Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még, hogy hálózsákban nem lehet menni, íme a megcáfolása. :-)
Kép

Nem tudom, hogy csinálta de megoldotta :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem a képekkel, végre! Íme az én kis gyönyörűségem: Kép Kép Kép Kép

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Alexa: nekünk is hasonló biciklije van Szonjának, nem ilyen designos, de a lényege ugyanaz! Használtan vettük, Szonja szülinapjára! Nagyon szeret benne "sétálni", csak mindig feláll, kihajolgat én meg infarktust kapok...

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 

 
 

Bicikli: tavaly nyáron kapta a keresztelőjére. Nekünk nem igazán tetszett túságosan csicsa, de Bazsi imádja. Ül benne toljuk és csorog a nyála úgy élvezi. Ő nem ugrál benne. Hálisten én is biztos szívbajt kapnék. Egyszer felborította vele együtt borult ő is, de nem volt gond csak egy kicsit megijedt.

Bazsi is tök jól megy a hálózsákjában, bár most kapott újjat. Vettem anyagot és mamám megvarrta, így kijött egy ezresből és még maradt annyi anyag, hogy egy pizsi gatya is lesz belőle. :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Vki. nem tud isztrián jól felszerelet apartmant jó áron 7 fő részére?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Nyilván az én hsz-eim, kérdéseim nem látszanak. Ma akárkinek írtam, akár e-mailt is, fele kérdésem megválaszolatlan maradt. :? :?:

Csilla! Milyen szép kék szeme van Szonjának! :)

Falexa! mégis nyaraltok? :) Haragszol vmiért vagy csak nekem is üldözési mániám lett?

Ante! Petra is jól megy a hálózsákban. Reggel még egy fél órát abban van, nem rögtön öltözködünk és gyorsan útrakel benne! :wink:

omr
 
 


omr: én is épp ma vettem Szonjának szandált. Most van próbafutáson. eddig nincs vele semmi gond, tetszik Szonjának is!

Melyik kérdésedre nem kaptál választ?

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

Rena tok jok a szulinapi kepek, nagyon szep az a diszes asztal :D Petra meg egyszeruen tunemenyes. Neki is milyen hosszu mar a haja. Mi is tegnap vettunk szandal Lilynek ,majd en is rakok fel kepet, mar lefotoztam, csak a gepre nem tettem meg fel.

Csilla
Szonja is szep kislany, micsoda szoke haja van :wink: Ezt kitol orokolte, mert amint latom neked eleg sotet hajad van. Na vettunk mi is halozsakot, tegnap este mar abba aludt es nagyon jo volt, ugyanugy tudott benne porogni-forogni, reggel allni benne. 8) Szoval tenyleg tuti, orulok hogy megvettuk koszi a tanacsot.

Na mi vegulis annyira szerencsere nem vagyunk betegek, mint amennyire hittem, hogy leszunk, szoval tegnap elmentunk a baba-mama klubba. Nekem nagyon tetszett. Csomo gyerek volt, meg jatek. Lily mondjuk eleg nyugi volt, ugyanis pont ebben az idoben alszik vissza reggel. Jovoheten is megprobaljuk, de akkor babakocsival megyunk, ugy gondolom elalszik a kocsiba odafele menet(kb fel ora az ut) es akkor pihentebb lesz.

Sziszi
Csanad hogy van?

Na most megyek, mert vasalnom kell, semmi de semmi kedvem :evil:

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


sziszka: kicsi koromban én isilyen szöszi voltam, mint most Szonja. Meg apája is szőke volt. De mostanra bebarnultunk!

Örülök, hogy bevált a hálózsák!

Tök jó lenne, ha itt is lenne baba-mama klub....

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Folkalexa,

Bocsi, h. bepofatlankodok, de van itt nehany regi ismeros es a babokat meg szoktam csodalni, szoval annyira megtetszett a tricikli, irnal rola picit? Hol lehet kapni, nem gond-e, h. nem felfujhatok a kerekek (terepen esetleg nagyon docog?!), elegedettek vagytok-e vele.
Nagyon szepen koszonom!

OMR,
Petra oriasit nott es meg mindig gyonyoru :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak neki álltam húsvéti képeslapot gyártani.

Köszönjük a gyógyító puszikat!
Jobban van Csanád, ma már nem volt lázas, éjjel még nem aludtunk, mert el volt dugulva az orra, szívtam neki ma elég sokat, még náthás, a torkát nem látom, de remélem az is gyógyult már.

Sziszka: én is most hagytam abba a vasalást, hát nem túl jó dolog. Köszi kérdésed, már jobban vagyunk, reménykedem ma már alszunk éjszaka. :wink: Jó dolog a hálózsák, én is szeretem. Örülök, hogy Lily nem lett beteg nagyon.

Csilla: látom csináltál vonalzót, meg avatart, ügyes vagy! Nagyon szép kislányod van! Szopizza az ujját, nektek nincs cumitok?

Ante: nem is jössz mostanában... Jó a hálózsákos kép. :lol:

Rena: látom jól sikerült a szülinap! Csini volt Perta, a tapsi tapsis kép a kedvencem, az a mosoly, nagyon édes. Sztem tök jó ajikat kapott, én is ezeknek örülnék. Jól néz ki a szandi, már 20-as, hú, na nekünk meg 22-es az meg húha. Jó a kinti kép is, látom felavatta a talicskát.

Noémi: én sem ismertem volna meg a védőnőt, ha még alig láttam. Zetpol cipő kérdésben, az volt az indok, hogy vászon és nem tartja eléggé a lábat, meg a sarok rész nem elég kemény, ha jól emlékszem. De lehet ebből is van több féle fazon, nem? Kanapé :? majd teszel fel képet kivi vagyok.

F Alexa: jó kis járgánya van Bazsinak. :D Milyen órát kaptál, szép? A Te párod is Béla, ugye, enyém is, nem tudom mit veszek neki névnapjára.

Teszek fel képet:
Kép Kép
sziszi22
 
 


Sziszi, áhh nem igazán van időm a géphez ülni. Csak ha Lidi alszik és az is kb egy és negyed óra. Ha leülök már mászik az ölembe, hogy majd ő gépezik meghát a széket is nagyon bekell tolni az asztal alá mert különben felmászik rá és nem szeretném ha rá borúlna így inkább távoltartom magam a géptől.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nagyon aranyos az első kép Csanádról amit felraktál. Szomorkás volt a hangulata?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante: ismerős a dolog, én sem tudok tőle géphez ülni, inkább csak este, ha már alszik. Na az 1 óra amit alszanak, sokszor még éppen csak észbe kaptam, és már fel is kelt. Nem tudom néha, hogy minek álljak neki, olyan hamar elmegy az 1 óra. Azért ha nem is jössz túl sűrűn, majd kérünk képeket jó! Kép: Éppen oda értünk keresztanyámékhoz, és nem tudta hol van, olyan csúnyán nézett, nem győztünk neki nevetni, de aztán feloldódott.

Nem baj ha megmutizom a képeslapokat, kivi vagyok melyik tetszik Nektek, de az igazat írjátok! :wink: Kép Kép Kép
sziszi22
 
 


Sziasztok!
Sziszi! Nekem a középső a legjobb! De a többi is rögtön utána sorakozik! :) Ügyi vagy!

Ja nálunk is az van, hogy ha ébren van nem enged ide, igaza is van neki.. :roll: :oops: Az előbb benéztem, rázkódott és nyüszögött aztán felsírt, de mindezt álmában, rosszat álmodott a drágám :cry: :cry:

Húsvét: Fiús anyukák! Viszitek locsolkodni a gyerkőcöt? Lehet, hogy már elég nagyok hozzá. Kb 20 év óta újra lesz értelme a húsvétnak, jönnek Petrához is, lesz értelme sütni-főzni. Csak ezt a pénzes dolgot ki nem állhatom... Tavaly már kevés volt a 2ezer amit adtam... ki kellett pótolni az új telefonhoz az egyik "kuncsaftnak" :twisted: :twisted: Gáz, hogy erről szól. Egy barátnőm anno vitte a fél éves fiát locsolkodni, aki végigaludta a történetet és 20 ezret összeszedtek, hú hogy örült az anyja! :roll: :?

Vitte! Köszönöm! :D :D Ti hogy vagytok?

omr
 
 


Omr,

megvagyunk, leszamitva a nathat es kohogest... eddig megusztunk mindent, egyszer volt beteg Noah 5 honaposan.

Teszek fel 1 kepet :)

Kép

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Sziszi
Nekem is a kozepso tetszik a legjobban :wink:

Gep ele en se tudok ulni, amint leulok mar itt van o is es maszik az olembe, ha felveszem akkor meg ossze-vissza nyomkodja a gepet, szoval csak ilyenkor tudok gepezni, amikor alszik.

Reggel mar megint 6.40-kor kelt, most mar szinte minden nap ilyen koran fent van :evil: Ugy szeretnek egy kicsit tovabb aludni. Rena te nem tudsz tovabb agyba lenni, Petra meg alszik te meg mar kukorekolsz :shock: :D

Ma megyunk a konyvtarba meseolvasasra, meg eneklesre. :wink:

Szep napot mindenkinek!!

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!

Megintcsak elnézést a "betörésért".

E hét péntekén (március 7-én) szerettel várunk minden babát, mamát és kismamát XI. kerületi szopis csoportunkba 10 és 12 óra között! Oldott légkörben, míg a babák játszanak, az anyukák beszélgetnek! Előzetes bejelentkezés nem szükséges, a csoport látogatása teljesen kötetlen és ingyenes! Olyan mint egy topiktali, csak szopis témában! :) Egy pszichológus és egy gyerekorvos anyuka válaszol szoptatással kapcsolatos kérdéseitekre, és természetesen TI mint anyukák megosztjátok egymással a tapasztalataitokat.


Korai Fejlesztő Központ
XI. Bártfai u. 34/A.
Szent Imre kórház melletti utca
7/173 gyors busz, Szt Imre megálló

Minden hónap első péntekén ismétlődik!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


sziszi: Szonjának nincs cumija, mert öklendezett tőle, mikor a szájába akartuk rakni. 3 hós koráig próbálkoztunk vele, mindenféle méretű, formájú cumit kipróbáltunk, de egyik sem kellett. Aztán rátalált az ujjára, azóta jól alszik, és napközben is ezzel nyugtatja magát. Ez van. Az ő választása volt. Részben örülök neki, de részben nem. Félek, hogy nagyon soká fog leszokni róla. Viszont jó, hogy mindig kéznél van, nem kell cumit keresgélni, és éjjel sokszor visszaaltatja magát anélkül, hogy én kellenék neki. Hátrány még, hogy rengeteg koszt bevisz így a szájába, de szerintem már hozzászokott a szervezete.
Körkérdés: Itt mindenki gyerkőcének van cumija?

Nekem is a középső képeslap jön be legjobban. Ilyet a neten lehet valahol csinálni?

Én is csak akkor kapcsolom be a gépet, ha Szonja alszik, mert egyébként nem hagy, meg nem is akarom tőle elvenni az időt, inkább vele foglalkozom. Így is elég a házimunka idejét kibírnia szegénynek.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Rena: szánom bánom bűnömet, hogy nem válaszoltam a kérdéseidre. Először is póker party elmaradt majd most szombaton lesz megtartva, a bicóját bazsinak kipróbálhatjátok, nem visszük locsolkodni Bazsit Győrben leszünk 4 napig Húsvétkor és igen tervezzük a nyaralást, de még csak elméleti szinten nem tudjuk, hogy anyagilag majd hogy jövünk ki. :D
Voltunk ma a Takkoba mert kaptunk kupont 30% lejött mindenből meg az akciósakból is és vettünk Petrának egy szívdöglesztő rucit. Fel is teszem a képét.
Kép

Bicikli: valóban zötyögős egy kicsit, de ez nem zavarja Bazsit. Nem tudom, hol lehet kapni, mert ajiba kaptuk, de most láttam hasonlót a praktikerben 7990.- volt

Sziszi: hol lehet ilyen képeslapot csinálni?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


A húsvét nálunk még szóba se jött... Ennyire nem tervezünk előre. :D
Ajándékot már vettem Szonjának: szandált, könyvet, sapkát.

Nyaralás? mi is tervezzük, elvileg már kiválasztottuk az apartmant is, csak még a képeket várom (de nem nagyon küldi a csaj... :evil: ) és lefoglaljuk. Aug 23-30-ig megyünk Olaszba, Porto Santa Margheritába. bababarát apartmanba.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Rena: hú ennyire a pénzről nem szólhat egy ünnep, sztem idén még nem megy locsolni Csanád, majd ha tud már verset mondani, akkor aranyosak igazán. Én senkinek nem adok pénzt, ez az ünnep, meg a locsolás nem erről szól, (sok szülő nem is beszél a nagyobb gyerekének a feltámadásról )és nem érdekel ha bárki megsértődik, ebből nem engedek. Ide ne jöjjön senki pénzért locsonli, a gyerekek kapnak ajándékot ruhát, játékot, locsolásért tojás jár.

A képeslapot progival csináltam, kell keresni képeket hozzá, kivágni, beilleszteni, lehet rá szöveget is írni. Ha valakit érdekel megírom a nevét. Csillának már megírtam. De ez sajna nem ilyen beillesztős, h feltöltöd a képet és kész. Viszont egyedi, az egészet Te állítod össze. :D
sziszi22
 
 


Micsoda pangás van itt! Hol van mindenki? Tessék jönni fórumozni! :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


;;;;;;;;;;;;n cnn n
Hú hát én megpróbáltam. Na mag vííííííííííjd jövök, ha alszik Petra. :lol: #]}űcxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

omr
 
 


Sziasztok!

Rena! Jó lehetett a buli..Látom sikerült micimacis terítőt beszerezni.. :wink:

Hopocsi: Ügyes vagy , hogy képeket tettél fel. Szép kislányod van! :-)

Betegeskedőknek jobbulást!

Hálózsák: Nekünk van, de eddig nem adtam rá, tegnap volt szándék, de nem aludt el rögtön és íkkor még kolbászol a lakásban, így mondom majd később adom rá, addig kisnaci. És megint nem lett belőle semmi. lehet ki is nőtte már... :shock:
Amúgy nekünk van már rendes pizsamánk, szokott abban is aludni.

Ágynemű: az a lapos párna már van egy ideje, meg a hozzá való takaró.

Falexa: Nagyon jól néz ki ez a ruci! :-)


Kinti képek tök jók mindenhol.:-)

Sziszi: Nekem is a középső kép jön be legjobban....
Én kivi vagyok hol lehet ilyen progit találni. :wink:

Géphez ülés: Hát nekem is elég korlátozottak a lehetőségeim mostanában. Mint Antééknál, kb az a helyzet... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Rena: ezt a kódolt üzit nem értettem! :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Na most elvan megint a játéktartójában, addig gyors írok.
Falexa! Nem érted? :lol: Petra üzeni, hogy nézzétek a cnn-t!
Jaj! Nagyon éééééédes az a ruci! :D :D Megmutiztam a csajnak is.
Húha, jön már megint.
(leszereltem az Orbitos dobozzal :) )

Tegnap az Egészségünk-tények és tévhitek c műsorban (minden nap ezt nézem amikor tehetem, a Spektrumon megy 9-10 között este) azt vizsgálták, hogy mivel lehet legjobban megjósolni a gyerek nemét. Csak a végét láttam, hogy a kínai naptár 5-ből 4-nél találta el, az aranynyaklánc meg 5-ből 5-nél. Erre hát én is kiprószáltam - még jóval Petra előtt 1 lányt és 1 fiút mutizott - most 1 kiskukacost mutat! :D Na meg azt is mondták, hogy szokatlan hideg idő után fiúk fogannak, szokatlan meleg után ,

,, lányo,k. (megint itt van..
)





,,,,,,,,n0a maj0d folytato
m

omr
 
 


Falexa, ezt a rucit én is néztem már, nagyon aranyos :-).

Csilla, nekünk sincs cumink.

Sziszi, nekem amin a nagy nyúl van az tetszik. Nekem a többin sok a csibe, tojás stb.

Kép

Kép
antekirt
 
 


na az előbb jól fordítva írtam. szóval szokatlan meleg után fogan több fiú és szokatlan hideg után több lány!

Láttátok az Igazság árát? Én most néztem meg reggel, este elaludtam. mondtam apának még este, hogy kivi vagyok mi ennyire izgi egy ilyenbe, én állnék elébe, nincs ezzel semmi gond. aztán megnéztem. hát a nagy francokat állnék én 00oda il0yenn0000000h0ez. megint itt 0van, ,000 és azt akarja nektek leírni, hogy az előbb magára csukta a vécéajtót. de csak a dupla nullát ismeri. még jövök....

omr
 
 


elaludt :D most meg azért nincs időm, de azért gyorsan amit még akartam:

Csilla! Nekünk van cumink. jelenleg 5 db. Apa nagyon sokáig szopta az ujját, még emlékszik rá, azt mondta, hogy ne engedjem Petrának, mert arról nehéz leszoktatni. Én nem tudom, én nem szoptam az ujjam, csak cumiztam, de arra nem emlékszem - nyilván én hamarabb letettem, mint apa az ujját :D . Ráhagytam Petrára, de még fél éves sem volt, amikor nem adtuk oda a cumit, megtalálta az ujját. na akkor gyorsan megitn cumi neki. JObban örültem volna, ha egyiket sem találja meg. Végülis csak akkor cumizik, ha aludni akar, vagy ha megtalálja valahol. mondjuk sűrűn megtalálja. :?

omr
 
 


Rena: milyen aranyláncos módszer?Ezt írd már meg nekem lépésről lépésre hogyan kell csinálni!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Vissazjöttem közölni mit álmodtam össze az este. Falexa. Itt voltatok nálunk, mondtad, hogy te majd fürdeted Petrát, beraktad melléd a vízbe aztán kikiabáltál, hogy: Segítség! PEtra belekakált a kádba! :lol: :lol: :lol:
Íme az álmoskönyv szerinti jelentés:
Széklet: Anyagi jólétet jelent, még akkkor is ha rövid távon érhetnek bennünket kudarcok és csalódások.
Na ezt kapd ki! Azt most nem tudom,hogy neked vagy nekem (te láttad a kolbászt nem én,illetve hát te se, de mégis, de azért vegyél valami kaparóst te is! :lol: :lol:

Na nyaklánc: Fogsz egy aranynyakláncot (ha lehet választani, valami vékonyabbat) leülsz nyugodtan, tenyeredet kicsit behajlítod, mint ha koldulnál, felétartod a nyaklánc egyik végét (a másikat nagyon stabilan fogd, nem fontos pont a másik végén, lehet közpen is,csakne mozogjon!) tehát tenyered közepe felett tartod úgy 2 centire. Vársz 1 percen belül elkezd mozogni, de csak a tuti nagy mozgások számítanak, amikor jól láthatóan látszik, hogy nem te csinálod! ha körbe-körbe mozog akkor fiú, ha jobbra-balra akkor lány! :wink:

Várom mindenkitől a beszámolót! :wink: Livi! Próbáld már ki te is!!!!!! Nálad már ott a bizonyíték! :D

omr
 
 


Megfejtettem!!!!!! (kakával álmodni, de nem látni) = Lesz egy csomó pénzünk, de én ebből nem látok majd semmit!!!! :lol: :lol: :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :roll: :oops:

na tényleg megyek dolgomra, velem van tele a zoldal! :oops: :arrow:

omr
 
 


Rena ! Én nem így ismerem a láncosat. :wink:
Körnél lány, jobbra-balra meg fiút jelent .És nem tenyérben kell... :-)
Ahány ház... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


na nekem annó még 18 éves koromban megcsinálták ezt a módszert és azt mondták lányom lesz egy na most egyenlőre egy van az igaz de kukacos :):):):):) na majd én is kipróbálom de mintha én is igy tudnám ahogy Zsu írja hogy oda vissza fiú körbe lány akkor utána kéne nézni mi is az igazság :):):):)

Rena +++++++++++++++++++++++++++++++++++ ennyit és még több jöjjön be az álmod jeléentéséből :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok, én is fordítva ismertem, de tegnap ezek a mágusok meg így mondták a műsorban. Na mostmár mondja meg valaki az igazságot. 2-3 éve nekem úgy mutatta, hogy először kör, aztán vonal rögtön a vonalból. Szóval egyik a másik után.
így lenne lgoikus.
Jósnő is azt mondta egyszer rég, hogy 2 gyerekem lesz, 1 fiú meg egy lány és egyik jön a másik után. Valahogy így közölte: Nem csinálhatnak fel terhesen b*szd meg de egyik jön a másik után! :lol: :lol: Na de én már le vagyok maradva pl Livihez képest! :D

omr
 
 


Sziasztok!

Csilla: nagyon édes Szonja, tiszta szöszi!
Nekünk van cumink, de csak este az alváshoz használjuk. Azért, mert egy barátnőm sokáig szopta az ujját, és most az az ujja nagyon vékony, és olyan fura. De a kövinél szerintem majd megvárom, ha szopja az ujját, akkor kap, ha nem, akkor nem. Pedig olyan édesek ilyenkor. Kiara is szokta napközben néha, de szerencsére nem sűrűn, inkább szerintem a foga miatt!

Fiú-lány: nekem ezzel a nyakláncossal úgy jött, hogy első gyerek lány, aztán egyszer valami jósnő szerűség azt mondta, hogy első lány, aztán egy fiú, de állítólag a kezeden is ott van, nekem az is egy lány, aztán egy fiú! Eddig bejött, és mindhárom azt mondja!
Kézen: bal tenyereden a kisujjad alatti részt kell nézni a tenyered élét, azon a kis szakaszon addig amíg az első nagy vonal keresztbe nem vágja (kb. 1 centis rész) ott a vonaltól a kisujjad felé kell nézni a ráncokat: vékony lányt jelent, vastag hosszabb vonal fiút. Nekem van egy vékony kicsi, aztán fölötte egy nagyobb. Ha kicsit behajlítod a kezed, jobban látszik. (És most elképzeltem, hogy mindenki aki ott ül nemsokára a gépnél, nézegeti a tenyerét! :lol: :lol: :lol: :lol: )

Képzeljétek, nemtom, hogy most tényleg azért csinálja-e, de fürcsi után csak a törölköző volt rajta úgy volt a kezemben, erre mondja, hogy Pispispispis, utánna meg éreztem a meleget a hasamon! :shock: :lol: Mondom, most pisilsz? Erre bólogat, hogy igen! Pedig nem szoktuk nagyon ezt mondani, csak akkor, hogy "nincs is kaki a pelusban, csak pisis", de ő meg rendesen szólt elötte! :shock: :shock: Meg egy ideje már mondja napközben mindig, hogy pispispis, de azt hittem csak szövegel, lehet, hogy ilyenkor pisil tényleg?

Kép
kernico
 
 


Sziasztok

Kernico
Haaaat en megneztem a kezemet, nekem 3 vekonyacska vonal van. Akkor ez azt jelenti ,hogy 3 lanyom lesz :shock: :shock: :) Lancosat majd en is kiprobalom. Jaj de aranyos lehetett Kiara a "pispispis"-evel :) :) :)

En ma azt hittem megzabalom a Lilyt, kepzeljetek ugy nezegette az ujsagot, hogy mielott lapozott megnyalazta az ujjat. Es ezt minden lapozas elott eljatszotta. En konnyesre nevettem magam :D :D

Ja es most furdes kozbe vettem eszre, hogy egy kicsit pottyos a teste. Szerintetek lehet a szuritol? Multhet hetfon kapta.

Csilla
Mi is cumizunk probalom csak alvasnal odaadni neki, de ugyanugy mint Renaeknal nalunk is sokszor megtalalja napkozben :roll:

Ozi merre vagy????????

No jo ejszakat mindenkinek!!!

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


kniki: tuti nem attól vékonyabb az újja mert szopizott:) én 13!!!! éves koromig szoptam az ujjam és nekem nem vékonyabb :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rena: ténylrg veszek lottót vagy sorsjegyet. Tegnap egy tehénnel meg egy malaccal álmodtam, a tehén jó hírt a malac szerencsét jelent. Mondjuk a tehén először meg akart támadni, de utána megbeszéltem vele, hogy inkább megse támadjon meg. Tehát a végén jórafordultak a dolgok!

Cumi: Balázs fél éves koráig cumizott utána nem kellett neki. Nincs ujjszopás és alvósrongy sem. Bár a párnáját mostanába dörzsölgeti az arcához.

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok

Kernico
En is szopiztam az ujjamat jo sokaig, es nekem se vekonyabb. Mondjuk szerintem is jobb a cumi, mert azt ki lehet dobni, amig az ujja ott van :wink:

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Rena: fogadjunk, hogy az a jósnő Polli néni volt. Nekem is egy fiút meg egy lányt jósolt nagyon közel egymáshoz. Azt is mondta lehet, hogy ikrek. ötször ez jött ki neki. Először egy fiú utána meg egy lány. Remélem bejön neki. :D :D :D :D

Micsoda pangás van megint!

Apa az ikeában van most veszi meg a régóta áhított kanapénkat, meg Bazsinak egy komódot! Majd beszámolok milyen!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Halihó!
Kicsit el vagyok havazva, elég nagy válság van a családban. Igyekszem képbe kerülni és jelentkezni!

Röviden:
Apu agyvérzést kapott, itthon vagyok Anyunál ,intézem a hivatalos dolgokat, öntöm a lelket a családba,intézem az új lakás körüli mizériát, közben intézem a gyereknek a bölcsit is, és keresem a kskapukat arra, hogy ne kelljen bölcsibe járnia. Minden esetre beírattuk, ha felveszik, és nem kell, legföljebb visszamondjuk...Úgyhogy kissé fáradt vagyok, lelkileg is, fizikailag is...

Na majd jövök, visszaolvasok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes
Sajnalom ami Apukaddal tortent :(

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Mági!
:cry: Kitartás neked! Mennyire súlyos? Gondolom nagyon, ha tartani kell a lelket a családban. (férjem keresztanyjának volt egy agyvérzése, egész szépen felépült) Szorítok! +++++++++++

Falexa! ühüm. Polli.. ( a b*szdmegből jöttél rá? :) )

omr
 
 


Sziasztok!

Cumi téma: én is félek, hogy eldeformálódik az ujja, de nem tudok mit tenni, egyszerűen nem kellett neki a cumi...

Képzeljétek! Tegnap kilövettük a fülét! Hát, szörnyű volt!!! Végig ordította, aztán még fél óráig hüppögött... Már én is majdnem bőgtem, úgy sajnáltam! Ellenkezett, lefogták, sírt nézett rám könyörgően! Iszonyú volt! De olyan csajos lett! Tök édi!

Mági: sajnálom, ami történt! Kitartás!

Kernico: szerintem lehet, hogy tudatosan mondja a pispis-t, próbáld meg, tedd ilyenkor bilire, hátha!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Csilla: nincs még bilink, nyárra terveztem, de ma akartam figyelni, hogy tényleg-e, erre ma nem mondja (gondolja lerágott csont már, tegnap örültünk neki, ennyi elég is volt! :roll: ) Szokás szerint csak a pelusát piszkálja és húz pelusozni, hogy kakás, de ennyi! :( Pedig úgy belelkesültem!
Fülkilövéstől én is félek, mert még nincs, pedig szeretnénk! Nem tudom, mikor kéne, lehet megvárjuk még, mire megérti, és rábólint, hogy szeretne - kb. 2 évesen lehet megkérdezem, mert imádja a fülbevalókat nézegetni, piszkálni!

Mági: majd ha van még kis erőd, akkor írj bővebben is, hogy hogy áll a helyzet, és továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++ apudnak!

Este elromlott a mosógépünk - természetesen 4 hónapja járt le a garancia, nemrég volt kiecetezve, ma kipucoltam a szűrőjét, de semmi, a próbamosás vize ott áll benne, nem tudom kinyitni az ajtaját sem, annyi van benne, és nem működik a vízkipumpálás sem! Mennyibe kerülhet egy ilyen szerelése? Fagor, bár márkaszervizet nem akarom hívni, mert azok baromi drágák! :roll:
Szóval már tiszta ideg vagyok emiatt is!

Ujjszopás: ennek a barátnőmnek szerintünk amiatt vékonyabb, mert állandóan a szájában volt, és nagyon erősen szopta a szájpadlásához szorítva, és mindig ki volt ázva a nyáltól, és már szinte átlátszó volt az ujja tőle! :shock: De passz, én nem szoptam az ujjam, hamar kiköptem a cumit, aztán nem kellett többet szerencsére.

Kép
kernico
 
 


Nekünk sincs bilink... De Szonját az sem zavarja, ha tele a pelus kakával. Simán eljátszik benne. Ma se vettem észre, hogy bekakilt, semmi szaga nem volt, és ő se jelezte. Ki tudja mióta volt már ott.. :D

Nehogy azt gondold, hogy 2 évesen hagyni fogaj a füllyukasztést... Lehet, hogy szereti a fülbevalókat, de még nem fogja megérteni, hogy ehhez hagynia kell magát "kínozni". :wink: Csak még nehezebb lesz lefogni, mert erősödik... De persze nem akarom elvenni a kedvedet. :D

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Csilla
Lily nekem is elmaszkal teli pelenkaval, ot aztan egyaltalan nem zavarja ha tiszta kaka :shock:

Fulbevalo: Lily egy arva szot nem szolt amikor kilottek a fulet, kozmetikus azt mondta ilyet meg nem latott :D :D En meg olyan buszke voltam ra :)

Kepzeljetek ma atmentem baratnomhoz a kisfia baranyhimlos. Na ahogy megerkeztunk mar fordultam is ki egybolt, ahogy mondta. Meg csak azt kene, hogy elkapja a Lily. Jhet vasarnap megyunk haza, allitolag nem is engednek fel a gepre baranyhimlovel. Huuu meg csak ragondolni is rossz :!: :!: Azert felek, mert hetfon is voltunk ott es eleg sokat jatszottak egyutt, ma meg annyira nyugos egyaltalan nem akar aludni, tegnap este 10.30-kor volt hajlando elaludni koztunk. Meg soha nem csinalt ilyet. Na meg ugye irtam, hogy pottyoket lattam rajta furdesnel este. Jaaaj szurkoljatok nehogy elkapja, nagyon kesz leszek ha nem tudunk hazamenni. :( :(

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Hú, sziszka! Remélem, nem lesz beteg Lily. Elhiszem, hogy aggódsz! De hétfőn még nem tudták, hogy a barátnőd fia bárányhimlős? Vagy csak nem mondták? Milyenek a pöttyök Lilyn? Elvileg a bárényhimlő viszket, meg sárgás közepű pöttyök - hólyagok lesznek egy idő után.

Hát, örülhetsz, hogy nem sírt a füllyukasztásnál... Iszonyú volt nézni... Ő mennyi idős volt akkor?

Szonja ma délután olyan volt, mint egy angyal. Szépen játszott egyedül. Ez annyi átnyafogott nap után felüdülés volt. Gondolom, most nem fáj a foga, ezért nyugodott meg. Remélem, alszik is az éjjel rendesen!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: