Új privát üzeneted érkezett!

F Alexa: Lelkiekben én is Mindszenten voltam.. :roll: :roll: szóval 12.. :roll: :oops:

Apamentes hét? :?
Na, most szombat? Nem válaszoltál. :)

omr
 
 


Sziasztok!

Falexa!
A fűre lépéssel nekünk is gondjaink vannak, Veronika először mintha félt volna tőle, aztán ha mondom, hogy nyugodtan lépjen rá, akkor azé megprobálja, de még neki is kicsit döcögös.
Milyen jól hangzik ez a sok vendéges activity party-én is bírnám! :P Nem semmi, hogy Bazsi ilyen jól elaludt anyudéknál. LEgalább máskor is szervezhettek esti programot. Ha nem szopizna még, akkor én is néha lepaszolnám egy-egy estére-főleg hogy szokja máshol is.
Apamentes hét :cry: :cry: :cry: Nem irigyellek, de szerintem neked jobban fog hiányozni, mint Bazsinak. :) Legalábbis nálunk már volt egy párszor ilyen (múlt héten is), de kevesebbszer mondta, hogy apa, mint mikor itthon vagyunk és apa dolgozik. :shock:

Rena!
Fogorvoshoz tessék szépen elmenni! :o AMúgy ne aggódj, ha akarja a fogad, akkor bármilyen kicsi darabban kiszedi neked :lol:
Autóért nem irigyellek egyikötöket sem (Alexát), nagyon bosszantó lehet!

Brigó!
Mesélj mit intéztél a Mák-nál!j Céges ücs-jó dolog!:) Ki kell használni! :wink:

Livi!
Remélem összejön nektek a tali-úgy irigykedünk, azért majd csináltok képet, ugye?! Tényleg téged mikor láthatunk pocisan?
A szálloda ahol voltunk, anyu munkahelyéé és csak ott dolgozok +családtagok vehetik igénybe, egyébként tortaháznak hívják, mert kerek és 4 emeletes. Nagyon szép, van uszoda, gyerekmedence, szauna, szoli, masször, játszószoba, teniszpálya stb. A gyerek nagyon élvezte a liftezést, se perc alatt megtanulta, hogy kell használni (egyedül besétált, ha megállt kiszállt...)
Na majd teszek fel egy pár képet, bár inkább a gyereket fotoztam. :wink:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ja még ezt akartam:

Boldog névnapot Patrik babának! :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 

 
 

Rena: pénteken megyünk Győrbe egész hétVÉgén OTT leszünk CSAK héTFŐn jÖVÜNK HAZA. nA bAZSI IS SEGÍT ÍRNI! AÍMM B VC CCCCCCCCCCCCCCCCCCC tALÁN UTÁNA

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Szonja még mindig szenved a fogakkal, de szerencsére csak éjjel. Bár az is elég fárasztó tud lenni. Szerintem egyszerre több is kínozza, legalábbis egytől nem szokott ennyit szenvedni. A felső kisőrlők már félig kint vannak, de elég lassan nőnek, az alsók meg még nem törtek át. Bízom benne, hogy hamarosan visszatérünk az átaludt éjszakákhoz. Már majd egy hónapja nem volt ilyen...

Homokozás: még mi se próbáltuk( de nem is sürgetem a dolgot) , egyelőre még csak ismerkedik a kinti világgal. Érdekes neki minden kavics, föld, fű. És most már egyre többször akar kint is egyedül menni, már magabiztosabb. De sokszor elesik, mert nem egyenletes a talaj. Szonjával is az a baj, hogy szopja az ujját és bármilyen koszos bakapja. De ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni, nem törölgethetem percenként kint a kezét.

A kertben én még nem veteményeztem, csak a virágágyásaimat gazoltam ki a hétvégén. Már nyílnak a tulipánjaim!

Sajna megint jön a rossz idő, pedig olya jó volt, hogy sokat lehetettünk kint!! :(

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Liviék: akkor jövő hét utáni héten? Oké, nekünk jó elméletileg bármikor! Időpont: Kiara 12-fél 3ig alszik, vagy elötte, vagy utánna jó!

Homokozás: Kiara a kertet ássa! Eleinte én is néztem, hogy ne dörzsölje meg koszos kézzel a szemét, ne nyúljon a szájába, de nagyon nem is akart, úgyhogy most rá van bízva. Én is tartok kinti játszósat, ha már nagyon koszos, kimosom!

Kép
kernico
 
 


Kernico,
szntem jöv.hét, sziszka akkor lesz, legalábbis én így értettem. EZek szerint neketek is a délelött jó, ez szuper!! KEdd vagy szerda?

fnoe,
nanaá,, tuti csinálunk képeket!! amúgy még én se voltam talin ! legalábbis ebben a topikban.
Pocis kép...huhhh tökciki de még nem csináltunk...Dalminál 17hetes terhességtől kezdve hetente fényképeztük, most meg... :oops: meg az abajom, hogy akkora vagyok mint egy báln és ezért utálom ha fényképeznek... :oops:
Hóúúú jól hangzik a hely ahol voltatok...!!! Jöhetnek képek!!!

tinu,
tali 15 kerben és mondjuk újpest központból piri96os busz plussz 4-5 perc séta. Jó lenne jönnél, végül tényleg nem is lesz olyan mini tali ;-)

Rena,
ja asszem a nyári talik nálam már kilőve... :wink: 8) majd irigykedem ezerrel :)

winnie,
te is úgy értetted, hogy a jövhéten jönne sziszka, nem? KEdd szerda nekem is okés.
Vendég
 


JA és itt van egy oldal, ahol az anyukának vannak a művei, akitől a falvédőt meg a játsziszőnyit vettem!
http://kep.tar.hu/barbamami
Vendég
 


Livi: hát az bazi messzi van. Már persze tőlünk, mert ugyebár relatív a dolog. :wink: Akkor majd meglátom, attól függ, hogy milyen idő lesz, melyik nap lesz a tali stb.

Kép
Kép
tinu
 
 


Livi, és én hogy jutok oda hozzátok?
ja, én is jövő hetet értettem.

Rena, mi az a droid? mármint hogy jelen értelemben :)
Szegény Ödönke :( de jó kis neve van :)
nekünk régen - még anyuéknál - emlékszem Pici, Süsü, Lejla, Hófehérke nevekre :) azóta nincsen. Most volt Juszuf már nekünk, de nem hívtuk annak végül sokat :)

Tényleg, kinél milyen autó nevek voltak / vannak? :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Húú, a tegnapi napot nagyon jól megúsztuk. Nem forrt fel az agyvizem :) A MÁK-hoz odaértünk 3/4 9-re, húztam sorszámot, potom 20 előttem. Odajött hozzám egy csaj, hogy ő végzett, és megmaradt a sorszámja, mert ő is kapott egy hölgytől egy másikat, így 130-s helyett a 119. sorszámom volt. Végeztünk is kb 1/2 óra alatt:) Csak a papírokat adtam le a gyeshez..... Ja, azért Jázi produkált, mert a sárban úgy hasravágta magát, amikor mentünk a MÁK-ba, hogy úgy nézett ki, mint egy kismalac :evil: :) Igen, akkor valóban nagyon mérges voltam, most már csak mosolygok....

Falexa!
Kitartást az apamentes héthez! Nekem most a párom 3 héten keresztül éjszakás volt, hát ne tudjátok meg!!! Nappal nem láttuk, mert aludt, este már nem volt velünk, mindent egyedül a 2 gyerekkel....Lefáradtam rendesen.

Képzeljétek, Jázi megint bepisil napközben :( Már vittem vizeletet a védőnőnek, de az negatív, nincs felfázva. Tudom, hogy lehetnek lelki okai, vagy csak visszaesés, mert látja, hogy Zsombi is pelusozik még, de annyira el vagyok kenődve. Ha esetleg megkérdezem, hogy miért nem a wc-be pisilt, akkor nem is válaszol, szóval lehet, hogy jobb lesz, ha nem is kérdezgetem. Pont most, amikor menne oviba..... :?

Majd képet mindjárt rakok fel.

Szép napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Livi: nagyon jó dolgokat csinál a csaj, az ajándékokba néztem bele! :o
Kedd-szerda jó nekem is, akkor délelött? 2 napos a buli? :lol: :lol: Na jó, nekem bármelyik nap jó, nincs semmi progink!
Tényleg, csepelről bkv-val hogy jutok oda?

Tinu: én csepelről jövök, az se jobb! 8)

Winnie: droid általában mindenes munkás - mindig, mindent megcsinál urának! :lol: :lol: :lol: Legalábbis én erre hallottam már! :roll:
Autónevek: még régen volt Gina és Gino, a rendszámuk miatt, de a mostaninak semmi, pedig gondolkoztunk rajta! :(

Brigó: MÁK mázli! Unokatesóm lánya kezdett el bepisilni amikor a szülei különváltak, és ő még idősebb is volt, és még most is kell valami orrfújkát használnia, pedig már 11 éves! :(

Kép
kernico
 
 


Brigó: nem lehet, hogy Jázi épp az ovi miatt esett vissza? Várja az ovit? Mondjuk lehet, hogy várja, de azért mégis kicsit fél tőle. Ez normális lenne. De mikortól is megy oviba?

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, Brigó, arról jutott eszembe, amit Kernico írt, hogy a bepisilés 5-6 éves kor után számít csak igazán pszichológiai tünetnek, addig még normális. A gyerekek időnként visszaesnek, de ez még nem kóros.

Kép
Kép
tinu
 
 


Brigó: igen ez lemaradt, bár én csak olvasgattam ilyenekről, Tinu a pszichológus! Unokahugom is kb. 6 éves volt akkor, kisebbekről én is azt olvastam, hogy max. ilyen pszichés dolgok, hogy Zsombit pelusozod még, és ő is szeretné, ha megint baba lenne, és vele is annyit törődnél, meg hogy az ovi miatt is, amiket te is írtál. Tinu: ez így van?

Kép
kernico
 
 


Ja, és egy kérdés: zöldborsófőzelék: miért lesz zöld néha a szaftja? Csak nekem csinálja? Már többször is ilyen lett, pedig leöntöm az üvegből a vizét róla, tejben+vízben főzöm, nem sok petrezselyemmel, ha amiatt lenne, és nem főzöm túl, hogy esetleg akkor eresztené a szinét! :?: :?: :?: :?: Segítsetek!!!!!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok,csak már megint rendezgettem Petra szobáját. Olyan szedett vetett bútorai vannak... a célnak tökéletes, csak sehogy sem tudom tökéletesre összehangolni. Új majd akkor lesz, ha lesz kistesó és akkor a gyerekek átköltöznek a mostani hálószobánkba, mi átmegyünk abba, ahol most anyu szokott aludni, ő meg átmegy abba, amibe most Petra, meg az lesz a dolgozó szoba is (unom a nappaliba a sok papírt.). Akkor lesz új festés, új bútor stb.

Winnie! Niki jól megfogalmazta a droidot! :lol: Így van. Villanyszereléshez vette maga mellé, de mindent vállal. (én be akartam fogni vasalni is, azt nem vállalta viszont - ááá, csak viccből) Tegnap naon összehúzta fülét-farkát, most szembesült először velem a kocsitörés óta. 20ezer körül megússza, annyi lesz.

Kocsinév: Ödönünk előtt "mecsboksz"-unk (matchbox) volt, egy kis Renault 5-ös. Előtte anyuméké volt, ők nevezték el a mérete miatt, be akarták számíttatni és annyiért inkább mi csaptunk le rá, amennyit ott adtak volna érte. Szerettük, csak kinőttük, meg igazából minden baja volt. Előtte nem volt kocsink, de szeretek hülye nevet adni mindennek. Volt Szotyi cicánk, Nyunyó hörcsögöm, Tódi kutyám, Brian tengerimalacunk. :D

Brigó! Csak annyi tippem van bepisilésre, mint Nikinek és Tinunak.
Tök mázlid volt a MÁKnál! Képeket majd pótolni! :wink: :D Felébredtek a gyerekek,mi?

Borsófőzire Niki nem tudok mit mondani, én fagyasztottból szoktam, nem nagyon szeretem az üvegest. Úgy gondolom mondjuk, hogy kirepednek a szemek és az festi be. Próbáld ki fagyasztottal, a Family frostos isteni és jó árban van!

Noémi! Veronika hogy van már? Mi okozta, az oltás vagy szimpla nátha? Ezen a héten sem megyek fogdokihoz :oops: :oops:

Na megyek főzni.

omr
 
 


Ja! Livi! Megnéztem néhány képet, tényleg baromi ügyes a csaj! Mennyibe kerülnek, azt lehet már tudni? (falvédő pl)

omr
 
 


Kernico: igen, úgy van, ahogy írtad. :)
Én nem szoktam borsófőzeléket főzni, úgyhogy passz. Nálunk a férjem nem szereti, én szeretem, de mindig felfújódom tőle. Tüncinek külön meg nem szoktam csinálni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szonja szobája is kicsit fura most még, mert a pelenkázón, kiságyon és egy ágyon kívül más nincs benne (nem fér el más). Ha már nem kell a kiságy, akkor kitesszük a pelenkázót is, és akkor tudunk szekrényt csináltatni bele. Meg valami polc is kéne (az már előbb), amire a játékait, könyveit felrakhatnám. Most kosárban, műanyagládában vannak).

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Na, én meg nem valamelyik nap írom, hogy Kiara nem eszi a homokot? Erre most egy akkora marékkal belepakolt a szájába, hogy még az orrába is jutott. Persze kimosni ... kézzel kiszedtem egy adagot, aztán vízzel próbáltam, de azt meg lenyeli még egyből a homokkal. Tudom, hogy egy gyereknek évente kb. 1 kg koszt kell ennie, na de egyszerre? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ezek után most írtam, erre kinyomta a gépet. Felvettem, ilyenkor szoktam, hogy nézzen a szemembe, és mondom neki, hogy nem szabad ezt és ezt csinálni. Most meg ... mondom: nézz a szemembe! Erre annyira nem nézett rám se, hogy amikor megfogtam az arcát, már kiakadt a szeme, annyira máshová nézett csak kis sunyin! És közben bólogat, hogy nem, pedig még nem is mondtam semmit! Úgy elnevettem magam! De ő is vigyorgott rendesen, bár szerintem azért, hogy nem tudtam elmondani neki! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiara szobája is nagyon picurka, ráadásul tetőtér ugye! Van benne az ágya, meg egy szekrény, aztán annyi. Na majd egyszer sok pénzünk lesz. Sajna amikor építettük, még nem volt tervben a kiscsaj! :roll:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Homokozás:még nem próbáltuk,a nyúl hozza majd a homokozószettet.Játszótérre már járunk, a kavicsokat imádja dömperbe betenni,kiönteni,na olyankor is koszos lesz a keze.Arra gondoltam,hogy viszek legközelebb törlőkendőt,és majd azzal törlöm meg a kezét.Mostanában az egész ökle bent ven a szájában,jön a 11.foga.

Martinka szobájában van egy szekrénysor, a kiságya és egy rendes ágy,amin szoptatok,és ott alszom,amikor beteg.Ez egy régebbi szekrénysor,majd pár év múlva kap csak újat,amikor már tud vigyázni rá.Mostmég sok játék nekivágódik,stb.,ezt nyugodtan tovább amortizálhatja! :D

Rena,fogorvos??Én tegnap voltam,mert egész éjjel nem aludtam,úgy fájt!!Jövő héten kell visszamennem,most sak gyógyszeres tömés van benne.

Ma voltunk tanácsadáson,Martinka megkapta a 15 hós oltást,remélem nem lesz tőle gond!!9220gr. csak a kislegény,és 79 cm.Lehetne dundibb is sztem,bár a védőnő nyugtatgatott,hogy minden rendben van,ne izguljak!Kiegyensúlyozott ,vidám,jól evő gyerkőc.Ja,és a géneket is vegyük figyelembe,mert a párom is és én is vékonyak vagyunk,biztos Martinka sem lesz egy vastag gyerek!
Vendég
 


Nagyon jók a képek Rékáról,és Dalmiról is!

Rena!Ringató 1000Ft?? :shock: Ez nagyon sok!Nálunk 600 pénz,de ha bérletet veszel,akkor 500-ra jön ki alkalmanként.
Vendég
 


Rena: a Ringatóhoz akartam írni, hogy nálunk 800 Ft. Szerintem függ attól, hogy hány embert tud összeszedni az, aki tartja és úgy számolja ki, gondolom, hogy azért még neki is megérje.

Kép
Kép
tinu
 
 


Livi, KNiki, ha már lehet választani, akkor nekünk a kedd jobb :)

Ringató, nekünk egy alkalom 700, bérletesen 600.
Nekünk ma tök jó volt a Ringató :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, vészhelyzet van, éppen reklám, azért csak ennyi :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tinu! Értem én, de józan paraszti ésszel belegondolva, ha pl 600-ért tartanák elmenne mondjuk 20 személy, így 1000-ért meg elmegy kb 4-5. Ez jobban megérné nekik????? nanemár.... Mondjuk azt a félárú bérletet amit még apának ígértek, lehet, hogy be kéne vetni.

Na megyek, nincs semmi hírem. Ja, tegnap este iszonyat hányingerem lett migrénnel, picit ledőltem fél 8-tól 8-ig, Petra maradt az apjával itt a nappaliban, hát 5 perc után már hiszti volt meg: aja aja aja! :roll: Aztán be kellett hogy hozza, picit megnyugodni, hát fülig ért a szája amikor meglátott, újra kimentek és Petra rögtön visszaszökött. aztán én ápoltam apát. taknyos, köhög. férfi... nem kell többet mondanom, negyed óra nyavajgás a kamillás gőzöléshez, a nyak bekötéshez, a szopogatós tablihoz, rosszabb mint egy gyerek. :evil: :)

omr
 
 


Sziasztok!

Na, jól feltöltöttem tegnap a képeket....Rena! Úgy, ahogy írtad, felébredtek a gyerekek.


Tegnap délelőtt sétáltunk egy nagyot, de hogy milyen bolond szél fújt! :shock: Rendesen téli cuccban voltak a gyerekek, olyan hideg volt.
Zsombi legújabb tudománya, hogy megmutatja hol a fütyije :lol: Ja, és tegnap estére tiszta pötty lett, szerintem valami allergia. Egyik barátnőmnél ettünk juharszirupos palacsintát, biztos attól. Kíváncsi vagyok, hogy elmúlt-e neki, még nem ébredt fel.

Autónevek: volt egy piros Opelunk, ő volt Piroska :) , most van egy fekete Mitsubishink, ő meg Micu :)


Hát, Jázi kezdetben nagyon várta az ovit, de mivel mondtuk neki, hogy majd ott szépen kell enni, meg reggel ha megyünk, meg kell fésülködni (utálja, ha fésülöm), azóta visszavett, sőt, tegnap reggel, amikor fésültem, azt mondta, hogy nem akar oviba menni...Szóval nem is emlegetem neki, meg a családtagokat is megkérem, hogy oviról ne is beszéljenek neki. Szóval lehet, hogy az ovi miatt pisil be, lehet, hogy más miatt.... Szerintetek most adjak rá pelust? Mert azt nem akarom, hogy esetleg így még jobban visszaessen, de már nem győzöm, mert napi kb 5 nadrág+bugyi tiszta pisi, meg ugye vagy az ágy, vagy a szék, vagy a padlószőnyeg (vagy pl. 3 napja a párnám pisilte össze - hagy ne mondjam, hogy most kimostam, és vagy 1 hétig száradni fog....)Szóval iszonyat munka van utána, meg ha sétálni megyünk, és akkor is bepisil, akkor meg ugye fel is fázhat. Tegnap is séta közben vagy 5× megkérdeztem, hogy kell e pisilni, meg utóljára pisiltetni akartam, és ordított, mint egy sakál, hogy neki nem kell pisilni :? Aztán csak bepisilt.... :(

Kniki!
Zöldborsó főzelékre nincs tippem, de miért is baj, ha a zöldborsó főzelék zöld? :D


Alexa!
Szerintem is rendben van Martinka 9kg-ja. Az oltásnál nekünk nem volt semmi baj, de talán a 10. nap körül lehet láz és pöttyök először a fül mögött, aztán a testen. Elvileg ez normális.

Nálunk a gyerekek szobája viszonylag nagy, 5×5m. Egy szekrénysor van benne, 2 ágy, a többi játék :) Még fogalmam sincs, hogy hogyan lesz később a szobájuk, van még 2 plusz szoba, szóval biztos külön lesznek majd, de hogy mikortól....? Szerintem most még nem gáz, ha együtt vannak, aztán ha majd már komolyra fordul a hercegnők és a katonák harca (és püénzünk is lesz), akkor külön szobájuk lesz.

Képek:iszonyat, milyen keveset csináltam mostanában. Kb. 20-t 2 hónap alatt :? Jáziról nem is találtam semmi értelmeset :?

Kép Kép Kép


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Rena: bavittem anyudnak a munkahelyére a Petra ruciját, hogy tudja abba fogadni a locsolókat! Akartam mellé tenni egy fotót Csabáról, de az elmardt. A kép akkor készült a liszti nyaralójába amikor Gabiék mentek vissza Ausztráliába és anyáéknál találtam képnézegetés közben. Rólad nem találtam pedig úgy emlékeztem, hogy volt. a múltkor meg a Tóth Katiák lagziját néztük mamáéknél 19 évvel ezelőtt volt és te is látszor rajta. Apuddal ültök lófarokban van a hajad tele csatokkal és nagyon unod a banánt!

Képzeljétek csatlakoztam egy fórumhoz a szívebeteg gyerekek szülei írkálnak és írtam néhány sort, hogy Bazsinak mi a baja. Erre ma reggel jött egy emil egy gyereksebésztől, hogy bármiben ha tud segít és megpróbál válaszolni a kérdéseimre. Teljesen meglepődtem, hogy egy doki foglalkozik olyan földi halandókkal mint mi! Már írtam is neki vissza remélem hamarosan válaszol!

Brigó: olyan nagyfiú már Zsombi! Bizti nehéz lesz az elszakadás, ha elkezdődik a munkád. Használj ki minden percet! :D

borsófözi nem baj, ha zöld! a zöld egy szép szín! :D :D

Dudú nevek: nálunk eddig még nem volt, de ezentúl lesz!

Most volt itt a dekoros csaj és hozott egy nyuszit egy zsebibabát egy kangát bagolyt fát meg füvet. Mostmár teljes a palettánk, ha feltettem majd csinálok fotót róla!

Tegnap vettem függönyt a nappaliba. Jövőhéten lesz kész biztosan feldobja majd a szobát! Már olyan régóta készülök venni csak olyan drágák még így is, hogy szinte a legolcsóbbakból választottam! vennem kellett karnist is így mindenestől varrással együtt volt egy húszas, de ezt nézzük megint jó pár évig. Legközelebb a Bazsi szobájába akarok venni miszimaszisat 1800.- volt métere.

Ringató: nálunk 300.- , de sajna Balázs nem nagyon mehet közösségbe mert mindig össze szed vmit.!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Niki, Winni, Sziszka, Tinu(???)
Akkor legyen kedd délelött ha sziszkának is jó. Hányra jöttök?
Jaa és hogy mivel kell hozzánk jönni??? Öööööö, hát még azt se nagyon tudom,hogy miylen buszok járnak nálunk... :oops: De aaszem megkérdezem apát, hátha. VAgy van valami utvanaltervező a neten ...
Amúgy Niki, én a nem zöld borsófőzit keg sem enném... :shock: :D

Kratív anyuka akinek a lapját felraktam, szntem is baromi ügyes. Árakat nem tudok, ő is csak épp most kezd dolgokat másoknak csinálni, eddig magának meg ajiba dolgozott. Emilcímet megtudok adni priviben, ha valaki akar érdeklődni.

MEgvettem ma Dalminak a húsvéti ajit. Kap egy cuki mini fűnyírót, meg egy baba takarító szettet (remélem mielöbb megtanúlja a takarítás csinját bínját... :lol: )Ja és ezek tökjóó áron voltak a corában, ha valakit érdekel!!
Vendég
 


Livi: jövő hét kedd? 25-e? Nekünk az nem annyira jó, mert délután csoportot tartok. Fél 3-ra haza kell érnem legkésőbb. Hozzátok meg jó sok idő az út. Mondjuk lehet, hogy 1 körül amúgy is hazaindulnánk már, nem? Vagy hogy is beszéltétek?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, mi szerintme eljönnénk 1, legkésőbb f2-kor, mert hát aludni hazajönnénk.

Livi, még a héten beugrotok vmikor?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Brigó, sikerült Thomasos cuccot venni?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Livi, Winnie, és aki még jön: nem lehetne szerdán? Bocsi, de ma tudtam meg, hogy kedden tudunk csak menni dédiékhez Kiskőrösre, és már jó ideje nem láttam, és agyvérzése volt karácsonykor, úgyhogy nagyon szeretné már látni Kiarát is, mert már nagyon mondogatja, hogy ő már nem is fogja még egyszer látni! :(
Vagy ha nem jó nektek, akkor majd legközelebb megyek én is, pedig olyan jó lenne! :roll: :D :D :D

Kép
kernico
 
 


Niki,Winnie,Tinu,
NEkem jó a szerda is. Nehogymá' negyere NIKI!!Többiek?
Dalmi délben kidől és teszem le aludni, eddig csak egyzser bírta 1-ig, úgyhogy szntem jó lenne minél korábban kezdeni a 'bulit' ;-) . NAhh persze attól még, hogy ő alszik maradhattok, csak én nem vagyok olyan izgi :wink:

Winnie
basszus én tök elfelejtettem... :oops: Hú hát megprószálok elugrani holnap vagy holnapután. Mikor is jó nektek?
Jaajj olyan lyukas az agyam mostanában.
Vendég
 


És egy kis koszos gyerek :wink: :lol: Kép
Vendég
 


Nekünk is jó a szerda :)
Livi, nekünk talán most péntek jobb, Réka f2-től alszik jó esetben két órát. de 10-f11-től vagyunk fogadóképesek

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok. Már a 4. napja kelek korán, hogy takarítsak hétvégére. Napközben meg ugye a gyerekekkel vagyok. Komolyan, előbb direkt leestem az ágyból, mert már csak így ébredtem fel teljesen :oops: :)
Zsombin még mindig vannak kiütések, tegnap elvittem a védőnőhöz is. Calcium és Fenistil csepp, és soha többet juharszirup.....

Falexa!
Ez tök jó, hogy a doki kapcsolatba lépett veletek. Vannak még ezek szerint lelkiismeretesek is....
Én meg annyira kedvet kaptam volna gyermekorvosnak lenni, de már túl sok idő lenne, amíg eljutnék oda, hogy az is legyek. Illetve nem is túl sok idő, hanem már én lennék öreg :? :wink:
Az előtérbe nekünk is kellene 3 függöny, mert amik fent vannak, azok még tőlem is régebbiek. De most nincs rá 20-25 ezer forintom (és akkor egy annyira szimpla függöny, a legeslegolcsóbb kategóriából...) Viszont barátnőmék szoktak kijárni Ukrajnába vásárolni, és meseszép függönyöket lehet kapni potom pénzért. Valami álomszép, amit hozott, kb 1.000Ft volt métere és 3 m magas. Itthon ilyet talán 3-4ezer/m tudsz venni. Szóval azon gondolkodom, hogy nyáron lehet, hogy mi is kimegyünk velük, és akkor veszek. Igaz, hogy így is annyiba kerül, mintha itthon megveszem a sima függönyt, de ez legalább tényleg olyan lesz, amilyet szeretnék....

Winnie!
Köszi kérdésed, végülis vettünk Jázinak Thomasos cuccot, tovább nem vártam vele, mert szombaton köszöntenénk. Kap majd 2 vonatot, és sínkészletet (ebben van felüljáró is, 8500ft volt :evil: ) Meg rendeltem neki thomasos tortát, meg kap thomasos zoknit :) , meg lesz még neki zoknik és bugyik (khm, készülünk az ovira, így most kellemeset a hasznossal :oops: :) )

Ja, meg tegnap mondta a védőnő, hogy adjak Jázira pelust, ha ilyen súlyos a helyzet, meg az ovit ne is emlegessük neki.... Valszeg amiatt stresszel :(


Livi!
Nem is koszos ez a gyerek :D Látnád néha az enyéimet :lol:


Mentem dolgomra,
szép napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Livi: nekünk is jó a szerda, sőt jobb, mint a kedd. :)

Brigó: nem tudom, ha nem mondod neki, akkor mitől lesz jobb? Nem kéne inkább beszélgetni vele az oviról? Olyanokat mondani, amitől egy kicsit megnyugszik? Rá kéne jönni, hogy mitől fél annyira. Lesz beszoktatás? Szerintem inkább készíteni kéne Jázit az ovira, mint elhallgatni a dolgot.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Hát, nem tudom. Az óvodavezető is ezt tanácsolta, amikor még beiratkoztunk, hogy nem kell a gyereket stresszelni az ovival. Mert ugye stressz lehet neki, hogy ott kell maradni "egyedül", hogy meg kell felelni az elvárásoknak (szépen enni, összepakolni a játékokat, stb), stb, stb. Először én is legyintettem erre, szépen mondtuk is Jázinak, hogy majd mész oviba, milyen jó lesz, ott lesznek a gyerekek, és majd játszotok, gyurmáztok, stb, és ez lett a vége, hogy bepisil... :? Lehet, hogy mégis az ovivezetőnek volt igaza??? :roll:

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Juhééééé, akkor jó a szerda? Jajj de jó, megyünk mi is! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Hányra? Szerintem is akkor korábban jó, mert úgysem maradunk sokat az alvás miatt!

Livi: :lol: :lol: na igen, úgy a jó, ha minél több kosszal jár! :lol: Mondjuk Kiara olyan furi, mert ha kotorászik a homokba, utánna leporolja a kezét! :shock: :shock: Lehet tisztaságmániás lesz? :shock: Bár az is lehet, hogy tőlem látta, mert én is leporoltam a kezem utánna.

Falexa: ez tényleg nagyon jó! Meglepő, de jó tudni, hogy vannak még rendes emberek!

Brigó: tudom, hogy nem sokat nyom a latba, de egyetértek Tinuval, ha nem beszéltek róla, aztán meg mennie kell, és váratlanul éri, attól még jobban bestresszelhet. Nem ismersz valakit a csoportból, akivel barátkozhat addig is, hogy várja, hogy találkozzanak?

Kép
kernico
 
 


Falexa!
Tök jó, hogy ilyen kedves dokik is vannak a földön! :) Válaszolt már? Megnyugtató dolgokat ír gondolom.
Figyuuuu! Milyen nevű növényeid vannak a sziklakertbe és hol szerezted be őket? Most én raktam el egy 10 tejfölöskupányi magot, már nagyon szépek, valami mix, fogalmam sincs miből áll, meg van kakukkfüvem is, de mi az ami tuti kell bele? Adjál tanácsokat légyszi!!!! :D

Livi! Jó ez a kinti kép! :D ÓÓÓ lesz ő még koszosabb is, csak jöjjön az a homokozó! :lol:

Brigó! Nekem logikusabb, amit Tinu mond, viszont ha pont ez rontott a helyzeten, akkor az ovivezető csak tud valamit. :roll: hát passz. nem tudok nyilatkozni.

Mági! Apukád hogy van?

omr
 
 


Niki, egyszerre írtunk (csak én közben elmentem csokit keresni és most fejeztem be) na lényeg a lényeg, ezt még én is írni akartam, hogy ha utána meg hirtelen jön az ovi, akkor lehet, hogy ott stresszel majd.

omr
 
 


Szóval ezt Brigó neked akartam még írni.. ááááááá ma szétszórt vagyok, Petra is nyügi, nekem meg krónikus csokihiányom lett (szekrény tetején találtam meg) 3.-at eszem. :oops: :roll:

omr
 
 


Rena: nálunk a sziklakertben csak örökzöldek vannak, de lehet másfajta növényeket is tenni a nevüket sajna nem tudom, de ha írsz emilt a kertészünknek biztosan segít neked Sz. Gyuri lehet, hogy ismered is, bár ő most No-ban van nem tudom van e kint gépe, de Ny. Éva is a kertészeti fősulira jár ugy tudom és ő is bizti tud segíteni. A doki még nem válaszolt! Állandóan nézegetem az emilem!

Holnap megyünk Győrbe olyan kár, hogy sz@r időt mond mentünk volna állatkertbe meg kirándulni, így meg csak élményfürdőzni tudunk az se rossz mondjuk, de Bazsi bizti élvezete volna az állatkertet! Hátha össze jön!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Tényleg, Ny.É-nek írok! Köszi!!! Akartam még neked írni, hogy tegnap amikor írtad ezt a fényképes dolgot, gyors megkerestem a videókazit, nekünk ez megvan! mármint a Gabi búcsúbulija! Ez 10 éve volt te jó ég! Na rajta vagy te is, de jól láttam, hogy Béci is? Rá nem is emlékeztem. :oops: :oops: Azt hittem csak én vagyok ilyen ősidők óta az urammal! :lol: :lol: Na viszont a lakodalomra kivi lennék, gondolom úgy néztem ki,mint egy nyuszika. :lol: :lol: olyan érték régről egy ilyen kazi, meg fotó

tényleg Brigó,múltkor ahogy írtad éppen megmosolyogtam, hogy "csak" 20 kép készült 2 hó alatt? rólunk mennyi volt ilyen idősen? kb 5 egy év alatt... :D most meg külön winchester kell a gyerekfotóknak :lol: :lol:
Akartam írni, hogy Zsombi írtó sokat nyúlt! Vagy csak én látom úgy?? Vagy fogyott? vékonyabb lett na, még úgy felöltözve is! :)

Ki hány éve van az urával?? ha már itt tartunk..

Élményfürcsi, az se rossz! Díjaznám én is. úúúgy fáj a lábam és fogalmam sincs mitől, de apa botrányos ahogy masszíroz, picit se ért hozzá... nagynéném meg Kakasszéken van, pedig megkértem volna szombaton. :roll:

omr
 
 


összevissza írok tényleg.. a Brigós részt utólag szúrtam be.. Brigó.. veled ma bajba vagyok.

Kérdésemre meg kezdem én akkor a választ: 12 éve vagyok a férjemmel, 1,5 év után volt 1,5 év szünet, szóval egyhuzamban 9 éve! :D :oops: :oops: idén augban lesz 3 éves házassági évfordulónk.

omr
 
 


Sziasztok!

Falexa: nagyon szép dolog a dokitól, hogy felajánlotta a segítséget! Ezek szerint még vannak igazi elhivatott orvosok!!! Akik tényleg törődnek az emberekkel, és nem csak a pénzzel…

Szonjának húsvétra vettem egy bevásárló kocsit! Remélem elpakolgat bele és tologatja majd!

Ma cseréltem ki neki a fülbevalóját a sajátra (eddig az volt benne, amit belőttek). Nem volt egyszerű művelet, mert igaz, hogy álmában csináltam, de nagyon nem tetszett neki, ébredezett. Akkor kicsit vártam míg visszaalszik és úgy folytattam. Legalább 3x felébresztettem vele szegényt… De a lényeg, hogy sikerült. Ha felébred, megnézem az eredményt, biztos édi vele! Karika, kis kövekkel!

Brigó: szerintem se emlegessétek az ovit, de főleg ne olyat, hogy ott jól kell viselkedni. Max. a kezdés előtt egy-két nappal. Felesleges előre stresszelni vele. Szerintem egy ekkora gyerek még nem tudja igazán ezt előre elképzelni, feldolgozni, csak majd ha belecsöppen.

Kernico: lehet, hogy tisztaság mániás lesz a lányod… A barátnőm kislánya, nem tudja elviselni, ha koszos a cipője, ruhája. Én ilyen gyereket még nem láttam… De ezek szerint van. Tesóm gyerekei nyakig sárosan jönnek meg az oviból..

Rena: nem tőlem kérdezted, de mondok néhány tippet, amit szerintem sziklakertbe érdemes ültetni: törpe tulipán, crocus, kövirózsa (nem tudom a hivatalos nevét), díszfű.

Állatkertbe én is olyan szívesen elvinném idén Szonját, de elég messze van a legközelebbi is… Pedig imádja az állatokat nézni!!

Mi 7 és fél éve vagyunk együtt a párommal, abból 6 éve élünk együtt, két és fél éve vagyunk házasok. DE: 14 éves korunk óta ismerjük egymást, mert szakközépiskolában osztálytársak voltunk. És nekem mindig úúúgy tetszett, de persze neki voltak más barátnői, velem meg csak néha (pl. osztálykiránduláson, discoban) melegedett kicsit össze. De aztán érettségi után 3 évvel találkoztunk, és azóta együtt vagyunk!

Majd elfelejetem: Szonja ma újra átaludta az éjszakát!!!!!!!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Brigó: persze nem mindegy, hogy mit mondtok az oviról, és lehet, hogy nem is az a lényeg, hogy mit mondtok ti, hanem hogy őt mi érdekli ezzel kapcsolatban. Agyonhallgatni a témát szerintem semmiképp nem jó. Inkább kérdezd őt róla. Mesélhetnél esetleg olyan mesét neki, amiben a kislány oviba megy és mi történik vele ott.

Rena: mi 5,5 éve vagyunk együtt és 2,5 éve vagyunk házasok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok! Itt szakad a hó már egy ideje! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
kernico
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: