Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rózsa
16-a, kedd, kb.11-től jó?

Zafi
Nagyon rég voltam tornázni, valahogy mindig akkorra jön be valami más. Újabban nem nagyon hiányzik, mert állandóan tevékenykedek itthon, mint bútorszerelés, nagytakarítás, stb. Tényleg, babával mikortól lehet menni, már ha meg van adva?
Alvás: Már az is szuper, hogy egy ideig jól aludt Peti, legalább ti is tudtatok aludni. Jön néhány (?) rázós hónap, aztán megint mormoták lesztek. Kép
Réka nem ébred fel a tesójára?

Szila
Nem is gondoltam volna, hogy valahol még van hó.
Peti már régóta egyedül eszik és ő is kevesebbet. De észrevettem, hogy miután eltolja a tányérját, még simán elfogad pár falatot tőlünk is.

Olyan szép idő van! Kép

Gorsi
gorsi
 
 


Bogancsi
Tominak lázűzők mennek! KépKépKépKépKép

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Tominak jobbulást!

Gorsi: én is irigyellek Kép

Mozgalmas hétvégénk volt Kép Szombaton reggel 10-re jött értünk egy volt osztálytársam, aki elszállított egy barátnőmhöz, onnan túl az elsőnös talira mentünk majd osztálytalálkozóra (3-4 háztömbön belül volt a 3 program Kép)
Az osztálytalálkozót ottalvósra szervezték, úgyhogy a fiúk ahogy szoktak le is feküdtek, nekem viszont csak fél 5-kor sikerült ágyba kerülnöm, akkor is egy szimpla ágyat osztottam meg Zsomával, kicsit elgémberedtem reggelre. Negyed 1-re értünk haza (visszafelé is autóval jöttünk), de mivel vásárolnunk nem sikerült még, így egyenesen a tescoba mentünk. Este 8-kor mint akit agyonvágtak eldőltem az ágyon és elaludtam. Akkor még úgy terveztem, hogy még felkelek aznap, de csak ma reggel 9-kor sikerült, jó közben szoptattam néhányszor, de ezekre nem emlékszem. A beájulásomat legjobban az jellemzi, hogy a párnám mellett volt a telefon, amin 11-kor keresett a barátnőm, de nem ébredtem fel rá Kép
Ma a szüleimnél voltunk az öcsémet felköszönteni, ebédelni. Meg előtte még elbúcsúztattuk a barátnőmet, aki holnap repül vissza Kanadába.
Ez a melegfront teljesen kiakasztott. Szét akart esni a fejem, Algopirin (egyik i=y, de nem tudom, melyik Kép), aztán apukám megmasszírozta, azóta jó Kép
Öcsémnek szülinapjára vettem egy Öcsi feliratú zoknit (mindenki Öcsinek szólítja a családban, időnként el is kell gondolkoznom, mi a rendes neve Kép), és nagyon örült neki. Most már nagyon örülök, hogy nem volt Tamás feliratú, mert azt akartam, de ez nem lett volna ilyen személyes Kép

Két hete rajzolta BAlu:
Kép

Együtt fürdés:
Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

cory: jó fejek a fiúk Kép Szuper, hogy ilyen jól sikerült az osztálytalitok! Nem csodálom, hogy nem emlékeztél a szoptatásokra Kép Egyébként átpelenkáztad Zsomát vagy ő váltott pelust magának ? Kép

Szila: Tomi is szeret egyedül enni mostanság, de szerencsére csak a leves súlyos ... Ja, és a vajas kenyeret MINDIG fordítva, azaz a vajjal lefelé tartja. Kép

Tomi ma reggel a hozzászólás után kidőlt, megmértem: 38,6 Kép ALudt egy jó másfél órát. Aztán egész vidáman ébredt. Jöttek a sógornőmék a 4 gyerekükkel, hogy dumáljunk egy jót végre, jól sikerült. Tőlünk anyósomékhoz mentek ebédelni, így nem kértek kaját. Végül azt találtam ki, hogy sajtfalatkákra almafalatkákat szúrtam fogpiszkálóval - mind elfogyott Kép Meg a banán is. Remélem, anyósomnál is ettek azért valamit Kép
Este viszont már nem is volt láza Tominak, ill. csak 37,5 körül (homlokhőmérővel). De azért holnap anyuhoz viszem, szerdán meg anyósomnál lesz, aztán majd meglátom.
Nagyon megdícsértem egyébként, mert neki simán be tudom adni a kúpot, nem nyom közben, a nagyokkal mindig küzdenem kellett.
Reggel többször próbáltam elküldeni a hozzászólásomat, de mindig rossz jelszót írtam be, aztán annyira begurultam, hogy már abszolút nem jutott eszembe semmi. Végül az segített, hogy becsuktam a szemem és a kezem "beírta" Kép Remélem, most egyből menni fog Kép Kép Kép
Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: Balu is fordítva tartja a kenyeret Kép De ő már lassan 1 éve teljesen egyedül eszik. Mindent.
A fiúkat Laci látta el míg én aludtam, mert ő az osztálytalálkozómon már 9-kor bealudt Baluval együtt Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bogancsi! Tominak sok-sok gyógypuszi ment!Kép

GOrsi! Jó lehetett a szalmaságKép
Én is szabad voltam kicsit hétvégén, a lányok apáztak.

Szila! Aranyos a kis hóemberKép

Cory! Tényleg jó kis hétvégétek volt.Kép Kár, hogy végül mi nem tudtunk menni, de legközelebb pótolunk.Kép Fickóid még mindig helyesek.Kép

Lasagne: Én is Barilla tésztából szoktam (száraz), telepakolom mindenfélével, és irány a sütő. Eddig mindig fincsi lett.Kép A legutóbbi spenótosnak nagy sikere volt.

Heni! A Ghymes nálunk is nyerőKép Barni szövege tetszik, Luca is szokott mindenfélét kérdezni. Az a legjobb, amikor Zsófi ad rá neki tudományos választ.Kép Ma is mesélt neki délután egy állatos könyvből, és Luca nagy érdeklődéssel hallgatta, melyik állat hol él, mit eszik.... Csak helyette aludniuk kellett volnaKép
Ja, és nálunk is mindenki a saját ágyában alszik.Kép Luca általában 5 előtt 2 perccel jön át, 5-kor meg csörög az óra....

Zsuzsi! Nagyon jók a képek a kistesóról.Kép

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


El is felejtettem megírni Balu mai szövegét:
Ült a buszon egy dupla ülésen belül az ablaknál. Én előtte álltam.
Balu: Anya, ülj ide!
Én: nem tudok, fognom kell a babakocsit.
Balu: az nem babakocsi, hanem Zsomakocsi

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Laura! Hat igen, most jo gyakran jovok, de sajna meg is latszik mas dolgaimon, mert szinte semmire nem jut idom. Kép Mar az is sok ido mire vegigfutom az egesznapos hozzaszolasokat, es utana meg megirom a sajatomat. Kép Kerdezted a keresztnevemet, Kriszti. Kép
Hogy van azota a neni? Javul az allapota?
Orulok, hogy anyukad kezerol lekerult a gipsz. Azota sem faj neki?

Nyuszimano! En meg tenyleg nem hallottam errol a nyers tesztarol, majd jobban korulnezek. A szaraz tesztanak ket valtozata van az egyiket fozni kell (ra van irva a dobozara) a masikat nem. Koszi az otletet, feltetlenul ismet ki fogom probalni a nem fozottet, sok szafttal mert Zafihoz hasonloan en is azt nem szerettem a lasagnaban, hogy amikor fozom a tesztat konnyen osszeragad! Imadom a lasagna-t, igy en is gyakrabban nekibatorodnek! Kép Kulonben en is teszek sajtot a besamel martasba. Nyammm Kép

Dzsili! Nem is tudtam, hogy van ikertesod! KépValahogy elkerulte eddig a figyelmemet! Tenyleg erzed Te is hogy az ikrek jobban osszetartanak? Olvastam mar tobbszor hogy az ikrek sokszor azt is megerzik ha a masik szomoru. Ez nalatok is igy van? (Bocs, ha errol mar irtal...)

Heni! Nem is olyan rossz otlet! Kép Tekintve, hogy a mi spanielunk ugy ki tudja nyalni a sajat edenyet, hogy nyomas sincs annak hogy ott valaha vmilyen etel volt! Mindig "patyolat tiszta". Kép

GOrsi! Melyik az uj Boribon konyv? Nekem a Boribon szulinapja az utolso. Azota jelent meg ujabb? Tok jo lehetett a kis maszkalas! Kép
En is hasonloan vagyok, Dani meg mindig csak szavakat mond. Ugy erzem fenyevekre vagyunk a tobbiektol. A bilizes szinten meg a messzi jovo eredmenyekent latszik... ennek ellenere en is nagyon ertlemesnek tartom Danit, felelmetes mennyi minden dolgot megert es osszekombinal. Kép

Szila! Edes Hanga a havas kepeken! Latszik mennyire elevezi a havat! Kép

Bogancsi! Gyogyok mennek Tominak! Hogy van azota?

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!

Gorsi

Nem lehetne inkább csüt, vagy péntek, vagy jövő héten vmelyik nap? Semmilyen szempontból nem úgy alakult a tegnapi napom ahogyan elterveztem. Most eléggé a béka s..e alatt vagyok, nem lennék jó társaság.

bocsi mindenkitől
Rózsa
rózsa
 
 


Sziasztok!

Szila!
GRATULAAAAAAAAA a kistesohoz! Kép
Nagyon aranyos Hanga a kepeken.

Bogancsi,
Tominak jobbulast! Sok gyogyKépKépKép

Danimama,
A nettel valahogy en is ugy vagyok ahogy te. Kép Vagy a net vagy a haztartas. Foleg miota bekoszontott a jo ido es osszeverodott a jo kis csapat. Igy rohan az egesz napom, hisz az egesz delutant lent toltjuk. De igy sokkal jobb a lanyoknak.

A lasagna-hoz en is a fozes nelkulit hasznalom mint Nyuszimano es hasonloan kicsit tobb martast hasznalok.

Cory,
Nagyon ugyesen rajzol Balu es nagyon jopofi a furdos kep. Kép
Na es persze a Zsomakocsi is nagyon tetszett.
Osztalytalalkozo Kép

Andi,
aranyosak lehetnek a lanyok, ahogy egyutt meselnek a konyvbol Kép

Tikk,
nalunk anno Fatusnal nagyon jol bevalt a konnektorba dughato ejjeli feny. Lehet minden fele formaban kapni, maci, lepke....stb. Mi mar nagyon hozzaszoktunk Madi is kapott a szobajaba es a nappaliban is van es a folyoson is. Igy ha valakinek ejjel surgos dolga akad nem teved el a sotetben Kép) A mienk mind fenyerzekelos igy nincs gond a le es felkapcsolassal.
Remeljuk nalatok is bevalik majd.

Norci,
apukad keze Kép
Novered Kép

Gorsi,
ez a szalmasag nagyon jol hangzott Kép

Bocsi, most tobbre nem futja ideje aludni menni, nalunk nagyon kesore jar es mostanaban sosem kerultem ejjel egy elott agyba.

Minden betegeskedonek jobbulast!

Rolunk, de csak roviden:
Mi jol vagyunk, az ido nagyon kedvez nekunk igy a leheto legtobbet levegon vagyunk. Igy sajna a haztartas Kép uszik.

Kellemes napot mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!
bogancsi!
Csak a vajas keneyeret eszi fordítva Tomi? Bea akkor is megfordítja, ha vmi feltét van rá, és csodálkozik, hogy leesik, ilyenkor nagyon fel van háborodva.KépKép Bár tudja, hogy hogy kell enni, mert szokott szólni, hogy segítsek, ha nem veszem észre, hogy hogyan van a kezében a kenyér.
Egyébként mindent önállóan eszik Bea, sőt sajnos a másik tányérját is sokszor a sajátjának nézi. Persze ilyenkor van visítás, elsősorban a Miki részéről, mert ő ül az egyik oldalán, és persze én is morgok, mert én vagyok a másik oldalon.

Tikk!
Nálunk egy álló lámpába be van csavarva egy glimm lámpa, és az világít 24 órán keresztül, mivel semmi fogyasztása nincs. Persze nálunk is van a nappaliban a lépcsőnél olyan kis lámpa mint Anysj-éknél, és így ki is van világítva a lakás, meg nem is.

Gorsi!
Én is szeretnék szalmanapokat! Egy ici-pici volt nekem is a hétvégén, de csak szombaton,és az se volt teljesen szalma, mert csak a fiaim nem voltak itthon.

cory!
Zsomakocsi, jóóó.KépKépKép
A rajz se semmi.Kép

Danimama!
A Bea kitalált egy halandzsa nyelvet.Kép Tud rendesen, félig-meddig érthetően, mondatokban beszélni, és amikor megunja, akkor jön a saját nyelve. Na, az ember legyen a talpán, aki azt megérti.Kép

Bilizés:
Pénteken, és szombaton voltak fenntartásaim, hogy esetleg korai még ez a bilizés, mert szólt ugyan Bea, de akkor amikor már benn volt, vagy amikor már elkezdett csurogni a pisi. Aztán vasárnap és tegnap megtáltosodott, és most már szól is, hogy pisilni kell, így balesetmentes napjaink voltak.KépKép Bár a kaki még nem oké, az sajna vagy a bugyiba, vagy a pelusba landol, de azért ne legyünk telhetetlenek.KépKép

Laura!
Hogy vagytok? Gizi néni? Azért nem irigyellek, 2 háztartás, plusz még szegény Gizi néni is...Kép

Mára eldugulok, vagy legalábbis mostanra, mert a Apjukot kell ápolnom.Kép Kidőlt a sorból. Mindene fáj, köhög..., hőemelkedése van. Megjegyzem, amikor a múlt héten hétfőn én voltam rosszul, akkor uúgy ki kellett szolgálnom, mintha semmi bajom nem lenne, ő meg lefekszik, és körbeugrálom. Szóvá is tettem, persze csak tréfásan, de csak nevetett rajta, hogy neki szabad ilyet csinálnia.

Zsuzsa Kép

beababa
 
 


Sziasztok!

Rózsa
Dehogynem lehet, mi ráérünk, csak javasoltam egy napot, hátha rámozdul a társaság, de úgy látszik nem.

cory
Nagyon jó a kép! Kép

Danimama
A legújabb a Borinbon és a hét lufi, de van még Annipanni, hull a hó! és
Jó éjszakát, Annipanni!

Jó volt szalmának lenni, de az is, amikor végre megérkeztek a srácok. Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!
Még megvagyunk, és tetszik a csütörtök! Csak a hétvégében nem jutottam ide.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Szila: gratulálok a csíkossághoz, ha még nem tettem volna!!!Kép Hanga nagyon aranyos a hóban, de azért már én is inkább úgy nézném, hogy ibolyákat szedKép

Norci: nagyon sajnálom, hogy rossz szériátok van, csak véget ér már egyszer és a tavasszal már mindenki épen örülhet a jó időnek!

Cory: jó lehetett az osztálytali!Kép Milyen ügyesen rajzol Balu!!!Kép

Gorsi: Eu-s babátok lesz?Kép Nem lehet könnyű a vezetéknevetekhez (ha jól emlékszem egy keresztnév is) nevet találni, milyen hangzásúban gondolkoztok?

Bogancsi: jó, hogy kezd jobban lenni Tomi! Jó sok gyerek lehet nálatok egy családi ünnepségen, összesen hány unokatesó van ? Nekem ez nagyon fura, mert nekem egy sincsKép

Zsuzsa: a férjem is ilyeneket szokott beszólni, meg, hogy egy anyának vagy egy feleségnek ez a feladata, ezen nincs mit ragozni... Remélem, azért legközelebb jobban ápol viszont téged a párod!Kép Gyógyuljon meg gyorsan!

Laura: Gizi néniKép Ha jobban lesz, mindenképpen beszéljétek rá, hogy rendszeresebben eljárjon dokihoz vagy váltsatok dokit (nagyimnál is kellett, mert akihez tartozott nem volt hajlandó kijönni, a másik doki pedig szó nélkül, minden hívásra ment). Nekünk volt még egy nővérkénk, aki az öregek otthonából járt, hogy csak a szennyest begyüjtse és meghallgassa a bajait. Két gyerek mellett és édesanyád mellett lehetetlenség még egy idős nénit is ellátni. A rosszalókkal ne foglalkozzatok, csak az mond ilyet, aki még nem volt ilyen helyzetben...

Lasagnet én is főzött tésztából csináltam, ami mindig összeragadt, nagyon körülményes volt, ezért utáltam ezt főzni. Most, hogy írjátok lehet máshogy is, akkor kipróbálom!!

Andi: legutóbb olvstam a válásról, én kis naív azt hittem, kibékültetek a férjeddel, azért nem említed. Nagyon nehéz lehet mostanában nektek, remélem van segítséged és a gyerekek is könnyebben átvészelik ezt az időszakot. Kívánom, hogy mihamarabb találj egy kedves társat magadnak, aki mindenben melletted áll! Anyámnak 40 felett 2 gyerekkel sikerült, anyám barátját nagyon tisztelem és szeretem, szerencsére az élet mindig kárpótol! Remélem nem veszed túl indiszkrétnek a soraimat.

Rózsa: mi történt ? Nagyon úgy tűnik, hogy Niki és Norbi minden energiájukat bevetik, hogy Te egy szusszanásra se kapj levegőt! Hajrá Rózsa!!!!KépKépKép

Na írok pár szót a londoni útunkról is. Nagyon fárasztó volt és még ennek ellenére sem láttunk a negyedét sem, amit terveztünk. A repülést elég jól birtam, igaz a landolás elég kalandos volt, mert csúszott egy nagyot a gép. Az idő, a szállás, a negyed, ahol laktunk, nagyon jó volt, dícséret illeti a Malévot, mert minden jól megvolt szervezve. Pénteken és szombaton városnéztünk busszal, sajnos szombaton a legnagyobb napsütésben megfájdult a pocakom (miután végigjártuk Notting Hillt és a bolha piacot), így maradtunk fent a buszon, mert sétálni nem tudtam többet.Kép Este azért még egy pici séta a belvárosban (Picadilly) belefért, de a múzeumokat ki kellett hagynunkKép és a színházat is. Vasárnap az összes templom be volt zárva (csak kivülről láttuk), bezzeg ekkor már jól voltam, maradt Buckingham palota, ott megnéztük az őrségváltást, meg a Királyi gárdánál valami Szt. Patrick-os ünnepséget, ez jó volt. Persze vásároltunk csomó újságot, könyvet, zenét, dvd-t, meg Dorkának egy aranyos angol macitKép Én magamra voltam mérges, mert miattam nem tudtunk elmenni múzeumba, közben meg persze féltettem Emmát is, mert nem akartam, hogy begörcsöljek. Szóval Dorkával többet birtam anno, vele 7000 km-t utaztam autóval, mégsem volt ilyen pocakfájásom. Látszik, hogy holnap megöregszemKép
Szóval mindenképpen vissza kell Londonba jönnünk, de hosszabb időre és nem terhesen. Az angolok sokkal szimpatikusabbak voltak nekünk, mint a németek. Na és a közlekedést átvehetné Budapest is...

Heni, nem emlékszem hány hetes terhes voltál Boldival, mikor mentetek Ausztriába, de nekem úgy tűnt, hogy Te jobban birtad, még túráztál is a nagy magasban! (képeket azóta sem láttunkKép)
Na és itt egy kis képes beszámoló:

Kép

most rohanunk játszótérre, Dorka kivan éhezve...
Üdv: zsuzsi (22)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Dzsili! Kaptam választ axeleróéktól, igen. Kép Nem akarok itt off-olni vele, leírtam az egész történetet az Internet szolgáltatókról szóló topikban.

Danimama! Sajnos csak egyszer Kép láttam színházban a Dzsungel könyvét. Kép Én is imádtam, boldogan megnézném még néhányszor. Kép
Én se tudom pontosan a bolognai és a milánói szósz közötti különbséget. Kép Annak nevezem a főztöt, ami éppen az eszembe jut. Kép

Laura! Néni Kép. Sajnos tényleg nehéz néha az öregeket meggyőzni, hiába akar nekik jót az ember. Az én Nagymamám is ilyen konok fajta volt, úgyhogy megértem, hogy a legjobb szándék ellenére se tudtatok rajta segíteni. Kép Jobban van már? Mit mondanak, mitől romlott le az állapota? Van valami konkrét baja, vagy a kora miatt?
Anyukád is elég határozott asszony lehet... Kép Szuper, hogy ilyen hamar összeforrt a keze! Kép

Nyuszimanó! Akkor most jó dolgod van, hogy Anyósod ott van! Nincs is annál üdítőbb, mint amikor végre egy kicsit a nagyin, és nem rajtam lóg Lacika! Kép Talán a húsvéti szünetben nekem is sikerül elcsalnom Laci szüleit egy kicsit. Kép

Szila! Megismertem pénteken kínomban a polifórumot is, igen. Kép Ott se találtam semmi használható infót. Kép Viszont most, hogy említed, eszembe jutott, hogy talán oda is meg kellene írnom a mi kis történetünket, égetni egy kicsit őket. Kép


Most értem ki az archivumból... Elküldöm, mert ezer a dolgom, remélem, tudok még jönni ma, de első a munka... KépKép Hirtelen kiderült, hogy Laciéknél bolondokháza lesz a jövő héten, én meg úgy döntöttem, hogy akkor mi menedékjogot kérünk Anyukáméknél. Kép Politikait... Kép Ha Laci úgyis csak aludni fog hazajárni, akkor legalább tudjon nyugodtan aludni. Kép Viszont nem szeretném itt hagyni éhen, úgyhogy most nekiülök, és megtervezek 2 heti menüt, a másodikat fagyasztható kajákból. Tényleg, van valakinek tapasztalata arról, hogy milyen kész ételeket lehet jól lefagyasztani? Ha Lacika felébred, elsétálunk a CORA-ba, és tele is pakoljuk a bevásárlókocsit, mire Laci értünk tud jönni. Kép Szóval addig még menüt kell terveznem, és fel kell leltároznom a készleteket szav.idő szerint, hogy legyen minden, és el is fogyjon minden, mielőtt ránk romlana. Nem kis feladat... Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Ja, még valami akartam kérdezni!

Heni = Henrietta? Mert akkor:

Heni! Boldog Névnapot! Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


sziasztok!


na, csak eljött a tavasz! tegnap bikiniben napoztam anyukám kertjében - tennék fel szívesen képet a hóemberewző hanga mellé, csak sajnos messze bnem vagyok olyan szép... meg kép sem készült, épp hiúsági okokból kifolyólag. meg feledékenységből, pedig volt nálunk gép. vilkát is napoztattam jó negyed órát pucéran, ármin is vékony pulcsiban motorozott - szóval, tavasz van végreeee! és én vezettem a hétvégén mindenhová - néhány apró malőrtől eltekintve egész jól (az ikea parkolóban sajna nakikoccantam egy kocsinak, de szerencsére csak hallható volt, látni nem látszik semmi) vettünk gyerekszobapolcokat és szekrényeket meg kisasztalt és székeket és szétszedtük a kiságyat. hiába nem használta egyik gyerek sem, mégis szívfájdító volt kicsit... meg az is, hogy nincs többé babaszobánk... igaz, immár igazi gyerekszobánk van még nincs bepakolva semmi a helyére, úgyhogy jó nagy a kupi, de előbb-utóbb helyükre kerülnek a dolgok. bár ebben a szép időben seretnék kevesebbet itthon kuksolni, mint eddig.

képzeljétek, a patikában beleláttam az előttem álló nő receptjeibe és a fejlécen az állt, hogy a 2 hónapos kislánya neve vilma! azt hittem, ez a név sosem fog mások eszébe jutni és vagy 30 évre előre- és visszamenőleg vilka lesz az egyetlen vilma... igaz, az ármin sem olyan ritka, mint gondoltam.

még egy trükk a lasagne-készítéshezÍ: nem próbáltam, csak egy barátnőmtől hallottam, de szerinte isteni! nem kell lasagnetésztát venni, hanem palacsintákat sütni és azt felhasználni tésztaként. végül isa hortobágyi palacsinta is hasonló elven működik és az is nagyon finom!

dzsili! boldog névnapot - én tudtam ugyan, hogy ildikó vagy, mégis olyan fura, hogy ez a neved!

heni! neked isÍ!

zsuzsi! de örülök, hogy jó volt londonÍ! ne hibáztasd magad, hogy kevesebbet bírsz -bár szerintem ez is relatív, mert dorkával ugyan sokat tudtál utazni, de nem kellett mellette ellátnod egy kétévest napi 24 órában!

ti már vettetek tavaszi cipőt a gyerekeknek? mennyibe kerül reálisan egy ilyen? én annyira sokallom érte a 6-8000 ft-ot, de mégsem járhat a szandálos időig bundás bakancsban... de nem is találtunk jót. van vmi tippetek, hogy hol érdemes nézni? és bizony, már vilkának is kell vmi, mert egyre kevésbé hajlandó megmaradni a kocsiban! még csak párat lépeget kézebn fogva, de nagyon akar önállósodni! olyan jó ez a 101 hónapos kor körüli időszak! már annyi mindent tud, ért - de még nem hisztizik úton-útfélen! tegnap pld próbált a lábára zoknit húzni! nagyon meglepődtem - kb ugyanitt tart zokniügyben ármin is! ármin mostanában ha nem akar vmit (és épp nem hisztizik rajta), akkor azt mondjaÍ: nem kérek/akarom/stb, mert nem kellemes és szükségtelen (pld hajszárítás, még egy falat vmi, gyalogolni, stb)

elküldöm, mielőtt elvészne...

és ti mind hogy vagytok???

márti++
márti
 
 


Márti!

A Lurdyban a földszinten van egy tök jó cip?bolt nagyon jó min?ségú kivöl belül b?r és betétes tavaszi cip?kkel (Falcon, Asso, és egyéb magyar gyártmányokkal), 5900-ért vettem Vilinek. Mondjuk ez meg nyitottabb ehhez kell még egy félmagáasszáru béleletlent is vennem.
Itt a XI. kerületben van egy használtruhás aki forgalmaz új cip?ket (siestat is 6500 körül), kérdeztem hogy hogy "csak ennyi" mikor a mintaboltban 9ezer az átlagár, válasz: nem teszek rá annyit, a nagykerb?l 4400-ért hozom.

Norci
norci
 
 


norci! köszi! most már emlékszem, hogy írtad nem is olyan rég a lurdyt! meg fogom nézni ott is - az még elég közel is van. vilkának egy falcont néztem ki - de ő nem volt ma velem, látatlanban meg nem mertem megvenni - az is 4700 Kép

márti++
márti
 
 


Heni!

Boldog névnapot kívánunk mi is!KépKép

Képzeljétek kidőltem Dorka kuckóján és elaludtam, néha felébredtem, láttam, hogy jétszik mellettem, néha megkínált keksszel, aztán elaludt ő is mellettem. Most is alszik! Jaj, de jó pár perc nyugi!Kép

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Megint bekukkantottam kicsit a munkahelyemrőlKép.

Márti! NapozásKép Jó lehetett.Kép És szerintem igenis nagyon jól néztél volna ki a képen.Kép Nekem is nagyon hiányzik ilyenkor a kert, és ugye nálunk még erkély sincs... De a lényeg, hogy végre jó idő van!!!

Zsuzsi!
Londonért irigy-irigy.Kép Biztos nagyon jó lehetett még így is, én is régóta vágyom vissza... De lehet, hogy idén még össze is jön, persze nem akarom elkiabálni.
És nem vettem indiszkrétnek a soraidat, egyáltalán nem fáj ezekről a dolgokról beszélnem. Lelkileg szerencsére túl vagyok rajta, és örülök is neki, hogy így történt. Anyagilag persze elég nehéz egyedül albérletben a lányokkal, de lelkileg sokkal jobban vagyok. És csak apró betűvel jegyzem meg, hogy úgy néz ki, találtam magamnak egy társat is már több, mint fél éve.Kép Itt már többen tudnak is róla, de eddig nem írtam meg, az igaz. Sőt, van aki már elég régen ismeriKépKépKép

Na, most mennem kell, vár a munka, ma fél 7-ig vagyok.....
Puszi mindenkinek
Andi

Andi
andi3
 
 


Andi! Hátha hétig még benézel: semmi különös, csak örülök, hogy írsz KépKépKép Háááát, azért fürdőruhás képet nem hiszem, hogy valaha is feltennék magamról... Kép

Írtam, hogy vettünk bútorokat - na, elkezdtem ma átrendezni a gyerekszobát nagy lelkesedéssel és fiatalos lendülettel... már minden bútor mindenhol volt, de sehogy sem tetszik... baromi nagy a kupi, a lelkesedés és a kedv alábbhagyott...

viszont hazajött András és megyek dokihoz, úgyhogy ismét megyek...

Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Márti: én Zsófira gondoltam anno 18 évvel ezelőtt (pont holnap lesz 18 éves Kép), hogy az annyira ritka - az osztályban csak 5 Zsófi volt vele együtt Kép

Zsuzsi: London Kép szerintem már az is nagy dolog, hogy vállalkoztál erre az útra, én nem biztos, hogy belevágtam volna pocakkal.

Andi: örülök, hogy jobb a kedved!

BMárti: rizs, panírozott hús, sajt, hal, rántva is, akkor csak melegíteni kell.

Tomi: hörghurut és kezdődő arcüreggyulladás, antibiotikum, SPiropent a hörgésre (hörgőtágító), dr. Theiss a köhögésre, lázcsillapítás... Nyűgös, nem eszik, csak csokikát meg túrókrémet meg pudingot, de nem baj. Kíváncsi vagyok a mai éjszakára, mert már kezdek összeomlani az éjszakázástól. Már 3 éjszaka nem aludtam rendesen... Ma a munkahelyemen többször rámjött a sírás, annyira kiakadtam Tomi miatt. Ő egyébként anyunál tök jól elvolt, igaz ebéd után nem akart aludni, aztán együtt mégsicsak aludtak 1 órát. A kocsiban viszont kinyúlt. Dokinénit harsány "szia dottornéni" felkiáltással üdvözölte Kép
A sírás különben nem csak Tomi miatt volt, hosszú, de a lényeg, hogy a hétvégén elegem lett apából és az ő drágalátos viselkedéséből. Mindenkit megsért, megbánt, beszél baromságokat anélkül, hogy végiggondolná. Zsófi athéni útja kezd kialakulni, de nagyon sok pénzt kér a szállásért a nő, akit találtunk Athén belvárosában. Apa kijelentette, hogy na, arról szó nincs! Bezzeg Juli (ő a kiskedvence) tavaly ugyanennyi pénzért azonnal repülhetett Franciaországba, akkor fel sem merült, hogy szó sincs róla. Na, bocs, hogy kipufogtam magam, de egész napom olyan sz@r volt emiatt. A munkahelyi barátnőm adott néhány ötletet ezzel kapcs, most folyik az "előkészítés". Köszi, hogy elolvassátok! és bocsi
Jó éjt! (Tominak és nekem is Kép) bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!
Most rovid leszek mert tenyleg szornyu, hogy semmire nem jut idom! Kép

BMarti! Erezd jol magad anyudeknal! Biztos szupi lesz! Haaat en nem igazan szokat fagyasztani, de mar tobbszor gondoltam ra. Szerintem pl. porkoltet is siman lehet fagyasztani (esetleg tejfolt ne tegyel bele, majd a ferjed melegiteskor.) Mikor anyukam kijon hozzank akkor teszunk el par dolgot a fagyasztoba pl. toltott paprikat, toltott kaposztat (gondolom, nem ilyenre gondoltal Kép ), fozeleket (ha ferjed szereti)... Meg gondolkodom, ha vmi eszembe jut, irok. Apukam rengeteget szokott fagyasztani, szerinte mindent lehet... pl. biztos lehet levest is. Most jut eszembe, hogy anyosom meg kifott tesztat is fagyasztott otthon. Kép Meg gondolkodom. Kép

Bogancsi! Drukkolok, hogy rendezodjenek a dolgok es Tomi is meggyogyuljon. Nem is csoda, hogy kiborulsz. Drukkolok, hogy az otletek bejojjenek... Mindig olyan szomoru olvasni ha a szulok kozul bmelyik kivetelezik bmelyik gyerekkel- es olyan gyakori Kép - ilyenkor mindig megfogadom, hogy ilyen nalunk nem fog elofordulni, remelem, igy is lesz.

Zsuzsi! Orulok, hogy szerencsesen hazaertetek. Nagyon szupik a kepek! Kép Ne legyel magaddal olyan szigoru! Az is nagy dolog, hogy pocakosan vallalkoztal az utra! Lehet hogy Dorka sem birta volna meg a muzeumozast! Biztos vissza tudtok meg majd menni es akkor potoljatok az elmaradast! Ugyis jobb tobbszor latni Londont, nem? Kép En meg nem voltam ugyan, de remelem, egyszer eljutok. Kép
Kulonben Dorka hogy birta a varosnezest? Nem volt nehez vele?

Heni! En is boldog nevnapot kivanok! Kép

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: Zsófinak boldog szülinapot!Kép (Nekem is holnap leszKép), Zsófi hánykor született, de. vagy du.? Férjeddel kapcsolatban ne hagyd magad! Kép Remélem most jobb éjszakád lesz, rád fér egy kis pihenés!

Andi: örülök, hogy alakul az életed, azért éreztem én mégis a soraidban egy kis optimizmust!!!KépKépKép

Danimama: végülis Dorka viselte szinte a legjobban az utat, szerencsére ő nem nagy evős, őt nem zavarja, ha pár órával csúszunk az ebéddel, mivel napközben nem alszik, így ezzel sem volt probléma, persze azért a buszos városnézésen el-elaludt apja vállán, a metrón félt egy picit, hatalmas nagy szemekkel nézte az utasokat, akik visszanevettek rá. Az volt jó Londoban, hogy nem éreztem azt, hogy mert gyerekkel vagyok, akkor húzznák a szájukat (mint itthon Magyarországon), rögtön kerestek ülőhelyet nekünk, ha sorban álltunk előre vettek minket, erre mindig figyeltek. Szóval Dorka nagyon jól viselte az utat, repülőzni imád, a zuhanyzás is tetszett neki, és szerencsére nem zavarta meg nagyon, hogy teljesen felborult a napirendje. Ma azért többet aludt és elalvásnál fognom kellett a kezecskéjétKép (különben utálja, ha hozzáérek vagy simogatom elalvásnál).

Dzsili: hát olyan szépen beszélnek ezek az angolok, mintha nyelvkönyvből olvsanának felKép Élvezet volt hallgatni őket. Sétáltunk Notting Hillben, a bolha piacon, nagyon jó volt belehallgatni, ahogy az eladók árulták a portékájukat. Azért most kaptam egy kis kedvet, hogy újra elővegyem az angol könyveimet. Na és a gyerekkönyveik!!! Le kellett fognunk magunkat, hogy ne vegyünk, mert annyira jók voltak! Kaptam egy női újságot is ( www.glamourmagazine.co.uk ) csupán csak 352 oldal és a cikkeket nagyjából értem, nem nagyon kell szótározni, na jó, nem túl intellektuel cikkek (legtöbbje a szexről vagy a munkáról szól, meg a barátnőkről és a sztárokról, na és a ruhákról), de azért egy kis önbizalmat adKép

Látom Bejáék boltja nagy sikert aratott a gyerekek körében isKép, Dorka is "bejás" cuccokban utazott, persze nagyon csinos voltKép


na befejezem, jó éjt! Remélem Bogancsi Te most nyugodtan alszol!!!Kép
Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Kis elmaradasokat szeretnek potolni:

Dzsili, Boldog Nevnapot!

Heni, Boldog Nevnapot!

Bogancsi,
Zsofinak Boldog 18. Szuletesnapot!
Kép
Szegeny Tominak Jobbulast! Sok-sok gyogyKépKép
Nem csodallom, hogy neha te is kiborulsz, annyi minden szakad mindig a nyakadba. Es ennek ellenere mindig mindent nagyon jol megoldasz. Drukkolok, hogy amin dolgoztok a baratnoddel az osszejojjon. Addig is sok KépKép Hogy jobb kedved legyen.

Zsuzsi,
Boldog Szuletesnapot!
Kép
Londoni utazasotok nagyon jol hangzott. Kép Es Dorka is nagyon ugyesen viselkedett. Ne legy szomoru, majd legkozelebb tobb mindent megneztek. Nagyon jol birtad te is.
Nagyon jok a kepek.

BMarti,
en is szokatam fagyasztani eteleket. Fokent fozelek feleket, toltott paprikat, kaposztat, porkoltet, sult hust. Leveseket teszta nelkul pl. husi levest, babgulyast, lencsegulyast. De fagyasztottam mar tesztas etelt is. Pl. olasz csirkes tesztat. Sot a japan barataink a rizst is le szoktak fagyasztani. Kép
Jo utat anyukadekhoz!

Marti,
bikiniben napozas jol hangzik. Kép

Laura,
Ne legyen buntudatod, nem ertem az emberek miert itelkeznek igy. Ne torodj veluk. Ha valaki valamit nem akar arra ugy sem tudsz raeroszakolni semmit. Remeljuk hamar felepul es sikerul azert beszelni vele es igy te is nyugodtabb leszel.

Zsuzsa,
Gratula Beanak ez mar nagy haladas. Mi mar igy is irigyek vagyunk Kép. Egy-ket balesetet leszamitva Madi meg mindig nem akar szobatiszta lenni.
Jobbulast a ferjednek!

Nalunk az ido egyre jobb az ido. Bekoszontott az igazi nyar (el sem merem mondani, hogy ma 32 C fok volt itt, mert meg kiutaltok innen Kép ) Egyre tobb rekord dol meg felent, mig az USA keleti reszen pedig havazik, teljesen bolond az idojaras. Igaz mi elvezzuk a nalunk levo meleget. Megyek is var meg egy kis vasalas.

Kellemes napot mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

Andysj
Én nem utállak ki, nekem a 32 fok kicsit sok. Most nagyon boldog vagyok 15-20 fokkal is. Kép

Zsuzsi
Nehogy már azon rágódj, hogy miattad nem láttatok eleget! Így is tök jó, hogy elmentél pocakosan és megéreztétek kicsit Londont. Kép

Andi
Örülök, hogy jól alakulnak a dolgaid. Kép

BMárti
Rendes tőled, hogy előre akarsz főzni. Mi ilyenkor konzervet, esetleg fagyós cuccokat veszünk, aztán kész. Ill. apa elmegy kajálni, itt van 1-2 kifőzde-féleség.

Bogancsi
Tominak gyógyok, neked meg kiborulás ellen: KépKépKépKépKépKép

Márti
Napozás. Kép

Ma elmegyünk pár napra anyukámékhoz pihenni, meg kint lenni a kertben, stb. Annyit keményedtem meg fájdogáltam az utóbbi napokban, hogy muszáj lógatnom a lábam, különben félek, hogy bajok lesznek. Szóval a héten tuti nem megyünk így talizni.

Üdv: Gorsi (34.)
gorsi
 
 


Sziasztok!
bogancsi!
Zsófinak nagyon Boldog 18. szülinapot kívánok én is!KépKép Szerintem ez a legszebb korszaka az ember lányának, minden nehézségével együtt.
Jobb kedvet is kívánok neked, és, hogy bejöjjenek az ötletek.KépKépKép Néha én is úgy érzem, hogy a Miki apa kedvence, és ez engem is ki szokott hozni a sodromból. Sajnos a gyerek érzi is, és ki is használja, és néha ezért van a kiakadás, mert én meg helyrerakom a lelkem, és ilyenkor én vagyok a "rossz anya." Nem gond, túlélem, de néha nagyon fáj. A Pityuka meg inkább anyás.KépKép Azért igyekszem nem kivételezni velük, meg szólok is a páromnak érte, de ezt egy férfi ember nem veszi úgy észre. Sajnos.KépKép
Kitartáshoz küldök sok KépKépKépKép-t.

Gorsi!
Jó pihizést anyukádéknál.KépKépKép

Heni!
Boldog névnapot kívánok neked, megkésve, bár nem nagyon.KépKépKép

zsuzsi!
Neked is Boldog 18.(?) Szülinapot kívánunk.Kép

Andi!
Tényleg szuper, hogy rendeződnek a dolgaid.KépKépKép

Andysj!
A 32 fokot nem szeretném, de a 20-25 fok márnagyon jól esik a lelkemnek. Madike azért pár hónappal fiatalabb, mint a Bea, így nyugi, nyugi azzal a bilivel, semmiről nincs lemaradva.Kép Ma reggel a bölcsiben közölte a Bea ellentmondást nem tűrő hangon, miután lkevettem már róla az uti pelust, hogy pisilnie kell. Még a szandit kellett volna feladnom rá, de az már a bilin történt, mert különben takaríthattam volna. Kép

bogancsi!
Tominak gyógyhegyek is mennek.KépKépKépKép

Sziasztok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Heni: Boldog névnapot!

Zsófinak Boldog szülinapot!

Zsuzsi: Boldog szülinapot!

Utólag Dzsili: Boldog névnapot4

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Heni!
Boldog névnapot!

Bogancsi!
Zsófinak Boldog Szülinapoot!

Zsuzsi!
Boldog szülinapot!

GOrsi!
Nekem is keményedett a pocim és úgy votl ma jön anyukám, segít takarítani, meg elviszi Vilit. Erre lebetegedett. Semmi segítségem nincs. Majd a tavaszi szünetben anyósom és rwemélem anyu is hamar meggyógyul. Remélem nem lesz semm gond addig.
Neked jó láblógatást. A kert is jól hangzik.

Norci

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Norci! Merre van az a használtruhás olcsó Siestás? Pont most akarunk Rékának cipőt meg szandit venni.

Márti! NapozásKép Gyerekszobára pihenj rá egyet és akkor majd szépen kialakul.

Andi! De jó, hogy jó a kedvedKép

Bogancsi! Tominak gyógyok!KépKépKépKépKépKép Neked pedig sok türelem apához és sok-sok cseles női praktika!KépKépKépKépKépKép
Zsófinak meg boldog szülinapot!KépKépKép

Zsuzsi, neked is boldog szülinapot!KépKépKép

Heni, neked meg boldog névnapot!KépKépKép

Mi is ünnepelünk: ma vagyunk 5 évesek!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket! (Igaz, csak Henriett vagyok... Kép)

Véééégre itt a tavasz!!! Pólóban voltam kint, Barnira mondjuk adtam felsőt, de bele is izzadt Kép

Zsuzsi! Boldog születésnapot! Ideális szülinapi idő van hozzá!!! Hogyan ünnepeltek?
Azért ígyis fantasztikus lehetett a londoni utatok, csak Bogancsit tudom ismételni, hogy ne legyél ilyen szigorú magadhoz! Én 8 hónapig éltem Londonban, és így is maradtak dolgok, amiket nem láttam! És jaj, de visszamennék... Azóta jól vagy? Szedsz magnéziumot? Ha nagyon erős keményedést érzel, nospát is nyugodtan lehet!
Ausztriában én sem voltam az a kis fürge, amúgy 34 hetesen mentünk. (A fél utazást átaludtuk!)Hát a jégbarlangban paráztam is rendesen, nehogy ott szülessen meg Boldizsár...

GOrsi! Jó pihengetést! Kép

Nekem Barni tegnap azt adta névnapi ajándékba, hogy aludt 3 órát, 1-4-ig (megnéztem az Egy csodálatos elmétKép), 5-kor vittem ki sétálni, és hajszoltam majdnem két órán át, hogy estig eléggé kifáradjon... Azt hiszem, kicsit lököttnek néztek minket, ahogy sötétben vándoroltunk: Barni, a babakocsi, a kutya, meg én Kép

Bogancsi! Tominak gyógyok!!! KépKépKép A fiúknak is ugyanez volt a bajuk, Boldi még most is kapja a Spiro...akármit, de kapott Theophyllin kúpot is. Meg Calciumot ampullában. Ha Tomi nem lázas, nyugodtan vigyétek ki levegőzni!!!

Márti! Sikerült berendezni a szobát? Próbáltál szekrényt sarokra tenni? És ágyat a falra merőlegesen, térbe állítva? (Nem tudom, mekkora a hely nálatok) Képzeld, Barninak most a Csúcsforgalom Tesz-vesz városban az abszolut kedvence (Árminnak is tetszene Kép), és abban úgy hívják a közterületfelügyelőt, hogy Vilma!
Sajnos Barnabás és Boldizsár is egyre több van.

Andi! Úgy néz ki, jó lenne a hétvége... Nektek???

Boldi most is egyedül aludt el. Imádom!!!

Egy sztori: Barni tegnap reggel alakított, veszekedtem vele ezerrel, hogy ha ennyire nem fogad szót, akkor majd én sem csinálok semmit, amit ő kér, soha többet nem adok cicit, nem olvasok neki, stb. Erre ő: És ebédet kapok?

Másik: rádöbbentem súlyos "megmosási" mániámra, ugyanis este nyitottam ki neki egy kefírt, mire megkérdezte: Anya, nem mosod meg?!


Küldök, mielőtt elszáll...

Napsugaras csókok mindenkinek Kép

Heni
gesztenye
 
 


sziasztok!

zafi! boldog évfordulót! mi kb az ötödiken "gyártoittuk" ármint, nektek meg már kettő is van eddigre Kép a szoba kialakult ma, azt hiszem, elégedett vagyok vele... hogy vagytok?

zsuzsi! boldog szülinapot!

bogancsi! zsófinak is! nem kaphatja meg a 18. szülinapjára az athéni utat?

andysj! itt is 24 fokot mondtak mára-holnapra! én nagyon elégedett vagyok vele! nálatok mostantól őszig ilyen forróság lesz?

nem hagynak írni! ha a gyerekekl alszanak, cseng a telefon, jön a postás, mire vége, felébred ármin...

márti++
márti
 
 


heni! épp egy közterületfelügyelőőőőt?????? KépKép barni szövegei ismét nagyon jók!!!

márti++
márti
 
 


de ez egész aranyos ktf!!! biciklivel üldözi a gazfickó Kabriót, aki galád módon elütötte a parkolóórákat... na ebből nem derült ki, hogy aranyos, de tényleg az! Kép
és ti mikor jöttök hozzánk?

h.
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy a tegnapelőtt küldött üzimnek nyoma sincs. Kép Biztos én vagyok a hibás, még nem szoktam meg igazán a laptop egerét.

Na akkor próbálom még egyszer.
Végigolvastam ám az összes addigi hozzászólást, amit akkor írtatok, mikor nem volt netünk. Kép Tök jó kis program volt esténként. Nagyon megnyugtató volt, mikor olvastam, hogy más is kiszaladna a világból néha a gyerkőc viselkedése miatt, szóval nem én vagyok valami extrakülönleges eset. Az én hangulatom is pocsék volt, de mióta itt a jó idő, teljesen kicserélődtem. Még a hisztit is könnyebben viselem. Kép
Hétvégén sokat mászkáltunk, volt, mikor egyedül mentem Nelcsivel felkutatni a város másik végén lévő csúszdavárat, máskor meg családostul barangoltunk össze-vissza. Megszűntek az alvási gondjaim is, csak esek az ágyba. A hányingerem is a múlté. Kép Az étvágyam meg nem ismert határokat, minden percben éhenhalok úgy érzem.
Olvasgatva az elmúlt napok történéseit, bizony meg is ijedtem egy kicsit, hogy milyenek is lesznek a napjaink két gyerekkel. Ráadásul télen a négy fal között. Hát majd jövök panaszkodni. Kép

Dzsili! Megkésve én is boldog névnapot kívánok! Kép
Rendbejött Márk bőre?

Nyuszimanó! Milyen nap lett Petra! Kép Donci meg igazi nagyfiú! Most már nagyon is szembetűnő a különbség köztük, igazi kislányos vonásai vannak a hölgynek! Kép

Norci! Megtaláltam a szüléstörténetetedet, ahogy egy másik topicban böngésztem. Tényleg egy hajszál választott el a császártól. De mennnyivel jobban jártál így! Úúúúúgy izgultam, miközben olvastam. Kép

Zsuzsi! Gratulálok a második kislányodhoz! Titokban irigykedem ám, mert mindig is két kislányt szerettem volna. (aztán meg egy fütyiset harmadiknak) Én igaz, hogy csak képről ismerem Dorkát, de a hasonlóság a pici Emmával nagyon szembetűnő! Kép Nagyon hangulatosak a képek az útról!
Boldog szülinapot kívánunk! Kép

Szilvi! Ügyesen belerázódtál a két gyerekes mami szerepbe! Kép Itt a tavasz, lehet sokat sétálni velük és le lehet venni végre a sok göncöt. Kép

Zsuzsa! Gratula a szobatisztasághoz! Látod ennek is eljött az ideje! Kép Nagyon ügyik vagytok, egyre jobban fog menni, meglátod. Hát én örülnék, ha Nelcsi lopkodna kajcsit a szomszéd tányérokról. Én vagyok kénytelen neki besegíteni, mert nagyon nem fogy. Kép
Apjuknak jobbulást.

Cory! Tök jó lehetett a tali. Kép Tetszik a kép, ahogy a férfinép fürdik. Kép Zsomakocsi. Kép

Heni! Bolgog névnapot kívánunk mi is! Kép

Bogancsi! Tominak jobbulást! Drukkok mennek az ötletmegvalósítás ügyében! A nők sok mindent meg tudnak oldani. Kép Athént tényleg kár lenne kihagyni!
Zsófinak boldog szülinapot!

Gorsi! Kellemes pihizést! Kép

Rita
krita
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi! Boldog szulinapot kivanok! Kép Hogy unnepeltetek?

Bogancsi! Zsofinak is boldog szulinapot! Kép Tenyleg, nem kaphatna meg Athent szulinapi ajandekkent? Mik a fejlemenyek?

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.

Márti,
én is pont azt akartam kérdezni, mint Heni, hogy valami nem szokványos módon elrendezni a bútorokat...

Mi amúgy jól vagyunk, bár Hanga ma sem aludt délután, de valahogy nekem is jobb napom van, mert nem vettem túlságosan zokon. Most már fáradt, mert bekapcsoltatta a mesét és egy párnán fekszik a földön...

Kb. fél négy óta nincs rajta pelenka, gyakoroljuk a bilizést, hogy ilyen jó idő van...Kép Most van a negyedik badi rajta és a harmadik nadrág....Viszont mindig jön, hogy "anyaaaaaaaaaaa, pisilni keeeeeeell!", de általábán már pisil is, amikor szól, de azért ez már elég jó szerintem....ja és egyszer kb. 3 csepp pisi bele is ment a bilibeKép.

Mi meg 9 évesek voltunk Bencével februárban....(asszem Kistesó is akkor készültKép), de házassági évfordulónk csak a negyedik lesz.

Gorsi,
jó pihizést NektekKép!

Bogancsi,
Zsófinak boldog szülinapot!Kép

Andysj,
te írtál a múltkor egy pisis-kakis cd-ről, ugye? Az milyen? ÉrdekelneKép.

Heni,
mi tegnap egész nap kint voltunk, kivéve az ebédet és a délutáni alvást (ami szintén nagyon nehezen, de azért szerencsére sikerült), és este fél hétkor jöttünk csak haza, de úgy kellett ágyba imádkozni...úgyhogy nálunk ez nem nagyon jöb be, hogy kintléttel kifárasztani...

Most megyek, mert előszedte a bilit, hogy "gyorsaaaan, bilibeeeeeeee..."Kép, de már bepisilt a badiba....

Szila
szila
 
 


bogancsi!
Csatlakozom, a "Tele van a hócipőm, Apjukkal" klubba. Persze remélem csak átmeneti a dolog, és nálatok már meg is oldódott a helyzet.
Tele van a hócipőm, hogy Apjuk, csak azt látja, hogy itthon vagyok, de azt nem, hogy 2 kezem, 2 lábam, stb-m van, és közben ellátom a gyerekeket, főzögetek, csak neki, mert ugye a gyerekek eszenek a bölcsiben, suliban, én meg el vagyok főtt kaja nélkül is. Az nem jut eszébe, hogy ő is ebben a házban lakik, és néha ő is csinálhatna vmit. Közben, ugye itthon dolgozom, de azt se veszi észre.Kép
Hétvégén is keresztbetett egy programomnak mert, hogy egy anyának itthon a helye.Kép De most 2 hétre előre szóltam, hogy ekkor és ekkor nem leszek itthon, és azt csinál, amit akar. Majd szólok a szüleimnek, hogy gyerekvigyázás van, vagy szólok a szomszédnak, hátha kaphatók rá. Elegem van, és mára nagyon teli van a hócipőm.Kép
Bocsánat, befejeztem, csak ki kellett írnom magamból.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Bogancsi!
Fel a fejjel, a tavasz hátha a pasikat is megenyhíti.

Zsuzsi!
Szerintem iszonyú energikus vagy te pocival, úgyhogy ne aggódj már! London szuper lehett, ottm ég nem jártam, de majd egyszer. Dorka is fantasztikus csaj, hoghy ilyen jól viselte. ÉN egyel?re ilyen városnéz?s túrára nem vlalkoznék, inkább olyanra amit a gyerk?k is élveznek. Pl. Korfu tnegerpart, hú de jó lenne, no majd jöv? nyáron Kép

Rita!
Szerintem azért több votl mint egy hajszál Kép Amúgy melyik topicban olvastad? Már nem emlékszem hova írtam.

Andi3! Úgy örülük, hogy írtál, annak is amit Kép

Zafi!
Miel?ttm ész hívd fel a ruhás, cip?s nénit, mert
korlátozott számba árulja pket. Tel: 06/20-511-69-89 vagy 06/70-297-70-92. Nekünk jöv? hét hétf?re ígérte. (Tegnap állítólag még nem volt túl nagy a választék) Az Etele úon van a bolt (etele út 32/A). Ha a Tétényi út felöl mész a Fehérvári felé, akkor a harmadik lábas ház. (Apróka gyermeküzlet).

Sokszor szeretnék még írni, de írni, már kényelmetlen, olvasni mág tudok kényelmesen, így megmenekültök a litániáktól.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Zsófival együtt mindenkinek köszönjük a kedves szülinapi gratulációkat KépIgazán aranyosak vagytok, pedig ő nem is osztálytárs - inkább anyja lehetne némelyiküknek Kép (hogyisne!!!)
Athéni út: még nincs újság, majd hétvégén beszélek anyósomékkal is, de apával is volt egy beszélgetésem tegnap, majd csak lesz valami...
Szülinapi ajándék: Zsófi ma 6. lett az országos középiskolai tanulmányi versenyen oroszból!!!!!!! Este (kivételesen Tomit előbb lefektettem) vacsi után volt gyertyás szikrázó torta, meg happy birthday és megmutatta az oklevelet, meg a tényleg gyönyörű albumot, amit kapott. Lányok, ez őrület! 18 éves! Mától akár férjhez is mehet ... Kép

Zsuzsi: boldog szülinapot!!!! Zsófi 12.30-kor született délben. Hát amikor írtál (00.58) még békésen aludtam, aztán 4-5 között újra 39 közeli volt Tomi láza... Most este nem volt láza, majd meglátjuk. Brrr... már előre félek.

Gorsi: sajna tegnap egy kis dilibogyóval kellett rásegítenem, de ma már jobb a helyzet.

Zsuzsa: az az igazság, hogy 1500 euro/30 napra tényleg rém sok Kép De ez teljes ellátással van, nekünk meg csak reggelivel kéne. Még beszélek a nővel pénteken.

cory: írj magatokról, újabban nagyon szűkszavú vagy! (vagy én vagyok bőbeszédű Kép)

Norci: gyóygok anyukádnak Kép Kép Kép

Zafi: gratula az 5. évfordulóhoz!!!

Heni: ugye milyen klassz film az Egy csodálatos elme?! Barni-ebéd Kép közterületfelügyelő-Vilma Kép

Szila: csak így tovább! jó sok bodytok van??? Kép Bár már mi is itt tartanánk, de felé se néz a bilinek Kép

Danimama, Márti: a fenti 1500 mellé még jönne a repjegy is. Lehet számolni...

Jó éjt! pusz: bogancsi (akinek ma csak a feje fáj és megjött és ALUDNI SZERETNÉK!!!)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Zsuzsa: neked is fel a fejjel, ahogy Norci írta nekem!!! És ne hagyd magad, menj el! Én holnap megyek barátnőkkel, csak késő este jövök haza, Tomi anyósomnál alszik. (remélem!) A nagyok megcsinálják a milánóit, apa is azt kapja. Ja, és neki kell mennie Daniért a fociedzésre. Remélem, nem felejti el!!! Szóval az anya is ember! Kép
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm jókívánságokat a névnapom kapcsán! KépKépKép

Danimama
Mi kétpetéjű ikrek vagyunk igaz hogy mind a ketten lányok, de teljessen más világ így az a bizonyos szoros lelki kötődés nálunk nem működik.
Mondjuk anyuék erre törekedtek is gondossan mert hogy külön vittek sétálni ha lehetett meg külön fürödtünk stb. nehogy csak egymással kommunikáljunk mert eleinte úgy tűnt saját nyelvet alakítottunk ki amit mi ketten értetünk de mások nem innen a Dzsili is.

Szila
Nálunk is így megy a bilizés valahogy, szól is meg szalad is, sőt le is vetkőzik, de pisi kizárólag a padlóra sikeredik! KépKépKép
Aranyos a lánykád a havas képeken érdekes lene most meg egy pólósat tenni fel /Mártiéval együtt persze!KépKépKép/ pár nap és mennyi változás!

Bogancsi
</font>
Drukkolok neked hogy sikerüljön a párodat megfűzni némi praktikával az úttal kapcsolatban.KépKépKépKép
Remélem tényleg jól aludtál! KépKép
Sajnos szerintem a legtöbb családban lásd Zsuzsa is írt róla van némi hajlás a szülők részéről valamelyik gyerek irányába, nálunk is és a középső az apa kedvence, amivel együtt jár a nehezebb nevelhetősége is, a nagy meg nálun is felém húz, ez van!
Tomi meggyógyult már?

Rita
Kedves vagy hogy kérdezed, sokat javult a régiek szépen múlnak de sajna jöttek ki újabbak! KépKép
Mi is regeteget vagyunk a levegőn és szuper végre játszunk nagyokat meg sétálunk is, közben a rózsákat is megmetszettem szóval végre tavasz van!!!!KépKépKép

Zsuzsi
Nagyon jók a képek kár hogy nem láttam nagyobba, valahová nem tetted fel?
Szerintem így is nagy élény lehett, sose bánd hogy nem bírtad az iramot ez teljessen természetes.Ha érted amit írnak az angol lapok akkor nagyon ügyi vagy!KépKépKép
Nekem még három órám van hátra és kezd&#337;dik az új tanfolyam már be is iratkoztam, szerintem jól megy és hasznos is.
Én 16 hetes voltam Napsugárral amikor Párizsban voltunk Márkal busszal. Amikor lefoglaltuk még gondolatban sem volt a baba aztán mégis így alakult, de a fiamat mégsem hagyhattam cserben az apja hallani sem akart róla hogy ő menjen így aztán végig rohantam az egészet fájt mindenem. Ezeket a túrákat arra tervezik hogy minnél kevesebb idő alatt minnél több dolgot megmutassanak pedig időnként a kevesebb a több!
Naná hogy az ember a pindurkáját apocakjában nagyon félti jól tetted hogy ahogyan a tested jelzett inkább pihiztél sose bánd! KépKépKép
Képzeld volt a szerelő megnézte a mosogatógépet elszidta férjem hogy miért kellett ilyen össze-vissza bekötöznie mindent a vízes bloknál, aztán meg kiderítette hogy semmi baja a gépnek csak nem tudtuk használni.
Komolyan nem tudtam sírjak vagy nevessek.
Minden program előtt ugyanis szivattyúzással indít csak azután veszi fel a vizet amosogatáshoz. Úgy hogy szegényke csak csinálta mit kellett neki, mi meg azt hittük nem kap vizet valami miatt nem mertük kockáztatni hogy leégjen.Mi ezt használtan vettünk már egy éve csak amásik házba nem tettük már be az illető meg közben külföldre ment, mi meg nem kérdeztük meg hogyan is kell használni egyszerűnek tűnt, főleg annak akié volt.
A szerelő nagyon rendes volt ,mindent elmagyarázott programokat, hogyan működnek mit hová kell tenni bele, miért szóval tényleg...
És mindezért 1500 Ft-ot kért pedig rákötötte a vízre /mert mi levettük hátha valamit nem jól csináltunk alapon/ végig próbáltatta velem a programkapcsolót, vagy másfé órát ott volt szerintem olcsó volt.
Már mosogattam is vele tényleg le a kalappal minden szép tiszta lett!KépKépKépKép
Ja a lényeg:
</font>


Napsugár szösszenet:
Miután Márkom megette a gyógyszerét Napocs is odasonfordál és el&#337;adja magát.
-Olyan beteg vagyok anya, vettem leveg&#337;t, nézd csak kej gyógyszer!

Tegnap el&#337;vetette a babakocsiját, nem tudom használ e még valaki, mi már hónapok óta nem, szépen sétál elég nagy távokat is, de most kitalálta hogy &#337; majd abban alszik.
Így is lett.
Ez aszép id&#337; csak a fiaimnak nem hsznál &#337;k ugyanis meg vannak "veszve" hogy kint lehessenek focizni és kosarazni alig lehet &#337;ket rákényszeríteni, szó szerint, a tanulásra....
A lányom viszont olyan kis aranyos lett.
A minap is eljátszott vagy egy órát teljessen egyedül a szobájukban, amíg f&#337;ztem és palacsintát sütüttem, csak ránéztem id&#337;nként &#337; meg boldogan mesélte hogy Duplózik, vagy babázik, semmi roszat nem m&#369;velt mégis el volt.
Kint meg állandósn macskázik, szegény cica már menekül ha megjelenik.

BMárti
Bár már csak utólg olvasod, nekem még nincs h&#369;t&#337;ládám eddig ugyanis nem fért volna el most már itt igen, majd beinvesztálunk csak pénz kérdése. Nagyon sok mindent olvastam én is hogy le léeht fagyasztani, de ezt atöbbiek írták, már csak annyit hogy tényleg le akalappal hogy mindent el&#337;készítesz én azt hszem apárom fantáziájára bíznám elég nagy fiú már hogy ellássa magát.KépKépKép
Olvastam az eseted a szolgáltatóval boszantó f&#337;leg ha ilyen butaságot írnak még nekem nem szakmabelinek is idegesít&#337; ha sík h...ének néznek, mintha nem tudnám a beállításokat elvégezni.

Heni
</font> kicsit megkésve ugyan.
Barni szövege aranyos mint mindig! KépKépKép

Andi
Nagyon örülök hogy jobb a kedved különössen hogy egy kedves társat is sikerült találnod! KépKépKépKépKép

Andysj
Én nem irígykedem a 32 fokért az bizti mert nem szeretem a forroságot, de ez a szép idő mostanság nagyon jól esik! KépKépKép
Egyébként a szélsőséges időjárás engem kifejezetten aggaszt egy két hete még hóban tapostunk most meg pólóban megy a vágta, évek óta nincs tavasz csak nyár!

Cory
Szuper a kép a pasijaidról!
Zsomakocsi! KépKépKépKép
Balu rajza is nagyon tetszett, az orrot szájat és szemet is egyedül rajziszta bele?

Gorsi
Én még sosem voltam ennyire egyedül pedig néha szertnék némi teljes nyugalmat de az igazat megvallva nem tudnék egyedül lenne éjszaka tutira nem tudnék aludni, butaság mi?

Zafi
nektek</font>

Puszi
Dzsili
dzsili
 
 


Bogancsi
Gratula Zsófinak a szép eredményéhez!KépKépKép
Tominak még némi gyógyik elkélnek úgy látomKépKépKépKép
Én drukkolok neked és Zsófinak hogy sikerüljön a pénzt előtermteni, tényleg nagyon sok!

Zsuzsa
Én már csak úgy vagyok ezekkel a dolgokkal bár ritkán megyek valahová hogy biztosítéknak megkérdezem anyuékat csak aztán élem bele magam hogy megyek.
Úgy sajnálom.KépKép
Legyen azért kicsit jobb kedved, rendben? Szerintem ez férji átok a legtöbbje nem veszi észre amit értük és családért teszünk, de én bízom benne hogy legbellül azért amikor egyedül vannak valahol csak megbánják amiket tesznek és mondanak!
Küldök neked egy:
Kép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Toncsi úgy döntött, hogy reggel van. Kép

Köszönöm hozzászólásaitokat Gizi nénivel kapcsolatban, de sajnos már nem tudjuk többé gondját viselnünk. Kép Hétvégén meghalt. Kép Kép Kép

Most inkább rólatok:
Zsuzsa: jaj, mintha rólunk írtál volna! Múltkor én is elképesztően nagy csata után mentem el találkozni azokkal a barátnőimmel, akiket több, mint 10 éve ismerek de sajnos eléggé régen, 1 éve nem találkoztunk. És apa nem akart elengedni.
Tudod, én úgy éreztem akkor, hogy muszáj elmenni, bármekkora "örök harag" is lesz utána. Méghozzá azért, mert bizonyos szituációk precedens értékűek: ha csak egyetlenegyszer is le tud beszélni arról, hogy elmenjek, többé már az lesz a természetes. És nekem a későbbiekben aztán sokkal nagyobb erőfeszítést jelent ezen változtatni, mint legelőször kiállni magamért.
Legalábbis nálunk apa elég nehezen viseli, hogy van saját életem (ezalatt kizárólag néhány barátnőm értendő!) és kb. 3-4 évenként meg kell vívnom ezt a csatát, és akkor megint egy időre tudomásul veszi, hogy az asszony időnként elmegy a tűzhely mellől. Kép

Bogancsi: először is jobbulást kívánok Tominak! Kép Kép Kép Tudtál végre egy jót aludni?
Zsófinak pedig nagyon boldog születésnapot kívánok! Kép Kép Kép

Zsuzsi: neked is nagyon boldog szülinapot kívánok! Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Londonban. Ne legyen ám semmi lelkifurdid, a helyedben én szerintem be sem vállaltam volna már egy ilyen utat.
A kenyérsütésről szerettem volna még neked írni, de Toncsi elálmosodott, így megyek, hátha van reményem még némi alvásra. Már egy órája ébren vagyunk...

Sziasztok, és elnézést kérek attól, akinek nem írtam: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Megpróbálkozom az írással, mert rájöttem, hogy semmi esélye nincs behozni mostanában a lemaradásaimat. Visszaolvasnom sem sikerült még.

Szóval minden név- és szülinaposnak utólagosan is nagyon sok boldogságot kívánok.

Én is azért voltam olyan magam alatt, mert nálunk is ment apával a zsörtölődés már egy hete + két gyerkőc szokásos rohamai anya ellen, de ezek szerint nem én voltam az egyetlen közülünk. Lehet, hogy a jó idő megbolondította az apukákat????? Tegnapelőtt végre tisztáztunk mindent, szombaton elmegyünk kettesben (3 év óta először) valahová egy kicsit kimozdulni.

Amúgy meg elég keveset vagyunk itthon mi is a jó idő miatt. Niki első szavai ébredés után, hogy mikor megyünk le?

Így ráadásul sokkal jobban viselkednek ha lennt vagyunk, Norbi általában alszik én meg tudok a Nikócával játszani.

Norbucka feláll és már le is tud ülni, sőt már olyan szinten beindult, hogy szerintem már csak rövid idő kérédse, hogy mikor kezd járni. Az ágy mellett kapaszkodva hihetetlen gyorsasággal halad.

Cipő: Én tavaly az Újpesti centrumban vettem 3-4 ezer forintért kívül-belül bőr cipőt és szandált a Nikinek.

A Tesco-ban van Deichmann cipőüzlet és ott is szokott nagyon jó áron cipő lenni. A mostani újságjukban 4 e ft-ért van cipőcske (bőr).

A Plusban mától 89 Ft-ért lesz Mildi zöldséges kaja.

Kocsi és nyaralási lázban vagyunk, de egyre inkább úgy néz ki, hogy kocsi lesz belőle.
Ha meg nem jön össze akkor megyünk nyaralni.

Talizzunk már vmikor!!!!!!!!!!!!!!!!!

megyek, hiányol már a lányom

Szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rózsa
rózsa
 
 


Sziasztok!

Dzsili: a szeméhez rakott pöttyöt, de velem erősíttette meg, a többi teljesen egyedül volt.

Fúrnak a ház előtt. Törik a betont. Állítólag júliusig fog tartani a dolog.
Anyukámnak tegnap volt egy egészségügyi kaparása, még 10 nap, hogy meglegyen a szövettan, addig teljesen parázik, hgoy mit találtak.
Voltunk szombaton egy talin, ahol ott volt egy kissrác, aki keddre bebárányosodott. Lehet, hgoy a fiúk is elkapták, úgyhogy most nem mehetünk gyerekek közé, mert ha elkapták fertőzhetnek. Rémes! Persze ennek is most kell lennie, nem télen! Ha valaki szeretne bárányhimlőt, nálunk lehet próbálkozni. Az a szar, hogy akkor is 2 hétig még várunk, ha nem is kapták el. Van kismama a játszós társaságban, úgyhogy nem merek kockáztatni.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

cory: ez remes Kép Nagyon sajnalom. De azert setalni tudtok menni legalabb.
Anyukadnak drukkok mennek! Beton Kép

Rozsa: lehet, hogy tenyleg rossz hatassal van az apakra a hosszu tel, azert balhesak. Ma reggel apa felhivott, hogy milyen jo, hogy vidaman keltettem ma ot, igy sokkal kellemesebben indult a napja Kép Asszem volt nemi hatasa a keddi beszelgetesunknek... Kép
Jo setat, munkat stb. mindenkinek.
pusz bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


ez a "nemi hatas" persze ekezettel van gondolva, csak itt ilyen a klaviatura Kép Bar az se rossz Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a felköszöntéseket, nagyon jól esett! Most már csak egy évig élvezhetem a húszas éveimet, ez egy picit elszomorított, de azért tegnap megpróbáltam jól kinézni és még egy picit ki is mázoltam magamKép (nálam össz-vissz alapozást jelent a szemkarikáknál és az orromnál és egy pici rúzs, ami gyorsan lekopoikKép. Ennyit még ki lehet bírni, szinte észrevehetlen a mázolmány, mégsincsenek karikás szemeid és piros orrodKép. Csak azért írom, mert múltkor írtatok a sminkelésről, hát nálam ennyi. )

Dóri éppen a KIKA (német gyerekadó) tornájára tornázik (hogy nyílik a virág, azt utánozzák), nagyon élvezi.
Szila: ugye te akartad Hangát balletre járatni, ha nem zavar, megmondnanád mit tudtál meg ezügyben?! Köszi

Cory: megértelek, hogy mostanában nincs túl jó kedved, szurkolok, hogy minden rendben legyen a szövettannal. Én anno anyámnál teljesen hisztériás rohamot kaptam, nagyon nehezen viseltem... Aztán csináltuk a dolgunkat, próbáltunk lelkileg anyám mellett állni és semmit sem kimutatni az aggódásunkból, ilyenkor nagyon fontos, hogy az ember optimizmussal álljon minden probléma előtt.
Nem tudtok másfelé sétálni, ahol nem veszélyeztetek senkit, de mégis ki tudtok kapcsolódni?

na mosr rohanunk a játszótérre

üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: