Új privát üzeneted érkezett!

Na, bocs', ha soknak találjátok... :oops:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ennyit írtatok! Már napközben olvasgattam, de írni nem tudtam bentről.
Köszönjük a névnapi köszöntést, nagyon jólesett! Rajtatok kívül csak a szüleimnek jutott eszébe, egy kicsit meglepett a család többi tagjától, de ez van. :shock:

Regi: mekkora már Martin! Olyan nagyfiús, nagyon helyes pofija van!
Szuper kis kertetek van én is elfogadnék egy ilyet. :lol:

Barbi: én is örülök, hogy végre eszik a Szandi. Sokkal egyszerűbb az életünk, nem kell folyton agyalni, mit adjak neki, mert most mindent megeszik. Mi is fognővesztésbe vagyunk, csak sajnos nagyon lassan jönnek. Ezért van, hogy újra sokszor ébred, de van, hogy egy nyikkanás nélkül alszik. Már én is alig várom, hogy kint legyen az összes.
A főnököm még mindig szemétkedik, de csak ritkán sikerül neki kiborítania.
Elhiszem, hogy most nem egyszerű az életetek, de kitartás, remélem előbb, utóbb anyósod is megnyugszik.

Ibolya: tényleg Gergő már jobban elvan a gyerekek között? Emlékszem, amikor elkezdtetek járni arra a zenés helyre, elég nehezen engedett el téged.

Mindhárom kismamának hatalmas gratula! Nagyon büszke vagyok rátok, ügyesek vagytok, hogy mindenkinek van tejcsi!!

Márti: már én is várom a friss képeket a manókról. Biztos nagyot nőttek mindhárman amióta nem láttuk őket.
Ne emészd magad, hogy nem szopik Nini, a lényeg, hogy kap anyatejet. Ha belegondolok a Szandinál is ez lehetett a baj, valahogy ciciből nem esett jól neki, de én talán nem voltam elég kitartó fejés ügyben, nekem 30 ml-nél soha nem jött több.
Te mennyit tudsz fejni egy alkalommal? Egyáltalán mikor van rá időd???? :shock: :wink:
Rád külön nagyon büszke vagyok, féltem tőle, hogy ledönt a depi, de most nagyon ügyesen elkerülted (ha meg volt, akkor ügyesen titkoltad! – vagy talán ezért nem jöttél ilyen sokáig?)

Zsu: nagyon szépek a csajok! Liza nagyon hasonlít Katára.

Edith: gyönyörűek a lányok! A babakocsiban alvós kép nagyon tetszik!
Mi is voltunk pár hete az állatkertben a Szandi se tudott betelni az állatokkal, alig tudtuk egyik helyről a másikig elcsalogatni.

Bocsi, ha valakit kihagytam, de már nem emlékszem mik voltak még.

Most akkor teszek egy pár képet, szülinapi nem sok van mert, amit küldtek nem tudom megnyitni. :oops:

Kép

Kép

ennyi mert a többi még mindig túl nagy, de már nincs erőm kicsinyiteni :oops:


Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:aranyos vagy , kifolyt a szemem mire elolvastam, de megoldottam :wink: .
Szóval tejcsi:éjjell meg reggel több van éjjel 200 körül, reggel 250 körül, napközben kevesebb, de 100 fölött(120-150), ha több mint 3 óra telik el 2 fejés közt akkor is több.Idő nem kell rá sok, mert 10-15 perc alatt megvan :lol: Épp azon szoktam magamban röhögni, hogy a kézifejőt(avent) már szerintem csukott szemmel is összeraknám :lol: :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
Depi nem volt, de nem kellett volna sok hozzá, a Barbi meg a Julcsi tudnának mesélni!!!!!!!!!!!!!! :? Aztán úgy volt, hogy elapasztom a tejet, de mondom megpróbálom, hogy ha fejek hogy megy és ez bevált, megynyugodtam, hogy eszik a drága igaz először az üveggel is megküzdött a Nini, de így azért evett rendesen. :lol:
Azért nem jöttem, mert ti sem írtok és így nem igazán izgi!!!!!!!!!!
Meg azért mikor egyedül vagyunk nem olyan egyszerű, de nagyon jó, hogy ilyen sokat van itthon a Roland!!!!!!!!!! :lol: Azt hiszem ez is sokat segít, ha itthon van jövünk megyünk, játszótéren már többször voltunk, a közelünkben sajna nincs, vagy túrázunk vagy kocsival megyünk a nagyok élvezik, Nini ilyenkor jókat alszik!!!!!!!!! 8)
A Szandi igazi kishölgy :shock: , hogy megnőtt!!!!Örülök, hogy megjavult az evőkéje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA meg sokáig volt náthás a Nini, emiatt is magamat okoltam, hogy nem vigyázok rá eléggé, de Zsombi is betegeskedett és akkor megértettem, hogy nem miattam van!!!!

Edith:aranyosak a csajok nagyon!!!!Látom Kriszta evett egy kis homokot!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Boróka tényleg jó husiban van :lol: , de ő még megteheti!!!!! :wink:
És nem volt sok a kép!!!Nyugodtan pakold csak fel!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Valaki kérdezte a Zsandiékat, ők is jól vannak csak most anyukájáéknál, mivel most csinálják a házat!!!!

Ja ZSu:nekem a múltkori képen mikor mosolygott Liza beugrott, hogy nagyon hasonlít valakire és később jöttem rá, hogy a Bencére!!!! :lol: szerintem :lol:
Boldog hófordulót a lánykádnak...............kicsit megkésve bár :oops: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


így is vigyorog:
Kép

beeeeeeeeeeeeeeeeee:
Kép

kismaci Kép

Kép
Kép

teltház a járókában:
Kép

a nagyok:
Kép

tündérke alszik:
Kép


Zsombi Nini sapójában:
Kép

Szoni kirakta a sakkbábúkat:
Kép

a fiúk egyen pólóban(csak azért ilyen komolyak, mert Zsombi őrült mód vigyorgott így mondtam, hogy nézzen csúnyám:íme :lol: )
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok csajok!!!

Elöszőr is SZANDINAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!(kicsit megkésve :oops: )
De csak mert ritkán jövünk. Kép
Martinnak is van ilyen Tomasa,ő is szülinapjára kapta :lol:
Nagyon drága Szandi,és nagylányos lett ő is nagyon!!!
Hiába,öregszenek a gyerkőceink :lol:

Mindegyik kép nagyon szuper!!!!!!!!!!

Márti,ezek a gyerekek zabálnivalóak!!!!
Látszikhogy van élet nálatok!!!
Tényleg,nem tudsz unatkozni,ahogy látom :lol:
Zsombi annyira emlékeztet Martinra,csibészség ott van minden képen!!!!
Gondolom,kivagy néha.
Én sokszór a Martinnal nem bírok,Gábor azért segít ám nekem!!
Igaz,szegény is alig bírja szusszal.
ENERGIABOMBA a lelkem.

Zsu,szépek a csajok!!

Ibolya,nem megy még a Martin ősszel oviba-bölcsibe.
Nálunk nincs,csak magán bölcsi,azt meg ki győzné???????????
És úgy néz ki,én sem megyek vissza dolgozni februárban :wink:
Ez még nem 100%,de úgy néz ki.

Barbi,bírod még idegekkel????
Anyósod nem nyugodott le egy kicsit???
Szegény párodat,nagyon sajnálom,azért lehetne rá tekintettel.
Ő is elveszített valakit,sőt lehet,hogy még többet,mint az anyukája...............!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Micsoda kép áradat!!!Olyan jó nézegetni őket!A szebbnél szebb lurkókat!!!!
Nissza is milyen nagy lett!!!!
És Liza is egy bűbáj!

Utólag boldog hófordulót Lizának,és boldog névnapot Szandinak!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Tényleg gyönyörűek a gyerekek.
Zsuzsi, bevallom őszintén, a Szandit meg sem ismertem. :oops: Annyit nőcisedett, a kis babaarca tiszta csajos lett. Továbbra is nagyon szép, csak nőtt ő is.

Márti, egy-két képen Nini baba nagyon hasonlít a kicsi Szonóra. Másikon meg a Zsombiból látok benne. Angyali a mosolya a kiscsajnak. És mekkora szempillája van!

Regi, bírom, bírom, muszáj. De már kezd nagyon elegem lenni. Nagyon sajnálom az Istvánt is, de tegnap már neki is elmondtam a magamét. Borzasztóan kivan, de olyan ideges és ingerült, hogy ha a fűszál az udvaron nem úgy áll már kötözködik. Aztán tegnap valamit kérdeztem és úgy válaszolt, hogy majdnem bekapott. Szépen próbáltam neki elmagyarázni, hogy tényleg nagyon sajnálom és átérzem a fájdalmát, de nem biztos, hogy én vagyok az az ember, akibe jól bele kell rúgnia. Utána bocsánatot kért. Folyamatosan az apjáról beszél, még nem fogta fel, hogy nincs többé.
És ezt megint nem értem anyósban, hogy a gyerekeire sincs tekintettel, hiszen ők is elvesztették az apukájukat. És ők is beledöglenek.

Más: képzeljétek, ma az Ádám olyat tett, azt hittem elájulok. A virágos barátnőmnél voltunk virágot rendelni. Bejött egy házaspár egy gyönyörűszép kislánnyal. 2 hónappal idősebb az Ádámnál. Erre az Ádám odament a vázákhoz, kivett egy fehér rózsát és odaadta a kislánynak. Az meg csak irult-pirult, a drága olyan zavarban volt, hogy na. Az Ádám meg csak nyújtotta neki, majd a kislány elvette. Annyira aranyosak voltak, azt hittem elolvadok.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!!!

Drága Barbi!!!
Pontosan ezt írtam én is,az anyósod nem semmi,és tényleg nem Te vagy,akivel a párodnak így kellene beszélnie,de legalább kiosztottad jogosan,és kapcsolt,ez a lényeg!!!!!

Ádám drága lehetett!!!
Romantikus pasi lesz,ez már látszik!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Jaja Regi, most, hogy visszaolvastam és fel is fogtam amit írtál igazad van. Pont ezt írtad. :lol: Bocsi. :wink:

Nem baj, túlleszünk ezen is és talán mindenki megnyugszik kicsit. Remélem.
Nagyon sajnálom őket, őszintén. És még hátravan a péntek, ami aztán igazán nem lesz sétagalopp.

Te hogy-hogy nem mész vissza februárban dolgozni? Csak nem?????

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó, hogy ennyi képet tettetek fel, olyan jó érzés volt végignézni a csemetéket.
Zsu, jó ötlet ez az összehasonlító sorozat, látványosak a képek :) - sajnos nekem az 1-2 hónapos babák még leginkább egymásra hasonlítanak, a szüleiket elég ritkán vélem felfedezni bennük...

Edith, az állatkerti képsorozat is jól sikerült. Kriszta kivel szalad kézenfogva a második fotón? Tejcsihez gratula!

Zsuzsi, Barbihoz hasonlóan én is alig ismertem fel a lányodat :shock: :D Gyönyörűszép ez a kiscsaj, gondolom, ezt sokan mondják.
És tök jó, hogy eszik Szandi újra - sajnos Samu továbbra is aszkéta, válogat és csipeget, szerintem fotoszintetizál, különben nem értem, hogy honnan az energiája...

Márti, a gyerekeid továbbra is csodaszépek és huncutak. Nini mosolya nagyon aranyos, csúnyán néző Zsombi zseniális! :) Fejéshez nagyon gratulálok, ügyes vagy, nem semmi mennyiségeket sikerül lefejned, csak lesek...

Barbi, most te jösz fotókkal! Udvarló Ádám jól csinálja :D Édes lehetett a jelenet.

Regi, a "februárban mégsem állok munkába" utalásod az, aminek látszik? Gratulálni lehet hozzá? :)

Nálunk: Samu kicsit köhögni kezdett, valami enyhébb víruskütyü, de úgy döntöttem, hogy eleget volt beteg mostanában, hazavittem hát anyuékhoz tegnap kicsit regenerálódni. Szerencsére annyira örülnek anyuék ezeknek az alkalmaknak, és bár sajnos nem laknak közel, de sokat segítenek ilyenkor nagyon. Meg mióta elkezdett Samu beszélni, azóta nagyon egymásra találtak apukámmal.
Balázs most is külföldön van, mostantól hetente 2 napot ott tölt, de szerencsére ez csak egy éjszakát jelent. Így azért kibírható - vagy csak megszoktam...
Jó hosszú lett, ti jöttök. Meg a ritkán jelentkezők!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbikám!

Sok erőt kívánok mára Neked!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!!!

Barbi,Évi!
Hááááááááááááááát,remélem,hogy,deeeeeeeeeeeee!
Szóval,3 tesztem pozitív lett,orvosnál,még nem voltam. :?
Ezért még nem szeretném elkiabálni,de nagyon szeretném!

Barbi,gondoltam rád ma nagyon sokat,remélem minden rendben ment(megy).

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regi, 3!!! teszt? :shock: :shock: :shock: :D :D :D És hogy még nem 100%???? Szerintem ez már 200. :D :D :D De érthető, hogy megvárod az orvosi véleményt!

GRATULÁLOOOOOK!!!!! :) :) :)
(Vagy csak így, halkan, tegyem? Akkor: gratulálok)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,hát kicsit frászban vagyok,mert most olvasgattam egy másik topikban,hogy 2 pozitív teszt után,3.negatív lett,és az uh.-on sem látszott semmi.
A tesztek csak nem tévednek ennyit,nem????

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regina,halkan akkor én is gratulálok.
Olyat már hallottam,hogy valakinek az 1.teszt lett negatív /túl korán lett csinálva / és utánna már pozitiv lett.
Vagy amit még biztosra tudok neked mesélni az az én esetem -dehát remélem nálad nem ez történt-.Nekem volt egy otthon megindult vetélésem,amit hiába bizonygattam a korházban,hogy szerintem a magzatburok távozott a testemből :cry: nem hittek nekem.Csináltak kaparást,majd minden nap terhességi tesztet-merthogy embriót nem találtak és méhen kívüli terhességre gyanakodtak.3 napig voltam bent,3 tesztet csináltak / mind pozitiv volt a kaparás után is :cry: /,sőt utánna 1 héttel is.Ezek után 1 hét múlva táviratot küldött a korház,hogy azonnal menjek vissza a saját érdekemben,mert méhen kivüli terhesség a gyanú.Ezek után a mostohanővérem / aki többek között szülésznő / megnyugtatott,hogy a vetélés hasonló a szüléshez,és hoy ilyenkor a hormonok még hetekig keringenek a szervezetben.Szülés után is kb 2-3 hétig pozitiv terhességi tesztet lehet "produkálni",dehát ugye ilyet senki sem szokott nézni/feltételezni :roll: .
És különben terveztétek a babát?

Barbi,én is sokat gondoltam rád,remélem minden rendben.

mennem kell,a fiam ma nem bir magával,most kellett kihalásznom az ujját a dvd lejátszóból mert beszorult :twisted:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Barbi, én is sokat gondoltam ma rád, remélem eljutottak hozzád a plusz energiák.
Ádám virágos története annyira jó, azt hiszem nagy nőcsábász lesz a fiad.

Regi: halkan én is gratulálok!
Szerintem a 3 tesz nagyon-nagyon biztató!

Márti: gyönyörűek a gyerekek. Annyira mosolygósak. És ledöbbentem Szonó is milyen nagylány már. Szeret segédkezni Nini körül?
Nini bukása teljesen megszűnt?

Évi: evés nálunk szerintem az Edit tanácsa miatt változott, nem adtam a Szandinak semmit, ha nem ette meg amit éppen eléraktunk. Most újra kap nasit és csökkent is a normális kaja fogyasztása. Ennek ellenére még most is sokkal jobban eszik, mint régen.
Nem irigyellek, hogy ilyen sokat vagy egyedül. Én nem tudom, hogy bírnám.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Drágák vagytok, ideért a sok aggódás. :lol:
A szertartás rövid volt, de annál szörnyűbb. Az István anyukája, nagyon-nagyon kivolt. Szörnyű volt, na.
Aztán a kaja nálunk már rendben volt. Aranyos társaság jött, segítettek és mindent 100x megköszöntek. Ja, és mindent meg is ettek. :wink: :lol: (de én annyira elfáradtam, főle agyilag)
Ádám anyunál volt, bár reggel még necces volt a dolog, mert volt 4 hasmenése, ill. 4x úgy bekakilt, hogy kifolyt a pelusból. Azóta semmi, bár délután és este is hőemelkedése volt. Remélem nem lesz semmi komolyabb, holnap suli és az apjával lesznek itthon. Bár ha gáz van, az anyu gyorsan átjön. Csak ez az utolsó alkalom vizsga előtt, és nagyon jó lenne ottlenni.

Ja, és az anyu mesélte, hogy mikor innen elindultak utána megálltak egy néninél megnézni a csirkéket. Csakhogy utána nem bírta az Ádámot bekötni a kocsiülésbe. Szegény drága anyukám, mesélte, hogy vagy 10 percig szarakodott a zárral (nem egy ördöngősség), miután már folyt róla a víz megoldotta máshogy. Az első biztonsági övet hátrarángatta, és úgy bekötötte vele az Ádámot, hogy csak na. Utána meg -5-el ment hazáig. De mondjuk mindez az anyuéktól 2 utcányira, úgyhogy akkor sem lett volna gond, ha mégsem köti be.
Meséltem az Istvánnak, erre közli, hogy ő is mindig szenved a kocsiülés csatjával. Nem is értem, hát az olyan nagy dolog? Nem baj, jót röhögtem ahogy mesélték.

Regi, akkor csak jól gondoltam. :wink: :lol: Halkan, de annál nagyobb örömmel gratulálok.
Ne olvass mindenféle hülyeséget, nem lesz gond!

Bevallom nektek őszintén, hogy mi is próbálkozunk. Eddig semmi, már túlvagyunk a 3. hónapon. De naaaaaagyon szeretnénk! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Regi:gratulálok

Zsuzsi:nem nagyon van itthon a Szoni :lol: , vagy oviban van vagy lent a kertben :wink: , de imádja a Ninit legjobban dumálni szeret neki, az Anissza meg nagyon hálás közönség!!!! :wink:
Bukás:van , hogy semmi nem jön vissza, de van hogy a büfivel visszaköszön egy kis tejcsi is, vagy kaja után nem sokkal, de már megszoktuk :lol: és nem ölt hatalmas méreteket a dolog , dokinéni is azt mondta, hogyez normális .
Az nagyon jó, ha Szandi evőkéje megjavult :lol: , Szoni mióta oviba jár sokkal többet eszik :shock: , bent is meg mikor hazajön akkor is, van hogy kikajálja a mama hűtőjét :shock: :D !!!!De nem látszik rajta!!!!Sőőőőőőőőőőőőt kis vékonyka!!!!

Barbi :mi nagyon szorítunk, hogy jöjjön a tesó!!!! :wink: Már vagy 3 hónapja!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Itt a nyár! Samu ma 5.20-kor ébredt, és sajnos a tendencia az, h egyre korábban riaszt bennünket... Nálatok is van ilyen a hosszabb nappalokkal? Vagy ez ettől független?

Megint kissé belassult a topikélet, de biztos mindannyian sokfelé vagytok. Meséljetek!

Regi, tök jó hír, remélem, h az orvostól is ilyen hírekkel jösz, és hangosan is gratulálhatunk.
Barbi :D

Márti, a leírásod alapján jó étvágya van Szoninak, az biztos.
Megyek, bedobok egy kávét.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:nálunk Nini csinálja ezt :shock: , este képes 9-ig bohóckodni és kb. 3 napja 5kor kel :shock: (eddig 6 volt a reggeli ideje) aztán délelőtt nem győzi kipihenni magát!!!!! :lol: :lol: :lol:

A védőnőnk elbútorozott jobb állás reményében, és tegnap lecsapott ránk az aki helyettesíti :shock: , meglepően jól elbeszélgettünk, nagyon aranyos volt, na az a káosz ami fogadta nem volt semmi(nem tudott telefonálni, mert megváltozott a számunk :lol: ) de elég jól fogadta ezt is, gondolom már volt 1-2 nagy családnál!!!! :wink:
A fejésre is elég jól reagált, meg is dícsért :shock: , ez is megdöbbentett kicsit, mert sokak szerint ez a könnyebb megoldás amit választottam :shock: ..............na mindegy

ÉS egy kis szösszenet abból a bizonyos KÖNYVBŐL :lol: :lol: :lol: ezt a Julcsiéknak már leírtam, Nini megint picit náthás, de most 1 hét alatt letudtuk!!!! :wink:

"Délelőtt nem akartam kimenni a kicsikkel , mert olyan hülyén fújt a szél, na mondom a Nini meg a szél............, Zsombi persze bekattant kicsit, így én is tőle!!!!!
Amúgyis ilyenkor idegesebb vagyok 1 fokkal ha valamelyik gyerek nem egészséges teljesen.
Aztán Nini 7kor vacsizott, rohadtul nem akart aludni, kimentem a konyhába ő a kiságyban feküdt, mire bementem hozzá, ZSombi a pelenkázón a 2 keze vastagon bekenve popsikrémmel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!íCsak mosogatószerrel tudtam lecsutakolni, közben a Szoni nyomdázni akart, nagy nehezen rávettem őket hogy alvás, persze a 2 nagy csak úgy szeret aludni ha a fenekembe bújnak így leültem Ninivel az ölemben és ők 2 oldalt lefeküdtek mellém a pláne az volt az egészben, hogy mikor felálltam akkor eszméltem, hogy a ZSombi pisijében ültem amit fürdés előtt odaprodukált a kanapéra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezek után felhívtam a Rolandot, hogy FELMONDOK!!!!! :lol: Pláne ha nem visz el pl.: egy moziba sürgősen, így tegnap megnéztük a Bakancslistát, nekem rettentően tetszett, olyan jókat nevettem meg persze sírtam is a végén! :lol:
ÉN írtam UFFFFFFFFFFFFFFF

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jaaaaaaaaaaa és kérdezte valaki a Zsombi beszédfejlődését!!!Na az van neki!!!! 8)
APja szemét bazirgálta múltkor mondom mi van csipás apa :D ?????????Erre jóapja ugye tanítja veszettül beszélni, mondja neki, hogy CSIPA erre a fiam..................... PICSA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy tudtam, hogy ez fog kisülni belőle, dőltem a röhögéstől!!!Na mondom ezt nem mossa le rólad senki, hogy ezt tanítod a Zsombinak!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

A Szandi nem kel korábban, egyenlőre, de én ezt a redőnynek tulajdonítom, annyira sötét van a lakásba, ha nem lenne mellettem az óra, tuti nem hinném el reggel, hogy fel kell kelni.

Ma nem megyek dolgozni, begyulladt a szemem. Már szombat óta fáj, meg reggelre összeragad, de mára brutálisan nézek ki.

Barbi: de izgi, drukkolok!

Regi: mikor mész dokihoz?

Márti: ki mondta, hogy a fejés a könnyebbik út? Szerintem ez a legnehezebb, ennél még a tápszerkeverés is egyszerűbb.
De tényleg nagyon ügyes vagy, legyél büszke magadra.

Tegnap a Szandi is odapisilt a kanapéra, pont mellette ültem. Mondta anya pisi, mire kimondta már folyt is belőle. Pedig máskor olyan ügyesen előszedi a bilit, ha nincs rajta pelus.

Ő is dumál ezerrel. Állandóan fenyeget. Felemeli a kis újacskáját és komoly fejjel mondja, Vigyázz anya!!. Tegnap is ezzel a mondattal indított, még félálomba. Azt hittem megzabálom.

Képzeljétek, hétvégén találkoztunk az Adáékkal, és az én kedves kislányom, folyamatosan bántotta a fiúkat. Folyton belelökte őket a bokorba, sőt a falnak is többször odanyomta őket. Nem igazán értem, mert ilyet nem szokott csinálni!
A két kis mamlasz meg nem lökdösött vissza, sírva elszaladtak.

Na megyek keltem őket, mert így tuti nem lesz alvás a bölcsibe.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi: homeopátiás szerek kötőhártyagyuszira, nekem múltkor nagyon bevált 2 nap alatt rendbe jött:
OCULOHEEL szemcsepp 3x1
és EUPHRASIA OFFICINALIS 9 ch 3x5
Én a Szoninak is ezzel gyógyítottam a szemét sőt a Nininek is. :wink:

Más:BABATALI????????????Jövő héten???????????Nálunk?????????????hétfőn kedden szerdán vagy csütörtökön????????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Évi, tegnap keltek a csajok 7-kor, amúgy fél 8- 8 az ébredési idejük, de szinte egyszerre ébrednek. :) Az éjszaka ramazuri volt, hol egyik, hol y másik ébresztett negyed-félóránként, így később keltünk csak. Negyed 9-kor. :D Az 5.20 az nagyon durva. Én nem tudom, mit tennélk, ha ezt csinálnák. Eyg időben kelt Kriszta is fél 7 körül, de hamar felhagyott vele.

Zsuzsi, az jó, hoyg otthon vagy, az meg már kevésbbé, hoyg fáj a szemed. Próbáld ki a homeós bogyókat, szeritnem biztos jók. Szandi nagyon aranyos lehetett, ahogy "kiosztotta" a srácokat. Kriszta is csinál ilyet, ne félj, hiába szólok rá. :oops:
Én most Krisztánál behúzom a sötétítőfüggönyöket, de azért így is világosság van. Sógornőméknál múltkor volt teljes sötétítés és akkor 9-ig aludt. :D

Márti, babatali: benne vagyok. :lol: :lol: :lol: :( :( :(
Jó a sztorid. :) És Zsombinak a szövege is. :D :D :D
Örülök, hoyg hamar lecsengett a náthátok.
Méghogy fejés könnyű???? :shock: :shock: :shock: :shock: Aki ezt mondja, biztos sosem fejt. Nekem csak kézzel ment, tudod, és görnyedtema pohárkák fölé. Már a derekamat, a combjaimat és az ujjaimat sem éreztem. :roll: Csak csinálja valaki egy ideig és aztán rájön, hoyg a tápszerkeverés semmiség emellett. :evil: :evil:

Mi jól vagyunk. Megszokottak a napjaink. Kriszta dumál ezerrel, produkálja nap mint nap az aranyköpéseket, nappalra szobatiszta, már alváshoz sem kap pelust, és persze, tombol nála a dackorszak. :roll:
Boróka pedig nő, mintha húznák. Friss adataim nincsenek, de legutóbb 4 és fél hósan 7180 g volt. Azt hiszem a hétem szurit fog kapni. Még beszélnem kell a dokinővel, mikor jön. Amúgy forgolódik hasra-hátra, jobbra-balra, és mosolyog, nevet tátott szájjal. Brümmög, amikor jókedve van. :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti, én is azt mondom, hogy a fejés azért nem semmi. Minden tiszteletem, amikor éjjel is felkelsz (pedig aludhatnál), és hogy ennyit tudsz fejni, azért meg külön le a kalappal.
Büszke vagyok rád nagyon!

A könyved egy fejezetén megint jót röhögtem. :wink: :lol: Tudom, tudom, ez neked akkor nem volt vicces, de nekem így olvasva nagyon! :lol:

Zsuzsi, jobbulást a szemednek. Ne nagyon csókolgasd a Szandit és mindig mossál kezet, nehogy elkapja ő is. De ezt úgyis tudod. :wink:

Évi, nálunk sincs korábban ébredés. Bár a redőny mindig levan húzva. Mi olyan 1/2 8-1/2 9 között kelünk. Ezt nagyon imádom, ha még éjjel is szarul alszik legalább nem kel hajnalok hajnalán. Azt már végképp nem bírnám.

Regi, mi van mááááááááááá? Voltál dokinál? Vagy mikor mész?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Akik szerint ez a könnyebb út ők nem a tápit nézik másik megoldásként hanem a szoptatást, de ugye nem ment!!!!Hiába kéne mennie, mert ugye akinek van teje...................meg hasonló szövegek, mert ugye ez így mennyivel könnyebb, hogy látom mennyit eszik és más is megtudja etetni, na ja de más nem tud fejni :lol: !!!Mindegy én ennek is nagyon örülök :wink:
A védőnő is kérdezte, hogy nem próbáltam-e mellre rakni mostanában, mondom már nem stresszelem ezen magam és megértette :shock: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márt iezt én sem értem, miért könnyebb????

A szoptatás lenne a legkönnyebb etetési mód ha menne mindenkinek.... én is gondban vagyok, mert úgy érzem nem elég Lizának a tejem, rángatja a mellem és sír, főleg este, de a pótlást nem fogadja el... Kicsi ringatás után visszateszem a mellemre, akkor bealszik rajta, és alszik hajnali 3-ig, 4-ig. BÁr leginkább én szoktam ébreszteni 3-kor :)
Nappal is van hogy sír kajcsi után, de cumival megnyugszik, és utűna simán nézelődik, vigyorog fél órát, majd elalszik. Csinálna ilyet ha nem lenne elég nek ia kaja??

A másik oldalról viszont ott van a bizonyték, hogy keveset hízik. De ha nem kell neki pótlás, mit csináljak? Üvölt a cumisüvegtől. Pedig anyatej volt benne. Mondjak le ezért a szoptatásról?

Nekem a fejés sem megoldás, mert míg Liza szopik 80-at, addig én max 40-et fejek ki, és nem is érzem a tejbelövellést, mint szoptatáskor.

Más :) Regi, én is halkan gratulálok :) Nekem csa ka harmadik tesztem lett pozitív, de itt szuszog az eredménye :)

Voltunk gyereknapozni a Kossuth téren, Bence nagyon élvezte, Kata nagyon unta, Liza meg közönyösen aludt :) Amit csodáltam mert átlag félpercenként bömböltették tőle 2 méterre a szirénákat...

Itt van két kép a gyereknapról, meg két mosolygós :)

Zsu


Kép

Kép

Kép

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:fejéssel sosem lesz annyi, mint amennyit a baba szopna.
Szerintem ha kaja után elalszik akkor nem éhes, inkább üvöltene, mérni meg úgyis mérd gondolom hetente majd kiderül mit alakít a kiscsaj!!! :wink: Ne parázz az a lényeg!!!! :wink:
És igen a szopi lenne a legegyszerűbb :roll: .
Aranyosak a gyerekek, Nini is imádja nézegetni magát, neki a babatornázó oldalán van egy tükör, jól eldumálgat a "másik babával"! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, én is nevettem a délutáni sztoridon, bár akkor-ott biztos nem kacarásztál...
Édes Zsombi kreatív beszélőkéje :) És látom, Nini is koránkelő lett. Napközben, ha Szoni oviban van, tudsz kicsit pihenni (pl. amikor Zsombi alszik)?
Én hiába húzom be a sötétítésként a redőnyt... Pedig tök sötét van a szobában, mégsem alszik mostanában tovább. Néhány hete még 7-fél8 körül ébredt, és előfordult nem ritkán, hogy 8 körül ébresztett, de mostanában elromlott... :?
Viszont napközben Samu továbbra is óriásiakat alszik, simán nyom még mindig 3 órát ebéd utáni alvásként... :shock: Hétvégente így az egész család szunyál :)
Babataliban benne vagyok, nekem a kedd és a csütörtök lenne jobb.

Edith, az tök jó, hogy a lányok egyszerre kelnek, persze az éjszakai gyakori ébredés már kevésbé vicces.
Krisztánál hogy jelentkezik a dackorszak? Mi ellen tiltakozik? És annyira jó hallani, hogy már szobatiszta. Gyorsan ment! Nálunk ez még továbbra sem téma - bilizik, de a pelust is szívesen használja :)

Zsuzsi, ujjal fenyegetős Szandi nagyon édes lehet :) Samu is szokott lökdösődni... Jobbulást neked!

Zsu, ismét nagyon jók a képek. Samu is ült rendőrmotoron gyereknapon :) Mennyit hízik Liza, h azt gondolod, nem elég a tejcsi? De ha tényleg elalszik szopi után, és nem sír kitartóan, akkor biztos nincs nagy gond. Lehet, hogy más a baj, pl. pocifájás...
No, jó éjt, megyek kidőlni...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,bár olvasgattam az írásaitokat,de amikor szerettem volna írni is nem engedett be a babanet!

Nálunk semmi különös nem történt,reggel korán kelünk,várom a munkát.

Vasárnap kezdek éjszakával,szuper lesz,különben is szeretek éjszakázni.Csak egy a bibi Bandi is ügyel. :shock: Egy barátnőm vigyáz a kisebbekre,Rebi meg az osztálytársánál alszik.

Elsőre kicsit hiányzik a megértés a Bandi főnökéből,mert tudta,hogy most kezdek és nem csinálta meg időben a beosztását,és az én főnököm meg szólt,hogy nem tud tovább várni és meg kell csinálnia.Mondtam neki,hogy persze csinálja,majd hozzám alkalmazkodik a Bandié.Erre a főnöke is neki állt aznap,de még a mai napig nem tudom mi a végleges beosztás,mert én odaadtam neki,hogy mikor nem dolgozom,és legyen szíves így alakítani a Bandiét,hamár nem lett kész vele időben.Állítólag ült rajta,és megpróbálta átírni,hogy jó legyen.Hát kiváncsi leszek,ma talán megtudjuk.
De a vasárnapi ügyelete biztos marad,mert senki más nem tudja elvinni.
Ráadásul kicsit szar a helyzet náluk is és nálunk is,mert mindkét helyről mentek el,így alíg lehet beosztásokat csinálni!
Az enyém is olyan,hogy éjszakába(kiv.az elsőt)és hétvégén már egyedül leszek,mert nincs ember!

De mindent leszámítva már nagyon várom!!!!!

Márti,
nekem is nagyon tetszik a könyved részletei,elképzeltem magam előtt Zsombit. :D
Már én is hívtam fel apát,nem is egyszer,hogy elég volt!!!!!Szegény mindig azt mondja,hogy most mit csináljak én innen,nem tudok hazamenni!!!
A tali jól hangzik,de sajna én most lemaradok róla.Hétfőn megyek a gyerekeimért,ha végeztem,és apa is itthon lesz,kedden melózok,szerdán meg megyek Veszprémbe majd Jovi koncertre!!!Na ezt is nagyon várom már!!!!!!!!!! :P

Zsuzsi,
jobbulást neked,remélem hamar rendbe jön a szemed!

Zsu,
szerintem csak hetente mérd Lizát,és,ha tényleg keveset gyarapszik valahogy próbáld meg a pótlást!(kiskanál,pohár,tudom sokkal macerásabb,mint az üveg,de ha nem fogadja el,akkor muszáj így)De biztos,ha nagyon éhes lenne,nem aludna el simán,és sokkal gyakrabban kelne.
A képek aranyosak!

Gyereknapon mi a Vasúttörténeti parkban voltunk,jól érezték magukat a gyerekek.Rebi kézműveskedett,Zsolti mozdonyokat nézett,meg rengeteget ugrált,Hanna meg jól el volt a babajátszóban.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:gondoltam rád, hogy jövő héttől már meló, de akkor már vasárnaptól!!!Nem izgulsz????????????Na ez a beosztás csudaklassz :? azért tényleg odafigyelhetnének az egyeztetésre!!!!! :evil:

Nini a ma reggeli kakiját fellőtte a holdra :shock: , evett leraktam és én is csupa kaki lettem, na ő meg teljesen a háta...............nem csak a közepéig, végig!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :lol: :wink: Mire levetkőztettem őt is törölgethettem le!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
izgulok,főleg amikor egyedül leszek!De valahol jó,mert kihívás,és ilyenkor lehet igazán tanulni,vagyis a helyismeret jobban rögzül,mert tudod,hogy csak magadra támaszkodhatsz.
Remélem a következő hónapban nem lesznek fenn akadások.
Ha időban megcsinálja a Bandi beosztását most se lett volna gond,mert az én főnököm azt mondta,hogy megvárja,és a Bandihoz igazítja az enyémet,de van egy határidő,amíg kész kell lennie,és ezért nem tudott már várni.
A Bandi főnökének is ugyan az a határidő,de úgy látszik őt már kevésbé érdekli.Meg neki 3 emberre(+ Ő) kell ügyeletet kreálnia,az enyémnek meg 7-re!

Ilyen kakinál nálunk irány a csap!Szépen kimostam a csap alatt a gyereket,mert mire levettem a kakis cuccból még jobban olyan lett!

Pusz
timiban
 
 


Tényleg,láttátok tegnap az Aktívot?
Volt egy műtét!Az a Telkiben készült,és apa volt benn! :D
timiban
 
 


Timi, drukkolok :)

Márti, én csak akkor akartam felmondani, mikor a múltkor a Kata úgy köhögött, és éjjel üvöltött 2 órán keresztül, és felköltötte Lizát, akit Kata miatt nem tudtam etetni, mert nem akart leszállni az ölemől... Na akkor én is hívtam apjukot, hogy felmondok :) Akkor már indult haza, ahogy hazaért leválasztotta rólam a Katát, és nem fogadta el a felmondásom :) Még jó...

Barbi, én nagyon szorítok nektek!!!!

Évi, 12 dkg-ot hízott csak 1 hét alatt. bár aztán meg 1 nap alatt +5 dkg. Szalm ég bizakodom :)

Timi, naponta mérem, este, bár most mérem az etetéseket is, mert szeretném tudni mennyit eszik az adagjához képest... de rühellem :)

Ilyen kaksit Liza még nem produkált, bezzeg a Kata mostanában.... :) Szereti összegyűjteni...

TEgnap bugyiban volt a csaj, az eredmény, 3 pisi a bilibe, 3 mellé :) És kb 2 óra alatt pisilt ennyit, szóval ő még nem érett meg rá... de azért szoktjuk a bilit :) Az utolsó pisinél elkezdett bepisilni, és visszatartotta, amíg hoztuk a bilit. Ez sztem haladás. Szeirntetek?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Látom megint nagy a pangás.

Márti: köszi a homeós infót. Holnap beszerzem, eddig egy normális szemcseppel próbálkoztam, de semmi hatása. Most estére megint iszonyúan ég és viszket. :evil:

Edith: jó kis súlyban van Boróka, nálatok hogy megy a szopi? Vagy te is fejsz?

Barbi: eszembe se jutott, amíg nem írtad, hogy vigyázzak, nehogy elkapja a Szandi. :oops: Köszi, hogy szóltál. :lol:

Regi: jelentkezz!!!!! Voltál dokinál?

Ma muszáj volt bemennem dolgozni, pedig nagyon ramatyul vagyok. Már nem csak a szemem fáj, de valami vírus is megtámadta a pocimat. Tegnap egész este hánytam. Mit mondjak szuper volt így dolgozni. Egy falatot se mertem enni, nehogy rohanom kelljen az irodába. :?
De én tuti nem vagyok terhes, most volt meg. :lol:

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,jobbulást a szemednek,meg ahogy olvasom a gyomrodnak is :cry: .Most megint valami hányásos-hasmenéses virus tombol,az ismerőseim közül jó páran lebetegedtek.Anyukám közben telefonált és kérdezte hogy hogy vagyunk,mert hogy benne volt a hiradóban,hogy Vecsésen tombol a hányásos-hasmenéses virus :cry:

Zsu,szerintem a 12 dkg nem annyira vészes még,főleg hogy majd 1 kg-ot hizott a lánykád 1 hó alatt.És ahogy Márti is irta,ha elalszik szopi után mindenfajta ordítás nélkül akkor tuti nem éhes.

Timi,hát jól elcs....ték nektek a beosztásotokat.A jövő hónap már biztos jobb lesz.
Szerdán a koncertre egyedül mész?

Évi,Gergő szokott ilyen korán kelni,ő ilyenkor a cumiját keresi és már nem tud visszaaludni.Általában egy fél óra nyűglődés után eljut a tudatomig,hogy már képtelen visszaaludni és akkor magam mellé teszem / igy legalább nem szólongat 5 percenként :roll: / igy még tudok egy kicsit szunyókálni.Többször jártunk ugy,hogy 15-20 perc után elalszik mellettem.


Gergő is többször mondja,hogy vegyük le a pelust,de még nem nagyon sikerül tartania :cry: Általában csak akkor szól,amikor már csurog :roll: -ugyhogy szerintem még ő sem érett rá.
A dumálókája viszont ugy beindult,hogy már a cinin tanult mondókákat dumcsizza :lol: :lol: .Persze csak töredékeket mond belőle,de azt elég érthetően.Viszont vannak szavak amiket hiába javítok ki 1000x is,mindig hibásan mondja.
bibolya
 
 


Zsuzsi, sajnálom ezt a kórságot. Sajnos nálunk is volt, előbb az Ádám, bár rajta hamar átment. Viszont nagyon fájt a hasa.
Utána én jöttem, még most is tart. Már félek bármit is megenni, rögtön kijön. Viszont a hasfájás nálam is megvan, de úgy görcsöl, hogy besz@rok.
Jobbulást Neked.

Ibolya, jó, hogy beindult Geri beszélőkéje. Édes lehet.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ibolya, ja :) Csak azóta nem alszik, látom rajta hogy kevés neki, így kap pótlást. Egyenlőre az éjszakai fejés elég neki, 20-30g tápszer kell csak pluszba... De most nem fog kapni csak este, inkább igyekszem akár óránként szoptatni hátha. A nagyok örülni fognak :) Ha ez sem segít ez alatt a 3 nap alatt, akkor nem fogom erőltetni, mert semmiképp nem szeretném ha éhezne.

Kata tegnap éjfélkor aludt el a 8 óra helyett, és 7 helyett 8-kor kelt... pedig azért hagytam mesét nézni hogy hátha tovább alhatunk...áááá

Zizi vagyok, Liza meg nyekereg :) Menek is.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


ZSu:az semmi :? , Zsombinak aftás bizgentyűk vannak a szájában, ettől estére teljesen kivolt, fájt neki meg alig evett, adtunk nurofent, boraxot, chamomillát is és éjjel 1 körül el is tudott csórikám aludni, én meg keltem 5kor a Ninihez akkor reggelizett, csak neki az a szokása, hogy nem alszik vissza egyből!!!!!!!!!!!!8 körül aludt el, mikor a nagyok már réges rég kukorékoltak!!!!
Konklúzió én extra zizi vagyok :wink: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát márti te nyertél, végülis én 2*4 órát aludtam, szal befogom :)

Rühellem ezt a nyamvadt mérleget.... szerinte Liza 70-et szopott... szerintem meg alig volt tej... máskor mikor soknak vélem, a mérleg szerint kevés...brrrr

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:dobd ki a mérleget , mert befogsz dilizni!!!! :shock: Én már csak tudom!!!! :? Ha nem ordibál akkor már nem kér, ha igen akkor rakd vissza a cicire!!!Tarts ki!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


ZSU!!!!! HA akarsz szoptatni, akkor tedd mellre akár negyedóránként is. Ha kéri. És valóban, hagyd a francba azt a mérleget. Ne kínozd őt sem, magadat sem.
Az meg, hoyg mennyi tejed van, nem tudod te megítélni. A mellbe mintegy 20-30 ml tejcsi tud meggyűlni (mások mondják, pl. szopis tanácsadó, nem én állítom, de tuttira, hoyg igazuk van), a többi pedig szopi közben termelődik. Nekem már csak éjszaka amit feszülnek a cicik, különben napközban olyanok, mintha üresek lennének. Csak annyi, hoyg az éppen soron következőben van egy csomócskaféleség, amiből tudom, hoyg az a következő.
Ne mérlegezz, ne idegeskedj, tegyed csak mellre, és biztos elég neki. Jujj, Liza most épp 5-6 hetes, ugye? Mert ebben a korban van egy ugrás a tejcsiigényükben. Ugyanez volt nálunk is és ott sz..rtam el én is a dolgot, hogy adtam lefejt tejcsit pótlásként. Pedig 1-2 nap alatt visszaállta rend és a mennyiség elég lett. Azóta már vagy kétszer is volt ilyen, és már abszolút meg nem ijedek tőle. Azért nem furcsa, hoyg a tápszerből csak vagy 20-30 ml kell? Szerintem azért ilyen kevés az, mert igazából nem is kell neki. HA nem sebes a cici sem, akkor szerintem tegyed mellre, amilyen sokat csak tudod. És kialakulnak a dolgok. Boróka két és fél hónapos volt, amire a dolgok rendeződtek. :roll:

Zsuzsi, két és fél hós korától Boró csak szopizik. Azóta nem fejek. Gyógyulj meg gyorsan. :)

Márti, jobbulást Zsombinak is!!! Szegénykének nagyon fájhat! Úgy sajnálom őt. :( És neked is kéne még jóadag kitartás. Mindenesetre, mivel mást nem küldhetek, legalább sok-sok pozitív energiát indítok útnak. :)

Barbi, no, épülj fel te is gyorsan, nem szabad betegeskedni! :)

Boró próbálkozik a kúszással és a térdre emelkedéssel, mármint hasalásból. Állandóan behúzza maga alá a térdeit. :)
Kriszta pedig kiosztja a porciómat a dacosságával: sokat sír-nyafog, ha nem tetszése szerint történnek a dolgok, földreereszkedik, ha megmakacsolja magát, visít, ha úgy tartja kedve.

Mennem kell...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nagyon sajnálom,hogy betegeskedtek sokan.
Most mondta anyu,hogy a híradóban mondták,hogy influenza járvány van,hányás,hasmenés,hasfájás........
Barbi,Zsuzsi,nálatok is ez volt?????

Márti,Zsombi jobban van????

Köszönöm a "csendes" gratukat.
Csütörtökön megyek dokihoz,abban már biztos vagyok,hogy van pocaklakó,de nagyon kíváncsi vagyok,mégis mit mond a doki.
Már alíg várom.
Nagyon nehezen bírtam ki,hogy ne menjek hamarabb,de nem akartam túl korán menni.
És nem is olvasgattam a babanetet,mert csak paráztam volna.
Persze,hogy rögtön kaptam olyan véleményeket,amit egy pár hetes kismama nem szeretne hallani.
Barbi tanácsát megfogadva,nem olvasgattam hülyeségeket!!!
(KÖSZÖNÖM A TANÁCSOT!) :lol:

Már oltogatom a gyerkőcöket tesó ügyben.
A Gábor elég rosszúl fogadta a Martin érkezését akkor.
Hát meg is értettem,de szerencsére már a terhesség alatt megváltozott a véleménye,és mikor meglett...........!
Imádta,igaz mára már sok köztük a vita,de ez is normális :lol:

Na most jobban viseli azt hiszem :)

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

hétvége lett a topikban is, úgy látom :)
Ki mit csinál, merre jártok?

Timi, sajnálom az elcseszett munkabeosztást! Remélhetőleg ez csak egyszeri volt...

Regi, olyan jó! Izgi. Te is beállsz ezek szerint a 3gyerekesek sorába! Hogy vagy egyébként? Vagy ez még a rosszullétekhez korai?

Zsu, tényleg tedd a sarokba azt a mérleget! és 20-30 gramm tápit nem egy nagy mennyiség. Lehet, h Edithnek van igaza, és valóban egy fejlődésbeli ugrás történt, amihez épp alkalmazkodik a szervezeted...

Barbi, Zsuzsi - továbbra is mielőbbi jobbulást!
Márti, Zsombinak is gyors gyógyulsát kívánok! ez az aftás torokgyuszi eléggé genya betegség. Neked meg egy kis pihenést a hétvégére!

Ibolya, sajnos Samu nem alszik vissza mellettünk... Így jártunk, most jön a korán kelések időszaka... Emlékszem, Timi Zsoltija is ezt nyomta egy időben. Tényleg Timi, Zsolti még mindig korán kelő?
Ja, és Samu sem haladt tovább a szobatisztaság felé - tök profin pisil a bilibe hónapok óta, de az istennek nem szólna, ha pisilnie-kakilnia kell, azt tolja a pelusba. És a lényeg: nem zavarja... Szóval, mi is távol vagyunk egyelőre a céltól. Ha leveszem a pelust és bugyit adok rá, abba is simán belepisil :lol: szóval nem igazán működik egyelőre nálunk sem...
No, lépek, pihizek egy kicsit, ez a hét elég hajtós volt, alig aludtam...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Itt semmi különös. Folyton a kertben vagyunk, csak ott lehet ezt a meleget elviselni.

Edith, ez igen, már kúszni próbál Boró? Lassan feláll és elrohan. Szűz anyám, most nézem, hogy már 4 hónapos. Még csak most született.

Regi, akkor csüt-ön írjál, mit mondott a doki. És hogy vagy?

Zsuzsi, meggyógyultál már?

Évi, sajnálom a korán kelést. Nem irigyellek, mondjuk mi meg éjjel kelünk párszor. Még mindig. De ez már nem meglepő, így maradunk és kész.

Csajok, akkor mi van a talival?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Évi,hát ez tényleg rossz,hogy nálatok sem alszik vissza,de majd ezen is túl lesztek / egyszer :roll: /.Bezzeg a lányomat ugy kell keltegetni minden reggel 7-kor :roll: ,persze a hétvége az más :twisted: ,akkor már 6-1/2 7 körül fent van.Mondjuk az elmult 2-3 hétben már magától ébred ált.-gondolom érzi,hogy mindjárt vége a sulinak :lol: .

Regi,ne is olvasgass semmi rémtörténetet-különben is 3.gyereknél már egy anya nagyon profi?nem?A gyereknevelés csinnyát-binnyát tudod már,inkább az időbeosztás és egyéb háztartási munkák elvégzéséhez szükséges időhiány okoz ilyenkor problémát.

Barbi,de gondolom az éjjeli többszöri kelést már profin űzöd,ettől már nem vagy fáradt,nem?

Zsu,nem lehet hogy csak kimerült az elem a mérlegben és azért mutat mindig mást ?

Márti,jobban van már Zsombi?Ha jól emlékszem Zsuzsi Szandijának volt nem is olyan régen ilyenje.Ez mitől alakul ki?Mármint ugy értem,hogy ez valami virusfertőzés?Vagy a mandulagyulladás ugymond egyik szövödménye?

Edith,tudom nem nyugtat meg,de a Gergő is elég régóta éli már a dackorszakát.Ő teljesen kiszámíthatatlan,hogy mikor jön rá a dili.
Ezt a mondatodat meg akár én is irhattam volna:
sedith írta: sokat sír-nyafog, ha nem tetszése szerint történnek a dolgok, földreereszkedik, ha megmakacsolja magát, visít, ha úgy tartja kedve.
Azzal nem ámítalak,hogy majd jobb lesz ha nagyobb lesz,sőt........... :roll: :roll: :twisted: :twisted: Annyi a különbség a fiam és a lányom között,hogy az Encsi nem dobja magát a földre :oops: :shock:

Taliban benne vagyok,de nekem csak a hétfő vagy a kedd jó.Ha jó az időpont akkor egyeztessünk tovább / mit vigyek,hova kell menni,mikor találkozunk , stb./
bibolya
 
 


Zsombinak "csak" a szájában vannak afták, a manduláján nincs vagyis nem mondta a doktornéni.
Éjjel már jól aludt most délelőtt is jó kedve volt, reggelizett és ebédelt is, most a szunyából nyűgösen kelt, de lehet, hogy csak a dögmeleg miatt.
Nem engedi, hogy a szájába nézzek, jóapja szokta fújkálni neki.

Mi ma délelőtt tűzoltó versenyen voltunk, Roland is indult én már attól kifáradtam, hogy néztem őket, elég nehéz feladatok voltak, főleg ebben a melegben, nem végzett az élmezőnyben, de becsülettel végig csinálta és ez volt neki a lényeg!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Holnap lehet, hogy kimegyünk a Hősök terére, de majd még meglárjuk, ez a meleg engem nem villanyoz fel!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jaja Edith, örülhetsz, hogy csak most jött el ez a hisztizős korszak. Mi, akárcsak az Ibolyáék, már profik vagyunk benne.
Legtöbbször akkor jön a hisztéria, ha valamit nem engedek, vagy éppen mást csinálna. Na, az aztán a paraszt gyalázat.
Ilyenkor játszik a víz, a bemész a szobába... minden. De egyik sem olyan hatásos, hogy legközelebb ne legyen üvöltés.

Mostanában akkor is van, ha valamit nagyon akar, én meg nem értem. Baromira várom már, hogy végre méltóztasson megszólalni, talán akkor kevesebb lesz a hisztinéria.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: