Új privát üzeneted érkezett!

BMárti!
Hát nem mondom, hogy nem volt durva a doki. Kép Szerintem egy ekkora gyereknél meg kellett volna várnia, hogy pelenka nélküli legyen. A nagyfiamnak 3 évesen (amikor szobatiszta lett) csinálták, a Mikinek meg többször is, utoljára 4 évesen. Először 7 hónaposan, akkor még penekás volt, de akkor kisebb baja is nagyobb volt, hogy emiatt nyüglődjön, mert lágyéksérvvel műtötték, és úgy gondolták, hogyegyszerre megcsinálják. Aztán kb 2 évesen csinálták újra, mert visszatapadt, majd kb 4-4,5 évesen csinálták meg, azóta nem nyúltak hozzá. Szerintem próbáld meg kamilla teával letörölgetni, ez szárít, és utána ha van még puhító krémed, akkor kend azt rá. És természetesen gyógyokat küldök kisLaci kukijára.KépKépKép

Danimama!
Bea most 3 napja alszik nagy, lapos párnán. Eddig rácsos ágyban aludt, ott nem volt párnája, aztán vasárnap óta alszik kiságyon oda kapott egy párnát.

Dzsili!
Engem is nagyon zavar, amikor a fiúk úgy közlekednek a lakásban, mintha csak ők lennének, és a Bea meg felriad a zajokra.

LadányiKata!
Nagyon sok boldogságot kívánok, és óriási nagy gratula nektek. De jó Annának, 4 évente öregszik majd 1 évet.Kép

Rebi! Márti!
Kitartás, mást nem tudok mondani. A fejhangon való nyávogás engem is kiakaszt. Sajnos még a nagyok is csinálják.Kép

Beja, Menta!
Nem semmi családotok van.KépKépKép

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem jöttem, de ma túltengek... Kép Csak nézegetem a naptáramat, és mit látok?!

[color=#ff0000] Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Jaj, tényleg!

Cory, Tikk!
Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk Nektek Beussal együtt.KépKépKép

Zsuzsa + Beababa

beababa
 
 

 
 

BMárti
Holnapra már jobb lesz,aztán mindig jobb, sajnos ez ilyen és tényleg nagyon sajnálom szegénykét, nekünk annak idején adtak rá krémet ami fertőtlenít is és kamillával kellett mosogatni.
Szerintem a bőrpuhító nem biztos hogy jó most mert azért van egy kis seb ott.
Ami fontos hogy hiába nem akarja akkor is húzzátok hátra a bőrt és mossátok le ha lehet kamillával aztán mehet rá a krém, és innetől ha már meggyógyult rendszeressen minden fürdésnél, rendessen amíg csak lehet föl kell neki húzni akkor tutira nem tapad vissza.
Voltaképp ez egy hártya amit fölvágnak, szakítanak, biztossan nézted, is a seb maga csak pici, elméltileg hamar gyógyul.
Az az igazság hogy nálunk a Máté volt alig ekkorka amikor begyuladt neki és sok genny jött ki alóla ezt meg jobb nem megvárni!

[color=#ff0000]</font>Kép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

BMárti: szegény Lacika Kép kezelőlapot, ha már voltatok ott, szoktak kérni, beutalót nem mindig. Tomival is vissza kéne menni, de most beijedtem...

Szilvi: hozzánk csak bejelentkezésre jöttek a rokonok, igaz leginkább vittük Tomit, mert idősek és nem itt laknak.

Dzsili: jót nevettem az ovis előkészítésen Kép Sose lehet elég korán elkezdeni Kép

Zsuzsa: szegény MIki anno Kép

cory, Tikk: BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Tomi ma: "papa csüccs, ott a vacsi", "Tomi megette mind husit"
Ma a bölcsibe jött egy bohóc. Végül tetszett Tominak, de reggel nagyon izgultam, nem fog-e félni tőle. Hát, ami azt illeti, az egyik bölcsisnéni ölében nézte végig a műsort, aztán mégiscsak közelebb merészkedett. (lsd. babanetes osztály-Mikulás Kép)
OFF: nektek is jönnek megint a vírusos mélek? Annyira utálom Kép ON
Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


És még valami: tegnap hallottam a rádióban, hogy Zorán nemcsak 19-én, hanem 18-án is ad 1-1 koncertet a Vígszínházban, erre ma már nem volt jegy egyikre sem. Kép Pedig annyira szerettem volna elmenni... Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést!Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Ladanyi Kata,
Gratula Anna babahoz! Jo egeszseget az egesz csaladnak!

Cory,
Boldog Nevnapot!

Danimama,
Kisse megkesve de valaszolnek a parnas kerdesre. Madike egy vekony parnaval alszik most. Amig kisagyban aludt nem adtam neki parnat, de miota megkapta a nagylanyos agyat parna is kellett neki, latta a noveretol. Igy egy nagyon vekony parnacskat kapott. Nagyon boldog vele.

Linato,
nagyon jo, hogy Milenia nem allergias. Kép

Dzsili,
Latom nalatok is vitatkoznak a gyerekek. Nalunk is ez van Kép Madike neha kotekedik a noverevel, de forditva is elofordul. Neha meg annyira jol eljatszanak. Madi is visszadumal Kép Regen alig vartam, hogy beszeljen mar, most meg.... Neha jol jonne egy kis csend.

Bogancsi,
Gratula Julcsinak.
Off, igen en is kapok virusos mail-eket. Szerencsere csak a virusirtom altal kapott uzenetbol tudom, hogy jott volna egy ilyen. Kép Naponta tobb is jonne.

Szilvi,
Zsani szosszenet Kép
Nalunk a csaladban mindig az volt a szokas, hogy 6 het elott nem ment senki latogatni, kiveve ugye anyujek meg anyosek. Ha valaki elobb jott mindig telefonalt elotte. Es ha volt kedvem es idom akkor megbeszeltuk mikor johet. Megbeszeles nelkul senki sem allitott be.

Marti,
nem csodallom, hogy neha igy erzel. Nekem is ket gyermekem van, igaz nalunk szerencsere nagy a korkulonbseg. De mindketto ki tud boritani. Kép Fatus mar ugy mond belepett a teenager korba, vagy valami olyasmibe Kép ami egyik oldalrol nagyon jo, maskor meg teljesen ki tud boritani. Madike is neha hisztizik, es mellette elojott az akaratossag nala is. Latod nem vagy egyedul. Csodallom, hogy eddig is ilyen jol birtad. En beismerem en nem birnam ket kicsivel. Elegge ki tud Madi neha egyedul is boritani.

Tikk,
ejjeli ebredes Kép
Boldog Nevnapot!

BMarti,
nalunk is van a kis labasban fozocskeles. Kép
Lacika kukija Kép Szegeny, remeljuk hamarosan rendbejon es nem fog fajni neki.
Orvos Kép

Mi is meg vagyunk am. Csak az utobbi idoben egy csomo minden osszejott es nem volt idom irni nektek. Olvasni is csak alig. Kép Remelem hamarosan valtozni fog mert mar nagyon nethianyban szenvedek.

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, Dzsili! Köszönjük az együttérzést! Kép Mindkettőtöktől szeretném kérdezni, hogy milyen krémet emlegettek, hogy rá kellene (lehetne) kenni? A doki annyit mondott, hogy ftorocortot, amit eddig lazítónak használtunk, azt már ne (ez mondjuk logikus tényleg), és hogy betadinnal locsolgassam egy pár napig. Na, ezzel ki vagyok segítve. Még csak azt se tudom, naponta hányszor kellene felhúzni, hogy elég-e fürdéskor, vagy többször is kellene. Gyógyító kencézésről meg szó se esett. Kép

Bogancsi! Neked is köszönjük az együttérzést. Kép Szerintem, ha mentek, és meg tudod oldani, hogy 10-12 között vagy szerdán menjetek, akkor érdemesebb Kiss doktort megcélozni. A két pasi ég és föld. KépKép
Vírusos mail-ek jönnek, de ez semmi ahhoz képest, hogy amiket én küldök el, azok már hetek óta vagy elmennek, vagy nem. Kép Olyan kínos, hogy gőzöm sincs, megkapták-e a levelem, csak még nem válaszoltak, vagy nem kapták meg, és azt hiszik, én nem válaszoltam. Kép

Andysj! Nethiány Kép Remélem, semmi baj nincs nálatok, és csupa kellemes dolog tart távol a netezéstől! Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti
Sajnos már gőzöm sincs ne haragudj de olyan régen volt,pedig szívsen segítenék.
Hogy van Lacika?
Elméletileg a Betadin is egy fertőtlenítő úgy tudom, az orvos szerint úgy látszik ennyi is elég. Nem tudnád esetleg felhívni a házi gyermekorvosotokat és megkérdezni tőle hogy mit ajánlana? Vagy nem vagytok olyan jóba?
Mi így elinte naponta háromszor biztossan kenegettük neki, mert hát ilyenkor nagyobb a visszanövés lehetősége, ha meggyógyult elég az esti fürdésnél megtisztítani a kis kukiját.

Képzeld az én levelezésem is ilyen van amikor nem tudom szervert elérni, hogy miért?

Vírusos leveleket én is kapok olyanokat is amiket nem szűr ki a vírusírtó mert hogy megékezik, de én nem vagyok hajlandó olyan levelet megnyitni, csatolt fájlt meg főleg amit nem tudom kitől jött, illetve legyen rajta legalább a Tárgy mezőben valami /számomra/ értelmes megjegyzés.
nekem könnyű mert csak magyar emberekkel váltok leveleket így Krucifixtől jött üzenet Re. megjegyzéssel, meg angol szövegel nálam jön be.

Légyszíves ha valaki írna nekem levelet legyen szíves mindenképpen írni valamit a Tárgy mezőbe, én is ezt teszem most már, úgy ha tőkem érkezne sose lehet tudni, olyan üzi amin nincs megjegyzés hogy én írtam ne nyissátok ki, mert a vírusok ugyan képesek szét küldeni magukat de különböző /magyar nyelvű!/ megjegyzéseket nem tudnak írni!

Zsuzsi
Leveledet megkaptam nagyon aranyos vagy igyekszem válaszolni estére, de mot még ezer a dolgom angolozok.

bogancsi
Lemaradt tegnap hogy gratuláljak a nagy lányod nyelvizsgájához, ugye nem gondolod hogy bárki irígykedne a szép teljesítményeikre? Én örülök ha írsza róla hogy milyen ügyesek voltak a versenyeken!KépKépKép
Tomi szövege!KépKépKép
Zoránt nagyon szeretem /már mint a számait!/ sokszor hallgatom kazettán a konyhában főzés közben!egyszer én is elmennék élőben is meghallgatni az biztos, sajnálom hogy nem katatok már jegyet rá, több is helyen is árulnak nem? Nem lehet hogy másik helyszínen még van néhány?
Danit is érdekli a nyelv ennyire mint a lányokat?

Andysj
Na igen ha testvérek akkor bizti a vita legalább időnként ha kisebb a korkülönbség akkor azért ha nagyobb meg azért, bár nálunk a vita akét fiú közt van többnyire, vagy a Mátém és Napocska közt, Márk és Napsi nem veszekednek legalább is nem úgy, közöttük nagyon jó a kapcsolat, kicsit apja is a lánynak, pedig nem olyan öreg azért.
Éppen múltkor nézegettem hogy milyen nagy már Fatus is, igazi kis nő és ráadásul szép is, na lehet elővenni az ostort elhessegetni a pasikat.
Nálunk elég nehéz a hasonló korú lányokkal, a fiúk majd egy pár hónap múlva érnek ebbe a korba,a csajok gyorsabbak ezen a téren is.
Persze amit írtál hogy álltalában nagyon kedves és aranyos anagy lányod néha meg mintha kifordulna önmagából áll az én nagy fiamra is, olyan dolgokat produkál amiket eddig soha...hát alakulnak hiába.
Örülök hogy írtál!

Napocskának tegnap levágtam a haját elől, kivételessen becsukta aszeméz szépen és megvárta amíg lenyírbálom. Huhhhhhhhh végre.
ma elcsent egy ollót és éppen hajat akart magának vágni hátul, még jó hogy nem előle amikor lefüleltük, erre mégpúderezik nekem.
Hátra tette a kezében az ollót és azt mondta hogy semmi sincs a kezében, amikor a Márk el akarta tőle venni eldobta és kiabált a bátyjával hogy: "Nem kejesed meg!"
Szóval zajlik az élet minálunk is, tegnap meg dupiztunk íme:
Kép

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Jé rosszul van beállítva a fényképezőgép dátuma!
Tényleg tegnap készült most vettem csak észreKépKép
dzsili
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: még nem is gratuláltam neked Emmához... ezúton megtenném: Kép Kép Kép.

Cory, Tikk: boldog névnapot kívánok mindkettőtöknek! Kép Kép

Ladányi Kata: neked meg Annához gratulálok és kívánok sok-sok tejcsit! Kép Kép Kép

Magunkról inkább nem írnék semmit, telis-tele volna ilyenekkel: Kép.
Pedig semmi konkrét nincs, csak fáradt vagyok, tél van még mindig... Kép
Anyukám is egyre nehezebben viseli a gipszét, ingerlékeny, mindenért én volnék a hibás...

Megyek is, sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!
Cory, Tikk nagyon boldog névnapot így utólag.Kép

Megszálltak a szüleim, nincs időm netezni.Kép
Azért ahogy tudok jövök.Kép
linato
 
 


Sziasztok!
Nagyon rég nem írtam, ezer bocsánat érte!!Kép

Képzeljétek, hétfőn reggel becsípődött egy ideg a derekamban. Éppen hajoltam le Petráért és a mozdulat felénél úgy maradtam. Először azt hittem, hogy majd elmúlik, de fél óra múlva sírva hívtam haza a párom a munkából, mert nem bírtam megmozdulni. Ma voltam először kint a házból, már tudok menni, állni még mindig nem, így a játszón végig egy szánkón ültem, hogy kibírjam. Donci nagyon élvezte, szegénykémnek már nagyon hiányzott egy kis csavargás.

Képzeljétek, Petra már 5 hónapos lett, és már a hasáról is forog a hátára, így körbeforogja a nappalitKép Nagyon ügyes, ha rajtam fekszik és fogom a kis combját, akkor teljesen felülKép Még mindig szinte csak szopizik, bár már régóta kóstolgatjuk az ízeket. Eddig minden ízlett neki, de mivel szopi után kínálom neki a főzeléket, gyümit, nem nagyon hajlandó enni, gondolom, már nem éhesKép Már nagyon nagy lány ám, 8 kiló és kb 68cmKép Tegnap óta egy méretű pelenkát használ DodóvalKép
Doncival meg minden okKép, leszámítva a korral járó kiakasztó örökös ellenkezést. Most egy ideje kitalálta, hogy ő ugyan nem kakil bilibe, meg vécébe, de ezt így megmondta. Közölte: "többet nem kakilok bilibe, sem vécébe" Csak lestem, és tényleg, kategórikusan csak pelusba kakilt immáron egy heteKép Ma viszont újra sikerült rávennem egy bilibe termelésreKép Hogy mi ez nála? Ez is a dackorszak része?

Márti!
Jaj, szomorúan olvasom a soraidat, én is szoktam kűzdeni Doncival, de korántsem annyit, mint amiről te írtál.
Én akkor nem tudom ennyire elfogadni a viselkedését, akkor szoktam ennyire türelmetlen, elkeseredett lenni, amikor nem mozdulunk ki itthonról.
Tényleg, ti mennyit szoktatok a szabadban lenni? És talizni másokkal?
Egyébként akkor van a legjobb kedvem, és Donci is akkor a legrendesebb, ha sok programunk van, sokat van a levegőn. Mi pl. akármilyen idő van, a délelőttöt kint töltjük. Igen, ha esik az eső, fúj a szél, akkor is. Ha a délelőttöt nem, akkor a délutánt. Ma pl. -14 fok volt délelőtt, de akkor is kint voltunk 2 órát, és az a jó az egészben, hogy kint nem kell folyamatosan reguláznom. Ott csak hagyom azt csinálni, amit akar. Engem uis az fáraszt le legjobban, ha folyton mindent kommentálnom kell: "ezt nem szabad, mert...." A másik jó dolog a vendégség, főleg ha te mész vhovaKép Tapasztalatom szerint a gyerkőcök egy ideig mindig angyalként viselkednek. Főleg, mert az újdonság erejével hat az a hely. Ezért mi minden héten megyünk vhova és hozzánk is jönnekKép
Nekem ez a túlélési forgatókönyvemKép Remélem, bejön neked is belőle vmiKép

Zsuzsi!
Köszi a hiányolást, annyira fura látni, hogy a kislányotok a pocakodban már lassan félidősKép HIHETETLENKép Párod hogy van? Sokat dolgozik még mindig?

Norci!
Pocakról nem is írtál mostanság? Hogy viseled? Játszóterezést bírod még?

BMárti!
JAjaj, kukihuzkodás. Leírom a mi esetünket, sajna elég rosszKép Most a télen, hogy beteg volt Dodó, a MÁV rendelőintézetében közölte a dokink, hogy ha megyünk vissza kontrollra, mit szólnánk hozzá, ha megcsinálná Dodó letapadását. Nagyon kedvesen elmesélte a beavatkozást, úgy tűnt, hogy á ez semmiség, persze csinálja meg. Először jól belidokainozta Dodó kukiját, aztán tiszta erejével ráült a combjára, az asszisztensnő lefogta a kezét és a fejét, és vmi szondával szépen aláment a fitymának. Donci üvöltöttKép 2 hétig kellett Clorofillal (?ha jól emlékszem?) kennünk és mindig visszahúzni, megmosni. Letelt a 2 hét, abbahagytuk a kenegetést, és folytattuk a felhuzigálást. Kb rá egy hétre már alig akart feljönni a bőr, nem letapadt, hanem a lyuk lett rajta kisebb. Donci persze már üvöltött, ha hozzá akartunk érni, a pisilés ugyanúgy fájt neki, mint Lacikának. A párom, akkor közölte, nem nyúlhatok többet hozzá, nem hiszi, hogy egy 2 éves gyerekkel ezt kell csinálni.

Elvittem itt, Finnországban aztán a gyerekdokihoz, aki ledöbbent, mit csináltak vele Mo.-on, és megtiltotta!!!!, hogy huzigáljam neki. Kérdezte, hogy gondot okozott-e neki a pisilés, azért csinálták-e ezt vele Mo.-on. Mondtam, hogy nem, na ekkor ledöbbent. Mesélte, hogy ezt Finno.-ban kb. iskolás kor környékén csináljáka kisfiúkkal, akik akkor már maguk tudják kezelni a nemi szervüket, és megkért, hogy ha nem akarok rosszat a fiamnak, akkor hagyjam csak békén és többé ne engedjek ilyen beavatkozást otthon. Azóta is békén hagyom Dodó kukiját, már nem üvölt, ha fürdéskor hozzá akarok érni, sőt már kezdi ő maga is huzigálni. A kérdésem az, ha tényleg begyulladhat és azért kall otthon minél hamarabb megszűntetni a letapadást, akkor 2000km-rel északabbra miért nem gyullad be? Hogy is van ez?

Kívánom, hogy tiveletek ne ez történjék, de azért számítsatok rá, hogy nem biztos, hogy ezennel véget ért a letapadási problémátok egy életreKép Kitartást kívánok, és én azért a helyedben megkeresném inkább a régi, jól bevált urológust.

Heni!
Nagyon rég jelentkeztél te is! HOgy bírod? Cicid megvan még?Kép

Dzsili!
Nagyon szép kislány Napocska!
Nem semmi, mekkora Dupló-készletetek vanKép A fiúk óta gyűlt össze?

Képzeljétek, hétfőn megrendeltük a digitális fényképezőnket, jövő hétre megleszKép SZóval jönnek majd a képekKép Végülis ugyanolyant rendeltünk, amilyent elloptak. Már nagyon váromKép

Hú, most nagyon hosszú lettem!
Puszi,
Nyuszimanó és a gyerkőcökKép
nyuszimano
 
 


Még kérdeznék valamit.
Hogyan lehet otthon kilyukasztani a kislányok fülét? Ha húsvétkor otthon leszünk - igenKép áprilisban megyünk haza egy egész hónapraKépKép- szeretnék fülbevalót Petrusnak.

Puszi, Nyuszimanó
nyuszimano
 
 


Nyuszimanó!
Most épp nálunk is napirenden van a fülbevaló-téma.Kép Ahol én lakok csak belövetni lehet és kb. 6 hétig benne kell hagyni a gyógyfülbevalót, de ők csak a baba 2-3 hónapos koráig vállalják csecsemőknél.(A nőci igazából fodrász csak épp elvégzett egy ilyen tanfolyamot is) Azt nem tudom, hogy pl.Pesten mi a helyzet, de szerintem ott simán elvállalják Petrát.Kép
Mi végül mégiscsak(ahogy Zsaninál is) a kórházban fogjuk beletetetni a jövőhéten, úgyis megyünk 6 hetes kontrollra. Ott tűvel szúrják át és a végleges fülbevalót teszik bele. Persze ezért is fizetni kell, de tapasztalatunk szerint (spéci kencével) néhány nap alatt rendbejön.

Szilvi + Zsani + Niki
sztigris
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk ám mi is. Csak mostanában valahogy sose jutottam el odáig, hogy ide is írjak, pláne hosszabbat.

Legfontosabb elmaradásokKépmár amire még emlékszem)
Kata! Nagy gratula a kicsi Annához!KépKépKép
Zsuzsi! Jó dolog két lányos mamának lenniKép! Gratula Emmához!
Cory, Tikk! Boldog névnapot!
BMárti! Lacikának gyógyKépKépKépKépKépKép-ok!

Márti! Nagyon meg tudlak értreni, mostanában én se vagyok a legjobb passzban, és ilyenkor Luca egymagában is rémesen ki tud borítani, hát még ha Réka is besegít.

No, ez se lett túl hosszú, de elküldöm, amíg lehet.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Megijesztetek ezzel a kuki témával. Bár apa pont a minap húzta Petinek egy picit és azt mondta, hogy kb. a feléig már sikerült. Úgy 1-2 havonta meg szokta nézni, én hozzá sem merek nyúlni. Szóval ez nagy haladás. Nekünk anno azt mondta a dokinéni, hogy 2 évesen valszeg elküld urológiára, hogy nézzék meg, de ott is csak 3 évesen kezdenek vele valamit. Pont ma akartunk menni 2 éves státuszra, de ezren voltak, amit nem vártunk meg, úgyhogy nem tudom, hogy elküld-e urológiára. Ezek után remélem, hogy várunk még.

Laura, Borcsa, Márti
Egyértelműen tali a gyógyír! Kép (legalábbis ideiglenesen)

Rózsa
Ha a tali a márc.15-i hétvégén lesz, akkor lehet, hogy mégsem tudunk menni vagy csak én Peti nélkül, mert a srácok Erdélybe akarnak menni rokonlátogatóba. Oda már tutira nem autózok el velük.

Fülbevaló: Ha lányunk lesz, akkor szeretném még újszülötten belövetni neki a fülbevalót. Lehet még ott a kórházban az alatt az első 5 nap alatt? Mit tudtok erről?

Megyek a fiúk mellé kidőlni. Elkezdtem a tavaszi nagytakarítást, egyelőre a nagyszobai ablakok vannak készen.

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket.Kép

Nagyon nagy rohanásban vagyok, anyuék jönnek a hétvégén, nagy takarítás, főzés, stb, közben még dolgozok is. Teleraktam minden délutánomat alig van időm bármire is.

Fülbevaló! Nekünk 3 évesen szúrták ki a fülét, az egészséges rendelésen.
Gorsi! szokták a kórházban is betenni a fülbevalót.

Lányok! mindenkinek kitartás, jön a tavasz és jobb kedvetek lesz.Kép TürelemKép

Jóéjt nektek!

Tikk
tikk
 
 


Nyuszimanó
Tényleg milyen nagy már Petra is pedig most született nem régiben! KépKépKép
Kíváncsian várom a képeket a gyerkőcökről!KépKép
Nekem nagyon tetszik a túlélési technikád! KépKép
Sajnos elég sok kisfiúnál le van tapadva a bőr a fityma alatt nem lehet tisztítani éppen ezért. Többnyire itt Mo.-on is akkor piszkálják csak kicsiknek, pelusosaknak még akik nem értik miért kell ez, ha alatta összegyűlik a "kosz" és begyullad.
Hidd el valóban megtörténhet bármikor, mi így jártunk, ez sem jobb hiszem feszíti a genny belülről ez is fáj neki!
Én a magam részéről tényleg nagyon sajnálom őket főleg ha nem is megfelelően csinálják stb. de ez nem kilóméter függő és bizony az is igaz hogy magától, meg krémektől /eltekíntve az első félévet amikor még jóformán minden kicsi fiúnak ilyen és nincs fellazulva/ ha valóban ez a probléma nem fog javulni a helyzet alőbb utóbb segíteni kell neki.
Az is lehetséges hogy így maradjon akár felnőtt koráig és nem gyullad be, de a szexuális életében biztossan zavarja /volt egy műsor erről valamelyik adón/ és sokkal kellemetlenebb egy tininek vagy felnőttnek mint egy kis gyereknek.
Nálunk a gyermekorvos megnézi az óvodásoknak iskola előtt és javasolja ha eddig nem végezték el, mindenképpen csináltassák meg a beavatkozást.
Az orvosok persze könnyen mondják hogy kicsinység hiszen valóban csak egy hártya ráadásul érzéstelenítik is, nem véletlen hogy így ambulánsan elvégezhető, de a mi picurkáinknak csipi a kukiját nem az övéket.
Csak azt akartam mondani hogy valóban begyulladhat mint nálunk is megtörtént előbb-utóbb valószínüleg el kell végezni, hogy mikor, kinél, miért, pedig bizonyára egyén és orvos függő dolog.
Be lehet lövetni a kis fülét, Napocsnak nem gyulladt be,szépen rendbe jött hamar.

Gorsi
Nekem azt mondták a kórházban nem lövik be kislányok fülét csak átszúrják tűvel, ha kéred.
A gyermekorvostól függ vállalja e hogy beteszi a fülbevalót, többnyire igen.
Itt csak két hónapos kor után lövik be a picik fülét arra felétek nem tudom.
Napocska úgy megijedt annak idején hogy nagyon sírtam én is vele,/mondván nagyon fájt neki/ másoknál viszont olyan is van hogy csak megrezzen a pici a hangtól de egyálltalán nem sír/ez friss tapasztalatom rokon babánál/ úgy hogy ki tudja melyik a jobb.

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Laura: Kép kitartás, jön a tavasz, bár, hogy mikor, azt nem tudom Kép

Dzsili: szuper a legótok és gyönyörű Napsi!!!! Kép Kép Kép

Nyuszimanó: gyógyok Neked! Szerintem Donci irigyli Petrustól a pelust. Jaj, a leírásodtól totál rosszul lettem Kép Anno Danival is ezt csinálták kb. 3 hónaposan Kép De most Tomival nem kellett. És a Heim Pálos "jó doki" is azt mondta, hogy várni kell vele.

Borcsa: néha azért írj magatokról! Légyszi Kép

fülbevaló: nekem már 3x fúrták/lyukasztották/lőtték a fülemet, de az első 2 terhességemnél úgy begyulladtak a füleim, hogy úgy néztem ki, mint egy nyúl Kép Azóta persze már nincs lyuk, de épp most gondolkodom, hogy meg kellene próbálni. Annyira jó egy fülbevaló, a klipszeket meg nem bírom sokáig.

Tomi ma a benzinkútnál kiverte a hisztit Kép Kiszállás a kocsiból, nézés, rendben van, de közben nekilódult, hogy ő majd megnézi a másik kocsit is. Persze közben befutott egy 3. kocsi. Elkaptam... Őurasága bőg, hogy "de én bótba". Mondom, jó, de előbb beletöltik a benzint a kocsiba. Bent levett egy csokit, miután 2 perccel azelőtt ette meg a cornexijét, alig tudtam elvenni tőle, erre lefeküdt a földre és sírt, zokogott. Még én voltam a gonosz anya, aki éhezteti a gyerekét. Most nem volt ott az ismerős benzinkutas, akivel mindig jól eljátszik.A többiek meg csak néztek, mint Rozi a moziban Kép Aztán az erdei úton meg békésen és vidáman, mintha mi se történt volna, énekelgetett nekem és kérdezgette. "teccik mama?" Kép

Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!
A mutkor ugy tunik veletlenul az osszes napsutest atkuldtem innen, mert masnap egesz nap esett itt az eso. Kép Ma szerencser ismet sut a nap, de holnaptol esos napokat igernek. Kép Ebben az esetben kaphatnank Toletek egy kis napocskat? Kép

kuki-ugy: Erdekes kerdes. Itt egyaltalan nem foglalkoznak vele, legutoljara amikro voltunk vizsgalaton direkt megkerdeztem a dokit es mondta hogy ennek magatol kell a fiuknal kialakulnia es mi ne is huzgaljuk, esetleg nagyon finoman. Amikor BMarti hozzaszolasodat olvastam az elozo, aranyos dokirol meg fel is merult bennem hogyha hazamegyunk azert csak elviszem otthon hozza Danit. Azota meggondoltam magam. Kép Ezen a teman felbuzdulvan megkerdeztem a baratnomet Amerikaban akinek 3 gyermeke van, 2 fiu. O is azt irta hogy Amerikaban SEM huzgaljak a kisfiuk futyijet es mivel o is eleg bizonytalan volt elment egy gyerek urulogus szakrendelobe es ott azt mondta a doki, hogy ugy 10-12 eves kor korul, amikor beindul a hormonok kepzodese, a hormonok rendbe fogjak hozni a letapadast. Szinte magatol el fog valni a fityma.
Mi most ugy dontottunk, hogy nem rangatjuk, huzigaljuk a futyijet elvegre rendesen tud pisilni, egyeb problemat nem tapasztaltunk. En most mar kezdek abban hinni hogy igazuk van az itteni orvosoknak es semmikepp nem tetszik a brutalis beavatkozas.

Szila! Kép

Beja! Hat nem semmi a csaladod! Kép Anyukad hany evesen szult Teged? Ugy szamolom hogy mar 50 fele lehetett akkor, ugye? Gondolom, nem is alakult ki igazi testveri kapcsolat kozted es testvereid kozott - hiszen ok addigra mar kirepultek mire Te megszulettel, nem?
Nekem az egyik fonoknom szult 3 nagy (20 ev koruli) gyereke melle egy kicsit, mert meg akart babazni. Kép Kép De o is arra panaszkodott hogy a kicsi mindig azt mondogatta, hogy miert nincs neki testvere.

Koszonom a tovabbi hozzaszolasokat parna ugyben! Kép

Danival ma volt egy vitank. Kép Reggelizes kozben elkezdte rangatni az asztalteritot. Mondom neki, hogy nem szabad. Erre meginkabb rangatja. Erelyesen szolok ra, erre kacag es tovabb rangatja. Raszolok, megigazitom a teritot, visszatolom az asztalhoz akkor meg elkezdi lokdosni az asztalt. Na erre nagyon merges lettem, kiszallitottam a szekebol, be a szobaba, mondtam neki hogy majd akkor folyatjuk a reggelit ha tud viselkedni. Erre nagyo boges. Ott hagytam. Egy ido utan vissamentem hozza, bujt hozzam es csak huppogott. Elmondtam neki, hogy nem szabad igy viselkedni stb. Igy szent volt a beke, de olyan nehez ilyenkor megorizni a turelmemet amikor kinevet es csakazertis csinalja!! Ti ezt hogy kezelitek le????

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Danimama
Én nem értem ha nem húzzák hátra a fitymájukat hogyan tisztálkodnak????? Nálunk három fiú van,a családban ugye apa+ két fia és az apujákuk már olyan egy éves koruk körül mondta hogy nem lesz ez jó mert /és meg is mutatta hogy miről beszél,lévén én nő vagyok tehát nem tudhatom!/ ha nem tudják megmosni a kukijukat gond lehet belőle és igaza lett sajnos.
Természetessen én úgy gondolom hogy pici babákat nem kell és szabad macerálni, nagyobbaknál viszont érdemes megnézetni és egy számunkra is elfogadható orvos tanácsát kérni.Nem azt mondom hogy két évesen, ha nem gyullad be én is várnék addig amíg már nem pelusos és megérti hogy mit kérek tőle.
Jobb vajon egy 10-12 éves tinigyereknek az ilyen beavatkozás?
Az apukák egyébként ebben nagyon jó tanácsadók ők tudják mennyire kellene felhúzniuk a bört,mi sem feszegettük és húzogattuk nekik, főleg nem durván hogy felszakadjon vagy ilyesmi.
Bocsáss meg ha keményen fogalmaztam de attól még ha az ember a földbe dugja a fejét és nem vesz tudomást egy dologról /majd csak rendbe jön/ még az nem fog elmúlni.
Pisilni természetessen tud így is ez ebben nem akadályozz de ahogyan el kezd a serdülőkorban /a hormonok!/ nőni a nemi szerve és felkészül más funkciók ellátására is, változik a dolog.De ettől még a letapadás marad.
Egyébként én úgy gondolom hogy ezt mindenki döntse el saját belátása és érzése szerint én senkit nem szeretnék meggyőzni,legfeljebb nem értek egyett, de ez az én dolgom.
Hiszti:
Próbálom magam nem felhúzni mert tudom hogy voltaképp nem bántani akar inkább csak kóstolgat meddig mehet el, milyen viselkedést tűrök el és mi az amiért már bünti jár.
Én is kivettem volna székből a végén meg megvígasztaltam volna mint te és kész, szerintem szépen folytatta az étkezést, nem?
Durci és csak azért is megy ezerrel, de hát most éppen ez van, Napocska is mindig ellenkezik igyekszik semmit nem úgy csinálni ahogyan kérem rá, időnként bosszantó, de lesz még így se!KépKépKépKép

bogancsi, Nyuszimanó
Az előbb lemaradt de közben bogancsi is említette természetessen ennyi dupi nálunk legalább is évek alatt gyűlt össze most már Napocsnak jó dolga van mert a fiúk összegyüjtötték neki, ő még egyett sem kapott.

bogancsi
Ez a Tomi, hát jól megvezette anyát, nem mondom hogy nem ismerős a dolog.
Én már régen nem gondolom egy ordító magából kikelt gyermek láttán hogy mindez azért van mert az anyukája gonnoszkodott vele! KépKépKépKép
Sőt kifejezetten utálom ha ilyesmi láttán a boltosok, vagy járókelők még megjegyzéseket is tesznek hogy milyen szívtelen anya vagyok!
Az éneklés a végén az jópofa! KépKépKépKépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

BMarti,
A sok inteznivalotol, Fatus sulis project-jei miatt es lakastakaritas meg miegyebek miatt van a net hianyom Kép
Lacika hogy van?


Dzsili,
hajvagas Kép
Nagyon szepek a gyerekei. Duplozas Kép Nalunk most kapott ra igazabol Madike. Eddig nem igen erdekelte. Na de most....

Nyuszimano,
Derekad Kép((( Sok gyogyKépKépKép megy ra. Remeljuk mielobb rendbejon.
Petra nagyon ugyes Kép Es milyen nagy lany mar.
Donci eseteKép Szegeny, nem csoda, hogy orditott.
Uj digitalis fenykepezo Kép) De jo akkor hamarosan lathatunk majd kepeket rolatok.

Bogancsi,
Benzinkut Kép Madi minap az elelmiszerboltban jatszott el hasonlot. Kép

Danimama,
En is hasonloan csinalom mint te. Sot en is eljatszottam a brutalmamit a het elejen a boltban. A sor kozepen kivagta a hisztit. Lefekudt a foldre. En meg tudomast sem veve rola tovabb mentem es kozben figyeltem mit csinal. Vasaroltam par meterre tole, vettem le az elelmiszereket a polcrol. Mikor eszrevette, hogy nem erdekel mit csinal, akkor felallt es odajott hozzam es folytattuk a vasarlast mintha mi sem tortent volna. Persze a tobbi vevo ugy nezett ram mint egy gyerek kinzora.

Rolunk:
Vegre Madike delelott eleteben eloszor belepisilt a bilibe!!! Kép Nalunk ez nagy szo, mert eddig nem volt hajlando. Tegnap delelott eldontottem hogy sutok ket sutit Madike segitsegevel. Kép Miutan megunta a sutest kozolte hogy a pisis-kakis DVD-t akarja nezni. Nemreg vettuk. Mert mar sok felekeppen probaltuk bilire szoktatni. Nem akartuk eroltetni, de nagyon sokszor huzza le a pelenkajat es kesz harc neha felhuzni ra. Mesekonyvvel, enekkel....stb. mindennel probalkoztunk. Nemreg meglattuk az egyik bolt polcan a DVD-t es gondoltuk kiprobaljuk. Nagyon tetszik neki, kis gyerekek zenevel, enekkel es tanccal tanitjak a piciket a bilizesre. Madi egyik kedvence lett a DVD. Most is kerte rakjam be, majd teljesen levetkozott
(ne kerdezzetek miert) kis ido mulva kiabalt, hogy pisi. Rohantam a konyhabol a nappaliba, hogy talan valami van a DVD-vel es azert kiabal. De nem, ott allt buszken es mutatta az eredmenyt a bilibe. Kép Persze meg messze vagyunk a pelenkatlansagtol, de ez mar nalunk nagy lepes Kép)

Bocsi, kicsit hosszura nyultam.
Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

GOrsi,
Hangának a hazajövetel napján szúrták át tűvel a fülét, kellett érte fizetni ugyan, de nagyon superül megcsinálták neki.Kép

Danimama,
én is épp így csináltam volnaKép.

Dzsili,
jaj, ezt a kóstolgatom anyát....ez meddig tart még?Kép

Andysj,
persze, mert ők nem ismerik a gyerkődet...úgyhogy akár azt is hihetnék, hogy szadizodKép.
Mi ez a pisis-kakis dvd?Kép

Szila

Ui.: esik a hóKépKép

Legyen már inkább:
Kép
szila
 
 


Sziasztok!

Köszi a fülbevalós válaszokat. Kép

Szila
És fülbevalót is lehetett venni vagy azt vittél be a kórházba? Mert ha addig nem derül ki, hogy lány-e egyáltalán, akkor nem veszek előre fülbevalót.

Elegem van a télből-hóból. Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


GOrsi,
mi vittük a fülbevalót. Vagyis apukám hozta be, ő vette meglepetésnek Hangának.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Ladányikatának gratula Anna-babához!KépKépKép

Gorsi, úgy tudom, a MÁV-ban megcsinálják a fülbevalót, de hogy szúrják-e vagy lövik, azt nem tudom. Anno az intenzíven a csecsemősök megcsinálták az egyik lánynál.
Amúgy meg csak óvatosan az ablakpucolással, bár nálam nem indított be semmit.Kép

Párna: Réka imád párnán aludni, ill. kell, hogy valamit maga alá gyűrhessen. Most van egy lapos párnája, de még a takaróját is maga alá gyűri, ezért rendszeresítettünk mégegy takarót, amivel betakarjuk!Kép

Tikk! Nem is tudtam, hogy Hanna már 3 éves!Kép Ugye 3 hónapot akartál írni...KépKépKép

Amúgy csudás az élet 4-esben, főleg így, hogy anyukám itt van 5.-nek és semmi dolgom!Kép Na jó, már 4 órára egyszer magamra maradtam a két gyerekkel!Kép De Petike egy tündér, eszik-alszik, komolyan. Még éjjel sincs nagy program vele, fél órán belül lerendezzük egymást. Szemmel láthatóan hízik, egészen kikerekedett a képe!Kép Ma este mérünk neki kéthetes súlyt.
Réka még mindig imádja, mindig akar neki puszit adni, meg érdeklődik, hogy Petike mit csinál. Még nem mondta, hogy vigyük vissza!Kép

zafi
zafi
 
 


Zafi!

Nem ér kinevetni a megfáradt rohangálót.Kép
Na de lesz ez még fordítva isKép

örülök, hogy jól vagytok! A kis kerekképűről meg rakjál fel képeketKép

Mindenkinek vidámabb és nyugodtabb napot mint az enyém eddigKép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Gorsi! Én a lányoknak balatonon lövettem be a fülbevalót egy kozmetikában. Korina 6 hónapos volt Miléna pedig majdnem 3 éves. A fülbevalót is ott választottuk ki.

Képzeljétek reggel mentünk Milénával a garázshoz. Mondom neki nagyon óvatosan gyere, mert biztos jeges a hó alatt. Mire kimondtam már ki is csúszott a lábam alólam és hatalmasat estem a popómra. A kezem persze letettem és visszahajlott a csuklómnál, a fejem is koppant a jégen. Szegény Mindy meg csak nézett, hogy mi történt az anyjával. Erre felpattantam, hogy ne ijedjen meg nagyon, megfogtam a kezét és a következő pillanatban ő is elesett. Szerencsére nem rántott el engem megint és ő sem ütötte meg magát, mert meg tudtam tartani. Na ilyen jól indult a mai napom. Kezem fáj egy kicsit, de egyébként minden rendben. Nagyon vigyázatok magatokra ha kimentek az utcára. Még jó, hogy itt volt anyukám és Korira vigyázott reggel amíg mi mentünk az oviba.

Zafi! Ennyi jár egy anyukának, hogy eleinte kiszolgálják.Kép Biztos nagyon cuki gömbölyödő Peti baba.

Andysj! Nagyon ügyes Medike. Kori csak vetkőzik és messze elkerüli a bilit.

Dzsili! Na most már tudom, hogy ha véletlenül fiam lesz akkor az apjára bízom majd a kukaca ápolását.KépKépKép Nagyon jó a duplós kép. Nekünk is van sok de így egyben még sosem fényképeztük le. Na majd pótolom. De a képeden rengeteg olyan elemet is láttam ami nekünk nincs meg. Ha ezt a párom meglátja rögtön beveti magát egy legós boltba, hogy vegyen még párat. Ugyanis nálunk ő játszik vele a legtöbbet.Kép

Danimama! A hiszti nálunk is így zajlik. Mehet a szobájába és ha befejezte odajön és bújik. Vagy megpróbálom elterelni a figyelmét. Korinál még bejön, Milénánál már nem használ az elterelő hadművelet.

Norci! Mikor mész uh-ra? Én 22.-én 4-re.

Betegeknek jobbulást, tavaszváróknak sok-sok-sok napsütést.KépKépKép
linato
 
 


Sziasztok!

Andysj
Te kis gyerek kínzó!KépKépKép
Micsoda ötleteket találnak már ki, pisilős DVD,komolyan anyit röhögtem rajta, de hát úgy néz ki nálatok beválik!KépKépKép

Szila
nem tudom meddig fog tartani, idestova 11 éve gyakorlatozik a nagyobb vele, szerintem soha ki nem növendő dolog....KépKépKépKép

Gorsi
Szerintem a kórházba vinni kell, oda lehet sima hátut amilyen annk idején volt csak mostmár vanak nagyon aranyossak meg kicsik is.
Mi lenne ha a pároddal néznétek egy párat ékszerboltban, ezek picik nem is olyan drágák, meg legtöbbször kapható is, aztán ha kicsilány érkezik akkor apuka megveszi és beviszi.
Nálunk is a papájától kapta a lányom.
Én azt hiszem ha újból lányom lenne a kórházban betetetném neki egy picur köröcskét ami nem zavarja a szundiba, napocsnak azt néztem hogy amit belőnek annak egy kis tüske a vége hiszen valaminek mégis csak jukasztania kell, és hiába nagyobb a vége időnként azért meglátszott, alig vártam hogy az egy hónap lejárjon és kicserélhessük kerekre.

Zafi
Ja hát ötösben kérem....KépKépKép
Örülök hogy írtál és hogy jó vagytok, vidáman mindannyian, segítséget el kell fogadni az nagyon jó átsegít az első heteken aztán meg úgyis minden belendül.KépKépKép

Tikk
Én mindjárt úgy fordítottam , hogy nem a lányodról írtál hanem magadról, ezért a három év.KépKépKép

linato
Nem jól hangzottak ezek az esések!KépKép
Szerencsére semmi bajotok!KépKépKép
Hogy vagy rosszullétek, aluszékonyság?
Dupizni én szoktam velük nálunk egyéb felnőtt szerzetek erre nem alkalmassak!KépKép
Azt nagyon szeretik ha építünk együtt valamit még a Mátém is eljátszik vele, a Márk már inkább legózik, de pl. Napocs azt is elrakosgatja.
Remélem a kis fiatoknak nem lesz kuki problémája.
Lehet hogy nagyon felszólaltam már megint csak néha olyan értetlenül állok az előtt amikor orvosok nyugtatgatják az anyukákat hogy majd csak megoldódik magától, aztán ha begyullad vagy mégsem így alakul akkor ?????
Az rendben van hogy még kicsik a két évesek lehet vele várni éppen ha nincs probléma de hogy ,majd kinövik ?????

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Danimama, Anyu 48 volt, mikor születtem, Apu 49. Anya aszitte, klimaxol, aztán megmozdultam... volt nagy nézés a családban, gondolhatodKép
Hát igen, "nekem sem volt testvérem", és nagyon nehéz volt hozzájuk felnőni. Sokáig nem vettek komolyan, mert én csak a kis Beuska voltam, a gyerek, aztán mikor úgy 17-18 éves lettem, és voltak már "önálló gondolataim"Kép, kezdtek bevenni a bandába. Mára mindegyikkel nagyon jó a kapcsolatom, amolyan testvéri, már merek nekik visszaszájalni isKép
Szóval nehéz dolog volt ez így egy-két szempontból, de már kinőttem ezeket a dolgokatKép

Mindenki gyógyuljon, aki beteg, én már nagyon unom a betegségemet...
Kicsi fiam egészséges, mint a makk, és elevenebb az ördögnél. Nagyokos lett, magyaráz, néha apjával csak nézünk szájtátva egy-két gondolatán.

Pocaklakó babát asszem már érzemKép most ez a 17. hét második fele...

Sziasztok,
Beja + Bagázs
beja
 
 


Sziasztok!

Még nem vagyok teljesen képben, igyekszem hamar pótolni.

Ladányi Kata Annájához gratula!!!!!!!!


Cory, Tikk utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk.

Bogancsi

Én is gratulálok a lányodhoz és bár nem akarom az érdemeit kisebbíteni, de saját tapasztalatból mondom, hogy a biztos családi háttér és a szülői segítség nélkül nehezen menne, így egy kicsit téged is dícsérhetünk.

Menta, Beja

Őrület milyen jó a családfátok!!!!!!!

Tali: akkor lehet nálunk, választhatunk más időpontot is. Nekem jó a 13,14,16,18,19 is.

Párna: nálunk is a "paplan" vékonyságú, Niki imádja.

Éjszakai alvás: Niki csak átmászik mellénk és alszik tovább.

Ha jó az idő lent vagyunk délelőtt és délután is és ilyenkor hamar elalszanak este, függetlenül attól hogy mikor, mennyit és meddig aludtak délután. Nekünk ezért kell a levegő.

Én már megtapasztaltam, hogy ha velük foglalkozom egész nap sokkal jobbak ők is és én is nyugodtabb vagyok, bár akkor nálunk is úszik a lakás estére. De igyekszem gyorsan rendbe szedni ha elalszanak, mert esetleg ha apa hazajön azt hiszi hogy rossz helyen jár.

Kuki: Nekünk már többször mondogatta a doki, hogy fürdésnél próbáljuk meg hátrahúzni amennyire lehet, nehogy később gondunk legyen belőle, és én az első naptól kezdve amióta itthon vagyunk csinálom is neki, szerintem ez is dokifüggő, hogy ki mit mond. Nekem egy négyfiús anyuka is azt mondta, hogy inkább csináljuk mint ne.

A heti borzalmaink:

Hétfő: Niki ebédkészítés előtt a panírozáshoz odakészített prézlit (szép nagy adag) beleöntötte a tűzhelyen álló lábosba, amibe persze benne volt a frissen kifőzött orrszívó készülék.

Kedd: reggel 9-ig eljátszottuk a "Hogyan készítsük ki anyát 5 perc alatt" című drámát. Indításképpen amíg etettem a Norbit a Niki végignyalta a fürdőszobát a ki nem facsart felmosóronggyal aminek hála úszott az egész a vízben. Nekiálltam összeszedni, ami alatt ez a kis ördögfióka egy jó nagyot pisilt a szoba közepére. Még fel sem ocsúdtam mire átvonult a kisszobába és belekakilt a karácsonyra kapott játék turmixgépének a táljába. Honnan szedte ezt a sok marhaságot???????

Szerdán bent voltunk a munkahelyemen így aznap nem történt hál isten semmi idegborzaló dolog. Viszont megalkottam életem első, teljes, saját sminkjét és nagyon jól sikerült, még az uram is megdícsért.

Ma közölte reggel a lányom, hogy ő bizony oda fog kakilni a szoba közepére, és meg is tette. Mellesleg egész nap szegény Norbit nyúzta, püfölte. Kész vagyok. Hál isten az uram itthon van hétvégén!!!!!!!!!

Ha megszidom, a válasz:

- anya, ne beszélj butaságokat!
- anya, ne mondjál ilyet!

Na megyek, kiöntöttem a lelkem.

pusz
rózsa
 
 


Rózsa
Nagyon jó fejek a gyerekeid és milyen önállóan tudják anyát szórakoztatni, ez nem semmi azért ennyi idősen!
Jó hogy leírtad! KépKépKépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Végre gép közelbe jutottam. Múlt héten itt voltak Editék két napot, ő már tudja, hogy miért nem jutok el a gépig. Nevezetesen az én imádott, rosszcsont(már ő is mondja magára) kisfiam miatt.
Ha akkor próbálnék gép elé ülni, amikor ő is itt van, azonnal szétszedné nekem a szobát és mivel nálunk a dolgozóban van a gép, így apuci könyvei is itt sorakoznak, nem engedhetem szabadjára a kis ördögöt.

Akkor a lemaradásaim:
Ladányi Kata!
Nagyon sok szeretettel gratulálok Annához , és kívánok minden jót az egész családnak!

Cory,Tikk!
Kissé megkésve, de nagyon boldog névnapot kívánok nektek!

BMárti!
Pont a múlt héten beszéltünk Edittel a jó Heim Pálos orvosotokról. Sajnálom, hogy nem hozzá kerültetek most! Hogy van Lacika?
Én a húzogatás ügyben teljesen egyetértek Dzsilivel. Szerintem is az apukákra kell ezt a kényes feladatot bízni, ők tudják, hogy mi a cél és, hogy lehet oda eljutni. Nekünk nagy szerencsénk volt a pesti gyerekorvosunkkal, ő minden hónapban kicsit tovább húzta vissza és megmutatta a páromnak, hogy ő meddig húzhatja hátra. Így nálunk ez szokásos esti programmá vált az esti fürdés után és a párom szerint tökéletes az eredmény.

Hú, most meg nem jut eszembe, hogy kinek szerettem volna írni még. Látszik, hogy ilyenkor már aludni szoktam.

Sziasztok

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Rózsa: Niki pörög ezerrel látom!Kép Minél okosabb lesz, annál több ilyen akcióra számíthatsz, hát nem is tudom, hogy mit mondjak... Jegyezd fel egy naplóba, aztán 16 év múlva olvasd fel neki büntetésből, gondolom pár napig majd eltartKép

Zafi: jó volt hallani rólatok!

Linato: jujj, ez az esés nagyon rosszul hangzik, tessék jobban vigyázni, vegyél egy szuper cipőt, amiben 100%, hogy nem esel el!!!!! Nem ijedtél meg? Tényleg vigyázz magadra!

Tegnap meglátogattam egyik barátnőmet, akinek egy 2 és fél hetes kisfia van (2 lány után), tisztába tételkor nagyokat lestem, hogy hogy is néz ki egy kisfiú baba, szégyen, de én úgy örültem, hogy lányom lesz!!!Kép
Zafi: nem furcsa, hogy kukija van? Kép

Ma megvarrtam életem első sötétítőfüggönyét (Dorka szobájába, mert napkeltével kel fel, remélem, ha nem látja, hogy világos van, később kelünk). Tök szép anyagot sikerült vennem, egész jó lett, bár nem tökéletes, mert a függöny alsó csücskei felállnak, szerintetek mit tegyek vele?

Üdv: Zsuzsiék (20)
zsu26
 
 


És a múlt heti vendégeskedésről két kép. Remélem nem lesznek nagyok!

Jó éjt!

SzilviKépKép
bszilvi
 
 


Szilvi!

nagyon édesek a srácok, mennyit nőttek!!!Kép Jól látom fa 3-kerekűtök van??? És jó?
A spárgát csak irigyelni tudom, megboldogult lány koromban sem tudtam ilyetKépKépKép

Ma voltunk a férjemmel 10 évesek.Kép Sütöttem tortát, este elmentünk vacsizni, lett volna folytatás, de kidőltünk, nagyon fáradtak vagyunk, azon nevettünk, hogy mennyit öregedtünk, anno este 11-kor kezdődött a randi, most meg már ...Kép Abba az étterembe mentünk, ahova anno diák korunkban ettünk, ha volt pénzünk, a pincérnő ugyanaz volt, mintha felismert volna bennünket, könnyű szülést kívánt, nagyon jól esett, olyan ritka az ilyen!Kép

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést Kép Ezügyben a férjemet hagyjuk, nagyon mérges vagyok rá Kép

Zsuzsi: mi volt olyan borzasztó a kisfiúban? Nagyon sokan beszélnek úgy a kisfiúkról, hogy lassan kezdem magam másodrangúnak érezni, mert két fiam van Kép Pedig imádom őket Kép

Zsoma pocakja időnként fájogat még, jön a foga is. Úgyhogy remek éjszakáink vannak. De most hogy volt a héten néhány napsütéses nap, jókat sétáltunk.

Rózsa: mi a 13-ai hétvégén nem érünk rá, ez tuti. Osztálytalálkozóm lesz, és ott is alszunk.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory: egy lányos anyának kicsit furcsa egy pici lány után egy hatalmas fiú nemiszervet látni, legalább is én azt hittem, hogy az is pici lesz, de a csecsemő méreteihez képest aránytalanul nagyKép Ami persze nem baj, csak én nem ezt szoktam meg. Ennyi ez az egész. Természetesen, ha kisfiam lenne, annak is ugyanúgy örülnék, sőt...Kép
Miért vagy mérges a férjedre, olyan jó ember?! Mi nem tartjuk a névnapokat, így még sosem emlékezett meg róla, max. ha én kierőszakoltam.
Ma is szépen süt a napKép
Remélem hamar elmúlik a fogzással járó fájdalom Zsomának!
Jobb kedvet! Tudom, kialavatlanul nagyon nehéz talpon lenni, nemsokára én is követlek benneteket újraKép

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Az elmaradásaim:
Cory és Tikk!
Boldog névnapot Kép Kép Kép

Zsuzsi!
Bevált a sötétítőfüggöny? hol vetted végül?
Csücske: ha túl vastag az anyag, akkor könnyen kiáll az mivel két irányból is szeged. Ha a fölső részen nem áll ki annyira és nincs a tetején pertli, vagy összehúzó zsinór benne, akkor én megfordítanám. Másik tipp: célszerű gőzzel átvasalni az segít ezen. Meg úgy felcsíptetni, hogy a legvégén is legyen ránc, hogy a széle kifele pöndörödjön akkor a szobából nem látszik a széle.

Először nekem is furcsa volt Vilivel terhesen, hogy fiam lesz, mert előtte sosem láttam fiú kicsi babát, de egész megszoktam Kép Most már csak a kamaszkortól parázok, azt nem tudom hogy kell egy fiúnál kezeli, sosem voltam kamasz fiú Kép

elfeljtettme írni, hogy köszi még egyszer a szállítókat, korrektek votlak nagyon, de igen ügyetlenek, kb. 4 bútor darabot annyi idő alatt vittek le mint amennyi idő alatt Bauerék kiűrítették az egész másfél szobás lakást. Az a kanapé amit liften hoztak fel, nekik nem ment be a liftbe, stb. Még jó hogy nem óradíjra dolgoztak.

Nyuszimanó!
Köszi kérdésed, jól van pocaktesó, csak nem voltam mostanában uh-n, hétfőn megyek. A többi leletetm meg rendben volt, így nem tudok mást írni mint eddig, hogy továbra is mocorog sokat, már Vili is érezte ("még baba"). a hasam kezd gigantikus méreteket ölteni, már két terhes gatyót nőttem ki ezzel párhuzamosan én kezdek elefánt lenni és egyre nyűgősebb. ráadás a frontérzékenységem mindig megmaradt és most már második éjszaka nem tudtam aludni.
Majd folyt köv. mert itt ki is dőlök éppen, amíg lehet

Norci.
norci
 
 


Sziasztok!

Dzsili! Semmi esetre se szeretném a házi gyernmekorvosunk véleményét kikérni, ő már 8 hónapos korában összeszaggatta Lacika kukiját. Kép Ráadásul eddig még egyetlen normális húzása, vagy helyes diagnózisa se volt, már egyáltalán nem bízok benne. Elég régen szeretnék váltani, csak nem ismerem a többieket, és vakon nehéz...
Nálunk is apai hatáskör a kuki-húzogatás, úgyis Laci fürdeti Lacikát mindig, és utána kettesben elintézik. A krémezgetést is Laci csinálta, még mondta is, hogy ő tudja, meddig szabad húzni. Kép Igazuk van, mit értünk mi ehhez?! Kép
A vírusos levelekkel az a gáz, hogy sokszor már olyankor is fertőznek, ha nem nyitottad meg a csatolt fájlt. Kép Nálunk (többek között) ezért van kitiltva az outlook, mert egy csomó mindent (gif-et, java script-et) megnyit úgy, hogy le se lehet tiltani. Pl. a legújabb vírus zip fájlnak álcázza magát, és az outlook kedves, felhasználóbarát módon azonnal meg akarja neked mutatni, hogy milyen fájlok vannak összetömörítve benne. Ennyi elég is a vírusnak... Kép Még az se tuti biztonság, ha nem használsz betekintő ablaktáblát. Kép Ezért van nálunk Mozilla, meg "rendszergazdai" szigor. Kép
Nini, neked két lányod és egy fiad van?! KépKépKép Szuper az építményetek! Kép A Lacik most éppen a szőnyegen építenek, kedvem lenne nekem is lefotózni! Kép Összerakták a favonatot, és nagy, színes fakockákból alagutakat, diadalíveket építenek fölé. Kép Olyan helyesek! Kép

Laura! Tarts ki! Mindjárt itt a tavasz, Anyukád kezéről is majdcsak leveszik már a gipszet, és végre visszazökken minden a megszokott kerékvágásba! Kép Akkor majd rádöbbensz, milyen könnyű is egy kétgyermekes családanya élete, és csupa Képokat írsz majd nekünk! KépKépKép

Nyuszimanó! Idegbecsípődés Kép
Lacikánál is volt ilyen, szépen, megbízhatóan használta a bilit, azután meg egyik nap hozta a pelust, és követelte, hogy adjam rá. Utána napokig pelenkázni kellett. Most, hogy fáj a kukija, újra hajlandó bilizni, naná, hiszen pelusba pisilnie fáj. Kíváncsi leszek, hogy ha meggyógyul, mi lesz a bilizéssel.
Érdekes, amit a letapadásról írtál, hogy Finno.ban hogyan állnak a kérdéshez. Ne tudd meg, mennyi harcomba került itt, M.o.n, hogy 2 éves koráig legalább ne bántsák vele a gyereket. Te is tapasztaltad, hogy itt, ha orvos kezére adod a fiadat, az azonnal a kukijának esik. Kép

GOrsi! Te már a tavaszi nagytakarításnál tartassz?! Nagyon elszánt vagy! Kép

Bogancsi! Nehéz az ilyen rohamokat emelt fővel elviselni... Kép Erről szólt az a reklám, amit "reklámoztam" Kép itt egyszer. Több mindenkinek is elküldtem, de úgy emlékszem, neked nem. Fiatal apuka vásárol a fiával egy élelmiszerboltban. A srác (4-5 éves lehet?) be akar tenni a kocsiba egy nagy csomag édességet. Apuka kedvesen, türelmesen magyaráz, és visszateszi a zacsit a polcra. A srác újra leveszi, az Apuka meg újra visszateszi. Ezt eljátszák néhányszor, mindketten egyre idegesebben, végül a srác örjöngeni kezd. Ledobál mindent a polcokról, eldobja magát a földön, és ordít. A többi vásárló meg rosszallóan nézi az apuká, aki persze ég, mint a rongy... Na, itt jön a "megoldás" Kép, megjelenik egy feliart, hogy "use condoms"... Kép Mikor Lacika csinálja a műsort, mindig eszembe jut, és elröhögöm magam... KépKépKép

Danimama! Lehet, hogy nekünk is Amerikába kellene költöznünk?! Kép
Lacika is szokott hasonló műsorokat rendezni. Mondom neki erre vagy arra, hogy nem szabad, neki meg kiül az arcára valami huncut vidámság, és csak azért is csinálja, közben meg engem figyel, hogy na, most mi lesz?! Igazából ez az egyetlen olyan műsora, amivel komolyan fel tud bosszantani. Énis büntetem ilyenkor, mikor mivel. Pl. ha az asztalnál csinálja, akkor evés vége, mars az asztaltól. Ha a konyhában vagy a fürdőszobában rosszalkodik, mikor ott csinálnék valamit, akkor meg kicsukom. Neki az a legnagyobb büntetés, ha átmenetileg eltávolítom (elküldöm) a közelemből. Ezt tényleg utálja. Előfordult már, hogy a kezére vagy a fenekére csaptam, de azon is csak röhögött. De ha kicsukom, akkor mindig nagyon sír. Persze meg is sajnálom hamar, és elfogadom a "neharagudjanya" puszit. Kép Ja, képzeld, a múlt hétvége óta tud cuppanós puszit adni! Kép Eddig csak odanyomta a kicsi száját az arcomhoz, és az volt a puszi. Aztán megtanulta a "keke", vagyis a brekegős puszit, amikor puha részhez szorítod a szádat, és jól belefújsz. Amióta van cuppanós puszi, az Apja mindig olyat akar kapni, én meg mondom neki a multkor, hogy most ne cuppanóst, hanem nyálasat adjon. Én a hagyomásnyos, odanyomom a számat típusú puszira gondoltam, de Lacika némi töprengés után végignyalta az arcomat, mint egy kiskutya. KépKépKép

Andysj! köszi, úgy tűnik, javul. Tegnap már a játszótéren pisilt a pelusába sírás nélkül, csak elkámpicsorodott a kis arca, de még el is fordult, hogy nehogy észrevegyem, és hazahozzam. Kép Gyönyörűen esett a hó. KépKép
Gratula Medikének a bilizéshez! Kép Lacika is sokáig csak teljesen meztelenül volt hajlandó rá, nem tudom miért csinálják. Kép Még a zoknit is le kellett húzni a lábáról, csak akkor ült rá a bilire. Kép

Zafi! Hű, de irígy vagyok! Én is ilyen kicsi tündért szeretnék másodikra!!! Kép Elárulod a "receptet"? Kép

Linato! Szerencse, hogy nem esett bajod! Irgum-burgum, vigyázz jobban magatokra!!! Kép

Rózsa! Hát, a te Nikidet össze lehetne kötni Lacikával... KépKépKép Azt hittem, csak az én fiam ilyen profi... KépKépKép

Szilvi! Irígyellek a gyermekorvosotokért. Lehet, hogy a miénk is ezt akarta, hogy minden hónapban kicsit tovább húzza hátra azt a fránya kis bőrkét, de valahogy nem úgy sikerült neki. Kép

Zsuzsi! Hogy haladsz a babanaplóval? Neked működik a Keresésben az, hogy a szerző neve alapján keresd vissza a régebbi hozzászólásaidat? Én megpróbáltam, de egy csomó hülyeséget írt ki. Érdekes, mert ott van, hogy BMárti, és abból a pár szóból, amennyi látszik, egyértelmű, hogy az tényleg az én egyik hozzászólásom, de egészen más topikban, mint ahova valaha is írtam. Ha ráklikkelek, akkor bevisz abba a topikba, de persze nem az én hozzászólásom van ott. Kép Ja, és a csúcs az, hogy megtalált így néhány olyan régi hozzászólásomat, amit még regisztrálatlanul, Márti néven írtam a friss kismamákba. Kép
Eleinte nekem is furcsa volt a kis kukacos, alig mertem hozzányúlni, mert az volt az agyamban, hogy az jaj, milyen érzékeny részük a férfiaknak Kép, és nehogy fájdalmat okozzak. Végül Életem Párja megszánt, és kiokosított, hogy úgy nyúljak hozzá, mintha a combja lenne. Kép Azért még napokig nagyon kellett koncentrálnom, hogy ne úgy gondoljak rá, és ne úgy nyúljak hozzá, mint egy férfi nemi szervhez. KépKépKép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Andysj: gratulálok a bilizéshez Kép

Dzsili: nálunk anyu 40 évesen szült engem, én meg ugye 41 voltam, mikor Tomi született Kép

Zafi: szuper, hogy ilyen jól vagytok és jó a kedved! Én már a kórházban láttam, hogy Petivel nem lesz gond Kép

Tikk: ugye ma már jobb a kedved ?!!!

Linato: esések Kép ugye jól vagy ?!!! Lego-apa Kép

Beja: pocaklakó Kép

Szilvási Rózsa: Kép köszi ! Nem semmi Niki Kép

Bszilvi: szuperek a fotók!

Zsuzsi: 10 évhez gratula! Tomi is a fénnyel kel Kép

cory: ez a "férjem" súlyosnak hangzik... Kérjük vissza a "fickómat" Kép Kép Kép Egyébként az én férjem mindig minden családi ünnepet elfelejt... Fel a fejjel!

Norci: kamasz fiú Kép néha alig kibírható...

BMárti: az egész családom itt fetreng a röhögéstől a reklámtól Kép Kösz!
Babafütyi: no, azért összekeverni nem lehetne egy apa-fütyivel Kép

Egyébként Tomi ma is levágott egy hisztit anyósomtól eljövet az utcán, a zebrán átmenőben. Nem akarta fogni Juli kezét és azt se akarta, hogy vigye. Ordított és le akarta dobni magát a földre. Na, akkor ráordítottam és felkaptam és átrohantam vele. Igaz viszont, hogy nem aludt délután, mert anyósoméknál ott csörgött mellette a telefon, ami persze felébresztette, aztán meg nem tudott visszaaludni. Remélem, legalább holnap nem kel hajnalban...
Jó éjt! pusz: bogancsi
A nagyok épp szkanderoznak és őrületesen hangosak, már kb. 80szor szóltam nekik, hogy ne ébresszék fel Tomit. Lehet, hogy fejbevágom őket???

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Norci: köszi a függönyös tanácsokat, azt hiszem a gőzölést és a csiptetést is kipróbálom, csak szebb lesz. Gyönyörű anyagot vettem, kék alapon sárga kicsi káró minták, olyan mintha csillagos ég lenne, nagyon kellemes anyag, könnyű volt varrni. Az Alkotás úton van egy külön függönyanyag bolt, nagyon szép dolgok vannak, persze fantasztikus árakon is, ez az enyém éppen le volt értékelve.Kép Ma fél 7-kor kelt fel Dorka, tehát 1 órával később, mint ahogy világos vanKép Reméljük ezzel megoldódott a korai kelések problémája.
Kár, hogy bénácskák voltak a szállítók, de azért ugye nem tettek semmit sem tönkre???
Mint szakembert megkérdezhetem Tőled, éppen vendégpapucsot szeretnék varrni és a varrás tanítónőm valami fliszről mesélt, szerinted olyat hol vehetek?

BMárti: friss kismamás topikot, az első napok, hetek... és a mi topikunkat archiváltam le 2002.júniusigKép Még van munka bőven.Kép
Kukis témában nagyot mosolyogtam, olyan aranyosan írtál erről a témáról, én is abból indultam ki, hogy ez nagyon érzékeny rész, akkor hogy lehet tisztába tenni, hogy ne okozzunk fájdalmat a kisfiúcskának...
Szegény Lacika, majd megkérdezem apámat, hogy mit lehet ilyenkor csinálni, csak mire megkapom a választ, szerintem Lacika sokkal jobban lesz szerencsére!

Bea: én is 17 és fél hetesen éreztem Emmácskát először mozogniKép Most már Te is jobban vagy? Uh-ra mikor mész legközelebb? Nemére kiváncsiak vagytok? Bálinttal egy szobában lesz a kistesó? Mutattam már ezt a honlapot, szuper gyerekágyak vannak ott, ilyesmit fog csinálni az apósod?:http://www.flexa.dk/d/index.htm

Solya: itthon vagytok? megérkeztetek Magyarországra? Milyen itthon?

Megjelent új Boribon könyv: Boribon és a 7 lufi, nagyon aranyosKép!!!!Kép

Bogancsi: ti voltatok a Pagonyban diavetítésen, milyen volt, hogy tetszett Tominak? Más programon is voltatok már ott, érdemes menni?

Dorka beszólás:
"A husinak is van puncija?" KépKépKép (éppen pulykacombot fűszereztem, nem értem, hogy asszociált erre???) Mostanában állandó kérdés: "Anya te nagy vagy?". Nevel ő is engem vezetés közben: "Anya ne vezess gyorsan! Sok a lyuk! Csúszunk!" (mikor lejtőn megyünk)

Jó éjt!
Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: nagyon dühös is voltam rá. Az összes családi ünnepet megjegyzem, szólok neki előre..., az én névnapomat és szülinapomat lesz szives nem elfelejteni. A kocka agyának megfelelően még sok számot sem kell megjegyeznie (01.01. és 03.03.). Na, kipuffogtam magam

Zsuzsi: én nem emlékszem, hogy olyan brutálisan nagy lett volna.

Balu ma fürdés közben mosogató szivaccsal simogatta a haját: "takarítom a hajam, utána tiszta lesz" Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory! ármin detto - csak ő popsitörlővel mosta meg vilka haját és a sajátját is - de még előtte végigfutott néhány ajtón és a parketta egy részén is vele. viszont látom, hogy nálunk baromi nagy tisztaság van, mert vilka továbbra is szőke és nem fekete...

zsuzsi! nekem ármin után vilka tisztábatevése volt naggyon-naggyon nehéz - merthogy a fiúkat olyan egyszerű... most meg már nem értem, mit problémáztam bármelyken is...


márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem...Nem egyszer jartam ugy,hogy megirtam és nem tudtam elkuldeni a hozzaszolasomat.Eloszor a babanet szorakozott(multhét szerdan),aztan meg én bénaztam el.Kép
Most lett megint kedvem neki allni,de mar inkabb megirom Word-ben,nehogy megint ugy jarjak.
Tudom,ezt mar rég igy kellett volna....!

Zsuzsi!Koszonom a hianyolast!Rad mindig lehet szamitani.Kép
Gratulalok a kislanyhoz,nagyon jok az uh képek!Kép
Szerintem nem aranytalanul nagy a fiu babak kukija.Vagyis kinek milyen...Kép

Laura!Ne haragudj,hogy ilyen késon valaszolok,de latod én is olyan surun tudok irni,mint te.Jol emlékszel,hogy én problémaztam azon,hogy Riki folyton szopizza az ujjat.Ha jol emlékszem ez még akkor volt,amikor még nem tudott jarni.Szinte allandoan a szajaban volt a keze,még jaték kozben is.De ne aggodj,ez is csak egy korszak-legalabbis szerintem-,el fog mulni.Hamarabb,mint gondolnad.

BMarti!Mi is megjartuk az urologiat.A sok okos ott dolgozo miatt,akik eliranyitottak bennunket,végulis a nephrologian kotottunk ki.Mivel masfél orat vartunk,hogy bejussunk,a doki bacsi nagyon rendes volt és kivizsgalta Rikit.Mi azért kaptunk beutalot,mert a gyermekorvosunk ugy latta,hogy a jobb here nem szallt le rendesen.Szerencsére ezzel kapcsolatban semmi korosat nem talat a dokibacsi,viszont felhuzta Riki borét.Nem nagyon,csak épp egy kicsit repedt felKép és azt mondta,hogy nyaron meg kell csinalni neki,mert nagyon le van tapadva.Elmondta,hogy érzéstelenités,meg minden...A lelettel visszamentunk a mi dokinkhoz,aki szintén felhuzta Rikinek és lam szépen kibukkant.KépCsak annyit mondott,hogy kamillazzuk,mert kicsit be van gyulladva.Szoval mi megusztuk a macerat egyenlore.Szegény Lacikat sajnalom,remélem hamar tul lesz ezen az egészen!Sok ilyet neki!KépKépKépKépKépKépKépKép

Zafi!De jo dolgod van!!KépKép

GOrsi!Csak ovatosan azzal a nagytakaritassal!

Danimama!Multkor elfelejtettem irni,hogy megnéztem am Danit!Jo nagyot nott és sokat valtozott is.KépNagyon helyes kissrac!KépKép

Ma eskuvon voltunk,Sanyi partnerének volt lagzija.Vagyis nem nevezném lagzinak,mert egy szerény kis eskuvo volt szuk csaladi korben.Riki nagyon jol érezte magat ahhoz képest,hogy nem aludt délutan.Ja és degeszre ettuk magunkat.Kép

Mint BSzilvi mar irta,mult hétvégén naluk vendégeskedtunk.Nagyon jol elvolt a két gyerkoc,ahogy azt a képek is tanusitjak.Kép

Amig el nem felejtem:Koszonjuk szépen,hogy tobben megnéztétek Sanyit a tévében.Mi is csak videorol néztuk vissza,mert nem birtunk olyan koran felkelni.De meg is orultem volna,ha végig kell néznem azt a sok idiota mesét!Szegény gyerekek!Mikkel traktaljak oket!KépApa egyébként kissé zavarban volt,azért nem igazan ment a folyamatos beszéd.KépSzo van rola,hogy esetleg masik musorban is lesznek,de majd ugyis szolok.

Rikinek szépen lassan alakul a szokincse.Vannak olyan tanulékony napjai,amikor tobb uj szot is képes megtanulni.Tudom,ti ezen mar tul vagytok,de én még ugy élvezem!KépKép

Na,ezt most elkuldom,remélem sikerrel jarok!
Pusz!
Edit
edith16
 
 


Most nézem,mennyi mindenkinek nem irtam,pedig akartam.

Dzsili!Nagyon helyesek a gyerkocok a képen!Kép

Linato!Nem hangzott tul jol ez az esés!KépVigyazz magatokra!

Beja!De jo,hogy mar te is érzed a babat!Kép

Andysj!Nagyon ugyi Madike a bilizéssel.Riki még csak ismerkedik vele.Multkor rault,nem termelt semmit,de amig elraktam a bilit,szépen telepisilte a gatyajat.Még a mamusza is pisis volt.

Bogancsi!Gratulalok Julinak!Kép

Nyuszimano!DerekadKépNagyon ugyes Petra!KépKép

Corynak és Tikknek utolag szeretnék boldog névnapot kivanni!KépKépKép

Borcsa!Mesélj magatokrol!

Heni!Hogy vagytok?

Norci!Nem raksz fel nekunk egy pocis képet?KépApukad jobban van?

Olllyan hideg van!Jovo hétvégére legyen tavasz!!!Képzeljétek oda megyunk 3 napra,ahol a szuleimmel udultunk minden tavaszi szunetben.Mar ugy varom,kivancsi vagyok milyen emlékek tornék majd elo!Amikor legeloszor mentunk,a hugomnak még parnat kellett a feneke ala tenni az ebédloben.KépEz az udulo Pilisszentkereszten van.Rengetgszer bejartuk a Pilist és Dobogokot.De jokat is kirandultunk!KépKép

Edit
edith16
 
 


Szia Edit!

Picit szomorkás volt a hozzászólásod, de azért remélem a jobb idővel jobb kedved is lesz!!!KépKépKép
Férjed munkájával mi a helyzet, legalább kifizetik?
Azért óvatosan a pilisi kirándulással, ez a jeges időjárás nem tett jót a fáknak, olvastam, hogy kész életveszély most az erdő, mert csomó letört faág csak himbálódzik a magasban...

Norcinak nagyon szép pocakja van (Tücsök Zenén szoktunk találkozni), ha többen szeretnék és Norci is beleegyezik, akkor legközelebb lefotózom és felteszem ideKép

Na ezt a kuki problémát tényleg megkérdezem apámtól, miért nincs egyhangú vélemény és mivel kell kenegetni, hogy ne fájjon... Szegény fiúkKép

Cory: Rebiékről, Andiékról tudsz valamit? Ne legyél már ilyen szigorú a férjeddel, biztosan megbánta nagyon, hogy elfelejtette, van ilyen...Kép Helyette kapsz tőlünk egy rózsát!:Kép

Jó éjt!
Zsuzsiék
zsu26
 
 


Zsuzsi!

Te sem alszol még?Kép
A franciak még nem fizetnek.Mar ugyvédnél a dolog.KépA hatunk kozepére sem kivanjuk a herce-hurcat,de muszaj valamit lépni.
Tényleg szomorunak tunok?Ma estére kiborultam,de nem tudom mitol.Ideges lettem attol,hogy végre egyszer meg szerettem volna nézni valamit a tévében,de nem tudtam,mert a paromnak eszében se jutott,hogy egy kicsit o is jatszhatna addig Rikivel.Utana meg mar minden aprosagon felhuztam magam.Kép

Koszi,hogy figyelmeztetsz a fakra!En nem is hallottam ezt,de persze evidens is lehetne.Kép

Rendi vagy,ha megkérdezed Apukadat!Kép

Edit
edith16
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: