Új privát üzeneted érkezett!

Krisszie!

Kitartas, olvastam, hogy ez most jarvany....
Tegnap kerdeztem is a gyerekdokinkat, hogy tamogatja-e a baranyhimlo oltast, mondta, hogy osszetett a dolog, de mivel en meg nem voltam es terhes vagyok es raadasul mate bolcsis, igy szerinte a mi esetunkben mindenkepp!
Majd meselj, hogy milyen utemben gyulnek a pottyok es hogy viseli Dorka!

zsofi
sofia
 
 


Zsofi,
volt itt a védőnő Ő is mesélte az ovikban járvány van, nem tudom hol kapta el Dorka bár a házbeli összes gyerekkel bandázottKép

Az 5 mellé van még 2 kicsi. A védőnő szerint most fog bedurvulni és sok leszKép

Szóval sztem is kérd a baris oltást, tuti gáz sztem, pedig ez még az eleje. A régi pöttyök nagyon csúnyák, nagy sebesek. Mentolos hintőport írt ki rá a doki. Ja és nem lehet fürdeni, pedig Dorka azt úúúgy imádja és az uszinak is annyi vagy 2 hétreKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Csupa rossz hírek mindenkitől.

Andi,
kedves druszánk, hogy van? Remélem már jobban vagytok.Még azt elfelejtettem írni, bár biztos tudod, hogy sok folyadékot kell inni.Cukrot addig míg a hasmenés tart nem lehet tenni a teába.(ha használsz egyáltalán)

Sajna Mi is megjártuk ma az orvost, és gyógyszert is kaptunk.Alig aludtunk valamit az éjszaka annyira köhögött Bogi.Reggelre már folyott az orra is, meg köhögés közben egy csomó slájmot hányt ki szegényem.Jól elkaptuk valahonnét.
Nálatok hogyan tudnak aludni a manók ilyenkor?
Babakocsiba töltöttük a fél éjszakát, félig függőleges helyzetben.Ha lefekszik rögtön tele az orra.Ma már sírtam egy jót magamban.Olyan tehetetlennek érzem magam ilyenkor.

Krissz,
szegénykéim, nem lesz könnyű hetetek nektek sem.Mi már kétszer voltunk a bari árnyékában(ismerős gyerekek által), de nem kaptuk el.
a dokitok nem írt fel fenisztilt? Bár lehet, hogy ahhoz még kicsi a Dorka.Itt a lépcsőházban egy ötéves kislány volt baris, és Ő a viszketésre kapott, de nem a krémet, hanem valami szirupot, vagy gyógyszert ebben nem vagyok biztos.
Kriszti,
sziasztok újra itthol.Örölük, hogy jól éreztétek magatokat......

Mennem kell kiscsajom sirdogál....

Ági
kamagi
 
 

 
 

Sziasztok!

Krisz! Szegény Dorka! De legalább hamar túlestek rajta! Hogy néz ki egy ilyen pötty? És lázas is hozzá Dorka? A fürcsi probléma teljesen megszűnt már a hazaérkezésünk estéjén, visszatért a régi vígan lubickolós babám Kép. Tényleg, végül elektromos orrszívót vettetek?

Ági! Gyógyulgassatok ti is! Szabolcsnak szinte minden nátha köhögésbe csap át, de én már rutinos vagyok. Mindig van itthon Stodal szirup, ami egy homeopátiás szer, és száraz és hurutos köhögésre is jó. Előtte is mindig volt Paxirasol, és Sinecod is, mert ki tudja, melyik kell, így még azelőtt tudtam adni neki, hogy a dokihoz mentünk volna, és így elég hamar enyhült. Ezt a Stodalt nyugodtabb szívvel adom, mint a másik kettőt, és segít ám! A váladékhányást meg orrszívással lehet csökkenteni, mert a java az orrából kerül oda...

Zsófi! Vigyázz magatokra! Szerintem is adasd be az oltást!!!!

Kriszti! Üdv itthon! Most megtudtam nyitni a táblát! Köszi a dicséretet, majd átadom Szabolcsnak! Képek készültek Erdélyben? És hogy érezte magát a druszám Kép? Nem semmi a sógornőd... Jobban van a kicsi már? És ti is gyógyultok?

Andi! Ti is gyógyultok már? Ha kész lesz a víz alatti kép, tedd fel rögtön!

Mi jól vagyunk, Szabolcs kopp-kopp-kopp, nem beteg, nem tudom, mikor adassam be azt a fránya oltást. Pénteken ugyanis sokgyerekes programunk lesz - mindjárt leírom, mi, hátha érdekel benneteket is -, és ha pénteken beadatom, lehet, hogy ott összeszed valamit a legyengült immunrendszere. Viszont ha nem adatom be, akkor is összeszedhet valamit, akkor meg csak két hét múlva olthatják...

A program: tagja vagyok egy egyesületnek, aminek TAVASZ (Tegyünk A Világért - Anyák Szövetsége) a neve. (Krisz tudja mi ez, mert a megalakulását ő is nyomon követte a neten, de még debreceni szekciónk nincs Kép) Év végén alakultunk, és a cél a környezetünk, a világ élhetőbbé tétele, persze eleinte csak kis lépésekben. Havonta egyszer találkozunk, közben neten tartjuk a kapcsolatot. Az ehavi találkozó ezen a héten pénteken lesz, és egy gyermekvédelemmel foglalkozó fiatal jogász lány lesz a vendégünk, vele fogunk beszélgetni a munkájáról, a gyámhatóság tevékenységi köréről, ilyesmikről.
Bemásolom a meghívó szövegét, abban minden infó benne van Kép.

"Egyesületünk minden hónap második péntekén nyilvános összejövetelt tart, amelyre mindenkit szeretettel várunk.
Legközelebb 2005. február 11-én, pénteken 15 órakor találkozunk, a Dési Huber István Műdési Házban. Címe: 1098 Budapest, Toronyház u. 17/b.

Vendégünk lesz egy gyermekvédelemmel foglalkozó szakember, akivel a munkájáról és a gyermekvédelem hazai helyzetéről beszélgetünk.

Emellett természetesen a TAVASZ-t érintő egyéb témák is szóba kerülnek, illetve teljesen kötetlen beszélgetésre is lesz lehetőség.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Gyereket, családtagot, barátokat lehet hozni."

Szóval gyertek, nagyon klassz lesz!
Fulescsacsi
 


Eszter Kép, ha jobban szereted a Fülescsacsit, szólj!
Ti szerveztétek a tüntetést is, ugye?
Hallottam Rólatok és asszem ovastam is azt a topicot. Hol lehet olvasni Benneteket?
A kisrókával arra céloztam, hogy kétszer hány a lányom az úton.
Én is Stodal-tól jöttem helyre, viszont nem mertem adni Eszternek, mert az adagolást csak 5 éves kor felett írja. Te vagy a 3., aki kisgyereknek adja az ismerősök között. Ez jó, én a Rhinathiol helyett lehet, h csak ezt fogom adni. Mennyit adtál 1szerre?
Szerintem nem gond, ha később adatod be a védőoltást, a lényeg, hogy betöltse a 15. hónapot. Pont ma beszéltem erről a háziovossal.
Képeket készítettünk, nekünk nincs digi gépünk. Sima gépünk van, előhíváskor mindig ráíratjuk cédére is a képeket. Amik nagyon szuperek Kép.
Ide nem tudok feltenni, mert béna a képnézőnk és nem lehet vele "kicsinyíteni".
Majd albumot akarok újat nyitni és oda teszek. Lehet, hogy nyitok egy erdélyi képeset.

Nem akartam beadatni a bárányhimlő elleni oltást, de ha Eszter nem kapja el addig, amíg tesó nem fogan meg, akkor muszáj lesz.

Gyógyulást a Mazsoláknak!

Eszter is köhög, ma mindössze fél órányit aludt a 4 helyett, annyira köhögött. A drnő mondta, h piros a torka, vírusos, ha lázas lenne, adjunk neki antigyogyót. Írt fel receptet, majd kiváltjuk, ha kell.
A takony nagyon tekeri az orrát, de még nem vészes. Csak könnyezik a szeme tőle.

Ahhoz képest nincs vész, ám szinte csak szopi van. Nem akar nagyon enni semmit.

Ági,
próbáld meg, hogy párnát teszel Bogi feje alá. Mi is így csináluk, a gond akkor van, amikor lefordul róla.
Most majd a matrac alá tesszük.

Zsuzsi, Enci,
hová tűntetek?

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Az utat leszámítva azért jól érezte magát? Kép (értettem a kisrókát...) Stodal: én megkérdeztem két-három patikust - sajnos a mi gyerekdokink nem homeos -, és mind azt mondta, hogy nyugodtan adjak Szabolcsnak. Egy kiskanállal szoktam - nem is tudom, milyen az a kanál, mert ez egy műanyag gyerekkanál, nagyobb, mint a kávés, és kisebb, mint a teás - csak műanyag kanálba szabad tenni, vagy fába. Naponta háromszor kapott eddig, iletve talán egy napig négyszer, amikor még durvábban köhögött. Mi ezen a piros torkos, köhögős, lázas víruson éppen túl vagyunk pár hete, bár én még azóta is sűrűn fújom az orrom...

Viszont úgy tűnik, kiderült, miért olyan nyűgös a gyerekem, vagy három-négy napja: a felső szemfogai helyén teljesen fehér az ínye. Már egyszer volt ilyen, de akkor "visszavonultak", elmúlt a duzzanat, és a rágók hamarabb jöttek. De most lehet, hogy tizennégy fogúak leszünk? Amúgy a négy rágója, és az alsó kettesek, amik karácsony tájban, meg januárban jöttek ki, már szinte teljesen kint vannak.

Tavasz: van egy készülő oldalunk, egyelőre csak a fórum működik, www.tavasz.org/forum

Itt a nyílt fórumunkat találjátok, ahol programokról, terveinkről lehet olvasni. De ha valakit tüzetesebben érdekel a dolog, akkor egyrészt jöjjön el pénteken, vagy ha nem tud - mert Szegedről nyilván nem lehet csak úgy felugrani -, akkor írjatok mélt, és árasszatok el kérdésekkel. Amúgy a Programok, ajánlatok topikban (a Keres-kínálban van), nyitottunk most egy témát, ott is lehet kérdezni, de legegyszerűbb a saját oldalunk fórumán.
Fulescsacsi
 


Eszter,
majd küldök mélt és kifejtem a dolgokat, hogy érezte magát a csajszim...

Köszi az infót a Stodalról.
Megkérdeztem a gyerekorvost is, azt mondta, ha nincs beleírva, h 5 éves kor alatt, akkor inkább ne. Szerencsére ő nincs ellene, sőt. Az Echinacea betegség alatti adagolását le is írta nekem.
Végülis az sincs beleírva, hogy a szoptatás alatt lehet-e alkalmazni. Ill. annyi, h nem végeztek kísérletet.
Az íze viszont... Nem tudom, mik vannak benne, de ennyire feltuningolni az édes ízt. Nagyon gáz Kép.
Most akkor abbahagyjam a Rhinathiolt?
Én is fújom még az orrom keményen, de az a borzalmas köhögés elmúlt szerencsére.
Nagyon sajnálom Esztert a köhögés miatt, már frászban van, ha lefekszik. Pedig még csak 2 napja.

Sajna nem tudunk felmenni Pestre. Köszi a linket, majd megnézem mindjárt.

Többiek?

Jó éjt,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Betegeknek minél előbbi gyógyulást

Kriszti
Múltkor szines betükröl mlnden átment érthetően?

Tegnap voltunk megint Tücsökzenén most már jobban tetszet Fancsinak.
Ma meg a tizenőthónapos oltáson voltunk pici sirás volt csak
remélem semmi láz nem lesz
egybként 82cm és 10,36kgKép.


Zsófi
azt hiszem te irtad ,hogy jártatok a Pólusba úszni milyen a hely én is szeretném Fancsit elvinni valahova úszni?

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Dorka jól van csak egyre szaporodnak a pöttyökKép
A doki mentolos hintőport és calciumot írt fel és no fürcsiKép
szerencsére nem lázas és teljesen jól van, sajnos nem lehet lemenni sétálni így majd kicsattan az energiától, kicsi duracell nyusziként rohangál a lakásbanKép

Fcs,
csaknem megelőztök fogilagKép hajrá szemfogacskákKép
Én is azt hittem hogy jön Dorkának de még be sincs dagadva, viszont piszkálja és nyáltengerKép

Csajok,
gyerkőcöknek milyen vitamint????

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz:
www.baranyhimlo.hu
jobbulást és kitartást!
Én adok: Polivitaplex Junior-t és Cebion cseppeket.

Zsuzsi,
minden átjött, majd átnézem valamikor. Köszi

Elkészítettem a 2. albumunkat:

http://babanet.hu/album/main.php?album=4741

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Szuszoka!

A babauszas vegett a Polust nagyon tudom ajanlani, korok alapjan beosztjak a manokat, de kb. 6-8 csoport van egy nap es lehet kerni, hogy te melyikbe szertnel jarni, mert a gyerek epp ugy eszik-alszik, stb.Mi eloszor egy 13-kor kezdodo csoportba jartunk, aztan amikor attert Mate a napi 1x-i alvasra, akkor 3-kor kezdodobe mentunk at.Van kb. 20 pelenkazo asztal ahol atoltoztetheted es jo meleg van, s ami szerintem a csucs, hogy van babaszauna is, s az uszas utan ott kejelegnek a babak a kellemes melegben es szaritkoznak az anyukak oleben meg, nagyon jo!!!
Ha erdekel, megtudom adni az oktatok telefonszamat, ez a POlus Hotelben van, ahogy a Szentmihalyirol lekanyarodunk, a Mc'D. mellett!

Zsofi
sofia
 
 


Sziasztok!

Csajok! Amikor Szabolcs többször egymás után volt beteg, mi is akartunk venni valamilyen multivitamint, mert ráadásul akkor éppen gyümisztrájkot is tartott. De a gyógyszerész azt mondta, hogy a babák kb. kétéves korukig tanulják meg feldolgozni az élelmiszerekben található vitaminokat, ásványi anyagokat, a multivitamin adásával ezt a folyamatot elrontjuk. Cebiont mi is adunk, kb. kétnaponta Béres cseppet - az mondjuk nem vitamin -, és persze a Vigantolt. A többit inkább a kajában. Sok-sok zöldség, gyümölcs, tejtermék...

Kriszti! Már a másik albumotokat is megkuksiztam, gyönyörű Esztered van!!!!!!!!!!! Nagyon illik rá a neve.
Fulescsacsi
 


Jó reggelt!

Kriszti
tők édik a képek

Zsófi
köszi az infot és élnék a telefonszámokkal ezt jó lenne kiprobálni

Vitamin
mi is cebiont szedünk nekünk azt mondta a doki néni ,hogy ennyi elég még neki

raktam fel én is két-két képet az albumomba a gyerekekről.
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Kész lett az albumunk!
http://babanet.hu/album/main.php?album=4513
Majd jövök!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megnéztem az összes gyerkőcöt, hát tündériek. Csupa szépséges gyermek anyucija ír ebbe a topikbaKépKép

Gyerkőc délialszik éppenKép
Dokinéni tanácsolta, hogy barihimlő alatt és után kapjon a gyerkőc + vitamint, mert ez nagyon lenyomja az immunrendszerét szóval Vitacolant ajánlott, holnaptól kipróbáljukKép

A polivitaplex junior is folyékony?

Amúgy persze egyetértek Fcs-vel és nem akartam vitaminozni a gyerkőcöt de most muszáj lesz.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz,
a polivitaplex junior is folyékony, olyan az íze, mint anno a jaffa szörpé Kép. Nekm ízlik, Eszternek kevésbé.
Semmi édeset nem szeret: Rhinathiol, Panadol, Polivitaplex junior...
Vettem tegnap Danoninót: körtés-őszis asszem. első falat.. majdnem hányt tőle. Mondtam, ln nem tudom, mit adja ennek a lánynak, semmi nem kell (a danonínót már kínomban adta, hátha... de nem Kép).

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


sziasztok!

megvagyunk még,de tiszta rohanásd az élet. megkezdődött a suli és a szakdolgozat a nyakamon. most abba bele kell huznom nagyon .vizsgálatokat kell végeznem. ezért nem vagyok mert azt a két orát amit alszik Flora azt ezzel töltöm. de este majd irok többet. és probálok utána olvasni is a dolgokanKép

sziasztok
megyek bekapok vmit
hát már nagyon nem bánnám ha junius lenne és kezembe lenne a diploma. ez a félév nem lesz vmi könnyüKépKép

enci
renci
 
 


sziasztok!

Szerencsére kiscsibe jobban van már. A nátha szinte teljesen elmúlt, a hasmenés is javulófélben. Kedden volt a legrosszabb, 10-11 pelust használt el egy nap, + 4 váltás ruhát. A Pampers nem bírta az eröltetett menetet. Kép Tegnap már csak 2x volt, ma eddig még csak 1x, de már nem is híg. Kép Szóval van remény. Holnap kell visszamennünk a doktornénihez, remélem minden rendben lesz. Amúgy egy Smecta nevű port írt fel a hasmenésre, és úgy látszik be is vált. Elég volt két zacskó a 10-ből. Többet nem is fogok adni már, nehogy átessünk a ló túloldalára. A náthára meg nem is kellett semmit szednie. Kép

Többi beteg hogy van? Remélem ti is javulgattok!

Én is megnéztem az Eszterről készült képeket, csuda aranyos kis manó! És igazi nő! Kép

Fcs! Ez a Tavasz - dolog nagyon érdekesnek tűnik. Ha lesz időm biztos utána fogok olvasni, mert érdekel. Sajnos holnap nem érünk rá elmenni, mert lánykámat dokihoz vissza, meg nekem is holnap lesz a nődokibácsim. Kép

A fogakról annyit, hogy nagyon fehér a lány ínye, de nagyon nehezen bújik a foga, gondolom a "nagy" rágófog meg méginkább. Irigylem a könnyen fogzókat! Kép

Képzeljétek, úgy néz ki már nem lesz szopizás. Ma kínáltam Bogának a cicit, de egyszerűen csak megharapott. Viszont rettentően bújós, anyás. Még az apjához se nagyon akar menni, ha ott vagyok. Ez néha elég rossz, de végülis most van itt az ideje. Később még biztos vissza is fogom sírni ezt az időszakot.

No, megyünk vásárolni. Üdv mindenkinek!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Nagy a csend Kép!

Eszter sztem most van a csúcson - már ami a bengát illeti. Alig tudja kinyitni a szemét, annyira taknyos. Láz szerencsére nincs, antibio nem kell.

Enci,
kitartás!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Mi is beszállunk a köhögősök közé...

Nem a talin kaptuk el tegnap, amikor megérkeztünk köhögött egyet-kettőt, én meg szurkoltam, hogy ne legyen belőle semmi... Aztán éjjel megint az a kis rekedt hangocska... De nincs láza, és jó a kedve. Nagyon jól érezte magát tegnap is. Lassan mintha mutatna valami jeleket, hogy érdekli a többi gyerek, de legalábbis nem menekül sikítva Kép. Elkzedtük a Stodalt rögtön, remélem, nem lesz belőle semmi komolyabb, és főleg szerdára teljesen meggyógyul...

Hogy vagytok?
Fulescsacsi
 


Hahó betegek, s gyógyultak!

Hogy vagytok? Ági hová tűntél? Bogid hogy van?
Zsuzsi és Zsófi mizújs?
Mi jól vagyunk. (kop-kop-kop)
Fcs! Hát neked se lehet egyszerű a gyermeked. Volt már olyan, hogy sikítva menekült?

üdv, Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi! Szabolcs kisebb korábban kifejezetten félt a többi babától... A felnőttektől nem mindig, sőt, volt, aki elsőre bejött neki. De a gyerekektől félt, rögtön üvöltött, ha a közelébe ment egy, korra való tekintet nélkül...
Fulescsacsi
 


Andi,
megnéztem az albutokat, Boga nagyon édes! A születés kép különösen gyönyörű Kép.

Fcs,
köszi a dicséretet Kép.
Hogy van a Fiad?

Eszternek ma zöldes lett az orrváladéka, ezért kiváltottuk a receptet és elkezdtük az antigyogyót.
Nem örülök neki, 2 hónap alatt ez a 3. kúra Kép.
Egyre pocsékabbul volt szegénykém, tegnap már a szemét sem tudta kinyitni, annyira tekerte az orrát a nátha.
Szerencsére láza nincs, a köhögés is alábbhagyott (Stodal), csak az orrfolyás annyira durva volt...
Hogy jártam???
Tegnap délután fél 6 körül szopott, este nem nagyon akart, majd hajnal fél 5 körül felsírt. Átrohantam érte és már cuppantottam is a cicre, mert be volt durranva, mint állat. Jóllakott az egyikből, megfordult és már aludt is.
Reggel nem is akart szopizni, így fejtem. Basszus, 14 hónapja szoptatok és fejnem kellett. Egész nap nem kellett a cici ma sem, megint szúr, feszül... Ha most sem eszik (alszik még), kénytelen leszek fejni megint.
Annyira be van dugulva az orra, h nem kap levegőt közben.

Remélem, alakul holnapra.
Tiszta vörös a szeme körül.

További jó 7végét!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Még megvagyunk, de az egész család leépült.
Én három napja nyomom az ágyat, még soha nem voltam ennyire sz...l.
Sajna Bogimmal is voltak gondok, szerda este maszek dokihoz kellett vinnünk, mert annyira köhögött, hogy azt hittem, megfullad.Sajna hangszálgyulladásunk van(nekem is)ami Bogikánál kruppos köhögéshez hasonló köhögést válltott ki.Három napig kapott injekciót, most meg szirupot kell adni neki.Ő már szerencsére jobban van, de éjszakákon keresztül nem aludtunk.Még semelyikönk nem volt ennyire beteg.
Gyors végigolvasásban láttam, hogy sok picur beteg mindenkinek gyors gyógyulást, ígérem jövök, de most dölök vissza az ágyba.

Ági
kamagi
 
 


Ági,
sajnálom, hogy így lebetegedtetek Kép, jobbulást Nektek és gyógypuszit Boginak+++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Vigyázz magadra mostmár, ne legyél még betegebb. Milyen gogyót szedsz?
Pihenj sokat, hogy legyen erőd meggyógyulni.



Eszter is köhög még mindig, ma hasmenése is volt, meg kiöklendezte a nyákot (bocs) szegénykém.
Holnap hívom az orvost (így beszéltük meg). Szerencsére javul, de az orrát még mindig szívni kell.

Többiek?
Merre van mindenki elveszve?

Kriszti

Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Remélem jobban vagytok, kis és nagy betegek! Ezek szerint mi még elég jól megúsztuk a betegséget. Mi már teljesen jól vagyunk, csak azt a bő fél kilót kéne Boga visszaszedje, ami most 1-2 hét alatt lement róla. Tök ijesztő, hogy a 9,5kg-jából lefogyott 0,5kg-t!

Jobbulást nektek!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gyógyulófélben vagyunk már(megmaradunk hi).
Du.-án megyünk vissza a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond Bogira, mert még egy kicsit köhög.
Én úgy kb.tizen x éve nem voltam orvosnál, de most el kellett, hogy menjek mert dögrováson voltam.Még valami óriási méretű antibiotikum tablettát is kaptam,meg köptetőt.Azt hittem a tüdőmet is kiköhögöm olyan rohamaim voltak.De már javulok, mert már végigtakarítottam ma a lakást.

Kriszti,
Esztered, még folyik az orra? Szopi?
Bogim sem eszik valami fényesen.Viszont rengeteget iszik, nem tudom nem-e e miatt nem eszik rendesen.(ezt jól megmondtam)

Nálatok mennyit isznak a babók? És az italuk elérhető közelségben van, vagy Ti kínálgatjátok Őket?

Krisz,
Dorka pöttyei? Meg tudja állni szegénykém, hogy ne vakargassa?

Fülescs,
rendes felnőtt Bérest adtok Szabolcsnak?
Lehet, hogy adnék Boginak is, mert az étvágyjavító is.Legalábbis a felnőtteknél biztos.Ezt egyébként doki javasolta?
Ti, hogy vagytok? Köhögtök még.

Andi,
remélem Bogi már tünetmentes.

Zsófi,
Hogy vagytok? Oltás? Pocibaba?

Zsuzsi,Brigi csak nem Ti is betegeskedtek?

A dokinkkal tegnap összefutottunk a bölcsinél, és mondta, hogy aznap 65 kis betege volt a három órás rendelése alatt.Okok:hányás, hasmenés, légúti problémák, sajna tüdőgyuszis gyerekek is, meg hat bárányhimlős.Olyan szomorú, hogy ennyi fránya vírus leselkedik a babáinkra.
Na nem akarok kedvet rontani....húzok is.
Valaki írjon valami vidámat is.

Ági.

Megyek pótolom a képek nézegetését.
kamagi
 
 


Sziasztok!
Voltam ugye dokinal, 13. heten vagyok es minden ok, majd legkozelebb AFP lesz.Ma adtam le a meloban az adojovairas miatt az igazolast, hogy betoltotte a magzat a 91. napot, lassan megmondom itt benn is, de felek a cirkusztol, hisz november ota dolgozom ujra CSAK.Mindegy, ez van!
JOvo heten megyunk Mateval a 15. havi oltasra es utana heten a baranyhimlo ellenire, szep lesz, plane, hogy a parom Berlinbe utazik kikuldetesre.
Remelem mindenki javulgat es lassan jon a tavasz es a napsutes, en ugy varom mar!

Szep napot!
sofia
 
 


Halli Nektek!

Ma reggelre Emberem azt mondta, ő biz' elmegy orvoshoz, mert kegyetlenül érzi magát. Ki is írta, zörög odabenn. Úgyhogy most együtt egész héten a Családunk Kép. Azt sem tudom, melyikük igényét elégítsem ki Kép. Elég vad gyogyókat kapott, káprázik a szem is tőle.

Ági,
ez igazán remek hír, hogy jobban vagytok. Azért óvatosan a takarítással még Kép.
A kaja Eszternél alakulgat. Minden antibiotikummal adom a proexint Neki. Tegnap kezdtem (szombaton kellett volna) és jelenetős változás történt. Este főztem száraztésztát (durum), azt adtam Neki, nagyon komázta. Csupaszon Kép.
Szopi - szerencsére már nem csüng rajta - ki tudom váltani rendes kajával - ebből is látszik, hogy javul.
Szerencsére ma már csak egyszer kellett orrot szívni. Köhögés akkor, ha iszik. Szóval... Megmaradunk Kép.

Ivás:
szerintem jó, hogy Bogid sokat iszik. A drnőnk is kérdezte, eszik-iszik-e. Mondtam, hogy inkább iszik, mondta, hogy az a jó, fontos a sok folyadék (mossa le a trutyit a torokról).
Én kínálom folyadékkal (betegség alatt hárs-kamillatea keveréke - ízesítetlenül), de ha szomjas, akkor szól: rámutat a poharára Kép.

Andi,
ez a fogyás nem jó hír.
Eszik rendesen Boga?

Zsófi,
sztem csak a főnöködnek mondd, el, később úgyis rákérdeznek, ha már látszik Rajtad a Babó Kép.

Sokat gondolkoztam a bárányhimlő elleni oltáson és arra jutottam, hogy nem adatom be Eszternek.
Én voltam, a Zuram volt... Gond nem lehet, ha jön a Tesó.

Délben voltunk szánkózni, nagyon klassz volt. Hajnal óta ömlik a hó (én imádom), remélem, fog még esni egy darabig.

Zsuzsi, Többiek!
eltűntetek nagyon!

Jobbulást a Betegeknek!

Kriszti

Ui,
még jó, hogy WordPadon írtam meg, mert elszállt az egész Kép. Most beillesztettem újra.

Nálatok milyen az idő?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

AZAZ IGAZSÁG ,HOGY AZ UTOBBI IDŐBEN CSAK OLVASGATAM ,HOGY MIT IRTOK ÉN NAGYON LUSTA VOLTAM AHOZ ,HOGY IRJAK DE MOST MÁR ÖSSZE SZEDEM MAGAM.

Hála a jó istenek nálam mind a két gyerek egészséges,
Fancsinak semm volt semmi baja az oltás után.

Egy két gyerköc szépen lebetegedet de láttom lassan javulgatnak ,
jobbulást nekik!

Ma voltunk megint Tücsökzenén most már egészen tetszet Fancsinak mondjuk csak úgy van el ,hogy ülünk a padon többiek a földön ülnek ja és minden babához oda ment az elején és mindegyiket megsimogata.
Andi ti voltatok már Tücsökzenén?

Voltunk apával szombaton kikapcsolodni megnéztük a Sorstalanságot hát kemény film volt de örülők neki ,hogy megnéztük de legközelebb azért valami jó vigjátékra megyünk kikapcsolodni.

Nálunk napközben csak inkább havas eső volt de most már egy órája elkezdet szakadni a hó tők jó én örülők neki ja vasárnap voltunk a gyerekekkel fent a Norma Fánál tők sokan voltak sielte meg szánkoztak.

Na jó most már lelővőm magam

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Andi!

Köszi az invitálást! Rendes tőled! Kép
"Alattatok" tényleg nagyon nem megy az eszmecsere.

Egy kicsit olvasgattalak benneteket, nagyon aranyosak a gyerkők!

Ha lehet akkor majd jövök én is, de egyelőre csak olvasok, hogy képben legyek! Persze csak ha a többiek is beleegyeznek!

Rólunk egy mondat:

Két csemetém, Kittike, 6 éves lesz márciusban és Peti, 1 éves volt január 12-én.
Kép a profilomban, meg az Albumban, a B-nél a Böjte Kitti és Petyka című.

Minden betegnek gyors gyógyulást kívánok!
Kép
Andi
andi68
 
 


Szisztok!

Na végre! Ezt már jobban szeretem, ha hallok rólatok! Örülök, hogy Ti is gyógyulgattok! Tessék folytatni ezt a javuló tendenciát! Kép

Ági! Ivás: Boga kb 7-8dl-t iszik meg naponta, főleg teát, de vizet vagy gyümölcslét is szoktam adni neki. Van hogy ő leteszi a poharát/cumisüvegét a keze ügyébe, és később fölveszi, de van hogy én kínálgatom. Mikor a dokinál jártunk, azt mondta, hogy ez nagyon kevés, mert 1,5-2 litert kéne megigyon a babó. Nem tudom, hgy igaza van-e, sajnos néha még én se iszok meg annyit.

Kriszti! Boga súlya lassan alakulgat, már 9,2kg. Szerencsére mióta jól van, azóta klasszul eszik -legalábbis az azelőttihez képest. Tömöm is amennyire hagyja. Kép Remélem hamar visszaszedjük azt a fél kilót. Már arra is gondoltam, hogy a mérlegünk volt rossz, de sajnos az én nem csökkent.Sőt! Kép Kép

Zsófi! Annakidején én is kb. 3 hónapos terhes voltam, mikor szóltam a főnöknek. Szerencsére jobban fogadták, mint vártam. Ne izgulj miattuk, most a legfontosabb a babó a pocakodban!

Zsuzsi! Legalább ti jól vagytok! Maradjon is így! Sajnos még mindig nem jutottunk el a Tücsökzenére, szerintem már csak a következő turnust fogjuk megpályázni. Ez a téli időszak elég gázos, mert hol beteg a gyerek, hol meg az időjárás olyan, hogy inkább nem indulnék el kocsival.

Andi68! Örülök, hogy ittvagy! Csak nem megint éjszakáztál? Kép Mostanában én már szinte hamarabb álmosodok el, mint a csemetém. Tegnap nem is tudom mikor aludt el Boga, mert én már aludtam mellette. Kép

üdv mindenkinek!
Andi

(Még jó, hogy kimásoltam amit írtam, mert elszállt mindenem. Így be tudtam gyorsan másolni.)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi68,
üdv köztünk gyere csak sokat

Zsófi,
hát szerintem ne is foglalkoz azzal mit szólnak bent, egyébként meddig akkarsz dolgozni?



Andi,
hát ez tényeg jó soktanak tünik ennyit inni én sem iszok ilyen sokat Fancsi meg végképp nem én is oda adom neki az üveget általában egy nap kétszer töltöm teli neki az úgy elég is szokot lenni.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziazstok!

Köszi az invitálást, nem kéretem magam! Kép

Nálunk is pont aktuális volt az ivás, mert Peti tényleg nagyon keveset iszik, kb. 1 deci teát egy nap, max. másfél. Viszont ő szopizik is vagy 4x nappal és éjszaka egyszer néha-néha. Igen ám, de ugye sajna nincs szintjelző a cicin, és ezért féltem, hogy csak pár csepp megy a szájába.
Doki szerint amíg naponta van 3 nedves pelusa, addig nincs gond.
Kittikém ennyi idősen, már napi 2x 2.5deci kakaót bedobott. Igaz, az volt a reggeli meg a vacsi, és emellett már csak ebédelt, és uzsizott valami keveset.

Még egyszer köszi a kedves fogadtatást!
Üdv.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Nagyjából visszaolvastam, de most csak bejelentkezem, mert sajna vírusinvázió van nálunk a gépen, és Szabolcsban is... Túl vagyunk két nagyon magas lázas napon - 39,9 :-((((( -, antibigyózunk, nagyon csúnyán köhög ez a kis vacak, a Stodal mellé még zsíros szalvétázzuk is éjszakára. Mára már sokkal jobban lett, nem volt annyira magas a láza szerencsére.

Andi(68)! Szia, szia!!!!! Az a mi szegény topikunk amúgy is haldoklott, bár sosem volt az a nagyforgalmú...

Lányok, Andi is tagja a TAVASZ-nak, úgyhogy faggassátok nyugodtan, ha valami felmerül, vagy ha én nem jövök - most pl. a hotméles leveleimet sem tudtam elolvasni vagy másfél hete, mert pont azt a postaládát nem engedi megnyitni valamelyik féreg...

Ági! Ugye, te kérdezted a Béres cseppet? Nem a doki javasolta, hanem itt olvastam a babaneten, hogy adják a babáknak, aztán megkérdeztem a dokit is, mondta, hogy mehet. Napi öt cseppnél azért én nem merek többet adni neki, sőt olykor ki is marad egy-egy nap. Főleg akkor adom, amikor nem nagyon eszik. Most már gyógyuljatok gyorsan! Azért ez a terhesség-szülés-szoptatás csak megviseli az immunrendszerünket, meg amúgy is olyan víruselfajzások terjengenek manapság... Én már egy hónapja náthás vagyok. Semmi más csak jó sűrű orrváladék... De sehogy sem múlik...

Ivás: Szabolcs is simán megiszik 8-10 deci vizet/teát, plussz anyatejből is ugyannyit. Néha kevesebbet, de ez nagyjából azért megvan. De én is sokivó vagyok - simán három-négy liter lecsúszik egy nap. A doki szerint egészséges, a veséknek jót tesz, inkább többet igyunk, mint kevesebbet... Én amúgy is úgy féltem a kiszáradástól.

Képzeljétek, mi történt! Úgy tűnik, a fiamra mégiscsak ragad valami a sok mesélésből, verselésből, játékból, dumálásból! (Nekem fixa ideám, hogy le van maradva szellemileg, mert elég érdekesen viszonyul a dolgokhoz, de talán most kezd rácáfolni.) Szóval ő még egyáltalán nem beszél, most éppen már azokat a szavakat is csak ritkán mondja, amiket eddig mondott. Az állathangoknál a halacskán és a barin nem jutottunk túl, de aztán már azokat sem volt hajlandó mondani, valahogy nem látta értelmét. Pár napja játszott a szőnyegen, éppen lement kicsit a láza, az ablak alatt pedig egy kutya kezdett ugatni. Én csak úgy fél füllel figyeltem fel rá, szinte nem is tudatosult, utcazajként fogtam fel. Szabolcs viszont nagyon megijedt, felpattant, és sírva odarohant hozzám . - Va-va-va-va-va!!!!! Kiabálta kétségbeesve... (Általában nem fél a kutyusoktól, de amikor a kerítés mögött ugatnak, azért olykor megijed.) Sőt a színekkel is elég jól haladunk néhány napja: a zöld, a piros, a sárga már általában megy - amikor éppen van kedve olyat jtszani...
Fulescsacsi
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
hajrá Neked, a lustaság fél egészség :DDDD. Kölkök hogy vannak?

Eszter Drága,
végre életjelet adz magadról! Annak nem örülök, hogy rosszul van a helyes Fiad, de a láz sokszor csodát tesz. Eszter most nem lázasodott be és olyan nehezen gyógyul. Elég a Stodal? Nekünk váltani kellett Rhinathiolra, mert nem javult a köhögése.
Nagyon okos Szabolcs, így felismeri a kutyát. Biztos séta közben megijedt és azért fél.
Nem messze voltatok tőlünk Szegeden, légvonalban másfél km Kép.

Andi68,
üdv itt, írhatnál bővebben Magatokról - nekünk, aki nem ösmér Titeket Kép.

Andi,
milyen gyümilevet adsz a Leánykádnak? Szerintem gyorsan visszahízik, a szervezete követeli az anyagot, ami hiányzik Kép.

Kérdésem volna:

MILYEN JÁTÉKOKAT JÁTSZOTOK A BABÓKKAL?

Szép napot!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Halli!

Kriszti,
Fancsival mi ma pont azt játszotuk,hogy ő elopta állandóan a szekrényről a teritőket és kidobálta a kukába én meg futotam ,hogy kiszedjem és még olyat is játszotunk ,hogy mikor levettem a pupucsomat ő fogta és oda dobta ahol az apjáé és a Ricsié volt kb. úgy nézet ki a dolog mintha én nem tudnám hol a papucs helyeKép
Igazából én ahányszor szeretnék Fancsival normálisan játszani mindig faképnél hagy Ricsit szoktak utánozni mikor ő autozik.

Hát én nem tudom mit gondolnak az iskolákba de teljesen kivagyok ma a fiamnak a matek leckéje kicsit durva volt ahhoz ,hogy elsős múlt héten még az volt ,hogy {1+2 3+4 2+2}ma pedig van 20forintod bonts fől tőbb féle képen de legalább 6 mgoldás legyen és ez mellé még volt másik mateklecke ,íráslecke, olvasáslecke,ja és vers tanulás szép hétves gyerekkek alig vannak leterhelve tegnap előtt két matekfelmérőt irtak tegnap pedig két magyar felmérőt.
Bocsi ez tudom nem ide tartozik de nagyon kikivánkozot belőlemKép

Eszter
Fancsi semm beszél még annyit kiabálunk még mi is hogy va-va,és ma-ma ezt viszont mindenre mondja.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


ESZTER,
MI AZ A ZSÍROS SZALVÉTÁZÁS?

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Helló!

Kép
Minden gyógyuló babocának ilyen jó kedvet kivánok!
szuszoka
 
 


Zsuzsi,
köszike a nevükben Kép!


Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Örülök, hogy örülsz nekem! Kép

Azért remélem nem gondolod komolyan,hogy Szabolcs le lenne maradva szellemileg! Most nem akarom elkezdeni a szokásos szöveget, hogy mindenki más ritmusban fejlődik stb. stb. te úgyis tudod.
Kitti meg nem beszélt 2 éves koráig szinte semmit. Aztán meg egyszer csak elkezdte szép lassan.
Szóval türelem rózsát terem!

Játszás:
Mi azt szoktuk játszani Petivel, hogy hozd ide, meg vidd oda. (légyszi) Kép
Persze a legtöbbször ő inkább szalad azzal a bizonyos tárggyal egy kőrt, de nem adja oda senkinek.
Aztán úgy csinál, mintha adná, de az utolsó pillanatban mégis elszalad.
Imádja ha kergetjük, de addig jobb volt, amíg mászott, mert akkor nem esett el. Most meg már nem merem kergetni, mert tegnap is nagyon beverte a fejét az ágykeretbe. Kép
Ugyanis "kézifékkel" szokott megállni.
A hasán landolva.
Kép

Ma negyed tízig bírta, reggel 7-től, 1 óra du. alvással.
Amikor letettem még akkor is teljesen pörgött, de mondtam apának, hogy én már nem bírom tovább a strapát, és leteszem lesz ami lesz.
Két perc alatt már aludt is, egy nyekk nem volt.
Nagyon boldog vagyok emiatt.
Kép

Betegek gyógyulni!!!!!!!!!!

Na, megyek mert a kedvenc filmem megy a tv2-n.
Sziasztok!
Andiék

Ui.

Szőrnyű, szegény elsősök!!!!!!!!!
andi68
 
 


Jó estét!

Lassan meggyógyulunk.Még köhögünk, meg folyik az orrunk, de már jobbak a kilátások.

Egy kicsit rámtört a depi.Ehhez nagyban hozzájárult az alsó szomszédunk is.Öt éve lakunk itt(Én már dedós korom óta), de minden egyes kis neszért amit tőlünk hall üti a csövet mint álat.
Másfél éve a férjem(éppen Bogi látogatóban voltak itt vendégek)elég csúnya szóváltásba került velük, mert akkor is ütötték a csövet, majd a szivbajt hozván a társaságra, és ekkor a férjem lement helyrerakni őket, igaz nem túl szépen, mert utána az ajtajukat kellett megcsináltatnunk- úgyanis ököllel kopogtatott az amúgy birka türelmű ember-.Akkor egy kis szünet következett, és most kb. fél éve megint naponta verte a csövet.És megint betelt nálunk a pohár, és a párom megint lement, és iszonyú cirkusz lett.(persze Én is lementem közben)
Az a baja, hogy futkos a 16 hónapos gyerekem, meg bútorokat tologatunk, meg dobálozunk, meg porszívozunk, és hogy Ő műszakos meg szívbeteg és nem tud pihenni.Totál kivagyok.

Mondja már meg valaki aki panelban lakik, parkettája meg taposója van, és egy 16 hónapos csemetéje, és tél van nem lehet lefárasztani Őket az udvaron az mit csinál? Nem köthetem le, és nem fogom engedni cipő nélkül rohangászni.
És valóban sokmindent kiejt a kezéből, mert mindig többet akar megfogni mint amennyit elbír, és mindent fölakar fedezni, és minden érdekli, jön megy intézkedik......koszol amit napi porszívózásal lehet csak kordában tartani.....
Bútort azt nem tologatun, hogy ezt honnan szedte?

Ja és fölöttünk egy most egy éves baba lakik ugyanilyen zajokkal mint Mi, engem miért nem zavar........?
Úgyhogy most elég rossz napokat éltem át.Na, de nem csak offolni jöttem.

Kriszti,
mi az a proexin?azt antival kell adni, hogy a bélflórákat ne tegye tönkre?
Sajna nekünk a Rhinatiolról is váltanunk kellett nem volt elég erős.
Én tegnap vettem Kubut először Bogimnak és be is nyakalta a három decit egy délelött alatt.
Játékok ez elég nehéz kérdés.Megpróbálom a napi teendőket is bevinni a játékba.Amit lehet Bogira bízom, elteni ezt elővenni azt, bepakolni ebbe- abba.Könyvet nézegetünk, énekelünk, mondókákat mondunk(amiket Tücskön tanulunk)hintázunk,babázunk megetetjük öltöztetjük.....
Csendben írom, hogy autózunk imádja Bogi olyan lányos játék.Kukkolunk az ablakon ki, itt is az autókat nézzük, meg a játszóteret, néniket bácsikat....

Fülescs.,
jó korán keltél ma, vagy ez mindennapos?
Én is: mi az a zsíros szalvétázunk?
Szegény akkor Ti is megkinlódtok ezzel a takonnyal(már bocsi)
Három négy liter napont az igen, tényleg jó.Én sajna néha még egy sem.Ki is vagyok száradva, látom a bőrömön.

Zsuzsi,
Mi most hirtelen két tücsköt is kihagytunk, de lehet, hogy legközelebb sem megyünk, mert most meg legyengült a kis szervezete, és nehogy megint beszedjünk valamit.Pedig mindkettőnknek nagyon jó kikapcsolódás.

Andi68,
üdv itt.

Bepótoltam az albumok nézegetését.
Minden manócska tök édi.

Brigi?

Na dölök, mindenkinek jóccakát.....
kamagi
 
 


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Van egy lánykám, Niki aki 2003.11.08-án született. Pestiek vagyunk, szeretnénk lassan tesót is. A nyár végi topikba szoktam néha írni, mert láttam, hogy ez a topik nem ment. De most már van élet itt is. Kép Niki már elég sokat beszél, bár még csak az első szótagokat. Az ő kedvenc játéka most, hogy a kis szines labdáit pakolja be a mosógépbe és ha végzett, akkor vissza a fiókba. Szoktam neki mesét olvasni vagy mondókékat mondani, de még nem nagyon köti le. Amúgy sem egy nyugodt tipus. Márciusban megyünk majd 100 folk celsius koncertre, remélem tetszeni fog neki.
Megpróbálom majd megnézni a ti gyerkőceitek képeit is.


Fülescsacsi
mi az a zsíros szalvétázás? Nekem is be van sz..va a hotmailem Kép A szineknél tartotok a fiadnál? Hát akkor szerintem egyáltalán nincs lemaradva. Érteni mindent ért, nem ?
Zsuzsi
szegényke, szerintem is nagyon sok ez egy hétévesnek.
Most látom ,hogy Kriszti fantáziáját is megragadta ez a szalvéta. Kép
Kamagi
Mond meg a szomszédnak, hogy pihenjen éjszaka. Ilyen marhák mindenhol vannak. Egy év múlva még zajosabb lesz a gyerek, akkor a rendőröket hívja majd ki ? A sógoromék azt csinálták, mikor kopogott az alattuk lakó, mert sírt a gyerek, hogy lement és megkérdezte, hogy nem tudja-e ki kopog, mert ez olyan bunkóság. Utána abbahagyta. Persze azt mondta, hogy nem ő. Aztán elkezdte megint és akkor a sógorom (kb.100kg) két lábbal ugrott egyet a szoba közepén minden kopogáskor.csakhogy tudja mi is a különbség a 10 kilós gyerek által gerjesztett zaj és az apja között. Azóta nyugalom van.
Andi68
Nikivel dettó ugyanezt csinálja. Mindent szivesen odahoz és az utolsó pillanatban visszavesz. Bár most mindenki etetni meg itatni szokott. Tegnap pl. a Rékasit a barátok köztben. Kép

A beteg babáknak jobbulást, látom most elég sokan vannak.
Dorki
dorki
 
 


Halli Csajok,
alakul a létszám Kép.
Mostmár csak a kóbórlóknak kellene visszatalálni Kép

SOK LESZEK, ELŐRE IS BOCSESZ.

Brigi, Krisszie, Renci,
merre vagytok elveszve???

Köszke a játékról írtakat. azt hittem, nem foglalkozom eleget Eszterrel. De megnyugtató, hogy Ti is hasonlókat játszotok Kép.
Ez az odaadom, majd mégsem nálunk is megy, hatalmas vigyorral ötvözve, mert adom a Csajom alá a lapátot, hogy neeeeeeeeem adod? Olyankor hatalmasat kacarászik.
A rámolás nagyon megy, kedvence az éjjeliszekrényem fiókja - főleg a digi lázmérő. Van ordítás, ha nem kapja meg - mostmár eltettem máshova.
A táncolás is nagyon megy, zenét hall, már nyomja is - Komár Laci elmehet a sunyiba a lábrogyasztással :DDD!
A bújócskát még mindnig szereti és bebújni minden kis zegzugos helyre.

Zsuzsi,
nem semmik a követelmények, az embernek egy életre elveszik a kedvét mindnetől, akkora elvárásokat támasztanak. Hogy viseli Ricsi mindezt?

Ági,
arra a megoldásra jutottam, hogy szerezzetek be igazi fapapucsot és nyomjátok keményen a steptáncot, ha a szívbeteg "elvtárs" csövet üt. Ha elharapódzik, meg kell mondani, hogy az ortopédorvos írta fel, mert lúdtalpas a család és csak a jó fapapucs a gyógymód.
Nagyon sajnállak Benneteket a bunkó miatt, sztem nem is lehet vele beszélni sem. Mellesleg - társasház, ahol akarva-akaratla átszűrődnek zajok. Ezzel vagy együtt kell élni, vagy ki kell költözni tanyára. Ott egyedül lehet és kuss van.
Nagyon felháborított, amit írtál, nem csodálom, hogy kibuktál.

Off: Mi új téglában lakunk (4 éve épült), de a hangvezetés az brutális. 2 emelettel feljebb 4 gyerek van (8hó, 4 év-ő az egyetlen lány, 9 és 11 év) és van olyan, hogy este 11-kor még dorbézolnak. Ne tudd meg, mit élünk át olyankor! Pedig nem közvetlen szomszéd.
De eszünkbe sem jutott felmenni rinyálni.
Még egy: mellettünk 4 éves lány, 7 éves fiútesóval - reggelente arra ébredünk, hogy rohangálnak es verekednek, meg ordibálnak. Iszonyú.
De amikor idejöttünk, tudtuk, hogy nem vagyunk egyedül, tolerálni kell.
Most arra várunk, hogy Eszter nagyobb lesz és majd ő is ordít (tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is), meg kergetőzik a tesóval, stb.

On:
Mellesleg mi lenne, ha mezítláb lenne Bogi - úgy még a sarka is dübögne.
HA semmi nem megy, próbálj beszélni a közös képviselővel, hogy mit lehet csinálni ilyenkor.

Jól tudod, a protexin bifidusz - mindig adom, így legalább nem viseli meg a kicsi beleit a gyogyó Kép.

Nem tudjátok, Szegeden (ill. vidéken Kép) van ilyen Tücsökzeés foglalkozás?

Szép napot és jókedvet kívánok!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Most jutott eszembe, Eszter mindnekinek puszikat küld, ez most a legújabb.
És nagyon szereti a Teletabbikat (BBC Prime, hétköznap reggel 7-től).

Tényleg húzok:
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Ági,
hirtelen azt hittem a mi alattunk lakóról beszélsz annak is ilyen bajai vannak állandóan, miért porszivózok ne tologasuk a konyhába a széket csak tudnám akkor,hogy üljünk le ja és már az is volt a baja, hogy a gyerek ne görkorizon a lakásba nincs is görkorinkKépnem egyszer volt rá példa ,hogy vendégek voltak és ő meg ezerrel ütöte a plafonját egy bottal már ki van készitve neki.Sőt a házba azt hiresztelte, hogy a férjem rendőr és azt hiszi neki mindent szabad na mikor ezt meghallotuk akkor azt mondtuk ezzel nem érdemes foglalkozni igy hülye ahogy van.Egyébként férjem akkor menne csak rendörnek ha más munkahely nem lenneKép.

Dorki,
üdv az én kislányom is 2003,11,08 ti merre laktok mi Káposztáson?

Kriszti,
szegény Ricsi kénytelen elviselni a dolgokat mert én meg baromi könyörtelen vagyok tannulás téren úgyan is úgy vagyok vele ha most nem fogom keményen akkor később nagyon nehéz lesz de naaaaagyon sajnálom őt de büszke is vagyok rá mert kint van a neve a faliújságon akikre büszkék vagyunk tanulóink közőtt és ez nagyon jó érzés.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


A fenébe, ez nem az én napom, írtam egy kilométrnyit, és elszállt.

Azért a zsíros szalvit leírom újra, a többit majd apránként valamikor...

Szóval gyerekkoromban amikor ilyen rusnya hurutos fájdalmas köhögésem volt, éjszakára disznózsíros szalvétát tettek a mellkasomra. Egy szalvétát bekentek zsírral vékonyan, rá a csöpp mellkasra, rá egy pelust, vagy valamit, amivel át tudjátok kötni. Nehéz úgy elrendezni, hogy ne nyomja sehol, főleg, ha közben tiltakozik ezerrel, mert már amúgy is fáradt, de megéri, mert tényleg hatásos, segít felszakadni a felszakadnivalóknak. Nekünk csak pár órát van fenn, meg a délutáni alvásnál is, de nagyon jó.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Kipótoltam a táblázatunkat, nézzétek meg! Javaslom még a névnapokat is hozzáadni, ha gondoljátok, adjátok meg az adatokat.

Most csak annyit, hogy mi már jól vagyunk, és hálát adok az égnek, hogy családi házban lakunk.

Szia Dorki! Üdv köztünk!

Andi<!--attachment: Babenet__szi_bab_s-153542-157198.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*16.9**Babenet__szi_bab_s%2d153542%2eunk --><center><pre>
Kép
Babenet__szi_bab_s-153542.unk (16.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!

Fanni március 9.
Ricsi április 3.

köszi
szuszoka
 
 


Andi
Köszi, hogy beírtál a táblázatba. Dóra, Bp., Niki adatai 3700g, 52 cm, névnap: szept.10.
Zsuzsi
Mi a xx. kerben lakunk, húú majdnem egyformák a babáink adatai.
Kriszti
a teletubbies nálunk is menő csak mi délután nézzük, akkor ismétlik. Bár nem vagyok tv párti, de ez neki való.

Szerintem is jó a dögöljön meg aszomszéd tehene is ötlet.Mindenféle hülye időpontokban üsd te is a csövet, hagy szokja a szomszéd.
Dorki
dorki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: