Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még megvagyunk mi is. Igaz nem a legjobban. Még mindig betegek vagyonk. Sőt már az egész család! Állítólag csak egy kis nátha. De az egész családon?Kép
Tehát a holnapi talira nagyon szívesen elmennénk, de az eszem azt súgja, hogy ne menjünk, de a szívem meg mást mond, mert az úgy menne!! Meg hát a cd-ket is ígértem nektek!
Nem szertenélek benneteket is megfertőzni holmi bacival. Úgyhogy szerintem nem megyünk.

Vaktyuk
Holnap te mész a találkozóra? Ha igen, akkor előtte nem kanyarodnál ide hozzánk, és akkor te eltudnád vinni a cd-ket!? Hmmmmmm?

Üdv nektek.
Szilvi
hüpi
 
 


Vaktyúk,
Hm, furcsállottam is a sok ékezetet.Kép Aranyos lehetett Csipiszke.Kép

Bea,
Még neked akartam írni, hogy ne beszéljél zöldségeket, persze, hogy hiányzol! - csak közben mennem kellett altatni.

Hüpi,
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni, meg hogy betegek vagytok.Kép

KépKép
connie
 
 


Hüpi
remélem hamar meggyógyultokKép



Kép


Timurr 1000
Vendég
 

 
 

Kép)
Hupi jelenleg epp auto nelkul vagyok azt szervezem hogy megyek a holnapi talira...Kép

De estig kiderul akkor jelzem feled es elmegyek erte szivesen.

Jajj csajok...Mindenki hi8anyzik de nbekem is pl akkor tunik fel hogy valaki reg nem irt amikor ujra ir....

Connie sajnos az embernek szinten szarnak kell lenni hogy ne nezzek allandoan madarnak.

Nekunk pottyeink vannak szombat ota a hatunkon nem tudom mito esetleg sok banantol lehet?


Kép
vaktyuk
 
 


Connie!

Egesz jo havi fizetest visz haza a villanyszerelo
ha havi 4 hetet dolgozik napi 8oraval!!! el sem hiszem.. Tuti, hgoy a ket fazon csalt, mert akkor miert mondta, volna a diszpecser, hogy a munkatol fugg az ar!!!! NEM ERTEM!!!

Bar egyszer en igy jartam egy vasarnapi csorepedessel (60e ft-ot fizetettek ki velem (persze nem volt kiszallasi dij) Mikor erre kertem egy AFAs szamlat latszott, hogy hamuka az egesz, mert ugy szamolt vissza, hogyha 60e afastol akkor mennyi is az. stb stb...

Annyira jok a fotok. Tegyetek meg fel.

UDV, BJ
babjag
 
 


Babjag,
Ez egy jól szervezett átverés volt, direkt nem mondta meg a diszpécser, hogy van fix óradíj, ez később kiderült, mikor visszahívtuk. Nagyon jól kitalálták, mert a kiszállási díj tök kedvező, gyanútlanul kihívod őket, eleve 2 embert küldenek, hogy duplán lehessen óradíjat számolni, és azzal már órát kezdenek, hogy meghallgatják a problémát stb., stb. De kiderült ez a viselkedésükből is itt, hogy valami nem stimmel, mert semmi jóindulat nem volt bennük, csak minél jobban megvágni a kedves ügyfelet. Na mindegy, tanultam az esetből, többet ilyen nem lesz, ha az kell, leszek én is szar, mit udvariaskodjak ilyenekkel.

Vaktyúk,
Vettetek végül olyan rácsosajtót Csipetnek? Nekünk is kellene a konyhához.

KépKép
connie
 
 


Vaktyuk

Ha kiderül, hogy mentek, akkor én is szívesen átviszem még ma este a cd-ket, ha megírod a címedet. Emilem.balint-szikrakukacmonornet.hu

Most éppen a dedem kint aluszik a plusz két fokos hidegben! Hibernálom!Kép

Szilvi
hüpi
 
 


Vettunk igen de meg a felszerelesre var a tv alattKép

megy a mail.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok sajnos reagálni semmire,mert mid2 kislány itt ül az ölemben.Csak annyit írok, hogy mi sem tudunk a talira menni holnap, mert a férjem vidéken tárgyal délelőtt, nem tud ilyenkor szabit kivenniKép.
Jó beszélgetést mindenkinek, aki megy!

Köszönöm szépen mindannyiótoknak, hogy Vigájt fölköszöntöttétek: Zitmi
zitmi
 
 


Réka,
És megkérdezhetem, hogy hol vettétek és mennyiért?

KépKép
connie
 
 


2990 plusKép


Kép
vaktyuk
 
 


Dóri,
köszi, megjött a pénz. Majd számolj be a fejleményekről.Kép

Azt hiszem megint kellene Zsana, hogy jól ránkdörrenjen, hogy nem írunk eleget.Kép Aki tartja vele a kapcsolatot, mi újság vele? Jól vannak? Csak egypár sor erejéig jó lenne ha bejelentkezne.

Eszter,
mi újság nálatok?

Vezso,
te drága jótündér merre jársz? Ugye nincs baj?Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


hupi teloszamot tudnal adni parom nem talalja a hazatKép


Kép
vaktyuk
 
 


Vaktyúk,
Köszi! Nem is tudtam, hogy a Plusban ilyenek is vannak.

Vizimanó,
Utolsó infóim Zsanáról, hogy a múltkori talira azért nem jöttek, mert beteg volt, és hogy Vili elkezdett enni rendesen.Kép

Vezso,
Te nem most hétvégén vizsgáztál? Hogy sikerült?

Mennem kell fürdetni. és ha lefektettük manót, megiszok egy deci bort, most bontottam a főzéshez egy üveg fehér félédeset. Úgyhogy ha hülyeségeket írok majd este, akkor tudjátok miért.Kép

KépKép
connie
 
 


Timurr,
Annyira jól áll Majának ez a fejpánt!

KépKép
connie
 
 


A szar, hogy Conniéknak nem adtak számlát, így marha nehéz lesz bizonyítaniuk az igazukat, hogy azt a nem kevés összeget kifizették. De hogy szemét egy banda volt, és a saját délután pénzüket keresték meg Conniékon az biztos. Azt mondja a férjem, hogy a kiszállás az tök mindegy hány emberes akkor is egy kiszállás van. És sajna minden megkezdett óra egy órának számít. A férjem egyébként marhára nem keresi hülyére magát. Egy mert alkalmazott, más mert ő az a hülye villanyszerelő aki nem tud másokat lehúzni, ha nem így lenne, már máshol tartanánk.
Coonie azért nagyon drukkolunk, meséltem itthon, és a férjem is reméli, hogy sikerül visszaszerezni azt a pénzt,mert az őket ROHADTUL nem illeti meg.
Patri
patri
 
 


Nekünk egy tündéri villanyszerelő bácsink van, ő Feri bácsi, aki főiskolai tanár!!!! és ezzel keres mellé egy kis pénzt.Kép Nem gondolom, hogy a villanyszerelők vagy bármely szakma képviselői ilyenek vagy olyanok, mert találkoztam rossz emberrel köztük. Ez úgy van, hogy mindenhol emberek dolgoznak, azok meg vagy ilyenek vagy olyanok.Kép

Connie,
köszi szépen.Kép Sajnálom szegény férjedet. Enyém férj is dolgozik most is a nappaliban. Én meg főzökKép Na jó, csak tojásos rizst köretnek.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok! KépKépKép

Látom, hiányzom, és kösziiiiiiiiiiii!!! KépKép

Nincs semmi baj, csak időhiányom van.
A hétvégét nagyrészt nem töltöttük itthon, ha itthon vagyok, akkor meg az összegyülemlett dolgokat próbálom behozni, plusz a készülés a vizsgára. Követelem a 48 órás napokat!!!!KépKép
Tegnap monstre bulin voltunk gyermek nélkül hajnalig pl. Végre sikerült összehozni ilyesmit!! Anyu segített Kép
És hiába van bekapcsolva a gép, még olvasni sem tudtalak Benneteket legtöbbször, a képeket mindig megnézem. KépKép
Még nem tudom, holnap megyek-e, szeretnék talizni! Kép Jó volna látni Titeket! Rozi már akkora, meg sem ismeritek majdKép
Zsófi lábából ma szedték ki a varratokat, még vissza kell vele menni szerdán a sebészetre. Szépen gyógyul (mondjuk szépnek nem mondanám a sebet, szakmai szempontból lehet, hogy az).
Párom épp pár órája landolt Barcelonába, nincs meg a csomagja (szokásos téma, minden 2-ik úton ez van neki).
Megyek, kikutatom, hol rendelhetek egyedi feliratos szalvétát (esküvőset Kép).

Patri
Hogy van az a pici hős fiad?
Minden delfinről Kispatri jut eszembe! Láttam delfines tollat pl karácsonyi standon Kép www.lost.hu - látta már a lányod?
KépKép

Connie
Villanyszerelők Kép Nekünk a villanyóra-box kicserélését először kétszázezerért vállalták, aztán mégiscsak a fele lett valahogy...
Sztem látták, hogy le lehet húzni Benneteket és meg is tették... Csak sikerüljön visszaszerezni a pénzt, én drukkolok, ügyesek legyetek Kép

Timurr
Maja olyan csinos!! KépKép Hol voltatok a hétvégén? Anyukádéknál?

Nem alvós anyukák, javult már a helyzet?

Hüpi
Bacilusok hesss!! Kép

Vezso
vezso
 
 


Connie
Olvasva a történeteteket, nekünk nagy szerencsénk volt a vízszerelőkkel, mert nagyon gyorsan kijöttek, és 5 ezer ft-ból megúsztuk, borravalóval együtt. Tényleg sazörnyű, mennyire nehéz jól dolgozó, becsületes mesterembereket találni.

Vezso
Jó hír, hogy Zsófi szépen gyógyul. Remélem, jöttök holnap.

Timur
Nagyon aranyos Maja a hajpántban, én is úgy szeretnék egy ilyt Dórinak, de még sehol nem láttam.
Egyébként mit jelent pontosan, hogy stagnál Maja súllya. Dóri egy hónap alatt 150 g-ot hízott, így 8 hósan 7160 g volt. És a doktornéni meg volt vele elégedve. Maja mennyit hízott egy hónap alatt? Ha jól emlékszem, a lányod volt, aki nem nagyon akart elfogadni szilárdat. Ezzel mi a helyzet?

Képzeljétek, nagy tettekre szántuk el magunkat. SZombaton moziba megyünk! Most, hogy elkezdtük szervezni, és megkértem az anyukámat, hogy vigyázzanak Dórira, kicsit visszarettentem az egésztől. A film elég hosszú, így kb 4 órát leszünk távol. Nyáron ugyan egyszer vigyáztak már a szüleim Dórira, meg anyósom is volt, hogy egy-egy órát már volt vele, de ilyen hosszú időt még nem volt a szüleitől távol. Félek, hogy mi lesz. Remélem, nem fog három órán keresztül sírni. Hát... Kíváncsi vagyok, a filmre tudok-e majd figyelni.
És, ma végre kibujt a negyedik fogunk. Már kb két hete egyfolytában azt hittem,. hogy ma már mindenképpen ki kell jönnie, és ma vége kint is van.
pviki
 
 


Itt még csak három foggal.

Kép
pviki
 
 


Hali!

Ne mtűntem el, csak zavarosak a napjaim. Én jelentem, megyek a holnapi talira, viszek cd-t, meg liberos figurát is.

Timurr! Nekünk is van ilyen fejpántunk! Nagyon édesek így!

Vizimano! Jó, hogy megérkezett a pénz, és egy csomót javult a kezem. NApi 3*4 bogyót eszem, sokkal szebb. de még egy adagot be kell szednem később. Találtam egy patikát, ahol árulnak ilyet. MAjd megveszem ott, nem akarlak folytn téged zaklatni ilyenekkel :-)

Hüpi! Sajnálom, hogy nem tudtok jönni:-(

Vaktyuk! Honnan jöttök? Én Budai oldalról, felszedjelek valahol?

Vezso! Remélem, hogy ti jöttök! Örülök, hogy jobban van Zsófi!

Megyek, holnap találkozunk:-))
Ja! Blanka benne van a baba magazinban. MEg szokta valaki venni? A 64. oldalon tornázunk!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Vezso
Remélem jöttök holnap!Nagyon kíváncsiak vagyunk rátok!

Hüpi
Jobbulást nektek,én is sajnálom,h nem jöttök a taliraKép

Dóri
Köszi a figurát előre is.Aztán lehet h félreértettem vmit és a nyulas is jó lenne,mert csak az számít h Liberós legyen,nem tudom,de ha nem akkor meg megüt a guta.

Én néha megveszem a Babamagazint,de ebben a hónapban még nem vettem meg.Kíváncsi vagyok BlankáraKép

Vizimanó
Zsana ma írt,jól vannak,Vili pakol,rámol a képeken,amiket küldött,nagyon nagy fiú lett ő is.Majd tolmácsolom neki,h hiányoltad.

Köszi az utólagos névnapi köszöntéseket isKép

Vince ma megtapsolt,amikor reggel bementem hozzá,megtapsolta a banánpürét és a kis könyvecskéjének az elmesélése után is tapsviharban tört kiKép Még soha nem voltam ennyire "ünnepelt"KépRemélem holnap nektek is megmutatja,annyira cuki,mert vigyorog is hozzá erősenKép
Remélem ez a szutyok eső eláll,mert ha így fog szakadni,mint ma este,nem biztos,h megyünk,bár Ildi azt írta,tudja h nem lesz eső,lehet lezsírozta vhogy az égiekkelKép

Virág
villes
 
 


Zitmi
Ti se jöttök holnapKépSzegény Vince,nagyon szerette volna már látni Vigájt nekünk meg lett volna mit bepótolni beszélgetésben...Na majd legközelebb
Virág
villes
 
 


Juszti
Micsoda mél volt ez,elpirultamKép Ez a mikulás!!NAhátKép
villes
 
 


Sziasztok!

Vizimanó, kedves vagy hogy hiányoltál Kép Azért ez szomorú, hogy egy főiskolai tanárnak így kell pluszpénzt keresnie Kép . Ákosodról pakolj fel képeket, lányomnak is, nekem is ő az egyik kedvencünk Kép
Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon el vagyok havazva. Az önéletrajzokkal végeztem, viszont még tavasszal bevállaltam egy képzést, uniós ismereteket oktatok jegyzőknek, múlt héten és ezen a héten is. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy eredetileg májusban lett volna a képzés, hülye fejemmel pocakosan úgy gondoltam, miért ne, két szoptatás között oktatok. Aztán persze lemondtam) Szeretem is csinálni és őszintén szólva nagyon-nagyon jól fizetnek. Csak délutánra vállaltam be 4X45 perc, szóval 4 órát vagyok távol. A múlt hét azért megviselt, pedig már máskor is voltam az irodába, igaz, akkoriban csak hetente egyszer-kétszer és csak 1-2 órát.
Fittnesbaba már nagyon nagy lány, pocija van, jó kis hurkás a lába. Nem voltunk még ebben a hónapban tanácsadáson, de most már nem aggódom a súlya miatt Kép Körbejárja a járókát, pápát int, tapsikol, mondja, hogy ham-ham, sőt, múlt héten csütörtökön mondta, hogy anyaanya. Naponta még hatszor szopizik, tízóraira eszik egy kis gyümölcsöt, ebédel úgy 3 decinyit és vacsorázik is kb ennyit, szóval úgy 7 deci az adagja, nem csoda, hogy gömbölyödik Kép Az esti szopi után még kapja az egy decinyi lefejt tejemet (Ja, és úgy 7-8 liter lejárt tejet dobtam ki, mint fő paramami...) Azt hittem, ha vacsizni fog, ezt már nem fogja kérni, de mégis. Mondjuk nem bánnám, ha ez elmaradna, de nincs ötletem, hogyan szoktathatnám le... Connie, vagy vki más szakértő: nincs ötletetek? Egyáltalán foglalkozzak ezzel? Viszont inni nem iszik semmit, csak cicizik. Viki: Dóri iszik már? Vezso, Rozi ugye szépen iszik? Akinek még sokat szopizik a babája, iszik mellette vizet?
Virágok: így utólag kívánok Boldog Névnapot!Zitmi, olyan meghatóan és szépen is a lányaidról, ki is másoltam a férjemnek, annyira tetszett, amit írtál Kép
Timurr: Maja tündéri Én is azt akartam kérdezni, amit Viki és szerintem se méregesd, csak stresszeled magad. Viki- fejpántot a DM-ben vettem LucaZsófinak, nagyon édesek vannak! Dóri biztos jól fogja érezni magát a nagyszülőkkel! De az érzést (aggódás)ismerem Kép
Réka: Csipet nagyon jópofa lehetett a cumival!
Connie: sajnálom, nagyon bosszantó, ami történt, ne hagyd magad!!! Ákos olyan nagyfiús már Kép
Vezso: Zsófinak jobbulást! A kacsát használjátok egészséggel! Kép
Bea, jelentem, én is hiányoltalak, de csak úgy magamban, nem írtam le. Kép Hogy van Grétike? Férjem mindig szokta emlegetni, hogy milyen kis nyugodt, mosolygós baba. És Viki Dóriját is, hogy milyen kis életrevaló csajszi, tutira nagy dumás, nyüzsgő-mozgó szervezkedő lesz Kép
Na, nekem kezdenem kell a fejést Kép
sziasztok,
Eszter
wester2004
 
 


Dóri gyönyörű, csak most láttam Kép
wester2004
 
 


Viki,
Eddig mi mindig rendes mestereket fogtunk ki - na jó, a burkoló kicsit kilógott a sorból, de azért ő is dolgozott a pénzéért.

Patri,
Ezt a dupla órabéres dumát még mi se vettük be, azt nem fizettük ki. Én nem is vitatom, hogy a megkezdett óra óra, meg azt se, hogy vasárnap ennyi az óradíj, csak nekünk mást mondtak a telefonban, különben nem hívtuk volna ki őket. Na mindegy, most megittam a boromat, pillanatnyilag nem érdekelnek.Kép Remélem Ákos nem ébred egy óra előtt szopizni, különben együtt dajdajozunk majd.Kép
Nem írtam mailt, mert még a férjemmel nem osztottuk el a kocsit a hétre, majd reggel megbeszélem vele.

Zitmi,
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni.Kép

Vezso,
Ti meg csak gyertek, Ákos még a végén másik barátnőt keres.Kép

Dóri,
Én is veszek néha babamagazint, akkor fogok most is. Decemberit, ugye?

Virág,
Ja igen, melyik liberos figura kell nektek?

KépKép
connie
 
 


Dori koszi de innen az istenhatamogul erkezunkKép
PArom bevisz de csak fel11re erunk oda mert nem tud korabban felkelni.....
Es a feltett draga romhalmazat nem bizna ramKép


Kép
vaktyuk
 
 


Eszter
Jó, hogy jelentkeztél, gondoltam rátok, hogy mi van veletek. Majd rakjál fel képet LucaZsófiról, hogy lássuk, milyen nagy lány már.
Nálunk úgy van az evés-ivás, hogy kétszer kap szilárdat, ebédre és este. Ezen kívül kb 8-szor szopi. Inni én egyelőre csak evés közben és után adok neki pohárból. Ekkor általában pár kortyot iszik, egyelőre még nem nagy mennyiséget. Inkább mellé megy a víz. Ezt leszámítva én még nem adok neki, hiszen sokat szopizik. és azt feltételezem, hogy ez fedezi a folyadékigényét. Evés közben is inkább azért adok inni neki, hogy ezt is megtanulja.
Ha kínálgatod napközben, és nem kell neki, akkor szerintem elég neki a cici. Azt hiszem, múltkor Connie ezt megkérdezte egy szoptatási tanácsadótól. Emlékeim szerint azt mondta, hogy két szopi között meg lehet kínálni már vízzel vagy más folyadékkal.
LucaZsófi ügyes, hogy ilyen szépen eszik és gömbölyödik.
A fejpántot majd megnézem. Már úgy várom, hogy lehessen csatot és hajgumit a hajába tenni. Folyton nézem, mennyit nőt a haja.

Jó éjt! Megyek fürdeni. Holnap találkozunk a talin, aki jön.
pviki
 
 


Kép

Sziasztok!
Anya mondta nekem, hogy hiányoltatok. Köszi,nagyon rendesek vagytok. Így pozoltam ma anyának, mint láthatjátok szemmel láthatóan kutya bajom. Azt is jól láthatjátok, hogy még egyetlen fogacskám sincsenKép De sebaj!
hüpi
 
 


Sziasztok!

Előbb írtam egy hosszút és véletlenül kiléptem, így elszállt az egész...Kép
Most bedühödtem, hogy ilyen ügyetlen vagyok és csak röviden írok....bocsi....

Szóval ma jöttünk haza, anyóséknál voltunk pár napig, jó volt, de legjobb itthon..Kép

Fürti ma 8 hónapos, változatlanul forog, beszél, mostanában dúdolászik és gyors helyváltoztatásra képes....napok kérdése és jön a korosztályos ágyról lehuppanás...Kép ma már majdnem sikerült, de utolsó percben elkaptam.....még mindig nem mászik, de ő így nagyon jól érzi magát...Kép

Ákos, Lilóca, Maja,Dorka, Ádi nagyon édesek vagytok a képeken...!!!!! Jó látni, hogy milyen gyorsan fejlődnek ezek a gyerkőcök....Kép

Sajnos holnap mi sem tudunk menni a talira...Kép nagyon bánom, de jönnek hozzánk és már nem tudom lemondani...Kép
Jó talizást nektek, csináljatok sok képet!!!!!!!!!!!!!

Megyek olvasgatok, pénteken megint vizsga....púp a hátamra...

Bea!
Múltkor sikerült a vizsgád? Bocsi, lehet írtad, de nem tudtam visszaolvasni.....

Hétvégén már teljes üzemben fogok jönni, addig csak néha benézek....hiányoztok....

Jó éjt mindenkinek


üdv.


kingu
cica29
 
 


Juszti!

Itt is köszi a képet!!!!!!!!!!!

Baráti üdvözlet Fürtitől a haveroknak.....Kép
Kép
cica29
 
 


Jo talizast ma mindenkinek!!!

Udv, BJ

Kép


Kép
babjag
 
 


Sziasztok!

nálunk szokás szerint beütött a ménkű, Zsoltot hajnalban hívták az egyik munkahelyéről... ő elrohant, vele ment az autó is... és mivel én nem indulok el villamossal.... sajna mi sem megyünk a talira.

De jó talizást a többieknek!!
L
lirian
 
 


Sziasztok!

Te is hiányzol KinguKép
Boti édesKép

Connie
KösziKép

Vezso
KösziKép
Dejó neked,buliztál egy nagyotKép
Szegény Zsófi.Rozi édes lehet,majd rakjál fel képet róla,ha időd engedi.
Igen anyukáméknál voltunk,szokásos Maja kényztetős,rokonjárós hétvégeKép
MOst az éjjelek megint jobbak váltogatják magukat az alvós és nem alvós periódusok.Nem élem bele magam semmibe.

Viki
Dóri gyönyörűKép
Egy bababoltba vettem ezt a hajpántot és gyűjtöm a sok kis csatot,gumit már szép kis gyűjtemény van belőlük.
Már kb 2 hete nem igen mozdul felfelé a súlya.11.11.-én volt 6610 este
6670 volt,majd 11.-én is lemérem aztán meglátjuk,nem tudom.Akiren Grétije nem akarta a szilárddot elfogadni Maja imád minden ízt vevő minden új dologra,de szerintem keveset eszik,max fél üveg bébiételnyi étel,fél adag tejpép és napközben 3-4 szopi,de sokdzor úgy érzem,hogy még szopizna,de nincs mit mert alig van tejem megint.
Mit néztek a moziba?

Dóri
KösziKép
Nekem megvan a babamagazin nagyon édes BlankaKép
Örülök,hogy javult a kezed.

Virág
ez a Jusztimikulás azért hozhatna nekünk ajándékot nem?Kép


Wester
Mekkora exfitness baba,asszem Majával manökenek lesznekKépÉdes lehet a kis ügyeskedő LucaZsófiKép


Kép


Timurr
Vendég
 


Timurr!

Kösz az ajándéklistát Kép

Na, megyek, visszaolvasok, mert már megint lemaradtam Kép

Ja, azzal akartam még eldicsekedni, hogy Jázi mászik. 2 napja!!!! Rajta is kell tartanom a szemem rendesen!!!


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


SZiasztok!
Sajnálom, hogy ma is kihagytam a talit; már tökre hiányoztok!
Kép
De a neurológus fontos volt; és sajnos nem mondott jó híreket!Epilepszia gyanúval jövő hét szerdán megyünk EEG-re.Totál ki vagyok borulva, kezdenek összecsapni a fejem felett a hullámok!
Kép
Nem ígérem hogy mostanában jönni fogok, de igyekszem!
Ildi

delfinke
 
 


Jó találkozót.Kép Írok majd, de előbb néhány kép.

Adventi hangulatbanKép
Kép

Mit is olvassak?
Kép

Na jó, inkább haladjunk.Kép
Kép

Haverok, hozzak TV-t a buliba?Kép
Kép

Nyálzok, és mocskos is vagyok, és különben is viszket ez a francos fog.Kép
Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Úristen Ildi,
ilyen már tényleg nincs.Kép Nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Annyira tündéri kissrác Marcipán.KépKép Nagyon sok erőt és energiát küldök.Kép Gyere nyugodtan és panaszkodj is ha kell.

Timurr,
Ákosom sem hízott egy hónap alatt semmit. Enni eszik eleget, de annyit mozog mint egy sajtkukac. Mondjuk nem is érdekel, mert jókedvű vidám, rosszcsont.Kép

Kingu,
szorítok.Kép
Boti egy igazi barokk angyalka. Nemnem olyan dundi, hanem olyan fürtös.Kép

Babjag,
nagyon édes a fiad, és nagyon tetszik a parkettátok, székeitek és a szőnyeg is.Kép

Eszter,
jó hallani újra rólatok. Akkor most jó sok munkád lehet, szorítok, hogy mindent bírjál. És ne sokalljál be.Kép LucaZsófi képeit várjuk.Kép

Vezso,
jó hallani, hogy anyukád segített. Nagyon örülök neki. Meg annak is, hogy buliztatok.Kép Néha tényleg kell a kikapcsolódás. Mi szombaton voltunk gyerek nélkül - és bevallom, nagyon jól éreztem magam, pedig eddig még sosem voltam ilyen hosszan a fiam nélkül.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Remélem, a talisok jól érezték magukat, babák-mamák egyarántKép.


Ildi,
igaz, hogy személyesen mi még nem ismerjük egymást, de nagyon-nagyon szorítok én is, hogy ne legyen igazuk a dokiknak, és Marcipánt egészségesnek nyilvánítsák. El tudom képzelni, mit élsz át mostanában a kisfiad miatt, de hidd el, minden jóra fordul majd! Miből gondolják az orvosok, hogy epilepsziás lehet? Sok-sok erőt küldök!

Timurr,
ne idegeskedj Maja súlya miatt, ebben a korban már lassabb a gyarapodás. A kajamennyiségek szerintem tökéletesek, pláne azért, mert én viszonyítom Viola 2 évvel ezelőtti étvágyához, hát jó esetben ő 4-5 kanál bébiételt evett meg 7 hónaposan egy étkezésre. Most meg nem győzzük etetni, úgy szeret mindentKép. Ha ezt persze 2 évvel ezelőtt mondták volna, én se hiszem el. Tejed meg tutira van elég, ne idegeskedj, ha egyszer már rendben ment a szoptatás hónapokig, mit nálatok, akkor nem lesz semmiféle apadás, mert annyit termel a szervezeted, amennyit ő kiszív. Esetleg a cumizavar jöhet még szóba, nem tudom, cumit, cumisüveget használtok-e, ha igen, lehet, hogy az zavarja meg Maját.

Eszter,
köszönöm, ez jól esettKépKép! Viola 10 hónaposan ivott először csőrös pohárból vizet, addig csak szopi volt a folyadék. Virággal is valahogy hasonlóan tervezem, ő se ivott még vizet, meg semmi mást sem, csak tejet.

Bea,
mi ez a butaság, még hogy nem hiányzol senkinek, ne mondj már ilyet, igenis szeretünk, és gyere gyakrabbanKép!

Babjag,
csatlakozom Vízimanóhoz, én is kiszúrtam a szép szőnyegeteket és bútoraitokat, gyönyörűekKép Andor nemkülönben, azaz természetesen mindenekelőtt Ador a szépKép!!

Virág,
aranyos vagy, én is folytattam volna a múltkori beszélgetésünket, de biztos, hogy lesz még rá mód!
Képzeld, ha mégis a Hufnágelhez mentél volna feleségül, most Hufnágel Vincéd lenne, hát kellene ez nekedKép?

Hüpi,
Ádika és ti is gyógyulgassatok! Nagyon jól sikerült ez a mostani fotó is!

Viki,
Dóri tündéri a képenKép!

Kingu,
Botiról szenzációs lett a kép!Nagyon jókor exponáltál, de persze a modell is jó voltKép!

Vízimanó,
hihetetlen jól sikerült a képsorozat, és milyen jók az aláírások! Az adventi koszorút te készítetted?

Vezso,
jó hogy itt voltál újraKép! A férjed mit csinál ilyenkor külföldön? Konfeenciákon vesz részt, esetleg valamilyen társszállodával tartja a kapcsolatot? Csak találgatok persze, de olyan érdekes munkája lehet...Eszembe jutottál egyébként ma, amint jöttünk a gyerekekkel hazafelé a játszótérről a Tabánon át, 4 turistabuszt is láttunk, amit legurultak a Budai Várból a Dózsa György térre. Ott ült mindegyiknek az elejében az idegenvezető, kíváncsi lettem, cserélnél-e velük 1-2 órára...Kép Zsófi sebe minél előbb gyógyuljon meg!

Connie,
teljesen elborzasztott, amit írtál a villanyszerelőkrőlKépKépKép...legközelebb én ajánlom a www.direktmester.hu oldalt. Nem azt mondom, hogy a piacon a legolcsóbbak, de mindenféle mesterük van, és nyomon követhető árakkal dolgoznak, nem érzed átvágva magad, pontosak, maguktól adják a számlát. És ha bármi baj van, tudsz reklamálni a központban.

Megnézem DVD-n a Keresztapa 2. részét Al Pacinóval. Egy kis mozizás nekem is kell, ha egyszerre alszanak a gyerekek, mit most is.

Várjuk majd a talis képeket, remélem, kattogtattatok sokatKép Kép

Zitmi
zitmi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi, habár beszéltünk telefonon:
nagyon-nagyon átérzem ami veletek most van, és még ennél is jobban szorítok, hogy végül mégse legyen gond!!!

L
lirian
 
 


Ildi felhivhatlak?


Kép
vaktyuk
 
 


Ildi,
Szorítok, hogy ne találjanak semmit, remélem a doki csak a biztonság kedvéért küldött titeket EEG-re.

Zitmi,
Khm...mondtam szombaton a páromnak a direktmestert,mert ráadásul üzleti kapcsolatban is vannak velük, de azt mondta drága.KépKomolyan nem tudom, mi volt vele, de kb. mintha az ufók elvitték volna arra 2 órára a férjemet.Kép
Fogyasztósok is azt mondták ma, hogy az aphhez jelentsük fel a céget, mert ők nem tudnak tenni semmit.Kép Bíróságra kellene menni, de nincs bizonyíték.
Óóóó, Csibészke spanyolul tanul, futok...

KépKép
connie
 
 


Ildi

KépKépKépKép
Nem hiszem, hogy ez igaz!!! Biztos nem epilepszia! Pont most olvastunk róla a lányokkal, mert kérdezték mi az epilepszia (egy osztálytárs beszélt erről) és sztem amit mondtatok, az nem ennek a tünete. (Van egy orvosos könyvem, úgy kb 10 cm vastag, abból olvastunk).Persze én orvos nem vagyok, de akkor is, úgy gondolom, ez nem az!!!!! Fel a fejjel!!!
És, Ildi, olyan cuki Marcipán, édes kis pofa, teljesen rendben van, gyönyörű kisfiú!!! És Ti pedig a legjobb szülei vagytok!!
A karácsonyi angyal jöjjön most már Hozzátok és csináljon sok egészséget és aggódás nélküli napokat!!

Vezso
vezso
 
 


Zitmi
Hufnágel VinceKép
De, kár, hogy nem jöttél ma!! Virágnak utólag is boldog névnapot kívánok!!!!!
A férjem ilyenkor utazáskiállításokon van, gyakorlatilag a világ valamely pontján mindig van egy. És év elején kap egy táblázatot, ezekkel az utazási kiállítás időpontokkal, aztán megnézi melyik piac érdekes (pl most jön a kínai piac meghódítása) és oda utazik, vagy a munkatársai. Õ csak azokra megy, ahol az ő személye fontos, nem is tudna mindegyikre menni, néha átfedés van köztük. Meg nem is akar. Az a dolga, hogy új üzleti kapcsolatokat alakítson ki és ápolja a meglévőket. A cég ilyenkor minden költségét fedezi, és általában nagyon jó élményekkel jön haza. Most ugyan már 2 napja nincs meg a bőröndje, de szerencsére a kedvenc nyakkendőkön kívűl más érték nincs benne (ruhák stb). Azért remélem már megvan az a csomag. A tengerparton lakik, egy hightech szállodában, és tetszik neki. Ott ma sütött a nap, kellemes idő volt. Elképzelem, milyen lenne egy tengerparti tali...a babák homokoznak, a tenger csendesen hullámzik, mi , mamik , pedig üldögélünk a homokban a koktélokkal a kezünkben, a nap már nem olyan perzselő. Hátunk mögött pedig a férjeink éppen valami finom sültet rendelnek az étteremben...és kiszolgálnak minket a pincérek, mi meg csak heverünk a homokban és nézegetjük a babákat, ahogy játszanak...KépKépKépKépKépKépKépKép
Ezt most jól elképzeltem.
Zitmi, miket is alkotsz pontosan Karácsonyra? Mert írtad, hogy nagyon készülsz. Kép
És a másik kérdésed: hát, igen, beülnék pár percre a turistabuszokba, sőt Kép De majd eljön ez is, aztán meg szívesen elviszek mindenkit a topikból városnézni KépKép Bár lassan már mindent elfelejtek, amit valaha tudtam...

Virág
Az az igazság, hogy a talin rögtön szerettelek volna névnapilag köszönteni, de aztán el is felejtettem, annyira tök vagyok Kép Amikor a talin vagyunk, akkor el vagyok varázsolva Kép BOLDOG NÉVNAPOT!!!! KépKép
És jó a babakocsitok Kép Vince meg nagyon édes, kis barátkozós baba. Meg házias is, bejött neki a varródoboz nagyon Kép

Wester
Jó elfoglalt lehetsz, meg fel is nézek Rád, hogy miket tudsz, (Eu-s dolgok jegyzőknek stb), ügyes-okos vagy Kép És LucaZsófi is, hogy ilyen szépen eszik. Kép A kacsátok akkor marad, de amikor jöttök esetleg Pestre, visszadjuk, jó? Jó ürügy egy talira Kép
Rozi pedig iszik vizet, már nem is forralom, és sokat iszik egy nap. De nem kap már anyatejet (a hónap közepe óta kb), így kell is innia eleget. Akkor is szomjas volt, amikor még szopizott, mármint úgy kb 5 és fél-6 hónapos kortól.

Kingu, Lir és Mindenki, az is aki még nem volt talin!!
Kár, hogy nem jöttetek ma. Ugye a december 20-i babaKarácsony jó ötlet? Akkor lenne a köv tali, ugye mindenki tervezi, hogy jön? Vagy mit gondoltok? Csillagszórót gyújtottunk ma itthon és Rozi el volt bűvölve Kép Elképzelem, milyen szép lenne közösen egy csillagszórós minibabaKarácsonyitali!!!! Kép
Vezso
vezso
 
 


DRága Marcipán nagyon szorítunk neked,hogy minden rendben legyen és tökéletes eredményt mutassanak a vizsgálatok.

Vizimanó
Ákos dönölű,imádom a kis drágátKép

Ma egész jól evett Maja ,megevett egy üvegnyi almát kétszersülttel és egy üvegnyi brokkolipulykahusit,ma jóól termelt a drágám és olyan 3-4szer szopizozz.

Zitmi
Én nem hiszek a cumizavarba,Maja 4 hónapig bimbóvédővel szopott,ami nagyban gátolta hogy a tej hamar belövelljen.Van cumija ,cumisüvegje mégis áttudtunk térni a sima cicire,ha cumizavar lenne akkor azt se tudná mit csináljon a sima cicivel.Egész egyszerűen tudom mikor nincs tej,mindig feszül a cicim és érzem mikor beindul,azon kívül hallom és látom a szopáson,hogy megindult és megy neki a tej.Nem tudom mi befolyásolja,de néha kevés néha több van.

Vezso
Hát ezt én most jól elképzeltem,szuper lenne a tengerpartos tali,de én kieggyeznék a balcsival is jövőre.

Juszti
Kép

Kép
Timurr
Vendég
 


Timurr köszi a hiányolást! Most én is bedepizek: Boldim beteg Kép magas láza van. Még sosem volt beteg annyira féltem őt. Jövök még de most minden bajom van. Bocsi Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Most talán tudok írni néhány sort, amíg a lány alszik.
Először is Ildi: Rettentően szorítok neked én is! Kérlek, mindenképpen jelentkezz legalább annyit, hogy mi volt a vizsgálaton! Édes pici Marcipán! Nagyon sok erőt kívánok a megpróbáltatásokhoz! Küldök annyi pozitív energiát, amennyit csak átenged a babanet!

Babjag: nem tudom, hogy holnap tudok-e jönni, úgyhogy előre is nagyon boldog névnapot Andornak! Annyira édes kissrác!

Timurr: az éjszakákkal én is úgy vagyok, mint te: nem akarok semmit elkiabálni, mert akkor tuti, hogy megint sok ébredés lesz. Szorítsunk csendben Kép
Nálunk egy bébikajás üvegnyi ennivaló kábé kétszerre fogy el. Persze, előfordul, hogy egyszerre megeszi, de olyan is volt, hogy csak 3 étkezésre. A múlt héten néhány napig alig evett, majd jött egy nap, és majdnem lekiabálta a hajam, mert nem készült el időben az ebéd. És akkor meg is evett egy egész üvegnyit.

Kingu: már akartam írni korábban is, csak mindig elfelejtem: a lányom nagyon oda van a fiadért! A többiek képére is vigyorog ezerrel, de amikor Botit meglátja, majd' kiugrik a bőréből.

Vizimano: jó a kis felfedezős képsorozat! Nálunk ez úgy történt volna, hogy a könyveknél megáll, lepakolja őket, majd szépen, komótosan megeszi :o)

Eszter: tényleg tegyél fel képet LucaZsófiról. Lécci.

Vezso: hú, ezért a buliért nagyon irigyellek ám. De majd bepótolom én! Milyen jó hír, hogy anyukád besegített!

Brigó: gartula Jázinak a mászáshoz!

Connie: a villanyszerelős sztorin jól kiakadtam! Mi most építkeztünk, úgyhogy nekem is van némi tapasztalatom szaki ügyben. De az ember lassan hozzáedződik. Amikor az első durva tárgyalást kellett lefolytatnunk az egyik köművessel (kábé egy millával akart a végén többet a megbeszéltnél, és mivel ismerős, nem volt írott szerződés -- igen, hülyék voltunk, tudom), és sikerült végül 800ezret lealkudnunk, akkor úgy éreztem, hogy na most nagy lépést tettem a felnőttéválás, ártatlanság elvesztése felé Kép De közben nagyon jó érzés volt, hogy "győztünk". Bár én igazán dörzsölt már sosem leszek. Nagyon szorítok, hogy sikerrel járjatok!
Imádom Ákos vigyorát!

Na, megyek ebédet melegíteni, mindjárt itthon az ember. És várom a talis képeket.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


a kis beteg Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat!
Juszti,Lir!
Nektek külön köszi, hogy felhívtatok; nagyon jól esett!
Virág!Köszi az sms-t; aranyos vagy!
Kép
Vaktyúk!Bocs, de most kapcsoltam be a gépet, tornán voltunk.

Tényleg annyira jó hogy vagytok nekem; nagyon sokat segít!Délután bőgtem egy sort, most már sokkal jobban vagyok!
Azt nem is mondtam, hogy új gyógytornászt kell keresni; végre észrevette a neurológus is hogy semmit nem fejlődik Marcipán!
Remélem el tudja vállalni akit hívtunk! Kép

Tudjátok, én érzem hogy Marcival nem lesz semmi; csak egyszerűen nem értem hogy mindez miért velünk. ill. vele történik!
Most már tényleg valami jónak kell történnie!
Kép Kép Kép Kép

És komolyan mondom annyira hiányoztok már; ezer éve nem dumcsiztunk!
Virág!A szavadon foglak, hogy valamikor felugrotok! Kép
És mindenkit szeretettel várok, aki a közelemben lakik(vagytok egy páran)!
Kép

Ildi

delfinke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?