Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma nagyon szép időnk volt. Voltunk is kint sétálni egy nagyot, és az Ádám ezt egy három órás alvással jutalmazta meg! Hurrá!Kép

Nekünk egyre rosszabbak az éjszakák. Már másfél két óránként kel az úrfi. Mindig kap egy kis cicit, és attól megnyugszik, és utána vissza alszik. Lassan olyan vagyok mint egy zombi. Eddig is olyan volam, de most még olyanabb.Kép

Ádámot esti lefekvésnél beteszem a kiságyba altatás céljából. Eddig előbb utóbb elaludt, úgy hogy énekeltem-dúdoltam neki, közben simogattam az arcát. De tegnap ez a módszer nem vált be. Próbáltam ölben elaltatni, ez ált. öt perc, ha beválik ez a módszer, ezúttal nem. Feladtam, jött apája, ő is probálta az ölben altatást, ez neki ált. 3 perc, neki sem jött be. Kijött a szobájából, hogy feladta. De csönd volt nála. Két perc múlva bekukk, és áll az ágyban a rácsba kapaszkodva. Így állt kb. 20 percen keresztül, mígnem végkimerültségében eldölt és elaludt egy mukk nélkül.KépKépKépKép

Jégvirág
Én igenis válaszolok neked!
Köszi a képet nagyon aranyos. Láttam már valahol, és akkor is nagyon tetszett.Kép
Mi újság a kis Grétivel? A hasizma már kockás? Képeket kérünk! A tanulásal kacsolatban, meg kitartást. Biztosan megfog térülni a belefektetett energia !Kép

Látom mindenki karácsonyi lázban ég.
Kép
Képzeljétek meghívtak a karácsonyi vacsorára a munkahelyemről, ami minden évben hagyomány. Most vasárnap lesz ott abban az étteremben, ahol a párom is dolgozik. Eddig hárman voltam, ez lesz a negyedik, de most már más viszonyban. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Még gondolkodom, hogy Ádámot vigyem-e. A munkatársaim biztos, hogy örülnének neki, de egy kicsit későn kezdődik este fél nyolckor.

Szilvi
hüpi
 
 


Sziasztok!

Meg vagytok dícsérve, szép a termés délután óta.Kép

Lorca,
Ákos nem adja fel, harmincadjára is kinyomja magát, és közben már sír mert elfáradt. De ha nem vetek véget neki (a kinyomásnak, nem ÁkosnakKép), akkor csak csinálja tovább.
Szerencsére a párom is sokat van Ákossal, nem szokta a fejemhez vágni, hogy nem csinálok semmit egész nap, csak hát attól, hogy fáradtak vagyunk, még mosogatni kell. Meg éjszaka is én kelek. Hiába hogy alszunk is vissza szopival rögtön, csak nem olyan az éjszaka, mikor 4x kell kelni, mint mikor végig tudtam aludni.

Dorka,
Boldog születésnapot!
Kép

Hüpi,
nálunk is hullámokban vannak alvós és nem alvós napok, biztos Ádám is rákap az alvásra újra.

Egyébként bejött nálunk múlt héten, hogy mikor új mozgást tanulnak, rosszul alszanak, mikor felállt Ákos először, volt néhány rossz éjszakánk.Kép

Na, engem biztos nem hívnak meg a karácsonyi céges bulira, de nem is mennék.

KépKép
connie
 
 


Dóri
én hiányoltalakKépKép

Connie
eddig mennyit fogytál?minden nap tornázol?

Lorca
ügyi vagyKép
Bizony hullámokban alszunk és nem alszunk,fogzik Majabébi az biztos,sokszor nyűszít álmába és tömi az öklét ezerrel,hátha most sem lesz fog én nem tudom mikor.

Kriszta
jajj ez olyan édesKépKépKépKép
nagyon szépen köszönöm a férjednek a segítségétKép
Kép

Dorka
Boldog születésnapotKépKép

Akiren
Maja hajaKép hosszában megmaradt ill.nőtt elöl már kétszer kellett neki levágni,mert belelóg a szemébeKépVilágosodott neki sokatt,ki nem kopott,mert ügye amennyit alszik az nudli.Szép-szép a sérója,de ne tudd meg patentok,előke mindig odacsípem neki valamiel,arról nem beszélve,hogy kezd lassan sehogy se állni neki.
Olvastam a nyáriaknál Gréti bestofot,hát nagyon ügyes az biztosKép

Hüpi
dejó nekd,,én úgy kimozdulnák itthonról egy kicsit,mondjuk egy vacsi erejéig.Mi egy helyen dolgoztunk párral és tavaly már nem volt céges buli,szerintem idén se,de tök jó lenne.
3 óra?ejha
állababállaztánpufKép

Kép
pancsoló kislány

Maja elérte a 7 kilót,de sajnos napközbe már csak 2-3 szopi van éjjel is talán kettő és sokkal többet eszik más kaját.

jó éjt csajok
Kép
Timurr
Vendég
 

 
 

Hüpi,
jaj, míg el nem felejtem, szeretnék szaktanácsot kérni: tudsz jó tojáshab (vagy milyen) receptet, amivel mézeskalácsot lehet diszíteni? Nekem mindig ragacsos marad.Kép

KépKép
connie
 
 


Kriszta,
Közben a hálóba füleltem, hogy áll a párom az altatással, és lemaradt, hogy gratuláljak, hogy Flóra milyen ügyes.Kép Én annyira élvezem, hogy már ilyen "interaktívak".Kép

(Máshova nem tudsz videót feltölteni, ahonnan megnézhetnénk? Nekünk a tar.hu-n vannak fent a videók.)

Timurr,
Igen, minden nap tornázok - bár a mai kimaradt, már nem volt idő rá. De még nem olyan régóta kezdtem, nem annyira a fogyás miatt, hanem mert a gyógytornász jól rámijesztett. Szülés óta 7-8 kilót fogytam, de abból egy visszajött, az most megint lement. A 65-ig még mindig van 16 kgKépKép, és a szoptatás miatt nem lehet rendesen fogyózni.

KépKép
connie
 
 


Jaj, de aranyosak vagytok!!!!! Kép Kép Kép

Köszönöm szépen! Kép

Zajlik az élet. Van, hogy sokat süt a nap Kép

Lesz 20-án tali? Mit viszünk? Igazi karácsonyi buli lesz Kép

A Mikulásos Csacsi-rét nagyon jó volt, bár esett az eső. Jön valaki majd a gyertyagyújtásra? Akkor közzéteszem a pontos időpontot majd.

Aludjatok jól!
Visszaolvasni semmi időm nem volt a main kívül.

Ildi!
Örülök, hogy jól viselte manóka a vizsgálatot. Remélem, nem lesz gond! Szorítok!

Hajni!
Ákos szuper ügyes. Bernát még mindig csak forog. Állítólag rendben van, csak laza, de azért most már kicsit látom, hogy fejlődik a kitámasztás hasalásból.

Puszi nektek!
Dorka Kép
dorka
 
 


Connie

Tojáshab: Veszel egy tojásfehérjét, raksz bele egy-két csepp citromlevet, és porcukrot szitálsz bele folyamatosan. Annyit, hogy jó sürü legyen, de még "formázni" tudjad. Én még soha sem mértem le mennyiségben, hogy az mennyi. Kb:10-20dkg porcukor. Ha túl híg, akkor elfolyik a díszítés, ha túl kemény, akkor csúnyán lehet vele díszíteni, és bedurran tőle a kezed. Meg kell találni a középutat.
Ja én robotgéppel keverem.

Remélem segítettem!Kép
hüpi
 
 


Sziasztok

CSak roviden sajnaKép talira megyek


Kép
vaktyuk
 
 


Hello lányok Kép

Gyors kérdés az elejére: fogzásra hatékony(?) borostyánkő láncról hallott vki vmi érdemlegeset?
Messziről jött idegenek szerint nagyon hatásos, de első kézből még nem hallottam tapasztalatokat.

Tali:
én csak 6-ra tudok odaérni, lesz ott még vki akkor?

bővebben majd később, most megyek, mert Luci ébred.

L
lirian
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkantás, mert megyünk vásárolni, meg talizni Jusztival.

Ildi,
talira nem tudok menniKépKép, mert Gabi csak 6-ra ér haza, így csak fél 7-re érnék oda, akkor meg már fordulhatnék is vissza. Tegnap Ákos csak addig volt el a babakocsiban, amíg mozgott, szóval nem értékelné, hogy benne töltsön egy órát.Kép

Hüpi,
köszi!

Majd még jövök délután.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!
Akkor a mai mamatali érdeklődés hiányában elmarad.Kép

Dorka!
Mit mondott a fejlődésneurológus Bernátra?Olyan kíváncsi vagyok! Kép

Connie!
Jó talizást Jusztival! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Ildi Kép
nagyon nemörülök a mamatali elmaradásának Kép

de majd akkor legközelebb Kép
sajna ma reggel kellett menni a kocsiért, Zsolt sehogyse ér haza fél hatnál előbb Kép

L
lirian
 
 


Ildi sztem en meg Virag mennenk???? A mamatalira


Kép
vaktyuk
 
 


Réka!
Akkor neked jó?Vagy félre értettelek?
Virág!Neked jó?

Iszonyú éjszakánk volt, Marcika egész éjjel köhögött, velem aludt; így én kb 2órát ha tudtam aludni!
Nem tudom miért ilyen sűrűn beteg; bár most is Tibi hozta haza a nyavaját! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Felre en mennek, mar itthon is megbeszeltemKép
En is orankent keltem ejszaka...


Kép
vaktyuk
 
 


Réka!
Jaaaaaaaaaaaaa, az más! Kép
5 óra okés?

Virág!Ugyi te is jössz?

Ildi

delfinke
 
 


Juszti
írj mailt lécci a fremmailre mi aűz msn címed

Zsuzsa
örülök neked,szegény Áron.DE nagyon ügyes és igazi kiss harcos,Maja már most ilyen.

Lirien
én csak azt olvastam a babapatikába a borostyánláncról,hogy könyen a babanyakaköré tekeredik és megfulladhat.

Connie
én is visszafogom magam kajaügyileg,kicsit laposabb a poci,az is valami.Torna hát,ma kitakarítottam

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!
Most találtam a topicot és nagyon örülök nekiKép
Jázmin 2005 március 9-én született a schöpfiben.
Eddig a 6 kerben, most kispest kertvárosában élünk.Semmit és senkit nem ismerve itt, marad a chatKép
sultana
 
 


Jimbone,
Ha tényleg tejallergia miatt ekcémás, szerintem várhatsz még a kenegetéssel. Próbálj ki egy hét teljes(!!!!!) tejmentes diétát. Ez, mivel szoptatsz, rád is vonatkozik. Nem csak a tejet és tejterméket kell kerülni, hanem mindent, amiben bmilyen tej/tejtermék lehet. Ebbe sajnos beletartozik a fehér kenyér, vaj, szinte az összes édesség. (Marad a Frutti és az étcsoki kb) Ha elolvasod a terméktájékoztatót, ne fakadj sirvaKép A könyvek, amik ezt írták, 1 hónapot mondanak, de sztem egy hét alatt mutatkoznia kell eredménynek. Ha sikeres, egyenként mehetnek vissza a dolgok. Feldob, hogy ha babó nincs leterhellve allergénekkel, akkor tényleg elmúlik a tejallergiája?
Ebben a pedagógusgyerek izében lehet valami. Tanítani is őket a legnehezebb, és Nati is mintha hozzámnőtt volna. Legalább addig legyen jó neki, amíg nem kerül egyéb pedagógusok karmaiba!
Lirian,
Annyit hallottam, hogy szép. Sajna a placebo nem hat babákra, de ha mamát megnyugtatja, akkor igen.

Ti hogy tudtok fogyni? Nekem 4 nap alatt ment le 11kg, kórház utáni három hét alatt plusz 4, de utána ha megveszek se mászik le egy gramm se(csak vissza) Kép

Timurr,
A fogzás jó, én is alig vártam, aztán megjöttek, párban az alsók és jól megharapott, egy hétig be volt gyulladva. mindennek van napos oldala!

Connie,
Akkor Nati a jobbik eset. Õ elfárad, leül, hüppög majd kimerülten elalszik. Ebben az új mozgás gázos alvásban lehet valami. Visszagondolva, mindig volt pár nyügi nap, állás előtt is.

Hello Sultana,
Én is nem rég csatlakoztam. Jó sokan vagyunk, egyenlőre még én is küzdök az információözönnel. Ne add fel. Nati babámmal a pesti 8ker közepén lakunk.

Éljen a napsütés! Megyünk sétálni!

Kép KépKép
lorca
 
 


Haho!

Gyors kerdes, gyors segitseg kene. Ti szoktatok fajdalomcsillapito kupot (Germicid - C) adni amikor a gyerkocnek nagyon faj a foga???? En fenn voltam egesz ejjel tegnap mert annyira sirt szegeny. Dentinox (vagy Dentonix) gel egyaltalan nem hatott. Nem mertem neki kupot adni, de szerintetek lehet?
Connie, az ugyeletes topik-gyogyszeresznek mi a velemenyed? Es a tobbieknek??

Koszi a valaszokat elore is.

Bj
babjag
 
 


Babjag!
Panadol szirupot próbáltad már?

Sultana!
Üdv köztünk!

Most voltunk a dokinál, mert a Pető intézettől jött egy konduktor aki megnézte Marcit!
Õ is úgy találta, hogy Marcipán nagyon laza, és el van maradva!
Úgyhogy a heti 1Dévény mellett, heti 2x Pető intézet! Kép
Szegény gyerekem, már előre sajnálom!
Kép

Bea!
Két ünnep közt tuti, hogy megyünk Szegedre; remélem ránk szántok egy pár órát!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza, voltunk a Fonóban is, és utána az Árkádban, tök jó pulcsikat vettem a lányoknak karácsonyra.KépTalálkoztunk Jusztiékkal is, Boldi majdnem kiugrott a kocsiból örömében, mikor meglátta Ákost.Kép

Babjag,
Én is a Panadol szirupot szoktam bevetni, de sógorom azt mondta, ha az se használ,,mehet a Germicid vagy a Germicid-C. Utóbbi nekünk nem annyira jött be, mert van benne nyugtató is, és Ákos nagyon bealszik tőle.

Jimbone,
Sztem nem rontottál el semmit, egyik gyerek így, másik gyerek úgy tűri ezt a nehéz korszakot, amiben most vannak. Ákos is mindenhova követ, lassan már a wc-re is. És néha apjával is sír, ha megyek valahova nélküle.Kép
Ákos is iszonyatosakat koppan.Kép Már a járókában se nagyon lehet egyedül hagyni, csak háton, mert még mindig nem tud hasrafordulni.Kép De ő is addig áll, amíg össze nem esik.

Ildi,
Sajnálom.KépDe tartsatok ki, Marcipán rendbe fog jönni!

Hív a kosztosom, szopi után jövök vissza.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Ildi, kitartás Kép

Sultana: üdv, én is Söfis vagyok Kép

Babjag, ha nagyon kétségbeejtőnek látom a helyzetet, én bizony adok Lucinak Germicid-C-t, mert nálunk úgy látom, hogy a Panadol nem sokat ér Kép ez ált. olyankor szokott előfordulni, ha előző éjjel sem aludt, és a napközben is nagyon fogfájós volt Kép nem is elsősorban magam miatt, de olyankor Luci nyugodtabban alszik kicsit.

Lir
lirian
 
 


koszi csajok a gyors valaszokat a fajdalomcsillapitassal kapcsolatban. Az hogy en zombi vagyok az egy dolog, de annyira sajnaltam szegenyt!!! Latszott, hogy halal faradt, a vallamon mindig bealudt, de nagyon felszinesen, igy ha megmozdultam (vagy be akartam rakni az agyba mar sirt) Teljesen kisirta magat szegeny!!!

Koszi megegyszer!

BJ
babjag
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, sikerült eddig az összes zh-m ami volt, valami felsőbb erők is besegíthettek vagy nemtom. El se hiszem. De holnap is írok, és már kezdem elveszíteni az erőmet. Pedig a vizsgaidőszak még csak 1 hét múlva kezdődik. Kép

Ildi: Naná, hogy szánunk rátok pár órát. Már írtam fentebb én is neked, hogy remélem randiztatjuk a csemetéket Kép
Kitartás, kitartás, kitartás!

Zsuba: Mi van veletek? Minden rendben?

Lorca, Sultana: Üdv nektek! Kép
Jó beszokást Kép
Nekem van 1 db. férjem, és egy imádnivaló kislányom, Gréti. Május 20-án született.
Profilomban van a honlap címe ahol megnézhettek bennünket. Kép

És "közkívánatra" pár kép ide is:

Kép
Így tanulunk Kép

Kép
Fenékemelős, mászni akarós de még nem tudós...

Kép
Apuci nyakában

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Ja, az így tanulós képeken barátnőimmel van Gréti.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kicsit lassan értem vissza - átrágtam magam a többi "topikomon", és nyügi is volt.Kép Most elaludt, de előtte jól lehányt mindkettőnket.Kép

Jégvirág,
Gratulálok a zh-idhoz!
Kép
Nagyon jó a tanulós kép, Gréti olyan tudományos fejjel forgatja a könyvét.Kép Tutira sikerült volna az ő zh-ja is.

Sultana,
Üdv a csapatban.
A foglalkozásod tényleg olyan izgalmas, mint ahogy hangzik? A protokoll a férjem kedvenc tantárgya volt a külker. fősulin.

KépKép
connie
 
 


Sultana, Lorca, Üdv a csapatban!

Jégvirág! ÜGyes vagy, gratulálok a zh jó eredményeihez! Blanka is május 20-án született! Kép EGyidősek! Eddig nem is tudtamKép A te lányod mennyire aktív? Miket csinál?

Készülök a karira ezerrel, kisebb-nagyobb sikerrel. Még ezer tennivalóm van. Készítem a 20-i talis ajándékotKép

Delfinke! Ez nem a te időszakod, szurkolok, hogy most már minden rendben legyen!


Mennem kell, jók legyetek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szisztok!
Nincsenek meg valakinek a Stahl Judit receptjei? Régebben volt egyszer szó itt róla... Ha v.kinek meglenne átküldené nekem e-mailen? köszönöm lerzsebet@freemail.hu
Utólag is boldog mikulást minden bébinek, és anyukájuknak is.Kép

Képzeljétek gombás kicsi Szonja feneke. Azt mondta a doki hogy a vizelet ill széklet miatt. Aki kicsit ért hozzá (Connie rád gondoltam Kép )
nem tudna v.mi okosat mondani hog ymitől lehet. Valami kaját nem bír? Vagy mi lehet? Mostanában rengeteget kakil , úgyhogy nem is nagyon bír megnyugodni a bőre. A foga miatt is kakil többet? Mert Szonja 9 hónapos lesz szombaton de még nyoma sincs a fogának.
Timurr
Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk ugyanez a helyzet fog ügyben. Rág nyüsszög stb már kb 4 hónapja. De fog még sehol! Nem tudom Kaposvárra nem jön a fogtündér? Azt e keretet amiben a karácsonyi kis Maja van e-mailben nem lehet átküldeni? HA át tudnád megköszönném. Amúgy nem szoktatok a városba bejönni? Gondolom busszal nem indulsz el. Én sem. Hol dolgoztál mielőtt jött a bébi? Mondjuk van egy tippem. Nem született az egyik kollegádnek februárban egy kicsi Zsófia?
Kicsit hossú lett, mindeg yúgyis ritán írók.Kép
Kép
Szonja a babapiskótás tejbetökKép
cerzsebet
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt nálunk a védőnéni, és megnézte Gréti mozgását. Azt mondta, szép szabályos a mozgása.
Egyre ügyesebben mászik Gréti, de még elég lassan halad Kép Egyre többször áll fel, ezt a héten kezdte nagyon rendszeresen űzni, mivel a nappaliban csak a fotelekbe tud kapaszkodni, és eddig hiába erőlködött, ott nem tudta felhúzni magát. De most már megy ez is Kép és ennek annyira örül, hogy egymás után többször nyomja fel magát. Mikor a védőnő itt volt, éppen a fenekére huppant, melyre azt mondta, hogy erre más baba már elkezdene sírni, de Gréti csak vigyorgott Kép (no de ő meg sír olyantól, amitől más baba nem Kép )
Ma képzeljétek, állásból ügyesen leült Kép Engedte le magát, addig kapaszkodott, amíg tudott, és csak az utolsó pillanatban engedte el a fogódzkodót, aztán elégedetten felnézett Kép büszke volt magára Kép Kíváncsi leszek, hogy ezt most már mindig meg tudja-e majd csinálni.

Vezsó,
Köszi a receptet Kép Kép Kép Kép

Akiren
akiren
 
 


Jimbone,

Gréti is tejallergiás, és azt hiszem neki is volt ekcémája Kép Kép neki a két vádliján volt, és még mindig van nyoma, pedig nem eszek semmi tejterméket. Szóval javul - kb. 1 hónapja jött ki - de még mindig nagyon száraz ott a bőre. Nekem a doki nem is mondta, hogy kenegetni kellene.
Doki Grétinek is 2 éves korig tíltja a tejterméket Kép Kép

Akiren
akiren
 
 


Kép
na, csak mert belejöttem. Meghogy nem válaszol nekem (soha) senki.Kép
Na jó semmi sértődés nincs ám, tudom hogy kis ismeretlen vagyok.Kép Kép Kép
cerzsebet
 
 


Cerzsebet!

Kuldtem recepteket. Remelem azokra gondoltal.

Udv, BJ
babjag
 
 


BJ, Köszönöm
ÓÓ mégsem vagyok láthatatlan?
Na mondom, áthúzott mindenki egy másik topicra... Kép
Megyek én is vár a bambínám.Kép
cerzsebet
 
 


Cerzsebet
átírom a cdét amin a keret van és megoldjuk az átadást.Honnan ismersz minket?Zsófi szülei Maja keresztszüleiKépVásárolni szoktunk be menni a városba.Meghát a férjem dolgozniKépSzonja bambino tündériKép

Sultana
UffKép

Timurr
Vendég
 


Ildi: nagyon sajnálom Marcipánt, de biztos vagyok benne, hogy ezek a tornák hamar meg fogják hozni az eredményt! NAgyon szorítok a vizsgálat eredménye miatt is. Holnap ugye mindenképp megírod, hogy mi az eredmény (érzem, hogy csak jó lehet!!!)?

Connie: megvagy a fordítással? Én mióta leadtam a könyvet, olyan furán érzem magam: csak lógatom a lábam a napi 1-2 óra szabadidőmben (amikor a lány alszik). Na jó, azért kitalálok dolgokat: tegnap főztem narancslekvárt (hagyományosat), ma este pedig a Vezso-féle narancsos almalekvár jön. Ajándéknak csinálom. De jó lenne valami szellemi tevékenység megint, szükségem van rá, hogy "kereknek" érezzem magam. Elvileg jön egy szerkesztési meló hamarosan.
Most készítek egy honlapot a lánynak, ahova remélem, a videókat is fel tudom tenni. Sajnos a tár.hu csak a képes részét engedi használni, a webeset valamiért nem (aszongya, hogy nem létezem...). Amikor pedig új névvel regisztrálni akartam, kiderült, hogy csak Mo-ról lehet. Most a freesite.hu-t próbálom. Ha sikerül, megadom a címét.

Timurr: nagyon szívesen, üzeni a férjem. Nyugodtam szólj máskor is, ha van ilyesmi. Vagy ő, vagy én mindig elérhetők vagyunk.
Hogy vagytok? Nálunk a nappali altatás kezd rémálomba átmenni, de hurrá optimizmusommal hiszem, hogy ez csak átmeneti!

Sultana: üdv a legtutibb topikban!Mesélj magatokról!

Jimbone: szerintem sem rontottál el semmit. Teljesen természetes, hogy ebben a korban így viselkednek. Lehet, hogy később máshogy fogom gondolni, de szerintem csak a következetlen, kiszámíthatatlan viselkedéssel, a "bor ivással és víz prédikálással", valamint a szeretetlenséggel (és ezek anyagi javakkal való helyettesítésével) lehet egy gyereket igazán elrontani. Ez elég nyakatekert mondat lett, de remélem, értitek, mire gondolok. Én "esküszöm" Bettelheim "elég jó szülő" elméletére. Nagyon jó könyv, ajánlom mindenkinek.

Bea: jó a vetkőzős maci! Flórának azért inkább nem mutatom meg Kép

Dóri: örülök, hogy Blanka jobban van, és ahogy a kezed is rendbejött.

Később folyt.köv. És én mindig hiányolok mindenkit, aki nincs itt!

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Lányok!
kitaláltam a tutit Kép
amikor sz*rakodik a Babanet, rákeresek a Google-ban a '2005. tavaaszi kisbabák' címszóra, és máris jöhet az olvasás/hozzászólás gyártás Kép

Ildi, Virág, Vaktyuk!
remélem jó volt a mamatali, itthonról irigykedtem rátok Kép

én is teszek fel egy mai képet Luciról:
Kép

további szép estét, javuló Babanetet Kép

L
lirian
 
 


Cerzsebet,
Nem tudom, mitől lehet a gomba. Lehet az ételtől is, de lehet, hogy kívülről fertőződik felül a bőre, mert a kaki kicsípi.Kép Ételtől inkább a kenyérfélétől, babapiskótától ilyesmiktől szokott lenni, de egyáltalán nem biztos, hogy attól van. Jó lenne tudni, hogy milyen új ételt vezettetek be, mikor kezdődött.

Lirian,
Lili autószerelőnek készül?Kép
Én betettem a topikot a kedvencekbe, onnan nézem, ha rossz a babanet.

Nebula,
Kész vagyok a fordítással, igen, tegnap este leadtam. Most pihenek, örülök, hogy se tanulni nem kell (múlt pénteken lakberendezés "zh"-m volt), se fordítani. Egyébként szabadidőmben a weblapunkon dolgozom, csak most a programozónál van a labda, nekem már csak két cikket kell befejeznem. Novemberben azzal szórakoztam, egy csomó háttéranyagot meg kellett írni hozzá, a szerkezeti tervtől a moderátori kézikönyvig. Én is csak öt hónapig bírtam munka nélkül.Kép

Jimbone,
Sajnálom a tejallergiát.Kép

Mamatalisokra sűrűn gondoltam délután. Egyszer megfűzöm már valahogyan a Zuramat, hogy jöjjön hamarabb haza.

KépKép
connie
 
 


sziasztok! volt ma minitali Connieékkal. Jó volt nagyon. Boldi tényleg örült Ákosnak. Mindjárt pakolok fel akkor képeket, Connie biztos nem értél rá.

Hüpi drágám. Nagyon köszi a cédéket most elfelejtettem vinni cédéket aztán venni akartam a media marktba az is almaradt de igérem pótolom!!!ne haragudj!!!!
szánom, bánom , szégyellem magam.

Timurr és akik hiányoltatok : olyan jól esett. Köszönöm.

Remélem Boldi engedi hogy jöjjek mert utána egy hétig nem leszek Kép


így örült Ákosnak a fiam Kép
Kép
Ákos kevésbé volt lelkes, ezt gondolhatta : mi van öcsi, mit ugrálsz ? Kép
Kép
Connie gyakorolt milyen lesz kettővel Kép jól állt a kezében Boldi is Képszép Anyuka Kép
Kép
Kép
Kép

Még este elugrottunk a Pólusba ott vettem Boldi karácsonyi szerkóját :
Kép

Ma volt itt Boldizsár keresztapja . Kicsinek és soványnak titulálta Boldizsáromat. azt hitte vicces mert azt is megkérdezte kap e enni ez a gyerek. Megsértődtem rá. Kép

Én üdvözlöm két új topiktagunkat Kép

Kép
juszti75
 
 


és Cerzsébet a kislányod nagyon cuki!!!!

Kép
juszti75
 
 


Juszti,
Egyszer felpakoltam, de nem engedte, mert túl nagyok voltak, aztán nem volt időm lekicsinyíteni, most jöttem vissza, hogy feltegyem őket.

KépKép
connie
 
 


Tetszik ez a karácsonyi szerkó!

KépKép
connie
 
 


no a lényeg hogy fönt vannak. a céendában vettemKép csak apólusban- szerintetek se kicsi Boldi ugye????

Kép
juszti75
 
 


Juszti: dehogy kicsi! Jóképű, formás fiatalember huncut mosollyal. Ez olyan lett, mint egy társkereső hirdetés eleje Kép
Nagyon édesek Ákossal. És tényleg jól mutat Connie kezében a két gyerkőc.
A ruha pedig nagyon aranyos.

Mi is vásárolgattunk ma (kaptunk kölcsön kocsit ugyanis): vettünk párásítót és porszívót (ez utóbbit azért, mert a bérelt lakásban lévő böszméhez nem lehet az orrszívót csatlakoztatni: azaz gombhoz a kabátot), Flórának karácsonyi ajándékot (tologatós, zenélős járásmotiváló izé (majd lefényképezem)), meg néhány zajos lasztit, amit most megkapott (tegnap ugyanis nagyon jól eljátszott egy ilyennel a barátnőjénél). Ja, és kapott még a lány sapit és kesztyűt is. Apukája meg számítógépes játékot: azóta ki sem dugta az orrát a hálóból, ahol a másik gép van Kép

Na, megyek wellness kúrára, azaz befekszem egy kád habfürdős vízbe és olvasok.
Jó éjt!
Kriszta

Ui: A januári topikban írta valaki, hogy a pszichomókusok szerint a császáros babák nem mernek elsőre átmászni az alagúton. Csináltam gyorsan alagutat párnákból, hát a lányom nem átszaladt alatta. Ejnye, már megint nem úgy viselkedik, ahogy a könyvek megmondják...

Kép
KépKép
nebula
 
 


Lucit is meg kell zabálni. Annyira édes ez a mosoly.
Én meg a babanet keresőjébe írom be valamelyikőtök nevét, erre behozza a topik egy korábbi állapotát, de ott már rá lehet kattintani a topik nevére, és bejön a friss.

Jó, hogy ilyen találékony anyukák vagyunk Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Cerzsébet: sajnálom a gombát. Mármint Szonját a gomba miatt. (Asszem lassan tényleg el kéne mennem fürödni, lefeküdni, mert hülyeségeket írok.)

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ildi, Réka
Küldtem mailt nektek.
Milyen volt a mamatali?

Lányok,
lenne egy körkérdésem (bár nem annyira önzetlenül, mint Vezsonak szokott lenniKép): ti hogy találtátok meg ezt a fórumot és topikot?

Vezso,
Hová tűntél?Most már biztosan túl vagy a vizsgán, nem? HOgy sikerült?

KépKép
connie
 
 


Connie!

Miert nem onzetlen a kerdes? Nekem egy anyuka baratnom mondta, hogy babysitter-t keres a babanet-en. gondoltam megnezem mi is az....

Sajna az elejen, a "mar megint megjott" topikot olvasgattam.... Aztan amint beinditottak a topikot en mar hu olvaso voltam....

Akkor olyanok irkaltak, hogy Tothzsuzsi, Nyetus, Babus, Jimbone, Ja es persze Dorka. Meg meg sokan masok, akik aztan elkoltoztek a 2005 januari babakba.
babjag
 
 


Juszti
Nagyon jók a képek és képaláírásokKépés a ruciisKép

Nebula
kedvesek vagytok köszi.A párm mindenfle nyelvű fórumot olvas,csak néha félrefordítKép



Connie
Én kb. 5 hetes pcis korom óta olvasom a topikot és akkor írtam először amikor az orvos is rábólintott a terhességre.Azt írta a papíromra,hogy terhesnek érzi magátKéphihi

Lirien
Luci tündériKép

Én az előzményeknél fedeztem fel,hogy akkor is betudok mászni a hszekhez,ha a főoldalról nem lehetett.

Lenne ey kérdésem azokhoz akik kb. 50.000et kerestekKépKikerekedett a szemem amikor megláttam mennyi pénzt hozott a postás,azóta mint a süsü füstölgök.A tgyásom volt 40.000 ft és most 28000 ftot kaptam gyedre ez így reális szerintetek??????Nem akarom elhinni,ennyivel kevesebb lenne?Ennyi erővel majdnem gyest is kaphatnák,de akkor hova fizettem,na mindegy nem füstölgök itt tovább.Csak ha valaki kb. ennyit keresett megmondaná,hogy mennyit kap?
köszi előre is

Timurr
Vendég
 


Ja Connie
amkor elkezdtem magam terhesnek érezni beírtam a keresőbe a baba szót és mindent,de mindent megnéztemKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?