Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Norci: Zsoma 2280g-mal született a 33. héten. A kiírás napján 3200g volt, de akkor már túl volt 200g fogyáson, 1 hét stagnáláson, és hát kivül lassabban gyarapodnak.

Zsuzsi: én nem mehetek napra, nem bírja a bőröm Kép Másrészt egyedül két gyerekkel nem mernék strandra menni.
Nem vagyok terhes Kép Csak rémesen elegem van a bezártságból! December eleje óta alig voltam utcán Kép

Beja: tudom, hogy nyárról volt szó, de az én bőröm 26 éve ilyen, és 20 éve vagyok eltiltva a naptól.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zsuzsi!
Remelem, nem vetted ugy, hogy biraltam apukadat. Csak ugy erzem, hogy szerintem jobb ha tobb nezetbol es tobb velemenyt hallunk az ugyben.
Engem erdekelne ha megkerdezned az ismerosodet. O fiatal orvos?
Kulonben tenyleg erdekes, hogy mennyire megoszlanak a velemenyek az orvosok kozott is, meg egy orszagon belul is!
Gondolom, ilyenkor meginkabb orulsz, hogy ismet kislany lakik a pocidban. Kép Kép

Szia, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!

Kistesó: jol hangzik ez a "nálunk", de azért ez még nem elég konkrét Kép

cory: én is tisztára depi vagyok már ettol a téltol Kép Annyira sajnálom, hogy nem tudunk itt felviditani, pedig jó lenne!

Dzsili: szuper a foto!!!

Na, most már mennem kell dolgozni sajna Kép
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Rebi
Mi hozzátok is mennénk Telkibe Kép , de apa most nem adja a kocsit, meg gondolom oda kevesen jutnánk ki. Kép

Zsuzsi
A strandos talit mi is kihagyjuk szerintem. Sokkal jobban kell figyelni a srácokra a víz miatt, ami már egy kisbabával a karomon nehezebb. Amúgy nagyon mennék már fürcsizni egy jót! Kép

Zafi
Örülök, hogy minden jól megy nálatok. Kép Rájöttem már az első terhességemnél, hogy a hasonfekvés a legjobb dolgok közé tartozik az életben. Kép Peti is hason szunyált általában. 5 percenként rohangáltam be hozzá, úgyhogy ezúttal szerintem szerválunk egy légzésfigyelőt.

Lányok
Milyen légzésfigyelőt érdemes venni? Mennyibe kerülnek ezek? Hirdetésekben horribilis összegeket olvasok, de azok lehet, hogy szuperkészülékek.

Tikk vagy Bmárti a pocakos tippem. Kép

Ha már a héten nem akar összejönni a tali, akkor a Rózsáék talijánál 16-ra szavazok, mert hétvégén valszeg mi nem tudunk menni.

Norci
Hozzátok is mennénk mi, de sokat kell utazni és kocsim most nincs. Kép Azért ha coryék átmennek, jó talizást! Kép

Most kicsit jobb a kedvem, mert tegnap voltunk egy barátunknál, ahol másfél éves kisfiú van, úgyhogy Petiék játszottak, mi meg jól kidumáltuk magunkat és a nap gyorsabban telt. Kép

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de örülök, ha sikerül időben elolvasni a termést, nemhogy írjak is.

Üdv: Gorsi (33.)
gorsi
 
 


Sziasztok!

Gorsi: légzésfigyelő:
"a Madarász utcai kórházban van egy doki, aki ezzel foglalkozik (dr. Szántó Imre) rendszeresen tartanak tanfolyamokat (kb 1.5 óra bemutatóval együtt) csak oda kell menni (azt hiszem 1.000.-Ft/család? fel kell hívni őket, hogy mikor vannak tanfolyamok, tel: 416-3239). Ott mindent elmondanak és eldöntheted, hogy akarsz-e venni (a tanfolyam természetesen semmilyen kötelezettséggel nem jár, itt egyébként meg is veheted a cuccot, ha úgy döntesz, hogy kell, a Baby sense-t forgalmazzák, ami a legjobb) és kapsz egy nagyon hasznos kis füzetet "Megelőzhető-e a bölcsőhalál" címmel. "

A 16-a nekünk is jól hangzik talira. Igazából mindegy, csak ne hétvége legyen.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zsuzsi
Nehogy már elnézést kérj amiért kedvessen megérdeklődted édesapád véleményét, amit elmondot te meg leírtad nekünk, ezért csak köszönet jár, teljesen mindegy hogy melyik nézetet képviseli, különössen hogy érveket hozott fel, nem pusztán anyai elfogultságot.
Én most megyek a gyermekorvosunkhoz de nem kérdezem meg a véleményét mert már elmondta és tudom, mellesleg fiatal orvos alig néhány évvel idősebb nálam. Tehát olyan nincs hogy ebben generációs probléma volna sokkal inkább nézetbeli.
Nem beszélve arról hogy hány meg hány cikket tudnék szemelvényezni a saját igazam mellett, amit azért nem teszek meg, mert nem én igazságom, hiszen egyetlen fontos dologban egyetértünk, sajnos ez nem mindenkinek világos, nevezetessen hogy ha nem megy magától senki ne rángassa otthon, akkor miről vitatkoztunk én ezt nem fogom fel.
A többi az orvosokra tartozik és köztük is csak abban van különbség hogy szerintük meddig kell várni....
Innentől meg megint meddő a vita mert tőlem aztán addig várhat mindenki amíg jól esik.....bár néhány hozzászólással ezelőtt még az is kérdéses volt hogy okozhat e ez gyulladást és itt kapcsolodtam be én miszerint igen ez pedig tény.
Mikor mész UH? Lassan indultok, hú de izgi!!!!

Cory
Az én bőröm bírja a napot csak az önérzetem nem a plusz kilócskáimat, igy a fenekem körfogata és a strandolások száma /különös tekintettel ismerősök körében/ fordítottan arányos! KépKépKépKép

Bocsi Zsuzsi KépKépKép
de ha eljöttök a nyáron itt is van hűs gyümölcs fa alatti árnyék, sőt ha minden jól jön ki még fürödni is lehet! Terhessen inkább mentem strandra akkor volt megfelelő ok a pocakomra! KépKépKép

Norci
Még neked akartam tegnap írni hogy akkor jól emlékeztem hogy Vilike nem volt császáros ami azért téged ismerve nem semmi dolog volt.
Én nagyon megszenvedtem a 4 kilós lányommal pedig azért a kettőnk csípőjét össze sem lehetne hasonlítani.
Én azért bízom benne hogy Tamara egy kicsit kisebb lesz mint a bratyója ezzel segítene anyukájának! Az UH azért érdekes dolog ebben a tekintetben /bár felhívják a figyelmet rá, hogy 500g tévedés fel vagy le belefér ami ezért nem mindegy /mert attól eltekintve hogy mindegyik gép más-más érzékenységű nekem pl. kisebb babát jósolt mint a kis fiam mégis nagyobb lányom született, mindegyik 200g-mal több./3600-3800-4000g és 54-58-60 cm/
A büszkeséget egyébként én is ismerem hogy milyen szép nagy babám van, nálunk is 62-es rugik mentek /60 cm-rel szül./ egy hetessen nagyobb volt mint az egy hónapos unokatesója.KépKépKép

bogancsi
Köszi!
Olyan aranyossan hányta a havat tegnap velem a kis lapátkájával gondoltam...KépKép

Kistesó
Jó vagytok mi a helyzet? Anyukádat noszogathatnád már egy kicsit hogy írjon többet is, rólatok.

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Kistesó: az írása alapján Rebire tippelnék Kép Kép Kép ő ír sok ... - ot Kép

Szerintem Szila lett pocakos.
Vagy Edit! Ők mostanában ráérnek. Kép Kép Kép

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


kb. 4,7 miliméter a magasságomKép
tesóka
 
 


Azért Rebinek még kicsit korai lenne Kép Nincs 1 hónapos Levi.

Kistesó: elhangzott már a neved a tippek közt?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Danimama: dehogy vettem bírálatnak, én is olyan vagyok, hogy több orvosi véleményt meghallgatok és nem mindegy hogy hány éves a doki... A gyermekorvos barátunk egyidős velünk, kórházban dolgozik és mentőzik is, szóval fiatalsága ellenére van tapasztalata, és férfiKép, biztosan mond majd valami okosat. Nekem nem kell magyarázkodni orvosügyben, annak ellenére, hogy a családom tele van dokival, nem bízom egy orvosban sem, inkább a természetben és az önvizsgálatban. Ha az ember normálisan figyeli magát, a testét, akkor bizonyos jelekből rájöhet, hogy mi a baja és akkor már időben tud változtatni. Persze vannak fantasztikus orvosok, akik csodákra képesek, de ők komolyabb betegségeknél kellenek, amit szeretnék elkerülni, addig meg messze elkerülöm őketKép Csak egy kisgyereknél nehezebb ezt véghez vinni, mert nem akarom 15 év múlva hallgatni a gyerekeimtől, hogy miért nem vittél el orvoshoz hamarabb... (ahogy én is meg a férjem is mondta az orvos apjánakKép, nekem nem vették észre, hogy eltört a karom, a férjemnek, meg, hogy meg kell műteni a térdét...tipikus orvos családKép)

Norci: erről jut eszembe, apukádnak hogy van a karja, a válla? Biztos, hogy elrontották?Kép

Dzsili: kösziKép aranyos vagy, de emiatt most ne legyél morcos, Danimama csak szkeptikus, hiszen teljesen mást mondanak neki, mint itthon a többség, engem is megingatnának, szurkoljunk, hogy Daninak ez a dolog simán menjen és akkor nem is kell ezzel a témával foglalkozni!Kép

Úgy látom nem lett nagy sikere a strandos tali-ötletemnekKép, akkor marad nyárra Solyáék és Dzsiliék talija, végülis igazatok van, nehéz rohangálni hőségben medence körül...

Cory: nekem is napallergiám van, én már csak hullafehér maradokKép

Kistesó: hahó!!!!! kinek leszel a kistesója? bátyjád vagy nővéred lesz?

üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!
Kistesó! Nagy-nagy gratula neked! Vigyázz magadra, és kapaszkodj erősen!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

A fentiekből kitűnik, hogy nem hozzánk jött, még 2 hónap szünet elő van írva.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok! Kép

Mi még nem talizunk sajnos KépKépKép De talán a legközelebbin...

Kistesó! Gratulálok! Nekem is Szila vagy Tikk a tippem Kép Már nagyon kíváncsi vagyok!!!

Strandra én sem mennék egyedül két gyerekkel.

(na itt termett boldiKép)
norci! múltkor kérdezted a wc-zést. az éjszakával egyáltalán nincs gond, sőt, el ne kiabáljam, barni egyre többször a saját ágyában aludja át, tényleg kezdi megszokni, no de ez pisitől független. Kép
tehát azt már régóta megfigyeltem, hogy barni az egész éjszakai pisit reggel pisilte bele a pelusba. most is ébredés után (néha jócskán eltelik még idő addig!) veszi le a pizsamát, és megy a bilire. figyeld meg vilinél, hogy ha éjjel felébred, van-e már pisi a pelusában, vagy csak reggel pisili bele azt a nagy mennyiséget.
kérdésedre visszatérve, úgy zajlik a pisilés, hogy már legtöbbször kérdezni sem kell, barni elindul egyedül, leveszi teljesen a nadrágját és az alsógatyóját, elintézi a bilin a dolgát, és csak popsit törölni, meg visszaöltözni kell segíteni neki. és annyira élvezi, hogy mindezt ő befolyásolja, hogy addig erőlködik, amíg nem sikerül egy ici-pici kis kakit is produkálnia minden pisinél Kép örültem volna, ha rögtön a wc-be történik mindez, de hiába van fellépő, meg szűkítő, magas neki, nem érzi biztonságban magát rajta. bár épp tegnap kezdte, hogy "állva szeretnék pisilni!", és ahogy őt ismerem, nem is fog engedni belőle, amíg nem sikerül megtanulnia Kép (majd bekészítem a felmosót Kép)

hason alváshoz még annyit, hogy tegnap is beszélgettünk a waldorfos óvónénivel, és ő mondta, hogy a pólya jót tesz a csecsemőknek, mert segít a saját testképük kialakulásában, érzik általa a testük határait. ha egy kisbaba kaszál a kezével meg a lábaival, az nem azért van, mert hű de jól érzi magát, hanem épp az ellenkezője!
mártinak meséltem, csak érdekességképen írom, hogy az ilyen korú (mint a mieink) gyerekek nem érzik jól, biztonságban magukat túl bő, a méretüknél nagyobb ruhákban, fenti okokból. érdemes rájuk adni egy harisnyát, vagy egy kis trikót, ami a testükhöz simul, nyugodtabbak lesznek. Kép

láccik, hogy egygyermekes anya lettem Kép, barni nagyizik Kép

puszi mindenkinek Kép
heni
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Bejelentkeznék már én is, megint jó régen nem írtam..... Velünk a helyzet változatlan, a lányok jól vannak, bár néha annyira jól nem bírják a hajnali kelést.... bár ez nem is csoda. Én is nagggggyon szeretnék már tavaszt, napsütést....
Elegem van már a hidegből meg a sötétből.
Én továbbra is dolgozom elég sokat, állítólag május 1-től majd javul a helyzet. Kíváncsi leszek nagyon.

Meg sem próbálom behozni a lemaradásomat, elég reménytelen helyzet. Olvasgatni szoktam rendszeresen, de írni.... Mire odajutnék, már régen nem aktuális. Most is a munkahelyemről írok, loptam pár percet.Kép

Azért minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánok.KépKép Felsorolni inkább nem akarom, nehogy kimaradjon valaki.

Kistesó! Óriási gratula Nektek!KépKép Mesélsz még magatokról?
Én inkább nem mondok nevet, a tippem már elhangzott korábban.
És neeem én vagyokKépKépKép Bár szeretnék.... majd .... egyszer..... Most helyette inkább válópert intézek...

Talizni is nagyon szeretnék már valamikor, de nekem max a hétvége jöhetne szóba.
Most mennem kell dógozni, de megpróbálok később név szerint is írogatni kicsit, meg mesélek a csajokról is.

Puszi mindenkinek
Andi

Andi
andi3
 
 


cory
Köszi az infot. Kép

gorsi
gorsi
 
 


Andi! Nyaralás?

Kistesó! Gratula! Kép Én sem találgatok, mert sosincs sikerélményem...

Heni! A testhatárokról jutott most eszembe, hogy azt én is tudtam, hogy jó szorosan bebugyolálni az újszülöttet egy takaróba vagy egyszerűen szorosan a karunkban tartani Kép Ez még jobb, mint a pólya Kép Ezek szerint még betegek vagytok? Kép Úgy irígyellek, hogy Szadán és Gödöllőn is van Waldorf!

Zsuzsi! Én már nagyon mennék strandra Kép Igaz, két gyerekkel szerintem is húzós egyedül... De jók lesznek a kerti talik is! Kép

Solyával nem szokott vki sms-ezni? Mondta, ha lesz tali, szóljunk neki is!

A hét végére már 10 fokot is mondanak - hurrááááá! Kép Bár én még tízzel megtoldanám... Kép

Olyan finom reggeli pástétomot sikerült kevernem, hogy Ármin egy egész zsömlét megevett szeletekre vágva és megkenve! Kép Mostanában ebédre lasagnét csináltam többször is: egyszer húsosat, egyszer spenótosat - mindkettő nagyon jó lett! Biztosan jó gombával vagy hallal, zöldségekkel is és nagyon egyszerű! Volt még mostanában vargabéles, rakott krumpli - csak ha vkinek ötletek kellenek Kép

Vilkának kijött a negyedik foga is Kép Tegnap tömte magába a főtt krumplit és a főtt céklát, répát - de mindegyik főleg egészben érdekli. Na, a répa megy azért pépelve is Kép


Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: nekem nem napallergiám van, hanem nagyon könnyen leégek. Magasfaktorszámú naptej mellett is. 6 évesen másodfokú égési sérülésem volt naptól Kép Az rendszeres, hogy a választék a fejemen hólyagosra ég Kép Hogy kitől örököltem ez passz, mert a családtagjaim ránéznek a napra és már csokik is Kép Az apám szolárimozni jár Kép, én egyszer próbáltam 1-2 percre, és egy hétig fájt mindenem, mert megégett.

Kistesó: infot még!!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Valahogy éreztem, hogy indulás előtt be kell kukkantanom.Kép

Kistesó!
Gratulálok a szüleidnek!Kép

Dzsili!
Kép Hát, ha rám gondoltál, akkor naaagyon reméljük, hogy most még nem!

Szilvi + Zsani + Niki
sztigris
 
 


Igaz,hogy raérunk,de azért annyira nem.
Nekem sincs soha sikerélményem,de azért Szilara tippelnék!Kép

Edit
edith16
 
 


Márti!
Igeeen, megyünk valamikor áprilisban, de még nem tudjuk, hová. Csak nyugi legyen.Kép
Hihi, hétvégén nálunk is spenótos lasagne volt, jó gyorsan el is fogyott, szerintem isteni lett.Kép
Rakott krumplit pedig már hetek óta akarok csinálni.... Na, majd mostKép
Vilkának gratula a foghoz.Kép

Heni! Csak talizunk már egyszer..... pl jövő hétvége??Kép
Luca is egyre gyakrabban ébred száraz pelussal, és hónapok óta együtt pisilnek/kakilnak Zsófival, otthon nincs is gond vele. De a bölcsiben valahogy nem foglalkoznak velük, gondolom, nem akarnak fölösleges macerát azzal, hogy egy pelusost wc-re ültetnek.... Mondjuk nem izgat, ha annyira zavarja, úgyis eldobja a pelenkátKép De pl tegnap éjszaka már nem volt hajlandó felvenni, azt mondta, ő már nagylány Kép

Zsuzsi! Én is nagyon mennék már strandraKép Csak az idő is lenne már olyan.....

Na, megyek vissza dolgozni....
Andi

Andi
andi3
 
 


Tavaszi v. nyári tali nálunk is lesz!!!

Andi! Szia!!! Még jó, hogy nem fixáltuk a hétvégét, péntekre lebetegedtünk! Tényleg, megnéztétek a Kaszópusztát? Telcsiszámot tudok küldeni, ha érdekel!

Márti! Még egy ok arra, hogy költözzetek! KépKépKép Milyen pástétom? Gratulálok a 4. foghoz! Kép

KISTESÓ! Kinek a családjába érkezel?

Puszi,
Heni
gesztenye
 
 


Edit! Én is Szilára tippelnék, ha tippelnék ... Kép hátha ez egyszer együtt lesz sikerélményünk Kép Ha emberi idő lesz, nincs kedvetek együtt sétálni? Vagy most nem a SZigonyban laktok?

Andi! Tiszaörs nem jött be? Én azóta csak vágyakozom, vágyakozom...

Márti++
márti
 
 


Heni! Látom, te is ajánlottál Andinak tuti helyet KépKépKép

Márti
márti
 
 


Márti, Heni!
Még keresgélünk, majd mesélek, mit döntöttünk.
Heni! Ha van számod, megadhatod.

Na, ma túltengekKépKép
Kistesóóóóó??????Kép
Andi

Andi
andi3
 
 


Nem ér ennyi ideig titkolózni kistesó.Kép
Légyszi áruld el, ki vagy.Kép

Ha lesz tali, szólok Solyának.
Ma reggelre Korina dáthásan ébredt.Kép
Tegnap reggel megszült a barátnőm. Kisfia van. Már a harmadik.Kép 7-kor indultak Gödről és 8.00-kor kibújt a baba az István kórházban. Dokija csak a varrásra ért oda. Szülésznője ott volt. Mire beértek és a férje kikötötte a cipőjét kint volt a baba feje. Útközben megállítottak egy rendőr autót, mert iszonyú dugó volt. A rendőrök szirénával mentek elől, ők meg utánuk. A férje meg nagyon be volt ......, hogy mi lesz, ha megszül a kocsiban.
linato
 
 


Marti!De!De!Mar én is gondoltam ra,csak pontosan az ido miatt eddig nem mertem felvetni.Mi at is tudunk menni meglatogatni titeket,ha nem zavarunk.
Ma hallottam a radioban,hogy tervezik az Orczy kert rendbe tételét.20 milliardba kerulne és azzal kezdenék,hogy 2 méter mélyre leasnanak és kicserélnék a foldet.Lenne szabadtéri szinpad,sportlétesitmény.Mit szolsz?Mar raférne szegény parkra,mert eléggé el van hanyagolva.
Gratulalok a 4.fogacskahoz!Kép

Andi!ValoperKépJo hallani rolatok!Varjuk a mesélést!Kép

Zafi!Riki is mindig hason aludt.Felhuzta a labait a hasa ala és volt amikor a feje ala rakta a kis kezeit.Kép

Most mennem kell,mert a dragam hisztizik.Nem birja,ha a gépnél ulok,ilyenkor az osszes rossszalkodas az eszébe jut.Kép

Edit
edith16
 
 


Zsuzsi!
Az csak temészetes hogy mindenkinek a legjobbakat kívánom akár gyerkőc akár szülő korra és nemre való tekintet nélkül, akár egyet értünk akár nem, a legnagyobb kincs az egészségünk!KépKépKépKép

Cory
Azért ez a leégés nagyon durva.
Én legfeljebb nem teszem közszemlére a hab testem ,de neked azért nem lehet könnyű nyáron!

Andi
Jó hallani felőlletek!KépKépKép
Luca nagyon ügyes hiszen voltaképp szobatiszta, Zsófi meg a nagy tesó segít neki, aranyossak lehetnek!KépKépKépKépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Márti
Gratula Vilka negyedik fogacskájához!
Hogyan csináltad a pástétomot, ha lesz időd leírnád?

Szilvi
Ó láttunk már ilyent a nagyvilágban, nincs abban semmi rossz csak az anyukának szegénynek fárasztó!KépKépKép
A fiam osztályába is jár két fiú testvérek, és 10 hónap van köztük! Az egyikük évvesztes volt így kerültek egy osztályba!

Azt még nem is írtam hogy nőnapra kaptunk Napocskával egy-egy szál rózsát apától a kicsi lány nagyon örült neki olyan édes volt!

Dzsili
dzsili
 
 


dzsili! van időm, mindenki alszik - csak vilka épp az ölemben, úgyhogy mást nem tudok csinálni. de írni igen Kép a húslevesből kivettem a hideg husit(csirkemell), összevágtam kicsire és összebotmixereztem vajjal, tejföllel, petrezselyemmel, mustárral, kakukkfűvel, kicsi hagymazöldjével. és nagyon jó lett!

na, ármin felébredt... megyünk ebédelni

márti++
márti
 
 


NNNa, elárulom akkor magamKép.

Az az igazság, hogy úgy terveztük, hogy januártól elkezdtünk dolgozni a projektenKép. Gondoltuk, hogy majd megint annyi időbe telik majd, mint HangaKép. Hát nemKép. Elsőre (!) - teljesen rendszertelen ciklussal - összejöttKép. Elsőre nem is tudtam, hogy mit gondoljak...örültünk persze, de ez nem volt most olyan felhőtlen öröm, mint annak idején Hangával. Aztán tegnap rájöttem, hogy miért. Nem voltam rá lelkileg felkészülve. Mert én úgy gondoltam, hogy megint gyakorlatozni fogunk hónapokig, és akkor majd összejön. Nem volt időm/időnk belegondolni, hogy akkor most tesó lesz, stb. Egyébként már két hete tudom, borzasztó nehéz volt nem elmondani Nektek, de meg akartam várni a dokit mindenképpenKép.
TEgnap este voltunk doktorbácsinál, aki "megnézte tesót anya pocakjában"Kép (Hanga szerint). Csinált uh-t is (van a rendelőbenKép), látszott a szívműködés is márKép, szóval szuper volt.
Még egy kissé hihetetlen és megfoghatatlan a dolog azértKép. 3 hét múlva uh kontroll.

Rosszul szerencsére egyáltalán nem vagyok, csak egyfolytában innék(hideget, szénsavasat) és aludnék.

Hason alvás: nálunk Hanga oldalt aludt, de onnantól, hogy tudott forogni, mindig hasonKép. Én napközben hason altatnám, éjjel meg oldalt (nyilván ez addig működik, míg nem tud forogni).

Strand....jaj, mikor mehetek én oda...Kép?

Nőnap: Hanga is kapott apukájától egy szép sárga rózsátKép, jól meg is nyúzta szerencsétlen virágot...Kép

Na, megyek, mert a "rosszaság" még nem alszik...

Szila és Hanga (+ Kistesó)
szila
 
 


Szila!
GRATULÁLOK! Kép Gyanús voltál, hogy sehol sem vagy.KépKép
Vigyázz magatokra!KépKépKép

Zsusza

beababa
 
 


Szila! Gratulálok!!!!!!!!KépKépKépKép

Pont így jártam én is. Harmadikra sikerült a pici, pedig Korira 8 hónapot vártunk. Igaz Miléna meg elsőre összejött.
Hihi, beírhatod magad a pocistáblábaKépKépKép
linato
 
 


Szila!

Gratulalok!Vigyazz magatokra!KépKép

Marti!Osszejott a sikerélmény!!Kép

Kozben sik ideg vagyok!Pontosan 1 oraja és 20 perce probalom Rikit elaltatni.KépRingatassal kezdtem,mert gondoltam ugy hamar elalszik.Miutan mar majdnem leszakadt mindenem,lefekudtem vele a mi agyunkra,de ott meg neki allt jatszani.Dobolni,meg ilyesmi,na ettol mar kezdtem kicsit begozolni.Ismét ringattam,el is aludt,de amint megérezte,hogy le akarom rakni,felkelt.A sajat agyaban nem hajlando elaludni,mégha kozben simogatom,ugysem.Pedig olyan,de olyan almos!!KépTi mit csinaltok ilyenkor?

Edit
edith16
 
 


Szila!

Nagy-nagy gratula nektek!!! Kép Kép Kép
Éreztem én, hogy te vagy zebra!!!

Lauráék
p_laura
 
 


Sziasztok!

Szila
Nagy-nagy gratula KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Edit
Ilyenkor idegösszeroppanást kapok.. főleg ha közben a másik is üvölt KépKépKép De most már fél óra próbálkozás után nem görcsölök tovább... Ennek eredményeképp tegnap (illetve ma) hajnali 1-kor még ébren volt... miután délután 4-től 3ésfél órát aludt... De most már az apja vesződik vele este KépKépKép

... bár ma kivételes szerencsém van... Csenge eddig az apjával vásárolni volt, Levit meg már 2x is sikerült úgy lerakni, hogy utána elaludt KépKépKépKépKépKépKépKépKép Ha CSenge is gond nélkül elalszik, akkor nem tudom hova tenni a mai napot KépKép

.. persze nem használtam ki az időt, és én nem aludtam... Persze... mert ha megpróbálom, akkor tuti fél óránként éhen akar halni a kisebbikem... Kép

.. na megyek... Rozi befejezte a második adag mosást...

üdv
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Szila!!!!
GRATULALOK!!! Mar majd kilukadt az oldalam Kép Vigyazz Magatokra nagyon!
(mi egyiket se terveztuk, csak ugy jottek Kép)
(Bocs, de ezen a gepen nincs magyar betu)
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Edit,
kb. hasonlókat tudok mondani, mint RebiKép. Hanga sem alszik. Feladtam mára....ha meg most aludna el, akkor még este 10-kor is csak leütve aludna el....talánKép. Pedig már minden trükköt bevetettem, már "keményanyu" is előjött: elbarikádoztam a szobája ajtaját, hogy ne tudjon kijönni (mert a kilincset ugye eléri...), de nem hatotta meg...

És csajok, köszi a gratulákatKépKép! Tök jól esik.

Szila és Hanga (+Kistesó)
szila
 
 


Szila KépKépKép De jó!!! KépKépKép Gratgratgrat Kép És még a sikerélményem is megvan Kép

Márti
márti
 
 


Márti,
igenKép.

Lányos anyuk! A Corában vettem 2090-ért ezt a gatyát Hangának ma:
Kép

Meg még rengeteg gyerekfarmer van (farmerakció van).


Szila
szila
 
 


Szila!

Gratulálunk mi is !!!! KépKépKépKépKépKépKépKép

Mikorra vagy kiírva? Hol fogsz szülni? He-he! Ez vicc volt! Kép
Tök jó!!!! Kép

Menta++ (34.)
menta
 
 


Szila!Kép
Nagy-nagy gratula!!!!! KépKépKép
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Szila!Rebi!Koszonom!Feladtam,igy nem fog ma aludni.Probaltam,hogy otthagyom,hatha egyedul sikerul elaludnia.Egy ido utan hallottam,hogy beszélget magaban és jatszik.KépEz van.Annak idején én is sokszor jartam ugy,hogy lefekudtem Rikivel,de mire elaludtam volna,o jelzett,hogy éhes.Kép

Tegnap évek ota eloszor elmentem edzoterembe és annyira jol esett atmozgatni magamat!KépMost van egy kis izomlazam.KépMondtam Apanak,hogy bevezethetjuk,hogy én is eljarok egy héten legalabb kétszer mozogni.Kivancsi vagyok mi lesz belole.Kép

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Hűha, de megnőtt a forgalom! Kép Remélem, Lacika hagy utólérni magam. Kép

Norci! Így, hogy részletesen leírtad, már értem, sőt, nagy kedvet is kaptam a kivágós - felragasztós játékhoz! Kép

Zafi! Észre se vettétek az utolsó rágókat?! De jó nektek! Mi bezzeg jobban megszenvedjük őket, mint az összes eddigit együttvéve! Kép A két alsó már egy jó hónapja kinn van, de a felsőknek még egy csücske se kandikál ki, csak duzzadt, Lacika meg mutogatja, hogy bibi. Kép
Én sose mertem LAcikát hason altatni, pedig ő is szeretett volna. Lehet, hogy ezért lett rossz alvó?! Ja, és más már kúszott, mikor ő még nem bírta el a saját fejét, de ugyan mitől is izmosodott volna meg a nyaka, mikor sose volt alkalma emelgetni a fejét? A másodikat tuti, hogy hasra fogom fordítani, ha lesz... KépKép

Zsuzsi! A strandos tali ötlete nagyon tetszik! Kép Bárcsak már strandidő lenne...

Zsuzsa! Nálunk is Életem Párja foglalkozik a kuki kérdéssel, és tanítgatja is Lacikát rá, hogy hogyan kell felhúzni. De Lacika egyelőre nagyon nem akarja. Csak az a vicc benne, hogy reggel, amikor a kakát pucolta a fenekéről, és a gyerek nem számított rá, simán felhúzta neki, és már jó ideje nézegette, hogy milyen szépen helyrejött, amikor Lacikának feltünt, hogy árulás történt, és elkezdett ordítani. Kép Szóval most már tuti, hogy csak megszokásból, vagy bizalmatlanságból tiltakozik, és nem fáj neki. Kép
Az -5 kg.-hoz nagy gratula! Kép

Rebi! Tényleg meg lehet szokni az átalvatlan éjszakákat? Nekem még sokat kell hozzá edzőtáboroznom... Kép

Danimama! Rosszul tudod MA vagyok ciklusközépen! Kép Nagy drukkokat kérünk!!! KépKépKép
Kuki ügyben ez a legnagyobb baj, hogy az orvostársadalom is ennyire megosztott, a szegény anyuka meg, aki a lehető legjobbat szeretné a kisfiának, csak kapkodja a fejét rémültem a sok egymásnak homlok egyenest ellentmondó információ hallatán. Kép

Dzsili! Kismama társakkal strandolni éppen ezért jó! Kép Mi sokat jártunk a strandra nyáron, itt a X. emeleten, a kördéli fekvésű panellakásban nem lehet kibírni a kánikulát. Kép Kimégy a strandra, na, az élményfürdő, meg úszó medencéknél még úgy érzed, te itt nem fogsz levetkőzni e között a sok girhes tini között. Azután odaérsz a gyermek medencéhez, fellélegzel, és levetkőzöl... Kép Ettől függetlenül mi is szívesen megnéznénk azt a gyümölcsfa alatti árnyékot, ha nem csak Zsuzsira vonatkozik a meghívás! KépKépKép

Márti! Lasagnét csinálni egyszerű?! Receptet!!!! Kép A pástétomé is érdekelne... Kép ja, már meg is van! Kép Minden kívánságom ilyen gyorsan teljesüljön!!! Kép
Nálunk pirított máj volt vasárnap, hétfőn hawai pulyka, kedden a pulykamell aprólékából édes - savanyú kínai mártásos nyami, ma hagymás tarját sütöttem ebédre (itt voltak Apukámék) vacsira meg már kész a milánói szósz, csak makarónit kell főznöm hozzá. Holnap rántott husi lesz zöldborsó főzelékkel, pénteken pedig sztrájk! Kép

Szila! Te kis huncut, ha meg kérdezgettük, hogy ti mikorra tervezitek, csak mellébeszéltél!!! Kép Kép [color=#ff0000] Kép
Te lettél volna az első tippem, ha járok erre hamarabb. Kép Te voltál az egyetlen, aki reagált a szomorú kis félszavas megjegyzésemre, hogy mikor lesz már nálunk kistesó, és ez gyanússá tett, hogy nagyon fogékony vagy a témára... Rögtön arra gondoltam, hogy csak nem???, de nem mertem rákérdezni újra. Kép
Én egyébként pont fordítva vagyok a ráhangolódással, mint te. Ahogy múlnak a sikertelen hónapok, úgy nő bennem a bizonytalanság... Kép

Edit! Én ilyenkor gyengéden lefogom Lacikát (mellette fekszem az ágyban), hogy ne tudjon elmászkálni, és durúzsolom a kedvenc meséjét kitartóan. Részvétem, kevés kiborítóbb dolgot tudok elképzelni, mint amikor majdnem elájul a gyerek az álmosságtól, de nem, és nem alszik. Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szila!

Szívből gratulálok nektek!Kép

A korábban említett mini tali meg nagyon jól hangzikKép Remélem tavasszal már kevesebbet leszünk taknyosak.Kép

Tikk
tikk
 
 


BMárti,
tudom ám, hogy neked mikor kell szorítani!Kép MegjegyeztemKép! Csak nem mertem már rákérdezni, mert nem akartam gyanús lenni...Kép

Tikk,
ti hogy álltok?Kép

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Szila! Köszi. KépKépKép

Az előbb, amíg írtam, Lacika elkövette élete első valamit ábrázoló rajzát! Kép Sajnos nincs digitális gépünk, így nem tudom megmutatni. Két határozottan gombóc formájú firka volt, egy nagyobb, és egy kisebb. Mikor megdícséretem, hogy milyen szépet rajzolt, büszkén rábökött, és közölte, hogy tato! Vagyis traktort rajzolt a kis drágám, aminek ugye az a legjellemzőbb tulajdonsága (a többi járművekhez képest), hogy egy nagy és egy kisebb kereke van egymás mögött. Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szila!
Gratula Kép Én is rád tippeltem els?nek Kép Kép Kép

BMárti!
Hajrá kivágós játék Kép Traktor rajz Kép

Bogancsi!
Örülök, hogy jól szórakozátl apa megjegyzésén Kép

Heni!
Köszi az ájszakáról írtakat. Vili csak hányszor pisilt bilibe, és mondja hogy akak jön, meg kaka van cseréljünk pelust, de ennyi. Még ráérünk Szerencsére mostanában nem ébred éjjel Kép

Zsuzsi!
Kérdezted apukám kezét: Tegnap végre a f?orvos nézte meg, így kiderült:múlt héten a csodagipszet tényleg rosszul tették rá, ideget nyomott, attól zsibbadt és lilult, tegnap levették újra rakták, plusz a varratokat is kivették, már jobb. A m?tét során keletkezett egy vérömleny is, állítólag így az egész hercehurca miatt (nem mútütték azonnal, rosszul lett feltéve a gipsz, stb.), ha leveszik a gipszet (5 hét múlva) még kell járni v.mi spéci útókezelsére és gyógytornára is 3-6 hónap mire teljesen rendbejön Kép

Ma voltam az Electro W-ben zanussi mosogatógép (12 terítékes) már van 65ezerért. Valaki tud v.mit a 8 terítékesr?l? A mi sz?k panel konyhánkba jobban beférne, csak picit kellene átalakítnai a konyhát, de ha nem éri meg, akkor inkább az egész konyhá átalakítjuk, csak legyen már Kép Kép Kép.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Szila, szívből gratulaKépKépKép

B.
beja
 
 


Sziasztok!
Szila! Itt is gratulalnek! Kép Nekem is Te lettel volna az elso szamu tippem, de mivel este irtad ez meginogtatott, hogy esetleg Tikk, mert o napkozben dolgozik. Illetve felerevezto volt, hogy mar volt korabban ilyen neven hozzaszolas, es akkor meg Borcsa/Bszilvi fele iranyitotta a figyelmemet. Mindenesetre tenyleg nagyon orulok neki es vigyazz nagyon magatokra! Kép

Zsuzsi! KépPedig en mindig azt hittem, hogy milyen szuper lehet orvos csaladban felnoni! Hogy ha vmi gond van akkor csak apucihoz, anyucihoz kell fordulni! Kép Ezek szerint (is) a szomszed kertje mindig zoldebb. Kép

Norci! Jobbulast apukadnak! Szegeny nagyon megszenved vele. Remeljuk most mar aztan tenyleg nem lesz semmi problema!!!
Nagyon tetszett nekem is akivagos/ragasztos jatek. Dani imadja ha autokat vagok ki neki, mindig keresi az ujsagban oket es hozza hozzam, hogy vagjam ki neki. De a ragasztastl meg felek. Vili nem akarja osszefogdosni, tehat nem ragad ra a kezere? Vagy hamar rajonnek, hogy a papirra kell? Lehet hogy en is kiprobalom! Kép
Ha meg van jo otleted, ne felejtsd el megirni legszi!

Edit! Nalunk Dani meg mndig racsos agyban alszik, en egyszeruen beteszem az agyaba es ha nem almos akkor meg dumal magaban, de altalanab alomba dumalja magat. Elofordul, hogy nem akar elaludni de szerencsere nagyon ritka. Mostanaban 12 helyett 1 korul teszem le, ilyenkor meg mar annyira faradt, hogy eleg hamar alomba zuhan...
Biztos jo lehetett kicsit megmozgatni magadat! De ugye jol emlekszem, hogy Te otthon is rendszeresen szoktal tornazgatni?

BMarti!
Gratula Lacikanak a rajzhoz! Kép Varhato volt hogy az elso "mu" is az autok krebol kerul ki! Kép
Bar nem tolem kerdezted, de leirom, hogy csinalom a lasagnet. Szerintem nem ordongos, bar a laptesztak miatt kicsi babrasabb mint a milanoi. En daralthusbol milanoit csinalom, es csinalok besamelt (Vajon liszt, vegeta, sajt, tejjel felontve) es a tesztakat felvaltva a ket toltelekkel megkenem. Sutoben picit osszesutom. Mi nagyon szeretjuk. Kép

Apropo! Mar regota akartam irni menut, de mindig elmaradt! Hetvegen szilvas gomboc volt es nudli (Nyamm Kép ) ebbol maradt hetfore, kedden milanoi (Dani kedvence); ma disznoporkolt (Apucinak rizibizivel, nekem szekelykaposztakent - Dani milanoit fog enni, mert abbol tudom, hogy eszik, minden masbol valogat...Kép ) Holnapra marhafersal van betervezve krumlipurevel...

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!
Végre ismét van netünk, ez valami fantasztikus érzés! Kép Sőt kaptam egy laptopot is, így ha Apa dolgozik, akkor is tudok érvényesülni. Kép

Szila! De jóóóó! KépKépKép Gratulálok! A kétes érzések el fognak múlni, meglátod. Bennem is volt egy pici félsz, hogy akkor most milyen is lesz az életünk két gyerekkel, de nagyon hamar beleéltük magunkat a szituba. Nagy változás az biztos és egy kicsit emésztgetni kell. Na de majd ha meglátod uh-n ficánkolni...Kép

Norci! Apukád Kép És az ember bízzon az orvosokban. Kép

Megyek visszaolvasni a múlt hetek történéseit!

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Szila
Gratulálok! Biztosan hamar hozzászoksz a gondolathoz. Kép

cory
Ez a leégés nagyon rosszul hangzik. Kép

Krita
Laptopért irigy-irigy. Kép

Norci
Apukád. Kép

Az utóbbi napokban olyan jól aludtam, erre most elaludni is alig bírtam, fél 3-kor felébredtem, mert ég a gyomrom mint a fene, de enni már nem merek, mert tisztára puffadtnak érzem magam, szóval elegem van. Kép Reggelre majd csak elmúlik ez az állapot. Megyek dokihoz, remélem nincs semmi gond. Levi szerint a hasamból ítélve 3 kg-os a baba. Kép Már csak az kéne!

Megyek, megpróbálom végre letölteni az elmúlt hónapok fényképeit.

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: