Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Mindenkiknek hozzon a Mikulás azt, amit szeretne!
Én már kaptam sütit, pedig nem is volt a csizmám kipucolva.

Kriszta
Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Boldog Mikulást kívánok Mindenkinek!
Kép

Kép
juszti75
 
 


Remélem mindenkinek tele rakta a csizmáját a Mikulás.Nálunk is jártKépitt hagyta legrosszcsontabb rénszarvasátKép
Kép


Kép
Kép

Kép

folyt.köv.

Timurr
Vendég
 

 
 

Kép
Ma reggeli kép Kép
vezso
 
 


Kép
Férjem, mint Mikulás Kép
(Kicsit homályos lett, mert összetapiztam a gép lencséjét Kép)
vezso
 
 


Sziasztok!

Van még szabad hely a zombiklubban? Kép Luci éjjelente újabban minimum 6x ébred... gond nélkül visszaalszik, amikor a szájába rakom az alvócumiját, de sose tudhatom, hogy a köv. ébredés negyedóra múlva vagy két óra múlva lesz. Kezdek kicsit tönkremenni Kép
Fogalmam sincs, hogy ez a fogzás miatt van-e, de ha a többi foga is annyira nehezen fog kijönni, mint az első, akkor azt hiszem, beleőszülök Kép

Ezt leszámítva jól vagyunk, Lili mozgékony ezerrel, folyton a lehető legképtelenebb résekből kell előszednem Kép

Ha csütörtökön lesz a mamatali, lehet, hogy én is csatlakoznék, mert kezdek kicsit kidőlni, főleg most, hogy esik az eső két napja, és még sétálni se lehet egy normálisat...

Szép napot mindenkinek, meg ügyes Mikulást, aki csak kevés virgácsot szállít Kép

L
lirian
 
 


Sziasztok!

Minden kis betegnek jobbulást kívánok, és remélem jól telt az első kicsi ünnep.Kép

Mostanában nemigen leszek, mert kitört rajtam a kreativitás! Írtam korábban, hogy nem találom a helyem magamban, és elkezdem újra mütymütyöket csinálgatni - matricafestés akvarell stílusbanKép - és most teljesen boldog vagyok.KépKép Ez rengeteg időmet felemészti, mire kitalálom, megrajzolom a mintát, a kontúrt, általában már éjjel "festek" De legalább sok szép ajándékot csinálok mindenkinek karácsonyra.Kép Meg csak úgy.Kép

Szóval egy kicsit elbúcsúzom tőletek, igérem, hogy fogok jelentkezni, de sajnos nincs időm rendszeresen olvasni és hozzászólni.
Legyetek jók.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimanó
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
V.
vezso
 
 


Sziasztok!

Én is zombizok, holnapra vállaltam egy fordítást a páromék cégének, tegnap is éjfél után feküdtem le, és ma is későn fogok, pedig manó kivételesen csak 2x ébredt, igaz fél 7-kor orrot kellett szívni, de még egy órára visszaalhattam, mert párom lefoglalta.

Én most kivételesen örülök egy itthonülős nyugis napnak.KépCsak Ákosnak is folyik megint az orraKépazt hiszem nyűgös napunk leszKép

Mikulás bácsi nekem nem hozott semmit, csak virgácsot, férjem elfelejtette az egészet, én szóltam, hogy vegyen virgácsot Ákosnak, meg mikizacsit, de az nem jutott eszébe, hogy vegyen nekem valamit.Kép Vett Ákosnak egy nagy csokimikit.Kép De azt úgyis ő eszi meg, mert én fogyózom.

Kingu,
Én nagyon ideges tudok lenni, mikor párom panaszkodik, hogy ő milyen fáradt - mert én is az vagyok, de az pillanatnyilag nem számít.KépKép

Karácsonyra még semmit sem készültünk, képzeljétek, még az adventi gyertyákat is elfelejtettük meggyújtani. Bár minden évben csak karácsony előt két nappal szokott ránkjönni az ünnepi hangulat.Kép

Vezso,
Milyen jó kiállású Mikulás jár hozzátok.KépKép De a női Mikulás különítmény is aranyos.Kép

Timurr,
aranyos a rénszarvasotok.Kép

A fotókat kb. jövő héten kapjuk meg, amiket tegnap feltettem a férjem készítette.

Lirian,
Sajnálom, hogy te is klubtag lettél.Kép Remélem hamar kijön már az a fogacska.

KépKép
connie
 
 


Vizimanó,
Sajnálom, hogy nem tudsz rendszeresen jönniKépKépKép De annak örülök, hogy találtál, hogy találtál valamit, amitől teljesen boldog vagy.KépKépKép

KépKép
connie
 
 


Connie!

az a baj, hogy amikor az első fog megjelent, fellélegeztem, hogy 'de jó, most kicsit nyugi lesz'... csakhogy úgy tűnik, most Luci a rekordgyorsan minél több fog tulajdonosa guiness rekordra gyúr, és az elkövetkezendő másfél évben akkor nem alszunk egyáltalán Kép

L
lirian
 
 


Lir,
Ákosnak is egymás után jött ki az alsó két foga, de most leállt a fogzással azt hiszem.

KépKép
connie
 
 


Réka!
Jó ötlet a szilveszter; én is megdumálom Tibivel majd!Bár én nem ígérek semmit, mert két ünnep között megyünk Szegedre; nem tudom hogy jön ki a lépés! Kép
Vezso!
Gyönyörűek a lányaid!

Timurr!
Maja is csodaszép! Kép

Connie!
Ákos is jön velünk fotósuliba(Velem+Jusztival)? Nagyon érdekelte a gép! Kép Kép
Remélem tudsz jönni a talira!

Lir!
Elmaradt kávét mikor pótoljuk?Jó lenne ha tudnál jönni a mamatalira!
Naaaaaaaa, lécci-lécci-lécci! Kép

Nekem ma pocsék napom van: láz, orrfolyás, torokfájás és valaki egy lufit rakott a fejembe! Kép


Ildi

delfinke
 
 


Nálunk képzeljétek, nem csak a Mikulás tette be a kis csomagját az ablakba, hanem a fogtündér is egy icike picike fogcsücsköt az Ádám szájába!!!!!
Hipp-hipp hurrá, már mi sem vagyok fogatlanok!Kép
De azért még több füle van mint foga!KépKépKépKépKépKépKép

Vezso
Szép a családod mint Mikulás!Kép

Vizimano
KépKép
Jó kreativkodástKép

Timurr
Hol lehet ilyen dögös rénszarvascsajszit kapni????Kép

Szilvi
hüpi
 
 


Boldog Mikulást nektek!
Kép
Kép

delfinke
 
 


Delfinke
Ez a kép...
HúúúúúúúúhaaaaaaaaaaaaaKépKépKépKépKépKépKépKép
Már el is pirultam......Megyek is...
Vezso
vezso
 
 


Vezso,
Úgy látom az idén nálad állomásoznak a Mikulások Kép Nagyon tündéri mindegyik Kép Kép

Timurr,
Cuki a rénszarvascsajszi Kép

Delfinke,
De ezek a mikuláspasik Kép Hozhana valamelyik nekem egy csomagot Kép Kép Kép (Vezso után most én is pirulok Kép )

Egyébként anyós csokimikijével nem az volt a fő gond, hogy Gréti azt kapta, hanem hogy CSAK azt. Mondta, hogy Grétié jelképesen, és a szülők megeszik. Na de akkor így Grtéi kapott vslamit???

Akiren
akiren
 
 


Akiren
Melyik csokikrém receptről van szó? A fehércsokis?
És köszönjük a dicséreteket KépKép

V.
vezso
 
 


Ildi!
erősen tervezem, hogy megyek, csak mikor is lesz? Kép
rám férne egy kis szabadság, és Zsolt is támogatja a mamaklubban való részvételt Kép

Remélem nem holnap, mert a kocsink szervizben lesz, kormányművet cserélnek a másféléves autónkon Kép elvileg délutánra kész lesz, csak el kell menni érte a szervizbe, az meg távol van minden civilizált környéktől.. de ha csütörtökön lesz a mama-összejövetel, akkor ott a helyem Kép

Ezek a receptek nincsenek fenn a receptfórumon? én szoktam onnan meríteni ötleteket időnként, nagyon jó, hogy van Kép

L
lirian
 
 


Vezso,
Igen, arra gondoltam Kép

Akiren
akiren
 
 


Vezso
Micsoda mikulás járt nálatok!!Nagyon jó képűKépA lányaid fantasztikusan néznek ki!!

Ildi
Jó kis csapat ez,neked ők voltak a csizmádban??Kép Tibi mit szólt??Kép
Nekem is a csütörtök lenne jó,a férjem azt mondta szívesen korzózna az Europarkban Vincével,Marcipánnal és Tibivel(+ha még jön apuka velük isKépEgyenlőre úgy néz ki csütörtökön itthon lesz dolga,remélem nem jön közbe semmi.Jól értettem beteg vagy?Jobbulást ha igen!!

Lir
Üdv a klubban.Én is drukkolok,h ne tartson sokáig.Én cca 9 hónapja vagyok klubtag:Vincének 1db átaludt éjszakája sem volt eddigKép Én vagyok a rekorder azt hiszem a klubtagok közöttKép

Babakarácsony:
Én is a mama-baba ajándékcsomagra szavazok,1000 ft os keret is ok,a mamaajándék már meg is van!!Kép

Dóri
Jobbulást!!

Kingu
Jobbulást a kis Fürtösnek!Neked meg sok energiát küldök,nálunk is hasonló a helyzet,én nem lehetek fáradt hisz egész nap csak itthon vagyokKép Én is veszekedtem múltkor a férjemmel,és az volt a válasz h ő nem gondolatolvasó,mondjam el nyiltan mit akarok és megcsinálja,honnan tudja,h mit akarok-kérdezte-ha nem mondom.Igaza van,de nekem annyira természetes volt h észreveszi a karikákat a szemem alatt...és legalább egyszer ő kel fel reggel a gyerekhez,vagy vigyáz rá,amíg főzök...stb.na mindegy,ha az kell,h mondjam mondani fogom,Te beszéltél már a pároddal?Conniéknál is bejött,h ha Connie mondja a párjának,mit segítsen ,megcsinálja.Lehet h nálatok is működne??

Timurr
Maja bébi nagyon cuki!!

Juszti
Megkaptam a mélt,nagyon tetszik az almás játék,én is ilyennel szeretném meglepni Vincit.A játékszigetben vettétek,ugye?

Most mennem kell,
sziasztok
Virág
villes
 
 


Vezso
Micsoda mikulás járt nálatok!!Nagyon jó képűKépA lányaid fantasztikusan néznek ki!!

Ildi
Jó kis csapat ez,neked ők voltak a csizmádban??Kép Tibi mit szólt??Kép
Nekem is a csütörtök lenne jó,a férjem azt mondta szívesen korzózna az Europarkban Vincével,Marcipánnal és Tibivel(+ha még jön apuka velük isKépEgyenlőre úgy néz ki csütörtökön itthon lesz dolga,remélem nem jön közbe semmi.Jól értettem beteg vagy?Jobbulást ha igen!!

Lir
Üdv a klubban.Én is drukkolok,h ne tartson sokáig.Én cca 9 hónapja vagyok klubtag:Vincének 1db átaludt éjszakája sem volt eddigKép Én vagyok a rekorder azt hiszem a klubtagok közöttKép

Babakarácsony:
Én is a mama-baba ajándékcsomagra szavazok,1000 ft os keret is ok,a mamaajándék már meg is van!!Kép

Dóri
Jobbulást!!

Kingu
Jobbulást a kis Fürtösnek!Neked meg sok energiát küldök,nálunk is hasonló a helyzet,én nem lehetek fáradt hisz egész nap csak itthon vagyokKép Én is veszekedtem múltkor a férjemmel,és az volt a válasz h ő nem gondolatolvasó,mondjam el nyiltan mit akarok és megcsinálja,honnan tudja,h mit akarok-kérdezte-ha nem mondom.Igaza van,de nekem annyira természetes volt h észreveszi a karikákat a szemem alatt...és legalább egyszer ő kel fel reggel a gyerekhez,vagy vigyáz rá,amíg főzök...stb.na mindegy,ha az kell,h mondjam mondani fogom,Te beszéltél már a pároddal?Conniéknál is bejött,h ha Connie mondja a párjának,mit segítsen ,megcsinálja.Lehet h nálatok is működne??

Timurr
Maja bébi nagyon cuki!!

Juszti
Megkaptam a mélt,nagyon tetszik az almás játék,én is ilyennel szeretném meglepni Vincit.A játékszigetben vettétek,ugye?

Most mennem kell,
sziasztok
Virág
villes
 
 


Latom nem csak mi vagyunk betegek. Andor kezdte. allando orrcsopoges. O teljesen jol elvan, de sajna mi is elkaptuk, es ugy latszik ami a gyerkocon, "csak" orrfolyas, az nalunk felnotteknel az egesz: torokfajas, fejfajas, rosszullet, hoemelkedes.

Andor uralja a beteg csaladot. Be nem all a szaja. De jokat alszik...

Annyira jok a Mikulas kepek, Vezso gyerekek szuper aranyosak, a kis renszarvasrol nem is beszelve.

en ma sajna nem megyek idegenvezeto tanfolyasra, mert nem akarom az egesz csoportot megfertozni, no meg ilyen idoben elindulni sincs kedve az embernek.

Udv, Bj
babjag
 
 


Mamatali sztem nekünk is jó csütörtökön, akkor Gabi is csatlakozhat a korzózokhoz.Kép De nem lesz nagyon nagy tömeg a karácsony miatt? Emlékeim szerint tavaly ilyenkor már hétköznap napközben is dugig volt.Kép

Betegeknek jobbulást. Ákost végre el tudtam normálisan altatni, délelőtt csak a babakocsiban sikerült, mert ott nem vízszintesen feküdt. De most jól alszik, én meg fordítok, és rettenetesen unom. A pároméknak egy anyagot, tegnap meg is mondtam neki a vélemény arról, aki ilyen nyakatekert mondatokat írt, aztán kiderült, hogy ő volt.KépKép

Itt vannak a tegnapi Mikulásos képek:
http://gportal.hu/picview.php?prt=56969&gid=638919&index=13

Úúúúútálom ezt az időt.Kép

KépKép
connie
 
 


Virág : nem , egy kis bababolt a fszinten . Nem tudom a nevét Kép a happy box-szal szemben.
Connie: nagyon tetszenek a képek. Majd jövök még most dili van

Kép
juszti75
 
 


Mutatok fényképeket, ahogy ígértem. Többre most nincs idő, ébren vannak a lányok, férjem még nincs itthon.

Kép

Viola és a Mikulás

Kép

Vigáj

Kép

Vigáj még egyszer

Sziasztok!Kép

Zitmi
zitmi
 
 


Remélem, mindenkinek jó Mikulása volt. úgy látom, ez az idő jó sok csordogálós orrot hozott, na, mi próbáljuk tartani a frontot. Nat vigyorog ezerrel. Ti mit tudtok csinálni ebben az időben manóval?! Én lassan letaposom a szőnyeget a két szoba között.
Egy fogas kérdés. Mikortól kell őket tisztítani? Valaki kipróbálta már az ujjfogkefét?
Ma kinézte Nati a félig lerágott almacsutkát a kezemből. Remek érzés volt hallani, ahogy serceg a fogai alatt. Jó egy mm, de már lehet használni. Persze közben frászt kaptam, hogy letörik belőle egy darab és a gyerek a kezeim között fullad meg...de túlélte.

Kép KépKép
lorca
 
 


Eszmeletlen edik a kepek!

Connie! a te fiad es az enyime kozott par nap van, es Andor meg egyaltalan nem all, sot nem is ul (talan ma rajott, hogy hogyan kene, es majd holnap gyakorolja)

Zitmi! Nagy huncut ez a Vigaj!!!!

NAlunk eleg racionalis Mikulas jart, es akinek nincsen cipocskeje es csizmaja (na ki??) annak zoknit hozott es harisnyat. Andor a zacsival jatszott sokat!! Kép)

Na megyek en is aludni.... Mert kell ez az ejszaka a gyogyulashoz!!! Andor mar jol van. Az eddig napkozben CSAK KINT alvo fiam, megtanult ebben az esoben bent is elaludni??? Vagy csak a betegseg miatt???

Udv Mindenkinek, BJ
babjag
 
 


Zitmi,
Aranyosak a lányok, de a télapó ezen a képen úgy néz ki, mint egy hajléktalan.Kép

Lorca,
Én holnap összepakolom, és elmegyünk az Árkádba shoppingolni, két itthonülős nap már sok nekem. Feltéve, hogy sikerül letusolnom holnap, ti. férjem munkatársai elszúrtak valamit, ezért naná, hogy férjem szív és megy 3/4 7-re holnap, pedig ő szokott Koppanós Ákosra vigyázni, amíg én tusolok.

Vaktyúk,
Gabinak az a véleménye - és végül is engem is meggyőzött - hogy kár a kényelmetlenségért és a pénzért csak azért, hogy máshol szenvedhessük végig az esti altatást szilveszterkor, ne itthon. Főleg hogy mi éjfél után rögtön rohanunk majd lefeküdni sztem, mert Ákos nem lesz tekintettel az átdorbézolt éjszakára.

Babjag,
Ákos sztem titokban gyúrni jár.Kép Vagy csak mindig ellesi a többiektől a technikát. Látnod kellene, micsoda áhitattal nézi azokat a babákat, akik már tudnak járni.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok látom nem nagyon hiányoltatok, csak Vezsónak hiányoztunk, Brühüm.
Na szóval kipurcant a gép, de egy kicsit vagyok.

Vezso!
Annyira jók a képek a lányok egyszerűen szuperek, olyan szépek. Hát a mikulás sem semmi, tök jó fej a férjed, hogy beöltözik. Nálunk régen Anyukám öltözött be és járta a környéket, sosem ismerték fel a kicsik, dörmögött , egész jó volt. Aztán egyszer az egyik helyről jött haza és lelassított egy kocsi mellett és kiszóltak neki, hogy „Szia Télapó elvihetünk egy körre!” na ezerrel tepert haza, és marha gyorsra vette az öreges lépteit, hazajött és elmesélte,úgy röhögtünk rajta. Rozi nagyon csini volt a talis képeken, de hát mindig a toppon van a csajszi. Ja olvastam mennyire kidöltél, jöhetsz hozzánk is még külön szobát is kapnál a a relaxálásra. Tessék drága férjjel megbeszélni a wellnes napot karácsonykor, csak egy nap, az nem olyan sok, nekik, de neked igen.
Jelentkezem a tengerpartra én is , van még hely a buszon?? Vagy repülőn?

Akiren!
Igen bízunk benne, hogy a talin, Grétinek nem fog a sok jóképű pasi után csorogni a nyála, mert életben szuperebbek, mint a képeken. Hát az a kép szuper, hogy milyen grimaszokat tud vágni, én sosem tudom a fogait lefotózni Beninek pedig már öt is van. Szóval semmi pasizás!!
Anyós, sajnállak!!

Timurr!
Maja ebben a ruciban, mint egy modell, nagyon fotógén, és tisztában van vele, hogy igen csak bele a kamerába mosolygok.

Delfinke!
Hogy milyen ügyes Marcipán, teljessen a korának megfelelően csinál mindent, az anyósodék meg egy érzéketlen, buta, mesével hogy tudtak szórakoztatni, normálissak? Egész sokáig bírtad, én már elküldtem volna őket melegebb éghajlatra.
Sajna nem tudom menni mamatalira, férjem éjszaka dolgozik este 6-7 fele megy és reggel 6-7 fele jön! De a következőre igyekszem!!
Ja nagyon jó a fótósuli, Jusztival biztos szuper lesz, hajrá!!
Ezek a pasik nagyon jók, le is mentettem magamnak! Nagyon jó izmossak, de nem szeretem a csiga pasikat.

Kriszta!
Hát nagyon sok gratula Flórának, hogy ilyen hamar beszél nem semmi, tudod a szemén látszik, hogy írtó cserfes kis csaj lesz, és imádnivalóan fog csicseregni, és lám-lám már be is mutatta a tudományát.

Hüpi!
De nagyon szép lett, szóval ügyi vagy ám nagyon! Tényleg úgy néz ki mint a nagykönyvben. Benice lába jól van, holnap megyünk gipszcserére, akkor majd fogom látni, remélem gyönyörűséges lesz!! Akkor majd megmondja a doki, hogy meddig kell azt a vackot hordani. Olyan elmélyülten hallgatja a zenét, nagyon édi Ádám!

Lorca!
Üdv a legjobb topikban, de tényleg, itt vannak a legszebb babák és legjobbfej mamám, meg hát ők is szépek na! Én Patri vagy Szilvi vagyok. Nekem van egy 12 éves nagylányom Patri és egy minimanó Benedekem. Õ egy szép súllyal született baba: május 18. 4730 gramm. Imádom mindkettőt!!
Irjál csak szorgalmassan, és ha tudsz gyertek csak a talikra Natival, milyen szép neve van, ilyen lányunk még nincs a topikban.

Kingukám!
Vizsgák??
Boti nagyon sokat változott, de tényleg, nagyon vagányan ücsörög, azért szépen kómótossan teszi ő a dolgát.

Zitmi!
Nagyon édessek a lányok, meg voltak illetődve a télapótól? Anyukád hogy van??

Connie!
Ezek a fotós képek csúcs!! Annyira édes rajta Ákos, irtó tudományossan vizsgálja a gépen. Olyan mintha azt mondaná, hogy figyelj ezen még állítsál egy kicsit, hogy jobban lehessen zummolni.

Nálunk anyósék még nem is telefonáltak mikulás ügyben, lehet hogy egy kerülettel arrébb nem jár a télapó, hm?? A férjemnek a hétvégén lesz a szülinapja, nagyon kíváncsi vagyok, hogy felhívják –e?
Na helyzet nálunk, Benice átfordult hasról a gipsze a tengely és szépen nyúlt a játékáért. Aztán van már öt fogunk, bibi!! És mindent megeszünk, már kapott pipihúsit, tojássárgáját, spenótot, sóskát, ezeket én pempöztem semmi fűszer, de ette mint kacsa a nokedlit.
Az én vizsgám ha érdekel valakit 4-es lett a jogi zh, aztán 20-án informatikából és így tovább a januárom be van osztva.
A betegeknek jobbulást, és az Anyukáknak semmi zombizást!!
Patri
patri
 
 


Sziasztok!

Vezso!
Nagyon szépek a lányaid a képen, na és a Miki bácsi is nagyon ott van..Kép

Virág!
Ja, én állandóan azt szajkózom, hogy beszéljünk, próbáljuk beosztani ki mit csináljon, de csak a számat tépem, semmi eredménye...eddig...Kép igaz ma ő volt gyerkőccel több ideig, na de én sem wellnesselni voltam, hanem mosogattam, főztem, bevásároltam!Én is bízom benne, hogy javulni fog a helyzet, de ehhez az kell, hogy ő is akarjon változni!!!Kép

Patri!
Köszi kérdésed, megvagyunk, Fürti takonykóros, nem tudom mitől, talán megfázott...?...orra folydogál, be van dugulva, szívnánk ha hagyná, tisztára közelharcot kell vívni, hogy valahogy beletaláljak az apró orrlukába..
Gratula a vizsgádhoz, nagyon ügyes vagy!!!!
Képzeld! úgy belejöttem a kép készítésbe, hogy már csináltam 9-et...Kép Imádom csinálni, karácsonyra is akarok anyumnak, keresztgyerekeimnek stb. , úgy le tud kötni mint még soha semmi....az általad ajánlott kreatív üzletbe már szinte hazajárok...Kép
Puszi Beni babának!!!!

Zitmi!
Nagyon édes Vigáj a képeken, na és Viola is a Miki bácsival!!!!..Kép

Timurr!
Azt a mindenit, micsoda rénszarvas lady?..Kép olyan cuki ebben a ruhában..Kép

Na megyek kicsit olvasgatok, dec 17 megint vizsga...Kép olyan ez a suli mint egy Végtelen történet...Kép

Jó éjt mindenkinek!!

üdv

kingu

Ui.: Nálunk is járt ám a Mikulás bácsi, itt is hagyta a sapkáját Botinak..Kép

Kép
Kép
cica29
 
 


Kingu,
Aranyos a minimikulásotok. A szakálla ugyan hiányzik, de fürtök meg a pocak megvannak.
Kép

Házimunkában én is a beosztással próbálkoztam az elején, de az nem jött be, mert hiába volt meg, hogy mi a dolga, mindig halogatta. Azóta csak semmi demokrácia - és ennek a párom örült a legjobban, komolyan.Kép Tegnap hazajött Gabi, kapott 3 apró feladatot, és önszorgalomból még el is mosogatott, amíg tornáztam. Persze hagyott egy-két koszos edényt magnak, azt mindig hagy, nem tudom, milyen rendszer szerint dolgozik.Kép
Wellnessezni nekem is csak akkor van időm, mikor Ákos már elaludt, és csak annyit szoktam, hogy ha van még energiám, beülök egy kád vízbe, úgy másfélhavonta egyszer, ezen kívül csak gyantáztatás meg fodrász, olyankor Gabi vigyáz Ákosra, dehát ez nem túl sűrűn kell.
Hétfőn, ezen a tesós beszélgetésen, megnyugtattak, hogy lesz ez jobb is, főleg, hogy mi csak Ákos 3 éves korára tervezzük a tesót, szóval hogy nem lesz ennyire güris. És afelől is megnyugtattak, hogy nem lesz az Ákosnak lelki sérülése amiatt, hogy nem vagyok valami rendezett - anyukám feszt azzal őrjít, hogy pontos napirend, külön gyerekszoba, ahol nyugi van,nem viszem eleget levegőre blablabla....Na, de ez már nem a témához tartozik.

Patrikám,
te igenis hiányoztál nekem!Remélem, Beniről hamar lekerül végleg a gipsz!Anyósodék nem semmik.

Mi mégse Árkádba megyünk ma, hanem turizni, meg apának ajándékot venni karácsonyra.Ilyen szép időben inkább sétálunk kint.

Na megyek, Törppicúr összeveszett az asztallábbal.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok, jó reggelt!! KépKép

Kingu
Boti-Mikulás KépKépKép
Nagggyon édi!!!
Ügyes vagy, hogy kreatívkodsz, és a vizsga is menni fog, van még 10 nap addig, az tengernyi idő. Orrszívás Kép

Delfinke
Ahogy megjöttetek, írjál, mi volt ma a vizsgálaton!

Dorka
Meggyógyultak a fiúk?

Jégvirág
Hiányollak, bár tudom, hogy a múltkor kérdeztem Tőled egy csomót, válaszoltál, én meg semmit sem írtam Neked azóta...Ne haragudj, a múlt hetem nagyon zsúfolt volt + Rozi nem aludt szinte semmit azon a héten (fogacska).
A múltkori vizsgád nem volt semmi, hihetetlen, hogy miket tanulsz! Hozzá sem tudok szólni a témához Kép Komolyan, nagyon tisztellek, hogy értesz ilyesmihez.
Hogyan alszik most a kislányod? Visszajöttek az átalvós éjszakák? Képzeld, nekünk Rozi most éjjel este 9-től reggel 7-ig aludt!! Ilyen sokat egyben még sosem aludt!! Tök jó, úgy örülök. De meg is érdemlem már ezt az alvást, most már csak azon drukkolok, hogy így is maradjon...

Akiren
Fehércsokis krém (Nigella recept ihletett meg)
6 dl tejszínt felverek kevés cukorral habbá. Külön tálban 250 dkg mascarponéhoz adok pár csepp vanília-aromát (vagy vaníliás cukor is jó), cukrot (ízlés szerint) és gőz felett felolvasztott 200 gr fehércsokit (Tibi). Aztán belekeverem a tejszínhabot is. Gyönyörű üvegpohárba adagolva beteszem a hűtőbe egy éjszakára. És megesszük Kép
Ötletek: a cukor mennyisége olyan gondolomformán megy nálam (kb 10-15 dkg ehhez a mennyiséghez).
Étcsokival, vagy más ízesített csokival is lehet csinálni: mogyorós csoki, vagy pl vannak most karácsonyi ízesítésű milkacsokik is. Szuper karácsonyi édesség lenne így, és pár perc alatt kész van. Ha még pl rumos meggyet teszel az üvegpohár aljára, még finomabb lesz.
Csináltam úgy is, hogy vettem olyan kész tortaalapot, aminek pereme van (pár száz ft, gyümölcstortákhoz jó) és abba öntöttem bele a krémet, és a hűtőben "érleltem" össze egy éjszaka alatt.
Rumos meggyet szoktam magam csinálni: meggyet és cukrot rétegezek egy befőttes üvegbe, az egészet felöntöm semleges ízű vodkával, hogy ellepje. Ráteszem a tetejét és kész. Pár hét alatt nagyon finom lesz. Mondjuk most nincs meggy-szezon, de azért leírtam. Csináltam szilvával is. Ez is jó karácsonyi ajándék, csak a meggyszezonban kell elkészíteni előre.
Megyek reggelizni és örülök, hogy süt a nap!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vezso
vezso
 
 


Connie
Másfélhavonta ülsz egy kád vízbe? KépKépKépKép
V.
vezso
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk a vizsgálaton, Manó nagyon jól viselte;meg sem nyikkant; pedig 1/4 óráig nyugiban kellett lennie!
Kép
Meg is dícsérték, hogy milyen ügyes kiskrapek!
Kép
Az eredmény pénteken lesz meg, addig rágom a körmöm! Kép

Most éppen várjuk az orvost, nagyon elkezdett köhögni.Kajánál olyan köhögés jött rá, hogy kihányt mindent!
Kép
Nekem folyik az orrom ezerrel; döglődik a Gurzó család! Kép

Juszti!
Köszi az sms-t, jól esett hogy eszedbe jutottunk! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Ildi!

nagyon örülök, hogy túl vagytok rajta, és remélem az eredmény is ilyen jó lesz Kép

Vártam már, hogy jelentkezzetek, nagyon Kép

Lesz akkor holnap mamatali? Kép Ma nincs autónk, kormányműcserén van... remélem holnapra már lesz.

L
lirian
 
 


Lir!
Én benne vagyok!
5 óra Europark bejárat(belül).
Én megyek(ha csak nem egyedül leszek persze) Kép

Ildi

delfinke
 
 


Mindenki elment setalni ebben a szep idoben?

Csak mi betegeskedunk itthon???

Delfinke jobban vagytok?

Tobbi beteg is gyogyuloban??

UDv, BJ
babjag
 
 


Babjag!
Köszi kérdésed, voltunk már jobban is! Kép
Apa rendesen befertőzött minket! Nekem folyik az orrom, fáj a fejem.Manó köhög, és orrszivás beindult! Kép
De túléljük!Kép Kép Kép Kép
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Vagyok vagyok, de inkább csak olvasgatok, mivel ha írok, nem reagál nekem szinte senki. Kép

Zitmi, Vezso: Amúgy előreláthatóan kb. 200 év múlva végzek az egyetemen. Nem megy már úgy a dolog ahogy eddig, pedig igyekszem.

Hüpi: Szívesen Kép Én köszönöm.

És ez hogy tetszik? Kép

Kép
A nap erotikus fotója

Ildi: Gondoltam ma rátok. Ha jöttök Szegedre, összehozunk egy randit a csemetéknek?

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Ildi,
péntekig rágjuk veletek a körmünket. Bár én biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi baj. Remélem a betegésből hamar kilábaltok - meg a többiek is, akiknél még dúl a nátha.


Vezso,
igen, másfélhavonta. De minden másnap tusolok: karácsony másnapján meg húsvét másnapján.KépKépKép
Receptjeidet mindjárt áttteszem a receptesbe.

Turiban nem jártunk sikerrel.Kép Az egyik amit ajánlottak a hagyományos kosárban turkálós rendszerű volt, onnan fordultam is ki. A másikban meg csak 86-os meg 74-es nacik voltak most, hogy én 80-ast kerestem. Aztán közben eszembe jutott hazafele, hogy van két nacira elég termoanyagom, majd varrok. Legalább végre kimásolom Patri szabásmintáit (másolópapírt már vettem!).

Mamatalin még vacilálok, mert csak Ákossal tudnék menni, de nem vagyok benne biztos, hogy kibír egy órát, mire Gabi befut hatkor.KépKép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!
Kis rénszarvas köszöni a dícséreteketKép

Boti Mikulás annyira édesKép

És a Vezso lányok annyira gyönyörűekKép

Connie
Szuperek a babatotósképek,annyira szakértelemmel nézi Ákos,hogy tuti fotós lesz.Maja amennyire szerelmes a fényképezőgépbe majd felkéri fotózza leKép

A lányomba elromlottt valami se éjjelem se nappalom,úgyhogy röviden és tömören minden kis és nagy betegnek jobbulást kívánok,örülök,hogy néhányan ismét itt vannak Berkiadri,Tücsök és szomorú ,hogy mennyien nincsenek:Vezso,Hüpi,Dóri,Viki,Vaktyúk,JUSZTI,Nebula,Zitmi és többi kedves topikanyuka.

Vizimanó
Kép

Zitmi
tündériek a lányok,és te isKép

Gondolom már mindenki karácsonyi lázba ég,itt egy kis adalékKépKép
Timurr
Vendég
 


Szasztok!

Én bezzeg senkinek nem hiányzom KépKépKép

Utólag boldog mikit nektek!
Minden betegnek jobbulást!

Már jobban vagyok, Blanka is csak kicsit náthás. Itt volt a pécsi barátnőm, és ma ment csak haza. Évente egyszer-kétszer jön, külföldön dolgozik.
Utáltam már ezt a szemét időt, végra ma kisütött a nap, voltunk is de. sétálni. Aztán rámtört a kreativitást. Csináltam apukának egy szép keretet, benne Blanka mancs-láb lenyomattal, szerintem elég jó lett. Majd lefotózom. Jött hozzánk is a miki, de Blanka még nem nagyon élvezte. Viszont tegnap óta megint fodul! Ezt hozta a miki! Úgy látom, hogy most már álladóra marad! Mármint a forgása Kép

Vezso! A fogyókúrám kellős közepébe teszel ilyen fini receptet! Hú naogy jól hangzikk, el is mentem és meg fogom csinálni. Ma szerencsére csokis estém lehet Kép Nagyon szépek a lányok miki-sapiban! Kép

Villes! Most megint 43 napra jött meg, 2 hét múlva megyek nődokihoz karácsonyi ajit vinni, egyúttal levetetek egy vért hormonvizsgálatra! Szerintem velem vmi megint van, mivel én már 3 hónapja nem szoptatok, és nem akar rendeződniKép
ez van.

Vizimano! A kezem teljesen rendbe jött! 2 üveg lett, de teljesen lemúlt! Örök háála!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Közben megjött apuka, később folytatom...

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Timurr,
Megdumáltuk, Maja úgyis olyan profi modell, mindig nevet a kamerába.Kép

Dóri,
Ákost se nagyon érdekelte a Miki, ill. a csokiváltozat színes papírja igen, de azt nem értette, minek cipeljük ki az erkélyre a sötétben cipőt nézni.Kép
Remélem mégse találnak nálad semmi hormonproblémát.

Jégvirág,
Grétiről rég láttunk fényképet, hol van a kis huncutszemű?

Hú, én délután elég rosszul lettem miután az előző hsz-t megírtam, összevissza szédelegtem, vsz. az éhségtől vagy a cukrom esett le. Pedig ettem, csak nem olyan sokat, gondoltam visszafogom magam kicsit, de úgy néz ki nem megyKép Onnan gondolom, hogy kaja miatt lehetett, mert végül egy szendvics hozott helyre.

Képzeljétek, Ákos próbál lépegetni, mikor a kezembe kapaszkodva áll fel. Egyébként olyan, mintha teljesítménybérben dolgozna, már esik össze, de még mindig fel akar állni. És sokat bukik, de gondolom ez a sok mozgástól van, nem?

KépKép
connie
 
 


Sikerült a gyereket lepasszolni apának, úgyhogy amíg ők kint a sötét hidegben sétálnak, én netezek egy kicsit. Hát nehéz itt lépést tartani!

Vezso,
Nagyon tetszik a csoportképed. Én is szeretnék még manóká(ka)t, úgyhogy most vedd úgy, hogy irigyelve vagy. Ha párom látná, miket irogatok, biztos letiltana a gépről.

Vizimano,
Ha esetleg a sok kreativkodás mellett van egy kis időd olvasni, hát téged is irigyellek. Időmilliomos!

Connie,
Ne aggódj, párommal együtt néha mi is rendezünk én vagyok a fáradtabb versenyt. Õ 4.30kor kel, vizsgaidőszaka van, napi min 1-2 órát Natizik, úgyhogy egész jó versenytárs. De legalább tudja, milyen egy gyerekre órákig vigyázni, így nemkapom meg, hogy nekem milyen könnyű, mert egész nap itthon vagyok.
Ákos is sírvafakad, amikor már nem tudja a 30. alkalommal kinyomni magát, vagy csak csinálja rendületlenül? Nati sokszor.

Patri,
Az a 4730 kicsit ilyesztőnek hangzik. Nati egy kilóval kevesebb volt, de így is szétszedte a derekamat(meg az a plusz 15kg). Most mekkora?
Köszi a meghívást, kicsit télundorom van de előbb-utóbb csatlakozni fogok. A tavasz már nincs is olyan messze!

Timurr,
Reméljük, csak ideiglenes, aztán ismét elkezd aluszikálni Maja. Nálatok is hullámokban szoktak jönni az alvós és nem alvós napok?

Jégvirág,
Nagyon nehéz reagálni ennyi felé. Én próbálkozok, mint új, de még azt sem tudom belőni, hányan is vagyunk itt a fórumon. Beazonosítással kb 16nál járok.

Ildi,
Legalább egyszerre az egész családon végigmegy a baci, és jó reményeid lehetnek, hogy a karácsony orrporszívómentes lesz.
Remélem, a vizsgálati eredmények jók lesznek, pénteken majd várom híreidet.

Cica,
Szerintem is meg kéne próbálnod, mi történik, ha nem megbeszélni akarod a dolgokat, hanem döntesz. Ha párom du megy dolgozni, és a gyerek felkel, már tudja, hogy ő a soros. Néhányszor meg kell ugyan böködni, de megy. Már volt, hogy de 10kor magamtól, kipihenten ébredtem. Isteni érzés!

Babjag,
Jobbulást nektek. Mi sem sétáltunk, bár minket a bacik egyenlőre kímélnek.

Na, ennyi szabadidőm volt, jön babó. Üdv bárkinek, akit kihagytam!
Flóra

Kép KépKép
lorca
 
 


Dorka
Hova tűntél?Remélem nem valami baj van??!!
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG,FÜLED ÉRJEN BOKÁIG!!!!

Virág
villes
 
 


Hali!

Vagyok ám, csak ma volt délelőtt a "néniklubom", most pedig, amint Flóra felébred, megyünk a barátnőjére vigyázni. Olyan kár, hogy videót nem lehet ide feltenni, mert akkor biztos megbombáztalak volna Titeket a tegnap estiekkel. Flóra megsimogatta az apját (mondtam neki, hogy így tegyen), aztán édes hangok közepette hozzábújt, egyfolytában mondogatta neki, hogy "apa, apa", végül pedig felállt egyedül, belenézett a kamrerába, aszonta "apa", és "meghajolt". És mindezt sikerült felvennünk videóra (három picire). Már vagy százszor néztük meg azóta őket Kép
Ma voltam a magyar kult.kp-ban, ahol éppen karácsonyfa-kiállítás van. Tizenhét ország szokásai, díszei alapján van 17 fa megcsinálva (pl. Japán, Skócia, Ukrajna stb.). Nagyon szépek voltak.

Este alaposabban visszaolvasok, és reagálok.
Ja, az éjszaka megint okés volt (3 ébredés).

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Dorka!
Tényleg hova tüntél?

Boldog születésnapot!
Kép

delfinke
 
 


Timurr,

Majával kapcsolatban már nagyon régóta meg akartam kérdezni valamit. Csak mindig elfelejtem, és csak olyankor jut eszembe, mikor nem vagyok gépnél, és akkor az eszembevésem, hogy majd ha írok.... na de híg az agyam Kép
Szóval: Maja haja (ez jól alliterál Kép ) nem hullott ki? Mert nagyon szép, sűrű is és hosszú is. Olyan mikor megszületett?
Grétinek alig volt haja, az is kihullott szeptemberben, most kezd neki nődögélni Kép Kép de nagyon messze van ő még Maja hajától. Gréti szerintem még 1 évesen is főleg kopasz lesz Kép Kép

Akiren
akiren
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?