Új privát üzeneted érkezett!

Nem megyünk sehova, az autót megvették,
férj dühöng. Kép Kép Kép
cebe
 
 


Sziasztok!

Az előbb elcsesztem. Ezt még meg kell szoknom. Nagy nehezen megjött a várva várt url cím a társalgótól (kb. 2 óra), begépeltem egy csomó mindent, akartam fotót is küldeni és utána elrontottam, mert túl nagy volt a fotó és én a küldés elhagyását választottam. Kép
A lényeg, hogy örülök ennek a topiknak nagyon. Néha fájt nekem is, hogy sok új van, különösen amikor már annyira a terhesség végén jártunk és hirtelen ezren jöttek agusztusban szülők, akkor bevallom nagyon irigy voltam. Kép(
De aztán megszoktam.
Viszont örülök, hogy a régi csapat itt tud dumálni. Kép
Betti, Minke jó rólatok hallani!!! Minke, férjeddel mi a helyzet?
most megpróbálom ezt elküldeni.
nesoka
 
 


Hú, elküldte. Kép Akkor folytatom:
Marcink esténként tök nyűgös. Nem tudom mi lehet vele és még hány napig fogja csinálni. csomót eszik és nem hajlandó bealudni. Kép(
Reméljük ezen változtat.
Tegnap Zsadival sétáltunk, jó volna ma is, de eddig még nem jelentkezett, a kicsikém pedig már menne. Kép Ilyentájban indulunk és úgy látszik kezdi megszokni.
Cebe, sajnálom, hogy nem jött össze az autóvásárlás. Kép(
Később még jövök.
nesoka
 
 

 
 

Szonja, Zsom is alig hízik kilóra, napokig szinte semmi, alig jön össze 10 deka 1 héten. Most különben is kivagyok, mert eddig csak azt csinálta, hogy evett egy darabig, aztán cicivel a szájában elkezdett forgolódni, akkor áttettem a másikra, vagy befejeztük a szopit. Ma azonban alig evett, aztán elkezdett sírni. Másik cicit be se kapta. Ez volt a 2. kaja, remélem délben rendesen fog enni, mert most nagyon szomorú vagyok Kép Letettem játszani, végülis elvan...
Nekünk is elég kicsi már az ülés, de várunk még, míg stabilabban tud "ülni", aztán nézünk újat.
Azt még nem is meséltem, hogy akartunk venni kengurut. Kettőbe belepróbáltuk, de nagyon tiltakozott, így lemondtunk róla.

Andi Kép
r_viki
 
 


Viki, próbáltad, hogy amikor elkezd forgolódni, egy kicsit a térdedre fekteted, Ninának ilyenkor jó nagy büfije van, aztán eszik tovább Kép

Nesó, ugy látszi nyűgös időszak van Kép
cebe
 
 


Ezt még nem, de fél óra múlva kipróbálom, ha megint nyűgösködik.
Na, volt szerencsém ismét beleolvasni egy anyázós topikba, ami elméletileg szülésről szól. Miért van embereknek kényszerük arra, hogy durván beszóljanak azoknak, akik másképp gondolkodnak mint ők ? Kép Kép Kép
r_viki
 
 


Sziasztok!
Ha jól látom, már csak Évi, Ilike, Szutyi és Bede-Nóri nem talált ide. Gyanítom nem voltak gépközelben.

Viki! Én is láttam a jó "kis" játszószőnyeget! Sok libával. Nagyon helyes és nagyon profi!

Igazából nekem is nagyon tetszenek ezek a plüss állatos szőnyegek, de olyan most nem lesz Sárának... A tornáztató állvány meg idegesíti, azt vettem észre. Túl sok minden van rajta neki, így leakasztottam két csörgőt és így vigyorog már. És tényleg ridegebb ez a műanyag.

Viki! Kendőt próbáltad kenguru helyett?

Már többen írtátok, hogy nem hajlandó elfogadni a cicit a gyerkőc. Ez olyan fura, meg nagyon rossz érzés lehet... Sára mindegy mikor evett, ha meglátja a cicit, már tátog és mindent kiszippant. Ha sok volt, akkor meg a nyakamba köpi. Ő ilyen kis mohó. És, ha már kievett mindent, akkor sem engedi el, úgy kell kicsempészni a szájából.
Viki! Nem lehet, hogy Zsom is végez 5 perc alatt a kajával?

Andi! Sajnálom a kocsit... (Kedvenc autóm a Laguna kombi, az a legszebb kombiautó szerintem.) Aranyos volt a tigris.

Neso! El nem tudom képzelni, mitől lehet esténként újabban nyügös Marci. Mindent ugyan úgy csináltok, mint korábban?

Hú, annyi mindent akartam még írni, de az agyam nem a régi és elfelejtettem.

Kiscsaj mindjárt felébred és akkor megyünk sétálni, mert gyönyörűen süt a napocska!
mankati
 
 


És nagyon szomi vagyok, mert baromira hullik a hajam. Lehet, hogy le kellene vágatni? Időnként a gyerkőc kezében találok hajszálat. Na, meg időnként abba kapaszkodik.

Mennyi idős koráig kell büfizteteni a gyerkőcöt?
mankati
 
 


Hali! En is gyorsan bejelentkezek!
Tulvagyunk a vezetesen, gyerkoc nagyon jol viselte. En meg benaztam egy sort, behajtottam a behajtani tilosba pl. Kép Na remelem azert lesz ez jobb is.

Neso - lehet hogy gyerkocod egy novekedesi ugrasban, valtasba erkezett es azert megy a hiszti, vagy egyszeruen az idojarasi frontotkat erzi. Nalunk is egyik nap jo kisfiu, masnap meg nem hajlando semmi penzert sem elaludni. Ufy kuszkodunk vele.

Andi - sajnalom a kocsit. Kép De biztos talaltok helyette meg jobbat is! Fel a fejjel. Kép

A cicit nalunk is idonkent nem fogadja el gyerek, ha nagyon faradt mar, van hogy uvolt es nem akar csak uvegbol enni, mert ugye abbol gyorsabban jon. De altalabn turelmesen kivarom, amig lenyugszik, aztan ujra probalom.

Na megyekm mert keservesen panaszkodik. Tarsasagra vagyik.
ildi es a ma 3 honapos Andras Kép
indi1
 
 


Kati, le ne vágasd a hajad, ha csak nem akarsz direkt'e rövidet.. Einstein volt aki rájött, a hosszú haj erősebb, kevésbé hullik, téveszme, hogy a rövid erősödik. Nézd meg a haját Kép
Faludy bácsi is tőle tanulta, nézd meg az övét is Kép és én meg tőlük tanultam, nézd meg az enyémet Kép
cebe
 
 


Sziasztok!
Már leültem egyszer ide, de aztán elszólítottak. Kép

Cebe, sajnálom, hogy elmaradt a kocsivásárlás.Kép

Kati, én úgy tudom, hogy addig kell büfiztetni a babókat, amíg nem tudnak ülni. Kép

Tudtok nekem tanásot adni koszmóeltávolításra?
Most néztem,hogy van a fejecskéjén. Kép

Itt a Babanaeten mindig is voltak ilyen anyázós topicok, sőt... Nem is olvasok már mást itt kivéve most akkor Titeket. Kép
Én a Babaszobára szoktam rá mostanság a Csere-Bere rovatra, hát függővé tesz...

Hát, a páromat, hogy kérdeztátek, most elvagyunk vagyis úgy, hogy nem veszekszünk már annyit/vagy már azt sem?!/, de a kapcsolatunk nem javult, csak úgy vagyunk egymás mellett. Hát, ha csak azt mondom, hogy, na nem tudom lehet-e ilyet írni, de pl. három és fél hónapos a Geregly,de még nem próbáltuk ki, hogy a doki hogyan ügyködött össze ott lenn. Kép /Na, ezt aztán jól megfogalmaztam. Kép/
minke
 
 


Nekem úgy agyon tetszenek ezek a fejek, most megpróbálok egy nagyon vigyorgósat. Kép
Másmilyen is van még?

Ma amúgy egész délelőtt alszik a Gergely, nem tudom mi van vele. Több mint egy órát az erkélyen is altattam, jó találmány az erkély már rájötttem. Kép
minke
 
 


Kati, már azt hittem, hogy elindítod ezt a topikot, aztán eltűnsz Kép Köszi a dícséretet a szőnyegre Kép
Nekem is jobban hullik a hajam, mint pár hónapja, de eddig mindig elcsíptem, ha Zsom kezében vagy közelében volt hajszál. Azt hiszem...
Szerintem addig kell bügiztetni, amíg olyanból eszik, amivel tud levegőt nyelni. Ha már maga rágja meg kortyolja, akkor gondolom, már nem. Bár nem tudom, hogy ha egy 2 ves gyereknek lóg a szájában a cumisüveg, akkor azt szokták-e büfiztetni. Persze ő már megáll a saját lábán, így talán büfizni is tud. Akkor viszont addig, míg el nem kezd járni. Vagy majd kiderül. Na, ezt jól levezettem magamnak Kép
Kendőt még nem próbáltam, lehet, hogy az lenne a megoldás?
Ja, kaja, hasonbüfi, vállonbüfi megvolt. Többet evett, mint az előzőnél, de a hiszti most is megvolt meg a bánatos magyarázás Kép
r_viki
 
 


Minke, koszmóra nekünk dokinéni azt mondta, hogy füri előtt fél órával olajjal dörzsöljük be, fürinél jó alaposan dörzsöljük át vizesen, aztán törölközővel is végül pedig jól kikefélni. Eddig kordában tudjuk tartani, pedig az olajozást mindig elfelejtjük.
r_viki
 
 


Igen, az olajozás nagyon jó, én azzal az újfakta olajzselével kentem, azonnal javult tőle. Egyébként a fürdetőkrémmel is jól be lehet kenni fürdéskor a fejet, az is sokat javít a koszmón.
cebe
 
 


Elmegyek, veszek magamnak egy csadort hosszú felsőnek, aztán gyorsan jöjjön mindenki vigasztalni, mert már így is szomorkás vagyok, mert Zsom nem eszik, aztán ha szembesülök a méreteimmel, lehet, hogy elsírom magam.
Majd jövök...egyszer...ha még lesz kedvem...
r_viki
 
 


Viki, ne bolondozz! Le vannak szarva a méretek!!! Bár én is sokat szomorkodom emiatt, de most pont jó kedvem van, benyomtan egy nagy szelet zsíros kenyeret is. Kép) Szóval majd, ha már Zsom nem szopik, akkor ráérsz egy kicsit odafigyelni a kajára + mozogni. Én egyébként már nagyon várom, hogy mehessek tornázni, mert néha úgy érzem, hogy már nem lennék képes végigcsinálni egy órás aerobicot. Kép( Engem a párom próbál vigasztalni, de vannak időszakok, amikor vigasztalhatatlan vagyok. Kép(
Remélem ma nem lesz nyűgös vigyorka.
Kati, mindent ugyanúgy csinálunk, nem értem. Annyi a különbség mostanában, hogy szerintem többet alszik napközben, mint régebben. Talán ezért nem akar 9-kor ágyba bújni.
Voltunk nagyot sétálni,olyan szép idő van!
nesoka
 
 


Gyerek nagyokat asitozik es probal elaludni, nem nagyon megy neki. Na talan most. En meg eppen ebedelek. Aztan vegre turotortat szeretnek sutni.
Apjuk mar megint csak keso este jon haza, uzleti vacsora miatt. Kép Meg kell vigasztaljam magam egy kis edesseggel.
Raadasul olyan ramaty az ido, hogy ki se tudunk menni. Kép

Minke, mit csereberelsz?
Salnalom hogy nem rendezodik a helyzet paroddal. Aprosagokkal, kis figyelmesseggel (finom vacsi pl.) nem lehet probalkozni nala?
Koszmo ellen mi is olajoztunk. En mar reggel bekentem a kis kobakjat, es naponta tobbszor. Aztan este a furdesnel kikefeltem es alaposan lemostam a koszmot.
indi1
 
 


Sziasztok,
no én is "hazataláltam": egyrészt megvagytok -mert ez megint nem egyszerü rendszer (no meg nem volt gépem), másrészt meg átköltöztünk. Ki vagyok, mint a liba (Viki szőnyegén), de jövő héten már könnyebb lesz, ha kipakolás befejezve. Kicsit én is gondolkodtam, hoyg nem elitista dolog-e ez, de aztán Kotlós felvilágított, hogy mennyit bosszankodtam, hogy már csak Ti nem írtok az nlc-n. És kit kell utálni? (Privibe kérem, bár...a bölcsibe adóst én sem szerettem, máshol is olvastam egyszer, no attól az írásától is gátlásaim, hasmenésem és szorongásos tüneteim lettek.)
Nagyon jók a képek és el vagyok ragadtatva a játszószőnyegektől! Kinga, Zsófi nagyot nőtt, most már nem csak csudaszép, hanem nagybaba is.
Viki, mikor lesz a buli, és milyen egy ilyen?
Andris holnap kapja a háromhónapos oltást, kicsit szepegek előre, bár ráérek akkor szívszakadni.
Szóval: Újra itt van a nagy csapat?! Puszi minden tagjának!
bede
 
 


Viki,
kaja hiszti meg fog oldódni, nálunk ment másfél hétig, azóta megint belehúzott. Zsom meg nem fog elfogyni, nyugi!!! Csadorból meg szexiset vegyél és kettőt, a másikat küldd át fénypostán, majd kinyitom az ablakot.
Koszmó ellen van gyógyszertári sampon, dokinéni írja fel.
bede
 
 


Szevasztooook!

Andi Kép Kép Kép Robbanjon le az új tulaj alatt az autó! (gonosz vagyok, fúj)

Viki, csadorviselésre inkább nekem lenne szükségem, különben félek szerződtet a Padödő harmadiknak! Kép Majd tornázunk ha már nem szoptatunk, akár együtt is! (Tudod, közel leszünk Kép )

Nesó, Marci szerintem ezt a bolond időt érzi, azért nyűgös! Nem normális hogy november végén tavasz van!

Azt hallottam hogy amikor már tudnak forogni meg felülni a babákok, akkor már nem kell böfiztetni. De majd jön Dia és kijavít! Kép

Taliztunk Bettivel és Nórával és képzeljétek ott volt Csokicic és Fanni baba is, aki nagyon édes! Már a házuk előtt van a telefonvonal, mondta, amint bekötik a telefont, előfiztenek valami modemes internetre. De jó lesz!
(Zsófi nagyon bírja Bettit, tele szájjal vigyorgott rá, valahogy így: Kép )

Na menek mosok egyet, Zsófi csak szundikált reggel óta, de most se alszik hanem az állatkáinak meg a csillagnak szövegel az ágyában...

Puszi mindenkinek!
kingapocak
 
 


Nora - vegre te is idetalaltal. ;)
Koltozkodes tenyleg irto huzos dolog. Nekunk majus vegen volt benne reszunk. Hat jo idore elment a kedvem tole. Na persze ha haza kellene koltozni, rogton pakolnek. Kép

Sonee - ne aggodj a novekedes lelassulas miatt, ez a termesztes, mi lenne ha a babak folymatosan hiznanak honapokon keresztul heti 20-30 dekat? 1 eves korukra oriasbebik lennenek. Szoval ne izgulj, most nyulik a gyerek, allitolag. ;)

Na gyerek vegre elaludt, megyek turotortat sutni, mar napok ota keszulok ra.

Arra gondoltatok, hogy mar most is feltunt mindenkinek, hogy eltuntunk az NLC-rol?
indi1
 
 


Sziasztok, fú tényleg én meg el is felejtettem oda is benézni,
Viki nehogymá szomorkodj, még nem jött el az ideje, hogy csinosak legyünk, majd..Kép
cebe
 
 


Sziasztok!!!

Kicsit itt vagyunk, Patrik egész nap lefoglal... majd este írok, ha itthon lesz apája is.

Puszi
hermi
 
 


Na, zötyög a motyogógép, Zsófit elnyomta a buzgóság, újra itt vagyok.

Andi tök jó az ugrálókötelező pingvin! Kép

Ildi, jó hogy mondtad, gyorsan bejeletkeztem oda is...

Nóra, éljen hogy te is itt vagy és hogy túlvagytok a költözködés nehezén! Itt nincs privi de írok mélt.
kingapocak
 
 


Nalatok is elofordul hogy gyerek almaban felsir?

Most csak azert vettem eszre, mert itt alszik mellettem a jarokajaban.

A pingvin tenyleg jo.

Hu, jo hogy mondod Zsofi, nekem is mosnom kell.

Torta sul, apjuk mergelodik, miert eppen akkor csinalom, amikor o teli pocakkal jon majd haza. Kép
Biztos vagyok benne, hogy nincs az a telis-teli pocak, ahova nala egy kis edesseg meg nem ferne be. Kép
indi1
 
 


Mayamami merre vagy? Milyen volt a matrix?
indi1
 
 


Kukucs!
Kép
csokimacs
 
 


Most nem olvasok vissza, mert Bettiéknél vagyok. Örülök, hogy ismét ilyen otthonos a hangulat!!! Kép Rövidesen itt leszünk mi is, mert egy macska azért kell a házhoz. Csak kötnék már azt a telefont!
Imádnivalók a bébik!!!! Ennyi gyönyörű baba egyik topicon sincs! Hatalmas cuppancs mindegyiknek a pocakjára!!! De átadni ám!
csokimacs
 
 


Marci nagy nehezen bealudt. Egész délután a kezemben lenne. Kép Tény, hogy ma nagyon meleg volt, de akkor sem kéne ennyire hisztisnek lennie! Vagy csak azért vagyok ennyire kibukva, mert eddig nem csinálta?
Bede, most Ti tulajdonképpen hol is laktok?

Viki, nálunk Marci most már egyre többet eszik és sajna úgy néz ki, hogy most már napi két táp kell. Kép( De napokig hagytam kicsit sírni, hogy valóban éhes-e vagy csak hisztizik. Amikor valódinak tűnt elkészítettem a második adag tápot. Ezekkel pótolom ki a cicit és most már ez a 3. nap, hogy szükséges a napi kettő. Mert amit este művel az hihetetlen. Kis zabagép lett belőle!
Nekem Zsom egyáltalán nem tűnt vékonynak, nagyon szép kisbaba! Bevallom Ő az egyik kis kedvencem. Kép)
Ildi, nálunk elég sűrűn előfordul, hogy álmában felsír a töki. Ilyenkor mindig úgy megijedek, hogy vajon mit álmodhat...Kép
nesoka
 
 


A pingvin is Incredi mailes, de rájöttem hogyan kell kimenteni onnan az ábrákat, majd jól elszórakoztatlak velük titeket. Kép
cebe
 
 


A csevegőben van eladó játszószőnyeg.
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=39061
cebe
 
 


Sziasztok!!
Ja én kisfiammal ma nem tudom mi van... egész nap nem alszik, még kint se, megint csak 1 kaki volt, az is az előbb... igaz, hogy tetől talpig kakis ilyenkorKép
Most végre eljátszik egy kicsit egyedül is.
Megpróbálok visszaolvasni.
Andi, én is tudok ilyet Kép
hermi
 
 


Andi, remélem a rugiban nem fogsz csalódniKép Az az igazság, hogy a barátnőm gyerekeié a legtöbb cucc (már tele van a bugyrom egyébként az egésszel), ami tetszett, igazán kisfiús volt, és nem túl használt, azokat kiválogattam magamnak. Az enyémek azok, amik nem használtak a felsorolásban... Jaj tényleg nagyon meglepődtem, nekem fel se tünt a nevedKépKépKép
hermi
 
 


Ugylátszik nem csak a világ kics, hanem a világháló is.. Kép
cebe
 
 


Nesó, Marci nagyon ügyi!!! Patrik ezt a mutatványt se régóta tudja.
Csokimacs, most látom, hogy itt jártál. Mi is pusziljuk Fanni pociját!Kép
Ildi, Patrik is többször felsír álmában. Újszülött korában az alvás fele ilyen volt, hogy nyöszörgött felsírt, most már nem annyit szerencsére. Védőnő azt mondta, hogy ez az aktív alvási szakasz, minden emberre jellemző, csak mi nem sírunk. De ugyanolyan, amikor mosolyog álmában, gondolom az is előfordul.
Kinga, te negyon elővigyázatos vagy, bejelentkezel oda is... persze én is megteszem, csak tényleg még itt se tudok itt lenni sokszor napközbenKép
Ildi egy kis túrótortát én is ennékKép
Nóra, pusziljuk Andris lábacskáját a holnapi oltás után!
Viki, ne legyél már magad alatt, mindenki mondja, hogy rámfért pár kiló, de azért lenne mit alakítani magamonKép Majd tornázunk online, hamár nem kell szoptatniKép
Minke, akkor te vagy a babaszobán is a Minke?Kép Párodról: lehet addig jó neked, amíg nem tudott mit csinált a dokiKépKépKép nekem nagyon szar... koszmó: napjában többször beolajoztam Patrik buksiját, egy pelust mindig aláraktam, akárhol feküdt, 2 nap alatt szépen felázott. Este fürcsi után azért hajkefével kicsit erősebben megvésültem.
Ildi, még nekem sincs jogsim, de nehezen tudom elszánni magamatKép
Nálunk Patrik haja hullik erőteljesenKép Az enyém még nem, de szedek Elevitet, vasat is. De szerintem ilyenkor a hormonok dolgoznak nem?
Kati, Patrik is ilyen kis mohó, és akár mikor jut cicihez, nem hagy benne semmit, aztán utána sokat bukik...
Viki, szerintem ne aggódj Zsom miatt, szép baba, és nem kell mindig sokat hízni, van amikor visszafogják magukat.
Nesó, mostánaban Patrik se alszik el az esti szopi után, még félóra játék jön, aztán el kell altatni, amikor kezdődik a nyügi, illetve megmutatja mikor álmos... mostanában lókezdte ilyenkor dörhölni a szemét.
Na képzeljétek, én itt irogatok, Patrik meg elaludtKépKépKépKép Végre!!!
hermi
 
 


Hali!
Gyermek mondja a magáét, amíg ide nem jöttem, addig folyamatosan panaszkodott, most csak néha figyelmeztet, hogy ő is itt van ám! Kép
Tudtam én, hogy nektek kell panaszkodni! Vettem szexi csupacsipke pulcsit, ami azért hosszú Kép Zsom az uzsiját 10 perc alatt, de igen intenzíven fogyasztotta el Kép és miután én is elfogyasztottam natrium-glutamátban gazdag zacskós levesemet, még sütöttem egy kis diétás palacsintát, aztán mikor eszem, majd nézem az ugráló pingvint Kép
Szia Nóra! Jó, hogy te is idetaláltál (mostmár van net? akkor majd lassan válaszolok a privire is), már csak Csokinak kellene valami madzag és majdnem megvan a csapat Kép
r_viki
 
 


tenyleg nora hova koltoztetek, ha nem titok?

Gyerek uzsin tul van, de mar meguint olyan nyugike. Nem hagyja a mamajat irogatni.

Turo torta tulsagosan is jol sikerult, kuldok postagalambbal. Kép)

Kakimanot is tudok kuldeni, nem tom miert van az, hogy neha csak naponta 1x, aztan masnap akar 5x is.

Csoki jo lenne mar gyakrabban olvasgatni teged is. Telefonbekotok ugykodjetek!!!

Neso - aranyos Marcid! Az en Andrisomnak is egyre nagyobb az etvagya, ugyhogy meg mindig idonkent napirenden van a tapszer. Kép

De ugy veszem eszre, hjogy amiota eszem a Dia-fele tejgolyokat es hozza iszom a napi masfel liter teat, azota mintha tenyleg tobb tejcsim lenne. kop-kop
indi1
 
 


Lányok, én elköszönök mára, mindjárt hazaér Apjukom, vacsizunk és ma este az egyik kedvenc filmem lesz a tévében (A szerelem hálójában).

Túrótortát én is ennék!

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

Kinga és HisztiKrisztiZsófi
kingapocak
 
 


Dia merre jársz?

Nesó nagyon tündéri Marci, Minike sem hisztizett igen apró korában, ezt sajna tanulta Kép

Kakimanót én csak Levolac-kal tudtam előcsalni, és az is méregzöld és sűrű lett, úgyhogy pár napig szigorúan csak cici...

Ildi, én is kérek túrótortát, az a kedvenc édességem, nyami Kép

Este nálunk már pár napja áll a bál, fél 8-kor, mint mindig lefürdünk, kb. 2 hete ráállt az este fél 11-es fekvésre, nem bírtam rávenni, hogy előbb aludjon, tegnap előtt viszont végigaludta a napot és éjjel 1/2 1-ig viribült, tegnap kínkeservek között elaltattam 11re, remélem ma könnyebb lesz...

Csokimacs, tessék sürgetni azokat a telefonosokat!

Én meg szívesen költöznék, mert akkor végre eladnánk a lakást és tudnánk épülni, már kb. 1000 megnézték a lakást, de szerintem egyik sem volt komoly érdeklődő Kép én meg utálom, ha vadidegenek járkálnak a lakásunkban...

Ez esténk egész jól sikerült Kép, de valahogy tele vagyok komplexusokat, mióta megvan Ármini, mert még mindig olyan csíkos vagyok, mint egy zebra, a túlysúlyról ne is beszéljünk Kép

Ármini elaludt kb. 20 perce, kíváncsi vagyok, meddig bírja...
sonee
 
 


felébredt Kép villámalvó Kép remélem ma este már normálisan alszik...
sonee
 
 


Sonee, Patrik is max. fél órát bír aludni egyhuzambanKép
Kinga, kellemes TV nézést!Kép
Viki, szóval helyetted a pingvin tornázik?Kép
hermi
 
 


Hahó,
még nem jöttem rá, hogyan kell pofákat vágni írásban, de élőben isen-biza nagyon tudok! Most például mosolyogna, köszi, hogy üdvözöltetek!!!
Két szakmai (kismama) kérdés (egyik Kotlósé, aki most nem mer minket olvasni, lévén titkos lap vagyunk: Hol lehet ilyen játszószőnyeget kapni? (Budapestiek érdekelnek, Jászberényiek ne válaszoljanak, ill. férjen bele másfél oldalba)). A másik pedig, hogy Andris rendre elalszik hatkor, viszont éjjel cincog - kétszer eszik, de jó étvággyal, uána szóban kommentálja a tapasztaltakat. Szóval tudtok vmi átállító trükköt, vagy örüljek tovább, hogy eszik éjjel is?
Ildi, boldog szülit!
Nesó, a szomszédodba költöztümk Csillaghegyre. (Nem fenyegetés) Eddig anyuék melletti lakásban laktunk, (pont Andris szülinapján vették) a 13. kerületben, amíg felújítottuk a másikat. Ebből következik, hogy ezentúl nem anyámékra, hanem nagyanyósra fogok panaszkodni. Marci pedig gyönyörű!
Kati, úgy látszik ez is közös szokásuk...
És mi lesz a másik fórummal? Oda is mentek?
Jövök majd, egyenlőre korlátozottan, nagy puszi, Nóra és Andris
bede
 
 


Sziasztok!

Hú, de elfáradtam. Alszik mind a két lányka.. Képzeljétek Lucától kaptam két gipszvirágot, igazi művészmázzal festve.
Majd megtudjátok milyen nagyon jó érzés, amikor ajándékokkal halmoznak el a gyerekek. Szinte minden nap kapok Lucától egy-két rajzot, úgy tudok neki örülni, el is raktam eddig minden kütyüt amit készített nekem.. Kép
cebe
 
 


Stipi-stopi helyettem meg a kékember tornázik:Kép
Kép Kép Kép Kép
Ez jó ötlet volt Viki, máris jobban érzem magam.
cebe
 
 


sziasztok,
szép termés, de végigolvastamKép
Sajna a reagálások fele útközben elveszett..lehet, hogy átfestetem a a hajam, vagy fel kéne írni!

Andi! Kedvencem a Renault, a Laguna gyönyörű, de az új tulaj meg fogja szívniKép (hi-hi)
KAti! Nekem is iszonyúan a hullik a hajam. Pedig már vágattam is. Most az anyós csodagyógyszertári méregdrága szerét próbálomKép)

Viki! Ne is foglalkozz a kilókkal, inkább légy vidám!! Úgy mindenki nagyon szép, kilok ide vagy oda!

Nóra! Otthon,édes otthon. Túl vagytok rajt és minden csodaszép ez a lényeg!
A gyerekek és játszószönyegek gyönyörűek! Mind nem részletezem.
(én is néztem,de elég húzósak)
Neso! próbáld meg napközben ne hagyd aludniKép nekem ezt a hülye tanácsot adták. Nehogy megpróbáld lehetetlen. Lehet, hogy csak az idő. ne aggódj.

Minke! sajnálom, hogy még mindig nem rózsás a helyzet, de kibírható, hátha lesz jobb.
Hermi! Patriktól CSoki nagyon el volt ragadtatva, mennyit nőtt! Milyen kis vigyorgósKép
Ennyi jutott eszembe, bocs mindnekitől, akit kihagytam, ha holnap Nóra alszik visszaolvasok megint és felírom mit akartamKép

pusszantás mindenkinek

Betti+Nóra, aki ma 20. hetes!!
stahl28
 
 


Nóra! játszószőnyeg van az Árkádos boltokban pl.és assszem a Duna plazaban is!

Tegnap este eszembe jutottak:

Mikor anno dokihoz mentem, mindig rohantam Hozzátok, hogy mekkora már Nóra.

Irigyeltem mindnekit, aki már nem dolgozott..
Emlékeztek hányan lettünk plafonnézgetősök, időközben?

Neso volt a hős, aki mindenkiről tájékoztatott szülésileg...
Meg az utolsó tali, ahol már csak én pocakom hiányzott,mert otthon voltKép

..és Kinga, aki tippelte, fiú-lány?Kép
stahl28
 
 


Jó estét!

Hermi, én vagyok ott is Minke, én már csak mindehol az vagyok. Kép Bár még nem olyan sokszor írtam, eladni én nem adok el semmit, csak pár dolgot vásároltam már.Kép Téged láthattalak ott? Kép

Játszószőnyegben láttátok a Kikást? Mostani új katalógusban van benn nagyon szupi, játszószőnyeg+babatornáztató 699O-ért.

A kilókról annyit, hogy élmezőnyben vagyok még mindig. Oké a szülés előtt is a 162 centimhez 61 kg voltam, aztán a terhesség alatt híztam 23 kilót, amiből csak 1O ment le. Kép Kép
Fogyózni ugyebár nem merek, tornáztam egyszer erre másnap alig volt tejem, így most azt sem merek. Az étvágyem is remek....
Úgyhogy Cebe olyan tornázós emberke helyettem is tornázhatna, hátha az én kilóim kezdenek el olvadni. Kép Kép

Csokimacséknak remélem mihamarab lesz telefonvonal. Vele meg együtt teszteltünk, olyan "régen" ismerem. Kép
minke
 
 


Neso, de édes a kis Marci, és milyen ügyesen tartja a fejecskéjét. Kép

Találtam olyat aki tornázik helyettem. Kép

Kép
minke
 
 


HÚÚÚ! Nekem is kell Minke ugrálósa!
bede
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: