újdonság erejével hat rám, igy eddig bejött nekem.

Látom közben a képdolog megoldódott!!!

Egy két nappal korábban szólj ha legközelebb jössz és talizunk!!!

Kmammy! Mi az a tea? hol lehet kapni, milyen hatása van?oolong?

Gab! Fel a fejjel! ennél már csak jobb lehet!!!!!

Száva! nálunk is nagy kiforgások mennek pelusozásnál, minden szinészi képességemet latba kell vetnek egy -egy pelenka felvarázslásánál. Komplett előadást néz végig az úr, mire rákerül a pelus. sokszor 3 felvonásban, mert megunja, épp a vége előtt, igy újra kell kezdenem,a feneke alá igazitanom...ááááá.

Vicky! Hú, jó kis helyzet lehetett, tényleg hogy hozzászoktunk már a civilizációs vivmányokhoz!Sötétben kédból ki, olyan mintha hirtelen vakok lettetek vonla. Nekünk mindig oda van készitve az ajtónál a kulcsos polcra egy elemlámpa-de még sosem borult ránk a sötétség.

Meteror! Javaslom ezentúl mindig próbáld ki a beadandó dolgot másik ugyanolyan papiron, eszközökkel. Bosszantó egy helyzet.

És végül megosztom veletek egy örömömet(nem kistesó)-vettem téli csizmát, ráadásul kettőt, összesen 7 ezerért. azért örö9m, mert 25-15-10 ezerért próbáéltam nekem tetszőket-hosszú szárú, fekete, lapos sarkú, vastagon bélelt bőr. Nem volt, mert most a vagány csatos a divat. erre belebotlottam egy igaz műbőr,olcsó csizmákat arusitó üzletbe, és pont 1-1 darab volt a méretemben, de nem tudtam dönteni, igy mindkettőt megvettem!!!Olasz, de ott is a gagyibb kategória. Babakocsizni jó lesz télen(mindig belerugok a fékbe, meg rámgurul a kerék).Na szóval 25 helyett 7 ért van 2 csizmim. Az egyik vagányabb, a másik nőcisebb, mindkettő vastagon bélelet, mert nagyon fázós vagyok.

Mindenkinek szép napot!
Andi

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianyu!
Én sem tudom mi van velem, hogy ilyen hajnali bagoly lettem. :shock:

Én ezeket a puttonyosokat nem szeretem, nekem az már túlontúl édes.
Ami nekem finom és még olcsó is, a BB édes fehér bor.

Akkor hol is lehet venni ilyen folttisztító sprayt? Nálad, vagy neten? Ha nálad, légyszi postázz nekem utánvételben.

Vonalzók és képek miatt Gabit dicsérjétek, neki jár a bók!!!!

Vicky!
Fenti mondatot Neked is írom.

Nálunk a pelusozással nincs semmi gond. Szépen tűri, utána felállunk (mármint Nonó) a pelenkázón és összeölelkezünk. Imádom!!!! :)

Erika

Kép
viera
 
 


Viera:
Tudom, hogy Gab csinálta, láttam a próbálkozásokat, azért is tettem gonosz módon a gratu mögé egy kacsintós emotikont.... :oops:

Én a bort semmilyen formában (na talán vörösboros kólaként) nem szeretem.....Azért furi így reggel már alkoholról értekezni....Ez nem egy babás oldal???? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Anya, már megint fényképezel????

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Gabi!

Beküldtem a gyerkőket az nlc-re. Az írják, hogy csak moderátor után lesznek láthatóak. Ez mit jelent? Te már látod a lurkókat a galériában?

Erika

Kép
viera
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?