Új privát üzeneted érkezett!

Beu
Lőrincnek nagyon boldog első születésnapot kívánunk! KépKépKép

Andi és Dani
psandi
 
 


Boldog születésnapot Lőrincnek!Kép
Egy virtuális ajándékKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Megjött a Pizsó (Timi után szabadonKép) és most már úgy vagyok vele, mint ifjú anya a szülés után fél órával, ha megkérdezik a gyerekről: egyszóval gyönyörűűűűKépKépKép
Férjem bénázik a sok elektronikus kütyüvel, de hát neki pont ez kellettKép

Rohanok, mert nem lehet két gyerekkel netezni...

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Beu,
Lőrincnek nagyon boldog szulinapot kivanunk! KépKépKépKépKépKép
Meg par ev, es majd ezt latod: Kép
Kép

Gombóc es Zsombi
gombóc
 
 


Sziasztok!

Beu:boldog szülinapot Lőrincnek!!!!!

Zsuzsi:jogos, az allergia a "hagyományos" orvoslás rákfenéje, igaziból nem tudnak sokat kezdeni vele. Drukk, hogy hamar kiderüljön valahogy, hogy mitől van és száműzni lehessen a kiváltó okot!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Beu!

Isten éltesse aranyhajú Lőrincet!KépKépKépKép

Momo,
pont egy hét múlva küldték a csomagotKép.

PIldi,
én is olvastam azt a cikketKép. Mi sem természetesebb, mint hogy a 3 hós gyerek bébiételeken élKép, lényeg, hogy anyuci hasa kockás. Az a szomorú ebben, hogy biztos lesznek követői e remek példánakKép. És fitttmutti azon valószínűleg nem merengett el egy percig sem, hogy esetleg azért nem fogadja el a gyerek a cicit, mert edzés után megváltozik a tej íze, vagy esetleg egy szimpla szopissztrájkról van szó, ami nem ritka a 3 hónapos babáknál.
Én még azon gondolkodnék el a helyében, hogy vajon mennyire vagyok hiteles, mint az egészséges életmód apostola...

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu,
Isten éltesse egyéves Lőrincet!!! Nagyon boldog szülinapot neki!!!
Kép
franyo
 
 


Sziasztok!

Marcusnak este beadtam a kúpot,nagyon szépen,nyugodtan aludt,és alig szötyörgött. Most reggel megint taknyos,bár nem észlelem hogy erösebben mint tegnap. Viszont nyűgi,persze ez a fog is lehet,-reggel megint kapott még 1 kúpot.
Talán kicsit csillapodott a szötyi(???)


Beu!
Lőrincnek Nagyon Boldog Első Szülinapot Kivánun k!!!!!


Urszila!
Köszi ,elkérném a Dr telszámát, aki a homeoval foglalkozik.


Itt hatalmas szélvihar van,nem is megyek igy ki Marcussal sétálni mert tuti babakocsival együtt kapná fel a szélKépKépKépKépKép


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Lorincnek Nagyon boldog elso szulinapot! Kép Kép Kép Kép
Kép

Lanyok
Csak azert nem akartam a babatejet,mert noverem kisfia folyamatosan attol volt pottyos ....szoval azert kerdeztem,hatha lenne mas variacio.Mind1, megprobaljuk. Hatha nalunk nem lesz gond.

Mariann
Remelem hamar kilabaltok ebbol a takonykorbol! Kép

Mennem kell...
Norka
norkini
 
 


ja, tegnap meg bejott ezen a cimen a foto az albumbol.Inkabb feldobom ide,hatha valaki meg nem latta Kép

Kép
Norka
norkini
 
 


Hali Csajok!

Csak gyorsan mert menni kell:

Beu, boldog szülinapot az öregfiúnak!KépKép Tán még emléxel erre:
"Sziasztok! Lorinc ma 17:08-kor megszuletett. 9 ora vajudas utan csaszarral. 4450 g, 62 cm. Beu"
5 után ne felejtsd el rángatni a srác fülét helyettem is!Kép

pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


SZIASZTOK!

BEUKép
Lőrincnek, bár nem hiszem, hogy még értékeli, de ki tudja... Kép
http://www.flashcan.com/cards/view.php?id=SMEEJLYGSUJ9

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu,

Boldog szulinapot Lorincnek!!!!
Kép

Reka,
Mivel huztak igy felKép

Zsuzsi,
Ez egyre rosszabbul hangzikKép

Nelem is extra sz*r kedvem van, de jon a hetvege!
Nem bannam ha nalunk is visszajonne a tavasz mert mar depis vagyok, hogy 3 napja esik folyton.

Angi
angela2
 
 


Lányok!
Mindenkinek köszönjük a köszöntést!
Nem is hittem, hogy ez ilyen jó, mikor én küldtem a köszöntő szavakat, képeket. Csucsuka! Elsírtam magam az sms-en. Pedig nem szokásom!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Nagyon Sok Boldog Szülinapot Lörincnek
Kép

Nagyon klasz, hogy ilyen jó idő van Márk nem akar bejönni az udvarról, egész nap kint akar lenni és játszani. Össze szereltük neki a hintát és egész nap hintázik. Este meg már olyan fáradt, hogy esik be az ágyba. Egyébként semmi változás nálunk.

Cipő: Én már tavaly cipőt adtam Márk lábára ezért nem volt neki furcsa a cipő használat. Vettem neki kicsi tornacipő féleséget meg volt egy Nike cipője is amit nem rég nőt ki és azt nagyon szerettem és ő is. Kényelmes volt nem szorította a lábát. Én amondó vagyok de ez csak az én véleményem, hogy már nagyon kicsi korban rákell szoktatni a gyerekeket a cipőre. A tesom mostoha unókája nem volt hajlandó megtürni a lábán a cipőt csak 2-3 percig utána fogta magát és állandóan levette. A végén már volt hogy ugy jártak a gyerek az utazás során levette a cipőjét és elhagyták, persze a gyerek ezekután kiverte a hisztit, hogy az anyja nem tette le sétálni amig haza nem értek. Merthát mezitláb mégse lehet az utcán sétálniKépKépKépKép

Na most ennyi
Mindenkinek szép napot kívánok és rengeteg sétát.
Minden betegnek jobbulást.

Kakukkról és Orsolyról tud valaki?

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Urszila,
köszi, én is onnan frissítettem a neveket tudom, az egyik vmi tipikus emailes vírus, akármi.mm, a másiknak troja a neve. Azt nem tudom, hogy az mit jelent, ha nem tudja kiirtani, csak karanténba zárni.
Andi,
úgy tűnik, ti is úgy jártok Danival, mint mi Danával. Most már gyakorlatilag nem hajlandó beleüli a babakocsiba, ami pl. az ügyintézést igen csak megnehezíti, hol azért, mert így túl lassú a hely és helyzet változtatás, hol azért, mert túl gyors. De azért élvezem, hogy tevékeny kis motollám van.
Azúr,
értem, jogos, én is elvinném gyógytornára, de azért ez még nem vészes. Sok baba más egyéb jel nélkül is későn kezd mászni, az egyik barátnőm kisfia, aki Danával egy idős, csak 13 hónaposan kezdett, és csak most kezd egyedül lépkedni, mindent később csinált, de végül persze csinálja.
Zsuzsi,
kitartás!!! Remélem, hamar kiderül, mi okozza az allergiát. Azért azzal vigyázz, hogy magadtól is mindent megvonsz, a kimerült, zaklatott anyuka se túl jó.
Ildi, Zulu,
látom, nagyon tudalan vagyok, de ki a fitnesz anyuka? A Norbi felesége?
Csak mert pont ma méláztam el, miután egyetlen gatyámba sem férek bele, hogy kb. 6-9 hónapig esélyem sincs semmire, de még az itthoni napi 5 felülésre sem. Örülök, hogy élek és ilyen alvási viszonyok mellett van (legalábbis egyelőre) tejem. Fejni nincs időm, szoptatni is alig. Dana napi egy órát alszik, a maradék 12-14-ben teljes figyelmet követel.
A kicsi meg folyton belealszik a szopiba, így egy etetés legalább egy óra. Az egyik álomkóros , a másik túlpörög...
Azért nagyon szeretnék minél tovább szoptatni, még ha néhány új nadrágot kell beszereznem akkor is.
Beu,
mi is csatlakozunk a szőke herceg hódolóihoz.
Mariann,
jobbulást Marcinak.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Most csak beszaladtam.

Beu!
Lőrincnek nagyon boldog szülinapot. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Beu,
Lőrincnek nagyon boldog születésnapot kívánunk.Mikor ilyen szépeket mondtok és írtok egymásnak,mint Csucsuka Neked,én is elbőgöm ám magam. Kép ez nagyon megható....,belegondolni abba,hogy ezek a minimanók nem is olyan rég még pocaklakók voltak.Kép Sok boldogságot mégegyszer.

Petra ma reggelre 38,3 fokos lázzal ébredt.dokinéni szerint vírusfertőzés.Piros hólyagos a torka és a láza azóta is rendíthetetlen. Kép remélem azért hamar túl leszünk ezen az egészen,mert ebben a gyönyörű időben szobafogság van. Kép

Olvasom,hogy rajtunk kívül is van még beteg babóca.Jobbulást mindenkinek.

Momo,
gratu az új Pizsóhoz. KépMár sok kisgyerektől hallottam,hogy így mondják. Kép

Zsuzsi,
Kiváncsi leszek,mit mond a varázsló.Rmélem hamar helyrejön Miki.

Voltunk tegnap a Westendben az újonnan megnyílt C&A-ben....bevásároltunk Petrának tavaszi nyári ruhácskákból.Kapott kalapot is meg egy tündérke kocsicipőt.Igazi nagy Kislány lett ezekben a cuccokban. Képmegzabálom...Kép

Pildi,
Fittanyucitól én is olvastam ezt a nagyon okos és nagyon meggyőző kinyilatkozást. Brrrr.....Grrrrr....Az egész csajt nagyon gáznak tartom és kívánom,hogy soha ne találkozzak vele össze még csak véletlenül se,mert akkor biztos megmondanám neki a magamét.

Norka,
Jazi nagyon ari. Kép

Urszila,
Julka egy gyönyörűség! Kép

Azúr,
még ha nem is friss a kép,Artúr akkor is helyes. Kép

teszek fel egy képet,ami a csempeboltban készült Petráról....elég hűvös volt ottbent,ment a légkondi szerintem,azért van rajta sapi.

na pussz mindenkinek
Évi+Petra
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan:

Sofka
Télleg ráér, férjemre is rájött a tavaszi nagytakaríthatnék, rendberakta a pinyót, és most minden elférKép

Réka
Megvettem a labdát, spóroljatok, hogy ki tudd fizetni: 58 forint voltKép A minap lufikat 80ért vettem, ez meg egy normális strandlabda, szeleppel, dugóval...ki érti ezt?

Ki keresett megkötős Surda-sapit? Az újpesti Megatoys Götz részében van, igaz horror áron, és nagyrészük nem megkötős hanem gumis, ami lehet, hogy szorítja a tokácskát (már akinek van ugye), de legább van. Megpróbálni nem tudtam, Kevin épp aludtKép
Ma voltam fodrásznál, ismét Meg Ryan fazon lett, Kevint is megnyírtuk, kis golyófejű lett, nemtom, láccik-e:
Kép
tsók
Elli
ellimami
 
 


Beu
A topic trubadúrjának Kevin is sok nyálas puszit, de még több hajhuzogatást, szemnyomogatást, karmolást és egyéb babakedvességeket küld!
Egyelőre szóban, de ha találkoznak, át is adja, jó?Kép
pusza
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Elli,
azért most látom, vannak még Kevinnek hurkái rendesenKép
Bébicsősszel mizujs? Kipróbáltátok már? (csak a fodrászról jut eszembe)

Évi,
Petrának mennek a gyógypuszik, azzal nem tudok fertőzniKép
Tényleg milyen nagylányos már a képen a kiscsajKép

Beu,
és ez a pityergős dolog most már mindíg így leszKép Egy gyerek születését nem lehet elfelejteni, közben akármekkora pimasz kiskamasszá növi is ki magátKép

Autókánkat ki-berakosgatjuk a garázsba, már mindannyian végigtapiztuk kívül-belül, tisztára mint egy gyerekseregKép Belepakoltuk a gyereküléseket és nagy meglepetésemre a két ülés közé még én is elférek...no híznom azért már nem szabad, de beférek. Úgyhogy amíg a kicsi hordozóban utazik, addig elférnek egymás mellett hárman isKép Csomagtartót is megszemléltem, elég tágas, a kocsi színe meg már nem is bántja a szememKép

Na mennem kell, mert Zsebi üvöltKép

Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép
Ma nem sokat voltunk itthon KépKép De voltunk baba-mama tornánKép

Sofka, Urszila
Köszi a tanácsot tanító néni ügyben. Sajna tanító nénik miatt sem nagyon tudok dönteni, nem látok eget verő nagy különbséget. Az egyik idősebb és szigorúbbnak tűnik...
Voltam nyílt órákon, de nekem azok olyan mesterkéltnek tűntek...
Most próbálnánk menni a sulikba kézműves foglalkozásokra, de enyém Apának mindig pont akkor van este 6-ig tartó tárgyalása/megbeszélése Zsombi meg halálra unja magát ilyen helyeken. Most reménykedek, hogy talán jövő szerdán eljutunk. Szorít az idő.

Urszila
Zsombira sem tudom ráadni még a 22-es cipőt semKépKép
Mi Szandi pórázát fogjuk használniKép

Zsuzsi
Drukk, hogy kiderüljön, mire allergiás Miki!!!
Kupi: kit érdekel?Kép Nálunk is vanKép
Varázsló: így már azért bíztatóbb, hogy Dr. És a német egészségügy: Kép

Ildi
Fiúzós AncsiKépKép
"kedvenc minta-fitnesz-anyánk": Azt az anyatejet én sem fogadtam volna el Kép Egyébként nem vennék mérget a 3 hónapra semKép (mert ugyebár volt egy ciciműtét is...)

Beu
Boldog szülinapot Lőrincnek Kép
Buli lesz?Kép Kép

Azúr
Miért nem veszel kötő nélküli sapit és varrsz bele gumit/kötőt?
Helyes ArtúrKép Majd utoléri a többieket, nem is olyan sokára, meglátodKép

Momo
PizsóKépKépKép
Örülök, hogy egyre jobban megbarátkoztatok veleKép

Norka
Kép kirááályKépKép

Myssnia
Ez nagyon jó ajándék KépKép

Zsuzsó
Kitartás!!!
A nadrágokra most ne gondoljKép

Évi
Jobbulást Petrának!!!
Hogy trónol Petra a bevás. kocsibanKép

Elli
Meg RyanKép Olyan kíváncsi vagyokKép
Még_mindig_hurkás KevinKépKép édesKép

Lakáseladás: Apa el van keseredve, itt a jó idő, kirajzott a kisebbség Kép. Az életbe nem adjuk el azt a sz.rt, és soha nem lesz sajátunk (legalábbis abból nem)

Megyek, inkább meggyömöszölöm Zsombit, ha már itt cicázik velemKép

Elkezdődött Zsombinál is a felmászok_ahova_csak_tudok korszakKépKép lassan pislogni sem lehetKép

Szandi anyóséknál, én holnap gyerekmentes csajbuliba megyekKép kíváncsi vagyok, meddig maradhatokKép

Szerintetek fogigátlók árát is csökkentik egy ici-picivel?Kép (csak úgy kérdeztem)

El is felejtettem, P2-t kaptam! Úgy örülökKép

Tényleg megyekKép
Jó hétvégét MindenkinekKépKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi,
köszi a bíztatást, de azért néha már mennék emberek közé - és ugy nem feltétlenül szétnyűtt cicanaciban.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

Nadine,
Remélem elmúlik a pirosság. Én arra emlékszem,hogy néha káliumpermanganátos ülőfürdőt kellett vennem kisebb koromban (5-6évesen)ezokból,de azt nem tudom,pici babának lehet-e,de gyanítom,hogy neki még ez túl erős,inkább kérdezd meg orvostól,nehogy rosszat mondjak,nem akarlak félrevezetni.

Maci_2
Szandit bizti megszokja majd Roni. Gondolom nagy megkönnyebbülés,hogy nem kell már a kórházban lenned.
Én is láttam sötétkék farmer megkötőset,de világos megkötőst én sem. Azért még reménykedem,hogy találok valahol.

Réka,
De,emlékszem és meg is néztem a Margit körúton,de csak sötétkék vastag farmeranyagos volt,amin ráadásul volt egy csokornyakkendő szerű masni,szóval inkább lányoknak való. Remélem hamarosan jön új áru. Most még a régi kinőttet adom rá,hogy azért védjem a széltől meg a naptól,mert a tegnapi nemsapis nap után kicsit köhécselt.
Anyukáddal kapcsolatban kidühöngted magad? Az enyém is ki szokott néha akasztani,meg volt idő,amikor mindenbe bele akart szólni. Vidéken lakik,így havonta 1szer jön látogatóba és így egész jól megvagyunk. Kép

Urszila,
Nagyon szupi a póráz,bababoltban árulják? Nekünk is csak 3 pontos az öv,nyugodtabb lennék,ha Artúr jobban be lenne kötve.
Artúr idegen helyen meg idegenek közelében jól viselkedik,bezzeg mikor velem van,akkor nem Kép


Psandi,
Break tánc Kép És milyen a cipő? zárt vagy inkább szandi szerű? A póráz tapasztalatot megírnád?köszi szépen.

Norka,
Játszós kép Kép A franc se érti ezeket az allergiákat. A mi korunkban is ennyi volt az allergiás baba? Szerintetek ez nincs összefüggésben a légszennyezettséggel meg azzal a sok E-adalékanyaggal amit megeszünk?

Zsuzsi,
Mi volt a dokinál? Remélem kiderül az ok.
Andy (Andy,remélem nem baj,hogy leírom) írta,ha jól emlékszem,hogy Márknak szója allergiát állapítottak meg és még soha nem kapott szóját.
Artúrt is visszarendelte a bőrgyógyász kontrollra és azt mondta,ha nem múlnak az ekcémás foltok,akkor vérvétel és megnézik,mire allergiás. Foltok szerencsére elmúltak,én meg nem vittem vissza.

Beu,
Hogy telik az ünneplés? Lesznek fotók (ilyen volt ilyen lett?) Kép

PIldi,Zulu,Évi
Rubint Réka ügyben teljesen egyetértek veletek. Én is olvastam a cikket és ki is akadtam. És még azt is láttam vagy olvastam? hogy Lara 4 hónapos korában kihúztak Egyiptomba valami fitnesz határok nélkül vagy mi a fenét forgatni és 1 hétig külön voltak.Kép Ez nekem nagyon gyanús,hogy Lara véletlenül áttért a tápszerre,hogy a mama véletlenül pár hét múlva kimehessen forgatni. Kép

Angela,
Reméelm a hétvége felvidít Kép Itt pár hete még hó esett,be voltunk zárva,nekem se volt valami fényes a kedvem.
Csípőkontrollhoz megy a drukk!

Momo,
Tudtam én,hogy megszeretitek majd az új autót Kép csak ez is olyan lehet,mint minden új,hogy hozzá kell szokni Kép


Andy,
Kakukk meg Orsoly néha szoktak írni,pár mondatot,jól vannak.
Mi is nagyokat szoktunk sétálni ebben a szép időben. Remélem ilyen szép marad az idő.

Mariann,
Örülök,hogy használt a kúp. Azt mondják az alvás gyógyít. A szél ellenére azért meleg van nálatok?

Zsuzsó,
Hát nem lehet könnyű 2 gyerekkel. Fogyni meg biztos sikerül majd,idővel,szép lassan. Pici baba átalussza az éjszakát?
Mozgásfejlődés köszi,hogy leírtad a barinőd kisfiát,hát igen vannak később mozgolódó babák,most már én sem parázok miatta,mióta a Svábhegyi fejlődésneurológián megnyugtattak.

Évi,
Köszi a kép dícséretet Kép A képen 3 hónapos volt,azóta már majdnem kinőtte a hordozót,amiben a képen van Kép
Szegény Petra Kép Jobbulást KépLement a láza?
Aranyos a kép Kép Gondolom sokat jártok a házzal kapcsolatban lakberendezési boltokba. Mikor költöztök terv szerint?

Elli,
Köszi a sapi tippet. Kép Kevin haja szupi lett és a tiedről nem teszel fel képet? Elárulom,hogy az én hajamat a barátom szokta vágni(vállig érő,egyenes),de azért jó lenne eljutni nekem is egy fodrászhoz.

A mai torna nagyon jól ment,Artúr csillagos ötöst kapott,most a kutyázás gyakorlása a házi feladat Kép Felfedezett egy kék lasztit a tornateremben és nógatás nélkül kúszott érte,úgyhogy holnap veszünk lasztit itthonra (eddig csak lego labdája volt)
Viszont mostanában,ha bemegyünk boltba,postára,nem akar a kocsiban maradni,hanem oldalra fordul ki akar mászni ill ordít. Pedig be van lógatva a textilkönyv,csörgő meg Lego kukac,amivel elfoglal(hat)ná magát.Ti tudtok a babákkal vásárolni ill ügyintézni?
A másik dolog,amiben tanácsot kérnék,hogy Artúr kezd leszokni a nappali szopikról Kép Ennek én nem örülök,mert félek,hogy elapad a tejcsi és az ekcéma miatt (is) nagyon szeretnék minél tovább szoptatni. Eddig nappal volt 3-4 szopi,éjjel is ugyanennyi,aztán kb 1 hete nappal 2,van,hogy csak 1,éjjel 3-4 megmaradt. És amikor éhes,hiába adnék neki,nem akar szopizni,a főzit viszont elfogadja. Szerintetek mit csináljak,hogy ne apadjon el a tej,fejjek? Vagy ez az elválasztódás?

köszi,
Azur
azur
 
 


Zsuzsó,

Én szülés után (tavaly májusban) 10 kiló felesleggel küzdöttem és akkor vettem egy fekete meg egy világos L-es vászongatyát,bő fazont,ami gumis is derékben hátul ill megkötős is így lehetett a bőségét szabályozni. Ez felüdülés volt,mert szülés előtt már csak 1 gatya jött
rám Kép

Toffi,
P2,nagyon örülök Kép

Azur
azur
 
 


hello,

Petra kb. fél órája alszik,láza hál istennek nagyjából lement. 37,3 volt fürdés előtt,nem adtam neki kúpot,abban bízom,hogy majd kialussza.Remélem így is lesz.Ugye nem baj,gogy nem adtam neki kúpot?

Azur,
előreláthatólag aug.-ban fogunk kiköltözni.ezeket a lakberendezési boltokat én egy kicsit már unom,néha úgy érzem soha nem lesz vége.....néha teljesen meg tudnék őrülni magunktól,hogy mit össze nem variálunk. Kép

szép álmokat mindenkinek
nyugodalmas,kelésmentes éjszakát
megyek Stahl szakikönyvet böngészni Kép
pusszancs
é.
Évi24
 
 


Beu,
Boldog 1. születésnapot Lőrincnek!
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Kórházból végleg elbocsájtottakKépKép igaz a záróért kedden reggel mehetek csak. És még szinte minden függőben van, amíg meg nem jönnek az eredmények. De akkor is olyan jóKép
Már délelőtt hazajöhettem, így vásárló körútra is mentünk. Vettünk Roninak hálózsákokat, sapó-kalapot, és kiscipőt isKép

Urszila,
Bömbi JulkaKép
Pórázos Julka édesKép
Köszi, hogy leírtad a cipős tapasztalatodatKép
Ma kapott a szandi mellé egy (kinti) kiscipőt is.

Momo,
Cipős infókat kösziKép

Zsuzsi,
Szegény Miki. Mit mondott a guru?
Nem baj, ha csak magatokról írsz. De ezt nehogy elhagyd!

Azúr,
Valami olyasmi sapit vettünk (a Máriában 790 Ft-ért), amilyet te is keresel. Teszek fel majd képet. Volt kékben isKép
KépKép

Réka,
Margit körúton milyen bolt van (és pontosabban hol)?
Anyukád miatt ne mérgelődj. Tudod, a rokonokat nem válogathatja meg az ember. Szóval fölöslegesKép Inkább írd ki magadból.

Momo,
Timinek jobbulást!
De jó, de jó!Kép Örülök, hogy azóta már kibékültetek vele! Hova mentek próbaútra?

Norka,
Mi az a babatej?
Képet már láttam, de továbbra is szupiKép

Angi,
Drukk a jobb időhöz!
Rosszkedv hess!!!!

Évi,
Jobbulást Petrának!
Az új szerzeményekből kérhetnénk divatbemutatót?
Kép édesKép
Nem baj. Csak ellenőrizd (kézzel), nehogy nagyon felmenjen Petra láza.

Elli,
Kevin frizu édesKép Na és a tied?Kép

Toffi,
Gyerek nélküli csajbuli. De jól megy egyeseknekKép Érezd jól magad!
P2, ez szupi!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


És most a képek.

Zárt szandi:
Kép
Kiscipő:
Kép
Sapi:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2!

Nagyon helyes Roni az új szerzeményben!!!!!
Én is ma akartam venni valami kis vékony sapit,de még itt sem nagyon van! Illetve kislányoknak minden van de a fiúkkal nagyon mostohák!!!KépKépKép

Mariann
mariannmarci
 
 


Beu,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Lőrincnek!!!
Kép

Pusz
Miszike+Apuci+Beki
miszike
 
 


Sziasztok!

További köszöntéseket is köszönjük, nagyon aranyosak vagytok. Buli volt, élveztük. Csináltam kukoricatortát. Még jó, hogy fogyózom, és nem kellett megkóstolnom. KépKépKép De holnap a nagyi már embertortát hoz, elvégre már elmúlt egy éves. Kép

17.08-kor lefotóztamKép Teszek föl képeket.
De előbb gyorsan pár sor, csak beleolvastam a termésbe.

Maci! Jók a szerzemények. Roni cukorfalat. És ti jöttök!!!

Toffi! P2 szuper!!!!

Azur! A Rody csacsis boltban nagyon jó kis lasztit vettünk. Kellemes tapintású, könnyű megfogni. (Vörösmarty 47/a)

Beteg babóknak jobbulást!

Lőrinc amúgy élvezte a köszöntős képeket, a pandánál rá is vetette magát a képernyőre. Holnap jön a nagy család, lesz nagy dínom-dánom.

De jöjjenek a képek.
Kép
Kép

Beu
beu
 
 


És még néhány:
Kép
Kép
Beu
beu
 
 


Ez volt a Myssnia-féle ilyen volt, ilyen lett . KépKépKép
beu
 
 


Beu,
Milyen az a kukoricatorta? Elküldöd a receptjét?
A képen jól néz kiKép
Szupi képek!Kép

Tényleg, azokat kérdezném, akik próbálták az Orsoly féle tejmentes szülinapi tortát. Mi a jobb, ha azon a napon csinálom, amikor enni akarjuk, vagy egy nappal korábban?

Maci_2
maci_2
 
 


Nagyon boldog elso szulinapot kivanok Lorincnek!
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Mi szerencsésem hazaértünk Salgótarjánból.
Minden rendben volt a vezetéssel.
Dorka jól van.
Ma egész nap kertészkedtem kint takarítottam a lomot ami az építkezés után maradt az udvaron.
Így most jól elvagyok fáradva.

Orsoly szerintem jól van ma hívott a játszótérre minket, csak nagy munkában voltam, így sajnos nem értem rá.

Dorka is kint volt egész délelőtt a járókában a teraszon, ott aludt, tetszett neki, nézelődött, hívta a cicákat "ciccc" már szépen mondja.

Na most ennyire futotta, megyek vacsizni

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hali csajok Kép

Bocs, hogy eltűntem ....

Tegnmap fülészeten voltunk Ancsával, mert dokinéni elküldött, szerencsére semmi bibi.

Gyulladt mellem még egyben van, és majdnem teljesen Okés már Kép Hurrááá Kép

Tegnap nem volt netem, még hibakeresek, szerintem valami nagyon el van bézve ennek a gépnek a netinstalljában (elvileg 2 gép megy 1 miniportról, de a kezdet kezdete óta nem az igazi, én egyedül meg nem vagyok egy nagy konfigurálóművész. Na mindegy, neki kell akkor is ülnöm, az lesz a vége.

Beu,
Lőrincnek nagyon boldog első szülinapot. Ne haragudjatok, hogy most nem vadászok képet, de voltaképp csak miattatok jöttem be.

Épp nadrágot varrok, végeznem kellene 1 órán belül, mert a drága nevelt gyerekem du. esküvöre megy...
Na majd ezt leírom, mert behaltok asszem...

Most pussz:

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok

csak beugrottam LORINC-nek boldog elso szuletesnapot kivanni. Kép
Este meg jovok, remelem Kép

sziasztok
Zs akinek Andus betorte az orrat a fejevel Kép de inkabb Kép es a boxkiralyno A
zsurlo76
 
 


BeuKép
Nagyon boldog 1. szülinapot LőrincnekKép Képek nagyon jókKép

A termést épp csak hogy átfutottam, mert mostanában sokat csavargunk ebben a jóidőben. Voltam végre barátnőmnél is, akinek 11 hónapos kislánya van. Hát egy tündér, egész nap dumál. Nekem ez olyan fura volt, mert Gergő nagyon keveset magyaráz, biztos azért, mert fiúKép Közben még kiderült, hogy a hugoméknak is lesz kisbabájukKép Annyira örülök nekiKép

Lenne egy kérdésem is. Gergő már csak reggel, este, és éjszaka szopizik. A mennyiséget még csak saccolni sem tudom, de gondolom, hogy nem lehet túl sok. Mindenféle tejterméket kap, de tejet, babatejet nem. Mikortól kell neki ezeket adni? Ő most 15 hónapos lesz. Ez eddig fel sem merült bennem, mert úgy gondoltam, hogy amíg akármennyit is szopizik, nincs szükség rá, de most Norka kérdése miatt kezdtem el filózni rajta.

Maci_2Kép
De jó, hogy vége ennek a kórházas mizériánakKép És mikorra lesz meg az összes eredmény?

Most mennem kell, mert szalad a lakás.

Pusz
Tüni
tüni
 
 


Hali Lanyok!

Megvagyunk am, de inkabb olvaso uzemmodban mert nem tortenik semmi kulonosKép POcaklako jol van (remelem), Lacko is, egyre tobbet megy, es mar 15 foga van! Nagyon elvezi hogy setalhat a kertben, tegnap alig tudtam behozni, uvoltott mint akit nyuznakKép Csak en meg mar elfaradtam...Kép

Mano2: azert remelem egyszersikerul osszehozni egy talalkatKép

Maci2: en aznap csinaltam meg, szvsz fini volt ugy is, de masnap is jo volt, ugyhogy ahogy neked jobb szvszKép

Beu: Lorincnek boldog 1. szulinapot!Kép

Lanyok, valaki el tudna nekem kuldeni vagy feltenne ide a sofka-fele turos pogi receptjet? A masik gepre mentettem le, ami most epp uzemkeptelen...es pont ilyet szeretnek csinalniKép Ezer koszi!

orsoly
orsoly
 
 


Manó2,
Jó idő mindenféle kerti és kinti munkáraKép
CiCCKép

Klár,
Jó, hogy a fülész mindent rendben találtKép

Zsurló,
Jobbulást! Vegyél inkább boxzsákot AndusnakKép

Tüni,
Ez jó hír, gratula a hugodéknak!Kép
Eredmény egy hónapon belül.

Orsoly,
15 fog, nem semmiKép
Köszi, akkor majd amelyik nap jobban ráérek.
Erre a receptre gondoltál?

Krumplis-túrós pogi Sofka módra
30 dkg (három közepes) krumpli, héjában főve 1/2 dl tej, kockacukor, 30 g élesztő (összekeverni, langyos tejjel természetesen, de nem muszáj megvárni míg felfut) fél kg lisztet elmorzsolni 250 gramm margarinnal, hozzáadni fél kiló túrót, áttört krumplit, , élesztős tejet és két tojás sárgáját, sót (én két kiskanállal) összegyúrni,
zacskóban hűtőben legalább egy éjszakát állni hagyni. (Akár két-három nap sem árt neki, akkor több részletben is lehet friss pogi) 200 fokon, előmelegített sütőben sütni. Én a tojás fehérjével szoktam megkenni, és megszórom egy részét mákkal, másikat sajttal, ha van itthon szezámmaggal.

Nem túl nagy ma a forgalom.

Maci_2
maci_2
 
 


Beu,
Köszi a receptet.Kép Te a leírtak szerint csináltad (pl. raktál bele diót is Lőrincnek)?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Beu!
Én is kérek szépen kukoricatorta receptet. KépKép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok! Kép
Élünk, csak mászkálunk!

Beu Kép
Itt is boldog szülinapot Lőrincnek, Költő Barátunknak! KépKépKép

Lányok Kép
Csak egy gyors kérdés, mert közelít a kis ordító: a bélféreg okozhat alhasi görcsöket, esetleg enyhe hányingert? A weben nem találok róla infot, de gyanús vagyok magamnak, és mintha láttam is volna magát az állatkát Kép

Köszpussz
Gyanús Kangi
kangi
 
 


KangiKép
Andrisnak olyan alhasi görcsei voltak, hogy összegörnyedt akár az utcán is. Hányinger??? Lehet, de túl kicsi volt ahhoz, hogy mondja. Menj dokihoz gyógyszerért, állítólag mellékhatás nélküli (csak már nemtom, h hívják).

BeuKép szőke herceg 0 naposan is herceg volt, csak nem szőkeKép Kukoricareceptet kérnék én is! Avagy tedd fel ide, az érdeklődésre való tekintettel. Mit kapott ajándékba a nagyfiú? Csak mert semmi ötletem Julka kezelgő szülinapjára.

MaciKép jó, h hazaengedtek. Kíváncsi vagyok, még mi derül ki. Remélem, semmi.

ToffiKép P2 hurráKép

MariannKép írtam mélt.

hdhfdhmlm k,m

Urszila & Julka
urszila
 
 


Urszila Kép
Köszi! Francba ... Kép Először megkérdezem, szopira van-e kihatása Kép Bár ha nekem van, úgyis neki és Apacukának is be kell szednie a bogyót Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Lányok,
a picinek (3 hetes) tele lett az arca pubertáskori pattanásokra hasonlító kiütésekkel. Lehet ez az a bizonyos tejkiütés? Danának ilyen nem volt. vagy vmi másra gyanakodjunk.
bocs, de most is csak fél kéázzel még mindig köntösben... egy borzalmas éjszaka után.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó,
bőven lehet tejkiütés, ne aggódjKép Nekem mindkét macának volt, nálunk kb 1 hónapig maradt ilyen a pofijuk, aztán elmúlt.

Lányok,
szerintetek van valamilyen gyerekbiztos zárszerkezet a tűzhely sütőjére? Mert Zsebi nem csak kikapcsolt állapotban imádja nyitogatni, félek, egyszer megégeti a kis kezétKép

Tegnap Pestre mentünk, autó egy álomKép Viszont azért sikerült egy apró negatívumot találni, nem látni a kocsi orrát. Kész röhej, de akárhogy emelem is fel a vezetőülést, a dizájnos formatervezés miatt azt se tudom, hol a kocsi eleje. Pedig általában a kocsik fenekével van baj parkírozáskor (legalábbis egy hülye nőnekKép), nem pedig az orrával.
És kiderült, az új garázslejárónk hiába lett kevésbé meredekre csinálva, mint a régi, mégis van egy pont, ahol meghúzzuk a kocsi aljátKép Ez most elég sz@r ügy, mert az autót is sajnálja az ember, viszont nincs rá pénzünk, hogy felveressük a friss betontKép


Momo


Momo
momo
 
 


Kangi,
Jaj, szegénykém.Kép Népi gyógymód szerint fokhagymát kell enni. Azt szopi mellett is lehet.

Zsuzsó,
Biztosan tejkiütés.
Jobb éjszakákat!

Momo,
Roni ma fogdosta meg a (már éppen nem működő, de azért elég meleg) sütőtKép Sírt is utána.
ÁlomautóKép GarázsKép

Voltunk ma játszótéren. Roni mindig az apjához rohant. De azért egy kicsit hintázott,
Kép
és rugós állatkára is felültettük.
Kép
Felszedett egy ágat és köveket.
KépKép
Persze be is akarta tömni a szájába, és veszettül tiltakozott, amikor kiszedtükKép

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?