Új privát üzeneted érkezett!

Ja Márti, én ha fizetnének sem mennék holnap a Hősök terére. Ill. ha fizetnének, :roll: na jó, létezik az az összeg. :lol: :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok! Évi, most épp 60-at nyakalt be :) Igaz anyatejet, hisz a tápot nem fogadja el...

Nem adtam neki tegna preggel óta pótlást, mert kipróbálom ezt a mellre teszem ahányszor csak igényl idolgot, de most muszáj volt már, mert hulla vagyok, és ma még két fűszálat ne mtetem keresztbe, a nagyok meg éhesek voltak... Így kapott pótlást, ezzel is ugyanúgy üvölttt :) most aludt be...

Nem tudom lesz-e ennek a szenvedésnek eredménye, de nagyon reménykedem...

A 20-30-akat úgy kell érteni, hogy annyit adok neki. Tuti többet is enne, de csak az adagjára voltam hajlandó kiegészíteni...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Tali: nekünk az időtől függ.... 30-35 fokban nicns a za pénz amiért bkv-zak :) Na jó van, Barbi után szabadon :)

A kocsiban se emgy a klíma, szal én időjárásfüggő vagyok, de egyébként bármikor jó :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Miért Zsu, van egy könyved amiben levan írva mikor mennyit aszik a kiscsaj :shock: , Nini általában 200 körül eszik, de van, hogy a 140 is elég és tegnap meg 270-et nyomott be!!!! :lol:

Babatali:na drágáim aki jön jön aki nem nem, HÉTFŐN NÁLUNK BABATLI lesz.Mindenki jöhet aki tud, akinek kedve van, lehet hozni az összes gyerkőcöt!!!!;o)))
Kaja az nem tudom mi lesz, majd még megálmodom :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én nem agitáltam senkit , hogy jöjjön a Hősök terére :shock: , én vagyok ilyen hülye, hogy kimegyek............ a gyerekekért sok mindenre képes vagyok :roll: és a Szonónak múltkor is tetszettek a lovak :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nekünk jó a hétfő!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, nem egészen értelek :)

Az átlagos adag 150ml/kg, ez Lizának 600 ml/nap. Ő 6x eszik (amikor 3 óránként eszik) Így 100-ra szoktam pótolni. Erre mondtam, hogy tudna enni többet is, de nem szeretném, hogy a szopit hanyagolja. De ennyit meg jónak láttam, mert keveset hízott.

Tegnap, meg ma csak 1x kapott pótlást, hogy legyen egy nagyobb kajaszünet, amíg főzök a nagyoknak. Egyébként 1-1,5 óránként kérte a cicit, én remélem hogy ettől több tejem lesz. Ha ettől a sűrű szoptatástól sem, akkor semmitől. De nagyon reménykedem....bár lehet nem kéne, mert megint pofára fogok esni??? Na mind1...


(terhesen azt hittem fel vagyok készülve arra, hogy most se fog menni, mégis nagyon kiakadtam, mikor észrevettem hogy nem elég...)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, fog sikerülni!!!
Ha véletlenül mégsem, akkor neked is csak azt tudom írni mint anno a Mártinak meg az Edithnek, felnő tápszeren is. Nézd meg a másik kettőt! Nem múlik ezen semmi.
De mondom megint, sikerülni fog!!!!!!!!!!!! (először is miattad, aztán meg a Liza miatt. mármint, hogy a lelked ne fájjon, és Liza anyatejcsit ehessen) :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hősök terére mi is ki akartunk menni,de aztán rájöttem / kb.2 nap után :lol: /,hogy az Encsi pont aznap utazik a balcsira az osztállyal 8) .Pedig nagyon szereti a lovakat,még az is megfordult a fejében,hogy nem megy el a kirándulásra :roll:

Márti,szivesen viszek bármit,csak mond meg mire gondoltál: süti - sós,édes- vagy valami fött kaja?
ja,és egy címet küldhetnél priviben.

Melegtől én is szenvedek :shock: a 25-28 foknál nekem nem kéne soha több :oops: Pedig most még nincs is igazán meleg,de ahogy nézem az előrejelzést tartósnak igérkezik a 30 fok körüli állapot.

Zsu,kitartás,hátha utoléri a tejmennyiség Liza igényét egy pár nap alatt.Végülis,ha jól nézem közel 6 hetes,nem?Ilyenkor van egy nagyobb fejlődési ugrás,lehet,hogy csak ezt próbálja feltornázni a gyakori szopival.
bibolya
 
 


Zsu:én sem értem, mert ha csak szopit akarsz akkor tedd amit az Edith mondott, ha meg úgy érzed, hogy nem elég bármennyiszer is mellre rakod akkor adj pótlást, de ez hogy kicentized a pótlást akkor most mire jó??????????Mert ha nincs elég akkor már nem tudott enni nem??????????Ááááááááááá bizti én vagyok hülye ehhez.

Inkább rakok képeket :wink:

a csajok:
Kép

apa bezzeg egyszerre hozza ki a kádból őket:
Kép

éééééééééééés hasra fordultam éljen!!!!
[URL=http://imageshack.us]Kép


gyerkőcök:
Kép

indián neve:HOSSZÚ NYELV :lol:
ezt szokta csinálni kaja után jókedvében :shock: :D mi meg dőlünk a röhögéstől

kis kézkrémezés:
Kép[/

kukucs:
[URL=http://imageshack.us]Kép


vigyori a fa alatt:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ha jóll
látom a hosszú nyelves nem sikerült, íme:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy ennyit írtatok!!

Zsu: tedd el a mérleget!
Ha pótlással is sír, tuti nem éhes. :wink:
És az hogy mit ír a nagykönyv, mennyit kell enniük szerintem egy baromság. A Szandi soha nem evett annyit amennyit kellett volna. Az első hónapban 60-70 ml-nél nem evett meg többet alkalmanként és ennek nagy részét még vissza is bukta.

Márti: jobbulást Zsombinak, szerencse, hogy azért jól viseli. A Szandi nem eszik, nem iszik, ha valami van a szájával.

Regi: én se mentem el dokihoz, már csak akkor amikor kb. 6 hetes terhes voltam.
És igazuk van a többieknek, nem most van itt az ideje, hogy rémtörténeteket hallgass.

Barbi: te már jól vagy? Ha nem akkor neked is jobbulást.

Hiszti: nálunk is van, szerencsére csak néha, és még el lehet terelni a figyelmét. De, amikor fáradt akkor azért van, hogy a földhöz veri magát, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné.

Bilizés: alakul, már a kaki is oda megy. Sokszor tök száraz a pelenkája, pedig rengeteget iszik, de ha itthon vagyunk szól és leveszem róla.
Viszont a teljes szobatisztasághoz le kellene szoktatnom az éjszakai ivásról előbb, mert kb. 2 dl tea, víz tuti elfogy. :?

Talira én nem tudok menni, sajnos. :cry:
Ráadásul még mindig ramatyul vagyok. Valószínű nekem az a vírus amiről a TV-be is beszélnek.
Most már csak a torkom fáj, és néha hányingerem van, de azért elég sz@r.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Márti: nagyon szépek a gyerköcök!
Látom Nini is szereti Fredy-t. és kiszúrtam, hogy a kedvencem a C&A-s body van rajta. :wink:

Gratulálok Nininek és Bolónak is a forgáshoz, kuszáshoz.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Tali hétfőn nekem csak késő du jó... kb 5 utántól (előtte munkahelyezés). Márti nem írtad, hogy hétfőn belül mikorra tervezed a gyülekezést, de valószínűleg a délelőtt órakban, ugye?

Egyébként mi is tervezzük holnapra a Nemzeti Vágtát és/vagy a Gyerekszigetet és / vagy a Margitszigetet - ma sikerült eljutnunk a Gyerekszigetre fél 6-ra, és persze 6-kor zárt a dolog, de legalább apa modellrepült egy jót :)
Egyébként a gyereksziget is jó volt, és így 5-fél6 tájt nem is volt tömeg :) Esetleg ott is összefuthatunk egyszer.

Márti, és a képek is nagyon tutik! Hosszú nyelv viszi a pálmát nálam! :lol: No, meg a fürdes utáni nagy családi cipekedés :D

Zsu, kitartás! Ha meg mégsem nem úgy alakul, ahogy tervezted, akkor amit Barbi írt: nézd meg a másik két csodaszép gyerköcöt, nem ezen múlik!

Hisztis gyerköcök: Samu makacskodni "szeret", meg persze nyafog ezerrel. Illetve úgy bele tudja lovalni magát a sírásba, hogy nem kap levegőt... Ez utóbbi elég ijesztő, szerencsére ezt a számot ritkán adja elő.
Lépek kicsit lazulni...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szóval gyümilevesre gondoltam, ebben a melegben biztos jól esik a gyerekeknek is, meg mondjuk majonézes krumpli????Az nem annyira "könnyű" kaja , de legalább hideg!!!! :lol:

Évi:délelőttre gondoltam, de eljöhettek nyugodtan, ha csak mi leszünk már itthon akkor is!!!!Gyerekeknek van spéci egyedi kisházuk a kertben apukám csinálta, biztosan tetszene Samunak is. :wink:
Gyerekszigetben mi is gondolkodunk, de mi csak pár órát tudunk kint tölteni, ahogy máshol is, mert én nem utaztatom a tejcsit ilyen melegben!!! :?
De megbeszélhetjük majd azt is!!!!

Zsuzsi:naná, hogy örökli a kiscsaj Zsombi cuccait is!!!Igyen Freddy nagy szerelem!!!!Jól beletud csimpaszkodni!!! :lol:
Jobbulást neked és a szemed?????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megbeszéltem az egyetlen érdeklődővel a menüt :lol: gyümileves lesz meg pizza!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi,mi tuti,hogy megyünk a gyerekszigetre :arrow: csak nem gondoltam volna,hogy már el is kezdődött :shock: .

Márti,jól hangzik a menüd :lol: :lol: :lol: :arrow: akkor viszont én sütök valami sütit / még megálmodom,hogy mit :roll: /
bibolya
 
 


Nálunk egy jó órás vihar volt :roll: vagy 15-20 percig borsónyi nagyságú jég is esett :twisted: .Megtelt a ház elötti árkunk és ömlött be az udvarra az eső.Mindjárt mutizok róla képet.
bibolya
 
 


Nálunk is esett, de nem olyan vészesen. Persze mikor, miután jól meglocsoltam. :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nálunk is esett, de persze pont amikor indultunk volna le játszóra, és pont annyi hogy utána jóóó fülledt meleg legyen.... Ez van, így jártunk (megint)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó talizást, lányok, legyen szép időtök, érezzétek jól magatokat!!! :) :) :) És aztán a "kötelességről" se feledkezzetek meg! Mármint képekkel árasszatok el!!! :) :) :)

Mi pénteken gyereknapoztunk:
Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Van egy iwiw-meghívóm, de már csak 4 napig érvényes. Ha kell valakinek, írjátok meg priviben a címet és küldöm. :)

Puszi, szép hetet mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ismét én...

Jaj, lányok, annyira jó kedvem van!!! :D
Nem politizálni akarok, de el kell mondanom. Tegnap önkörmányzati választások voltak nálunk és nemrég kaptam a hírt, hogy az általunk is támogatott fiatal polgármesterjelölt lett a győztes. :D Elsöprő a győzelme, mert a szavazatoknak a kb. 54%-át sikerült megkapnia, ami szinte hihetetlen eredmény tekintetbe véve, hoyg a községben csak negyven valamennyi a magyarság százaléka. No, ez nektek biztos nem mond sokat, de így most már tény, hoyg nemcsak magyarok, hanem jóérzésű és igazi változást akaró románok is szavaztak rá. eddig is magyar volt a polgármester, de 16 éve, amióta vezeti a községet, szinte semmit nem csinált. Csak magáért. :roll:
NA, ennyi volt, mondom, ez babás topik, de el kellett mondanom az örömömet. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith én kérem szépen ha lehet :)

kern.liza@gmail.com

Köszi

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, elküldtem. :) Szívesen. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Remélem jót talizatok! :wink:

A képek szuperek,mint mindig!

Tegnap itt nem esett,csodálkoztam is amikor hallottam,hogy Pesten meg lejjebb mekkora vihar volt jégesővel.

Meg volt az első napom!!!!Kicsit hulla vagyok,mert tegnap de.10-kor mentem el itthonról és ma du.1-kor értem haza.(elvittem a gyerekeket a barátnőmhöz,ma meg meló után mentem értük)

A munka nagyon jó volt!Bár első nap után olyan érzésem van,hogy biztos vmit nem jól csináltam,vagy elfelejtettem megcsinálni!De majd szólnak,ha így van. :P
Volt egy szülésem is,szuper volt,bár szakmailag lehetett volna jobb is.
De a kismama megköszönt mindent,és ez kárpótolt az előbbiért.
Még egy kicsit furcsa,hogy a szülőszoba mellett ott van az osztály is,amit ugyan úgy nekem kell megcsinálni.Ha nincs szülés,akkor rutinból jön a kinti munka,de így el lehet szöszmötölni a vajúdóval,holott lenne egy kevés dolgom az osztályon is.
De megoldottam,mert még nem voltam egyedül,és a kolléganő figyelmeztetett.Úgy beszéltük meg,hogy minden az enyém,ő marad a háttérben,mert következő héten már egyedül is leszek,és szokjam,de most még ha gáz van akkor tudok kire számítani,viszont tanuljam az önállóságot.Ami jó is volt,mert így jobban rögzülnek a dolgok,ha magadra maradsz!
Azért reggelre megcsináltam amit kellett,mire jött a váltás rendben volt az osztály! :wink:

Holnap megyek nappalra! :D

Bocs,hogy csak inkább magamról írtam,de nem igazán fog az agyam! :lol:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi,azta,jó hosszú munkanapod volt :oops: És már holnap megint kell menned?Pihi akkor egy szálse,mi?Nem irigyellek azért.

Márti,köszönjük a lehetőséget,hogy meglátogathattunk.Élőben még aranyosabbak a gyerekeid mint a képeken.Én a képek alapján nem gondoltam volna,hogy a Gergő ennyire jól eljátszik majd a Zsombival /én őt egy igazi kis vadóc :oops: ,töröm-zúzom :oops: :oops: kisfiúnak képzeltem/.
Tök hamar hazaértünk kb.40 perc alatt -befele persze több mint 1 óra volt az út :twisted: - a Geri már az utca végénél lévő lámpánál bealudt,persze itthon ahogy leállt a kocsi már ki is nyilt a csipája :lol: .

Képek még a gépben,de majd mindjárt feltöltöm és kicsinyítek belőle.Ha gondoljátok emailben elküldöm őket,csak szóljatok.

na lépek ,szólit a tökös,hogy tele a pelus :lol: -rendes volt hazahozta :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


babatali képekben :lol:

így várták a kicsik a talit 8) , jól rápihentek:

Kép

Kép

Geri:
Kép

csajok esznek:
Kép

Ádám a babát vizsgálja:
Kép

kisház:
Kép

Ádám repetázik:
Kép


fiúk esznek:
Kép

Kép

gyerkőcök:
Kép

Nini relaxál:
Kép

ez nem ma készült, de annyira aranyos szerintem :oops: :lol:
[URL=http://imageshack.us]Kép[/

Edith:örülök, hogy örülsz az új polgármesternek!!!!! :lol:

Timi:gondoltam ám rád tegnap, itt a nagy sütés főzésben, az jó, hogy ilyen jól vetted az első nap akadályait, ügyes vagy!!!! :wink:

Ibolya:örülök, hogy jöttetek ti is én nagyon jól éreztem magam!!!! :lol: Gondolom Gerit este nem kell majd altatni!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Hú de jók a képek, irigy vagyok ám. :D Kántor lányok jó nagyot nőttek, rég láttam róluk fotókat! A 3 fiú is nagyon édes a képeken - jók a közös képek. A kis(nagy)ház is tuti! Csak az anyukákat hiányolom a képekről...
És köszi Márti a felajánlást, hogy később is mehetünk hozzátok, de ha lehet egy másik alkalommal élnék ezzel :) ma 5-re értem a bölcsibe Samuért (azért ez elég későnek számít még nálam is), aztán még el kellett cuppanunk a dokihoz egy igazolásért, szóval 6 körül tudtunk volna elindulni bárhova is... :( a mai napom nem volt sajnos korán végződő...

Timi, jó hogy az első munkanapod után ilyen OK minden! Nem volt épp rövid nap, ezt hogy lehet bírni?
A nappalos műszakod hánytól hányig fog tartani?

Edith, a te fotóid is tök jók, látom Kriszta nagyon élvezte az ugrálóvárat! Samut is alig tudtam kiszedni a gyerekszigeten a csúszdás ugrálóvárból... persze fotómasina nem volt nálunk, ja és mellesleg döglődik is a gép, azt hiszem, hamarosan le kell cserélnünk.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Edith, köszönöm, mostmár Liza is iwiw-tag :)

Jók a képeitek nagyon :)

Márti, nagyon jók a talis képek, én nem mertem nekiindulni bkv-val :( Apjukomnak meg programja volt mára, és az autó se volt itt.
Nini meg engem nagyon, nagyon Zsombira emlékeztet....

Edith, Évi, Kata sír az ugrálóban... Gondolom ha nem lenne ott más gyerek akkor bejönne neki....

Ma 4 gyereket fürdettem ismét :)

Mindjárt dobok képet, meg egy édi mosolygóst is :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


3-an a kádban:

Kép

És a negyedik:

Kép

Üdvözöllek földlakó!!! :):):)

Kép

És a mosoly :)

Kép

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Mi is nagyon jól éreztük magunkat. És olyan gyorsan eltelt a nap. Most jutott eszembe, hogy az Ibolyától is akartam még egy csomó dolgot kérdezni, aztán valahogy kevés volt az idő.
A képek tök jók lettek. Megmutattam az Istvánnak, meglátta az Ádámot felül meztelenül, rögtön mondta, hogy a kis cipka teste. De megnyugtattam, az összes gyerek ilyen girnyó, nemcsak az Ádám ilyen izmos testű nádirigó!

Edith, én is örülök, ha te örülsz. :lol:

Zsu, az utolsó kép tényleg nagyon jó. Édes kis mosolygós kicsi lány!

Évi, sebaj, a következő talit hétvégére szervezzük és mondjuk a gyerekszigetre. Akkor tuti ott tudsz lenni te is. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti,én is nagyon jól éreztem magam :lol: :lol: Mire haza értünk én olyan de olyan fáradt voltam-nem is tudom mitől.A Geri kicsit-nagyon hiszti volt este az alváshiánytól / Ádám 2. :lol: /,és 1/2 9 óta mozdulatlanul alszik :lol: .Persze ez nem jelenti azt,hogy reggel +2 órával többet fog aludni-ennyi hiányzott a du.-i alvásából /,de azért a remény hal meg utoljára,szóval bizom benne,hogy legalább 7-ig aludhatunk :roll: .

Barbi,én benne vagyok egy gyerekszigetes taliban-mi tuti kimegyünk szerintem majd minden hétvégén.Én már a vasárnapot szervezem a lánykámnak :roll: :lol:

Képek: addig eljutottam,hogy feltöltöttem a gépemre,de a Geri nem hagyott kicsinyíteni :oops: .Majd most- talán lesz még türelmem hozzá :oops: :roll:
bibolya
 
 


na,le is kicsinyítettem őket gyorsan:

Kép Geri szájtátva bámulja a tv-ben a reklámot

Kép Kép barátkozzunk-jó???? Kép figyelj!!!!!! Kép engem nézz,mutatom még egyszer Kép babajárgány találkozó Kép kukucs Kép Ádám-bátyám még most is intézkedik-állandóan telefonál Kép Zsombi-engem is engedjetek be Kép csajok-bezártuk a fiúkat,végre nyugalom Kép nagyon megszomjaztam a melegben Kép babát sétáltatok Kép én meg motorozok Kép én meg babakocsit tologatok Kép vigyázzatok sietek
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ó, lányok, hát a képek magukról beszélnek! Fölösleges is volt minden kommentár! :P :) A GYEREKEK MINDANNYIAN GYÖNYÖRŰEK!!! És jó volt az ikerlányokat is látni. :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Milyen fincsi lehetett az a pizza! :oops:
Ma nálunk is az lesz napirenden, de én nem ehetem rendesen, csak amolyan kilencvennapososan. :roll: :oops: De nem bánom, az a lényeg, hyog már mínusz 5 kilónál tartok és beleférek ... a Kriszta születése utáni ruháimba. :P
Barbi, ha jól látom, a te alsótested gyakran szerepel a képeken! :lol: :lol: (bocs', ha nem te vagy :oops: ) Csak azt szeretném mondani, hoyg te tök csini vagy, nem tudom, mire akarsz fogyni valóban. És nem is tudtam, hogy cigizel. :shock: :lol:
Még valami. Csodálkoztál, hoyg Boró már 4 hónapos. Ezzel csak az a bibi, hoyg ezen a héten már 5!!! lesz. No most tátsd a szádat! :lol:

Zsu, édes a gyerekekkel teli kád és kagyló. :D :D :D Tegnap én is a csap alatt fürdettem Borót. Nyakig olyan lett, mint általában mindig, és akkor már egyúttal letudtam a fürcsit is. :) Különben mostanában már átköltöztünk vele a nagykádba. Édesen mosolyog Liza. És üdv neki az iwiw-en.

Timi, gratulálok az első munkanapodhoz. Ügyes voltál! :) Az osztályon milyen tenni valói vannake gy szülésznőnek? Mert itt a szülésznők sosem jöttek az osztályra, én mindkétszer csak a szülőszobán találkoztam velük. VAgy te a szülés előtti időszakra gondolsz? Aikor vajúdik a kismama és akkor ctg-zni kell, meg ezt azt ellenőrizni, vizsgálni? Mert akkor persze, itt is így van. Hirtelen a szülés utánra gondoltam. De javíts ki, hogyha tévedek. Amúgy büszke vagyok rád, hoyg ekkora szünet után ilyen ügyesen megálltad a helyed már első alkalommal is, pláne, hoyg teljesen idegen helyen is voltál! :) A 24 órás műszakok nem semmik. :roll: Főleg ha még nem is talál a beosztásod a párodéval. Remélem, ezt sikerül jobbá tenni következő hónaptól. :)

Most ennyi vagyok. Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon irigy vagyok a tali miatt, szívesen elmentem volna. De sajnos, még mindig beteg vagyok, így esélyem se volt menni.
Márti, nagyon szupi kis házikó van a kertben. Roland csinálta?

A képek nagyon jók, és végre a Kántor lányokat is láthattam. Julcsi azért néha jelentkezhetnél. Annyira kíváncsi vagyok, hogy vagytok. Miket csinálnak már a lányok stb.

Edith, micsoda szemed van. Én észre se vettem, hogy felnőtt is van a képeken, azt meg pláne nem, hogy a háttérbe dohányzik.
Csak, hogy tud nem a Barbi az egyetlen (már ha ő van a háttérben), én is dohányzom. :oops:
Borókának boldog hófordulót!

Timi és milyen újra dolgozni?

Zsu: nagyon édesek a gyerekek! A másik kislány a kádba Kamilla?

Regi: hogy vagy? Mikor mész dokihoz?

Úgy látszik a Szandi nem úszta meg és benyelt valamit ő is. Tegnap éjjel alig aludtunk, nem kapott levegőt, vagy nem tudom mi lehetett, de letette a fejét és kb. 10 perc múlva üvöltött. Ma meg megnézték a bölcsibe és csúnya piros a torka, meg köhög is nagyon. :(

Végezetül én is teszek egy képet. Hétvégén Taksonyba voltunk, és így fürdött a 4 gyerköc.

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:nagyon édes ez a kép, egy kádnyi gyerkőc!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk nem a drágám az ezermester :oops: 8) , hanem az apukám ő követte el a kisházikót!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jaja, kis sasszemű Edithkém, az én vagyok.
Az Ádám előtt is dohányoztam, aztán mikor terveztük letettem, majd mikor hazajöttünk a kórházból, eltelt 2-3 hónap és úgy éreztem, na most rá kell gyújtsak. Szerintem akkor jött ki rajtam az ideg.

Akkor észrevetted a foltos pólómat is? :lol: Én igen. Ugyanis mielőtt elindultunk volna elmosogattam, és leszűrtem az előző napi olajat. És ezek szerint ráfröccsent a pólómra. Persze ha itthon észre veszem nem ebben megyek. :wink: :lol:

Zsuzsikám, gyógyúlj most már meg. Ez még mindig a fosi? Nálunk is 1,5 hétig tombolt. Ja, a Szandinak is sok-sok gyógypusz.
A kádnyi gyerek tényleg nagyon jó!!!

Edith, tényleg, ma-holnap 5 hós. Jézus. Hogy öregszik! :lol:
Csini? Én is szeretlek. Akár hiszed akár nem 10 kiló van rajtam. És sajna látszik is. Derék, fenék, comb. Semmim nem jön rám. De képtelen vagyok fogyózni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti: miután elküldtem, már nekem is beugrott, hogy az apukád az ezermester! :lol:
Zsombi meggyógyult már?

Barbi, szerintem is nagyon csini vagy! Nem látom a 10 kg pluszt. :wink:
Már nem a fosti van, annak pár napja vége, most a torkom fáj, taknyos vagyok, és olyan a hangom, mint a Donald kacsának.
Sulival hogy állsz? Tényleg és a ház készül?

Edit, füstjelet küldjél! Nekem nagyon hiányzol!

És még egy kép, a két csajszi ebédel:

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na végre, írtatok! :) Olyan rossz, amikor még 1 nap után is a saját hsz-od az utcsó!!! :roll: :P :oops:

Zsuzsi, gyógyulj meg hamar, nem semmi, hogy most ennyi minden kijön rajtad egymás után! :( És Szandinak is küldök gyógymanókat! :) Hihetetlen, mekkorát nőtt, és annyira édes! :D :D :D Ki a másik két baba Szandin és Ninin kívül? :)

Márti, ügyes az apukád, biztos élvezik a manók a házikót, Szoni, látom, nagyon sürgölődik, háziasszonyoskodik! :D NAgyon nagyot nőtt már ő is, de ZSombi és Nissza is. :) Puszi mindhármuknak!!! :)

Barbi, én nem bókként mondtam, hogy jól nézel ki. Szerintem így is van. De tudom, hoyg másként néz ki az ember ruhában és másként látja magát ruha nélkül a tükörben. Szóval, nem akarlak győzködni, mert te tudod, hoyg milyen az eredeti alakod, de azért nagyon mégse panaszkodhatsz! :wink: Ja, és MOST eszedbe ne álljon fogyókúrázni.
Ami a cigit illeti, csak meglepődtem, mert nem reklámoztad, hoyg dohányzol! :wink: :lol: Az az igazság, hoyg hébe-hóba én is szívogattam egy-egy szálat a terhességek előtt. Még most is tudom, hogy mindkétszer mikor járt utoljára a számban. :shock: :oops: Pocakosan nem dohányoztam egyáltalán. Aztán a Kriszta születése utáni nyáron, amikor oylan zűrzavaros volt számomra minden, ismét elkezdtem, de nagyobb mértékben. Oda jutottam, hogy naponta a 10 szálat is elszívtam. És egyszerűen képtelen voltam leszokni róla. Aztán amikor szépen rendeződtek a dolgok, egyik napról a másikra valahogy nem kellett. Még dohányozgattam utána is hébe-hóba, főleg, amikor sógornőmékkel voltunk együtt, de Borókával terhesen sem szívtam. Múltkor István gyújtott rá (ő sem dohányos csak ilyen alkalmi cigis hál' istennek ) és szabályosan kívántam. :oops: :oops: :oops: Akkor szívtam egy füstöt, de nem vettem tüdőre. Azóta viszont nem kívánom.

Képzeljétek, ma reggel Boróka már nyafogott vagy 5 perce (nem sírt, csak forgolódott, morgott, nyávogott egyet-egyet), mire rájöttem, hoyg ő az és nem Kriszta :oops: :oops: :oops: . Amikor meg kinyitottam a szemem, elhűltem, mert tiszta világos volt. Negyed 7 volt. Ilyen "későn" még sosem evett hajnalban. :roll: (Na, ezt jól megaszontam :roll: ) Kb. 11-kor aludt el és negyed hétig meg sem mukkant. AZ már más dolog, hogy Krisztához kétszer vagy 3x is keltem. Újabban profi módon űzi az éjszakai ébredést, sokszor ennél sokkal töbször is. :roll:

Szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nálunk szerencsére mostanában alszik mind3 manó :shock: :lol: , így tegnap el is felejtettem felkelni éjjel 1kor fejni :shock: szépen kinyomtam a telefont és aludtam tovább 8) , aztán csak 4kor keltem :wink: visszaaludtam, Roland kelt a Ninihez 5kor én meg fél 8-ig aludtam :shock: :lol: :lol: , és még a Szoni is korábban kelt mint én, na ilyen sem volt szerintem még soha!!!!! :D

Edith:boldog hófordulót Borókának!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith!

Boldog hófordulót Borókának!



Kép

Szinte hihetetlen,hogy már 5 hónapja született!



most csak ennyi voltam :oops: ...........később igyekszem jönni
bibolya
 
 


Edith: pont ma jegyezte meg a fönőköm, hogy az immunrendszerem egyenlő a nullával. Én nem tudom, hogy mitől vagyok most ilyen beteges. De nagyon remélem, hogy más nem jön már.
A másik két gyerek a barátnőm fiai. Őket terrorizálja a Szandi. :wink:

A Szandi is tőkéjre fejlesztette az éjszakai keléseket. Vagy a takaróval van gondja, vagy a pelenkája zavarja. Általában 2x tuti menni kell hozzá éjjel.

Körkérdés: a ti manóitok is válogatnak már ruhába, cipőbe?
A Szandival minden este harcolni, kell, ha nem a babás pizsamát adom rá. De ez van akkor is ha nem azt a szandált akarom ráadni, amelyiket ő szereti. :shock: (1 szandál van amit szó nélkül felvesz, a többit még ha rá is imátkozom két perc múlva leveszi).

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edith: pont ma jegyezte meg a fönőköm, hogy az immunrendszerem egyenlő a nullával. Én nem tudom, hogy mitől vagyok most ilyen beteges. De nagyon remélem, hogy más nem jön már.
A másik két gyerek a barátnőm fiai. Őket terrorizálja a Szandi.

A Szandi is tőkéjre fejlesztette az éjszakai keléseket. Vagy a takaróval van gondja, vagy a pelenkája zavarja. Általában 2x tuti menni kell hozzá éjjel.

Körkérdés: a ti manóitok is válogatnak már ruhába, cipőbe?
A Szandival minden este harcolni, kell, ha nem a babás pizsamát adom rá. De ez van akkor is ha nem azt a szandált akarom ráadni, amelyiket ő szereti. :shock: (1 szandál van amit szó nélkül felvesz, a többit még ha rá is imátkozom két perc múlva leveszi).

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, ilyen gondunk nincs, az Ádámnak konkrétan 1 szandálja van. :lol:
Viszont ha valami új ruhát akarok ráadni, ami még mondjuk nem volt rajta, akkor harc van. Mondanom kell neki, hogy mennyire csinos, dögös, szaladjon és nézze meg a tükörben ő is. Pl. az apja vett neki egy kurva jó nike cipőt. Ráadtam, de neki nem tetszett. Küszködött, hogy levegye. Mi meg dícsértük agyba-főbe, na akkor már maradhatott. De ahogy meglátta az anyut rögtön mutatta neki. Azóta bárki megdicséri a cipőjét büszkén mutogatja.
Viszont ha valamit ráadok, és aranyos, de kinevetjük, azt rögtön leveszi. Vettem neki egy marha jó kendőt. Annyira jópofán állt rajta, elkezdtem nevetni. Rögtön lekapta a fejéről és azóta sem adhatom rá.
Mi lesz itt később?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi,nekünk sincs ilyen gondunk :lol: ,igaz,mi 1 fokkal jobban állunk mint a Barbiék :arrow: nekünk 2 szandink van-1 elmenős,és 1 játszós.Nekem csak annyit kell mondanom,hogy hova megyünk,a Gergő egyből tudja melyiket kell felvenni :lol: .Ruházkodással sincs gondunk,nekünk csak a hiszti jutott :arrow: de az nagyon :twisted:
Zsuzsi,nem lehet,hogy pollen allergiád van?Mert a szénanáthának is lehetnek ugyanezek a tünetei: fej és torokfájás,viszkedhet az arc,a fül,a szem,orrfolyás,prüszkölés,elmegy a hang,beredhetsz.Nekem még a mandulám is szokott viszkedni és ugyanolyan ramatyul érzem magam,mint egy szimpla megfázásnál.A különbség csak annyi,hogy nincs láz/ ez nagyon fontos!!!!/ ,és az orrfolyás nem lesz sárgás-zöldes trutyis / már bocsi a részletezésért/.
Szerintem megérne egy kivizsgálást az allergológián.

Cigi-tini koromban :oops: ugy 16-17 évesen én is kipróbáltam,de Lajos "kiverte" a kezemből :roll: .Azt mondta,hogy az ő barátnője nem dohányozhat,engedtem a "nyomásnak" és abbahagytam,erre ő 18 évesen elment katonának és azóta szívja :twisted: napi kb.1 dobozzal.Én bezzeg hiába fenyegetem :twisted: .A kávé a másik "szenvedélye" :arrow: számolatlanul issza.Ha este 8-kor benyom egy kávét,már 9-kor tud is aludni tőle.

Barbi,most hogy láttalak élőben :lol: ,ha azt mondod,hogy rajtad 10 kg felesleg van,akkor rajtam 50 :roll:

Regi,ma voltál dokinál?

Timi,milyen volt a tegnapi :?: :oops: koncert?
bibolya
 
 


ZSombinak is 1 elmenős és 1 itthoni szandija van, ezt tudja is csak meg kell mondani neki mikor melyiket vegye fel :lol: .Rucikban ő nem igazán válogat, de ha meglátja , hogy öltözünk elmegyünk -amit imád- akkor rohan a szekrényhez és gyorsan választ magának valamit :shock: :D , de ha nem megfelelőt vesz ki akkor rádumálható másra. :wink:
Szoninak csak annyi mániája van, hogy ugye szereti a szoknyákat, tegnap mondtam neki, hogy ne menyjen abba, mert hűvös van, jóapja ezt nem hallotta és adta neki a szoknyát erre a drágám felhomályosította a Rolandot, hogy én azt mondtam, hogy vékony nadrágba menjen!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Halihó mindenkinek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt a majd' két hónapos lemaradásomat nem tudom lefaragni, úgyhogy annyit írnék, h mindenkinek boldog szülinapot, boldog névnapot, boldog hófordulót, gratula a munkához, ill. csendes gratula is van... Mindenki húzza ki a neki megfelelőt, de senkit nem akarok megbántani a véletlen kihagyással azért nem névszerintizek.
A bekapcsolódást egy "rövid" beszámolóval kezdeném:
Van új kocsink, eladtuk a kis 20 éves minijárgányt és hitelre vettünk egy kamiont. Legalábbis a régihez képest az. Ennek a csomagtartója akkora mint a régi utastere... Pedig szerintem átlagos kocsi.
Csajok akaratosak, hisztisek, kiborítóak... :lol: Pont mint a legtöbb ilyen korú gyerek. Megy a hülyeség ezerrel és az egymás rosszaságra uszítása. Livim fogzik, egyszerre 3 fogat növeszt a 4. félig már kibújt, szóval ő extra dilis, de ha ezen túlleszünk akkor legalább pár évre letudva ez a fogzási mizéria. Dorina hatalmas önállósági változáson megy át, mindent jobban tud, mindent egyedül akar.
Pár aranyköpés:
Kaptak orvosi táskát, amiben van játék lázmérő is. Épp egymást vizsgálgatták, Livi a saját lázát mérte. Eljátszotta, hogy "csipog" a lázmérő (mint az igazi...) kiveszi és közli, h KILENC ÓRA VAN. :lol:
Mosogatok, Dorka ott lábatlankodik. Valamit nagyon magyarázott és egyszer csak elgondolkozik majd kiböki: "Anya, apának van gyereke?" :lol:
A héten történt. Anyuéknál voltak a csajok egész napos albérletben. Papa (apukám) ült a kanapén, egyszercsak a Dorka és a Livi megállnak előtte, majd a Dorka megkérdezi tőle. "Papa neked van kukid?" -Igen. "És megmutatod?" És a Livi is várakozó arccal nézte a papát hogy vajon megmutatja-e. Hát, ez csak egy vicces érdeklődés vagy nálunk túl korán elkezdődött ez a a "mutasd meg mi van a szoknyád/nadrágod alatt" téma. :? :lol:
Mit meséljek még. Sokat csavargunk, ha a hőség engedi. Oviba beiratkoztunk, majd nemsokára ki is derül, hogy mi a helyzet, felvették-e őket. A ciki csak az, hogy ha felveszem a gyest akkor csak 4 vagy 5 órát hagyhatom bent őket, 4 órás munkát meg sok esélyem van találni. Ha viszont visszamegyek dolgozni annyival nem keresnék többet mint a gyes meg 4 óra akárhol. Szóval nehéz.
Hirtelen ennyi, több nem jut az eszembe, pedig még biztos volt ez-az... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok

Nincs időm írni, sajnos. Köszönöm a hófordulós köszöntéseket!!! :)

Szép hétvégét mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: