Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzsi:én nem aggódom különösebben, mert tudom, hogy nem lehet baj! Uh-on nem láttak semmit, csak, hogy meg van vastagodva a nyálkahártya. Ez lehet a klimaxtól simán. Ő azért fél, mert anyukája nőgyógyászati rákban halt meg. De már 36 éve. Akkor uh még sehol sem volt. Szóval most benne tartjuk a lelket. Ma már egész jó kedvű volt.

Sétálni meg felénk elég nehéz úgy, hogy teljesen elkerüljük a játszótereket.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Élünk még, csak nagyon el vagyok havazva. KépKép Végre itt a jóidő, úgyhogy menni is kell kifelé, ha csak lehet, meg az axelero fórumon is megírtam a bajom az ügyfélszolgátalukkal kapcsolatban, erre néhányan jól nekem estek, én meg már ugye csak nem hagyhatom magam... KépKép Rengeteg időm ráment, mert minden szót húszor meggondoltam, mielőtt leírtam, hogy ne lehessen belekötni, de persze azért bele tudtak. Kép Nem is értem, mit kerestem odakinn az ordasok között (az igazamat?!), amikor itt barátok között is lehettem volna. Kép Most, hogy egy kicsit más társalgók hangulatába is belekóstoltam, valahogy még jobban szeretlek titeket! KépKépKép

Megyek is, és megpróbálom bepótolni a lemaradásom. Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Na megint eltűntem, kicsit lebetegedtem, nagyon köhögökKép Meg rengeteg lett a melo a suliban, aztána jóidő ugye estig bebetonozódunk a játszótérreKép Atzán pedig méganyaméganya maradjunk óriási hisztivel és üvöltéssel, hogy mindenki lássa hallja hogy elindultunk, hazáig bömbölve sétálgatunkKép
Éjszakai fény tippeket köszi, remélem a hétvégén lesz időm elmenni a boltokba szétnézni, addig is feljebb húzta a rolót, ami néhány éjszaka hatásos volt, de ma például a fény sem segített, 1 óra üvöltés, nekem meg 1 óra köhögés és visszalavás volt 4 körül. Szóval kicsit kezdek összeesni a fáradtságtól.Na de nem szoktam én panaszkodniKép

Cory! Mindenhol nagyon nagy bárányjárvány van.Kép Minket is úgy fogadtak a bölcsiben, hogy a múlt héten bárányhimlős lett az egyik ksi csoporttárs. Remek, remélem nem kapja el, most még ne!

Beja! Szeretnék és kell is mennem hozzád, de nincs egy szabad délutánom seKép De valahogy megoldom valamikorKép Írj, hogy vagytok! MI volt 23-án????

Cipővásárlás ügyileg április 1-től elsz megint SAP csarnokos ruha és cipővásár, ha jól hallottam tegnap a játszónKép Ha addig bírjátok még, jövő héten úgyis rossz esős idő lesz sajnos.

Zafi! Na mizujs veletek? Petike? Ramazurizik még?Kép

Heni.Kép Ez aranyos volt.Kép

Na futok még tanítgatok egy kicsitKép

Tikk
tikk
 
 

 
 

Sziasztok!


Szila! Úgy örültem, hogy találkoztunk! Kép Kár, hogy nem tudtunk nagyot dumcsizni, de láttam, hogy téged is vártak, meg én is szörnyű soká végeztem így is a bevásárlással. Hogy vagy mostanában? Kismama tünetek?

GOrsi! Naná, hogy Peti tök okos meg ügyes kölyök, és még szép is! Kép Biztosan egy csomó dolgot tud, amit meg más nem, de ez csak akkor lenne látható, ha hosszabb ideig együtt látnánk őket, vagy ha pont az a dolog szóba kerülne.
Én szoktam tornázni Lacikával reggelente, de ez abból áll, hogy én tornázok, ő meg idétlenkedik. Kép Bár gyakran felismerhető, hogy utánozni próbál, de az csak bohóckodás. Utána ő egész nap tornázik, még álmában is jár keze lába. Kép
Napközben Laci is eszik majd a munkahelyén üzemi koszt KépKép, de este olyan későn fog hazajárni, hogy már pizzát rendelni is késő lenne. Meg azt hiszem, a saját lelkiismeretemet próbálom ezzel elhallgattatni, hogy itt hagyom szegényt magára. Kép
Ó, most látom, hogy időközben te is elutaztál! Remélem, nagyon jól érzed magad Anyukádéknál, igazi gyönyörű idő van rátok! Kép

Cory! Hű, milyen szuperül rajzol Balu! Kép A fürdős fotó szuper, nem semmi, amekkor a forgalom a ti kádatokban van! KépKépKép

Bogancsi! Lacika meg egyáltalán nem eszi meg a megkent szelet kenyereket se fejjel lefelé, se fejjel felfelé. Kép Hogyan lehet azt megtanítani a gyereknek, hogy harapja szépen a kenyeret?! Egyébként megeszi a kenyeret, úgy, ha az egésznek a közepéből csipegethet, képes kivájni fél kilót. De ha megvajazok neki egy szeletet, akkor szépen leteszi, és az ujjával piszkálja róla le a vajat. A májkrémet és a lekvárt imádja, ha pici kenyérgfalatkákat csipkedek, és megkenve a szájába adom, akkor jó sokat megeszik belőle. De sokkal egyszerűbb lenne megkenni egy szelet kenyeret, és a kezébe adni! Kép
Fagyasztás témában nem volt nekem világos, amit írtál, hogy "panírozott hús, sajt, hal, rántva is". Úgy érted, hogy bepanírozva, és lefagyasztva, vagy meg is sütve lefagyasztás előtt? Vagy csak a halat lehet meg is sütni előre?
Remélem, Tomi már sokkal jobban van! Kép
Zsófinak boldog szülinapot!

Zsuzsa! Nálunk is így van, én ha beteg vagyok, akkor ugyanúgy talpalok, Laci meg fekszik, és ápoltatja magát. KépKép A multkor jól ki is akadtam egyszer, mert beteg voltam, mondtam is neki többször, hogy jaj, de vacakul érzem magam, de aztán persze fölkeltem, mert dógomvót. Estefelé telefonált Anyósom, Laci dumcsizik vele, én meg az összeesés határán csináltam a vacsorát. Hallom ám, hogy mondja a telefonba a Drága, hogy ja, Márt? már sokkal jobban van, főzi a vacsorát... Kép Utólag kiderült, ha nem fekszem hanyatt, és haldoklok látványosan, akkor ő (magából kiindulva) nem is feltételezi, hogy bármi bajom lehet. Kép

Márti! Én éppen most vettem 3 (!) pár cipőt Lacikának, és még kellene egy. Kép De ebben már benne van az egész nyári kollekció! Remélem... Mázlim van, mert itt velünk szemben volt az egyik ház aljában egy pici gyerekcipő bolt, ami bezár, és végkiárúsítást tart. Egyébként itt is 6-8000 körüli árak lettek volna. Vettem egy szandált, bőr, hímzett, tépőzáras, Moonarch márkájú, Lacika imádja, le-fel evszi egész nap. Kép Ez 4.000 körül volt akciósan, beszerzési áron. Azután ma még visszamentem kis szívószál-mércével, nehogy megint átvágjon a fiam az ökölbe szorított lábujjaival. Vettem egy olyat, ami zárt orrú bőr szandál (asso), 4.700 Ft.-ért adták, de eredetileg 8 fölötti árról indult, akciózták 6-ért, és most kiszórták ami még volt, beszerzési áron. Meg vettem egy olyat is, ami bőrrel kombinált vászon cipő, Bits C Bytes (olasz) márka. Ez 3ezer forint volt, de eredeti áron ez is 6 körülről indult. Oltári mázlim volt, egyrészt hogy pont most volt ez az akció, másrészt hogy pont volt minden cipőből Lacika mérete, ami csak megtetszett, pedig gondolhatod, hogy eg ybezáró félben lévő boltban azért ez már nagy csoda. Szóval van 3 új cipő, de egyik se olyan, aminek nem magas a szára, de zárt és vízálló a feje. Kép Jól bevásároltam?! Kép

Andi! Örülök, hogy túl vagy a válás bánatán lelkileg. Én is akartam erről írni, már le is pötyögtem, de aztán úgy éreztem, mégsem kellene a témát feszegetnem, hiszen olyan szűkszavúan amlítetted, azt hittem, fáj róla beszélned. Szóval anynit akartam írni, hogy én vagyok az élő példa, hogy van élet, és van boldogság a válás után. Kép Szívből kívánom, hogy második nekifutásra te is a csupa nagybetűs IGAZI-t találd meg! Kép

Danimama! Pörköltet, mexikói chilit, milánói szószt már fagyasztottam le máskor, azokról tudom, hogy felolvasztva is tökéletesek. Na igen, a töltött káposzta is, de azt most inkább tényleg nem főznék... Kép Nem is tudok... Kép A főzeléket meg se mertem volna próbálni, pedig az tényleg jó lenne, ha valami köretet is tudnék eltenni a sült húsokhoz.

Zsuzsi! Boldog szülinapot! Kép

Andysj! Köszi a fagyasztós 5leteket. Igaz, a sült húsoknak ugyan mi bajuk lehetne tőle? Kép Levest én egyszer próbáltam fagyasztani, babgulyás volt, a husi meg a bab okés is volt, de a zöldség, ami benne volt nagyon vacak lett.

Hú, rengeteget írtam, és megint csak az archivumból kevergőztem ki! Kép Elküldöm, nehogy elvesszen, utána folytatom, amíg Lacika fel nem ébred. Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Szila! Miért nem próbálod meg body nélkül? Kis póló, pucér fenék? Úgy biztosan időben odaérne Hanga a bilihez! Gondolj bele, mire szól neked, mire még le is vetkőzteted...

Dzsili! Nekem sincs komoly fagyasztóm, gondolhatod, itt a lakótelepi "testre szabott" konyhácskámban mi férne el tőle. Kép De az a pár kis doboz amiben 1-1 adag kaját lefagyasztok, az vígan befér a 2 rekesznyi fagyóba, ami a hűtőmhöz tartozik. Tudod, az a fajta, ami alul hűtőszekrény, fölül meg külön ajtóval egy pici fagyasztó.
Igazából nem plussz munka ám ez a fagyasztósdi, ezen a héten úgy főzök, hogy abból lehessen eltenni. Kép

Laura! Gizi néni... KépKépKép

Cory! Beton-fúrás Kép anyukád Kép betegség Kép Nagyon összejött most nektek... Tavaly nálunk is volt ilyen nagy beton felverés a közelben, azt hittem megbolondulok, mire végeztek, pedig csak 2 hétig tartott. Nehéz lehet Anyukádban tartanod a lelket, pláne, hogy volt nagy baj is a családban. Pedig ma már korán fel lehet ismerni, ha baj van, és a gyógymódok is sokkal hatékonyabbak. Persze erről Apukámat se lehetne meggyőzni, neki az Édesapja halt meg rákban, hosszú, pokoli szenvedés után. Amikor apukám öccsének rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak a veséjében, és megműtötték, egyiküknek se mertük megmondani, hogy mi volt az. Feri is és Apukám is máig úgy tudja, hogy valami ér megpattant (persze, a nagyra nőtt daganat miatt), és a belső vérzés miatt kellett kivenni a fél veséjét. Ez igaz is, csak ugye a kiváltó ok, az került elhallgatásra... De szerencsére szuper jól van, jobban néz ki, mint valaha, leszokott a dohányzásról, nem iszik alkoholt, és táltosképzőbe jár. Kép 20 évet fiatalodott, de tényleg! Kép

Lacika végszóra felébredt, amikor a saját hozzászólásomig értem. Kép Ma korán elaludt, nagyon mozgalmas délelőttünk volt. Nagyot sétáltunk már jó korán, 10-re a cipősnél voltunk. Ott szuperjól viselkedett, beült a székbe, tartotta a lábát, stb. Úgy örül az új cipőinek, hogy csak nézek... Kép Utána mentünk a fodrászhoz, ott is úrifiú volt, csak akkor kezdett el sírni, amikor telement a szája hajjal. Kép Bezzeg tegnap a gyerekruhásnál semmit se volt hajlandó felpróbálni, olyan hisztit levágott, hogy beleremegett az üzlet! Kép Végül a Lacikáról lehúzott nadrághoz méregetve vettem 3 kantáros meg 2 sima nacit. Használtak, de tényleg szépek, 700 Ft. körüli árakon voltak, igazán megérte. A multkor kiszakadt egyik naci térde, akartam rá venni olyan hímzett rávarrható foltot, 350 Ft. volt darabja. Kell belőle kettő a naci két térdére, és ott vagyok árban, mintha vettem volna egy másikat, ami semmivel se használtabb... Úgy szerettem volna Bejáékhoz elmenni, de nem mertem bevállalni a 2 átszállást, meg azt, hogy ki tudja, Lacika éppen hogyan kegyeskedik viselkedni. Kép Merthogy kitört nálunk is a dackorszak. Laci szerint ellentengernagynak készül a gyerek, és az ellen-kezést gyakorolja. Most már értem, mit szenvedtek a hisztiző, dacoló gyerekekkel! Mondjatok valami biztatót! Meddig lesz ez így?! De tényleg megőrülök, a kedvenc dolgait is inkább nem csinálja, csak hogy ellenszegülhessen. Nem megyünk le sétálni, mert nem hajlandó felöltözni. Éhes, de nem eszik, mert ő aztán nem jön oda az asztalhoz. és még sorolhatnám... Kép De inkább leviszem a játszóra... Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!
Ne is irjatok nekem baranyhimlorol, mert mindjart megorulok... Nem akarok ujabb betegseget!!!

BMarti: lehet csak bepanirozva is lefagzasztani, de kisutve is a bepanirozott husokat es halakat is Kép Ja meg panirozott sajtot is le lehet fagyasztani.

Ma melo utan megyunk 3 kolleganommel egy regi kolleganohoz, nagyon orulok neki elore is! Vegre nem kell hazarohannom, nincs lelkiismeretfurdalasom se, mert Tomi jol aludt, nem volt laza se este, se ejjel. Szoval igazi kikapcsolodas lesz! Kép

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Szila! Úgy látom, alakul a bilizés. Kép Hajrá, elő a tartalék badykkal! Kép

Norci! Azért írtam, hogy hajszál híján, mert említetted az esetleges téraránytalanságot. Sok orvos meg se próbálta volna a sima szülést, s írtad, hogy a dokid is mondogatta, hogy "talán kifér". De hál Istennek minden rendben zajlott. Kép Nem tudom, hol találtam rá, a császármetszésről kerestem infókat, s a Te történeted is köztük volt. Tudod, most engem az foglakoztat nagyon. Latolgatom az esélyeimet. Kép

Zsuzsa, Laura! Igenis, hogy Nektek is jár egy kis szabadság, attól még a család az első, hogy elmentek egy kicsit kikapcsolódni. Fel kell töltődni mindenkinek, ahogy Apucinak jár a tv, meccs, nálunk Forma1 Kép, úgy nekünk is egy kis külön program. Én is gyakran barátnőzök, telefonestéket tartok, ilyenkor Apa az ügyeletes vagy anyukám. De az a néhány szabad óra csodákat tud velem tenni. Szóval menjetek csak el, ennyi jár! KépA fickók meg legfeljebb puffognak egy kicsit, úgyis megbékélnek előbb-utóbb, nem igaz? Kép

Dzsili! Újabb Márk-foltok. Kép
Akkor innentől nincs kifogás, hogy nem volt időm mosogatni! Kép

Cory! Nálunk is nagy zaj van már egy fél éve. Sorban építik a házakra a tetőteret. Valami iszonyú zajt csapnak egész nap. Ősszel talán a miénket is kezdik. Kép Meg fogok őrülni, akkor már Ketteske is idekint figyel majd.
A bárányhimlő. Kép Hátha mégsem kapják el a gyerkőcök. Én nagyon félek tőle, mivel még nem voltam, s ugye babóca meg a pociban van és Ő se szeretne az lenni.
Úgyhogy mostanában a piros pöttyös terítőtől is tisztes távolban ülök. Kép
Anyukádnak drukkolok.

BMárti! Nelcsi se tudja kezelni a kenyeret egészben, meg semmit. Kép Neki az ennivaló különféle ízű és alakú darabkák halmaza.
Ezek a férfiak! Érdekesen gondolkodnak, az biztos! Kép

Mi jó vagyunk, a fúrásokat, kalapálásokat leszámítva. Állandóan ennék, most pl rántotthúsért tudnék embert ölni. Kép
Nelcsikémmel vagyok nagyon tanácstalan, nagyon fél a szomszéd kislánytól, valóságos hisztériás rohamot kap, ha meglátja, pláne ha hozzáér. A kislány vele egykorú. Régebben bántotta, ma is ellökte, igaz véletlenül, de Nelcsi már szerintem nem igazán tudja, hogy mit várjon tőle, s ha kedvesen közeledik hozzá, akkor is fél. Csak bújik hozzám, s ordít. S már más gyerekektől is fél emiatt. Kép Pedig olyan kis barátságos volt, szaladt a gyerekek után, stb.

Na megyek, mert eddig tartott az alvás, most csak Anya kell.

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Tikk! Nem győzöm hangsúlyozni, mennyire csodállak, hogy ennyit dolgozol minden olyan mellett, amit én is csinálok... Múltkor nem válaszoltam a szélfújásos kérdésedre: azt mondtam, attól fúj a szél, hogy gyorsan mozog a levegő Kép Hát, nem túl tudományos, de elég volt. Kép

KRita! Rántotthúsért embert ölni, hehe, kicsit kétértelmű Kép És megcsináltad? Nelcsi miatt ne aggódj, Barni is ilyen volt, no aztán átcsapott a másik végletbe. Kép Bár most mintha javulna a helyzet, kop-kop.

Bogancsi! Jó volt a kolléganőzés? Kép "Nemi hatás" nekünk is jól jönne Kép
Hát képzeljétek, nekem olyan csuda-férjem van, még ő motiválja (üldözKép), hogy menjek egyedül is ide meg amoda, még ha néha a nagyit is kéri meg a gyerekvigyázásra Kép... Azért ő is gyakran bevállalta, igaz, Andi, mikor táncolni jártunk? Kép Ő is tudja, hogy akkor anya sokkal jobb, kiegyensúlyozottabb, boldogabb, szexisebb Kép, így ő is jól jár Kép Most ugye Boldi miatt nem nagyon tudok menni sehova, de ha már nem lesz ennyire cicifüggő, biztos kapok pár szabad órát Kép

BMárti! Cipők Kép Én még elgondolni sem tudom, hogy lesz Barninak új, egyelőre nem tudom megoldani a shoppingolást Kép Pedig most akkorát nőtt, csak nézek, hogy rövidek a pizsik rá, pólója pedig alig van, ugye nem hordunk már bodyt... Dackorszak: ajjajjjaj! (Legalább tudhatod, hogy Lacika szépen, egészségesen fejlődik Kép) Kösd fel a gatyót! Most kitöröltem a jótanácsokat, amiket elkezdtem leírogatni, mert egyedül üdvözítőt nemigen ismerek... Van A nevelés mindennapi művészete c. könyv, abban egész jó ötleteket ad a szerző (Elisabeth Plattner). Le a kalappal a férjtáplálás előtt! Köretnek fagyasztható a főtt rizs, olasz zöldségkeverék amit csak vajjal kell megpárolni/mikrózni, konzerv csemegekukorica, aztán jó a főzni való tészta... A főtt krumpli pocsék felengedve.

Cory! Nagyon szép volt Balu rajza! A Zsomakocsi is tetszett - és tök logikus Kép Mi még nem is fürdettük Boldit a nagy kádban, mert annyira odáig van a fürdetővödörtől, hogy nem kísérleteztünk. Amióta abban fürdik, mindig alszik 8 órát egyben éjszaka!!! Bárányhimlő-gyanú - hát gondolom, ez nem hiányzott nektek Kép Kitartás!

Laura! Gizi néni Kép Párod hogy viseli?

Dzsili! Szegény fiúk, nem csodálom, hogy nincs kedvük ilyenkor bent tanulni... Viszont milyen jó, hogy ilyen kis ügyes Napocska! Barni csakis kint játszik hosszabb ideig egyedül, de ott is szokott jönni, hogy anya, homokozz velem!

Márti! Jövő héten valamelyik nap nem jöttök el megvitatni a Waldorf kritikákat (többek között)? Kép

Rólunk annyit, hogy élvezzük a szép időt, és hogy Boldinak JÖN A FOGA!!! Szerintem pár nap, és kibújik!

Megyek zuhanyozni. Mindenki alszik. Kép

Jóéjt,
Heni
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Toncsi ismételten úgy döntött, hogy reggel van. Kép Ilyenkor ébren van egy órát, aztán alszik (alszunk Kép) tovább.

BMárti: készételt mi nem szoktunk lefagyasztani, csak panírozott, nyers husit, halat. Ezt a fagyasztóból lehet beledobni a forró olajba. Tudom, lehet ilyesmit kapni, de hát ki tudja, azokban mennyi husi, és mennyi adalékanyag van...
Én a fasírtot is úgy szoktam készíteni, hogy 1 kg darálthúst veszek (ami még nekünk is sok) és amikor rendesen bekeverem a masszát, és megformázom a húspogácsákat, a felét lefagyasztom (értelemszerűen külön-külön egy tálcán). Aztán, ha az ember lányának nagyon kevés az ideje, gyorsan lehet hozzá főzni egy főzeléket.

Heni: neked még nem is kívántam boldog névnapot!!! Kép Kép
Páromról köszönöm a kérdésedet, talán már túlvan az első megdöbbenésen, szerintem már elkezdte feldolgozni. Könnyebb neki lelkileg, ha vele vagyok a Gizi nénivel kapcsolatos dolgoknál (felmenni hozzá iratokat keresni, ruhát kiválasztani, a temetkezést intézni, stb.), így együtt intézünk mindent.

<font size="-2">Faramuci nagyon a helyzet, hiszen amióta Tóni apukája meghalt (7 éve), a néni nagyon bezárkózott, szinte senkivel sem tartotta a kapcsolatot. Megpróbálja felkutatni az ismerőseit, a nála talált telefonszámokat felhívogatni...
Így, hogy nem vérrokona Tóni, jogai egyáltalán nincsenek, pl. nem adják ki a korházban Gizi néni személyes tárgyait, amelyeket pedig Tóni vitt be neki.
A temetésről persze intézkedhet...
(Ami - félreértés ne essék - természetes is, csak a "nevelt fia" státusz kettősségét szerettem volna érzékeltetni.)
Ha már így belemélyedtem a témába (bocsánat ezúton is mindenkinek az OFF-ért), ami nagyon fájdalmas volt, az a korházi dolgozók elképzelhetetlen hideg, személytelen hozzáállása.
Tóni csütörtökön volt bent nála, aztán p-sz-v dolgozott, hétfőn ment be legközelebb, és kiderült, hogy már két napja nem él a néni. A nővérek kifejezetten elutasítóak voltak, amikor Tóni a halál beálltának körülményeiről érdeklődött. Hogy mi is történt pontosan, azt a szobatársa mesélte el... Pedig ilyen lelkiállapotban sokat tud segíteni egy kedves szó, egy együttérző tekintet...
A korházból küldtek egy táviratot Gizi néninek a saját címére, őt, saját magát értesítették... Érted? Mert én nem... Kép</font>

Boldi hogy viseli a fogzást?

Bogancsi: hogy vagytok?

Cory: kitartás neked, az építkezések zajától én is a falra tudok mászni...

Rita: szegény Nelcsi! És gyakran találkoztok a szomszéd kislánnyal?

Szila: nagyon irigyellek a bilizés miatt! Én már azzal is kiegyeznék, hogyha a kaki odamenne...

Megyünk vissza aludni, sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, mert két gyerek csüng rajtam. Az alábbi merényletet követtem el a Niki ellen:

Hajvágás előtt

Kép

Hajvágás után

Kép

pusz
rózsa
 
 


Az érintetteknek sok boldogot kívánok! Nagyon nem vagyok képben, hogy kinek mikor milyen és miért ünnepe voltvanlesz. Bocsi, de tegnap éjjel jöttem vissza, és csak gyorsan benéztem hozzátok! Kép
Solya
solya
 
 


Rózsa,
nagyon csibészes lett, de honnan az indíttatás? Kép
solya
 
 


Sziasztok!
4 napig nem volt netünk.Kép Egy örökkévalóságnak tűnt. Visszaolvasok és majd később jövök.
Minden névnaposnak és szülinaposnak sok boldogságot.KépKépKép
linato
 
 


Sziasztok!

Heni: naggggyon jó volt a kolléganozés Kép Annyira elszaladt az ido, hogy fél 5-tol voltunk ott fél 9-ig.

Laura: Gizi néni-féle éretsités brutális Kép Szerintem akár egy bepanaszolást is megérne a kórházi "betegjogi képviselonél".
Köszi, Tomi már szinte gyógyult. Hétfon megy bölcsibe Kép

Rózsa: Niki Kép eloször nem értettem a dolgot, hogy lehet, hogy ikreid vannak, eddig nem is tudtam Kép Nagyon huncut Kép

Solya: és hogy vagytok????????

linato: minden rendben veletek is?

Ma reggel Dani a következot jegyezte meg egész halkan: olyan jó csöndes esténk volt tegnap... Képazaz nem volt otthon anya és Tomi Kép Én reggel vettem észre, milyen nyugisan készülodtünk. Hú, de rossz anya vagyok most Kép De elhatároztam, hogy bizony idonként igénybe veszem anyósomat és megkérem, hogy náluk aludhasson Tomi, ennyi pihenés mindenkire ráfér.
pusz: bogancsi (néhány betut nem szeret ez a gépÖ

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Bogancsi! Köszi! Kép

Rita! Meg vagyok nyugodva, ha nem csak az én gyerekem nem eszi meg a szelet kenyeret. Kép

Heni! Azt elhiszem, hogy két gyerekkel nem ugrassz el csak úgy hipp-hopp cipőt venni. KépKép Nekem már ezzel az eggyel is húzós néha kimozdulnom. Kép Köszi a könyvajánlást, és a fagyasztós ötleteket is. Kép

Laura! Hú, nem irígyellek, ezek a hajnali "reggel van" műsorok húzósak lehetnek... Kép Illetve irígyellek, hogy ezt is Képogva tudod fogadni. KépKépKép
Neked is köszönöm a fagyasztásos infókat. Lassan teljesen kiművelődök a témában. Kép

Solya! Jó, hogy újra itt vagy! Mesélj, mi újság nálatok?

Linato! Azt hiszem, én is bele lennék betegedve, ha napokig nem lenne netünk. Kép Bár az axelero fórumán eléggé elvették az élettől is a kedvemet, de ez csak azt támasztja alá, hogy okos ember megválogatja, hol netezik. Kép

Nagy lett itt a pangás, mióta végre süt a napocska!


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Pechszériánk folytatódik:
Szerdáról csütörtökre éjjel Zsoma nagyon csúnyán köhögött, fél 3-kor fel is ébredt szopi közben is köhögött, és erre teljesen felébredt. Napközben is csúnyán ugatott, úgyhogy este dokihoz vitte Laci. Nagy mázlink volt, hogy Laci vitte, mert a doki sápadtnak ítélte Zsomát, és rögtön vérvételre is küldte. Ezt én magamon sem bírom, nemhogy a gyereken. Kapott egy csomó gyógyszert, még ma is folyamatosan sírva fakadt minden egyes köhögéstől.
Délután ügyesen beleöntöttem a teám a klaviatúrába, ettől teljesen megkattant az, úgyhogy hívtam Lacit, hozzon azt is. Egyébként is lecserélésre érett volt már az előző, úgyhogy most szép új billentyűzetem van Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory,
szerintem innen már csak jobb lehet! Kép

BMárti, Bogancsi,

hát mi jól vagyunk, köszönjük, csak hiányoznaka gyerkők nagyon!
Mondjuk, nem is igaz, hogy jól vagyunk, mert kiderült, hogy van pár vesekövem, szerencsére pirinyók, de azért elég kellemetlen így a sok utazás, költözés, felújítás kellős közepén. Eddig terhes lettem a költözésekkor, azért most ez jobb asszem. Kép

A lakásunk otthon majdem kész, itt gyorsan kifestjük az albérletet, csomagolunk, kirándulunk egy párat és irány haza, bele a ronda szürke hétköznapokba. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást kívánok!

Dzsili
Egy kertes házban szerintem félnék egyedül. Kép Az 1. éjjel egyébként így is alig tudtam elaludni, szokatlan volt a nagy csend.

Norci
Kitartás! Pihenj minél többet, a lakás ráér.

Megjöttünk anyuméktól. Petit nem lehetett berángatni a kertből, tök jól elvolt. Én meg kiültem a kényelmes fotelszerűségbe és lóbáltam a lábam. Kép Apám még mosogatni sem engedett. Kép (Most ő főz, amíg betegácsiban van.) Szóval jól éreztük magunkat és még az idő is csúcs volt.

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg egy szülinapi buliból, amire mi vittük a meglepi homevideótKép, nagy sikere lett, tök jól sikerült a buli, igazi házibuli hangulat a belvárosbanKép Jó volt találkozni a rég nem látott barátokkal, akikkel anno szórakoztunk. Persze a lányok nagy része zavarba jött a pocakomtól, mivel én fiatalabb voltam náluk és már a 2.babát várom...
Férjemmel hullák vagyunk, egész héten csak meglepit készítettük, hajnalokig dolgoztunk (összevágtuk, zenét tettünk alá), persze mellette ment rendesen a dolgozós/kismamás hétköznap. Az ünnepelt nagyon meghatódott, nagyon megérte!KépKépKép

Gorsi: de jó, hogy kényeztetnek!!! Kép na találtatok nevet?

Cory: Csak Solyát tudom ismételni, innen már csak jobb jöhet!!!! Gyógyuljatok meg gyorsan!!!!

Solya: ismerem ezt a költözködést egyik országból a másikba, minket nagyon kikészített idegileg, remélem ti könnyebben veszitek az akadályokat, na és a ez festés is még pluszban, gondolom nem hiányzik nektek sem!!!Kép VesekőKép, ami ilyen pici, azt teával is kilehet hajtani, ha jól tudom.

Bogancsi: Daninak végre volt egy jó napja!Kép Úgy látszik kell a gyerekeknek is a pihenés. És miről szólt a tracsparti?????KépKépKép

Norci: hatalmas pocakod lett, de látni, hogy a tavasz neked is jól áll, megint kivirultál, mint nyár végén a Gellért hegyes talin...Kép

Laura: részvétemKép

Edit: halihó, hol vagytok?

Bszilvi: és ti merre jártok?

Rózsa: én tegnapelőtt nyírtam le Dórit, de ennyire nem mertem, mi rövid kleopátrák lettünk hátul felnyírva. Nikinek mindkét frizura jól áll, mindkettő teljesen más stílus, most akkor sportos, vagány nőcid van???Kép

Linato: hogy vagy kismama? uh-on voltál/leszel? és a lányok?

Befejezem, fáradt vagyok!

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Laura,
neni Kép reszvetem.
Toncsi koran kelesei Kép De jo, hogy visszaalszik. Romola koran kel?

Szila,
igen en irtam az I gotta go cimu DVD-rol. Nem rossz. Madinek kifejezetten tetszik, egyre tobb mindent tanul meg belole. Kép De hogy mennyire segit a bilizesben azt nem tudom. De enekelni angolul es tancolni sikerult megtanulnia.
Csatlakozom BMartihoz, mi is ugy probaljuk bilizesre szoktatni a Madit, hogy otthon egy szal poloban rohangal. Penteken is 5-szor belepisilt a bilibe. Ketszer sajna melle ment, meg igy sem ert oda idoben. De egyre jobb.

Rozsa,
Gratula Norbi felallasahoz es egyeb uj dolgaihoz.
Na most hany lanykad van? Kép) Teljesen mas mind a ket kepen Kép

Cory,
haz elotti furras Kép
Anyukadnak drukkok mennek.
Baranyhimlo mentesseget nektek. Epp meselek a ferjemnek a baranyhimlorol. Es akkor mondja, hogy az egyik kollegaja megint elkapta. Anno gyermekkoraban volt neki, es most megint Kép Nalunk itt egy eves korban beoltjak baranyhimlo ellen a gyerekeket. Fatus anno 9 honaposan kapta el Kép
Zsomanak jobbulast! Sok gyogyKépKépKép
Uj billentyuzet Kép Multkor mi is igy csereltunk, igaz a mienk akkor meg nem erett cserere, de en ugy dontottem, hogy meg is Kép) Megitattam egy kis asvanyvizzel.

BMarti,
axelero forumosok Kép
Vannak akik a belekothetetlenbe is belekotnek. (na ezt jol leirtam) Es ezt elvezik.
Madike sem harapja a kenyeret, hanem csipkedi. Harapni egyedul a hamburgert harapja, ha nagy ritkan kap. Azaz chickenk burgert.

Tikk,
Jobbulast neked!
Sok gyogyKépKépKép
Nektek is mennek a drukkok baranyhimlo ellen.

Krita,
sorhaz tetobeepites Kép

Bogancsi,
Baratnozes Kép
Tomi gyogyulas Kép

Heni,
Boldi fogzas Kép Hogy megy az ido, pedig nem reg szuletett.

Linato,
net nelkuliseg Kép En mar elni sem tudok nelkule es ha koltozunk vagy hasonlok, akkor szinte belebetegszem a net hianyba Kép)

Solya,
veseko Kép
Nem irigyellek a koltozes miatt. Volt mar benne reszunk. Mind az ide a tengeren tulra koltozes is huzos volt es itt is koltozunk mar oriasi tavolsagok kozott. Festes Kép

Gorsi,
anyukadeknal pihenes Kép

Zsuzsi,
Homevideo Kép Az ilyen ajandekoknak en is tudnek orulni, szerintem nagyon jo ajandek.

Nalunk is kezd visszaterni a homerseklet a normalisba. Igy penteken mar 24 C fok volt. Madike is valtozik szerencsere, mostanaban teljesen meglepo modon hamar elalszik. Eddig volt hogy fel orakat meseltem neki mire elaludt. Most ott tartunk, hogy mindig megkerdem hogy almos-e es ha nem, akkor hagyom meg, ha mondja hogy igen akkor kezen fogom es megyunk aludni. Kb. 5-6 perc alatt elalszik. Es mar kezd beallni igy is a 9 ora koruli elalvasra. Regebben mindig fel 10 korul aludt el.

Latom megint hosszura nyultam, de gondoltam megmutatom hogy bilizett minap a Madike:
a kep a profilomban talalhato.

Kellemes hetveget mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi! Nagyon jol hangzik ez a hazibulizas! Jo lehetett egy kis kikapcsolodas! Kép

Solya! Nem lehet egyszeru ez az orszag-valtas; drukkolok, hogy a koveid ne okozzanak nagyobb galibat. Mit mond az orvos, muteni kell?

BMarti! Mikor indultok anyukadekhoz? Jo pihenest!
Nem akarlak ijesztegetni, de en ugy hallottam, hogy eleg sokaig tart ez a dackorszak idoszaka... Nem akarom elkiabalni, most nalunk nyugisabb idoszak van. Persze borul a bili ha nem ugy alakulnak a dolgok ahogy eltervezte magaban, de egyelore nem veszes. Eddig meg nalunk hatasos ha pl nem akar jonni oltozni hogy ugy csinalok mintha en el akarnek menni (pl. mondom neki, hogy megyek a jatszoterre- ha eppen oda keszulunk) ilyenkor rogton beleegyezik mindenbe. Kép

GOrsi! Nagyon jo lehetett a szuleidnel. Jo, hogy egy kicsit kipihented magad!

Laura! Reszvetem Gizi neni miatt. Eleg felhaborito ahogy a korhazban kezeltek Titeket!

Rita! Dani is tart a gyerekektol. Ha vki atjon hozzank, egy ido utan gyonyoruen eljatszik veluk de ha jatszoteren vagyunk, akkor keruli a gyerekeket. Ha a maszokara felmaszik egy masik gyerek is, Dani mar egybol menekul le. Daninak nem volt rossz emleke a gyerekekkel; de most ilyen idoszakat eli.

Jobbulast a betegeskedoknek!

Ja, meg a fagyasztassal kapcsolatban akik fagyasztottak panirozott husikat, fasirtot; kiengedes nelkul teszitek az olajba? (jo, tudom az elorecsomagoltakat ugy kell, de olyan furi elkepzelni mondjuk nekem egy csirkecombnal...)

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Elfelejtettem vmit:
Voltunk ma egy termeszetgyogyasz boltban, es az elado ranezett Danira es mondta hogy Dani szeme alatt sotet foltot lat (mi is lattuk, de nem foglalkoztunk vele, mert Apukajanak is sotetebb ott es ugy gondoltuk, orokolt) es azt mondta hogy ez azt jelzi hogy Dani allergias a tejre. Az az erdekes az egeszben, hogy mas jele nincs. Nem lesz hasmenese a tej ivas utan... Viszont nem tudom, hogy ennek lehet-e kesobb vmilyen kovetkezmenye? Tudtok esetleg errol vmit? Most probalok a neten nyomozni, meg majd van egy homeos orvosismerosunk, azt is kifaggattom, csak gondoltam , megkerdezlek Titeket is...

Danimama
danimama
 
 


Andysj! Latom akkor irtal amikor en. Kép
Gratula Madike bilizesehez! Kép Addig is jol elfoglalja magat a laptoppal. Kép Latom, nalatok is padloszonyeg van. Hogy oldod meg ha odapisil? En ezert nem merem meg Danit pucer fenekkel nekiengedni...
Mar olyan regota akartam kerdezni, hogy meddig maradtok az USA-ban? Mintha egy eve azt irtad volna, hogy nem soka lejar ferjed szerzodese... vagy rosszul emlekszem?

Danimama
danimama
 
 


Sziasztok,

Danimama,
igen, en kiengedes nelkul teszem a panirozott rantani valo husit az olajba. Igaz ezek szeletelt csirkemellek. A combokat en ugy rantom, hogy majdnem teljesen megfozom a husi levesben, leszedem a boret es hagyom kihulni, majd utana bepanerolom es ugy fagyasztom le es suteskor csak belerakom az olajba.

Dac korszak:
sajna en nem irhatok semmi biztatot, Madinel mar par honapja elkezdodott es meg mindig tart. Kép Es egyenlore nem ugy nez ki, hogy feladja. A lakasban konnyebben kezelem, na de az utcan...

Andysj
andysj
 
 


Danimama,

A szonyegnek sajna en sem orulok jobban, de van szonyeg pucologepem es mostanaban egyre surubben hasznalom Kép Bar ferjem nem orul az otletnek, de ha bugyit vagy nacit adok ra, abba belepisil. Kép

Egyenlore ugy nez ki, hogy meg maradunk ket evet es utana koltozunk haza. A ferjem itt mar helyi szerzodessel dolgozik.

Latom meg te sem alszol Kép

Andysj
andysj
 
 


Andysj: Húúú, de szuper bilije van Madikének!!!!KépKép Állítólag fontos, hogy ilyen kapaszkodó része legyen, így biztonságosabban érzi magát a baba. Nem tudod interneten is meg lehet rendelni azt a wc-s dvd-t? KépNagyon kiváncsi vagyok, milyen lehet. Most akkor nálatok hány évszak van?Kép

Danimama: a játszóterén is van egy kisbarátunk, aki tart egy picit a gyerekektől, de Dóri nagyon tetszik neki, ezért őt magához engedi. csak az a baj, hogy az én lányom sokkal nagyobb temperamentumú, így úgy néz ki a játék együtt, hogy Dorka rohangál Dávidka után, mert meg akarja fogni a kezét, Dávid pedig illedelmesen elutasítja, elég mulatságos, mert Dorka nem adja fel, ha nincs kézfogás, akkor jön az átölelésKép (Dorka nem szokott máskor ölelgetni, csak egyes fiúknak jár ez a megkülönböztetés!)Különben Dorkának is van olyan időszaka, hogy mindenkit elkerül a játszótéren és csak magában akar játszani. Szerintem nem baj, ha óvatosak a gyerekeink és el akarják kerülni az attrocitásokat a téren, végülis nekünk sincs mindig kedvünk vitatkozni, még ha igazunk is van...

Rita: hányadik hétben is vagy?Kép

Üdv: Zsuzsiék (23)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik a mai nap csak rólunk fog szólni. De szerettem volna dicsekedni, Dorka bilibe pisilt és kakilt!!! Azt hittem, sosem kezdjük már el az ismerkedést. Végre most ki tudta várni az időt Dorottya és lett is eredményeKép Eddig az volt a probléma, hogy nem tudott nyugton maradni a bilin, talán most sikerül a szobatisztaságra átállni, jó lenne még kistesó előtt.

Üdv, jó ebédet! Betegeskedők hogy vagytok???

Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: melóhelyről, családról, lelkizésről szólt a dumaparti, jó volt kiengedni, ja és nem kellett hazasietnem, az is jó volt Kép

cory: mindjárt készítek vmi jó kis lét a klaviatúránkhoz, ide is elkelne egy új Kép

Laura: Tomi ma 3/4 6-kor kelt és SOSEM alszik vissza...

Anyósoméknál ma ünnepeltük Zsófit. Juli és Dani egész héten dolgoztak és egy csodás ajándékot készítettek neki: mágnestábla, rajta egy maguk festette színes-szivárványos-sávos kép nappal és holddal, apró körmágnesek szintén megfestve és a kép felülete fóliázva van, azaz írni is lehet rá alkoholos filccel. Ja, és állványt is csinált hozzá Dani. Zsófinak nagyon tetszett Kép
Tomi igazolását úgy szereztem meg, hogy telefonon megbeszéltem a dokinénivel, hogy leadja az igazolást a mellettük lévő postára. Aztán rájöttem, hogy pénteken nem érünk haza 5-ig, ezért a postát is felhívtam és megkértem őket, hogy hozzák ki szombaton az újsággal. Kihozták!!! Szerintem szuper! Ez a falu előnye Kép Tomi különben szinte teljesen jól van már, ugyan köhög még, de se láz, se levertség, vidám pofi Kép
Jó éjt! Nemsokára átjönnek a barátaink bridzselni. Felköthetem a gatyámat Kép
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni ugrottam be. Holnap reggel indulunk Anyukámékhoz, és egész héten otthon is maradunk. Már a fél lakást becsomagotam. tisztára zizi vagyok. Kép de hát ugye bármilyen idő lehet... KépKép

Mindenkinek nagyon kellemes jövő hetet kívánunk! KépKépKép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Jól lemaradtam, olvasni olvastam írni nem volt energiám.
Apa kimenőt kapott ma esére, de rendes volt mert csak fürdetés után ment el Kép Most van időm írni.

Először is minden ügyesedő bilizős babának gratulálok Kép
Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok Kép
Pihenőknk meg jó pihizést! Kép

Zsuzsi!
Köszi amit kivirultságról írtál Kép Te is jól nézel ki, a londoni út jót tett neked.
Vilinek nagyon tetszik Dóri is rengeteget melegeti, sőt azt is, hogy "kodája" van. Igaz még mindig Sára nála a favorit.

Cory!
Nektek most már aztán extra szerencse szériát küldök Kép Kép Kép

Laura!
Részvétem Kép Kórház felháborító Kép Tényleg megérné a betgejogi képviseleten egy panaszt, csak ilyenkor kinek van ehhez energiája, kedve. Meg az ember ezt olyan meddő dolognak érzi.

Bogancsi!
Boldog szülinapot Zsófinak! Barátnőzés Kép Dani szöveg Kép Kép

Rólunk:
Tamara annyit mocorog a pocimban, mint aki nem fér el sehogy se, az a sejtésem (mivel lány is, meg egy ideje frontérzékeny is vagyok), hogy nem fogja kivárni a május 20-át. Így lelkesen elkezdtme készülődni Kép Nagyon élvezem Kép Kaptam három zsák gyönyörű kislány ruhát és egy adagot már ki is mostam Kép Vili szedte le a szárítóról őket és minden egyes darabot egy-egy puszi kíséretében a pockomhoz próbált! "Odaadjuk babának, Tamja ruhája" Kép Majd meg zabáltam.

Viliről még: a bilizés változatlanul nem érdekli, de közli hogy "wc-be, bilibe nem, fürdőkádba megpróbálod pisilni" Ez így is van, apa rájött, hgoy Vili már visszatudja tartani. Úgy fürdik, hogy a nagykádban van a kiskád, Vili állt a kiskádban szólt hogy pisi, apa mondta várjál, míg apa áttette a nagykádba visszatartotta és ott folytatta. Ez is egy lépés. Így legalábbapa mindkét kádat moshatta ki Kép

Vilinél újabban a központi kérdés "az milyen autó?" Tudja, hogy kinek milyen autója van. "reno, passat, suzu" stb.

Egy-két szösz Vilitől: Taníottam neki, hogy lendkerekes játék autói vannak. Megmutatta melyik a lendkerék. Este nagy büszkén produkáltattam a gyereket, mondja el apának mit tanítottam. Vitte a rendőrautóját az "ott a lent kerék, ott megy a fent kerék" Kép

Minden játéka "húdejó ..." pl. "hű de jó csuklósbuszod van neked" , ma reggel hozzámbújik
"hű de jó anya van neked" Kép

Egy utolsó szösz Vil egyik unokatestvérétől.leírom mert én nagyon jót szórakoztam rajta:
(május elején lesz két éves, és igen beszédes):
Nagyon vékony a kislány, így megnézték a pociját uh-val. Kérdezgette a doktorbácsi miket szokott enni, inni. anyukája sorolta. Doktorbácsi viccesen megkérdezte a kislányt is: "és söröcskét nem szoktál inni?" Mire a kislány vigyorogva:" azt a papa iszik" Erre a doktor bácsi: "Tényleg és még mit iszik a papa?" "Whiskey-t" Kép

Bocs, hogy nem írtam mindenkinek. Eddig futotta az energiámból.

Norci
norci
 
 


Heni!

A fürdetővödörről akartam kérdezni tőled: csak képeken láttuk. Apa azon problémázott, hogy ő olyanba nem tudná rendesen lecsutakolni a gyerkőt. Gondolom u.úgy hozzáférsz Boldinak mindenéhez mitnha kédban fürdetnéd, vagy még sem? Biztps vagy benne, hogy a fürdetővödör miatt alszik olyan szép nagyot egyhuzamba?

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Valahogy nem úgy alakult, hogy írni tudjak, de még visszaolvasni sem volt időm.Kép
Tegnap reggel fél nyolc felé nagyon kezdett fájni a vesém. Gondoltam kicsit lefekszem és jó melegen tartom attól jobb lesz. A párom és apukám elmentek vásárolni, én meg itthon maradtam a lányokkal. 20 perc múlva már fetrengtem a fájdalomtól és felhívtam őket, azonnal jöjjenek haza és hívjanak orvost. Komolyan olyan fájdalmaim voltak, hogy azt hittem valami nagy baj van.
A mentősök azt mondták hívjuk ki az ügyeletet. Kb.2 óra múlva értek ide. Annyit tudtak mondani, hogy menjek be a kórházba az urológiára. De én azért hívtam mentőt, mert se felállni, se felöltözni, se megmozdulni nem bírtam. Ehhez képest orvoságot meg nem vehettem be semmit a baba miatt. Valami csoda folytán kb. 3 óra szenvedés után kicsit jobban lettem és bementünk kocsival a Jánosba. Nincs kövem, nincs begyulladva a vesém, de mikroszkóppal kimutatták, hogy vér van a vizeletben. Valószínűleg egy homok kristály megkarcolta a nyálkahártyát és attól. Átküldtek nőgyógyászhoz is. Szerencsére babával minden rendben. Tehát a leleteim negatívak de én majdnem kinyúltam a fájdalomtól. Nem kívánom senkinek.
Hétfőn megyek a saját dokimhoz uh-ra. Remélem több ilyen vesegörcsöm nem lesz, mert elviselhetetlen.
Na most jól kipanaszkodtam magam.
Igérem holnap már vidámabbakat is írok majd.
Mindenkinek szép napot és jó hétvégét.
linato
 
 


Linato!
Vesegörcs Kép nagyon rosszul hangzik. Baba miatt ne aggódj, nagyon jó orvos kezében vagy Kép Annyira birom benne, hogy bármi történik azonnal csinál egy soron kívüli uh-t, ráadás t?lem az ilyen soron kívüli vizsgálatokért pnzt se kért. (Nem mintha ilyenkor ez számítana, csak nagoyn tisztességesnek érzem)
Jobbulást!

Beja!
Írtam mail-t.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Nem voltunk itthon hétvégén, most is csak beugrottam kicsit, amíg a lányok engedik.

Linato! Tényleg szörnyű lehetett a vesegörcs, remélem, nem ismétlődik meg. Drukkolok, és jobbulástKép

Bogancsi! Zsófinak boldog szülinapotKép PostaKép Milyen volt a bridzsparti?Kép

Laura! Gizi néniKép( A kórház meg egyenesen felháborító.....

BMárti! Tudom, hogy most nem olvasod, jó pihenést Nektek jövő hétre, és köszi, amit írtálKép Persze, van élet a válás után. Engem nem is igazán a lelki része viselt meg (persze az is), örültem, hogy megtörtént, inkább anyagilag volt nagyon nehéz. És tényleg nem nagyon bíztam benne, hogy két gyerekkel nekem lehet még valakim.... Hát, most vanKép.

Heni! Bocsi, hogy nem szóltam, de nem voltunk itthon hétvégén... Jövő hét? Akkor is a lányokkal leszek, és még nincs programunk. Egyszer hátha összejön.Kép

Még annyi újdonság van nálunk, hogy csütörtök óta nincs pelusunk.Kép Én nem vagyok a szoktatgatás híve, teljesen ráhagytam a dolgot. Zsófi is két nap alatt lett szobatiszta.Kép Luca is már egyre gyakrabban pisilt wc-be, és volt tiszta reggelre a pelenka, de nem mindig érdekelte. A héten szóltak a bölcsiben, hogy talán vihetnék be több bugyit... Ez annyira megtetszett neki, hogy közölte, akkor nem kéne pelenka.... Csodálkoztam is, hogy délután még ugyanaz a ruha volt rajta.Kép És azóta is minden oké. Ma ugyan volt rajta pelus hazafelé Gyöngyösről, de nem pisilt be, pedig utána még aludt itthon 2 órát.
És általában nem is szól, nem kell kérdezgetni, megy, és elintézi.Kép

Most megyek, nagyon kellek nekik.....
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Pénteken hazament anyósom, vége a jó világnak... Tényleg annyira jó volt ez az egy hét, ő is ki volt már éhezve az unokákra, szóval szívesen csinált mindent, és már én is abban a fázisban vagyok, hogy nem szórom a szikrákat a szememmel, ha valaki éppen Petrát akarja szórakoztatni. Más is úgy van vele, hogy eleinte szinte ki sem adja a kis csecsemőt a karjából?
Ez az egy hét nagyon eseménydús volt nálunk, Donci teljesen szobatiszta lett, alváshoz még a biztonság kedvéért ráadjuk a pelust, de mindig száraz, még reggel isKép Ja és kidobta Dodó a cumiját a kukába, már egy jó hete cumink sincsKépKép Szóval nagyon haladunkKép
Petrus is nagyon fejlődik, folyton négykézlábazik és hinta-palintázik, megnéztem, anno Dodó erre rá 2-3 hétre már rendesen mászott. Hát kíváncsi vagyok, kicsit hihetetlennek tartom, mivel még nincs Petrus fél éves. Bár pont akkora, mint az egyik barátnőm 10 hónapos kisfia. Egyelőre nem tudom, örüljek-e ennek vagy nem. Nem szeretném, ha óriás lenne. A héten voltunk vele oltáson meg méreckedni, nem tévedtem, kereken 70 cm és 8100gr, állítólag nagyon magas, az apai géneket örökölte. A párom családjában a fiúk 190 felett vannak, a nők 185 cm-esek. Mondjuk az én családomban is mindenki magas, csak én nem... a 168 cm-melKép Szóval engem biztos túl fog nőniKép Nos ennyit magunkról.

Laura!
Akkor már ti is elég sokfélét esztek TónivalKép Mi még csak egyszer eszünk főzeléket, a többi szopi. Mondjuk itt máshogy megy a hozzátáplálás, először főzelékezünk és csak aztán jön a gyümi. Azért mert az édes gyümölcsök után állítólag sok gyerek utasítja vissza a főzeléket, mondjuk én választhattam, magyar vagy finn trend szerint etetem-e a picikém, nekem a finn szimpatikusabb, meggyőzőbb. nem csak ebben...

Cipővásárlásról kérdeznék valamit. Otthon szeretnék venni Dodónak sportcipőt, Adidast, Kangaroost, Filát.... Tud valaki jó helyet, ja és ne legyen olyan drága. A Deichmannról van valakinek tapasztalata? Én egy boltról tudok, még a télen kinéztem ott a sportcipőket, de csak Filát árulnak, meg Levist. Amolyan minőségi hibás termékeket, utolsó darabokat forgalmaznak. Anno egy csomó Fila sportcipő volt Donci méretében, 4000Ft körül. Tudom mindenkinek ajánlaniKép A Mexikói úton van a bolt a kisföldalatti végállomásánálKép

Zsuzsi!
Úgy örülök, hogy minden rendben ment a londoni úton. Azért én izgultam ám értetek, nem olyan rizikómentes egy repülős út pocakosan!!

Andi3!
Látom ti is éppen a szobatisztaságot élvezitek! Gratula Lucának! Szopizik még?

Cory!
Hogy van Zsoma? Kiderült mi a baja? Gyógyok mennek!!!!!!!!!

Puszi, szép jó éjszakátKép Nálunk már mind2 gyerek alszik, PEtrus már egyedül alszik el gagyarászva, azt hittem eddig, hogy ilyen csak a reklámban (Pampers vagy Libero??) létezik, de nemKép Muszáj volt eldicsekednem veleKép
Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Andysj: Madikének nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk sok-sok szeretettel!!!

Norci: jaj, de aranyos Vilia babaruhákkal Kép kádak Kép

linato: húúú, a vesegörcs szörnyű, sokkal rosszabb mint a szülés Kép Igyál sok folyadékot, az szokott segíteni.

Andi3: nyertünk Kép ha nem is sokkal, de azért mégis Kép Gratulálok a bugyihoz!!! Nem semmi. Mi még fényévekre vagyunk még mindig a bilitől is Kép Tomi abszolút nem hajlandó ránézni se a bilire. Lehet, hogy elrontottam valamit??? Lehet, hogy mégis erőltetnem kéne? A többiek legalább bilizgettek ilyenkor már. Na, mindegy. Majd csak lesz valami a nyáron.

Nyuszimanó: gratulálok Doncinak is a szobatisztasághoz!!! No és a cuminélküliséghez! Mi nem tudom, hogy fogunk megszabadulni a cumitól, mivel az ujját szopja...

Tomi szöveg: a Mammutban voltunk pénteken és megnéztük a II-ben a szökőkutat: "annyira jó!".
Ma délelőtt elmentünk Dani focimeccsére Tomival, hát nem igazán érdekelte, inkább motorozott Kép Este meg apával hármasban sétálni mentünk. Olyan jó volt!

OFF: eldöntöttük közösen Zsófival, hogy nem megy Athénba. Helyette abból a pénzből (vagy kevesebből Kép) inkább elmegyünk családostul valahova. Bár már lassan el kéne kezdeni szervezni, de most egyszerűen nem érek rá. Hadd nyvalyogjak egyet: annyira utálom, hogy még 2010-ig adósságunk van a házra, mégpedig havi nagyon sok pénz és addig ez napi téma Kép grrrrr... ON
Lányok, ígérjétek meg nekem, legyetek szívesek, hogy Tomi kb. novemberig nem lesz beteg!!! Légyszi!
Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Andysj: húha, Madike is 2 éves lett!!!KépKépKép Boldog szülinapot! Képeket kérünk az ünneplésről!!!Kép

Bogancsi: Zsófi hogy fogadta a döntést?Kép Nincs valami kedvezőbb megoldás a szállásra (egyházi szálláshely, ottani magyar család)? Mondjuk a közös nyaralás biztosan szebb lenne! Drukkok mennek, hogy messze elkerüljenek a betegségek!

Nyuszimanó: fantasztikus híreket mondtál, ennyi újdonság!! Gratulálok, nagyon ügyesek vagytok! Nálunk Dorka gyümölcsöt nem is evett 1 éves koráig, inkább zöldséget, azt is max. 17 kanálnyit!Kép Én is nagyon izgultam a repülés miatt, tudom, hogy nem veszélytelen, főleg a te esetedre is gondoltam. Végülis ti tudjátok, hogy mitől indulhatott el anno előbb a szülés? Különben mostanában már egy tüsszentéstől begörcsöl a hasam, nem keményedik, hanem szerintem inkább a méhszalagok feszülnek, vagyis remélem... Pocakom hatalmas lett, mindenki ámul, akkora mint a 10 héttel előbbjáró sógornőmé, sőt a körméretem 97 cm, Dorkával 114 cm-rel mentem szülniKép

Szerintetek szedjek MagneB6-ot ezekre a kisebb görcsökre (ha rossz pózban fekszem, ülök és közben köhögök vagy tüsszentek, ez normális?)?

Andi: jó hallani rólatok!Kép Szuper a pelenka nélküliség!

Norci: nagyon kedves ViliKép Kiváncsi vagyok 10 év múlva mire is fognak emlékezni Tücsök Zenéből. Nagyon jó bátyus lesz, már most irigylem Tamarát, szerintem mindenkinek az álma egy igazi, kedves báty!Kép

Képzeljétek sikerült vennünk mosogatógépet (electrolux, ESF6241), szerdán hozzák, már interneten elolvastam a használati utasítást, jól be vagyok sózva, nem semmi tudomány a kezelése! Electroworldben vettük, 13 ezerrel olcsóbban adták, mint másutt, nagyon normális volt az eladó, igaz a szállításért fizetni kell.
A mosogatószerrel kapcsolatban lenne kérdésem, milyet vegyek, szeretnék környezetkímélőt venni és hol vegyem???

Linato: vesegörcs!jaj, te szegény, próbálj diétázni, hátha segít, nagyon vigyázz magadra! Mikor mész uh-ra, az már 12 hetes lesz? Nemét szeretnétek előre tudni? Hogy érzed magad, más mint az előző terhességeid?

Rita: nálatok már lehet tudni a nemét?

Dzsili: veletek mi újság?

Dorka már megint náthás, szegénykém még be is rekedt, olyan jazz-es lett.

Többi betegeskedőnek mihamarabbi gyógyulást!

Jó éjt!

Zsuzsiék (23)
zsu26
 
 


Linato,Kép. Én rowatinexet szedek, azt sem lehet terhesen?

Andysj,
Madykének sok boldog szülinapot kívánunk!
Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: az az igazság, hogy az is közrejátszott a döntésben, hogy félünk a terrortámadásoktól. Na, nehogy azt hidd, hogy itthon, de Athén egy lehetséges támadási pont lenne. Emlékezzetek csak Münchenre... Szóval jobb ez igy.

Tomi annyira boldogan ment ma a bölcsibe Kép Olyan jó érzés, hogy mindig lelkes Kép
Ma beszéltem a bölcsis vezetovel és megbeszéltük, hogy most nem iratom be Tomit oviba, majd jövore.

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Beja!
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok Neked! Kép

Andysj!
Madykének mi is nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk! KépKépKép

Zsuzsi!
A Bea is mutáló hanggal ment bölcsibe ma.Kép Regel még hangja sem volt, de aztán betornáztatta.Kép

bogancsi!
Szerintem jobban jár Tomi, ha marad a bölcsiben. Szerintem legalábbis.Kép Beus is marad.

Zsuzsa + BeababaKép

beababa
 
 


Sziasztok!

Andysj! Madikének boldog 2. szülinapot kívánunk! Kép

Linato! Epegörcs Kép Hát, gondolom, hogy megijedtél Kép Én az epegörcsre kaptam egy görcsoldót (Spasmi Tropfen), gyógynövényesnél kapható, nem gyógyszertári, terhesen is szedhető - megnézzem, vesegörcsre is javasolják-e?

Solya! Meddig utazgattok? Itthon a régi lakásotokba költöztök vagy újba?

Nyuszimanó! Ügyes Donci! Kép És Petra tényleg milyen nagy! Épp, mint Vilka - bár a hosszát csak saccolom.

Norci! Vili nagyon aranyos, ahogy Tamarát várja! Kép Voltunk a Lurdys cipőúboltban, de sajnos Vilka méretét egyáltalán nem tartják (17-es kéne, azt hiszem), Ármin méretében pedig nem volt, csak egyetlen párcipő, de nem tetszett igazán (25-ös) - úgyhogy most már a tavaszi vcipővásárra hagyatkozom majd...

Bogancsi! Megértelek titeket az olimpia miatt ... biztosan jó lesz a családi nyaralás! pletykapartiért irígy-irígy...

zsuzsi! én elég nehezen szoktam meg a mosogatógépet - mint minden technikai berendezést, mert reménytelenül béna vagyok ezügyben - de mostanra jól kiismertem és nagyon megszerettem!

borcsa! mi van veletek?

andi! megvan már, hová mentek? luca nagyon ügyes a pelusnélküliséggel - és nagyon költségkímélő is! ármin is szokott már a wc-n üldögélni néha, aztán azt mondja: már elegt kakiltál, meghúzod a wct - de még semmi nem ment bele ... nem baj, sztem nyár végére menni fog!

szombaton voltunk állatkertben - hát, ármint továbbra is a kistraktor meg az állatkert melletti autóforgalom köti le Kép meg hogy metrozunk odáig ... pedig itthon az állatkertes könyvét nagyon szereti, elméletből nagyon jó, pld az állatkertben mutattuk neki a struccot - oda sem nézve közölte, hogy az futómadár és füvet eszik - csak épp nem érdekelte Kép nem baj, mi jót sétáltunk, ő meg nagyot aludt a kocsiban - vilkát meg cipeltük kendőben. aztán itthon nagy mellénnyel mesélte, hogy volt az állatkertben és látott surikátát meg zebrát - nos, ezeket nem láttunk, viszont a könyvéből ismeri őket. hát, fél évig ismét nem próbálkozunk!

ma reggel szopizás után megfogta a mellemet és azt mondta: "itt a kulacs, itt igyál" - vigyorgott egyet és visszatömte a szájába.

szombaton vacsoránál egyszercsak azt mondta: ez a tál koszos, olyan maszatos, hogy nem merek enni belőle - mondanom sem kell, hogy addig is abból evett és persze, nem volt koszos Kép, csak nem kért többet

vilka meg tegnap este felmászott valahogy a kisasztalra - olyan 45-50 cm magas. csak azt láttuk, hogy ott ül és pakol - de hogy hogy jutott fel?????

Heni! Nem tudom, vagyok-e olyan bátor, hogy elinduljak egyedül hozzátok Kép De köszi a meghívást és igyekszem, hogy legyek olyan bátor, mert szívesen mennék...

na, megyek, mert mindenki akar vmit - én is, de az kit érdekel Kép

Márti++
márti
 
 


Linato!
Még neked akartam írni, hogy vigyázz magadra nagyon.KépKépKép Nem semmi lehetett a hétvégéd.Kép Lányok nem ijedtek meg hogy szenvedni láttak? Pityukám amikor szülés után meglátott, nagyon megijedt, és láttam a kis arcán, hogy már temetni készülKép, pedig az korántsem volt olyan szörnyű, mint neked ez a vesegörcs.

Zsuzsa

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Menta: nem tudnál tanácsot adni a barátnőmnek, szoptatással kapcsolatban, ikrei vannak, most 4 hetesek, nincs elég teje. Maga a szoptatás neki nagy fájdalommal jár, csak ha 3 órát fekszik, akkor van egy picit több tejecskéje, különben fejéssel és többszöri szopival csak szenved, mert nem termelődik semmi. (Ezt mondja ő, én szerencsére nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudom, hogy ez tényleg így is működhet). Most úgy szoptat, hogy tej+negyedrész tápszer, de így is sűrűn kérnek szopit. Én mondtam, hogy Dorka még 1 évesen is 8-szor szopizott egy nap, sőt éjjel 4-5-6-szor felébredt egy kis szopira, hogy ilyenek a gyerekek. Persze ikrekkel biztosan ezerszer nehezebb. Szóval valaki olyannak kellene a tanácsa, aki megérti, hogy neki a szoptatás nem okoz örömet, csak fájdalmat és csalódottságott, de persze ezen a helyzeten szeretne változtatni.

Most, hogy látom több anyukán is, hogy mennyire nem élvezték a szoptatást, nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy nekem ez nem okozott akkora fájdalmat és kellemetlenséget, ezért tudtam hosszan szoptatni. Remélem második babánk is jól szopizó lesz és lesz is tejem.
Menta ismered a mailemet, vagy írj a hotmailesre (zsuzsi17@hotmail.com ), ha van időd és tudsz valakit ajánlani! Köszönöm szépen!!!KépKépKép


Bogancsi: sajnos tényleg ez is egy szempont, London is veszélyes emiatt... Hova mennétek nyaralni (külföld vagy belföld)?

Márti: nekem is nagy szomorúságot okoz, hogy Dorkát nem érdekli annyira az állatok, inkább a műszaki dolgok. Mi még könyvben sem érdeklődünk annyira az állatok iránt, pedig én olyan állat őrült voltam.Kép Tavaly nyáron még Bécsbe is elmentünk, hogy megnézzük a Pandamacikat, na azt legalább 1 hétig mondta, de én állandóan arról meséltem. Ime egy kép róluk ÁrminnakKép:
Kép


Rebi: mi újság veletek? Megszoktátok a telki életet? Gyerekek hogy vannak?

Cory: kijött nálatok a bárányhimlő? Hogy vagy?

Taknyosan nem merünk menni játszótérre, nehogy még jobban megfázzon Dorka...Kép

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

A vérkép elég gáz lett. 10 helyen lóg ki a referenciatartományból, úgyhogy a doki beutalt a Heim Pálba. De nem tudom, mit csináljak. MErt egyrészt most beteg, másrészt ha elkapta a bárányhimlőt, akkor az már fertőzhet. Úgyhogy nem tudom, mi legyen.
Bárányhimlő még legalább 1 hét, de csak 2 hét múlva derül ki tutira, ha nem kapták el. Mi jöhet még?????

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
JajajKép Azért ne izgulj légyszi!!!! Tudod a referenciaértékek időre született gyerkőcökre vonatkoznak, nekünk is jó egy évbe tellett, mire elértük mindenből a normális értéket! És te hogy vagy? Hímzel mostanában? Kitartás, mindjárt itt(ill. ott ) a jóidő, és akkor akár egész nap kint lehettek!
Puszi, NYuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!
Csak kukk!Kép Mindenkinek köszi az aggódást, már jól vagyok. Megyek 4-re uh-ra és este írok, nem csak ígérem.KépKépKép

Cory: Kép Millió gyógyiKépKépKépKépKépKépKépKép
linato
 
 


Cory!
Te voltál már bárányhimlős? Mert ha igen, és ugyebár szoptatsz, akkor nem kapja el Zsoma, sőt ha Balu szopizik még (úgy tudom, igen), akkor ő sem.

Pussz. Nyuszimanó
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Nyuszimanó: én voltam bárányhimlős, de én úgy tudom, hogy az nem véd a bárányhimlő ellen. Az lehet,hogy könnyebb lefolyású lesz. Persze, nem biztos hogy elkapták, és egyre jobban remélem, hogy nem, mert most még néhány hét bezártságba tuti megkattannék.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok!

Heni! Lett rántotthusi. Kép Csak csirkéből. Kép

Laura!
Kórház: botrányos. Kép Jobb az egészet elfelejteni szerintem.
A szomszéd kislánnyal nap mint nap találkozunk, néha-néha még csak csak elvan vele, de máskor meg borul a bili. Kép
Azt figyeltem még meg, hogy lent a gyerekek kivétel nélkül kimarják Nelcsi kezéből a játékot. S én arra neveltem egy szem porontyomat, hogy ami a másé, azt nem vesszük el, legfeljebb szépen elkérjük, ha már nem játszik vele a gazdája, de a többi szülő meg se nyikkan, amikor megrohanják a gyerekek Nelcsit a játszótéren a kiszemelt játékért. Még akkor se, amikor még Nelcsi se játszott vele egy cseppet se, épp hogy megérkeztünk. Szegénykém meg nem szól semmit, csak odaadja. Én is csak lesek, s próbálok elcsípni a szülő szájából valami "kérd el szépen először..." mondatocskát, de szinte észre se veszik a gyereket vagy csak nevetnek egyet. Nagyon felhúztam magam a múlt héten emiatt. Most szerintetek álljak le nevelni más gyerekét? Vagy tanítsam a gyereket arra, hogy ő is csavarja ki más kezéből a játékot? Vagy mondjam azt, hogy ne adja oda?
Van valami ötletetek? Mert így azt látom, hogy még jobban elbizonytalanodik és még jobban tart a gyerekektől.

Rózsa! Nagyon ügyi vagy! Nikinek nagyon jól áll a rövid frizura!

Most megint kopácsolnak nálunk, egy emelettel lentebb verik szét a fürdőszobát. Őrület. Reggel 7 óta folyamatosan kopácsolnak, de írtó hangosan. Tavaly nyár óta mindig van valami, akkor egy másik lakó felújított. A tetőráépítések meg folyamatosak, a jobb oldali házban nemsokára befejezik, a bal odaliban utána kezdik. Utána jön a mi házunk is. Kép És aludjon a gyerek szépen délután. Kép

Zuzsi! Miket vágtatok össze a videón? Tök jó ötletnek hangzik! Kép Mi fényképalbumot csináltunk karácsonyra, összevágtunk különféle képeket, tök poénos lett az egész. A szemükből csorgott a könny a nevetéstől. Kép Nekünk is, miközben csináltuk.
Már 16 hetes vagyok. Kép Így repül az idő. Kép Nem tudjuk még a nemét, pénteken lehet, hogy már látszana, de ha kibírjuk, akkor nem fogjuk megkérdezni. Mivel Nelcsivel császáros voltam, lehet, hogy most is az lesz belőle. Annyira rettegek a műtéttől, hogy legszívesebben kiszaladnék a világból. Talán elviselhetőbb lenne ez az egész, ha meglepetés lenne a neme, ha csak akkor tudnám meg, hogy ki lakik a pocimban. De hát addig ki kéne bírni valahogy, hogy nem kérdezzük meg, ami nem lesz könnyű. Amúgy én 2 kislányt szerettem volna mindig kis korkülönbséggel, de edzem magam a fütyisre is. Kép
Gratulálok a bilizéshez. Kép
Tényleg jó nagy pocid lehet. De nyugi, engem is minimum félidősnek néznek már, Nelcsivel is nagy hasam volt nagyon, ikrekre tippelt mindenki, aki nem ismert.
Dorkának jobbulást!

Andysj! Így könnyű bilizni! Kép Nem mutatom meg Nelcsinek, mert onnantól én is munkaasztalt állíthatok fel neki. Kép
Madikének boldog szülinapot kívánunk! KépKépKép

Danimama! Akkor nem csak az én Nelcsim ilyen. Fentebb írtam, hogy szerintem mi játszhat még közre a viselkedében. És igazad van, most amúgy is érzékenyebbek. A tejallergiáról és a sötét foltról nem hallottam még.

De hát még én beszélek félénk gyerekről? Kukkantsátok meg a profilképet! Kép

Bogancsi! Nagyon kreatívak a gyerekeid és milyen ügyesek! Én nagyon szeretem az ilyen ajándékokat.
Nem semmi a posta! Kép Próbálnék én telefonálni itt. Kép

Norci! Jajj, de irigyellek, hogy már készülődsz! Úgy érzem, az én időm sose jön el. Nagyon édi lehetett Viki a tesó-ruhákkal. Kép

Linato! Jól megijesztettél! Gyógyulj meg, remélem már nem lesz semmi baj. Várjuk a beszámolót az uh-ról. Kép

Andi3! Gratula a pelusnélküliséghez! Kép És örülök, hogy az életed új fordulatot vett. Kép

Nyuszimanó! Doncinak is gratula a teljes szobatisztasághoz! És a cumit is önként kidobta? Nem semmi. Kép Petra tényleg nagyon erős kiscsaj lehet. Kép

Márti! Jót mulattam az állatkerti sztorin. Kép Mi hétvégén akarunk próbálkozni, legalább mi szórakozunk, nem igaz?

Cory! Jobbulást nektek! És próbálj meg nem idegeskedni. Ezután már tényleg csak jó dolog történhet Veletek.

Nálunk nagy újság van, megmozdult a KisPicurunk. Kép Azóta már 3-szor éreztem a kicsiny lábacskák rugdalózását, nagyon nosztalgikus érzés. Csak a császáros szülés-mumus ne lebegne a terhesség végén, semmi bajom nem lenne Kép
Hétvégén voltunk vonatozni Nelcsivel. 20 km-re laknak anyósomék, oda mentünk. Az apukája kocsival jött, ott az állomáson találkoztunk. Nagyon élvezte Nelcsi az utat, mindig vonatozott volna, hát most kipróbálta. Azóta itthon is a vonatot huzigálja. Kép

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!Itt vagyunk!Marmint még itthon!KépKépSzuperül hangzott ez a buli.Na és az ajandék nagyon jo ötlet volt!Kép

Andysj!Nagyon boldog szuletésnapot kivanunk Madikének!KépNagyon édi a bilis kép!Kép

Cory!Remélem megusszatok a baranyhimlot!Jobbulast kivanok!

Nyuszimano!Nem semmi méretei vannak Petrusnak.KépNagyon ugyi Donci a szobatisztasaggal!Kép

Linato!VesegorcsKép.Örülök,hogy jobban vagy!

Bogancsi!Megértem,hogy féltek.Nyarra kaptak ajanlatot a paromék Amerikaba,amibol aztan mégse lett semmi.De mondtam neki,hogy nem szivesen repkedtem volna annyit pont az altalad emlitett okokbol.

Laura!Részvétem.Kép
Dehogy haragudtam meg multkor,sôt!KépElmeséltem a csaladomnak és jot nevettünk rajta!Kép

Andi!Gratulalok Lucanak a pelenka nélküliséghez!Kép

Most rolunk egy kicsit,aztan visszaolvasok még.A hosszu hétvégén Pilisszentkereszten voltunk.Nagyon jol éreztük magunkat.Vasarnap voltunk kirandulni Dobogokôn,akar talalkozhattunk is volna Szila férjével és Hangaval.Nem akartunk nagyot kirandulni,de olyan utvonalat valasztottunk,hogy térdig érô hoban gyalogoltunk.KépRiki birta egy darabig,aztan Apa nyakaban utazott.A végén pedig el is aludt.Aztan bementunk enni egy vendéglobe,ahol tele ettuk magunkat minden joval.Viszont sajnos Riki amikor jatszott az asztal alatt,elesett és elajult.KépMar honapok ota nem tortént ilyesmi,ugyhogy most engem is megviselt.Mondhatni elszoktam tôle.
Hétfôn nagyon szép ido volt és rengeteget pingpongoztunk,masnap izomlaz is lett a labamban.Kép
A nagy ujsag,hogy ma Riki belepisilt a bilibe!KépKép
Sajnos aprilisban nem leszunk,mert Milanoba megyünk 1 honapra.Paromék oda kaptak szerzôdést.Jo lesz egy kicsit elutazni...
Riki mar sok szot mond és sajat magat babanak hivja.KépMindig létszamellenôrzést tart,elsorol mindenkit és amikor kérdezzük,hogy téged hogy hivnak,rabök a hasara és azt mondja:Baba!Kép

Edit
edith16
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: