Új privát üzeneted érkezett!

a felirat eggyel előrébbi képhez gondoltam irni :oops: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Edith,
gyönyörű ez a kislány!Amikor olvastam Ibolya írását,kerestem a képeket,hogy megnézzem Borót,de nem találtam. :roll:
Aztán ahogy felraktad őket,megértettem miről beszélt Ibolya! :lol:

Ibolya,
Geri is nagyon helyes!Már igazi csibész! :wink:


Képzeljétek hétfőn az országos bábanapon az Országos Bábaszövetségtől kapok egy különdíjat!Ma hívtak fel,hogy szeretettel meghívnak,mert kaptak egy szép levelet egy internetes fórumozó anyukáktól,melyben szeretnék a szövetségen keresztül megköszönni a tanácsaimat és segítségemet,hogy rendelkezésükre álltam/állok!

Nagyon meghatódtam,és boldog vagyok,hogy engem díjra jelölnek!

Tegnap voltam a kórházban,kész az alkalmasságim.Nagyon jó érzés volt benn lenni.Holnap megint megyek,ismerkedem a lányokkal és a kórházzal.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szia, Ibolya! Látom, csak te jársz erre. :(

Borónak (és Krisztának is) 3 pár keresztsztszülője van: a velem egyforma ruhában a húgom és a barátja (jövendőbeli vőlegénye), majd a gyerekekkel a sógornőm, Istvánnak a nővére látható, utána pedig, a másik pár, a barna hajú nővel, a barátaink: a srác osztálytársam volt, illetve Istvánnak zenészkollégája. :D
Mások rokonok.

Nagzon édik a gzerekeid. Olzan jó az a kép, amelziken Encsi az ölében tartja Gergőt.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem van mentségem, a vírus. :? Tegnapra ledöntött engem is, délelőtt a vadászért könyörögtem. :roll: Azt hittem meghalok, olyan rosszul voltam. Aztán aludtam egy jót, délután már csak a hasam ment és gyenge voltam. Mára már sokkal jobban vagyok, úgy tűnik én vagyok a legerősebb a családban. Az István is 5 napig küzdött, az Ádám is. Bár talán már ő is meggyógyul, ma reggel volt az utolsó hasmenése. (kopp-kopp, remélem így is marad) Igaz ennek is zuhany lett a vége. :?

Edith, nagyon jók a keresztelős képek. Látszik, hogy jól éreztétek magatokat. Tényleg, mi volt a kicsi rossz? :wink:
A csajok pedig nagyon csinosak. Boró édes abban a göncben.

Ibolya, tényleg az a legjobb kép, amin az Encsi ölében ül a Gergő. Nagyon aranyosak. Ha véletlenül veszekszenek, vagy majd később esetleg verekednek mutasd meg ezt nekik, hogy lám, volt idő mikor így szerettétek egymást. :wink: :lol:

Timikém, gratulálok! :P Ha egy üzlet beindul, mi? Büszke vagyok rád!

Zsu, mi van veletek? Azért egy füstjelet küldjél, hogy jól vagytok csak időd semmi.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Hú, nagyon jó képeket tettetek fel!
Edith, csodaszép családod van, a csajok édesek, jók a keresztelős képek! Boró ruhája tényleg szép!

Ibolya, Gergőfotók is jól sikerültek, nagyon tud mosolyogni a fiad!

Sajnos nekem nincsenek mostanában készült képeim Samuról. Majd ha lesznek, hozok.

Barbi, jobbulást nektek! Nem semmi, de ha jól vettem ki a leveledből, akkor már túl vagytok lassan az egészen. Fránya vírus...
Apósom most mesélte, hogy Balázs unokatestvéréjéknél kidőlt az egész család calici (ha így kell írni...) vírus miatt (nagyszülőktől gyerekekig), valószínűleg egy kórházi látogatás alkalmával szedték össze...

Timi, gratulálok az elismeréshez! Innen a babanetről jött az ajánlás, vagy ez nem derült ki?

Samu szerencsére meggyógyult, és két hét pihi után ezen a héten (ami ugye csak 3 nap) már újra bölcsis. Rengeteget dumál, nagyon bírom. És elkezdett félni dolgoktól. Eddig mindenre rácsodálkozott, minden félelemérzet nélkül érdekelte a világ, de néhány napja tart például a bogaraktól ("bogár mászik az ajtón, bogár bánt"), vagy pl. a csigáktól. Fogalmam sincs, hogy ez most honnan jött, mi ilyenekkel nem ijesztgetjük, és eddig nem csípte meg semmi...

Többiek, merre vagytok? Tényleg eltünt mindenki...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Nekem szomorú hírem van. Ma estére bevonult hozzám a ... "vörös hadsereg". :evil: :evil: :evil: Anyóséknál voltunk, Boró pedig egy jót aludt, miután jót sétáltunk a kertben a friss levegőn. Amikor felkelt, már 4 óra is eltelt utolsó evése óta, mégis pár korty után abbahyagta az evést. Hiába próbálkoztam csak nem kellett neki. Csodálkoztam, de elkönyveltem, hoyg nem éhes. Aztán amikor vécére mentem elszörnyedtem. :oops: :oops:
Most lefekvés előtt szerencsére rendesen evett, úgyhogy van reményem, hoyg mégsem változott meg teljesen a tejcsi íze és hátha továbbra is elfogadja. Annyira ideges vagyok! Már megint, amikor sínen vannak a dolgok, muszáj jönnie valaminek, ami elront mindent. De az igaz, hogy boldog vagyok, hoyg legalább ezalatt a 4 hó alatt anyatejet kaphatott Boró. Aztán, hoyg mi lesz ezután, meglátjuk. :roll:

Bocs', hoyg nem szólok senkihez, de fáradt és rosszkedvű is vagyok. :( Jó éjt mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith,
talán nem lesz gond,és Boró elfogadja így is a tejcsit.Szerencsére nem mindenkinél van így,hogy a menses után már nem fog szopizni a baba!Drukkolok!

Évi,
igen biztos innen jött a jelölés,mert másik fórumra nem írok.Van itt egy másik topik,ahol kezdtem a "pályafutásomat" :lol: ,már több,mint 2 éve írogatok oda,elvileg semmilyen szempontból nem tartozom oda,csak akkor amikor elkezdetem olvasgatni ezt a fórumot,sok aggódó kismamit találtam ott,gondoltam bekapcsolódom hozzájuk,és nagyon jó kis csapat kovácsolódott össze.
Rájuk tippelek,hogy ők írhatták a levelet! :wink: Persze nem árulják el! :wink:

De azért titeket is nagyon szeretlek,és nektek is ugyan olyan hálás vagyok,amiért meghallgatjátok az éppen aktuális panaszáradataimat,tanácsokat adtok,drukkoltok és szorítatok nekem!
Ez mind nagyon jól esik,és boldog vagyok,hogy két ilyen jó csapathoz tartozhatok!

Zsuzsi,
SZANDINAK NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT SZANDINAK!!!!!! :D :D :D :D SOK-SOK EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT NEKI AZ ÉLETBEN!!!!! :D :D :D
Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Szandinak nagyon boldog szülinapot kivánok!

Kép
bibolya
 
 


Szandi béjbi, nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked. Anyukádéknak pedig millió puszit, erre a szép napra.

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Évi, igen, nálunk is a kórházból jött a vírus. Az István apukája Vácon van a kórházban, és múlt hét szombaton pont úgy mentek, hogy 20 perc múlva már zárták le a kórházat a vírus miatt. Csak sikerült nekünk hazahoznia.
Komolyan mondom, nem semmi ez a nyavaja. Tegnap már tök jól voltam, itt legénykedtem, ma meg szarabbul vagyok. Az Ádám holnap lesz 1 hete, hogy mindig szenved tőle. Sosem volt egy dagadt gyerek de most! Zongorázni lehet a bordáin lassan.

A fene tudja, hogy mitől fél most a Samu, mikor előtte nem. Talán van egy ilyen korszak is?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat!

Barbi: tudom nem a legjobb, de igyál kolát, kavard ki a szénsavat és adhatsz az Ádámnak is egy kicsit (nekünk az orvosunk mindig ezt mondja). Elmulasztja a hányingert és a benne lévő kátrány megfogja egy kicsit a hasat is.
Jobbulást nektek, emlékszem januárban a Szandi is brutálisan lefogyott, ő akkor 2 hétig szenvedet aztán egyik napról a másikra jól lett.

Este ha lesz időm én is teszek egy pár képet.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi drága vagy, de már túlvagyunk rajta. Ivott colát, evett étcsokit, semmi. Illetve csokit nem evett, azt nem szereti. Már mindent kipróbáltunk. Most annyi a javulás, hogy naponta csak 1x van fosi, de az brutális.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Barbi, füstjel :)

Edith, gyönyörűek voltatok a keresztelőn, örülök hogy jól sikerült!

Zsuzsi!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT A KÉT ÉVES NAGYLÁNYNAK!!!!



Barbi, nem az időm kevés, csak nem volt netünk :( De mostmár van :) Egyenlőre napközben inkább unatkozni szoktam, mert Liza eszik-alszik. Tej egyenlőre elég, remélem minél tovább az lesz. Bekaptunk egy kis szájpenészt, így msot igencsak fájdalmas a szoptatás, remélem minél hamarabb kikezelem magunkat. Liza tegnap 3330g volt, 3160-al hoztuk haza egy hete.

Tegnap végre leesett a köldökcsonkja, így lubickoltunk este (bár végigüvöltötte, így csak félsiker volt)

Egyre okosabban néz, követ minket a tekintetével, már emelgeti a fejét... eszméletlen hogy fejlődnek ezek a babák....

Jajj, majd elfelejtettem....

TIMI, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi, jobbulást kívánok nektek!

Katának újabb tüdőgyuszi-gyanús betegsége volt, de vagy ne maz volt, vagy jó korán elkaptuk, mindenesetre már semmi baja.

Nekem viszont egy nagyon jó élményem volt ma :):):):):):)

Felpróbáltam egy 3 számmal kisebb nadrágot mint amit a terhesség előtt hordtam, és jó volt rám :) Igaz kicsit szűkös :):):):) De olyan nagyon jó érzés :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szandi! Sok-sok boldogságot kívánok neked és anyukádnak szülinapod alkalmából!
Kép
Zsuzsi, kiváncsi vagyok ám a képekre!

Barbi, továbbra is jobbulást mindannyiotoknak! István már meggyógyult?

Zsu, örülök, hogy jól vagytok. Meg a kisebb naci örömnek is :D

Edith, ne izgulj előre, tényleg nem mindenkinél jelenti a menses a szopi végét. Pl. nálam sem volt ez vízválasztó...

Márti, Julcsi, Edit, Andi, Regi, Iza? Nagyon-nagyon régen jelentkeztetek... Ugye minden rendben?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


KÉpek :)

Katus:

Kép


Puszi:

Kép


Kukucs:)

Kép


Bencével:

Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, a képek nagyon jók. Jó látni, hogy így szeretik az új tesót. :lol: Nagyon aranyosak.
Kata betegsége nem hangzik jól, de örülök, hogy már kutya baja.

Évi, jaja, az István már jól van. Szerencsére, de ő is 1 hétig küzdött.
Viszont az Ádámnál is mintha végre javulás lenne. Ma már volt egy kaki, ami végre nem folyt ki a pelusból. Enni még nem eszik, szó szerint semmit, de már ez is javulás.
Jó kis tavaszi méregtelenítő kúra volt ez a családnak. Akartok ilyet? :wink: :lol:

Ja, Zsu, tényleg jó érzés, ha már rádjön valami, amit a terhesség előtt hordtál. Én még olyan nagyon sokáig éreztem magam vízilónak. (nem mintha most nem az lennék, de ez már nem róható fel az Ádámnak :wink: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, nekem is jó látni :) Bár azért látszik rajtuk a féltékenység is, de ez nem Lizával szemben irányul szerencsére....

Barbi, ezt a nadrágot nem hordtam terhesség előtt :) Anyu vette, de kicsi volt rám :) Most meg jó :)

Gyerekem 15 perce üvölt, mert le mertem ülni kajálni....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi, most már lódulás annak a rusnya vírusnak. Éppen ideje, hoyg kivonuljon végleg tőletek! :roll: Remélem, most már tényleg, jobban vagytok és nem tér vissza semmi. :)

Zsu, nagyon édesek a manók. Tényleg látszik rajtuk a szeretet a kisebbikkel szemben. Biztos, hoyg lesznek féltékenységi akciók, de ügyesek vagytok és meg fogjátok oldani. :) Örülök, hoyg van elég tejcsi. :)

Zsuzsi, remélem, szép volt az ünneplésetek! NAgyon várom ám a képeket! :)

Évi, szerintem a bölcsiből hozza Samu ezt a "félelmet". Meglehet, hallotta már gyerkőcöktől, hoyg azoktól a bogaraktól félni kell és ő is utánozza őket. Tudom, hoyg ez más, de pl. én sem ettem meg a dinsztelt káposztát egyszer egy táborban (pedig nagyon szeretem), csupán azért mert mások pfujjogtak neki. :oops:

Amúgy nálunk úgy néz ki, nincs baj, Borónak továbbra is ízlik a tejcsi. Mármint remélem, nem kiabálom el, de mostanig gond nélkül evett.

Timi, mesélj, milyen a hely, a kollégák? Használd azért ki még ezt a hátralévő hónapot és tölts minéál több időt a gyerekekkel, vidd el őket olyan helyre, ahova még nem volt alkalmatok elmenni, de szeretnétek, mert ezentúl, ki tudja, mikor kerülhet sor ilyesmire. Főleg, hoyg többnyire olyankor leszel otthon, amikor Bandi dolgozik, vagy fordítva. :)

Ki mit csinál ma? Illetve a hosszú hétvégén. Nálunk most normál munkanapok vannak. Istvánnak múlt pénteken adták ki a mai napot, ami nekünk tökéletes volt. Hétfőn is szabad volt a román húsvét miatt, úgyhogy nagyon jól időzítettük a keresztelőt. HA szép idő lesz, akkor szombaton kimegyünk valahova a zöldbe, de még megválik! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, mi ma játszón voltunk, délután majálison, holnap anyósomhoz megyünk, szombaton meg lehet hogy elmegyünk Földvárra a hugom ballagására. De ezt még ne mtudom hgoy bevállalom-e....

Vasárnap itthon unatkozunk (hacsak le nem megyünk játszani) mert Tamás dolgozik a hétvégén :(

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Timi,nagyon gratulálok a különdijadhoz :!: :!: :!: Én nagyon büszke vagyok rád :lol: :lol: :lol: és örülök hogy -e csapat tagja is vagy :lol: :lol: :lol:

Barbi,jóvanna :lol: ,elhiszem,hogy ez a fránya virus ledöntött :oops: .Remélem azért most már kifelé mentek belőle.
Enikő is már vagy 3 hete taknyos,Geri kb 3 napja :roll: ,azért érdekes,hgoy télen nem voltak betegek,most meg a jó időben taknyosak.Encsi szerda estére be is lázasodott / 38,2 / , a láz lement 1 óra alatt ,és azóta sincs semmi más baja a náthán kívül.Remélem,hogy nem valami fertőző nyavaja,mert ma jönnek a barátnőmék 2 gyerköccel.
Abból az ölben ülős képből van egy egész sorozat :lol: -biztos ami biztos alapon.Majd mutogatom nekik :lol: :lol: :lol:

Évi,tudom,nem megnyugtató a dolog,de a Geri is fél a bogaraktól,meg mindeféle kuszó -mászó-repülő állattól.Tavaly még kézzel-lábbal taposta,nyomta el az udvaron a hangyákat,pókokat meg mindeféle állatot amivel találkozott,most meg kiabálva elszalad előlük :oops: .

Edith,remélem már jobban vagy " lelkileg". A "vörös hadsereg" meg azért köszönthetett be,mert én ugy tudom,hogy csak a gyakori / 2-3 órás - éjjeli is kell / szoptatás gátolja a peteérést.De ahogy olvasom tovább,ugy látom nem lett "gond" belőle.

Zsu,nagyon szépen hizik Liza,ugy látom,akkor csak lett elég tejed.És hát ez a fejemelgetés :roll: ,hova siet ez a kiscsaj?Képek nagyon jók :lol: :lol: :lol:
3 számmal kisebb nadrág?Ez igen,gondolom akkor nem hiztál semmit a terhesség alatt,és nagyon sokat fogytál szülés után :lol: Ügyes vagy nagyon,csak vigyázz a hirtelen sok fogyással,nehogy a tejcsi rovására menjen.

Mi tegnap nem voltunk sehol,mert mint irtam fentébb az Encsi szerda estére belázasodott,és igy nem mertünk elindulni,de az az igazság,hogy igazán nem is vágytunk sem a tömegbe,sem a politizálás szinhelyeire :roll: Az esti láz után már semmi baja nem volt az Encsinek, tegnap sem,nem igazán tudom,hogy mi lehetett ez,de most reggel sincs semmi baja.Ma jönnek a barátnőmék,holnap meg ha minden igaz kirándulni megyünk :lol: .Vasárnap meg anyák napja,megyünk anyuékhoz a telekre :lol: .

na megyek reggelit készíteni.
Mindenkinek további szép napot :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Zsu,
aranyos a pici,és szépen emelgeti a fejét!Bencén is látszik mennyire szereti Lizát,és Kata is oda van érte.

Ibolya,
köszönöm!Encsinek jobbulást!

Mi is majálisoztunk tegnap,ma meg kipihenjük a fáradalmait! :lol: Rebi megy a hétvégére nagynénizni.Holnap Bandi ügyel,én meg elmegyek Zsoltival meg Hannával a barátnőmékhez,vasárnap meg kimegyünk a tűzoltónapra,Zsolti biztos élvezni fogja!

Tényleg Márti,ha erre jársz meg tudnád írni pontosan hova érdemes menni a Tűzoltónapra?Kb.11-re érünk ki,és a Városliget számomra elég tág fogalom.A Hősök tere jó lesz,vagy a Felvonolási tértől menjünk?
És ha már itt vagy/leszel írhatnál pár sort,hogy vagytok?Nissza biztosan sokat fejlődött,hogy telnek a napjaitok!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi,nagyon boldog névnapot kivánunk :lol: :lol: :lol: :!:

Kép
bibolya
 
 


Timi, mi is nagyon boldogságos névnapot kívánunk Neked. :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Köszönöm csajok! :P

Pusz
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép
Hogy telt?

Edith, lehet hogy a bölcsiből hozza Samu ezeket a félelmeket magával. Nem tudom... Nem mondja :) Szerencsére nem veszélyes, csak olyan furcsa, mert eddig semmi ilyesmi nem volt.

Zsu, jó kis képeket hoztál! Nagyon szépek a gyerekeid.

Ibolya, végül miket csináltatok a hétvégén? Merre voltatok kirándulni?

Mi is jöttünk-mentünk. Csütörtökön már hagyományosan egy ismerősünk által rendezett "uniós bulin" voltunk (4 éve május elsején ez a program), ez kirándulást jelent a Pilisben, aztán közös főzöcskézést (idén bográcsgulyás volt a menü). Samu a kirándulást motorral nyomta, tök meredek helyeken is felment. Csak lestünk. Persze nem mindenhol lehetett motorozni, a gyaloglásért pedig kevésbé rajongott, de végülis jól sikerült.
Tegnap elnéztünk tropikáriumba a barátainkkal (jó nagy tömeg volt), ma pedig pikniket terveztünk délután, amit elmosott az eső... Így nálunk gyülekeztünk, aztán lementünk a a Dunához kacsát etetni. Holnap hazaugrunk anyut-mamát köszönteni.

Többiek? Sokan eltüntetek! Füstjelküldést kérünk!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


MÁRTI, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!! :D :D :D :D :D :D SOK ERŐT, EGÉSZSÉGET, VÉGTELEN ÖRÖMÖT EGÉSZ TOVÁBBI ÉLETEDRE!!! :) :) :)
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


TIMI, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK :D :D :D UTÓLAG!!! :) :) :)
Kép

MINDENKINEK BOLDOG, GYÖNYÖRŰSÉGES ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:nagyon köszi :wink:

Timi:utólag is boldog névnapot!!!

Mindenki ölelgesse -puszilgassa meg a kis gézengúzokat!!!!! :lol:


Megvagyunk, de betegek vagyunk voltunk én nem tudom mi van, Nini még náthás, Zsombinak elvileg 2 hete mandulagyulladása volt(azért állítólag ,mert nem a mi dokink látta és mire hozzá mentünk 2 nap múlva ő nem vette észre :shock: , de az AB-t már adni kellett mert elkezdtük, azért adtam egyből, mert a fülét fájdította :shock: :( ), aztán tegnap megjártuk az ügyeletet, Zsombi pár napja megint köhög, erre tegnap estére szaporábban vette a levegőt, meg kicsit zihált, na mondom nem várunk semmire Szoni jutott az eszmbe :( , persze Roland melózott így apóssal mentünk=aszmatikus hörghurut vagy mi :shock: , kapott gyógyszert, de ha fullad vagy ilyesmi mehetünk vissza, de az éjszaka jól telt, étvágya nagyon jó a kedve is, bár a tegnapi kivizsgáláson olyan hisztit levert, hogy beleizzadtunk apóssal :roll: ...............szóval nem ilyen anyák napját képzeltem, de ez jutott, ráadásul Roland ma dolgozik, így csavarogni sem tudunk.
Ja én meg 2 napig voltam olyan beteg(többre nincs időm :wink: ) 39.2 volt a lázam szédelegtem, fájt a derekam!!!!
Timi:érezzétek jól magatokat ma, mi tavaly nagyon élveztük............na majd jövőre. :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, a jó istenke éltessen nagyon sokáig!

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hű, Márti, ez nem semmi! :shock: :cry:
Nagyon sajnálom, hoyg így összejöttek a betegségek az utóbbi hetekben! :( Gyógyuljanak meg hamar a kis lurkók, küldünk sok-sok gyógypuszikát Zsombinak is, Nininek is. :) Azért az csak jó jel, hogy Zsombinak jó a kedve és enni is eszik! Reméljük a legjobbakat. Sokszor puszilunk Titeket! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


MÁRTI!NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Kép

Zsombinak jobbulást!

Zsoltinak tetszettek a tűzoltóautók,be is szállt mindbe amibe lehetett.Hannát nem igazán kötötte le,de jót játszott a babajátszóban.3 órát voltunk,mert Hanna fáradt lett és nagyon sokan lettek.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Márti, boldog szülinapot és gyors jobbulást a gyerekeknek!!!!

Timi, boldog névnapot így utólag!!!!


Liza taknyos :( A szeme a kamillázásnak köszönhetően javul, de ezek szerint csak elkapta Katától a betegséget :( Szerencsére nem komoly, láza sincs, azért csak védi őt az anyatej...


Egyenlőre nincs gondom azzal hogy hárman vannak, csak a boltbamenés a nehéz, akkor kéne még 1-2 kéz, vagy egy olyan babakocsi aminek nagy bevásárlóhálója van :) De megoldjuk, legtöbbször Tamással megyünk. Tegnap elmentem egyedül Földvárra, ezzel se volt gond, csak a Kata ment az agyamra a buszon, neki sok volt a 1,5 óra.

Ma is kitakarítottam, főztem, mostam, sétáltunk, boltban voltunk, most meg unatkozom. De nem sokáig, mert kezdődik az esti cirkusz... Na itt hiányzik apjuk, mert poont fektetésidőben nyűgös Liza :( Szegény iylenkor sokat üvölt amíg lefektetem a nagyokat... de hát e zvan, néha neki is várni kell :(

NA megyek, mert hergeli magát :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Visszaaludt, így kaptok két friss (kb egy órája készült) képet a szaporulatról :)

Kép



Kép



Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon boldog születésnapot kívánok!
Kép
Sajnálom a betegségeket, mielőbbi jobbulást mindannyiotoknak! Szoni, Roland hogy vannak? Ők megúszták?

Timi, jól hangzott a mai program a tűzoltónappal...

Zsu, nagyon szép ez a kicsilány! Jobbulást neki mihamarabb! És néha unatkozol? :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Timi utólag boldog névnapot kívánok!

Márti nagyon boldog születésnapot kívánok!
Jobbulást a gyerekeknek! Remélem, hamar meggyógyulnak!

Zsu: nagyon édesek a gyerköcök!

Mi gyerekmentesek voltunk a hosszú hétvégén. De nem pihentem sokat, nagytakarítottam, szelektáltam a Szandi és a mi ruháink között, mert már nem fértünk.

Szülinapi képeket majd teszek, egyenlőre nekem sincs, mert nem küldi a család :evil: , mi csak videóztunk.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Köszi mindenkinek!!!!

Edith:Borókának boldog hófordulót!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nagyon köszönöm. :)

Hogy vannak a manók? Remélem, Roland, Szoni, nos é s persze, tesem kaptad el!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Borónak boldog hófordulót!

Tegnap megkaptam a különdíjat! :D

A Bábaszövetségtől kaptam egy oklevél szerűséget,mindjárt megmutatom,egy Aromaterapeuta tanfolyamot,illóolajokat,egy csokor rózsát.
A csajok,akik ajánlottak a díjra,tőlük egy saját készítésű párnát,amiben majdnem mindenki kezemunkája benne van,és az egyikőjük varrta össze párnává.Egy csokor orichideát,és a legnagyobb meglepi,a Bon Jovi koncertjegyemet. :P
Beavatták a Bandit,mert tudták,hogy már megrendeltem,és,hogy meg is érkezett,ezért a Bandival szövetkeztek,hogy hozza el itthonról,hogy ők átadhassák nekem! :lol:
Szóval nagy meglepetés volt!

A díj:
Kép

A párnával(kicsit sötét lett)
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi,mégegyszer nagyon nagyon gratulálok neked,joggal lehetsz büszke magadra!!!!És ez a párna is nagyon gyönyörű.

Én a neten keresztül küldök neked egy virtuális virágcsokrot :lol: :lol: Kép




bocsika a többiektől,hogy nektek most nem irok,de rohanok a fodrászhoz :oops:.A hosszú hétvégén csavarogtunk,tegnap meg nem engedett irni a babanet :twisted: ,már azon gondolkodtam,hogy ujra regisztrálom magam.
bibolya
 
 


Timikém, én is mégegyszer nagyon-nagyon gratulálok Neked! Büszke vagyok rád!!! :P

Borónak (utólag is) nagyon boldog hófordulót kívánunk.

Zsuzsi, és a Szandi élvezte a 4 napot? Ilyenkor jól elvan, este sem keres benneteket?

Nálunk végre mindenki meggyógyult. De az Ádám, köszönhetően, hogy 1 hétig semmit nem evett, most annyira kivan éhezve, hogy kieszik a vagyonunkból. Szó szerint 24 órában eszik. Már este nem mertem neki enni adni, attól féltem most meg azért fog hányni, mert össze-vissza zabál. De tényleg, egy lovat megtudna enni. Mondjuk kell is a kaja, annyira sovány lett!
KÜlönben semmi jó. Após kórházban, hasnyálmirigy daganat. 5 hete diagnosztizálták, és mára már annyira gyenge, hogy felülni sem tud. Sajnos nagyon gyorsan végez vele. Ettől anyós teljesen padlón van, úgyhogy ha nem a kórházban vagyunk akkor őt istápoljuk. + próbálunk az emelettel is haladni. Hát ennyit rólunk.
Pussz

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Megint jól leállt a topik... Mi van veletek, lányok?

Timi, én is mégy egyszer gratulálok neked az elismeréshez! Büszke
vagyok rád :)

Zsuzsi, megérkeztek már a szülinapi fotók a családtól? ha igen, akkor muti!

Ibolya, és merrefele csavarogtatok a hosszú hétvégén?

Zsu, Liza hogy van? Taknyosság elmúlt?

Barbi, apósodat sajnálom, ez szörnyű lehet...
Ádám jó étvágyának örülök. Samunak sajnos nem jött vissza az étvágya. Olyan kis vékony kiscsávó lett belőle az elmúlt hónapokban - persze ez a korábbi állapotához képest fura, mert súlyra azért nem rossz, már elhagyta a 15 kilót.

Utánanéztem Samu újkeletű fóbiáinak (bogarak, csigák), és az egyik könyvben találtam is erről infót (a "Boldig tipegők"-ben). Ott az írják a 25-30 hónapos gyerköcök érzelmi fejlődésénél, hogy tipikusan ebben a korban jelennek meg a félelmek, fóbiák a gyerekeknél. Ez a képzelőerő kialakulásával, fejlődésével jár együtt. Általában a sötétségtől, a gyors állatoktól, rovaroktól szoktak elkezdeni félni a gyerekek. No, feltehetően Samuval is épp ez történik. És azt is mondja a szerző, hogy szerencsére amilyen hirtelen ezek fóbiák jönnek, úgy el is tünhetnek, de mindez az óvodáskorban is folytatódik, csak nem biztos, hogy ugyanezekkel a fóbiákkal. És persze lehet segíteni a gyerekeknek a félelmek leküzdésében, és erősíteni az önbizalmukat. Aha.
Ennyi voltam, ti jöttök! :) Írjatok! Kiváncsi vagyok, kivel mi történik, mi van a gyerköcökkel.
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Képem még mindig nincs a szülinapról sajnos. Majd megpróbálok a videóból kiszedni egy párat.

Edith: Borónak utólag boldog hófordulót! El se hiszem, már 4 hónapos.
Múltkor említetted, hogy csinál Kriszta valamit, de még nem írod le, hogy mit. Most már elárulod? :wink:

Barbi: a Szandi jól elvolt, csak egy párszor kereset minket, de nem sírt utánunk. Ez tök jó, de azért fáj is egy kicsit, hogy ennyire nem hiányzunk neki. A mamával és a papával aludt a nagyágyban, féltem tőle, hogy majd itthon is velünk akar majd aludni, de az első ahova bement amikor hazajöttünk az ágya volt. szaladt a szobájába, hála istennek még mindig imádja a kiságyat.
Ádám étvágyát irigylem, mi küzdünk a Szandival, alig eszik, de szerencsére vannak napok (kb. 2 hetente 1 nap) amikor azért ő is akármit megenne.
Sajnálom apósodat, remélem lesz még jobban is, talán időben észrevették.

Évi: Samu bogárfóbiáján meglepődtem, ezek szerint most már várható, hogy elkezdenek félni. Kíváncsi vagyok a Szandinál mi lesz a félelem tárgya. :roll:

Timi: én is még egyszer gratulálok a díjhoz! Büszke vagyok rád! :wink:

Márti: hogy vagytok? Manók meggyógyultak?

Julcsi, Edit, Andi, Regi, Iza jól eltüntetek! Füstjelet kérünk!

Ma voltunk dokinál. Ijesztően ugatósan köhög 2 napja a Szandi, de szerencsére nincs gond. Csak megfázott valahol. :oops:

Nem tudom kinél hogy van, de nálunk most kezdődött a hiszti korszak. Hihetetlen mit művel néha, veri magát a földhöz, üvölt és csapkod. Néha sikerül rá hatnom, néha nem. Ilyenkor beküldöm a szobájába, ez még eddig mindig használt. Bemegy sír egy kicsit, aztán mintha mi sem történt volna, kijön, és tök normálisan viselkedik. :shock:

Ami viszont nagyon jó, hogy végre elkezdet dumálni. Napról napra több értelmes szót használ, annyira jó, már lehet vele beszélgetni.
És végre ő is elkezdett bilizni! Teljesen magától, a Ninit látta hogy a WC-be pisil szerintem ez indította be. Délutánonként nem szokott rajta pelus lenni, eddig mindig ott pisilt, ahol eszébe jutott, de most ha kell neki, szalad a bilihez. De valahogy még nagyon távolinak tűnik a szobatisztaság.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a gratulációkat,és a virágot! :wink:

Barbi,
sok erőt kívánok apósodhoz és anyósodhoz!Sajnálom,hogy ilyen beteg lett,kívánom a legjobbakat neki!


Kaptam ma apától egy ünnepi ebédet egy étteremben.A névnapomat,az anyák napját,a díjat és a holnapi házzassági évfordulónkat megünnepeltük egy ebédben!(így elég gazdaságos lett
:lol: )

Kaptok pár képet is :)
Kép Kép Kép Kép

Hannáról is
Kép Kép

Ennyi :)

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Évi, igen, az Ádám is sokat nyúlt most. És még ez a kórság is, nagyon sovány lett. Viszont most a pár napos zabálás miatt meg akkora pocakja van, hogy csak na! Remélhetőleg most nem nőnek sokat, hanem kicsit híznak is.
Ha a múltkor a védőnő lesoványozta az Ádámot, amikor még tök jól nézett ki, akkor most mit mondana rá? Lehet, hívná a gyámügyet, hogy éheztetem a kölyköt azért ilyen gebe?! :wink: :lol: (képes rá)

Zsuzsi, ne aggódj, azért mégiscsak benneteket imád! Jó dolog, hogy ennyire nyitott és ilyen jól elvan anyósékkal, ne aggódj. Örülj neki, hogy ők is ennyire imádják és csinálnak nektek szabad napokat. :wink: (de akkor ne takaríts, hagyd a fenébe, legyetek csak kettesben és kész)

Timi köszi, de egyenlőre nagy szar a helyzet. Napról napra romlik az állapota.

Az utolsó képen olyan bájos a Hanna. Nagyon jól elkaptátok a pillanatot.

Nálunk meg nemhogy félelmek vannak, inkább én paráztatom. Mert hogy itt a Susy, úgy élnek mintha testvérek lennének. Komolyan mondom, olyanokat csinálnak hogy csak lesek. Nagy-nagy szerelemben vannak.
A ház háta mögött fel van állványozva, még csináljuk. És ott simán kiszöknek a nagy udvarra. Illetve az Ádám még nem jött rá, hogy ha átmászik az állványon simán leléphet, erre a Susy megmutatta neki. 1 percre mentem be a házba, arra jöttem ki, hogy már félúton járnak, a kutya kivezette. Ez meg vakon követi.
De annyira szereti a Susyt, hogy azt hiszi, minden kutyát lehet simogatni, szeretgetni. Nem győzöm mondani az idengen kutyáknál, hogy jujujj, meg hűha, meg ilyenek, nehogy odamenjen, mert azt a kutyát nem ismerjük.
Tegnap a Penny parkolóban megállt két autó és a csomagtartóban ketrecben kutyák voltak. A pasik pólóján K9, biztos a kiképzőtelepről jöttek. Az Ádám meg ment volna a kutyákhoz. Azok meg majd szétszedték a rácsot, simán megettek volna. Olyan hisztit levert, hogy nem engedtem a kutyák közelébe, hogy zengett a parkoló tőlünk. Sajnálom, de akkor is megkell tanulnia, hogy nem minden kutyát lehet simogatni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Kedden Samu hazament anyuékhoz kicsit nagymamázni, meg a náthából gyógyulgatni. Szerdán hívtak, hogy nincs jól (nem alszik, nem eszik, fáj a hasa), és este a helyi háziorvos beküldte a kórházba kivizsgálásra. Téptem haza, és ottfogtak minket éjszakára (nem tudták, mitől görcsölhet a poci)... Szerencsére csak egy napot maradtunk, ma már itthon vagyunk, de nagyon megijedtem, mi történt. Nekem a kórház nagy para (a szülésemen kivül egyetlenegyszer voltam kórházban eddig kórházban, 18 évesen a mandulaműtétem miatt 2 napra)
No, szerencsére nagyobb volt a füstje, mint a lángja (úgy tünik). Vírusfertőzése van, és az emiatt a hasüregben megnagyobbodott nyirokcsomók miatt fájhatott a poci. Láza, hasmenése nincs, de szétvizsgálták a gyereket (vérkép, vizelet, hasi UH, székletvizsgálat, és 4 orvos nézte át tetőtől talpig az ott töltött 1 napban). A leletek eredményei jók, az orvosok kicsit csodálkoztak, hogy a háziorvos miért is küldte be...
Bocs, hogy csak magunkról, de a kórházparám miatt valószínűleg nagyobb ügynek éltem meg, mint ami "valójában".
Pusz,

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Hát, látom, senki sem akarja betölteni az oldalt. NApok óta nem jelenik meg nekem a hozzászólásablak és most még cselezni sem tudtam. Végül csak cseleztem, megpróbáltam Explorerrel kinyitni és láss csodát, itt az ablak. :D :roll:

Márti, boldog hófordulót Nisszababának! Hogy nőnek ezek a manók! :) :D Rendbejöttwtek? NAgyon remélem! :)

Évi, nem semmi azért amin keresztülmentetek, és szinte fölöslegesen! De most legalább végeztek egy tisztességes általános kivizsgálást, úgyhogy megnyugodhatsz az állapotát illetően.

Zsuzsi, valóban, mondtam, hogy Kriszta ügyesedik valamiben, de azt hittem, már írtam is. :oops: Sőt, azóta másvalamiben is ügyesedik! :wink:
Szóval, már lassan egy hónapja Krisztának nincs cumija. Beleejtette a vécébe és másikat nem adtam neki azóta. Nem igazán kereste csak néha említette. Borónak odaadja acumiját, és ő mégsem "él" vele. Kissé nehezen ment az elején a déli elalvás, de most már nem igazán van gond. Este akkor sem volt. Szóval, mi már cumitlan nagy babák vagyunk! :) :D

A másik ügyesedés, - hogy nehogy erről is 1 hónap múlva írjak :P - , az a szobatisztaság felé vezető út. De még nem szobatiszta a kisasszony! Most ott tartunk, hoyg de. és du. nincs rajta pelus, de alvásokhoz teszek. Már többször mentünk el úgy otthonról, hoyg nem volt pelenkája. Igaz, csak olyan helyre, ahol sürgősen pisiltethetem, ha kell. Sokszor én ültetem a vécére (mert vécézünk szűkítővel), de általában ő szól, hoygha kell valamit csinálnia. Már jópár napja egyetlen baleset sem csúszott be, de a két hét alatt, amióta próbálkozunk, csak vagy háromszor pisilt oda, amikor túlságosan elfoglalt volt, hoyg időben szóljon. :roll: :lol: :lol: :lol:

Timi, gratulálok a különdíhoz! NAgyon szép vagy a képeken, Hanna pedig igazán ennivaló mindegyiken! :)

Zsuzsi, Kriszta is nagyon jól elvan a nagyszülőkkel, bár hosszabb ideig még csak anyósoméknál volt. Ettől a nyártól viszont, a szüleimnél is már ott merem hagyni. Eddig édesanyám nagyon félt vele, félt etetni meg minden, úgyhogy én meg féltem emiatt otthagyni. No, de most már ügyesedett a kisasszony és Édesanyám is edződött. És a húgom is otthon lesz, ő nagyon jól tudja intézni a Kriszta körüli teendőket, mert megtanulta, hoyg hétközben szinte állandóan itt van.
Engem nem zavar, hyog jól érzi magát a nagyszülőknél, sőt örvendek, hoyg jó kezeben tudom őt, amikor ott van, és tudm, hoyg élvezi is az ott töltött időszakot. Persze, mostanában - főleg éjjel - van, hyog hiányzunk mi is neki, de le lehet még "kenyerezni"! :wink: :wink: :wink:

No, írjatok ti is! Most, hyog új oldal kezdődött, remélem, én is gyakrabban írhatok! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


SZiasztok!

Évi, örülök hogy nincs nagy gond, én is rettegek a kórháztól, úgy vagyok vele, hogy ha oda kell vinn ia gyereket, akkor már baj van....pedig csak a gyerekekkel óvatosabbak az orvosok...

Edith, nagyon gratulálok Krisztána a cumitlansághoz :) Ez nagyon szép eredmény :) Hogy bánom én hogy Kata az ujját szopja.....bár most állandóan cumizik Lizáéval :) Lehetséges hogy átszokik???

Szobatisztaság: Írigy-írigy vagyok rátok is :) Kata teljes mértékben éretlen még erre... de remélem nyárra menni fog :)

Nálunk ami hír, hogy a Bence lassan megtanul olvasni :) És írni :) Már majdnem az összes betűt ismeri, most azon dolgozunk, hogy elkülönítsük a szavaktól őket, mert anno úgy tanulgatta, hogy anyabetű, BEncebetű, és most magyarázom neki hogy más szavak is kezdődnek így. De már vagy 10 szót egyedül leír, és fel is ismer.

Jah és ezt teljesen magától, van hogy fél napig könyörög, hogy írjunk :) Büszke vagyok rá nagyon.

Kata mostanában nagyon elkanászodott, ha mondok valamit, úgy csinál, mintha nem hallaná, szófogadatlan, visszafelesel, és akkora marhaságokat csinál hogy jajjjjj. Tegnap pl felmászott este (fektetés után) a pelenkázóra és szétszórta az összes fülpiszkálót.... eddig sose nyúlt semmi olyan dologhoz, ami nem az övé, és ez a pelenkázóramászás is új.... Szóval nem könnyű, de remélem hamar túlleszünk rajta...

Liza továbbra is jó baba, eszik, alszik. Kicsit cicifüggő, este kb 1,5-2 órán keresztül nem tudom elvenni tőle, hiába alszik, mert azonnal ébred. De ilyenkor filmet szoktam nézni, szóval nem zavar :)
Hízik, 3670 volt ma reggel. Napról napra változik, az arca is, a ritmusa is :) Minden nap rácsodálkozunk :) Ma kaptam tőle életem első mosolykáját, és pont fotóztam közben, így meg is örökítettem :) Annyira odavagyok érte, hgoy nem lehet elmondani :)

És imádok 3 gyerekes anya lenni :) Csúúúcs :)

Furi hogy itthon vagyok, néha unatkozom is, de legalább a lakásban rend van, tisztaság van :) délutánra meg soktam programot cisnálni :)

Megyek is, még van kb 1 órám ébredésig, addig feltakarítok.

Zsu

És a mosoly:

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edith:köszi Nini nevében is, én sem hiszem el, hogy már ilyen nagyok a kislányaink!!!!! :lol:

Most már jobban vagyunk, bár kedden megjártuk Szonival az ügyeletet!!!! :shock: :( Mentünk érte az oviba szépen játszott az udvaron, erre benyögi mikor jövünk el, hogy fáj a füle :shock: , SZTK-ban a héten nincsen fülorrgégészet, MINEK????kérdem én, így irány a HEIM PÁL, szerencsére nem volt nagy a gond nem is kapott gyógyszert, a torka piros volt, kicsit belövelt a füle, így fülmelegítés, C vitamin, sok folyadék meg orrcsepp, ma már mehetett oviba, ZSombi is jól van, Nini még kicsit szörcsög, de már ő is gyógyulóban, olyanokat alszik éjjel, hogy csak nézek, este 8 körül eszik és 6 után ébred!!!!Ez nekem királyság, bár ugye a másik 2 gyerkőc ad programot éjjel, de sebaj!!!!

NA nekem nagyon nincs időm unatkozni mellettük, ezt nem is értem Zsu neked hogy megy és nálam nem csilivili a lakás minden nap!!!!! :oops: :?

NAgyon ügyi Kriszta, hogy nem kell már a cumi neki, én Zsombiról el sem tudom képzelni, hogy magától leáll róla, bár a tápiról is ezt hittem , de azt már nem eszik :wink: , mivel olyan "JÓ" anya vagyok, egyszer elfogyotta a tápi, mondtam, hogy nincs, aztán kérdezgette még, de mindíg mondtam, hogy elfogyott így már nem is kérte pár nap után.Én ennek is örülök, mert ő álomba ette magát a tápival és azért fogmosás után már jó lenne ha nem enne semmit!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: