Új privát üzeneted érkezett!

Márti, csak azért, mert nekem Kata is odavan napközben, és csak 4-re megyek értük, no meg Liza tényleg eszik-alszik baba (még :):):):):)) De tuti el fog múlni :)

Most se tudok mit csinálni :( Már a vasalnivaló is elfogyott. Lehet sütök vmit a hétvégére....

Talizni nem akarunk valamikor???

Jó lenne már :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti,
de jó,hogy itt!!!
Nagyon jó baba lehet Nissza,hogy az éjszakákat már végig alussza.És boldog hófordulót kívánok neki!
Örülök,hogy Szoni fül fájása nem lett komolyabb,és,hogy már jól van!
Zsombinak is gratulálok,hogy leszokott a tápiról.Már nálunk is folyamatban van az esti cumisüveg elhagyása,ha nem jut eszébe Hannának,akkor én sem kínálom vele.A cumi leszokást is próbálgatjuk,több kevesebb sikerrel.

Zsu,
átpostázom a vasalatlanomat!!!!Útálom!!!!Liza nagyon édi!

Edith,
én is gratulálok,hogy Kriszta elhagyta a cumit!És a szobatisztasághoz vezető úthoz is.Ez már majdnem az,végül is már csak az ágytisztaság hiányzik!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi, egye-fene küldjed, de csak keddtől, akkor van ovi :) Bár vasalni én is rühellek..... bruháhá :)

Megjött az első Gyásom :) Megyünk ágyat venni Katának :)

Márti nem adjátok el Zsombiét ? :):):):):)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Zsu: :lol: inkább nem!!!Nagyon szereti , és talán ez lesz a Ninijé neki meg majd veszünk valami fiúsabb fa ágyat!!!! :wink:

Szerintem az Anissza fogzik :shock: , nekem ez azért furcsa, mert Szoninak 10 hónaposan Zsombinak 8 hónaposan jött ki az első, Nininek meg már most látszik, hogy az alsó kettő nincs egy síkban az ínyével!!!!Tegnap délután balhézott, semmi nem volt jó neki :shock: és furcsa volt, mert nem szokott, így kapott chamomillát!!!!

Ma voltunk a Feneketlen tónál játszón, nagyon élvezték a nagyok, volt egy 2 elemet (mászóka és csúszda) összekötő rúd és felette kötél, azon kellett átsasszézni, Zsombi is simán átment mintha mindíg is ezt csinálta volna, Roland alatta állt és figyelte őket egyszer a kötél megbillent erre a ZSombi:"JAJJ APA" és ment tovább!!!!!!
Nini is élvezte aludt egy hatalmasat!!!! :lol:

Sajnálom, hogy kihalófélben van a topik :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti: utólag boldog hófordulót Niszának!
Jó hamar jönnek a fogacskái. Bár a Szandinak is nagyon hamar megindult, aztán szépen leállt és csak jó sokára jött ki az első.
Azért drukkolok, hogy nálatok ne így legyen.
A Szandi se iszik már tápszert, de sajnos tejet se. Ezért nálunk marad a késői vacsi, már ha eszik. Sokszor olyan sz@rul érzem magam, egész délután egy falatot se eszik (már nasit se kap, hát akkor hajlandó lesz enni) és este így fekszik le. De úgy látszik őt nem zavarja, mert ennek ellenére alszik egész éjjel.
Szonó még mindig szereti az óvodát? Zsombi szeptemberbe kezdi a bölcsit ugye?

Edith: gratulálok a cuminélküliséghet és a szobatisztasághoz! Nagyon ügyesek vagytok!
Én még nem gondoltam rá, hogy elvegyem a cumiját, meg hát nálunk van vagy 20 cumi, ha a kedvencét nem találja megy a másikért. De most hogy folyton szétrágja őket, lehet nem veszek újakat, talán kipróbálom, hogy mit szól, ha nem kap. :wink:

A Szandi is aludt már fél éjjel és délután pelus nélkül, neki se volt baleset, de ez szerintem még véletlen volt. mert máskor meg hajnalra átázik a pelenkája.

Zsu: nagyon édes Liza.
Örülök neki, hogy ilyen jó baba. Kata meg lehet, hogy a féltékenység miatt ilyen dacos, nem?

Nálunk a legnagyobb változás most, hogy a Szandi velünk akar aludni. Egyszerűen nem akar átmenni a szobájába. :shock: Csellel rá lehet venni (pl. fél óra együtt fekvés után eldugjuk az alvós pelusát és amikor keresi azt mondjuk az ágyában van – erre egyből átmehetünk) és akkor sírás nélkül ott is marad. Délutánis most már inkább az apjával alszik.
Én is szeretem, ha mellettem van, de egész éjjel azért nem szeretném. Főleg ha eddig nem szokott rá, most nem szeretném elkezdeni :oops: .

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Csak "beszólok", hogy már én is vagyok. Ugyanas pénteken délután elmentünk sógornőmékhez és csak tegnap este 9-re érkeztünk haza. Az idő felemás volt, ezért mi nem mentünk ki a zöldbe a kicsikkel, de a férfiak voltak horgászni, még fogtak is vagy 6 darab tenyérnyi nagyságút. Sógornőmmel otthon főzőcskéztünk, takarítottunk, sokat beszélgettünk. A gyerekek meg többnyire az udvaron játszottak. Mármint Kriszta és a két fiú.

Később még próbálok jönni, de most megyek mosógépet beüzemelni és valami ebédfélét is kellene elővarázsolmnom!!!

Puszi mindenkinek!
Itt csorog az eső. Még jó, hoyg hétvégén cseppet sem esett!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, és nem esik le róla Zsombi? Merthogy az apjának most ez az ellenérve újabban (meg hogy nem tetszik neki...) ez csak azért tök jó, mert pár hónapja már ehhez az ágyhoz vettük meg a szivacsot, másikba nem is illik.....

Egyébként gondoltam hogy nem akarod eladni :)


Zsuzsi, igazából nem hiszem, mert ez még a terhességem alatt kezdődött, és időben is pont ott jár, amikor a dackorszak kezdődik...
No meg sem Lizával szemben, sem velem szemben nem látom jelét féltékenységnek... (vigyázok is hogy ne legyen oka rá..) a dacosság midnenkivel szemben fennáll...

Aztán lehet hogy mégis ez az ok, de végülis mind1 :) Csak legyünk rajta túl...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsombi is kicsit vadabb, mint eddig volt :shock: , remélem elmúlik!!!

Egyszer találtam éjjel a földön a Zsombit :lol: , de nem biztos , hogy leesett, mert azt nem hallottam, lehet, hogy csak indult valamerre :wink: !!!!VAn a 2 oldalán rács, végülis csak középen tudna kipottyanni, meg mi vettünk a tetejére olyan sátorfélét, az is ikeás így olyan kuckós lett, mondjuk azt még Szonó igényelte!!!!

ZSuzsi:persze Szoni imádja az ovit, ez nem változott!!!!
Bölcsibe nem megy a Zsombi, mert oda nem veszik fel mivel itthon vagyok, március 14-től megy oviba, ha addig szobatiszta lesz, bár mondta a vezetőnő, hogy most még nem tudja felvenni , mert csak a dec. 31-ig születetteket tudja, majd év közben veszi fel...............melegen ajánlom neki!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!


Olyan rég jártam már itt :oops: ,hogy azt sem tudom,hogy hol kezdjem :oops: .

Látom a topic is nagyon lelassult,de hát ugye nőnek a gyerköcök és egyre több velük a "probléma":roll: ,az idő is nagyon szép,gondolom ti is sokat vagytok a szabadban / mi jóformán az összes szabadidőnket kint töltjük /

Először is tán az ifjoncokkal :oops: :lol: : Borókának és Anisszának nagyon boldog negyedik / te jó isten ,hogy rohan az idő :roll: / hófordulót :!:

A képeket nézegetve meg kellett hogy állapítsam,hogy rohamosan nőnek a gyerekeink :wink: :lol: ,Zsu,ez a mosoly Lizától :roll: :wink: ,nagyon alakul a kiscsajszi,pedig még csak 3 hetes.
Szopit sikerült feltornázni?
Kata hisztije meg szerintem is a dackorszak,örülj neki,hogy még csak most kezdődött :roll: -nálunk már hónapok óta tart.
Ha ugy érzed,hogy ilyen sok a szabadidőd,jöhetnél hozzám is egy kicsit segíteni-mióta megjött a jóidő és egy csomó időt töltünk kint,azóta eléggé szalad a lakás nálunk :oops: .

Timi,munkával hogy állsz?Jársz már az Istvánba szüléseket vezetni?Ezt előre kell "megcsinálni" vagy csak a munka mellett lesz ez gyakorlat?

Zsuzsi,ahogy látom, nem látom a szülinapi képeket :oops: Persze tudom,már te is dolgozó anyuka vagy,a maradék szabadidődet meg a lánykáddal töltöd,de ha mégis marad egy pici időd,tehetnél képeket róla :lol:

Márti,nem tudom,hgoy bele férek-e még a 8 napba :oops: ,de utólag is nagyon boldog szülinapot kivánok neked!
Remélem már a betegségek múlóban vannak nálatok,vagy már teljesen meg is gyógyultatok.

Évi,Samunak elmult a hasfájása?Kiderült valami?A rosszban azért volt valami jó is: igy legalább kivizsgálták alaposan a fiadat.Mi itthon ilyenben tuti nem részesülnénk soha :twisted: A mi dokink magától soha nem küldene el semmiféle vizsgálatra.

Edith,Kriszta tényleg nagyon ügyes,hogy mindenféle hiszti nélkül hajlandó volt lemondani a cumijáról.Még igy is,hogy látta hogy a wc-be esett.A Geri biztosan kihisztizte volna magának az uj cumi vásárlását :twisted:
A szobatisztaságra meg még mindig ugyanazt tudom csak irni: fényévekre vagyunk tőle :cry: .A hétre 25 fok körül igérik,hát lekapom róla a pelust,kiváncsi vagyok a reakciójára :roll: :lol:

Most a Geri is beteg-múlt héten taknyos volt,mire ez elmúlt addigra jött a köhögés.Péntek óta köhög,de nagyon csúnya hurutosan.Az éjszakáink is elég rosszak ebből kifolyólag.Már 2 éjszaka velünk alszik a nagyágyon a nagypárnámon,mert igy nem köhög,viszont annyit fészkelődik álmában,hogy ma már kiszorultam a kanapéra hajnalban :evil:

na nem tudom még mit is akartam irni,de mennem is kell,mert megébredt és ha ideszabadul megint kitörli egy mozdulattal az egészet mint a multkor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Évi, szörnyű volt olvasni is Samu bajáról. De örülök, hogy nem lett nagy gond. Én is bevagyok szarva a kórház hallatán is. Talán az Ádám születése körüli mizéria miatt, de nekem is nagy parám, hogy egyszer kórházba kerül.

Edith, gratulálok Krisztának a cumi nélküliséghez és a bilizéshez. Ügyes kiscsaj.

Zsu, végül milyen ágyat vettetek Katának? Vagy vettetek egyáltalán?

Zsuzsi, csak legyél ügyes a nagyágyban alvással. Ha eddig nem akart ott aludni, ezután se tegye.
Nálunk ugye más a helyzet, mivel annyira szar éjszakáink voltak, hogy én már mindenbe belementem, hogy egy kicsit alhassak. Így került be a nagyágyba. Na nem mintha így nem ébredne fel, de legalább 1 perc múlva alszunk újra.

Ibolya, Enikőnél van valami változás? Gerinek jobbulást.

Nálunk: megtörtént a baj. Az István apukája szombat délután szépen csendben elaludt. 6,5 hét alatt elvitte a rák. Az eszünkkel tudjuk, hogy jobb így, nem szenved, megkímélte őt a nagy fájdalmaktól. Csak ugye aki itt marad...
Most minden erőnkkel anyósra koncentrálunk, nehogy összeroppanjon. Az István meg... mikor megtudta nagyon kiborult. Azóta valahogy úgy van vele, hogy nem is fogja fel igazán.
Szegények, holnap mennek a kórházba ügyeket intézni a nővérével. Ezt aztán nem irigylem tőle. Meg azt sem, amikor megkellett mondani az anyukájának. Mert az Istvánt hívták a kórházból. A szívem szakad meg értük, komolyan.
Ilyenkor ugye mindenkinek eszébe jut az ő szeretett szülője, nagyszülője, barátja, valakije, akit már elvesztett. És tudja mit érezhet a másik. És újra átéled a fájdalmat az ő fájdalmával együtt. Szörnyű ez az egész.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:őszinte részvétem ................... :cry:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága vagy, köszi.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,őszinte részvétem..... Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok Nektek!

Kép
bibolya
 
 


Ibolya, köszönjük szépen.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Jaj, Barbi, mit olvasok? :( :( :( :(
Őszinte részvétem nekem is. Nem is tudom, mit mondjak, kívánjak. Kitartás és vigyázzatok egymásra!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Barbi,
fogadjátok őszinte részvétemet!

Zsuzsi,
lehet,hogy lemaradtam,de Szandi még kiságyban alszik?Mert,ha igen,lehet,hogy ez is állhat mögötte,hogy a nagyágyban lenne veletek.Talán már bezárva érzi magát a kiságyban.Ha mégse így van,akkor még most az elején legyél erős és határozott az együtt alvást illetően!Nálam Rebit engedtem közénk,és 3 éves :shock: koráig ott maradt!

Ibolya,
sajnos nem mehetek az Istvánba,amíg nem leszek a Telki alkalmazottja,pedig jobb lett volna most letudni,meg a kolléganőknek se kéne többet melózniuk amíg én nem leszek.
De szeretném áttenni júliusra vagy jún.végére,mert így kicsit sz@r,hogy egy hét után menjek máshova.Viszont nagyon várom!
Gerinek jobbulást!

Dackorszak:Hát Hannában is van belőle elég!Nem megyünk a szomszédba egy kis hisztiért az biztos!

Megyek teregetni!Tényleg a vasalás,Zsu kár,hogy nem itt laksz a szomszédban!
:lol:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!!!!

Barbi,őszínte részvétem!!!!!!!!!!!!!!!
Kitartás a párodnak,és persze nektek is!!!!!!!!!!
Vigyázzatok egymásra,és a mamára is nagyon!!!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Jajj Barbi! Fogadd őszinte részvétemet!

Tegnap jöttünk haza hosszú hétvégéből és csak most kapcsoltam be a gépet! Csörgök majd később!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Aranyosak vagytok, köszönjük szépen.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, nagyon sajnálom, részvétem. Ez tényleg borzasztóan gyorsan történt...

Ibolya, örülök, h ismét gépközelben vagy. Gerinek mielőbbi jobbulást! Nagypárnás alvás nem megoldható a saját ágyában? vagy most a közelségedre vágyik inkább?
Samu újabban egyáltalán nem hajlandó mellettünk elaludni - ha én és/vagy apja ott vagyunk, akkor huncutkodik, játszik, bármit kitalál, csak ne kelljen aludnia.

Márti, Edith: jól megkésve, de nagyon boldog hófordulót kívánok a csajsziknak!

Dackorszak: most csütörtökön lesz a bölcsiben szülői és épp a dackorszak lesz a téma :) majd beszámolok

Edit, jelentkezz egy kicsit gyakrabban, ha időd engedi. Mi van veletek mostanában? Ez a kérdés a többi eltünedezőre is vonatkozik!
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Barbi, fogadjátok őszinte részvétemet, kívánok sok erőt az elkövetkező hetekhez!

Timi: igen még kiságyban alszik a Szandi, de nem ez a gond, mert imádja az ágyacskáját. Inkább az lehet a gond, hogy a hosszú hétvégén a dédinél a nagyágyban a mamáékkal aludt. Legalábbis szerintem, eddig eszébe se jutott, hogy ne az ágyában aludjon, sőt ha álmos volt magától bement. Most meg már ott tartunk, hogy ma is harcolni kellett vele. Próbálok erős maradni, remélem pár nap és visszaszokik.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Barbi, őszinte részvétem :( Szörnyű lehet :(

Kata megint köhög... nem kicsit. Már kétszer hányt tőle...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Andi drága, nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!

Kép

Szonókámnak meg millió puszit küldünk névnapja alkalmából!!!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:átadom!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsandi drága mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!!!!!

Kép
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


ANDI NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

SZONÓNAK MEG NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép

Ma voltam benn a kórházba,és nagyon jó napom volt! :P
Végre láttam szülést,na ez most úgy hangzik,mint aki életében nem látott,de tudjátok milyen szupi érzés volt végre belecsöppeni ebbe!Bár még csak szemlélő voltam,de akkor is szuper volt!!!!
CSászár is volt,azon is benn voltam!Apa volt a "műtősnő",mondta is a főnöke,hogy családi vállalkozásban nyomjuk! :wink: :P:
Meg ma pörgött az osztály volt meló bőven,jó volt így benn lenni.
Ctg-ztem,megfigyeltem a császárost(vérnyomás,vérzés),ápolási feladatokat is csináltam.

Katának jobbulást!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Andi nagyon boldog születésnapot kívánok!
Lakásfelújítás, hogy halad?

Zsu: Katának jobbulást!

Timi: biztos írtad csak nem emlékszem, mikor kezded a munkát? Zsoltinál van valami fejlődés?

Márti: sajnálom, hogy Zsombi nem mehet bölcsibe, de nem úgy volt, hogy már felvették? Lehet rosszul emlékszem.
Gondolom, nem unatkozol otthon velük, mesélhetnél újra a könyvedből, kíváncsi vagyok hogy telnek a napjaitok.

Nálunk most minden jó, a Szandi végre eszik (remélem nem most kiabálom el), méghozzá nem is keveset. Egész nap enne, és teljesen mindegy, hogy mit adok neki. Tegnap vadast, ma meg paprikás krumplit kapott, eddig egyiket se ette meg. A fene se érti, most mi történt. Mindegy örülök neki, hogy nem kell beleimádkozni minden falatot.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Szonónak nagyon boldog névnapot kívánok!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi,
jún.elsején! :lol: Pontosabban 2-án,mert az esik hétfőre.Nagyon várom!
Köszi,Zsolti szépen fejlődik,egyre többet beszél mondatokban és a szókincse is bővül.Sajnos a csúnya szavakkal is! :evil:
Tegnap amikor hazajött,azt mondta:anya hazajöttem.Szépen érthetően.Tudom,hogy már Hannának kéne ezt mondania,de én nagyon örülök,hogy Zsolti egyre érthetőbben beszél,és nem csak szótöredékeket használ.
Hanna is kezdi mondogatni a szavakat,nem annyira mint kéne az ő korában,de a Zsoltihoz képest nincs úgy elmaradva.A fejlesztője szerint sincs nagy gond nála,csak nem képes huzamosabb ideig egy dologra összpontosítani,elkezd vmit,és hamar megy a többi játékhoz,nem fejez be egyet sem,és ez fontos lenne a beszéd meginduláshoz!Most ezt fejlesztjük,nem szabad engednem,hogy könnyen másik játékhoz menjen,túlzottan erőszakos se lehetek,szóval kicsit nehéz megtalálni az ideális hangot!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Zsuzsi:nem bölcsibe nem vették fel, nem is volt szó róla, Szonit még akartam bölcsibe adni, de mivel nem lehetett maradt itthon és nem is bántam meg sőt.
Így Zsombit nem is akartam, minek ha itthon vagyok!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol:
Így is mikor május elsején anyósék elvitték a nagyokat vidékre olyan furcsa volt, hogy csak a Ninire kellett koncentrálnom!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Timi:örülök, hogy tetszik a meló, bár ezt eddig is tudtuk, hogy szereted!!!! :lol: De azért az sem mindegy milyen emberekkel dolgozol együt!!!!Az meg nagyon jó, hogy ilyen szépen fejlődnek a gyerekek!+!!!! :wink: Csak így tovább!!!!

NA megyek kicsik már ébren vannak, Szoni még horpaszt na őt mostanában alig bírom felébreszteni fél 8 körül!!!!! :shock: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi boldog szülinapot utólag!!!!! :)
Kép

És Szoninak is Boldog névnapot kívánok!!! :)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Andi,boldog szülinapot !

Kép

Szoni,boldog névnapot!

Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!!!!

Most olvastam csak vissza az elöző oldalt.
Hát látom,Mártinak volt születésnapja :oops:
Utólag is kívánok nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
SZONIKÁNAK pedig BOLDOG NÉVNAPOT!!! :lol:

Andi,Neked is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Remélem a kicsit betegeskedők jól vannak!!!

Nagyon keveset vagyunk gépközelben,hogy itt a jó idő :lol: ,keveset vagyunk bennt!!!!
Martin úgy ébred,hogy menjünk ki,jó idő van,bejönni meg csak hiszti árán tudunk.
Az esti bejövetelről,nem is beszélve.............
De gondolom,aki otthon van a gyerkőcökkel,így van vele.
A kedvenc dombja,a házunk felett:
Kép
Kép

Kép
Nagy munkában:
Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Márti,
igen nagyon fontos a csapat is.remélem hamar beilleszkedem majd,bár most még olyan érzés,hogy még nem igazán fogadnak el.Lehet,hogy én érzem rosszul,meg még nem is töltöttem el sok időt ott.Bízom benne,hogy ezzel nem lesz gond. :wink:

Regi,
milyen nagy fiú már Martin és milyen huncut!.Elhiszem,hogy egész nap kinn vagytok a friss levegőn.Mi is sokat mászkálunk mindenfelé.

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szép jó reggelt!

Ma 5-kor keltem,Hanna ismét visszaállt(3 napja)az ötös kelésre! :shock: Pedig olyan jó volt,amíg hatkor ébredt!
Már kész az ebéd,na nem nagy művelet volt,spenót krumplival.A pipiropogóst majd később sütöm hozzá.Kimostam már egy adag szennyest.Apa ügyel,és még csak 9 óra!

Ma adóbevallást kell csinálnom,remélem összehozom valahogy, a párom haverjának is.

Gondolom a hétvégén nem jár erre senki,de ha mégis,írjatok pár sort,hogy tudjak mit olvasni! :D

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, örülök, hogy a Szandinak megjött az étvágya. (kopp-kopp) Mindegy mitől van, csak hogy végre eszik rendesen.
Munkahelyeden minden oké? Már nem köcsögösködik a főnököd? :roll:

Timi, örülök, hogy végre dolgozhattál és kezd minden oké lenni körülöttetek. Ne izgulj, beilleszkedsz hamar. Főleg, ha már minden nap odajársz, meglátod. :wink:

Regi, tényleg milyen nagyfiú már Martin is. De azért az első képen a csibészség ott van a szemében.
Az alsó két kép a ti kertetek? Klassz kis birodaloma van a kiscsávónak.
Nálunk is hiszti van, ha be kell jönni. Én azt találom ki ilyenkor, hogy anyának pisilni kell. És rohan előre, hajtja fel a WC deszka fedelét. Ez a perverziója, mindig ő ér be elsőként.
A múltkor is mondom, hogy menjünk be, pisilnem kell. Aztán leragadtam a tv előtt, erre szólít, hogy nem megyek? Csak néztem, hogy miért is? Ja, eszembe jutott mivel csaltam be az udvarról, gondoltam most már ha tetszik ha nem, pisilnem kell. :wink: :lol:

Nálunk: tegnap délután belázasodott az Ádám, estére 38,3. De ma már semmi. Szerintem csak a foga, mert hipp-hopp kibújt a 17., észre sem vettem. Igaz elég ramaty éjszakáink voltak mostanában. Úgyhogy arra gyanakszom, hogy jön a többi is és ettől lett lázas. Mert hogy annyira nem volt magas, és más baja meg nincs.
Mi is rengeteget vagyunk az udvaron, imád kint lenni. Már reggel azzal kel, hogy pápá? És menni kell, hozza a cipőmet.

A temetés jövő hét pénteken lesz. utána meg nálunk egy kis kaja. Baromira nem örülök neki, van olyan rokon akivel még nem is találkoztam soha. De az István nem akarja, hogy az anyjánál legyen, a nővére meg egy hülye kifogással lepasszolta. Elvállaltam az Istvánra tekintettel, de a hátam közepére nem hiányzik.
Szombaton reggel meg mise a templomban após tiszteletére. Vessetek meg, de én csipőből tiltakoztam, hogy nem megyek. Olyan álszentnek tartanám, hiszen akkor megyek csak templomba ha elered az eső. Ráadásul após sem volt hívő, nem is értem ezt az egészet.
Ja, és ráadásul szombaton suliba is kell mennem, úgyhogy direkt jó lesz. Az István nem ér haza mire nekem indulnom kell, úgyhogy az anyut kell átrángatnom hajnalban, hogy vigyázzon az Ádámra amíg az apja hazaér.
Kicsit zűrös hetünk lesz.
Ja, és szegény István, az anyja teljesen kicsinálja. Nagyon sír még mindig, kb. a nap 24 órájában. Érthető, 100 évig éltek együtt a papával. De, folyamatosan hívja az Istvánt, mikor megy már hozzá, ezt vagy azt vegyen, ide vagy oda vigye. A szerencsétlen meg bármennyire idegesíti is az anyja mégiscsak az anyja, megy, csinálja. De az öreglányt nem érdekli, hogy a fia esetleg hulla fáradt, inkább hazajönne és leülne a seggére. Ráadásul olyanokra is képtelen, hogy ha már tudja, hogy megy az István hozzá este, legalább kedveskedne neki valami finomsággal. Nekem ez olyan furcsa, hiszen az én anyukám sütit süt az Istvánnak, amit tudja hogy szeret. A saját anyja meg...
Na mindegy, nem panaszkodom. De nem szeretem az anyját, hiába no. Nagyon sajnálom és próbálok mindenben segíteni neki. És nem is bántom ezekkel a gondolataimmal az Istvánt, hiszen hiába tudja, hogy igazam van, fáj neki mégis, hiszen az anyja.
No comment.

Na megyek aludni.
Pussz

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szandinak nagyon boldog névnapot kivánunk :lol: !

Kép
bibolya
 
 


Barbi,az biztos,hogy sok türelemre lesz szükséged az elkövetkezendő hetekben/hónapokban :oops: .Talán az idő múlása enyhíti anyósodban is a fájdalmat/kétségbeesést.Nálunk a nagymamám volt ilyen.Ha a papa rosszul volt,vagy bármi baja volt,mindig minket ugrasztott,képes volt késő este hivni telefonon,mert tudta,hogy nem tudunk nemet mondani,másodsorban meg mi laktunk hozzájuk a legközelebb / anyum,tesóm pestiek /.És ami a legnagyobb baj volt,hogy nagyon elhagyta magát.Ha csak náthás volt,már akkor is ugy csinált,mintha éppen a halálán lenne,állandóan ugráltatott mindenért.Szerencsére nem volt túl sürün beteg,máskülönben lehet,hgy megzakkantunk volna tőle.És aminek örülök :oops: / tudom,hogy ez nem jó szó rá,de egyszerően nem találom a megfelelő kifejezést / ,hogy a nagymamám hamarabb halt meg nagyon rövid szenvedés után,mint a papa.Mert ha ez fordítva történt volna meg .... :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Ádám jobban van már?Remélem nem jött vissza a láza :oops: .Különben Gergőt is most tudnám igazán gyógyultnak nyilvánítani kb.3 hetes taknyosság és köhögés után.Az ismerőseim között elég soknál jelentkezik ez a félnapos-napos kisebb láz,amit ami egy éjszakai alvás után elmúlik-hogy mi lehet ez :roll: ?Lehet,hogy a levegőben lóg valami tavaszi-nyári vírus?
De lehet,hogy tényleg csak a foga.

Timi,hát ez elég gázos,hogy Hanna már megint ilyen korán kel.Lehet,hogy szoktatja magát a munkába járásodhoz?
Leendő kolleganőidnek meg adj egy kis időt,nekik is szokniuk kell,hgy 1-el többen lesznek,ugyanugy,ahogy neked is a munkába járást.Hannának hogy tetszik a bébifelügyelő?Szeret ott lenni?

Zsuzsi,a Gergő fog szeptembertől bölcsibe járni,mert nálunk az a szokás,hogy az oviba csak azokat a gyerköcöket veszik fel,akik dec.31-ig betöltik a 3.évüket.Akik utána,azoknak bölcsibe kell menniük és majd csak szeptemberben kezdheti az ovit.De én nem is bánom,mert a bölcsiben max.12 gyerek lehet 1 csoportban és erre jut 2 nevelő,mig az oviban nálunk teljes a kihasználtság és 26-30 gyerekre jut szintén 2 nevelő.Nálunk nagyon szar a helyzet az ovis felvétellel.

Regi,látom nagyon baba-gyerekbarát a kertetek :lol: ,és milyen nagy fiú már Martin.Ti mentek ősztől közösségbe?vagy te dolgozni?

Zsu,Katának jobbulást ! Sajnálom,hogy pont most kapott el titeket ez a köhögési mizéria.Ha jól emlékszem már többször irtad mostanában ezt a köhögést.Nem lehet,hgoy esetleg valami szénanátha ?Annyi most a virágzó,szálló allergén.

megyek reggelit csinálni..... további szép napot mindenkinek :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Barbi, nagyon sajnálom, hogy ennyirenehéz, de én is remélem, hogy anyósod hamarosan könnyebben viseli majd a veszteséget, és István is többet tud pihenni.

Timi, nagyon örülök hogy jól érzed magad a munkahelyen, írigyellek nagyon :) Mivel nem szeretnék többet szülni, lehet rászánom magam a sulira :) Nekem muszáj újszülötteket dédelgetnem :)

Főleg hogy Liza is már csak alig 2 hétig újszülött. Úgy rohan az idő bakker, bezzeg mikor terhes voltam :):):):):)

Ibolya, mi is (a doki is) allergiára gyanakszunk, de nehéz, mert a szurkálós teszt nem mutatja ki, a vérből meg gyakori a fals pozitív.... és ami furi, hogy nyitott ablaknál kevesebbet köhög, pedig megy nálunk a légtisztító...

Liza már egy hónapos. És majdnem 4 kiló. (3970) és nőtt vagy 2-3 centit tuti... Jajj, úgy lassítanám az időt, annyira élvezem a babázást..

Na megyek, amíg alszik megcsinálom gyors a takarítást...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jajj Zsandinak szerettem volna Boldog szüeltésnapot, Szonjának boldog névnapot kívánni :) A 8 napban még benne vagyok :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbikám :tarts ki!!!!! :wink:

Zsu:Katának jobbulást!!!!
Liza baba!!!Bizony pedig csak most született és milyen "nagylány" már ő is!!!! :wink:

Anissza olyan édes, úúúúúúúúúúúúgy dumál mint a nagyok!!!!Szerintem a Szonitól tanul 8) ő szokott sokat cseverészni neki!!!! :lol:
Terveimmel ellentétben még nem kezdtem meg a hozzátápit..........még elég a tejcsi!!!! :shock: Pedig van, hogy tart zabálósabb napokat, de aztán meg visszafogja magát.
Stabilan forog az oldalára, mindenbe kapaszkodik és mosolyog ezerrel, kivéve mikao a kajáért balhézik!!!

Regi:nagyon jó dolga van Martinnak abban a kis gyerekbarát kertben!!!! :wink: Nem csoda, ha nem akar bent lenni, bár szerintem minden gyerek kintre vágyik főleg ebben a jó időben!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Azért amellett hogy sírok, amiért repül az idő, azért várom ám az első mosolyt, az első gügyögéseket, stb :) Örülök hogy még mindig elég a tejcsi, én is reménykedem hogy ezúttal másképp lesz :) Kata (Bence meg pláne) sose szopizott délután 130-at... Max 80 volt asszem. Liza meg stabilan ennyiket eszik.

Miért vetted le a vonalzókat?

És már 3970 g. 850g-ot hízott 4 hét alatt.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Azért vettem le, mert másmilyet szerettem volna, de az nem sikerült így már nem babráltam vele!!!!! :lol:
Ez a 2 idézet meg nagyon nagyon tetszik!!!

Kisasszony a héten kapta meg a 3 hós oltást, mert eddig ugye taknyizott, ő most 66 cm és 6600 gr.
Nini 200-akat eszik, most már csak 5x kajál.

Képeket rakhatnátok ám!!!A gépünk sajna nincs nálunk így én nem tudok, Martint is olyan jó volt nézegetni!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szandikának nagyon boldog névnapot kívánunk! :P

Zsu, éppen akartam kérdezni, hogy akkor most hogy álltok a tejcsivel. Örülök, hogy minden rendben. Bár ha nem lenne így az sem nagy gond. Csak hát miattad (meg ugye Liza miatt is) örülök, hogy most sikerülni látszik a szopi.
Boldog 1 hónapot a kicsi lánynak.

Márti, már úgy megdögönyözném a kis vigyorit. Nemsokára ő hív majd fel és dalolászik nekem. Hogy repül az idő, még ő is csak most született.

Ibolya, értem én amit a mama haláláról írsz. Nálunk ugyan ez volt. Félig belehaltam, hogy a mama elment, de jobb így hogy ő előbb. A papa nélkül ő elveszett volt. És valószínű valakihez oda kellett volna költöznie. A papa meg, bár beledöglik, hogy nincs a mama, de éli tovább az életét, mégha fájdalmasan is. (mármint a hiány miatt)
Láza továbbra sincs, bár éjjel adtam egy kis nurofent. Olyan fájdalmasan sírt. Leszögezhetjük, hogy az Ádám minden egyes fogával megkínlódott. Nem kicsit. És egyszerre négyesével jönnek, ha már lúd...

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja és Évihez még(bár jó rég írta :oops: ), a kórházhoz, ne is mond!!!!Szoni miatt mikor most vittük a ZSombit az ügyeletre mert olyan furcsán vette a levegőt(hörghurutha volt), hát frászban voltam mindvégig!!!! :? Bár Neki jó kedve volt ez tartotta bennem a lelket, emlékszem mikor az SZTK-ban a röntgen után(Szoninál) mondták, hogy KÓRHÁZ bőgtem mint egy kis pisis, úgy sajnáltam szegényt!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu,boldog első hófordulót Lizának.
Majd 4 kg?Akkor nem éhezik,ugye :lol: ?Örülök,hogy sikerül neked is szoptatnod,kivánom,hogy minnél tovább menjen,vagy legalábbis tudjál anyatejet adni neki.De ugye nem méred minden etetést?Az nagyon paráztatja az embert-legalábbis anno engem nagyon :oops: :oops:
Enikőnek van egy osztálytársnője 4-en vannak testvérek.Az első 2 gyerköcöt nem tudta szoptatni,a 3.kislányt 2 évesen választotta el mert szülni kellett mennie :lol: ,a 4.még mindig szopizik / 1 éves/.

Márti,az szerintem sose baj,ha minnél később kezditek a hozzátápit,lesz még bőven ideje ezeken a kajákon felnőni :lol: .Szopira nem próbáltad meg visszaszoktatni az elmúlt időszakban?Tápival kell kiegészítened?Vagy sikerül annyit fejned ami az egész napit fedezi?
Zsombinak beindult már a beszélőkéje?

Barbi,a Gergőnek is most jön a 18.19.foga / mi is duplán szeretjük :lol: /,pontosabban már vagy 1 hónapja.Amig át nem tört / ez kb.2-3 hét volt/,komolyan mondom volt,hogy éjszakánként 6x-8x felsirt/felsikoltott ,vagy csak egyszerüen felkelt és nem volt hajlandó aludni tovább,és 1/2 6-6 között keltünk állandóan.Mióta elkezdett szépen kijönni neki azóta megint visszaállt a régi alvókája-nem kelünk éjjel max.1x és reggel is alszik kb.7-ig.
Tényleg,nálatok változott valamit az éjszakai alvása/ébredései az elmúlt pár hónapban?
bibolya
 
 


Ibolya, igen változott. Már azt hittem megjavult az alvókája és végre alszunk rendesen. Volt olyan éjjel, hogy 1-2x kelt, de olyan is (jó, az csak 1x), hogy végigaludta az éjszakát. Nálunk már az 1-2 kelés is nagy szó volt.
Aztán kb. 2 hete megint nagyon sokszor kel. 4-5 vagy még több. Tuti, hogy a foga.
De már visszaszámolunk, már csak 3 és remélem alszunk. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Én is elmaradtam mostanában a jókívánságokkal,
Andi, nagyon boldog szülinapot kívánok, Szoninak és Szandinak pedig boldog névnapot!!! Lizának első hófordulója alkalmából minden jót!
És Andi, ha csak egy néhány sornyit is, de írj magatokról egy kicsit, nagyon rég nem jártál erre!

Hoztam képeket, nem túl sok és nem is sikerültek túl jól, de legalább vannak :)
Samu arcai - így a második szülinapja után két hónappal...

Kekszet eszik
Kép

Bohóckodik...
Kép

Kis takonypóc...
Kép

Hát igen Márti, kórház, brrr.... Tejcsihez és a kitartó fejéshez gratulálok!

Barbi, kitartás ehhez az időszakhoz (István anyukája, és a kényszerű vendéglátás), és persze a fogzáshoz is.
Nem semmi, amit Ibolya is írt, hogy milyen nehezen jönnek ki ezek az utolsó fogak. Samu még mindig 16 darab fognál tart, ezek szerint várható a nyűglődés?

Regi, nagyon édes Martin a képeken, és tényleg nagyon jó a kertetek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Én is hozok képeket,

Melyik gyerekem melyik?

Kép

Kép


MIndenki szerint Liza rám hasonlít. Szerintem az apjára. Szerintetek?

Tamás, 1979

Kép

Liza 2008

Kép

Anyával:

Kép

És egy jubileumi kép:

Kép

Jah és egy Katus ráadásnak :)

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!!!!!

Jaj, de jó volt ennyit olvasni!!! :D
Először pótolok én is...

Szandinak nagyon boldog névnapot kívánok!!! :)
Kép

Barbi, kitartást ehhez a nehéz időszakhoz. Elhiszem, hoyg nem könnyű. Gratulálok a fogacskához, és nagyon drukkolok, hoyg végre rendbejöjjenek az éjszakák, miután kibújtak. Tehetnél biza' képet a szépszeműről!!! :D

Zsu, boldog hófordulót Lizababának. NAgyon szép kiscsaj és ügyesen nő. Örülök, hyog elég a tejcsi! :)
HAsonlít Liza a férjedre, de szerintem Bencéből is van benne. Különben mindkét lányod gyönyörű és a jubileumi kép is nagyon szép. :) Kata jobban van?

Márti, Örülök, hoyg elég nálatok is a tejcsi. Én sem kezdtem el a hozzátápit, még nem is szándékszom 6 hónapig, persze, ha elég lesz nálunk is a tejcsi addig. Boró elég dundicska, tegnap mértem és 7180 g, bár az utóbbi két hétben nem hízott olyan ütemben, mint eddig. Csak 220-at szedett magára, úgyhogy van reményem, hoyg ne elefántbébi legyen belőle. :lol: :lol: :lol: :roll: 4 hónaposan ő 65,5 cm volt. Nininek is szép méretei vannak!!! :) Amúgy Boróó is dumál, játszik, forgolódik ezerrel. :) Már olyan szívesen néznék rólatok képeket!

Ibolya, örülök, hoyg Geri rendbejött. Krisztának is valamikor múlt héten fedztem fel a 18. fogának a csücskét. Nálunk nagyon változóak az éjszakák, van, hoyg többször ébreszt, van, hoyg teljesen átalussza. Mostanában sokszor ő is teljesen magához tér, legalábbis nagyon tisztán beszél hozzám, kérdez ezt-azt :roll: , de szerencsére egy kis simi, ölelgetés vagy egy pici vízivás után rögtön visszaalszik. Mostanában még olyan adódott, hoyg az éjszaka közepén szólított, hoyg pisikálnia kell. :shock: :shock: :shock: És valóban megtartotta, míg levetkőztettem és vécére ültettem. Ki voltam akadva. MA reggel, pedig képzeljétek, tiszta száraz pelust vettem le róla. Igaz, ez múlt hét végén is megtörtént kétszer, de azóta is volt olyan, hoyg reggel nyakig pisis volt. :roll: Mondjuk, nem is csoda, hiszen rengeteget pisilt ma reggel is, úgyhogy annyit a pelusa nem bír meg. Egyszer próbálkoztunk már azzal is, hoyg a délutáni alváshoz nem tettem pelust. Nem engedte a kisasstzony, és szerencsére nem volt baleset sem. :D

Évi, Samu is nagyfiú már. Jó, hyog tettél képeket, mert őt aztán igazán ritkán látjuk! :D :P Jó a szemüveges képe nagyon. :D Férjed mostanában is sokat van távol?

Nem tudom, hoyg kimaradt-e valami...

JAj, persze, Timi, örülök, hogy tetszik a munkahelyed. :) Természetesen, az elején mindenkinek furcsa egy kicsit, és biztos jól kijössz majd a kollégákkal is. Illetve biztos leszenek olyanok, akikkel sosem talál majd olyan jól a szó, mert ez így szokott lenni, de az a lényeg, hoyg mégis legyenek páran, akikkel jól kijössz. :) Remélem, amikor nap mint nap fogsz járni, hamarosan belerázódsz ismét. :)
Sajnálom, hogy Hanna ilyen korán kel, én nem tudnám elképzelni, hoyg mit is csinálnék. :roll: :oops: Még a fél 8-8-at is korainak szoktam találni. :oops: :oops: :oops: (Azért nehogy verést kapjak e kijelentésemért... Senkitől. :wink: :wink: :wink: :oops: :oops: )

Amúgy mi jól vagyunk, éljük cseppet sem unalmas napjainkat. Igaz, többynire hármasban, mert István hétközben dolgozik, hétvégén meg általában zenél (ami nagyon jó, mert pénzt jelent, de nagyon rossz is, mert keveset van itthon illetve nem nagyon tudunk kimozdulni.).
Azért amikor lehet, mégiscsak szervezünk ezt-azt. Tegnap délután pl. kimentünk az állatkertbe. Gyönyörű idő volt, árnyékban volt 30 fok :roll: és egy nagyot sétáltunk. Igaz, Krisztának kimaradt a déli-du.-i alvása, ezért a kelleténél kicsit jobban fel volt pörögve, de azért nem volt baj vele. Rohangált (még esett is egy nagyot- mondjuk, ez nem is maradhatottvolna ki :roll: ), biciklizett, barátkozott mindenkivel, nézegette az állatokat, nagyon érdekelték őt. Boró szinte végig aludt a jó levegőn. :D
Teszek aztán képeket is, csak még kicsinyítenem kell.

Puszilok mindenkit és írjatok még!!!!!

Ja, Márti, mi van Julcsiékkal? Olyan régen írtak utoljára, remélem, jól vannak! Mondd meg nekik, hoyg nagyon hiányoznak (nekem legalábbis nagyon) és várjuk, hoyg írjon magukról akárcsak pár sort is. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ibolya:nem nem próbáltam!!!!1 hónaposan még nem tudott rendesen szopizni akkor ez mitől változott volna meg ezalatt a 3 hónap alatt?????Ha a nagykönyvet felolvasom neki az segít????Nem hinném.És ugye az én depire való hajlamom is előjött, úgyhogy köszönöm szépen nekem a szopi nem jött össze és kész!!!!Így is örülök, hogy tejcsit kap ,és igen elég neki egész napra az az 5-6 hét volt amíg kapott napi 1x tápit és azóta elég neki!!!!

Edith:jól vannak a Julcsiék csak nincs ideje a gép elé keveredni!!!! :wink: Olyan rendik voltak, mert múlt hét szombaton vagyis előtte homeos fejtágításon voltam és a Roland nem kapta meg a szabit így eljöttek és szittelték a 3 gyerekünket!!!!! :wink:
Rakhatnál képeket a lányaidról :lol: , a gépünk apukámnál van ő szervízeli, de ha meglesz én is teszek!!!!!!!!!!!
Már így is annyi jó pillanatról lecsúsztam :?

Évi:nagy csibész a fiad az látszik a képeken!!!!
Te mikortól leszel otthon????Ugy van neked is nyári szünet???

Zsuzsi:boldog névnapot a lánykádnak!!!!képek??????????????????? :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: