Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Erika
Üdv! Szépek vagytok a képen.Kép

Márti
Hát apa nem akarja beírni, úgyhogy majd írok sms-t, jó? Kép

Tök sokan hiányoznak mostanában.KépKépKép A levlista az oka?

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Erika! Üdv köztünk.KépKépKép

Gorsi! Persze, hogy az az oka.Kép Nem kevés idő mindenhova írni.

Hozzánk épp vendégek jönnek ezért megyek is.
Szép napot mindenkinek.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Erika: üdv itt Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, de sehol sincs, pedig az elküldés után még legalább fél óráig itt volt.Kép No, mind1...

Erika!
Üdv köztünk!Kép
Látom neked is 2 lánykád van.Kép Dóri gondolom könnyen fogadta anno a hugicát, mivel már nagylány volt. Nálunk Zsani nagyon szereti Nikit és remélem később is jól ki fognak jönni egymással.

Márti!
Upsz, lebuktam!Kép Igérem jövök ide is!

Mi épp betegeskedünk, vagyis most főként én: vírusos torokgyuszim vanKép Zsani néhány napja hányt és ment a hasa, de tegnap már semmi baja sem volt.Kép Tegnap azt hittem, hogy Niki is elkapott valamit, de úgy tűnik tévedtem!KépKépKépKépKép Az utóbbi héten a szokásostól eltérően éjszaka is 2-3x szopizott(inkább csak ivott), de mostanra visszaállt a rend.Kép(persze ezt a tejüzemKép még nem tudja) Amúgy velünk minden OKKép Végre befejeztük a burkolást és egyre jobban érik a májusi költözés!KépKépKép Annyira várom már és valami gyönyörűséges lesz az új házikónk!Kép

No, megyek, mert már ideje reggeliznie a kisasszonynak, mert már szétdurranokKép...

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy most se a levlista, se a babanet nem megy, nyilván mindenki nyúlra készül Kép Kép Kép

Tomi ma nagyon jól elvolt egész délelőtt Danival, szót fogadott neki, viszont - gondolom - Dani meg mindent megtett neki, játszott vele, fociztak, szóval elszórakoztatta.
Julinak 79 %-os lett az angol írásbeli nyelvvizsgája, azaz most már biztosan megvan neki a felsőfok Kép Kép Kép
Zsófi szuperül érezte magát tegnap a barátnőivel a Jim Morrison klubban Kép Karaoké is volt és együtt elénekelték a Petróleum lámpát, a közönség, kb. 200 ember velük együtt énekelt Kép
pusz: bogancsi
Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Én is régen írtam már ide...

Szilvi, nem jössz át a levlistára?

BSzilvi, mi van veletek? Editék hogy vannak?
Jaj, annyira nem szeretnélek benneteket (sem) elveszíteni a levlista miatt!

Gwen???

Erika, szia!!! Kép Üdv. közöttünk! Kép Írj sokat magatokról!

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Márti,Laura!
Köszönöm szépen a hiányolást! Sajnos Editékről én sem tudok semmit, csak, hogy múlt hét szerdán elutaztak Milánóba.
Megvagyunk, csak tegnap vizsgáztam kreszből és arra tanulgattam a többi időt pedig próbáltam minél többet Petivel tölteni. Persze a ház, így húsvét előtt szalad, de nem érdekel!

Lányok!
Mi ez a levlista? Ennyire régen olvasgattam? És akkor most már ide nem is fogtok írni? És persze a lényeg, hogy lehet a listára felkerülni?

Erika!
Én is üdvözöllek köztünk! Szépek a gyerkőceid!

Sziasztok!

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 


Szilvi!
És szabad megkérdezni, hogy hogy sikerült a kresz?

Corynak írj arról a címről, ahová a leveleket szeretnéd kapni. De lehet nagyjából egyben is megkapni naponta a leveleket és lehet az interneten is megnézni (én azt szeretem). Cory majd ír neked további hasznos infókat!

Puszi!
Menta++ (39.)
menta
 
 


Sziasztok!

Erika! Üdv Kép KÖszi a dicséretet Ármin nevében is Kép A kép már jó régi Kép - majd teszek fel újat! Most Ármin 27 hónapos, Vilka 10. Írj még magatokról! Kép

SZilvi! És, hogy ment a kresz? Mikortól vezetsz? Editék egy hónapra mentrek Milánóba, ha jól emlékszem...

Megyek húsvéti vásárolni, mert pillanatnyilag kb 3 db tojás a készletünk és más kaja sem nagyon van. Meg be kell szereznem a tortaalapanyagokat anyukám szülinapjához is.

Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó nyuszizást! Kép


Menta! EZ a 39 ez ollllyan jóóóó! Kép Én annyit gondolok rátok! Meg Gorsiékra meg Norcira is - és tiszta nosztalgia vagyok! Kép És nem hiszem el, hogy Vilka mindjárt 1 éves...


Márti++
márti
 
 


Sziasztok!
Szeretnék Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánni!Kép
Gondolom ellesztek foglalva a következő napokon Ti is!
Köszi a további érdeklődéseteket bővebben a jövő héten írok magunkról!Kép

Sziasztok! Erika! Kép
csengõ
 
 


Kép
És az elutazóknak jó utat!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Menta!
Köszönöm az információkat. Tényleg nagyon szép az a 39-es a neved után!
A kresz szerencsére jól sikerült, 4 hibapontom lett.

Márti!
Vezetni még nem tudom, hogy mikortól fogok, előbb még lesz az egészségügyi is.
Igen, Editék egy hónapra mentek ki, valamikor április legvégén jönnek haza. Egyébként jól vannak, de részleteket sajnos én sem tudok.

Sziasztok

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 


sziasztok!
Szeretnék kapcsolódni hozzátok. Két éve már jelentkeztem, de akkor nem nagyon érkezett visszajelzés és lemorzsolódtam.
Remélem most jobban fog sikerülni. Két gyermekem van. Judit 8 éves, Ancsa pedig most márciusban volt kettő.
Mindenkinek üdvözlet.
Sztike
szti
 
 


Szia Sztike!
Üdv itt újra!KépKépKép
Meg lehet valahol lesni a lányokat?
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


SZia, Sztike! Kép
Én emlékszem rád, még csodálkoztam is, hogy hogy eltűntél, pedig a lakóhely szerinti topikban láttam a neved! Rákattintottam és épp arról írtál, hogy itt nem figyeltünk rád Kép Sajnálom, ha ezt érezted! Lehet, hogy nehéz felvenni a topik ritmusát, mert tényleg elég összeszokott csapat - de nem zárt, örülünk az újaknak is Kép

Borcsa! Olyan fura, hogy nem a megszokott nevedet írja ki az elmúlt napokon lista! Ahogy nézem az elmúlt napon-t olyan, mintha egy teljesen idegen babanetre tévedtem volna! Pedig ismerősök írnak és a többségükről tudom is, hogy ez IS a nevük...

Mindent vettem tegnap, csak tojást nem Kép Kicsit szétszóródtam Kép

Márti++
márti
 
 


Szilvi!

Gratula a kreszhez!!!! KépKépKép

Márti! Izgulok is rendesen. Főleg azon, hogy Gorsi vagy Norci be ne előzzön. KépKépKép

Erika, ti tényleg szemben laktok velünk?

Mi most indulunk tojást venni, meg friss zöldségeket. A sonka már megvan, de olyan rossz, mert idén nem lehetett egyátalán csak füstölt pulykasonkát kapni, csak olyat, ami meg is van főzve. Én pedig úgy szeretem, hogy én főzőm meg és a levében a tojásokat.

Majd megpróbálok jelentkezni, ha indulnánk a kórházba. Kép

Mindenkinek Boldog Húsvétot! Kép

Puszi!
Menta ++ (39.)
menta
 
 


Szia Sztike!
Üdv. köztünk.Kép

Menta! Feltétlenül írj pár sort a kórház előtt. Nagy drukkok mennek ezerrel!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Mi is ma vettünk mindenféle fincsi zöldséget, a sonkát meg anyukámtól kaptuk.

Márti! Én is szét vagyok szóródva, de nem vágyom rá, hogy összerázzam magam.Kép

Erika! Várjuk a infókat jövő héten.Kép

Mindenkinek nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánunk!

linato és a lányok & pocakbabák(15+6)
linato
 
 


Sziasztok!

Gorsi miatt én is nagyon izgulok! Kép
Hogy vagytok kiírva lányok, Menta, Gorsi, Norci???

Mi az Auchanban vettünk füstölt sonkát, ma főztem meg, nagyon finom lett, nagyon féltem, hogy rossz lesz, de szerencsére finom és volt kisebb darab is, ami belefér a kisebb kuktámban, az ára sem volt rosszKép

Bszilvi: nagyon szép eredmény a 4 hibapontos kreszeredmény, gratulálok!!! Milyen autón fogsz tanulni és merrefelé???Kép Én anno pont a forgalmi vizsgám napján tudtam meg, hogy babám lesz, így egyáltalán nem izgultam a vizsga miatt, hanem érzelmileg teljesen máshol voltam...

Jaj a betömött fogam néha fáj, most nem tudom, hogy csak átmeneti érzékenység vagy valami komolyabbKép

na megyünk altatni!

További jó Húsvétozás!

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Lányok írtam a listára, lécci nézzetek be. Jóslófájásaim vannak, azt hiszem4

Norci
norci
 
 


Kép

BMárti
Ígértem neked képet Napocsról ahogyan épít:
Kép

Jó éjt és még egyszer jó kis:Kép

Dzsiliék
dzsili
 
 


Zsuzsi
Tömés után nekem is szokott fájdogálni a fogam, de hamar elmúlik.
Május 1-re vagyok kiírva.

Dzsili
Peti is ilyen csodajárgányokat meg tornyokat szokott építeni.Kép

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a fogadtatást!
Borcsa! A lányokat szívesen megmutatnám, de nem tudom hogyan kell feltenni a képeket. Tudtok segíteni?

Márti! Örülök, hogy emlékszel rám. Akkor tényleg úgy éreztem, hogy nagyon kívülálló vagyok, remélem, hogy ez most másképp lesz. Majd szorgosan olvasok előzményeket, mert bár néhányszor bekukkantottam hozzátok, nem vagyok teljesen képben.
A babanet tényleg eléggé megváltozott, egy alkalommal nem találtam a zuglói topicot mert éppen teljesen átrendezték.

Szilvi! Gratulálok a Kresz vizsgádhoz, én két éve próbálkoztam de a vezetésnél elakadtam, talán ősszel újra megpróbálom. Neked sok sikert és jó oktatót kívánok.

Kedves babaváróknak sok sikert és kitartást.
Utólag is mindenkinek kellemes ünnepeket.
Sztike
szti
 
 


Sziasztok,

Hosszabb kihagyas utan megint eletjelet adunk magunkrol. Kép

Utolag Kellemes Husveti Unnepeket Kivanunk!
Kép

Dzsili,
azt hiszem te kerdeztel a szulinapi kepekrol, raktam fel az Andysj: Madison albumba.

Aranyos a tornyot epito Napocska. Kép Madike is imad tornyokat epiteni.

Erika,
Udv. itt. Nagyon szep csaladod van Kép

Szilvi,
Gratula a kreszhez!

Sztike,
Udv. ujra itt!

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok,

Hosszabb kihagyas utan megint eletjelet adunk magunkrol. Kép

Utolag Kellemes Husveti Unnepeket Kivanunk!
Kép

Dzsili,
azt hiszem te kerdeztel a szulinapi kepekrol, raktam fel az Andysj: Madison albumba.

Aranyos a tornyot epito Napocska. Kép Madike is imad tornyokat epiteni.

Erika,
Udv. itt. Nagyon szep csaladod van Kép

Szilvi,
Gratula a kreszhez!

Sztike,
Udv. ujra itt!

Andysj
andysj
 
 


bocsi a duplazasert

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Köszönöm szépen a gratulációkat a kreszhez! De még a neheze hátra van.

Sztike!
Köszi neked is és üdv újra itt! Mi volt a gond két éve, miért akadtál el a vezetéssel?

Sziasztok

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Tettem fel mai képet a profilomba.

h.
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Szia SZtike! Üdv itt Kép

Most értünk haza, a karom épp leszakadni készül.... Majd még jövök.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Heni!

Jaj, de édesek a srácok, Boldi milyen nagy már, és szerintem ő jobban hasonlít Andrásra :-) A szeme milyen színű? Voltatok locsolkodni? Kép

Én is felteszek egy fotót Dorkáról, ahogy ma készült a locsolkodásra, persze "csak" a nagypapák locsolták meg, apa elmenekült a kis locsolkodóktól Kép

Szila: Dorka is kapott kockásfülű nyulat a keresztszüleitől, nagyon örült ő is neki Kép

Ime a kép:
Kép

Üdv: Zsuzsiék

P.S.: mindenki egyben van még? Kép
zsu26
 
 


Sziasztok!

Csak néhány sor, hogy mozogjon a topic.Kép

BSzilvi!
Gratulálok!

Zsuzsi!
Nagyon ügyes Dorka!Kép

Norci!
Remélem jól vagy és minden rendben a babával is!

Menta, Gorsi!
Egyre izgibb már!Kép Szorítok nektek!KépKépKép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje

Menta 2004.április 22
Gorsi 2004. május 1
Norci 2004.május 20
Zsuzsi 2004.július 17
Beja 2004.augusztus 15
Krita 2004. szeptember 5.
Linato
Szila 2004.október 28
</pre>

Kedves leendő kismamik, tessék belehúzni, ne hagyjatok egyedül pocakosodniKép. BMárti, veletek mi a helyzet? Lesz karácsonyi kistesóKép v. sem?

és a nagy-gyerkők isKép:

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Ladányikata Peti 01.10.17 Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker. Anna (2004. február 29.)
Rózsa Niki 01.10.18 Norbi (2003. június. 08.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. Levente Attila (2004. február 13.)
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Péter Márton (2004. február 20.)
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász pocakban
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. pocakban
SzaBori Bátor 02.02.25 Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>

Zsuzsi,
nagyon tetszik, ahogy Dorka tojást festKép.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Koszonom szepen,hogy erdeklodtetek BSzilvitol rolunk!
Egy par mondatra be tudok ugrani,vegre lett itt a kozelben egy helyen internet.

Mar megirtam egy halom emailt,meg szerencse,hogy Riki alszik.
Husvetkor 4 napot az olasz Alpokban voltunk,mert paromeknak ott kellett fellepniuk.

En is udvozlom Erikat es Sztiket ismet!En is emlekszem am rad!

Minden gyerkoc nagyon aranyos,megneztem mindenkit!
Sajnos itt nem fogok tudni vigyorit rajzolmi.

Egyebkent jol vagyunk,azt nem mondom,hogy olyan hu,de jol erezzuk magunkat.De talan mostmar tobbet tudunk majd nezelodni Milanoban.Sajnos 20 km-re Milanotol van a szallasunk,Apaeknak minden este be kell autozniuk oda es ejjel 1-kor dolgoznak.
Rikin ugy nez ki kezd kitorni a dackorszak.De nem korai ez meg?

Megyek,mert Riki felebredt.

Puszi mindenkinek!

Edit
edith16
 
 


Szila
Jól jött már a táblázat.Kép

Zsuzsi
Dorka tök ügyesen festeget.Kép

Edit
Hogy lenne korai a dackorszak? Szerintem még későn is kezdődik nálatok. Kitartás, bizonyára lesznek fokozatai a dolognak. KépKép

Most nem a levlistán reagálok, de nálunk is elég nyügi volt Peti, mi meg apával nagyon nyomik. Viszont 3-kor elaludt a rosszcsont, aludt 2.5 órát, én meg közben másfelet, úgyhogy most kicsit jobb. Kép (Peti hetek/hónapok? óta nem alszik el délután, max. ha kocsiban vagyunk éppen.)

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Hú, jó rég nem írtam, mindjárt szültök páranKép

Menta, mi újság, kibírtad a Húsvétot? Kép Irtó izgis lehet márKép

Norci, mi van a jóslófájásokkal??? Hogy vagy? Rendszeresek?

GOrsi, már lassn kezdhetünk Értetek is szorítaniKép

Lányok, lennék már a helyetekben nagyonKép

Erika, üdv. a fedélzetenKép Nagyon szép a családotokKépKépKép

Sztike, üdv Neked isKép

Zsuzsi, nagyon ügyes lány DorkaKép Nagyon jó a kézügyessége, én szerintem egy virágot sem tudnék tojásra festeni...

Amúgy hogy sikerült a Húsvét mindannyiótoknál? Nekünk tulajdonképpen pihenéssel telt, hétfőn délelőtt Apa elvitte Bácut ide-oda locsolkodni, elmondogatta szépen a Zöld erdőben-t mindenhol, aztán bezsebelte a Kindertojásokat, egyebet... Most szép kis Kinder-meglepetés gyüjteményünk lett... Kép

Márti, lett végül főtt tojás a húsvéti asztalon? Én tormát felejtettem el venni, végül Anyukám fél üveg tormáját kaptam meg, szerencsére, nagy üveggel vett...

Menta, én kaptam (Tesco-ban) füstölt sonkeszt, amit főzni kellett, mi is nagyon szeretjük a sonka levében főtt tojglit, csináltam is vagy egy tucatot. Hamar elfogyott... a sonka is... Kép Meg anyukám tormája is hozzá... Bácu is jókat kajált belőle.

Ő amúgy jól van, mostanában kissé kikerekedett, összeszedett kb. egy kilót magára, most már én sem látom soványnak, persze felesleg az nincs rajtaKép Irtó csintalan lett, a szövege meg kiakaszt minket folyton, nem győzünk padlót fogni...

Én jól vagyok, a hasam hatalmas, Pocaklakó jókat murizik odabent, főleg este 10-11 körül.

Megyek, mert leragad a szemem.

Sziasztok,
Beja+Bagázs
beja
 
 


Szia Beja!

Na végre írtál!!! Tök jó, hogy Bácu hízott, nálunk is Dorka ünnepekkor gömbölyödik egy nagyot!
Pocaklakó nemét lehet már tudni???? Nevek????


Mindenkitől akartam kérdezni, Dorkának iszonyú X-lába lett, de borzasztóan !!!! Nézni is rossz! Nekem o-lábam van, ezért nem értem, hogy most ez hogy történhetett. Szerintetek vigyem el ortopédiára?

Edit: Sziasztok!!! Levlistára nem akarsz jelentkezni? Milánóban akkor nem is vagytok?Kép Az Alpok szép lehetett! Riki lázas betegsége gyorsan elmúlt?

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást és most nézzétek el nekem, hogy nem külön-külön teszem meg ezt név szerint!
Az adataimat olvashatjátok a profilomban, azokat nem írom le mégegyszer.
A lényeg a két lányom:
Dóra ő 1991.11.02.-án született a Schöph-Merei kh.ban: 4200gr és 58 cm.-el és óriási hajjal.
Én ekkor még az első házasságomban éltem és 20 éves voltam.
Két évet betöltötte amikor visszamentem dolgozni és bölcsibe kezdett járni.Életem egyik legrosszabb döntése volt mert igaz,hogy gyerek
társaság hiánya volt de hogy velem legyen otthon
(így utólag) sokkal fontosabb lett volna számára. Fiatal is voltam és teljesen tapasztalatlan -e téren így erre csak később jöttem rá.
A mai napig nagy szüksége van rám én úgy szoktam fogalmazni:a biztos pont az életében én vagyok.
Tulajdonképpen ez természetes egy gyerek-anya kapcsolatban (jó esetben) de mivel az apjával szétmentünk mikor 4 és fél éves volt,átalakultak a dolgok az életében(életünkben)!
A jelenlegi(ahogy mondani szoktam:és végleges)férjem egy tinikori szerelmem volt akivel a válásom után futottam össze, 1996-ban. Őt egyébként 1985-óta ismerem.
De egy pár (újra) csak 2000. szeptemberétől vagyunk.Az esküvőnk pedig 2001.júli.07-én volt. Nem volt egy percig sem kérdés,hogy szeretnénk egy közös babát!
Így Vikike (valószínű) még a nászút alatt összejött. Teljes valójában pedig 2002.04.08.-án született a Margit kh.-ban: 4000gr és 53 cm-el, óriási hajjal.
Ők hárman a MINDENEIM és minden más eltörpűl emellett.
Régen imádtam a munkámat mert Dórin kívűl csak az volt számomra de ma már ha nem mennék vissza a szakmámba dolg.-ni azt se bánnám. Max.-an kitöltik az életemet!
Gondolom sokan vagytok ezzel ti is!
A munkám:a László kh.-ban Mikrobiológián (azon belűl) Bakteriológián dolgoz(om) szakasszisztensként. Nagyon érdekes számomra mert nem automatákkal dolgozunk (többnyire) hanem kézzel és "fejjel"!
Érettségi után rögtön oda mentem dolg.-ni(és a többi iskoláimat már itt végeztem el). Azóta is itt dolg.-om.
Szeretünk utazgatni szerencsére megtehetjük,tavaly vettünk egy telket Kisorosziban oda az idén szerkesztünk valami házat. Úgyhogy teljes az életem azt mondhatom.
Nagyon sok minden érdekel,szeretek olvasni szeretem a természetfilmeket a történelmi dokumentumfilmeket és a dallamos zenét.Most több nem jut az eszembe.

Szilvi!Kép
kérdezted a lányok viszonyát: imádják egymást,
Dóri kicsi korától kezdve Karácsonyra is kistesót kért. Sajna akkor nem volt rá lehetőségem várnia kellett rá 10 évet. De nem probléma remekül elvannak! Nem is tudom,hogy milyen az amikor két kicsi lógna rajtam és mindkettő ugyanazt várja el tőlem ezt úgy értem,hogy Dóri már teljesen másfajta figyelmet igényel mint Viki. Tulajdonképpen nem kell kétfelé szakadnom. Hát ez az előnye a nagy korkülönbségnek!

Menta!
Ha még egybe vagytok,akkor kitartás!! Kép
Igen itt lakunk a négyemeletes házban veletek szemben az 5. számban.
Szoktalak látni benneteket távolról mert mindíg úgy jött eddig ki, egyébként már oda mentem volna bemutatkozni! Remélem ami késik az nem múlik!

Elnézést amiért ennyit írtam , de bekellett pótolnom a lemaradásomat veletek szemben akik ismeritek már naggyából egymást!
Ha elolvassátok a soraimat valami képetek lesz rólam -rólunk és én is akadály nélkűl hozzá tudok szólni a témákhoz és ti is képben lesztek ,hogy mire céloztam.

Köszönöm a türelmet azoktól akik elolvassák ezt a "pár" sort!
Tettem fel szülinapos képeket http://babanet.hu/album/main.php?album=2232
Sziasztok:Erika
csengõ
 
 


Sziasztok!

Erika! Nagyon jó, hogy ilyen sokat írtál magatokról, én máris képben vagyok!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Zafi!
Örülök, ez volt a cél!Kép

Azóta még valami eszembe jutott:
általános kérdés hogy jutottam a Babanetre és miért?
Magára az oldalra írtó egyszerűen beléptem és szimpatikus és könnyen átláthatóak voltak az oldalak (szerintem a konkurens "Mama-baba" weboldal nem ilyen könnyen kezelhető).
Plussz mikor pocakos voltam a Hétről-hétrét mindíg elolvastam, tehát vissza a "gyökerekhez".
Miért? A lakóhelyemen nem találtam szimpi babát- mamát és a barátnőim meg messze laknak.
Elsősorban Vikinek kerestem társaságot és örömmel láttam,hogy van Lakóhely szerinti topic, ott próbálkoztam először.
Sikerűlt megismerkedni ott is egy-két mamával és felbátorodván belevetettem magam a chat-be és ide!
Ennyi! Kép
Sziasztok: Erika!
csengõ
 
 


Sziasztok!

Erika: nekem nagyon tetszett a beszámolód, tényleg sokkal közelebb kerültél hozzánk! Kép A fotók is nagyon jók Viki szülinapjáról, nagy lányod Dóri is nagyon kedves, de ő elég magasnak tűnik nekem, engem már biztosan utolért magasságban! Kép

Kérd meg coryt, hogy vegyen fel a levlistára és ott többet megtudsz rólunk! Irj mailt corynak, add meg azt a címedet, amire mehetnek majd a levelek.

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!Kép
Köszi az invitációt a levlistára osztom a nézetet miszerint ezeket az oldalakat bárki megnézheti és valóban nem minden publikus! Jó ötlet volt Tőletek!
A lányok bókjait is köszi!
Dóri már most 164 cm magas és 12 és fél éves!
A lába 40-es! Szörnyű! Az édesapja ilyen égimeszelő.

szisztok:Erika!
csengõ
 
 


Sziasztok!
Sikerült a profilomba feltenni egy képet a lányokról. Elég nagy, ezért kicsit lassan jelenik meg, de remélem lesz türelmetek kivárni amig látható lesz és megnézitek őket.
Mivel a két évvel ezelőtti bejelentkezésem már régen volt, írok magamról illetve magunkról.

Zuglóban lakunk az Örs Vezér térnél, Zugló csak azért érdekes, mert itt születtem aztán a szüleim elköltöztek, majd házasság révén 1990-ben visszakerültem. Amúgy is vannak összefonódások. A férjem az anyukám, az anyósom ugyanabba zuglói gimbe jártak, a megfelelő éveltéréssel.
Én pedagógus vagyok, orosz-történelem-francia szakos, és nagyon szeretek tanítani. Ezért is van viszonyla nagy korkülönbség a gyerekek között mert Judittal való itthonlét után még vissamentem dolgozni és felemás érzésekkel jöttem el ismét. Nagyon örültem az új babának, de tudtam, hogy egy részem mindig vissahúz az iskolába.
A lányok: Judit Réka 1995. június 3-án született a Vas utcai / azóta elfekvővé átalakított/ kórházban. Most másodikos éa nagy örömünkre nagyon jól tanul és sok minden más dolog is érdekli, illetve mást is csinál( úszás, tánc, kézműves dolgok.) Rengeteg energiája van, állandóan pörög, nehéz ebben követni. Viszont elég nagy szája van, és gyakran visszabeszél.Ezt csak itthon csinálja, mondván valahol rossznak is kell lennnie.
Anna Júlia 2002. március 25-én született a Schöpf Méreiben. Teljesen ellentétek Judittal. Ő kényelmes, nyugodt, lassú. " Hova siessek?" Mindentjóval később kezdett el/ forgás, járás, beszéd/ Lehet, hogy valamelyikőtők emlékszik rá, amikor arra panaszkodtam, hogy féléves és még meg sem fordult.
De mostanra már szépen utolérte magát. Viszont sokkal kedvesebb, jobban kimutatja az érzéseit. Judit ezekre sosem ért rá, neki mindig rohangálnia kellett.
A férjem mérnök, jó sokat dolgozik, ezért estig nélkülöznünk kell, de Ancsát általában ő fürdeti, mesél neki. És ami nagyon fontos: jól bírja a rigolyáimat.
Talán most ennyit rólunk, remélem nem éltem vissza nagyon türelmetekkel, hogy ilyen sokat kell olvasnotok.

Szila! Nagyon jó ismét a táblázat, még "előző időszakomból" emlékszem rá.

Remélem a húsvéti ünnepek mindenkinél jól teltek és feltöltődtetek a szorgos hétköznapokra.
Sziasztok! Sztike
szti
 
 


Sziasztok!
Sikerült a profilomba feltenni egy képet a lányokról. Elég nagy, ezért kicsit lassan jelenik meg, de remélem lesz türelmetek kivárni amig látható lesz és megnézitek őket.
Mivel a két évvel ezelőtti bejelentkezésem már régen volt, írok magamról illetve magunkról.

Zuglóban lakunk az Örs Vezér térnél, Zugló csak azért érdekes, mert itt születtem aztán a szüleim elköltöztek, majd házasság révén 1990-ben visszakerültem. Amúgy is vannak összefonódások. A férjem az anyukám, az anyósom ugyanabba zuglói gimbe jártak, a megfelelő éveltéréssel.
Én pedagógus vagyok, orosz-történelem-francia szakos, és nagyon szeretek tanítani. Ezért is van viszonyla nagy korkülönbség a gyerekek között mert Judittal való itthonlét után még vissamentem dolgozni és felemás érzésekkel jöttem el ismét. Nagyon örültem az új babának, de tudtam, hogy egy részem mindig vissahúz az iskolába.
A lányok: Judit Réka 1995. június 3-án született a Vas utcai / azóta elfekvővé átalakított/ kórházban. Most másodikos éa nagy örömünkre nagyon jól tanul és sok minden más dolog is érdekli, illetve mást is csinál( úszás, tánc, kézműves dolgok.) Rengeteg energiája van, állandóan pörög, nehéz ebben követni. Viszont elég nagy szája van, és gyakran visszabeszél.Ezt csak itthon csinálja, mondván valahol rossznak is kell lennnie.
Anna Júlia 2002. március 25-én született a Schöpf Méreiben. Teljesen ellentétek Judittal. Ő kényelmes, nyugodt, lassú. " Hova siessek?" Mindentjóval később kezdett el/ forgás, járás, beszéd/ Lehet, hogy valamelyikőtők emlékszik rá, amikor arra panaszkodtam, hogy féléves és még meg sem fordult.
De mostanra már szépen utolérte magát. Viszont sokkal kedvesebb, jobban kimutatja az érzéseit. Judit ezekre sosem ért rá, neki mindig rohangálnia kellett.
A férjem mérnök, jó sokat dolgozik, ezért estig nélkülöznünk kell, de Ancsát általában ő fürdeti, mesél neki. És ami nagyon fontos: jól bírja a rigolyáimat.
Talán most ennyit rólunk, remélem nem éltem vissza nagyon türelmetekkel, hogy ilyen sokat kell olvasnotok.

Szila! Nagyon jó ismét a táblázat, még "előző időszakomból" emlékszem rá.

Remélem a húsvéti ünnepek mindenkinél jól teltek és feltöltődtetek a szorgos hétköznapokra.
Sziasztok! Sztike

Lehet, hogy kétszer fog elmenni az üzenet.
szti
 
 


Sztike!

Elég gyorsan lejött a profil képed, jaj, de szépek a te gyerekeid is! Juditnak micsoda haja van!Kép
Jó sok szakod van, nekem csak az jut eszembe erről, hogy akkor 3 szakdolgozatot kellett írnod és 3-szor szakvizsgáznod??? Nem bírnám ki.

Menta: nagyon szurkolunk!!!!!

Bogancsi, Rebi, Dzsili, Bszilvi, Szilvi, Edit: Irjatok!!!!

Jó éjt:
Zsuzsi
zsu26
 
 


Sztike!
Nagyon szépek a lányok!

Nálunk is beköszöntött a Kisvakond korszak, bár Luca következetesen mókusnak titulálja szegény vakondot.
A másik fő kedvence Micimackó. Azóta minden medveféle erre a névre hallgat.

Menta! Sok-sok Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép, hogy veletek minden rendben legyen!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

!!!!!
Csak szólni akarok, hogy ismét vannak "jóakarók" a babaneten.Kép Már kb.1 hete, hogy sorra olyan leveleket kapok "vissza", amiket "elvileg" én küldtem, de számomra teljesen ismeretlenek a "címzettek". Persze mindegyik levél valamilyen vírust tartalmaz! Gondolom a címzett szervere felismerve a vírust visszadobta nekem.Kép Egyszerűen valahogy az én címemről küldik el és így olyan mintha én küldtem volna a vírusos levelet. Viszont ma épp egy ismerőstől, Mentától kaptam vírusos levelet...az ő címével is visszaélnek. Ezért gondoltam, hogy csak a babanetről szedhették le a címeinket.
Szerintem valaki(k) leszedték a babaneten lévő (talán) összes címet és most így szórakoznak.Kép Azt hiszem új címet kérek a szolgáltatómtól...

Vigyázzatok!

Szilvi
sztigris
 
 


SZiasztok!

Szilvi! Ezek a vírusok úgy működnek, hogy akinek a postaládájába bejutnak onnan eljutnak a címlistában szereplő emberkékhez és így tovább. Szóval szerintem ez nem külső emberek munkájaKép

Úgy gondoltam, kaparok ide egykét sort. Majd a listára is írok, bár nincs sok kedvem megmondom őszintén. Szóval mi jól vagyunk egyelőre, húsvétkor átszaladt rajtunk egy 1 napos hányásos vírusm gyorsan aktívanKép

Üdv minden újnak akik idetévedtek haldokló topikunkbaKép

Menta! Gorsi! Vigyázzatok magatokra meg a babákra! Híreket mindenképpen várokKép

Beja! Örülök a pálcika kilóinakKépKép

Zafi! Te meg ha idekerülsz kapcsolódjál rendesen a rendszerre, mert cak várlak mindigKépKép

Na futok lomolni egy kicsit aztán irányulok a gyerkőcért a bölcsibe.

Bszilviről nem tud valaki valamit? Valamint a Borcsa lányok csintalanságairól is olvasnék szívesen. De a listán nekem üres levelek jönnekKép

mindenkinek szép napot!

Tikk
tikk
 
 


Tikk!
Vannak olyan vírusok, amik úgy működnek, ahogy te leírtad(pl.: Mentától jött vírus valszeg így került hozzám), de korántsem mindegyik, főleg az "intelligensebbek"! Mivel látszólag az én nevemben íródtak az általam teljesen ismeretlen címekről visszajött levelek, ezért ez a fajta működés teljesen kizárható. Az én címlistámban egyik címzett sem szerepelt...sőt fogalmam sincs kik azok. Nekem állandó, az egyik legjobb vírusellenőrzőm van, szóval én vírusmentes vagyok. Én most csakis külső emberekre tudok gyanakodni, a vírusokat is emberek csinálják/írják. Másrészről szakmabéli lévén a férjemmel épp most beszéltem, hogy nem olyan nehéz más nevében leveleket irogatni, csak tudni kell hova kell belekontárkodni.Kép Így akár látszólag a te nevedben is küldhetnek vírusos levelet, amiről te nem is tudsz. Egyszerűen nem kell hozzá más csak a címed és egy kis "ügyeskedés".Kép Ez a szakmánk sötétebbik oldala... Én ilyet sosem tennék, főleg nem vírussal megspékelve...

Szóval, én csak szóltam...

Szilvi
sztigris
 
 


Szilvi!
Én meg egy I love you tárgyú levelet kaptam ma tőled, de még nem néztem meg. Szörnyű, hogy így vissza lehet élni a címünkkkel. Mit lehet ilyenkor tenni?

Erika! Megnéztem a képeiteket, nagyon helyesek vagytok! De sajnos nem ismerlek fel sem téged, sem Vikit. De majd jobban szétnézek ezután az utcán, én is keresni fogom az arcodat. Kép

Eszti! Tényleg helyesek a lánykáid!
Jó, hogy ti is írtok magatokról! Az én férjem is mérnök, változó, hogy meddig dolgozik, de néha nekem is nagyon tud hiányozni. Vagyis mindig... Kép

Én még egyben vagyok. Mindent elintéztem, hogy hol fogok szülni meg kinél. Majd a levlistán írom meg ezt, ha nem baj.
A lényeg, hogy megnyugodtunk, jó kezekben érezzük magunkat.
Most is vannak jósló fájásaim, kiváncsi vagyok, hogy mikor mennek át igazikba? Szombatig (jövő hét végéig) mindenképpen meg kell szülnöm.
Küldjetek szülést elősegítő izéket. Nem tudom miket, energiát? KépKép

Puszi Mindenkinek!

Menta++ (39.)
menta
 
 


OFF:
Menta!
Ma írtam neked 1 levelet, de épp amiatt, hogy vírusos levelet kaptam tőled. A Subjectben ott kell lennie, hogy válaszlevél "Re: I love you!" Jó, ha ellenőrzöd a gépedet, mert valszeg megfertőzött téged és ahogy Tikk írta szétküldte a címlistádban szereplő személyekhez. Ez az I Love you már ismertebb vírus, de ami miatt ma ide írtam az egy másik vírus...

Szilvi
sztigris
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?