Új privát üzeneted érkezett!

Kangi!

Míg ezt írom, itt kepeszt a lábamnál, és nyüszög, hogy vegyem fel. Rövidesen üvölteni fog. És ez így megy. Mi van ezekkel a csemetékkel?????
Beu
beu
 
 


Beu Kép
Én az enyimet rásóztam végrefelébredt Apacukára, és elpatáztak sétálni. Én meg ebédet csinálok, egyedül! Szellőztetem a lakást! Nyugodtan pisilek! Tán még olvasok is egy oldalt!!! (Valami nagy betűkkel nyomtatott könyvből, mert a kialvatlanságtól alig látok KépKépKép)
Mingyá mailt is küldök!

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Jeeee, Miki is pont ezt csinalja, en balga meg a nathajara fogom! Akkor lehet, hogy nem is attol? Mar megint atver ez a kolyok!
Ferjem szerint biztos fogzik! Ja, persze!

Miszike,
Fule erjen bokaig Bekinek! Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Zsuzsi Kép
Nemzetközi babanyügi KépKépKép Figyelj, az biztos, hogy még jön foga, mert még nagyon kevés van neki KépKépKép Kérdés, hogy mikor, de erre mindent rá lehet fogni. Egy darabig. Például biztos, hogy nem fogzik, ha az esküvőjén elküldi a francba a násznépet. Vagy például akkor sem fogzik, mikor rávágja az ajtót a főnökére. Vagy akkor sem, mikor "Az öreg halász és a tenger" c. film címszereplőjeként (nem a tenger) elhajtja az autogramkérőket KépKépKép
Ezek szinte biztosan NEM fogzásos esetek.
Ám az összes többi lehet, hogy az KépKépKép

Pussz
Egyedülagyament Kangi
kangi
 
 


Miszike,
Isten éltesse sokáig egyéves Bekit!!!
Kép

Babákok gyönyörűek, Norka, az a középső kép tényleg érdekes!!! Kép

Kangi, Zsuzsi, Beu,
az vigasztal, hogy nálunk is ez megy? Én a fogára fogom Kép!

F.
franyo
 
 


Kangi dragam, es mi van a bolcsessegfoggal? Az akarmikor johet...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jajjj lanyok! Hat ooolyan rosszak vagytok! Fel orat nezegettem a kepet,mig rajottem,hogy mirol beszeltek Kép

Miszike
Bekinek nagggyon Boldog Elso szulinapot! Kép Kép
(nem hagy gifet feltolteni Kép )
Norka
norkini
 
 


MiszikeKép

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok BekinekKép

Tüni
tüni
 
 


Miszike,
NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT BEKINEKKép

Kangi,
nálunk se jobb a helyzet, tudom, sovány vígasz...de legalább neked nincs közben folyton alhatnékod, meg hányingeredKép Meglásd, a 2.3. csemeténél már zokon se veszed a folyamatos ordibátKép
Az én férjem is úgy alszik, mint a tök, a szomszéd előbb átérne gyereket csitítani, mint ahogy ő feltápászkodikKép Én végső esetben nemes eccerűséggel lelököm az ágyról, arra magához térKép
Ja és nálunk délután is az a menetrend, hogy a férjem rámparancsol, hogy pihenjek egy kicsit, aztán békésen újságot olvas a fotelban, amíg a két gyerek válogatott szörnyűségeket művel és ordít. Na erre szoktam felpattanni, mire még le is tol az lüke pasiKép

Beu,
az enyém meg direkte a forgószék kereke alá dugdossa az ujját, amíg írok, hogy legyen mire fogni az ordítástKép
Lörinc nyelvével meg nyugodtan vonulj el holnap dokihoz, ha az téged megnyugtat. Én is így csináltam az első gyereknél, másodjára már kevesebb dolog izgat fel...szegény harmadikKép

Leszter,
építkezéshez kitartásKép Petra nem semmi kis haspókKép

Klár,
ne gyere már te is ezzel a szaporasággal...Képzeld, az exnej múltkor aggódva kérdezte a férjemtől, hogy nem tértünk-e át a mormon vallásra, hogy minden legyártott gyereket megtartunk. Alig voltam kiakadvaKép
Egyébként itt a vége, a látszat ellenére ismerjük a fogamzásgátlási módszerek széles tárházát isKép

Kaska,
te aztán jól rákapcsoltál az írásra, kezdesz formába lendülniKép Ilyenkor szokott elkészülni a kistesóKép

Zsuzsi,
a férjek mindíg jobban tudják, mi baja a gyereknek, mert mi túl szubjektívek vagyunk a témábanKép Párom is úgy tud kinyilatkoztatni, hogy lecsattan az állam, oszt ha egyedül marad a skacokkal, még egy pelenkacsere előtt is rámtelcsizikKép

Ma megejtettük az autó randit, kocsi lefoglalva, kicsit sikerült alkudni belőle, de a kedvezményes hitel miatt több bónuszt már nem adtak. Kb 3 hét múlva elhozhatjuk, addig még kuporgatjuk hozzá a kezdőrészletet.
Gyomrom tegnap iszonyat volt, én még ilyet nem éltem meg terhességgelKép Remélem, ebből az következik, hogy nem lyány a lelkemKép

Na pá
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Miszike
Bekinek boldog szülinapot Kép

Beu
Lőrinc nyelvét sztem is mutasd meg dokinak, vagy legalább hívd fel telon, hogy mi lehet az

Leszter
Petra nagyon kis ügyes már és szép súly van Kép

Angi
nenenene-ző Jucus Kép

Dani is csatlakozni szeretne a nemzetközi babanyügihez, egész délelőtt nyüszögött, most is csak azért van csendben, mert a porszívóval játszik a hátam mögött Kép
Egyébként meg attól is kivagyok, hogy nem hajlandó enni, csak gyümölcsre tátog, semmi másra Kép kb. 40 percig ebédeltettem, ezalatt legalább 40g húslevesből valót megevett, amihez fél banánt is hozzákevertem, de ez sem hatotta meg Kép Már előre parázok, hogy 2 hét múlva a tanácsadáson még kevesebbet fogunk mérni, mint 2 hete Kép

este megyünk színházba, megyek is kiválasztom mit vegyek fel, meg körömfestés stb.
ja, Dani folyton ki akarja szedni a csavarókat a hajamból Kép

Andi
psandi
 
 


Miszike,
nagyon boldog első születésnapot Bekinek!!!!!

Angi,
köszi, hogy megnézted.Kép Sajnálom, hogy elvitték, de így megnyugodtam, hogy nem verlek költségbe.
egyébként patchwork-özöm isKép
Már régóta fenem a fogam egy jó japán újságra, de azt itthon nem igen kapni, amikor meg egyszer végre eljutottam Bécsbe egy boltba, naná, hogy épp nem volt.Kép
De ezt nem azért írom, hogy nézz ilyet, ok!

Beu,
Bence ekcémája jelenleg nem látszik, de ez nem igazán múlik el végleg, mert ez egy hajlam.Kép Szerencsére most szép a bőre ill. a pofija száraz a fűtéstől és az időjárástól.
Lőrinc nyelvét szerintem is mutasd meg, abból baj nem lehet és legalább megnyugszol.Kép

Klár,
köszi a mailt, este írok választ.

Most megyek, mert állva vagyok kénytelen írni, pusza
Timici
timici
 
 


Miszike!

Boldog szülinapot Bekinek!!!

Kép

Nyelvügyben köszi a válaszokat. Remélem, semmi komoly.

Beu
beu
 
 


Miszike
Nagyon boldog szulinapot a kis Bekinek!!!!
Remelem jol fogjatok erezni magatokat a hazban,majd megyek: )))

Puszi
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Miszike,
Boldog szülinapot Bekinek!Kép

Angi,
Boldog szülinapot! !Kép
KépekKép

Bálintoknak boldog névnapot!Kép

Momo,
Lefoglaltátok az autót?

Zsuzsi,
Jobbulást Mikinek!

Évi,
KúszásKép
Képeken édesKép

Kakukkfű,
TejallergiaKép
Dumás kiscsajKép

Zulu,
Megint síeltek? De jó nektek! Sárgulok.

Norka,
Édes Jazi-képekKép

Andy,
Ügyes MárkKép
KépKép

Kaska,
Kis szökevényKép

Első rész vége, folytatás következikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nincs valami nagy forgalom, így estefele.

Leszter,
Azért néha adj hírt magatokról.
Nagyon ügyes már PetraKép

Kangi,
Szegénykém. Drukk egy kis pihihez!

Momo,
De jó, hogy ti is foglalózatokKép
Milyen felszereltségű? Break? Milyen motor?...

PsAndi,
Roni is "nem eszem"-et játszott valamelyik nap. Csak 2 üveg bébiételt dobtam ki.
Mit néztetek a színházban? De jó nektekKép

Mariann,
Nem kaptam meg a leveledet.

Remélem hétfőn hívnak az autószalonból, hogy (sikerült elintézni a hitel és) mikor mehetünk a kocsiért. Már várom!

Maci_2
maci_2
 
 


Nya csóóókcsajok Kép

Miszikém,
Boldog szülinapot Bekinek. Volt torta ? KépKépRemélem, zökkenőmentesen sikerült a költözködés is...

Momo,
Én nem jövök a témával, max. kicsit picckálódom, de tényleg csak az irigység beszél belőlem Kép
Volt nej és köztem annyi a különbség, hogy engem legalább nyugodtan elküldhetsz melegebb éghajlatra egész lazán és kendőzetlenül, exnejet viszont csak nagyon óvatosan KépKép Ja, és én nem fogok megsértődni érte, megígérem KépKépKép
Mormon vallás KépKépKép Hühh, mé, azt gondolta exnej, hogy majd válogattok a kiskrampuszok közt ? Ez marad, ez nem kell ? Fene a fejét, én ezért a legkultúrabb stílusban de nagyon keményen elküldeném a halál f...-ra Kép

Egyébként azon kívül, hogy ma a csámborgás alatt kockásra fagyott mind a majdszáz kilóm, tök jó napom volt : Sajtkukacnak vettem egy édes kis harisnyanadrágot, meg tappancsos zoknikat, apának is találtunk ezt-azt, meg anyunak végre kaptam olyan polár gatyát (jó, hogy mindjárt itt a tavasz, de lesz tél jövőre is), amilyet szerettem volna.

PSAndi,
Színház... hűűű de yóóó nektek Kép Csavarókért nem irigyellek, pláne akkor nem, mikor valaki matatja őket. Kép

Angi,
Takarítani az Államokban ? Nono thanks, elég volt 3 évig Kép Bár bevallom, szerettem csinálni, mert szuper yófey klienseim voltak.
Az ottani eü rendszerről viszont szót se... drága is, meg addig, amig az eü személyzet ugyanabban a ruhában csámborog be munkába, mint amiben esetleg egy intenzív osztályon van egész nap a betegek mellett.. hát kösz... Kép
Remélem, pároddal nincs komoly gond..

Magdi,
Hmmm.. meggondolandó Kép Görkoriban is bevállalod kis habos tüllszoknyában ?
Egyébként köztünk a helyed Kép

Ma volt egy édes sztorim, testvérem végre szervált magának egy gyönyörű kb. 5 mm átmérőjű 8 dekás ezüst királyláncot. Ez a fajta tényleg a láncok királya. Felpróbáltatta velem, és mondta, maradhat egy kicsit nálam. Én nem akartam... aztán elfelejtettem neki visszaadni. Most itt lóg a nyakamban. Kép Ez a héten a második "elfelejtem" c. eset. Lassan keressek Cavintont, vagy még kinőhetem ? KépKép

Na most megyek, mert teljesen meghülyítettetek a cukrozott narancshéj gyártással a múltkor.

Ciao, majd még jövök :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok

csak egy gyors beugrooo, var a melo, es az ALLANDO ejszakai muszak is elkezdodott Kép Kép
Andus is labbakapaszkodo majomgyermeket szokott jatszani Kép ez foleg suteskor es mosogataskor elonyos. (plane hogy ugy frocskolok, hogy a ferfiemberek is megirigyelnek)

Klar
teged idezve kocee Kép az infot, nekem szimpatikusnak tunt a hely amit irtal az arai is, de apa lefujta, mert tul messze van, o itt a kornyeken szeretne valamit (6-7 esetleg 14. ker.). Hat igen dedimama sajnos mar nem annyira mobilizalhato Kép

Kakukk
koszi a mobilszamot, elmentettem, bar apa a baratjaval egyutt akar galeriat gyartani (a haver sok mindenhez ert, ez igaz, a baratom is mint minden ferfi mindenhez ert Kép), csak elfelejti, hogy en rettegni fogok azon, mikor esik az egesz a fejunkre...Kép

Miszike Kép es Beki Kép
Boldog szulinapot Bekinek. Kép (Andus most epp a happy birthday-t jatssza a zenelo zongorajan)

Norka
en meg mindig nem tudom min nevetnek a tobbiek Kép Buttavagyok Kép Kép Pecsre hamarosan megyunk Kép mar most is kesesben vagyok a papirokkal. De eddig olyan lazak voltak a TO-s nenik Kép, bizom bennuk.

Momo
ez az exnej Kép nagyon gaaz, ne is torod vele

Maci
de jo, akkor hamarosan lesz kocsitok, milyen szinu lesz ?

Na megjott a kismeretu, csimpaszkodik megyunk hintazni Kép aztan elmnyefurdo kacsakkal es balnakkal
a melo meg varhat Kép

sziasztok
zs&es a 11 honapos Andus
zsurlo76
 
 


Sziasztok Lányok!
Próbáltam a lemaradásomat bepótolni, de mire írnék egy pár sort, addigra már rég túlléptetek a témánKép

Zsuzsófi
Anyukádnak mail ment Manócstól. Köszi, ha válaszoltokKép

Zsuzsi74
Kicsit késve, de most láttam a képeket a kisfiadról. 1 napos + a mostaniKépKépKép Boldog szülinapotKép Sörényes lovacskás kép is ari.

Orsoly
Kitartás hányingerilegKép Nekünk kislány, de én nem émelyegtem.

Momo
Gratula a barátosnédnak az ikerlányokhozKép és minden elismerésem az övé az elkövetkezendő pár hétreKép
Én 5 lány után 1 fiú családról tudokKép

Zsizsa
Én hallottam a báránybőrről, hogy azon tényleg jól alszanak a babák és kb ennyi, amit tudok ezzel kapcsolatbanKép De, ha amúgy sem alvós, akkor szerintem ide vagy oda báránybőr, attól nem alszik be.

Kaska
Neked is hordikendőd van? Mikor elalszik a tücsök benne, nekem is ki akar hullani oldalt, úgy gyömöszkélem visszaKép

Ildi
Ancsi lépegetéseihez gratu. Nem semmi a fiad sem a már fél évesen megyek-kelKép

Zulu
Jó síelést!!! Remélem jövőre mi is eljutunk vhová.

Lányok
Szerintetek mennyi korkülönbség ideális a testvérek között? Na persze még nem aktuális a témaKép csak kiváncsi vagyok.

Pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Kangi!
Nagyon boldog szülinapot.Kép

Angi!
Neked is boldog szülinapot.Kép

Na ezt elküldöm, mert már fél napja megírtam, de olvasgatok szorgalmasan, már csütörtök du-nál tartok. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Miszike,

Boldog szülinapot Bekinek!
Kép

Azur
azur
 
 


Angi,

Nagyon boldog szülinapot!
Kép

Azur
azur
 
 


Angi, csak gyanus voltam magamnak, hogy azt sem mondtam Neked, hogy boldoxülinapot KépKépKép

Asszem tényleg érik a Cavinton kúra Kép
Igaz, hogy nem szülinapos aktuális kép, de annyira édes, hogy most ezt küldöm Kép
Kép

Majd jövök, most csak ezért ugrottam be :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy rövid leszek, de tegnap nálunk oriási csapat járt, ebédvendégek, majd 2 család is babanézőbe, és mindezt időben átfedésben. Délután háromkor az ebédvendégek még itt, az első csapat már megjött, és a 3. csapat egy órával korábban...

Szóval próbáltam háziasszonykodni, -párom szerint - sikerrel, de estére nagyon leeresztettem. Ilang tündér volt.

Délután oltásra megyünk.

Minden szülinaposnak boldog szülinapot! Kép

Mozi!!!! pénteken voltunk, és nagyon jó volt!
Magyar vándor nagyon jó kis film Kép

Még délután próbálok benézni!

Puszi!
Tündér
Recus
 


Sziasztok!

Tegnap hajnali 3-ig szenvedtem egy disco terveivel, de végre végeztem és itt vagyok újra. Már nagyon hiányoztatok ám.

Sajna nincs időm visszaolvasni, mert az egy heti éhezés után végre főzni kell a kis családomnak valamit. (Nekem mondjuk jól jött ez a sok meló, leugrott rólam megint 2 kiló, szóval érik a babaprojekt.)

Azért a szülinaposoknak boldog szülinapot, már nem is tudom hol hagytam abba:

Bekinek nagyon boldog első szülinapot!!!!!Kép

Angi és Kangi!
Nektek pedig nagyon boldog 20. szülinapotKép !!!!!

Zsuzsi!
Erről a Gyuri lázról az jut az eszembe, hogy én amíg bölcsis voltam folyamatosan lázas voltam, mert nem szerettem oda járni és így tiltakozott a szervezetem. Volt, hogy 40 fokkal hoztak haza és aztán itthon pár nap alatt elmúlt. Nem lehet, hogy Gyurinál is lelki okai vannak?

Beu!
Engem érdekelne ez a zene foglalkozás! Mikor és hol? Én járok Danival egy helyre, de az nem túl jó, mert nem lehet letenni a gyerkőcöket a földre, mert koszos és nem bírok vele ölben fél órát sem.
Úszás ugyanott tart ahol a mi csoportunk, egy új dolog van, le kell merülniük víz alá és egyedül feljönni.
De megint nagyon hideg volt a víz, ki kellett jönnünk. LEhet másik uszit nézek márciustól.

KAngi!
A ti uszitokban milyen a víz? Az még elérhető távolság lenne. És hogy kell jelentkezni?
Azt nem értem csak, hogy miért karúszóznak a babák, mert én a TF-en azt tanultam, hogy nem szabad, mert nagyon rossz beidegződést eredményez a későbbi úszni tanulásuk során majd.


Nemsokára megyünk védőnőhöz mérésre,mert visszarendeltek minket Dani fogyása miatt. Tudom nem kéne aggódnom, mert elég nagy Dani, csak aggaszt, hogy miért fogyott. (2 hónap alatt -150 grammot és + 5 centit produkált)
Majd drukkoljatok, hogy legalább stagnáljon a súlya.

Felrakok képet az én ropi kisfiamról:

Lajhár maki Kép:
Kép


Kép

NA most megpróbálok visszaolvasni és majd jövök még!

Réka
muki
 
 


Sziasztok,

előszöris köszönjük szépen a gratulákat a kúszáshoz.Petra azóta is szorgalmasan fényesíti a parkettát. Kép

Miszike
utólag is nagyon boldog születésnapot Bekinek! KépSOk egészséget,boldogságot! Kép (komolyan mondom,ahogy egyre több babó betölti az első életévét,annál nehezebben hiszem el,hogy ilyen gyorsan repül az idő....ez hihetetetlen)

Andi,
sikerült csempét néznünk.A fürdőszobáét már tuti fixre kinéztem a konyha is nagyjából megvan....még ehhez hozzá kellene passzintani egy tutkós nappali kőlapot és nagyjából meg is vagyunk. Kép
Olyan gyakran mentek színházba és én ezért olyan nagyon irigy vagyok. KépMit néztetek meg? Bár be kell,hogy valljam,nálam a színházba indulás már a ruhakiválasztásnál kudarcba fulladna.Kép

Képzeljétek,
tegnap fent voltak nálunk a szüleim és a férjem elment az apukámmal az újpesti Baumaxba.És nem fogjátok elhinni kivel találkoztak....én is alig hittem....Leszterékkel. Kép Úgy sajnálom,hogy mi nem voltunk ott Petrástól,mert bizony ők Petrástól voltak. Aztán mikor hazajött,csak nagy vigyorral az arcán mesélt,hogy a Leszterék Petrája már milyen nagy és mennyi foga van és milyen cuki és,és,és....Kép

Leszter,
ha olvasod.....úgy sajnálom,hogy nem találkoztunk,de jó is lett volna.Szépen lassan azért ezek a házikók is felépülnek ám majd.
Gratula Petra szép méreteihez.Képet nem tudsz feltenni róla?

Klár,
amíg nem a lányodat felejted ott valahol,addig komoly baj nem lehet...ne aggódj. Kép Kép Kép

Momo,
ici-pici pocilakó ici-pici szivecskéje KépNagyon sokan itt a topikban,azt hiszem mi erről most még csak álmodozunk,hogy újra megérintsen minket is a CSODA: Kép Olyan kiváncsi vagyok már,hogy vajon kisjány vagy kislegény?

Maci_2,
bocsi,de én lehet,hogy lemaradtam valamiről.Milyen kocsitok is lesz?

na most ennyi vagyok,menek ebédet gyártani aló nagylányomnak Kép

magunkról még annyit,hogy két napja kezdte Petra mondogatni hogy gyágyágyágyágyágy...Kép és már néha hallom tőle,hogy aja..ajjja...aja...ez úgy gondolom én lennék Kép,mert ilyenkor mindig kapaszkodik fel rám,miközben én majd megzabálom őt Kép

pussz mindenkinek
Évi+Petra

gyágyágyágyá.....
Kép

aja és Petra Kép
Kép
Évi24
 
 


Réka,
lajhár maki és kalapos Dani csudaédes. Kép
é.
Évi24
 
 


Sziasztok leanyzok!

Olyan kerdesem lenne: Jazi belazasodott,gyanitom,hogy megint csak a foga, mert semmi mas betegseg jele nincs. Laz : 38. Viszont csajom vidam, maszkalos, mintha semmi baja nem lenne. Szoval en nem adnek neki 38ra lazcsillapitot,de mivel rohangal rendesen, gondolom feljebb megy a laz. Szerintetek adjak neki gyogyszert? Panadol, kup?
Kosziiii
Norka
norkini
 
 


NOrka,
én nem adtam Bencének ilyenkor semmit, igaz nekünk fogzáskor csak 37,5ig megy fel a láza.
Bence is jókedvű és játékos ilyenkor, úgyhogy ezért sem tulajdonítok ekkor különösebb jelentőséget a hőmérsékletének.
De a tapasztaltabbak majd megmondják a tutit.Kép
Timici
timici
 
 


Timici
koszi Kép
Sajna kozben mar 39 lett, igy kapott Panadolt Kép De semmi mas jele nincs betegsegnek. mi a fenetol lehet a laz? Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tegnapi színház nagyon jó volt, a Katona J-ben voltunk és A talizmán-t láttuk.

Anyu vigyázott Danira, lefáradt egy csöppet Kép

Réka
Dani nagyon cuki a képeken Kép
mennyit mértetek a védőnőnél?

Évi
Petra is nagyon édes Kép
ajja és gyágyágyá Kép
a színházi ruhakiválasztásról meg annyit, hogy a férjem a végén már azt mondta, hogy soha többet nem vesz színházjegyet, mert amit művelek, az nem normális Kép (nincs egy göncöm se és társaik.. Kép)
egyébként meg elég kiakasztó, hogy már nem öltöznek fel az emberek rendesen a színházba, egy csomó hapsin látok farmert pulcsival, és a nőkön sima utcai bakancsot gyűrött vászonnadrággal Kép

Norka
Jázi láz Kép ha bizti, hogy a fogától van és nem megy feljebb, talán nem kell, de nem tudom... ezzel jó sokat segítettem, mi?

megyek mert Dani engem akar

Andi
psandi
 
 


húúú NOrka
látom, már 39 Kép

A
psandi
 
 


Norka,
nos igen 39nél már tuti én is adnék lázcsillapítót. Lázas lehet a fogától is, bár azért ez elég magas ahhoz. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ilyenkor mutassam meg dokinak is, biztos ami biztos. Mást nem tudok mondani.
Drukkolok, hogy semmi se legyen a hátterében és hamar elmúljon, esteleg ha alszik egyet, lehet kialussza. Drukk hegyek mennek!+++++++++++
Timici
timici
 
 


Zulu,
írtam mail-t, please HELP!!! Kép

Norka,
szegény Jázi KépKépKép, jobbulást!!!

F.
franyo
 
 


Norka!

Emmáank sok fognál volt 39 fokos láza, 1 napig, sőt hányt is. Van ilyen. Lázcsillapítás azért természetesen kell, d eén nem pandolt adtam neki, az ilyne magas láznál nem sokat ér, hanem amidozophent kúpban. Az rögtön levitte. Mi többször bevittük ügyeletre és soha nem volt smemi más baja. Azért jobb megmutatni, tüdőt, torkot nem árt ha néznek.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziaszok!

Remélem mindenki jól van.
Kicsit kimaradta, mert nem volt időm olvasni, mert takarítottam pénteken, szombaton verseny, vasárnap meg lustálkodás volt a program.
Ahogy elnéztem rengeteget írtatok...

Most is a melóhelyen vagyok, van egy szusszanási szbadidőm, így csak bejelentkezem, hogy köszönjük jól vagyunk, Dorka baba is.

Norka:nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy a fogtól max 38,5 fok lehet a láza, nem akarlak idegesíteni...Kuppal nem jobban járnál, a panadol szerintem lassabban hat, nehogy gond legyen...

Brekinek boldog szülinapot, meg mindenkinek akinek mostanába van, mert emléxem tavaj már egy páran Missnya, Franyó, na meg sorolhatnám, a finisbe voltun, hogy elrepült az idő...


Évi: Petra nagyon tündér...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Manó: Már megint egyszerre vagyunk fenn mi újság?

Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


BekiKép Boldog szülinapotKép
Kép

JulcsiKép boldog névnapotKép Akkor is, ha anyukád szerint az Angélát fogod ünnepelniKép
Kép

AndusKép boldog 11 hónaposságotKép
Kép

KaskaKép bijocumi nagyon teccettKép minden komfortszopinál eszembe jut

ZsuzsiKépnálunk is fordított az betegséggyakoriság és az elfogyasztott anyatajmennyiségKép soxor azon gondolkodom, hogy mi lenne Julkával, ha nem szopna? most is taknyos.

MomoKép már "csak" 4-5 hét álmosság + rosszullét. Aztán egy kis jobb lét az elbálnásodás előttKép Exnej PFUJJJJ. Viszont a pasikat is imádom, minek kell az ilyesmit továbbmondani??? Az enyém is hűen beszámol b. anyósom és sógoraim különféle, engem érintő témákban tett észrevételeirőlKép

Tegnap én is színházban voltam, nagyon rossz Holle anyót láttunk. Nem az előadás votl rossz, hanem a koncepció. A Jó jó volt, de a Gonosz nem volt egészen rossz, ami nem tett jót a végének, sehun sem volt a katarzis. Mostohaanya a legnagyobb konyhakéssel akarta kivágni a Jó szívét, Holle anyó igazságtalan volt a Rosszal stb. Ma is megyünk a barátnőmmel Egy őrült naplójába, nem túl nekem való mostanábanKép De hát erre volt jegyük, férj elutazott, én meg bárhová, ahol 2 cintányért összeütnekKép

Julka is bőgve mászik utánam, ha megállok, bömbölve kapaszkodik belém. Emlékeim szerint ezt addig csinálják, amíg stabilan és gyorsan nem kezdenek járni. Saját elméletem szerint idegesítheti, hogy az én járásom gyorsabb az ő mászásánál. Ha leülök mellé a földre és SEMMIT sem csinálok, akkor 1edül is eljátszik, sőt, egész messzire elkalandozikKép

Urszila
urszila
 
 


Szia!

Ilyenkor alszik EmmaKép
Hát van egy kis zűr, Emmát megharapta egy nyúl nagyinál, ma voltunks ebészeten, kavarnak a tetnusz oltással (sneki nem tudja kell e vagy még véd a di-per-te, holnap visszük a Lászlóba oltási tanácsadásra, telefonon azt mondták hogy lehet hogy di-per-te oltást kap és 3 évesen nem fogják oltani). Úgyhogymajd szerda este még jelentkezem hogy mi van, remélem tudunk talizni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Norka,
remélem, semmi komoly, de azért én is küldök drukkotKépKépKép

Psandi,
irígy a színházértKép De teljesen igazad van, egy gyerek mellett még nyugodtan menj el szórakozni, mert ha többet is terveztek, akkor biza ez az utolsó lehetőséged egy darabig. Nem mintha egy rendes nagyi nem vállalna be több csemetét is, de anyukámon látom, hogy amíg picik a kölkök, azért nagyon fárasztó anyapótléknak lenni (szegény egy napos pihit rendel el magának minden látogatásunk után, pedig csak 56 évesKép)

Réka,
drukk, hogy a védőnő elégedett legyen Dani súlyávalKép
Az én lányomat is éheztetni kell ahhoz, hogy a cicin kívül bármire is tátogjon, szal ne keseredj elKép

Évi,
lányod még mindíg tündéri és hogy halad a tudományokbanKép
Azért gondolhatod, én mennyire kíváncsi vagyok a baba nemére, ha már fiút ígértem a ház urának. De ha nem jön be, akkor is csak ő tehet róla, nem igaz?Kép

Bogár,
én odáig asszem, nem merészkedek el egy kisfiúértKép

Klár,
nem akartalak én elküldeni sehova, de exnejt kedvem lett volna. Nekem ez a burkolt leprimitívezés csípte nagyon a csőrömetKép
Kutttyák csuda helyesekKép

Maci2,
talán te kérdezted: a kocsi motorja 2 literes 138 lóerős HDI és ülésfűtésen és fényszórómosón kívül minden extra benne van. Alig vagyunk igényesekKép
A férjemnek az tetszik a legjobban, hogy 6 sebességes és 202 a végsebessége, bár én már mondtam neki, ha elveszik gyorshajtásért a jogsiját (hajlamos rá a lelkem), majd siránkozhat nekem az anyósülésenKép

Kedves párom ma elcsoszogott a fogdokihoz, miután egy hónapig kínlódott a bölcsességfogával (és lenyomott rá esténként egy-egy pohár whiskyt érzéstelenítésnekKép), mert vasárnapra begyulladt az egész képeKép Mondanom se kell, azonnal rántották ki a lüke halogatós pasijának, mert nem elég, hogy csökevényes volt a fog, de még tiszta lyuk is. De legalább most már felhőtlenül örülhet az új autójánakKép

Na mennem kell főzni
Momo


Momo
momo
 
 


Urszila,
a stabil járás dolog nem stimmel, mert Zsebi kotor kétlábon ezerrel, de még most is visít az anyahiánytólKép Bár anyám szerint extra elkényeztetett a gyermek, hiába ketteske. Háááát...
Ami jobban zavar, hogy kisebbik csemetém és az apja nem nagyon értik meg egymástKép Páromat idegesíti a gyerek állandó hisztije, Zsebi meg Timivel szöges ellentétben le se bagózza az apja erőfeszítéseit a barátkozásraKép Pedig direkt egyedül szoktam őket hagyni, de egyiknek sincs sok türelme a másikhoz.

Na nem siránkozok itt, megyek tényleg dógozni, mert éhen püsztülünk.
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Miszike Bekinek boldog elso szulinapot!

Urszila Julkanak boldog nevnapot!

Norka csemetenek jobbulast!

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű nevű Juliannáknak (Julka, Julcsi) boldog névnapot!!!!
KépKépKép

Norka! Remélem, tényleg csak a foga. Azért vidd le doktorkához, ha nem múlik a láz. Vagyis ha visszajön, mert gondolom, lehúztad valamivel.

Réka! Mi volt mérlegelésen? Még nem voltunk zenebölcsiben. De majd beszámolok. Kangi többet tud a zuglóiról. Az újpesit én raktam fel, majd előkeresem.

Momo! Zsebi már jár ezerrel???? Erről lemaradtam.

Beu
beu
 
 


Beu,
járni már több, mint egy hónapja tud a drágám, talán emlékszel, képeket is tettem fel január elején róla...dehát ugye nem mozgó voltKép De igazán perfektül úgy 2 hete csattog, félelmetes tempóban fejlődikKép Timi nem kényeztetett el ilyen nyüzsivel anno.


Momo, aki megint émelyeg a nyamvadt főzéstőlKép


Momo
momo
 
 


Ja, azért van még egy panaszom, mert nagyon felidegeltem magam rajtaKép
A férjem unokaöccséék is babát várnak (az elsőt), kb. 1 hónappal jár előttem a feleség. És az a nagggyon hülye anyósom az én gyerekcuccaimat ígérgette oda nekik, pedig tud a legkisebb pöttömről Kép. Majd elmesélem a csemetémnek, hogy agyatlan nagyija miatt kell lepedőben járnia, mert neki már az is elég. Csak azon rágtam be, hogy én meg szabódhatok, hogy mégse tudom odaadni a cuccokat.
Most mondjátok meg, hogy lehet valaki ennyire sötét???


Momo


Momo
momo
 
 


Megjöttünk a mérésről, kicsit késve, mert annyira jó idő volt, hogy csavarogtunk is egy sort.
és HÍZOTT!!! és nem is keveset: 200 grammot (Tehát szummában 2 hónap alatt 100 grammot). Leszűrtem a következtetést: sz@r a mérleg.
Védőnő mondta, hogy okés a dolog, csak a répát, meg a sütőtököt hagyjuk abba. Pedig annyira nem is sárga Dani és két hete már nem is nagyon kapott.


Julcsi, Julka!
Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

Annyira profi mindenki ebben a kínai nemmeghatározásban. ELmondaná valaki, hogy ez micsoda pontosan?
A mi családunkban apukámék 4-en voltak fiúk, aztán mindenkinek lánya született és a lányoknak mindenkinek fia. Tehát kicsi az esély, hogy lányom legyen. Bár én azt se bánnám, ha tíz fiam születne.

Lázas babáknak jobbulást!!!!

Réka és Pufi Lufi
muki
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy így eltüntem, de mostanában elég loti-futi az élet. Most is csak azért kukkantottam be, hogy a szülinapjukat mostanság ünneplő gyerkőcöknek boldog 1. szülinapot kívánjak!
Pusz
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Juliannáknak boldog névnapot!

Réka,

http://www.babapont.hu/babavar/calc/fiulanych.html

Itt a link a kínai naptárról,ha esetleg nem működik a link,akkor babapont.hu főlapjának bal oldalán megtalálod. Ezzel a táblázattal elvileg meg lehet jósolni a születendő baba nemét. Itt csak nagyon keveseknek jött be,de nekem pl igen.
Igaz,nem engem kérdeztél,remélem nem baj,ha leírom,hogy úgy tudom Kangiék az Almássy téri usziba járnak,itt Kalovits módszerrel oktatak. Ugyanezen módszerrel még a Rubin hotelben is oktatnak a XI.kerben. Van honlapjuk is,sok minden rajta van, azt hiszem a baba.lap.hu-n a babaúszásnál megvan a linkjük. Ősszel én is vaciláltam,hogy vigyük-e Artúrt úszni,de végül nem vittük,mert nem tudtuk volna megoldanoi az oda-visszautat kocsi nélkül. Úgy tudom,Leszterék a Rubin hotelbe viszik Petrát.
Örülök,hogy Dani hízott és nagyon aranyos a képeken!


PIldi,
Köszi a rágcsa infót. Nem tudom,Artúr gluténérzékeny-e,majd a bőrdokitól megkérdem a kontrollon,hogy mehet-e a buláta.

Timici,
Örülök,hogy sikerült babakocsit venni. És Bence szereti?
Köszi az érdeklődést,Artúrnak elég csúnya foltjai voltak,a dokinő azt mondta,mint ahogy te is írtad,hogy örökölt hajlam elvileg nem ételtől van,de azt mondta,hogy minél tovább szoptassak és a biztonság kedvéért 1 éves kor előtt (Artúr most lesz 9 hós) ne adjak tejterméket,se tejport tartalmazó kajákat se citrusféléket,szóval az allergizálóakat kell kerülni. Kaptunk szteroidos kenőcsöt,meg testápolót,pár hete kenegetem,nagyjából elmúltak a foltok. Kontrollon talán vért is vesznek majd,hogy allergénszinteket nézzenek.


Momo,
Exnej nagyon durva Kép Én is elküldeném a fenébe!
Anyós is nagyon durva Kép Nem értem,hogy mer a ti nevetekben ígérgetni Kép Mit szólna,ha te az ő ruháit kezdenéd el ajánlgatni valakinek?
Autó viszont nagyon szuper Kép Mióta felmerült itt a téma,azon kapom magam,hogy sétálás közben állandóan az utcán parkoló kocsik hátulját nézegetem,hogy 3 különálló ülés van-e benne? Meg hogy milyen gyerekülés van beszerelve.


Kangi,
Remélem túljuttok már ezen a nehéz időszakon és Apával se lesztek fasírtban!

Norka,
Jazinak jobbulást! voltál dokinál?

Beu,
Lőrinc hogy van? Megmutattad a nyelvét a dokinak? Mit mondott?

Kaska,
De jó,hogy megint tudtál netezni! Köszi a Pamperses infót,majd megírnád,ha megjött a csiga?
Nem lehetett semmi,mikor Vilcsi szembejött a sötétben Kép Hihetetlenül ügyesek ezek a porontyok,már elég nehéz őket elbarikádozni.

Tanácsot kérnék,ha nem baj Kép Szerintetek az éjjeli szopi megszűntével vagy számának csökkenésével lehet,hogy elapad a tej? Ugyanis most eléggé ki vagyok fáradva,az utóbbi 1 hétben ugyanis alig aludtam,mert Artúr éjjel még mindig ált 2-3szor eszik és még sgyszer sem aludta át az éjszakát. Eszik 9kor,1 körül,4körül és aztán fél6 kor végleg ébred. A héten lesz 9 hós és elvileg már tudna eleget enni, ahhoz,hogy legalább 5-6 órát aludjon egyben. Szóval nem tudom,megpróbáljam-e rászoktatni,hogy aludjon éjjel legalább 5-6 órát,de félek is,hogy nehogy elapadjon a tej,mert az ekcéma miatt nagyon fontos lenne a tejcsi. Szerintetek megpróbáljam,vagy legyek még türelmes,hátha pár hónap múlva magától többet alszik majd?
(Napközben nem alszik túl sokat,de és du fél-fél órát, déli séta közben is kb fél-háromnegyed órát,de van,hogy elmarad a délelőtti szunya.)

Bocs,hogy a többieknek nem tudok írni,de Artúr már nagyon kajabál és kettesben vagyunk itthon,úgyhogy most ezt gyorsan elküldöm.

Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Hát jó régen nem voltam már, de szinte alig jut időm netezni, csak a rokonommal szoktunk chatelni és kifujtKép
Még ezt is nehét néha összehozni.
Néha beleolvasok az irásotokba, de válaszolni már nem tudokKép

Lili is szépen fejlődik, három hete voltunk mérekezni akkor 10,26 kg voltKép
A legnagyobb ujság: tegnap 12 lépést teljesen egyedül tett meg!!!!!!!!!KépKépKép
A lakás persze már hónapok óta át lett rendezve, de most jöhetnek a magasabb polcok mert a kisasszony egyre több mindent ér elKép vagyKép
Folyamatosan utánoz minket és olyankor nagyon édi tud lenni.
Amiket csinál: integet, tapsol, brümmög, csettintget a nyelvével, egy müa.tányérral
"vezet" és közben persze brümmög, mondja az apát, anyát, de /ez a kedvence mikor megtiltok valamit/ adjál. A multkor pl. ivott a poharából egyszercsak felém nyujtotta és azt mondta tetteKép
Majd megzabáltam.
Na megyek mert már apa szólt, hogy fürdetni kéne a csajt, nem bir veleKép

Bucsuzóul egy pár kép:




Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Azúr,
a saját tapasztalatom az, hogy az éjszakai szopi elhagyása sokat ront a tejtermelésenKép Nekem Timi már 3 hós kora óta 12-13 órákat durmolt éjjel és már 5 hónapos korában muszáj volt hozzátáplálni a kevés tejci miatt (szoptattam én egész nap, de nem lett több a tej, éjjel meg vétek felverni, ha jól alszik, nem?). Zsebi viszont még 10 hónaposan is szopott egyszer hajnalban és csak most a következő terhesség miatt kezdett el csökkenni a tejci. Szerintem legfeljebb csökkentsd az éjjeli szopiszámot, ha nagyon nem bírod, de egyet mindenképp hagyj meg. Azért a jótanács mellett hangsúlyozom, mindegyikőnk szervezete más, lehet, hogy neked be se zavarna a tejtermelésbe az éjszaka kihagyása.
Az még nem is jutott eszembe, hogy anyós cuccait osztogassam másoknak, de jó tippKépKépKép

Újabb adalék mai puffogásomhoz: exnej kikérte magának a gyerektartás ajánlatunkat, mert 5000 forinttal kevesebbet kapna így havonta...csak az nem tűnt fel a hülye libának, hogy a törvény szerint ennél még 3000-rel kevesebb járna nekiKép Mi csak jók akartunk lenni hozzá, de hát van ennek esze???Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Na akkor a beigért képek:
Kép
Kép
Kép
Kép

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?