Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Iza,
de jó,hogy benéztél.Már nagyon régen hallottunk rólatok!Ha időd engedi majd szívesen olvasnám ismét az írásaidat! :wink:

Zsu,
ismerős a méhszáj leleted.Mintha az enyémet írtad volna le.Pontosan ezért tudtam,hogy a Hannával csak egy kis lökésre lesz szükségem,hogy ez változzon! :wink: Azért egy többedszer szülőnél más a helyzet ilyen méhszájnál,mint egy első babánál.A tágulás és a vaskosság egy időben tünik el.Nekem Hannával a vajúdás alatt volt olyan értékem,hogy 2444,már 4 cm-re nyitva voltam,de a méhnyakam még igencsak vaskos volt.Ahogy nyílt tovább a méhszáj úgy rövidült a méhnyak.
Azért kivi vagyok,hogy megiszod e a koktélt,arra meg még inkább,hogy mennyire hatott! :lol:

Márti,
az "jó",hogy csak a homok miatt volt,mert akkor nem fertőz,ezért semmi nem indokolja,hogy ne menjen hétfőn Szoni oviba.Nekem is volt hasonló szitum a bölcsiben,de vittem az orvosi igazolást,hogy a gyerek egészséges!

Mindenkinek szép napot!Bár mára esőt jósoltak,így lehet,hogy mi sem tudunk csavarogni!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Edith,
egyszerre írtunk! :)
Még nem döntött,de tegnap nem is volt benn a főorvos.Még rágódhat a dolgon pár napig! :roll: Nem tudom mi a jobb,ha sokat gondolkodik rajta,vagy gyorsan dönt!
Jó lenne,ha úgy lenne ahogy írtad!Nagyon várom AZT a telefont! :wink:

Pusz
timiban
 
 


Timi, nem iszom meg, mert Bence belázasodott :( Kétszer hűtőfürdőztünk az éjjel. Így nem szülök ha nem muszáj... Azért ha holnapra jobban lesz, akkor meglátom :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi: továbbra is drukkolok, hogy megkaptad az állást. Remélem, minél hamarabb visszaszólnak.

Iza: tényleg gyere gyakrabban, hiányoznak az írásaid.

Beteg manóknak sok-sok gyógypuszit küldök.

Zsu: mekkora hasad van!! Jó lett a hajad.
Én nem ismerem ezt a koktélt, bár már halottam róla, hogy létezik. Én lépcsőztem, sétáltam stb. végül nálunk szerintem a házasélet segített. Szombaton voltunk együtt és vasárnap már meg is szültem.
Nagyon drukkolok, hogy Bence minél előbb jobban legyen.

Edit: te is írhatnál egy kicsit gyakrabban!

Én annyira örülök, hogy végre jobb idő van, még dolgozni is szívesebben megyek. Bár a héten nagyon sokat veszekedtem a főnökömmel, de csütörtökön megbeszéltük a dolgokat. Remélem, befejezi a bunkóskodást, mert már nagyon idegesít.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Betegeknek mennek a gyógypuszik.

Edith, csak holnap reggel fogom csinálni, délután mennek a kórházba.
De azt áruld már el kérlek, hogy a végén a tejfölt hogy tegyem bele? Mert hogy a leves forró, a tejföl hideg. Vagy vegyek ki egy kis levest, és azzal keverjem a tejfölt majd bele a többibe?
Ja, és ebben nincs pirospaprika? Én már olyan nagyon régen ettem, nem is emlékszem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, úgy, ahogy mondod. :D De én úgy is szoktam, hogy (főleg ilyenkor, amikor már melegebb van és hamarabb romolhat minden) ki-ki csak a tányérjába kap egy kanálka tejfölt. Így biztonságosabb. Szerintem te is csak azt tejfölözd be, amit apósnak viszel, ami nektek marad otthon, abba majd csak éppen evés előtt.
Ebbe én nem teszek pirospaprikát. Meg úgy amúgy nemigen használom; inkább csak pörköltbe, gulyásba.
Rohanok tovább. Ma mind csak főztem (főztünk a barátnőmmel). Tárkonyos báránylevest készíettünk és a Dalma receptje szerint citromos báránysültet is. Nyaminyami, bár én csak éppe egy falatot ettem, mert ma zöldsgnapom van. de muszáj volt megkóstolnom. :oops:
Puszi mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Barbi, a frankfurti leves fehér, tejfölös habarással. Én a tejfölös habarás nélkül el se tudnám képzelni.... no meg sok fokhagyma és majoranna nélkül :)

Zsuzsi, nálunk a házasélet nem jött be, (eddig) jóformán minden nap együtt vagyunk :)

Bence most estére jobban lett, elkezdett játszani. Eddig csak feküdt és aludt....

Remélem KAta nem kapja el....

Prüntyi nagyon kínoz.... iszonyatosan fáj ahogy mozog ::(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást! Kriszta és Szoni piros szemei remélhetőleg hamarosan elmúlnak, és Boró sem kapja el azt a csúnya kórt.
Szoni szempirossága elmúlt egyébként?

Zsu, izgalmasak ezek az utolsó napok, tök jó... A hajad tetszik :) Csinos.

Timi, a te híreid is nagyon jók, biztatónak hangzik, amit a főorvossal történt beszélgetésről írtál. Bandinak meg gratulálok, akárhogy is dönt. Bár 17 éves szakmai gyakorlattal a háta mögött nem a semmire építene egy ilyen megbízásnál, szóval én csak biztatnám. Egyébként ez időben több munkát jelent? Vagy magát osztja majd be, és így jobban van ráhatása, mikor is kell mennie dolgozni?

Iza, jó h jelentkeztél, tényleg tedd gyakrabban, ha teheted!

Zsuzsi, az nem jó, ha a főnököddel veszekedtek, bár az meg igen, ha ezt meg tudjátok beszélni.

Samu alakul, bár tegnap is volt egy kis hőemelkedése, de az általános kedélyállapota jó. Mondjuk az étvágya elromlott, de rengeteget iszik. Izgulok, mert én holnap reggel elutazom és csak szerdán jövök vissza (konferencia), és ebben az időben ugye éppen nem mehet bölcsibe, így Balázzsal lesznek otthon édeskettesben. Balázs ment táppénzre. Remélem, hogy boldogulnak majd a fiúk :)
Dolog van, anyunak segítek főzni (Baracson vagyunk), meg dolgozatokat kell javítanom, de szép is ez... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Évi,
időben nem jelent több munkát,tehát nem kéne pluszban benn maradnia,de biztos a műtőt ritkábban fogja látni.Erre mondtam neki,hogy legalább csak azokba mosakszik be amiket szeret.Rengeteg a papírmunka,leltár,rendelések,stb.Inkább ezektől tart.
Különben magát osztaná be,akkor megy be(azon a napon),amikor ő akar,csak az óraszámnak kell meglennie,és persze a vezetői munkával is haladnia kell.
Holnap megy melózni,így kiváncsi leszek hogy döntött. :roll: Este még biztatom egy kicsit,legfeljebb a papírmunkát hazahozza és én megcsinálom! :wink: :lol:

Jó utazást,bár gondolom már elmentél.Samu meg bizti jól el lesz otthon az apával.Az jó,hogy már nem igazán beteg,az étvágya meg visszajön,ha nem fáj már neki a torka.

Zsu????Merre vagy???Elmentél szülni???
Bence jobban van???

És a többiek merre???

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!!!

Délben jövök részletesebben, most csak szeretném megsoztani örömömet, Virág nappalra szobatiszta lett. JUHHHÉÉÉÉÉÉÉ!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, gratulálok kicsi Virágnak!!! :) NAgyon ügyes, te pedig büszke lehetsz rá!!!! :D :D :D De gondolom, úgyis az vagy! :wink: :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit, NAGY GRATULA VIRÁGNAK!!!!! de jó lenne nekünk is itt tartani....


Timi, nem, nem mentem szülni, lassan kezdem úgy érezni, hogy nem is fog magától kibújni....

Tényleg, te mint szülésznő. SZerinted normális, hogy egy 39 hetes magzat 2,5 órán keresztül folyamatosan mozog? NAgyon mozog? Olyan szinten csinálta hogy nem tudtam Tamás mellett feküdni, mert mindig felébresztettem a feljajdulásaimmal. Komolyan sírtam, annyira fájt.... Állva nem nyomta a méhszűjamat annyira, de úgy is mocorgott. Egy jó forró zuhany után tudtam végülis elaludni...

HOlnap ricinusozok :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert megyek az emeletre burkoló segédet játszani. (bár gyanítom, hogy a burkolóm ledőlt egy kicsit fent a nyugiban :lol: )

Virágnak hatalmas gratula. Nagyon ügyes a kicsi lány. Mi ott tartunk, hogy ha kérdezem van-e kaka, mindja, hogy kaka. Aztán vagy van vagy nem, de általában akkor is mondja, ha nincs.
Bilizni fürdés előtt szoktunk. Ráül egy kicsit, én mondom, hogy psssssssssssssssss, aztán feláll produktum nélkül. És már pisili is le a kád oldalát. :?

Zsu, tarts ki. Mikor is mész megint dokihoz?
Bencével mi van? Jobban van már?

Edith, állítólag bombasztikus lett a levesem. Legalábbis após és az István szerint. Én nem rajongok ezért a kajáért, úgyhogy éppen hogy csak megkóstoltam. De akinek készült annak nagyon ízlett. :lol:

Márti, Szonó szeme?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Edit: Virágnak nagy gratula! Tényleg nagyon ügyes kislány.

Nálunk még csak rá se ül a bilire (na jó, ha fel van öltözve néha ráül). Ha pelenkába van szól, ha bekakilt. Ha meg pelus nélkül van, akkor a pisit is jelzi előre (igaz azt is kakának hívja), de max. elmegy és megáll a bili előtt és ott pisil. :? Ráülni meztelenül nem hajlandó. :shock:

Zsu: kitartás, már mindjárt vége.
Mikor szeretnél szülni? Csak hogy úgy időzítsem a drukkokat. :wink:

Barbi: ügyes vagy a levessel, a lényeg, hogy akinek főzted annak ízlett.

Évi: hát tényleg nem jó, hogy vitázni kell a főnőkkel, de sajnos nagyon bukó tud lenni. Nem is az a baj amit mond, hanem ahogy mondja. Szerencsére vagyunk olyan kapcsolatba, hogy meg tudjuk beszélni, de azért amikor leszúr (az esetek 90 százalékába ráadásul ok nélkül), nagyon kiakadok. :evil:

Én nagyon ramatyul vagyok, nem is mentem ma dolgozni. Fáj a torkom, a fejem, meg úgy mindenem. Annyira tele van az orrom, hogy nem kapok levegőt. :cry:
Holnap már muszáj mennem, mert számlázni kell a bérlőknek, de nem sok erőm van.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Köszönöm a gratulációkat!

Szóval az úgy volt, hogy egy ideje szólt, hogy pisilek, kakilok, de mindez a pelusba. Én meg mondogattam, hogy ügyes nagylány bilibe kakik, pisil. Ez ment egy ideig, majd eljutottunk oda, hogy egy pisi után üvöltötte, hogy cseréljem ki a pelust. Na ekkor tettem egy próbát, és kisbugyit kapott. Első nap megtanult bepisilni és érezni, mi is valójában. Pár napig mindig ráültettem sűrűn, most már magától szól napok óta. Ha elmegyünk valahová, előtte pisil, de már nem kap pelust soha napközben, csak alváskor. A nappali alváskor nem pisil be, de éjjel igen.

Szerintem fontos a kezdés jó időzítése:
- A gyerek ne legyen beteg
- Ne legyen megosztott a figyelem, azaz én akkor kezdtem, mikor Barni és Laci sem volt itthon, így csak Virágra tudtam figyelni.
- Ne legyen nagyobb kiruccanás az első pár napban, ha megoldható, mert kezdetben megzavarhatja, ha elmenetelkor van pelus, otthon meg nincs.

Ezek az én tapasztalaim, nekem bevált. Nagyon büszke vagyok a kiscsajra, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan vége a pelusos korszaknak.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsu,
abnormálisnak nem mondható a sok mozgás,ezért kitartás!Ha legközlebb is ilyen virgonc lesz a drága egyből adjál neki melegfürdőt! :wink:
Már azt is hallottam,hogy a szülés előtt nagyon aktívak,aztán egy nagy nyugi és utána indulnak be a fájások!
Kívánom,hogy nálatok is így legyen!

Drukkolok holnap a ricinushoz!legalább az hozza meg a hatást! :wink:


[color=red]Gratulálok Virágnak!!!!!!Nagyon ügyes!/color]

Már Hanna is mondja a kakát,és a pisit is,de ha leveszem a pelust,még csak elengedi a pisit,és szól,hogy pisi!Így még ráadom a pelust,aztán pár hét múlva én is kipróbálom úgy,ahogy Edit írta.
Anno Ákinál is ez jött be,Rebi is hamar szobatiszta lett,onnantól,hogy szólt amikor vmi bement a pelusba.Mindketten kb 2.5 évesek voltak.De a nappali szobatisztaság után nem sokkal éjszakára se volt baleset.Zsoltika 3 évesen lett szobatiszta,de nála ugye más is közrejátszott.(és még mindig bepisil éjjel,mostanában szándékozom elvinni a Heim Pálba kivizsgálásra)

Zsuzsi,
jobbulást neked!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Közben Edit rakott képeket!

Nagyon szupi Virág haja!hannának ilyet nem lehet csinálni! :? Nagyon ügyi vagy,hogy ilyet tudsz fonni,nekem sajnos nem megy,Rebinek szoktam,de nem lesz ilyen szép.

Látom Barninak megünnepeltétek az 5.szülinapját.
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKI!
timiban
 
 


Gratulálok Virágnak!!!!!!Nagyon ügyes!
(ezt meg pirossal akartam írni)
timiban
 
 


Igen Timi, együtt ünnepeltük a két gyerek szülnapját, így is kipurcantam a készülődésbe, nemhogy három héten belül kétszer is megismételjem.

A haját fonni nekem sem igazán hagyja, viszont a fodrásznak és a barátnőmnek mozdulatlanul tűri. Így inkább rájuk hagyom azt a feladatot.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Timi, az a lényeg, hgoy ezek szerint nem bajt jelez... én ezen aggódtam. A közelgő szülést is jelezhetné, annak nagyon örülnék :)

Igazából nagyon jó lenne holnap szülni, mert holnap is itthon van a férjem, meg pénteken is, amikor hazajönnénk. Szóval Zsuzsi, holnapra kérek szépen sok drukkot :)

Edit, tényleg nagyon ügyes Virág, Kata most ott tart, hogy szól hogy pisilni kell, kakilni kell, leveszem a pelust, leültetem a bilire, pikk-pakk leveszi a többi ruháját, és már szalad is:) Szóval ő inkább pucérkodni akar.... néha szól hogy van kaki, de nem mindig, sőt mostanában nem annyira, mint 1-2 hónapja. Ugyan ha leültetem a bilire, és elfoglalja magát, előbb-utóbb sikerül bele valami, de ugye ez nem bilizés, csak véletlen. De én a nyárban bízom, majd meglátjuk :)

A hajfonatos kép nagyon jó, sajnos én nem tudok parkettát fonni :( A copfja meg még nem elég hosszú a síma fonathoz :( Nálunk most a lófarok dívik, olyan nagylányos vele :)

Nagyon jók a torták :)

Na megyek, festem a bölcsőt :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Tudja vki hogyan tudok 4 vonalzót beilleszteni?
Sehogy sem jön össze,pedig amennyire lehetett lerövidítettem.
Láttam már,hogy vkinek képekkel együtt van fenn négy!Hogy csinálta????

Pusz

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Zsu, még mindig egyben? Hát, én kíváncsi vagyok a koktél hatására! Nekem is ajánlották, de végül azt modtam, jön, amikor jön. És még jó, hoyg nem jött hamarabb, mert akkor totál le voltam robbanva újév táján, láz, köhögés, orrdugulás meg mindenek. Szóval, a lehető legjobban időzített a kiscsaj végül. :D

Timi, drukkolok, hogy a párodnak "legyen esze"! Mármint jól dönteni, mert valóban, egy vezető pozíció sokkal nagyobb felelősség, de azért jóval több előnnyel is jár. Szóval, remélem, úgy dönt, ahogy nektek a legjobb lesz! :wink:
Ha Lilypie-nál készítesz vonalzót, azt hiszem, azok a legrövidebbek, úgy kitörlöd a kódnak az elejét, és lehet, hyog 4 is befér. Ott, ahol én csináltam, még két normál kód sem fér el az aláírásban, azért volt egy ideig Borónak még mindig Lilypie-os vonalzója. Aztán amikor rásegítetek a cselre, már be tudtam tenni kettőt is. Azt kell kitörülni belőle, ami az első szögletes zárójelben van, és azt hiszem, a végéről is az url-t, de enm vagyok teljesen biztos. Próbáld ki, remélem, sikerül. :)

Edit, ilyesmi elképzeléseim vannak nekem is a szobatisztaságra szoktatásról, éppen ezért még nem foglalkoztam vele eddig. Még nem volt olyan alkalom, hoyg Kriszta legyen velem és Boró ne, így pedig, a két kicsivel elég nehéz leskelődni, hoyg most éppen hová pisilt be. A kakit mondja, mondogatja, de van, amikor az eleje mégis a pelusba sikerül. : :roll: Nyárig adok neki haladékot, akkor meg abszolút ráállunk a dologra. :)

Évi, Zsuzsi, remélem, jobban vagytok már!!! Sajnos, nekem visszakellett mennia fogdokihoz, annyira fájt a fogam helye (vagy egy mnásik fog?) - holnap kiderül. Ma vagy holnap röntgent kell készítenem a fogaimról és akkor abból kiderül, mi a szösz okozza a hatalmas fog-fej-fül-fájásomat. :roll:

Többiek, Ibolya, Márti, Julcsi, Regi?

BArbi, örülök, hoyg ízeltt a férfiaknak a leves. Nálunk meg inkább én eszem, mert IStván nem annyira káposztás. De azért ő is megeszi. És már nagyon kívánok is valami jó kis kápsoztás kaját, mert egy jóideje nem ettem. Azt hiszem, hamarosan próbálkozom egy kis kellel, mert már Borót sem bántja a pocija, legfennebb, ha teleette magát! :D :D :D

Mentem, követel a belügyminisztérium! (A Boróé. :D )

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,
kösz a tippet,a rövidítéseket már megcsináltam,de megnéztem a Lilypie-t,és ott van mini vonalzó,és azt még be tudtam rakni.De az Ákié már nem fér be,majd ha leveszem a Bon Jovist. :lol:
timiban
 
 


Belefért a hosszabb is :)
timiban
 
 


ne sírj!!!!:
Kép


a csajok dumálnak:
Kép

öregapám elaludt:
Kép


vigyori:
Kép


nyújtózkodós vigyori:
Kép


Zsombi új alvási pozíciója :shock: :lol: :lol: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok.

Nem olvastam vissza.csak ezen az oldalon.

Virágnak elöszőr is nagy-nagy gratula,ügyes kiscsaj!!!!!!!!! :lol:


Martin is ügyesen leszokott a nappali pelusról,még decemberben,igaz,el nem indúltunk pelus nélkül messzire.
Sajna az én "hülyeségem " miatt,újból kérte.
Egyszer eljátszotta az időt és bepisilt,mikor fél perccel elötte kérdeztem,kell e.
Megszídtam érte,utánna sírva kérte a pelust.
Pedig nem voltam nagyon drasztikus,szerintem.......... :cry:
Na azóta próbálkozunk,most van az,hogy elvan nélküle.
Igaz,csak itthon,egyenlőre.

A képek nagyon jók,Virágnak az evéssel sincs gond szerintem :lol:

Márti,csak ismételni tudom magam ismét,tündéri mind a három gyerkőc.
Nini imádnivalóan vigyorika!!
Zsombi alvási pózai ismerősek nagyon :lol:

Edith,nem valami jól hangzik a fog-fej-fülfájás.
Ezek egyenként is nagyon rosszak,nem még így együtt!!! :cry:

Timi,továbra is drukk!!!!
Zsoltikának most volt a névnapja????
Ha igen.utólag sok puszi NEKI!!!

Zsuzsi,neked is jobbulást!

Barbi,kedvet kaptam tőled a leveshez,holnap én is csinálok!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Márti,
Ninit megzabálom olyan édesen vigyorog!!!Agyon puszilgatnám az biztos,nagyon aranyos!És ahogy Zsombi elpihent a pihiszékben,az is tüneményes!Szonó meg igazi nővérke,ahogy beszél a hugihoz!

Regi,
igen 10-én volt a névnapja.Köszi,és átadom!
timiban
 
 


Sziasztok!

Még mindig itthon :)

Ricinus nem hatott, ill annyiban (gondolom a fronttal összefogva) hogy fél 6-tól 9-ig nagyjából rendszeres fájásaim voltak. 10 aztán 6 percenként jöttek, de nem tartottak elég sokáig. De reménykedtem hogy beerősödik, ám hiába :(

Viszont ennek köszönhetően kész a bébi ágya, kivasalva a zágyneműje, végre ma összerakom :)

Jah és lejjebb ment a hasam, lassan már csak terpeszben lesz jó közlekedni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na mijaz, hol vagytok? Lécci-lécci drukkoljatok, hogy Lizának végre kedve legyen kijönni... már annyira türelmetlen vagyok, és annyira el vagyok keseredve :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu,azért mert nem irok, én minden nap olvaslak itt is és ott is :oops: /kukkolok,hogy mi ujság veled :oops: /és már napok óta szorítok neked.Tudom,hogy milyen szar érzés amikor már mindenhol fáj-nekem a Gergő kb.a 32.héttől nyomott valami ideget a csipőmben és a farokcsontomban,menni alig birtam,minden lépéskor sugárzott a fájdalom,a csipőmbe annyira,hogy néha a lábaim nem birták el a sulyomat.Már a kiirásod szerint sincs sok,hátha nem várakoztat meg már sokáig.Olvastam,hogy a ricinus koktél sem segített.Lehet,hogy csak egy kis vizsgálat kéne / egy kis löket Lizának/,hogy elkezdjen nyilni a méhszájad.Szorítok továbbra is.
bibolya
 
 


Timi,Bandi hogy döntött?Elvállalta ?

Edith,jobban van már a fogad helye?Elmúlt a féloldalas fájás?

Edit,gratulálok Virágnak a szobatisztasághoz.

Márti,megint jó képeket dobtál fel,nekem leginkább az tetszik,ahogy Zsombi bealszik a Nini székében.

Zsuzsi,jobbulást.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Edit: nagyon jók a képek. Olyan édes Virág, igazi kis divat baba. Gondolom imád öltözködni is.
Köszi a tapasztalatokat bilizés ügyben, nyáron én is ráhajtok és megpróbálom.

Még emlékszem, amikor a Mártiéknál Szonika szobatisztaságra szokott és a Márti szaladt fel a lépcsőn a két gyerekkel a hón alatt, hogy elérjék a WC-t. :lol: (nem tudom hogy jutott eszembe, de látom magam előtt)

Márti: nagyon drágák a gyerekek. Nini nagyon édes kis vigyori, és ahogy Zsombi vigasztalja attól elolvadok. Semmi féltékenység? Vagy ha már ketten vannak akkor ez kevésbé jön elő?

Edith: remélem már nem fáj a fogad. Szerintem nincs annál rosszabb, én legalábbis nem emlékszem olyan fájdalomra, ami annyira kikészítene, mint a fogfájás.

Timi: tényleg Bandi elfogadta az előléptetést?

Barbi: hogy sikerült a burkolás?

Zsu: én is drukkolok ezerrel!!
(amúgy megbeszéltetek valamit a dokival, ha nem indul meg a kiirt időpontig mikor indítja meg?)
én is beszoktam nézni a másik topikba, pedig nem szokásom, de várom már hogy azt olvashassam, hogy elindult Liza. :lol: :wink:

Én még mindig betegeskedem, de közel se annyira mint a hétvégén.
Azt hiszem a Szandi beszélőkéje is kezd beindulni, mindent utánunk mond. Napról napra több szót használ helyesen.
Imádom, ahogy beszélget velem. Ja és állandóan főz a kiskonyhájában, hozza nekem a kávét meg a cukrot (egyenlőre még csak ezt tudja :lol: ).

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsu, én is mindig lesek, hátha van már valami. Csak írni nem nagyon van időm. (csak ilyenkor, amikor meg tanulnom kellene :lol: )
Nagyon szorítok, hogy most már jöjjön az a kicsi lány. Most akkor Liza lesz a neve? Nem ez volt a második neve? Volt még valami előtte, de már nem emlékszem.

Zsuzsi, a burkolás halad. Igaz én csak a segédmunkás szerepét tudtam betölteni. Hordom a csempét a nappaliból, adom a vízméréket, szedem ki a már megkötött lapokból a keresztet, ilyenek. Próbáltam lapot is vágni, de ahhoz úgy tűnik gyengus vagyok, szinte csak karcolta a kés a lap tetejét. El nem tudtam vágni. Úgyhogy burkoló sem leszek. :wink: :lol:

Viszont kifestettem a budit. Félig. Ugyanis az István meglátta és azt mondta, na ezt nem.
(Márti, talán emlékszel arra a zöld színre.)
Maradt egy csomó hupikék festék, amit nem engedtem az Ádám szobájára rákenni (rémes volt), és nem akartam kidobni, ezért csináltunk belőle zöldet. Gondoltam jó lesz a wc-re. De a felénél az István leállított, mondván olyan mint egy műtő, úgyhogy ilyen nem lehet a budi.
Most festhetem vissza fehérre. De akkor már úgy is marad, nem érdekel.

HOlnap meg gyűlésre megyek. Nálunk bölcsi-ovi helyzet szinte nulla, csomó gyereket nem tudnak felvenni mert nincs hely. Lesz egy kis összeröffenés, mert demonstrálni akarnak az önkorm. előtt, hogy milyen jogaink vannak. Arra megyünk délután. Aztán ha véletlenül elvisznek a jardok majd szólok, hozzatok valami levest. Ja, meg játékot az Ádámnak mert ő is jön velem. :wink: :lol: Na jó ez vicc volt, mielőtt valaki azt hinné ilyen helyre viszem a gyerekemet. A tűntetés nem most lesz, most csak megbeszélés. De milyen szemétség már, mielőtt megválasztották ezt a polgármestert ígért fűt-fát. Többek között új óvodát is. Nos, az óvoda helyett inkább Spar-t építettek. Valóban, sokkal fontosabb, nem?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Zsu én is drukkolok,és sokat gondolok rátok.Tegnap írtam egy hszt,de nem tudom hova tünt! :shock: :evil:
Neked is egy lökésre lenne szükséged,mint nekem,de gondolom dokihoz csak 5 nap múlva kell menned.

Köszi,hogy gondoltok Bandi kinevezésére.Kedden este volt egy műtéte a sebész dokival,és beszélgettek.Azt mondta,hogy elvállalja :lol: mert érzi magában,hogy meg tudná csinálni,hisz azért tisztában van ezzel a feladattal.De vannak fenntartásai,hisz más nagyjából tudni a dolgokat,meg más véghezvinni a felelőséggel együtt.Erre azt mondta neki a doki,hogy szerinte nem lesz ezzel gond.
Meg mondta neki,hogy azért egy kis türelmi időt kér,mint vezető,ne az első hiba után tegyék lapátra.
Megbeszélték,hogy egyeztetnek egy időpontot az igazgatónővel,és hármasban megbeszélik ezeket az aggályokat is,meg minden fontos dolgot ami a vezetéssel jár.
Azt nem tudom erre mikor kerül sor,a doki majd szól neki,amikor beszélt a dirivel.Ma dolgozik,de nem tudom,hogy a sebész benn lesz e.Talán a jövő héten összejöhet a megbeszélés.

Közben hétfőn meglestem a kórház honlapját,és már levették az álláshírdetést!Úgyhogy már nem keresnek tovább,biztos van miből válogatniuk. :roll:
Ezért remélem,hogy legkésőbb jövő héten már engem is értesítenek a döntésről!!!!Ami bízom benne számomra pozitív lesz!

Barbi,
sok sikert a gyűlésen.Remélem kiharcoljátok az igazatokat!!!Olyan szörnyű,hogy ebben az országban már mindenért demonstrálni kell!!!!
Tegnap a kismama bérletért.Ez is röhej,hisz a BKV is tudomásul vette,és most meg a közgyűlés kotlik még rajta! :evil:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Hát igen,a szobatisztaságra szoktatást tényleg csak úgy szabad elkezdeni,ha nem vagy rossz passzban / hisz lehet,hogy naponta 15x kel átöltöztetni a gyerköcöt és ennyiszer felmosni :oops: / ez egy depis anyával nem megoldható.Mert ha elkezdesz kiabálni vele pl.a 15. alkalom után,akkor lehet,hogy megijed és hónapokra visszaesik.Azt amit az Edit leirt az úgy van tényleg.Én emlékszem,ott rontottam el az Encsinél,hogy ha elmentünk valahová mindig pelust huztam rá,amibe mindig bele is pisilt,ha viszont nem kapott,akkor nem volt "baleset".

Timi,neked is szorítok továbbra is,most már ennyi rossz után érhetne titeket több jó dolog is :oops: .
bibolya
 
 


Ibolya, ez nekem nagyon jólesik, mármint hogy utánamolvasol :)
Csak azért írtam tegnap, mert nekem ez az "anyatopicom", itt vagyok igazán otthon :)

Igen lehet hogy csak egy vizsgálat kellene, de elvileg már nem kell mennem a szakrendelőbe nőgyógyászhoz, csak a kórházba ctg-re. De lehet holnap elmegyek, ha addig sincs semmi....


Zsuzsi, neked is köszi hogy utánamolvasol :) 25.-én kellene befeküdnöm, ha addig semmi, de ezen holnap változtatni szeretnék ha megyek dokihoz... Remélem el tudom érni, hogy hétfőn indítsák, ha addig semmi...de így fogadott doki nélkül, nem tudom mekkora az esélyem....

Barbi, Kern Anna Liza lesz, de nekem csak Liza :) Anna az apjuk miatt, mert nek ia Liza nem tetszik, ill azért mert a Kern Liza nyelvtörő lenne :)

És igen, az önkormányzatnak fontosabb egy spar, mint egy ovi sajna :( Az egyik hozza a pénzt, a másik viszi...nem mind1...

Timi, írtam fentebb, elvileg már nem is kell dokihoz mennem.....
De lehet holnap elmegyek, majd megkérdem ki rendel....

Na megyek, apu mindjárt itt van, adok neki kávét, utána visszabújok a férjem mellé :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, megy a drukk!!!!!! :D :D :D

Zsuzsi, gyógyulj meg hamar-hamar most már! :)

Timi, neked is megy a drukk, de ezt már úgyis tudod! :)

Ibolya, nem sokat írtál magatokról! Légyszi, kicsit bővbben! :)

Márti, tündériek a gyerkőcök! Látod, hogy Nini is milyen édesen tud vigyorogni. :) Nemrég még azt írtad, hoyg nem tudtátok lekapni mosolyogva. :) Zsombi alvási pozíciói haláliak. :lol: :lol: :lol:

Barbi jó, összeröffenést! Viccen kívül, remélem, sikerül elérnetek valamit! :) Akkor a festésben már szaki leszel, mire kész lesz a budi!!! :lol: :lol: :lol:

Én voltam tegnap a dokinál, a fogam helyével minden rendben, és a többi foggal sincsenek nagy gondok. 2-3 aprócska tömést kell tenni, ami elmarad az ünnep utánra (itt 27-én lesz román húsvét), mert addig már nem is tud fogadni, és most nekem sincs pénzem rá, ugyanis kell a keresztelőre. Jövő hétvégén kereszteljük Borót. :)

Kriszat is ügyesedik valamiben :wink: , de még teszt alatt áll a dolog és nem szeretnék elhamarkodottan nyilatkozni. Nem szobatisztaság, megsúgom. Pár nap múlva már remélem, leírhatom. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódra váltottam, annyira kiborultam a 2006. tavaszi topicban történteken.

Köszönöm Virág nevében is a dicséreteket. Szégyellem magam, mikor panaszkodom a hiszti, rosszalkodás stb miatt, nemhogy hálát adnék Istennek, hogy Ők vannak nekem.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsu,és nem próbálsz meg bemenni egy olyan indokkal,hogy fájásaid vannak,mondjuk szabálytalanok,össze vissza jönnek a fájások?Hátha akkor megvizsgálnak és ugye általában olyankor tágitanak is?Lehet,hgoy ennyi elég lenne Lizának.

Edith,mit irjak?A lányommal vannak problémák,de vele kapcsolatban itt senkitől sem tudok tanácsot kérni,hisz ekkora lánya csak a Timinek van,de az ő lányán még nem mutatkoznak a kiskamasz kor jelei.A Gergővel nagyon nem történik semmi.Elkezdett beszélni / de ezt már irtam/,kinyilt a csipája,most már vannak gyerköcök akiknek nekimegy ha valami nem tetszik neki,megy a hiszti ezerrel szintén ha nem tetszik valami.A szobatisztaság tőlünk még fényévekre van, sokat csavargunk,összejárunk a vecsési topicosokkal hetente 2-3x.Cini muzsikára még mindig járunk heti 1x.Keveset vagyunk itthon délelött,de ez nagyon jó,én iszonyúan élvezem,hogy már ennyire lehet vele jönni-menni.Délután meg mig alszik,én házimunkázok,ha meg az Encsi megjön a suliból,vagy megyünk ki az udvarra,vagy a játszóra.Szóval jóformán csak enni és aludni járunk haza :lol: .
De én régen sem irtam sokat magunkról :oops:

látod,most megint mennem kell,mert a Gergő elaludt,és a suliba be kell vinnem az összegyüjtött papirokat,mert ujsággyüjtés van.Anyósom meg már itt áll felettem,és zargat,hogy menjek már :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Ja,és azt el is felejtettem kérdezni tőled,hgoy akkor mitől fáj a fél oldalad?Lehet,hogy nagyon nagy volt a fog,és kihúzás után a fájdalom átsugárzott a fél fejedre?Mert ha nem maradt benne semmi darab és csak 1-2 pici tömés kell,akkor mi a fenétől fájhat neked ennyire?
bibolya
 
 


Edit:engem is nagyon felkavart :cry: , borzasztó lehet.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Úgy ledöbbentem tegnap a Ninin!!!! :shock:
Az úgy kezdődött, hogy tegnap előtt letettem és simán az oldalára fordult, na mondom ez nem semmi, erre tegnap reggel peluspzás után beraktam a kiságyba a hátára, Szoni látta az eseményeket, mire visszamentem addigra a hasán volt!!!! :shock: :shock: Nem hittem a szememnek, erre most berakta apja pocira a járókába(hétvégén összeraktuk), erre látom, hogy az oldalára fordult és pikk pakk a hátán volt :shock: :shock: :shock: :shock: komolyan ha nem látom el sem hiszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi lesz itt, lassan felpattan és elrohan!!!!! :wink:

Zsu:HAJRÁ LIZA BABA!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Edit:ha gondolod a Barbi tud infókat hogyan lehet segíteni a családnak!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ibolya mesélj. Engem érdekel, hogy miket művel az Encsi majd 10 évesen.
Ugyanis nálunk meg az István fia veri ki a biztosítékot, most már rendszeresen.
Gimiben elsős, de félévkor kb. 6-ból állt bukásra. Ebből 3-ból átrugdosták, a másik 3-ból bukás. Ja, és hazudik mint a vízfolyás. Most már ott tartunk, hogy ha kérdez azt sem hiszem el.
Jött az ígérgetés, megjavul, kijavítja... Most így ápr. közepén megint csomó karója van, és hazudik továbbra is.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok.

Csajok,én is olvastam a 2006. tavaszi topicot,lesújtó.
Döbbenet.
Egyedűl maradni egy kétéves kisfiúval,kismamaként................!


Edit,igaz,az egészségnél nincs fontosabb!!!!
Ilyenkor aztán,tényleg rájön az ember!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Márti,
gratulálok Nisszának!Ügyes kiscsaj!

A másik topik híren én is ledöbbentem.30 évesen 2 gyerekkel megözvegyülni.Nagyon sajnálom őket. :cry:

Tavaly az egyik ált.isk.évfolyamtársam vesztette el a férjét,3 gyerek maradt utána,ráadásul 3 ikrek,és alíg múltak 3 évesek. :cry:
timiban
 
 


Sziasztok!

Mivel én nem olvasok más topikokat nemigazán tudtam miről beszéltek, de Regi hozzászólásával már értem.
Elolvasni nem tudom mi történt, mert lezárták a topikot. Azért aki bővebben tudja mi történt leírhatná. :oops:

Márti: gratulálok Nininek a forgáshoz, ügyes kiscsaj! Ha ilyen ütemben halad lassan szaladhatsz utána.
Ti mikor kereszteltetitek meg?

Ibolya: a sógornőm lánya 12 éves lesz, eddig a tanévig kitűnő tanuló volt, és nagyon jó kislány. Most hazudozik, nem tanul csupa 1-est vissz haza és még szemtelen is. Szóval mesélj nyugodtan, ha tapasztalatunk nincs is, talán közösen csak kitalálunk valamit.
Amúgy ők már végigmentek mindenen, volt szobafogság, net, TV megvonás, sőt már egy pofon is elcsattant, de semmit nem használt.
Most utoljára nem szólt semmit a sógornőm csak azt mondta neki, csalódott benne. Talán ez hatott legalábbis utána jó pár napig megint a régi kedves kiscsaj volt. (most nem tudom, hogy állnak, nem beszéltünk pár napja)

Edith: nekem foghúzás után mindig ( 2 fogamat húzták + a bölcsességet) napokig iszonyúan fáj a szuri helye. :shock:

Zsu: és ha nincs fogadott dokid, akkor most kihez jársz? Mindig máshoz vagy azért ugyan ahhoz akinél talán szülni is fogsz? Bocsi, de komolyan nem tudom, hogy van ilyenkor.
Továbbra is drukkolok, hogy Liza minél előbb kibújjon.

Barbi: azért ügyes csaj vagy, a segédmunka is kell. Budi színén bocsi, de röhögtem elképzeltem a szép zöld szint, hát én se szívesen nézném.

Képzeljétek sikerült megdumálnom a főnőköm, hogy ne kelljen holnap bemennem. :lol: 8) Azt mondta fizeti a taxit, de mondtam hogy nem éri meg oda-vissza taxizni kb. 4-5 ezer forint lenne. Mondjuk bölcsi se lesz, így legalább a Ferkó el tud menni dolgozni, én meg itthon lehetek a Szandival.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Én is ledöbbentem a másik topicban történteken, mindjárt be is fogtam a szám.....mi az én bajom ehhez képest? Szegény párom, el nem tudta képzelni hogy mi jött rám, mikor sírva megszorongattam...

Nagyon sajnálom őket :(

Zsuzsi, nem hiszem hogy van olyan szerencsém hogy pont az a doki legyen ügyeletes, akihez járok :) De az sztk-ba mindig ugyanahhoz mentem, mert ő szimpi volt. Mindig megkérdeztem mikor rendel ő, és akkor mentem.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sms-t kaptam:

"Nagyon friss az élmény, alighogy születtem, anyukám, apukám írjatok helyettem. Nem sokat csak annyit eggyel több a létszám, ha szeretni kell számítsatok énrám. (Súlyom 3240 g, 52 cm, 3.15-kor jöttem a világra) Kern Anna Liza"


Gratulálunk nekik!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Éljen!!!!!

Sok boldogságot a kicsi lányhoz!!!!!!!!!!!!


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: