Új privát üzeneted érkezett!

Na és persze hogy nem mentem még mindig főzni... Kép Ezt még meg szeretném mutatni:

Kép

Kép

Kép És most már tényleg mentem!
Csók!
F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Beu!
Egy kis ízelítő Tőlünk: papucs a hűtőben, mobiltelefon a cipőben, legó a bugyik között, zokni a játékosládában Kép. A testápolómat nem találom egy hete, biztos, hogy Levi keze van a dologban.

Azur!
Foghoz gratula. Nekünk is van sarokvédőnk, de nem ér semmit, mert leesik. Pillanatragasztóval lehetne odavarázsolni talán.

Utófájások: Én nem tudtam eldönteni, hogy a sebem fáj vagy utófájásaim vannak. Remélem megtudom majd Kép

Elég szűkszavú vagyok ma, mert rátaláltam az ICQra és nagyon tetszik, azon lógok Babanetezés közben Kép. Az újdonság varázsa Kép.
Hétfőn jön az öcsém és megpróbálja helyrepofozni a videókártyát és végre gyönyörködhetek a képekben.
Voltunk ma bölcsiben, korai fejlesztő foglalkozáson, nagyon jó volt. Levi is élvezte, játszott a játékokkal, ámulva nézte az éneklőket, szóval jól érezte magát. Ezentúl menni fogunk azt hiszem Kép.
virga
 
 


Na, most voltam szűkszavú Kép. Milyen lehetek egyébként?!?
Pusza, Virág
virga
 
 

 
 

Zulu!

Szülés sztori szuper.Kép Én is épp így jártam mint te az eslővel, 1 órisáia bőrönd és egy kissebb bőrönd a szülőszobán, bepakolva csoki, rágcsálnivaló. ásváynvíz, üdítő stbKép Alternatív szülőszoba. enegem személy szerint egyszer kíséreltek meg felállítnai a szülőágyról. a férjem és a szülésznő nagy nehezen ülőhelyzetig felhúztak, de abbana pillantban kiabáltam hogy azonnal fektessenke vissza vagy nem tudom mi lesz. Dea videóna látszik hogyvot bordásfal meg labda is a szülőszobámKép Én papért azért nem kiabáltam, csakzt hajtogattam lelkesen hogy én ezt nem bírom ki, nem bírom kiKép A másodikra azt hiszem én is kevesebbet fogok pakolniKép

Otthonszülés: Hát én nem vállakoznék rá, d eaki úgy érzi hogy az a jó neki, akkor miért ne? Viszont a műsprban szereplő konkrét párról azért megvana véleményem, nem tetszett pár dolog, pl a 4 éves lányukat tutira el ekllett volna vinni, szerintem egyáltalán nem egészséges hogy nézi az anyja vajúdását, és ennek az ellenkezőjéről nem lehet meggyőzni. A meztelenség engem is zavartKép
valamimnt arra s evágynék hogy a saját ágyamban szüljem meg a méhlepénytKép
Az meg hoyga végén orvosi papírt kérnek az anykönyvezéshez suzerintem valahol érthető, hiszen különben bárki besétálhatna és sajátjaként anyakönyvezhetne bármiylen kisbabát. Szóval azért jobb hogy ellenőrzik tényleg auz övé e , amilyen világ van. Persze lehetne kompromisszumot kötni, pl ha a szülésznő, dúla igazolása is elég lenne.

Andy, zsuzsa!

Azért otthonszülésnél is lehet ám a vége kórház sé avákum, épp itt a babaneten volt egy lány ha jól emlékszem aki így járt. De tény hogy a Geréb Ági felismerte időben a helyzetet és bevitte.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Andi!
Hogy lehet előre jegyet váltani a kiállításra???

Ajándék: én is az újságelőfizetést ajánlom, nálunk nagyon bejött. Vagy a naptár a gyerekről, amit tervezek.

Lőrinc tegnap csokit evett, sztaniolpapírostul. Kép (Végül a papírt sikerült kibányásznom a szájából.) Levadászta az asztalról. Mindig elfelejtettem, hogy mekkora nagy, és mindent elér.

Még volt egy negyedik is, de elfelejtettem.

Beu
beu
 
 


Beu,
ne búsulj, az én Zsebim minden nap elfogyaszt valamilyen papírt...a csokikérdést meg ne feszegessük, Timi ezt-azt szokott juttatni csóri tesónak isKép
Fentebb megtaláltad az Orsolytól kérdezett címet? Mert leírtam ámKép
Én most találtam egy másik boltot is, ahol szerintem nagyon klassz fejlesztő játékokat árulnak, igaz, az áruk se kutyaKép Viszont interneten is lehet rendelni: www.dione.hu

Franyó,
én is hasonló rigolyákról beszélek. Remélem, hogy csak életkori sajátosság, mert különben sírba viszKép
KépekKép

Láccik, hogy péntek van, akkor sincs kivel beszélgetni, ha van időmKép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Nekem miert nincs olyan kis pedans gyerkocom? Az enyemeknek sosem jutott eszukbe rendet rakni! Vagy valamit vissza a helyere!

En mostanaban ezert nem erek ra:

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
nem semmi a kiskrapekKép Nálunk a szobacsúszdáról szokott fejest ugrani Zsebi, mert ugye a cipőtalpa gumi, így csúszásról szó sem lehetKép
Azért az én lánykáim sokkal békésebbek, nem irígyellekKép


Momo


Momo
momo
 
 


Ari
Csigapostát megkaptamKép
Kép ment

Momo
Nem néztelek hülyének, szerintem ez normális dolog TimitőlKép
Timi-ragyaKép, szegény, allergiavizsgálatot csak a hátra ragasztós módszert ismerem.
Méh: ezek szerint mégsem hátrány, ha hátrahajló Kép

Franyó
KösziKép
KépekKépKépKépKép

Virág
Na neeeKép, akkor én világgá megyekKép

Sarokvédő: nekünk is van, de nem tudom, hogy jó-e, még Szandinak vettem kb. 6 éve, de még mindig nincs kicsomagolvaKép Viszont ha fel is tettük volna, sem ért volna semmit, mert Szandi csak úgy ütötte be a fejét, hogy felállt az asztal alatt. Így viszont még most is fejbe tudja magát vágni Kép

Beu
Csokievő LőrincKép
Mi eddig még megúsztuk, de ahogy Momo írja, ahol nagytesó van...

Zsuzsi
Akrobata-MikiKép Tetszik, de azért megborzongtat. Nem esett még le magasabbról?
Zsombi még csak a fotelba mászik fel, visszafelé meg fejjel előre jön(ne) leKép

Megyek, rendbe szedem a gyerkőcöket, mert jön Apa, megyünk pénzt költeniKépKép Az övét Kép

Mindenkinek szuperjó hétvégétKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Lányok!

Az élet nagy kérdése (Szandi kérdezi): a fiúk az okosabbak vagy a lányok??? KépKép

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzsi,
Jujjj ez nem semmi!!!!!

Momo,
Nyugi nalunk is volt ilyen korszaka a fiamnak, siman kinotteKép
Most ha rendet akarok eleg eroszakosnak kell lennem es akkor talan eleremKép ha meg nem akkor elpakolokKép
Ja a fiam hasonloan neveli a hugat, tegnap a magno gombjainak tanulmanyozasa miatt lett a kicsi felelosegre vonvaKép

Beu,
Csaszi utan tanusithatom, hogy van mehosszehuzodas. Elsonel en sem ereztem, na de most!!!

Zulu,
SzulestortenetedKép

Babokepek tunderiekKép

Elli,
Dagimadar nev talan mar nem idotalloKép
Koszos gyerek ismerosKép Tegnap enyem lany 4x oltozott, egyszer mert nem akartam megismertetni a szomszedokat az aznapi etrendunkkel, 3x meg mert meg mindik f*sikKép
Felmaszas lesz meg jobb is, lasd Zsuzsi fiat.
Enyem bar lany szerintem ezer ordog veszett el benne, tegnap felallt a hintalotalpra es onnan probalt meg tovabb maszni nem is kaptam am frasztKép

Virag,
Levi gyerek mellet sem lehet uncsiKép

Maci2,
Azert a korod meg nem akadaly, de szerintem bizti lesz tesoja Roninak.

Toffi,
Jellmez tuti lettKép

Zsuzso,
Nagy Gratula nektek!!!!!!!!!!

Kepzeljetek tegnap lanykam 5 azaz ot masodpercig magatol allt, valami fontos tanulmanyozni valoja akadt az IKEA kataloguson es ehhez mindket keze kellettKép
Ja es a masik csucs jo, faim attert(remelem nem idoszakosan) a zabbancsok taboraba, allandoan azzal nyaggat mi lesz az ebed-vacsi.....Kép

Lepek, mert sok munkam van.

Angi
angela2
 
 


Toffi,
Szandikerdes, meg mindig itt rotyogok magambanKép

Na tenyleg menek,

Angi
angela2
 
 


Anka és MAnó2Kép
BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ANKÁNAK ÉS DORKÁNAK!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Franyó és MAnó2Kép
BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ANKÁNAK ÉS DORKÁNAK!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó: óriási gratula!!!

Utófájások:nekem is négy gyerek kellett hozzá, hogy megtudjam mi az (jó, csak 3 terhesség-szülésKép), pedig első normállal volt, itt meg volt egy első babás csaszis szobatársam (programcsaszis) aki rettentőn szenvedett az utófájásoktól.... Én egyébként azt hallottam, hogy többedik szülés = erősődő utófájások, de időbeni növekményről nem hallottam, sőt, inább olyanról, hogy hamarabb húzódott vissza (de lehet, hgoy kavarom)

Rendmánia: van egy olyan hajlam a gyerkőcökben, hogy szeretik az ismétlődő dolgokat, ha minden ugyanúgy történik, stb mert ezek biztos pontok. Talán ez a rendmánia is egy ilyen vonás.... nálunk mondjuk változást nem tűrés van, de rendmánia...az nincs.

Zsuzsi:ijesztő a fiad! És tartok tőle, Ancsinak is lesznek ilyen hajlamai, legalábbis a napokban megkezdte a bútorokra mászást, és nagyon úgy tűnik, nem h*lye, rájön, hogy segédeszközzel könnyebb...

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SZiasztok!

Dani beteg lett KépKép kicsit taknyos és köhög és nyűgös Kép Olyan rosszul érzem ilyenkor magam. nyomatom az Echinaceát, meg C-vit-t, hársfateát is ivott vagy 2 kortyot, most alszik a kis drága.
és olyan rossz, mert pont most hétvégén van ugye a családi szülinapi banzáj, Pilisen panzió lefoglalva, mert ott aludtunk volna, de én így tuti nem megyek. Kép

Szerintetek az influenza meddig fertőz? Anyós 2 hete kezdte, 1 hete már jól van csak néha köhög egy kicsit, tőle elkaphatta a Dani?(csüt-on találkoztak) vagy ne keressek bűnbakot?

Azúr, Elli, Beu
köszi az ötleteket, az újságelőfizetés nem is rossz. Após egyébként már megkapta, 3 nap Hévízen a Rogen (asszem így hívják) szállodában, élvezték nagyon anyóssal. Dédipapa volt kérdéses, mégiscsak a 90. szülinap, ki tudja mennyi lesz még?
Elli Kevin csúcsédes Kép

Momo
rendmániás Timi Kép ne aggódj, tuti kinövi KépKép sajnos... egyébként 20 hónapos unokatesó is ilyen, hozza a seprűt, lapátot... lehet, hogy ténlyeg életkori sajátosság
kiütések Kép

Zsuzsó
de jó, nagy-nagy gratula KépKép
Kakukk, most akkor nem császár lett Zsuzsónak?

Franyó, Zsuzsi
ANka és Miki édesek

Beu
sajnos már nem lehet elővételben jegyet vásárolni. De ha Lőrinccel mentek, soron kívül beengednek...

Angi
gratu az 5 mp álláshoz KépKép

köhög álmában szegény Kép

Andi
psandi
 
 


Zsuzsonak sok boldogsagot kivanok, kicsi Abigelnek pedig hosszu, boldog eletet!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Nem győzlek Titeket követni!

Elsőként: Zsuzsó hatalmas gratulaNektek és sok tejcit és jó egészséget kívánok!

Zsuzsi!
Nem semmi a fiad.Kép DE olyan kis édesKép Enyém is mászik mindenhova, aztán persze fejjel esik előre. Ma egész nap lemészni tanítottam, kevés sikerrel.

Momo!
Szerintem addig örülj, amíg ilyen a lányod, lesz majd még elég időd veszekedni vele, hogy már megint nem pakolt el maga utánKép

Andi!
Szegény DAniKép Ez az influ elég alattomos dolog. AZt hiszed, hogy elmúlt aztán mégse. De nyomasd tovább a bogyeszokat, meg itasd és szerintem hamar rendbejön. És lehet, hoyg nem influ, hanem csak egy kis megfázás, olyan hülye idők vannak mostanában.
Pilisre mentek? Ott volt az esküvőnk.Kép Remélem sikerül eljutni, mert Dani hamar kilábal belőle.
Hova mennétek ott?

Angi!
Lánykádnak gratula az álldogáláshoz, fiadnak pedig a kajáláshozKép

Toffi!
Édes a kiskrapek, Kleo pedig gyönyörű kis hölgy.
Mi lett a kérdés megoldása? Szerintem egyértelmű a válasz, hiszen a nők gondolkodnak ezen, a férfiak meg gondolkodás nélkül rávágják, hogy őkKép

Elii!
Kevin annyira édes kis pasi. És olyan nagyfiúKép
És nagyon szépen ül már!

Zulu!
Síelő családKép
Remélem nem miattunk veszekedtél a tervezővel. Úgy igyekeztünk keresni a kedvező megoldásokat!

Azúr!
Nálunk sarokvédős sarkot akkor vette észre Dani, amikor felraktuk rá a sarokvédőt. Azőta azt rágcsálja, előtte pedig a közelébe sem ment.

Maci!
Jól rád jár a rúdKép Remélem most már végre elkezdenek rendeződni a dolgok!

Franyó!
Anka és a maciKép Dani ugyanezt műveli, majd próbáloik képet felrakniKép

Bocsi, akit kihagytam, de egyszerre jön két fogacska és megy a nyügi. De dicsekszem is egy kicsit.
Elég piros lett megint Dani feneke és ráültettem a bilire, hogy egy kicsit úgy ücsörögjön, hogy szabadon lélegzik a feneke: erre mit látok: belekakilt és belepisilt. Én olyan büszke voltam rá, annak ellenére, hoyg tudom ez nem volt tudatos, csak az ingerek, de mégisKép

Na megyek, DAni mutatja a nyulát, hogy én is pusziljam megKép

Réka és a lassan 3 fogú Dodo
muki
 
 


Sziasztok!

Zsuzso termeszetesen szult, 1 kor elfolyt a magzatviz, 3kor kezdodtek a fajasok, es fel 7re mar meg is volt Abigel.
A dokinak nem is volt ideje levetkozni. Kép

Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukkfu,
Nagyon orulok, hogy ilyen siman ment minden! Kép Kép Kép Doki meg maskor siessen jobban, ha nem akar lemaradni!

Megegy Mikis kep, amint katalogusbol valogat vacsorara valot! Vagy mar mashol jar az esze?

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok csajszik!Kép

Zsuzsó,
éljen éljen!Kép Gratulálok Abigélhez, sok-sok boldogságot Nektek!Kép Tökjó, hogy nem kellett császár!Kép

Réka,
jaj, dehogyis miattatok!Kép Csak ahogy jobban utánanéztünk mi is a dolgoknak, láttuk, hogy csuklóból a legdrágább van kiírva olyan dolgokból is, ami abszolút nem indokoltKép.
BilizésKép. Azért sokat ne hagyd ücsörögni rajta, mert trónolós pasi válik belőleKép.

Zsuzsi,
jéééééézusom, az én kölköm is mindenhova felnyomul, de azért Mikit messze alulmúlja. Idegeid?Kép

Momo,
küldheted a csajt, ilyen nőt képzelek Malac melléKép. Hozományt és tsait majd lezsírozzukKép.

Andi,
jobbulást Daninak!Kép Szegényke, remélem gyorsan túllesztek rajta!
Szerintem már nem fertőz az influ két hét után. Inkább az jellemző, hogy a lappangási idő alatt továbbítjuk észrevétlenül.

Angi,
de jó, gratu az ácsorgáshoz! Hamarosan Miki nyomdokaiba lép a csajszi!Kép

Toffi,
na, kiporoltad Apa bukszáját?Kép

Jut eszembe, ma sikerült vennem egy tündéri tavaszi cipőt Macusnak, 4900 HUFért. A Duna Plazaban az alsó Benefitsben az összes cipő ennyibe kerül most. Majd lefotózom, ha tájfunkáim nyugovóra tértek.

Basszus, néztem a híradótKép. Nem hiszem el, hogy vannak olyan sötét emberek, akik egyedül hagynak két kisgyereket otthonKépKépKép.

megyek isKép

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka
Sipito, ha jól emléxem, ott volt az esküvőtök és talán a keresztelő is? Egyébként a Sipito a barátaink szüleié, nyáron sokat járunk oda Kép

Anyós hívott, szerinte nem tőle kapta el Dani.
Vettem lándzsás utifű szirupot,, Ti már adtatok ilyet a gyerkőcöknek? és jó? Meg vettem Baby Luf-ot is, de nem nagyon merem használni, írnátok róla vmit?
egyébként már láz is van. 38,2 volt popsiban 1 órája, még nem adtam semmit rá, hagyom kicsit dolgozni az immunrendszerét, de most fürcsi, és benyomok egy Germicid c-t, ha feljebb ment.

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsónak Sok BOldogságot Kívánok.
Kép

Virga: nekem is van ICQ-m megadom a számom keress rám és ha van kedved beszélgethetünk.
ICQ:62-752-689

Andi: Jobbulást Daninak. Kép

Réka: Gratula a bilibe történtekhezKépKépKépKép

Márk nem akar ráülni a bilire. Remélem a bölcsibe nem lesz ezzel gond. Én próbálom minden nap probálgatni a biliztetést, de hiába nem akar.)KépKépKép:
Neki is jön az 5.ik fogacskája felül ő is elég nyügi most miatta.

Elli: Tündéri a kicsifiad. Rengetegett változott az elmúlt hónapok alatt. KépKépKépKép

Utófájások: Én nem tudom milyen, mert nekem nem volt vagy nem emlékszem rá. Azt tudom, hogy szülésután amikor letoltak a szobába akkor bevetettek velem 2 gyogyszert azt se tudom mi volt az és másnap se emlékszem ilyen fájásokra. Nekem ami fájt az a gátmetszésnél volt mert keletkezett egy csúnya vérömleny és az fájt.

Tündéri az összes babóca.

Na most lépek nagyon szép álmokat kívánok mindenkinek Jó éjszakát

Sziasztok
Andy és a ma 14hónapos Márk
andy78
 
 


Andi: Én használtam már baby luftot nekem nagyon jól használt Márknál egész éjjel kapott rendessen levegőt. A hátát és a mellét kentem be vékonnyan. A lándzsás utifű ha az a macis üveg ha jól emlékszem akkor az is jó azt is használtuk már, de ha tévedek akkor javits ki nyugodtan.

Szia
Andy
andy78
 
 


Momo! Igen-igen, megtaláltam a linket, köszi, köszi. Annyi minden van, ha végre itt a jó idő (ez olyan, mint Godot), megyek és bevásárolok a szülinapjára. Jujj, most néztem a másikat. Az is nagyon jó!

Andi!
Jobbulást Daninak!

Toffi!
Ti még jártok úszni?Jó nézett ki a jelmezes csajszi! És édi Zsombi!

Andy! Elég fiatal még Márk a bilihez. Szerintem nem tragédia, ha nem megy. Vagy a bölcsiben szükséges??? Mi az az ICQ???

Zsuzsi! Van egy sztorim a barátnőm kisfiáról és a fehérnemű reklámokról, egyszer szóban elmesélem. Juttasd eszembe. Mászással a szívbajt hozná rám, nekem már Julcsi is sok, aki az etetőszékben ácsorog. Mikitől valószínűleg infarktust kapnék.

Réka! Ez igen! (bili) Lőrinc is fütyül a lemászásról tartott leckékre. Kép

beu
beu
 
 


Kép

Zsuzsonak ooooriasi gratula, sok tejcit es boldogsagot!!!
Kép

Utofajasok: Itt hallok rola eloszor...en is kaptam fiolas Algopyrin-t.Lehet,hogy azert nem emlexem ilyesmire? Vagy gyerkocok szamanak novekedesevel egyenesen aranyosan no a fajdalom? Es meddig tart?? Ja olvasom...majd 1 hetig.Bassszus, akkor lehet,hogy ezert gornyedtem ossze en a korhazban tobbszor is?? Most komoly,hogy 1 ev utan olvasok ilyesmirol? Aszittem hulye vagyok..........

Azur
2 fogacska Kép

Heni
Tetszett a szosszenet Kép

Toffi
Kepek Kép
Dokineni videoja Kép

Ari
Ne aggodj, jovo7en mar marciust irunk! Kép Jo,hogy nincs mar laz!

Maci2
Kitartas.Nagyon ramaty lehet Kép
6 fogunak gratula, szajpengetes+integetes Kép

Beu
Bepakolos Lorinc Kép gy kis csoki nem art am! Nem vagyok a cukor +tsai hive, de ezen tenyleg ne problemazz!!!! Kép

Tunder
Nem semmi szules volt...

Zulu
Uncsi szules Kép

Franyoca
Gyogyulj meg hamaaaaaar! Kép
Kepek.... EEDES! Kép

Virag
Helyzetjelentesen nagyot rohogtem Kép
Bolcsi Kép
Nekem is van ICQm .

Zsuzsi
juuujjj kepek elegge hajmeresztoek! Nem semmi mutatvany Mikiralyfitol!
Katalogusos Kép Kép

Angi
Álldogálás Kép
Zabbancs Kép

Andi
Jobbulast Daninak! Kép Sztem folosleges barkit is vadolnod.Annyian betegek mostanaban,hogy akarhol elkaphatta...ha meg esetleg anyos volt, nem direkt csinalta gondolom (itt Norka az anyosvedo Ligatol Kép )

Reka
Bilizes Kép Hihetetlen,hogy mar ilyenekrol irsz...

Lanyok
Kiscsajom mar elfelejteni veli a 4kezlabazast.Mar csak emberi modon hajlando kozlekedni Kép Ma a labdavisszahozas volt a slager, sikongatasok kozepedte. Megzabbantom!
Tudatlan vagyok---mire jo pontosan a landzsas utifu? Es barmely patikaba beszerezheto?
Kiscsajom mostanaban nem hajlando a gatyam szara v. a kezem nelkul kozlekedni idegen helyen. Meddig tart meg ez a matrica elet? Szerencsere itthon nem ilyen Kép
Es meg egy vigyori a vegere:
Kép
Jo ejt!
Norka
norkini
 
 


Norka!

Édi! Ha itt a tavasz, megyünk ám, és megcsócsálom a kis pofiját!!!KépKép

A sztaniolpapír miatt jobban aggódtam volna, ha nem tudom kibányászni.

Beu
beu
 
 


Beu
Te meg itt??
Oki, gyertek! Kép
Mellesleg epp ma fordult meg a fejemben,hogy valamikor fel kellene mennem Pestre, felvinni a hangszerem egy beallitasra. Osszefuthatnank! (nem csak veletek! )De ez meg eleg kodos...
Bocsi most mar nem allok neki terjedelmes mailt irni, majd holnap.... Kép
N
norkini
 
 


Ma korán akaram lefeküdni, erre Apasas beáztatta magát a kádba... Viszont kicsit ideszabadulhattam olvasgatniKép.

Franyó,
az a szegény medve mit tett, hogy Anka így kétvállra fektette?Kép Annyira édes! Miért mondod, hogy nincs haja a csajnak, mikor tele van vele a buksija?Kép

Elli,
hümmhümm, mint látod, nem csak én látom úgy, hogy gyermeked kórosan el van hurkátlanodva!Kép

Beu,
sztaniol, jesszus! Azon merengek, hogy nem is olyan rég még a kaki-pisi-szopi témakörön aggódtuk szét a fejünket, most meg egy oldalon min. tíz válogatott rémtettet talál az ember. Nőnek a gyerekekKép.

Norka,
jujj, de gyönyörű ez a kalapos nő!Kép Nagyon helyes, otthon is ad magára!Kép
Macus is matricázik egy kicsit, ha kimozdulunk, de általában hamar nekibátorodik. Megfigyeltem, ha Malac is vele van, akkor sokkal gyorsabban feloldódik, hja kérem, vitéz bátyja ott van a háttérben!

Na, kiürült a fürdőszobaKép.

Hallgatásba burkolózó csajszik, Kaska, Klár, Kangi, Miszike és többiek, merre jártok?

na jóéjt mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Pussz csajok Kép

Zuluka, ITTTTENEVAGYUNK Kép

Szóval... akár hiszitek, akár nem, egy rendes és jó baba mellett sem mindig jut gépközelbe az ember. Olvasgatni próbálom a fejleményeket, több-kevesebb sikerrel Kép

Zsuzsó, nagy gratula a csöppséghez, nagyon sok örömöd legyen benne Kép

Szóval... ez a bürüzgélem a számat és közben énekelek, ez nálunk kb. másfél hete műsor. Az, hogy a gyerekem a nagyinál majd minden nap szinte kiugrik az etetőszékből, ha meglátja a nagyonfekete macskámat (ALADÁR), és imád a bundájába markolni, ha odatartom neki, de Ala ennek annyira nem örül... szóval látom, mi is lesz nemsokára....
Ugyanis a gyerekemet 4 napja szinte leültetni nem lehet, vezetgetve szépen járkál, jó, nekem ez a 4-5 méter egyhuzamban már távnak tűnik.. Kép És hát ez egyenesen annak az előjele, hogy a kiscsaj heteken belül egyedül elindul... na akkor viszont végünk Kép
Bilisztori nálunk is hasonló, bár én tudom, hogy nálunk a "nagytermelés" az ebéd után szokott bekövetkezni, és ha akkortájt alátolom a bilit, tutira beletermel a kisasszony Kép

Aztán a héten egy "középtakarítást" tartottam, konyhaszekrények belül, meg azok a helyek, amiket mindennap azért az ember nem nyal ragyogóra... ez is másfél napomba telt, ma vendégeim voltak, aztán voltunk kétszer a nagyiéknál.. tehát zajlik az élet, és akármennyire apróságokkal tölti is el az ember az idejét... mondjam, hogy 3 nap után ma jutottam oda, hogy hajat mossak ? huhh....

Szülőszobára sem reagáltam : hááát... nekem voltak balsejtelmeim anno a saját szülésemmel kapcsolatban, és tuti nem vállalkoztam volna egy efféle mutatványra. Mondjuk a Geréb Ági elég nagy név ugyan, de bizonyos műszereket, meg egy vész esetén pillanatok alatt kéznél lévő műtőt ő sem tud pótolni. Viszont az, hogy addig van szülés után közvetlenül veled a baba, amig akarod, az szuper lehet.

Örülök, hogy a telelőseinknek jól sikerült a kikapcsolódás, jobb híreket várok viszont Macikettőnktől....

Fotókon jókat mulatok - Franyóci, mit néz Anka naphosszat a TVben, hogy efféle pózokat produkál ? KépKépKép

Zsuzsi... Nem irigyellek Mikiért.. engem a frász törne ki efféle akrobatamutatványok láttán (mondom én...).

Norka, nem felejtettelek ám el, evidenciában van a mailed is, meg a körülkukkolás is, de tényleg nem jutottam semmihez napok óta Kép remélem, holnap este kicsit lazábban leszek már.

Csajok, most megyek, mert lassan koppan a fejem a billentyűzeten.
Pussz , betegeknek jobbulást, nekünk meg tavaszt végre :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

Klár,
Nem akarlak elkeseríteni,de tegnap aszonta az Aigner Szilárd,hogy márc 10ig nem várható jelentős felmelegedés (én szurkolok,hogy ne legyen igaza Kép )
Vezetgetve járkáláshoz gratulálok,tavasszal mán tuti szaladgálhatsz majd utána Kép
Remélem az Aladár egy békés természet és mégsem fogja a karmait Sajtkukaccal megismertetni Kép A cicáról jut eszembe láttátok tegnap azt a kutyust,ami oroszlán (vagy tigris nem tudom)kölyköt nevelget?nagyon aranyosak voltak.

Zulu,
Szüléssztori Kép Akkor ha jól értem a második szülés kevésbé fáj?Én az elsőt nagyon rosszul viseltem,én is papért meg császárért meg ilyesmikért fohászkodtam és el is döntöttem,hogy én többet nem szülök,vagy csak fájdalomcsill-val Kép
Az összehúzódások nekem is fájtak,de azt nem tudtam,hogy a másodiknál mégjobban fognak Kép Csak abban bízok,hogy a másodiknál is már annyira elegem lesz a bálnalétből hogy a szülést ill a fájásokat felemelt fővel viselem majd Kép
Én is sokkal óvatosabb lettem,mióta itt van Artúr,pl ha kiszabadulok egy kicsit egyedül,akkor nem megyek át a piroson és hasonlók,sőt a régi életem sem hiányzik már (hajnalig tartó bulik stb)lehet hogy öregszem? vagy csak unalmas lettem? Kép

Norka,
Kalapos nőci nagyon édi Kép Matricázás nemtudom meddig tart,de ha mi idegen helyre megyünk,Artúr csak akkor érzi magát biztonságban,ha ott vagyok mellette.
Sikerült átmennetek a másik dokihoz? Lándzsás útifűt csak tippelem,hogy immunerősítő? De majd a tudorok kijavítanak Kép

Beu,
Nemrég megállapítottam,hogy Lőrinc 1 nappal korábban született(igaz 28 évvel később,mint én). Remélem találsz neki valami jó játékot. KépEsetleg nincs olyasmi amit vendégségben,vagy játszóházban,ha jártok megszeretett?
Egyébként Artúr a legjobban ilyesmikkel játszik,mint pl bontatatlan nagycsomagos Kleenex papírzsepi, popsitörlő utántöltő zacskója,ásványvizes palack,mobiltelefon,popsikenőcs doboza Kép és persze az újságok,de azt csak felügyelet mellett,mert leválaszt belőle darabokat Kép
Nem tudom pontosan merre laktok,de én a múltkor voltam a Mária nagykerben (Visegrádi 25)és ott találtam csuklóra tépőzárazható csörgőt,amit máshol nem tartottak és úgy láttam másféle játékból is jó a választék. Rendesen azért nem tudtam szétnézni,mert nem engednek bevinni babakocsit Kép így csak addig merészkedtem,míg láttam Artúrt (aki aludt). Egyébként ruhák is vannakígy ha jó játék nincs is,ruhát bizti találsz Kép

Andy,
Márknak utólag is boldog hófordulót. Kép Megjött már az étvágya?

Psandi,
Köszi a sarokvédős infót.
Baby lufról Urszila írta,hogy jó. Viszont talán ugyanő írta,hogy homeós bogyesszal nem lehet 1szerre adni,mert mentholos.
Remélem Dani hamar kilábal a betegségből Kép

Réka,
Sarokvédő Kép Gratula a bilizéshez és a majdnem 3 foghoz. Popsipirosodás nálunk is gond,a babáknak való körömvirágkrém segít rajta valamicskét. Sudocremet is használunk,mindezek ellenére nálunk is sajnos vissza visszatér a pirosság.

Angela,
Ácsingózás Kép Jólevés, remélem így is marad Kép

Toffi,
Köszi a fogyigratulát Kép Hát ez még nem az álomsúly,de már belenyugodtam,hogy sosem leszek vékony,egyszerűen ilyen az alkatom (57 kiló vagyok és 168cm).
Szurkolok,hogy neked hamar sikerüljön elérni a kívánt súlyt Kép
Tegnap sikerült vásárolni?

Zsuzsi,
Köszi a sarokvédős és vezetékes infót.
Nem semmi Miki a képeken. Akkor ezekszerint csak akkor lehetsz nyugodt,ha alszik Kép

Franyó,
Jaj de édes Anka a macival Kép

Virga,
Neked is köszi a sarokvédős infót. Örülök,hogy Levinek tetszett a korai fejlesztő Kép A házatokban lakó kislány jutott eszembe,szegényt tuti nem vinné el az anyukája Kép

Maci_2
Szegény Te Kép Kiütések elmúltak már? És a láz?
Pengetés,integetés édes lehet Kép


Tündér
Séta Kép Én attól leszek ideges,mikor az autók úgy parkolnak az amúgy is keskeny járdára,hogy babakocsival ne lehessen elférni Kép és akkor mehetek le az autóútra Kép Nem is írtam,hogy pár hónapja hogy megijedtem,mert mentem át a zebrán Artúrral,autó épp nem jött, erre jobbról a zebrán túlról visszatolat egy autó és csak centiken múlt,hogy nem tolatott bele a babakocsiba Kép

Elli
Ganglion Kép Nekem is volt ill van sajnos,állítólag a fekvőtámaszozástól jött ki kb 6 éve,most visszahúzódott,de nekem is mondták,hogy műthetik,de akkor meg lehet,hogy visszanő Kép

Ari
Láztalan Bori Kép Én is nagyon várom már a tavaszt.

Momo
Szerintem nem gond,amit Timi csinál,én is úgy gondolom,ahogy PIldi írta,hogy fontos,hogy bizonyos dolgok ugyanúgy történjenek a gyerekek életében. Különben is leendő anyósod áldani fog,hogy milyen takaros,rendre nevelt menye van Kép

Zsuzsó,

Nagyon nagy gratula kislányodhoz Kép Úgy örülök,hogy nem kellett császározni Kép

Velünk az az újság,hogy tegnap azt mondta a tornásznéni,hogy rövid ideig már lehet Artúrt ültetni,mert már nemsokára magától is megy majd neki. Kép Ennek örömére bementem a Margit körúti bababoltba és vettem is 3 bodyt Artúrnak,viszont csodálkoztam,hogy lábas rugiból 80as a legnagyobb. Gondolom, az ilyen méretű babák már járnak,ezért nincs nagyobb méret? És megállapítottam,hogy a hosszú ill rövidujjú Kenguru Gold kombik (amik jó minőségű,vastagabb anyagúak) már simán vannak olyan drágák,ill drágábbak is mint a Prince Oliver bodyk Kép Sarokvédőt is árultak és tényleg,ahogy írtátok,nem tűnik úgy,hogy ott is marad a sarkokon,ha felragasztom Kép
Már régebben szerettem volna kérdezni,hogy van valami jó ötletetek,hogy lehetne Artúrt megtanítani pohárból inni? Vagy várjak,amíg felül?
Köszi és jó hétvégét! (bár az idő nem túl vidám)

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Beu: Az Icq-egy üzenetküldő program. Én állandóan fentvagyok és bárki bármikor tud gyors üzenetett küldeni és azt én rögtön látom.
Innen tudod letölteni, nagyon szeretem , mert tényleg jó.
www.icq.com

Klár: Örülök, hogy ujra itt vagy, és írsz nekünk. Nagyon ügyes a gyerköcöd.KépKépKépKép Már biztos nemsokára elindul drukk az egyedül menéshez.KépKépKépKép

Norka: Tündéri a kiscsaj abba a kalapba. Márk is elfelejtette már a négykézláb menést csak akkor van négykézláb amikor tologatja a kisautóját a szönyegen és közben ugy csinál mint az autó berreg ezerrel.

Na most lépek
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy!

Ne vard el Marktol, hogy mar most bilizzen.
Az ugyesebbek kezdik 2 eves korban, a tobbseg meg 2 es fel evesen. Nektek meg nagyon korai.
Ha pedig erolteted, csak rosszat teszel vele.
A bolcsiben nem varjak el senkitol a szobatisztasagot, az csak az oviban van.

Amugy jol vagytok, minden rendben?
pusz
Kakukk
kakukkfu
 
 


Sziasztok

Olvasok szorgalmasan, de veletek felvenni a tempót + Zsani = lehetetlenség.

Zsuzsónak gratula a pici lányhoz. Tudta az hogy kell kijönni Kép

Most megyek megkeresem a csattogót, mert visít valahol a lakás területén. De azért beliknkelem ezt a kis filmet róla, meg rólam Kép

http://www.tar.hu/nadine/zsanibaba.wmv

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Megváltoztattam a nevem. Tináról Kisvukra.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Írtam egy halommal, és elszállt Kép Kép Kép

Nem bírom újra írni, mert a jányom hiányol Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziazstok!

Dani megint lázas, most kapott kúpot és alszik.
férjem elment Pilisre "bulizni", csak holnap este jön haza Kép

Andy
köszi a Baby Luuf-os választ, estére én is bekentem vékonyan Dani hátát.
A biliztetés szerintem is korai még Márknál, olyan 2 éves korul szokták bilire szoktatni a babákat.

Norka
Lándzsás útifű szirup köhögés ellen jó, babáknak is lehet adni 6 hónapos kortól. Végül azt nem adtam be Daninak, mert már nem is köhög, csak nagyon ritkán 1-2-t.
Kalapos JÁzi tündéri Kép

Klár
gratula kiscsajnak a járkáláshoz Kép

Azúr
Neked is köszi a Baby Luuf-os infót, jó hogy írtad, hogy nem lehet együtt a homeossal, totál elfelejtettem, pedig tényleg mentolos.
A múltkor akartam is írni Neked, hogy nem lehet 80-asnál nagyobb rugit találni sajna, max. pizsiben.
Pohárból ivásra nincs ötletem, én időnként próbálgatom Danival, de vagy túl nagyot kortyol és elkezd köhögni, vagy az egész az előkén köt ki Kép

Lányok, homeos cucc-mentol milyen viszonylatban nem mehet együtt? Csak fél óráig előtte/utána, vagy egyáltalán nem? Mondjuk ha délelőtt/délután kap Dani Ech-t, akkor éjszakára sem használhatom a mentolos Baby Luufot?
És felnőtteknél fogmosás? Azt hittem, csak közvetlen előtte/utána nem lehet.

Andi
psandi
 
 


ZsuzsóKép
Hatalmas gratula AbigélhezKép Tök jó, hogy mégis meggondolta magát, és nem okozott felesleges fejfájást anyucikájánakKép

NadineKép
Megkukkoltam a videót, és Zsani eccerűen zabálnivalóKép

AndiKép
Daninak jobbulástKép

Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

A segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék sport babakocsit venni elég sürgősen. Mivel még sem a MegaToysban, sem a Lehel térnél lévő diszkontban nem voltam, ezért nem tudom, mekkora különbség van az árakban. Igazságszerint jó lenne, ha jövő hét elejére meg lenne a kocsi, de olyan nehéz összeszervezni, hogy el tudjunk menni. Szal holnap nyitva van a Megatoys, és ha szerintetek nincs olyan nagy különbség, akkor vennék ott. Várom javaslataitokatKép

Pussssssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni,
ez csak egy tipp: neten is lehet rendelni, én pont tegnap este rendeltem ezt: http://www.babashop.hu/babashop/babakocsik_termekek.php?kategoria_id=11 (a legfölsőt). Nem túl drága, könnyű, és minden van rajta, amit én szerettem volna. Ja, és itt Budapestre ingyenes a házhozszállítás.
De a Lehel téri diszkont árait is meg tudod nézni neten, itt: http://www.babadiszkont.hu/

PsAndi,
jobbulást Danidnak!!! Anka is belázasodott ma estére KépKépKép

Virga,
nekem is van icq-m Kép

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Andi! Szegény magányos anya, beteg kisfiúval. KépKépKép

Franyó! Ankának jobbulást! Te jobban vagy már?

Nadine! Én is láttam, nagyon cuki!

Azúr! Lőrinc is leginkább a háztartásban talált dolgokat szereti. De mégsem adhatok szülinapjára egy üvegmosó kefét vagy egy üres csokisdoboztKép

Környékbeli anyukák!
Írtam tegnap, hogy nyílik egy játszóház itt Zuglóban? Az Örstől sem túl messze. 600 nm-es, jó drága, fél óra 500 Ft. Márc 13-án nyit.

Beu
beu
 
 


Beu!

és pontosan hol? Engem nagyon érdekelne, az árak máshol is ilyenk és eddig cska a Mega toysnál és Rákoskeresztúron tudtam ilyet, de az Örs sokkal szimpatikusabbKép

Biliztetés téma: A másik topikban a 1,5 évesek már kezdenek bilizgetniKép De egyetértek, eröltetni, ráültetgetni, pláne rányomni teljesen felesleges, sőt, többet árt mint használ, mert rossz emléke kesz róla. És amúgy is ha néha bele is sikerüla dolog az még nem szobatisztaság, csak véletlen épp oda csurgott. Akkor érdemes elkezdeni, amikor már tudja szbályozni, irányítani, avgy minimum észreveszi hogy pisil, kakil. Emmának még bilije sincsKép Illetve van egy játék bili, arra a babát néha ráültetjük. Én majd nyárra tervezem hogy veszek egyet hátha kedvet kap hozzá, de nem fogom eröltetni. Annak hogy csak rajta ücsörögjön semmi értelme, mert azt hiszi szék, ha meg olyan mai divatos állatformásazt meg játéknak nézi (ez most enm vicc, a bölcsiben mondta a gondozónő mindkettőt). Ja, és a bölcsiben nem gond ha pelenkás! Vinni kell a szülőnek be pelust,ennyi. Az oviban vana z hogy már szobatisztának kell lennie, tehát 3-4 éves korra. Perzs ez is eg yolyn téma mait mindneki úgy csinál ahogy akar, de attól még tény hogy a korai bilire ültetés épp olyan elavult mint a kaorai hozzátáplálás. Ettől perzse még aki akarja alkalmazzaKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! A Füredi út végén, a Rákos-patak partján.
Beu
beu
 
 


Pussz csajok Kép

A mai napom megint nem úgy sült el, ahogyan képzeltem, de legalább egy csúf régi ügyes-bajos dolgomat rendeztem valakivel, ez is haladás Kép

Sajna oroszlános-kutyusos sztorit nem láttam, viszont anyunál a kuvaszom pl. anyu egyik csííííkos macskájával szimbiózisban él Kép Komoly az ügy, ugyanis a macskának az egyik fülében már nincs szőr, mert a Betyus már kinyalogatta belőle Kép
Viszont hogy Alával hogy fogom megbeszélni, hogy azt a természetes vadságát levetkezze, legalább a gyerekemmel szemben... az még a jövő zenéje Kép

Na most robogok, bocsi, alvás ezerrel. Holnap télleg leszek már Kép

Klár
clarissa
 
 


SZiasztok!

Ma még nem keveredett ide senki? Kép

Dani ma egyelőre nem lázas, remélem már nem is lesz. TAknyadzik ezerrel, éjjelre még orrcseppet is adtam, mert nem bírt aludni. De szerencsére a közérzete egész jó.
És azt mondta az előbb, hogy "gyeledje nyányá", amit csöppet sem elfogultan úgy fordítottam, hogy szeretlek anya KépKép (lehetne gyere ide anya is, de az előző jobban tetszik Kép)

Franyó
és Ti hogy vagytok?

Tüni?
na veszel ma babakocsit?
lassan már én is szeretnék, ha már tavasz lesz végre, sportkocsiban akarok sétáltatni

Na megyek, felteszem a húslevest, még jövök, de aztán írjatok! Kép

Andi
psandi
 
 


Andi,
Daninak jobbulástKép Gyerekbeszéd: én még mindíg szabadon értelmezhetem Timi dumáját, mert annyira halandzsázik, bár néha már zokon veszi a csajKépKépKép

Klár,
te aztán még a baglyokat is lepipálodKép Néha tessék azért aludni is ámKép
Kutyusos-oroszlános sztori csak annyi, hogy a Budapesti Állatkertben az egyedüliként megmaradt oroszlánkölyköt egy menhelyről hozott kutyi neveli igen gondosanKép Kicsit azért aggódnak a gondozók, mi lesz, ha a cicus a szokásos karmos gyömöszkélést is bevezeti a szopi mellé, de eddig minden rendben. Nekem csak akkor szorult össze a torkom, amikor mondták, hogy ha a kutya már elvégezte a feladatát, megy vissza a menhelyreKép

Franyó,
jobbulást Ankának isKép
Babakocsi nagyon szuper, megnéztemKép

Andy,
ha ez vígasztal, az én mindjárt 2,5 éves Timim játékon kívül még nem volt hajlandó másra használni a bilit. A bölcsiben a pelenkázás tuti nem okoz gondot, csak az oviig kell valahogy rábeszélni a kölkötKép Én idén nyárra tervezem a probléma megoldását, de valszeg előbb Zsebit kell rádumálnom az edényre, hogy végre Timi is megirigyellje a dolgotKép Aztán ősszel jön a következő pelenkás...és szép sorban visszaszokik mind a pelusraKép

Zulu,
akkor küldöm a macát, mert engem ma megint sírba viszKép Most Zsebi után rámol folyamatosan, de még a szőnyegrojtokat is megigazítja utánaKép

Tina,
és ha nem vagyok indiszkrét, mi volt a névváltás oka? Csak nem valami bunkó netes? Mostanában úgy elszaporodtak itt a babanetenKép, remélem, ezt a topikot nem találják elég érdekesnek.

Azúr,
tudom én, hogy fontos egy gyerek életében az állandóság, de sok apróság számomra már túlmegy ezen, csak azért aggódom kicsitKép

Norka,
kiscsaj nagyon édes a kalapban, már kész nőKép Ha jól emlékszem, Timi úgy 15-16 hónapos kora körül mondott le végleg a matricázásról, de ő eléggé el lett kapatva (az apja volt a ludasKép).

Zsuzsi,
Miki fiad nagyon helyes, ahogy elmélyülten böngészi a kínálatotKép Nálunk Timi olvassa ki a Playboy-okat, de őt az autók érdeklik, no meg a mobilokKép...még szerencseKép

Megyek, mert kissé nyomi vagyok az időtől...
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a nagyitól. TEgnap este mentünk át, mi elmentünk apával vacsizni, meg moziba, ma délelőtt pedig vásárolni. Nagyi meg babázhatottKép

Zulu!
Megnéztem a boltot és vettem is Daninak egy nyári-őszi szandált. Tök aranyos benne!
Csak nem tudom, hogy melyikek a jó márkák?
Tudom volt már róla szó, csak akkor nem figyeltem és egyedül a Siesta-ra emlékszem.

Andi!
Remélem hamarosan rendbejön Dani!++++++
"Szeretlek anya"Kép Édes lehetettKép Én is mindig ilyeneket hallokKép

Franyó!
Ilyesmi a mi babakocsink is, csak narancssárga és esernyőKép


Zsuzsi!
Gyanítom, hoyg Mikinek nem a kaja jár az eszébenKép

Norka!
Édes a kis nőciKép

Beu!
Engem érdekelne ez a játszóház. Ti mentek?
Mi eddig a Mikkamakkába jártunk, az is 400 forint és sokkal kisebb.
Zenebölcsivel mi a helyzet? Szólj ha mentek, mert engem az is érdekelne.

Bili: Remélem nem én indítottam el a lavinát. Mielőtt meglincselnétek azért elmondom, hogy nem biliztetem Danit és nem is akarom egy darabig, mert tudom, hogy a korai biliztetés a visszájára is elsülhet.
CSAK egyszer ültettem rá és akkor is csak azért, mert annyira kipirosodott DAni feneke, hogy már vérzett. És ezt találtam az egyetlen megoldásnak, hogy egy kicsit szellőzzön is és ne is üljön rá egyből. És egyáltalán nem erőltettem, Dani olvasott közben és amikor megunta leszállt. ÉS hogy közben belekakilt és belepisilt az is tudom, hoyg a frisslevegőnek köszönhető, mivel úszáson is ő az első aki pisil amint nincs rajta a pelus.
Szóval bocsi, nem akartam vitát elindítani.

Réka
muki
 
 


FranyoKép
Köszi, az a kocsi nekem is megfelelne. Nem tudod, mennyi idő alatt szállítják ki? Az oldalukon nem találtam erre vonatkozó infot.

Egyébként voltunk ma a Megatoysban, de sajna nem találtunk olyan kocsit, amit szerettünk volnaKép Jó lenne, ha 2 napon belül ki tudnák szállítani, mert akkor nem kéne külön ezért is rohangálnom.

Tüni
tüni
 
 


TüniKép

Én leesésgátlót rendeltem tőlük Bence ágyára 4 nap alatt elhozták Körmendre.

Heni
heni1979
 
 


Tüni,
nem tudom, én se találtam erre vonatkozó infót, csak reménykedem, hogy minél hamarabb Kép, mert a nagy kocsit nem tudom felrakni a villamosra, a kengurut ugyan még bírom, de már megszólítanak az emberek az utcán, hogy ekkora gyereket miért rakok kenguruba Kép, szóval kezd ciki lenni Kép.

Réka,
én is esernyőset akartam eredetileg, de ez két kilóval könnyebb Kép, ezért inkább ezt választottam.

MOmo,
köszi a jobbulás-kívánást Kép. Rámoló Timi KépKépKép

PsAndi,
köszi Kép, Anka reggel még lázas volt, de délre már lement neki, és a karikás szemeken kívül már semmi más nyoma nem volt a dolognak, se köhögés, se taknyolás Kép. Megint a fogára gyanakszom... Remélem, nem folytatódik a láz.
Aranyos lehetett "dumáló" Danid.

Anka is olyan emberbeszéd-formán alakítja a szavakat mostanság, hogy csak úgy kapkodom a fejemet. Ma az én családommal is megünnepeltük a szülinapját, csináltam barackos joghurttortát, mondtuk neki, hogy torta, és valami olyat mondott, ami teljesen olyan volt, mintha torta lett volna Kép. Azért ez a körülményes megfogalmazás, mert nem tudom elhinni, hogy azt mondta, hogy torta Kép, talán csak véletlen lehetett.
Amikor bekakil, kérdezem tőle, hogy "Anka, van kaka a bugyiban?" Ő meg mondja, hogy ka-ka-ka. Meg mondja nekem, hogy mammmammmamma, sőt, most már a "pa" is jár Apájának. Aztán megy még a vá-vá, amikor kutyaugatást hall. És ma vettem észre, hogy a barijára többször is azt mondta, hogy "bó". De a legszebben azt tudja mondani, hogy "nem" Kép, és ezt a szót rendeltetésszeruen használja Kép. Amikor eszünk, megkérdem, hogy kér-e még, o meg megrázza a fejét, és azt mondja, hogy nem-nem. Olyan kis drága Kép.

Jajjfelébredt Kép, pedig még két levelet szerettem volna megírni...

Na puszi
Franyó
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?