Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és mi nagyon "frissek" vagyunk. Most lesz majd 4 éve, hogy együtt vagyunk, eljegyezve, de az esküvő majd ... egyszer, ha lesz pénzünk rá! :roll:

Kép
kernico
 
 


nanemár Niki! :shock: idene merészeld küldeni azt a havat! :roll:

Köszi Csilla a tippeket!

Csajok, tiszta depi lettem ma, mint Petra szülinapján is. Apa meg még el akart menni ezen a szép napon maszekolni is, erre még inkább búval baott lettem... de aztán felvetette,hogy menjünk át ma Mindszentre és akkor vasárnapig ott leszünk.
Azért majd írok onnan is lehet. :oops:

Holnap már reggel mentek Győrbe Falexa??

Más: Van úgy, hogy az embernek csak a lába fáj minden ok nélkül? illetve inkább olyan folyamatosan,mintha futottam volna km-eket,már napok óta. mi a fenétől? :roll:

omr
 
 


Sziasztok!

Ovi téma, nem vagyok szakértő, de én el tudom fogadni azt a nézetet is, hogy pihentetni kell a témát, amíg megnyugszik egy picit a gyerkőc.

mi is viszonylag frissek vagyunk, 5 évesek leszünk, és 4 éves házasok leszünk.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

 
 

Sziasztok!

Ismét korán... Ráadásul kiderült, hogy a páromnak be kell mennie ma éjszakára melózni, holnap meg tartjuk Jázi szülinapját, és annyi a teendő :( :twisted:

Ovi: nos, én egyelőre nem mondok Jázinak semmit az oviról, majd ha már aktuális lesz, akkor megint beszélgetünk róla. Így, hogy nem is említjük neki vagy 3 napja, csak 1× pisilt be. Szóval lehet, hogy mégis csak ez stresszelte. Illetve pl az. hogy utál fésülködni, én meg mondtam neki, hogy tudod, az oviba majd úgy megyünk, hogy szépen megfésülködünk, teszünk a hajadba hajgumit, csattot (most 3ezer Ft-ért vettem neki új csattokat, hajgumit, hajráfot), és akkor majd megdicsérnek az oviban, hogy milyen szép kislány Jázmin. Na, erre már volt olyan reggel, hogy amikor fésülni akartam, azt mondta, hogy nem megy oviba. Pedig addig ő mondta, hogy ő már nagylány és megy az oviba a gyerekekhez. Szóval pl. ilyenek közrejátszhattak.
Egyébként az óvodavezető férfi, szóval óvóbácsija lesz Jázinak :wink:

Rena!
Nem tudom, hogy Zsombi per pillanat milyen méretekkel rendelkezik, de nekem is olyan, mintha nyúlt volna. Nem is baj az, legyen vagy 2 méter magas, izmos vizilabdázó :lol:
Ne depiskedj, már nem sokára itt a húsvét, majd jól megöntöznek a fiuk, és utána újból virulni fogsz :lol:
Lábfájás:passz

Tényleg, fiús anyukák! Menni fognak a fiúcskák locsolkodni? Zsombit elviszi a párom, szigorúan csak a rokonokhoz, max a szomszédokhoz. Tavaly is voltak, most már azért nagyobb Zsombi, biztos jobban élvezi majd. Készülök én is a húsvétra, meg ugye Jázi szülinapját is most tartjuk, mert most együtt tud lenni a család, szóval lesz eszem-iszom :P

Én a párommal 13 éve vagyok együtt, és idén júniusban lesz 10 éve, hogy házasok vagyunk. Kíváncsi vagyok, hogy eszébe jut e majd, mert eddig egyik évfordulóra sem kaptam semmit, sőt, még egy vacsora sem volt. (de nem csak az évfordulókon, hanem a 13 év alatt egyszer sem!!! :cry: ) Mindenki férje tiszta romantika, vagy azért nem csak én kaptam ki ilyen embört?

Csilla!
Tök jó, hogy Szonja átaludta az éjszakát! Emlékszem én is hogy örültem, amikor Jázinak volt egy jó éjszakája :D

Itt is esett a hó tegnap du. :!: Ilyen bolond időt.... :?

Szép napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


rena: délelőtt tízkor indulunk Győrbe! Bécivel szeptemberbe lesz tíz éve, hogy együtt vagyunk és augusztusban lesz a második házassági évfordulonk. 16 éves voltam mikor összejöttünk! ő meg 22!

Mindenkinek nagyon jó hétvégét a lányoknak sok locsolót a fiúknak sok szép pros tojást! :D :D :D :D :D :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Mielőtt még mindenki elmenekülne otthonról a húsvét elől :lol:

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Szép húsvétot mindenkinek!

Kép
sziszi22
 
 


Kép

Mi is kellemes ünnepeket kívánunk! Sok pihenést és kikapcsolódást mindenkinek!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

Akkor a megígért képeket felteszem:)

Kép Balcsinál

Kép így szállnak a madarak

Kép Veronika és a vadkacsák
Kép kergette a vadkacsákat, de azok mindig elmentek:)
napi 2x meg kellett etetni a babáját, pedig itthon nincs cumisüveg
Kép

Kép

Kép Rollereztünk is

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


JA és csak így lehetett a dömperbe ülni :lol: :lol: :lol: Szinte egész nap el lett volna, ha így tologatom, csak már a derekam leszakadt. :)
Kép

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket és sok locsolót kívánunk! Kép

Jó készülődést! Kép

Kép

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!:D :D

Kép
Vendég
 


[url][url=http://www.glitter-graphics.com]Kép[/url][/url]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdvözletem küldöm Mindszentről, beleestem a torokgyusziba és tök takony vagyok, de most nem ez a lényeg!

Mindenkinek olyan húsvétot kívánok amilyenre vágyik.
sok sonkát, tojást, kinek kevés kinek sok locsolót!
:wink:
Képet nem tudok csatolni most, képzeljetek ide is egy nyuszikát vagy egy tojit.

Noémi! Nagyon jók a képek, baromi okos Veronika, szépen eljátszik!

omr
 
 


Noémi: Veronika nagyon helyes! A képek szépek mind! Legközelebb mehet nagyobba is, hogy még jobban láthassuk a csajszit!

Kellemes Húsvétot mindenkinek!

Nálunk nem lesz ünneplés, csak ugyanaz, mint máskor. Tüncinek vettem egy csokitojást, azt megkapja hétfőn. Picit ehet belőle, a többi meg a miénk. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, ide már rég raktam képet, úgyhogy az én igazi kis csajos csajomról teszek kettőt:

Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Noémi: nagyon édes a kislányod! És tinu a tiéd is! Irigylem, azokat, akik már be tudják copfozni a gyerkőc haját! Bár Szonja lehet, hogy nem is hagyná! A fésülködést is sokáig utálta, de már hozzászokott. (Muszáj volt neki) :D

Gondolom az ünnepekben nem sokat lesztek, de azért majd benézek. Én ilyenkor, mikor Szonja alszik, itt leszek. :wink:

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!


Itt a húsvét,
s jön a nyuszi.
Repül hozzátok egy nagy puszi.
Ölelésem legyen veletek.
Boldog és Áldott húsvétot
kivánok mindenkinek!

Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!


Ildikóék
ilgya1
 
 


HEló csajok!

SOK LOCSOLÓT MINDENKINEK :wink: !!!!!!!!

CSak gyorsan a szerdai taliról.
Naah akkor szerda déelött??? :D :D
Niki, Winnie, ti tudjátok a számom, SZiszka, Tinu ha jöttök írjatok privit és megírom. Jaa meg a címet :wink:
Vendég
 


Livi: mi csak akkor nem megyünk szerdán, ha esni fog. De ha jól láttam az időjárás-jelentést, nem fog esni. Kb. 10-re érnénk oda, jó?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
remélem nem fog esni!!! 10 okés!! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Megint megkezdődtek a szürke hétköznapok... :( Pedig olyan jó volt, hogy apa itthon volt 2 napot... :lol: Na, de mindegy ez van, bele kell törődnöm.

Nagytakarítást kéne csinálnom, de annyira nincs kedvem, főleg, úgy hogy Szonja itt lábatlankodik... Annyi mindent nem lehet tőle rehdesen megcsinálni! Engem ez zavar legjobban ebben a babás életformában. Ti hogy vagytok ezzel?

De jó nektek, hogy tudtok találkozni!!! Úgy hiányzik nekem is a társaság... Ahogy telik az idő, egyre jobban hiányzik. Van egy csaj, akivel jóban vagyunk, de egész télen beztegek a gyerekei, úgyhogy alig tudtunk találkozni. Meg kicsit be is van gyepesedve az otthonülésbe, nehéz kirángatni.

Gyertek,írjatok, hogy legalább itt legyen társaságom!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Na mindenkit elvitt a nyuszi?

Én majd holnap jövök, most negyed 8kor megyek fogászatra, csak beszóltam, hogy aki addig jön, az gondoljon rám ezerrel!!!!!!! Sztem húzás lesz...

omr
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, húsvét eltelt, nem volt semmi különös, nem is jöttem :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Livi: mindjárt indulunk. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Szokás szerint el vagyok veszve, itthon vagyunk Anyuéknál, hogy Aput látogatni tudjam. Na de nem tudom, Szegedre vitték, túl korán szedték ki a söntöt, így visszarakják. Pár napig nem tudjuk látogatni.
A húsvét így nem is volt igazi, volt családi ebéd, egy kis csokiosztás, csajszinak könyvecske meg plüssmaci, akit Bélának hívunk :)

Annám folyton menne, keresi a kezünket, hogy járkáljunk, de eléggé rongyláb még...
Hirtelen ennyi, jövök majd még :)

Tinu:
nem bírom megállni, nagyon édes Tünci :) Hogy sikerült beleapplikálni a gumit a hajába? Anna sosem engedi :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Na jöttem megint. Fogam kint van, sikerült kihúzni, már ráhangolódtam a szájsebészetre is.
Picit taknyok vagyunk még, Petrának este szívtuk az orrát, napközben 2-3szor kell, nem vészes.
Amúgy nyaralást próbálom szervezni, nem jutok nagyon 1-ről a 2-re. :roll:

Noémi! Köszönöm szépen a köszöntést! iwiwre akartam már válaszolni, de ott mindig elfelejtem.. az üzik közé csak akkor lépek ha van új. :D Aranyos vagy, hogy gondoltál rám, puszi!

Harap a lányom :? :? :? :cry: rohadtul fáj is. mit csináljak???

Tinu! mekkora haj!! :shock: :shock: megint elképedtem. mikor lesz nekünk ekkora???

na megyek főzni, akartam még csomó mindent, de elfelejtettem.

Falexa! Miylen volt Győrben?

omr
 
 


Talis csajok! Jó szórakozást nektek! Képeket kérünk mihamarabb!!! Sziszka végül nincs ott?

omr
 
 


Rena: köszönöm kérdésed! :D A győri út nagyon jól sikerült az idő is tök jó volt! Voltunk állatkertben, Bazsi nem igazán élvezte aludt inkább a babakocsiba. Az élményfürdő viszont nagyon tetszett neki csuszdázott meg minden. Olyan gyorsan eltelt ez a néhány nap. Napközben alig aludt Bazsa mindig mentünk vhová., de az éjszakákat végig aludta! Már több mint egy hete minden éjszakát végigalszik ismét. fényképezőt elfelejtettünk vinni, de húgom csinált néhányat, de elfelejtettük cd-re kiírni így majd csak akkor tudom feltenni, ha lejönnek! remélem mindenkinek nagyon jól sikerültek az ünnepek! bazsi homokozót kapott meg egy csomó tojást és mindegyiket szét paszírozta nem győztük enni. Rena milyen a ruha? Jó lett Petrára? Hallóttad, hogy Dóriéknál is megszületett a baba! Egy újabb fiú banda baba! :D
Takarítok én is meg mosok ezerrel már nem tudok hová teregetni! De jó lenne egy szárítógép! Álom édes álom!
Itt tök jó az idő csak a szél fú egy kicsit! van vki akinél esett hó?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


jajjjjjjj igeeeen a ruha naggggyon ééééééédes!!!! köszöni szépen Petra!!! :D :D :D
homokozót kapott Petra is, kettőt! :lol: :lol:
majd gyertek át homokozni.
mi pénteken lehet hogy beugrunk, úgyis megyek anyuért (most itt a kocsija nálunk). otthon lesztek?

omr
 
 


Sziasztok!

Úgy irigylem a talis csajokat!!! Kérünk képeket! És beszámolót!

Rena: örülök, hogy megúsztad a szájsebészetet! Brrr... belegondolni is rossz. Sintérek…

Miért nem megy a nyaralásszervezés? Hova akartok menni?
Én szerencsére már lefoglaltam az apartmant, már csak a pénzt kell gyűjtögetni rá…

A harapással szerintem nem tudsz mit csinálni. Nálunk Szonja csapkod, karmol. Nem direkt, de kicsit durván közelít. Most mutogatom neki a simi-simit. Furcsán néz rám. Meg utánoz is egy darabig, aztán átvált durvára…

Falexa: Állatkert!! De jó is lenne! Nyáron biztos mi is elmegyünk. A győri milyen? Nem túl lepukkant? Sok állat van? Nekünk ez lenne legközelebb, de még sose voltam. A pécsi, az nagyon gáz… Nászúton voltunk ott. A Pesti egyre szebb, mindig újítanak valamit. Szinte minden évben el szoktunk menni, de Szonjával még idén nem megyünk olyan messze.

Ma már jobb hangulatban vagyok, pénteken is, meg szombaton is jön egy-egy barátnőm látogatóba! De jó lesz!!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

Na nálunk is lezajlott a húsvét, mindennap mentünk vendégségbe, az egész rokonságot meglátogattuk.
VEronika is homokozos dolgokat kapott: egy kagyló formájút, amibe a homokot tesszük, még egyet amibe lehet fürdetni vagy estére letakarni a homokos részt. Ja kapott gyönyörű sapkát és egy cross motort-igaz lány, de már probál vele menni. ALig várom a jó időt, hogy tényleg tudja használni.

Tünci haját én is nagyon csipem és irigylem, bár most Veronika haja is szépen nő, de nagyon vékony szálú és le akarom vágatni neki, hátha besűrűsödik. Amúgy akartam egy mini csatot tenni a hajába és teljesen kétségbe esett és sírt, probálta kiszedni-szóval nem jött be, pedig én már úgy szeretném.

Talisoknak: remélem összejött a találka és majd tesztek fel képet!

Rena!
Amúgy hogy zajlott a szülinap, volt meglepi, aji, édeskettes stb?
Fogad nagyon fájt?
Jobbulást nektek!

Csilla!
Sajnos én is eléggé kiesek a találkákból, de ha legközelebb megyek Bp-re vagy Fehérvárra, akkor szeretnék egyet összehozni.

Falexa!
Remélem kapsz némi biztatást és jó tanácsot a beteg gyerekesek fórumán.
Jól hangzik ez a győri kiruccanás. Érdemes elmenni oda hosszabb időre is? Mit lehet ott csinálni? Lehet nyárra keresek a környéken szállást.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mági: jaj, remélem, apukád azért jobban lesz lassan-lassan. Majd mindig tudósíts, hogy mi a helyzet!
Amúgy eléggé húzta a száját Tünci, mikor gumiztam a haját. Gyorsnak kellett lennem. De az elején mégis ez volt a véleménye a dologról:
Kép

A tali nagyon szupi volt! Livi nagyon szép csaj, nem meglepő hát, hogy Dalmi is hihetetlen szépséges és nagyon jókedvű, na meg a dumája... :lol:
Csak néhány kép lett jó sajna.
Hát hiába, csajos buli volt, úgyhogy népszerű volt a felmosó:
Kép Kiara takarít
Kép szépséges Dalmi
Kép Rékalány
Kép lányok közös bulija
Kép Tünci és Kiara telefonálnak
A többit majd feltöltöm a képtárba.
Sziszkáék nem voltak, bizti nem tudta nézni az internetet. Remélem, nem a bárányhimlő tört ki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Csuda édesek ezek a kiscicák! :lol: :lol: eszem a kis harisnyás sonkájukat! :lol:

Noémi! kaptam az uramtól egy üveg Bacardit, mondtam,hogy virágot felejtse el, az csak elhervad 5000-ért. :roll:
Anyukámtól pulykamellet kértem, 5000 ft értékben kaptam is egy nagy szatyorral! :lol: ez kell, na. unom és ráadásul nem is szeretjük a disznót, apa és én is csirke-pulykamell evők vagyunk. :lol: na meg a szokásos aji sógornőmtől, keresztanyámtól és mamámtól: mindenkitől törülköző. :roll:
más nem köszöntött. buli nem volt semmi.

Ja! Falexa! Igen, hallottam Dóriék fiáról, Katica mesélte telón (nem jött össze,hogy talizzunk), de még nem tudta ő sem pontosan, hogy Dávid vagy Dani. Te hogy tudod?

Csilla! nyaralás: Mallorcára mennénk ha minden összejönne, de nem találom a tökéletes szállást ami árban is jó, helyileg is jó, meg főként egy másfél évesnek jó.

omr
 
 



Kép
Kép
tinu
 
 


Heló Csajok!

Szupi volt a tali és töök édik a csajok!!!!!!!!!!!!!!!!! Volt minden, etették egymást, simizés meg egy kis harc is az épp aktuális játékért :wink:
Ja és lányok, miután elmentetek ellepték a nappalit a hangyák...FEl kellett szedni mindkét szőnyeget, felmosás , porszivózás :roll: :lol:
Én vagyok az az ökör, nem elérhető helyre kellett volna tenni a sütiket... :P
És jönnek a képek mindjárt
Vendég
 


Kép Kiaracica és Dalmi Kép Kiara takarit...jöhet máskor is ;-)
Kép Játék közben Kép Rékababa
Kép Hajzuhatagtündérke ;-)
Vendég
 


Livi: hangyák :shock: . Milyen kis szemfülesek, hogy ennyire hamar megtalálták a hamit. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

:D :D Tök jó volt a tali, Livi köszi szépen a meghívást! Hangyák? :shock: A kis ... :evil: tényleg jó gyorsak voltak! Máskor szólj ránk, hogy nem szokás rohangálni a kölyköknek kajával a kezükbe. Mondjuk nállunk sem! :oops: Na megtanítom a Kiarát mindjárt hangyát szedni, aztán megyünk vissza! :lol: :lol:

Rena: lassan akkor én is összeszedem magam, aztán megyek a fogdokihoz, ugyanez van, mint neked volt. Nemtom, hogy fogja kiszedni! :roll:

Képzeljétek, délután meg odajött a csaj, beleült az ölembe, átölelte a nyakam, és elkezdett leosztani vagy 20 rendes(!) puszit! :o :o :o :o Hááááát én úgy örültem, még el is pityeregtem magam, olyan édes volt. Ilyet még nem csinált sohasenem! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Na majd ha lesz időm jövök még, de hulla vagyok!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Livi, köszi a talit, tök jó volt, kis családias, "csajos", az az egy szem fiúcska meg is volt szeppenve :) és takarítószerkó rulez, bár csikizésre egyelőre jobb :)
hangyák... :evil:
de anyóssüti nagyon fini volt!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Jó reggelt!
Tinu, jók a képek a képtárba, nézegettem régebbiek közül is. Látom a titkos topic nagyon összetartó, ti taliztok többet.

Na, azt hiszem beállok én is a sorba és ritkábban jövök, csak akkor ha valami tuti téma van vagy tuti dolog történt. Már ha ír valaki majd egyáltalán.
Cupp.

omr
 
 


Rena: kicsit csalódottnak érzem a hsz-ed. Nehogy aszidd már, hogy a zárt topik jobban pörög ennél. :wink: Most már a gyerekeink pörögnek, mi meg próbáljuk túlélni... Spec. ráadásul én szakdolit írok, mikor TÜnci alszik, úgyhogy pláne nem sok az időm. Örülök, ha néhány sort be tudok pötyögni, amúgy meg csak olvasgatok.

Niki: nálunk szokás kajával rohangászni, ha elérem vele a nagy célt - néhány perces nyugalmat. :lol: Igaz, nálunk nincsenek szerencsére bogarak. Persze jól néz ki a szőnyeg. :shock: Ráférne egy tisztítás. Gondolom, lehet ilyen szőnyegtisztítót bérelni. Na, majd ha átköltözünk majd az új lakásba (már ha már lesz), kiprószálom.

Kép
Kép
tinu
 
 


Csajok: látáttok tegnap a Doktor Haust ( hogy kell ezt írmi?)
Volt egy olyan képsor mint amikor az a pici magzat megfogja a doki kezét. Tök jó volt!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Csajok, most magyarázzátok el nekem ezt a titkos topic dolgot! A csapat egy része beszélget ott is? De miért beszélgettek kétfelé? Enek mi értelme van? Akkor miért nem vesztek oda be mindenkit? (nem magamra gondolok, mert én csak később "akaszkodtam" rátok! Vagy ott mikről beszélgettek?

A tali miatt továbbra is irigykedem, biztos tök jó volt!!! Nagyon jók a képek! Édesek a csajok!

A kajával mászkálást én se akartam megengedni, de nagyon rossz evő a lányom, így örülök ha eszik valamit. Főleg a reggelivel vannak gondok. Így néha mászkál kajával sajnos. Persze a kanalas kajákat az etetőszékben eszi, meg sokszor mást is, de néha muszáj ebből engednem, mert különben nem eszik.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Jaj Tinu, nem azt akartam írni, hogy ezért nem jönnék gyakran. Persze lehet, hogy nem bírom ki, mint most is.. :roll:

DE! Én csak ebbe az 1 topicba írok teljes erőmmel. Szerintem tized annyit, mint mondjuk más valaki több topicba összesen.
Nekem mondjuk a nap nagy részéből van összesen mondjuk fél órám rátok, mondjuk ha másnak is ennyi van, akkor azt szétosztja 2-3 topicra.

Csilla! Ja, egy része különvált és ír egy olyan topicba, amibe más nem lát bele, csak aki oda "belépőt" kap. Odahívtak régi topicosokat, akikkel még terhesen cserélték az eszmét. Másrészt megunták, hogy ide jön valaki, írogat párszor aztán eltűnik, mint szürke szamár a ködben. (most pl Ettike).
Nincs ezzel semmi gond, hogy oda is írnak, ezt én akkor is megírtam. Jól írtam csajok, hogy ez volt az ok?

Falexa! Nem láttam, nem szoktam nézni. Na, péntek?

(ma nyilván pláne jövök, mert itt lehet, hogy vita alakul ki. :lol: )

omr
 
 


(belegondolva, az, hogy jön valaki és ír ide párszor és aztán eltűnik, ezt nem értem, hogy miért volt gond. más topicba jobban érzi magát és kész. ha érdekel, hogy mi van vele, egyszerűen beleolvasok oda, ahol a nevét látom, mint pl én a napokban, láttam,hogy Patrik náthás. persze így nehéz ugyanolyan közvetlenül kezelni, nem is lehet. ha nem jön, hát nem jön)

omr
 
 


Rena: péntek ok! Mikor jönnétek?
Megyünk udvarozni olyan szép az idő!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Rena: igen, ez volt az ok, amit írtál. Szvsz engem sem zavart a dolog, de voltak olyanok, akik ritkábban jöttek és megzavarta őket, hogy a fél csapatról már azt sem tudják, hogy kicsoda, viszont a "régiekről" meg szívesen olvastak és beszélgettek volna velük. Ráadásul voltak olyanok is, akik nyílt topikba egyáltalán nem írnak, mert voltak rossz élményeik családon belüli "kukkolókkal". Őket is meg akarták tartani a többiek és végül így született meg a zárt topik gondolata.

Csilla: egy zárt topikban nyilván lehet olyasmiről is diskurálni, amit nem szívesen osztanánk meg csak olvasó idegenekkel. Intimebb dolgokról. A meghívás szempontja az volt, hogy ki az, aki már pocakosan is írt és aktív tag. Vannak olyanok, akik már terhesen is írtak (pl. Kismama alias Ettike is ilyen), de csak ritkán írtak. Ja, és voltak olyanok, akik nem írtak terhesen ide, de már jó rég csatlakoztak és rendszeresen jártak talikra, vagyis őket személyesen is ismertük.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ezek a talis képek nagyon jók lettek-gyönyörűek a csajok! Nem gyenge Kiara tisztaságmániája :lol: :lol: :lol: Csak úgy ámultam, hogy a gyerekek megmaradtak a járókában, szerintem Veronika nem bírta volna sírás nélkül, hiába van bent a többi gyerek. Azért Livit is lefotozhatátok volna a kisfiúcskával a pociban :wink:

Bevallom én is megnéztem a régi képek közül egy párat (gondolom ezért is tette fel Tinu) és tök jó volt látni a többi kis lurkót is, hogy hogy megnőttek-szinte mindegyiket felismertem, pedig már tuti fél éve nem láttam róluk képet. Érdekes, hogy a pici babák már mennyi csak rájuk jellemző vonással rendelkeznek. PEdig sokan azt mondják, hogy minden bébi egyforma.

Bent kajálás: hát alapban ellene vagyok, de nálunk ott el van rontva a dolog, hogy mi is sokszor a tv előtt eszünk a nappaliban :oops: , főleg mikor egyedül vagyok a gyerekkel és nem akarom hogy kijöjjön a hideg kőre a konyhába, inkább én megyek a szobába. Veronikát is sokszor bent etetem, de a kanalas dolgoknál ez nem gond, viszont ő is szokott kapni rágcsát (kölesgolyót vagy puffasztott rizst), amit tuti kiborít, hiába az etető székben eszi. Asszem ezért is lehet elfelejteni a mindig ragyogó lakást, ha egyszer gyerek születik. :?

Képzeljétek Veronika ma többször is egyedül vette fel a cipőjét, néha mondjuk felemásul, de azért tök ügyi volt. :D

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Köszi, csajok, már értem a zárt topic dolgot.
Azt hittem rena ezért írta, hogy ritkán jön... De ha nem ezért, akkor miért írtad, rena?
Én általában csak Szonja délutáni alvása idején jövök netezni, és én 5 helyen szoktam csevegni. Általában mire visszaolvasom és írok erre az 5 helyre, fel is kel Szonja. De nekem az egy topic, azért nem lenne jó, mert ebben a két órában, míg itt vagyok ha nem jön senki, akkor nem tudok csevegni. Ez a megoldás annak jó, akinek be van kapcsolva egész nap a gépe, és néha ránéz, hogy írt-e valaki és válaszol. Én spórolok az árammal, meg nem akarom az egész napos kísértést, így kikapcsolom a gépet. Ja, meg nem akarom elvenni Szonjától a szabadidiőmet, így is a házimunka miatt sokat kell egyedül játszania. Ha erre nem hajlandó, akkor marad a házimunka későbbre. :wink:

Régebben én is elképzeltem, hogy majd miket nem engedek meg Szonjának,d e rájöttem, hogy képtelenség úgy élni. Felesleges stressz a túlzott beszabályozás, így engedtem az elveimből annyira, hogy mindketten jól érezzük magunkat, de ne legyen Szonja veszélyben. És amit egyszer megtiltok, ahhoz tartom magam, ami nem nehéz, mert csak olyat tiltok meg, ami tényleg veszélyes.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: