Új privát üzeneted érkezett!

És a fiúk mekkorák mostanában????????????? :lol:

Zsuzsi:először az almának is érdekes fejeket vágott, de ettől nem rázkódott meg és a végére igazán lekes lett!!!! 8)
Ráadásul még régebben eltört az üveg almareszelő kodobtuk, én meg jól elfelejtettem így tegnap a citrusprésen facsartam az almát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
MAjd írok mailt !!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Fiúk magasak és vékonyak. :wink: (vigyáznak a vonalaikra :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám milyen kis mókás vagy!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: De mégis konkrét adatokat kérek!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Friss adat nincs, csak két hónappal ezelőtti. 91 cm és 13,20 kg. Ez elég konkrét? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Aha elég konkrét 8) , akkor a Zsombi is vékony most mértem 14 kg és tegnap lemértük a tanácsadáson, 98 cm :shock: !!
Szoni meg 17 kg(van is súlya mikor felemelem :shock: :lol: ) és 110 cm , persze ezt nem kérdezte senki :oops: , Nini 1 hónapja volt 66 cm és most 7460 gr!!!
Az én adataim titkosítottak :oops: 8) olyannyira, hogy én sem tudom!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Adatok? :D
A Krisztáét leírtam, Boró 5 hónaposan volt 7340 g és 67 cm.
Én? :wink:
Na, már csak büszkeségből is leírom, hoyg - 6 kiló vagyok múlt hónap 4-éhez képest, amikor elkezdtem a 90 napost. Most stagnálok egy ideje. :roll: :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Én tudom a sajátomat, de csak akkor mondanám meg, ha kínoznának. Vagy talán még akkor sem. :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A Gergőt a múlt héten mértem 92 cm és 12,5 kg

Márti,ha a Zsombit le tudtad mérni akkor magadat miért nem? :oops: :oops: :oops: De igazad van,én sem szeretem publikálni a súlyomat.
Szoni jó magas :lol: ,megnéztem az Encsi kiskönyvét és :lol: ő 4 évesen volt 105 cm és 15 kg :roll:

Fülcsis Nissza nagyon ari,most visszanéztem avasárnap feltett képeidet,de én nem látom azokon a fülcsikét :oops: :oops:

citrusprésen csavarni almát :roll: ,egész jó újitó ötleteid vannak :lol: :lol: :lol:

Edith,azta :lol: :lol: :lol: nagyon ügyi vagy megint a fogyókúrával.
bibolya
 
 


Barbi,miről irsz :roll: :roll: :roll: Mi a baj a súlyoddal?Hisz tök csini vagy!!!!!!Fő a pozitiv gondolkodás!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


SziasztoK!

Vagyok én is, csak Liza ölbebaba lett, mióta küzdünk megint a szopival, na meg mióta ideszoktak a rokonyok, és állandóan kézben volt... Szóval most jön a leszoktatás rögös útja....

A másik topicon se tudok már annyit írni...

Szóval 1 hete, megint nem elég a tejcsi, alig hízott Liza, 4 nap alatt 4400-ról 4430-ra, de úgy néz ki most alakul, mert az elmúlt pár napban 7-3-4 dkg-ot hízott, így ma, 2 hónaposan 4620g.
És 58 cm :)

Kata 88 cm, és 13,2 kg (ő a legalacsonyabb, jól láttam? )
Bence 116 cm, és 19,5 kg.

Az én súlyom se publikus, de én se tudnám kínzásra se közölni, mivel fogalmam sincs róla :)

Fogzás: Asszem lassan beállunk a sorba, Kata rettenetesen nyálzik, de olyan szinten, hogy naponta 4-5x kell pólót cserélnem rajta... Már gondolkodtam hogy a nyakába kötök egy nyálkendőt :) Mi az utolsó 4 rágót várjuk...

Bili: Absz. semmi előrehaladás nincs, de nem erőltetem, sokszor leveszi a pelenkát, kérdezem kell-e, meg szem előtt van a bili, de ennyi.

Ma voltam a szoptatási ambulancián, hááát, sokkal nem lettem okosabb :) Rosszul van cicin Liza, ezen kell javítanunk, de szerinte kell hogy legyen elég tejcsi, ha eddig is volt.
Hát igyekszünk és majd meglátjuk. Ma nem kapott pótlást, volt hastól-hátig kaksi is, és 4 dkg-ot hízott.
Csak a mellbimbóm kezd megint érzékennyé válni :)

Dobok még pár képet a nagyokról, ezeket tegnapelőtt fotóztam :)

ZSu


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsu, sajnálom, hogy megint kevés a tejcsi. Tarts ki, mást nem tudok mondanki, csak hogy bárhogy alakul is, ügyes vagy.
A képek nagyon jók. Milyen cipő van Kata lábán? :wink:

Amíg reggel zuhanyoztam, az Ádám lelopta a hintőport a polcról (igazán nem volt számára elérhető helyen, de ez nem számít neki) és kikente vele a fekete bőr ülőgarnitúrát. Király volt mire mindenhonnan eltávolítottam. :? Majd a kiürült hintőporos dobozba belerámolta az almát. Ennyit a gyümölcsevésről.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, az én cipőm :)

Jó lehetett a hintőporos sztori.... KAta csak a gabonapelyhet szokta kiborítani :):):):):) Persze tejestől....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jubileumi képet elfelejtettem tegnap :)

Szóval a két hónapos Prüntyögőnk:

Kép

meg egy duzzogós :)

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, Boldog hófordulót kicsi Prüntyögőnek!!! :D :D :D
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, köszönjük szépen :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edit, most jutott eszembe a kérdésed. :oops:
Igen, sűrűbb lett Krisztának a haja. Valószínű, mostanra "felzárkóztak" a hosszú haj alatt levő rövidebbek is. Hogy vágás nélkül is ilyen lett volna, nem tudom, de tény, hoyg most sem bánom, hoyg akkor levágtam. Pontosan így képzeltem a dolgokat és így is történtek. :D Most már nem lesz több vágás egyelőre, majd csak ha ő kéri. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Levizsgáztam!!!!!! Ötös lett. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsu: boldog hófordulót Lizának!

Barbi, gratulálok! Nagyon ügyes vagy!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Barbi, gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Köszönöm szépen.

Ja, az előbb elfelejtettem, boldog hófordulót a legkisebbünknek!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Sziasztok!

Kriszta "olvasta" Anna és Petit. Amikor a Süssünk palacsintát! című fejezethez érkezett, mondta nekem, hoyg süssünk palacsintát. Mivel Boró még aludt, kivitelezhetőnek tartottam. Sokat segítkezett a kisasszony, tojást tört (no, ez kalandos volt ) lisztet kavart bele, majd én is segítettem neki. Én megsütöttem őket, Majd ketten megtöltöttük. Lekvárosat, csokisat és sajtosat készítettünk. Igaz, Kriszta sokkal inkább nyalakodott, mint dolgozott már ekkor, de azért kenegette is a dolgokat!

Szemléltetés 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :

Tojástörés után:
Kép Kép Kép :D :D :D :D :D :D
Elkeverjük a tojást...
Kép
Teszünk hozzá lisztet...
Kép
Meg egy kis búzakorpát is, hisz egészségesen táplálkozunk... :wink: :lol:
Kép
Azért ezt a rusnyaságot közelebbről is meg kell néznem...
Kép
Elkavarjuk tejjel, majd még egy kis vízzel is...
Kép
És megsütjük őket...
Kép
Aztán megtöltjük lekvárral....
... egy kanállal a palacsintára ...
Kép
... szétkenjük...
Kép
... majd egy kanállal a számba... :D
Kép
Csokisat is készítünk...
Kép
Hopsz... :? Lebuktam. Nemcsak a palacsintára ment...
Kép

Palacsintakészítés közben jó, ha adott egy kistesó is, aki alvás után szép csendben van és olyan jókedvűen fogad, mintha legalábbis ő ette volna meg az összes palacsintát! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép

Bocs', hoyg ilyen részletes voltam. Néha rámjön... :wink: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Most viszont megyek, mert a húgom elment sétálni a csajokkal és tegyem rendbe a romos konyhát, virágokat öntözzek és végre tegyem már a kamrába a múltkor készített eperlekvárt. :roll: :oops:

Barbi, ügyes vagy! Gratulálok! Bár a siker egy része mégiscsak az Ádámé, mert ő kérdezett ki... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith: nagyon édes Kriszta, hogy így segédkezik. Elgondolkoztam, mi soha nem főzzünk együtt a Szandival, max. az ő kis konyhájában. :oops: De valamikor megpróbálok összehozni vele én is egy palacsintasütést.
Mekkora már Boróka, tiszta Kriszta, csak husisabb, nem? :wink:

Zsu: tedd el a mérleget!!!!!!!! Nem méregesd minden evés után, ha van elég pisis pelus, alszik, vidám, gond nem lehet!
Kitartás! De ha úgy érzed kevés a tej, akkor sincs semmi baj, már az is szép, hogy eddig sikerült.

Márti: írok majd privit. ez a hét nagyon gázos volt, csak azért nem válaszoltam.

Regi: füstjel!!!

Nagyon sz@r hetem van. A Szandi óránként ébred éjjel, egész nap úgy dolgozom, mint egy zombi. :cry: Plusz a főkönyvelőnk megint lepasszolt nekem egy feladatkört. Persze fizuemelés nem jár hozzá, nem mintha az segítene, attól nem lesz több időm, de legalább nem érezném, úgy, hogy kihasználnak. :evil:
Mindegy, tudom annak is örülni kell, hogy van munkám. Ha nem lenne a Szandi most tuti felmondanék, de gyerekkel, már nem ugrálhatok. :(

Nem is dühöngöm tovább, inkább teszek én is egy képet a csajsziról:
(végre neki is van copfja - a bölcsisnéni mindig megcsinálja neki)

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:nagyon gyönyörű a Szandi!!!!! :lol: ÉS ez a frizura!!!!Igazán csajszis, nem meglepő, hogy öltözködni is imád!!!! 8)

Barbikám:rém büszke vagyok rád!!!!NAgyon ügyi voltál!!!! :wink:

Lizának boldog hófordulót, ő is nő mint a gomba!!!! :wink:

Nini szereti az almát :shock: :D , tegnap már mennyiséget is betermelt belőle olyan 50-60 ml-t és tátogott mint az aranyhal!!!

Edith:édesek a lányok, egy szavad sem lehet, milyen ügyes kis kuktád van!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi, tényleg nagyon csajos a Szandi. Szerintem a kiskori önmagához képest rengeteget változott. Nőcisedett, nem is kicsit. Még mindig olyan gyönyörű kék a szeme?

Munkádat nagyon sajnálom, nálunk is hasonló volt a helyzet. Volt amikor imádtam, volt amikor kevésbé. Mondjuk akkor még nem volt gyerek, nem okozott gondot bentlenni éjjel-nappal. De most, a Szandi mellett nem csodálom, hogy tele a hócipőd. :?

Mártikám, köszönöm, de azért segített a sok drukk is.
Ja, meg igen, az Ádám kikérdezése. De komolyan mondom, már az Ádám és az István is kívülről tudja, hogy mi a munka törvénykönyvének alapelvei, meg hasonlók. :lol:

Viszont tegnap reggel annyira ideges voltam, hogy egyszerűen elfelejtettem parkolójegyet venni. Nem is gondoltam rá, hogy kellene. :oops: Úgyhogy várt a kis szeretetcsomag a kocsin, mire végeztem.

Nini és az alma, ügyes kislány, persze hogy ízlik neki, finom is. Tömjél bele minél többet, hátha nagyobb korában olyan válogatós lesz gyümölcs terén mint most az Ádám. Hogy már most telelegyen vitaminnal előre pár évre. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok csajok!!!!!!!!!!

Kedden voltam kiskönyvet csináltatni. :lol:
Fura,olyan,mintha a Martinnal most csináltam volna végig ezeket a dolgokat.
Rohan az idő!!!!!!!!!!!
Eddig pocsékúl voltam színte állandóan.
Hányinger,gyomorfájás,álomkor,stb.
Most,mintha javult volna egy kicsit.

Tündériek a csajok!
Nini egyszerűen zabálni való a Boróval együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira szépek,és mekkorák már :roll: :roll: :roll: :roll:
Kriszta pedig,nagyon ügyes!!!
És tényleg több haja lett,nem???

BARBI,NAGY GRATULA!!!!!!!ÜGYES VAGY!!!!NEM SEMMI TELJESÍTMÉNY!!!!!

Zsuzsi,gyögyörű a lánykád,igzi csajszi!! :lol:
Sajnálom az éjszakákat.
Mi is így voltunk,vagy két hónapig,míg jöttek az utolsó fogak,de mostmár sokkal jobb lett.
A munkahelyedet is sajnálom,de tényleg örűl az ember,ha van,és ezt ki is használják!!! :(

Ibolya,Timi!!!!!
Gratulálok a gyerkőcök biziéhez!!!!


A Gábor most végezte a 6.-at,hát a matek pocsék lett,a többi viszont jó!!!!!!!!!!!
2.9-re ált,és kettest adott neki a tanár.
És eddig 4-5-ös volt abból is.
Azt mondta,hogy jövőre belehúz,de én nem hiszem,hogy csak a gyerek hibája!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Hát itt aztán nem nagy a pörgés. Gondolom mindenki hűsől valahol. Jól teszitek.

Regi, azt, már a 10. héten jársz. Pikk-pakk és mindjárt szülsz te is. Örülök, hogy végre jobban vagy.
Szerintem is sok múlik a tanárokon. Na nem mintha egy tök hülye gyerekkel tudnának mit kezdeni, de az okosabbat nagyon letudja rontani.
Nekem gimi elsőben volt egy olyan matektanárom, hogy megláttam és a szívem megállt. Annyira fostunk tőle, hogy az már beteges. Hiába tudtam a különtanárnál az anyagot, ha ez a nő felszólított, rámnézett, vagy csak megjelent a színen már azt is elfelejtettem, hogy hogy hívnak. Nemhogy a matekot.

Az Ádámnak megint előjött az ekcémafolt. MOST a hasán és a könyökhajlatban. Dokicsaj szerint lehet bármitől, akár valamelyik kajában lévő tartósítószertől is. Hiába vigyázok én, hogy mit eszik, sokszor ez kevés. Megnyugtatott, 5 éves koráig kinőheti. Nagyon remélem, mert amit az öcsém is szenvedett ezzel, nem szeretném neki is. Pedig tényleg annyira figyelek, hogy mit egyen, mit vegyek ami viszonylag egészséges, mik vannak tiltólistán...

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!!!Míg megkapod a leveleket :wink: egy pár kép:


drágáink:
Kép

el ne lopják az ágyat alólam amíg alszom!!! :shock:
Kép

huncut MAnci :lol:
Kép

mit ad nekem anya :? :shock: :lol:
Kép

szépségünk(az egyik 8) ):
Kép

kishableány:
Kép

halacskánk:
Kép

Apa így kell fogni????
Kép

rácsok mögött :lol:
Kép

Remélem Ádámnak hamar elmúnak a foltok!!!! :? Sok puszi nektek!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
az első kép falra való. Nagyítva. :P Nagyon szépek.
A Nini alvós-kapaszkodós képe is aranyos.
Olyan érdekes, ez a kiscsaj minden képen más, mikor már látom a hasonlóságot a Zsombival, akkor a másik képen meg tiszta Szonja.
Ja, és az az etetős, mit adsz neki, citromot? Olyan fancsali képet vág, mintha valami szörnyűséggel etetnéd. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Bocsi hgoy nem írtam, de vagy strandon voltunk, vagy vásáolni, vagy vendégségben, vagy csak Tamás ült a gépnél :)

+nagyon ratyi netünk van, és inkább nem is ülök ide, mert felidegesítem magam...kedden jönnek bekötni az adsl-t :)

Ma meg tartjuk a Bence szülinapját, és nem is tartok még sehol, mert Liza ma óránként szopik....

Igyekszem ma este bővebben írni :)

A képek nagyon szuperek, már amennyi bejött :twisted: :twisted: :twisted:

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT BENCÉNEK!!!!!! :) :) :)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Bencének mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk! :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Valóban eltünt innen mindenki az utóbbi időben, és ez persze rám is igaz. Mit csináltok mostanában a hőségben? Ment valaki nyaralni? Barbi, mintha te említetted volna, hogy hamarosan a Balcsi jön. És ki mit tervez nyárra?

Márti, nagyon jól sikerült fotókat hoztál. Hol voltatok medencézni? Vagy ezek otthon készült képek?

Regi, gratulálok a pocaklakóhoz, majd időnként gyere mesélni, hogy vagy.

Barbi, Ádám ekcémafoltjai nem hangzanak jól, szurkolok, hogy mielőbb elmúljanak.

Én mostanában nagyon sokat melóztam, volt egy leadási határidőm múlt csütörtökön, azóta meg próbálom utolérni magamat egyéb dolgaimmal... Samu ezen a héten és a múlt héten is a szüleimnél volt néhány napot.
Amikor itthon van Samu, akkor pedig igyekszem minimalizálni a lakásban eltöltött időt (délutánonként a lakásunk katlanná változik): így aztán múlt héten csütörtökön strandolni voltunk itt Csepelen. Itt lakom 5 éve, és most mentem el először :lol: - és tök jó hely, másnak is ajánlom, aki Bp-en szeretne egy kevéssé zsúfolt (legalábbis hétköznap), gyerek- és felnőttbarát, gyönyörű környezetben (Kisduna partján) levő strandfürdőt kipróbálni.
Aztán pénteken állatkertban voltunk, az is jól sikerült.

Egyébként meg kezdünk besokalni a panellal, így most aktívan kerteket és házakat nézünk Balázzsal. Még nem döntöttük el, h építkezni akarunk-e vagy veszünk egy kész házat. Meg még azt sem, hogy merre is menjünk innen (mennyire távol a fővárostól). De mostanában mehetnékünk lett innen...
No, lépek, vissza a melóhoz.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Zsu, Bencének utólag nagyon boldog születésnapot kívánok!

Márti, nagyon édesek a gyerekek. Zabálni való Nini, ahogy grimaszol. Most hol tartotok a hozzátáplálással?
Ha minden igaz pénteken egész nap itthon leszek, ha nektek jó elhozhatjátok a hordozót, ha nem akkor majd, kitalálunk valamit.

Edith: ti hogy álltok a hozzátáplálással?

Barbi: mikor mentek a Balcsira?

Nálunk minden oké, leszámítva, hogy a Szandi extra hisztis. Komolyan néha elviselhetetlen, semmi nem jó neki. Egyenlőre sikerül úgy csinálnom, mintha nem venném észre, de azért már megfordult a fejemben, hogy hidegvíz alá rakom. :oops:
Bár lehet ezt kapom amiért végre aránylag jól alszik éjszaka. :roll:

Nappalra már teljesen szobatiszta, szól ha kell neki. Most már ha megyünk valahova se adok rá pelust.

A hétvégéket az Adáéknál, anyuéknál (szomszédok vagyunk) szoktuk tölteni. Nagyokat pancsizak a gyerekek, sokat sétálunk, motorozzunk.

Pénteken elviszi anyós egy hétre a kiscsajt a dédihez. Egy kicsit aggódom, de bízom benne, hogy nem lesz gond.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edith,kicsi :lol: Borókádnak nagyon boldog fél éves szülinapot kivánok!!!
Mit csinál már a kicsi lányod?
Valamelyik nap benéztem a blogodba és jót mosolyogtam Kriszta aranyköpésein :lol: Gergő is halad a beszédben,de azért még messze van az összetett mondatoktól.Néha már 2-3 szavas mondatokat mond,de azért nem ez a jellemző rá :roll: DE nagyon profin használja a "kérem","köszi","légyszi" szavakat :lol: -főleg ha valamit nagyon akar :roll:
Fogyókurával hogy birsz?

Zsuzsi,Szandinak gratula a szobatisztasághoz!!
1hét a dédinél?Merész vállalkozás,nem?Ha belegondolok,hogy ha élne a dédi most lenne 80 éves-hát,én tuti nem engedném el a gyerköcöt
:oops: ,egyszerűen képtelen lenne lépést tartani vele :roll: az én szélvész fiammal.

Évi,és merre felé kerestek házat?Elhiszem hogy katlan van a panelban -nálunk egész éjjeles szellőztetés, napközben lehuzott róló / ahogy süti a nap / és du.2-re kb.26 -27 fokos a lakás.Minden du.késő estig megy a klíma a lakásban-a villanyfogyasztásunk az egekben :roll:

Zsu,bocsi én lemaradtam Bence szülinapi felköszöntéséről :oops: ,sőt már a 8 napba sem férek bele :oops: :oops:
Ünnepeltről szülinapi képek?
Olvasom,hogy szopis tanácsadónal jártál,javult valamit a helyzet?

Barbi,Ádámnak elmúltak a foltjai?Ekcéma?
Mikor mentek a balcsira?

Márti,most már látom a fülbevalót :lol: ,jók a képek,de hát ugye ennek elengedhetetlen feltétele a jó "alanyok" :lol:

Timi,mi ujság veletek?Nagyon elmerültél amunkában?Tudsz néha pihenni?

Regi,hogy van a kismamánk?Jobban vagy már?Gyerekek hogy fogadták a hirt?

Julcsi,Zsandi,Edit nagyon rég adtatok magatokról hirt.Mi van veletek?

hú,remélem nem hagytam ki senkit :oops: ,ha mégis akkor bocsi,de most mennem kell :arrow: Geri felébredt és még csak most fog ebédelni :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Évi, hajrá kertesház. És merre felé nézelődtök? Felétek? Ha valami Pest környékit néztek mindenképpen nézzétek meg milyen a közlekedés. Mármint kocsival mennyire járható. Nálunk nagyon jó, kb. 5 féle úton 10 perc alatt bejutok Pestre, de pl. a barátnőm Pilisvörösvárról reggelente 1-2 órát is autózik. Ott ha beáll, márpedig majd minden reggel beáll a dugó akkor vége. És délután dettó.

Zsuzsi, 1 hét a dédinél? Kiváncsi vagyok hogy fogjátok bírni. Mármint ti is és a Szandi is.
Ügyes a kiscsaj, hogy így halad a szobatisztasággal.

Mi egyenlőre ott tartunk, hogy ha leveszem a pelust sokszor szól a pisinél. Illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy többször szól mint nem szól. De ráülni nem hajlandó a bilire, csak ha a fütykös elé tartom akkor belecéloz. De a kaki az ahol éppen áll, nem is szól. Ja dehogynem, utána ha kész.
Úgyhogy amíg nem hajlandó ráülni a bilovicsra, addig mi még fényévekre vagyunk.

Jövő hét végén megyünk a Balcsira. És szerintem aug. közepéig nem is jövünk haza.

Ibolya, még nem múltak el teljesen a foltok, de már sokkal szebbek. Ez a gyógyszertári kence nagyon jó. Nem is lett több és szépen múlik. Csak sajnos lövésem sincs mitől jöhetett elő. Csak tippelni tudok és azt kiiktatni az étrendjéből.
Ti mentek valamerre nyaralni? És hogy álltok a tetőtérrel?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,tetőtér még mindig stagnál :roll: majd talán ősszel folyt.köv.
Nyaralás: hát az idén rövidre sikeredett-4 napot voltunk B.füreden a múlt héten.Még ilyen hosszú hétvégére elmennénk 1-2x a balcsira,de szállás hiányában ez nehéz lesz.Ha már lent lesztek Zamárdiban és tudsz valami partközeli kiadó apartmant / viszonylag olcsón /szólhatnál esetleg :lol: nagyon megköszönném.

Évi,vecsésről már nem olyan egyszerű a bejutás,de minden attól függ,hogy mikor kell indulni a dolgozóba,és hát persze hogy hova.De hát szerintem ezt bármelyik pest környéki faluról-városról elmondható.Lajos pl.valamelyik héten azon csodálkozott,hogy kedd du.a csúcsforgalomban 35 perc alatt beértem a déli pu.-hoz :roll: ,vagy hogy 3 hete a gyerekszigetre beértem 45 perc alatt :lol:

szobatisztaság: Geri csak akkor szól,amikor már csurog a lábán :cry: 2 napig birtam :roll: ezalatt 10x mostam polót-bugyit-zoknit-+ a szönyeget ugy,hogy az alváshoz pelust adtam :roll: .Szóval én feladtam,nekem nem ér meg ennyit az egész.Majd futom a köv.kört 2-3 hét múlva,de szerintem ő még nem érett rá.Ja és a kakit simán belenyomta a bugyiba :twisted: ,még jó hogy bogyózik :roll:
bibolya
 
 


Ibolya, oké. Majd megkérdezem a papát, hátha tud valamit. Egyet én is tudok, de az a vasút mellett van és nem a parton. Kérdés, hogy van-e hely még az idénre.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


SZiasztok!

Most csak ennyi leszek :)

Szülinap: Nagyon jól sikerült, minden ajándék olyan telitalálat volt, hogy semmi nincs amivel ne játszana azóta is :)

Itt van pár kép:

Kép

Málnatorta volt:

Kép

A szülinapos a mi ajándékunkkal:

(amiről azt hittem, nem ér ide, ugyanis némi anyagi megfontolás után amerikából rendeltük :) (26e itthon, 9e volt pk-val együtt)

Kép

Bulizás a buborékok alatt :) (buborékfújó gép, a'la tesco, 1800 Ft Liza vagy fél óráig nézte, csak ezért megérte :))

Kép

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ibolya, sokra nemigen mentem az ambulanciával, azt mondták hogy hagyjam el a pótlást, és szoptassam amikor megnyekken. Ennek köszönhetően a múlt héten egy dekát sem híztott már (sőt a mi mérlegünkhöz képest még fogyott is...) úgyhogy bevettem a le...rom tablettát, és kap pótlást. De nehezen fogadja el, cici előtt semmiképp (ez nem is baj) és utána is kell neki a cici, anélkül nem hajlandó sem aludni, sem a bömbölős műsorról vigyorgósra váltani. Úgyhogy most estefelé így néz ki az életünk: cici-tejolvasztás (vagy tápszerkészítés), közben üvöltés, kínlódás, kb 10 perc, mire nagy kegyesen elkezdi szívni, megeszi, büfi, üvöltés, cicizés 10 perc, utána játék. (vagy elalszik...) Na ez kb 2 óránként. A pótlás mennyisége változó, reggel, délelőtt nem kell (csak ha 2 órát alszok, mint a tortakészítéskor :)) 2 körül max 20-30 mili, de sokszor nem eszi, 4-kor fix 20 mili, 6-kor 40-60, 8-kor 60-100... a 8 órási etetés a leghosszabb, mert a pótlás után még kb 30-40 percet szopizik. Ez a mi időnk, csak a mienk :) A nagyok ilyenkor a kádban leledzenek. Liza ki is szokta élvezni, nem elégszik meg rövidebb idővel...

Aztán 11-kor még fejek, és 3 körül hozom át (ha felébredek) magától 4-5 körül kel.


Nagyon köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!!!!!!!


HOzok még fotókat, ha már más nem ír :)

Ilyen nagy lányom van már :

Kép

Kép

mennyit változott 2 hónap alatt (az első képen 5 napos)...

(és mennyit fehéredett :lol: :lol: :lol: )

a nagy attrakciónk pedig ez:

Kép

Kép

Kép

Kép

Hasról hátra azóta megy a forgás mióta kinyomja a mellkasát is, mert átbillenti a feje. Arra még mondhatta a védőnő hogy (sorozatos) véletlen. Erre nemigen mondhatja :)



Ezt muszáj megmutatnom még :) Csak ennyire volt sárga mikor hazahoztuk :)

Kép

Puszi,

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsu, utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Bencédnek! A képek magukért beszélnek :) És mi az a csodaajándék, amit tőletek kapott? (Nincs 5 éves fiam, fogalmam sincs, mi lehet ez... :lol: ) És miket kapott még?
Szopi körüli hercehurcát nagyon sajnálom, nem hangzik valami jól... Hogy bírod? nem alszol valami sokat... Nagyok nem féltékenyek? Egyébként pedig nagyon ügyes a csajszi ezzel a forgással. Nem semmi...

Edith, Borónak boldog hófordulót! Mesélj valamit a lánykádról!

Ibolya, a 4 napos Balcsi valóban nem túl hosszú kiruccanás. Csak összejön még valami a nyáron. Párod sokat dolgozik, azért mentek "csak" hosszúhétvégézni?

Barbi, érezzétek jól magatokat a Balcsin! Tök jó!

Pelusmentesség ügyében nálunk nem semmi haladás. Írjátok itt, h a gyerkők szólnak, ha jön a pisi. Hát Samu nem szól. Hiába van rajta bugyi, vagy akár épp meztelen - simán pisil és nem zavarja egy cseppet sem. A kaki sem... :shock: Persze elméletben kiválóan tudja a leckét, és utólag mindig mondja, hogy "szólni kell, pisi bilibe". Ja, és a bilit hónapok óta használja egyébként, ami annyit jelent, hogy ha ráül, tök ügyesen belepisil, tudatosan. Szóval tudja mire való... Sajnos nincs ötletem, hogyan tovább...
Írjatok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi, a csodaajándék, egy gyerekeknek való digitális fotómasina :) Miután az apja telefonját már tönkretette a sok fotózással, muszáj volt vmi ilyesmit venni. Először rendeset akartunk, de nem akartam hogy az legyen, hogy állandóan piszkálni kell, hogy tegye el, vigyázzon rá, le ne ejtse, stb. A neten találtam rá, erre. Igaz csak kicsi képeket tud csinálni, de első gépnek szuper. És játék is van rajta, meg videót is rögzít. Bence ezzel alszik, szóval bejött :)

Pelusmentesség: nálunk ugyanez a szitu, esélyét se látom a szobatisztaságnak, pedig jó lett volna ha nyáron az lesz...egyenlőre reménytelen.


Edith, Borókának utólag is boldog hófordulót!!!! Bocsiiii :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Évi,nálunk is hasonló a helyzet bili ügyben,annyi a különbség,hogy mikor elkezd csurogni a lábán akkor kiabál hogy pisi-de sokszor még ezt sem tette,hanem csak bugyistúl rápattan a bilire és folytatja tovább a pisilést.Ha sikerül lehuznom a bugyit róla akkor tök boldog,hogy belepisilt a bilibe,de magától még nem érzi szerintem.
A másik probléma,hogy a Geri nem tud egyedül vetközni sem,nemhogy öltözni :roll: ,ezáltal a bugyit sem tudja lehúzni magáról-tuti,hogy én rontottam el az állandó segítségemmel,de nem tudom,hogy hogyan változtassak rajta :roll: .Ha arra várok,hgoy ő vegye le magáról a ruhát mondjuk este a fürdésnél,akkor még éjfélkor is rá várnánk :roll:Az Encsivel nem volt ilyen bajom,mire oviba ment / pont 3 évesen / már vetközni-öltözni tudott,a csoport egyik legfejlettebb gyereke volt :oops:

Zsu,nagyon sokat változott Liza-és tényleg nagyon látszik a sárgasága,de én azt is látom rajta,hogy mennyire kikerekedett az arca :lol: .Iszonyú édes kislány!!
2,5 hónaposan már fordul a lánykád :roll: ? Ez igen!!
Hát szegénykém jól megkinlódsz a szopival-és a pótlással.Kicsi Liza nagyon küzd a szopiért,sajnálom,hogy ennyire nem fogadja el a cumisüvegből a pótlást.Próbáltad esetleg másfajta cumisüvegből adni neki?

na megyek,mert vége a reklámnak :oops: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Ibolya,köszike,jobban vagyok már.
Most 13 hetes vagyok,11 hétig pocsék volt,most már sokkal jobb.
A gyomrom szokott fájni,meg meg egy csomóban van.
A Gábortól féltem,hogy fogadja majd a tesót,de nem volt gond.
A Martin meg még nem tudja igazán mi is az,de mindenkinek mondja,hogy januárban lesz kistesója.
Lány lesz,és Lili lesz a neve.
Na ezt ő mondja,többet tud,mint mi????? :lol:

Szobatisztaság,Martin már régen szobatiszta nappalra.
Mindíg szól,ha pisílni kell neki.
Ha éppen gatya nélkűl van ,egyedűl is pisíl,nem is szól.
A kakival meg,úgy van,hogy reggel még ébredés után szokott általában a pelusba,de szól.ha esetleg kell neki nappal.
Akkor általában a W.C.-re akar menni,a bilit nem szereti.

Barbi,nagyon jó nyaralást kívánok nektek,és szép időt!!
Na meg még valamit,de azt nem kiabálom el!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Már délután akartam írni, de az Ádám nem tolerálta, hogy itt ülök. :lol:

Szóval,
Zsu, tényleg mennyire sárga volt a Liza, mikor hazajöttetek. Az Ádám negyed ennyire sem volt, mégsem engedték haza.
Sajnálom a szopi problémákat. Tarts ki, remélem azért vagy így vagy úgy, de beáll a kiscsaj. Azt, meg hogy már így forog tényleg nem lehet a véletlenre fogni. Ügyes nagyon.

Ibolya, az Ádám sem vetkőzik-öltözik egyedül. Nem is hiszem, hogy még kellene. A zokniját leveszi (bébi kora óta :wink: :lol: ), a nadrágáját is elkezdi letolni, aztán vagy sikerül vagy nem. De ha a tempón múlna, akkor tuti mindig bepisilne a bugyiba.
Ő még a bilire sem hajlandó ráülni, úgyhogy még messze a szobatisztaság.

Regi, örülök, hogy már jobban vagy. Lehet, hogy a Martin tényleg tudja a tutit? :wink: A Lili legalább szép név. A barátnőméknél is a fiútestvér mondta meg a huga nevét, ott Bodza lett a kislány. :? Ráadásul idétlen B betüs vezetéknévvel, jól kicsesztek vele.

Egyenlőre most nem téma a tesóbaba. Ugyanis mivel eddig nem jött össze, muszáj lesz elmennem dolgozni, hogy újra rendes lóvét kapjak. És mivel egyenlőre munkahelyem sincs, így nagyon fájó szívvel de napoljuk a dolgot.

Mi meg küzdünk az utolsó 2 foggal. Ez most éjszaka nem zavarja annyira mint az előtte lévő kettő, viszont valami lehet, mert megint olyan szinten tud hisztizni, hogy a hajam égnek áll. Már régen elhagyta ezt a "jó" szokását, erre most nesze. Az a sikítós, földön fetrengős, üvöltős hiszti.
Nem tudom, hogy a foga-e, vagy az idő, vagy megint életkori sajátosság, foghatjuk bármire. De ma pl. a játszótérről jöttünk el fél óra múlva, mert nem bírt magával. És ez teljesen kikészít, hogy ennyire elrontottam valamit? Máskor meg édes, jólnevelt, segítőkész, barátságos, a doktornéni is megdicsért, hogy milyen jólnevelt gyerek. Ja, mondtam látná az utcán fetrengeni, nem mondana ilyet. Ő azt mondta, ennyi kell. Persze, én is ezt mondanám, ha más gyereke csinálná.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Zsu: nagyon szép kiscsaj Liza! Tényleg nagyon sárga volt.
Szopihoz, kitartás, de, ha csak ennyi volt így is nagyon ügyes vagy!

Regi: örülök neki, hogy jobban vagy!
Szerencsére engem elkerültek a terhesség alatt a rosszullétek, de el tudom képzelni milyen lehet.

Ibolya: nem féltem anyóst, elég sokat vannak együtt a Szandival itthon is, vele bátran engedtem el. Plusz ott vannak a sógornőm gyerekei (9,12 évesek) ők is tudnak a Szandival bánni. A dédinek nem is kell semmit csinálnia, csak élveznie, hogy ott vannak.
Attól már jobban tartok milyen gyereket kapok vissza! :roll: Valószínűleg teljesen elkapatják, éjjel köztük alszik, ahogy a telefonba hallottam körülötte forog a világ, egy kis mű hiszti és már el is éri náluk amit akar.

Barbi: anyós azt mondta az elmúlt két napban kezelhetetlen volt a Szandi is (szerintem ez a hülye idő viseli meg őket is). Cunaminak becézzük a kiscsajt, és azt mondták 10 erősségen tombolt tegnap!
Sajnálom, hogy le kell most mondanotok a babáról :( , pedig drukkoltam, hogy minél előbb összejöjjön.

A bili nálunk sem volt nyerő, de a lépcsős WC szűkítőt imádja. Viszont, ha valami mese megy a tv-be ami érdekli, inkább a bilit választja.

Öltözés, vetkőzés: az egyetlen, ami profin megy neki az a cipő. :lol: A többi ruhadarabbal szokott próbálkozni, kisebb nagyobb sikerrel. De én se tudom kivárni, inkább segítek neki.

Nagyon furcsa itthon a Szandi nélkül, valahogy nem találom a helyemet. Még aludni se tudok éjjel rendesen. Azt hittem milyen jó lesz, egy kicsit nélkül, de kegyetlenül hiányzik. Már alig várom a szombatot, hogy újra itthon legyen.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, én is így szoktam járni, ha nincsenek itthon :) Ma pl Liza nélkül mentem Tescóba, 2 percenként kerestem a babakocsit, hogy biztos vhol elhagytam.... :):):):):)

Szopi, hát igen, nem elég neki, hiába erőltettem. Most hogy kapott pótlást, most hízott 20 dkg-ot, előtte meg semmit. A dokinő szerint kaphat már almát, meg barackot, de vhogy én aggódósabb vagyok, mint KAtánál.... nem tudom miért.

Végülis 1 hét múlva 3 hónapos...
De korainak tartom...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Időm nem sok van mostanában, de nem ezért enm írtam egy sort sem, hanem mert egyszerűen nem tudok, amikor nagyon régen kezdődött az új oldal, mert eltűnik a hozzászólásablakom.
Most éppen nagytakarítás kellős közepén vagyok. Kriszta mamázik, én meg Boróval :D :P és a húgommal csináljuk a takarítást. :)
Borónak azt hittem, van egy fogacskája, de most már nem vagyok biztos benne :roll: :oops: , múlt héten volt hőemelkedése nagyon fájt az ínye és nyűgös is volt. Éreztem a szájában valamit, de az azóta is úgy van, nem nőtt semmit. :P
Kriszta múlt hétvégén lázas volt, 40,3-ig ment fel neki, kapott AB-t, köhögött csúnyán, bár nem sokat és nagyon ronda volt a torka.

Kriszta mostanában alig evett szinte csak müzlin, tejen és tojáskán élt. :roll: Most anyósnál állítólag nagyon jól evett, tegnap levesből is megevett egy egész tányérral.
Boróka szopizik, de pénteken elkezdtük a hozzátápit is. Az alma csak első nap csúszott neki, második és harmadik napon már nem ment, de utána krumplit adtam, no, annakc sak úgy tátogott. A barackot is kóstolta, de nem volt nyerő az sem. Úgyhogy ma ismét krumplit főzök, holnap meg azt hiszem, sütőtökkel vegyítem.
Mozgásban jól fejlődik, a mászás előtti stádiumban van, kutyázik előre-hátra, illetve lábujjhegyre nyomja magát, miközben a kezei a földön, a popsija meg az égben. :lol: :lol: :lol:
Pénteken volt mázsálás a dokinőnél, az ottani mérés szerint 7800 g (relatív, mert rövid rugiban és pelusban volt) és 68 cm. Nekem nem volt időm még mérni, hogy az előző itthoni adatokkal összehasonlítsam.
Krisztát is mértük, ő 13 kg áés 94 cm volt. Én is ennyiket mértem nála.
Nekem már kevesebb, mint 1 hónapom van hátra a diétából és nagy általánosságban elégedett vagyok, de amúgy nem. Az utóbbi hónapban semmit sem fogytam tulajdonképpen. Talán 1-2 centit vékonyodtam, de kilóban ugyanannyi vagyok. Külöben most ott tartok, hogy jók rám a Kriszta születlése UTÁNI ruhák. :roll: Még mindig jobb, na, mint eddig. :roll: :P
No, kb. ennyi.
Bocs', hogy csak magunkról, de nem is olvastam vissza, és időm sincs. Most, hoyg van új oldal, egy darabig tudok írni, de pár nap múlva, ha ismét kicsi lesz a "látogatottság," újra eltűnik majd az ablak. :( Igyekezzetek ti is, töltsük meg az oldalt!!! :)

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti, Nininek boldog feledik életévet! Nem semmi, hogy elröppent 6 hónap!
Kép
Régen jelentkeztél, mesélj egy kicsit!

Barbi, én is sajnálom, h elhalasztjátok a babavállalást. :(
Elkezdtél már munkát keresni?

Zsuzsi, elhiszem, h hiányzik Szandi, egy hét jó hosszú idő. Veled szokott beszélni telefonon a kiscsaj? Samu, ha telefonon beszélek vele, akkor feszülten figyel, de ritkán szól bele bármit is.

Edith, fotókat! :) Szép méretei vannak Borónak! És ügyes a majdnem kúszással! Krisztához hasonlóan Samu is időnként borzasztóan eszik. Krisztánál ez gondolom a betegséggel függött össze...

Regi, jó hogy írtál, örülök, hogy már jól vagy, és Lilit vársz :)

Teszek néhány mostani fotót Samuról:
Ezen még lehetne javítani :)
Kép

Vigyor...
Kép
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Nininek mi is boldog fél éves születésnapot kívánunk!

Edith: tudom nem nyugtat meg, de a Szandi is alig eszik. Vannak napok, amikor elfogadható mennyiséget eszik, de inkább az a jellemző, hogy szinte semmit nem eszik. Már mindennel próbálkoztunk, de nem sok sikerrel.
Szerencsére a súlyán nem látszik, nem fogyott, csak nem hízik. Talán ez a meleg is megviseli őket, én se nagyon eszem ilyenkor.

Évi: minden nap beszélünk, általában arról érdeklődik, hol van apa v. anya attól függ kivel beszél, hol a cica, mit csinálunk, mit csinál a macska. Mindezt 100x megkérdezi, néha elmeséli mit látott. Tegnap pl. bement anyós után a csirkékhez és elkapta az egyiket. De mind a ketten túlélték. :wink:

Már csak kettőt kell aludni és itthon van. Alig várom, olyan nagy a csend. Még egy hét bölcsi, aztán 5. hét szünet. Az első héten én leszek vele itthon, a másodikon apa, a harmadikon, ha minden igaz anyukámékhoz megy.
Évi ti hogy oldjátok meg a bölcsi szünetet?

Valamit még akartam írni, de elfelejtettem. :roll:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: