Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi:na igen Szandit azért kifáraszthatja, hogy sűrűbb a kajája és jobban meg kell dolgoznia érte!!!!!

Majd még jövök, de a csaj ma hazajött velünk, és most engem akar!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem bírtam már jönni kidőltünk!!!! :lol: Tegnap anyósom kiborított, mikor elakartunk indulni nővéremékhez, hogy miért megyünk el, mert hogy jönnek a sógorék, mi mondtuk, hogy nem gondoltuk, hogy ezért maradnunk kellene, ő meg hogy akkor majd máskor meghív. :shock: De nem ez a lényeg, hanem hogy minek kellett itt maradnunk,mert jöttek a sógorék, meg apósáék??????Az ugye nem gond, ha párom tesójáék valamiért nem jönnek, de velünk szemben mindíg elvárásaik vannak.Őrület.Meg azt mondja, azért nem szól mert a Szoni nem volt itthon........még szép tőle, hogy ezért nem szólt be, mert akkor én is szóltam volna valami ízeset!!!!!! :evil: Meg annyit a bandáról, hogy sógorom akkor vette észre, hogy nincs velünk a Szonó mikor másfél 2 óra együttlét után elindultunk!!!!!! :shock:
Végülis kibírtuk, aztán nővéreméknél tök jó volt, sokat nevettünk és nagyokat lazítottunk!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsombi lázas!!!!! :cry: 39,1 volt már levonva, adtam neki egy kúpot, most 38,1 volt!!!Apával hűtőfürdőznek, de nem tudom mitől lehet????!!!!A foga????Nincs semmi tünete!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti, jobbulást kicsi fiadnak:)

Lefotóztam ám Katát is hgoy hogy négykézlábazik, de szvsz leghamarabb holnap teszem fel, mert most Vaterát kell figyelnem, utána elindítani a felvételt a tv-n utána öltözni és indulni be Szegedre, a tüzijátékra:) Ja és eddig a Kajak-kenu Vb-t néztük. Annyira sajnáltam hogy most nem jutottunk ki:( 98'-ban és 2002-ben is kint voltunk:( Csak olyan drága lett a jegy, hogy már nem tudtunk kimenni:( Pedig ez az a hely, ahol jó magyíarnak lenni:)

A 24 döntőböl 12 aranyat hoztunk el, +2 bronz, 1 ezüst. A lányok az összes számban nyertek:) Olyan jó volt látni:) Bence meg közölte, hogy ő is akar hajózni:) Mondtam neki hgoy meg kell akkor tanulnia úszni:) Erre mondta hogy majd én segítek (kiszedni a vízből, ha beleborul:))

Na pusz, mert mindjárt lejár az árverés...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti: a fogtól lehet lázas. :( De remélem, mostanra már jobban van!!
Mennem kell mert fürdés idő van.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Du-án 5 körül megint felment neki, 39.1-re, kúp aztán most csak 37.3 volt, na majd látjuk az éjszakát, de a természetgyógyász írt 1 nyugtatgató sms-t a kérdésemre és javasolt homeós cseppet= tudom nem lesz gond ,meg elmúlik, de nagyon vacak érzés mikor az ember gyereke beteg.Épp mostanában beszéltük, hogy nem valami bújos gyerek Zsombi, ma meg úgy lapult hozzám,mint Sz@r a fűben :lol: de ilyen áron nem kell!!!!!Inkább virgonckodjon!!!! :lol:
De holnap elmegyünk a dokihoz, hogy megnézze!!!!
Jó éjt mindenkinek!!!!!
Nem tudom, hogy tudok-e jönni holnap, de tessék leírogatni, hogy ki mit művelt 7végén!!!!!Ide se dugtátok az orrotokat!!!! :roll: Nem sértődtem ám be, csak 1-2 füstjel jó lett volna!!!
Zsandi:a Marci popója is sokszor eszembe jutott, mi van vele!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti
remélem az éjszakátok lázmentes lesz. Jobbulást a picinek. Én is úgy gondolom, hogy a foga lehet az ok, főleg, ha semmi más baja nincs.
Egyik nap beszéltem egy barátnőmmel, ő meg azt mesélte, hogy mikor a kisfiának jött a foga, a feneke volt tiszta pöttyös, csúnyán sebes. Ahogy kinőtt a kis fog, azonnal minden rendben volt.
Mire képes még ez ku....a fog! :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Csajok!

Ma megjöttünk. Végig olvastam a termést, de hulla vagyok, holnap beszámolok.

Márti! Zsombinak jobbulást, de szerintem a fog csak hőemelkedést csinál. Legalábbis nálunk. Írd meg, mi volt a dokinál!

Jó éjt!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Gyerekek....mi volt Pesten???? Ugye mindenki jól van?????

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Mi kimentünk az erkélyre és az első pár csepp esőig néztük lánykámmal!!!!Én is remélem, hogy mindenki jól van, ugye nem mentetek ki!!!!!! :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, hogy van a Zsombi? Remélem már nincs láza.

Mi sem voltunk kint, de szerintem még jövőre sem fogja az Ádámot érdekelni. Remélem mindenki jól van! Ugye nem volt kint senki?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Törpék még fennt vannak, úgyhogy csak gyorsan.

Márti!
Mi újság Zsombival? Majd számolj be, mi volt a dokinál. Én nem értek hozzá, de eddig én is úgy tudtam, hogy a fogzásnál lehet láz, na de ilyen magas? :shock:
Marci popsija még mindig nagyon piros, a nap végére rondább, reggelre szebb. Kenem Neogranormonnal, egyenlőre nem látok változást. Nem tudom, mitől lehet. Szerencsére még mindig nem látom, hogy fájna neki.

Edit!
Várjuk a beszámolót, remélem jól éreztétek magatokat. És még sikerült a vihar előtt hazaérni.

Zsuzsófi!
Én is szívesen nézem a kajak-kenu VB-t, meg versenyeket, de idén egyet sem láttam. :cry: Mindenesetre fantasztikus az eredmény, amit elértek.
Remélem a szegedi tüzijáték jobb volt, mint a pesti, már ami az időjárást illeti. Elképesztő mi lehetett. A TV közvetítés is egy teljes aggódásba fulladt az ott levőkért. Mellesleg nem is alaptalanul, ahogy a híreket olvasom.

Julcsi!
Mi újság? Jobban vagy már?

Zsuzsi!
Végül odaértetek vasárnap a szülinapi bulira?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsombi éjfélkor 38.1 volt adtam neki kúpot,aztán 1 óráig altattuk.Hajnalban kicsit nyűglődött még, ja és megivott 1 kis üveg teát!!!!Reggel negyed 8-kor keltünk, akkor reggelizett, ilyen sem volt még!!!!Most 37.6 volt és már vissza is aludt!!!!Biztosan kiakarja pihenni ezt a valamit ami a lázat okozza!!
Legalább 1 mondatot írjon mindeni, hogy jól vagytok!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit!

Virág babának boldog hófordulót!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit:én is csatlakoznék Zsandihoz, sok boldogságot ehhez a jeles naphoz!!!! :lol: Remélem átérzi Virágpd ennek a napnak a lényegét :lol: és tündérbogyó lesz ma!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit
én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagy-nagy gratula a pici lánynak. :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!
7végén lakást átrendeztünk, még most is kupi van. Eddig ugye a kicsikkel egy szobában voltunk, de már van külön felnőtt szobánk. Igaz, hogy csak az ágy van benne de ez elég lényeges nem? :wink: A csajok jól viselték az elős külön éjszakát, de én alig aludtam. Féltem, hogy sírnak és nem kelek fel az első nyösszenésre. Majd megszokom.

Ági, hát a férjed és a munkakérdés nem könnyű. Ugye a pénz az nagyon jól jön, de négy hónap. Én biztos mondanám Árpinak, hogy menjen ki ha úgy érzi szeretne (=megéri, akarja, kibírja), de tudom, hogy én nagyon nehezen viselném. Hiába lenne segítségem, akkor is magányos lennék. De támogatnám és bíztatnám. Szerintem neki picit könnyebb lenne, hiszen be kéne illeszkednie, nem lenne sok ideje hazavágyódni, max. munka után. De ha kimegy, neked nagyon erősnek kellene lenned. Ha esetleg úgy döntöttök megpróbálja, ide írhatsz nagyon sokat. Habár szolnok nincs közel de egyszer népileg elmehetünk arrafele talizni, felvidítsánként. Persze ha a többiek is úgy gondolják. Nem irigyellek titeket, de sztem mi belevágnánk. Jól jönne az a pénz.

Márti, hogy van Zsombi? Fogtól ennyire magas az normális?

Andi, nem ettek a kicsik valami savasabb gyümit? Dorkának akkor lett nagyon csúnya a popsija, amikor elkezdtek gyümölcsöt enni rendesen.

Szia Edit! Majd mesélj. boldog hófordulót a nagylánynak. Hogy van az étvégya?

Ugye senki nem volt kint a tüzin? És mindenkinek minden ismerőse, rokona hazaért, ugye?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi!

Eddig csak a megszokott gyümiket ették: barack, alma, banán. Mást még nem is kaptak. A főziket is már kipróbáltuk, egyedül a zöldborsó az, amire gyanakszom. De emiatt már azt sem adtam neki 3 napja legalább, viszont nem javult a helyzet. Szóval, egyenlőre lövésem sincs, hogy mitől van, de már kezd aggasztani. A védőnőm most szabin van, majd meglátjuk, hogy felkeressük-e a helyettesét, vagy megmutatjuk dokinéninek, ha nem javul.

Egyébként mi van a lakással? Azóta nem volt jelentkező?
Majd megszokod biztos a külön szobát, és így is biztos meghallod őket, ha szükségük van rád!
Én 1 hónapig bírtam az ő szobájukban aludni :oops: , aztán visszaköltöztem. Néha délután már az összeesés szélén álltam, mert éjjelente nemcsak akkor virrasztottam, ha ettek, de előtte-utána fél órákat, amíg ébredeztek, visszaaludtak. Így max. 20 perceket aludtam 3-4x egy éjjel, de amikor már nem velük aludtam, akkor nyertem még azokat a fél-fél órákat, sokkal jobb volt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, próbáltad szellőztetni neki? Hintőpor? a neogranormon az jó. Szerintem za a legjobb. De még a sudocream(így kell írni?) is jó.
Jelentkező néha akad egy kettő, de végül ennyi is marad. Túlkínálat van. Nektek is Angelcare légzésfigyitek van, ugye? Van szülőrészertek? A bébiőrzős változat?

KépKép
kgiulia
 
 


Szellőztetni még nem próbáltam, meg hintőport sem. Eddig a vitaminos gyógyszertári krémmel, a sudocream-mel és most a Neogranormonnal probálkozom. Remélem lesz vmi hatása.

Nekünk Baby Controll légzésfigyelőnk van, de nincs hozzá bébiőrző. Én nyitva hagyom a gyerekek szobaajtaját, meg a miénket is, és így simán meghallom, ha valamelyik nyöszörög. Egy szinten lakunk a házban, így nem láttam értelmét a bébiőrzőnek. Pedig néha jó lenne, ha mondjuk ki kell mennem az udvarra vmiért.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:boraxos krémed nincsen????Azt is meg lehetne próbálni!!!
A foga nem jön???Szoni igaz nagyobb korában(mostanában)úgy növesztette a fogát, hogy olyan pelenkakiütéses lett a popója, hogy a bőrgyógyászaton kötöttünk ki, de az a hasmenés miatt volt!!!!

Ha érdekel a helyzetjelentés valakit:Zsombi 38.3 volt, pancsiztam vele és 38 lett belőle, megint bújik hozzám nagyon és megint alszik!!!!Ja a kaját is a kádban fogyasztotta, szárazföldön nem volt kedve enni!!!! :lol:
Mindenképpen elmegyünk a dokihoz, de ez most már azért jobb, éjfél óta nem kapott kúpot és nem ment fel eddig 39-re!!!!KOPP-KOPP-KOPP

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:igen a szellőztetés NAGYON JÓT tesz, mert ugye a pelusban nem tud igazán gyógyulgatni, a Szoni is pucin(ő mondja így) rohangált akkoriban!!!!

Kiscsaj megint alakított tegnap, ma van anyós szülinapja, de tegnap köszöntöttük.Felébredt du-án a lánykám meglátta az ajándék tasakot, meg a tortát elmondtam hogy kinek lesz és már rohant is a mamához, hogy elújságolja , hiába mondtam, hogy meg szeretnénk lepni, ez van. :lol: :lol: :lol: De a gyümitorta jól sikerült a párom sütötte!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, délután viszed orvoshoz? Lehet, hogy ez a háromnapos láz? Remélem semmi komolyabb baja nincs. Majd feltétlenül írd le, hogy mi volt a dokinál.

Csajok van valakinek bébiörzős Angelcare márkájú légzésfigyije? Kérdéseim lennének.

KépKép
kgiulia
 
 


Márti!
Én is gondoltam a 3 napos lázra, ami más tünettel nem is jár (talán még kiütés), azt hiszem. Bár 1 éves kor körül tudtam, hogy előfordul, de azért lehet, hogy az, nem? Ezt találtam:

Háromnapos láz
Vírus okozta fertõzõ, kiütéssel járó betegség, mely három napos lázas szakot követõen a láz megszûnésekor jelenik meg. A betegség cseppfertõzéssel terjed, a fogékonyság nem nagy. Hat hónapostól a 3 éves korig gyakori gyermekbetegség. 1-2 éves kor közt a leggyakoribb. A betegség lezajlását tartós immunitás követi.
Szövõdmény: A magas láz alatt néha lázas görcs jelentkezik.

Egyébként naná, hogy érdekel a helyzetjelentés!!!!

Nincs boraxos krémem, de most tettem tisztába Marcit és úgy látom, hogy mintha jobb lenne a helyzet. Egész halványka volt most. Talán mégis hat a Neogranormon. Szombat este kezdtük használni. A szellőztetés már eszembe jutott, de nem tudom, hogy kéne kiviteleznem. Marci körül kő kövön nem maradna, ha kicsit pelus nélkül hagynám, ő ugyani nagy ivó, és nagy pisilő. :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én erről a 3 napos lázról nem is hallottam, de lehet, hogy igazatok van.Vagy a torka, mert azt sem látom, de majd kiderül!!!

Zsandi: vízhatlan valamit teríts le és arra 1 textilpelus vagy 1 pléd, aztán hadd garázdálkodjon a kicsi fiad, 10 -15 perc is nagyon jót tesz!!!! :lol: Ha hűvös van bent, azért takard be valamivel!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A k….. életbe. Írtam egy csomót, majd elszállt. Na még egyszer:

Ma nagy káosz itthon. Takarítás, kicsomagolás, mosás. De gondolom ez mindenkinél így van nyaralás után.

Márti! Hogy van Zsombi? Doki néni diagnózisa? Nekem nem jó a 16-a, névnapi vendégeim lesznek.

Zsuzsi! Ha eszi a kiscsaj a BEBA HA-t, és bukik, akkor tegyél bele Nutriton sűrítőt. Nálunk is ez volt a helyzet régen és nekünk bevált. Én nem látok semmi furcsát abban, ahogy alszik Szandi. Nálunk Barni aludt ugyanígy, bár akkor engem is idegesített nagyon. Evés hogy áll?

Julcsi! Hová mentek Keszthelyre?
Légzésfigyelőt akartok venni? Nekünk csak bébiőrünk van. Virág evése rendben, hízott is szépen. Most elölről kezdjük a kanalazást holnaptól.

Andi! Mosd le langyos vízzel Marci popsiját minden tisztába tevéskor, ez is sokat segít. Nem váltottatok pelust vagy törlőkendőt? A Liberoról már hallottam valakitől, hogy nem bírta a gyereke feneke. Szép súlyban vagytok, mármint az ikrek!

Na akkor a beszámoló:
Lellén voltunk kétszobás appartmanban Anyosékkal. De soha többet velük nem megyek. Nem hogy segítség lett volna, még mi pesztráltuk Őket is. A gyerekeket mi láttuk el, még 10 percre sem vigyáztak rájuk. A víz tiszta volt, de nagyon lehűlt. Apa bemerészkedett, én Barnival csak saraltam. Voltunk Bogláron, hajóztunk is, annyira pihenés nem volt, inkább változatosság a szürke hétköznapokban. Képeket teszek majd később.

Tényleg annyira szörnyű volt a tegnapi vihar? A TV-ből ítélve borzalmas. Szegény résztvevők és sebesültek ill. halottak.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Andi, minden pelusozásnál pár percig hagyd szabadod. Dobj rá egy vékony textilpeluskát a váratlan spriccelés miatt. Addig meg dögönyözd kicsit.

Edit, nem irigyellek a hazajövés utáni káosz miatt. Ilyenkor napokig mos és pakol az ember. Örülök a jó étvágyú babádnak. Végre! Hát az meg elég szomorú, hogy "kedves" anyósék egy szabad estét nem adtak nektek. Legalább egy kis séta vagy vacsi idejére. Igazán figyelmesek! Van légzésfigyink, de még nem volt szükség a bébiőrző részére. Most meg átmentünk a másik szobába és kéne. De recseg ha hang van. És nem tom, hogy mindegyik ilyen sz..r vagy csak ez hibás. Ha odahajolok a mikrofon részéhez akkor tiszta a hang, de nem hiszem, hogy ez arra lenne kitalálva, hogy a gyerek odahajoljon és beleszóljon.

KépKép
kgiulia
 
 


Bocsi, hogy csak részletekbe írok, de itt sertepertélnek a csajok! A múltkor írtátok a helyes mozgást. Livi ugye már áll ill. gyakorolja, de ha van valami amibe tud kapaszkodni, feláll. De csak lábujjhegyen. Ez baj? Vagy majd rájön, hogy talpon jobb állni? De ülni még nem tud. Illetve ha felültetem úgy marad egy ideig ha kedve van, de ő még nem ül fel magától.

KépKép
kgiulia
 
 


Márti
mi volt a dokinál?

Edit
sajnálom, hogy nem úgy sikerült a nyaralás, de mint ahogy írtad, legalább nem a szürke hétköznapok. (a milyen ugyan így zajlott, csak nem itthon voltunk, hanem máshol)

Jucsi
szerintem már annyit beszélgettünk a mozgásról, hogy mindenkire ráhoztuk a frászt. Biztos semmi baj, sok baba csak lábújhegyen áll először. (olyan aranyosak.) a baj csak akkor kezdődik, ha később sem hajlandó talpra állni. (ez a később akkor lesz, amikor már áll stabilan, mondjuk 1 éves kora körül.)
Úgyhogy ne félj!
Biztosan írtad már, csak én vagyok figyelmetlen. Miket csinálnak a csajok? Kúsznak-másznak?

Andi
remélem rendbejön az a piros popsi. Szerintem is a neogranormon tök jó, nagyon sok mindenre.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok

Mi is meg vagyunk, nem voltunk a hétvégén sehol. A tűzijátékot amúgy is utálom, de ezek után tuti, hogy soha nem viszem ki a kiscsajt. Nálunk hatalmas vihar volt, rengeteg faág mindenhol.

Délelőtt voltunk dokinál oltáson, hát mit mondjak hozta a szokásos formáját.
Nem kéne legalább arról érdeklődnie, hogy mit tud már a baba?
Most meg kint vagyunk a szüleimnél, a Szandi vagy 2 órája alszik a kertben.

Barbi: nem tudsz egy jó gyerekorvost ajánlani itt a környéken? Te itt laktál hátha hallottál valakiről.

Márti: remélem kicsi Zsombi már jobban van.

Edit: sajnálom, hogy nem tudtál legalább egy kicsit pihenni. Gratulálok Virágnak a jó evésért és persze boldog hófordulót.

Juli: nekem sima bébiőröm van de az is recseg ha csak mocorog és nem nyöszörög.

Andi: remélem a popsi kiütés hamar elmúlik!!

Most megyek kiélvezem a szüleim társaságát, olyan jó velük lenni, végre megint gyerek lehetek!
:lol:

KépKép
zsuzsi78
 
 


ja, bébiőrző.
Nekünk olyan van, ami 2 csatornás. Volt, hogy nekem is csak recsegett, átváltottam másik csatornára és jó lett.

Ja, és olyan is volt, hogy befogtam egy másik családét. Az Ádámot leraktam aludni, kijöttem, bekapcsoltam a bébiőrt és hallom, hogy sír. Bemegyek, alszik. Kijövök sír. Megálltam az ajtóba, néztem, hogy a drágám alszik és láttam a bébiőrt, amiből meg sírás hallatszott. Én akkor már gondoltam, hogy ugyan nem alszom mostanában sokat, de ilyen gáz lennék?
Hazajött a párom, mondom neki, hogy ezt nézd meg! Közli velem, hogy igen, hallja, az Ádám sír. Benéz hozzá és alszik. Erre egy pasi beleszólt, hogy jól van, most már aludjál. Úgy röhögtünk. Ők vajon mennyit hallgatták az én gyerekem ordítását?
Csatornát váltottunk, azóta csak a saját gyerekemet hallgatom. :D

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit!
Sajnálom, hogy nem volt pihenés a kiruccanásotok, de azért a változatosság sem rossz. Majd talán Alsópáhokon tudtok pihizni is kicsit. Kiváncsian várom a képeket!

Nem is meséltem még, hogy mekkora balf*sz vagyok!!!!! A múlt héten Flóra nagyon szépen evett, pillanatok alatt megette mindig a szokásos 210 ml-s adagját. A vége felé már feltűnően hamar. Szombaton este Apa etette, és úgy csinált, mint aki fuldoklik. Azért megette, semmi gond nem volt. Vasárnap reggel megismétlődött a szitu, én meg már kezdtem rémeket látni, hogy akkor ettek így, mikor náthásak voltak, eldugult az orruk. Nem kaptak levegőt, így nehez ment az evés. Erre mosom a cumisüveget, és akkor látom, hogy kirepedt a cumi. Az hagyján, hogy egy barom vagyok, hogy nem láttam, de még azok után sem jutott ez a lehetőség eszembe, hogy a Márti múltkor így járt. :oops: Persze lényeg, ami a lényeg, megoldottuk a problémát!

Lányok, köszönöm a tippeket, mindenképpen kipróbálom a szellőztetést és a vízzel lemosást is, ha nem múlik a pirosság. A múltkor használtunk Libero-t a szokásos Pampers helyett, de az már kb. 1 hete elfogyott. Már visszatértünk a régire, mikor kijött a pirosság. Szóval, nem hiszem, hogy az lehetett.
Egyébként újabb problémám akadt a pelenkákkal. :roll: Nem tudom, lehet én vagyok ebben is a barom. Eddig nem volt gond, de mikor a Libero-t használtuk, Marcinak reggelre rendszeresen kifolyt a pisi. Egyszer-kétszer Flórának is. Most a Pampers-ből is.
Na, 1 órája írom ezt hsz-st, és azóta felkeltek, ettek, de ami a lényeg, Marci megint öltözött, mert az egész ruhája pisis volt. Lehet egy 3. féle pelenkára kell áttérnünk? :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi
sajnos nem. Amikor ott laktam, nem is igen volt a közelemben pici baba.
Kényeztetnek a szülők? Használd ki. :lol: Ez olyan jó!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, ku...a ráérek, az Ádám most aludt el, életem tavasza pedig ki tudja, milyen későn ér haza.

Andi,
én is így járok mostanában! a pelenkával. Naponta 4x öltöztetem át, mert kifolyik a pisi. Én arra gondoltam, hogy most a Libero (mindig ezt használtuk) 7-14 kg-at vettem, gondolván, hogy a 7,3 kg-s gyermekemre ez jó lesz. Lehet, hogy a kisebb elég lenne még?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, mire megírtam kb. 1 óra alatt a regényemet, már írtatok egy csomót.
Szóval, Barbi, állat ez a sztori a más gyerek ordításával. Hogy-hogy ilyen előfordulhat? Legalább valami közeli házban/lakásban lakó volt? Vagy az nem derült ki?

Zsuzsi!
Szandinak ez a 3. oltása volt már? Remélhetőleg nem viseli meg nagyon.

Julcsi!
Én lemaradtam valamiről, ez komoly, hogy már áll a lányod? Nem semmi! Mindig elgondolkodom, hogy le vagyunk maradva, de most már gondolkodnom sem kell! :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi
nem, nem derült ki. a közelünkben nincs is kisbaba. :D

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!
Én is a méreten kezdtem gondolkozni, mi a 4-9 kg-osat használjuk, gondolván, hogy a szintén 7,3 kg körüli gyerekeimnek ez jó még. De ha nálunk ez nem válik be, nálatok meg a nagy, akkor mi van? Van itthon egy 7-14 kg-os Libero, lehet azért kipróbálom majd.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nem tudom, hogy mit kellene használni. A barátnőmmel beszéltem, ő már kipróbálta az összes kapható pelenkát és náluk is ez a baj.
Rá kellene őket szoktatni a szobatisztaságra. Nem? :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Mondasz valamit! Még kb. 2 év, és sikerélményünk is lesz! :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én is a szobatisztaságra szavazok. Mármint nekem már megy, de a csajoknak még nem igazán. Össze kéne hozni őket Márti kis/nagylányával, hátha rádumálja őket.

Barbi, ez tök jó sztori volt. Először azt hittem legalább a házban lakó közeli szomszédékat hallgattad ki.

Zsuzsi, ez is kétsávos bigyó. Akkor normális ha mocorog a kölök és belerecseg az éjszakába a szülőrész? Ez tök jó! Az éjjel csak egyszer kaptam frászt, akkor lecsaptam és úgy döntöttem bízom az anyai ösztönömben. Azt hittem a miénk selejtes.

Andi, hát Líviám már jó ideje áll. Csak találnia kell valamit amibe meg tud kapaszkodni. Még olyan kis billegős, néha remegős a lába, de nem tudom lebeszélni a próbálkozásokról. Ma másodszorra is perecelt a drága. Felállt, lehuppant a popsijára és onnan meg hátradölt. Kicsit koppant, de nagyon megijedt. Mondogatom neki, hogy tök sok ilyen lesz még, fogadja el. Az viszont kicsit aggaszt, hogy mindig a Dorinára mászik. Ő a kis támasza. Szegény Dorka meg csak szuszog és néz. Mondjuk ma láttam, hogy lekevert a Livinek egy akkorát... Csak nem akarom, hogy az egyik elnyomja a másikat. A csajaim nagyon finnyásak a márkákra. Csak a Rossmannosból nem folyik ki a pisi. Viszont a Pampers, meg a Libero, amik ugye még márkásak is, folyton átáznak. Ha P. vagy L. van rajtuk éjszaka, reggelre tuti nyakig...

Én meg elmesélem szenilitásomat. A múltor egyszer ezt már eljátszottam. Feltettem vizet forrni a gázra és szépen elfelejtettem. A víz elpárolgott a lábos kicsit kormos lett a ráégett víztől, DE a lakás nem gyulladt fel. Basszus ma KÉTSZER is eljátszottam ezt. Félek, hogy egyszer tényleg felgyújtom magunkat. Mert közben az egyik gyerek betojt, kivakartam, a másik szomjas volt, aztán az egyik ism kiteregettem... és így tovább. Elég ciki, de hülyülök.

KépKép
kgiulia
 
 


Ó, Julcsi, ha tudnád hányszor jártam így! Csak én még akkor vettem észre, hogy feltettem vizet forralni, amikor még volt egy kortynyi a lábos alján. Így nem égett oda, de tehettem fel másikat. :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Rossmanos pelenka? Akkor kipróbáljuk. Ha az Andiéknak a Libero kisebbjéből is kifolyik, akkor nem is kísérletezek vele, megpróbálom azt.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, vigyázz mert kétféle rossmannos pelus van. A narancssárga csomagolásos az olyan borítású mint a műanyagzacsi ( a pelenka borítása ilyen), szerintem nem jó. Mi a bordó csomisat használjuk az kinézetre és anygara is olyan mint a libero. Csak olcsóbb. Ezt aztán tele lehet pakolni. A csajok néha annyit pisilnek, hogy szerintem ha a pelussal valakit fejbevernék, tuti elájulna. :lol: :lol: :lol:

Márti, mi a helyzet???

KépKép
kgiulia
 
 


köszi, akkor a bordó. holnap veszek is és kipróbáljuk.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A diagnózis:torokgyulladás.Persze megint antibiotikumot írt fel, amit persze megint nem váltottam ki, már nem vészes a láza, de szerintem fáj a kicsi torka :cry: , du-án nem igazán ivott, tápiból is csak annyit evett, hogy éhen ne vesszen(80 ml) és még a cumi sem kellett!!!! :cry: :cry: :cry: Úgy sajnálom szegénykémet, de aranyos: mikor picit jobban van dob 1-2 mosolyt, hogy tartsunk ki!!!!!

A DM-es pelus is ereszt, de csak mostanában, mi most a LIDL-ben vettünk azt teszteljük nem sokára!!!!

Most már teljesen le leszünk gatyásodva, agyalok is sokat, hogy min tudnánk még spórolni. :( A tetőszigetelést meg kell csináltatni, mert ugye beázunk első ajánlat:980 ezer Ft, volt 1 450 ezres is , de a 600 ezresnél maradtunk mert ezek nem foltozgatnak, hanem kicserélik a vacak dolgokat!!!!A felét fizetik anyósék, de a fentmaradó rész is horror összeg :( ...úgyhogy most sajna ilyen problémáink vannak!!!!Bocs ha untatlak titeket, csak kicsit elkeserítő, hogy mikor az ember úgy gondolja ennél rosszabb már nem lehet, az élet rácáfol mindenre!!!!!Na jó nem vagyok telhetetlen örülök, hogy (majdnem )egészséges mindenki a családban( de Zsombi hamar kiheveri remélem)!!!Van tető a fejünk felet, mégha lyukas is és van étel az asztalunkon!!!!Azért ez is valami!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja és nincs ám pénzünk erre, párom a főnökeitől kér kölcsön! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti
sajnálom a picit. Remélem hamar meggyógyul. Küldök neki gyógypuszit. Most is lázas?

A tetőt is sajnálom. Mindig történik valami.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


6kor adtam neki 1 kúpot, fürdés előtt 37.8 volt de utána lehült, nem éreztem melegnek!

Vettünk ma is gyógyszertári dobozokat, most 150 ml-set kapott a párom, igaz hogy megkérdezték hogy 1 elég-e !!!!Aztán mondta a férjecském hogy 10 db kellene, azt mondta a csaj az még megoldható, de azt hiszem lassan kitiltják őt onnan!!!! :lol:
Na jó éjt!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Szegedi tüzijáték nagyon, de nagyon jó volt, szép is:) Tömeg volt, de hülye lettem volna bemenni:) Az árvízi emlékműnél néztük, ott nem voltak sokan, és a durrogás se hallatszott. Meg kell mondjam, Katát még ennyi ideig figyelni nem láttam!!! Majd kiesett a száján a gyerek:) És egyfolytában gagyarászott rötyörészett a tüzijátéknak:)

pest ihírektől először én is beparásztam, mivelhgoy anyuék Pesten voltak, főleg amikor hallottam hogy hajók borulta kfel...de a hír után azonnal hívtam őket, mondták hogy már fent ülnek a vonaton, semmi gáz. A hajón is minden ok(ott meg apa is ott van) és hogy ugye nem gondoltam hogy a Sopron a maga 500 tonnájával fel tud borulni???? Mondtam deeee:) Röhögtünk:)

De sajnálom a szerencsétleneket, bár zárójelben jegyezném meg, hgoy anélkül kimenni (főleg kicsi gyerekkel) hogy nem nézzük meg milyen idő lesz az gááááz. A z origon is fent volt, az MSZOSZ honlapján ios, és a rádióban is hallottam....

ÉN azért nem mondok ilyet, hogy soha nem viszem ki őket, mert nagyon nagy élmény nekik. Már Kata is figyelte. De tömegbe nem vinném őket, az biztos. Mi jövőre hajóról fogjuk nézni a Dunán:)

Márti, szerintem se adj antibigyót! Főleg ha már nem lázas. Drukk hogy gyógyuljon mihamarabb!!!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Friss hírek Zsombinkról:38 fokos, issza a teát és már a cumit is elfogadja!!!!!!!Éljen!!!!! :lol:

Mi a tüzijátékot max. innen a dombról fogjuk nézni, én nem bírom a tömeget, és 2 akárhány évessel sem bírnám jobban!!!!
Hozzátartozik, hogy anyósomat még innen a dombról is majdnem lefújta a szél, úgy jött haza(3-4 házzal arrébról :shock: ) hogy a kerítésbe kapaszkodott!!!!!Még szerencse, hogy Szonit nem csábította oda!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?