Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi!
Igen jó számot írtál.Nekem tegnap már írt Viki.
napközbe próbálink pihenni.Most is együtt aludtunk ebéd után.Mindkettő tiszta láz volt.KépKépKép

Anikó
Neked szuper kiscsajszid van.Bárcsak feleolyan lenne az én fiam.Kép
Öltözni Dodó is szeret,de szigorúan csak egyedül.Amikor én közeledek egy ruhadarabbal,már bújik.Õ is most próbálgatja a cipőket felhúzni,Kevés sikerrel,de nem adja fel.Kép
A pizsamát viszont rendszeresen leveszi Õ is.
Jó pihenést Anikó és mindenkinek aki elmegy a hétvégén,na meg aki marad annak is.Kép

Üdv Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

A hőemelkedése tuti a szurítól lehet, mert tegnap a 7. napon du-n 38,4. Uncsitesója is 2 napig lázas volt a szúri utáni 7-8. napon. Anyukámék 25 km-re laknak tőlünk. Én nagyon nehezen viselem, hogy nincs velem. Ilyenkor még dolgozgatni sem olyan. Most még ott van, nem tudom, hogy holnap vagy vasárnap megyünk érte. Mikor tegnap levittem legszívesebben már hoztam is volna vissza. Pláne, hogy lázas is. De nyugtatom magam, hogy én sem tudnám jobban ellátni mint a saját anyukám. Ráadásul egész nap fáj a fejem, így lehet még rosszabbul járna velem. Anyukámmal folyamatosan értekezem. Éjjel végig aludt, reggel 8 után ébredezett és olyankor mindig beszélget magával. Ugye nem vagyok szívtelen anya, hogy oda-oda adom? Hátha később nem tudom, mikor már jobban kifejezi az akaratát.
HEni
Kitartás a kis betegekhez. Küldök gyógypuszit +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Anikó
A hőemelkedést próbálták kivizsgálni tényleg alaposan. Részben ezért voltunk 1 hétig kórházban. Volt vérkép, vizelet minden nap. Hasi UH, fül-orr gégészet, folyamatos vizsgálat: meghallgatás, torok, hasnyomkodás. A végén a főorvos azt mondta ne mérjem. Lehet azon ritka emberek egyike akiknek magasabb a testhőmérséklete. Egyébként mint anyukámtól megtudtam, apukámé is állandóan 37 fölött van.
Én még azt tudom elképzelni, hogy nem elég jó a hőszabályozása, esetleg a koraszülés miatt. De nem tudom ezt, hogy tudnák kimutatni.
Szilvi
Bocs, hirtelen elfelejtettem az anyós- após állapotot. A mi vetkőzésünk abból áll, hogy tépi a mellkasán a ruhát.Kép
Éva
Látod milyen gyorsan belejött Attila a menésbe. A miénk (betanulás) sokkal hosszabb időt vett igénybe. Ez kendős sapi nagyon dögös.Kép Látom ő is szeret macskát hajkurászni. Kristófnak is egyik fő szenvedélye. Igyekszem beirni, bár ritkán MSN-ezek.

Puszi mindenkinek
a magányos anyuka

Kép
Kép
tim30
 
 


Kép
vany
 
 

 
 

Sziasztok!
Még új vagyok, így történt, hogy a kép is megelőzött.Kisfiam Zétény 2004. novemberében született, a névnapomon. Most alszik (kivételesen), így megnéztelek benneteket, és úgy döntöttem regisztrálok.

Üdv!
vany
 
 


Sziasztok

Felfüggesztés vége!!!!Eddig bírtam,függő lettem.KépKépKépKép

Most nagyon fáradt vagyok,még nem olvastam vissza,egész nap ezzel a szarral vacakolódtunk...KépKépKépKép
Holna gőzerővel nekiesek.....

Heni,jobbulást fiúknak.
Csjok köszi a köszöntést.Sajna vénülökKépKépKép

Vany üdv köztünk,írj magatokról.Édes a kisfiad.Nekem van egy ismim,aki 2004.nov-ben szült és Zétény a kisfia.KépMilyen érdekesKép


Puszka nektek
Vendég
 


Szép estét!

Vany örülünk,hogy itt vagy.Írj magatokról.KépKépKépNagyon aranyos a kisfiad és az a vizsla vaúúúúúúúúúú.Kép

Viki
De jó,hogy újra vagy.Most csak azért nem jöttél,mert kipróbáltad meddig bírod??????

Sajnos Dodó nagyon beteg. 6óra óta nyűglődik.Már nem is számolom hányszor kelt fel.Szegénykém remeg,nyüszög.jajjjjjjj de rossz.KépKépKép
Dani már sokkal jobban van,már az étvágya is kezd visszajönni.Kép

Na most megyek,mert ki tudja milyen lesz az éccaka.

Jó éjt!HeniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Vany üdv. köztünk! Írj magatokról minél többet, hogy minél jobban megismerhessünk. Nagyon aranyos a kisfiad!

Viki!
De jó hogy visszatértél! Megkaptad az sms-eket?
Ha nem akkor mégegyszer Boldog Szülinapot kívánok neked és persze minden szépet s jót!
Jól vagytok?

Heni!
Nagyon sajnálom a kicsi Dodót! Remélem mára már kicsit ő is jobban van! Olyan rossz nézni mikor szenvednek és nem tudunk nekik segíteni. Örülök hogy már Dani jobban van. Akkor nem volt skarlát?
Éjszaka hogy telt? Tomi csak 1x kelt fel, de újabb foga bújt ki, már 15 van. Nagyon belehúztunk.

Timi!
Magányos anyuka meddig bírod? Mentek érte ma? Nem volt lázas Kristóf? Remélem nem és élvezte a mamázást.

Anikó!
Ha Tomi mellettünk alszik általában keresztbe fordul és vagy engem vagy az apját rugdossa, de ne valami gyenge kis rugásra gondolj, erőből rendesen. Patrik is ilyen forgolódós rugdosós volt, nem valami jó mellettük aludni. mikor még picik voltak addig igen, de most ...

Tegnap voltam könyvesboltban, nekem jobb lenne ha nem tenném be oda a lábam, mert az mindig sokba kerül. Most jelent meg az egyik kedvencem legújabb könyve, én nagyon szeretem a Fable könyveket, persze meg kellett vennem és persze még mást is, meg sem mertem itthon mondani mibe került összesen. Nagyon szeretek olvasni, de mostanában nagyon kevés időm van rá, pedig ha törik ha szakad most szakítok rá. Meg nézelődni voltam, beépíthető sütőt és gáz fözőlapot nézegettem és mosogatógépet, hú de várom már a költözést.

Nóra te is nagyon eltüntél. Többiek?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,csak a jó időben egész nap kint voltunk,most meg pánikolok,mert kezdődik a vizsgaidőszak és én még sehol sem vagyok.Ebben a félévben keveset jártam be a suliba és most össze kell szednem a tanulnivalókat.
Majd vissza olvasom amiket írtatok.
Mi jól vagyunk,szerencsére használ a Béres-csepp.(lekopogtam)
Most rohanunk,mert lesz mese előadás az egyik étterem kertjében és le viszem Dorkát,hátha érdekelni fogja.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Kristóf 3. napja lázas. Beszéltem telefonon a dokinénivel, azt mondta ez ennél az oltásnál normális. Sokan panaszkodtak nála, hogy belázasodott a gyerek. Ráadásul jönnek a rágófogak is. A bal felsőnek 1 csücske már kinn van. Tehát szenved ezerrel. Tegnap 39,8 ig felment neki. Ma hoztuk haza. A magas láz ellenére tök jó kedvű, futkos ezerrel. Korábban, ha ennyire lázas volt elült illetve feküdt. Azért ha pár napon belül nem megy le, akkor elviszem egy másik gyerekorvoshoz.
Egyébként csütörtök óta folyamatosan esik az eső, már tiszta depi vagyok tőle.
Viki
Üdv újból itt! nálunk sem szokott tovább tartani a lemondjuk a netet dolog.
Heni
Gyerköcök, hogy vannak. Dodó is javul?
Szilvi
Fentebb leirtam, hogy sajnos nem a legjobban alakultak a dolgok. Remélem pár nap múlva jobb híreim lesznek.
Vany
Nagyon édes a kisfiad. Nálam is a favorit nevek közt volt a Zétény. Írj magatokról!
Nóri
Nálatok még jó idő van? Nem igazság!

Puszi mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Délután próbáltam írni, de valami karbantartás miatt nem ment át.
Hogy s mint vagytok? Nagyon hideg volt ma. Semmi kedvem nem volt kitenni a lábam itthonról. Délután elmentünk anyuékhoz a gyerekekkel, apa elment horgászni, neki nem volt kedve jönni. Tomi este újfent eljátszotta a vetközős jelenetét, úgy néz ki ez már szokássá válik, de most résen voltam, kérdeztem ül e a bilire, ráült és belepisilt, ezt jó játéknak találta mert alig akart este elaludni. Éjjel persze 2x ébredt.

Heni!
Hogy vannak a fiúk? Jobban van Dodó is?
Viki!
?
Nóri!
Akkor jó tanulást! Jó volt a mese?
Timi!
Még az a jó hogy Kristóf jól viseli a lázat, lehet hogy az oltástól volt, egyik ismimnél is ilyen magas volt 3 napig és persze a fogzás is belejátszhat. Remélem más nincs mögötte.

Többiek?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Hahó!

Lego ezek szerint ismerjük egymást? Ekkora véletlen nincs.
Kaposváron lakunk, és a kisfiam is itt született 2004.11.25-én 4050 grammal.
Járni már nagyon korán, 8 hónapos korában megtanult, jelenleg csak rohan. Beszélni viszont még nem tud, csak "ugatni", így a két kiskutyával ( 1 beagle + 1 vizsi)nagyon jól megértik egymást. Ja, és a halakkal is elbeszélget, mert tátogni is nagyon tud.

Olvastam, hogy több baba is betegeskedik. Szerencsére minket elkerültek a vírusok,láz ezidáig, most viszont kötőhártyagyulladással küszködünk.

Utálom ezt az időt, azt reméltem, hogy legalább majálisozni tudunk, de legfeljebb csak a szobai ugrálóvárban (ja, az ötletet én is elloptam) bohóckodunk.

Még egy ideig leskelődök, meg dobok 1-2 képet(ha tudok).
vany
 
 


KépKépKép
vany
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi jóval nem szólgálhatok.Kép
Dodó hajnali fél 5kor rákezdett és negyed7-ig egyfolytában sírt.Már megmostam az arcát hidegvízzel,kapott gyógyszert,ecseteltem az ínyét,de minden hasztalan.Szerintem már csak azért aludt el,mert kimerült.Már sírtam a végén.Most már egy órája alszik.Danival mi meg tanulunk,holnap suli.Õ már jól van hál´égnek.Kép
Menni sehova nem megyünk ma,mert szakad az eső reggel óta.KépÉljen május elseje!
Vany
Szuper jók a képek.Főleg a motoros.KépPakolászás nálatok is program.Kép
Nekünk cicánk van,de Dodó fiam szeret neki ugatni.Kép
Dodókám kimondta ANA,azóta egésznap ana,ana,ana......Kép

Nóra
Örülök,hogy újra itt vagy!Milyen volt az előadás?Dorkának,hogy tetszett?
Azért a sok tanulás mellett ha tudsz írj!Kép

Timi
Szegény Kristóf is.Viszont jó,hogy jókedvű.KépAzt én is hallottam,hogy a szuri után lehet lázas.Mi azt megúsztuk.Ezt a vírust meg jól kifogtuk.Kép

Szili&Viki
Jó volt dumcsizni,de bocsi,hogy hamar leléptem.Ahogy letettem afejem Dodó felkelt,de 20perc alatt visszaaludt és akkor jött a hajnal......
Na most megyek folytatjuk a tanulást!

Sziasztok
____________________________________________________
[color=#0000ff]Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Sahi,Roli:nem néztük meg a mesét,mert ott derült ki,hogy elővételben kell venni a jegyeket.Majd a legközelebbinél veszek előre,azt hiszem,hogy két hetente van.
Tegnap nálunk délután már nem esett az eső,így ki tudtunk menni a majálisra.Nagyon tetszett a Dorkának,4 kört ment a hintán,most ült benne először,de olyan ügyes volt.Kapott héliumos micimackó lufit,ami akkora mint ő,most az a sláger.Remélem azért a gyereknapkor jobb idő lesz.
Gondolom már volt téma a börze,csak mi nem voltunk itt.Szerintem nagyon rossz volt,alig vittek el valamit.Ráadásul nem volt kint se a Nestlé,se a Mildi,szinte semmi.A mellettem áruló hölgy mondta,hogy minden hónapban van ott börze,csak ugye nem kismamás,azért nem volt most akkora érdeklődés.Mérgesek voltunk.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Lassan letellik az idö és megyünk haza .Pénteken este 8-kor indul a gépünk,de már reggel Pesten leszünk.
06 30 39 39 134 -es számon vagyok elérhetö.

Puszi mindenkinek.Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Heni!
Hogy van Dodó? Remélem már sokkal jobban!

Nóri!
Mi is voltunk kint a majálison. A fiúk kürtőskalácsot ettek, Patrik horgászott egyet és a Tominak adta az autót amit kapott. Mi nem voltunk sokáig. Kár hogy nem volt szép idő tegnap.

Nem nagyon írkáltatok a hétvégén lányok.
Tomi már 3 napja legalább 2x termel a bilibe, remélem nem kiabálom el. Semmi extra nem történt nálunk.

Többiek?
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors rövid bekukk, mert nagyon labilis lett a netünk. Holnap felhívom őket, mert nem lehet kapcsolódni, ha lehet akkor is fele sebességgel megy.
Kristóf remélem túl van a nehezén. Legalábbis a szúri útóhatást illetően. Ma már nem volt lázas. Állandóan a nyelvét vagy az ujját rágja.
Heni
Nagyon sajnálom Dodót. A foga vagy vírus?
Szilvi
Nagyon ügyes Tomi. Talán megtetszett neki. Kristóf újabban imád utánam jönni a WC-re és adja a papírt. Tanulhatna belőle.
Nóra
Én is kíváncsi vagyok, hogy Kristófnak majd búcsúkor hogy tetszik a körhinta. Jelenleg minden, ami rázza imádja.
Vany
Gyere minél többször. Nagyon jó képeket csináltatokKép
Zsu
Várunk ide is. Akkor szombattól otthon lesztek. Jó utat!
Puszi mindenkinek: Timi
Ja holnaptól újratelepítés alatt lesz gép, nem tudom mikor tudok újra jönni.

Kép
Kép
tim30
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vany Katalin ? Kaposvár Zetény 2004.11.25. 4050 ?
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>

<font color="0000ff">Sziasztok!

Megkerültem, vagy megkergültem. Már magam sem tudom. A hétvégi programot elcseszerintette az eső. Előbb kellett haza jönnünk, kimentünk volna a városligeti majálisra, ha nem esik az eső.

Szombat este, Renivel Padödő koncerten voltunk. A Csepeli majális alkalmával. Nagyon szupi volt és jó hosszú, két óra. Nem is gondoltam volna, hogy így kitesznek magukért a vörös ingesek.

Bius mai alakítása felmászik a székre és elégült képpel széles vigyorral az arcán mondja: Nézd, nézd, nézd. Annyira örültem neki, az sem tudtam mihez kapjak. És persze büszke is voltam.

Roli! Hogy vagytok? Remélem már jobban. Küldök egy kis gyógy puszit.

Timi! Szurkolok, hogy kiderüljön mi lehet a baj. Az lenne a legjobb ha természetes állapot lenne. Én a helyedben nagyon kilennék ettől borulva. Kitartás.

Lego! Én azt hiszem, lemaradtam valamiről. Azért tűntél el, hogy próbára tedd magad? Csodálkozol, hogy nem sikerült? Én meghalnék net nélkül. Ezt hívják függőségnek. Szerintem maradj te is függő.

Sahi! Miért alszik veletek Tomi? Patrik? Ö hol alszik? Bius csak akkor van köztünk, ha valami nyűgje van. Általában a foga miatt. Pl: Tegnap fél négytől köztünk volt és fél nyolcig aludt ami nála nagyon ritka. Mondanom sem kell jól jött.

Nóra! Neked egyszerre vannak a vizsgák? Mi folyamatosan vizsgázunk. Vagyis amin túlestünk már mint anyag megcsináljuk a vizsgát is. Így történt, hogy ötből már három megvan. Most egy kicsit lustizok, a végén majd beleerősítek. Miket tanulsz most? Majd szurkolok. Együtt érzek veled.

Zsu! Milyen volt a találkozó a lányokkal? Ha haza érsz tegyél fel képeket. Jó utat nektek.

Vany! Üdvözlet! Szép fiacskád van. És ügyes is. Nagyon korán elindult. A hiányzó adatokat pótold és beteszem a táblázatba ha neked is jó.

Sziasztok!</font>
Vendég
 


Szép napot

Jajj de szép napstésre ébredtem,csak kár hogy reggel 6kor.KépKépKépPedig tegnap 8kor keltünk,csodálkoztam is.Kép

Jelentem útban a 6.fogacskánk,igaz fura,de hátul jön egy őrlő.....No mindegy.Kép

Vany
Akit én ismerek itt lakik Zala megyében,Lentiben.Amugy minden stimmel,azt nem tudom hogy pontosan mikor született a kisfiú,de november az tuti és Zétény.KépKépKép
Nekem is nagyon tetszik ez a név,de nekem a következő bébim(már ha lesz következő) tuti lány lesz.KépKépKépÉs akkor pedig ZorkaKépKépKépKépKép

Heni
Hogy vagytok?????Dodó????Dani ment suliba????Jól van?És te bírod még???Megyek besegítek,jóóóó?Kép

Anikó
Áhhhh,nem próba volt.Szarakodott a hálózat(pannonos modemünk van) és 5 napig volt frissítés,addig nem volt kártyánk.Majd úgy döntöttünk,hogy ennyi jár nekünk is.KépKépKépKépKépFőleg nekem.KépKép
De jó újra látni a táblázatot.Nem tudsz hozzárakni még egy oszlopot,amibe beírnánk a 1éves vagy 15hós adatokat?????

Nóri
NEked is szorítok,Anikónak bejött.KépKépSok sikert.Becsüllek titeket,hogy gyerek mellett van energiátok tanulni.De most én is elszántam magam,gyógyszertári asszisztens felé kacsintgatok.....
Börze:mi kint voltunk egy ismimmel,nekem bejött,pár dolgot tudtam venni,de azért kicsit jobb is lehetett volna,igazad van.És sajnálom hogy nem sikerült nagy üzletet kötnöd.Kép

Timi
Bizti fogacska is közrejátszott Kristófnál,nem látod hogy valahol jön-e neki????

Hétfőn majálisozni voltunk Keszthelyen,szupi volt.Végre sütött a nap.Dorkának is lufit kellett venni meg labdát....2x aludt 1 -1,5 órát.Tiszta ügyi volt.
Ez ott készült.....
Kép

Jók legyetek,hali
Viki
Vendég
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Kép

Ha tudtok valakit akit érdekelne ez a kocsi akkor adjátok meg ezt a telcsiszámot:06/70-628-7338
Renault 21 1,7-es benzines. Ára: 250.000HUF

Köszi!</font>
Vendég
 


Sziasztok!
Helyzet változatlan.KépVagy éjjel vagy nappal,de egy jó másfélórás ordítás minden nap megvan.KépRáadásul mnost már egy jó adag hiszti is benne van a nappali cirkuszokba.teljesen elvagyok keseredve.Most,hogy már nem kap lázcsillapítót újra kezdtem adni neki a Viburcol kúpot és jól bedörzsöltem az ínyét(úgy be van neki duzzadva,mint a hüvelykujjam)Így az éjszakai műsor most elmaradt.Szal most már van 16 teljes fogunk.De még jön egy pár.KépKépKép
Viki
De jó újra ˝látni˝Nagyon hiányoztok.KépJól nézel ki és Dorka is imádni való.KépGratula a fogakhoz.
Mi nem voltunk sehol majáliosozni,mert késő délutánra maradt abba az eső.De mi is a ligetbe készültünk.
Anikó
Kezdődik a bútorramászás?????nagyon aranyos lehetett.KépDodó is most kezudte,hogy mindenre felmászik.nagyon résen kell lenni.Kép
Timi
Nekünk most mindkettőből kijutott.Egy kis vírus és fogak is.Kép
Gyere visza mielöbb!
Szilvi
De jó,hogy már megy a bilizés!Mi még csak sámlinak használjuk.KépKép
Nóra
Úgy tudtam,hogy ez a mostani börze volt a kismamás.Ha kismamásnak nevezzük azt amelyiket az újság is hírdeti.
KépNa mindegy,de azért kár,hogy nem tudtál úgy árulni ahogy szerettél volna.Majd legközelebb.Kép
Zsuu
Jó utat hazafelé.Vigyázzatok magatokra.


Tegnap vettünk pelust.Dodó nem volt hajlandó letenni a kezéből.MÉg jó,hogy nem a jumbó packot vettem,mert akkor a pelenka vitte volna a gyereket.KépKépKép
KépKép

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


No és amit reggel kihagytam....sok eszem van...KépKépKépKépKép

Timi!!!!!!!!!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED.KépKépKépKépKépKép

Kép
Vendég
 


Jajjjjjjj még valami!!!!!!!!KépKépKépKép

Vany
A képen a párod a motoron?????Meg persze Zétény?Ugye???Hmmmm az én férjem mikor meglátta majd kiugrott a szeme.Motormániás,de én nem engedem hogy vegyen,amilyen "kisőrűlt" autóval olyan nagy lenne motorral.KépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!
Én is csatlakozom Vikihez és nagyon Boldog Névnapot kívánok neked!
Siess vissza és örülök, hogy Kristóf már nem lázas.
Viki!
Csak 4 perccel maradtam le rólad.
Már azt hittem megint le akarsz tünni.
Jól néztek ki a képen.
Heni!
Nagyon sajnálom hogy nem javul a helyzet. Egyszer biztos .... csak győzd kivárni.
Nagyon tünemény Dodó, jó erős.
Nóri!
És milyen meséket szoktak adni?
Anikó!
Tomi nem alszik mellettünk csak ha éjjel hiszti van és csak addig, míg újra visszaalszik, aztán tesszük vissza a kiságyba, itt van a szobánkban a kiságy, Patrik a szomszéd szobában alszik, ha elköltözünk végre akkor ő az emeleten fog aludni, mi pedig lent. Tomi egyenlőre a mi szobánkban lesz.
Nagyon ügyes Bius! Most már biztos mindenre fel fog mászni, legalábbis Tomi ezt csinálta. Amikor először felmászott a székre utána igyekezett mindenhol kipróbálni a tudományát.
Zsuu!
Hogy sikerült az itthonlét?
Továbbra is jól vagy?
Vany!
Mesélj magatokról egy keveset legalább.
Kriszta, Éva?

Tegnap ülőgarnitúra nézőben voltunk, sikerült olyat találni ami mindkettőnknek tetszik, András bőr ülőgarnitúrát szeretne. Apa jóváhagyta a sütőt és gáz fözőlapot amit kiválasztottam, alakulunk, már rettenetesen várom a költözést.
Após néha kihoz a sodromból, de inkább otthagyom.
Tomi éjjel is hisztizett egy kicsit, de utána aludt.

Na szép napot!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Heni:ez volt a kismamás börze,de minden hónapban van ott nem kismamás is....ezért nem voltak annyira sokan,mint az előzőn.

Anikó:május közepétől van a vizsgaidőszak,hiába 1,5 hónap,olyan sok vizsga van,hogy minden hétre van egy.(minimum).Tantárgyak:római jog,egyetemes jog,jogelmélet,statisztika,kánonjog,választójog fejlődése,jogállami átmenet,latin....és még vagy 5 ezeken kívül.
Nagyon nehéz....nekem.Van olyan osztálytársunk,akinek 3 ovis gyereke van,mégis simán veszi az akadályokat.Sőt,nagyon sok ilyen van(én nem tartozom közéjük)
Jövőra megpróbálok felvételizni szocpol szakra,mert az a fősulim után csak 2 év.Addig itt halasztok.Te hova jársz?

Viki:a gyógyszertári asszisztens nagyon jó,szerintem "könnyű" vele elhelyezkedni.

Most Dorka is nyűgös,nem szokott olyen lenni,kicsit aggódom,hogy nem lesz-e beteg.Vagy csak jön a foga.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Timi!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Már megint kimaradtam egy napot. Nálunk ma esik az eső. Remélem legalább délutánra kisüt.
Kedvező idő a takarításra, lehúztam az ágyneműt is.

Bius tegnap felmászott a szekrényre. Ami ugye azért rossz mert a polcba kapaszkodik. Hát elég veszélyes mert nincs rögzítve csak tüskéken áll. Kész vagyok ettől a csajtól.

Nóra! Nem semmi! Mit tanulsz? Ennyi jog egyszerre. Nekünk csak egy volt egyszerre: Alkotmányjog, a többi a köv. félévekben lesz, elosztva. Van már egy diplomád, most csinálsz egyet amit szüneteltetnél és belekezdesz egy harmadikba? Jól értem? Mi benne a pláne? Én is tervezek ezután még egyet de csak sorban. JA! Akkor te biztos megtudod mondani ha most meglesz a diplim és újra felvételizek akkor mit vesznek alapul? Megint az érettségit?

Timi! Nagyon sok boldog névnapot, így utólag. Mivel ünnepeltetek? Mit kaptál a férjecskédtől?
Kép
Sahi! Akkor jó, megnyugodtam. Én személy szerint nem értek egyet az együtt alvással, van aki igen. Az sem baj. Patrik nem fog félni egyedül fent? Hány szoba lesz? Ti miért lesztek lent? Kérdezhetek valami személyeset? Mennyiért vettétek? Mekkora a telek? Milyen állapotban van? Kell felújítani? Mikor épült? Hány négyzetméteres? Nem akarok nagyon kíváncsinak tűnni de én is gondolkodom, hogy vidékre menjünk egy szép nagy házba.

Legó! Szépek vagytok. Kár, hogy rossz idő volt a hétvégén, mert akkor mi is mehettünk volna Keszthelyre. Nem is tudtam, hogy ott is van majális. Persze tudok még egy sort vagy kettőt is akár csinálni. Csak mond meg mire gondolsz pontosan. Milyen adatot szeretnél? Még jó, hogy jár a net neked. Én mindig azt mondom ez a kapcsolat a külvilággal. Néha úgy bevagyunk ide zárva ha rossz az idő vagy beteg a gyerek. Na meg az elején amikor sehova nem tudtál menni mert állandóan aludt. Én megzakkantam volna net nélkül. Mondjuk én függő vagyok egy kicsit.

Mindenkinek üdv! Kellemes napsütéses napot kívánok.
Vendég
 


Imádom a Túrórudit(Dúdót mondja Bius)
Kép
Megyünk már végre sétálni?
Kép
Vendég
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz 1 éves súly 1 éves hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56 75 9600
Renáta 1995.08.24. 4000 53 72 8680
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vany Katalin ? Kaposvár Zétény 2004.11.25. 4050 ?
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Szép napos napot!

Nálunk ma is szupi idő van.Ragyog a nap.Már most 20fok van.KépRövidnaci,poló....megyünk sétálni,boltba,erre arra.

Dorka ma is korán kelt,bizti a jó idő miatt.Tegnap majdnem 8 volt mikor bejöttünk,igaz fürdés után egyből elaludt.

Nóri
Jujj mennyi jogKépKépKépÉn is tanultam anno polgári jogot.Gyermek és ifjuságvédelmi ügyintézőként muszáj volt,de én csíptem.A bírósági gyakorlat is szupi volt.
Gyógyszertári asszisztens,hááát remélem megyek valamire vele.Nekem van gyógymasszőri végzettségem is.No comment.......semmit sem ér.Kép

Anikó
Igen így gondoltam az adatokat,de te majd cseréld ki amit beírtálKépKépKépKép
Dorka 73cm,9100g.
Nagyon édes Bius.KépKépKépKépKép

Szilvi
Szuperül haladtok.Mennyi nap van még költözésig????Apa szerintem tegyen le bőr kanapéról....nekünk az van,de rengeteg munkával jár...igaz a miénk vanilia színű...KépKépKép
Heni
Pusssssssssssssssssz nektekKépÉdes Domi,de rég láttamKép
Zsuu
Jól vagytok?Mi jót csináltok?Merre vagytok?
Éva
Elvesztél!!!!!!!!!!!
Kriszta????
Bizzo?????????????
No most megyek.
Puszi
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
De jó nektek, itt délelőtt nagyrészt még esett, illetve borús volt, dél volt mire kisütött nap, fúj a szél is és sajna nincs 20 fok. Remélem holnapra jó idő lesz mert csavarogni szeretnék menni.
Nem is tudom mi lenne a jobb ha Tomi is korábban feküdne vagy ha nem, mert ha azzal jár hogy hajnalban kel fel, akkor maradjon így.
Apa barnát szeretne vagy ha nem kapunk olyat, akkor is valami sötétebb szint. Láttunk olyat ami tetszett, annak tölgyfából van a lábazata, nagyon szép, 3-2-1 összeállítású.
Nóra!
Nem semmi mennyiségű jogot tanulsz . Én a polgárjogot és a büntetőjogot még szerettem , de a többit már nem annyira. Akkor drukkolunk a vizsgákhoz. És a szocpol szakkal mi lenne belőled?
Anikó!
Én sem vagyok híve az együttalvásnak, de ha valakinek úgy jó, hát aludjon úgy. Csak akkor tudok én is nyugodtan aludni, ha ő a helyén van, de van aki meg fordítva.
900 m2 a telek, egy kb. 18 éve épült ház van rajta, 17,5 millióért vettük és a festésen kívül nem kell csinálni vele semmit. Akik benne laktak szépen karbantartották az egész házat és a kertet, udvart is. Alul van 2 autónak garázs, egy mosókonyha és egy kazánház, fölötte, az alsó szinten van egy fürdő, egy WC, egy hálószoba, egy nappali, egy konyha, kamra, egy étkező a konyha mellett, az étkezőből lehet kimenni a teraszra, a fölső szinten van két szoba és egy fürdőszoba. Idővel a Tomi fog majd a másik szobában lenni, de még szokni kell neki a lépcsőt és még kis kajla egy fél évet biztos hogy várunk vele, majd meglátjuk. Lehet hogy akkor sem, még nem tudom. Patrik már alig várja hogy ott legyünk és meglegyen a birodalma.
Nyugodtan kérdezősködj.
Patrik 1 évesen 9400 gramm és 78 cm volt, Tomi 9580 gr és 79 cm.

Többieknek is szép napot!
Megyek mert megjött Patrik
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Anikó:jogásznak tanulok,azért ez a sok jog.Azért gondolkodom,hogy halasztok és közben megypróbálom a szoc.polt,mert a jog 5 év és még utána a gyakornoki évek a szakvizsgáig,ami elég sok.A másik pedig két év,ami egy kicsit közelebbinek tűnik és a jogot nem biztos,hogy bírni fogom.
Ha meg lesz a diplomád,akkor másoddiplomás képzésre fogsz jelentkezni és ott a diploma alapján vesznek fel.(van,ahol felvételi van,vagy elbeszélgetés)

Sahi:nekünk is az emelten van a Dorka szobája,a mi hálónk pedig lent van.Este mikor viszem fel,csak berakom az ágyba,kap egy puszit és lejövök.

Nálunk ma délelőtt esett az eső,addig elmentünk bevásárolni.Most süt a nap,remélem marad is.Holnap délelőtt kijön a doktornénink,megnézi Dorkát.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok

Nem vesztünk el csak nagyon sok minden történt velünk az utobbi idöben.
Apa Kinába utazott,2 hétig nekem kellett munkába menni,utána pedig korházba kerültünk a Tomival.Ha több idöm lesz majd msélek bövebben,de most még nagyon sok tennivalom van.A lényeg hogy a nyakán lett egy nagy csomo amire azt mondták hogy nyirokcsomo és 10 nap antibiotikumos kezelés után,megmütötték mert semmit nem akart csökkenni.Kiderült hogy el volt gennyesedve.Most végre minden rendben van,tegnap szedték ki a varratokat,csak maradt egy csunya vágás a kis nyakán.
Amint idöm lesz visszaolvasok,bár nem lesz könnyü dolgom és akkor majd mesélek bövebben.
Addig is itt van pár kép:
Kép
Kép
Kép
bizzo
 
 


Sziasztok!

Szia Bizzo!
Örülök hogy visszatértél közénk.
Nagyon édes a Tomid, nagyon huncut kisfiú.
Akkor jó sokminden történhetett veletek, de az a lényeg, hogy Tomi meggyógyult. Várjuk a beszámolódat! Párod mit csinált Kínában?
Heni!
Hogy van Dodó? Remélem már sokkal-sokkal jobban és aludtatok is mostanában.
Tomi nagyon nyügi esténként, újabb foggal gyarapodtunk. Továbbra is bilizik, olyan édes, mikor ráül mindig mondja csücs.
Nóri!
Minden tiszteletem a tiéd, nem semmi mennyiségű anyagot kell akkor a vizsgákra megtanulni. Van egy ismerősőm itt az Újhegyben laknak a szülei, az Udvardiék, az ő lányuk is jogásznak tanult és annak idején mesélte miket kell tanulni, engem már akkor kivert a víz.
Viki!
Nálunk ma van gyönyörű idő, ideális a csavargásra, már benyújtottam igényemet az autóra délután megyek is.

Remélem a többiek is jól vannak!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Halihó!

Apa végre hazahozta a gépet. Eddig,mint kiderült csak töltögetett a telepítés még sehol. Így kihasználva az időt gyorsan visszaolvastam. Köszönöm a névnapi jó kívánságokat! Nagyon jól esett. A férjecském napzavarban volt. Azt hitte csütörtökön lesz a névnapom, így a 1 napot csúszott. Cserepes virágot kaptam tőle, amit majd ki lehet ültetni. Anyósomék megsértődtek rám, mert a férjem hétvégén szólt nekik, hogy én üözenem koradélután jöjjenek, ha jönnek. Azt elfelejtette hozzátenni, hogy azért mert Krizsi nem volt jól. Így ők azt sem mondták fapapucs, meg nem is jöttek. Ezen meg pár apróság miatt kicsit depibe merültem, de már igyekszem kikecmeregni. Krizsi nagyon eleven volt ma, aminek az lett a vége, hogy alul és fölül is felrepedt a szája. Elég csúnyán vérzett is. Hétfőn már lehetett látni neki az egyik rágófogat. Tegnap volt a faluban anyáknapi ünnepség. Igaz ő még nem szerepelt, de aranyos volt. Végig ott toporgott mellettem, el nem hagyott volna.
Szilvi
Nagyon jó lesz a házatok. Már kevesebb mint 1 hónap? Csavargás hogy sikerült? Mi is most akarunk új kanapét a nappaliba.
Bizzo
szegény Tamás. De remélem már minden oké. Aranyos nagyon a képeken.
Nóri
Jó tanulást. Nekem nem lenne türelmem és kedvem még tanulni is. Nagyon felnézek rád meg Anikóra is.
Anikó
Azt hiszem rekorderek vagyunk eddig. Kristóf 1 évesen 78 cm, 11040 gramm.
Gondolom Bius is imád kint lenni. KRistóf is mindig megfogja a kezem és vezet az ajtóhoz.
Heni
Aranyos a maci amit küldtél. Haláli, amint cipekedik Dodó.
Viki
Jó lehetett a majálisozás. Ez nálunk ugrott a láz és a rossz idő miatt.
Jaj, még annyi mindent akartam irni, de kiment a fejemből. Majd pótolom.
Szép napot mindenkinek
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Bizzo
De jó,hogy előkerültél.KépMár azt hittem véglek kiszálltál innen.Szegény picifiad.De jó,hogy minden rendben van.Majd ha tudsz gyere és mesélj!KépKépKép
Anikó
Nagyon édesek a képek!Nálunk is Dani sokszor eteti Dodó.Azért tényleg igaz,hogy két gyerekkel könnyebb.Kép
Szilvi
Aranyos vagy,hoyg érdeklődsz.KépDodó köszönöm jól van.Visszatértünk az éjjeli 1-2 ébredésre.Semmi orditás,csak jelzés,hogy felébredt.Napközben még egy-egy hiszti előbukkan,de azt hiszem ennyi kell.vagy nem??????????
Ezek az örlőfogak mire kijönnek......Nem codálom,hogy Tomi is nyűgi.De a bilire büszke lehetsz.Kép
Nóra
Minden elismerésem a tied.Gyerek mellett azért ez nem semmi.Hajrá!KépÉn nem bírnám az tuti.Kép
Viki
Te ide már nem nagyon írsz.MIÉRT?Lustik vagyunk?Kép
De örülök,hogyha kicsit is de dumcsiztunk.Kép
Timi
Az a lényeg,hogy eszébe jutottál a párodnak.Kép
Most viszont el kell,hogy szomorítsalak,mert elvesszük tőled a rekord első helyet.Dodó egy évesen 77cm és 12.5kg volt.KépNa jóóóóó csak akilók feletti rekordot vettük el.KépKépKép

Dani könyvét meg majd előkotrom és megnézem.

Ma anyáknapja volt a suliba.Nagyon megható volt.Kicsit pityeregtem.KépIlyenkor még Dani is olyan kicsinek tűnik.Kép
KépKép
KépKép
Dodókám is jófiú volt.Gyönyörűen végigülte az egész előadást.Egy hangot nem adott ki.KépKépKép
Évi mi van veletek?Rég írtál.
Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Szép estét.
Kicsit belesek,de megyek aludni

Bizzo
Örülök hogy írtál.Nagyon sajnálom Tomit,szegénykeKépKépKépKépHogy viseli?Gondolom nagyon nyügi voltKépKépKépSok gyógypuszi neki.

Heni!!!!!!!!!!
Ejha!!!!!!Mi az hogy nem is írok.Nézdddddddd csak meg ki írt régebben!!!NAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????Ugyeugye!!!!Még ilyet!!!Amúgy írtam még 2 topikba,de oda már tényleg nem írok,örülök ha ide is jut időm.Meg ilyenkor benézek chatre is.Van pár jó ismim,csípem őket.Kép
Háááát nem tudok túljutni a mondatodon.....hmmmmm..KépKépKépKép
Nagyon édes Dani,kisherceg.KépKépKép

Timi
Jujjjjj,még jó hogy nagyobb baj nem lett.Dorka is mindenre felmászik,majd leugrik.Múltnap 1cm választotta el az asztalsaroktól...azt tudni kell,hogy a sarok olyan éles mint egy fémkocka....szóval simán beleállt volna fejébeKépKépKépKépKép

Szilvi
Nahhh milyen volt csavargás????MEsélj.Kép

Mentem aludni,jó éjt.Pusz
Viki
Vendég
 


Jó reggeltKép

Heni
Nem hiszem el, hogy Dodó 12,5 kg volt. Egyáltalán nem is duci. Biztos erősebb a csontozatuk, ami úgye nem baj. Nagyon csini voltál az ünnepségen.
Viki
Kristóf még csak ágyról esett le, de már előre rosszul vagyok, hogy megpróbál máshova is felmászni. Na meg leesni. Tegnap nem tudom mi volt vele, de annyit esett. Bepörgette magát utána futni akart, aminek a vége az lett, hogy esett neki a hűtőnek, tűzhelynek. A járólapra esett szájjal akkor repedt fel neki. Pedig sima letottyanásnak tünt. Ott voltam 10 cm-re tőle.
Apa elment öcsémmel megnézni,hogy megkaptam-e a tavalyi adójóváírást. Ha igen, irány a bútorbolt.
Most gyorsan ennyi, csüntöm már nagyon mondja a magáét az etetőszékben.
Pusz: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Minden kedves Édesanyának nagyos sok Bolldogságot kívánok!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot

Jajjj de álmos vagyok,Dorka fél7kor kelt,de este későn feküdt és éjszaka is nyügi volt.....Miért pont vasárnap aludna kicsit tovább....Kép

Na de mindegy.Csodás napra ébredtünk.Csatlakozom Henihez,minden kedves anyukának,nagymamának,dédmamának BOLDOG ANYÁKNAPJÁT.KépKépKépKépKép

Timi megvan a bútor?????????KépKépKépMilyet vesztek?Hova?

Pusz csajok,írjatok

Kép
Vendég
 


Halihó!

Viki úgy látszik összebeszéltek a gyermekeink.Dodó is fél7-től nyüglődött és egész éjjel forgolódott.Micsoda véletlen.Kép

Na puszi

Kovács Roland
roli
 
 


....a szívem rólad álmodik....nyúúúúúújork,nyúúúúúúúúúúújorkKépKépKépKép

Tam-tam-tam-tam-taram....

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Óhhhh csak unatkozom...Képmeg az archívumot bővítemKépKépKépKépKép

Szép délutánt mindenkinek

MA délelőtt vásárolni voltunk......kb 10km-t rendőri felvezetéssel tettünk meg...bicajverseny miatt le volt zárva 25km-es útszakasz.Pont a mi lakhelyünktől Zalaegerszegig.....persze mi csak akkor jöttünk rá,amikor odaértünk....KépKépKép

A lényeg,hogy beértünk.Virágot is vettünk....meg mindent.

Sziasztok

Viki
Vendég
 


Háááát senki se íííííííírKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Ahogy elnézem tényleg senki sem ír. Nekem sincs sok időm, talán később. Após cirkuszol újfent, elzavarta az élettársát is. Folyamatosan azon van hogy színesebbé tegye az életünket!
Remélem mindenki jól van!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Újra itt vagyok. Már nem is magyarázkodom úgy is tudjátok merre voltam.

Legó! Sokáig gondolkodtam vajon miért mondod, hogy cseréljem ki az adatokat de mostanra már rájöttem. Néha olyan gyorsan vág az eszem.

Sahi! Szerintem ez az együtt alvás meg külön szoba gyerek függő. Van aki így van aki úgy csinálja és bevált. Bius hat hónapig velünk volt egy szobába de kiságyban, azután tettük át a saját szobájába. Persze nincs az sem túl messze. Észre sem vette a különbséget. Van gyerek akit meg évekig nem lehet elválasztani. Majd meglátod, hogy alakul a dolog. Addig is élvezd az ingyen církuszt.

Vnora! Miért kezdtél bele a jogba? Szerintem nagyon bátor döntés hiszen az egyik legnehezebb pálya. De ha komolyan gondolod akkor válts ha csak pillanatnyi zavar akkor inkább sok erőt és kitartást kívánok neked mert egy hiper-szuper végzetséged lesz amivel jó sokat fogsz majd keresni. Ha befejezem ezt akkor nem másoddiplomás képzésre gondoltam hanem egy másik diplomára. Habár még nem nagyon láthatom előre milyen állapotok lesznek akkor a felsőoktatásban.

Bizzo! Mit csinálta férjed Kínában? Jó, hogy újra itt vagy. Aranyosak a képek. Szegény Tomi. Milló puszi neki. Remélem most már minden rendben.

Timi! Örülök, hogy jobban vagytok. Anyós-após tipikus eset. Kiakasztóak tudnak lenni.

Roli! Igen nagyon jó két gyerekkel. Nálunk kicsit nagy a korkülönbség, ami néha jó és néha rossz. Most még sokat tud vele játszani Reni de ha már majd megy bulizni akkor gondok lesznek. Aztán néha meg az erőfölény miatt vannak gondok, de alapvetően jó. Dani adatait is írd meg. Dodo szép súlyt szedett magára. Nagyon édesek vagytok a képeken.

Puszika mindnekinek.</font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz 1 éves súly 1 éves hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56 9600 75
Renáta 1995.08.24. 4000 53 8680 72
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48 9100 73
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56 12500 77
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58 9580 79
Patrik 1999.04.07. 2470 48 9400 78
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49 11040 78
Vany Katalin ? Kaposvár Zétény 2004.11.25. 4050 ?
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de vasárnap nagy hirtelen hazautaztunk anyukámékhoz és csak ma jöttünk haza.
A szombati vásárlás nem sikerült, sőt a mai sem. Ugyanis a cégem későn kapta meg az anyavállalattól az eurot, így csak holnap lesz fizu.
Ma vásár volt anyukáméknál, azért maradtunk ott. De nem volt valami nagy, mint szokott. A Krizsi kapott egy halász gatyót pólóval. A gatyó bokáig ér neki, de nagyon helyes benne. Délután ráadtam, erre átázott a pelusa és már mosásban van. Megint nagyon kínozzák a fogai. Szinte semmit nem eszik meg csak iszik.
Délután nagyot sétáltuk és megint csajozott, de még idősebbekkel haverkodott. Most egy másodikas és egy hatodikas csajjal.
Ma volt egy érdeklődő. Ide is jött, de nem tudom mit fognak dönteni. Azt hiányolta, hogy a gáz nincs bevezetve. Én meg azt mondtam neki, hogy ha kell vezesse be. Viszont felújításra nem kell annyit fordítania, mert felújított a ház. Kíváncsi leszek, hogy dönt. Bár ha nem jelentkezik azt jelenti, hogy nem érdekli.
Nem sokat irtatok.
Éva
Olyan régen irtál. Ne dolgozd agyon magad.
Szilvi
Zajlik nálatok az élet. De már nem sokáig kell kibírnod.
Viki
Jók ezek a feliratok.
Heni
Dodóval minden oké?
Zsu
Hogy vagy? Te is régen irtál.
Nóra, Anikó
Megint tanultok?
Bizzo
Nálatok mi újság?
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?