Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Isten éltesse Petrát és Julkát!!!! Kép

EllimamiKép
Ezzel a függönnyel már én is régóta szemezek, annyira kedves Kép, de most még nincs hova tenni, ezért nem is vettem. Kép

Zulu
Naggyon-naggyon tetszett a "számítógépező" gyermekeid. Kép

bocsi, hogy csak ennyi voltam, alig van szabadidőm. vagy séta, vagy "gyerekleszedés" a veszélyes helyekről.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket, a fiúknak sok piros tojást, a leányzóknak sok-sok locsolót kívunk:

Kép

Anita és Robó
anita77
 
 


.
andy78
 
 

 
 

.
andy78
 
 


Sziasztok!

Minden babónak NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK
Kép

És mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok.
Kép

Én igy utólag örülök, hogy nem mentem a talira megusztam, hogy Márk nem kapott el semmi nyavajátKépKépKépKép

Gömb: Ha jól emlékszem te kérdezted, hogy melyik oltást kapta Márk. A 15hónaposat kapta múlthét hétfőn.

Nekünk is ugyanilyen függönyünk van. Márknak a kedvence mindig elmutogatja rajta, hogy hol ki van a malacka a kedvence meg a zümzüm (méhecske).KépKépKépKép
Kép

Holnap mi is megyünk vendégségbe.
Minden lánynak sok locsolót.
Fessettek szép hímestojásokat.
Kép

Puszi
Andy&Márk
andy78
 
 


Hali csajok!Kép

Miszike,
bocs, tényleg figyelmetlen voltamKép. Mentségemül csak azt hozhatnám fel, hogy én nem láttam orrfolyást a talinKép, így csak a lappangásra és egyszem szénanáthás Daninkra hegyeztem ki a mondandómatKép.
De egyébként teljesen egyetértek Momoval, ezeket a közösségi cuccokat törvényszerű, hogy elkapják előbb-utóbb, és ez nem is olyan nagy baj, mert erősödik az immunrendszerük, és később, a tényleges közösségbe kerüléskor sokkal ellenállóbbak lesznek. Én mindig ezzel vígasztalom magam, ha betegek a skacokKép.
Bekicsaj gyógyuljon meg gyorsan!Kép

Momo,
engem azért egy cseppet megnyugtat, amit süvöltöző boszikáidról írtálKép. Már azt hittem, csak az én gyerekeim visítanak egész nap hol együtt, hol felváltva...
Legzsebebb gyermeked hogy van? Nem mocorog még?Kép

Zsuzsó,
alvás éljenéljen!Kép De mint látom, nem felhőtlen az örömKép. Nálunk detto ez volt, most már azért jobb, mert Malac csak egyszer ébred, amikor átjön hozzánk.
Nyugi, nálunk is csak egy árva Micimackó (igaz, nyuszinak álcázottKép) árválkodik a gyerekszoba ablakában, egyszerűen sem időm, sem energiám díszítgetniKép. Pedig karácsonykor olyan felkészült voltamKép.

Kangi,
ajándékalternatívákon jót kacagtamKép.
Julcsinak is gyors gyógyulást kívánok!KépKépKép
Holnapra meg szép, sirokkómentes időt!

na pusszancs, megyek tentikélni, holnap is mászkálunk egész napKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

ezt a linket az Indexen találtam, gondoltam, felteszem ide is.
http://www.kocsiszsolti.net/

puszkaKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Császtok Kép

Momo Kép
Süvöltő boszik, hujjuj ... De gyönyörűek, ez a lényeg! KépKépKép

Igazi húsvéti kép:

Kép

Persze elcsakliztuk tőle, de olyan aranyos volt, egész képsorozat készült "A csokitojás romlása" címmel Kép

Jó éjt, és előre is köszi az időjárásdrukkokat! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Nade Kangi!!!!
Mi bajod a lakkbőr melltartóval és a kis korbáccsal???? KépKépKép
Édes a csaj! A sorozat hol látható???

Ajándékos történetek nagyon jók!KépKépKép

Beu
beu
 
 


Egy kis elmenybeszamolo a mai naprol:
Total elfaradtam, pedig csak Heidelbergben voltunk, es csak ket gyerekkel! De sajnos csak egy babakocsival! Mind a kettot vinni kellett volna, mert Gyurit nem lehet feken tartani! Vittuk a hati hordozot is, de amig Mikit egyuttes erovel probaltuk belegyomoszolni Gyuri beugrott a szokokutba! Pedig csak egy fel percig nem figyeltunk ra! Jott vissza nem is bunbano keppel, hanem mint aki tudja, hogy most aztan lesz nemulass! Igazabol mar annyi ilyet csinalt, hogy mar nem tudok haragudni ra! Persze nem volt nalunk valtoruha, a fene se gondolta ezt elore! Az egy ora alatt megtett utat rohamleptekben tettuk meg visszafele, a C&A-ig, es vettunk egy gatyat, meg zoknit neki! A zokni oke, amugy is kellett, mert nott egy csomot a laba, de gatyabol epp egy hete turtam egy rahedlit tavaszra- nyarra, igy nem hianyzott ez az ujabb kiadas (mert ennyibol pont 8-9-et vehettem volna a piacon, amit nem sajnalok...ezt viszont ugyis kilyukasztja majd meg 1-2 heten belul, ahogy ismerem, es akkor engem majd megut a guta)!
Aztan az ismeros setaloutcan immar harmadszor is vegiglejtettunk, es megrohamoztuk a varat! Kozben parszor etettunk, ketszer pelenkaztunk, jatszotereztunk...
A varat a mocskok persze egy hegy tetejere epitettek, neha olyan erzesem volt, hogy epphogy nem fuggoleges a macskakoves, gorongyos ut! Szegeny apjuk is leizzadt, mire hatan Mikivel kozos erovel feltoltuk Gyurit a babakocsiban. Addigra mar faradt volt, es nem akartam, hogy ujabb hulyeseget csinaljon, inkabb a kocsifogsag!
A viszontagsagok ellenere jol ereztem magam, remelem a tobbiek is! Alvas csak hazafele volt a kocsiban, este 6-kor! A setaloutca uzleteiben el tudtam volna nezelodni egy egesz napot is, de ezt majd maskor, es nem gyerekekkel!
Sutes-fozes ismet elhalasztva, most kb. egy zuhanyzasra van meg erom, es aztan bezuhanok az agyba!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kép

Kesobb ebben a szokokutban setalhatott par lepest. Mi mar csak csurom vizesen lattuk viszont! De remelem a beallitas tetszik! Kép

Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu,
Mer´ neked van? Kép

Kangi,
Ja, ja, arra a sorozatra en is kivancsi lennek!!!
Nalunk holnap jon a nyuszi!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok. Lányoknak sok locsolót, fiúknak sok piros tojást!

Tali+betegség: na látjátok, ezért hiányzunk mi mindig. Ancsi október óta edzi az immunrendszerét, elég neki a család meg a családi talik. Piszok kiváncsi leszek, oviban mennyit fog hiányozni!

Mindenkinek jobbulást! Kanginak jóidőt!

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nya császtok csajok Kép

Olyan jó a képeket nézegetni... Kangi, Netropi azzal a csokitojással KépKépKép
Szorítok nektek, hogy jó időtök legyen. Ha sütni fog a nap, nem lesz semmi baj Kép Meg szerintem mindenkire ráfér egy kis természetbéli feltöltődés Kép Rád is Kép

Jó sokan vagytok betegek - nem azt mondom, hogy Ancsa nem szortyog egy icipicit, de ezt inkább az időjárásnak tudom be Kép Viszont láza nincs, étvágya mint 5 másiké....

.....bocs, már megint itt maradt az üzi. Így jár az, aki kapkod. De közben betettem egy sütit sülni Kép Muszáj, eddig nem jutottam hozzá Kép

Most üzi megy, aztán még esetleg visszanézek, de valószínűbb, hogy csak holnap.

Beteg babáknak sok-sok gyógypussz, remélem, holnapra mindenki alkalmas lesz a tojáskutatásra.

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


Zsuzsi!
Csak titokban vágyom rá! Kép Kiélhetném a hataloméhségemet! Kép
Jó kis kirándulás! KépekKép
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Leszter! Urszila!
Petrának és Julkának boldog szülinapot.

Nálunk is van egy pici orrfolyás, de annyia minimális, hogy csak néha kell egy kicsit megtörölni. Dokinéni szerint a barihimlő miatt gyengült csak le a két kisebbem.

Megyek, mert ébredeznek a csemeték.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Jaj, mindenkinek kellemes ünnepeket.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Hali Csajok!

Na, nekünk is kijutott kis Heimpál tegnap... Rohantunk Danóval, mert reggelre belázasodott (37,8, bár nem volt talin) és fájlalta a pocakját, és nagyonnagyon furcsán feküdt... semmi rosszalkodás, semmi rohangálásKép. Szal mentünk, a sebészetre, pocaknyomkodás, sírásrívás, UH. Szerencsére nem találtak semmi bajra utaló jelet, így hazaengedtek minket, hogy ha rosszabbodna a helyzet akkor irány a kórház. Mire hazaértünk jól felment a láza (9,5), így fürdőkád lett a vége. Aztán átaludta a napot, este evett tejbegrízt és átaludta az éjszakát is, igaz kicsit nyugtalanul, de én nagyon elégedett voltamKép. Ma már láztalan, és rosszalkodikKépKép.

Na megyek is, mert szétszedik a házat...
Képek nagyon jók (babások, függönyösök, miegyebekKép)

Na pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Ekkora pangast is reg lattam a topikban! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Húúúú látom, mindenki előre alszik, hoyg jól bírja a locsolók rohamát Kép

Aztán ügyik legyetek holnap kislányok, kisfiúk és anyukák Kép

Csók :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

Latom mindenki a locsolkodokat varjaKép

Kellemes Husvetot Kivanunk mi is mindenkinek.
Kép

Nalunk nuku husvet hangulat, amihez nagyban hozzajarul, hogy a mai az munkanap.
Hetvegen semmire nem volt idom. Megerkezett egy kedves ismerosunk es neki segitettunk, hogy a legszuksegesebbeket megvehesse az itteni elindulashoz.

Momo,
Story a boszikrol ismeros.
Nekem neha olyan erzesem van, hogy meg a kozos nyelvet is kifejlesztettek, mert pl. tegnap a vacsora kozben gajdoltak egymasnak es oriasiakat rohogtek kozben, mikor kerdeztem a fiam mit csinalnak, a valasz: EZ a mi dolgunk!!

Zsuzsi,
Hat Gyuri az en idegeimet mar kikeszitette volnaKép Kepek arikKép

Kangi,
Hogy sikerult a somloi kiruccanas? Kepsorozat mikor lathato?

Tenyleg lanyok, ujra, valaki dobjon meg egy linkkel a tarhoz, mert hiaba probalkozom nem megy, ja es ha jelszo kell azt is PLEASE!!!!!

Gomboc,
Hogy vagy, anyosod?

Magdi,
De jo, hogy elmult a bari allapotKép

Most menek, mert a fonok csoszogasat hallomKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Betegek remelem gyogyulnak ugyesen!

Elli
Nagyon jo a fuggony.

Urszila
Nagyon helyesek vagytok.

Zulu
Hazassagi evfordulohoz gratula. Ajandek Kép Kép

Kangi
Na mizujs? Milyen volt? Meggyogyult Julcsilany? Kep Kép

Zsuzsi
jok a kepek. Mit vartal? Ha egy sima kirandulas lett volna, rogton eszedbe jutott volna,hogy itt valami gaz van Kép

Csucsuka
Remelem Danoval azota semmi gond!!?

Gomboc
Mi ujsag??

Lanyok
Majd ha visszajottetek topikolni kicsit dobjatok fel, mert belesullyedtem a depi mely vermébe Kép Biztosan ez az ido...mara kirandulast tervezgettunk,hogy kicsit kilabaljak, de esett vegig. Jazi atvaltott par napja ordito-sivito kisordogge es szinte sehogysem lehet lenyugtatni. Idonkent ezt hajnali 3kor gyakorolja... Kép Szoooval pliiz egy kis enerdzsit vagy valamit, mert nagyon Kép van....
Pecsi forumban senki nem ajanlja a fluor tablettat.Itt sem adagolja senki a gyerkocnek??????
Norka
norkini
 
 


Csak erre az oldalra futotta az időmből.

Angi,
15 ezret mondott a doki. Nem tudom, hogy ez a támogatott vagy a teljes ár, és milyen készülék.
Építési engedélyKép hurrá!

Tüni,
Köszi, remélem hamarosan lesz sajátom.
Visszadátumozás? Nem úgy néz ki a főorvosKép Azért megpróbálom.

Elli,
Úgy legyen, történjen valami nagyon jóKép
Függöny szupi lett, ügyes vagyKép

Urszila,
Képek szuperek, leányzó csiniKép

Miszike,
Szerencsére Roninak nincs semmi bajaKép
Nyuszik a nagyinál vannak (9 kicsi). Hozhattunk volna, de mit csinálnék vele egy lakásban?

Zulu,
RánctalanítóKép

Kangi,
Húsvéti képKép Mekkora csokitojás! Roni szerencsére nem kapott csak egy csokinyulat, azt is az apja ette megKép

Zsuzsi,
HeidelbergKép Egyszer voltam arra egy konferencián. Talán egyszer eljutunk családilag is.
KépekKép

Szombat-vasárnap Veszprémben voltunk barátoknál. Roni a két sráccal hamar megbarátkozott (nem úgy mint a talin). A kisebbikkel még hadakozott is, ha az elvette tőle a játékotKép
Ja, és mintha azt mondta volna a labdára, hogy 'adda'.

Maci_2
maci_2
 
 


Lemaradt:
Minden betegnek jobbulást!

Norka,
Kis energia:+++++++++++++++++++
És jókedv:KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Nekem sincs túl jó kedvem, de mindegy.
Veszprémi barátaink adnak a gyerekeknek 1/4 g-os Zymafluor-t (sehol nem lehet kapni, Pesten mi hajtottunk fel 2 dobozzal). Úgy tudom a víztől függ, hogy kell-e adni. Kérdezd a gyerekdokit. Nekünk nem kell.

Maci_2
maci_2
 
 


Most jöttünk haza nagyiéktól, skac begyűjtött egy halom csokitojást és összehaverkodott a szomszéd kisfiúval, aki egyidős vele, én meg örültem, mert nyáron megyünk le hosszabb időre, lesz majd mit csinálni.

Miszike hozzászólása nekem rosszul esett, mert én nem akartam beteg gyereket a talira vinni.
Én leírtam már, de leírom mégegyszer, hogy a talira menet a kocsiban jött rajta ki az orrfolyás, ami aztán el is múlt, mert azóta sem ült a kocsimban.
Teljesen más ügy miatt (a szájizom gyengeség miatt) látta Őt egy doki a tali előtt hétfőn és a tali után csütörtökön is. Mindkettő alaposan kivizsgálta Danit és semmit nem mondtak, hogy beteg lenne, sőt csütörtökön direkt elmeséltem ezt a kocsis orrfolyós történetet, de azt mondta, hogy szerinte a por az oka, mert nincs semmi se a torkában, sem a tüdejében és a nyirokcsomókat is rendben találta.
És azóta sincs semmi baja, az orra se folyt már aztán kedden sem egy kicsit sem.
És ennyi erővel én is lehettem volna vírus gazda, mert csütörtökre tök szarul lettem, vagy vádolhatnék én is mást, hogy kitől kaptam el. De szerintem vagyunk annyira jóban és szeretjük annyira a saját és a más gyerekét is, hogy betegen nem vinnénk sehova.

Most csak ennyi voltam, mert tök szar kedvem lett, majd jövök,ha nem a negatív hullámokat
zúdítom rátok.

Réka
muki
 
 


Ja még annyit, hogy a szájhúzásra azt mondták, hogy úgy néz ki így marad, utolsó reményem homeodokinéni, aki bíztat, hogy van reményKép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Urszila, boldog elso szulinapot Julkanak! Volt buli?

Leszter, boldog szulinapot Petranak!

Zulu, boldog hazassagi evfordulot! Krem Kép, de legalabb eszebe jutott a parodnak.

Norka, jobb kedvet neked!

Maci, cukornezo Kép

Orsoly az en kezem es labam is nagy en meg alacsony vagyok Kép

Reka kisbarat Kép

Tali es betegseg, tulajdonkeppen bura alatt parnazott szobaban is fel lehet nevelni a kolkoket, de nem erdemes! A szomszed kissracot a szeltol, naptol, esestol meg mindentol ovtak az eredmenye az lett, hogy ismetelnie kellett az 1. osztalyt (akkor kerult eloszor kozossegbe) a sok hianyzas miatt!

Nem tudom lanykoromban, hogy viseltem a majd 80 locsolot, most 4 utan rohantam hajat mosni Kép

Na eldugulok Bori nagyon rosszul alszik, nem latok bujdogalo fogacskat megis orankent felsir. Napkozben semmi baja vidam, be nem all a szaja.

Betegeknek jobbulast!

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Jaj, jaj, depi hess mindenhonnan! Norka, Réka, Maci! Először tőletek!Kép

Norka! Tarts ki, pénteken már ott is vagyunk,és viszünk jó kedvet, napsütést!!!! Addig egy kis előleg+++++++++++++++++++++++

Réka! Ne már, hogy rossz kedved legyen! Dani szájhúzással is nagyon szép és édes.

Ari! Nálunk csak a család locsolt, de én is mennék hajat mosni, ha lenne időm. Én nem tudom miért, de a hajmosásra sose jut. Talán mert olyan hosszadalmas a szárítás ennyi hajjal! Kevesebb hajat akarok!!!!!

Zsuzsi! Háromfiús családban hogy telt a húsvét?

Angi! Küldök mélt a jelszóval.

Kangi! Milyen volt???? Fotókat kérünk!

Zulu! Sok boldogságot nektek! Olyan jó kis család vagytok!Kép

Betegség-tali. Már napok óta ezen gondolkodom. Azt hiszem mindenkinek igaza van: bárhol elkaphatják, erősödik az immunrendszerük, ne oviban, suliban találkozzanak először a vírusokkal. Mindezek ellenére én azért ha taknyos, inkább nem viszem társaságba. (Réka! Nem arról van szó, ha egy nap öt percig folyik az orra!!!!!Kép) Épp azért, mert annyi helyen elkaphatják, legalább az én fiam ne ragassza át a többi babára, másrészt azért, mert nem biztos, hogy ami az én gyerekemnél csak egy orrfolyásban jelentkezett, másra nem lesz rosszabb hatással. Lőrinc a tali után megtaknyosodott babák közé tartozik. Nem mintha örültem volna neki, de egész télen ez volt, függetlenül attól, hogy volt-e tali, vagy nem. Csak azt hittem, már vége. De hál'istennek más baja nem lett, úgyhogy én nem orrolok senkire. Meg nem is láttam taknyoló babót. Kép Legyen az a végszó ebben a beszélgetésben, hogy vigyázzunk a magunk és egymás babáira, de kizárni úgysem tudjuk azt, hogy passzolják egymásnak a bacikat.
UFF! Szóltam!Kép

És mik történtek velünk!!!!!!

Lőrinc jár!!!!!!!KépKépKép
Beu pedig átvezetett Budára!!!!!!KépKépKép

És ami rosszabb: betörtek a tárolónkba és elvitték apa borgyűjteményét és az utazóágyat! (Meg még néhány apróbb dolgot.)Kép

Tojáskereső Lőrinc:
Kép
Kép
Új szokás: nyelv kidugKép

Beu
beu
 
 


Ja, és elfelejtettem a másik fontosat! Lőrinc átaludta az éjszakát!!!!!

Nem tudom, emlékeztek-e rá, hogy mit szenvedtünk, hogy már fektetés után egy órával felkelt, aztán zsinórban többször, és nagyon szenvedett a szelektől. Szóval elolvasva amiket írtatok, korábbra tettük a vacsora idejét, és az hozta meg a javulást. Legalábbis úgy tűnik. Köszönet nektek, drága barátnőim. Kép
Meg biztos jót tesz az is, hogy többet mászkálunk, többet van levegőn.
Jó éjt, Beu
beu
 
 


Sziasztok!


Remélem a lányok közül senki se hervadt el.
Bár Én legszívesebben kiírtam volna a kapura, hogy "fertőző lakás" kérem kerüljék a látogatást.

Szóval a legutólsó hír magunkról az volt, hogy Dorkát viszem a Dokihoz, mert hazaküldték a bölcsiből, kötöhártya gyulladás, és középfűlgyulladás volt a diagnózis. Pénteken újra a dokinál kötöttünk ki, mert elfogyott a szemcsepp és nem múlt el, és elég csúnyán köhögött.
Na ennek tetejébe estére hozzám is ki kellett hívni a házidokit, mert olyan sz@rul voltam, hogy na, jó kis torokgyulladásom volt, 39-40 fokos lázzal, szombat vasárnap nyomtam az ágyat Dorka apjával volt, el voltunk különítve, én gyakorlatilag clatafánon éltem enni nem tudtam annyira fájt a torkom, hogy nyelni nem bírtam, orromon nem kaptam levegőt, hétfön délig bírtam utána irány az ágy, ma már egy kicsit jobban vagyok, a torkom hellyett a fülem fáj, és egy kicsit rosszul hallok rá...

Holnap meg dolgozni kellene menni, mert már múlt héten is blicceltem egy napot.Nem néznék jó szemmel.

Manó: Segíts légyszi mekkora rucikat hord Emma?

Orsoly:Ha erre jársz akkor benézhetsz ám, mostmár van különbejáratú kapunk is..

Szóval ennyit a pillanatnyi helyzetről.

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Én jól eltűntem. Egyszerűen képtelen vagyok írni, olvasni.Kép
Azért útolag is minden szülinaposnak gratulálok.Kép

Elli, Andy,
hol vettétek a függönyt? Annyira tetszik, gondoltam lecserélem a gyerekszobait. A lányomnak most úgy is a Micimackó a kedvence.

Minden beteg babónak és anyukának jobbulást.

Kisvuk, (Tina)
tkriszta
 
 


Megint csak félkézzel, Danát nagyapó lekapcsolta. A mi húsvétunknak semmilyen húsvéti hangulata nem volt egxáltalán, de valódi víruscsere volt. Különböző köhögő, tüsszögő rokonok csókolták egymást végig és kapták karjukba a legifjabbakat - Abigél ebben a sorban csak a második. Ezért jártuk be az országot, és hallgattuk a kocsiban az üvöltő gyerekeket Kép
Majd még próbálok jönni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Mostanában ritkán járok erre, amit nagyon sajnálok, mert jó kis társaság, de egyszerűen annyira gyorsan pörög ez a topic hogy esélyem sincs követni, ha meg nem tudok mindenkire reagálni az olyan rossz.
Most is csak azért jöttem, mert látom hogy az esetleges talin elkapott betgség kissebb port kavart a tárasaságban. Én Emmával rendszeresen járok társaságba (bölcsi játszócsoportja, játszótér, játzsóház) és cska azt tudom nektek mondani hogy az ilyen esetk elkerülhetetlenek. Egy sima kis orrfolyásaal én is leviszem Emmát, mert nem valószín hogy komolyabb dolog lesz beleőle. Egész télen szinte za össze játszóba belépő babának folyt az orra, és soha egyik sem lett beteg (rgyszerűen ahogy ahidegből bejönnek a melegre folyik az orruk, vagy ahoyg tavaszodik szénanátha is előjön), ugynaígy egy kis köhösés semfeltétlenül betegség jele. Viszont most pár hete egy csopmó bababeteg. Emma is és én is elkaptam tőle. Most ilyen időszak van,a levegőben van, hiszen felmelegedett az idő és felééedtek a baktériumok, vírusok. Egyáltalán nem biztos hogy mindnki a talin szedte össze.
Aki nagyon fél az ilyenketől egyet tehet, hogy kis se mozdul alakásból vagy a kertből agyerekkel, de tapasztalatból mondom hoyg abölcsiben azok a gyerekek a legbetegesebbek akikről büszkén mesélik a szüleik hogy még eddig soha nem voltak betegek.
Úgyhogy szerintem nem érdemes ezért bárkit is hibáztatni, vagy keresgélni hogy ki hozta be a vírust, bízzunk anniyra egymásban hogy sneki nem viszi a naygbeteg gyerekét társaságba, de egy ksi orrfolyással azért nem hiszem hogy ne lehetne otthonról kimozdulni.
Persze ez az én magánvéleményem, én bevallom nem szoktam az ilynekből nagy ügyet csinálni (igaz hogyvolt is Emma beteg már jópárszor, szerencsére sose komoly, kis nátha, torokfájás). És remélem nem vezsitek ezt most betolakodásnak, hiszen mostanában alig írokKép

Réka!

Még neked akartam annyit írni, hogy én is loptam így a profiból, csak negem nem kaptak el! Tök ciki volt mikor az utcán észrevettem,d e nem mentem vissza. ráadásul nekem a babakocsi ernyőrészén volt a cucc, szóval a pénztáros orra előtt toltam ki, neki se tünt fel.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, és még valami eszembe jutott. amikor télen a másik (nagyobbakKép) topikkal télapó bulit rendeztünka kölyök parkban ugyanez volt. egy csomó baba teknyos lett tali után. Általábna zaok a babák, akik amúgy nem sokat járnak társaságba. Az egyik babának gyengébb az immunrendszere minta másiknak, lehet hogy egy kósza vírus ami az egyiken tünetet sem okoz és később sem jön ki, a másikon lázat és náthát hoz.

M.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Mi is túléltük a Húsvétot, volt nagy jövés-menés, kicsit lefáradtamKép
Most nagyjából végigolvastam mindent, majd igyekszem visszarázódniKép

Talin terjesztett kórsághoz már csak annyit, hogy a múltkori hozzászólásomban én se arról beszéltem, hogy nosza vigyük a lázas beteg babót a többi közé, mert csak jót tesz az immunrendszerüknekKép Viszont egy sima kis orrfolyás miatt akár egész télen bezárkózhatna szinte minden gyerekKép

Kangi,
na milyen volt az idő? Tojásgyilkos nagyon édesKép Nálunk Zsebi tömött magába egy nyuszifület...alufóliástulKépKép

Zulu,
legzsebebb gyermekemre nem sok időm jut odafigyuszolniKép, de mostanában már gyakran olyan érzésem van, hogy ficánkol a kis porontyKép Viszont az már nem olyan nagy öröm, hogy megjött az étvágyamKép, no meg az ünnep, ma a mocsok mérleg 1,5 kg pluszt regisztráltKép

Beu,
tojáskereső Lőrinc nagyon falatKép BetörésKép...ilyenkor azért mindíg szeretném kezeim közé kaparintani az elkövetőt, hiába a törvénytiszteletem.

Csucsuka,
örülök, hogy csak a riadalom volt nagy, a kis beteg gyorsan felépültKép

Zsuzsi,
kalandjaidat olvasva hálát adok az égnek a sok lányomértKépKépKép
Skacok nagyon helyesek a képekenKép

Norka,
fel a fejjelKép Ma reggel nekem se volt kedvem felkelni, főleg az ablakon kinézés utánKép Zsebi szintén mindenért üvöltős fejlődési fázisát tapossa, és ráadásként rettenetesen fél minden idegen arctól, főleg, ha pasiKép Erre csak az idő hoz megoldást...

Ja, Húsvét nálunk férjem teljes leamortizálódásával járt (nem én tettemKép), ugyanis az epéje beleszólt a nagy evészetbeKép Vasárnap majdnem ügyeletre mentem vele, annyira halálsápadt volt a fájdalomtólKép Na ennyit az ünnepi hangulatról...

mennem kell...

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

KisVuk: a függönyt én Kispesten vettem. A Soromponál van egy függönybolt és ott lehet ilyeneket kapni több fajta is volt de nekem ez tetszett.

Nekünk is jól telt a húsvét.
Márk örült az ajándékoknak amiket kapott.

Lörincnek gratula az átaludt éjszakához.

Márknak megszületett végre az 5.ik fogacskája. És napokon belül meglesz a 6.ik is, ha már azóta ki nem bújt mióta nem negedi megnézniKépKépKép

Na most lépek majd még jövök
Puszi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi, Magdi, Beu,
Koszike vegre van eleresem a tarhoz, ma lesz min csemegeznem.

Beu,
Lorinc tunderi!!!

Norka,
Fel a fejjel, egy kis napsutes hianyzik nektek szerintem, de latom Beu mar megigerte a szallitmanyozasatKép

Momo,
Legpicuribb mozgolodasaKép
Apa epeKép

Maci2,
Mail ment.

Andy,
Gratu az 5./6. fogacskahoz

Zulu,
Sok boldogsagot. AjandekKép, de nezd a jo oldalat nem felejtette el.

Tegnap a lanykam elindultKép. Igaz meg batortalan es csak akkor mukodik, ha mindket kezere szukseg van pl. Po megtartasahoz, egyebkent meg azert egy kezzel fogozkodik. Ovatos duhaj a szentem, egyenloreKép Bar tegnap kivadasztam a kukabol, az edenyek kozul es megakadalyoztam, hogy lenyalogassa a sart Apa cipojerolKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Réka,
már írtam, hogy sem téged, sem mást nem akartam a kérésemmel megbántani, sajnálom, hogy rosszul esett. Azt hittem, ismerjük már egymást olyan régóta, hogy szeretetben mindent meg tudjunk beszélni. Én csak annyit tudok, hogy a férjem játszott Danival és mondta, hogy milyen aranyosan hagyta megtörölni az orrát. Egyébként nem akartam bárkit is megtenni bűnbaknak, vagy rosszkedvet, lelkifurdit támasztani. Csak szeretném egészségesen megúszni a következő talit, amennyire ez lehetséges (persze mint már mondtam, a lappangó betegségekről senki nem tehet, de legalább ami látszik, azt küszöböljük ki.)

Momo, Ari, Manó,
én elfogadok minden nézőpontot, pl. ezt az immunrendszer-erősítőt is, habár nem értek egyet vele. Beki is volt beteg a télen, egyáltalán nem tartom "párnázott szobában bura alatt", de nem hiszem, hogy használ neki, ha benyalatok vele minden betegséget. Járunk rendszeresen baba-mama klubba, ami hetente van. Az összlétszám kb. 20 család, amiből mindig kb. csak 10-15 van jelen, mert a (kicsit)betegek otthon maradnak. Itt ez a szokás és így egész télen tudtak járni az egészséges babák. Mellesleg én úgy tudom, hogy ilyen kis gyerekeknél azért nem igazán javasolják télen+járvány időszakban a rendszeres társaságba menést(pl. bölcsi), mert 2 éves korukig fejletlen az immunrendszerük, és ez nem attól erősödik, hogy betegségből-betegségbe esnek, hanem ahogy idősödnek. Az anyatejet is azért javasolják két éves korig, hogy kiegészítse a gyerek fejletlen immunrendszerét, utána már jobban meg tudja védeni magát.

De már látom, hogy kár volt ezt az egészet megemlíteni, mert senki nem úgy értelmezi, ahogy én ezt el akartam mondani. Mégegyszer mondom: nem vádaskodni, kioktatni, dorgálni, lelkifurdalást kelteni akartam. Csak azt hittem vagyunk olyan jóban mindnyájan, hogy az ilyesfajta véleményt és kérést is meg lehessen osztani veletek.

Miszike
miszike
 
 


Hali Csajok!

Örömmel jelentem, eccerű gyomorrontás volt, felfúvodott a pasi a bombermacitól GRRRR. Nagyika azt gondolta, hogy az egészséges GRRRR. Ráadásul kidörzsölte a szájpadlását, megmég afta is nőtt a torka közelébe GRRR. De már jól van, nem bújik állandóan a fenekembe és átok rosszKépKép.

Zsuzsi, nem csuklottál? Rengeteget emlegettünk a párommal, nemcsak téged, hanem hős fiadat. Hogy van a lógó cafatotok? Szopi? Írtad, hogy nem nagyon kell neki...

Nálunk reggel hidegvizes locsolás volt, bár Danó meglocsolta apját meg a nagyapját isKép. Aztán állatkerteztünk, nyuszisimi is voltKép

Réka, remélem az ajakbiggyesztéssel is annyira lesz igaza a dokiknak, mint ahogy Dani nagyfejű! Arról nem is beszélek, hogyha nem szólsz, fel se tünik!!

Miszike, csak egy gondolat, télleg nem bántásból! De a többiek télleg a gondolataikat osztották meg veled, egymással (sima társalgási stílusban, ahogy mindigis, bármilyen témában. Azután, hogy te nagy piros betüket használtál. Ettől teljesen függetlenűl, remélem Beki jobban van már!Kép

Beukám, nagy gratula a kis tojáskeresőnek!Kép Na, ha eddig kevés időd volt, mi lesz most?Kép

Momokám, mocorog? És ezt miért is kell harapófogóval kihúznia Zulunak belőled??KépKép 1,5 kilónak meg épp ideje volt! (fúj gonosz malac vagyok, dehát te hízol én meg fogyokKép) Bocsika

Angikám, menőmanóhoz neked is gratula!Kép

Zulukám, látod mi csak zabálunk évfordulón (gondoskodtam róla, hogy legyen egy tavasszal és összel isKép), így nem kapok ilyen ajándékotKép, bár mást sem... Kangival meg vigyázzá, mert a végén súg az uradnakKép (bár én apasasodra képzeltem a bőrszerkótKép)

Na menek, szómenésem van, jó volt ma a suli, ZH 4 es lett, megint 2 ponttal maradtam le a jobb jegyrőlKép. Vizsgákra feliratkoztam, jó kis májusom lesz...

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka!

És ide mered tolni a képedet egy négyessel???? KépKépKép
(Igazából ügyes vagy!)
Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Ejnye, Csucsuka, hogy hogy csak negyes? Kép
Miki gyerek koszoni jol van, szajpadlasa ugy nez ki nem faj neki, ellenben a kibujoban levo fogai miatt nem eszik mar 3 napja! Seb beforrt, bar a latvany meg furcsa, de allitolag teljesen olyan lesz majd, mint ujkoraban! Legalabbis a mosolygo, jokepu dokik szerint! Legyen igazuk!
Orulok, hogy fiad jobban vagyon!

Angi, Beu,
Gratula a jarashoz! Most kezdodik csak igazan a nemulass!
Nyelvkidugo Lorinc Kép!

Momo,
Aszondjak lanyokkal a serdulokor nehezebb! Kép Mindenesetre meg nem izgultam nagyon, amikor Danit elengedtem a taborba! Kép

Haza is jott a gyerek tegnap, epsegben, taskajaban a ruhak 90%-a erintetlenul szepen osszehajtogatva, mint mikor elindult! Sajat bevallasa szerint hazaindulas elott megmosakodott, es at is oltozott! Kép Volt is egy kis lab- es honaljszaga az en 12 eves kiskamaszomnak! Most mar kezdem realizalni, hogy ezekbol a tunderi kis babaszagu fiucsecsemokbol elobb-utobb sorszagu, borostas hapsik lesznek.
Ja, es ma egesz delelott itt volt nala Roka Rudi, olelgette a wc-cseszet a gyerek! Nagyon remelem, hogy nem virus, hanem utszeli mekdonac! A ket boregernek nem hianyozna egy fogyokura!

Reka,
Ki a homeodokitok?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Csucsuka,
Timinek is volt némi gyomorrontása a sok csokiizétőlKép, bármennyire is igyekeztem előle elenniKép
Te csak ne kárörvendj az én elmalacosodásomnak, leszek én még nádszál karcsú, ha meg mégsem, majd a lányaimKépKépKép
Éltanuló fujjjKép Azért gratula hozzáKép

Angi,
gratula a kis totyogónakKép

Miszike,
ilyen sok embernél a véleménykülönbség elkerülhetetlen, de ez a normálisKép Igazándiból engem is a nyomatékosító piros betűk zavartak kicsikétKép

Réka,
milyen ajakbiggyesztés??? Nekem még fel se tűntKép Szerintem a dokik szava se szent, fel a fejjelKép

mennem kell szétcsapni...

Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsi,
akkor legalább addig élvezkedek, jó?Kép
Örülök, hogy Miki gyerek szájpadlása alakulKép
Dani fiad tisztálkodási szokásaiKép Engem meg Timi a napi többszöri átöltözéssel visz a sírba...remélem, elmúlikKép
Vírusnak meg hess-hess, a gyomorrontás tényleg családbarátabbKép

Ja, a legjobbat még le se írtam: itt volt a férjem fia pár napra, és egyből kibukott a mostanában otthon hallott vélemény a páromról. A fia egy pitiáner vita kapcsán szemrebbenés nélkül lehazugozta az apját, azt hittem, menten felrobbanokKép A gyerek meg egész idő alatt azt sasolta, mit is kell otthon jelentenie a mi anyagi körülményeinkről (lásd új autó, házépítés...) Hát nem mondom, hogy a szívembe lopta magátKép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Ez teljesen altalanos jelenseg elvalt szulok gyerekeinel, de leginkabb ott, ahol "uszitas" megy otthon! Ezert ne a gyerekre haragudj, ezt a peldat latja!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!



Beu, Nekem konnyu a Pistike frizurammal Kép Jaro Lorincnek gratula

Angi,kukavadasz csemete Kép A mi konyhai szemetesunket is bekoltoztettem a spajzba.

Momo, ficankolo legzsebeb Kép Parod epeje Kép A husveti kajak nem kifejezetten epe dietesak.

Andy fogacskak Kép

Zsuzsi, Kristof is kepes lenne ugy kimaszni 1 ora azas utan a kadbol, hogy szappant tusfordot nem is latott Kép Talan attol felnek, hogy elkopnak!Kép
Szokokutas furdo Kép Kép Miki javulasaKép

Bori ma 12 -5 ig gyartott 8 kakis pelust. Nem fajt a pocakja abba sem hagyta a jatekot csak trottyantot. 5 ota semmi remelem ennyivel megusztuk!
ari
 
 


Bocsi az alairas lemaradt!
Ari
ari
 
 


Sziasztok! Rém harapós kedvemben vagyok, nem is nagyon akarom továbbadni. Zajlik, mert úgy szép.

Csak beszámolnék arról, hogy Marcipán is ügyesen lépeget. Viszont szörnyen anyás. Papám affelől érdeklődött, nem felejtettétek-e elvágni anno a köldökzsinórt. tapasztaltok hasonlót?

s
sofka
 
 


Sofka,
Neha en is menekulok Miki elol, mert ha meglat, jaj nekem! Nyujtja a kezet, sir, ha a kozelebe erek mar vetkoztet is! Es par napja megint csak cici, de az egesz nap! Fogjuk a fogzasra! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi, és ha mind kinő Nekik, majd elrágják maguk azt a zsinórt?

s
sofka
 
 


Elobb- utobb biztos! Peldaul Daninak nem hianyoztunk, es meg maradt volna szivesen a taborban! En meg nagy naivan azt hittem, hogy honvagya van szegeny gyereknek!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?