Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Süt a nap éljen,pedig mára esőt jósoltak.Igaz még eshet...

A nőgyogyómmal álmodtam.Azt álmodtam,hogy sudocreamet írt fel nekem.Én meg mondtam neki,hogy de ez popsikenőcs,én max pattanásra szoktam kenni.Õ meg:Nem baj,jó lesz az...Erre ébredtem.

Igaz már írták előttem,de én is megerősítem,hogy a picit magasabb fehérvérsejtszám miatt nem kell aggódni.Nekem is az volt.Ez terhesség alatt normális.

Tegyetek fel pocis képeket!!!
Meg bármilyet.Mindenki csak ígérget.

Egy másik topicban olvastam egy teakeverék receptet,amit ajánlanak teherbeesés előtt.Íme:Rozmaring,bazsalikom,pásztortáska,körömvirág,útifű,citromfű,galaj,raga dós galaj,feketeribiszke.Nekem kicsit boszorkányosan hangzik,de ki tudja.Azt írták,hogy beállítja a hormonháztartást és peteérést segít elő.Használt már valaki ilyet közületek,vagy hallottatok róla?
Előre is kösz a választ.
Mindenkinek gyönyörű napsütéses hétvégét kívánok!
Pusz Iza
piciza
 
 


Gigaboszi:

Így már teljesen megértem,hogy otthon maradtál.örülök,hogy jól végződtek a dolgok.Leírtad a történeted?Szívesen elolvasnám.
Azért kérdeztem,hogy dolgoztál-e,mert eléggé vívódom magammal.Én szeretnék dolgozni,de folyton kúszok,mászok a gyerekekkel.
És hát kicsit tartok a kórházi baciktól,főleg,hogy 2 helyre is járok.

És most mit tanulsz?Én babásan fogok még tanulni,jövő januárban.

Szami:

Én is így vagyok vele,biztos jönnek majd a tünetek,de nem bánom,annyira szerettük volna már ezt a babát.

KépKép
rönci
 
 


Bujka:

Én a Péterfyt csak ajánlani tudom.Nekem csak fura lenne ott szülni,ahol dolgozom is,de remélem nem bánom meg.Sok szempontból előnyös lenne.

Puszilok mindenkit,töltsétek kellemesen a hétvégét.
Mi is ünnepelünk holnap Jadeyékkel.

KépKép
rönci
 
 

 
 

Kirszkosz!

Akkor itt valami félreértés van! Vagy olyan nagy szerencséje van, hogy kismértékű az elváltozás, ilyet is hallottam, azonban nem az a jellemző, sajnos. De a doki meg tudja (vagy nem) mondani, hogy életképes-e a magzat. A őmérőzős oldalon az egyik lány nem volt ilyen szerencsés, a doki kihordatta vele, de a "szülés" már alatatásban zajlott, és még aznap meghalt a baba. Erre mondtam, hogy talán elvetetni sem lett volna rosszabb és ezt is választotta volna... Persze addigra már tudták, hogy ez lesz KépKépKép Tehát azt akartam mondani, sajna riktább a "kicsit" nyitott gerinc, azzal együtt, hogy elvileg összességében sem gyakori... De én még is inkább a Czeizelnek hiszek...Kép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Bujka!

Köszönettel elfogadom... ha már így rátok erőltettem magam...KépKép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Kriszkosz!

Ha jól értettem nyitott gerincről beszélünk akkor is ha csak a csont nyitott és akkor is ha alatta a velőcső... tehát a kellemetelen gerincfájdalomtól a bénuláson át a halálig minden lehet benne...
Elég volt a tudományból, most már el is felejthetjük...Kép ...és mehetek ablakot mosni....

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Kriszkrosz!
Örülök, hogy minden oké. A teraszozás megbocsátva Kép, de legközelebb napokra ne tünj el, legalább írj 1 mondatot, hogy minden oké!!!
A védőnőket mindig a kpi számon keresem: 365-232 és kérem a terhesgondozós védőnőket. Ott majd cím alapján megmondják, hogy konkrétan kihez is tartozol. Mindenképp kérj a saját védőnőcidhez elérhetőségeket és csikarj ki tőle konkrét időpontot. Tudod, először az enyém sem akart adni, de nem hagytam magam!

Iza!
Nálunk egyszer süt-egyszer elbújik a napocska, de egyébként klassz idő van Kép
Teát nem használtam. Így elolvasva, mire összeszedném a hozzávalókat, tuti spontán teherbeesnék Kép Amellett, hogy hülyének néznének az eladók Kép Kép Kép De ettől függetlenül még használhat...

Rönci!
Nekem még ajánlanod sem kell a Péterfyt, nekem bejött az előző szülésemnél Kép

Most pihizek, mivel a Kisfőnök most alszik! Kép viszont negyed 7-kor már ébren volt Kép

Pusz mindenkinek: Melinda (19+1)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Ákata
Köszi, a vigaszt, na jó nem is bánom ezt a siófoki kórház dolgot.
Pestre fel tudok menni, ha hétvégére szerveztek talit, akkor összekötném egy kis bevásárlássalKép
Az építkezés szuperül halad, köszönöm a kérdést. Már csempéznek, sőt jövő hét közepén már kész is lesz, nyár elején szeretnénk költözni, addig remélem még nem leszek dömper.

Bali
közben kapcsoltam, hogy a hőmérőzős topikban voltál, át is néztem és írtam oda is. Csak nem baba lesz nálatok!?Kép
A párom április 6-án született, én április 2-án.
Õ fiút szeretne, apukám és papám is, én nem tudom, nekem mindegy, csak nagyon-nagyon szeretném már tudni, hogy mi lesz. Azt szeretném, hogy egészséges legyen és gyönyörű bármi is lesz.

Jadey
ez a siófoki tali nem is rossz öti, majd, ha igazi szép idő lesz csináljunk egy felmérést, hogy ki lenne rá vevő, én keresnék helyet.
De addig is ha hétvégén lesz egy tali Pesten fel is ugranék.

Piciza
bocsánat, hogy nyervogtam, arra nem is gondoltam, te milyen egyedül lehetsz, csak irigyeltelek, hogy olyan izgalmas és szép helyen élhetsz mint London. Hogy kerültél oda?

Bujka
Köszi a drukkot. Most kb. egy hete olyan folyásom van, hogy átüt a tisztasági betéten és aztán halvány barnás (rózsaszines?) foltot hagy a bugyin. Megőrülök, hogy álandóan van valami!!
A párom április 6-án született, én április 2-án.
Azt szeretném, ha megérezné mennyire szeretnénk tudni, hogy ki ő és teljes valójában feltárulkozna a "kamerának".

Krisszi
Én szintén zenész vagyok a vakbél tájéki szúrkálás témában, azzal a különbséggel, hogy nekem ennyit sem foglalkoztak vele, mint nálad. Most a terhesség alatt is van, többnyire a jobb oldalon fáj a hasam.

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

megint bebűnözök pár percre, és írok, mert már szédülök a sok fekvéstől és alvástól! Kép

Még mindig van vér, most piros, de csak kicsi, pár folt a betéten. Remélem hamarosan abbahagyja. Nem tudom mire vélni a dolgot.

Iza!
Én gyógynövényt amit tudok, az a barátcserje, cickafarka és palástfű.
Barátcserjéből csinálnak is gyógyszert, az a neve hogy Premens, és nagyon jól beállítja a női hormonháztartást, PÉ-t csinál, még PCO-soknak is. A PCO-s topicon minden csaj szedi, bármelyik gyógyszertárban megveheted.
Én is megvettem, de mire el kellett volna kezdenem, terhes lettem! Kép El is küldtem az egyik lánynak!

Cickafark és palástfű szintén női hormonháztartást állít be, és könnyen beszerezhető!Kép

Képek folyamatban, de egyedül nem tudom, apa kell hozzá!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Én még uj vagyok, csak olvasgattam amiket irtatok. Én most vagyok 9 hetes és 1 napos. Oktober 27-re várhato a dolog, de ugye ez változhat. A SZent Imrében szertnék szülni, mert én is ott születtem, és nagyon jokat hallottam rola, meg szimpatikus helynek is tartom.

Rejo: néztem fentebb a táblázatot, és láttam hogy te is kb akkorra vagy kiirva, és te is a Szt. Imrében fogsz szülni, lehet hogy találkozunk?
Remélem a gondod el fog mulni, és nem lesz semmi baj.
Nekem most egy kicsit nehéz, mert egyedül vagyok, a férjem uis. február 25 ota Koreában van, és ápr. 22-én jön haza, már alig várom, és azt is hogy megláthassuk az első babánkat az UH-n.
üdv. mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Mindenki!

Bűntudatom van, mert megint nem lesz időm végigolvasni, annyit írtatok 2 nap alatt. Kép De azért átfutottam gyorsan kivel, mi van, és látom lényegében mindenkivel nagyjából minden rendben. Hiszen a lényegek a fejlődő babók! Kép
Annyira jó idő van, hogy én is 2 napja csavizok, és eme tevékenységemet a 7végén is folytatni fogom. Kép

Rejo
Örülök, hogy lelkileg jobban vagy; majd elmúlik a vérezgetés; az a lényeg, hogy Õ jól van!

Melinda

Sajnos kevesen vagyunk abban az időszakban, mint Te, de tuti, hogy csak a méhed növöget intenzívebben. (Nekem most legalábbis ezt mondták, így a 15. hét vége felé)

Kriszkrosz, Erika, Kata

Most irigylem a kerteteket, olyan klassz lehet kiülni! De remélem nekem is csak köv. tavaszig kell kibírni Kép

Most csak ennyi; mindenkinek kellemes 7végét és szép napot; azért holnap megpróbálok benézni, és akkor személyesebben írni Mindenkinek!

puszi: J. E.
macifülke
 
 


Sziasztok!

Ahogy fent Macifülke is írta, sajnos nekem is kimaradt most 2 nap, de azért elolvasgattam mit írtatok. Az AFP-től előre félek, 5-én veszik le a vért!
Lányok! Lenne egy kérdésem. Most már 3. hete van egy herpesz a számon, ami mindig kiújul. Van ennek valami jelentősége?

Gesztenye!
Jó lenne talizni az előadásokon, ugyhogy légyszi írj ha mentek!
A kollektív találkozást nagyon jó ötletnek tartom. Szívesen meghívok mindenkit egy kerti partyra, de azt hiszem ehhez még kicsit hűs van (épp most jöttem be a kertből és ahogy lement a nap bizony fázni kezdtem). Egyébként a szomszédunkban van egy étterem amiben elférnénk. Biztos meg tudnám dumálni, hogy adják ki nekünk egy délutánra. De ez nem a belvárosban van. Én ugyanis a 11.kerületben lakom az Egér útnál, ahol az M1, M7 kezdődik.
Manka! Remélem majd veled is találkozunk!

Bujka!

Nagyon kedves, hogy máris megtaláltam magam a táblázatban. Friss információk: szülés időpontja szeptember 18, István kórház.
Van képed a neten Marciról?

Rönci!
Bezzeg a telefonban nem is mondtad, hogy még egy tesztet csináltál! Most már aztán tessék megnyugodni! Minden rendben lesz!

Puszka

Megpróbálok feltenni egy képet


Kép
timota
 
 


Sziasztok!

Bettus: én szeretnék menni szerdán, mert érdekelne a téma. Kedden megyek vissza a dokihoz, és ha megengedi a mászkálást akkor megyek. (Sajna feküdnöm kell)
A tornáról teljesen lemondhatok, mert meg van rövidülve a méhnyakam Kép
De már csak 16 hét van hátra Kép

Rejo: olvastam, hogy vérzel. Nagyon sajnálom. Kép
Most szeretnélek egy kicsit megnyugtatni. Én 1 hétig véreztem és görcsöltem a 6. héttől. Kórházban szigorú fekvés. Én magnéziumot, rutascorbint (vérzéscsillapító) és Duphastont (hormont) kaptam. A 12. hétig kellett szednem a hormont, és folyamatos kontroll, hogy nől-e a baba. Ha szépen fejlődik nem lesz semmi baj!!! Úgyhogy nyugi és tényleg feküdj!!!!! Semmiképp ne erőltesd magad!!! Vigyázz magatokra! Szorítok nektek.

Timota: herpesz nekem is sokszor kijött a számon az elején. A szervezeted ugye jobban igénybe van véve. Én lassar-pastával kentem igaz soká múlt el, de szerintem semmi baja nem lesz tőle a babának. Lényeg, hogy lehetőleg ne nyalogasd, rágjad...
Szerintem az AFP-t sem befolyásolta, mert nekem normális lett az érték.

Üdv
Kisvirág a nyári topicból

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hello Csajok,
Manka2, eredetileg én is siófoki vagyok és ha már mozoghatok szerintem soxor fogunk hazajárni, mert azért a kert, meg a balcsi...Kép holnap is suttyomba hazaugrunk, mert most már muszáj megmondani a nagyinak....
Bujka, nekem azt mondta a doki, hogy ha befeszül a hasam kapjak be egy-két konyakosmeggyet (ne stollwerket, mert abban nincs szesz). Lehet, hogy ezt már írtam? Kép

És írtam már az Ármániáról a Bakáts téren? Az a kismama és bébi turkáló, amit valaki ajánlott.. Hát nekem a gatya osztály nem jött be 2500 forintért egy tök kikopott, abszolút divatjamúlt gatyát biztos nem veszek, a tunikák között pedig volt egy két csipkésnyakú borzalom. Egy-két jó darabot láttam, csak az nem volt méret.
Viszont! A Waiting for you a Ráday elején nekem nagyon szimpi volt, 5 és 9 ezer forint között vannak a gatyák! www.waiting.hu
Köszi aki ajánlotta!
Na, akkor én is felteszek 2 képet.. egyet az integető pocaklakóról...
Kép

Kép
siba
 
 


egyet meg az anyjáról Kép küldjétek a képeket, mert úgy tök könnyű mindenkit azonosítani!!!
puszi: mseKép

Kép
siba
 
 


Rönci
Okleveles ápolóira járok (egyetemi kieg. képzés). Most kezdődött, 3 féléves....
Lombik... nekem szerencsém volt, az első sikerült... (előzőleg volt 2 méhenkívülim...KépKép)
A lombikos lányokkal van egy 10 parancsolatunk... a leglényegesebb pontja, ne keress jeleket... a tüneteidet ne hasonlítgasd a többiekével... KépKép

Piciza
Mastodyn csepp... a lombikos fórumon ez a sláger...
Vendég
 


Sziasztok'

Manka! Köszi az érdeklődést, tényleg egyformán alakultak a dolgaink. NEm merem lekopogni, de a 15. het óta többet vagyok jól, mint rosszul. Eloző héten hánytam megint par napig es persze enyhén megmaradt az émelygés, de ez már elviselhető. Neked megszünt?

Gigaboszi, tenyleg jo ez a hagyd a tuneteket es jeleket dologKép

Verzes az szornyu, de hangsulyozom, ha nincsenek ritmusos gorcsok van remeny. Sokszor a mehlepeny miatt verzik valaki, meg persze vannak mas okok is.


Bocs, hogy szokas szerint nem reagalok, de egesz nap a kertben voltunk es most nagyon el vagyok faradva. Mindenkinek kellemes holnapot es mocorgos babakat.

csengo
Vendég
 


Sziasztok!

Manka!
Nagyon klassz, hogy együtt tudtok ünnepelni a Pároddal Kép Istenke éltessen már most Benneteket!!! Nagyon-nagyon szorítok, hogy meglegyen az a bizonyos szülinapi ajándék Kép
Apukámnak és Húgomnak április 5-én van a szülinapja Kép

Rejo!
Folyamatosan megy a drukk, hogy most már totál eltűnjön ez a vérzés!!!

Hettie!
Üdv köztünk és gratulálok a babócához Kép Majd Te is rakj fel képet Magatokról!
Tényleg nem lehet egyszerű távol a Párodtól Kép Merre laktok? A Szent Imre környékén?

Judit!
Ne legyen bűntudatod Kép
Bízom, hogy csak tényleg növeget Ketteske Kép Egyébként ma csak akkor éreztem, ha sokat voltam fenn, sokat álltam, ha lepihentem, jobb lett. Sőt most este a vasaláskor (min. 1,5 órán keresztül álltam), úgy húzott alul a hasam, ahogy anno Marcival éreztem, amikor már igazán terhesnek éreztem magam. Azt hiszem, most már tényleg beindultak odabenn a dolgok. Jó értelemben Kép

Timota!
AFP-től ne félj, próbálj ne félni. Nem lehet semmi baj Kép
A tali helyszín jól hangzik Kép Nem is lakunk olyan messze egymástól Kép
Marcinak nincs albuma, weboldala a neten, "csak" abba a topikba szoktam Róla felrakni képet, ahol Vele kapcsolatban írogatok. De külön kérésre felrakhatok ide Kép
Herpeszre passzolok, szerencsére soha nem volt nekem.
Helyes pocakod van már Kép Szimpi vagy Kép

MSE!
Helyes az integető babócátok és klassz az útbaigazítás is Kép Neked is domborodik már ott valami vagy Valaki Kép
Konyakosmeggy? Igen, tényleg én ezt vörösboros változatban hallottam Kép Köszi!

Csengő!
Szörnyű, hogy még a múlt héten is hánytál. Most már aztán igazán vége lehetne... Gondolom Te is így vagy vele.
Babóca mocorog? Vagy még várat magára?

Ma mi is sokat voltunk a kertben Marcival, amit szörnyen élvez. Hintáztunk, sétiztünk, kutyust nézegettünk (még csak kerítésen keresztül), etettünk, lépcsőztünk (ez a sláger mostanság Kép).
A pocakom ma nem keményedett, viszont fájdogált néha, amit már a fáradtság jelének fogok fel. Ha pihenek, jobb lesz. És rendesen húz már a hasam alja, azt hiszem most kezdem magam igazán terhesnek érezni. Eddig semmi különösebb jelét nem éreztem fizikailag, de mostantól jobban oda kell figyelnem és pihenni, ha jön a jel.

Puszi mindenkinek: Melinda (19+1)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Kép
Kép

Két ráadás kép Marciról Kép

Kép

Kép

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok, SÜT A NAP!!!

Melinda köszönöm szépen az infót a védőnéniről, kicsit még elodázom azért. Igyekszem bejelentkezni akkor is, ha csábit a jó idő.

Rejo már nem is tudom megirtam-e vagy csak akartam, én is vérezgetek szinte az első hónap elejétől. Nekem volt már piros, barna, vizenyős, ragacsos, darabos szóval minden féle. Bocs csak azért részletezem, hogy megnyugodj egy kicsit.
Nem akarom elkiabálni, de igy a 14. hétre mintha javult volna a helyzet, 5 napja csak pár csepp volt összesen... Úgy néztem Te későbbre vagy kiirva, mint én, szerintem hamarosan Neked is múlogat majd. Hülyeség, de most meg azon agyalok, hogy ha nem vérzem, akkor a babával mi lehet, mert eddig ugye vérzés mellett teljesen jól volt. Tiszta hülye az ember...
Az okát mindig csak találgatják, de nyugodj meg, nagyon sokan kihordták még úgy is, hogy végig vérezgettek. Csak tényleg feküdj jó sokat, én is csak 1-2 hete merek egy kicsit mozgolódni.

Bali - sajnálom a nehéz eseteket gerinccel kapcs., csak próbáltam jó ellenpéldát is felhozni, mert mindig csak a rosszakat adják szájról szájra.

Timota, Siba nagyon helyes kismamik vagytok, és szép a pocitok is.

Marci sztárfotójáról még mit irhatnék? Ha még sokat mutogatod, ellopom őt.

Tegnap voltam a BNV-n vmi bababörze szerűségen. Véletlenül szúrtam ki egy szórólapot az egyik újságban, hogy lesz.
Volt használt ruha adok-veszek, meg persze cégek is kint voltak a termékeikkel. Akik kifelé jöttek, mind hatalmas pakkokkal mentek haza, azt hittem ingyen osztogatnak mindent, de legalább is fillérekért. Aztán kiderült, hogy 2-3 e Ft-tal volt néhány cucc olcsóbb. Pl. a babakocsi 40 e helyett 37e meg hasonlók.
Ruhákat még nem mertem nézni, mi a bababútorok meg babakocsik miatt néztünk ki elsősorban. De nem lett belőle semmi.

Ákata - a Megatoysban megint volt jó sok ikerkocsi, úgyhogy szerintem folyamatosan kapnak, és nem voltak olyan drágák most sem.

Nu mindenkinek szép napot csajszik!
Ja találka persze engem is érdekelne!!!!

Pusz

Kép
kriszkrosz
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mostanra már az egész családom tudja hogy fiút várunk.Főleg az öcsém örült, mert ő lesz a keresztapja.

Iza!
Ha minden jól megy akkor Gyulán a Pándy Kálmán kórházban fogok szülni.A mostani vizsgálatok szerint szeptember 1.-én.A fogadott orvoson Dr. Tóth József. Nagyon rendes orvos, figyelmes és bármit kérdezhetsz tőle.
Annyi kérése volt hogy a 24. héten a cukortetheléses eredményemmel hozzá menjek vissza és onnan mondják "hivatalosan ",hogy az Õ betege vagyok. Esetleg ismered ezt az orvost?Tudsz róla valami infót.
Most mennem kell!
Puszi mindenkinek!
Andi!
andrea82
 
 


Sziasztok LÁnyok!
Remélem a tavasz mindenkinek meghozta a jó közérzetet! Kívánom, hogy minden rossz(hányás, vérzés, migrén, hátfájás stb.) múljon el, és váltsák fel az egyre biztosabb jelek: bugyborékolás, esetleg rúgás odabenn, hasnövekedés, hiszen többségünk most érkezik ebbe az időszakba. Uhra úgyis csak akkor tudunk járni, amikor a doki mondja, hát a testi jelekre kell hagyatkoznunk. Pár napja megint olyan hangulat tört rám, hogy mikor lesz már látható jele (16. hetet fejezem be ma) a hasnagyobbodáson kívül, hiszen már 5 hete nem láttam és még leg. 3 hét a köv. uhig. Na de tegnap kimentem kertészkedni és nem bírtam sokáig, nyomtam a hasam, akár guggolva, akár hajolva gazoltam.
Pisilni is többször kell, szerintem egy picit nyomja már a hólyagomat. Ma meg észrevettem, hogy a köldököm sokal kijjebb van, és eszembe jutott, hogy pár napja szúrkál körülötte. Ezekre a jelekre persze megnyugodtam és sokkal jobb a kedvem. Így már biztosan kibírom ezt a pár hetet.

Macifülke! El is felejtettem, hol építkeztek és hogy álltok? Mindent saját magatok és mindig várni kell, ha elfogyott a pénz, vagy vettetek fel hitelt?
Kriszkrosz! Ezek szerint Te nem régóta vagy érdi, mikor költöztetek? Építkeztetek? Minden készen van a kertben?

Timota!
Emlékeztetsz valakire a 22. kerületből. Nem ott nőttél fel véletlenül? Zenesuli, Tompa utcai általános isi, Rózsavölgy, stb. Nem tudom ám a nevedet sem, ha esetleg lenne még képed rólad(úgy 5 évvel ezelőtti), akkor közelebb járnék az igazsághoz. Nekünk sajna nincs digi képünk. Egyébként szép nagy a pocid.

Jó hétvégét mindenkinek!
Erika(16. vége)
piciri
 
 


Melinda! Nincs kedved kiruccani egy kicsit otthonról?
Szerintem Kriszkrosszal szívesen vigyáznák Marcira, míg Te mondjuk bevásárolsz. Zabálni való a fiad. Mikor mész legközelebb uhra? Akkor már biztosan tudod, hogy mégegy kukacos jön a családba vagy nem lesz ffi uralom.
Erika
piciri
 
 


Sziasztok!

Kriszkrosz!
Bababörzén mennyien voltak? Ha ez az a bizonyos nagy börze, akkor biztos sokan. Én nem mertem Marci-pocakkal sem kilátogatni, de most sem mertem volna rá vetemedni. Végül "csak" nézelődtetek?
Bababútor ügyben tudom ajánlani a Faktumbútort. Nem tudom, mennyire emlékszel még Marci bútorára, de az is az. Az RS-ben vettük, korrekt áron. Mivel lapraszerelten szállítják (mint manapság már mindent), nem utolsó szempont, hogy milliméter pontosan van leszabva, a csavarok helye is tökéletes helyen van. Nézzétek meg: www.faktumbutor.hu
Babakocsink pedig Bergon márkájú. Nem világmárka, de stabil, strapabíró, széles szín- és modellválasztékkal. Mi a nem éppen nyerő érdi utak miatt terepjáró jellegű Kép kerékkel vettünk tőlük egyet. Az igaz, hogy nem a legkönnyebb modell, viszont minden más paraméterében tökéletes. Ja és nagyon jó árban van (1,5 éve 40ezer forint körül volt pelenkázótáskával). Több helyen kaphatóak már, talán már a Megatoys-ban is, de mi a Szentmihályi úti "központjukban" (egy családi ház garázsa Kép) vettük a miénket, mert ott a legnagyobb a választék. www.bergon.hu
A fentieket mindenkinek ajánlom ám Kép Ja és nem kapok százalékot Kép

Erika!
Aranyos voltál a nyugtató soraiddal. Úgy éreztem, hogy amellett, hogy itt mindegyikünket próbáltál nyugtatni, erősen hatottál magadra is pozitív irányban Kép
A következő "kötelező" uh sajna csak a 28-30. hét tájékán lesz, ami bárhogy is számolom min. 2 hónap. De addig valamikor tervezünk majd egy 4D-st. Ott már remélem feltárulkozóbb lesz a Babóca Kép

Erika-Kriszkrosz!
Érzem én, hogy nagyon vigyáznátok Marcira Kép Nem mintha nem bíznék Bennetek, de Marci sajna - köszönhetően a nagyszülőktől való nagy távolságnak - nem nagyon volt még Páromon és rajtam kívül másra bízva. Viszont megbeszélhetünk majd olyat, hogy kijöttök hozzánk és elmegyünk sétálni négyesben Kép Persze Kata és Judit is csatlakozhat Kép És akkor konvojban fog jópár pocakos kismama egy nem kevésbé pocakos kisskacot sétáltatni Kép

Puszi mindenkinek: Melinda (19+2)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Timota
Köszi a meghívást, nekem tök jó a helyszín, mert így nem kell nagyon bemenni a városba, hamarabb fennt illetve itthon vagyok.

Siba
De jó! Akkor majd talizunk egyszer?

Csengő
KépKépKép Én is jól vagyok már, olyan jól, hogy ma sétáltunk a kutyákkal több mint egy órát, ennek aztán az lett az eredménye, hogy picinkét halvány rózsaszín lett a bugyingóm, úgyhogy beparáztam egyből és lefeküdtem. Most nincs gond.
Egyre eufórikusabb hangulatba kerülök, lassan érik be az "áldott állapot" hangulatom, de az a lényeg, hogy csak el kapott!

Bujka
Köszi a gratulációkat előre is. Uh előtt még holnap telefonálnom kell AFP eredmény ügyben, de bizakodok, mert azt mondta a védőnő, ha baj van akkor múlt szerdán vagy csütörtökön értesítik, levelet sem kaptam, úgyhogy remélem minden ok.

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Bujka:
Nagyon édes a kisfiad!Mennyi idős?Mondtátok neki a kistesót,ha igen mit szólt?
Egyik kollegám kisfia jópofa volt:megkérdezték a szülei,hogy a tesó játszhat-e majd a játékjával, mire a kissrác tök természetesen:"vegyetek neki saját játkot!"Azóta megszületett a baba, és nagyon jó tesó, védelmezi, figyel rá,puszilgatja...

Timota-Siba:
Helyesek vagytok,szép a pocakotok!Már biztos mocorog a babátok!
Próbáltam már én is fotót feltenni, de a méret miatt nem sikerült, nem adom fel, majd csak sikerül.

Rejó szorítok, hogy minden ok. legyen!
Puszi mindenkinek!Anett.
tnéanett
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap a Kikában, vettünk nekem hintaszéket Kép Isteni Kép Az a nagyon jó benne, hogy nem csak a szék hintázik, hanem a lábtartó is Kép
http://kika.webzona.hu/termekek/termekek.php?kod=11885699

Egyébként láttam ott egy csomó babakocsit, de babonából nem néztem meg őket közelebbről Kép (az eladók ritka bunkók voltak, úgyhogy már teljesen tuti, hogy nem ott veszünk konyhabútort Kép) Tényleg, aki építkezik tud ajánlani, hogy hol érdemes venni?

Izgalmas lesz a jövő hetem eleje. Holnap vizsgázom, kedden nőgyógyász. A gyomrom már teljesen készen van, de szerdától remélhetőleg lesz néhány paramentes napom Kép

Melinda, elképzeltem a kismamakonvojt KépKépKép
Érdekes, hogy mióta kiderült, hogy babát várok, azóta mindenhol kismamákat látok Kép Ez eddig nem tűnt fel (de a férjemnek sem Kép)

Megyek vissza tanulni :/ További szép napot mindenkinek.

szamy
(10+0)
szamy
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚ, nagyon-nagyon rengeteget írtatok péntek este óta Kép Én meg ma dolgozom Kép, ezért nincs időm mindent visszaolvasni Kép Kép Viszont küldök egy képet a szép nagy hasamról Kép. Ez mai állapot (vagy 16. hét vége, vagy 17. közepe, nem tudom Kép) Csak annyit még: Melinda, én is éreztem azt a korai mestruációs érzést, és be is paráztam rendesen! És én nem emelgettem Marcit...
Szóval ne aggódj, most már én is kevésbé parázok, hogy van egy "sorstársam"... Akkor jöjjön a kép:

Puszi, és mindenkinek szép vasárnap estét!

Kép
Ákata
 
 


íme a bébilak:Kép

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Manka!
Minden oké az AFP-vel biztosan, ha nem szóltak Kép Holnap ezt "csak" megerősíteni fogják Neked telefonban Kép
Rózsaszínre tényleg pihenj! Szegényem, Neked aztán tényleg kijár a "jóból".

Anett!
Köszönöm a bókot, Marci április elején lesz 16 hónapos. Mondjuk Neki az első pillanattól fogva a kistesót, de igazán nem fogja még fel. Viszont ha megkérdezzük Tőle, hogy hol a baba, akkor felhúzza a pólomat és valami puszifélét nyom rá (nyitott szájjal fújtat a pocakra) Kép Nagyon édes Kép Az lesz majd az igazi, amikor tényleg itt lesz a tesó, arra azért mi is kíváncsiak vagyunk ám Kép Rakok fel egy olyan képet, ahol a másoduncsitesójával találkoztak először, remélem fél év múlva a tesóval is hasonló képek készülhetnek majd Kép

Kép

600x600 pixelt engedélyez maxi a Bnet a fotókra, resize-zal, vagy valami hasonlóval tudod lekicsinyíteni. Ha végképp nem megy, küldd át az email címemre: gyetvai.melinda@t-online.hu.

Szamy!
Ismerem ezt a hintaszéket, de eddig mindig szoptatós székként láttam. Majd jó lesz a babóval szopizni benne Kép
Konyhabútor passz.
Ez nálunk is így volt, hogy ahogy babás lettem, azonnal pocakosok, kisbabások jöttek velünk szembe Kép Év elején a Cora-ban egy kicsit gyanús volt az 1 nm-re eső kismamák száma, erre kiderült, hogy baba-mama hetek, akciók vannak, azért voltak a soknál is még többen Kép
Egy kalappal holnapra, holnaputánra meg kettővel Kép Miből is vizsgázol?

Kata!
Sajnálom, hogy dolgozol Kép De lesz ez még így se Kép
Persze nem annak örülök, hogy Neked is fájdogál a hasad, de akkor ebben az időben tényleg van valami hipernövekedés megint. Ha fáj, pihenj, én is azt csinálom, már ha megtehetem.
A hasad gyönyörű és szupi nagy Kép Nem húz még egész alul, ha sokáig állsz? Ha nem, akkor nem sokára fog... Csak, hogy attól meg ne ijedj, természetes lesz az is.

Délután elmentünk Marcival sétizni, játszóterezni szerettünk volna, erre jól eláztunk. Igaz volt nálunk esernyő és a .babakocsira is esővédő, de akkor is. Olyan pipa voltam, hogy végre kimozdultunk hármasban, erre tessék Kép Remélem holnap abbahagyja az eső.

Mindenkinek pusz: Melinda (19+2)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda,
nahát, mikor úgy három körül elindultunk a melóba, még hétágra sütött... Most hallgatom a rádiót, hát egyszer esőt mond, egyszer felszakadozó felhőzetet... válassz Kép
Köszönöm a dícséretet a hasamról Kép Nem szoktam sokat álldogálni, így ilyen érzésem nincs. Vagy mozgok, vagy ülök/fexem. Juteszembe: írtad a vasalást. Vedd alacsonyra a deszkát és ülj le elé. Én mindig úgy csinálom, mivel az 1helyben állástól "elzselésedik" a derekam (erre nem tudok jobb szót. Mintha a gerincem helyén kocsonya rezegne. Kölyökkorom óta így van, elég fájdalmas érzés. És csak állásnál jön elő...). Játszótér: én eddig egyet se láttam Érden. Jó hely?
Marci nagyon-nagyon-nagyon aranyos a képeken! Életben egyébként még tündéribb Kép
Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Kisvirág!

Köszi az infot Herpes ügyben. Már majdnem elmúlt!

Bujka!
Marci nagyon édes! Jövő héten megyek Érdre. Otthon vagy, vagy még dolgozol?
Magadról is tegyél fel képet!

Piciri!
A 22.ker-be jártam gimibe, de más kötődésem nincs Budafokhoz. Te hova jártál középsuliba?

Tnéanett!

Még sajnos nem érzem , hogy mocorog , de az UHon már jól látszik!

Puszka
timota
 
 


Sziasztok,
Már nagyon hiányoztatok!!!
Örülök, hogy egyre több kép kerül fel, remélem hamarosan mindenkiről lesz már fotónk.
Én is csak átfutottam az elmólt két napot. Már elvonási tüneteim voltak, hogy nem voltam ittKép
Tegnap anyum 60.szülinapját ünnepeltük, ma pedig Rönciékkel lakmároztunk, utána pedig elmentünk a Megatoysba és jól körbenéztünk. Az elején még csak-csak örültek a papál is , lányom is élvezte, mert imádja a babaholmikat, de hamar ráuntak, mert elkezdtünk Röncivel kismamaruhákat is nézegetni... Találtam is néhányat, háááát, némelyiknek szép ára van...

Siba: Édes a babócád! Meg a jelmagyarázat isKép

Szamy: Mi is kipróbáltuk azt a hintaszéket a Megába )csak ott 50 ezer) és a párom teljesen beleszeretett. Nem csodálkoznék, ha a héten beállítana eggyel...

A változatosség kedvéért most betaknyosodtam. Már nagyon unom!!!

Mára ennyit, puszi mindenkinek!!!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Bujka: Nagyon édik a képek Marciról!!!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Bujka:
Köszi a gratulációt!
Képeket majd később tudok feltenni, mert én tök hülye vagyok a számítógéphez, majd a páromat megkérem hogy tegyen fel, meg ujakat is. Nem a Szt. Imrénél lakunk, hanem "kicsit" messzebb, Gyöngyösön. Kép
Azért döntöttem emellett, mert én is meg tesom is ott születtünk. És sok jot hallottam rola.
üdv mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Halihó!

Ákata - nagyon édi a pocakod!!! Olyan igazi kismamás!!!

Erika - beszéltük Melindánál, hogy mi is kb. 3 éve költöztünk ki, de a kert még szinte totál üres. Tele volt gazzal, tüskés bokrokkal, ezeket igyekeztünk megritkitani, de a pénzből a kertrendezésre nem futotta sajna. Most párom autóját fogjuk árulni, annak egy részéből szeretnénk vmit kihozni belőle. Persze csak részlegesen, mert hatalmas a kert...
Eddig csak néhány gyümifát ültettünk, meg néhány tuját és sövényt, orgonát, de még minden picike.

Melinda - nagyon kösz az infót, feltétlenül megnézem a bútort meg kocsit!!!
A börzén nem volt vészes tömeg, mindenhová odafértünk kényelmesen. Vmi babymarkt néven futott a vásár. Arra jó volt, hogy begyűjtöttünk rengeteg szórólapot.

Már megint agyalok, nem elég, hogy nagyjából elmúlt a vérzés, most 2 kg-mal kevesebbet mér a mérleg, mint múlt héten. Azzal vigasztalom magam, hogy most hétvégén elég sokat mozogtam, talán ez számit???
Most kicsit aggódom, mert nem tudom mit is csinál bent a babóca. Remélem jól van!!! Se tompa fájás, minden rossz tünetem elmúlt, aminek tudom örülni kellene, de engem kicsit aggaszt.
Na de nem is gondolkodom ezen, mi baj lenne? Erikától lesek, próbálok optimista lenni.
Azt mondta a védőnéni, hogy aki fekszik az hamarabb megérezheti a mozgásokat, mert nap közben tud rá figyelni, nem vonja el a munka a figyelmét. Hát igyekszem figyelni, bár még csak a 15. hetet kezdtem tegnap.

Na pusz mindenkinek!!!

Kép
kriszkrosz
 
 


Sziasztok!
Tegnap Clacton-on-sea-n voltunk egész nap.Jó volt nagyon.Finom friss tengeri levegő,stb...
Akkora sunday roastot ettem ebédre egy pubban,hogy ma reggelig kitartott.Délután +vacsira nem ettem semmit.Ez az óra átállítás engem most megviselt.Olyan álmos vagyok.Egyfolytában ásítozok.

Hello Hettie!Sajnálom,hogy egyedül vagy.De ápr.22.hamarosan itt van.Már nem kell sokat várnotok apucira.Tényleg te nem tudtál volna vele kimenni Koreába?

Timota!Herpeszem óvodás korom óta nem volt,így passz.De a tv-ben volt egyszer,hogy a "fülzsír"!? nagyon hatásos a herpesz elmúlasztásában.???
Szépen gömbölyödsz már.

Emese!Aranyos a pindur.Örülök,hogy jül vagytok+hogy tetszett az üzlet.Neked is szép kis pocakod van már.Aranyos vagy.

Gigi!Kösz a tippet.de igazából nem akarok gyógyszert szedni.+nem is hiszem,hogy szükség lesz rá.Nekem teljesen normális 28 napos ciklusaim voltak eddig,a baby is megfogant elsőre.Csak most nem tudom,hogy a történtek után is minden ok lesz-e.

Melinda!Marci továbbra is tündi-bündi.Olyan jó lenne látni teljes kis valójában is.

Andi!Nem ismerem T.J.-t.Én Jurdihoz járok.

Kata!Mekkora pocid van!!! Te vezetsz!Csajsziknak pusz.

Napsütést mindenkinek!

Iza
piciza
 
 


Hettie!
Üdvözlünk itt minálunk. Dolgozni ment ki a férjed? Én biztos nem bírnám ki nélküle ilyen sokáig, pláne ilyen "állapotban". Jó sokáig fent voltál tegnap, netán éjszakai bagoly vagy?

Timota!
Még jobb is lenne, ha nem a belvárosban találkoznánk, mert akkor legalább jó levegőn lennénk. Köszönjük a felajánlást a kerti parti ügyében. Remélem hamarosan meg is tudjuk valósítani. Előtte egyeztethetünk, hogy ki mit visz vagy mit vállal be és akkor egy jót lakmározhatunk.

Siba!
Én is október 1. hetére vagyok kiírva, úgyhogy kb. egy időben járunk. A fényképed alapján megnyugodtam, mert már rajtam is látszik picit a poci. Eddig többen azt mondták, hogy a 15-16. hétig nem látszódott rajtuk semmi, így kétségeim voltak, hogy netán túl gyorsan nő a pocóm.
Azért szülsz a Nyírőben, mert 13. kerületi vagy? Ugyanis mi kb. 10 percnyi sétára lakunk a kórháztól.

Bujka!
Nagyon édes lett az a kép, ahol Marci ölelkezik a kicsivel. Ezekért a pillanatokért érdemes élni!!!

Tegnap elmentünk nézelődni a Fenoménba (van kártyánk, amivel be lehet menni), ahol vettem egy szupi nyári gatyót laza, kötős derékrésszel 3.700 forintért, amibe még szerintem 6 hónapos terhesen is bele fogok férni. Viszont amikor megnéztük a kismama ruhákat (nem volt sok), ott kb. 7-8.000 forint lett volna egy gatyó. Ezt az egyet utálom a kereskedelemben, hogy kihasználják a kismamákat és az esküvőre készülőket.
Már 2 napja nem ettem reggel kekszet felkelés előtt és eddig úgy néz ki, hogy már nem is kell. Talán nálam is befejeződik lassan az émelygős időszak. Most kezdtem a 13. hetet.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Iza!

Ne aggódj, szerintem minden rendben lesz a következővel, legalábbis a környezetemben ezt tapasztaltam. Valószínűleg csak nem volt elég erős és életképes a kicsi, így esélyetek van egy egészségesre, ha újra próbálkozni fogtok. Azért szerintem az is jó jel, hogy elsőre megfogant, mert így legalább azzal nem lesz gondotok. Esetleg mielőtt újra belevágtok egy kicsit méregteleníthetnél és felturbózhatnád a szervezeted vitaminokkal, hogy minden rendben menjen. Mi nagyon szurkolunk a jó ügy érdekében.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok, Lányok!

Ma másfél órát jöttünk a melóba fél helyett, és lekéstem az AFP-t. Ez már nekem a 2. vv. lett volna, mivel bizonytalan a kor. Ha holnap megyek, ugye az 1 nap késés nem számít?

Köszönöm a bókokat és dícséreteket a hasam nevében Kép Két bébivel nem nehéz gömbölyödni Kép

Kriszkrosz,
nekünk lesz majd egy csomó virághagymánk (tulipán, nárcisz, meg még Isten tudja, majd kiderül, ha kibújnak), ki kell szedni az összesen és újraültetni, mert felássuk a kertet. Szóval szólj, ha kérsz, és mások jelentkezését is várom Kép

Iza,
irigyellek a tenger miatt, én már a Balatonra szeretnék lejutni, de (jó) idő kéne Kép Bébiáldás: ne aggódj, sajnos, előfordul ilyesmi... De lelked megnyugtatása végett elmehetsz egy tök egyszerű vérvizsgálatra, és akkor kiderül, ha hormonálisan vmi nem stimmel... Nekem a pajzsmirigy derült ki, sokaknak meg semmi...

Kép
Ákata
 
 


Jaj Kata de aranyos vagy, köszönöm szépen a felajánlást, szeretnék vele élni, a kismama randi alkalmával nagyon is elfogadnék bármilyen növénykét (hagymát), ami Nektek fölös.

Még benézek!
Pusz

Kép
kriszkrosz
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat csajok, úgy tűnik használt Kép, ma eddig még nem volt semmi!!Kép Remélem így is marad!

Kisvirág, Csengő nagyon megnyugtattatok, hogy írtátok nektek is volt,

Kriszkrosz szuper, hogy ilyen részletesen leírtad, mi volt veled, TELJESEN megnyugodtam tőle! komolyan, ez a legjobb, hogy saját tapasztalatból tudunk egymásnak tanácsot adni! Köszi!Kép

Hettie!
lehet, hogy összefutunk a kórházban! vagy a szülőszobán! Képnem lenne rossz!!
Te mikor mész legközelebb UH-ra? Én ápr. 3-án megyek a 12. hetire, a nyakiredő mérésre. te?

Nagyon jónak tartom egyébként ezt a kórházat, mind szakmailag, mind emberileg, nagyon lelkiismeretesek és rendesek, alaposak.

Topiktársak, ha akarjátok, elmesélem, milyen volt Szt. Imrében szülni, nekem csodálatos, csak kérdezem érdekel-e valakit, nem akarom magamat reklámozniKépKép

Kata!
Eszméletlenül nagy a pocid már ilyen kis korban, mi lesz itt később??KépKép Jó nagy lesz! meg a babák is!

Iza!
FOLSAV!!! Folsavat kezdj el szedni, ha terhesség előtt 3 hónapig szeded, meg terhesség alatt, nagyon-nagy mértékben le lehet csökkenteni a magzati rendellenességek és vetélések előfordulási arányát!
lett valami eredménye a szövettani vizsgálatnak?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo,
örülök, hogy jobban vagy Kép Dokihoz kell menned kontrollra? Has: köszi Kép Az az érdekes, hogy a bébik a 16. heti UH-n 10-11 centisek voltak, tehát még nem olyan óriásiak, de a doki azt mondta, hogy mivel ikrek, a 30. heti hasnak felel meg a méretem Kép Hogy mi lesz később? Hát... nem is merek ruhát/gatyát venni még a nyárra Kép Úgy néz ki, nyaralni már nem is megyünk (úgyis ott a kert), csak május elején egy hétre...

Kriszkrosz,
nagyon szívesen Kép. Azt mondta a kertész, hogyha a virágoknak már elszáradtak a levelei, ki lehet venni a hagymát. Az úgy árpilis vége. Elültetni úgyis csak ősszel tudod majd... Küldök róluk képet, de még jobb, ha eljöttök megnézni és válogatni Kép Bokrot sajnos nem vágatunk ki, sőt, azt ültetni kell...
Nekünk is nagyon elhanyagolt egyébként a kert, de mire a babák totyogni fognak, elvileg már lesz füvünk is Kép

Kép
Ákata
 
 


Gesztenye,Kata,Rejo!

Pregnacare-t eddig is szedtem.Már októberben elkezdtem./400mikrogramm folsav+vitaminok./Soha nem dohányoztam,nem ittam-iszok alkoholt,nagyrészt bioételeket eszek,apuci szintén,fittek fiatalok vagyunk.

Szóval ilyen téren nem lehetett gond.
Én arra gyanakszom,lehet,hogy a petesejtem nem volt 100%.Ui.December elején beteg voltam.A babóca meg dec.végén fogant.Szerintetek?Lehet összefüggés?Azért köszönöm a tanácsokat.A vérvételről majd doktorbácsit kérdezem.Szövettan eredmény még nincs.6 hetet mondtak.

Iza
piciza
 
 


Iza!

Sajnos az a gond, hogy ezeket a dolgokat csak nehezen lehet kiszűrni és nem tudni, hogy pontosan mi okozhatta. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne a dolgunk, ha tudnánk, hogy min kéne változtatni.
Szerintem attól függ, hogy befolyásolhatta-e a betegséged, hogy milyen beteg voltál. Ha nőgyógyászati problémád volt akkor nagyobb a valószínűsége, hogy igen egyébként pedig én inkább a beszedett a gyógyszerekre gyanakodnék (feltéve, ha szedtél valamit)

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok!

Kisvirág
Én megyek szerdán az előkészítőre. Akkor te is ott leszel? Tudnánk talizni az automata előtt kb. 16:20 felé? Én egy barnás (szőkés melírozott) félhosszúhajú csajszi vagyok. És fix. hogy fekete naciban leszek amiven ezüstszálak vannak, mert most ez az egyetlen gatyómKép Örülnék ha taliznánk.

Szamy
Mi most újítjuk fel a lakást, de nem találtunk a konyhánkba passzoló bútort, így asztalos csinálja, mert hát ugye a falak sem pontosak, így legalább olyan lesz amilyet mi szeretnénk. Arról nem is beszélve, hogy plusz fizetni kell a szállításért, meg az emeletre való felvitelért, úgyhogy még egy csomó lóvé rámegy az eredeti árraKép

Babakocsik
Párom mondta, hogy ment a gumishoz és látta, hogy a VIII. kerületben a Vajda Péter utca környékén a (Zengő gumiszerviz mellett) állítólag van egy babakocsi „bizományi” ahova be lehet vinni régi kocsikat, meg cuccost, és lehet becserélni valami másra. Nem tudom, hogy mi igaz ebből, meg hát ugye csak azoknak érdekes akiknek már volt gyerkőcük, és újítani szeretnének valamit. Ha gondoljátok nézzétek meg.

Ismét a görcs témám:
Hétvégén Pécsen voltunk. Megnéztük a várat, és persze fellépcsőztem valami bástya szerűségre. Nagy lépcsők voltak, felfele tök jó volt, aztán lefelé menet a 3. lépcsőfokon begörcsölt mind a két combom!!! Kép Nagy kiabálás és visítás (könnyek) aztán szalad a párom aki felkap a hátára és levisz a nagyon meredek lépcsőn. Totálisan be voltam tojva, utána már lépni is fájt, úgyhogy ennyi is volt a várnézésKép A múltkor meg a vádli görcsöm?! Ha sikerül eljutnom végre egy orvoshoz elpanaszolom neki, mert nem tudom ez mennyire jó?! Gyanítom semennyire.

Orvos téma:
Ugye én panaszkodtam a genetikai Uh-ról, hogy lehet hogy pici a babám combcsontja. Ezek után fel akartam hívni a dokit, aki egész nap ki volt kapcsolva. A rögzítőjén hagytam üzit, hívjon vissza stb… De semmi, este újból próbáltam és kb. 20 csöri után se vette fel. Gondoltam elfoglalt, majd visszahív. Erre fel másnap megint kikapcsolt telefon… Úgy döntöttem ezek után, hogy új orvos után nézek. Mi lett volna, hogyha valami életbevágó fontos dolgom van, netán valami bajom van.?! Azt hittem egy magán doki leglalább foglalkozik ennyire a betegeivel. Szerintetek késő már dokit váltanom??? Azért most megpróbálok egyet.

Ne hari a hosszú levélért és a saját nyavajáim miatt. Majd nemsokára lesznek képeim és teszek fel én is.

Addig is mindenkinek minden szépet és jót.
PUsz: Bettus

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok!!!

Most megpróbálok képet feltölteni, bár nem vagyok egy pc zseni.Kép

Ez lennék én, még pocaklakók nélkül!

KépKép
napraforgo13
 
 


Iza,
ezeken ne őrlődj a szövettani vizsgálatig. Aztán meg a dokid megmondja, kell-e vizsgálat (és te is rákérdezhetsz). Egy biztos: nem te vagy az oka! Gondolj arra, hogy rengeteg dohányos-iszákos nő szül 8 nyereket gond nélkül, rengetegen pedig csak sokadik próbálkozásra.

Kép
Ákata
 
 


És ez a 17+2 pocakom!Kép

De ez ikres poci, úgyhogy nem elszörnyülködni, hogy mekkora!!!Kép

Ákata!

Örömmel látom, hogy kb egyhuzamban növakszünk!!!
Nekem senki nem hiszi el, hogy még csak 3 és fél hónapos.
Ha azt mondom 17 hetes, mindig megkérdezik: az hány hónapos is?

KépKép
napraforgo13
 
 


Sziasztok
Hú kicsit megijedtem, ahogy láttam a pocikátokat, az enyém nagyon kicsike a tiétekhez képest, lehet, hogy nekem nincs is ottbennt baba!?Kép Bár ennek egyre egyértelműbb jelét adja, mert nagyon sokat mozgolódik, de ilyen parázós időszakomban már abban is kételkedek, hogy azt érzem.
Este elküldi a barátnőm a képet, amit múlt hétvégén csinált és majd felteszem.

Kertészkedő lányok
A férjem kertépítő, úgyhogy már most gyönyörű kertben üldögélhetek és az új házzal együtt készen kell lennie az ottani kertnek is, mert ő amúgy nem hajlandó beköltözni. Nagy szerencsém van vele, csak sajna sehol nem akar nekem adni egy kis helyet, holy paradicsomot ( a kedvencem), paprikát, hagymát termesztgessek, viszont csinált nekem fűszerspirált (spirál alakban megrakott sziklakert, ahol fűszereket nevelek) a konyha ablak elé.

Szamy
Én is sokáig kerestem konyhabútort, amit az Ikea tervező programmal megcsináltam az 1millió fölött lett volna, egy darabig elég kilátástalan volt a helyzet konyha fronton, a miénket végül is egy Perzsiából áttelepült asztalos csinálja sok más berendezési tárggyal együtt, így most a konyhabútor 470.000 ft lesz+berendezések. Fenyőből csináltatjuk, mindenféle pác nélkül csak selyemfényű lakkal lesz átkenve, így állítólag egy idő után hasonló színe lesz, mint a borovi fenyőnek, ugyanis olyanra érik.

Kép
manka2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?