Új privát üzeneted érkezett!

Remélem ezzel mosolyt csalok az arcotokra!Kép
Kép

Es a profilomban is uj kép van.Kép

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, élünk, csak nincs időm utánolvasni, írni meg pláne nemKép. Mióta ilyen jó idő van, állandóan megyünk valahová, és mire hazajövök, már hullafáradt vagyok. Hanga rátesz erre egy lapáttal, mert nem akar aludni továbbra sem ebéd után, vagyis nem mindig.
Ma voltunk bölcsit meózni, hát nagyon tetszett Hangának, el sem akart jönni onnan, úgy sírt, mikor elindultunk onnan. Aztán voltunk babaklubban, de megállapítottam, hogy jócskán kinőttünk onnan, Hanga volt a legöregebbKép gyerek ott. A védőnőnkkel is találkoztam, mondtam neki, hogy ősztől egy gyerekkel több leszKép, aztán mondtam neki, hogy majd a jövő hét tájékán megyek hozzá könyvért is.
Jövő héten megyünk a kontroll uh-ra, kíváncsi vagyok, Kistesó mennyit nőttKép, biztos sokat. Rosszul egyáltalán nem vagyok, csak nagyon-nagyon álmos vagyok, és így meg igen nehéz, hogy Hanga nem alszik...már azon is gondolkodtam, hogy befekszem a szobájába és alszom, ő meg játszik, de ez azért nem menne, mert a fejemen ugrálna, az biztos....

Edit,
tényleg nagyon édi Rikiről ez a kép, a profilban levő isKép.

Madikének mi is boldog szülinapot kívánunkKépKép.

Rita,
egy időben Hanga is engedte, sőt odaadta a játékot a másik gyereknek, bár a fiatalabb unokatesó az rendszeresen elvesz, elmar tőle mindent. Mostanában már nem mindig hagyja, sőt harcol is érte. Sőt, előfordul, hogy verekszik is....az én kis szende, nyugis gyerkőm.....de azért még van olyan, hogy hagyja, hogy elvegyék, aztán bömbizik....úgyhogy elég vegyesen reagál ezekre.

Cory,
gyógyik mennek ezerrel!KépKépKépKépKépKépKép

Most mennem kell, mert az úrnőm követeliKép.

Puszi,
Szila

ui.: Ja, táblázatok:Kép

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Ladányikata Peti 01.10.17 Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker. Anna (2004. február 29.)
Rózsa Niki 01.10.18 Norbi (2003. június. 08.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. Levente Attila (2004. február 13.)
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Péter Márton (2004. február 20.)
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász pocakban
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. pocakban
SzaBori Bátor 02.02.25 Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>

<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje

Menta 2004.április 22
Gorsi 2004. május 1
Norci 2004.május 20
Zsuzsi 2004.július 17
Beja 2004.augusztus 15
Krita 2004. szeptember 5.
Linato
Szila
</pre>
szila
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan: új kép a profilban.Kép
Ultrahang szakértők előnyben.
linato
 
 

 
 

Sziasztok!

Pelenkanélkülieknek gratula, betegeknek gyógyok!!! KépKépKépKépKépKép

Tisztára lyukas az agyam, úgyhogy nem reagálok külön senkire, bocs érte. De olvasok szorgalmasan, amikor ideengednek a srácok. Előre is bocs az egoért.

Rólunk: Peti egyre több szót mond. Előfordul, hogy kimond egyet, aztán a másiknak az elejét, mintha mondatot szeretne mondani, csak még nem megy. Nagyon aranyos. A mai és eddigi csúcsszavunk a pumpál (=puppá). Ui. tegnap voltunk 4d uh-n és Levi mesélte neki, hogy dobog a baba szíve és pumpálja a vért. Ma legalább 100x tutira elhangzott ez a szó, ráadásul ezáltal követelte is a kis csibész, hogy a videon nézzük meg újra és újra, amikor látszik a baba szíve és hallatszik a dobogása. Kép Petiről még annyit, hogy már több mint félig kibújt a 17. fog is és ezúttal csak annyit vettem észre, hogy Peti matat a szájában. Kép Remélem így lesz a többi 3-mal is, mert az előző rágókkal kiszenvedtük magunkat.
A pocakbabáról most már biztosan tudható, hogy LÁNY. Kép Egyelőre a Veronika név tűnik a legesélyesebbnek, de még nem biztos. Nem tudom, hogy miben különböznek az uh készülékek, de nincs 2 hete, hogy a dokim szűk 2 kg-ra saccolta a babát, most meg 2800gr-ot mondtak. Azt sem tudom, hogy mikorra várjuk a babát, mert még a pocakosság elején későbbre tolta az uh alapján a doki, most meg kb. a mensi alapján lenne jó, de inkább pár nappal idősebb annál is. Mindegy végülis, csak ne akkor akarjon jönni, amikor a dokim konfizik.
A láblógatás érezhetően sokat javított a közérzetemen, de most újra mindenre keményedek, járkálás közben is tök kényelmetlenül vagyok sokszor. Én már olyan kíváncsi vagyok a babóra! Most éppen mosom a kis rucikat. Kép

Egy talira azért szívesen elvánszorognék...

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

linato: nagyon szép a profilja Kép Szerintem fiú Kép De félretéve a tréfát, örülök, hogy minden rendben és vidám vagy!

cory: gyógyok ezerrel Kép Kép Kép

Krita: fotó Kép Ne félj a császártól, még akkor sem, ha az előző nem volt jó élmény. Én nagyon élveztem Tomival Kép Picur-mozgás Kép

Edit: elájulás Kép De már jól van és minden rendben Rikivel, ugye?!!! kép Kép Tomi is babának nevezi magát, csak ha rákérdezünk, akkor mondja, hogy Tomi.

Szila: annyira örülök, ahányszor felteszed a táblázatunkat Kép Olyan jó végigolvasni a neveket és felidézni hozzá az arcokat, legalábbis akiket ismerek.

Tomi ma ráült a kiswcére a bölcsiben! Termés ugyan nem volt bele, de teljesen önállóan ment oda és próbálkozott. Este itthon viszont egy akkora volt a pelusban, hogy ... na inkább nem részletezem, mert innen is kilógna... Kép

Lányok: a Corában lehet kapni 4990,-ért BMX biciklit, 2 plusz kitámasztó kerékkel. Én tegnap kaptam a "fülest" és ma meg is vettük Tomival közösen Kép Még sose láttam Tomit ilyen boldognak, teljesen belezúgott a biciklibe. Sajna még nem tudtuk összeszerelni, de holnapra kész lesz. (Nem bonyolult, csak későn értünk haza és nem volt erre idő.) Szerintem még kicsit nagy neki, de nyárra biztosan jó lesz. Kb. 20-25 db volt még. Ha valakit érdekel: a középső "folyosón", becsomagolva, dobozokban van.
Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Linato,
ketten vannak??Kép
Szila
szila
 
 


Linato!
Hogy kell nézni???
H.
gesztenye
 
 


linato,
én UH szakértőnek számítok? Kép
Fiú?
solya
 
 


Linato!
Mit lehet nyerni? Kép
krita
 
 


Linato!

Ketten vannak?

Nem olvastam mindekit végig, bocs, most is fáj a fjeme és álomkórós vagyok újra, rögvest megyek is.

Csak azért ugrottam be, hogy:
Andysj!
Madikájánka boldog szülinapot kívánjak!

Márti!
Sajnálom, hogy nem kaptatok cip?t Kép Mikro én jártam arra akkor sokkal nagyobb választék volt, ráadás akciózva, mint mire Vilivel odaértünk. Vili sézles lábfeje és magas rüsztje miatt én amúgy sme nagyon tudok válogatni.
A 17, 18-as-es cip?r?l annyit, hogy a legtöbb gyerek cip? boltban nem is tartanak olyat Kép Tavaly a szomsézd lány végül a nike boltban talált csak, kénytelen volt ott vásárolni Kép
Amit múltkor írtam XI. kerületi boltot, már ne menjetek ma hoztam el az utolsó pár cip?t (végül csütörtökön kapott árut) és mára már elfogoytt. 4900-ért vettem mint utlsó pár (Asso).

Cory!
Hallgass Nyusizmanóra az érétkekkel kapcsoaltban és konzultáj egy olyan orvossal akiben nagyon megbízol, hogy szerinte mit csinálj.

Norci
norci
 
 


Jó hibás, de apa elüldözött innen Kép Bocs.
Norci
norci
 
 


Linato:
én is kettőt látok! Jól látom????KépKépKép
Nemét megtudták mondani?
Juj, de izgi!!!

Gorsi: Gratulálok a kislányhoz!!!Kép és az új szavakhoz!Kép

Krita: tényleg szalad az idő!!! De jó, hogy már mozog!!! Ne aggódj a császár miatt, elég lesz akkor izgulni, ha tényleg nem fordul be és nem tágulsz eléggé, addig meg tessék csak optimistán hozzáállni, ne félj, mert a stresszt megérzi a baba és az egyitőknök sem jó!!! Jaj, ezek a fotók!!!!Kép
A homevideót 30.szülinapra készítettük régi családi felvételekből (volt köztük régi 8-as felvétel, mikor kisbaba volt), a főbb és érdekesebb momentumokat vágtuk össze, jó kis Joe Satriani zenével és a felvételeket aláírással viccesen kommentáltuk. A vége pont egy horvátországi nyaralásból volt, ahogy a naplementét nézi az ünnepelt...na erre egy gyönyörű gitáros számot tettünk és miközben mereng, bevágtuk az eddigi életéből aranyos fotókat. Hát én a készítésnél majdnem bőgtem, annyira megható lett, de nem nyálas. Szóval nagyon jó lett, és az ünnepelt egy picit cinikus srác, féltünk, hogy nem tud mit kezdeni a videóval, de úgy meghatódott, hogy azóta naponta hív fel minket, hogy mennyire örül nekünk és hogy mennyire meghatódott...Szóval nagyon jó érzés volt, hogy örült neki és nem hiába szenvedtünk a készítéssel hajnalokig.Kép

Edit: jaj, de édes Riki!!!Kép ÁjulásKép Milánó biztosan nagyon jó lesz!!! Bilis pisi (gratula!Kép), nálunk is volt ma, de a kaki nem sikerült, az a baj, hogy Dorka még nem jelzi, hogy kell neki, hanem csak ráültetem a bilire és ha van eredmény kb. 10 perc után megdícsérem, ha nincs akkor vissza pelus, ha hagyja, mert van mikor bugyit kér és abba pisil be... Szóval még van mit tanulnunk.


Cory: és mit tanácsol a dokitok, mit tegyél? Drukkolok, hogy most már tényleg csak jó dolog történjen veletek!!!KépKépKépKépKépKép

Jó éjt!

Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok
Andysj! Madikenek nagyon boldog szulinapot kivanunk! Kép Kép Hogy unnepeltetek?

Edit! Edesek a kepek Rikirol! Kép Az ajulas eleg ijesztonek hangzik! Annakidejen kivizsgaltak, hogy miert? Elhiszem, hogy megijedtel!

Rita! Passz nekem is, hogy mit kell ilyenkor tenni a jatszon... En is kivancsi lennek masok velemenyere. Szerintem azt semmikepp nem kell nekik tanitani, hogy o is vegye ki mas kezebol... Eddig nekunk meg ilyen elmenyunk nem volt... Most hetvegen 2 csaladdal is talalkoztunk ahol kisgyerekek vannak es a kezdeti visszahuzodas utan olyan szepen eljatszott veluk Dani, hogy orom volt nezni. Nem is hianyolt minket. Kép Kép

Linato! A vesegorcs eleg ijesztonek tunik. Remeljuk, nem ismetlodik meg! En nem vagyok UH szakerto, igy kerek magyarazatot! Kép Mit mondott a doki?

Cory! Kép Mikor mentek a korhazba? Nagyon drukkolok! Es jobbulast!

Marti! Mi is voltunk allatkertben par hete. Hasonlo elmeny volt. Dani itthon imadja nezegetni az allatos konyveket, imad az allatkaival jatszani. Viszont az allatkertben izgalmasabbak voltak szamara a kovek, amikor gyujtogetett, meg az allatkerti kisbusz... Kép De mi viszont nagyon elveztuk (az allatkertet) Kép

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Rita:
Nálunk a játszótéren az a szokás, hogy amit lehozol, azzal mindenki játszhat, aki kapja marja alapon, ha nincs hiszti ebből, akkor nyugodtan megy a játék egymás játékaival, ha persze valamelyik gyermek nem szeretné odaadni a játékát, akkor vagy hagyjuk, hogy a gyerekek oldják meg a szituációt vagy pedig az éppen eltulajdonító gyerkőcöt próbáljuk lebeszélni más játékáról és rögtön adunk neki valami más játékot. Nálunk szinte ennek ellenére, mindenki megkérdezi, hogy elveheti-e a másik játékát, de akik régebbről ismerik egymást, ott nem udvariaskodunk, csere-bere alapon megy a játék. Különben 2 év alatti gyerekek még nem veszekednek azért, mert elveszik tőlük a játékukat, szívesen odaadják, de 2 év felett jönnek a problémák, na akkor hatalmas hiszti árán lehet visszaszerezni vagy odaadni a játékot. Tapasztalatom szerint inkább akkor van konfliktus a szülőknél, ha az egyik szülő még nem tapasztalt a saját gyerekénél olyat, hogy elveszi a másik játékát, ahogy az ő gyereke is elkezdi, rögtön könnyebben tolerálja a többi rosszalkodót és szüleitKép Jó, ha a játszótéren azért van valami közös megegyezés ez ügyben, mert akkor tényleg nem kell vitatkozni a szülőkkel. Én tavaly nyáron addig mentem játszótérről játszótérre, míg nem találtam nekem szimpatikus társaságot, akik hasonlóan reagáltak az ilyen szituációkra. Szerencsére most ősztől tavaszig nagyon jó társaság volt a közeli játszótéren, de a meleggel jönnek újak a térre és egyre rosszabb a helyzet, így megint kereshetek másik játszóteret, ahol nincsenek annyira agresszív gyerekek vagyis inkább szülők...Kép

Na linato: elárulod, hogy mit látunk az uh képen????Kép

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, köszönöm szépen, aranyos vagyKép

Madike, boldog születésnapot!Kép

Laura, részvétemKép

GOrsi, gratula a kislányhozKép

Linato, tényleg, hogy is kell nézni? Kép Most komoly, hogy dupla baba? Kép

Én holnap megyek UH-ra.

Sziasztok,
Beja
beja
 
 


Tudtam, hogy valamit elfelejtettem:

Beja: Boldog névnapot!!!!KépKép

sziasztok:
zsu
zsu26
 
 


Szia Zsuzsi!
Köszi a játszóteres tapasztalataidat. Sajnos engem ami igazán bánt, hogy a kölcsönös adok-kapok nagyon hiányzik, mert azt látja Nelcsi, hogy tőle elveszik simán a játékot, de ha ő próbálkozik egy árván hagyott kislapáttal a homokozóban, akkor mivel az sem az övé, ahhoz sincs joga, rögtön jelentkezik a gazdája érte, s kitépi a kezéből. Nem érti, hogy ha más játszhat az ő játékával, akkor ő miért nem teheti ugyanezt. S mivel most annyira érzékeny korszakát éli, ez is jobban eltávolítja a gyerekektől és ha meglát egy gyereket, rögtön menekül. Már pénteken is mondta, hogy menjünk inkább haza. Kép
Igazad van, próbálok szétnézni én is máshol, hátha ráakadok egy jó kis csapatra.

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Linato
Nem mertem írni semmit az uh-ra, mert nekem is iker-gyanús a dolog, de persze nem értek hozzá. Szóval?

Andysj
Madikenek boldog szülinapot!KépKépKép

Laura
Részvétem a néni miatt. Kép A kórházra inkább nem is írok semmit.

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Linato! Kettő??? Kép Írj már valamit!!!!! Megöl a kíváncsiság - de én annyira nem vagyok szakértő Kép, hogy egyáltalán nem tudom, mit nézzek Kép Jaj, úgy izgulok! Kép

SZila, meg aki még látja: hogy kell nézniiiii?????

Nem is akartam ma már írni, csak olvasni, mert fáradt vagyok... de nem bírtam ki!

Cory! Jaj, nagyon nem irígyellek! Kép Nagyon eltérőek az értékek? Olyan doki látta, aki bele tudja számolni, hogy ZSoma korábban született? És még ez a bárányveszély is... Kép

Beja! Holnap tőled is várjuk ám az UH-jelentést! Kép

Gorsi! Nagyon jó egy kislány! Kép (persze, a fiú is) Biztosan a láblógatástól gyorsabban nőtt Kép Peti de aranyos az UH-videoval! Kép

KRita! Kíváncsi vagyok, nálatok ki a kistesó! Jaj, ezek a mocorgások! Kép Tiszta nosztalgia... Kép

Megyek aludni, bocs, de vendégekvoltak este és nagyon kidőltem - de olyan jót dumáltunk Kép

Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

linato
Szerintem meg ....gőzöm sincs őszintén szólva remélem nagyon jól vagytok te is és baba is eddig azt hittem hogy mindent szuper jól látok az UH-okon, de most romokban heverek mert csak foltokat látok, ciki.
Azért majd jelentkezz hogy kinek/vagy kiknek amilye és hol van!
Vese görcsKépKépKép

Norci
Nagyon aranyos lehetett ahogyan Vilike Tamara ruháit próbálhgatta a pocidra, és a szövege is ...KépKépKépKépKép

Bogancsi
Igazán szép ajándékot készített Juli és Dani Zsófinak!
Olvastam hogy mégsem megy Athénba a leányzó, sajnálom tudom hogy szerette volna, de nagyon megértelek hogy féltitek. Remélem nem haragszol de amikor csak úgy átszámoltam a költségeket valahogy pont az jutott az eszembe hogy ennek a negyedéjért az egész család üldülhetne egy jót. Legalább ez valóra válik! KépKépKépKép Lehetőségek még biztossan nyílnak!

Zsuzsi
Látom már bilizgettek ez igen! KépKépKép
Szuper ötelt volt a videó ajándékba!
Képzeld nekem is van egy olyanom amikor még csak óvodás voltam csak pár perc de pótolhatatlan, én ezért os ragaszkodom ahhoz hogy az enyémek legyenek felvéve!.OKép
Gratula a mosogatógéphez szerintem nem bánod meg.
Én azóta is élvezem a nagy dényeimet is nagyon jól mosogatja amik csupa zsír meg rászáradt ...
Most már elmondhatom hogy elöblíteni semmiség nem ugyan az mint mosogatni, akezem is kezd rendbe jönni nem áztatom állandóan úgy hogy nálam nagyon beválik.
Nem tudom hogy környezetkímélő mosogatószer van e mert ezek elégé erős vegyszerek többek közt /+magas hőmérséklet/ ennek is köszönhető hogy hatékonyan működnek.
Én Calgonitot használok szépek a poharaim is, de van a gépben öblítő is és ami fontos regeneráló só mert hát hiába mondják hogy három az egyben minden van a tablettában....
Azon azért elgondolkodtam hogy míg egy mosógépet mindjárt vesz az ember egy önálló háztartásba /már mint igyekszik ha más nem egy használtat megfizetni/ a mosogatógép luxusnak számít pedig ha kiszámolom hogy 45 Ft ra jön ki egy mosogatás kb. ki ne fizetne ki ennyit hogy sokszor 20 percekig ne áztassa és súrolja koszos edényeket. Én sokat mosogattam biztossan ezért látom így.

Rita
Puszilkodik a leányzó? Aranyossak! KépKépKép
Hát nehéz helyzet amiről írsz.
Én is megszenvedem ha megyünk valahová,mert itt nincs játszótér tehát saját homokozó, mászóka hinta és játékok vannak.
Én is azt tartom hogy addig játszanak egymáséval amig az egyiknek sem rossz, de azt azért tartsuk tiszteletbe hogy mi kié. Tehát ha szívesen adja a kis gyerek a lányomnak a lapátját akkor játszon vele ha nem akkor akkor se vegye al ha extra hisztit csap érte és ezt viszont is elvárom.Nálunk egyébként Napocska oda adja mindenét, a hétvégén volt itt az egy hónappal idősebb unokatesója és semmi problémanem volt mindenével játszhatott.
Tényleg az anyukák a probláma forrása hiszen ahányan vagyunk annyiféle képpen gondolkozunk, nekem tetszik Zsuzsi eljárása csak kellemetlen ha mindig nekem kellene idébb állni.
Egyébként időnként úgy sem fogod elkerülni hogy rá szólj a másik gyermekére is főleg ha anyukája nem is figyel rá.
Milyen bölcs a kis lányod inkább nem menne oda, ha egyszer nem érzi jól magát!

Laura
Sajnálom ami történt veletek.KépKép

Edit
Riki képei is csuda jók! KépKépKép
ÁjulásKépKépKép

Ja és a lényeg:
Kép
dzsili
 
 


és még valami:
Kép
dzsili
 
 


Márti
Az enyémek sem élvezték még ennyi idősen az Állatkertet legalább nektek tetszett! KépKépKép
Amikor már többen voltak meg a nagyobbal el nézegettük az érdekességeket a kicsi meg ami tetszett neki néha valamelyik állat is megragadta, hazafele meg szépen elmagyaráztuk neki mennyi szép állatot láthatott volna ha meg is nézte volna, úgy hogy itthon már úgy adta elő anagyiéknak mintha ő is aktív résztvevő lett volnaKépKépKépKép
Mi is készülünk Napocskával ha jó idő lesz, de már fel vagyok készülve rá hogy nem veszi esetleg észre mondjuk az elefántot! KépKépKépKép

Gorsi
Petinek gratula a fogacskához, nektek a kicsi lányhoz!KépKépKép

<font color="ff0000"><font size="+2"><font face="Monotype Corsiva">Bejának
Boldog Névnapot Kívánunk!</font></font></font>

Dzsili
dzsili
 
 


Gratula a szakértő szemeknek, első sorban Szilának. Persze a többieknek is akik kettőre tippeltek. Bizony, kétpetéjű ikrek.Kép
Most aztán négy gyerekes anyuci leszek.Kép
Babákkal minden rendben, CRL 6,41 és CRL 6,34.
a képen egymás mellett vannak, külön burokban.
Még szerencse, hogy feküdtem amikor kiderült. A párom viszont állt, ezért nem irigyeltem.Kép
A doki csak annyit mondott, hoppá itt ketten vannak.KépKépKép
Szép napot mindenkinek!KépKépKépKépKépKép
linato
 
 


Beja boldog névnapot! Kép

Linato!
Gratulálok az ikrekhez Kép Nem rég gondoltam rá, hogy vajon ki lesz közülünk ikres, hisz olyan még nem volt Kép A dokiknk legalább majd az ikrek nevelésvel kapcsolatban is el tud tanácsokkal látni Kép (Neki 4.-re lettek ikrei)

Míg Vili nem ébred gyorsan visszaolvasok.

Norci
norci
 
 


Norci! Igen pont azt mondta, hogy behoztuk gyerek számban, mert a páromnak van egy 10 éves lánya is, és az már 5 gyerek.Kép Azért még mindig furcsa kicsit, de csak megszokom.KépKépKép

Beja! Boldog névnapot.Kép

Madykének Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!Kép
Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Linato: nem semmi! Gratulálok Kép Az egyik csak fiú lesz Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


linato
Gratulálok az ikrekhez a lányoknak már mondtátok hogy lehet hogy két tesó lesz nem egy?
Te mit érzel most?Kép
Most aztán "duplán" vigyázz magatokra!

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Linato
Gratula az ikrekhez! Kép

Gorsi
gorsi
 
 


Tyűűűűűűű, Lianto! Gratula két babáhozKép!KépKép
Az én képértelmezésem: szemből nézve a kép jobb oldalán van az egyik baba feje, a bal oldalán fekszik, a lábai kicsit felhúzva, és a behajlított láb alatt/mögött van a másik baba feje. Jól néztem?
Hú, nem semmi két baba egyszerre....Kép
Szila
szila
 
 


Húúúú, a mindenit!!!!! KépKépKépKépKépKép Linato! Tényleg ikrek?! Kép Nahát!!! Irígykedem Kép Biztosan nem lesz könnyű, de biztosan nagyon jó lesz! Kép

Szila! Neked is grat, hogy megláttad! Kép Én még most sem igazán látom Kép ... de be sem merem vallani, olyan jól leírtad...

Márti++
márti
 
 


Linato!

Szívből gratulálok, hogy érzed magad, nem ijedtél meg? A barátnőm, mikor megtudta, hogy ikrei lesznek (spontán, mint nektek sikerült), szegény elbőgte magát. Úgy hallom ki a soraidból, hogy Te egyáltalán nem vagy kiakadva, sőt boldog vagy!Kép Remélem a családod 1000%-ban melletted lesz, mert az első hetek biztosan nehezek lesznek. Mikorra vagy kiírva?
Jövőre mennyien leszünk egy talin!!!!! A végén nem lesz elég a MargitszigetKépKépKép


Dzsili: Napsinak most volt a névnapja???? Ha igen, akkor boldog Napsi napot!!!KépKépKép

Most már nekem is fáj a torkomKép

Márti, Dzsili, Linato, Heni: milyen mosogatószert használtok a gépbe? Most vettem a DM-ben egy dm-es 3 in1 "deknmit" tablettát 999,-FT-ért, most ehhez vegyek még külön öblítőt? Honnan tudom, hogy nálunk milyen keménységű a víz, mert azt is be kell majd állítanom a gépen. Találtam biomosogatószert (Sonett mosogatószer) is ld.:http://www.nyitottkert.hu/files/p20040318.doc
. Most melyiket használjam? A Dm-esre is rá van írva, hogy OECD-Testmethode 301 A-F-nek megfelel, azaz biológialiag gyorsan lebomló anyagot tartalmaz.

Köszi és üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Márti,
az igazsághoz hozzátartozik, hogy Lina szólt, hogy nézzem meg az uh-képet, hogy én mit szólok hozzá.
Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Linato! Ez aztán a hír! Hatalmas gratula a két babához!!KépKép

Madykének nagyon boldog szülinapot kívánunk!KépKép

Napsugárnak pedig nagyon boldog névnapot!KépKép

Beja! Boldog névnapot!KépKép

Edit! Ez az ájulás nem hangzik túl jól.... Riki viszont nagyon helyes a képen.Kép

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Az elobbi irasom elszallt... Kép
Dzsili: Napsinak boldog nevnapot Kép- bocs, de a naptaramban nincs benne Kép

Linato: fantasztikus érzés lehet!!! Szivbol gratulalok! Vigyazz magatokra nagyon!

Zsuzsi: gyógyok mennek!!!

Szila: nem is tudtam, hogy orvos vagy Kép vagy csak jó a szemed Kép

Zsofi osszerakta még tegnap este a Corás bicajt Tominak, aki aztán reggel rá is ult. De még nagy neki, és meg is ijedt, hogy mi az, hogy nem ér le a lába, ráadásul billeg is. Megbeszéltuk, hogy még kell nonie egy kicsit, de majd nyáron bicajozik.

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Képzeljétek ilyeneket álmodtam, hogy két kiságy , iker babakocsi és pelenka hegyek. Még most is csak vigyorgok. Én is elsírtam magam amikor megtudtam, de nem voltam bánatos, inkább az örömből. Bár nagyon meglepődtem, változtatni nem tudok és nem is akarok. Ha kettő, hát kettő.Kép Végül is nem nagy különbség, hogy 3 vagy 4 gyerek.Kép

Dzsili! Napocskának nagyon boldog névnapot így utólag.KépKépKép
linato
 
 


SZiasztok!

Linato! Nahát! Őszintén gratulálok! KépKépKép Csuda klassz lesz, majd meglátod! Nekünk 5 iker van a családban, és olyan fantasztikus dolgokat ismerhettünk meg általuk, amikre nem is gondoltunk volna. Tüneményesek! Kép
Akkor elő az utónévkönyvvel! Kép

Gorsi! Gratulálok a kiscsajhoz! Kép Én is akarok még egyet! Kép

Szila!
Röntgenszemed van! Hát én néztem az uh képet innen is, onnan is dehát semmi, nem tudtam volna így összerakni.
Remélem Nelcsi is egy kicsit harciasabb lesz, ahogy nő.

Bogancsi! Próbálok készülni a császárra, hogy ne érjen meglepetésként, talán akkor nem fogom fel olyan tragikusan a dolgot. Csak legalább ne lenne mindenki zöldben és ne tudnám, hogy mit csinálnak a hasikámmal. Kép A múltkor altattak, ez is rosszul érintett, mert azt se tudtam ki vagyok, hogy gyerekem van, hallani se akartam róla. Kép
Tomi is kezd ráérezni a bilizés lényegére. Kép Hát még ha majd sikerül is neki milyen boldog lesz. Gondolom az anyukája is. Kép

Zsuzsi! Oké, értettem, nem parázok. Kép Legalábbis megpróbálok. Végül is itt a tavasz, a pocim szépen nő, kiélvezem a pocakosságot, amíg lehet. Majd a végén úgyis kiderül, mire számíthatok.
A videóötletet megjegyeztem, nagyon ügyik vagytok!

Danimama! Látod, nekünk is ilyen ismerősök kellenének, ahol Nelcsi szépen eljátszana a gyerekekkel, s sikerülne visszaszereznie a bizalmat. Mert való igaz, hogy nem minden gyerek egyforma, mint ahogy a szülők sem.
Állatkert. Kép Mondtam Apának, hogy kb mi is mire számíthatunk Állatkert-ügyben. Szerinte ki van zárva, hogy az ő kislányát ne érdekelnék az állatok. Na erre én is kíváncsi vagyok. KépÉn olyan, de olyan jól fogok szórakozni, ha pl homokozni fog a gyerkőc! Kép Hétvégén megyünk, majd beszámolok. Kép

Beja! Boldog névnapot kívánunk mi is! KépKépKép
Várjuk az uh beszámolót!

Dzsili! Hát gondolkodtam rajta, igazad van, rá fogok szólni más gyerekére. Legalább annyit, hogy egy picit hadd játszon a lányom a mi játékunkkal, s Nelcsike is megígéri, hogy utána odaadja majd. Vagy ráveszem kölcsönös cserére őket. Biztos fog ez a helyzet magától is változni, de mivel most szinte mi vagyunk a legkisebbek, muszály egy kicsit mellette lenni még, mert teljesen elidegenedik másoktól. Már ott tartunk, ha közelít egy gyerek hozzá, ott hagy minden játékot és hozzám szalad. Kép
Napocska tündéri! Kép
Most tartottátok a névnapját 21-én? Akkor nagyon sok boldog névnapot kívánunk neki! KépKépKép

Én tegnap ablakot pucoltam, és hát meg kellett állapítanom, hogy bizony már nem vagyok a régi, fájdogált is a pocim. Pedig most annyi mindent csinálnék, biztos a 2. harmad miatt. Úgyhogy takarékra kell egy kicsit kapcsolnom.
Nelcsikém 2 napja alig eszik, olyan szépen eljátszik az ennivalóval, engem a guta üt meg ilyenkor. Én meg csak ennék, ennék és ennék. Kép

Rita (16)
krita
 
 


Sziasztok!

Cory: jaj, te szegény... Kép Drukkok mennek nektek, hogy ne kelljen kórházba menni: Kép Kép Kép!

Andysj: Madikének utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!! Kép Kép Kép

Dzsili: Napsugárnap boldog névnapot kívánunk! Kép Kép Kép

Linato: fúúúúúúúú, de jó neked!!! Kép Kép Kép Hatalmas gratula és pihenj sokat már most!!!

Rólunk nincsenek jó hírek: Toncsinak vírusos mandulagyulladása van. Kép Szegénykém eléggé rosszul viseli, nagyon magas a láza, rosszul is alszik emiatt. Kép
Nagyon aggódom, hogy Romola el ne kapja tőle...

Sziasztok: Laura+Romola+betegToncsi

Ui: Beja: mi volt UH-n?
p_laura
 
 


Sziasztok!

Szinte állandóan ölbe-babám van... olvasni még tudok, írni már kevésbé... Már ha egyáltalán van net (meg telefon).. most nem volt pár napig.. vhol elvágták a kábelt, matávék meg 7végén nem dolgoznak...

szülinaposoknak, névnaposoknak NAGYON BOLDOGOT! ... vállalkozni sem merek rá, hogy kikről maradtam már le Kép Madi, Napocs, Beja

linato
hjujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... KépKép gratula KépKépKépKép
párod melléd feküdt, vagy állva bírt maradni? Kép

cory
lemaradtam vmiről... miért kellett vérvétel? nagyon eltérnek az értékek, vagy éppcsakpicit?
Még mi jön, hogy ne tudjatok jönni? KépKép pedig Ati már készült értetek menni, erre itt a bárány-karantén Kép

Laura
Toncsinak sok-sok gyógyKépKép ... Rominak meg ellenállóKépKép-k

bogancsi
1000+1 kérdésem lenne... de mindig elmarad... (le is rágja miatta a párom a fülem...)
van itt játszótér, vagy mindenki a sajátjában játszatja a gyerekét? CSengének rettenetesen hiányzik a gyerektársaság...

... bocsi, akiket kihagytam... de a "leamortizálódott" vállam épp kiszakadni készül... Kép

pusssz és üdv

Rebiék

még vmi... kendőben 1 hónapost lehet már vinni az elől keresztezős felkötéssel, vagy még csak a fekvősben? Azokat nem tudom megkötni...

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


megpróbálok feltenni egy képet... nem biztos, hogy sikerül...

Kép

most már csak az nem biztos, hogy ezt a képet akartam.. majd kiderül Kép

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Zsuzsi
Calgonit 3in1 Brillant-ot használok.
Mgmondom őszintén hogy szerintem nem lehetnek ezek annyira környezetkímélők mert ugyebár elég erős zsíroldók úgy hogy....
Rá van írva hogy 45 fok körüli mosogatást vagy túl hosszú idejű programot /100 perc/ ne végezzünk vele mert az öblítő nem tudja a megfelelő hatást kifejteni, és még az is rajta van kicsi betűkkel persze csak úgy mint az előbbiek, hogy ha túl kemény a víz feltétlenűl használj sót és öblítőt hozzá na ennyit arról hogy minden benne van egy tablettába.
Só jelző van a gépedbe biztossan ami kijelzi mennyi a koncentrációja a vízben aszerint kell utánna tölteni, de öblítőt pl. csak ritkán jó pár hónaponta /tesóm szerint/ úgy hogy én tettem bele mindent bizti ami bizti.
Szerintem a helyi vízműveknek tudnia kell milyen víz keménysége felétek. Mintha egyes mosóporokon vagy vízlágyítókon is rajta lenne persze csak olyan kb. alapon hogy az ország mely részein mire lehet számítani de ez nem biztos.
Köszönjük a névnapost Napocska most nézte a Tabbikat a BBC Prime-on nagyon tetszett neki sokat nevetett aztán integetett nekik meg mondogatta hogy Bye!
Neked is jobbulást! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Andi,Bogancsi
Köszönjük most volt a névnapja a naptárban nincs benne nem mintha nem férne el benne ha már annyi minden fura név helyet kapott bennük akkor ez a magyar szó miért nem?

linato
Persze hogy boldog vagy,naná KépKépKép
Lesz még időd felkészülni megszervezni hogy eleinte segítsenek neked míg megerősödnek a kicsik szerintem te ügyesebben, nyugodtabban meg fogod oldani a gondozásukat mint sok első gyermekes anyuka akinek egy babáról kell gondoskodnia!
Különben is múltkor írtál egy jó kis szösszenetet arról hogy hogyan nézzük a dolgok jó oldalát mindennek. Én is így vagyok vele ma amikor már órák óta csak takarítottam eszembe jutott amit írtál és hogy igaz hogy melózok de legalább van mit talarítani és mindjárt nem is esett olyan nehezemre! KépKépKépKép

Rita
Azért csak óvatossan ne hajtsd magad túl!
Igen 21.-én van a névnapja és köszi a felköszöntést! KépKépKép
Az öt iker hogy jött össze, már mint 5 iker pár???
Én is úgy érzem főleg ha ő legkisebb hogy időnként azért ne árt mellettük állni mert ha valakinek csak rossz tapasztali lesznek annak úgy is valami negatív érzés és viselkedésforma lesz a vége.

Dzsili
dzsili
 
 


Szila
Igen tetszett a vizes poló verseny győztese! KépKépKép

Laura
Toncsikának sok-sok gyógyi! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép)KépKép

Rebi
Jajj de irígy vagyok nagyon aranyos a kis cseppetek! KépKépKépKép

Köszönjük a névnaposokat!KépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Dzsili!
Az én naptáramban benne van.Kép

Rebi!
Akár ölbe-baba, akár nem, akkor is tündéri.Kép))))

Laura!
Toncsinak gyógypuszik!KépKép Rominak meg drukkok, hogy ne kapja el.

Ma megint sokáig dolgozom, tegnap is aludtak már a lányok, mire hazaértem.....
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Rebi: gyönyörű a kisfiad!KépKép

Off: ha valakit még érdekelne a vízkeménységKép:http://www.vizmuvek.hu/pages.php?menu_level1=3&menu_level2=2&menu_level3=3

köszi Dzsili a tanácsokat, akkor vegyek még a tablettához még sót vagy öblítőt? Nem lesz az így túl sok?

Na megnéztem egy normális naptárat, akkor 21-én volt Napsugár nap! Kép És megsúgom holnap pedig Gábor, Karina nap mellett még Miléna is lesz!!!Kép

Andi: hogy lehet ezt a munkát hosszútávon csinálni, hogy bírod? Nem tudsz váltani? Nagyon rossz lehet a lányoknak is, hogy nem látnak elegetKép

Cory: konzultáltál már más dokival ? Mit tanácsoltak?

Laura: szegény Toncsi! legalább anyatejet iszik, így gyorsan meggyógyul!!!

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!
Millió elmaradásom pótolgatnám:
Gratula a szobatisztáknak!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Többé-kevésbé késve késve boldog névnapot Heninek, Bejának, Napocskának!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
És boldog szülinapot Zsófinak, Zsuzsinak, és Medikének!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Kép

Andi! Jó volt olvasni rólatok!KépKépKép
Cory! Sok-sok gyógybogyó nektek!KépKépKépKépKépKépKépKépKép És le a bárányhimlővel!

Edit! Riki tündéri!Kép
Rebi! Levi baba gyönyörű!Kép
Linato! Gratula a duplázáshoz!KépKépKép
Laura! Gizi néniKép KórházKép
Toncsinak sok-sok gyógy KépKépKépKépKép!

Rólunk:
Köszönjük a drukkokat, Ricsi papírt kapott, hogy JÓ ingatlanbecslő.
Amúgy gazdaságilag rendesen tele van a nacim, mert még gőzőm sincs, hogy jövünk ki a gyesből.

Luca elkezdte összefűzni a szavakat. És mondókázik is.
Mai történet:
Teregettem a fürdőszobai fregolira, és sikerrel levertem az összes fogkefét. A csattanást hallva Luca kikiabált: "Anya! Micsinálsz?" Ez utóbbit amúgy is imádja kérdezni, lehetőleg rengetegszer egymás után.

Követelem vissza a múlt heti jó időt!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Borcsa
Luca aranyossan zsörtöl&#337;dik! KépKépKép
-"gazdaságilag" KépKép ismer&#337;s sajna.
Ha gondolod tüntetek veled a jó időért!KépKépKép

Zsuzsi
Szerintem nem sok mert a só vízlágyító, az öblít&#337; meg... ezekb&#337;l nem lehet túl adagolni, nem?
Miléna sincs benne a naptáramban jó hogy szóltál!KépKép

Andi
De jó akkor el&#337;bb utóbb talán a többibe is beleteszilk a sok-sok olyan név mellé amit Mo. alig alig használnak.
Majd egy jót nyaraltok és kárpótolod &#337;ket kicsit!KépKépKép
Nagyon nehéz lehet hiszen velük is lennél meg el is kell tartanod &#337;ket voltaképp egyedül.
Ha most még nem is értik ahogyan n&#337;nek majd nagyra becsülnek mindezért!

Megyek sütök pudingos palacsintát vacsira.

Puszi: Dzsili

Nem Word-ben írtam mégis tele van jelekkel bocsi, hiába javítom!
dzsili
 
 


Zsuzsi!
Sajnos nem sok választásom van, egy fizetésből élünk hárman albérletben... Ez legalább stabil munkahely. Szerinted hová vennének fel két gyerekkel egyedül úgy, hogy meg is fizessenek?
És két nap muszáj tovább bent lennem, hogy a többi nap odaérjek értük az oviba zárás előtt. Én sem szeretem, hogy egész nap csak rohanok, de az együtt töltött időt igyekszünk maximálisan kihasználni.

Borcsa! Luca szövegeKépKép És én is kééérek jó időt!!

Dzsili! Igen, így van, szívesen lennék én velük egész nap, ha tehetném. De örülök annak, hogy van munkám, és szép lassan mászunk kifelé a kátyúból. És biztos lesz még ennél jobb a helyzetünk.

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi és Dzsili!
Miléna névnapját május 24.-én tartjukKép

Rebi! Ölbebabád gyönyörűKépKépKép
Édes párom kibírta állva, nem feküdt mellém. De még ma is emészti a "dolgot."

Laura! Toncsinak gyógyik.KépKépKép

Szila! Jó volt a vizespólós.Kép

Dzsili! Még nem aggódok, hogy mi lesz ha megszületnek a babák. Lesz még rá időm.Kép Csak megoldjuk, némi rutinom már van. Azért az eleje biztos nehéz lesz, de nagyon szép és jó is.

Borcsa! Csatlakozom, hogy vissza a jó idővel!!!!!!
Luca mondókái édesek lehetnek.Kép
linato
 
 


Andi!

Kisgyerekként végig éltem azt, amit most élhetnek át a gyermekeid, talán annyival szerencsésebbek a lányaid, hogy kisebbek, mert így könnyebben elfelejtik a negatívumokat. Én kulcsos gyerek voltam, mert anyám nem tudott elhozni a suliból (oviból is többször a dadus vitt hazaKép), mivel dolgozott, sokat voltam egyedül este, nagyon szar volt... Szóval tudom, hogy nincs más választásod, ilyenkor iszonyú mérges tudok lenni, hogy ilyen helyzetbe hoznak kisgyerekeket (természetesen nem rád gondolok). Anyámra természetesen hihetetlenül felnézek, mert ő is ki tudott mászni a pénznélküliségből, adósságokból. Le a kalappal előtted, nehogy félreérts, nem téged kritizáltalak, hanem a helyzetet. Jó, hogy optimistán állsz a dolgokhoz és a gyerekek ezt biztosan érzik is! Nagyon vigyázz magadra és ha tudod ne hajtsd magad túl!

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi jókiviket! Kép

Linato, ez aztán a nem semmiKépKépKépKépKép Hát, gratulálok ezerrelKép

Rebi, Ölbe-Baba naggggyon szééépKép Írtam ám kétszer is a mail-edre, de mindig visszadobja, hogy megtelt a boxod! (Csak azt kérdezném, hogy kb. mikor utalsz? Hogy tudjam küldeni...)

Mai UH és az ehhez kapcsolódó történések:
Bementem, AFP 0,6 - padlófogás, sírás-rívás, bömbölés. Doki részéről vállveregetés, majd át az UH-ra. Ott minden negatív, de átirányítottak a SOTE I.-re, a Genetikai Centrumba. Az egész napot ott töltöttem, de gondoltam, addig onnan egy tapodtat sem, amíg valaki nem mond nekem valamit... Ott ismét UH, nagyobb felbontás, ezerféle adat, aztán 2 óra várakozás egy genetikusra, konzílium gyanánt. Részemről átlag két percenként sírva fakadás...
Végeredmény: a fiatal korom (28) és az abszolut okés UH lelet alapján nem ajánlják a magzatvíz minta vételt, mert az azzal kapcs. vetélés kockázata nagyobb lenne, mint az, hogy nem lesz egészséges a babó. (Állítólag 30 éves kor alatt végzett magzatvíz mintavétel utáni vetélés kockázata nagyobb, mint 30 év felett...)
Erre varrogattam a gombot hazafelé jövet (párom eljött értem, mert szerintem világgá vitt volna a metró), az átlag 2 perces sírvafakadás megmaradt. Most már jobban vagyok, de nem nyugodtam meg teljesen... ezek után 4D-s UH-ra biztos elmegyek, hogy ott is jól megnézzenek mindent, és majd augusztusban "hiszem, ha látom"...
Azok után, amit a doki mondott a kockázatokról, nem merem vállalni az amniocentézist... vajon jól teszem-e???

Megyek, mert aludnom kéne... bár nem nagyon megy, az előbb már próbáltam...

Mindenkniek minden jót,
jóéjt
Beja+Bagázs
beja
 
 


Beja!
Az AFP mellett néztek béta-hcg-t is?
Lucával nekem az AFPm 0,7 volt, az is elég alacsony, viszont mivel a béta-hcg csak 1,3 volt (kisebbnek kell lenni 2,5-nél), szóba se jött az amnio. Pedig már akkor is vénebb voltam, mint te most!Kép
(Ezt a Szabolcsban a Hajdú drnéni adta írásba - a SOTE mellett ők a másik társulat, ahova a problémás esetek kerülnek, úgyhogy hiszek neki.)

Izé, tudom hülyén hangzik, de NE AGGÓDJ!!!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: