Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Voltunk ma tornázni, és azt mondta a tornász nénik,hogy még 2-szer kell mennünk, aztán utunkra bocsájt :) Olyan boldog vagyok, hogy nem kell mennünk többet! A macera, meg a pénz nem is érdekelt, de végre már egy szakember is látja, hogy ügyesen fejlődik Anna, és nincs szüksége több tornára :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hopocsi:
Van csattunk, hajpántunk, de igazából csak a hajpántot tudjuk használni, amit nagy előszeretettel leszed. A csatt még kicsúszik a hajából, mert puha hozzá a haja..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Mági!
Csatlakozom az Anna fanokhoz! Tényleg gyönyörű csaj, nem győzöm mondani! :) De az meg hab a tortán, hogy milyen ügyes, nagyon sokat jelentett ez a torna, pár hét és el is indul!
Tök jó akkor, hogy költözhettek, nincs akkor kavar a számlákkal.

Livi!
Dokiváltás :evil: Mondjuk én jelenleg fogalmam sincs kinél szülöm a másodikat. Mind ellen vannak ellenérvek. A volt dokim se hiszem, hogy mégegyszer kitenne ilyen veszélynek, múltkor előre köszönt az utcán, hát valahogy nem volt bennem harag.

Noémi!
Na ez az, Veronikának nem emelkedik ki, pedig szopizik még mint a kisangyal! Remélem lelappad. Már rémeket látok, pl hogy ezért zabál annyit, mert hormonzavara van.

Falexa!
Ja! Vasárnap jó volt, nehezen indult. Apa elment kocsit mosni,felvitte dédit nagyihoz,közölte,hogy defektünk van, nincs pumpánk. Hívtuk Győzőt,neki volt kompresszora,felfújta,na fél 11 körül voltunk úton. Megnéztük a Charlie wilson háborúját, jó volt, aztán shoppingoltunk. Majdnem minden üzletben féláron voltak rucik. Vettem Converse melegítőt 4200-ért, felsőket 1500-3200-ért, vászongatyót 1500-ért, Petrának 2 tavaszi gatyót amit capriként is tud hordani, búgócsigát (pont olyat mint a Bazsié, imádja), fakirakót, Adidas pulcsit!! Ja, meg nem bírtuk otthagyni a kis vejünknek egy .. nem is mondom el, majd odaadom! :D
De nem megcsalni ám Petrát, nézzenek már oda!!! :evil: :lol: :lol:
Bazsi miket kapott szülinapra a családtól?
Jó Jakuzzizást B-éknál! (gondolom ott :) )

Nika!
Á, hagyjátok, rájöttem én is, olyan hülyeség mint a többi, nem is értem hogy vettem be. Csak akkor kapsz pontot, ha veszel is valamit, vagy a regisztrált tag vesz valamit. Na megint megfogadom, hogy nem regelek ilyen baromságokra. :evil:

Sziszi!
Milyen padlótok lett?

Csilla!
Ja, a szőnyeg az, ahol nem kell cipő, de kemény talajon igen. Még mindig nem tiszta az ügy nálam sem. Nincs még benti szandink.

omr
 
 

 
 

Rena mi már ezen túl vagyunk ezért írtam neked hogy nem is érdemes foglalkozni vele:):):):):):):):):):):):):)

Mági: annácska után tényleg loholhatnak majd a pasik :)és tök jó hogy most a számla nem kavar be mégsem a költözésbe:):)::)
nálunk szőnyegpadló van :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Megjött a zetpol cipő, ha felébred Bazsi felpróbáljuk aztán megírom milyen!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Mági: ügyi Annácska, már tornára sem kell menni. Kép

F Alexa: kivi vagyok a cipőre. A vonalzóról: az első sor végén egy "del" gombot kell nyomni, a kétsoros kód közé, és a képet beilleszti a vonalzó mellé. :wink:

Rena: laminált padlók lett a nagyszobában, a kicsiben marad a szőnyegpadló, azt Csanád születése előtt vettük.

Újság címlapra a kicsiket!

http://www.magmypic.com/
sziszi22
 
 


Jelentem a cipő nem tetszik a gyereknek! Nem akar benne menni! Nem tudom mi lehet a gond? A többi cipőjében olyan ügyesen megy! Lehet, hogy a belső illesztések nyomják a lábát? Megnéztem a belsejét és ahogy megvarrták belülről nem sima hanem érezni az illesztéseket ( nem tudom jobban megfogalmazni) Próbált menni, de nyafogott és le akarta venni ilyet a többi cipőjével még nem csinált, de lehet, hogy csak meg kell szoknia.

Sziszi: vmit nem jól csinálok mert maradt a vonalzom uaolyan.

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Mégis sikerült! Köszi sziszi! :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Még egy vonalzós kérdés tigris miért van Bazsi képe mögött, miért nem az egyes után áll?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Megvan az 5. fogunk is - természetes hol, ha nem fent ez is! :lol: De már félig kint is van, ugyanis már nagyon kint volt, csak volt rajta egy vékony réteg íny is, ami most lejött végre róla! Szóval jelenlegi állás: 4 + 1 rágó felül! Hipp-hipp hurrá!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!!

KErnico,
gratula az 5 foghoz!!!!!
Nekünk is most egyszerre 2 rágó jött ki, de úgy, hogy alul középen négy fog, egy szünet majd a két új fog... :shock:

Omr,
ezt a cipő témát én már én sem értem. itt is mindenki mást mond, aztán anyuci döntse el mivel nem tesz rosszat.. :?
Ájvi cukros tej válasza engem sem győzött meg...IStenem, hát annyi másban van szénhidrát, ráadásul olyan ami még jót is tesz és nem 'üres' mint a cuki...

mágnes,
fantsztikus hírek, tök ügyi a csajszi!!!!! tényleg lassan lekezd járni és el is felejtheted az egész macerát...

fölkalexa,
mi lehet a cipővel?????? írd majd a fejleményeket!!!!!!!
Amikor ezt írtad, "Ma a baba mama klubban a férjem egy volt barátnőjének a lányával szüte össze a levet még nyelves csókot is váltottak! "
én először úgy olvastam, hogy a férjed csókolózott valakivel... :oops: :lol:

hopcsi,
hát ha ekcéma van , akkor tényleg várjatok még a tehéntejjel...kitudja... :roll:


Kinek hány centis a gyerkőce?? Én azt hittem a miénk óriásbébi, de épp tegnap mértük itton falnál és 76cm. Pedig a kortársainál nagyobbnak tűnt. Reméljük mégsem lesz 2 méteres mint az apja :wink:


Köszi csajok a biztatásokat doki ügybn, hát tegnap eléggé ki voltam akadva :roll: De szerencsére apa szupi kis délután hozott össze . Voltunk állatkertben, Dalmi végre láthatta az oroszlánt akinek a hangját kérésre annyit utánozza :D , aztán meg lementünk egy étterembe és nyami teleettük magunkat, ja meg kaptam egy szuuupi táskát!
Vendég
 


Livi: de jó napotok lehetett! Egy ilyen ránk is ránkférne! :roll: Most azért irigykedek! :D
Kiara 77 centi volt, de a 80as bodyk éppenhogy jók rá. De tényleg én is általában kisebb egyidőseket látok mindig. Hát igen, apa mérete remélem nállunk sem játszik, mert azért mégis csak lányok! :wink: Állítólag a 2 éves magasságának a duplája lesz felnőtt korában. Aztán majd meglátjuk, mennyire igaz ez!

Kép
kernico
 
 


Csajok!
Lenne egy óriási kérésem!
Megtennétek nekem, hogy nyomtok egy szavazatot ránk a következő oldalon? http://baba.rooom.hu/Bibe80
Van az oladlon 5 csillag, az ötödik csillagra kellene nyomni. Nagyon kellenének a szavazatok....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


cavaztam. csk 1x lehet?

A csajszim elszunyált a karomba fél 11 körül már, le is tettem. pedig csak délben szokott. remélem nem megy bele a betegségbe jobban.

74 centik vagyunk 2. hónapja.

Lányok! Belemacskásodtam a névnapokba. Lehetne e-maiben inkább? Illetve aki privibe küldte annak már nem muszály.
1 éves hossz-súlyt ne írjak? fogak számát? kedvenc játékot, mondókát? mennyit alszik,eszik?

Livi! Szép nap! Édes lehet Dalmi az oroszlán utánzással!!

Hékás,felébredt a bögyösöm! szólongatja a zannnyát!

omr
 
 


Sziszi: most látom a wiwen, hogy a Mentavillnél dolgoztál. Az uram is volt ott interjún tavaly. :lol: De kicsit átcseszés volt, úgyhogy mérges is volt rájuk. Pedig akár kollegák lehettetek volna. :lol: :lol: :lol: Én örülök, hogy nem kapta meg az állást, mert akkor költözhettünk volna Úrhidára. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mi, 76 cm-sek voltunk több mint két hónapja.

Valóban csak a lányoknál igaz, hogy amekkora volt 2 éves korában annak a kétszerese lesz nagykorában.

Kép

Kép
antekirt
 
 


sziasztok.

akkor Patrik a lányokhoz képest magas.81 centi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 51 el született.nálunk az én családomban nem ritka a 2 méteres magasság.én is 175 vagyok :wink: :wink: :wink: :wink:

mi is látunk kissebb babákat akik már futnak az utcán.a múltkor nézegettem Patriknak rucit és egy anyuka velem szemben szintén a kisfiának aki ott rohangált a boltban.én 86 os rucikat nézeggetem ő pedig 68-74 eseket a fiának :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Patrik minden cipőt le vesz magáról.sétálni úgy megyünk hogy itthon rá adom az overált mert az teljesen zárt a cipő és a kabát megy a táskába és ha ki akar jönni akkor overál le kabát cipő fel,sétál amennyit akar és mikor megunta akkor vissza az overál.különben fél percenként meg kéne álnunk cipőt visszavenni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Rena!

A csirkemellben is kevés a szénhidrát :D:D, mégsem cukrozzuk meg... Szerintem a tej cukrozása önmagában csak egy nagyon rossz szokást alakít ki. A tej iható nélküle is, viszont ha mindig cukrozza valaki, akkor nem fogja később a gyerek úgy meginni, hogy nincs cukrozva. Ilyen buta szokást ne alakítsunk már ki!!! A kakaó, karamellás tej persze más.
Ha a szénhidrát kell, akkor a tej mellé (/bele) reggelihez lehet adni gabonaféléket (kenyér, natúr műzlifélék (pelyhek, korpák)) vagy később aszalt gyümölcsöket, mézet (később!!!), és máris megvan a szükséges szénhidrát egy része, ráadásul sokkal egészségesebb módon, mint a finomított cukorral.

Zetpol: először is kijelentem, hogy nekünk nincs. Mindaz, amit írni fogok, csak a saját véleményem. Szóval ez egy vászon cipő. Amit én max. mamuszként tudok elképzelni, állandó használatra még nyáron sem. Egy vászon cipőnek soha nincs olyan jó tartása, könnyebben deformálódik. Ha nagyobb gyerek van, akkor pl. benti ovis cipőnek biztos jó, de első cipőnek egy épp járni tanuló babára szerintem nem. Ennyi! :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de majd mesélek. Lassan indulunk a baba-mama klubba :wink:

Ma voltunk méreckedni, Zsombi 12,86kg és 87cm!!!! Szép sudár legény lesz :D

Egyébként jól vagyunk, apjuk még mindig itthon, holnap megy kontrollra, én meg kisuvickoltam 3 napon keresztül a konyhát. Lehet, hogy megéreztem vmit, hogy tavasszal nem lesz rá időm, mert visszahívtak dolgozni ápr-tól. Végső döntés még nincs, a pénzen fog múlni minden. 3 napja már ezen rágódom, holnap már egy fokkal okosabb leszek, a jövő héten meg méginkább.

Na, megyek, hagy mulassanak a gyerekek :)

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Mágnes: rájöttem, hogy baba.rooom-ról ismerlek már!!!

Brigó: dolgozni? hát nem könnyű döntés... Gyerkőcök meg mennének bölcsibe?

cukros tej: szerintem ne! Ahogy ti is írjátok ez csak egy rossz szokást alakít ki. Esznek elég cukrot másban a gyerkőcök.

Na, csak ennyire emlékszem, abból amit írtatok! Jó sok volt... :D

Szonja ma elég nyűgös volt délelőtt, remélem alvás után jobban lesz. Palacsintát akarok sütni, de szerintem ez csak álom lesz...

A ti gyerkőceitek is akaratosak? Nagyon nehéz vele, nem bírom leszoktatni a szekrényajtó nyitogatásról... Kitartóan próbálkozik hetek óta! Meg minden más dologban is akaratos, sír ha nem engedem amit akar. Pedig amit nem szabad, azt akkor se negedem, ha sír. Következetes próbálok lenni.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


mi 80 cm voltunk jan 21-én:)

nika70
Salgótarján
 
 


Csilla: jaj, ne is mondd az akaratosságot! :? Amúgy nagyon cuki gyerekem van, de néha sírba tesz a hisztipókságával. És folyamatosan attól parázok, hogy mi lesz, ha majd a dackorszakba ér. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó, akkor legalább nem vagyok ezzel egyedül. Van valami jó módszered a kordában tartására?

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Csatlakozom a hisztisekhez. Szerintem már tuti tele vagyok ősz hajszálakkal, még jó, hogy festem! :roll: :lol:

Kép
kernico
 
 


Csilla: figyelemelterelés, vagy megvigasztalom mással. Nem undokságból hisztizik, csak a csalódottságból, vagy ha nem figyelek rá. Ezért inkább foglalkozom vele, mert olyan rossz nézni, hogy szenved.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó, persze én is elterelem a figyelmét, de ha épp főzök, akkor nincs időm elkezdeni vele játszani, maximum mondani tudom neki, hogy keresse meg a babáját vagy ilyesmi. Az meg nem mindig hatásos, csak ha 5 percig dumálom neki, az meg elég fárasztó... Persze ha ráérek vele lenni, akkor nincs annyi konfliktus köztünk, pont azért mert vele foglalkozom. De egész nap nem játszhatok, akkor ki főz, mos, takarít? :D

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


CSilla: én ha már nagyon nem bírom és muszáj főzni, vagy valami, akkor a hátamra kötöm. Akkor elhallgat és nézelődik. Csak már kicsit nehéz a tíz kilója.

Kép
Kép
tinu
 
 


A vigasztalás se mindig jó módszer, mert ha pl. ő ki akarja nyitni a szekrényt, én nem engedem, ő elkezd hisztizni, sírni, akkor nem jó ha elkezdem vigasztalni, mert azt a következtetést vonja le, hogy ha hisztizik, azzal eléri, amit akar...

Én sose kötöttem a hátára, nincs is kengurum... Mostelvan, mert pakolja az egyik fiókot, amit szabad neki. Erre a kompromisszumra jutottam, hogy azokat a fiókokat megengedem, amiben nincsenek törékeny, veszéklyes dolgok. Na, már jön is, elkiabáltam.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Ezt még délelött akartam felrakni, csak lemaradt :D :D

Kép Kép
Vendég
 


Livi: én is fal mellett mértem 80cm.

Tinu: mi volt a gond, a mentánál, mi volt az átcseszés? Villanyos a szakmája is?

Brigó: Zsombi tényleg szép szál legény lesz :D Majd írj ám, mi van a munkával, ilyen hirten, visszamenni dolgozni, nekem lelkileg fel kell készülnöm. :)

Csilla :szekrényajtó nyitogatás nálunk is ment, aztán összeköttötem, így leszokott róla.
sziszi22
 
 


hiszti:

na az van nálunk is.Patrik a számítógéphez akar folyton idejönni.pedig már vettünk neki egeret meg billentyűt de azok nem jók.van hogy hanyatt vágja magát,meg bobál mindent ami a kezébe kerül.én ilyenkor csak állok előtte és határozottan mondom hogy nem,nem szabad.van hogy már kinevetem.na mikor látja hogy nevetek a hisztijén akkor nekem jön,meg villámgyorsan el kezd mászni és nem érdekli mi van előtte neki megy.aztán ha már kellően fáj a feje abba hagyja.de ezt naponta 10 szer is eljátsza.
szerintem az a legjobb ha mikor hiszti van nem figyelünk rájuk.kitombolják maguk és látják hogy nem foglalkozunk velük és abba hagyják.Patrik legalábbis abbahagyja.

azt viszont nem csipem mikor egy anyuka az utcán ordibál a gyerekkel mert az elesett vagy nem nézte hogy jönnek vele szemben(pici gyerekkel)hogy te hülye f@sz miért nem nézel a lábad elé.meg hogy anyoncsaplak megy ilyenek.na ezeket fel tudnám pofozni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


Hiszti: Van ám!

Eddig úgy csináltam, hogy hagytam. Mondjuk attól függ, miért hisztizik. Nálunk is úgy van, mint Csillánál, hogy 1 fiók megengedett, azt pakolhatja. A többit konyhaszekrényt csak nyitogatja, de nem pakol. Mostanában elterelem inkább a figyelmét, meg többször is kézbe vettem meg ilyenek, na erről most újra megpróbálok leszokni,mert hisztisebb lett, mióta ezt csinálom. Előtte szépen ment tovább, ha rászóltam, hogy nem szabad. Próbálgatom,mi válik be..

omr
 
 


Valaki írta, hogy megvan a suttogó c. könyv, mit tud az a könyv? hisztiről mit ír? érdemes megvenni? Rena neked van meg?
sziszi22
 
 


Livi: nagyon édes Dalmi, neki is nagyon szép kis arca van, a lábdögönyözös :lol:
sziszi22
 
 


Hiszti: nálunk is van többnyire a figyelemelterelés bejön ha meg nem akkor hagyni szoktam olyankor egy perc és abbahagyja és megy játszani :)

Renának van meg a suttogó de ígérte hogy majd feltesz belőle részleteket a honlapra :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Nekem csak az első kötet van meg, az nem írja. Falexának meg van! Nos Alexa, mit ír a könyv???

(a honlap felejtős.. nincs időm már ilyenre. Viszont a cégünknek nagyon kéne 1 igazi,gondoltam kitanulom a szerkesztést, de a sablonos megoldás tetszik, csak még nem értek hozzá. valaki esetleg tudna tippet adni?)

Kerttervezéshez,virágokhoz ért valaki??

Petra fel-le pakolgatja a lábam, itt a mellettem hagyott fotelbe (Lost nézés óta itt van), már teljesen ki vagyok facsarodva. Az előbb nagyival skypeoltam és akkor oldalt ülve fent volt, cska most idefordultam és most is pakolgatja.. :lol:

omr
 
 


Csilla: hát a kengurut nem igen lehet hátra kötözni. :wink: Kendővel szoktam felkötni, de jobbára csak mosogatásnál, vagy főzésnél ritkán.
Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem tudom nézni a torkaszakadtából üvöltő gyereket. Nem azért, mert hangos, vagy mert zavar, hanem mert megsajnálom. Szerintem nem manipulációból csinálja ilyenkor, hanem őszintén csalódott. Ilyenkor muszáj megvígasztalnom. Persze a sima nyafi-nyafi más kérdés, de legtöbbször megoldom valahogy, hogy tudjak vele foglalkozni. Nem azt jelenti, hogy mindent megengedek neki, vagy hogy az lesz, amit akar, de érzelmileg nem akarom magára hagyni ilyenkor.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziszi: az volt, hogy leutaztatták interjúra az uramat, erre ott derült ki, hogy nem is volt komoly az állásajánlat, csak ők akartak tájékozódni, hogy vajon hogy mennek a dolgok Kínában, Kínával. Ráadásul nem is a főnök beszélt a férjemmel, hanem a fia, aki állítólag enyhén szólva se volt képben. Nem villanyos a férjem, hanem kínai szakos, mert hogy Kínával akartak volna üzletelni és oda meg hasznos a kínai nyelvtudás.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziszi, nekem megvan a könyv, de szerintem általánosságok vannak benne. Lidire jóformán semmi nem volt igaz belőle amiket olvastam. Úgyhogy szerintem ha mégis érdekel akkor menj el pl Tescoba és olvass bele mert megvenni nem érdemes.

Nálunk is van pakolás ezerrel, pedig azt hittem leszokott róla, mert egy ideig nem csinálta és most megint. Apa fiókját előszeretettel pakolja ki és pakol bele szőrős plüssállatokat. [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202932599.2731
.jpg[/img]

Méltatlankodás is van mostmár ha nem engedem, hogy kipakoljon a konyhaszekrényből, pedig direkt odateszem elé 6-os csomag ásványvizet, elhúzza és kipakol.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Az előbb nem sikerült
Kép

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ez az érzelmi magára hagyás nekem is eszembe jut sokszor.... Persze én se hagyom a bömbölő gyereket magára. De ha azért nyafog, hogy nem nyithatja ki a szekrényt, azt hagyni szoktam. Az a baj, hogy teljesen hiába szólok rá, semmi hatása nincs.
Sokszor azért is nayfog, ha elmegyek a másik helyiségbe valamiért (akkor is ha lát közben), ilyenkor felkérezkedik, és fel is veszem egy percre. Nem tudom, ez jó-e, de nem bírom hagyni, mikor látom, hogy szüksége van egy ölelésre. Aztán ilyenkor előfordul, hogy nem elégszik meg ennyivel, ott kell ülnöm mellette és ha felkelek, már nyafog. Hú, az ilyen napok elég nehezek... Főleg, ha nekiállok valaminek, amit nem célszerű félbe hagyni pl. főzésnek.
Nehéz helyzetek ezek, de ennél szerintem csak nehezebb lesz. Félek...

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

jelentem, kiolvastam, megyek visszaolvasni :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Mármint hagyni szoktam nyafogni, ha olyanért csinálja, amit nem szabad. De sokszor ok nélkül is nyafog (legalábbis számomra nem látható az oka), ilyenkor nem tudom, hogy mit csináljak. Mert az se jó, ha megszokja, hogy egy nyikkanásra felveszem, szeretgetem, de ha valami baja van, és szeretetre vágyik, akkor meg nem akarom magára hagyni. Nehéz ezeket eldönteni. Mert imádom és legszívesebben egész nap ölelgetném, de ez tudom, nem lenne jó neki se. És azért az se jó, ha minden rossztól annyira óvom, sajnos meg kell tanulnia az élet nehéz oldalát is. Ami most még csak ilyen dogokban nyilvánul meg neki, hogy vannak szabályok, és néha fáj valami, ha elesik, meg nem mindig találom ki a gondolatát.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


na, olvastam, de írni majd már holnap...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Nah, kb úgy őrlődöm ezek közt mint te, Csilla.
Igazából én ölelgetem puszilgatom napközben csak úgy, mikor nem is nyafog, aztán most mondom, újabban sokszor a kezembe találom kis nyafikor is. Na erről akarok leszokni. Borosüvegek,konektorok piszkálásáról hipp-hopp leszokott néhány összeveszés után. Most (valószínűleg mégiscsak nőtt) eléri már a konyhaasztal szélét és ami ott van, le akarja venni, de érdekes, hogy mikor elveszem tőle és mondom,hogy nem szabad levenni, akkor nem dühöng.
Főzés ügyben a legnehezebb. Odaáll a lábam közé, befúrja a fejét, egyik kezével egyik lábam másikkal a másikat karolja át és néha felnéz, és valami ilyet mond: aja bűűű bebebbe mmmmm! :lol: Na ilyenkor aztán hiába is lépnék gyorsan vízért, hogy felöntsem azonnal a rántást, nem ereszt és leég a kaja...

Hű felébredt, mentem.

omr
 
 


Rena: tegnap az én rántásom is leégett, a gyereek miatt. :oops: :lol: Nem egyszerű főzni tőle mióta egyszer alszik.
sziszi22
 
 


Rögtön csatolt képhez előzmény:
Múltkor unokatesóm fiának szülinapján lefektettük Petrát az ágyra, bent maradtam míg el nem szunyált- volna. Éppen elnyomta, mikor kinyitotta apa az ajtót, ami kattant. Felemelte a fejét. Én ki, apa be, váltás (hogy tudjak én is levest enni - akkor kezdődött az ebéd) Éppen megettem,kijött apa,hogy alszik a lány. Fél óra múlva benéztünk, ezt láttuk: Kép
Nyilván felébredt arra, hogy apa kijött és elindult utána.. félig sikerült learaszolni, de az álommanó kupánvágta... :lol: :lol: Ott nevette az egész család.. több fotót is készített gyorsan unokatesóm, most küldte el.

omr
 
 


Rena ez nagyon édes :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rena: nagyon helyes ez a kép! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Rena:

édes ahogy alszik Perta :lol: :lol: :lol: :lol:

Patrik is szokott érdekes pózokban aludni.
Kép
itt csak a teste fele látszik,a fenek az égnek áll :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: