Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, elfelejtettem!

Help!
Szeretnénk cipőt venni Roninak. De ahol eddig jártunk csak téli, bélelt cipők voltak, és a választék is elég gyatra volt.
Tudtok olyan boltot ajánlani, ahol van választék (tavaszi cipellők, szandik) és az árak is elérhetőek?

Sofka,
Mail ment.

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Köszömöm mindenkinek a névnapi köszöntőketKép

Nagyon meghatódtam.

Visszaolvasni nem tudok, mert ma húzós napom volt és a következő 3 is az lesz.

Hétfőn jövök.

Heni
heni1979
 
 


Szisztok!

ASDL nagyon jó lenne, csak idő is kéne kihasználniKép Mennyi időm volt, amíg dolgoztamKép
Julkának ma extra nyűgös napja volt, gondolom, a foga, mert egyik percben vigyorgott, a másikban ordított, és állandóan matricázottKép És gyakorlatilag csak szopottKép Szerelés miatt le kellett pakolni a fél könyvespolcot, most itt hevernek körülöttem a könyvek, de juszt se pakolom el ma esteKép

MaciKép cukorKépKép és ez már mindig így marad? vagy javulás is lehet? Hányás is lehet a lenyelt trutyitól. A köptetők az orrváladékot is hígítják. Különleges játékról nem tudokKép lelőhelyről semKép

ToffiKép de jó osztály, ahol csak 17-en vannak! Zsuzsiék, Andrisék is 27enKép Nagyon jó a Bűnbánó képet vágok Zsombi képKép

SofkaKép Miapánk is építkezni akar, a nagy kérdés: hogyan csináljunk 5 szobát 3-ból? Szerencsére elvetette a teljes tetőtér radírt, pedig már a terv is készKép Így csak falak ide-oda tologatása lesz.

GombócKép hurrá a magától megoldódott "megjavuláshoz"Kép Pocak?

GömbKép tavasz, játszótérKép előre sajnálom, hogy nem fogok annyit játszóterezni, mint a két naggyal. Családi ház hátrányaKép TITIről eszembe jutott, hogy Zsuzsi kakaKép (kakaó) felkiáltással kérte a cicit, mert azt hallotta AndristólKép

MomoKép jaj, de izgi az a nemtömör csigalépcső!Kép hogy beszéled le róla a boszikat? 1x láttam az állatkertben egy 3as ikret, pórázzal voltak a mama-papához kötveKép ISDN sem megy nálatok? Exnejnek áruljam el a topik hozzáférési útvonalát?Kép

MariannKép a nagyok is azzal hívják Julkát lépcsőzni, hogy Jössz a Mont Everestre?Kép

ZsuzsóKép dolgozóban állandóan ment az internet, kb. 10 gépen, semmi extra vírus nem volt. ICQ viszont hozhat, és a mélek is. Olyan vírusos mélem is volt, amelyik azt játszotta, hogy ő egy szerver üzenete, vírust talált az egyik levelemben, és kéri, hogy a Mellékletben található vírusírtót futtassam le.

Urszila
urszila
 
 

 
 

Sziasztok!

Látom, mindenkit elkapott a tavaszfeeling. Ma 3-szor voltunk kint, minden hiszti nélkül öltözve (na ja, nem sokat kellett), imád kint lenni a kiscsaj. Kicsit kertezni is hagyott, azt meg én imádom. Aludni viszont csak kétszer félórát aludt ma (tegnap kétszer másfelet!)

Maci2:én az Örsön az Árkádban a Deichmann(? kb igy)ban vettem Ancsinak cipőt. Mondjuk én nem hiszek a betétes (siesta, melánia stb) cipőkben, igy ez is egyszerűen hajlékony talpú. Mondjuk 6,5 volt (febr végén vettem), de végre olyan, amibe bele tudtam szeretni, kifejezetten őszi-tavaszi cipő, mérsékelten vizálló, bokát tart, sötétkék és macikás. Előtte jópár helyen nézelődtem, nem volt meggyőző. Szandált humanicban láttam 3ért, ami tetszett, de azt még nem vettem, lévén mi bent nem hordunk, kint meg inkább majd máj vége, júnitól kell, addigra meg nem tudom, mekkora lesz a csaj lába.
Szóval összevissza vizsgáltak és egyelőre mindenre várni kell, nem mondanak addig semmit?
Töröm a fejem az 5 hós fiúcskán, én mint kétszer hasonló anyja mindig a pelusnak örültem legjobban, tkp ez sem szokványos, de azt hiszem nem ilyenre gondoltálKép. Gergő fiam ekkortájt a bátyóka fémautóira hajtott, Bálint keménylapos könyveket olvasott, Ancsi -aki nem fiú- mcdonaldsos happymeales játékokkal játszott ilyentájt.

Urszila:ADSLhez gratula, és akkor most aztán tessék sűrűn irni! Kertvédelem JulkánakKép, nálunk csak a szemetet kéne végre kiszedni a földből, ami még a mi idekerülésünk előtt került ide (foghijtelek volt, mindenki idehordta a szemetét, ásónyomra lemegyünk valahol, ahol addig nem,akkor tuti jön elő minden szemét)

Sofka:házszétverésKép. Nálunk a tetőtérbeépités várat magára, de nagyon várhat, mert bár mindig megbeszéljük, túl kéne már esni rajta, sem én sem párom nem lép egyet se az ügy érdekében.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Csajok, kikattantam. KépKépKép


Ma éjjel 1/2 2-től 6-ig nem aludtunk... Ancsa 10-15 percenként fenn volt, mindig alva tettem le az ágyba, és pár perc elteltével ülve vonyított újra. Láza nem volt. Bugyija lecserélve. Ivott. Cicizett. Mégis...

És hát... ezek után nekem ma még de. vendégem is volt, én meg mint a mosott kaka... ráadásul megirigyeltem a mellgyuszit valamelyikőtöktől... reggelre az egyik mellemen egy jó 5*5-ös terület jól megduzzadva, tiszta piros, hozzáérni kín, szoptatni kín, fejni méginkább, bár szerencse, hogy ezek még azért mennek... most kenegetem Arnikával, majd holnap asszem körömvirág is lesz, meg Phlogosam hab is..., a másikon a bimbóm van kissé megcsócsálva... egész nap tompán nyom a fejem. Huhh, nem kívánom senkinek.

Ráadásul lenn voltunk dokinéninél, mert így beszéltük meg, elmeséltem neki ezt az éjszakai nyügit, így pénteken gégészet, hátha a füle nem ok... mondjuk lázunk nincs, orrocskája folydogál, nem vész, ha nem hulla, akkor nagyon jó a kedve, lelőni nem lehet... Viszont az esti főzelékmennyiség csökkentése miatt (gondolom én) 5 dekát fogytunk Kép

És most persze párom édesen alszik, én meg vigyázok a gyerekre. Az agyam eldobom.

Mondjuk jó idő volt ma, jó volt kinn lenni, de azzal is gondban voltam, mibe öltöztessem a gyereket, ugyanis napon meg lehetett ugyebár sülni, de árnyékban azért már fújdogált a szellő is.. Tegnap még polár overallt adtam rá, ma már csak polár kabátkát. De az a jó isten képes ezt a pillanatok alatt nyár lesz c. előadást követni.

Maci,
ACC is jó, bár én még babának nem adtam. Sokféle gyógyszert ismerek, de sajna nagyon sokról nem tudom, mikortól lehet a kicsiknek adni.

Na, megyek, mert még elő kell készülnöm a fürdetéshez is, és asszem lassan szülőszoba. Ancsa addig majd alvó apáján töltögetheti ugrálós terepmászós kedvét. KépKépKép

Bocs, hogy panaszkodtam, de most nagyon katt vagyok Kép

Gyógyulgassatok betegecskék, majd jövök Kép

Klár
clarissa
 
 


Maci_2,
hurra, hurra, mar penteken hazajohetsz! Kép

En tudok egy jo cipoboltot! Kép A Törökvészi-Kapy ut sarkan levo Rozsadomb Centerben van. Nem kell megijedni, olcsobb, mint a varosi cipoboltok. Itt vettem ZSombinak 5900 FT-ert Siesta szandit, de a tavaszi bakancsok egy jo resze is "csak" 6900 FT-ba kerult (Siesta). Nagy valasztek (mindenfele egyeb marka is, minden meret), aranyos elado. (Batthyany terrol 11-es busz, vagy Kolossy terrol 29-es busz megy oda.)

Meselek a Kreativ Babarol: Kép
10 anyuka a gyerekevel, kb. 6 honapostol a 14 honaposig voltak a babak. Egy nagy korben ultunk, a gyerekek maszkaltak, jatszottak a koron belul, mi meg hallgttuk a tanfolyamvezetot, Kozma Emeset. A mai napi erdekes info az volt, hogy ugy kell nevelni a gyereket, hogy kb. 10% NEM-et kelljen mondani egy nap, a tobbi alkalommal inkabb maskepp kell ravenni a babat arra, hogy ne azt csinalja, amit mi nem akarunk.
Haromfele modon jatszhatnak a gyerekek, 1. anyaval (vagy apaval szoval felnottel), 2. a gyerek magaban, de anya szigoru szeme elott, 3. biztonsagos helyen, egyedul
A fejleszto jatekokat mindeg felnottel kell jatszani.
Aztan mutatott katalogust, elsosorban fa jatekokat erdemes venni, meg LEGO EXPLORE-t, meg dobot, xilofont, es anyagaban festett muanyag jatekokat. Es kulon ki lett hangsulyozva, hogy labdat es lufit.
Hat, kb. lenyegeben ez volt, meg beszelgettunk kreativsagrol (itt nem ertettem vele reszben egyet), szabalyokrol, ejszakai szopikrol, hazimunka nemcsinalasrol, es anya szuksegleteirol. A szlogen "NE tedd meg a gyerekkel egyszer sem azt, amit nem akarsz fel evig csinalni vele...")
A tanfolyam dija kulonben 10eFt, ezt en kicsit sokalltam, plane, hogy az ismerosom nekem a felet mondta elotte...Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Toffi,
Mintha te említetted volna a Mária(?) bababoltot. Lehet ott kiscipőket is kapni? Hol is van pontosan? Anno még terhesen jártunk ott, meg még ezer helyen...
KösziKép

Urszila,
Tartok tőle, hogy nem fog javulni a cukrom.

PIldi,
KösziKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon keveset tudtam csak olvasgatni, mert egész nap kint voltunk a levegőn Marcussal. Olyan gyönyörű idő van itt. (remélem otthon is!)
Sajna tuti nem lesz kis tesó még, ma megjött ....a dög".




Maci2!
Olvasom hogy már vége lesz a kivizsgálásnak- hurá!
A cukorhoz KépKépKépKép
Nem elég a gyógyszeres beállitás? Muszáj az insulin? Vagy csak azért ilyen drasztikus a döntés mert a kis tesó projekt elött rendbe akarják hozni?????????
Mást nem találtak ugye????
Én is pont most akarok cipőt venni Marcinak.Kép



Megyek bezuhanok az ágyikóba!
Jó éjt Mindenkinek!


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, éjjel Dani csak 1x ébredt, 2-kor, majd reggel 8.45!! HURRÁ KépKépKép Jó lenne, ha rendszert csinálna ebből Kép

Magdi
bárányhimlős Miki Kép de most már ez ellen is oltanak, nem? vagy csak "idősebb" korban, mint Miki?

Toffi
suli-ügyben mire jutottál?

Maci
Roni hányás Kép sztem is csak a lecsúszó váladéktól.
cukrod KépKép viszotn, hogy pénteken kell utoljára menni, az király Kép jó sokat kell várni az eredményre
játék tippem nincs sajnos, de az Árkádban lévő Játékszigetben elég sok minden van, és ha épp olyanjuk van az eladóknak, segítenek is Kép

Csucsuka
hát/hajmosás hurrá Kép
arra gondoltam, hogy a táblicskuba be lehetne tenni a pocakbabákat is, szerintetek?

Urszila
gyererpórázt én is láttam Angliában, a nagy bevásárlóközpontokban. Végül is jobb, mint a hangosbemondónál várni órákat, hogy meglegyen a gyerek

PIldi
néhány hónapja én is nézegettem a Deichmannos babacipőket, és aszerint, ami rájuk volt írva én is jónak találtam őket. Lehet, hgoy elnézek vmelyik nap.

Klár
éjszakáért nem irigyellek, mellgyusziért még úgy se Kép remélem, a mai éj jobb lesz
látsz valami fülfájásra utaló jelet egyébként?

Gombóc
babatanfolyamnak tényleg húzós az ára. Hány alkalom?

MAriann
sajnálom, hogy megjött, de majd legközelebb. úgyis lett volna egy ötletem, miszerint a következőt is szülhetnénk egy napon Kép
Nem írtam el, tényleg kocsicipőt akartam nézni, hogy amíg nem tud menni, a sportkocsiban és a hintán (Kép) ne fázzon a lába egy szál zokniban, de asszem inkább mégis rendes cipőt veszek, hiszen napról napra biztosabban teszi meg azt a kemény 2 lépést Kép Lehet, hogy pár hét múlva elindul, ki tudja?

Zsuzsó
náthás Danának jobbulást! Neked meg kitartást Kép

na megyek hunyni

Andi
psandi
 
 


Maci2
A Mária a XIII. Visegrádi 25. alatt van. Metróval asszem a Lehel térnél érdemes leszállni, de ez nem 100%.
Én kb 1 hónapja voltam, és csak tutyiból láttam vagy 15 félét, (csak azokat nézegettem egyelőre), de szerintem cipő is biztos nagyon sok van... Mongyuk árakat nem tudok, a tutyi 2ezer volt, nemtom, az jó ár-e?
Hali
Elli
ellimami
 
 


Maci2,

már tegnap is akartam írni, de valamiért elmaradt. Szóval a Brendonban kaphatók a HABA féle fajátékok, elég szép választékban, van köztük, amit már félévesen szépen használhat a baba. És ezeknek az ára sem olyan vészes. Asszem a múltkor Momo tette fel a www.dione.hu címet, no itt megnézheted a játékokat.
Luca kapott a szülinapjára belőlük, akkor volt alkalmam szétnézni, úgy 1500 pénztől indul az áruk. A mintabolt asszem a máriaremetei úton van, de nekem az túl messze esik.
Remélem, találsz megfelelő játékot a kisfiúnak.

Szia, Erika
kerika
 
 


SziasztokKép

Zsófi
Szerintem nem kell részleteznem, mihez kell még KépKépKép

Momo
Infó csak annyi, amit a szülőértekezleten mondtak a tanítók/igazgatók + amit láttam a felvételik idején + nyílt napon. Ez nem sok. Na meg persze van olyan infóm, hogy a nekem jobban tetsző mennyire sz@r. Kép (naná, szülői vélemény, szerinte azért, mert a tesitagozatok közötti versenyt nem az az iskola nyeri. Erre mondtam, hogy de az országosokat meg igen, egyébként én nem akarom Szandit versenyeztetni) + Benyögte párom, hogy a kevésbé tetszőből hazajöhetne egyedül Szandi Kép(az kb. 3 percre van, a másik 15-re). Felhomályosítottam, hogy én nem akarok még 3 évig itt lakni, és az első két évben nem engedik haza egyedül a gyereket...

Maci_2
De jó, hogy már vége lesz a kivizsgálásnak. Remélem, rosszabb eredményed nem lesz!!! Szúrást majd megszokod, fel a fejjel! Kép Egy kis pozitív energia??? KépKépKépKépKépKép
Ja, fog. Megszületett Zsombi 5-ik fogaKép Nyálzik, mint aki megveszettKép És mindent apró törmelékekre rágKép
Játékra semmi ötletem sincs... Micimackó mézes csupra? (vagy mije) Tudom, az kicsit nagyobbaknak való, de olyan gyorsan repül az idő...
Elli beelőzött, de vannak kiscipők a Máriában, jó pénzért is meg akciósak is, nekem lett volna pár szívem csücskeKépKép

Urszila
Nem 17-en vannak, hanem a tesi tagozatra a jelentkezők közül a 16 legjobb fiút és a 16 legjobb lányt veszik fel. Sok éves tapasztalatuk szerint kb. 26-28-an maradnak szeptemberre. A másik suliban 24 a max, de olyan kicsi a terem, hogy így is durva...
Családi ház hátrányait én is elviselném Kép

Klár
Te szegény. Hátha csak rossz napja volt Ancsinak. Biztos gyorsan elmúlasztod a gyuszit! És mihamarabbi jó alvást/ pihenést!!!

Andi
Suli-ügyben még semmi. Max. 2 hetem van... És akkor már az egyik helyen égetnem kell a pofámat, amikor lemondom a helyünket Kép

Zsombit elaltattam az erkélyen, mosás félidőben (még van egy óra), asszem vasalni fogok Kép

Aztán elmegyünk sétálni Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Mi voltunk kb. 2 hete a Mária Nagykerben, cipőt nem sokat láttam. Kocsicipőből tényleg volt rengeteg, de másmilyet nem igazán láttam csak nagyot. Én konkrétan szandit kerestem egyébként, de arra azt mondták, hogy talán szezonban lesz (?).
Mi is ott vettünk félcipőt Levinek ahol PIldiék, de Levi akkor még nem nagyon járt. De most is gondolkoztam azon, hogy játszótéri cipőnek csak valami olcsóbbat veszek, mert kb. 1/2-1 órát töltünk járkálva a játszótéren, ennyi idő alatt csak nem lesz nagy baja a lábának.
Vagy rosszul gondolom csajok?

Egyébként itthon enyhén betétes szandit hord, Maus márkájút. 3900 pénzért vettem, bőr az egész, tartja a bokáját és nagyon jól néz ki. Azér' ócsóbb mint a Siesta, de szerintem ugyanolyan jó Kép.

Na, mennem kell.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

Megint csak rohanásban vagyok, mert lassan indulunk a játszótérre, ahol ha minden igaz a dédivel is találkozunk, meg postára, bankba... szóval nálunk is zajlik az élet.
Élvezzük a jó időt, csak a fejem viseli nehezen, két napja szenvedek, mert közben nagy gyógyszerellenes vagyok.

Elli!
Köszi szépen a lasztit előre is, ha tényleg jártok arra, akkor én élek a lehetőséggel és kérnék egyetKép

Magdi!
Mivel Elli ilyen olcsón talált új lasztit, nem lopom el csemetéid labdáját, de azért köszönöm szépen, hogy felajánlottad.Kép

Maci!
SzurkálásKép Drukkolok, hogy az eredmények most már jók legyenekKép
Ajándékötlet: Daninak van egy plüss répa alakú formadobálója. Amíg kicsi volt addig csak bújt hozzá, most kiszedi amit belerakok és remélem lassan majd bele is teszi. És amit bele lehet dobni az csörög, meg zizeg.
Cipő: Én Zulu javaslatára a Duna Plázában néztem szét, ahol kiárusítanak, és a cipők 4900 forintba kerülnek. Nagyon szupi kis cipők vannak.

Toffi!
Tesi tagozat mit jelent? Több torna? Speckó tornaóra?
Az alapján nem tudsz dönteni, hogy a sporton kívül melyik nyújt többet?

Azúr!
Igen jól láttad Daninak fent egy foga van. ALul kettő. Ennek következtében állandóan elharapja a száját.

Bocsi, eddig tartott, felébredt a gyerkőc, indulunk, este jövök majd.

Réka
muki
 
 


Réka
Tesi tagozat: mindkét suliban heti 5 délelőtti tornaóra + délután 2. A nekem szimpibben több gyerkőcöknek szóló programot hirdettek (tavasztól késő őszig), remélem, nem csak mondták.
Mindkettőben vannak dolgok, amik tetszenek, és vannak, amik nem. Lehet, hogy leírom mindkettő előnyeit-hátrányait listába, és amelyiknek több a +... Vagy kihúzom az egyiket kalapból ...

Mosógép még mindig mos Kép
És én nem vasaltam ám KépKép
Toffi
toffifee
 
 


Hali Csajok!

Toffikám, én arról még álmodni sem merekKépKép
Mosógép, mosogatógép nálam is megy, nagy bölcsiben, kicsi kint a levegőn, csak én punnyadok és várom a takinénit... (elvileg 9re jön) bahhh

Psandi, ez csak a pocakosokon múlikKép ha küldenek adatokat nekem, rajtam nem fogKép

Na menek, jövök még
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok,

Gombóc,Beu,Zulu,
Köszi szépen a C and A-s infókat. De akkor ezekszerint a mi Hauck kocsink nem fog felférni a villamosra. Kép Úgy utálom a BKV-t. Nem tudom mennyiből tartani leszerelni az egyik pálcikát a hátsó ajtónál,hogy fel lehessen férni? Lehet,úgy bedühödök,hogy viszek csavarhúzót és amíg a végállomáson áll a villamos,addig leszerelem a kapaszkodót Kép Kép

PIldi,
Köszi a babakocsis infót,tegnap mi is úgy mentünk,hogy takarót terítettem alá és egész jó volt,nem izzadt meg nagyon.

Gombóc,
Én későn olvastam a mailed,de nekem is volt,hogy nem jött be a babanet. Kreatív baba biztos jó lesz,kimozdulós programnak is jó,bár tényleg nem olcsó,de manapság már nem sok minden olcsó,nem?

Klár,
Mellgyuszi Kép nekem is volt hozzá szerencsém,majd 39 fokos láz,végül az igen fájdalmas kifejés segített csak. Ancsa nemalvás Kép Remélem nem csinál rendszert belőle.

Maci_2
Szegény Roni Kép remélem segít az ACC. Örülök,hogy holnap végleg hazaengednek. Kép Szurkolok,hogy a cukrodat is be tudják állítani.
Játék: A múltkor Momo írt be egy linket talán Beunak,azt,ahol Orsolyék vették a Rodi csacsit,ott sokféle játéket kapni,de sajna már nem emlékszem a linkre,hátha valaki beírja neked.

Toffi,
Suli ügy,hát nehéz dönteni. Nincsen a környéken lakó anyukáknak topikja,ahol megkérdezhetnéd melyiket ajánlják?

Beu,
Talán te kérdezted régebben a szocpolt. Ma hallotam a tvben,hogy ápr 1től felemelik az összeget,2 gyereknél talán 2 milla és a bevállalás korhatárát is felemelik az eddigi 35ről,de nem tudom mennyire.
Lőrincnek sikerült szülinapi ajándékot találni?

Urszila,
Nálunk is lenne elpakolnivaló bőven Kép Julkának ma jobb napja volt? Nálunk is ADSL van,de a napi alvásmennyiség csökkenése miatt nem nbagyon tudom kihasználni,sajna.

Psandi,
Remélem Dani hamarosan átalussza az éjjelt, Én is erre várok. Szerintem is érdemesebb igazi cipőt ill szandit venni,hisz tényleg nem sok választja el a járástól Kép

Mariann,
Gondolom most csalódott vagy,de bizti nemsoká összejön a kistesó. Kép

Elli,
A Mária nagykerbe te hogy mentél? Kevinnel? Babakocsival? Mert amikor én mentem a kocsit nem engedték be,úgyhogy nem tudtam jól szétnézni,csak addig mentem,ahonnan még láttam Artúrt,aki aludt.

Tegnap voltunk gyógytornán,Artúr jól elszokott tőle,úgyhogy sírt,de közben nagyon jól csinálta pl a kutyázást,ha a néni feltérdeltette megtartotta magát,úgyhogy nemsoká magától is csinálni fogja és akkor hamarosan mászni fog. A kúszás már jól megy,főleg érdekes tárgyakért (telefon,újság).
Az utcán összetalálkoztam a gyerekdokinővel,aki emlékezett Artúr leesésére és kérdezte,mi volt,meg mondta,hogy máskor rögtön menjek a kórházba,nem kell hozzá mennem. Meg kedvesen érdeklődött,hogy vagyunk,van-e időpontunk tanácsadásra,úgyhogy nagyon rendes volt,örültem neki. (lehet,mégse váltok dokit )
Aztán torna után én is elindultam kocsicipőért,ill tulképp olyan vászon szandit kerestem,ami gumitalpú,az orra zárt,de a lábfejénél picit nyitott, (kislányok lakkciője volt ilyen fazon)mert Artúr kidugta a harisnyás lábát a vékony lábzsák alól,én is félek,hogy megfázik. Persze nem találtam,csak igazi bőr szandit,azért meg nem szeretnék 5-8ezret kiadni,mert Artúr még nagyon messze van a járástól. Ha valaki ilyet felfedez,elárulná a lelőhelyet? köszi.
A másik meg,hogy valami vékony kalapkát (Surda sapit) vagy sildes sapit kerestem,aminek van kis megkötője vagy gumija,mert Artúr leszedi a fejéről,de ezt se találtam (Mammutos La Halle,Leo Zoo,Kenguru Gold meg a mellette lévő gyerekruha bolt se tart)Ti láttatok ilyet?
azur
 
 


Már fél 7-re haza is értem. Szerencsére nem találkoztam egyetlen dokival sem, csak a nővérrel, aki levette a vért. Így nem tudtak bent tartaniKép
Roni már elég jól van, alvás után megyünk cipőt kajtatni. Most én döglődöm, itt a mélypont.

Klár,
Tegnap már nem frissítettem.
Szegénykém, remélem most jobb éjszakátok volt! És még mellgyuszi isKép Jobbulást és pihenést!
Doki szerint ACC100-ból 2-szer fél csomaggal (reggel és délután).

Gombóc,
Köszi a bolt tippet. Sajnos az tőlünk nagyon messze van. De ha máshol nem kapunkKép

Mariann,
SajnálomKép
Kistesóról egyenlőre lemondzunk, persze még nem végleg.
Terhelés alatt figyelték a cukrom (összesen 6-szor vettek vért). A 2 órás érték 16, a 3 órás 12 voltKép Szóval muszáj inzulin. 2-szer hosszút. A rövid még nem biztos, lehet, hogy az tabletta lesz.
Mást? Most (a pajzsmirigyen kívül) nem.

PsAndi,
1 ébredésKép

Elli,
Köszi az infótKép

Erika,
Köszi szépen az ötletet és a címetKép

Toffi,
KösziKép

Virga,
ÓKép Pedig reménykedtem, hogy nem kell bejárni fél Pestet cipőért.

Réka,
FejedKép Jobbulást!
Tippeket kösziKép

Azúr,
KösziKép
Sapi is szeretnénk venni, de abból is még a téli kollekciót árulják a legtöbb helyenKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Elindultunk sétálni, erre Dani percenként kb 10-szer állt fel és próbált kiesni a babakocsiból Kép Gondoltam, jó, akkor leülünk egy padra, addig is levegőn vagyunk. Hát anya ölében sem jó Kép Úgyhogy kb. 10 perc után haza kellett jönnünk, most alszik. Ebéd után kiviszem kézben, hintázunk egyet, de órákig nem tudom tartani, most hogy fogunk így sétálni??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Rendeltem én is neten sport babakocsit (olyat, amilyet Franyó), de még 1 hét, mire megjön... Pedig már úgy vártuk a jóidőt. Este azért elmegyek az Árkádba, veszek olyan biztonsági övet, amit fel lehet tenni a babakocsira. Ha javasolhatom, senki ne vegyen olyan kocsit, amiben csak 3 pontos öv van!!

egy kérdés:
ekkora babáknak is nagyon érzékeny még a fülük a szélre? Nekünk csak téli sapink van, így abban nyomulunk, de szegénynek biztos melege van., de sapi nélkül azért nem merem levinni

Ja és elővettem a "téli, szárazbőr elleni krém" helyett a "nyári faktorosat" Kép

Andi
psandi
 
 


Maci2,
ahogy Azúr említette, az a csacsis bolt tényleg nagyon szupi, de nem túl olcsó. A cím: Happyland Kft. Vörösmarty u. 47/a (az Oktogontól nem messze van). Az internetes oldallal nem sokra mész, mert csak a játékok fantázianeve és ára van felsorolva, nem lehet igazából tudni, hogy mit takar. Viszont tényleg sok kreatív játékot találsz ottKép

Rohanok, mert a két gyerekem tiszta lökött, egyik üvölt, másik visít, és ez séta közben is így voltKép Tudnám, mi a nyavaját kezdjek velük????


Momo


Momo
momo
 
 


Maci2!

jaj nem úgy értettem hogy mást is kell találniuk,(de mivel az utobbi időben nem nagyon tudtam követni a topikot csak annyit vontam le hogy több mindennel is volt gond.) DE SZERENCSE hogy semmi más!!!!!


Mariann
mariannmarci
 
 


Na hazajöttünk aludni.
Játszótér klassz volt, Dani élvezte, mert volt kacsa, hinta, sok gyerek...
Délután megyünk görkorizni isKép (Na jó, Dani Baby taxival jönKép)

Andi!
Dani sem szereti már nagyon a babakocsit, pedig nekünk már sport van. Ezért általában sétálni szoktunk. Sapi Danin már csak árnyékban/szélben illeve nagyon tűző napon van.

Klár!
MellgyusziKép ÉjszakaKép Mai éjszakátok milyen volt? Remélem jobb!

MAci!
HazalógásKép
CukorKép
Vettetek cipőt?

Azúr!
KutyázásKép
DokinőKép
Én sapit a Brendonban vettem, nem olcsó, de máshol nem találtam. Egyszer raktam fel képet róla, de felrakom megint.
Kép


Toffi!
Szandinak melyik suli tetszik jobban?

Réka
muki
 
 


Maci2!

jaj nem úgy értettem hogy mást is kell találniuk,(de mivel az utobbi időben nem nagyon tudtam követni a topikot csak annyit vontam le hogy több mindennel is volt gond.) DE SZERENCSE hogy semmi más!!!!!


Mariann
mariannmarci
 
 


Urszila,
köszi. Igen, ilyen vicces mélem nekem is jött, de nem dőltem be neki. Általában tudni szoktam, hogy mikor sikerül vírust benyelni, most meg elég rejtélyes gyorsasággal rögtön két különbözőt is, amit csak karanténba bír zárni a víruskereső, de nem tudja megtisztítani a fájlokat. Hm?
Ildi,
Dana is folyton követeli, hogy vigyük ki. Tegnap 5 azaz öt órát volt kint, most is ott van nagymamával. Folyton túrja a földet, tépkedi a növényeket, de azóta nem óbégat annyit. Már csak aludnia kéne néha.
Klár,
kitartás! Remélem, jobban vagytok.
Andi,
drukk Dani alvásához!!! Nálunk is folyik az örök reménykedés.
Azúr,
Miért kellett gyógytornára járnotok? Artúr egyáltalán nincs elkésve a kutyázással, nem?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

Tegnap megejtettuk mi is a 9 hos merest. Lanykam 72cm es 8600g(kb. mert az atszamitasokat uuuuutalom), szoval tok atlagosKép

Kaptunk idopontot jovo honapban a csipokontrollra, remelem az is rendben lesz es vegre levehetjuk azt a franya bracet(ez kb. hasonlo a kengyelhez es ejszaka viseli csak, de persze alukani sz*r lehet benne).

Maci2,
MegszokesKép
Cukker mar gazKép
Hat nem lesz gyorsan kesz az eredmenyed.
Cipo-sapi kep?

Mariann,
Majd legkozelebbKép

Reka,
Gorkoriert irigy, en most fuzom Apat egy egysosros koriertKép

Andi,
Kocsibol majdnem kieses ismeros, en hetvegen akarok beruhazni egy biztonsagi ovre.

Toffi,
Szandi melyiket szeretne?

Klar,
MellgyusziKép Jobban vagy?

Na eddig jutottam, remelem ma jovok gyakrabban.

Angi
angela2
 
 


Maci2,
azért itt az internetes cím is, csak nagyon siettem délután:
http://www.happyland.hu/hl.htm

Tényleg, Zulu és még valaki (bocs, elfelejtettemKép), sikerült már valamit kapnotok is a dionés oldalról, vagy csak a rendelés szállt el az éterben?Kép Mert nekem is kéne onnan játék Húsvétra, csak nem tudom, érdemes-e egyáltalán próbálkozni vele. A bolt meg olyan messze van, még ha fel is megyek Pestre, odáig nem bumlizok elKép

Megyek, mert ma katasztrófa sújtotta övezet van nálunk, nem is mesélek inkábbKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Egy kis infot szeretnék kérni a homeos guruktól!

Marcus nagyon taknyos,láza nincs csak dől a cucc az orrából. Kaptam egy kupot :Viburcol homeopátiás végbélkúp-ot ami állitólag nagyon hamar elfújja a náthát.

????????????? Ismeri valaki ezt a kúpot? Használtátok már?

Köszi
Mariann
mariannmarci
 
 


Hali!
Mariann
Mi hasznaltunk Viburcolt.Nalunk bejott.Bar azt mondjak eleinte felerositi a tuneteket,nalunk Jazi ugy aludt fogfajos idoszakban tole,hogy csak na Kép Egy probat meger. De persze nem mindenkinel hat ugyanugy. Natha nalunk nem volt, csak nyugtalansag-nyugosseg.Nathara nemtom,hogy reagal.Sokat segitettem Kép
Norka (aki epp visszaolvas)
norkini
 
 


Mariann,
Viburcol mehet, de ha van esetleg Allium cepa-d, az még jobb orrfolyásra.

Momo,
nekem megjött a pakkom, de én is azt hittem néhány napig, hogy elvesztem az éterben, semmi visszaigazoló mél nem jött, csak egy pár nap múlva egy egyeztető telefon, aztán a csomagKép.

no rohanok, mert fürdetünk éppKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Toffi, a tanító nénit nézd meg mindkét helyen. A többi szinte nem is számít.

Na megyek, kidőltem a nagy kalandtól, a melegtől megatöbbi. Marcipán meg olyan nyugtalanul alszik, ki tudja mi vár még rám.

Elli, nem szabadítottalak meg a cucctól, de ez csak a Nyugati magasságában esett le nálam. Majd legközelebb.

s
sofka
 
 


Köszi Lányok!
Már nyomatom is Marcuskába!KépKépKép


Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok lányok!!!

Olvasni tudlak ám titeket, de veletek lépést tartani..... Gyors helyzetjelentés: Zsani ma 5 önálló lépéssel örvendeztetett meg minket. 2 hét és szaladni fog Kép Másik fontos dolog Zsanci puncikásja ki van repedve, már mindent kipróbáltunk amit csak tudtunk (bephanten, neogranormon, sudocrem) Majd a dokinéni javaslatára oxicort-ot is, majd szintelen castellanit. De igaz javulást nem történt. Ez azóta van, mióta jön a foga. Kettő már kijött, most nem tudom hogy jön e de még mindig piros és ki van repedve (ja felül a nagyajkak találkozásánál) Mitől lehet? És mit csnáljak vele? Esténként puccoskodik, hogy szellőzön a feneke, és kamillás ülőfürdővel pórbálkozunk. Valami jó ötlet?

Mariann
Gyors gyógyulást Marcusnak!

Na most mennem kell, riadóztat a csaj.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Hello csajszik (ismet)!
Kozben vendegek jottek, igy a visszaolvasas elmaradt Kép
Kerdesem viszont lenne!
Kideritettem,hogy Jazinak szaraz (talan ekcema szeru) foltjai lesznek akar 1 pohar forralt tejtol is.Egyeb tejtermek nem bantja. Mit tegyek? Ne adjak neki tejet? Vagy adhatok, csak kezeljem a foltokat? Nagyon nem szeretnek neki babatejet venni Kép
Nem tudom miert kiscsajom mostanaban 2-3x ebred ejszaka epp csak 1 szopi erejeig.Nem lehet ehes,mert multkor meg vacsizott is fekves+szopi elott.Szoval nemtom....
Amugy jol vagyunk, sokatsokat vagyunk kint (ezert is maradtam le teljesen a porgesbol). Es ime egy mai jatszoteres kep Apaval:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=36600
Pusszanat!
Norka & Jaziboy Kép
norkini
 
 


A Duna Plázában (mint pl. Zulu) vettünk egy zárt szanditKép Kicsit furcsa volt, mert Roninak még nem volt cipője, így eléggé idegenkedett tőle. Alig tudtuk rápróbálni. Ja, és a bal lábujjait mindig "ökölbe" szorította. Közben ment a hiszti is. Itthon barátkoztak egymással. Amikor sikerült ráadni, kis dülöngélősen ment, még zavarja.Kép Pedig már jól megy (cipő nélkül).
És akkor mostantól itthon mindig adjam rá? Vagy szoktassam, mindig kicsit hosszabb ideig? Ti hogy csináljátok???

Azúr,
Benéztünk a Brendonba. Volt olyan megkötős surdasapi, csak sötétkékben (farmer). A világosabb színűeknek nem volt kötőjeKép

PsAndi,
Fül érzékenység szerintem babafüggő. Hasonló okokból keresnék vékonyabb sapót vagy kendőt. Csak még nem igazán árulnak. Utálom, hogy nem készülnek fel időben az árusok. És ez így van a meleg cuccokkal is ősszel.

Mariann,
Értettem hogy gondlotadKép
Kíváncsi leszek a holnapi napra. Vajon be is állítják a cukromat?

Momo,
Köszi a címetKép

Réka,
Ennek a sapónak van megkötője? Dani édesKép

Angi,
Szép méretKép
Drukk a csípőkontrollhoz!
Cipellőt (zárt szandi bentre) majd lefotózom.
Nem tökéletes ez a kórház semKép, de így is 100-szor többet csináltak, mint az előző helyen. Hát ha várni kell az eredményre, akkor várokKép

Nadine,
Lépegetéshez gratulaKép
Sajnos ötletem sincs, már tényleg mindent kipróbáltál. Jobbulást Zsaninak!

Norka,
Én kicsit pihentetném a tejet. De nem vagyok szakértő a témában.
Bár a linkre nem jött fel a kép/album, azért sikerült megnézni a játszóteres képet. SzupiKép

Maci_2
maci_2
 
 


Julkának ma is rossz napja voltKép Állandóan bömböl, ölben sem jó, lent sem jó, semmi sem jó. Egy Activiát és egy fél banánt evett egész nap, a többi szopi. Remélem, csak a foga, mert amikor esemény van-Plus, vízdíj fizetés-elbűvölően tud viselkedni. Engem un???Kép

Már régebb akartam írni, de most íromKép, hogy szerintem nagyon jó a hagyományos póráz a babakocsiban ugráló gyerekeknek. A 3 pontos nem tartja elég megbízhatóan, az 5 pontos viszont nagyon leköti, ez a régi fajta viszont elég korlátlan mozgásszabadságot biztosít, abszolút biztonságosan. Julka is forog, sőt fel is áll, de kiesni nem tud. Még képet is csináltam illusztrálásképpenKép

Kép
Kép

Olyan jó ez a meleg idő, nem kell kiszámítanom a bevásárlási, nagyok összeszedése időket, hogy nehogy túl sokat legyen kintKép

MariannKép Viburcol általános nyugtalanságra jó, pl fogzás, lázas állapot esetén. Most Julka is azzal alszik. Náthára én is a hagymát javasolom. Ha érdekel, megadom neked priviben a homeos dokinénink elérhetőségét, egyszer elmész, hogy feltérképezze a gyereket, utána azt mondta, az esetek 90%ban elég, ha telefonon adsz nagyon pontos korleírást. Nekünk nagyon bejött (kopp-kopp-kopp).

NorkaKép én is pihentetném a tejet. Miért nem akarsz tápszert adni? Nagyok 2 éves korukig azt itták, kiszámítottam akkoriban, alig volt drágább, mint a tej. Szerintem most is kb. az az arány. Kép hol van?

Urszila
urszila
 
 


ToffiKép lemaradtKép Sofkának igaza van, szerintem is a tanító nénik alapján döntsél. Az első 4 évben többet számít egy jó, kedves tanító néni egy gyengébb iskolában, mint egy erősebben egy túl szigorú, túl követelő stb. stb. Ha jól értettem, voltál nyílt órákon, ugye?

NadineKép a 15-ös nevű gyógyszertári csinálmányt próbáltátok már? Nekünk nagyon be szokott jönni. Nemtom miből van, keverék, de ilyen néven ismerik.

Urszila
urszila
 
 


Szenilis, énKép

MaciKép sok gyerek idegenkedik a cipőtől, Julkára még nem is sikerült ráadni, annyira "ökölbe" szorít. A nagyoknál szoktatás volt, néha rájuk adtam a lakásban, de ahogy elkezdtek hisztizni, levettem. Bizti az a rossz nekik, hogy nem tudnak kapaszkodni a lábujjaikkal. Julkát a tetőtérben zokni nélkül hagyom néha, olyan édes, ahogy minden lábujja külön dolgozikKép

Urszila
urszila
 
 


Tényleg szenilis énKép

ZsuzsóKép mennyire friss a vírusírtód? Tudod legalább a vírusok nevét? Én, ha véletlenül lenyelek, a Symantec oldaláról szoktam letölteni az írtót http://www.symantec.com/avcenter/

Urszila
urszila
 
 


SZiasztok!

Urszila
vettem hasonló "pórázt", mint a Tiétek, holnap próbálkozom Kép

Ma végül délután kézben vittem le Danit, lent voltunk majdnem másfél órát. HIntáztunk, ücsörögtünk a padon, hintapaciztunk, kis botocskákkal kardoztunk Kép, szóval jó volt.

Vettünk cipőt is, Asso márkájú, a Siesta egy leányvállalata, állítólag a minőség is ua.
A próbánál Dani break-szerű táncot lejtett benne, szegénynek fura volt, hogy van a lábán valami. Kép

Mariann
Marci hogy van? hatott a viburcol?
Én 2x próbáltam eddig, végső elkeseredésemben, de mind2x csak rosszabb lett, nálunk bejött, hgoy felerősíti a tüneteket. Lehet, hogy kúrát kellett volna csinálnI? Nem tudom, de másnapra mindig jól volt, így nem akartam feleslegesen kúpozni.

Andi
psandi
 
 


Maci2,
én is fokozatosan szoktattam a cipőhöz a lányokat, mindíg egy kicsit tovább volt a lábukon. Aztán amikor már azt hiszed, minden helyre állt, akkor jön az a korszak, amikor a gyerek egyedül kezd levenni magáról ezt-azt, de pl. előszeretettel a cipőtKép Én napjában vagy 25x adom vissza Zsebire a szandit, Timi meg már kezelhetetlen ezügybenKép

Zulu,
köszi az infótKép

Norka,
tényleg nem drágább a babatej, miért irtózol tőle annyira?

Ébredés van, megyek...

Momo


Momo
momo
 
 


Norka,
Vigyazz a tejjel! Kesobb is kijohet Jazin a tejallergia miatt pl. egy jo kis asztma! Foleg, ha az ekcema szeru foltokat elnyomod, kenegeted!
Amugy az embert ugy talaltak ki, hogy ne szeresse a fajidegen feherjet, az mar egy mutacio, foleg az europid tipuson, hogy elviseli. De az azsiaiak, pl. a filipinok tobbsege tejallergias. Ezert a Fulop-szigeteken nem is arulnak tejet, csak elvetve. Kb. olyan gyakorisaggal, mint nalunk rizstejet! Kép
Mikit ma viszem megint Wiesbadenbe, mert tegnap mar a szemheja is feldagadt. Lealltam a csokival is, es viszek etel-, mososzer-, mindenfele mintat a Varazslonak, hogy a palcajaval be tudja merni, melyikre erzekeny Miki. Remelem sikerrel jarunk, mert olyan csunya mar szegenykem, es persze viszket, vakarozik!

Cipotema: Miki amikor eloszor huztam ra cipot, ugy jart benne, mint a ruszki diszorseg a Voros teren. Minden lepesnel jol meglenditette elore a labat, es rugott egyet a levegobe, hatha leesik. Aztan megszokta!

Kupi van, es vendegeket varok. Egyre igenytelenebb vagyok. DE meg legalabb szegyelem magam! Aztan majd biztos ez is elmulik, es mosolyogva varom majd a megrokonyodott latogatokat a szemetdomb kozepen! De ejfelkor, mire vegeztem a konyhaban a mai ebeddel, sutivel, mar nem volt kedvem belefogni a rendrakasba!

Bocsi, hogy csak magunkrol, mar megint, de nem futja tobbre! Azert altalaban atfutom a napi termest es magamban reagalok is! Kép Ugye nem haragszotok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu,

Nagyon sok boldog szülinapot Lőrincnek!


Kép



Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Cipő:én bentre, mint már irtam, nem adok Ancsira. Kint viszont kezdi megszokni, már teljesen tűri, hogy felvegyük a cipőt. Lévén imád kintlenni, és összekötötte, hogy cipő=kimenés. Tegnap délután 2 órát voltunk az utcán, fiúzott a lány, elmentünk gyalog a sarokig. Visszafele már hulla álmos volt és aludt másfél órát utána. Cipő meg már totál nem néz ki újnak, lévén azért néha 4kézlábazik is benne.

Kedvenc minta-fitnesz-anyánk: Erika irta csak nem ide, hogy olvasott róla egy cikket. Na, én meg ma kaptam a Mi világunk cimú ingyenes reklámnyavaját (Dono kft, akik még a szülés utáni valamelyik csomaggal szerezték a cimemet), 20 ftos kedvezménybónokkal, meg egyszem termékmintával (előbbihez válaszolni kéne nekik a kétoldalas kérdőivükre, na nem), Na lényeg, ebben is van egy cikk a nővel. Hogy neki 3 hónappal szülés utánra kockás lett újra a hasa meg igy meg úgy. Erika meg azt találta egy lapban, hogy "Larát 3 hónapos koráig szoptattam, majd nem fogadta el az anyatejet és fokozatosan áttért a bébiételekre és a tápra." Na, csak azért irtam le, mert anno nagyon foglalkoztatott itt mindenkit, és tippelgettünk meddig fog szoptatni. Meg ma jól felhúztam magam ezen a kiadványon, hiszen ezt ingyen osztják, akkor is hozzájutok, ha nem veszek bulvárlapot, és olvassam, hogy hű de nemtommi vagyok, hogy 3 hónap alatt nem lettem kockás, de ebben a cikkben bezzeg egy szó nincs arról, hogy (cserébe?) a kislány miként táplálkozik.

Zsuzsi:bocs, tudod én milyen földhözragadt vagyok: egy "rendes" hagyományosabb orvoshoz nem viszed el Mikit? Azért hátha a vérvételes (stb) vizsgálat is mutat valamit? Azért az nagyon nincs rendjén, hogy mindent megvonsz, de a tünetek durvulnak.

Ébred a lány, sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok,

csak nagyon rövid leszek,Artúr az ölemben és csapkodja a billentyűket.

Réka,Maci_2
köszi szépen a szandis meg a sapis infókat.
én is utálom,hogy az árusok készületlenek.
felteszek egy képet a tavalyi,már kinőtt Surda sapiról 8nem kötős sajna):

Kép


ilyet keresek,eddig hiába.
szandiért is gyalogoltam egy csomót tegnap,ha valaki szintén ilyet keres Azurban van bőr tutyi szandi 2500ért,lehet,hogy ezt veszem.

Psandi,
tegnap mi is sapi nélkül voltunk,a babakocsi árnyékolta a nap elől.

Zsuzsó,
10 hetesen baloldalra nézett folyton és nem tartotta a fejét hason.voltunk neurológián,koponya uhkon de semmi szervi baja. most 10 hós és kúszik ill kutyázgat.a többiekhez képest egy kicsit le van maradva,ezért kell a torna.

most megyek,torna után megpróbálok jönni.

sziasztok,
Azur
azur
 
 


PIldi,
Elvittem tegnap, kaptunk Fenistil cseppet, hogy "visszaszoritsuk" az allergiat. Vervetelre is elojegyeztek...ket het mulva esedekes, pedig az asszisztens holnapra is be tudott volna irni! Vajon miert? Talan csak nem azert, hogyha ket het alatt elmulik, sporoljak egy vervetel arat a nemet egeszsegugynek? MErt ha egeszseges a gyerek hatha nem viszem el megszuratni? Szoval ez itt is hasonloan mukodik, mint otthon. De eddig, amit a Varazslo (egyebkent Dr. Pasztula Ferenc) bemert, azt allitolag egy az egyben a vervetel is kimutatta. Az mondta, aki mind a kettot (igazolaskeppen Kép )vegigcsinalta. En is kicsit szkeptikus vagyok, de hat ha a hagyomanyos dokiknak nem tudok hinni, akkor mit csinaljak? Nem elnyomni akarom az allergiat, hanem rajonni, hogy mitol van!
NA, most gyorsan oviba megyunk, aztan vendegseg, aztan nagy utazas dokihoz...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu!
Nagyon Boldog Szülinapot Angyalhajú Nagyfiadnak!!!KépKép

Azúr, Maci!
A mi sapink nem megkötős, mert a megkötőset is lehúzza a fejéről Dani és ezáltal fojtogatja magát. Ez a kék egyébként szintén "Surda" sapi, csak én tűrtem fel a szélét.
Azúr, emlékszel tavaly én is ilyet kerestem és a te tippedre mentem el a MArgit körútra. Ott most nincs?

Cipő: Dani is "ökölbe" szorítja a lábát. Én azt szoktam, hogy elterelem közben a figyelmét és akkor lazít egy kicsit. Ő is először dülöngélve lépegetett, de tegnap a játszótéren már ment benne mindenhova (persze a dédi fogta a kezét, mert egyedül nem hajlandó, pedig tudnaKép)

Na megyek egy kicsit magamban puffogni, mert anyukám hülyeségei miatt nagyon magam alatt vagyok.Kép

Réka
muki
 
 


Nadine,
lépegetéshez gratulaKép Puncira nincs ötletem, mert egy ideje mi is visszatérő lángolással kűzdünk. Én felváltva használok Neogranormont, aztán, ha már szebb, körömvirágos babakrémet.

Urszila,
igaz nem most volt, de csigalépcsőre visszatérve a gyerekeket csak egy spéci (nekünk kellett legyártani, mert nincs rávaló) rács tartja vissza a mászástól alul-felül. Timi már jól közlekedik rajta, de amíg megtanulta, no az a rémálomKép Ezért kellett még nagypocisan is le-föl cipelgetnem rajta tavaly a gyereket.

Beu,
Lőrincnek, a szép szőke hercegnek Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunkKép

Zsuzsi,
sok szerencsét a varázslóhozKép Remélem, sikerül kideríteni a problémátKép Én, bár orvoshoz járok, már megtanultam hinni az egyéb gyógymódokban is, többek között anyukám súlyos bajain is csak természetgyógyászok bírtak segíteni.
Miki masírozó üzemmódjaKép Az én lányaim csak folyton hasraestek eleinteKép
IgénytelenségKép: hát igen, én is rohamosan romlok, manapság már fel se veszem, ha a konyhakövön több a minta, mint amit a padlólapra festettek annoKép De ha egyszer nem bírom...Különben is, csinálja utánunk valaki, aki hőbörögKép

Réka,
anyukád most mivel traktált, te szegény?

PIldi,
én is imádom az ilyen szupermama meséket, csakhogy a hülye átlaganyukának sokkal pocsékabb legyen tőle a lelkivilágaKép
Egyébként az egészséges életmód keretében éljen a tápszer, nem?

Timi taknyos lett a jó melegben tett sétáktólKép Gondolom, a csúszdázástól kimelegedett és utána az a kis lengedező szél betette a kaput hazafeléKép Ahányszor csurog az orra, üvölt és keni szét az arcán...elegeeeeeem van.

De a jó hír: ma jön haza az új autóóóónk!Kép Holnap teszünk is egy próbautat családostulKép


Momo


Momo
momo
 
 


Jaj, még egy:

Zulukám, mennyi idő a rendeléstől számítva, mire küldik a cuccot? Csak hogy le ne késse a nyuszit az ajándékKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Beu,

Boldog szulnapot Lorincnek!

Ari
ari
 
 


Boldog szülinapot Lőrincnek!!

Kép
sofka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?