Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Minden babócának BOLDOG ÉVFORDULOT ÉS HÓFORDULOT
Kép

Réka: Gratula a hizzáshoz.
Kép

Julcsiknak SOK BOLDOG NÉVNAPOT
Kép

Norka: remélem nem lesz komoly az a láz jobbulást.

Mano: Remélem nem lesz semmi komoly az a nyusziharapás jobbulást.

Minden babóca tündéri.

Sziasztok
Andy

Kép
Kép
Kép
andy78
 
 


Momo,

Köszi szépen a tapasztalatot,én is erre tippeltem Kép Teljesen abbahagyni a szopit nem akarnám,csak azt,hogy legalább legyen 5-6 óra alvás egyben. Egyébként tuti az lesz,hogy megsajnálom,mikor tátog éjjel,mint egy éhes madárfióka és adok neki enni. Csak most kicsit kivagyok,mert a standard szopiébredések mellé mostanában még vagy 2 "csak úgy" ébredés is társult.
Exnej Kép Nem tudom,de valahogy sarokba kéne szorítani. Csak az a gáz,hogy hiába mondanátok neki,hogy ha nem megy bele az egyezségbe akkor per lesz és akkor törvény szerinti kevesebb összeget kaphat,akkor meg ott van nektek az a durva perköltség is. Kép Egyébként nem értem,miért teljes egészében nektek kell fizetni a perköltséget? Nem lehet költségmegosztást kérni? Hátha ezt hallva inkább belemenne az egyezségbe?

üdv,
Azur
azur
 
 


Mókuska, Andy
gyerkőceitek nagyon helyesekKép

Ez nem az én napomKép Timi bőrét kiütötte a ragya, és mivel tegnap új kaját nem evett, csak a doktornéni által felírt ekcéma elleni krém lehet a ludas, amit tegnap kentünk végig először a gyereken. Én olyan mérges vagyok, most hetekig kezelgethetjük, hogy elmúljon a sok apró pötyije, pedig előtte már gyönyörű volt a bőreKépKépKép

Na nem is rontom itt tovább a levegőt, újabban úgyis csak magammal levelezek, senki nem próbál meg vígasztalniKép

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Azúr,
engem a perköltség már nem is érdekel, annyira be vagyok pöccenve. Egyébként pereskedés esetén neki is ügyvédet kell fogadni és ugye azt ő sem ússza meg óccsóbbanKép Azt meg megmondtuk neki, harc esetén még azt is kikötjük, hogy számlával igazolja a gyerekre költött tartásdíjat. És a jövőben sem fogom kikérni a tanácsát abortusz kontra gyerekszülés ügyben...
Ja és a bosszantó az, hogy az ügyvéd felhomályosította a férjemet, már akkor kérhette volna a tartásdíj csökkentését, amikor a volt neje újra férjhez ment (kb 8 éve!), nem is beszélve a férjem családalapításáról és immár két teljes életnagyságú saját csemetéjéről.
Maca és új párja állítólag külön kasszán élnek (hmm...érdekes) és a csaj azon sopánkodott a férjemnek, hogy nehogy mán mostani férje tartsa már el amiatt, hogy csökken az apanázs....HÁT AKKOR KI??? Csak nem a volt férj? Ezen megint nem tudtam elég jót röhögni, talán érthető...

Na bosszankodó Momo el...


Momo
momo
 
 


Momo Kép
Jajnemmáhogy ne vigasztaljalak!!! A mormonokon még jót nevettem, de a külön kasszás kijelentéstől nekem is a gyomrom forog Kép
Pöttyösödés meg külön KépKépKép
Pedig az tök jó, hogy dobog a pici szíve annak az édes kismanónak a pocakodban! És hidd el, fel tudjátok nevelni őt is, ahogy a két boszit is, és nem lesz semmi baj, az anyagi gondok is meg fognak oldódni, ne hergeld magad, mert az aztán végképp a legrosszabhoz vezet!
Köszönjük a névnapi köszöntést, temrészetesen mi is köszöntünk ma, de májusban is majd, hogy IGAZI névnapi buli is lehessen, illatos, virágos, mámoros májusi éjszakán! (A kezét letöröm a kutyaütő sihedernek, aki a lányomhoz nyúl majd akkor, de ez most mellékes Kép)

Minden fotón csodaszép gyerkőcöket látok Kép És olyan jó, hogy ennyi baba szülinapozik mostanában! KépKépKép

Csak én megint olyan elhavazott forma vagyok, pedig Beuék ma itt voltak, úgyhogy most bocsi, de megyek butulni.

Pussz
Csakvigasztaló Kangi
kangi
 
 


Urszila Kép
Julkának nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kangi (és Julcsi)
kangi
 
 


Lányok,
Roni néhány napja alvásnál nagyon tiltakozik, akármilyen álmos. Egy kismajom is megirigyelhetné, úgy kapaszkodik, csak be ne rakjuk az ágyába. Rövidebb-hosszabb ideig ordít, majd elalszik. Mit csináljak? Olyan kegyetlennek érzem magam.Kép

Boldog névnapot Julcsinak és Julkának (ha ilyenkor tartja)!Kép

Klár,
NyakláncKép

Zsurló,
Világosszürke metál. A Tháliánk szép bordó volt. De hát nem a színe alapján válsztottukKép

Bogár,
Mi 2 évre gondoltunk (persze a betegségem közbeszól). Akkor hamar együtt tudnak játszani, de talán nem annyira nehéz az elején.
Ha jól emlékszem Manócska is mostanság ünnepli a névnapját. Sok boldogságot neki!Kép

Tündér,
Hogy van a kis oltott?

Réka,
Drukk a súlynövekedéshez! Látom már nincs is rá szükségKép
Kispasi hódítóKép

Évi,
Renault Megane Classis.
KépekKép Dumcsizó csajsziKép

Norka,
Hogy van Jazi?

Momo,
Nem semmi autó! Ezzel már indulhattok a Hungaroringen isKép
AnyósKép
Timi ragyáiKép

Mókuska,
Jöhetnél gyakrabban, Lili ügyesKép KépekKép

Andy,
KépekKép

Voltam ma UH-n.A pajzsmirigy lebenyeim normális méretűek (nem kell műteniKép) és inhomogén. Többet majd holnap tudok.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,
penteken mar nem jottem vissza...Kép

Csatlakozunk a nyugos gyerekek klubjahoz!Kép MAr a nyugis esteim sincsenek, ZSombi 8 ora ota mar 3x kelt fel ordibalas kozepette. Nem tudom mitol, semmi fogra utalo jel nincs. Kép A nappalok meg hasonloak, mint Nalatok. Kép

Miszike,
boldog szulinapot Bekinek! Kép

Urszila,
en is gondoltam, hogy anyospajtasom Zsombizni akar, de amikor megerkezik, nem viszi tulzasba a gyerekkel valo foglalkozast. Inkabb szerintem csak unatkozik, es mivel mar majdnem mindenkit elmart maga mellol, igy hozzam jar at, hogy hallgassam meg. Kép
Julkanak boldog nevnapot!


Angi,
Boldog szulinapot! Kép

Momo,
Ex-nej beszolasa nagyon durva! En tutira nem birtam volna ki beszolas nelkul. Kép Mar csak par het, es a 2. harmadban elvezheted az ujabb jovevenyt! Kép Autohoz gartula! Kép
Olvasom tovabb, es mitlatok? Hulye az az exnej, az mar biztos...Kép

Zsuzsi,
Jobbulast Mikinek!

Leszter,
de jo, hogy adtal hirt Magatokrol! Kép A hazatokrol nincs kep? Aztan varunk majd a regi-notebook-kal, nehogy elvessz! Kép

Norka,
huha, 39 fokos laz. Sikerult levinni, gondolom! Jobbulast JAziboynak! Kép

PsAndi,
Csak 2 uveg bebietelt dobtal ki? Hehe....NAlunk ferjem neha mar azt szamolgatja, mennyi penzt dobunk ki ZSombi nem-evese miatt...Kép
Szinhazert most nem irigykedem kivetelesen, mert 2 hete voltam Anyospajtassal a Jozsef Attilaban szinten, a Bunbbury-t neztuk meg, az is szuper volt! Kép Azzal viszont egyetertek, hogy a Jozsef Attilaba nem igazan szoktak kioltozni az emberek. Kép

Maci_2,
autorol mi hir?
JAj de jo, hogy a pajzsmirigyedet nem kell muteni! Hurra! Kép

Klar,
a szarka...Kép (Nehogy megsertodj! Kép ) Jo is az a kis ezustlanc...KépKépKépKép

Zsurlo,
boldog 11 honapossagot Andusnak! Kép Ezek szerint Te is gyerekkel vegzel hazimunkat? Kép

Bogar,
en a 20 ho-3 ev kozotti testverkorkulonbsegre szavazok! Kép A tesommal koztunk 2 ev van, szerintem tokeletes volt! Kép

Reka,
drukk, hogy Dani ne fogyjon tovabb! Kép Hova jartok babauszira? Es zenefoglalkozasra? Lajhar Dani iszonyuuuu edes! Kép
Jaj, most olvasom csak a vedonoi merlegeles eredmenyet, gratu a rendes hizashoz! Kép

Evi24,
nagyon edik a kepek! Kép A dumahoz pedig gartula! Kép

Mano,
jaj, nyusziharapas! Kép

Kangi,
Mi tortent Apacukaval? Remeljuk, Julcsi hamar engedi anyajat internetezni...Kép Kulonben boldog nevnapot Nekije! Kép

Mokuska,
kepek szuperek! Kép

Andy78,
kepek csudijok, na es az alany is! Kép Mar tobbszor meg akartam kerdezni, hogyan tudjatok ilyen tutin levagni a fiatok hajat? ZSombi nem rajong a hajvagasert, igy csak olyan bena a seroja mindig. Kép VAn valami trukkotok? Kép

NAlunk evés fronton rosszabbodott a helyzet (lehet meg rosszabb? Kép), mar a joghurt se meno ujra. Kép Na mindegy. Ehen csak nem fog halni...Kép

Megyek cumisuveget mosogatni,
pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Lanyok!
Koszi nagyon aranyosak vagytok. Helyzet: Panadol semmit nem ert...vartam 3 orat es kapott kupot,ami levitte a lazat.Meg mindig semmi egyeb tunet. Most talan van kis hoemelkedese, de semmi komoly. Csak fogra tudok gondolni,de ilyen magas laza sosem volt meg csak nathaval osszekotve.Holnap du. atsetalunk dokinenihez, meglatjuk mint mond.
Bocsi, nem volt lelkierom visszaolvasni...

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, először is NAGYON SOK BOLDOG SZÜLInAPOT KÍVÁNOK MIKINEK!!! Remélem így utólag is elfogadjátok a fülhuzigát Kép! Kép

Kangi, Isten éltessen sokáig! Kép Kép

Angi, nagyon sok boldog szülinapot! Kép Kép

Mindenkinek nagyon köszöni Beki a sok-sok gratulát!!! Kép Olyan jó volt olvasni Kép.

Túl vagyunk a költözködésen, nagyon kiborító volt. Összezárva az anyósomékkal 4 napig (pedig jó fejek, csak olyan "énmindentjobbantudok" típusok) Kép. Apukámnak sem volt egy jó szava se hozzám. Tegnap már annyira ki voltam borulva, hogy sírva álltam fel az asztaltól a sok beszólás, meg nem értés miatt Kép. De elmentek, ez a lényeg. A lakás romokban, még vagy egy hónapig zacskókból és dobozokból fogunk élni. Sajnos így Beki szülinapját sem tudtuk felhőtlenül megünnepelni, annyira ingerült és fáradt volt mindenki. Beki éjjelente a 11-12. fogával küszködik, és gondolom a stressz miatt is újra velünk alszik Kép. De azért már kezdem látni, hogy a felhők fölött süt a nap, egyszer csak lesz egy szép otthonunk Kép.

Miszike
miszike
 
 


És akkor a képek:

Egy évvel ezelőtt:
Kép
Most:
Kép
Szülinap
Kép

Pusz
Miszike + 366 napos Beki
miszike
 
 


Sziasztok!

Mókuska, Andy
a képek nagyon jóóók Kép

Julkának és Julcsinak boldog névnapot kívánunk Kép

Momo
exnej Kép
anyós szintén Kép a ruhaígérgetéseivel
Timi bőre KépKépKép
most már remélem hamarosan minden rendbe jön és felhőtlenül tudtok örülni a legkisebb csemetének és az autónak

Maci
jó, hogy nem kell műteni Kép
írd majd meg azt is, amit holnap megtudsz

Gombóc
ez a kaja dolog nálunk is kész horror. Ma vacsira anyatejes banánturmixot ivott Dani (szívószállal Kép, mert nem ment át a cumin), ez legalább ízlett neki, esetleg Te is próbálhatsz ilyesmit tápival
anyósoddal Te is meg vagy áldva Kép

Manó
nyusziharapás Kép

Beu
voltatok dokinál Lőrinc nyelve miatt?

NOrka
ez félelmetes, hogy a fogtól ennyire belázasodhat Jázi. Kíváncsi vagyok, mit mond a doki

Nekem is jön a fogam Kép (a 31.) lázam nincs, étvágyam a régi (a kanalat sem utasítom el) és nyűgös is csak kicsit vagyok KépKép


Andi
psandi
 
 


Miszike
Nagyon aranyos a kis szülinapos Beki Kép
a fogacskák meg remélem mihamarabb kibújnak és nem gyötrik tovább Őt

Andi
psandi
 
 


na pussz csajok Kép

Most csak egy rövid, mert reggel kezdődött a kevés a 24 óra, és utána elúsztam az egész nappal Kép

Miszi, az 1 napos képe is édes annak a kis bestia Bekinek .) Tényleg jó hajas volt Kép Fodrászreklám ügyében nem kerestek még meg ? KépKépKép
Anyósékkal ne foglalkozz.... nem hozzájuk mentél feleségül Kép Pároddal legyen minden OK, az a fő.
A berendezkedéssel pedig lesz épp elég dolgotok, tehát úgysem érsz rá őket hallgatni Kép

Apropó, anyós. Én az enyémmel kijövök elég jól. Ha igaza van, a kritikát is elviselem tőle. Viszont mikor a Kopasz nagylányát védte velem szemben, az nagyon fájt, a tüske a mai napig bennem van. És mióta rájött, hogy az a kis ribanc még az ő fejét mis megpróbálta átvágni, azóta anyóska azt sem tudja, hogy járjon a kedvemben. Most legyek szemét? Élvezem a helyzetet Kép

Gombócgombócovics Kép Szarka Kép Bevallom, hogy vonzanak a szép igényes ékszerek. Öcsémet is Kép
Ennek a történetnek csak annyi a háttérinfója, hogy "a suszternek lyukas a cipője" - vagyis pont Tominak nem volt egy olyan lánca, amit annyira imádott volna, erre meg évek óta fájt a foga. De ő láncot nem igazán csinál - fülbevaló, gyűrű a specialitása. Így valamikor valakinek csinált valamit, és barterben kapta a láncot. KépKép


Macikettőci,
Örülök a dokis eredményeidnek KépKép

Jajj, mielőtt elfelejtem, mindenki, aki Julcsinak, Juliannának esetleg Lillának érzi magát, vagy pici lánykáját, annak sok-sok boldog névnapot Kép

Mókuska, Andy, Ikertesómami, képek isteniek KépKép

Egyébként nálunk is megy a fogzás ezerrel, mától hivatalosan is 4fogúak vagyunk (na nem ketten összesen KépKépKép), de úgy látom, ezzel még nincs vége, mert jön a további két felső metszője is Sajtkukacnak. Ínye duzzadt, mindent és mindenkit rág, ha valamerre elmegyek, nagyon meg kell néznem, milyen színű pólót veszek fel, mert édes leányom 2 pillanat alatt ki tud dekorálni kismillió nyáltócsával Kép Tudom, divat a batikolt KépKép

azu,
Érdekes, nekem nem lett kevesebb a tejem, hogy nem szoptatok éjszaka. Inkább úgy mondanám, hogy a mai napig azért vagyok fenn 1/2 3-ig, mert ha éjjel kettőkor nem fejek, reggelre úszik a pizsama, a melltartó, a betétből csavarni lehet a tejet, és minden nap moshatnék ágyneműt, meg ágyat is. Jó, ördögi kör, tudom. De úgy vagyok vele, hogy úgyis fenn kell maradnom még valamennyit az utolsó szoptatás után (nálunk 1/2 11-kor van pancsi, utána utolsó szopi), mert általában akkor van időm és nyugalmam minden elmaradt teendőmet megcsinálni. Viszont mázlim, hogy szopi után a gyerekem reggel 1/2 8-ig alszik egyfolytában (fogzás ide, vagy oda, másfél hete nem ébred !!! Kép ), én pedig nagyon kevés alvással is egész kipihenten ébredek reggel Kép

Na yó. Nem lett rövid a rövid, de nem baj. Pussz nektek, nyügiknek nyugipuszi, betegeknek gyógypussz Kép
Depis Momonak nagy adag nyugi, egy jó aromafürdő (csak nem forró), meg kellemes zene Kép

Csóók :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Gomboc: A hajvágás elég nagy bömbölés árán sikerül lefogom a gyereket az apja meg gyorsan levágja neki géppel. Elég drasztikus a dolog de hát mit tegyek olyan hamar nő a haja és rengeteg haja is van.

Norka: Nem akarlak elkeseríteni, de vidd el orvoshoz a gyerköcöt, mert ilyen több napi lázzal nem jár a fognővés. Márknak sefolyt se az orra nem is köhögött és neki csak 38 volt a láza amikor elvittem az orvoshoz és én is azt hittem, hogy a foga de nem szegénykémnek a füle volt begyuladva. És semmi más tünet nem volt mint, hogy lázas lett ugyanolyan vidám is volt ugyanugy játszott ahogy mindig szokott. Lehet hogy nálatok tényleg a foga de ami biztos én elvinném megnézetni.

Köszönjük a képes gratulációkat.

Miszike: Tündéri a gyerköc és mégegyszer BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI.

Tegnap elfelejtettem leírni voltunk a Heim Pálba, mert nagyon kijött a törpe ekcémája. Dokinéni megnézzte az allergia papirját és mondta, hogy nem étel nem atka nem tudni mitől lehet. Beszélgettünk, hogy miért csak a lábán és a kezén van neki erre megszólal, hogy rossz helyen lakunk mondván, hogy a belvárosi levegőt nem bírja a gyerek bőre. Erre megszolalok neki, hogy ennél jobb helyén nem szeretnék lakni, mert hogy Wekerlén lakunk teljessen zöld övezetbe, Azt mondta, hogy akkor túl sok friss levegőt kap a gyerek. Jó pofa mi ha nem tudják, hogy mitől van az allergia megprobálja kitalálni, hogy rossz helyén lakunk csak nem jött be neki. A lényeg, hogy nem tudják, hogy mitől van nem tudnak semmit teni csak adtak kenőcsőt, hogy azzal kezeljem, és reménkedjek benne, hogy kinővi.

Na most gyorsba ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy,
ha nyuszikának van sapkája, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért...KépKép
Timi már több, mint egy éve tünetmentes volt, csak egy picit lett télre száraz a bőre, aztán tegnap, nem teljesen tudni, mitől, beütött a ménkőKép Hát ennyit erről...

Klár,
nem akarok kekeckedni, de attól, hogy a gyereked alszik és te fejsz, az még éjszakai szopinak számítKép Sőt tovább megyek, az este 11-es etetés is inkább annak. Az én Timim este 9-től aludt reggel 9-ig és az már tényleg sok volt. Egyébként én is éjjeli fejéssel próbáltam neki szaporítani anno a tejcsit, volt is némi sikere, csak belefáradtam úgy 9 hónapos korára. Hozzáteszem, utána pár hétig nekem is elázott reggelre az ágyneműm, de leállni csak így lehetett, mert ugye a fejés egy ördögi kör.

Kangi,
kösssz a vígaszt, majd beosztom, mostanában napokig képes vagyok dolgokon rágódni, régen nem voltam ennyire mimózaKép...fogjuk a hormonokraKép
Abban én is bizti vagyok, hogy hármaskát is fel tudjuk nevelni, csak méééér kell nekem közben mást támogatni, nehogy a férje tartsa elKép

Maci2,
ez nagggyon jó hír a pajzsmirigyeddel kapcsolatbanKép

Andi,
fogadKép Férjem sajnos nem úszta meg ilyen könnyen azt a nagy bölcsességetKép

Gombóc,
evés nálunk se piskótaKép Bulátát kiprószáltad már? Én vettem Zsebinek, de eddig csak az történt, hogy egy óvatlan pillanatban az egész zacskót széthintette a szobában és amikor szedegettük össze, mind a két boszi előzékenyen az én számba tömködte...hát nekem mostanában nem kell többKép

Norka,
valaki már mondta helyettem, de a Panadolnál sokkal jobb magas lázra a síma gyógyszertári kúp. Nálunk ráadásul Timi gyomrát is kikészíti a Panadol (hány tőle szegény), de ez persze gyerekfüggő.

Miszike,
kitartásKép Most már azért csak javulhat a helyzetKép
Beki már egynaposan is gyönyörű voltKép

pussssz
Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Szegény MomoKép vagyKép

Minden összejött Neked.
Anyósodért nem irigyellek.
Az exnejnek meg beszólás nélkül nem bírtam volna ki.
Autóhoz gratula.Kép

Az én gyerekeim is nyűgösek. Bencét nem értem miért, de Dorinának most jön a 13. foga.Szegénykém ő sem tudja mit akar,hát akkor én.Kép

Bencének az a legújabb szórakozása, hogy ijesztegeti Dorinát.
A legváratlanabb pillanatban a fülébe kiabál, szegény kislány meg félelmében azt sem tudja hova fusson.
Igen, ő már hároméves "nagyfiú" Na de miért így kell kifejezni????

A képek nagyon aranyosakKépKép

Az éjszakai evés nálunk még mindig megyKép
Néha csak egyszer, de van olyan is hogy 5-ször kel (ebből max. 2 evés). Meedig marad ez így??
Sírni nem engedem, mert Bence is felébred, és akkor jaj nekem.

Most mennem kell, mert Bence a fürdőkádba tuszkolja Dorinát, hogy fürödni kell

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Anita!
Zsuzsi is előbb állt fel és most már bemássza az egész lakást. Kb. 7 hónaposan indult neki és csak utána tanult meg egyedül felülni is. Addig felültettem, mert azért balhézott és úgy állt fel a kiságyban, ill. Kezdett el kúszni-mászni is. Kép

Kaska!
Niki után még teljesen regenerálódott a pocim, de akkor még versenyszerűen koriztam és szülés után 3 hónappal már edzőtáborban voltunk. Miki után visszahúzódott a hasam, de a fogyási csíkok már halványan megmaradtak. Most még nagyon nem vagyok kibékülve a hasammal, de ehhez már tornázni kéne, ahhoz meg most lusta is vagyok, és időm sincs rá(ha nem lennék lusta, biztos tudnék szorítani erre is Kép).

Pocis találgatások: egyiknél sem volt semmi tünet azon kívűl, hogy nem jött meg és mindegyikről megéreztem már az elején, hogy fiú lesz, vagy lány. Kép

Timici!
Bébi Burdát a könyvtárból is tudsz szerezni, max nem viszed vissza, azt mondod széttépte a gyerek, vagy elveszett és kifizeted. Kép

Momo!
Barátosnédnak gratula az ikrekhez. Kép

Azur!
Apunak csak egy bátyja volt, akinek szintén csak fiai születtek és apunak mégis 3 lánya lett. Kép Tehát szerintem ez a teória sem jön be. Kép

Miszike!
Bekinek boldog szülinapot.Kép

Kangi! Beu! Zsuzsi!
Az én Zsuzsim is egy ideje mindig rajtam lóg. Amióta mászni tud, még csak menekülni sem tudok, oda jön hozzám és a gatyómba kapaszodva feláll és pipiskedve üvölt, hogy vegyem fel. Nincs egy perc nyugtom sem, csak ha hazajön Niki, vagy Jani.Kép

Julcsiknak boldog névnapot.Kép

Norka!
Amikor Mikinek nem vitte le még a kúp sem a lázát, akkor próbáltam ki a Nurofen szirupot. Miki is szereti, mert finom, pánikol a kúptól és tényleg ez az egyetlen lázcsillapító ami eddig "mindig" működött. Persze a mindig azért idézőjelben, mert évente 1x, max. 2x volt eddig beteg, lázas.

Heni!
Miki is ijesztgeti mostanában Zsuzsit, úgy látszik ez 3 éves specialitás. Kép Kép

Lányok!
Képzeljétek, Zsuzsi mostanában mindig olyan helyre mászik, ahol fel tud állni és inkább lépegetve közlekedik. A mászást csak akkor alkalmazza, ha állva-kapaszkodva éppen nem tud közlekedni. Úgy néz ki, hogy Ő nem követi a tesóit, akik csak az egy éves szülinapjuk után egy héttel kezdtek el önállóan járni. Biztos elirígyelte uncsitesó Lili(Gömbék) gyors járni tudását. Kép

Na végre utolértelek Titeket. Kép
Zsuzsi több mint két órát aludt kinn az erkélyen, az előbb ébredt fel, de már nagyon követel.

Puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Megint sikerült lemaradni, pedig csak 4 napig nem olvastam, erre 3 oldalt kellett végigbogarászni, hogy képben legyek.

Bekinek boldog szülinapot!

Látom, itt mindenki sorstárs: mászni anyu után, nadrágba kapaszkodni és üvölteni. És dettó, ha leülök mellé és SEMMIT nem csinálok (avagy vele foglalkozok) akkor jó, de ha már teszem azt egy könyvet is a kezembe vennék, az már nem! Ancsi tetézi a dolgot azzal, hogy olykor úgy dönt, a tesók sem felelnek meg neki...
Tegnap méredzkedtünk, 10 kiló és 74 centisnek találtatott kerek 10 hósan.
Hétvégén meg disznógyilok volt, közben a leányzó ismerkedett cicákkal, kutyákkal, tyúkokkal és nyulakkal. Meg némi rokonsággal. Jól elvolt, csak a hazaautózást utálja még mindig.


Csak kézen lábon ekcéma: nem lehet valami mosószer, vagy pedig a ruha anyaga? Nővérem lánya anno nem birta a kombidresszeket, csak a sima ingeket, mondjuk nem tudom, pamut és vászon között mi a különbség, mindenesetre ez ugrott be a helyi pirosságokról.

Drága FKF Rt (Főkefe) egy hónapja kerülgeti a karácsonyfánkat, mindig itt hagyták. Ma is, Erre telefon fel, előadtam a panaszomat. Fél óra múlva nem volt ott a fa, juhé!
Apró örömök az életbenKép.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SziasztokKép


Először is szeretnék én is Julcsinak és Julkának boldog névnapot, Bekinek boldog szülinapot kívánni!
Kép


Ma a doki néni gyógyultnak nyilvánította gyerkőceimetKépKép Mindezért majdnem egy órát vártam a betegrendelésenKép

Viszont bedöglött a varrógép pedálja, pedig lenne mit csinálni, főleg hogy jövő csütörtökön lesz az oviban a farsang.

Látom, sok a betegecske, meg Momoéknál is tetőzik minden "jó".
Tényleg Momo, add be anyósod ruháit a MáltaihozKépKép Exnej vagy tényleg ennyire hülye, vagy ennyire hülyének akar nézni Titeket?Kép

Nálunk csak annyi a Kép, hogy a lehetséges vevő közölte, hogy engedjünk egy millát az eladni kívánt lakás árából, mert ő úgy gondoltaKép. Mi meg nem. Viszont egyre jobban úgy néz ki, hogy a másfél lakás ára nem lesz elég egy normális lakásraKép

Tegnapi vicc: mentem angolra, rámköszönt a tanár az utcán, hogy megyek tesztet írni? Én meg mondtam, hogy ugyan ne vicceljen márKép. Szóval 79 % lettKép, de a szódoga 100 %.

PIldi
Ancsinak boldog hófordulót!
Kombidressz anyaga nem ugyanaz, mint a vászoné. Pamut-pamut, de mégsem. Pontosabban nem részletezném, annyira nem érdekes témaKép

Megyek, elmosogatok aztán bedőlök a két gyerek közé, hátha nekem is jut egy kis pihiKép

Betegeknek gyors gyógyulást!!!
Többi babócának + anyukájának minden jót!Kép
Új autótulajoknak gratula!

Képek nagyon klasszakKépKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok

Teszt

Zsuzsi
zsuska
 
 


Sziasztok!

Olyan jót sétáltunk, gyönyörű idő van! Ééééés Dani kipróbálta a bébihintát is, nagyon tetszett neki, hatalmasakat kacagott közben Kép
Vettem a DM-ben bulátát, kipróbálom, ha nem jön be Daninak, majd én elnyammogom Kép

Andy
Heim Pálos doki nem semmi Kép

Momo
Timinek nem használna a körömvirág krém?
Daninak most már hetek óta semmitől sem javult a száraz arcbőre, még a dokinéni által felírt kenceficétől sem. Aztán 2 napja körömvirággal kenem neki, és már majdnem teljesen rendbejött ilyen rövid idő alatt

PIldi
szép méretekkel rendelkezik a kis 10 hónapos Kép

Toffi
gyógyult gyerkőcök hurrá Kép
angol teszt Kép

Andi
psandi
 
 


Sehol senki? Kép

Norka
voltatok dokinál?

Heppi
merre vagy??

Andi
psandi
 
 


PsAndi,
eppen itt vagyok! Kép

Heppinek nem mostanaban kellene terhestesztet vennie? Kép
gombóc
 
 


Heppi megvan, ma leellenőriztem és egyúttal kiettük a vagyonából isKépKépKép
Én kicsit derüsebben, a beszélgetés és egy kis autós száguldás a verőfényes napsütiben jót tett a lelkemnekKép

Andi,
Timinek is jó a száraz arcbőrre a körömvirág, de egész testre így ragyásan nem műxikKép

Toffi,
hurrá egészséges gyerkőcökKép
TesztKép

Mennem kell

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Latom nalatok is jo ido volt! Kép Beu, jobban vagy? Kép

Voltunk dokinal, nem talalt semmit Kép Jazi most megint 39 fokos lazzal flangal, gyozom kicsit lefektetni, de nem nagyon hagyja magat.Szoval passz....nem nyugodtam meg.

Andi
Seta! Kép Mi is lofraltunk sokat.

Toffi
Gyogyulaaas! Kép Meg jo,hogy az egy ora alatt nem kaptak el valami mas korsagot... :0/
Momoanyos ruhak Maltaiba Kép Azota azon rohogok!
Lakas Kép

Julka-Julcsiknak igy utolag is Boldog nevnapot. Megint nem enged Gif-et feltolteni.

Magdi
1000 eve nem irtal ilyen hosszan! Kép Juhhhe!
Most Nurofent adagoltam a leanyzoba, meglatjuk mit tud?!
Zsuzsi lepegeteshez gratula!

Heni
Ez az ijesztgetes olyan rossz lehet Kép Talan hamar megunja!?!

Mennem kell, lyany nem akar aludni...
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!


Manó: Szegény Emma, de remélem semmi komly baj nem lesz, gondolom ezek után egy kicsit tart a nyusziktól?
Akkor ha semmi nem jön közbe csütörtökön az Árkádban 10 óra körül. OK?

Nállunk minden rendben, felraktuk a lépcsöre a védőkorlátot, képzelhetitek milyen arcot vágott Dorka mikor rájött, hogy most már nem lótifutizhat le föl a lépcsőn.

Holnap dolgozni kell, nem örülök neki túlzottann.
De ház ez van...Utána megyek ezésre megint jó későn érek haza...Ma is alig bírtam kipihenni magam a koránkelés miatt.
Na jó nem panaszkodom....

Most befejezem, mert Dorka nagyon hiányolja a társaságom, hogy milyen anyás lett...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Mariann,
Megkaptam a leveled.
Ha most kellene először orvost választanom, akkor én is a Szabolcsba mennék. Szóval a teljes elégedettséget nem érte el a doki, de maradok.

Ma voltam vérvételen. A vérképem rendben, szedhetem tovább a gyógyszert. A többi eredmény még nem készült el. Jövő héten megyek megint. A dokinővel nem sikerült beszélnem, mert értekezletük volt, nekem meg mennem kellett Ronihoz (apjának meg dolgozni).
Ja, és lemérettem magam. Megdöbbentem. Úgy gondoltam, hogy 5-6 kg-t fogytam. Hát, volt az 10 isKép

Gombóc,
Az UH-s dokinő nagyon kedves volt. Szerinte, lehet hogy a terhesség hozta ki.

Holnap mehetünk az autóért (Ceglédre). Pontosabban már ma délután elhozhattuk volna, de a párom dolgozott. Izgatottan várom a holnapot!Kép

Miszike,
Költözés örömeiKép és bánataKép
Beki képekKép
Milyen tortája volt a nagylánynak?

Norka,
Sajnálom, hogy a doki nem tudott megnyugtatni. Drukk a láztalansághoz!

Klár,
FogacskákKép

Andy,
Okoskodó dokiKép Jóhogy nem már költözzetek el.

Magdi,
Ügyes ZsuzsiKép

PIldi,
Üdv sorstárs.
Szép méretekKép

Toffi,
Örülök, hogy gyógyultak a gyerekekKép
Varrógép pedálKép Mi a Váci úton (a felüljáró és az Ibis hotel között, szervízúton, a hotel felöli oldalon) van egy szerelő (picike műhely). A pasi azonnal 500 Ft-ért megszerelte a mienket.

PsAndi,
Hogy tetszett Daninak a buláta?

Megyek leveleket írni, sok pótolnivalóm van.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok

csak gyors kepfeltoltesre futja, faaradt vagyok, melo is van... Kép talan holnap vege Kép
MINDENKINEK JO-JOBB NAPOT (MAR AMI VAN BELOLE) , GYOGYULAST

Maci, hurra kocsi Kép
Toffi
csak lesz olyan vevo aki rendes arat fizet Kép




Kép

Kép


Kép

Sziasztok
Zs&es az 5 fogu zorgo A
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Julcsinak,Julkának Boldog Névnapot ,Bekinek Boldog Szülinapot Kivánunk!!!!KépKépKépKép


Mindig olyan jó nagy a termés alig győzöm,-nem is győzöm. Most nagyon keveset tudok a gépnél lenni,Marcuska nagyon kisajátitott magának.
Egyébként jól vagyunk,Marci rengeteget mozog,amolyan kis örökmozgó,és már mindent pakolni kell előle,mert minden nagyon izgalmas számára.
Nagyon kevés időm van magamra,igy a szórakozásra is (babanet).

Momo!
Ha vigasztal mi is pont egy ilyen kis szaftos gyerektartás perre készülünk. (jövő péntek)



Na mennem is kell.....szólit a kis dedem.Még mindig nem aludt el!!!!
Mindenkinek minden jót kivánunk!
A betegeskedőknek jobbulást!!!!!


Mariann&Marci
Mariann&M
 


Zsurló!
Hogy hasonlít rád ez a lány!

Maci! 10 kg. Hú az sok! És neked nem voltak fölös tartalékaid, mint pl. nekem. Továbbra is drukk neked!

CSak képnézésre futotta az erőmből. Édesek a skacos, csajok.Kép
Beu
beu
 
 


Na csók csajok Kép

Aligélekpedignemisdolgoztammagamhalálra.....

Csak az egész estém fel lett borogatva, és nem is a gyerekem tette. Na mindegy. Tehát varrni nem volt időm, mázli viszont, hogy ezek után Kopasz lemondott arról, hogy holnap abban a fekete nadrágjában menjen dolgozni, amit ma akartam befejezni neki. Szerencse, mert kettőig nem látok.

Momo a kekec KépKépKép
Egyetlen dolog az éjszakai fejéssel kapcsolatban : nem szopik Ancsa, nincs meg az az intenzitású inger, mint mikor valóban mellreteszem, nem termelődik annyi oxytocin, nem fejek annyit. Kép Tehát valahol neked is igazad van, de valahol nekem is Kép Jaaaa... én is kekec, te is kekec, de aztán nem összevesz KépKépKép

Holnap tanácsadás, majd kiderül, hogy most a napi 2 főzelékkel jók vagyunk-e ? Kép Mondjuk izgulnivalóm nincs, annyira azért nem csenevész AncsámKép

Macikettőke, drukk autóügyben Kép Én is izgalommal várnám Kép

Többieknek kellemes iccakát, betegeknek jobbulást Kép

Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Norka
Szegény lázas Jázi...
Azt nem tudom, beszereztünk-e vmi újat a rendelőben, csak ketten voltak előttünk és egyik sem köhögött Kép

Heni
Szandi is ijesztgeti Zsombit, csak Szandi 6,5 éves és lány. És nem akarja megunni. Egyébként Zsombinak tetszik az ijesztgetés (megijed, utána meg kacag), csak nekünk nem...

Andi
Hogy tetszett a buláta? Nálunk mindkét gyerkőc csípiKép

Manó2
KorlátKép

Maci_2
A varrógép anyósomé, csak tippelni tudom, hogy idősebb nálam (a gépKép). Apa nem tudta megszerelni, arra tippel, hogy meghalt benne egy ellenállás. Na de melyik??? Egyébként azt mondta, hogy a Forgách u-ban van egy bolt, 7.15-kor nyit, most ment oda munka előtt (nagyon sz.r az egész cucc, jobban örülnék, ha tudna újat venni, a vezeték is úgy van össze-szigetelőszalagozva...)
Azért köszi az infót, lehet, hogy még szükségem lesz rá.

Zsurló
Már 5 foga van Andusnak? Gyönyörű a leányzóKép
Lakás-vevőnkkel kapcsolatban legyen igazad! Az a durva az egészben, hogy nem kérünk sokat (7 milla), mert gyorsan el akarjuk adni, na de nem ennyire gyorsan. És azt is mondták, hogy elindították a hitelt és két hónap múlva már abban akarnak lakni, de a hitelt csak kb. 5-6 hét múlva kapják meg, de ők azért már elkezdenék a falbontást... Mi meg hülyék vagyunk...

Mariann
Zsombi is bulizott még 11-korKép Viszont utána mint akit leütöttek, bealudt és azóta is alszikKép(11.10-től eddig 7.22-ig)
Gyerektartás-perKép

Klár
Csenevész AncsaKép

És tegnap készen lett a fényképezőnk (6 hét után ideje volt).
Én meg beterveztem, hogy levágom Zsombi haját, de Apa nem akarja, gyorsan fel is hívta a fodrász ismerősét, hogy bejelentsen minket. Lehet, hogy megpróbálom, aztán jövő héten a csajszi majd kijavítjaKép

Megyek, összekészülődök reggelihezKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!
Azert olvasgatok am itt a hatterben!
Csak nincs tul jo hangulatom, ezert inkabb nem irok!
Miki antibiotikumot kap, nem tudtunk a laztol megszabadulni, es allitolag a fule is piros! O mar jobban van, viszont minden percet uvoltve tolt, amit nem rajtam (kezemben ill. togyeimen) log!
Terv tulteljesitve Gyuri reszerol, 7 napot jart oviba egyhuzamban, matol azonban ismetelten itthon: hasmenes. Mas nem hianyzott. Hatha Miki is elkapja, aki ugyis csontsovanyra fogyott a betegeskedestol, es meg mindig tisztan anyatejes (77 centi es kb. 8 kilo 30 deka)! Nem mintha Gyuri a koversegerol lenne hires!
Gyuri epp most boritott ki egy bogre asztalon felejtett tejeskavet, teletojta a furdoszobat!
De kulonben koszike, jol vagyok! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elfelejtettem dicsekedni: Dani hozott egy magyar eros 4-esnek megfelelo 2-est nemetbol! Uuuuuugy orulok neki! Meg all a teoriam, hogy a 3-bol egy mindig "jo" (vagy pozitiv)!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Klár,
jól elvagyunkKép A fejés tényleg nem ér fel egy szopival, de azért a semminél jóval több, és én csak eztet akartam mondaniKép
Szerintem gyerek súlya miatt ne aggódjKép

Mariann,
olyan jó hallani, hogy már a te Marcid is ilyen kis sajtkukacKép
Gyerektartás perKép

Zsuzsi,
te is meg vagy áldvaKép Jobbulást a betegeskedőknek, Dani teljesítményéhez meg gratulaKép

Zsurló,
Andus nagyon édesKép Tessék egy kicsit pihegni is ámKép

Maci2,
fogyásKép De az új autó már igenKép Ha Ceglédre jöttök, benézhetnétek hozzánk is, persze, csak ha van időtök ráKép

Toffi,
fényképezőKép A fodrászt én is meglátogatom Timivel, de csak azért mert ennyi hajhoz én kis amatőr már tényleg kevés vagyok. De 2 évig se a család, se a gyerek nem reklamálta a tudományomat...csak merték volnaKépKépKép
Lakással kapcsolatban meg tényleg ne hagyjátok magatokat hülyére venni, annyi ocsmány trükköt hall amúgy is az emberKép

Norka,
a 3 napos lázat produkálta már a lányod? Mert ez most nagyon arra hajaz, persze a végén a pöttyöktől lesz egyértelmű. Jobbulást a csajszinakKép

Beu,
te is elég szűkszavú vagy mostanábanKép

Na megyek Timit ébreszteni, mert már hiányzik a civakodásKép
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsi
Beteg gyerkőcökKép
8 kiló 30 deka tényleg nem sok. Zsombi 8 kiló 70 volt a betegség előtt, a combi-hurkáknak se híre, se hamva...
Gratula a német jó jegyhezKép

Momo
Levágtam!!!!!Kép ÉnénénKép Persze nem tökéletes, de naná, hogy Zsombi egyfolytában forgatta a fejét, mivel zúgok körülötteKép
Apa következikKépKépKép (úgyse hagyja)
Lakást nem hagyjuk, mert 1. nem vagyunk hülyék. 2. ha telt vadiúj audira, telljen plusz egy milkára. 3. nekünk se fog engedni senki 15 %-ot, úgy gondolom.
Civakodás-hiányKép

Norka
Én is gondoltam a háromnapos lázra, de nem mertem tippelni, mert ilyen téren nincs tapasztalatom.

Timici
Enyém Apa hétfő óta fénymásolja a kötés-leírástKép

Maci_2
Mi újság doki ügyben?
Autó megvan? Milyen?


Tényleg olyan keveset írtok mostanában...

Megyek, keresek vmi tavaszi üvegmarica-mintátKép

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi,
ügyes fodrász vagyKép
Anno a házvásárlásánál mi kínosan ügyeltünk a megjelenésünkre és a 20 éves szakadt Ladával mentünk, hiába volt jobb autónk isKép Szóval ezt a látszatot is kalkuláld bele majd a ravasz vevők megítélésébeKép

Tényleg csajok, lassan kihal a topik, már nekem is egyre kevesebb kedvem van magammal levelezniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Ket nemevo gyerekemet elcserelnem, nem kell valakinek? Esetleg cserebe ket kis zabbantost bevallalok!
De legjobb lenne egy kis nyugi!
Nagyon elegem van am mindenbol!!!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
nekem is csak nemevősök vannak, de legalább nem látszik rajtuk. Így is jó lesz?Kép
Virtuálisan nyugit nem tudok küldeni, marad a pozitív energia++++++++++Kép Remélem, ez is használKép

Valaki meséljen mán valami érdekfeszítőt, mert elnyom az álomkór, miközben rajtam ugrál a két gyerek, a kaja meg odaégKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
el ne menj! Jövök egy kicsit boldogítani, jó? Kép

Bocsi, lányok, hogy nem jelentkeztem napok óta... megvagyunk, jól vagyunk azért.

Zsuzsi,
Anka se több 8,5 kilónál, igaz, ő max. 73-74 centi lehet... Részvétem a fiúk állapota miatt, de Daninak gratulálok!!!

Toffi,
ha kész a fényképező, hamar-hamar egy képet vágotthajú Zsombiról!

Ankának kijött a harmadik foga, hurrá! Kép
Viszont az már nemhurrá, hogy az ekcéma is kijött rajta Kép. Vittem bőrgyógyászhoz, akivel nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon Kép. Gyanítom, hogy a testápoló, amit felírt, csak rontott a dolgon. A szteroidos kenőcs most hatott, azt viszont nem lenne jó sokszor használni Kép.

Vettem lánynak kisszandált a szobába, ilyet:
Kép

Babákok aranyosak, képeket mindig megnézem, meg olvasok is, csak írni nem maradt már időm izgágAnka mellett.
Egyébként ilyesmikkel múlatjuk az időt:

Kép
Kép
Kép

Kép Na pussz
Franyó
franyo
 
 


ZsuzsiKép
Sajna cserébe egy szintén nemevő, ámbátor jókedvű és egészséges manó tudnék felajánlaniKép Egyébként nálatok mit jelent, hogy nem eszik a gyerek? Gergő két napja ismét önkéntes diétára fogta magát (nem mintha addig sokat evett volna). Amit ilyenkor hajlandó megenni az a joghurt, banán vagy alma rizzsel. Jó lenne még tovább sorolni, de csak ennyiKép

FranyóKép
Anka nagyon cukiKép És lábbelije is teccikKép

MomoKép
Megkésve bár, de annál szívesebben ajánlom fel extra keskeny vállamat, mely talán némi vígaszt nyújtKép Lesz ez még jobb isKép

Konzultáltam Csákány dokival cukor-ügyben, és végülis nem annyira tragikus a helyzet. Ami rossz az egészben, hogy ez az eredmény ennél jobb már nem leszKép Szóval csak idő kérdése, hogy mikor leszek cukorbetegKép Diétával, mozgással ki lehet még tolni ezt az időt.

Jó hír viszont, hogy páromék ma végre elkezdtek dolgozniKép Ideje volt, mert idén még nem nagyon dolgoztak, és hát ez azt jelenti, hogy keresni sem keresett semmit. Ez a másfél hónap így rendesen a padlóra tett, de már látszik a fény az alagút végénKép

Nu, most megyek, leviszem Gergőt sétálni amúgy nagyfiúsan, babakocsi nélkülKép Később még jövök.

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Momo Kép
Mailtem Kép

Kangi
kangi
 
 


Franyó,
cipőcske szépséges, gyerek továbbra is csudapofa és csak annyira izgága, mint Zsebi lelkemKép
EkcémaKép Talán olvastad, Timivel is pont most jártam úgy, hogy a doki által felírt krém csapta ki a bőrét tetőtől talpigKép Pedig már használtunk ilyet és akkor semmi baja nem volt tőle. Én már feladtam az oknyomozást ezügyben, csak rendszeresen hálát adok az égieknek, amikor hosszabb ideig tünetmentes a csaj....evvan.

Tüni,
válladat momentán nem sajátítom ki, de köszikeKép
Én gyerekeim is szoktak önként fogyózni, de mivel még jó husiban vannak, minek idegeljem magam még ezen isKép

Azért kesergek megint egy csöppet: a hányingertől még a folyadékot se tudom letuszkolni, így Zsebikém már csak egyszer bír jóllakni anyatejcsiből...de úgy kűzd minden cseppért, én meg úúúúgy sajnálomKép

Megyek főzni, bár ez most nem tartozik kedvenc hobbijaim közé...

Momo


Momo
momo
 
 


Kangi,
megkaptam, csak úúúúgy megijedtem, hogy még nem jutottam szóhózKépKépKép

Momo


Momo
momo
 
 


Vasaltam egy kicsit, meg Zsombit fürdettem, már kétszer, szegény nyakig összecsinálta magát, folyt a cucc még a harisnyájából isKép. Délután bemegyek a doki nénihez (antibigyó papírján rajta van a hasmenés-hányás), de ez már kicsit túlzás. Ha addig lesz még, akkor felhívom. Szerencsére iszik, ahányszor csak kínálom.

Momo
Persze tudom, hogy irányár, meg alkudjon, de ha annyira "szegény", akkor ne a festékszagú audival jöjjönKép, hanem a szakadt ladávalKépKép. Pedig nagyon szép autó voltKép Lehet, hogy nekünk is kellene kölcsön kérni valahonnan?? És még 2-3 gyereket is??KépKép

Franyó
Gratu a harmadik foghozKép
Kisszandi nagyon klasszKép
EkcémaKép, dokiKép. Szerintem vidd el Ankát másikhoz, ha úgy érzed, ez nem az igazi (szerény véleményem, hogy a bőrgyógyászok csak találgatnak)
Kép a gépben, de nem akarom letölteni, mert még a holland-német képek is benne vannak (és azokat mittoménhovaakarjaenyémApa), majd este letöltetem Apával és akkor holnap látható leszKép

Tüni
CukorbetegségKépKép
Önként fogyóKép

Milyen klassz elálló fülei vannak ZsombinakKépKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Éljen, éljen az ADSL Kép! Még pénteken az öcsém újratelepíti a Windowsomat és utána remélem, hogy tényleg minden rendben lesz a gépemmel. Most még egy csomó hibaüzeneten kell átverekednem magam bekapcsolás után, de remélem addig még kibírja.
Egy csomó lemaradásom van, de majd igyekszem behozni és jövök megint rendszeresen.
Remélem mindenki jól van, nem vagytok betegek, influenzásak főleg nem Kép.

Pusza, Virág és Levi aki holnap lesz 14 hónapos
virga
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Kérdezted, mi van az "autoimmunommal" : minden rendben van szerencsére, CT nem igazolta azt, amit a dokim látott a röntgenen, vagy egy hónap alatt javult a dolog. Legközelebb április-május környékén megyek kontrollra.
A rosszabbodást Te hogy érzed? Miben nyilvánul meg?

Évi24!
Bocs, hogy nem válaszoltam, teljesen kiment a fejemből Kép. Ne haragudj!
Valamelyik nap majd felhívlak. Neked mikor jobb? Délelőtt vagy délután?

Gombóc!
A hires-hirhedt Havanna lakótelepre. Nagyon hiányzik a kert, a terasz, a csend (némi kutyaugatással persze). De egyelőre ez van, erre fussa.

Mennem kell, gyermek felébredt, a tökfőzelék meg főzésre vár.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok

És megvan a 400.ik írásom. hurrá!!!!!
Kép

Nálunk semmi változás.
Visszont a barátnőm kislányát ma mentő vitte be a Heim Pál kórházba tüdőgyuladással. Ugy sajnálom őket a kisfia jól van de a kislánynak virusos tüdőgyuladása van. Ők is annyi idősek mint Márk.

Virga: éljen az ADSL Gratula a holnapi hófordulohoz. Akkor majdnem egyidösek a gyerköceink.
Kép

Most mennem kell
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Csajok, majd este írok, csak Zsuzsit akarom megvígasztalni ... Zsuzsikám, keresd a dobozt, aztán jöhetnek a nemevők Kép Cserét viszont nem adok KépKépKép

Viszont Kangi ígérgette nekem Julcsit, s mikor már majd letárgyaltuk volna az üzletet, az a csepp lány egyszerre kis kajás lett Kép
Szóval ? KépKépKép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?