Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A levlistával nekem is az a bajom, mint Tikknek. Egyszer én is voltam egynek tagja és napi 50-80 levelem jött az email címemre. Számomra követhetetlen volt. Sok levelet többször is elküldött, de volt olyan is amit egy hét késéssel kaptam meg.
De ha ezt valahogy ki lehet küszöbölni, akkor jó.Kép
linato
 
 


nem úgy van, hogy van egy központi cím, és minden levelet oda küldünk, így mindenki megkapja? vagy cory, tudsz valami még trükkösebbet? Kép
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Levlista: ott is lehet ugyanígy válaszolni, mint itt. Az ember nyit egy új levelet, és elkezdi olvasni az aznapi termést, és ha valamire reagálni akar, akkor azt beírja az új levélbe.
Azt gondolom, hogy nem lenne több levél egy nap, mint ahány üzenet itt van.
Ja, és még valami: meg lehet azt is csinálni, hogy valaki nem kapja meg levélként, csak a neten olvassa, pl a prímen van ilyen lehetőség, de csak tagok olvashatnák.
Ez a topic: hát, ez jó kérdés. A túl az elsőnös levlista azért jött anno létre, hogy talikat, fényképeket, címeket ott beszéljenek meg, mutogassanak, meg ha valami kínos, akkor azt ott. Hát mostanra lényegében kihalt a topic.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!
Szila! Orulok, hogy minden rendben veletek, mar kezdtem izgulni, miert nem irsz! Kép

Edit! Drukkolok, hogy Riki teljesen meggyogyuljon mire indultok! Jo utat! Meddig maradtok Milanoban?

Bogancsi! Hogy megy Tominak az angol? Kép

BMarti! Kép Orulok, hogy szerencsesen hazaertetek, es hogy ilyen jol ereztetek magatokat! Kép Lacika gondolom kenyeztetve volt! Kép

Laura! Toncsinak tovabbi jobbulast!

Cory! Ezen mar en is nagyon sokat gondolkodtam, nagyon tetszene az otlet! Kép Megjobb lenne ha meg lehetne oldani Tikk altal felvetett problemat...

Norci! Jo nagy a pocid Kép En is megneznem oldalrol. Kép

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztokk!

Levlista: ha múködik az említett hátrányok nélkül is, akkor én is támogatom.

Lányok mit tudtok arról, hogy a bárányhimlő veszélyes lehet a terhesség utolsó harmadában is?
Vilinek ugye múlt héten egyszer volt láza, azóta nem, ill. egyik este hőemlkedése. Tegnap este nagyon hígat kakilt, (hasmenéseset) és ezt ma is megismételte, de ma is csak egyszer. Se láz, se hőemelkdés. Apának ment a hasa vasárnap Kép
Vili barátnője is lázas lett, ők voltak ma dokinál, aki szerint lehet bárányhímlő nála, bár pöttyök még nincsenek, állítólag a torkán van egy hólyag és ennyi. Szóval az orvos sem biztos semmiben. Viszont ahova játszótérre járunk mindig kihozzák az ovisokat is, ott meg tombol a bárányhímlő, fokozottan kell figyelni mert mi is elkaphattuk. Én úgy tudtam hogy a bárányhimlő a pöttyökkel kezdődik. Jaj nyugtassatok meg.
A játszóteret meg egy darabig tuti elkerüljük.

Más : közkívánatra igyekszem feltenni még pocis képet is.

Norci
norci
 
 


SZiasztok!

Norci: Kép persze Dani, csak tudod, ez a nagy tömeg gyerek itthon, sose tudom, melyik ki Kép

cory: nekem ugyan fogalmam sincs, mi a levéllista, de remélem, hogy ki- és betanítotok, ha arra kerül a sor Kép

Danimama: egyébként a "je" már kiváló kiejtéssel megy Tominak Kép

OFF: képzeljétek: pénteken a Mádl F. jön meglátogatni a munkahelyemet! (nemzetk.szerv., és 50 éve van Mo-on.) Jó izgi lesz, mert előtte jönnek a keresőkutyák meg a keresőemberek... KépN.
A gyerekek tök jól működtek és mindent intéztek egyedül!
Jó éjt! pusz: bogancsi (akinek viszont borzasztóan hiányzik Tomi szuszogása...)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Norci: drukkok mennek, hogy NE bárányhimlő legyen!!!!!!!!!

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 



cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Ezer kösöznet.
Szorgalmasan bújom az oldalt. Remélem az ijedelem nagyobb, mint a baj!

Zsuzsi! Nyusizmanó!
Merre vagytok?

Készítettem egy Norci pocaktesóval címú labumot, odatettemfel az ígért pocis képeket.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Norci
Megkukkoltalak. Jó nagy pocid van.Kép Vili pedig nagyon aranyos a babával. Peti nem sokat foglalkozik vele, csak néha-néha idejön, megsimizi a hasam és mondja, hogy baba. Remélem, hogy amikor kibújik, jobban fog érdeklődni iránta.

cory
Még sosem voltam levlistás, úgyhogy ha jónak találjátok, benne vagyok. Majd okosítsatok ki!Kép Ha pl. új képet teszünk a profilba, azt ide tesszük, beírjuk, és akkor kb. ebből fog állni a látható topic?

Rózsa
Bocs, hogy még nem reagáltam, de csomót mászkáltunk az utóbbi napokban és ez a hét is sűrű lesz, szóval még nem tudom, mikor röffenjünk össze. Ha jó idő jön, akkor játszótereset kéne.

Andi
Ha legközelebb mentek vkihez a topicból, csináltassatok légyszi egy képet magatokról, azaz oda menjetek, ahol van digit gép.Kép Jó lenne már látni titeket legalább képen!

Peti napról-napra többet beszél, nagyon bírom.Kép

Üdv: Gorsi (Peti és pocakbaba)
gorsi
 
 


Sziasztok!

Norci! Gyorsan egy haskörfogatot légyszi! Kép Most akarok varrni magamnak terhesruhát, szuper alany leszel. Vilivel is ekkora pocid volt? Nagyon édes Vili a képeken, ahogy szeretgeti Tamarát. Kép
Remélem nem bárányka van a dologban. Drukk! Én is kerülöm a játszótereket. Kép

Cory! Jöhet a levlista részemről. Egy próbát legalábbis megér.

Rita
krita
 
 


Norci!
Megneztem az albumodat! Hatalmas a pocid!!! Tenyleg hihetetlen, hogy meg 2 honap hatravan! Kép

Danimama
danimama
 
 


sziasztok,
gyorsan beleolvasgattam a mai termésbe. Jól látom, hogy rajtunk kívül már mindenki minimum két gyerkőcöt pesztrál, vagy épp útban van? Én is szeretnééééék...Kép

Dzsili,
sajnos Gáborkának halláscsökkenéssel járt a megnagyobodott orrmandula, és mivel nagoyn csúnya volt a füle (bár szerencsére nem volt pl. középfül gyulladása), de egy hallásvizsgálta és mikroszkópikus vizsgálat még a dokit is ledöbbentette, 3 hónapos húza-vona után, melyben abban reménykedtünk, hogy meggyógyulhat magától, rá kellett jönnünk, hogy nem fog. A doki sem szereti 3 éves kor előtt kivenni még az orrmandulát sem, de ez így ésszerű volt.

Szila,
megkaptad a "bili privit"?Kép


Heni,
mi is épp szombaton voltunk waldorf oviban nyílt napon. Annyira jó lenne, de annyira unszimpatikusak voltak az óvónénik. még abban bízom, hogy változik egy év "múlváig". Mi úgy sem szeretnék csak jövő szeptemberben vinni Gáborkát oviba, de aztán majd meglátjuk.
ha vkit még bővebben érdekel, nem tudom mennyi szó esett róla, a waldorf.lap.hu oldalon nagyon sok info össze van szedve.
Bár nem jövök sűrűn, de a levlista engem is érdekelne. Majd léccike, vegyetek fel engem is, ha beindul.

No, megyek, holnap megint kezdődik a munka, nagyi vigyáz manócskára,
kellemes szép napot mindenkinek holnapra:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Krita!

Köszi, nem Vilivel még nagyobb pocim volt. Vele is hegyes előle álló, de Tamarával még inkább olyan. Ő is irányba fekszik már, de véletlen sem az oldalamat szeretné kirúgni, mint annno Vili hanem matatja a hólyagot, a lábaival meg a tüdőmet, gyomromat rúgja. Fizikailag elég nehezen bírom már. Vili legalább kicsit helyezkedett, hogy oldalt is legyen.

Danimama!
A 7 hét már messze nem két hónap Kép Már nagyon reménykedem, hogy hamarosan le is száll a pocim.

Drukkokat köszi, én is nangyon remélem, hogy vaklárma!

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Norci: tényleg jó nagy a pocakod! Kép
Drukkok azért még továbbra is mennek!!! Kép Kép Kép

Köszönöm én is mindenkinek Toncsihoz érkezett gyógyikat, azóta a fiatalember gyógyultnak tekinthető. Kép

És képzeljétek, vasárnap Toncsi felállt!!!
Nem tudom, lányok, nálatok hogyan alakul, de én megfigyeltem, hogy a két gyermekem gyakorlatilag ugyanolyan ütemben fejlődik, szinte csak 1-2 hét eltéréssel. Tehát mindketten 7 hónaposan fordultak meg először, mindketten teljesen kihagyták a kúszást, stb., és mindketten 10 hónaposan álltak fel. Érdekes. Kép

Ja, és képzeljétek el, az én rosszevő Romola lányom múlt héten azt mondta nekem, úgy ebédidőben, hogy: Éhes lettem. Azt hittem, rosszul hallok. Ilyen még sosem történt nálunk. Kép

Zafi, Heni: ezektől a babasúlyoktól teljesen ledöbbentem. Kép Toncsit most meg sem merem mérni így a betegség után, de szerintem max. 7,5 kiló lehet.

Levlista: még sosem voltam ilyesminek a tagja, de azt maximálisan támogatom, hogy kicsit magunk között legyünk.
Azt vajon programozásilag nem lehet megoldani, hogy jelszó nélkül nemcsak írni ne lehessen ide, hanem olvasni sem lehessen a topicot?

Mennem kell, sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Cory! Ha ez naponta annyi levél, amennyi hozzászólás itt van, akkor azért az is vagy 10-15. Én szívem szerint azt mondanám, hogy tényleg csak a kínosabb vagy személyesebb dolgok menjenek a levlistára, aztán a többi ide. Persze én egy kényelmes nőci vagyok... Kép

Képzeljétek! Szombaton voltunk a dokinéninknél és már szűk 2 ujjnyira ki van tágulva a méhszájam, szóval érlelnek a jóslófájások. Kép Még szombatig kell kihúznom és onnantól már hivatalosan sem lesz koraszülött kisGyőző.

Tegnap este Helena azt mondta, hogy ő szeretne nekem segíteni, amikor kibújik kisGyőző. Azt mondta, hogy majd segít kihúzni. Kép Meg megtörölgetni. Kép Azt hittem megzabálom. Mondtam neki, hogy ő sajnos nem jöhet be akkor a kórházba, amikor születik a kisGyőző, csak utána, meg majd itthon segíthet megtörölgetni fürdés után stb. De teljesen elszomorodott emiatt. Erre mondtam neki, hogy ha majd nagyobb lesz, akkor talán már a papa is megengedi, hogy itthon szüljek és majd akkor segíthet. Erre Győző beszólt, hogy na induljunk aludni, mert úgy látja, hogy én már alszom. Kép

Norci! Remélem, hogy tényleg nem bárányhimlő csak egy kis vírus. Egyébként hétvégén Győzőnek is nagyon ment a hasa.

Ágci! Majd eljön a te időd is meglátod és akkor te is két gyerkőcöt fogsz pesztrálni! Kép

BMárti! Nálatok mi hír ezügyben?

BSzilvi! Kitartás a kresszel! Utána a vezetés már izgalmasabb. Sokkal... Kép

Edit jó utat nektek!

Bogancsi! Üdv a Mádl Ferencnek! De át add ám! KépKép

Vettem Helenának egy Kisvakond bábut kisGyőző nevében és majd ha megszületik, akkor megkapja. Remélem örülni fog neki!

Egyébként nekem is van olyan panaszolnivalóm, amit nagyon szívesen elmondanék nektek privátban, mert itt nem kockáztatnám meg, hogy akiről szó van, az emiatt elveszítse az állását. Pedig olyan durva. Kép

Na megyek, még sok a tennivaló, mint mindig. És most már illene összeállítanom mondjuk egy kórházi csomagot, meg még 1-2 cuccot ki kell mosnom kisGyőzőnek.

Puszi Mindenkinek!

Menta++ (37.)

Ui.: Zsuzsi! Ikres barátnőddel mi a helyzet? Mostanában te is kicsit ritkábban vagy.
menta
 
 


GOrsi!

Heniéknél is volt gép, de későn jutott eszébe, már rohannunk kellett a hévhez....Kép Pedig akartunk fényképezni. Na, majd legközelebb...
Azért szervezhetnénk valamikor egy hétvégi talit is. Vagy vártok addig, mire végre nekem is lesz digit. gépem.Kép

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Menta! Nagyon izgis ahogy olvasomKép Helena meg nagyon édesen átéli ezt a dolgotKép
akartam kérdezni te úgyis a túloldalon laksz, nem tudod abban az aranyos kis gyerekcipőboltban a 10 emeletes alatt nincs valami nagy akció? Asszem nem húzhatom tovább a cipőkérdést.

Andi! Én benne vagyok egy hétvégi ereszd el a hajamat buliban.Kép és van gépem isKép Csak nálunk a hely nem nagyKép Hátha jön a jó idő lassan aztán indulhat a parkozás, szigetelésKépKép

Levlistában pedig Menta ötlete szimpatikus nekem. Ne akarjuk kihalasztani ezt a topicotKép Amúgy meg túl sok kényes dolog úgysincs, vagyis eddig nem volt ha meg adódik akkor email?

Mi megint itthon rekedtünk. Tegnap belázasodott Hanna nagyon nem 38 volt, meg könnyezik a szeme, kicsit folyik az orra, de nem vészes. Délután megyünk a dokihoz, a tegnapit nem commentálnámKép

Beja! MI van veletek? Bácu jobban van?


Szép napot mindenkinek!

Tikk
tikk
 
 


Tikk,
lesz majd akció, én is arra várokKép. Most fognak szandikat hozni. Majd szólok, a sógornőm anyukája szokott néha ott a boltban besegíteni.

Menta,
úúúú, már így halad az idő? Mindjárt babázni fogszKép.

Szila
szila
 
 


Szila! Nagyon köszi!!!Kép
Kb ez a héten várható szerinted?

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Próbálom utólérni magam az olvasgatással, de közben itt is pörög az élet, és az aktualitásokról se szeretnék lemaradni. Kép

Szóval ameddig elértem a lemaradással:

Andi! Dehogynem olvasom, csak megkésve. Kép Biztos, hogy 2 gyerekkel sokkal nehezebb újrakezdeni, mint nekem anno, egyedül. Örülök, hogy neked így is sikerült! Kép

Andysj! Medikének nagyon-nagyon megkésve, de azért még feltétlenül szeretnék boldog szülinapot kívánni! Kép

Linato! Szörnyen hagzott a vesegörcs. Kép Remélem, azóta már teljesen jól vagy! Az UH képből én semmit nem néztem volna ki, ha nem tudom a nagy hírt meg már otthon! Kép Ugyanis Életem Párjának annyira hiányoztunk Kép, hogy bánatában benézett ide, pedig tudta, hogy én most úgyse írok. Kép Azután felhívott, és elujságolta a nagy hírt, külön pirospont-díjazás ellenében. Kép Szívből gratulálok, bár sejtem, hogy a hír hallatán először nem nagyon kaptál levegőt! KépKépKép
Korinak mi is boldog névnapot kívánunk! Kép

Sajnos egyelőre csak eddig jutottam a lemaradásom bepótlásával, de feltétlenül olvasnom kell az új hozzászólásokat is. Kép

Heni! Waldorf oviból nem gond később esetleg hagyományos suliba menni?

Edit! Rikinek jobbulást! KépKépKép

Rita! Tiszta nosztalgia lettem, ahogy olvastalak! Kép Minden UH olyan torokszorító élmény volt... Kép Mondjuk Lacika olyan egyértelműen mutatta meg a kukiját, hogy laikus szem is kiszúrta, de én tuti meg is kérdeztem volna... Kép
Apa túlélte a távollétünket, igen, bár alig.... KépKépKép De most legalább lelkesen értékeli, hogy itt vagyunk! KépKépKép Jót mulattam rajta, mert én biztattam, hogy amíg oda leszünk, legalább kialussza magát nyugodtan. Ő meg egész héten csak forgolódott egyedül a nagy ágyban, és amikor végre hazajöttünk, és előadtuk a szokásos éjszakai műsort, akkor úgy aludt, mint a bunda. Kép Hiába no, végre volt, aki rugdossa a veséjét... KépKépKép

Norci! Hű, mekkora pocid van... KépKépKép

Cory! Nekem tetszik a levlistás 5let. Különönösen a WEB-es olvasási lehetőséggel, mert akkor továbbra is hozzá lehet férni akár egy netkávézóból is. Úgy működne, hogy minden levél külön jönne meg, vagy egyben, mint a HIX?

Danimama! Nem csak Lacika volt kényeztetve! KépKépKép Hogy én hogy kialudtam otthon magam! Kép Bevackoltunk Lacikával kettesben a nagy ágyba, és ha megébredt, nem kellett felkelnem hozzá. De így is megébredt minden éjjel 2-3 alkalommal, úgyhogy most már tuti, hogy nem azért ébred fel, mert az elalváskor tapasztalt körülmények megváltoztak. Szerencsére már megmondja, hogy mit akar, inni kér, a cumija kallódott el, vagy éppen csak egy nagy anyai ölelés kellene. Kép Mindketten gombócra zabáltuk, és kisimultra aludtuk magunkat. Kép Bár sajnos az időjárás nem volt valami kellemes, így a tervezett nagy kertészkedés elmaradt, illetve el kellett halasztani egy későbbi időpontra... KépKépKép

Bogancsi! A keresőkutyák izgalmasabban hangzanak, mint Mádl F. KépKépKép

Ágci! Szia!!! Kép Én még az egy-babások táborát erősítem, de remélem, már én se sokáig! Kép

Laura! Gratula Toncsinak a felálláshoz, és Rominak a megéhezéshez! KépKépKép
Az ide jelszóval való írásról, és csak jelszóval való olvasásról az a véleményem, hogy nem sokat ér, amikor bárki bármikor regisztráltathat egy kitalált névvel és hozzá egy freemail-es címmel. Kép

Menta! Nekem is tetszene az a megoldás, hogy a levlista mellett a topik is megmaradjon, és csak a kényes kérdések menjenek levélben, de tartok tőle, hogy az nem lenne működőképes. Itt az egyik téma szüli a másikat, "beszélgetünk" valamiről, ami új és új gondolatokat vet fel, valahogy egy folyamat az egész beszélgetés. Nehéz lenne kettébontani, vagy a levlistán felmerült témákat áthozni ide, ha nem túl személyesek, az előzményeik nélkül. Szóval jó, csak nehezen megvalósítható 5letnek tartom. Bár először úgy is csak úgy tudna elindulni a dolog, hogy párhuzamosan, aztán meg majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle, nem? Kép
Hú, már 2 ujjnyi?! Kép Nekem anno Lacikával a szülés megindulása után fél nappal volt annyi... Kép Egyébként hogy érzed magad? Gondolom, jó nehéz már a pocid! Kép
Kistesó ügyben még mindig semmi, amikor Anyuékhoz indultunk, pont megvolt. Kép Mindig kiszámolom, amikor megjön, hogy ha ez volt az utolsó, akkor mikorra várható a baba. Kép Most, ha az volt az utolsó, akkor dec.24.-re leszek kiírva. KépKépKép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

A bolcsiben kiirtak, hogy baranyhimlo van Kép

pusz bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Egész rászoktam erre a munkahelyen bekukkantok típusú netezésre.Kép

Menta! Tényleg mindjárt Érted izgulhatunk, de jó!Kép Helena nagyon aranyos, ahogy várja a kistesót.

Laura! Örülök, hogy Toncsi meggyógyult, gratula neki a felálláshoz!Kép

Tikk! Hannának gyógyik, remélem, nem lesz komoly baja. Hétvégi buli: OK!!!Kép))))

BMárti! Örülök, hogy jól kipihentétek magatokat. Én is nagyon vágyom már rá, de jövő héten végre meg tudok kicsit szökni a világ elől, és aludni fogok egész nap.Kép
Hmmmm..... nem rossz dolog karácsonykor szülni.Kép Drukkolok nagyon.Kép)))))
És én is örülök, hogy így alakulnak a dolgaim.Kép Tényleg nem is reméltem volna, Cory a megmondhatója, hallgatott tőlem eleget.Kép)))

Levlista: Egy ideig lehet, hogy működhet párhuzamosan a topiccal, de egy idő után nem lesz a kettő elkülöníthető. Én is úgy gondolom, ahogy BMárti.Kép Viszont sokkal jobban érezném magam, ha tudnám, hogy nem olvashatja bárki a soraimat. Nem véletlen, hogy eddig nem írtam ide bővebben a válóperemről és a mostani helyzetemről sem.....
És az tényleg megoldható, hogy senkit se árasszanak el a levelek, lehet csak a neten is olvasni, illetve lehet kérni napi összesítőt.

Na, megyek kicsit dógozni is...
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

BMárti,
jó volt olvasni TiteketKép. Jajaj, akkor az nagy nosztalgia lenneKépKép. Szorítok!Kép

Tikk,
nem tudom, hogy a héten jön-e, majd megkérdezem. Icq-n nem leszel?

Szila

ui.: ebéd előtt kint voltunk ibolyát szedni Hangával, szedtünk egy minicsokorral, meg persze az elmaradhatatlan moha is......mostanában mániája lett a mohaszedésKép. És természetesen falevelet is kellett a kosárba pakolni még...
szila
 
 


Sziasztok!

Levlista: én a prímre gondoltam, hogy ott lehetne. Ott be lehet állítani, hogy minden levelet egyesével megkapjon az ember, vagy hogy csak weben olvassa valaki, vagy napi 1 levélben akarja megkapni az egész napi termést. Szinén beállítható, hogy lehet-e csatolt file-t küldeni vagy sem, hogy mekkora lehet egy levél...
Nem tudom, ki hogyan olvassa a leveleit. Én letöltöm erre a gépre, és egy levelező programmal olvasom. A legtöbbnél beállítható, hogy beérkezéskor szortírozza a leveleket, és ami akármi@akármi címről jön, az rögtön egy külön folderba megy. Én így olvasom a listákat, amiken vagyok.
Az szerintem megegyezés kérdése, hogy ne küldjünk képeket, csicsázott levelet, mert az növeli a levél méretét.
Tikk, Menta: asszem ti mondtátok, hogy csak a "titkos" dolgok menjenek ott. A túl az elsőnnél ez volt a terv, de nem működött. Ezért is gondolom, hogy ezt át kell gondolni. Én az utóbbi hetekben azért nem nagyon írtam, mert nyilvánosan nem akartam. 1-2 emberről most is tudom, hogy olvassa a topicot, vajon hányan még, akik nem írnak?
A másik, ami eszembe jutott, hogy aki nagyon tart attól, hogy nem bírná a jelenlegi postafiókja, az pl csináljon egy másikat a http://posta.prim.hu -n. Azért itt, mert valszeg itt lesz a lista, ha lesz, és ez egyszerűsíti a dolgukat.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Levlista: úgy teszünk ezügyben, mintha valami életre szóló döntést kellene meghoznunk. Kép
Szerintem vágjunk bele, és majd a gyakorlatban kiderül, hogy működik-e. Nem?

Menta: jaj, de jó, hogy már érted is lehet izgulni!!! Kép Kép Kép

Lányok! Eredetileg Mentától szerettem volna kérdezni, de nem tudom, van-e ideje már válaszolni... Kép
Fontos lenne fogorvoshoz mennem, és a kérdésem, hogy lehet-e érzéstelenítést kapni szoptatás mellett?
Ugyan egyetlen fogam sem fáj, tehát elvileg nem volna sürgős, de tudom, van 2-3 lyukas fogam, amelyeket jó volna már megcsináltatni.
A nagyobb gond inkább az, hogy régen kilyukadt fölül a legelső fogam, akkor betömte a dokinő egy hófehér töméssel, és az a tömés mára rondán elszürkült. (Nem tudom, hogy ez természetes-e vagy rossz, régi anyagot használt, de tul.képpen már mindegy.) Nagyon utálok már szürke foggal mászkálni, viszont nem vagyok olyan hős, hogy fájdalomcsillapítás nélkül bármire is vállalkozzak.
És találtam is egy másik, nagyon szimpi fogorvost...
Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Cory!

Én azt mondom ne elméletezzünk itt, te így értesz a dolgokhoz, akor kezd el megcsinálni a listát és majd meglátjuk működik-e. Én hiába olvasok elméletben róla, én is voltam tag szűkebb körü levlistán, múködött, ill. bizonyos dolgokra nem volt jó. A puding próbája az evés és vágjunk bele. Ha v.miért nem jó valakinek, akkro úgyi nyaggat majd!

Bárányhmlő ügyben köszi a drukkokat, utána olvastam a Cory áltla megadott web oldalon, rám csak közv. szülés előtt és után veszélyes. Vilinek meg a láz után egy-két nappal ki kellett volna jönni a pöttyöknek. Vili egy ideje már láztalan, ma már normális volt a széklete is, szóval kicsii az esély. Vili mitnha magát gyógyítaná. Tegnap délután csomó banánt evett, megértette hogy most nem kakaózunk, így teát kér, meg már délelőtt főtt krumplit kért aztán körtét, almát, és ebédre is főtt krumplizott kevés májjal Kép

Menta!
Tök jó, tényleg mindjárt babázol Kép Helena tündéri ezzel a szöveggelKép Háyadik héttől nem számít koraszülöttnek a babó, ha jól emlékszem a 36-től igaz?

Holnap egésznap nagyizik Vili, picit pihizhetek én is. Ha beválik és nagyinak siekrül délután altatnia is, akkor lesz heti egy ilyen napom.

Norci
norci
 
 


laura! simán lehet érésteleníteni, röntgenezni is! vágj bele nyugodtan! toncsinak grat az álláshoz!

levlista: sajnálnám a babanetet, meg biztosan olvasnám továbbra is, meg írnék más topikokba, de sztem kell a levlista még ha óhatatlanul a topik elsorvadásával járna is. én mostanában sokat gondolkoztam ezen és sztem a gyerekeink is kezdik lassan kinőni azt a kisbabakort, hogy jó legyen az, hogy minden nyilvánosan olvasható róluk bárki által. nem azért, mert nagyon titkosak a napjaink, de nem örülnék, ha pld ármin leendő ovistársainak a szülei a netről értesülnének a családi szokásainkról. meg arról, hogy ármin mit mondott, mit csinált, hogy ezekre hogy reagáltunk mi, stb, stb. és ezek nem túl nagy horderejű dolgok, de nem biztos, hogy örülne neki nagyobb korában, hogy a teljes gyerekkora nyitott könyv tök idegenek számára is. és persze biztosan vannak másnak is - nekem is - amikről szívesen beszélgetnék veletek, de csak veletek és a szomszédommal nem, de nem tudhatom, olvassa-e a babanetet. és így tovább, lehetne még ragozni...

írok majd még, de most letörik az írós félkezem meg a másik is...

márti++
márti
 
 


Laura!
Vágjunk bele Kép
Fogorvos: ha szimpi kérdez rá nála az ézéstelenítésra iztos tudni fogja. Ha nem szívesen rákérdezek a még szoptatós fogorovos barátnőmnél Kép
Kimaradt gratula Toncsinak az álláshoz!

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
levlista
Én nem értek hozzá még sosem csináltam, de eszembe jutott néhány dolog, ha jól értem akkor voltaképp levelekben beszélgetnék. Mi van akkor ha valakinek freemailes címe van csak,annak pl. korlátozott a mérete. Nekem van ilyen is, olyan is de néha vacakol egyszerűen nem csatlakozik, így meg elég gáz. A netre viszont tudok csatlakozni. Igazából nekem az volna a szimpatikusabb ha lenne a topik is és lehetne levelezni is ha valki olyasmit szeretne ami személyes.
Képeket meg egyebeket meg nem is lehetne küldözgetni mert sokáig tölti le, arra meg azt használjuk vagy nincs is szükség rá?
Azért rossz így véleményezni mert még nem láttam a dolgot működés közben.

Bogancsi
Izgis és melós heted lesz!KépKépKép

Menta
Lassan babázhatsz igazán büszke lehetsz a lányodra hogy még szülni is segítene ! KépKépKép

Norci
Szép nagy pocid van, Vilike meg tüneményes ahogyan szeretgeti, és próbálgatja a kinőtt szandiját a pocidra! KépKépKépKép
Jó áll a rövidebb hajad! KépKépKép

Edit
Drukkolok hogy meggyógyuljon Riki mire indultok! KépKépKépKépKépKépKépKép

BMárti
Jól hangzott a pihenés!KépKép
Nos akkor hajrá karácsonyi baba! KépKépKépKép

Krita
Hát neked sem semmi a kórházas "élményed"! KépKép
Pocaklakó nemét bizti hogy nem tudnám titokbn tartani, de azt is igaz hogy sokkal izgisebb így a szülés.KépKépKépKép

Ágci
Gondoltam hogy valami egészségügyi ok lehetett a háttérben,most már "hallható" az eredmény?

Tegnap befejeztem a nyelvtanfolyamot és megírtuk az utolsó tesztet is, aztán gitározott nekünk a tanárunk és énekeltünk angolul pl. a Yesterday-t jó volt a végén meg pezsgőztünk egyett. Csütörtökön indul a következő.

Heni
mi vidéken vagyunk és csoportossan tanulunk,a tanárnőnél akinek a házában van egy külön kis terem direkt erre a célra, hetente kétszer másfél óra, így egy óra /45 perc/ 500 Ft.
Ott gondolom többet lehet kérni, bár nekem így is éppen elég ez a havi 9000 Ft, de ha jól tudom én a másik oldalon állok! KépKép

Puszi: Dzsili

Bocsi hogy nem ismeri fel megint a hosszú ü-t nem Word-ben írtam?????
dzsili
 
 


Sziasztok!

Laura
Gratulálok Toncsinak a felálláshoz! Kép A tesós párhuzamról csak annyit, hogy míg én kúsztam-másztam és csak 15 hónaposan indultam el (pont mint Peti), addig az öcsém kihagyta a mászást is és nagyon hamar rohangált, bőven 1 éves kora alatt.
Ha van fogdoki, akkor szerintem legegyszerűbb, ha felhívod és megkérdezed, nem?

Ahogy így olvasgatom, rém egyszerűen levelezek.Kép Szerintem is vágjunk bele a levlistába, aztán minden kiderül.Kép

Peti szólít, úgyhogy ennyi, ill. még Hannának gyógyok mennek!
Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Zsuzsi
Merre vagy?
Sikerült másik mosógépet találni?
Vagy az előző javítható? Tegnap azt mondta a párom hogy rossz leszek nem használhatom a mosogatógépet/ persze csak viccből/, hát én gyorsan megszoktam, szerintem ez mindent elmond arról hogy milyen.KépKépKépKép

Laura
Nagy gratula Toncsinak a felálláshoz, KépKépKépKép Rominak meg örülök hogy megjött az étvágya. Napocska most éppen egy almával bírkózik, olyan furi hogy már nem kell hámozni meg szeletelni neki.
Jövőhéten megyek fogorvoshoz olyan nagyon félek hogy csak na....

Cory
Nekem olyan szájbarágósan mondjátok el hogy mit kell csinálni ha belevágtok mert a végén csak én nézek itt egyedül! KépKépKép Az előbb leírt kérdéseimre közben válaszoltál is.

Márti
Nekem azért köünnyebb úgy gondolom mert itt kevés embernek van Internete és szerintem még kevesebb lehet aki ide ír vagy olvas és még ismer is engem. Illetve úgy gondolomKép
Én sem szeretném ha ismerősök olvasnának rólunk magán ügyeket.

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok újra!

Köszönöm lányok a fogorvosos véleményeket!
Az orvost azért nem kérdezem meg, mert mint FOGorvos, kitűnő munkát végzett mind Tóni, mind pedig Anyukám szájában. (A János kórház baleseti szájsebészetén dolgozik egyébként.)
De a szoptatásról vallott nézeteit nem ismerem, és lehet, hogy az lesz az első reakciója, hogy minek kell szoptatni egy 10hónapost. (Hogy a majd' 2 és fél évesről ne is beszéljünk. - Ettől viszont még lehet jó a saját szakmájában.)
Az egyik barátnőm, akinek nemrég szájsebészetileg kellett kiszedni egy fogát, őt szigorúan letiltotta a fogorvosa a szopiról. Toncsival egyidős kisfiát rettentően megviselte.

Norci! Megkérdezed pontosan a barátnődet? Jó volna kicsit felkészülten menni a fogorvoshoz, hogy ilyen és ilyen érzéstelenítőt használjon.

Köszönöm: Laura
p_laura
 
 


Laura! Nyugodtan mehet az érzéstelenítés!

Cory, tőlem megpróbálhatjuk a levlistát! Kép

Tikk! Szila infója naprakészebb, mert én csak a legelső cipőjét vettem ott Helenának. Azóta mindig Dr Leót veszek, általában a Dózsa Gy. úton.

Norci! Tényleg hatalmas a hasad. Nekem kb. most akkora. Elméletileg a 38. héttől nem számít koraszülöttnek a baba. Nekem meg addig 5 napom van!

BMárti! Mekkora poén lenne, ha pont három év lenne Lacika és a tesója között! Kép

Na mára ennyi voltam.

Puszi Mindenkinek!

Menta++ (37.)
menta
 
 


Sziasztok!

Egyetértek a levlistával, de majd elmagyaráztok mindent egy humán beállítottságú (értsd: net-analfabétaKép) egyénnek - nekem, úgy hogy ne legyen bonyoláltabb használnom, mint ezt? Kép

Andi! Igen, úgy sajnálom, hogy korábban elfeledkeztünk a fotózásról! Na, majd legközelebb! Kép

Tali: Én szívesen bevállalom a közeljövőben, csak azt intézzétek, hogy tuti jó idő legyen, és kint lehessünk!!! Kép Fű ugyan még nincs, de majd megoldjuk! Esetleg húsvét után?

Menta! Már most izgulok értetek, hogy minden az elképzeléseid szerint történjen!!! Hajrá! Kép Aztán csak megyünk majd még együtt Bran koncertre, ugye?! KépKépKép

Ágci! Nekem az adta meg a végső lökést, hogy szimpik az óvónénik - szerintem ez a legfontosabb. Szegeden egy w-ovi van? És egy csoport? Van ottalvási lehetőség?

BMárti! Nem tudom. Kicsit elfogult vagyok Kép, szerintem Barninak nem lenne gond, úgyis hét éves lesz addigra, viszont kacérkodunk a w-suli gondolatával is. Az is sokat nyom a latban, hogy barátnőm most volt sima isiben hospitálni, és döbbenten hallotta, hány dislexiás+egyéb problémával küzdő gyerek van ma már, nincs olyan osztály, ahol ne lenne több gyerek felmentve nyelvből, matekból, stb - mert mód van erre. Barni könnyen tanul, de félek, egy nem hozzáértő tanár, vagy egy teljesítménycentrikus suli könnyen elvenné az ő kedvét is, és ezt nem szeretném. Itt egy érdekes cikk egyébként a témához kapcsolódóan, igaz, a középsulira vonatkozik.
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=106531&DocID=97167#97167

Andi! Örülök, hogy rászoktál erre Kép
Ma mi is aludhatunk, mert Barni a nagyiéknál fog aludni. Remélem, Boldi fogfájdalma nem ma éjjel fog tetőzni Kép

Edit! Jó utat nektek! Kép

Puszi, most mennem kell.
Heni
gesztenye
 
 


Elfelejtettem megköszönni a nyelvtanításos infókat. Még nem aktuális mondjuk, majd talán ősztől.

Barni kérdezte pár hete: "Anya, ami messze van, azt kicsinek látjuk, és ami közel van, azt nagynak?" Hát, én nem emlékszem, hogy 2 és fél évesen ilyen gondolataim lettek volna! Sőt, arra sem, hogy egyáltalán milyen gondolataim voltak... Kép

Puszi, tényleg megyek, oltári a kupi a konyhában...
H.
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Örülök a pozitív hozzáállásnak Kép Estére alkotok a fickómmal egy komolyabb leírást a dologhoz, és küldök meghívólevelet mindenkinek.
Ehhez azt kérem, hogy mindenki küldjön nekem egy levelet azzal a címmel, amivel a listán szeretne lenni. Cory@eposta.hu -ra.

Lassan reagálok majd másokra is Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hű, mennyit írtatok, amíg mi az éjszaka kihagyott horkizást próbáltuk meg bepótolni! Kép

Andi! Nincs is annál jobb, mint egy kicsit elvonulni a világtól, és egy nagyot aludni! Kép

Szila! Köszi a szorítást! Kép Vicces lenne, az tuti. Kép Végül is nem tenné már zűrösebbé a decemberünket, ha két szülinapot ünnepelnénk karácsonykor. Kép

Cory! Nagyon jól hangzik, amit a prímről írtál, nekem tetszik, hogy ennyiféle beállítási lehetőség van. Kép Így tényleg mindenki kiválaszthatja a neki legmegfelelőbbet. Kép

Laura! Ha nem fáj még a lyukas fog, akkor valószínűleg a tömése se fájna. Én rendszeresen szuri nélkül tömetem a fogaim, mert a tűtől félek a legjobban a fogorvosnál. Kép Persze jártam már úgy, hogy utólag azt mondtam, mégis jobb lett volna szurival, de az egy kiesett régi tömés volt, és édesre meg hidegre fájt az a fogam. Amikor a dokinő azt a szárító fújókát használta benne, majdnem kiugrottam a székéből. Kép

Menta! Igen, a pont 3 év korkülönbség is vicces lenne, meg az is, hogy megint a Jézuska hozza a kisbabánkat. Kép Nem mondom, hogy nem volt vacak érzés kórházban tölteni a karácsonyt, meg alig voltak benn orvosok, a vizit is csak szédelgő ismeretlen emberkékből állt, sose tudtam, milyen témában illetékes, aki éppen benézett, hogy minden rendben van-e. Kép Szerencsére minden témában minden rendben volt. Kép Na, meg a hirhedt margitos csecsemősök is minimum létszámmal voltak benn, de második babánál már remélem, nem lesz rájuk (a segítségükre) különösebb szükségem. Kép

Heni! Köszi az infót! Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Két hete eláztatta az egész konyhámat a mosogatógép. Múlt héten a fürdőszobában a mosdóból valahol alul elkezdett szép csendesen folyni a víz. Erre tegnap a mosogató alatti csövek mondták fel a szolgálatot és megint elázott az egész konyha. Remélem itt vége ami el tud romlani az el is romlik című műsornak.
Már pont nekikeseredtem amikor telefonált apukám, hogy itt van Pesten és jön hozzánk. Ne nyúljak semmihez, majd ő megszerel mindent.
Még szerencse, hogy ő ért minden vacakhoz. A párom is meg tudná csinálni csak közben 100X összeveszne velem, hogy mit hol talál és miért is romlott el. Ezért inkább meg sem kérem ilyesmire.
Nincs kedvem főzni, mert be sem férek a konyhába. Szegény Korinak ma csak hideg ebédje lesz. Na nem mintha őt ez zavarná.

Cory! Címem ment.Kép

B. Márti! Köszönöm teljesen jól vagyok. Ma voltam vérvételen csekély másfél órát kellett várnom. Korina meg lebontotta a rendelőt.Kép
linato
 
 


Sziasztok!
Cory! Én is elküldtem neked Emilkét.

Nálunk tombol vmi gusztustalan köhögős-orrfolyós-torokfájós kórság.

Laura! Toncsinak nagy gratula a felálláshozKépKépKépKép

Menta! Ez igencsak izgalmasan hangzik!KépKépKép HelenaKépKépKép

Norci! Hát a pocid az hűűűűűűKépKépKépKép Vili KépKépKép

Linato! ÁrvízKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan írok, mert az archívba még bele sem kukkantottam, és már ott van a levelezőlistás téma, no és fogalmam sincs mi a szösz az és hogyan működik...

Laura!
Neked akartam csak írni, hogy mehet az érzéstelenítés, én is voltam fogorvosnál, mikor még Doncit szoptattam, rákérdeztem, és azt mondta a dokim, hogy igen, mindenféle kockázat nélkül adhatóKép

Még annyit, hogy jövő héten repülünk HAZA!!!!!!! Teljesen be vagyok sózvaKép

Puszi: Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Jó idő van állandóan sétálunk, én meg hulla vagyok kb. 3 órás szigetezés után, na meg hisztizés után.

Levlista: én sem értek hozzá, semmi tapasztalatom, nekem is magyarázzátok el, hogyan működik.

Dzsili: minden programot kipróbáltam már a mosogatógépen, legbrutális programban hatalmasat csalódtam, mert nem lett tiszta az edény, de a gyors programnál pedig gyönyörűen csillogott minden. Ki érti ezt???Kép Mosógépet is kellett vennünk, egész hétvégénk rá ment, nagyon kimerített a vásárlás. Tök jó lehetett az angol tanfolyamod bulija!!!

Menta: köszi az ikres-szopis infót, továbbítottam a barátnőmnek, de mindenki más, éppen ezért ő nagyon ódzkodik a szakértőktől, így én inkább most már nem szólok bele a dolgaiba.
Nagyon izgi ez a 37. hét!!! Akkor Péterffy? Minden megvan már a babának, ágyacska, ruhácskák...?Kép

Nyuszimanó: jó hazautat! Mennyi ideig lesztek itthon?

Laura: én is jövő héten megyek fogorvoshoz, nekem is kellene érzéstelenítő, én megpróbálom nélküle. Aztán, ha nagyon fáj, akkor nem tudom mi lesz...
Toncsinak nagy gratuláció a felálláshoz!

Edit: Jó utat Nektek is! Meggyógyult Riki? Érezzétek jól magatokat Milánóban!

Borcsa: gyógyuljatok meg ti is gyorsan!Kép

Zsuzsa: kiderült mitől voltál rosszul??????

Linato: minket is ilyen széria ér, de minket műszaki cikkekben, minden hétre jön valami, most már leállhatnának ezek a gonosz romboló manók!Kép
Sógornőd mit szólt az ikrekhez? Kép

Mi április 14-én és 15-én megyünk ovis nyitott napra, kíváncsi vagyok, milyen lesz, mit kell ilyenkor figyelni????

Bogancsi: hogy bírod a hetet? már a felén túl vagy!!!!KépKépKép

Norci:tényleg jól áll a rövidebb haj és a pocakod pedig hatalmas élőben isKép, de én már megszoktam, hogy Tücsök Zenén mindenki olyan gömbölyűKép

BMárti: jó lehetett a pihizés! Irigy-irigy vagyok...

üdv, megyek korábban aludni!
Zsuzsiék (24)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Még soha nem levlistáztam.... Ati igen... na az eléggé elrettentett... Kép De ha lehet nézni web-en, akkor OK...

nem írok, mert zűr volt... a múlt heti családi izé megtette nem túl áldásos hatását... csütörtök még határeset volt, szombatra már szinte semmi tejem nem volt... élmény volt a két ordító gyerek.. egyik az éhségtől, másik attól, hogy nehezen viselte, hogy a kicsi szó szerint egész nap rajtam csüngött... Most már talán rendeződött a helyzet, de kivagyok, mint a liba...

Zafi
ez nem éééér... miazhogycsak1xébredfeléjjel? ... Levi 2-3-4-5x... és hajnali 5-kor kb. másfél órát ébren van... aztán mire elalszik, áttotyog CSengus, hogy "cicizni szeretnék"...

... na ennyi, mert elkergetnek a géptől...

Rebiék
(akkor Levi elvileg koraszülött volt... Kép)

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Zsuzsi
Szia! Csak hogy meg vagy!KépKépKép
Én is a leggyorsabbon mosogatok és szép tiszta minden sőt még olyan rászáradt vackok is lejöttek amiket órákig súrolhattam volna.
Nekem anno azt mondta a fogorvos hogy közép időben szabad érzéstelenítőt használni inkább csak az elején és az utolsó két hétben nem ajánlják, szoptatás alatt meg nem voltam így erre nem tudtam Laurának válaszolni.
Szerintem azt érdemes megnézni hogy milyen az ovi felszereltsége, mennyire tiszta, milyen az udvar, mennyire biztonságos stb. aztán meg persze hogy milyen a személyzet hozzá állása a gyerekekhez milyen nevelési irányelveket vallanak ott, és ami a lényeg mennyire szimpatikussak az ovónénik, én legalább is ezt nézném ha tudnék érdemben válogatni.
Mi is megyünk majd beiratkozni, nálunk egyértelmű hogy a kettő közül melyikbe viszem a lányom úhgy hogy ilyen gondom nincs.

Linató
Ó van úgy hogy minden össze jön, és még szerencsés vagy mert apukád meg tudja javigálni ha valami bajuk van!KépKép


Puszi:Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az utra vonatkozo jokivansagokat!
Sajnos Riki nem gyogyult meg,most még a natha is kijött rajta.KépTegnap voltunk dokinal,adott kanalas gyogyit és kupot...Jo,hogy nappal utazunk,mert akkor mindig jobban van.Ma raadasul itt volt mindenki és Riki nem akart aludni délutan.Estére total K.O volt.Ennek ellenére olyan,de olyan nehezen aludt el.KépReggel pedig koran kelünk,hogy semmi hangulatom hozza.

Jaj,ez a levlista.El sem tudom képzelni,hogy mi ez.Mar nem leszek,hogy vissza tudjam küldeni,amit Cory ir.Remélem azért mi,akik ritkabban tudunk jönni,nem leszünk kirekesztve emiatt.Többieknek jo levelezgetést!Kép

Rebi!Akkor Riki is koraszülött volt.Két és fél héttel jött elôbb.

Pusz mindenkinek!

Edit
edith16
 
 


cory
Mail ment.

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Az előbb Zsoma resetet nyomott, remélem, most megúszom Kép

Koraszülöttség: én úgy tudom, a 37. hét a határ, de ma már nem ez számít élesen, hanem hagyatkoznak az uh-okra és a súly is számít. Nálunk a magzatvíz 33+5-dik napon folyt el. Ha 9 nappal később történik (betöltött 35. hétnél), akkor már az uh leleteim fényében maradhattam volna a Szent Imrében. Így viszont még tüdőérlelőt is kaptunk, mert a betöltött 34. hét előtt adnak.
A http://www.koraszulott.hu oldalon (ez az egyik PIC oldala)"Az érett újszülött a 40. terhességi hétre születik kb. 3000-3500 grammal. A 37. terhességi hét elõtt született újszülötteket koraszülötteknek nevezzük."

Rebi: 1. egy koraszülött nem 4 napot van kórházban, 2. most már otthon vagytok, Levi nő ezerrel, nem mindegy, hogy kora volt-e vagy sem? Kép Szerintem nem volt.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zafi, Rebi, Edit!
Szerintem sem voltak koraszülöttek a gyerkőceitek, mert 37. hét után születtek, úgyhogy nyugi, nyugi. Teljesen norm. időben születtek.Kép

Linato! Zsuzsi!
Ez az egyik rémálmom, hogy minden egyszerre fog elromlani nálunk is. Már előre retegek tőle, és szépen készítem fel magam, hogymindent lassan kicserélgessünk.

Zsuzsi!
Köszi kérdésed. Fogalmam sincs. A dokiknak sincs. Azt tudom, hogy ellenségemnek nem kívánom, hogy úgy érezze magát, mint én péntektől tegnapig (5 nap). Tegnap voltam vérvételen, nem rossz, de lehetne jobb is. Picit magasabb a cukrom, meg a koleszterinem, de nem nagyon gázos. Vizeletben meg találtak egy kis gennyt. Hétfőn azt mondta az egyik doki, hogy depressziós vagyok. Mondtam, hogy szerintem nem az a bajom. Adott B6 vit inj-t, meg még valamit. Aztán tegnap elmentem a gyerekdokinkhoz ő adott egy jó kis szuri koktélt, attól már sokkal jobban vagyok, ma kapok még egy adagot, aztán meglátjuk. Végre tudtam enni tegnap este, és még jól is esett, és nem köszönt vissza.Kép Fogytam a hétvége alatt újabb 2 kilót. KépKép

A gyerekeknek szerencsére egyelőre semmi bajuk, remélem nem is kapták el, mert az szörnyű lenne.

Most megyek és intézem dolgaimat, ami az elmúlt napokban elmaradtak.
Sziasztok!
ZsuzsaKép

beababa
 
 


Sziasztok!

Jólvanna... csak azért írtam, hogy ezek szerint koraszülött volt, mert hivatalosan ugyan a 38. héten született, de gyakorlatilag még 10 nappal kisebb volt Levi, minden korábbi UH dacára...

Nem tudtok a mákteán, pálinkás kenyéren, és baseball ütőn kívül más hatékony altatószert majdnem 2 és fél éves számára? Kipurcanok, hogy 6-fél7-kor kel... a régi szép 9-fél10 helyett... úgy, hogy 11-kor ha már alszik, az kész csoda....
Meg pertsze a kisebb sem olyan, aki korán elkezdi átaludni az éjszakát... 2-3 éjszakai szopi mindig van...
... lassan kezdek zombisodni... Főleg hogy nap közben meg a miért-ek hada zúdul rám, és nincs olyan válasz, amire ne jönne újabb sok-sok miért...

üdv
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


rebi! nem tudok Kép de ha te igen, akkor azonnal ide a receptet!!! ármin az óraátállítás óta még később alszik el és még korábban ébred... simán megvan a napi 7 óra alvása Kép - nekem már ez is elég lenne, csak nincsenek szinkronban vilkával, a négy-öt meg k... kevés Kép

márti++
márti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: