Új privát üzeneted érkezett!

Látom tologatják itt az UH-os időpontokat :roll: , Anna tarts ki!!!!!

Meri:hajrá hétfő!!!!Csak megmutatja most már , hogy mi van a lába közt!!!!! :wink:
Mi eladtuk tavaly a babakocsit+hordozót, mert nem igazán használtuk, szóval 1 hordozót majd be kell újítani!!!!
Én egy igazán egyszerűben gondolkozom, megmutizom mire gondoltam:


http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32

Nálunk mind2 manó kb. 8 hónapos koráig utazott ebben, akkor már biztonságosan ültek, utána jött a biztonsági gyerekülés.
abból meg valami ilyesmi van csak régebbi típusú:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=32

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri:te mikor mész cukros lötyit inni????????????????????
Nekem azt mondta a doki, hogy a 24-25-dik héten, akkor melyiken?????? :roll: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, igen ilyen hordozósat néztem én is, használtat is. De apa olyat mond, aminek van egy fix része, ami az autóban marad. Mindegy, azt asszem ráhagyom. :)
Nekem a cukrot a 24. hét környékére mondták. Én jövő kedden megyek. Itt nincs akkora jelentősége a pontos időpontnak.

meri
 
 

 
 

Autósülés megoldva: kapunk a barátnőméktől, így a legolcsóbb. :D Úgyhogy téma lezárva. Aztán ha már nagyobb, úgyis veszünk másikat!
Tegnap itt volt egy másik barátnőm is: olyan csini rucikat kaptam!!!!! Van egy alkalmi is: alig várom, hogy menjünk valahova színházba vagy ilyesmi!!!! :lol:

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, annyira kíváncsi vagyok már én is, hogy kislány, vagy kisfiú lesz e a drága :)

Gigi, merre vagy? minden oké? :roll:

Képzeljétek elöjött ma a fészekrakó ösztönöm, egész nap takarítottam, éééééés sütöttem csokis kalácsot... ami annyira jól sikerült, hogy megettem egy egész rudat, ráadásul még melegen :roll: Tudom, hogy nem szabad, de nem bírtam megállni. Azért van ám előnye az egyedüllétnek is, nem kell osztozni ilyeneken senkivel :mrgreen:
A másik pedig, éjjel alig aludtam valamit, annyira fáj a jobb bordámnál, mintha seb lenne ott, ég, meg feszül... mitől lehet?
Vendég
 


sziasztok :cry:

a gyerekem két hete keresztbe fekszik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Drukkoljatok, megyünk uh-ra!!!!!!

meri
 
 


meri,
drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :roll:
Vendég
 


Bianka! :D És mindene teljesen rendben van! Természetesen - mint mindig - most is nagyon szófogadó volt: csak annyit mutatott meg, hogy kiscsaj, aztán eltakarta az arcát, mutogatott, majd hasrafordult-nekünk háttal. :D Végül is, erre voltunk kíváncsiak. :lol: Ja, 63 deka. :D

meri
 
 


Megittam a cukroslöttyömet, indulok csapolásra. :lol: Remekül szórakozom. :lol:

meri
 
 


Meri:elhiszem, hogy jól vagy, ha már megmutatta magát a babó :lol: , mit neked csapolás ezek után!!!!! 8)
Bianka:nekem is tetszik ez a név!!!!!
Párod nem kenődött el, hogy nem Ricsike?????Lehet majd beleegyezik egy tesóba!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
örülök hogy jól elvagy :mrgreen: és gratulálok a kiscsajhoz :wink: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vagytok valami bőbeszédűek!!!!

Kaptam ma Várandós csomagot! :lol: :lol: :lol: Háááát... 1 pelus, 1 cumisüveg, 1 cumi. :lol:

Ja, rémálmaim vannak. :evil: Pénteken azt álmodtam, hogy egy hülye doki vizsgálat nélkül azt mondta cinikus vigyorral a fején, hogy még a hétvégén megszülök... Erre vasárnap tényleg... De lássatok csodát, egy gyönyörű babaméretű kiscsajt szültem! :D Lehet, elmegyek valami piszomókushoz a parámmal. :D

Gigi, mizujs a fekvéssel?

Anna, Márti????

meri
 
 


Anna:szorítok holnapra!!!!!!!!!!!! :wink: Majd jelentkezz!!!!!

Meri:várandós csomag :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi megvagyunk, lánykám ma már ment oviba, eddig itthon volt hallójáratgyulladással :? :( , nagyon megszenvedte szegény, amúgy náthásak vagyunk , más extra nincs!!!!
Kistesó nagyon mozgékony, imádom érte nagyon!!!!
Kb. 2 hét múlva megyek én is cukros lötyit inni, csak nálunk 2 napos ceremónia :evil: !!!
Neked mikor lesz meg az eredmény????

Gigi:de még fejre állhat nem?????????????

Úgy néz ki hordozót mi is kapunk kölcsön :lol: :lol: :lol: , nagyon örülök neki!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti! A múltkor már jobban volt Szoni, nem????
A cukros marhaság itt nálunk is két nap, de ezt a rendelőben csinálták. Holnap megyek dokihoz, addigra eredmény is lesz.

meri
 
 


Jaj, csajok, drukkoljatok ma nagyon!!!! Be vagyok tojva!!!!

Anna, te is ma mész, ugye?

meri
 
 


Meri:jobban volt, de utána megint fájt neki így csütörtöktől itthon dekkolt!!!!

Én drukkolok mindenkinek!!!! :wink: És miért vagy betojva??????A cukoreredmény miatt?????

Anna jelentekezz!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, dehogy a cukor miatta!!! A méhnyakam miatt!!! :D
Szó szerint idézem a dokinénimet, mármint amit a könyvembe írt: "3000 :)". Haláli. :lol: Sírni tudtam volna, úgy megnyugodtam!!!!! Úgyhogy jövő hét vége Nyirád Rallye!!!! Aztán pár nap apával kettesben!!!! Gyógyfürdő, mozi, stb... :lol: 8) :lol:

A cukrom 7,8. Picit magas. 3 hét múlva megnézzük zsömlével is. :) Kérdeztem, hogy ha bevallom a 2 kekszet is, amit megettem a lötty után, akkor is sok? :lol: Remekül vagyok!!!!!

meri
 
 


ANNA!!! Mire rádkattintottam, eltűntél! :cry: :cry: :cry:

meri
 
 


itt,
csajok,marci a legdrágább,legaranyosabb,legtündéribb,legszótfogadóbb,legjobban anya kedvébe járni akaró baba akivel valaha találkoztam :lol: :lol: :lol: annyira imádom és olyan hálás vagyok neki hogy ma hülyére vásároltuk magunkat neki :mrgreen: mert hogy fejjel lefelé várja a nagy utazást az én kis csiribirim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és körbe tudnám ölelni a világot olyan boldog vagyok :oops: :D
Vendég
 


elkiabáltam :cry: visszaült :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


:?: :?: :?: HOnnan tudod? :?: :?: :?:

Anna, merre vagy? :?: :?: :?:

meri
 
 


Meri:gratula a méhnyakadhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , nagyon örülök neki!!!!

Gigi:tegnap majdnem gratuláltam neked is :shock: :shock: :shock: , de mit bukfencezget a drágád????Beszélj az okos fejével!!!!! :lol: :lol: :wink: De még van helye nem?????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
másol és máshogy érzem mozogni.fent egyáltalán nem mozog és lent ahólyagomat használja dobbantónak :roll: és a fejével bemászik a bordám alá és zsibbad :? azt nagyon könnyen érzed ha egy baba faros.....teljesen más.....
Vendég
 


márti,
neked lemaradt :oops: legközelebb én csak akkor akarok gratulációt hallani ha marci megszületett 8) és elvileg egyre kevesebb a helye gyakorlatilag meg elég kell hogy legyen neki ha ilyen műveleteket bír még végrehajtani :shock: :? szvsz
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy kérdés miatt jöttem most :oops: Asszem kezd kijönni a nyákdugó, de nem biztos :roll: Nagydarab kocsonyás, tök tiszta cucc, és egyben volt :oops: Olvastam valahol viszont, h annak barnásnak kell lennie, és emiatt vagyok bizonytalan, mert nekem teljesen átlátszó. Ez az egyáltalán? :roll:
Egyébként még hozzátartozik, hogy péntek este óta olyan mensisen fáj a hasam... nem durván, de azért kellemetlen.
Vendég
 


Anna, én ehhez nem tudok hozzászólni!!! De bízom benne, hogy Gigit már felhívtad! ;) Gyere majd!!!

meri
 
 


Anna:én sem tudom, nekem a magzatvíz "szokott" elfolyni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Most megyek a dokimhoz, drukkoljatok nagyon lécci! :oops: Már hányingerem van, olyan ideges vagyok :roll:
Vendég
 


Anna:nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri, Márti! Nektek írom, hogy köszi a drukkot, velem minden ok, nem fogok még szülni :roll: de a baba betegségéről kicsit többet tudtam meg és hát... :cry: :cry: :cry: de én most is hiszem és érzem, hogy ugyanaz az erős, okos, szép, egészséges Gergőke lakik bent mint ahogy azt eddig is gondoltam!
Annyira nehéznek érzem a szívemet, annyira de annyira szeretem Őt!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy el vagyunk tűnve. :D

Anna, pihengessél, készülgessél, rendezgesd a dolgaitokat, álmodj szépeket és legyen ez az utolsó időszak a nyugalmas felkészülésé. A dolgokat megváltoztatni úgysem tudod, kár rajta rágódni.
Régi- újabban elfeledett- szokásomhoz híven, néhény idézet Neked!

"Ha sírsz amiatt, hogy lemegy a nap, a könnyeidtől nem fogod meglátni a csillagokat."

"Baljós előérzeteket át lehet és át kell hangolni félelem nélkül várakozó derűvé. E magatartás még az elkerülhetetlennek tűnőt is elhárítja, vagy irányától eltéríti, hogy lendületének csak az áramlata rezeg át rajtunk anélkül, hogy megsebezne."

"Néha nem a csodához,hanem magához a bizakodáshoz szükséges a legnagyobb hit."

"Uram, adj nyugalmat, hogy elfogadjam azt, amin nem tudok változtatni; bátorságot, hogy változtassak azon, amin tudok; és bölcsességet, hogy mindig különbséget tudjak tenni a kettő között." (Reinbold Niebuhr)

meri
 
 


Drága Anna!!!Tényleg próbálj pozitívan tekinteni a jövőbe, én nagyon szorítok nektek, hogy minden a lehető legjobban alakuljon!!!! :wink: Az máris jó hír, hogy a Gergő még nem készül kibújni!!!!! :lol: :wink: Sok sok puszi neked!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, csajok, én elköszönök! :lol: nektek is jó hétvégét!!! :D

meri
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? :roll:

Meri, még mindig nem értetek haza? Amúgy itt is köszi az idézeteket, tudod hogy hatással vannak rám! :)

Márti, Te is gyere és írj! Hogy vagytok? :)

Gigi, neked most nem írok mert mindennap beszélünk :)

Amúgy képzeljétek, vasárnap találkoztunk Gigivel :) :) :) Olyan szép pocakja van, jó volt látni nagyon! :)

Na Puszi mindenkinek, és írjatok!!! (látja mindenki, hogy már csak 23 napom van hátra? parázom rendesen :mrgreen: )
Vendég
 


Anna:én látom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi megvagyunk, ma megyek cukros lötyit inni, már a hűtőben figyel :? és már most farkas éhes vagyok!!!!!Aludni sem tudok, mert a kismanó valami futóversenyen vesz részt :mrgreen: !!!!!
Szóval ha nem jönnék:éhenhaltam!!!! :lol: :lol:
Szonikám ügyes ovis nagylány, ma lesz az első szülői!!!! :lol: :lol: Zsombi egy kisördög, tegnap az ablakban mászkált :shock: , szóval nem unatkozunk!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Márti!

Húúú szegénykém... :roll: Én is annyira megszenvedtem azzal a sz@rral... De Ti legalább otthon megihatjátok! Ilyenkor szegény babust is úgy sajnálom :roll:
Akkor tényleg nem unatkoztok :) Hmm szülői.. de mennék már én is :) És a pocilakó sokat mocorog? Nem tudjátok még mindig a nemét? :)

Légyszi Ti is drukkoljatok ma Giginek, hogy fejjel lefelé legyen Marcikája!!!!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk, csak tegnap sűrű napom volt.
Nagggyon-nagggyon jó volt a hétvége!!!!!! Szombaton hideg volt, de gyönyörű szép napsütéses idő! Apa mindig kérdezte, nem fázol?, bizti nem fázol?, mert annyit nem ér az egész. :D Olyan édi!!! Úúúúgy el vagyok kényeztetve!!! :lol:
A hétvége többi része meg... Megnéztük a L'ecsó-t, meg a Megy a gőzöst! A pancsolásról meg ne is beszéljünk!!! Biuska is élvezte! :lol: Szóval fel vagyok töltődve... :D

Sokat gondolok ám rátok mindig. Én is ezt akartam kérdezni, Márti, hogy nem tudjuk még, hogy melyik oldalt fogja erősíteni a kis picurka? Mikor lesz eredménye a cukros bizének?
Apropó cukor: két csokis palacsintában is van annyi szénhidrát, mint a zsömle-tejben? Mert utána mérve 5,0 volt a cukrom. :D

Anna, te meg aztán végképp sokat jársz a fejemben! Neked tényleg nincs már sok. Hogy viseled?

Gigi meg remélem azért benéz, hogy mizujs!!! :lol:

Ildiről ti sem tudtok semmit??? Nagyon eltűnt... :(

Átnézegettem, mi mindent szedtünk össze eddig: úgy tűnik, már csak a kád hiányzik. :) Na meg az utazóágy, de az nem olyan fontos meg sürgős. :) Úúúúgy babáznék már!!!!

meri
 
 


Ezt már láttátok?

A "kismama bérlet" lényege, hogy a gyermekét otthon nevelő szülő
ugyanolyan kedvezményes bérletet kaphasson a BKV járatain, mint a tanulók és a nyugdíjasok. Ez a konstrukció a munka helyett GYES-en vagy más jövedelempótló támogatáson levő szülő helyzetét könnyítené meg, ugyanis a gyermek után járó
támogatások összege jóval alacsonyabb a munkából szerezhető jövedelmeknél.

A dolog lényege pedig, hogy a Fővárosi Közgyűlés június végén végre EGYHANGÚLAG elfogadta a tervet, így már csak a GKM-ben kell átvinni!!! Ehhez sokak támogatása szükséges. Kérem, aki csak teheti minden fórumon hirdesse!

A petíciót a következő oldalon lehet aláírni:
www.kismamaberlet.hu

meri
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!!!!

Az éhgyomori cukrom tegnap 4 lett, a terhelt majd holnap kiderül!!!!
Nem voltunk mostanában UH-on szerintem a 30-dik hét körül lesz a következő, addig lehet fogadásokat kötni, szerintem "lyány" lesz!!!!! :wink:

Meri:örülök, hogy jól éreztétek magatokat, remélem helyettem is pihiztél!!!!!! :wink:

Anna:én nem itthon ittam meg, vinni kellett csak mondta a szúrkálós néni, hogy keverjem be, tegyek bele citromot, végülis olyan volt mint 1 túlcukrozott limonádé!!!!! :wink: De az éhezést nehezen viseltük, kistesó is annyit mocorgott, hogy csuda gondolom rángatta a köldökzsinórt, hogy kaját, kaját kérek!!!!! :wink:

Gigi:szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Anna, Gigi:jesszusom mindjárt szültök, nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

LÁnyok, én nem tudom, mi van, de akkora felfordulás van körülöttünk... Mintha az egész világ ki akarna fordulni önmagából... Én meg csak kapkodom a fejem... :cry: Jaj, de nehéz túljutni az ilyen időszakokon! Jelen állapotomban meg többszörösen megerőltetőnek érzem. :cry: :cry: :cry:

Mizu fekvéssel, cukorral? Anna?

meri
 
 


Éhgyomori:4.7 terhelt 5.8!!!!

Gigi:milyen pózban van a drágád???????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Meri mi a baj? :roll: mit jelent az hogy felfordulás van? Apa pedig nagyon aranyos lehetett :)

Márti! Szuper lett akkor! de örülök! :) Ja, és ha már fogadás, akkor sztem is lány lesz :)

Köszi a kérdést, én tök jól vagyok! Nem tudom, h vihar elötti csend e, de egyáltalán nem fáj semmim, tök sok energiám van, és már NAGYON-NAGYON várom, hogy babázhassak :)
Viszont tegnap este azt hittem rosszul látok... a bal bokám eltünt :shock: A jobbal semmi gond nincs, én meg a hipochoder fejemmel egyből összefüggésbe hoztam a szivemmel :roll: Nyugtassatok meg, hogy nem amiatt dagad csak a bal. Amúgy a kezemen semmi nincs, és a vérnyomásom is jó.

Dobok egy képet a hasamról! ÓRIÁSI :)

Kép
Vendég
 


Anna: :shock: :shock: :shock: :shock: nem semmi pocak!!!!! :lol: :lol: :lol: Már csak 3 hét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tök jó!!!!
Szerintem örülj, hogy a másik bokád még megvan!!!!! :mrgreen: Ez így a vége felé normális, én a Zsombi születése után vizesedtem, de nagyon!!!!!! :shock: Előtte nem annyira!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, gratula a cukorhoz!

Anna, te meg nagyon csini vagy!!! De ezt már mondtam. :)

Ja, akit érdekel: Ildi jól van, csak nem babanetez. :D Öcsikéjük lesz!

meri
 
 


Jaj köszönöm szépen! Azért az enyhe túlzás hogy csini :oops: :lol:

De jó, h minden rendben van Ildiékkel is :) és hogy öcsike lesz :) Hányadik hétben is van?

Szerintetek normális az hogy nem tudom megkülönböztetni, keményedik e a hasam, vagy csak a baba feszít?! Mert tényleg nem tudom néha :oops:
Vendég
 


Anna:szerintem normális, Szoninál én is utólag jöttem rá, hogy voltak joslófájásaim!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha beindul a dolog, ne aggódj észre fogod venni!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Anna, szó szerint azt akartam írni, amit Márti! :D És igenis csini vagy, nagyon tetszik az a kép, amit mutattál. Tudod, a fejes... :D

De mi van Gigivel???????

meri
 
 


Helló!

Meri, annyira aranyos vagy :oops: köszönöm mégegyszer! :)

Gondoltam megírom, hogy voltam ma reggel ctg-n, meg vérvételen, meg levettek végre kenetet, amire az én dokim nem volt képes :evil: Néztek vizeletet is. Komolyan mondom, a köv. babánál nem fogadok semmilyen orvost, hanem a területi terhesgondozóba fogok járni, mert itt legalább tényleg mindent egy helyen megcsinálnak, és nem kell 20 felé rohangálni (ja és egy fillérembe nem kerül) :evil:
A doki is aki levette a kenetet, tök rendes volt!
Amúgy a ctg teljesen rendben volt ráírták a leletre, hogy folyamatosan mozog a baba :) , mutatott méhösszehúzódásokat is, kérdezte is a nő, hogy most érzi, h keményedik a pocak? mondom: nem! :) Ja, és C2000 a méhnyak :roll:

Ti hogy vagytok? Állítólag jön egy nagy front :)
Vendég
 


Húúú, Anna!!! Hogy te már itt tartasz! :) Ficánka-baba. :D
2000? Neked a múltkor nem azt mondta a doki, hogy nyitva a méhszáj??? Bezáródott? Az, hogy rövidül, nem baj... Lassan szülni fogsz! :)

meri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: